Új privát üzeneted érkezett!

Bulcsú épp az előbb kérdezte meg,hogy őt mikor csináltukKépKép!

anyapoc
 
 


Anyapoc

Felveszem-leteszem:hát az hiszem nem volt vészes.kb 5-6x vettem ki az ágyból, utána már csak az ordítását kiabáltam túl, amikor végre eljutott hozzá akkor arra is megnyugodott.KépDe a következő altatásnál ugyanígy volt. Kiveszem-beteszem, aztán kiabálás.Nem tudom mennyire emlékszel, de panaszkodtam anno, hogy csak fél órát alszik aztán felébred, na ez akkortól szünt meg igazán amióta a hasán alszik.Egyébként nekem sem szeretett hason feküdni, csak egyszer nem tudom miért , de így raktam le, és megnyugodott és elaludt.Na azóta vannak 2 órás alvások folyamatosan.
Nem tudom, hogy egy 3 hónaposnál ez, hogy fog menniKép, mert már megszokott Villő vlamit.De én azt kívánom, hogy legyen gyors, egyszerű az átállásKép!

Masszőr: bocsiKép
Jutasi u. 65/c alatt van egy szoli, és ott mellette egy másik csajszi aki masszíroz.Szente Juditnak hívják.Lazító masszázst végez.Most egy kicsit nehezebb időpontot egyeztetni mert dolgozik egy gyógynövényboltban is az Interspárban.A vasárnapit is lemondta mert nem jó időpontot adottKépEgyébként rendi mert házhoz akart jönni mikor kiderült a malőr, de hát Márki mellett nem lehetne úgysem.És hát egy masszázsasztalon mégis csak már.Kép

Gergőnek boldog névnapot!Kép
Kép

Sziasztok!
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Bulcsú tudja mit jelent az, hogy "mikor csináltuk"?KépKépKép

Kép
Kép
kismama2004
 
 

 
 

Anyapoc
ment emil.Kép

Kép
Kép
kismama2004
 
 


SzilviKép

A video tuti voltKép!Nem tudom,hányan ismernének magukra..Kép

Alvás:Egyenlőre marad a dolog,mert most minden rendben van az alvással,valószínűleg a betegség miatt voltak a zavarok.Hamar elalszik a kezünkben,aztán letesszük,aztán ha meg is ébred,cumi vissza,fogja a kezem és már alszik is.
Nap közben egyenlőre marad a kinti altatás,majd ha már nagyon hideg lesz,vagy nekünk nagyon elegünk lesz,akkor majd váltunk.Meg persze várok,hogy kicsit nagyobb legyen,hogy tudjam,nem a hasa fáj,meg egyebek.Igazság szt hagytuk mi már sírni,meg jártunk be megnyugtatni,de nem aludt 15 -20 percnél többet.Õ is felhadonássza magát szt,de hason még jobban üvöltKép.Na mindegy,majd lesz vmi, a lényeg,hogy azért alszikKép.
Masszőrt kösziKép...hát,ha nehéz időpontot egyeztetni,akkor legfeljebb nézek máshol...bár most annyira nem is vágyom rá,hideg vanKép!
Jaj,ma 3 hós oltásra megyünk,jöhetnek a drukkokKép...remélem,nem lesz nagy gond,bár most vsizek kúpot neki,azonnal megkapja!Ha egyáltalán kapunk oltást a nátha miatt...
Bulcsú:hát,ezek szt sejt vmitKép!De olyan édi voltmajd' megzabáltam,amikor kérdezte!!!!

Na megyek,mert Villő nyafiKép!

Pusz,Anyapoc

anyapoc
 
 


SzilviKépAnyapocKép
Köszönöm a gratulákat a vizsgákhoz!
MóniKép
Mi is boldog névnapot kívánunk Gergőnek!!
AnyapocKép
Hát, én is egy ilyen terhességről álmodom legközelebb-pocakosan tapétázni és egyéb nyalánkságokKép
Milyen sulira fogsz jelentkezni?Tényleg nem egyszerű Joci mellett a tanulás, csak esténként érek rá, de ma pl. egész du. szabad leszek, mert anyósomék vigyáznak a kölökreKép

MóranyaKép
Hogy vagy(tok)?Hányinger?Remélem hamar elmúlik..Móci miket csinál már az anyukájának a bosszantásán kívül?Kép
pusza
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Anyapoc

nagyon érdekel mit válaszoltatok BulcsúnakKép
Megy a drukk Villőnek!++++++++++++++++++++++Kép
Mi egy hét múlva megyünk.Most én is viszek magammal majd kupot,és rögtön megkapja.Egészet vagy felet adsz Villőnek.Nekünk a védő néni azt mondta, hgoy 6 kg alatt elég a fél.Jaj, nem bírom ezeket az oltásokat.Szegény pici lurkók, úgy sajnálom őket!!!!Kép

Apa sokat segít?Bulcsú gondolom boldog.Most is jár óvodába? Nem kapott engedményt, most hogy itthon van Apa?
Mikor jártatok Tobrukba? Márk és én vasárnap voltunk ott.Sajna olyan pocsék idő volt, hgoy sétálni nem tudtunkKép.Tegnap viszont bepótoltuk.Kép

Jó, hogy jön a karácsony!KépCsak azt nem tudom,hogy kinek mi legyen az ajándéka.Már megbeszéltük mindenkivel, hgoy csak jelképes lesz.KépÍgy lehet, hgoy még nehezebb lesz!Kép

Lányok!
Ti, hogy álltok a karácsonyi vásárlással?

Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

AnyapocKép SzilviKép OrsiKép
Nagyon szépen köszönjük a névnapi jókívánságokat!!!

AnyapocKép
Már elhatároztam, hogy leszoktatom a ringatva elalvásról, de hát nem egyszerű. Este pedig olyan simán megy! De így délután minden elvonja a figyelmét az alvásról, nekem meg nincs mindig sok türelmem kivárni, míg lenyugszik. Ölben 5-10 perc, aztán 1,5-2 óra nyugalom. Tegnap 2,5 órát aludt folyamtosanKép!
Esték nem javulnak, most 4x kelt fel, hogy át akar jönni a mi ágyunkba. Átballagok, mondom, hogy nem jöhet, aludjon, és alszik is. Csak hát bazira megvisel ez a sok mászkálás az éjszakában.
Oltáson túl vagytok már?

SzilviKép
Köv. bébivel én is szeretnék olyan következetes lenni alvás terén, mint Te. Muszály, mert hosszú távon mégiscsak ez a jó megoldás.
Képzeld, múlt kedden a baba-klubban osztogatott az egyik anyuka szórólapot, miszerint masszíroz. Gondolom, gyes mellett kitanulta. Már nagyon rám férne, mindig csak nyavalygok, de aztán meg nem megyek el, hogy javítsak a helyzeten. Talán ide eljutok, hiszen pár utcányira van. Terhességi depresszió elleni masszázst is csinál, nem tudom, milyen lehet.
Karácsony: nehéz dolog, mi megbeszéltük a családdal, hogy ki milyen értékben kap ajándékot. Igazából a felnőttek csak jelképeset kapnak, gyerekek többet. Nálunk most az a nagy dilemma, hogy szenteste napján mi legyen? Amíg nem volt meg a Gergő, vándoroltunk a szülőkhöz, tavaly már itthon voltunk, erre anyósom megint próbálkozik, hogy menjünk be ebédre. Csak akkor a Gergő ott látja először a karácsonyfát, ajándékot, én meg azt szeretném,ha itthon szerezné meg ezeket az élményeket először.

TimiKép
Én is próbáltam már, hogy valami tárgyhoz kössem az alvást, eddig semmi nem jött be. De azért próbálkozom még. Talán...

OrsiKép
Te mit tanulsz? Én is bepróbálok megint egy sulit, most jelenik meg a továbbképzési gyűjtemény, abban keresek valami hasznosat.

Ma délelőtt voltunk "céges" babatalálkozón. Kicsit kilógunk a sorból, mert a másik három baba 4-5-6 hónapos. Gergő azért feltalálta magát, én meg a múltbeli tapasztalataimat adhattam át legalább. Annyira furcsa, olyan mintha a Gergő már nagyon-nagyon régen lett volna ilyen kicsi. Már olyan nagyra nőtt! Nem is annyira fizikailag, mint értelmileg.

