Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szerintem itt van az igazi izgi.Kép
Persze,hogy mindenki idegesebb,hajlamosabbak vagyunk kirohanni/megbántódni,stb.-nyakunkon vannak az ünnepek,mindenhol rohanás,készülődés,mit vegyek,mit főzzek-Szóval ez most ilyen időszak.És szerintem egyáltalán nem baj,hogy itt őszintén lehet beszélgetni!
Meg azért a gyerekek is ránk számítanak,minden a nyakunkon.Nálunk Patrik az igazán idegborzoló még mindig.Nem tudom miért csinálja.


Mica!
Édesek a fiúk!Jaaa,az a szőrös kar nem a Tiéd??KépGyuszkó füle?


Betti!
Hiszti ügyben szívesen adnék tanácsot,de sajnos még Raul sincs túl rajta.Az én fejemben is megfordul,hogy akkor most vigyem pszichológushoz?És még az is,hogy mit rontottam el??
Nagyon tetszik a fa!Kép
Ma én is kreatívkodtam-hogy modernül mondjam.


Katácska!
Csodaszépek a lányaid!KépA kisfiad pedig nagy huncutnak tűnik!


Némber!
Üdv itt!Kép
Köszi a verset,el is mentettem!
A nagyobbik fiam márciusban lesz 6 éves-néha összepakol.KépNálatok még van hiszti?6 éves oltást megkapta már?


Heppi!
Légyszi ne tojjál!Kép


Momo!
Jó lehetett a Miki-buli!

Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szia Kata!

Köszi a dicséretet!

Etele nagyon nagy kópé már, mindig huncutkodik, látszik rajta mikor keresi a rosszalkodás lehetőségét! aztán mikor ráveszekszek olyan édes dolgokat csinál, hogy nem tudok rá haragudni! Édes egy pofa!!

A csajaim sajnos és közben szerencsére már kész hölgyek! Hihetetlen gyorsan elment az idő és ime 10 évesek! Néha magam sem hiszem hogy ekkora gyerekeim vannak!

Na megjegyzem nekik még sokszor mostanában is olyan a szobájuk mint ahova becsapot az atombomba!!Kép

Azt hiszem ilyenkor hogy az én hibám, de nem gyerekek! és amit én nem nézek jó szemmel azt ők meg sem látják!!!Kép

Hát ennyi egyenlőre az óvatos hozzászólás!

Kép
Kép
katácska
 
 


Sziasztok!

Utólagos engedelmetekkel legutolsó jelentkezésem óta is olvasgattalak benneteket, most már igyekszem aktívabb lenni. Mától fogva néhány évig itthon vagyok, kiálltam a dolgozó anyák sorából.
Jó tudni, hogy nagyjából mindenki gyerekestől rendben van, én is a pozitívumokkal kezdem...
Nagy örömünkre a 4D-s UH szerint fiunk születik, most tartunk a 27. hétnél. Mindene "megvan" és rendben működnek is a kis szervei.

A negatívum: nem is tudom, hol kezdjem... Bízom bennetek, bár kedvesnek gondolt ismerősöm a sárga földig döngölt, mikor elmeséltem neki a történetet. Betti is jelen volt, utána egy kicsit talán ő tartotta bennem a "lelket"
Szóval 6 éves Ancsi lányomnak epilepsziás rohama volt kb. 1 hónapja az óvodában délutáni alvás közben. 2 nap kórház, nagyon korrekt kivizsgálás következett, először helyben, majd Pesten. Konkrét eredményről még nem tudunk (jövő pénteken csak), de sajnos gyógyszerre szükség van. Fokozatosan kell hozzászoknia, szegény, elég aluszékony tőle, de szerencsére jól van. Dilemmáim vannak, hogy ebéd után hazahordjam-e oviból vagy sem, kezelőorvosunk szerint a lehető legkevesebb változás történjen az életében. Sok kérdés merül fel ilyenkor: gyógyszer mellékhatásai, ez az állapot befolyásolja-e döntésünket az iskolaválasztást illetően, stb. Ha szerencsénk van, az epilepsziának azzal a verziójával bírunk, ami kamaszkorra kinőhető! Hátra van még egy MRI vizsgálatunk, aminek birtokában ez már megjósolható.

Egyelőre befejezem, köszi, hogy meghallgattok, ez most nekem nagyon fontos!!

Szilvi

keksz
 
 

 
 

Sziasztok!

na, hogy segget csináljak a számból mégiscsak írok. Nehogymár én érezzem szarul magam, mikor nem én vok bunkó. Azértse tojok tojást én se Kép

Kata!
Neked nagy hirtelen csak ennyit: Kép
Tegnap Ati azt mondta, hogy szerinte féltékeny a tesójára, azért ilyen. De már nem tudom mit higyjek. Olyan, mintha depis lenne, hangulatingadozásai vannak. Elmegyünk sétálni, majd felmegyünk a mamához, egészen addig semmi baja nincs, míg ki nem nyitjuk az ajtót, akkor elkezd hisztizni, hogy "anya vegyél föööööööl" (egyébként imádja a nagyszüleit, és szeret ott lenni, ez csak néhány perces műsor)Aztán ezt folytatja miután elindulunk haza. Tegnap is úgy jöttünk végig este az úton, hogy üvöltött, mint akit vernek, holott hozzá sem nyúltam soha egy ujjal sem. Baromi ciki egyébként, mindenki úgy néz rám, mintha én csesztem volna el valamit. Pedig úgy érzem legjobb tudásom szerint nevelem őket. Persze lehetnék jobb anya biztosan, hisz nehezebb kétfelé szakadva lenni, mintha lenne 8-10év korkülönbség, ahol azért már könnyebb a szitu. Biztosan elrontottam én is dolgokat, de akkor is úgy érzem, hogy amit tudtam megtettem, és ezentúl is megteszem, ami tőlem telik. Lehet, hogy tényleg elviszem psziho-hoz, talán mond valami okosat, hogyan viszonyuljak hozzá, vagy hogyan kezeljem ezeket az eseteket. Talán ha megérteném, hogy miért van ez, azaz mi váltja ki belőle, tudnék segíteni neki.
te mit kreatívkodtál? Kép Mutííí!

Szilvi!
Teszel egy képet a srácról? Persze csak ha van kedved, nem erőltetek én semmit;)
Sajnálom, hogy így alakultKép. Akartam mondani, hogy az Enikőék lányának is voltak ilyen rohamai, talán vele tudnál erről beszélni, jobban meg tudna nyugtatni mint mások..
Sajna én nem értek ehhez a betegséghez, így sokmindent nem tudok hozzáfűzni, csak hogy nagyon remélem, Ancsi kinövi mielőbb.
A családotokban volt egyébként hasonló?
A babaneten egy topikot találtam erről (lehet, hogy van több is), talán itt találsz még infókat:
http://www.babanet.hu/cgi-bin/discus4/show.cgi?tpc=7485&post=26840#POST26840



Aztán amit még meg akartam veletek osztani:
Mire az Örökkévaló megteremtette a nőt, már hatodik napja túlórázott.
Megjelent nála egyik angyala, és azt kérdezte tőle:

- Miért fordítasz ennyi időt erre az egyre?

