Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Atan: A motor-tünetek ismerősek - csak nálam a férjem produkálja őket :D

Napsugaracska: Én úgy tudom, hogy a turmix helyett azért ajánlják inkább a botmixert, mert a kelyhes turmix működése közben túl sok levegő jut az ennivalóba, ami hasfájást okozhat a babáknak. Én mindkét gyereknél botmixereztem, villával nyomkodtam, passzíroztam Kép Sőt, az üveg almareszelőt is használtam. Kép

Szuperboszi: Köszönöm a Brei-ről írt infókat! Már régebben is akartam kérdezni, hogy mi is az a hospitalizáció, mik a hospitalizációs tünetek? Biztosan nagyon tudatlan vagyok Kép

Di_ti: Ha nem túl illegális, sorba lehet majd állni a cd-ért? ;)

Kelimoni: Isten hozott Benneteket OTTHON!!!! :D

Vicki: szép hétvégét nektek! Merre mentek kirándulni?

Nikinozsó: Egyre jobb hírekkel jössz ide! Kép Ez nagyszerű!!! Olyan jó, hogy létrejött a Gólyahír Egyesület!
ildi_ko
 
 


Kelimoni,gratulálok!!!
(Ha Gergő ma egész nap sír ne ijedj meg! Amikor Balázst hazavittük a kórházból, ahol tündéri kisbaba volt, egész nap nyűgösködött és ordított! A végén már én is majdnem sírtam, és teljesen tanácstalan voltam! Aztán megszokta az új helyet, apát és mindent... és rendbe jöttek a dolgok!)BABÁZNI A LEGJOBB DOLOG A VILÁGON!

Nikinozso, nagyon jó híreid vannak mostanában.
Én mégis elgondolkodtam a számokat láttán: nagyon jó, hogy ennyi baba kerül szerető családba, jobb körülmények közé, de nagyon szomorú, hogy ennyi babát nem tud vállalni a vérszerinti mamája.

Di_Ti, mostmár lassan Ti jöttök, ugye? Drukkolok szeretettel:

Gabszi

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Sziasztok!

Kelimononi! Gratulálunk a hazatéréshez! Kép

Nálunk megvolt a környezttanulmány, már csak a tanfolyam van hátra. Kép Sikerült a kolégáim hozzáállását megváltoztatnom az örökbefogadással kapcsolatban. Legalábbis nekem már csak csupa pozitív dolgot mondanak. Az azért szomorú hogy még mindig rossz véleménnyel vannak a szülőanyáról... Pedig hiába mondtam hogy nekik köszönhetik a gyerekek az életüket, és a családjukat is...

KépKép
jiny
 
 

 
 

Kelimoni!
Gratulálok! Csatlakozom az előttem szólóhoz, nekem is egész hajnalig sírt Regi, mert minden idegen volt. Akkor elfáradt és aludt reggelig! Majd belerázódik a ti világotokba! Hajrá!!!

Napsugi!
Lehet újra kérni a meghívót, nem tudom megnézni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nikinozsó! Ez fantasztikus! Még egy "karácsonyi" ajándék valakinek! Nagyon örülök!

Kép
rayo
 
 


Köszönöm a sok gratulát!

Gergő eddig nagyon élvezi a kis kuckóját. Eszik, alszik. Én próbálom ennek az édes boldogságnakminden percét élvezni,megszokni.

Már volt a védőnő is, annyi infóval ellátott, hogy alig bírtam megjegyezni.

Boldogság az újabb újszülött, micsoda örömöt él majd át a család, aki felnevelheti, szeretheti.

Meséljetek a meghívóról, én sem kaptam meg. Vagy nekem nem is kell kapni? Akkor bocsi! Kép

Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Kép
Õk a fiam lányai, most kaptam végre képeket tőlük.
nikinozso
 
 


Sziasztok!

Kelimoni: Szívből gratulálok én is nektek! Kép Kívánom, hogy mostmár minden rendben legyen!

Rvan: Azért nem jöttem eddig, mert csak ettünk-és ettünk... (te tudod miről van szó)Kép
A randi az új lakásban oké!

Ildi ko: Köszi, amiket küldessz. Lélek szépítőek! Remélem Vivi már jól van. Ti milyen antibiotikumot kaptatok? Kingus augmentint kapott. Úgy néz ki, hogy már alakul valami, de inkább nem mondok semmit.