Sziasztok: Móni

Kép
Kép
bogumil
 
 


Hali!

Olvaslak ám titeket csak valahogy sose sikerül írni!

Anyapoc! Én is kíváncsi lennék mit válaszoltatok, okos fiacskátoknak Kép
Hogy ment az oltás? Remélem minden rendben... Nekünk ezekkel szerencsénk volt, Zsombi sose lázasodott.

Kirri! Nagyon ügyi vagy tanulás ügyben csak így tovább!!! Kép

Altatás mostanábna nekünk se megy! Zsombi nem hajlandó aludni, látványosan kűzd ellene... Esik már össze annyira álmos, de ő azért feláll és próbálkozik a nem alvással... Esténként kb 50 perc mire elalszik... És persze mire elaltatom addigra apa is elalszik... Isteni...
Egyébként annyiból jobb tegnap óta hogy Zsombi már nem tölt órákat ébren éjszaka... Most pl "csak" 3x kelt fel és 3 perc alatt visszaaludt... Remélem visszaszokik az alvásra mert én már egy zombi vagyok!
Sőt tegnap meg ma elkezdett újra rendesen enni... Remélem ez is visszaáll...

Na felkelt, mennem kell!

Puszi!

ui: Még mindig nem tudom mikopr jutunk le a Balcsira Kép

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 


Gabii!Kép
Neked is köszi a bíztatást a sulihozKép
Na, már nem is kérdezem, mikor jöttök Balcsira...ha így folytatjátok, balatoni nyaralás lesz csak a végeKépKép
MóniKép
Közgazdász pénzügyi/számviteli szakirányon..hú, jó szárazon hangzik, mi?Kép
Igazából az első félév a szelektív, állítólag utána "könnyebb", az biztos, hogy nem rossz dolog ez a kreditrendszer, mert ha mégsem sikerül egypár vizsga, attól még nem kell évet ismételniKép
Az esték nálunk is egyre brutálisabbak, Joci keményen nyomja, mi meg lexívesebben már 7-kor ágyba dugnánk!

pusza
O.

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Bocsi, de csak nagyjából olvastam át a leveleket. Annyira pörögtök, nem bírlak követni Benneteket Kép

Kirri!
Nekem is a Börönd Ödön a kedvenc képem. Nem is mi küldtük be azt a képet. Jár a kismama, aztán képzeld, délután Móci elaludt, mondom beleolvasok. Erre visszanéz rám a gyerekem Kép Hááát, én úgy meglepődtem. Nem tudom, miért, de még pityeregtem is. Ezek a hormonok...
Én is vizsgázom már, 3 megvan Kép Pénteken is lesz egy, szombaton meg költözünk Kép Kép Kép
Alig várom...
Gratula a vizsgáidhoz!!!
Jó múltkor csak olvasni volt idm, és kérdezted, volt-e op.kutunk. Hát, persze. 5-ös lett elsőre... A többi matekhez képest az üdülés volt számomra.
Hányingerrel szerencsém van múlik.
Móci mászik ezerrel, 2 hete felállt. Most csak állva akar aludni Kép
Egy percre nem bír leállni a kiskrapek. Kijött a 3. foga is. Az is felül. Azzal jól megszenvedtünk. Most jön a 4. is FELÜL. Alul meg semmi. Kép
Joci gondolom, már megy ezerrel.
Nem lesz gépem szerdától, úgyhogy előre is boldog szülinapot a kishavernak. ha beköltözünk, várunk Benneteket egy szülinapi koccintásra Kép
Kép

Anyapoc
Végre Te is megjöttélKép
Hát, igen bátor vagyok, főleg úgy hogy az én szüleim már nem élnek, a férjem anyjáék Fehérváron élnek, és nem is nagyon segítőkész. Kép
Viszont utána már szupi lesz, mert összenőnek a gyerkőcök. + Mór amilyen hiper-szuper aktív, a kistesó akkor a számításaim szerint nyugodt baba lesz... Vagy még sem Kép

Na, megyek, majd jövő héten tudok csak jönni.

Pussz Mindenkinek
móranya
 
 


Sziasztok!

Ma én is zombi,mert másfél óránként keltem VillőhözKép.Remélem,csak az oltás miatt volt ilyen az éjszaka,bár amióta betegek voltunk,azóta nem hajlandó éjjel rendesen aludni...Kép

Szilvi

Válasz:Apa először köpni-nyelni nemtudott,aztán a bajsza alatt(ami nincsKép),elkezdett röhögni,én mondtam rá gyorsan,hogy amikor összeházasodtunk..KépEbbe bele is nyugodott..:9De hogy honnan vette..Kép
Oltás szerencsére nem volt rémes,illetve Villő megsértődött azonnal,amikor vizsgálni kezdték,így tk végigüvöltötte az egészet(iszonyat sértődős!!!)Mi is túl vagyunk az 5 kilón,éppen hogy,mert 5060 gramm a szentem és 61 cm.Szóval még mindig ropiKép!
Tegnap letettem hasra,szépen el is aludt,aztán fél óra múlva újabb altatások sora az ágyban,de aztán együtt aludtunk vagy 1 órát még,szóval lehet,hogy lesz belőle vmi...Bár az éjszakák most borzalmasak...Kép
Apa sokat segít,bár ő még beteg egy kicsit,így sokra nem megyek veleKép!Bulcsú most kihagyott 1 hetet az oviból a betegség miatt,most kezdtük a héten megint.Ma már gond nélkül bement,tegnap volt egy kis hiszti...De azért elkapatni nem fogjuk,mert akkor soha nem akar oviba menniKép.
Most nem megyünk annyit anuyékhoz,de voltnk párszor,mert hol ezért,hol azért kellett menni.Tegnap pl. porszívóért,mert a mienk bedöglött,Villő orrát viszont még szívni kellKép...
Karácsony:nálunk is jeképes.Mi éves naptárt csináltatunk a gyerkőcök fotóival a nagyszülőknek,mert Villő keze és lábanyomát sólisztgyurmába ágyazvaKép.Bulcsúé már megvan nekik,így az kimaradKép...de hogy jövőre mit adunk..Kép.A többi lóvé megy a gyerekeknekKép.
Ti mikor mentek az oltásra?Ja,egyébként Villőnek semmi baja nem lett tőle,de azért adtam egy fél kúpot neki(én felet szoktam) estefelé,bár alig volt neki piros és igazán nyügi sem volt:na meg azért beborogattam,nehogy baj legyenKép...

Orsi

Közgáz...brrr,tényleg elég szárazon hangzikKépKépKép.
Én az egészségtan tanárit akarom megcsinálni második szaknak,hogy vmim legyen még a bioszon kívülKép.Hát,kiváncsi vagyok én is,milyen lesz majd tanulni megint,ráadásul egyedül,mert Apa ugye nem lesz itthon..Kép

Gabi

Hát szóval oltás megvolt,nagyobb volt a füstje...KépDe estére semmi komoly.Bulcsút is csak az első oltás viselte meg,aminek nem szabadott volnaKép!Villőnél is így volt...
Akkor Zsombor is stramm kis kölyök,ha semmi baja nem voltKép!
Hűűű,lehet,hogy átugrottam a dolgon,de miért nem evett Zsombor?

Mór(ésmégkinekaz)anyjaKép

Tényleg bátor vagy!!!KépSegítség nélkül...Szüleidet sajnálomKép,nem láthatják az unokákat semKép...Anyós hogyhogy nem segítőkész?Kép
Hát,remélem,hogy tényleg nyugis lesz a másodikKép..nálunk sokkal hisztisebb a Kiscsaj,mint Bulcsú bmikor is volt...mi lesz későbbKép!

Móni

Oltás megvolt,szerencsére semmi komolyKép.
Alvás:hát átérzem bánatodKép,nekem is sok ez a pár kelés,és még lesz is egy darabig,az biztos.Csak odáig ne jussunk el,mint Bulcsúval,mert ő már másfél óránként kelt(bár ez ma éjjel Villőnél is megvolt),aztán leszoktatuk és még 1 éves koráig is kelt,igaz akkor már csak hajnal 6-kor,aztán erről is leszoktattam...De most nincs kedvem megint végigcsinálniKép.Nem is tudom,anno hogy bírtam hetekig...most pár napja van ez,de már kivagyokKép...
Aztán lehet,hogy mégis az időjárás a ludas,hogy ennyi babóca nem akar aluszkálni...ki tudja...