- Az Örökkévaló pedig így felelt neki:
- Láttad már a hozzá készített tervrajzaimat?

Tökéletesen moshatónak kell lennie, de nem lehet műanyagból, mozgatható,
egyenként cserélhető része kell hogy legyen, és fontos, hogy
"diet coke" -kal és ételmaradékokkal is üzemeltethető legyen.

Az ölében egyszerre négy gyermeknek kell elférnie, és fontos, hogy a csókja
felhorzsolt térdektől a megtört szívekig bármit képes legyen meggyógyítani.
És akkor még nem is említettem, hogy mindezt egyszerre, de csak két kézzel
kell majd elvégeznie.

Az angyal egészen elképedt e követelményeken:
- Mindössze két kézzel?! Az kizárt! Ráadásul ez csupán az alapmodell?
- Túl sok munka ez egyetlen napra. Szerintem elég, ha holnap fejezed be.
- Eszem ágába sincs várni! - tiltakozott az Örökkévaló.

- Hiszen már olyan közel állok ahhoz, hogy befejezzem ezt a teremtményemet,
amely amúgy is olyan közel áll a szívemhez.

- Már most képes meggyógyítani saját magát, amikor beteg, és napi 18 órát képes robotolni!

Az angyal erre közelebb lépett, és megérintette a nőt.

- De hát olyan puhára csináltad őt, Seregek Ura!

- Mi tagadás, tényleg puha - értett egyet az Örökkévaló -, de ugyanakkor nagyon szívós is ám.

- El sem tudod képzelni, mit képes elviselni vagy elvégezni!
- És tud majd gondolkozni? - kérdezte az angyal.
Mire az Örökkévaló:

- Nem csak hogy gondolkozni lesz képes, de érvelni és alkudozni is!

Az angyal ekkor észrevett valamit, és kezét kinyújtva megérintette a nő arcát.

- Hoppá! Úgy tűnik, szivárog ez a modell.

Mondtam neked, hogy túl sokat próbálsz belezsúfolni ebbe az egybe.
- Az nem szivárgás - pirongatta meg angyalát az Örökkévaló -, hanem egy könnycsepp!
- Hát az meg mire való? - tudakolta az angyal.
Az Örökkévaló nem késlekedett a válasszal:

- A könny arra való, hogy kifejezze vele örömét, bánatát, fájdalmát, csalódottságát,
szeretetét, magányát, gyászát és büszkeségét.
Az angyal egészen odavolt. - Te egy lángész vagy, Uram!
Mindenre gondoltál! Tényleg bámulatos teremtmény a nő!

És valóban az! A nőkben olyan erők rejlenek, amelyek ámulatba
ejtik a férfiakat.

Elviselik a nehézségeket és viselik a terheket, de tudnak boldogok
lenni, szeretni és örülni is.

- Mosolyognak, amikor pedig sikoltani akarnának.

Dalolnak, amikor pedig legszívesebben sírnának.
Sírnak, amikor boldogok, és nevetnek, amikor idegesek.

Küzdenek azért, amiben hisznek.

Bátran szembeszállnak az igazságtalansággal.

Válasznak nem fogadnak el "nem"-et, amikor meg vannak róla győződve, hogy létezik jobb megoldás is.

Képesek lemondani bármiről, hogy a családjuknak ne kelljen nélkülözniük.
Megrettent barátnőjüket elkísérik az orvoshoz.
Feltétel nélkül szeretnek.

Amikor gyermekeik kitűnnek valamiben, elsírják magukat, és tapsolnak örömükben, amikor barátaik
díjakat nyernek.

Boldogok, amikor a fülükbe jut, hogy valahol egy kisbaba született, vagy hogy két fiatal összeházasodott, és a szívük szakad meg, amikor egy barátjuk meghal.

Meggyászolják egy családtag elvesztését, mégis erősek, ha azt látják, hogy a környezetükből minden erő elszállt.

Tudják, hogy egy ölelés, vagy egy csók a megtört szívek gyógyítója lehet.

Nők minden formában, méretben és színben kaphatók.
Autóba pattannak, repülőre ülnek, mennek, rohannak vagy egyszerűen csak
írnak egy e-mailt - s mindezt azért, hogy lásd, mennyire fontos vagy nekik.

A női szívek tartják mozgásban a világot.

Örömet, reményt és szeretetet hoznak.

Képesek szánalmat érezni mások iránt, és vannak eszményeik.

Erkölcsi támogatást nyújtanak családjuknak és barátaiknak.

A nőknek lényeges mondandóik vannak, és semmit sem sajnálnak környezetüktől.

Mindazonáltal, ha van egy hibájuk, hát az, hogy elfeledkeznek arról, mennyit érnek.


Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti, ez gyönyörű!

Szilvi, keresem a szavakat, de nem találom. Igazából semmit nem tudok erről a betegségről, csak amit a tv-ben mutattak belőle. Mindenesetre legyél erős!

Szia Kata!
Nem, hiszti már nincs, csak ha fáradt vagy ha este fürdés előtt elalszik, és újra kell éleszteni, na akkor kifelyezetten hisztis. Egyébként nem az. Inkább csak lusta és olyan határozatlan, ezen próbálok változtatni. Nehéz..A 6-ot augusztusban töltötte, akkor megkapta az oltást, nagyon bátor volt, mégcsak meg sem könnyezte az esetet (de csak mert jutalomnak az Arizónába mentünk vele pizzázni).

Ötlet: ha már tegnap mindenki mindenki sz*rba volt mindenkivel, akkor ma csináljunk egy szeretlek napot. Kép

Üdv.
némber
 
 


Sziasztok!