Rayo: Nálunk is úgy volt ahogy mondod. Kingus is és Zsófi is nyűgösebb volt a kelleténél! De hamar "kinőtték".

Jiny: Szoktad használni a skypeot?

Nikinozso: Nagyon ismerősek nekem ezek a csajok! Kép

Hát lányok, asszonyok, már csak 3 nap! Kép Kép Kép
Holnap költöznek ki a lakásunkból!!!

kizsó
 
 


Amneris!

NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!
És persze minden Katalinnak!!!!
Találtam egy kis idézetet:" A mosoly egy olyan görbe, mely mindent kiegyenesít."Kép

Kép
rayo
 
 


Kép
Kedves Amneris!
Isten éltessen sokáig névnapodon."Gólyahíres" puszit küldök.
nikinozso
 
 


Amneris!

Én is szeretnék csatlakozni az előttem szólókhoz!
Nagyon sok boldog névnapot kívánok!
Kép

Téged el lehet érni néha skypeon? Kép

kizsó
 
 


Kedves Amneris és RKata!
Ha kissé megkésve is, de teljes szívemből boldog névnapot kívánok Nektek! Kép

Ildi_kó! Persze, ha nem írásvédett, akkor én is tudok másolni!

Mosolygós! Én is kimaradtam a címzettek közül!!!

Kizsó! Gondolom, már mindenetek dobozban van és lassan búcsuzkodtok a "régi" otthonotoktól... Gyors és problémamentes költözést kívánok!

Nikinozso! Micsoda helyesek ezek az unokák is! Kép
Talán felesleges is mondanom, mennyire várjuk már azt a bizonyos telefont... Minden rokonunk, ismerősünk ha felhív, rögtön azzal kezdi, hogy "na, van már valami újabb fejlemény?". Ilyenkor persze mindenkit megnyugtatunk, hogy ha itt lesz az ideje, akkor úgy is szétkürtöljük ország-világnak, hogy megjött hozzánk a gólya, de addig még legyenek egy kis türelemmel! Hát, bagoly mondja... Kép

Kellemes hétvégét mindenkinek!
Di_ti
di_ti
 
 


Sziasztok Lányok! Kép

De aranyosak vagytok! Nagyon köszönöm a sok jókívánságot!
Szuper dolog, ha az emberre ilyen sok jóbarát gondol a névnapján!!!

Kép

Pusszancs! - Amneris -

KépKép
amneris
 
 


Sziasztok!
Először is szívből gartulálok Kelimoni!

Isten éltesse Amnerist és minden Katalint!

Egy kissé lemaradtam a héten, de elolvastam minden hozzászólást és megnéztem minden fotót! Gyönyörű gyerkőcöket láthattam! Köszönöm!

Hanna meggyógyult (2 hétbe telt) és majdnem meg tud fordul hátról hasra, egy pici hinyzik, befordul a lába is, a hasa érinti a matracot, de a kis feje csak oldalirányig megy egyelőre. De szorgosan gyakorolunk minden nap. (ahogy a gyógytornász mutatta)

Napsugaracska: nálunk is úgy volt, ahogy leírtad, Hanna 24 órán át sírt, miután hazahoztuk, a végén már én is. Én is aggódós vagyok mint te, nekem sokat segített tanácsaival az első időkben Szuperboszi. Õ olyan talpraesett és karakán csaj. Így tanácsaival felvértezve jártam hivatalról hivatalra amikor Hanna papírjait intéztük. Örök hála érte!

Ma voltunk Hannával a kardiológián, ártalmatlan szívzöreje van, de kell ellenőrzésre járnunk. Szóval megnézték szívultrahanggal is, és amikor kihangosították a szívdobogását, könnybe lábadt a szemem. Olyan volt, mintha ajándékot kaptam volna, azért mert amikor pocaklakó volt, nem hallhattam a szívét. És ő is érezte, hogy valami fontos történik, mert nagyon csöndben volt és mélyen a szemembe nézett. Egy pillanatra megállt az idő.
Nagyon szép hévégét kívánok mindenkinek!
Hildus
Vendég
 


Rayom!- Küldtem emailt! -
Ez meg olyan édes, közkinccsé teszem:

Kép

Csók! - Amneris -

KépKép
amneris
 
 


Sziasztok!
"Nincsen a gyermeknek olyan erős vára,
mint amikor az anyja őt karjaiba zárja.
Nincsen őrzőbb angyal az édesanyánál,
ékesebb csillag nincs szeme sugaránál.
Nincs is annyi áldás amennyi sok lenne,
amennyit az anya meg ne érdemelne."