Na megyek,pihizek egyet,amíg nem kell a cicimKép!

Pusza,Anyapoc

anyapoc
 
 


PatriKép
Ha már "belaktátok" az új kacsalábonforgótokat, ígérem, meglátogatunk Benneteket, Apát is elcsaljukKépZsolti úgyis szimpi volt neki, hadd marháskodjanakKép
Kistesó miatt no para, Mócit addig megtanítjuk pelenkázni meg büfiztetniKép
Irigyellek az opkut miatt, nem akarsz elmenni helyettem vizsgázni?Itt nem nézik, ki ül beKép
ÁÁÁÁÁÁ, Joci még nem megy, csak lépeget a járókarács mellett, és csakis az ajtók+fiókok érdeklik, mindig rámol(na), ha hagynám..

AnyapocKép
Te is biosz szakos vagy?Mert én isKép
Egészségtan, az tök jó...szerintem aki nagy pocakkal+egy gyerkőccel nekiáll tapétázni, annak egy másoddiploma már csak sétagalopp leszKép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Kirri, Móranya

Gratulálok a sikeres vizsgákhoz!

Anyapoc

AlvásKépKép Lilla fél8-kor alszik a cicin, beteszem a kiságyba, 10 perc múlva sír, kiveszem mert nem nyugszik meg. Kicsit sétálok vele, elalszik, leteszem 10 perc alvás után újra ébred ez kb. hajnali 1-ig tart mire alszik 5-6-ig. Ezt csinálja napok óta. Mi lehet a levegőben???????????? Miért nem alszanak a gyerkőcök?? Lassan tarthatunk egy zombi találkozót. Villő akkor a rossz alváson kívül jól viselte az oltás következményeit.

Gabi úgy látom Zsombi is csatlakozik a rossz alvók táborához.
Nem egyszerű így írni. Bence felmászott a hátamra, hogy hagyjam abba mert mesét akar nézni. Be kell szereznünk egy dvd lejátszótKép


Szilvi

Mikor jöttök herendre??

Móni

Anyósoddal milyen a viszony? Nem lehet neki megmondani, hogy ti azt szeretnétek, hogy Gergő Otthon lássa először a karácsonyfát? Utólag én is boldog névnapot kívánok Gergőnek.

Még teszek fel két képet az egyik azon ritka alkalomból készült mikor mindketten aludtak. A másikon végre sikerült Lillát mosollyal az arcán lefényképezni.

Pusz
Andi

KépKépKép
bambika
 
 


Nem működik a melléklet feltöltéseKépKép ez nem jött össze.

Andi

KépKépKép
bambika
 
 


Kép

Már működikKépKép

KépKépKép
bambika
 
 


Orsi

Na,azért az én határaim is végesekKép!És így,öreg fejjel tanulni..KépKépKépInkább a kreatívkodásKép!
Szóval te is biosz?Hogy jön ehhez a közgáz?????Kép

Andi

Hát én nem tudom mi van,de jópár napja Villő is ezt csinálja.Illetve ha kint vagyunk,vagy a levegőre teszem aludni,akkor semmi gond.De az ágyban..KépMárpedig most szoktatás következik,mert -20 fokban mégsem altathatom egész nap kint.Még 1-1 alkalom naponta OK,de hogy folyamatosanKép...Azt hittem,hogy ahogy nőnek,jobb lesz,de ezek szt nem.Pedig nem akartam eljutni oda,ahova Bulcsúval,de ezek szt nem ússzuk megKép.
Édesek a lurkók a kpenKép.Lillának még mindig csodálom a nagy haját!!!KépÉs az alvós kép...jaaaaaj,mikor lesz már nálunk is ilyenKép!

Móni

A karácsonnyal kapcsolatban én is akartam írni,de vhogy lemaradtKép.Szóval nálunk ,amióta gyerekek vannak,illetve amióta együtt vagyunk,az szent.Mármint a Szentesete.Mi is egy külön család vagyunk,így itthon ünneplünk, a saját fánkkal, a saját ajándékokkal.Szt(meg látom,szerinted isKép),ez így nomrális.Aztán az utána következő napokban megyünk a szülőkhöz.Nálunk elfogadták,nincs gond,csak azt kell beosztani,hogy mikor melyikhez megyünk.Kép


Pusza,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Móni
Ha van lehetőséged, menj el masszőrhöz! Nagyon kellemes utána a közérzeted, és a hátadnak sem mindegy.
Karácsony: mi is vándoroltunk, de az idén már itthon maradunk Márkkal.Aztán majd első és második nap megyünk.
Sztem nem leszel tiszteletlen ha elmondod anyósodnak, hogy hogy szeretnétek idén a karácsonyt. Nálunk biztos nem lesz belőle probléma. Bár Márk még nem hiszem, hogy olyan nagyon értékelni fogja a karácsonyt.

Anyapoc
Igazi kiscsaj Villő(sértődős). Nem baj, ha ropi. Mi sem vagyunk dagik, csak egy kissé megtokásodtunk. Gondolom doktor néninek nincs gondja Villő súlyával! Az a lényeg. Nálunk nem nézik automatikusan hány cm a gyerek. Úgy kell rákérdezni, remélem nem felejtem el.Nagyon kíváncsi vagyok rá.

Karácsony: mi tavaly előtt adtunk ilyen naptárt. Most arra gondoltam, hogy valami fából faragott szobrot kapnak. Nem fogom túlbonyolítani, mindenki ezt kap csak más figurát. A nagyszülőknek lehet, készítek sólisztgyurmából kéz- és lábnyomot. Jó 5let. Ezt hogyan csináltátok pontosan?

Oltás: jővő7 kedden megyünk. Sztem már ott kap kúpot. Itthon pedig vizesborogatást. Aztán reménykedem, hogy csak annyira viseli meg mint Villőt. Mi mégis csak beadatjuk neki a nem kötelező oltást is. Nálunk a doki néni is ajánlotta. A védő néni unokatesójának a gyereke 13 hónaposan halt meg agyhártyagyulladásban. Pedig csak a játszótéren voltak.

Altatás: csak így tovább! Megy ez nektek, lassan de biztosan.Gondolom nem lesz olyan gázos mint Bulcsúnál.
Képzeld! Ma reggel Márki 10.30-kor kelt fel. Jó, közben volt 2 szopi este fél 9-től.

Masszázs: Márknak nem igazán jön be.A hasát azt már nem is masszírozom .Hát ez van.

Orrszívás: nálunk nem beteg a Márk, de ettől függetlenül kell használni az orrszívót.Nekünk is porszívós. Abszolút nem díjazza! Nálatok, hogy viseli Villő? Nem kötötte még össze az orrszívást és a porszívó hangját?


Móranya
Én is sajnálom a szüleidet.Kár hogy anyósék nem jól állank a dolgokhoz. Ez nagyban megnehezíti a dolgotokat.


Bambika
Sajnos Anyós beteg. Úgy volt, hogy hétvégén megyünk majd, de ha nem gyógyul meg, akkor ezt most kihagyjuk. Ha nem is vagyok zombi azért mehetek a talira ugye???
Jók a képek. Olyan édesen mosolyog Lilla!

Ezt a levelet már délelőtt elkezdtem írni. Jó gyors vagyok mi??

Pusza
Mindenkinek!
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


BambikaKép
A gyerkőcök nagyon édesek!
SzilviKép
Oltás: Kép Joci 7.-én kap agyh.gyull. ellenitKép
AnyapocKép
Én is bioszKép
A közgáz meg igazából úgy jött, h. még az előző munkahelyemen tanulmányi szerz-ést kötöttem a munkáltatóval, akkor a Szolnoki Gazdasági Fősulit kezdtem el, amit nem fejeztem be, hanem jelentkeztem a BGF-re és itt pár vizsgámat elfogadtak...sajnos, tanárként nem tudok elhelyezkedni, mert annyira "telített a piac", pedig 1 évet tanítottam és szerettem is csinálni.
Sokan egyébként a tanári diploma után beneveztek egy gazdasági suliba,azt hiszem inkább kényszerből, mintsem jószántukbólKép
Tanulás öreg fejjel?Na, én vagyok itt a 30 éves, vagy mi!!Kép

MamikKép
Ma ünnepeltük Joci szülinapját, bár 2.-án van a naptár szerintiKép
Még összesen 2* ünnepeljük neki s zülinapját, vasárnap jönnek a csopaki barátnőm+lányai, ill. 1 hét múlva a sárvári mamiék+nagybácsiék, úgyhoyg ajándékokban nem lesz hiányKép
Küldök pár fotót:
+++ jpeg +++ 304626 +++
+++KépKép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


BOLDOG SZÜLINAPOT JOCINAK!!!! ÉLJEN ÉLJEN, NAGYON NAGYFIÚ!!!