Nézem, mennyit írtatok, aztán rájöttem, ez mégsem akkora öröm...Miért érzem úgy, hogy már megint fölösleges hajcihő van?
Na mindegy, én nem szeretem az észt osztani, csak ha már nagyon kihoznak a sodrombólKép

Némber,
most mondjam azt, hogy én is matematikáztam egyet a profilodban talált számokkal és elkerekedett a szemem...csak nem írtam. Én még 30 évesen sem éreztem magam érettnek az anyaságra, így csak csodálom azokat, akik ezt előbb bevállalják. És a netezés íratlan szabályai szerint Heppi szövegén is látszott, hasonlókra gondol, semmi sértés nincs benne. Ha meg ismernéd őt, biztos is lennél benneKép És ha már a szókimondásnál tartunk, tán nem baj, hogy ő is szókimondott, nem úgy, mint énKép
Nem szaporítom a szót, lehet, most újabb vihart kavarok, pedig nem szándékomKép
És ide lehet jönni minden hangulatban, igaz, én inkább távol maradok, ha aznap úgy érzem, mindenki rám pikkelKép

Betti,
nemááá, minek egy normálisan működő gyerekhez pszi?Kép Hallanád az én Zsebimet, egyből nem problémáznál. Nálunk a "nyuszikának van sapkája avagy nincs, de tökmindegy" effektus van már fél éve, egyszerűen sose tudom, milyen banánhéjon csúszom elKépKép
Köszi kérdésed, javulgatunk, Meskének bohócorra lett a sok taknyolástól, de már kilábalóban, most Adrienn a húzós, egy gurtni kéztörlővel követem lakásszerteKép Timi még talpon, tán megússza...

Mica,
téged is látni két autózás közöttKép Mizujs az egészséggel felétek? Gyuszkó már rendbe jött?

Szilvi,
én hasonló gonddal kűzdő szülőktől kérdeznék a helyedben, csak ők tudhatják a választ a kérdéseidreKép És nagyon drukkolok, hogy a kinőhető fajta legyen!!!
Pöttöm pasihoz meg gratulaKép

most mennem kell Folyós OrrhozKép

Momo


Momo
momo
 
 


Én nagggyon szeretek ám mindenkit, még azt is, akinek az elébb nem jutott időm írni, de most tényleg rohannom kellKép
Kép

Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok,

Mint minden eletkozossegben, a neten is megvannak a jo es rossz paszzbban levo emberekKép Ennyit a tegnaprolKép

Momo,
Hajajj, nem akarom elkiabalni, de jelenleg csak en vagyok neha dogrovason, ennek is csak egy fog az oka, amitol faj a fel arcom+fulem, dehat dokihoz elmenni egyenlore lehetosegem sincs. Talan, ha parom szabin lesz, de ebbe se bizom, en lassan mindehova Zolcsival a kezembe megyekKép
Koszi a segitsegetKép Most meg jo, hogy olvastam, hogy nem vagytok full jol, igy most bocsi (vagy hurra, te dontesszKép), de nem mennek latogatobaKép Pedig tegnap este a fiam mar az iranybol tudta, hogy Momoek megyunk..Kép Majd bepotoljukKép

Nalunk helyzet valtozatlan, talan kevesebb meloval, igy napokozbe el tudtam menni a baratnommel bevasarolni... hat a blokkot nem mutatom meg paromnakKép

Nalunk ujabban Gyuszko "rosszasaga" a tema, egyszeruen nem lehet birni vele, se itthon, se az oviban. Mar oszulok en is es az ovoneni is. Mondjuk o tegnap megbocsajtott neki, mert rajott, hogy a fiam ismeri a 2jegyu szamokatKép Az osszeset megmondjaKép

Nah, hazajott a rosszasagom (apja volt erte), megyek hallgatni a mai nap hireit.

Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakozom a mai Szeretet-naphoz!KépKép


Szilvi!
EpilepsziaKépSajnálom és nagyon szorítok a kicsi lánynak!A magfelelő gyógyszerrel nagyon jól kezelhető ez a betegség.Remélem kinövi.Kérlek írj majd,hogy mi lett a vizsgálat eredménye!
Gratulálok a pocaklakóhoz!KépHol fogsz szülni?
Gyere gyakrabban,ha tudsz!Kép


Momo!
Tuti a kép és örülök,hogy nekem is szól!Kép
Takonykór hess!


Mica!
Jobbulást Neked!Mit rosszalkodik Gyuszkó fiad?Puszi az okos buksijára!KépLegközelebb légyszi hozdd el Õt is!


Betti!
Nálunk a hiszti Patrik előtt is divat volt.Talán most már látom az alagút végét.Raul hihetetlenül érzékeny.És okos-biztosan elfogult vagyok,de sokszor olyan dolgok foglalkoztatják és olyanokat kérdez,hogy csak nézünk.Szóval ki tudja mi a hiszti okozója?Nehezen lehet kihúzni belőle.Tény,hogy kevesebb időm van Rá.
Lehet,hogy Mendit az ovi miatt zavarja most jobban az elválás Tőled,még akkor is,ha a Nagyinál marad?
Szerintem nagyon fontos,hogy úgy érzed a legjobb tudásod szerint neveled a gyerekeidet.Nem is lenne sokszor lelkiismeretfurdalásod,ha nem így lenne.Aki tojik a gyerekeire,annak nincsenek ilyen gonolatai.
Csak egy kicsit üvegmatricáztunk Raullal.Aztán Ruszlán fejezte be mindkettőnkét.Kép


Némber!
Lehet,hogy a lassúság és határozatlanság jellemző a 6 évesekre?Raul pont úgy tötyörög,mint az Apja és éppolyan határozatlan is,szóval örökség is lehet.Páromnál sokszor a feldobott érme dönt fontos kérdésekben...
6 éves oltás után nem volt semmi gáz?Én előre félek,majdnem minden szuri után van valami nyavalya,mindkét fiúnál.KépPatriknak is közeleg a 15 hós.


Katácska!
Oltásról faggatóznék:15 hósnál létezik valamilyen "lightosabb",felíratható változat?Azt hiszem az 5 hós előtt ajánlottak ilyesmit. A két hós kivételével mind után borzasztó napok következtek,lázzal és óriási göbökkel,amik irtó lassan múltak.
Szólj,ha unod a kérdéseimet!KépVan ám védőnőnk,csak lusta vagyok korán reggel bemenni Hozzá.De már időszerű,100 éve voltunk utoljára.



Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szia Kata!

Kérdéseidet nyugodtan küld el az email-ra azt gyakrabban nézem mint mostanában ezt az oldalt...Kép

jan.1-el változik az oltásrend és még nem tudom pontosan hogy lesz! de amint tudok pontos infót feltétlen leírom! annyi eddig hogy jövőre 18 hónaposan is adnak egy oltást majd. Igérem utánna nézek és leírom a tudnivalókat!

sajnos a 3-4-5 hónapos oltások igen durvák és ha nem jól van adva csúnya göb is lehet az eredmény! Azokat pontszerűen jegelni kell és sokat masszírozni mert csúgyán megmarad az izomösszehúzódás!!

Kata! Annyit kérdezel amennyit akarsz! ha tudok válaszolok , ha nem akkor utánan nézek!! A kérdésekből érzem legalább hiányízok valakinek...Kép

Puszi

K.