Puszi: Rayo

Kép
rayo
 
 


Sziasztok!
Minden nap olvaslak Benneteket és izgulok a napi fejlemények miatt!KépKépKép
Gratulálok minden anyucinak és leendő anyucikának!Kép
Most Napsugaracskához szólnék egy pár szót!Mail címet nem találtam....ezért ide!Szóval a turmix lényege,hogy szétroncsolja az ételt és légbuborékok segítségével habosít is....szóval a pici béby gyomrában...ha szétesik a turmix,felszabadul sok sok kis buborék,ami egy nagy buborékká áll össze,ettől nagyon fájhat a poci (értelmes voltam Kép)....a gyorsan evő baba is sok levegőt nyel Kép!A villával pépesítés során,nem telítődik levegővel.A husik emésztéséhez pedig a gyomornak érnie kell,a turmix azt nem befolyásolná....Fiam is mohó volt,szopik elött Baby noos vagy micsudi csodaszert kapott,pár cseppet,ami a gyomorban felhalmozodott bubikat felbontotta és azok pukiként távoztak!Így megszüntek a nyügik....főleg éjjel!KépKépKép
Bocsi,hogy belekotyogtam!
Egy majdnem öribabás anya!
puszaKépAndi
...elnézést,ha valakit zavartam...
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Mindenek előtt utólagosan, de annál nagyobb szeretettel kívánok boldog névnapot a Katalinoknak!
Kép

Boldogságunk töretlen, erőnk ingatag.Kép Kicsi Gergő babánk éjszakai bagoly, így szórakoztatott minket. A kiságy nem vonzó számára túlzottan, de apa és anya között édes volt a pihenés.

Reméljük, hamarosan megszokja az otthonát és minket is.Megteszünk ennek érdekében mindent.Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Szia Andi!

Hogy zavartál volna?!! Kép Az ilyen hasznos tanácsok mindíg jól jönnek!! - Kinek máris, kinek majd később...
Magam részéről már tároltam is az infókat! Kép

Klassz, hogy olvasgatsz minket! Pusszancs!

Amneris

KépKép
amneris
 
 


Képzeljétek, Gergő baba ma már egész jól viselte a fürdést. Utána apa etette, olyan édesek voltak együtt. Most pedig együtt alszanak az ágyon. Anya meg elmosogatott, elpakolt, stb. Úgy hívnak minket, hogy boldog család. Istenem, mióta vágytunk erre!

Nem tudok soha elég hálás lenni azoknak az embereknek, akik ehhez a csodához bármivel hozzájárultak.

Békés, nyugodt éjszakát!
Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Úgy látszik nem csak az eső esik, hanem baba eső is van, mert ma ismét született egy kislányunk!
nikinozso
 
 


Kedveseim!

Nagyon klassz volt ma a tanfolyam (www.leghajo.hu), nagyon sok hasznos tudnivalót szívtam magamba, amiből remélem, hogy az újraélesztésre soha nem lesz gyakorlatban szükségem! 2 féle babán gyakorolhattunk, egy csecsemő és egy 2-3 éves formán, és el kell hogy mondjam elég rémísztő elsőre, hogy még egy újszülött babán is mekkora erővel kell a mellkas kompressziót alkalmazni... Valahogy a Vészhelyzetben ez annyival egyszerűbbnek és könnyebbnek tűnik, de hát ez a való élet. A hangulat nagyon oldott, szinte baráti volt, bármit lehett kérdezni akár a kötelező témákkal kapcsolatban, akár azon kívül is. Összesen 3 pocakos pár volt és mi ketten Gabi barátnőmmel, aki 3 gyermek anyukája. Szóval jutott mindenre bőven idő, kaptunk finom enni-innivalót és egy CD-t, amin minden fontos infó rajta is van! Minden már és leendő szülőnek ajánlom, akinek a pénztárcája engedi (10.000Ft/fő vagy 16.000/pár)hogy ha nem is ezen a tanfolyamon, de valami hasonló gyakorlati képzésen vegyen részt, hogy bármilyen "vészhelyzet" esetén, elviekben felkészülten tudjon cselekedni és ne pánikoljon, amíg a szakértő segítség meg nem érkezik! Én úgy érzem, hogy most már élesben nem fog annyira remegni kezem-lában ha valami váratlan esemény történik a családban....