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 


Sziasztok!

Na,ma már többet aludtam,igaz ennek az volt az ára,hogy elkezdtük Villőt szoktatni a kiságyba..KépKépDe legalább már jobban aludt,csak 1szer kelt fel szopizni éjjel,meg volt egy kis bömbiKép...

Szilvi

Súly:azért dokinéni rákérdezet a védőnénitől,hogy mennyi volt a havi gyarapodás és védőnéni véletlen 10 dekával többet mondottKép,én meg nem szoltamKép...Ez a védőnéni automatikusan nézett minden mértet,de szt 3 hósan nézik is,mert Bulcsúnak is megvannak a 3 hós adatai(fej,mellkas,hossz).De én nem aggódok,mert enni van mit neki,egyszerűen ilyen,és kész...
Sóliszt:a receptre vagy kíváncsi,vagy a "műtárgy" elkészítésére?Majd lefényképezem Bulcsúét,nagyon aranyos lett,tetszett mindenkinekKép...
Oltás:hát ha előre dolgozol kúppal,akkor talán nem lesz nagy bajKép.Nekünk még tegnap is picit piros volt az oltás helye,de csak ott.Gondolom,ezért volt enyhe hőemelkedése is,de már nem adtam rá semmit.Egyébként még csak nyügi sem voltKép.
Agyhártya:13 hósan már be tudod adatni az 1 szurit is simán egyébként,de az a lényeg,hogy nyugodt legyél!KépMi maradunk az eredeti tervnél,csak akkor változtatunmk,ha esetleg járvány lenne...
Alvás:Hát nagy gratula Márknak,nagyon ügyiKépKépAkkor te most baromi kipihent vagyKép!
Egyébként hányszor alszik még egy nap Márk?Mert nálunk még szinte folyamatos a dolog,csak a kajálások után fent van 1-másfél(esetleg 2) órát,aztán szunya.
Alvás már egész jó,most csak du visszük ki,amikor megyünk Bulcsúért.Már elalszik magától,csak sokszor fél óra múlva felkel...Sokszor azért,mert a cumi kiesikKép...
Orrszívás:Villő utálja.Olyan erővel tudja elrántani a fejét,meg kapokod a kezével,hogy Apának le kell fogniaKép.Még nincs gond a porszívóval,arra elhallgat,szereti a duruzsolást(bár most épp egy baromi hangos matuzsálem van nálunk),de már unom ezt a náthát,mert sokszor nagyon nehezen kap levegőt szegényem..Kép

Orsi

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT JOCINAK!
Még egy fránya képet se tudok idetenni,mert minden gyűjtött GIF-em elveszett a gépről,amikor csináltákKép...Hát képzeljetek ide vmitKép!
Szóval már ekkora a nagylegény???KépKépNagyon szép a díszítés,gondolom neki is tetszett!Mit szólt a tortához?
Tanulás:hát igen,kevés az állás,mindenki vadászik,mert kényelmes munkahely gyerek mellett,bár azért megerőltető tud lenni,az biztos...De azért közgáz nem jutott volna eszembeKép!És akkor mi leszel,ha nagy leszel?Kép

Na mentem,mert program vanKép!

Pusza,Anyapoc

anyapoc
 
 


Orsi!

Boldog szülinapot kívánunk a kedvenc pasinknak!!Kép
Olyan szép ez a hapsi!

Szilvi!

Én sem voltam eddig híve az agyhártyagyulladás elleni oltásnak.
De egy doktornéni akinek nagyon adok a véleményére azt mondta,hogy feltétlen meg kell kapják,mert ez egy nagyon ronda betegség.
Úgyhogy megkapja a Barnabás és Csenge is,mert annak idején nem adattam neki be.

Andi!
Nagyon helyesek a gyerekek.Micsoda idilli állapot,hogy egyszerre alszanak!!Kép

Tudom nem boldogít,de talán könnyebb a nemalvást elviselni,ha tudod hogy az én jó alvó fiam x-szer kel éjszakánként kb.másfél hete.
nagyon várom mikor áll vissza a régi állapot!Kép

Móni!

Szerintem most állj a sarkadra Karácsony teén,mert ha most beadod a derekad,jövőre ugyanígy fogják elvárni.Kép
Mondjuk nekünk messze laknak a nagyszülők,de csak 27-én megyünk hozzájuk,mondjuk akkor 1 hétre. Amióta meg vannak a gyerekek ez így van. Gond nélkül elfogadták.Kép

Ébredünk,megyek

Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok!

Jocinak boldog szülinapot kívánunk Márkkal!KépKépÉn is kíváncsian várom a beszámolót.

Anyapoc
Mind a kettőre kíváncsi vagyok! A receptre is és az alkotása elkészítésére is. Köszi!Kép

B.......omi pihent vagyok. Apa későn jár haza, és még este 11 kor is dolgozikKép. Korábban megy el dolgozni mint ahogy Márk kel, és persze már otthon telefonál(de persze nem suttogva).+ még amit a picihez kell kelnem éjszaka. Szóval tök pihent vagyok valóban. Ma mondtam reggel Atinak, hogy visszaköltözöm a kisszobába.Kép

Nálunk is detto ez a helyzet. Alszik, eszik. kb 1-1 és fél max. két órát van fent és alszik is. Most is alszik, de érzem, hogy kakszi van, de nem keltem fel. Pedig szívem szerint tisztába tenném. Most az a bajom, hogy leginkább a kezemben szeretne nézelődni, de elég nehéz a feneke. Meg nincs is igazán kedvem sokáig így cipelni. Nem tudom, hgoy szoktassam le róla. Nagyon érvényesíti az akaratát. Pedig hagyom azért sírni is, hisztis mint Villő. Kép
Ja, most már reklamál azért is, ha megáll a babakocsi, rögtön kipattannak a szemei. Már meg is szóltak a gyógyszertárban , hgoy el van kényeztetve. (de,lehet, hogy csak melege volt)Tök észrevenni, hogy már itthon jó ideje nem alszik bkocsiban csak a kiságyában.

Timi
Nagyon jó a karácsonyi rendszeretek. Így a nagyszülők egy egész hetet együtt lehetnek az unokákkal, viszont a legfontosabb része mégis csak a Ti kis családotokon belül történik. KépMindkettőtök részéről messze élnek a nagyszülők???

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Anyapoc

keresnek a kórházas topiknálKép

Bocs, de ezt nem tudtam, nem fel tenniKépRemélem eléggé mosolygok.
Kép

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Szió!