Kép
Kép
katácska
 
 


Sziasztok!Elöször is köszi Ruszlánának.Rólam annyit,van két fiam a nagy 1996 november 19 a kicsi 2005 oktober 02.-án született.Minden téma érdekel.Üdvözlök mindenkit!

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Szia Horcsog!

Üdv nálunk!

Kép
Kép
katácska
 
 


Hello!

Némber!
KösziKép!

Momo!
SzegénykékKép Remélem gyorsan meggyógyulnak. Most én is benyaltam valami fantasztikusat, elég ramatyul vagyok néhány napja.
Akkor az enyhén szólva nagyfokú hisztivel nem vagyok egyedül? Nem is tudom , hogy örüljek vagy ne.. Mindenesetre jó volna már túllenni ezen is Kép Telhetetlen vagyok igaz?Kép

Mica!
Hihetetlen, mennyire igazad van! Jó és rossz passzban lévő emberek.. Lángész vagy!Kép
Gyuszkó nagyon ügyes, és okos az már biztos! (ezekszerint megvan , kitől örökölte;) )
Õ elejétől fogva mindent elmesél, ami az oviban történik? Mendiből alig lehet vmit kihúzni.. már ha eljutunk odáig egyszer-kétszer Kép

Kata!
Igazad lehet. Én is arra gyanakszom, hogy az ovi miatt indult el ez az egész. Dühítő kicsit, hisz ha nem lenne folyton beteg, már rég beszokott volna. Legalábbis remélem.
Örülök, hogy nálatok már ülepszik a dolog, remélem tényleg nem tart már soká.
Nyugodtan legyél elfogult! Biztosan okos ez a srác, ha ennyit foglalkozol vele!

Horcsog (hogy szólítsunk? Kép)!
Üdv a most kissé zavart csapatban Kép
Hogy hívják a fiaidat?

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti! Ildinek hívnak,a nagyot Gábornak a kicsit Károlynak .Ha minden igaz hamarosan képet is tudok roluk feltenni.kinek milyen idös gyermekei vannnak.Szia Katácska! Hörcsög

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Sziasztok!

itthon van mindhárom kölök, asszem, ma nem lesz netezésKép És már én is fújom az orromat...hogy ez a Mikulás milyen hülye ajándékokat tud hozniKépKép

Hörcsi,
üdvKép Látom nálatok olyan nagyra sikerült a korkülönbség a két srác között, mint az öcsém és köztemKép Ennek is megvannak a jó oldalai, én pl. imádtam pesztrálni egy igazi babát (igaz én lyány vagyokKép) És az anyukának is sokkal könnyebb egy értelmes nagyfiúval/lánnyal a kicsi mellett. Bár, ha belegondolok, hogy akkor meg a kamaszodás lesz a következő elég közeli állomásKép
A nagyfiad hogy fogadta a kisöccsét? Gondolom, itt már nincsenek olyan féltékenységi jelenetek, mint a kis korkülönbséges gyerkőcök között...

Kata,
tényleg meg ne sértődj, ha nem tudok mindíg mindenkinek írniKép Most is ordítanak a hátam mögött...ha meg csönd van, az is valami turpisságot takarKép
Nálatok tényleg ilyen gáz minden oltás?Kép Én nem panaszkodom, mert max Zsebi lesz lázas utána. De a göbösödés elmaradása inkább a dokinéni érdeme, én még sose borogattam őketKép Sajna, nem hallottam lájtosabb oltást a 6 éves helyett, de majd nyitvatartom a szemem.
És nem vagy elfogult, igenis okos a fiad, punktumKép
A határozatlanság meg nem csak 6 éves sajátosság, nekem már Timi se volt piskóta ezügyben egészen addíg, míg rá nem jött, hogy nagyobb élvezet, ha ő dönt, mintha a szülei helyette. Ma már egyedül veszi elő reggel a cuccait a szekrényből...igaz, még van mit csiszolni az ízlésvilágánKép

Betti,
jobbulást neked isKép
Hisztivel kapcsolatban én már annak is örülök, hogy idegenben vagy az utcán nem szokta magát egyik sem földhöz csapniKép Itthon aztán megkapom triplán, de legalább nem égetnek...vagy lesz ez még így se?Kép

Katácska,
ne tűnj ám el!Kép De ha gondolod, az e-mail címemet megtalálod a profilomban, panaszkodhatsz nekem nyugodtan maszekban isKép Mi pesti p..-ák (bocsi!) csak megértjük egymástKép


Momo


Momo
momo
 
 


Szia momo! Elöször volt egy kis féltékenység,de elmult mostmár minde rendbe.Sajnos nem direkt van ilyen külömbség a két gyerek között,nem egy apátol vannak. A hisztihez én is hozzá tudok szolni nekem a Gabi fiam nagyon hiszti pedi már 9 éves. Hörcsi

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Ildi!
Köszi az infót!Kép Képeket várjuk;)
Milyen újra babázni? Nem óckodtál újra belevágni az egészbe?
Nekem egy három éves lányom van, és egy 15hós fiam. Az archívumokban találsz róluk képeketKép

Momo!
Ajjajj, nem irigyellek! Én a kettővel sem bírok éppen. Jelenleg az idegbaj kerülget. Viszont végre megkaptam a gyedem, úgyhogy emiatt legalább nem kell aggódjak Kép juhé!
Remélem a hiszti nálatok sem fajul tovább Kép. Engem az itthoni hisztik annyiban zavarnak, hogy már lassan tényleg félek, hogy kihívják a gyámügyet. Amikor ugyanis állandóan üvöltenek, gondolom felmerül a szomszédokban, hogy mi az anyámkínját csinálok velük.. Meg hát, bevallom őszintén, mikor már nem bírom, szoktam én is kiabálni velük, bár totál semmi haszna. Elengedik a fülük mellett Kép főleg KevinKép. Most pláne kaka a helyzet, hogy én is lerongyolódtam, nincs elég energiám Kép
No, de megyek, mert a fiam visít újfent..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


MOMO!

Drága vagy! Pont megfogalmaztam a kislányomnak, hogy lassan félve nézek be ide.
Lehet egyszer élek vele és jól kipanaszkodom magam... Kép)

Mégegyszer köszi!

K.

Kép
Kép
katácska
 
 


Üdv!

Köszönöm Betti! Drága vagy, de mi tartozunk köszönettel Neked.
Kisfiadnak vannak már fogai? És a lányod Mendi hogy érzi magát az óvodában? Mármint: lefoglalja magát? Sokáig sír utánad? Alszik vagy csak lefekszik? Barátkozik a többiekkel már, vagy inkább csak saját magát foglalja le?

Szia mindenkinek-Némber
némber
 
 


Sziasztok!