Kellemes hétvégézést!
Di_ti
di_ti
 
 


Kedves Régebbi, Újonnan Lett és Leendő Örimamák!

Gyezsuval vagyunk mi sorstársak, ami a pocaklakónk érkezését illeti, no meg egyébként is sok hasonlót találunk egymást gondolkodásmódjában, így az ő útmutatásai alapján kezdtelek el Benneteket olvasni - csak úgy, szívmelengetőként. Én magam 38 évesen várom első - és remélhetőleg nem egyetlen babócánkat. Nem fizikai probléma miattt, egyszerűen most találtunk egymásra a gyermekeim apjával. Én magam nagyon régen eldöntöttem már, hogy egy család nélkül született gyermeknek én leszek egyszer a mamája - legyen nekem addigra már "saját" babóm, vagy sem, ez lényegtelen. Nos, ha majd anyagi helyzetünk úgy alakul, én is fogok jelentkezni egy öribabáért - sajnos nem itt, mert külföldön élünk, de hát ez igazából nem is lényeges Kép
Én mostanában ágyban fekvő vagyok, így a Babanettel töltöm minden percemet, amikor nem szundikálunk, CSemete pocakban és én körülötteKép

No a hosszú bevezető után - remélem, nem fáradtatok bele az olvasásba Kép rátérnék a lényegreKép Nagyon köszönöm Nektek, hogy vagytok! Nem azt, hogy örökbe fogadtok/fogtok fogadni gyermekeket, mert én ezt valahol természetesnek tartom. Azt köszönöm, hogy ilyenek vagytok, hogy ennyit adtok egymásnak, és nekünk - féligmeddig kívülállóknak.
Legutoljára Kelimoni történetén sírdogáltam, de ezt megelőzte már sok, általatok elmesélt megható és szívmelengető történet.

Nagyon szeretnék valahogyan segíteni a Gólyahír Egyesület munkájában. Sajnos én pillanatnyilag személyesen nem tudok részt venni, később pedig visszamegyek férjemhez Indiába, de bárminemű fordítási (angol, olasz), levelezési, szövegszerkesztési munkában nagyon szívesen nyújtom az időmet a "szent" célért, amire itt több százan tették fel életüket.

Nagyon megszerettelek benneteket, kedves mamák, babák, apák, az Egyesület "Nagymamája" és Leánya!
Köszönöm mindazt, amit tőletek mostanában kaptam.


Szeretettel: Indianyó

ui. egy óriási meglepetés volt nekem Mosolygós egyik képe, egy fekete-fehér kép, amin csak egy baba lászárai és lábfeje láthatók ködös háttérrel... meglepetés, ugyanis az eredetit az én kedves indiai, Amerikában élő barátom festette! Kicsi a világ Kép


Ja, még egy köszönet: Amneris Kedves! Először is azért, mert ilyen vagy. Másodszor azért, amiért létrehoztad ezt a fórumot és "bábáskodsz" felette Kép Üdvözlettel egy gyerekkora óta operabolond KépKépKép

Ez a kép szeretem-képgyűjteményem egyik kedves darabja, az összes otthont teremtőnek küldöm Kép

Kép

indianyo
 
 


Drága Indianyo!

Nem is sejted, milyen sokat jelentettek most nekem a soraid... Kép Nagyon-nagyon köszönöm!

Kép

Minden jót Neked, és a Picikédnek! Vigyázzatok egymásra!

Ölellek! - Amneris -

KépKép
amneris
 
 


Sziasztok!
Régóta készülök képet felrakni, de valahogy mindig nagynak találtatik. Hátha most...