Szilvi

Kép tuti,de most Kicsifiad mélázott elKép...sebaj,majd jönnek hamarosan a szupi képek,még pár hétKép!
Sókerámia:egy rész liszt,két rész só(én bögrével mérem) és annyi víz,amennyit felvesz.Érdemes langyossal csinálni.Ha sok vizet adtál hozzá,akkor liszttel lehet "keményíteni".Én szoktam kevés olajat is hozzáadni,így szépen formázható.Pihentetni kell egy órácskát,aztán már használható is.ha nem akarod mindent felhasználni,vagy később is csinálni akarod,akkor fóliába elcsomagolod,be a hűtőbe és még hetekig jó.Lehet színezni is ételfestékkel,vagy száradás után kifesteni.Szárítani vagy sütőben,alacsony hőfokon és nyitott ajtónál,vagy radiátoron.Én az utóbbit ajánlom,mert a sütős dolgot ki kell tapasztalni.Ott könnyen felpuffad,megreped és megbarnul.Majd dobok fel képet azokról,amiket csináltam eddig.Én úgy csináltam a lenyomatokat,hogy kinyújtottam egy téglalpot belőle,amin elfér egy kezecske és egy lábacska,aztán belenyomtam Bulcsút tapáit.A "kép" oldalára meg szívecskéket csináltam belőle,lehet kapni ilyen formákat,amikkel lehet sütit szaggatni.Aztán megszárítottam és kifestettem.Ja,és nem ért szárítás előtt átfúrni,hogy fel is lehessen akasztaniKép(én az egyiknél elfelejtettemKép).
Pihenés:hát akkor nem leányálomKép neked sem egy nap...KépMit dolgozik Apa ilyen nagyon????Ne hagyd ám,hogy munkamániás legyenKépKépKép!
KisszobaKépKép!Meddig maradnál?Kép
Alvás:Villő is alszik éppen,egyetlen gond,ha kiesik a cmui,felkel...KépNálatok ezzel mi a helyzet?Vagy Márk ügyi és nem köpi ki?Egyébként már 5 perc alatt elalszik egyedül és ha fel is kell,akkor is pár perc alatt visszaalszik...Kép
Nálunk is megy az ölből nézegetés,én azért szoktam hagyni,mert simán eljátszik a tornázóval 30-40 percet is.Ha már nyügi,akkor vagy beszélgetünk a térdemen,vagy ölben hordozom kicsit.Így azért másképpp látnak ám midnent,azért érdekli őketKép.Kocsival nincs gond,abban alszik szépen,ahogy eddig...
De az ilyen beszólásokat nagyon utálomKép!És ha el is van kényeztetve????Szt nincs olyan ember,aki ha elalszik éppen kocsiban,vagy buszon,ne ébredne fel arra,hogy megáll...Na mindegyKép...

Na,majd jövök!

pusza,Anyapoc

anyapoc
 
 



Anyapoc

Pont a lényeget nem találod?KépKép
Nagyon ügyi vagy.Te mintáztad a macikat is?

Cumi:akkor szokott kiesni Márk szájából amikor fordítja a fejét, nyöszörög, megyek és visszateszem.Ilyenkor az egész pelust összehúzza.Sztem nem is fogom a feje alatt használni.(Bukni nem bukik.) Nem kell, hogy odagyömöszölje a nozijához.

Tudom, hogy más képet lát az ölemből, de azért nem kellene minidg ott "lebzselni". Ha a térdemre ültetem, akkor nem velem beszéleget, hanem minden felé fordítja a fejét.Biztos meg van rám sértődve, mert nem veszem fel mindigKép.

A fiam a képen épp mécseseket nézegetett.Kép

pusza
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok

Orsi

Boldog szülinapot Jocinak!!


puszi
andi

KépKépKép
bambika
 
 


Szilvi

MécsesekKép..akkor értem már,mi az anagy koncentrálás az arcánKép.Mi tegnap tettük fel az ablakokra a karácsonyi fényket,Villőt is nagyon lenyűgözteKép.
A pelust én is kivettem az ágyból,mert Villő is csak összegyűri.Már ő sem bukik,így tök felesleges.de sajna még mindig fél óra múlva(percre pontosan) felébred alvásból,pedig pár perc alatt elalszikKép...nem tudom,miért csinálja,de remélem,hogy változni fog.Olyan,mintha nem aludna egy igazán jót sosem..KépEgyébként most pl. felébredt fél óra után,egyet felsírt és vissaz is aludt.Újabb 20 perc után megint fent van...Ki érti ezt????
Macik:igen,én mintáztam,van egy könyvem,amiben megvannak a leírások,fényképek,onnan csinálgattam anno...Na,majd vmikor jövök a lenyomattal is,ha megtalálomKép.
Öltéma:hát igen,azt én sem mindig díjazom,ha sokat van ölben,de úgy tényleg órákat ellenneKép!Na meg egyszerűen időm sincs rá,mert vagy a lakást próbálom utólérni,vagy Bulcsú itthon van és akkor vele szeretnék foglalkozni,mert hát elég keveset vagyunk így vele,hogy oviban vanKép...De legalább ott jól érzi magát...
Nem hiszem,hogy Márk meg van rád sértődveKép...inkább most a környezete jobban leköti,végül is téged már látott elegetKép!Vagyis volt idő,amikor _csak_ téged látottKép!


Többiek,merre vagytok????

Jó kis hó esett reggelre,mi?

Itt az első közös kép a csemetékrőlKép.Bulcsú olyan boldog volt,hogy megfoghatja Villőt,madarat lehetett volna vele fogatniKép.Na,persze Apa segítsége kellett hozzáKép,ez látszik...És hogy Villő milyen meglepett képet vágKép!

Kép

Pusza,Anyapoc

anyapoc
 
 


Hihetetlen hogy nincs időm leülni a gép elé.
Ti hogy csináljátok?
Karácsonyi nagyrumlit indítottam.Függöny le ,ablak-rengeteg van és baromi nagyok-megmos,függöny kimosva vissza.......Kép
Mostmár jöhetnek hétvégén a Karácsonyi díszítések.

Az ajándékokat kell még esténként majd becsomagolnom,meg kitalálni a karácsonyi menüt.Kép

Na és persze Csenge nagyon készül a mézeskalács sütésre majd.Kép

Barnabás még az egészből semmit sem ért,csak csodálja a fényeket.Kép

Szilvi! Nálunk addig volt különalvás míg éjjel ettünk.
Azóta újból apával lakok.Kép

Anyapoc
Minden kisgyerek szeret ölben,hisz úgy egész más a világ.Nincs ez máshogy Barnabással sem.Kép

Megyek valami vacsit készíteni mire apa hazajön.

Sziasztok Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Timi:
ebben az évben nálam kimarad a karácsonyi nagyrumli.Így itt ülök a gép előttKép.Ebben az időben nem is lenne kedvem ablakot pucolni, egyébként is télen csak bent szoktam megpucolni.Kép
Nálatok már meg vannak az ajándékok is? Ez már igen!!!
Barnabás meddig evett éjszak? Leszoktattad vagy magától maradt el?

Anypoc
olyan édesek a kölykök együtt!KépVillőnek eddig is ilyen rövid haja volt?

Alvás: biztos fog változni az elalvás után fél órával való ébredés.Nálunk már csak ritkán van ilyen fél óra múlvai kelés.Emléxel mennyit kérdeztem ezt tőled? Ugye milyen érdekes!

Öltéma: mennyi ideig hagyod Villőt sírni? Nekem már leszakad a hátam, derekam.Kép Csak nagyritkán van, hogy eljátszik teljesen egyedül. Aztán már ott kell ülni mellett, a végén pedig csak a cipelés jó.Kicsit gáz, ha ébren van ott kell lenni mellett. Konyhába is csak kifutok, wc-re is csak futok stb....
Nyugtassatok meg, hogy előbb-utóbb majd eljátszik egyedül isKépKépVagy meddig kell még cipelni?

Bambika
nem megyünk a hétvégén mer mindenki betegKépÉs autónk sincs.Beteg, hétfőn lesz kész.

Pusza
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Szilvi!Kép

Megvannak az ajándékok,nem szoktam az utolsó pillanatra hagyni.Idegesít,ha kapkodni kell.
Barnus magától hagyta el az éjszakai evés.Mindig kicsit tovább aludt evés után.
Szerintem nem lehet és nem is kell leszoktatni az éjszakai evésrő,tudják Õk ezt jól,hogy mikor jön el az ideje.
Csenge-bár Õ nagy hátránnyal indult- 4! hónaposan még 3 óránként evett.Éjjel is.

Az agyedül játszás is szerintem alkat függő.Kép
Csenge nem csinálta,Barnus 8 hetesen is mér elvolt egyedül a nézgelődéssel 30-40 percig is.Kép
Persze azért Õ is szeret ölben lenni,dehát melyik gyerek nem?

Kitartás!!Képtalán ahogy nő és tud majd helyváltoztató mozgást produkálni,jobb lesz.Kép

AnyapocKép

Édik a gyerekek.Bulcsú mostmár oviba jár?

Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok!