Kép Kevin nagyon belázasodott Kép
Nagyon félek, nehogy valami szövődménye legyen annak a ..... oltásnak.

Úgy látszik ma meg világfájdalom nap van..
ellenanyagként:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Némber!
Bocsi, nem direkt maradtál ki, csupán épp egyszerre írhattunk;)
Igen, 16db foggal rendelkezik a srác már egy jó ideje. Miért?
Oviról nem sokat tudok mondani, merthát nem sokszor voltunk még, egyelőre folyamatosan beteg szegénykém. Most az egész család kidőlt.. De sztem élvezi, igaz reggelente sírva hagyom ott, de délután alig akar hazajönni. Szóval a leválással lehet probléma, az ovi sztem tetszik neki nagyon.
Sajnos nem tudom, hogy mennyire barátkozik, alig találkozom az óvónőkkel Kép elég érdekes rendszer van Kép
Most viszont muszáj lépnem, nehari, ápolgatom szegénykéimet Kép
mumus balra el..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Kedves Betti!

Jobbulást kívánok és sok gyógypuszit küldök!

SZERETETTEL

K.Kép

Kép
Kép
katácska
 
 


Betti! Jobbulást nektek. Légyszi segíts abbanhogy megtudjam nézni a képeket és,hogy én is tudjak feltenni elöre is köszi. Nagyon szerettem volna már egy kis babát söt már azon is elgondolkodtam,hogy majd még egyet kéne szülni lehet,hogy azért mert én is nagy családban éltem.Milyen oltást kapott a kisfiad? Üdvözlök mindenkit Puszi! Hörcsi-Ildi

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Betti!

Milyen oltást kaptatok ami ennyire megviseli ezt a kicsi gyermeket???

Hörcsög!
Nekem Etele 8,5 év után jött és nagyon jó újra babázni!! És már tervezzük a következőt is! Remélem ő kiscsajszi lesz!!Kép

Keksz és Mica!
Üdv nektek!

Mindenkinek sok puszi!

Kép

Kép
Kép
katácska
 
 


Sziasztok!

Ma 3 órát kóvályogtunk az Auchan-ban,nem vettünk meg mindent,de hogy mennyit költöttünk...rá sem gondolok.
De azért jó volt kimozdulni,nagyon untam már itthon dekkolni.Patrik meglepően jól viselkedett,sőt,élvezte,pedig nyafogni szokott minden bevásárlásnál.


Ildi!
Örülök,hogy jöttél!Kép
Melyik suliba jár Gábor?
Ki a gyerekorvosotok?Merre laktok?
Fú,nem merek többet kérdezni,nehogy vallatásnak tűnjön.Kép
Fiaim 6 és 1 évesek.Szóval 9 évesen is van hiszti?Akkor úgy tűnik nagyfiamnál eltarthat még...
Képet a Melléklet feltöltésével tudsz feltenni,szükség esetén a méreten változtatni kell.


Betti!
Takonykór Nálad is?Kép
Lement Kevin láza?Én már előre félek mi lesz nálunk.
Óvónőknek van fogadóórájuk?Pocsék lehet így Neked,hogy alig látod Õket.Kép
Tegnap lemaradt,hogy nagyon jó a Teremtéses íromány!!Kép


Katácska!
Köszönöm a válaszokat!Kép
Szerintem nem kell félve jönnöd ide!


Némber!
Pusz!Kép


Momo!
Dehogy sértődök meg,tök jó,hogy végre írsz nekünk.Sokszor a hajam tépem kettővel,el is hiszem,hogy Neked még kevesebb időd van.
A nagy csend itt is gyanús,utoljára,mikor csend volt Patrik lakmározott a popsikrémből.Kép
Én most hanyagolom kicsit a másik topikot,azért tudok szószátyárkodni itt többet.Kép
Taknyoláson most jutottunk túl,de Raul még mindig köhög.Szeptember elseje óta.Kép
Igen,mindkét fiúnál gázosak az oltások.KépA 3 éves után Raulnak nagyon magas láza volt és nem tudott lábra állni.Kép
Timi nagyon ügyes,hogy önállósodik.KépRaul példát vehetne Róla.


Heppi,Mica???


Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Hali!
Merre vagytok????

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Betti!

Javultatok már valamit? Az ovis állandó betegeskedés emléke máig él bennem, mi is mindent megpróbáltunk annak érdekében, hogy ritkuljanak valamelyest a kórságok, sztem csak némelyikük használt. Gyakran vigasztaltuk magunkat azzal, hogy azért kell a csemetéknek ebben a korban átesniük ennyi nyavalyán, hogy ne a suliból maradjanak ki?!!
Tehát jártunk Somi drnőnél, szedtünk Brochovaxomot, (immunerősítő), Echinachea homeos bogyót, ami sztem jó volt.
Az igazi váltást az idő hozta meg, kb. középsős korra.
Az óvónőkkel való ritka találkozás is emlékeket ébreszt bennem, de erről személyesen.

Kata!

A 6 éves oltást nem éreztem vészesebbnek a csecsemőkorban kapottnál, de pénteki napon adattuk be Ancsinak, este adtam neki egy fél Algopirint, másnap és harmadnap még fájlalta a karját, aztán minden rendben volt. Ne aggódj! Hétfőn már vittük oviba.
Érdekes, most olvastam, hogy epilepsziás gyerekeknek nem adják be a Di-Per-Te oltást, csak a Di-Te szérumot.

Momo!

Timi hogy érzi magát az oviban?


Mica!

Kérem a receptjét annak, hogy boldogan nevelsz két kisgyereket, közben dolgozol is, az anya meg feleség szerepen felül is!


Üdv az újonnan csatlakozóknak is!
És köszi minden reagálást a levelemre!

Ancsi jól van, egyre jobban hozzászokik a gyógyszeréhez, hamarosan már a teljes dózist kapja.

Nagy a sürgés az életében, nagycsoportosokként már komolyan készülnek a karácsonyi ünneplésre, József A.: Betlehemi királyok című versét tanulták meg, és el is játszák. Hangversenyre mennek, egy hét múlva pedig a félévzáró moderntánc-bemutatója lesz a Művelődési Házban!!

Kispasiról persze majd apa segítségével teszek fel képet!
Szülni most is itt Cegléden fogok!

Jó éjt!!

keksz
 
 


Igazoltan távol Kép
Kevin nagyon rosszul van. Pénteken ügyelet lett a vége (lázcsill. mellett is 40°C os láza volt), kapott egy injekciót is (lázcs.)
Mára jobban lett nappal. Jókedvű volt, még hőemelkedése sem volt. Most megint küzdünk, alig lehet 39°C alá szorítani (természetesen kapott lázcsillapítót), óránként hűtőfürdőzünk+vizesruha.
Doki szerint nem lehet az oltástól, szerintem de.
Másra nincs időm, bocsi ha összefüggéstelen voltam Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!