Üdvözlet az újaknak. Annyian vagyunk, hogy képtelenség személyekre, egyenként reagálni!
Azért a Katalinoknak, Katáknak sok boldogságot, újdonsült anyucinak kitartást, ágyban fekvőnek eredményes várakozást kívánok!
mera
 
 


Sajnálom. Több száz kép közül egyet sem tudok berakni, mindet nagynak találja a rendszerKép
mera
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Gratulálok a legújabb Gólya babának és a szülőknek, akikkel boldoggá teszik egymást.Kép

Gergő baba - úgy tűnik - megszokta a kuckóját és minket. 4 óránként kelt fel éjszaka és minden alkalommal vissza is került a kiságyba. Ma reggel folymatosan beszéltem neki, hogy milyen boldogok vagyunk, hogy Õ megszületett és mosolygott vissza. Remélem, ez azt jelenti, ő is boldog.Kép

Szóljatok, ha valakit untatok a napi történéseimmel. Nekem ez csoda, amit muszáj megosztanom a világgal.Szeretném, ha nem jönnének a szürke, rutinszerű hétköznapok, hanem mindig találnánk benne valami csodálatosat, ami emlékezetessé teszi.

Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

Indianyo!
Nagyon meghatóak voltak szavaid, köszönöm! Kép

Ezt pedig mindenkinek küldöm:
Kép
Szép, békés vasárnapot!

kizsó
 
 


Kedves Lányok!
Képzeljétek! Ma reggel csenget a telefonom!!! Amikor megismertem Nikinozso hangját, majd kiugrott a szívem a helyéről! Kiderült, hogy a Budapestiek közül már dobogós helyezésen vagyunk és ha hamarabb nem jelentkezne eddig még nem regiszrált anyuka, akkor februárban legkésőbb szülők leszünk és hogy készen állunk-e a baba fogadására!Én meg rávágam, hogy persze, igen és nagyon örülünk ennek a jó hírnek! A párom meg csak nézett rám, hogy mit vigyorgok a telefonra mint a tejbetök és nem értete mi történik, de aztán amikor megtudta, akkor már neki is fülig ért a szája! Jaj, lányok mi már annyira izgatottak vagyunk, de igyekszem nem türelmetlenkedni mert hiszek abban, hogy a babák nem véletlenül kerülnek egy-egy családban, ha nem minden okkal történik!

Kedves Nikinozso! Nagyon boldoggá tett a mai hívásod, és nagyon várjuk a következőt is! Azért addig sem tétlenkedünk, mert bőven van még mit szépíteni a lakáson a baba érkezéséig!

Mindenkinek a miénkhez hasonlóan boldog napot kívánok!
Puszi,
Di_ti
di_ti
 
 


Sziasztok!

Először is bocsássatok meg nekem, amiért egy kicsit eltűntem, de pénteken mikor hazajöttem, elég sok munka várt itthon, tegnap pedig Mati születésnapját tartottuk meg. Anyuék jöttek át, de a jövő hétre is várunk még vendégeket. Már 4 éves lesz kedden! Kép
Később majd rakok be képeket!

Drága Amneris és Rkata!

Megkésve, de nagyon sok szeretettel kivánok nektek boldogságot, jó egészséget névnapotok alkalmából!

Kép

Kelimoni! Nektek is sok szeretettel gratulálok a hazatéréshez! Kép Jó egészséget mindannyiotoknak!

Nikinozso! Nagyon szépek a fiad unokái is! Kép Gratulálok az újabb babához! Kép

Diti! Nagyon örülök, hogy kellemes tapasztalatokat szereztél a tanfolyamon! Kép A telefonnak meg még inkább! Kép

Indianyo! Olyan szépet irtál! Kép

Gyezsu! Bocsi, hogy csak most reagálok! A Civil Rádióval minden rendben ment.

Mera! Küldök majd emilt, hogyan tudod könnyen lekicsinyiteni a képeket.

Rayo! Gyönyörű a versike! Kép

Majd még igyekszem jönni a képekkel, de lehet, hogy csak este sikerül, most megyek játszani a fiúkkal az új vonatjukkal, aztán ebéd után vasalás...

Mindenkinek szép napot!
Vendég
 


Sziasztok!
Katalinoknak én is kívánok utólagosan is minden jótKép
Kelimoni! Tudósíts nyugodtan, nagyon kíváncsiak vagyunkKép
Hildus kösziKép
Újabb adalék baba etetés ügyben: A kék pöttyös baba krém igen finom csemege, főképp olyan 14 hó feletti gyerekeknek ajánlottKépKépKép "Valaki" itt nálunk felfalt egy kis adagot a tégelyből, azóta ha kenegetem a testét, nyalja le magárólKép Azért megkóstolni nem volt kedvemKép
Mera! Nekem az ACDSee-be kell bemennem, ott kiválasztani a képet és valamelyik ablakban beírni a max. pixelt, ami 600 x 600 lehet. De ebben Matiba biztos jobban tud segíteni, mert én nem értek hozzá, és mindig a kedves férjecskémet ugráltatomKép
Boszi
szuperboszi
 
 


SZIASZTOK!