Most egy kézzel,mert Villő unatkozik,Apa főzKépKép.
Éppen ma estünk túl a vásárlás egyik felén,ami főként kajavolt,meg Villő karácsonyi ajándékát vettük meg,meg Bulcsú adventi naptrájába pár kis apróságotKép...(na,most emntesültem Villő alólKép)

Timi

Én nem szoktam nagytakarítást rendezni ünnepek alkalmávalKép,nem vagyok az a típusKép.Na,azért a kosz sem esz meg,csak nem szeretek magamnak plussz programot csinálni,mert így nem tudom az ünnepeket élvezniKép...Na meg amit Szilvi is írt,hogy most meg pláne nem,amíg pindúrunk van,mert tényleg örülök,hogy élek..Kép
Csenge aranyos lehet,ahogy mézeskalácsot süt...ajándékba lesz?Vagy csak hamizni?
Igen,minden Manó szereti az ölbenlevést,az tuti,hiszen tényleg így érdekes a világ.Villőnek a világ semmi baja nincs olyankor,az biztosKép.
Bulcsú már ovis.Úgy volt,hogy hagyjuk még 1 évet bölcsiben,mert úgyis évvesztes,de már csak a hülyeséget hozta haza,nem is foglalkoznak velük igazán a picik miatt,így nem láttam értelmét.Beszoktatni meg így könnyebb volt,hogy Apa itthon van.Szeptemberben megint pórul jártam volna,mert egyedül lettem volna megint..Kép
Miért indult Csenge -4 hónappal?Lehet,hogy már írtad,de nem emlékszem...Kép
egyébként Villő is még kb 3 óránként kel enni éjjel is(megint),igazán nem tudom eldönteni,hogy éhes-szomjas-e,mert sokszor még az én szám is kiszárad.Éppen most vadásztam párologtatót,de nem találtam..Kép

Szilvi

Igen,Villőnek eddig is ilyen frizije voltKép,bár pár hosszabb szál megmaradt neki régről,ez már szt új haj...azért várom,hogy kicsit nőjőn nekiKép.
Tegnap este szó nélkül elaludt és nem volt kelés fél óra múlva,hanem 10-ig alvás folyamatosan fél 8-tól,aztán kaja.De aztán azért az éjszaka nem volt iylen egyszerűKép.Délután meg hagytam kicsit nyafizni,amikor felébredt és vissza is aludt azonnal.Egyébként már 3-4 perc alatt elalszikKép,cumi nélkül isKép.
Ölben levés:hát még egy darabig lesz.Kép
Nálunk Bulcsú sem nagyon játszott el egyedül,vagy volt el egyedül kb 5-6 hónapos koráig.Villő teljesen más,gondolom,mert nincs rá annyi idő(épp most kacarászik ApjávalKép).De ő is csak akkor van el sokáig,ha éppen kedve van és pihent isKép...
Egyébként hagyom kicsit nyavajogni,mielőtt felveszem,hogy tényleg unja el magát.Amikor már nagyon rázendít,akkor felveszem.Tegnap mondott jót a védőnéni erről.A lényeg,hogy hagyjuk a babát kommunikálni.Ne kapjuk fel azonnal,ha sír,vagyis hagyjunk időt,hogy esetleg magától megnyugodjon.Illetve hogy jelezze,ha vmi nem tetszik neki.Ne akarjuk kitalálni,hogy mit szeretne,amíg nem is jelezte.Hagyjunk neki időt,mert így tanulja meg a kommunikációt...Na,nem tudom,mennyire volt érthető,de szt érdekes volt,az tutiKép...
Tali vmikor jövő héten?Kép

na megyek kajolni,aztán jönnek anyósék...Kép

Pusza,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Miután egy rég nem látott ismerőst/barátnőt véltem felfedezni köztetek Szilvi személyében, ha nem veszitek rossz néven, csatlakoztam a regisztráltak névsorához.

V. Szilvi (ha minden igaz...)

A minap jutottál eszembe épp, miközben szelektáltam a telefonomban található neveket. Mivel fogalmad sem lehet ki vagyok, azthiszem ebből rá fogsz jönni ...
Először is egy helyen dolgoztunk pár évig, majd onnét együtt számoltunk le.
Ennyiből már tudnod kell!!!!! Nem akarom leírni a saját nevemet, mert túl egyértelmű lenne (másoknak is, mivel nem sok nő szaladgál ilyen keresztnévvel). Úgyhogy ha lehet, maradjuk a "fantázianevemnél".
Alig ismertelek fel a fotón, mivel sötét színű a hajad. Mikor utoljára találkoztunk (talán a Spar-ban, még vállig érő göndör vöröses-szőke fürtökkel rendelkeztél).
Nagyon édi kisfiad van, tényleg gyönyörű, gratulálok hozzá!!!
Úgy hozta az élet, hogy én is mostanában szültem, így kerültem ide...kíváncsiság. Nekem is fiam született. Az biztos, nem egyszerű azóta az élet.
Nálatok az első baba?
Ahogy olvastam, Attilával házasság lett belőle, no és a kis törpe.
Még mindíg ott laktok, ahova a Kinizsi utca után költöztetek? Itt akadt meg rólad az információ, már magam sem tudom hogy miért nem kommunikáltunk utána, valahogy elsodort minket az élet más irányba.
Bocs, de most mennem kell ("szólít" a gyermekem), de írok még ha van időm ellátogatni közétek.

Pusz: M
lioness
 
 


Sziasztok!

Pár napig nem jöttem, nem is tudok most már az előző napok eseményeibe bekapcsolódni. Mostanában egyszerűen nincs időm ideülni a gép elé, nem győzöm a házimunkát. Folyamatos éjszakázások miatt teljesen lelassultam, ezért vagyok mindig lemaradva. Most második éjszaka, hogy 1x kel, aztán alszik 7-ig, utána köztünk 8-ig, ma 9-ig. Remélem, vége a zűrös éjszakáinknak. Kop-kop-kop.

Karácsony: megbeszéltük anyóssal, hogy itthon maradunk szenteste, ő jön ki hozzánk. Mondtam, hogy ragaszkodom hozzá, hogy itthon lássa a Gergő először a karácsonyfát és kapja az ajándékokat. Máshol meg elmondjuk majd, hogy itt is járt már a Jézuska, hagyott neki ajándékot.

Agyhártyagyulladás elleni oltást a Gergő a 12 hónapos vizsgálatkor kapta meg, a doktornő nekünk így ajánlotta.

Egyedül játszás: ez nagyon hangulatfüggő. Egy műanyag edénnyel és fakanállal sokáig elvan, őt inkább az ilyen - számomra jelentéktelennek tűnő - játékok kötik le. Építőkockázni viszont mindig együtt ülünk le. Egyébként nagyrészt nem szeret egyedül játszani.

Na, mennem is kell. Változatosság kedvéért Gergő megfázott, köhög nagyon, alvás közben is. Megnézem.

Móni

Jaj, majdnem elfelejtettem: JOCINAK NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!!!

Kép
Kép
bogumil
 
 


HELLÓ ..TUS!!!!Kép

Ezer éve nem találkoztunk!
Nagyon örülök Neked!KépKépKépKépKép Még a Márkkal is táncra perdültemKép. A minap futottam össze a Vikivel és Rólad is kérdeztem, de ő egész más infókat adott.
Nagyon gratulálok a pici fiatokhozKépKép. Mikor született? Hogy hívják?
Köszönöm Márk nevében is! Õ ma 3 hónapos, és pont egy vasárnapi napon született. Õ az első babánk, de még szeretnénk.
Még mindig ua. ott lakunk.
Nagyon szeretném, hogy gyere! Minél többet annál jobbKép. Nem baj, ha bővül a társaság. Ez egy jó csapat. És ha van bármi bajunk, gondunk, itt tudunk segítséget kérni. Vannak tapasztal anyukák!
Itt a mail címem, dobj egy emilt :vizeli pont szilvia kukac invitel pont hu.

Nagyon örülök Neked, tök boldog vagyok.Kép Most biztos kiröhögsz, de mind1. Nagyon sokszor eszembe jutottál!Milyen kicsi a világ.