Először is egy jobbulás kép Kevinnek:
Kép


Vissza olvastam és látom, hogy 15 hónapos oltást kaptatok.

Valóban igaza lehet a dokinak akihez így lázasan elvitted, mert erre az oltásra nem szokott ilyen heves reakció lenni. Sőt! Itt az oltási problémák kb. 10-14 nap múlva jönnek elő! ez egy un. késői reakciós oltás kombináció!

Szerintem, (de ez csak szerintem!!) Kevinnél volt valami betegség lappangásé saz oltás és ez a lehetséges betegség együtt okozza ezt a problémát!

Kívánok nektek minnél hamarabbi gyógyulást!!!

Sok puszi

Katácska

Kép
Kép
katácska
 
 


Betti,
Katácskával értek egyet betegség kontra oltás terén. De azért remélem, hamar kilábaltok belőle.

Kevin?
++++++++ és cupp cupp cupp (ezek gyógypuszik voltak)

Hörcsög,
Üdv a csapatban, remélem ilyen rohamosan bővülünk tovább Kép

Keksz,
Epilepsziáról lövésem sincs (hála istennek), de látom azért már kezd javulni ahh...
Van már választott orvosod? Ki? és akkor most a 2. vagy a 3. babát várod (bocsi, vmiról bizti lemaradtam Kép )

Nálunk minden változatlan, semmi érdekességgel nemtok szolgálni. Hacsak azzal nem, hogy tegnap mindenki nevében megvettük a gyerkőcök karácsonyi ajándékát. Jövő héten intézem a csomianyagot (szintén neten), aztán kiadom a sógornőmnek a csomagolást Kép a fát apósom inétézi Kép díszek tavalyról Kép asszem haladunk, haladunk Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Heppi!

De jó neked! nálunk még lista sincs nem még hogy meg lenne véve az ajándék...Kép

Ráadásul nekem a hangulat is hiányzik....Kép

A lakás díszítése meg holnapig várat magára!

Na itt egy angyalka, hátha ő segít nekünk a hangolodásban...

Kép

Kép
Kép
katácska
 
 


Sziasztok!

Betti!
Ez nagyon durva lehet,jobbulást Kevinnek!!!!Két hónap múlva nálunk is esedékes az oltás,be is vagyok rinyálva rendesen.


Keksz!
Az immunerősítő homeós bogyeszt milyen dózisban adtad?Lehet,hogy mi is megpróbáljuk.
Fiam is nagycsopis,de ez nem jár különösebb felhajtással Karácsonykor sem.Vegyes csoportok vannak,nagyjából ugyanaz a program minden évben,u.azok a versek,stb...
Örülök,hogy Ancsi jól tolerálja a gyógyszert!Kép
Kinél fogsz szülni?

Mindenkinek puszi!

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Kata!

Ne aggódj előre!

Az estek többségében az MMR és az Act-Hib oltások nem okoznak ilyen komoly problémát!
Még azt sem szoktuk kérni, hogy oltás után egyből adjon a mama kúpot, mert ha van is reakció, az is csak később jelentkezik. Leggyakrabban 7-10 nap múlva bepöttyösödnek a gyerekek!

Ne aggódj!

Bettiéknél bizti hogy lappangott valami Kevinnél, de ezt meg nem lehet kizárni.

Nyugi!!!!


Puszi

Katácska

Kép
Kép
katácska
 
 


Sziasztok,

Betti,
Remelem Kevin mar jobban van! Sajnos most eleg jo idoszak vana virusoknak es egyeb nyavajaknak, az oltas elohozhatta belole, vagy oltaskor szerezte be mas lurkotol? Pusz nektek, legyetek jobban!Kép

Kata,
Megvagyok, csak a hetvege nalam kiesik net szempontjabol, probalok a fiukkal lenni, mint a geppel, hetkozben ugyis bamulom eleget.
Raul kohog meg? Gyuszko most ugy tunik, hogy abbahagyja (vegre), viszont a hallasaval meg mindig nem vagyok megelegedve, lehet, hogy elviszem megegy hallasvizsgalatra.
Majd probalunk 3masban atjutni egyszer, de tegnap estere Zolcsi taknyosodott be, ugyhogy nem vinnenk bacit, ha nem muszaj..Kép

Heppi,
Woww, te jol haladsz a karacsonnyalKép Mondjuk mar a nagyja ajandekot enis beszereztem, csomagolas majd estenkent, a fa ugyis ram marad, diszek szinten vannak, szoval azert nem olyan veszes a helyzet. Mostmar csak a lakast kene rendbeszednem, erre meg akarok kivenni par nap szabit, aztan hajra, amig nincs itthon a nagyfiamKép A lakasdiszites nalam kimerult az estenkent gyartott uvegfestos-diszekkelKép

Keksz,
Recept sajna nincs, azert nem minden okes igy, mert a lakas elegge lemarad a 2melo+lurkok+minden egyeb mellett, de most hetvegen legalabb a mosassal behoztam magamKép Most meg jon majd a ruhapakolasKépKép
Amugy meg ez eletstilus, en ilyen porgos vagyok, emlekszem, hogy Gyuszkonal majd' megett a fene, hogy itthon voltam, es nem tudtam mit kezdeni magammal. Hat most meg egy kicsit a lo tuloldala, de amig mukodik es birom, addig nincs gond. A plusz penz meg plane jol jon, ha mar belerangattam a csaladot az autovasarlasbaKép

Katacska,
Az uj oltasi rend engem is erdekel majd, bar nekem eleg szuper vedonom vanKép
Hmm, kiscsajszi?Kép Mondjuk nekem is mindenki mondja, hogy majd a 3. lany lesz...Kép Nem ertem, nekem semmi bajom, hogy fiaim vannakKépKépKép

Horcsi,
hajra, engedj az erzelmeidnek es babazzalKép

Nah, loholok, mert Zolcsi szetszedi a masik gep billentyuzetetKép A lampacskakat (numlock, capslock, scrolllock) mar erti kapcsolgatni rajtaKép

Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Végre van egy kis nyugiKép, így tudok írni. Még mindig meggyőződésem, hogy nem csupán önszántából lázasodott be ennyire a fiam. Tuti, hogy az oltásnak is jelentős szerepe van benne. Persze nem firtatva, hogy most csak az oltás, vagy mellette volt valami betegség is, hisz nem vagyok orvos, nem tudhatom. Az viszont elgondolkodtató, hogy semmi más tünete nincs, és hogy az orvos sem tudta megmondani mi ez. Csupán annyit kötött ki minden doki (ugyanis kétszer voltunk ügyeleten), hogy tuti nem az oltástól van. Mintha egybehangzóan 'mosom kezeimet' lenne. Elhiszem, hogy ez olyan típusú oltás, aminek az esetek 98%-ban 7-14nap között lehet mellékhatása (két hét után sem lehet ettől lázas állítólag), de akkor azt magyarázza el valaki, hogy miért volt ennyire magas láza? Ugyanis egyeltalán nem lázas típusú, volt már beteg nem egyszer, de soha nem ment 37.5°C fölé a láza! Nem hiszem , hogy most, csak attól, hogy picit piros a torka, ennyire lázas lett volna. Szal itt bennem van az, hogy ismerem a gyerekem, és tudom, hogy akárki akármit mond, az oltásnak igenis szerepe volt a dologban. Uff.
Egyébként a neten vadászva ráleltem, hogy előfordul, hogy néhány nap után már előjön ez a lázas állapot, tehát nem mi vagyunk az elsők, akik így jártunk!
Mindenesetre azért hiszek benne, hogy ritka ez a dolog, és nagyon remélem, hogy senkinek nem kell átélnie egy ilyen napot sem, mint amilyen a mi utóbbi 4 napunk volt. Állandóan azt lesni, mikor jár már le a 6-8 óra, mikor adhatjuk a köv. adag lázcsillapítót. Aztán ismét rájönni, hogy semmit sem ér. Minden órában 15-20percet a hideg vízben ülni az üvöltő gyerekkel, a másikunk meg locsolgatja szegényt. Na, nem nyavajgok tovább, nagyon bízom benne, hogy vége van a dolognak. Reggel óta nem volt lázas, majd 4 körül újra 39.3°C lett, beadtunk egy adag Nurofent, de most legalább már hatott, nem kellett hűtőfürdőzni. Remélem nem is kell már. Holnap kell visszavigyem őket, már Ati is dolgozik majd, úgyhogy egyedül leszek egész nap, szokás szerint.

Más: voltam benn az oviban is, szólni, hogy már nem viszem be Mendit ebben az évben. Ugyanis ő is lázas, meg köhög, szal ennek azthiszem soha nem lesz vége. Az óvónéni rábeszélt, hogy legalább a karácsonyi ünnepségre menjünk be, meg esetleg ha jobban lesz, akkor délelőttre vigyem be. Hát ha meggyógyul, akkor beviszem. Elhoztam a mikicsomagját, aminek persze nagyon örült. Ennek ellenére nem akar rendesen viselkedni, baromi nehéz kezelni mostanában. Pedig soha nem volt ilyen! Azt hittem tudom mi az a hiszti, meg dackorszak, de az eddigiek kutya.... voltak ehhez képest. Na, dehát ezen is túl kell esni és kész.

Köszönöm mindenkinek a jókívánságokat, biztos használt a sok gyógyító energia is, amit küldtetek;)

Bocsánat, most nem válaszolok senkinek külön-külön, mert úgy elnyavajogtam az időt, hogy már mennem is kell. Kihasználtam az időt, hogy Kev jobban van, és beraktam néhány adag mosást, mindjárt lejár a harmadik. +csináltam néhány újabb díszt, és megterveztem az ajándékokat is. Szokás szerint csúszik a fizu, úgyhogy egyelőre ezért maradtak csak tervben az ajándékok.

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok! A kérdésekre válaszolva:afiam Pilise a Széchenyi iskolába jár.A gyerek orvosunk Legeza Margit.Köszi mindenkinek a szives fogadtatás. Lenne kérdésem mivel anagy fiam rég volt kicsi a kicsi gyerekeknél mikor mondhatjuk,hogy láza van.BETTI fiacskád jol van már? Puszi mindenkinek Hörcsi-Ildi

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Szia Hörcsi-Ildi!


A kis gyerek is pont úgy működik mit a nagy és mint a felnőtt csak még kicsiben!Kép

A láz fokozatok ugyanúgy érvényesek nála mint a nagynál, vagy mint nálad!
Számszerűsítve: 37.0 alatt normális
37,0-38,0 hőemelkedés gyógyszert nem igényel, csak odafigyelést hogy merre alakul a dolog
38,0 tól fölfelé LÁZ

Ilyen esetben a láz fokától függ a csillapítási módszer!

Kicsiknél amíg nem tudja biztonsággal a hőmérőt a hónaljban tartani a popsiban mérünk hőt és a mért értékből MINDENESETBEN levonunk 0,5 -öt!

Persze ma már sok a digitális lázmérő, ezeknél meg van adva hol, mennyi ideig és milyen levonási értékkel kell számolni!!!

Puszi K.

Kép
Kép
katácska
 
 


Katácska

Csak nem ingyenes tanácsadás itt a neten Kép Kép Kép ?????

de ha már itt járunk, nekem is lenne kérdésem. Orsi lányom (márciusban lesz 3 éves) összeszedett vmi húgyuti fertőzést. Ez hogy történhetett??? nem jár közösségbe, szállodába stb stb, itthon wc-zik, én meg nem szoktam belerohadni a koszba Kép Nagyon csíp neki a pisi, nem mer pisilni, mert fájni fog. Dokibától kaptunk Nizoral kenőcsöt, amivel kívülről kell kenni a berendezést és Cecloretta szuszpenziót (gondolom ez antibio --- nem olvastam el, csak nyomtam a gyerekbe). Mennyi idő múlva fog hatni??? nekem már az is segítség lenne, ha magától a pisiléstől nem félne, mégha a pisilés fáj is, legalább nem nyávogna egész nap (Orsi egyébként jó beteg, nem nyávogós, tehát gondolom, hogy állandóan csípi)
Mit tegyek, hogy pelusmentesek legyünk (mert most megint kéri, mivel nem tudja tartani a vizeletet, és gyakorlatilag állandóan csöpög belőle, de időnként rendesen pisil is)
nem szidom a pisis bugyik miatt, mindig dícsérem, hogy szólt, és hogy nagyon szeretem

asszem több nyávognivalóm nincs Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Szia Heppi!


Én már Ruszlánának is írtam, hogy nyugidtan kérdezzen és bármelyikőtök, hsz ha tudok válaszolok, segítek, már akit érdkel. Legalább használom azt a kevéske tudományt amit a fejembe tömtek a fősulin...Kép

Húgyuti fertőzés nem csak akkor leéphet fel ha idézlek " én meg nem szoktam belerohadni a koszba " valaki így él. Elég ha a kicsi lányka sokáig ücsörgött a hideg burkolaton. Nem tartozik ide egészen de csak hogy érthető legyen: a női nemiberendezésen található nyílás és a húgycső és ezáltal minden húgyivari szervünk igen csak kicsi távolságra van egymástól, tehát abacik igen gyorsan és sajna szó szerint nyíl egyenesen vágtázhatnak fel a rendszerben. Ott a húgyhólyagban állandóan lévő vizeletben nagyon könnyű megtelepedni és elszaporodni!
Tehát Orsi lányod valszeg a szó szoros értelmében FELFÁZOTT!
Ez írtó kellemetlen mert nagyon csíp, és állandóan pisilési ingert okoz! Nehéz a vizeletett visszatartani ezért foly. csurran-cseppen.