SZUPERBOSZI:Megadná a gyermeked a babakrémes babaételújdonság receptjét? Kép

INDIANYÓ:Nagyon aranyos vagy, ahogy végigolvastalak. Nikinozsó biztos megálmodik valamit, hogy hasznosíthasd a felajánlott energiádat.Kép

MATIBA:Köszi a gratulát! Nagyon boldogok vagyunk.

DI_TI:Gratulálok az örömhírhez. Rengeteg türelmet kívánok, sokkal többet, mint amennyi nekünk volt. Ilyenkor minden nap esztendőek tűnik és mintha az idő kereke rozsdásan csikorogna, nem haladna.
Készüljetek, mert ha ilyen tempóban születnek a picik, hamarabb is eljöhet a várva várt nap.Kívánom, hogy minél hamarabb átélhessétek a boldog pillanatot, amikor megpillanthatjátok a picit és lezajlik a hivatalban az életet adó lemondása.

KIZSÓ: Holnap már a pirosbetűs nap jön? Megoldódik a kulcskérdés?

Védőnéni azt mondta, hogy Gergőt minél hamarabb vigyük levegőre. Ma délben meg is tettük.Végig aludt a babakocsiban. Az jutott eszembe, hogy milyen sokszor irigykedtem, amikor babakocsit toló párokat láttam.
Mennyi apró boldogság és még milyen sok jön majd!
Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Kelimoni! Köszönjük a jó kívánságokat! Ari vagy!

Türelemből nekem viszonylag sok van, és mivel mostanában nagyon sok a munkák a saját cégünkben nem igazán van időm merengeni az idő múlásán..csak azt veszem észre, hogy egyik nap még hétfő van, aztán mire észbekapok már péntek, szóval remélem hogy ennyi év után ez a rövidke várakozás is hamar elröpül majd!

Érdekes hogy ebben a "mikor sétáltassuk először az újszülött babát" kérdésben is mennyit változott a nézet mostanában! Én még arra emlékeztem, hogy 1 hónapig nem lehet kivinni a piciket, és az alakot is csak fokozatosan növelt időkre lehet rájuk nyitni. Ehhez képes, tegnap a tanfolyamon is rákérdeztem, és azt mondták, hog kellően felöltöztetve ha nincsenek minuszok miért ne lehetne kivinni a pöttömkét?! Szóval majd én is ehhez fogom tartan magam. Kép

Puszika,
Di_ti
di_ti
 
 


Di_Ti!!!
Nagyon jó volt olvasni a soraid itt is és a családineten is!
Nagyon drukkolok, hogy minnél hamarabb megtörténjen a csoda!

Kelimoni!
Én most még főleg csak olvasó üzemmódban vagyok, de annyira jó olvasni ahogy mindennap fedezitek fel egymást Gergővel. Annyi boldogság jön át a soraidból!!!! Kívánom Nektek, hogy még sokáig maradjanak távol a "szürke hétköznapok"!!!

Pusza Gitta

dakini
 
 


Sziasztok!

Indianyo: Lehet képet kérni tőled Indiáról? És bennünket minden érdekel, úgyhogy írj magadról és arról a Picuriról, aki a pocakodban van!

Diti! Szuper hírek! Mostmár érted is szurkol a csapat, hogy minél hamarabb legyen babótok!Mi aza a családinet???

Amneris! Várunk!!!!!!!

Matiba! Gratula a 4 évesnek!!! Gyorsan eltelt? Mert mi csak 4 és 1/2 hónaposak vagyunk, de olyan mintha tegnap született volna!

Kizsó! Nektek is szép vasárnapot! Gondolom a gyerekek szeretnek gyertyát gyújtani és persze elfújni!!!

Mindenkinek sok puszi: RayoKép

Kép
rayo
 
 


Sziasztok!