Szia Anyapoc

Randi: talizhatunk, de most is a lakótelepen lenne jó, mert mire beérnék a városba, fordulhatnék vissza, mert kijön az allergiámKép . Akkor meg ugye veletek nem lehetne sétálni, dumálni. Ha így jó, én benne vagyok.
Alvás után Villő hogy kel? Úgy értem, hogy sírva? Nálunk Márk mindig sírva kel, illetve 2x volt már, hogy nem. De ebből is csak azért lett mosoly mert a hátára fordítottam, és dumáltam Neki. Jó volt telcsin beszélni. Legalább kiderül, hogy jó vannak bekötve a csöppök.Kép

Móni
Egész jól képben vagy.
Látom Anyóspajtástól nem tudsz megszabadulni.Kép Ez egy arany középút.
Voltál masszőrnél? Ne hagyd ám ki.(Márk ezerrel szopizza a cumit.KépKépKép)
Remélem maradnak a jó éjszakáitok, bár lehet, hogy ez a fránya betegség megint bekavar.

Pusza mindenkinek

Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Anyapoc

a kórházas csajszinak nem válaszolsz?Kép

Kép
Kép
kismama2004
 
 


M!

nem tudok napirendre térni a felbukkanásodon!Tényleg annnnnyira örülök.Kép

Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


AnyapocKép

Most hogy visszanéztem,tényleg félreérthető volt.Így helyes: Csenge nagy hátránnyal indult és gondolom ezért is ,a súlyából kifolyólag evett még négy hónaposan is 3 óránként.Egyébként 1o héttel hamarabb született mint illett volna neki.
De ez szerencsére egyáltalán nem látszik már.Kép

SzilviKép

Milyen allergiád van???Kép

MóniKép

Ügyes vagy a Karácsonyt illetően.Jobb mindjárt az elején tisztázni a dolgokat.Kép


OrsiKép

Milyen volt a hétvégétek?A délutáni sétánknak lőttek.Kép szakad ez a fránya eső.
Eldöntötted már hogy kihez fogsz menni????

Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok!

Timi

Na,így már OK,érthetőbbKép.10 hét???Az nagyon sok,mi történt?Komolyan,most nem tudom,hogy írtad-e és én vagyok ilyen lökött,hogy nem emlékszem???
Szuper,ha így behozta Csenge,egyébként ügyesek tudnak lenni nagyon a korababáák,pláne,ha lányokKép!Hát Villő sem egy díjbirkozóz,gondolom,ezért kel ő is még éjjel többször.Kicsit már kivagyok,hogy a szülés óta nem aludtam egyben tán 2 óránál többet,de majd csak lesz vhogyKép...

Móni

Ügyes vagy,csak sikerült akkor megfelelő menetrendet összeállítani a Karácsonyt illetőenKép.De jól értem,hogy anyósod egyedül van,ezért szerette volna,hogy Ti menjetek Szenteste?Miért nem egy ő át?
AlvásKép...részvétem,nálunk sem jobb a hylzet.Ha az egyik alszik éppen,akkor a másik kel...már kezdek kifordulni én is...vagy be?Kép

Szilvi

Hát tényleg jó volt dumcsizni,mert én is már kezdtem azt hinni,hogy csak nekünk jutott a szerencse ilyen gyermek formájábanKép!
Hasa azóta is fáj,sokszor felsír(épp most kakált egy nagyot,hurrrráááááááááKépKépKép),de még szopi közben isKép.Sokszor úgy szakadnak ki belőle a pukik(megint kakáltKépKép)Kép.Annyira sajnálom,mert nagyon fájhat neki...
Lehet,hogy a GW hozta össze a kakát????
Azért veszek szt Infacolt is,ha már az Espumisan elfogyott,megint kísérletezünk azzal(megint kakáltKépKép)
Ja,és tegnap nappal is átfordult egymás után 3szor a hasáról a hátáraKép.Persze,ez a könnyebb,de azért legalább vmi jó is történikKépKép!
Na,akkor majd a lakótelepen talizunk,Apát meg elküldöm vhová a fiávalKép.Ma mentek az ovival Nagykarácsonyba,csak este jönnek haza.Én meg szt elhúzok anyumékhoz,hogy tudjak pihenni nap közben,mert már kezdek besokallni...
Villő is sírva kel általában,mostanában egykétszer csak halkan panaszkodva,nézelődve,de az nagyon ritka.Általában szó szt felüvölt.Hogy ez életkori sajátság,vagy fáj a hasa,nem tudom.Éjjel is Apának kellett visszaaltatni,mert szopni nem volt hajlandó,csak feszengett,sírt,kiköpködte a cicit.A kezében (megint kakált,és megint..KépKép) viszont szépen elszunnyadt és aludt még egy órát...Így evett este 8-kor,aztán éjfélkor,aztán 4-kor..Képde mellette többször felsírt,amikor pukizottKépKép..Nálatok milyen az éjjel?(megint kakált..Kép)

Lioness

Üdv,gyere máskor isKép
Viszont ha a profilodban az igazi neved van,akkor azt gyorsan töröld kiKép!

Pusz mindenkinek,megyek,mert Villő nem csípi a kakátKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Teljes Karácsonyi lázban égek, üvegfestek meg hasonlók... Tegnap voltunk Párkányban jól bevásároltunk! Kár hogy csak a nagyobb boltok voltak nyitva Kép Nembaj kajákat jó olcsón vettünk Kép Szóval soha nincs egy szabad percem sem...

De a lényeg amiért jöttem...
Jöttem dicsekedni. Képzeljétek Zsombi 3 napja jár Kép Eddig is próbálgatta már hosszú ideje de 1-2lépés után elesett. Most meg meg tud tenni akár 2-3métert is egyedül! Nagyon ügyes, és nagyon aranyos! Nagyon zabálnivaló ahogy csinálja! Persze legtöbbször még minig mászik de amikor látja a célt és nincs túl messze akkor az utat sétálva teszi meg! Kép Asszem még pár hét és rohanhatok utána Kép

Puszi mindenkinek! Megyek vissza festeni...

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 


Sziasztok!

Ez a nap brutális volt. Egész nap sírt a Márk jóformán. Volt, hogy még az ölemben is csak sírt keservesen. Nem tudom mi van, de már 3 napja ez megy. A ciciztetés is 4 kezes. Szegény pici lurkó.És a holnapi nap még előttünk van. Ezt az oltást de nem várom!!!!!!!!Kép


Timi
sajnos a hidegre vagyok allergiás. Kiütéses leszek, nagyon viszket. Ha bemegyek a melegre akkor fél órán belül elmúlik. Most, hogy terhes voltam, egy kicsit javult a helyzet. Márk az utcán tudok lenni legalább másfél órát egyhuzamban.Régen fél óra múlva tiszta kiütéses voltamKép

Anyapoc
A GW-nek úgy tudom széklet lazító hatása van. Ha bejön akkor ne váltsatok.Kép
Nekem azt hiszem a csütörtök lenne a legjobb tali szempontjából. Remélem jó idő lesz, ma ki sem mozdultunk. Pedig Márknak biztos jót tett volna.
kop kop az éjszaka az Infacol mellett jó. Bár a mai éjszakától tartok.
Tudod most mire eddzek?Képzeld elkezdtem szoktatni arra, hogy csak hajnali 3-kor egyen. Szombat éjszaka és vasárnap éjszaka is csak akkor kelt. Úgy csinálom (véletelnül jöttem rá), hogy amikor felsír (fél éjfél, fél kettő) csak a cumit kapja meg.Ettől megnyugodott, és már aludt is tovább. Ki sem kellett vennem.3-kor pedig én keltette, mert nem bírta a cicim.DE így legalább csendben tisztába tettem, és nem volt éjszaka sírásKép. Ma is így fogom, ha bejön akkor lehet, hogy előbb utóbb magától is már csak 3-kor kel.
Ha a cumira nem hagyja abba a sírást, akkor valóban éhes és megetetem.Kép

Gabi
gratula Zsombi teljesítményéhez.Nemsokára majd mindig készenlétben kell lenned.Talán már a fát óvnotok kell a kis bestiátólKépMennyi idős most?
Régebben én is jobban készültem a karira. Márk mellett ezt nem igen lehet. Ha alszik inkább az elmardt házimunkát végzem, természetesen soha nem érem magam utol.