Na ennyit a tudományról, és most jöjjön az én térfelem:
Tanácsadsá:
1. minden pisilés után mosakodjatok meg alulról, töröld szárazra és meleg rucit adj rá!
2. A Nizorált nem értem mert az gombaellenes szer de megelőzésként lehet, tehát kenegesd!!
3. Cecloretta valóban antibio, azt feltétlen addig amíg és annyit amennyit előírtak!
4. sok-sok folyadék, hgy jól kimosodjon a húgyutak és egyér része, nehogy feljebb menjen a fertőzés!!!
5. sok-sok szeretgetés és gyógypuszi és kitartás

Valszeg 4-5 nap és sokkal jobban lesz!

Orsinak küldök valamit!

Kép
Kép
katácska
 
 


Orsi-Borsinak!
Kép

Kép
Kép
katácska
 
 


Most viszont én kérnék segítséget!

Ismeri valaki közületek a Lénárt nevű gyermekorvost??

Tudtok róla valami infóval szolgálni??

Előre is köszönöm!!

K.

Kép
Kép
katácska
 
 


Katácska,

Köszi mindent.én Lénártot csak hírbő ismererem, tehát tudom, hogy létezik, de még azt sem tom, hogy néz ki

Még vmit Orsiról.
Ma megjött a vizelet eredmény: vért találtak benne, kétkeresztes, ezen kívül fehérjét és fehér vérsejtet (ez utóbbi ugyan érthető, mert gyulladásban van) a többi rendben. A vér miatt holnap kapok UH-ra beutalót. Ott mit fognak nézni? Vesét meg a hólyagot ill a húgyuti szerveket??? Olyan mint egy kismama UH??? csak hogy tudjam mire kell felkészítenem.

4-5 nap???? Addig én megőrülök!!! Már így is a sírógörcs szélén állok Kép Kép Kép Csak karácsonyig jöjjön rendbe!

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Drága Kedves Heppi!

Először is nagyon fontos hogy megnyugodj!!!

Most írjam azt hogy még lesz ilyen máskor is??? Kép Kitartás! Rendbe fog jönni!

Az Uh-on szerintem neki is a pociját fogják nézni és igen a veséket és egyéb ilyen helyeket fognak megnézni. Megnézik hogy bent a vesékben minden norm-e. Ha kérhetem írd meg mit mondtak! Oké?

És fontos, hogy itasd és mosakodjatok akár kamillás vízzel is moshatod a nuniját! Sőt bele is ültetheted!

Kitartás!

Ha írsz a mélbe egy telcsiszámot szívesen fel is hívlak ha akarod!!! Hátha megnyugtatóbb az emberi hang!!

Szeretettel és megértéssel várom válaszod!!!

Puszi K.

Kép
Kép
katácska
 
 


Sziasztok!

Nálunk a helyzet változatlan -már ha vkit érdekel-

Katácska!
Lénárt doki az én dokim váltója volt, vagyis még mindig az , csakhát ugye már nem gyerekorvoshoz járok egy ideje Kép. Szal én valamelyest ismerem, rendesnek tartom, és alaposnak, de mivel ugye nem ő volt az orvosom, így bővebb infót nem tudok ennél. Remélem ez is valami.

Heppi!
Remélem Orsi mielőbb meggyógyul!
Az UH pont olyan lesz sztem, mint amit újszülöttkorban is csináltak, csak nyilván most a koponyáját nem nézik;)


Na, megyek nem rontom tovább a levegőt, és kész.

x

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!

Ez komoly??

Kevin még mindig lázas és beteg?? És a csajszid hogy van???

Engem érdekelne mi van veletek, de nem akarlak zaklatni!!Kép

K.

Kép
Kép
katácska
 
 


Betti,

Bocsi az önzőzésért, persze az is érdekel, hogy veletek mi van!!! Tényleg még mindig lázas Kevin? Mendi? Hogy bírod???

Katácska,
Én írnék neked mélt, ha tudnám, mégis milyen címre, mert sajna a profilodban erről nincs infó Kép (ellentétben velem Kép )

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Heppi szia! Ezer bocsánat!

A mél: kicsikata74@citromail.hu

Beírom a közösbe!

Várom leveled!!!
Puszi
K.

Kép
Kép
katácska
 
 


Heppi!

Most már egy másik is van a profilban, bármelyik használható!

Puszi

K.

Kép
Kép
katácska
 
 


KATÁCSKA! Köszönöm a segítséget szerencsére csk én hittem,hogy láza lenne.A gyerköcök,hogy vannak? BETTI! A kicsi fiadnak jobbulást kívánok,neked meg sok erőt hozzá tudom,hogy mennyire rossz ha beteg a gyerek.Remélem hamar jobban lesz. RUSZLÁNA!HEPPI!MOMO!MICA!KEKSZ! Hogy vagytok ti és a gyerekek.Bocsi annak akit kifelejtetem,de nem mindenkit ismerek még. Készültök a karácsonyra? SZIASZTOK Hörcsi-Ildi

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Sziasztok!

Kis kihagyás után újra itt. Rémélem nem voltak álmatlan éjszakáitok hiányom miatt..

A hétvége jól telt, nagyon is. Igaz,hogy szombaton meló volt, de vasárnap megnéztük Lackóval a Harry Pottert, utána pedig hambiztunk egyet az Arizónában. Azt Lacus fizette. Azt mondta, hogy amiért elviszem moziba, meghív cserébe vacsorázni. Kérdeztem,hogy hová, és azt mondta, menjünk el a hamburgereshez.Olyan édeske volt, meg tudtam volna zabálni. Még csak 6 éves, de már le tudja venni a nőket a lábáról..

Más. Betti, tudom, hogy nem vígasztal igazán semmi, ezért most csak annyit, hogy valóban tiszta szívből kívánom, hogy minél hamarább térjen vissza a normál kerékvágás! (Öröm az ürömben, hogy legalább nem mind a kettő gyerkőc ennyire beteg.)

Ó, és ceglédi mozihoz annyi, hogy az előadás alatt a nézőtér közepén ültünk, nagyon hideg volt. Bár van fűtés, odáig nem hatott, így nagykabátban kellett nézni a filmet.

Pusza mindenkinek!
némber
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?