Úgy látszik ez a mai nap az örömhíreké! Nekem is van egy: VAN EGY NAGY KULCSCSOMÓNK!
Délután jött a telefon, hogy mehetünk átvenni.
Majd jövök még este, csak a Zsófi kirugja a kezemből a billentyűzetet.

kizsó
 
 


Kizsó! GratulálunkKép Nektek már megjött a karácsonyKép
szuperboszi
 
 


Rayo!
www.csaladinet.hu
Itt is vannak fórumok, ott olvastam a Di_Ti jó hírét a Babákért küzdünk parkolósban!

dakini
 
 


Sziasztok!

Di_Ti! Ezek szuper hírek, már láttam reggel is, csak nem tudtam rá reagálni, rohanni kellett. Így hát, egész nap erre gondoltam, és veled együtt örültem!! Nemsokára itt a nagy nap!

Dakini! Szóval itt bujkálsz! Na, így várhatlak az öribabásoknál. Lányok, az öribabás topic a csaladineten van. Egy páran (főleg "kezdők"), akik régen lombikosként ott leveleztünk, ott is tartjuk a kapcsolatot. Leginkább olyan témákkal foglalkozunk, amin Ti már túl vagytok, és nem akarunk untatni a tudatlanságunkkal Titeket. Ha van kedvetek, néha nézzetek át ám!

Kelimoni, élvezzétek Gergőt mindennap! BABÁZNI NAGYON JÓ DOLOG!
Kizsó! Gratulálok a költözéshez, és kívánok rövid "dobozos" időszakot!

Gabszi

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Jujujjj, Kizsó! Gratula! Kép

Új életetek lesz - eztán máshová mentek majd haza!(Csak este fáradtan el ne tévesszétek a hazairányt... Kép)

Köszi a névnapi jókívánságokat, Lányok!
Szerintem egyáltalán nem baj, ha utólag ékeznek - a kedves odafigyelés mindíg szuper érzés! Nagyon köszönöm!! Kép

Persze mondanom se kell, hogy a legeslegkedvencebb köszöntés, amit Kingustól kaptam, Drága Kizsó! Kép
Olyan aranyos ötlet volt Tőletek, hogy átadtátok a telefont Neki is! Bár láttam volna az arcocskáját, miközben a kagylóba mondja: "Boldog Névnapot!"

Az egyik, amit nagyon irigylek a babás ismerősöktől, épp ez: a kicsikék hangja! Ti mindíg hallhatjtok - ott van nektek egy kicsi kis "beszélőgép", aki cérna hangocskáján fújja a magáét!
Nem csodálnám, ha a tudósok hamarosan ki is derítenék: a nők ilyen édes gyerekhangok hallatán valami hormonnal reagálnak...
Ha mással nem, hát boldogsághormonnal! Kép

Drága Rayom!

Nagyon jól esik, hogy így vártok! Meséltem is a férjecskémnek: autóval elémjönnek, aztán tovább is fuvaroznak majd...
Olyan jó érzés! Én is nagggyon Kép várom!

Az is csuda izgalmas lesz, hogy aztán másnap a szüleimnél végre megismerem az unokatesómat!
Képzeljétek Lányok!
A brazil rokonságunk egyetlen tagja, aki eljutott hozzánk! Biztos sok minden más most itt Neki, de Anyuék szerint nagyon aranyos, és mindenre kíváncsi!
Csak hogy fogok Vele beszélgetni...?
Valaki nem tud kicsit portugálul? Mondjuk annyit, hogy "Örülök, hogy megismerhetlek" vagy valami ilyesmi?
Anyu persze tud: utolsó pillanatban még tőle is betanulhatok valami "gesztusértékü" üdvözlést. Kép

Diti!

Nagy-nagy gratula a hírhez! Kép Ez szuper! Ha az elmúlt napokat például véve kicsit jobban belegondolok, simán jelentkezhet váratlanul anyuka, aztán csak csodálkoztok, hogy milyen hamar beköszönt hozzátok egy "február"... Kép

Mindenkinek puszi! - Amneris -

KépKép
amneris
 
 


Kedves Indianyó!
Hálásan köszönöm dicsérő irásodat, így ismeretlenül is.
Nagyon sok erőt ad a további munkához.
Mi nem szoktunk konkrét dolgokat kérni, de ha neked van ötleted, és segíteni szeretnél, szivesen fogadjuk.
Pocaklakónak szerencsés születést.
nikinozso
 
 


Kizsó! Akkor ma este már az új helyen alszotok? A lányok mit szólnak/szóltak a költözkodéshez?! Teljesen meggyógyultatok már?