Jó éjszakát!
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


SziasztokKép

TimiKép
Bocs, de megint nincs lóvé a telcsimen, tudom-tudom ez nem kifogás, mert van ugye a vezetékes is...a mai sétának is lőttekKépLáttam a fullextrás fényáradatot az erkélyeteken-nagyon szuper!!!!!!!
MamikKép
Köszönjük szépen a szülinapi gratulákatKépJoci is köszöni, bár így konkrétan nem mondtaKép
Rengeteg ajándékot kapott a kismanó+még a Mikulás nap ugyeKép

Sajnos nem tudok valami sűrűn jönni, a vizsgaidőszak kellős közepén vagyok, bár ha minden jól megy, már csak 3 vizsga van vissza a 7-bőlKép

Mindenkinek pussz!+happy MikulásKép
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Szilvi! Lehet nekem is a háztartással kéne törődnöm amíg alszik a gyerek... De akkor nem lenne időm kreatívkodni Kép Most kitaláltam hogy valamelyik nap Zsoni nagyizni fog eg kicsit és addig én karácsonyi nagytakarítok majd... Csak ennek valamikor karácsonyhoz közel kell megtörténnie mert különben Karácsonyra visszatér a kupi!
Zsombi most 11 hónapos Kép De mióta mászik azóta nem tudom egyedül hagyni mert tuti valami olyat csinál amit nem kéne Kép Kis betyár ám!

És kitartás az oltáshoz! Remélem nem lesz gond!

Gabi

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 


Sziasztok!

Végre én is géphez jutottamKép Bence és apa felváltva elötte ülnek.

Anyapoc

Ha neked bevált a GW akkor szívesen odaadom a Lilláét. Alig hiányzik belőle.

Szilvi

Sok sikert Márk átszoktatásához a 3órai etetésre!
Rémes 3 nap áll mögöttem. Nem tudtam felkelni az ágyból annyira szédültemKép. Azért fel kellett kelnem, hogy Bencét megetessem és elrendezzem, de az is csak kapaszkodva ment. Mire elhetároztam, hogy orvoshoz megyek addigra elmúlt.
Ma kapja Márk az oltást? Nem vagyok képben.

Orsi

Sok sikert a vizsgákhoz!! Jó tanulást!

Gabi

Gratulálok a járó Zsombihoz!

MindenkiKép

Tudnátok nekem segíteni? Hol csinálják veszprémben a fülbelövést?

Puszi

Andi

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

Na,ha vkit megnyugtat,most volt napfolttevékenység,aminek vmi mágneses vihar volt az eredménye,amitől mindenki ilyen kakán vanKépKép!

Andi

Azért szt mutasd meg magad dokinak,mert nem hangzik jól,amit írtál..Kép
Köszi a felajánlást GW ügyben,egyenlőre nem tudom,hogy használ-e.Adok neki kamillát is,mert az is székletkönnyítő,meg nyugtató,meg Infacolt is,hogy a pukikat rendezze...Oszt majd meglátjukKép!
Fülbelövés:mi is most akarjuk majd vinni a Manót,ha jól tudom,a kórházban is csinálnak,a csecsemőosztályon kéne megkérdezni.Meg az Ördögárok utcában az egyik védőnő is!De ha még nem loholtok vele,megkérdezem pontosabbanKép!

Szilvi

Na,nálunk dettó ugyanez volt a helyzet.Tegnap üvöltés szinte folyamatosan, persze a hasa is fájt..KépAz éjszaka viszont egész szuper volt,végre úgy érztem,hogy alszok is vmit.Este 8-kor feküdtünk,akkor evett,aztán 3-kor.Persze éjfélkor ő is kelt,kapott cumit,azonnal vissza is aludtKép...Nagyon egyszerre működnek a csemetéinkKépKépKép.Amúgy én is azt tervezem,ha elég neki a cumi,akkor nem etetek,bár szt bmikor enne éjjelKép!Meg hát ugye nálunk egyszer már magától beállt,szóval van remény!Kép
Oltáshoz megy a drukk,remélem,nem lesz gond este sem,azért majd informáljKép!
Most adok egy csomó midnent szegény Villőnek,vmi csak segít:kamillatea 1-2 kiskanállal kaja után(hűűű,utáljaKép),GW,Infacol.Egyenlőre javult a helyzet,már tud úgy is pukizni,hogy nem sír felKép...
Sajna héten a tali nem jó,mert tele vagyunk programmal az ovi és a suli miatt,de majd jövő héten.Na meg ha ilyen pocsék az idő,nem sokra megyünkKép!Akkor tervezz így,OK?Kép
Házimunka:na,én megpróbálom nem akkor csinálni,amikor alszik VillőKép.Inkább magamra haygok olyankor egy kis időt.KépTakarítok akkor,amikor éppen eljátszikKépKép...Képzeld,elkezdte maga előtt összefűzni a kezét,azzal játszik,tök édiKépKép!

Gabi

Szuper,gratulálok Zsombor teljesítményéhezKép!
Akkor most már tényleg futhatsz utánaKép!A karácsonyfát meg jó magasra tegyétekKép!

Orsi

Csak ügyesen a vizsgákkalKép!Remélem,hamar túl leszel mindenenKép!

Na pussz,mert felkelt a KisasszonyKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Ja,ez lemaradt!

Kép

Remélem,mindenki sok szépet kapott a MikulástólKép!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Hát, forgalom az nem volt túl nagy az elmúlt napokban. Én is teljesen kész vagyok. Gergő hétvégén volt beteg, én meg most. De legalább az éjszakák "megjavultak". Gergőc alszik reggelig.Kép Hú, azért lekopogom: kop-kop-kop.

GabiKép
Gratulálok Zsombinak! Most aztán lesz nemulass!!! Most aztán csupa rohanás és aggódás az élet, mert amíg rendesen megtanul járni, azért esik-kel. Gergő legalábbis így csinálta, bár ő mindig rohant mindenhova. Jó, hogy ilyen kreatív vagy, nekem sajnos se türelmem, se kézügyességem az ilyenfajta tevékenységekhez. Inkább takarítokKép.

AndiKép
Fülbelövés ügyben csak annyit tudok informálni, hogy némelyik kozmetikus is csinálja. Az unokahúgom kislányának is a kozmetikusa lőtte a fülét, bár ő akkor azt mondta, hogy ez volt az utolsó.

OrsiKép
Ügyeskedj a vizsgákon, hú de stresszeltem én ebben a pár hónapban. Baromira izgulós vagyok, meg hát sok esetben nem a tudás döntött a jegyeket illetően, ezért sem lehettem soha biztos a sikeremben.

AnyapocKép
Gergő ma volt nagyon hisztis, vagy lehet, hogy csak érezte rajtam, hogy nem vagyok jól. Egy percre sem mozdult mellőlem, amíg a WC-n voltam, kint üvöltött az ajtó előtt. Este már nem bírtam, felöltöztettem, kivittük a teraszra, fedett, és 15 perc csodát művelt. Jó lett a kedve.

Mikuláson túl vagyunk, Gergő persze nem sok mindent tud még belőle, csak örült az ajándékoknak, meg bosszankodott, hogy minden csokimikulást elkoboztam tőle. Csokit nem engedek neki enni.

LionessKép
Jelentkezz ám sűrűbben, de azért párhuzamban írok mailt is. Jó itt a társaság.


Sziasztok: Móni

Kép
Kép
bogumil
 
 


AndiKép

A kórházban csinálja a fülbelövést az egyik gyerekorvos.Hogy pontosan ki arra nem emlékszem,de bent mér bárki megmondja.Kép

GabiKép

Gratula Zsombinak!Szóval akkor a Karácsonyfa el lesz kerítve?Kép
Egyébként gondolom az idén már nem jöttök,ugye?

Orsi!

Talán már ma ki lehet menni!Ez mégis csak szörnyű,hogy nem tudjátok használni az új babakocsit!!!Kép
Nem jöttök át most délelőtt?
Az Orzovenszky utcán voltatok Jocival megnézni azt a házat aminek minden négyzetcentije fel van díszítve?

Timi

Kép

Kép
aba
 
 


TimiKép
Ez nem szörnyű, hanem egyenesen katasztrofális, hogy megvan az új babataliga és talán ha 2* használtukKép

Azt a házat mi már tavaly néztük, "mézeskalács háznak" becézzük és szerintem tök szuper!Sokan giccsesnek tartják, de szívesen elfogadnám a fényáradat árát kp-benKép
Azért a tiétek sem piskóta!
Most de. nem tudunk átmenni, mert Joci oltást kapKép
Délután?

O.

KépKép
KépKép
kirri
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?