Matiba! A NAGY 4 évesnek millió puszi! Kép Hogy megy a fiúknak a motorozás?

Rayo! A családineten vannak az én egykori lombikos sorstársaim, mára már barátaim, akiknek mindíg beszámolok a fejleményekről és Õk is pont olyan lelkesen drukkolnak nekem is, mint itt Ti!Sőt, mint leendő anyukát, át is invitáltak a "parkoló pályás" topicból, az "élet a pocakon kívül:babák-mamák" topicba, hogy szükség esetén ellásanak minden jó tanáccsal baba ügyben, ami szintén egy nagyon aranyos gesztus volt tőlük!

Nem is tudom elmondani mennyire sokat jelentenek nekem a soraitok és mekkora szerencsém van, hogy anno RKatától hallottam a Gólyahírről, mert különben most nem élhetném át ezt az örömteli várakozást!

Szép álmokat!
Di_ti
di_ti
 
 


Lányok, elküldtem a táblázathoz az adatokat arra a címre, amit Ildi_ko megadott (kildi@enternet.hu), de valaki más kapta meg, aki azt írta, Õ semmilyen táblázatot nem csinál, de sajnos többen neki küldték el az adatokat. Mit rontottam el?? Segítség!

Di_Ti, p.ü. családineten ment.

Gabszi

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Sziasztok!

Igéretemhez hiven jelentkezem.

Kizsó! Gratulálok a kulcscsomóhoz! Kép

Rayo! Köszönöm a gratulációt! De igazad van, nagyon nagyon gyorsan elszaladt ez a 4 év! Számos dologra tisztán emlékszem vele, velük kapcsolatban, és olyan mintha tegnap történt volna. Rajtuk veszem észre, hogy milyen gyorsan rohan az idő!

Diti! Neked is köszönjük a köszöntést! Motorozás még nem megy, mert az karácsonyi ajándék! Kép Most a szülinapit "nyúzzák". Kép Vonatot kaptak sinpályával.

Azért beszélek többes számban, mert ugye mindenből kettő kell! Kép Mintha ikrek lennének! Kép
/Torta is kettő volt/

Két kép a tegnapi ünneplésről! Kép

A másik tortáról majd késöbb teszem fel a képet. (Még kicsinyitenem kell azt is, meg a többit is)

Mindenkinek szép álmokat!

Kép

Kép
Vendég
 


Gabszi!

Ildi cime: kildi1 kukac enternet pont hu
(szóköz nélkül)
Tegyél egy egyes számot az ildi és a @ jel közé!
Vendég
 


Ggabszi!

Hiányzik az 1-es azildi után. Nem nagyon látszik, de ott van! Kép

Di ti!

Még csak a kulcsot kaptuk meg, szombaton fogunk költözni. Még ki akarunk festeni előtte. Takarítani nem kell, mert gyönyörű rendet csináltak! A lányok: Kingus már költözne, mert lesz egy galériás csúszdás ágya, és azt hitte, már most ott lesz. Kép
Zsófi meg négykézláb körbe mászta a nappalit. Már alakul a betegségből való kigyógyulás, szerdán kell vissza menni.
Akkor a jó hírtől ma te sem alszol?

Amneris!

Ha egy kis gyerekhangra vágysz, nyugodtan hívj, akár skypeon is, szívesen átadom neki a kagylót! Kép

Egyébként így érezzük most magunkat apával:
Kép

Jó éjt mindenkinek!

kizsó
 
 


Matiba! Egyszerre írtunk! Kép

kizsó
 
 


Sziasztok!

Mennyi-mennyi örömhír! Mi is veletek örülünk Kép

Kép

GyeZsu
gyezsu
 
 


Amneris!
Én voltam Portugáliába jópár évvel ezelőtt. Amit tudok:
Jó napot!- Boa tarde!
Jó estét!- Boa noite!
Köszönöm( ha nő mondja):obrigada
Bor: vinho
A szendvics és kávé szót is meg fogja érteni!

Ja! És a "nem értem"= Nao compreendo.

MOst ennyi voltam! Puszi: RayoKép

Kép
rayo
 
 


Köszönöm lányok az infot, küldöm az kildi1re! De az nem ildi, hanem kildi, nem? Na, most hová fogom vajon küldeni???

Gabszi

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Sziasztok!
Muszáj képeket feltennem nektek!
KépKép

Kép
rayo
 
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?