Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok, na végre megérkeztünk Szolnokról.
Bogiékról még nincs jó hír Kép, bent vannak még, nem szakad fel Bali tüdeje, próbálja inhalláltatni, de elég nehezen megy. Talán ma hazamehetnek, mostanság kiderül. Remélem....

Mi meg megjártuk ma a 4D-s UH-ot, hogy egy kis jó hírrel is jöjjek. Nagyon aranyos volt, és tényleg nagy élmény volt. Most már biztos, hogy Bence, szóval most már azt is elmondhatjuk, hogy kisfiúnk lesz. Mocorgott rendesen - mint mindig - mindenét megmutatta, sokat ásítozott. Persze most állandóan a képet nézegetem, amit kaptunk, olyan kis aranyos...Kép Kép És persze pityergek is hozzá, ha nézem. Az előbb ahogy a DVD-t néztük, még a monitort is megsimiztem, ahogy mutatták az arcát.....hülyülök, mi????? Kép
Apa is megvan elégedve a fiacskájával. Kép
Hazafelé pedig benéztünk Vecsésre, van ott egy fenyőbútor és matrac kereskedés, azokat lehet kapni, mint az RS-ben, de még olcsóbban, és lefoglaltuk a kiságyat és a pelenkázót. Olyan klassz, masszív ágyat találtunk (maci van belevésve a végébe), és sima fenyő komódot + pelenkázót. És majdnem 15e-rel olcsóbb, mint az RS-ben (összesen), azt nem is ecsetelem, hogy a Brendonhoz képest mennyivel olcsóbb. Az pedig nem gond, hogy majd Vecsésről hozzuk el. Tök örülök ennek is. Le van foglalózva, januárban már csak el kell majd hozni. Hihetetlen ez a sok változás, ahogy halad minden a maga útján, néha csak kapkodom a fejem.

Serfi, Hannuska tök jól néz ki, és már milyen nagy. Kép

Na, és akkor két kép a mi pici fiúnkról, az egyiken ásít, a másikon pedig a bal kezét picit az arca elé teszi. (Ha nem látjátok, nem gond, anyukám se látta, csak amikor megmutattam, hol az orra, szája, stb.....) Kép

Pussz

Kép
Vendég
 


Na, és az én ásítós kisfiam...Kép

Kép
Vendég
 


HAhó! Még bentről....

Eszti, nem utálsz, ha nem látom a Bence akcióját? Remélem, a többiek látják, csak én vagyok ilyen béna...

Ú, ez a krupp nagyon gáz. Emlékszem, a szomszéd kisfiúval hányszor kellett rohanni a kórházba. Már elmúlt 4 éves, de még mindig előfordulnak kisebb rohamok. És egészen kicsi korában kezdte. Van neki olyan inhaláló kis készüléke, sokat füstöl nekik, mert az otthoni levegő túl száraz.
Hát veszélyes egy dolog, de remélem, Bogiék és főleg Bali megbírkózik vele hamar!

Gyerekek, az a lényeg, hogy a legtöbb könny, örömkönny!Kép Nem? Nem szégyen, ha valaki szentimentális. Főleg, ha megvan rá a magyarázat! Úgyhogy had jöjjenek azok a könnyek!

Túlórázok, vagy mi? Na jóvan, megyek mán lassan.
Mindenkinek üdv!

Eszti, cseréről beszélünk priviben!
anniecoe
 
 

 
 

Ancsa, dehogy utállak...ne viccelj. Kép Ha majd te is nézed hónapról hónapra az UH felvételeket, te is meglátod majd. Ja, amúgy már olyan nagy, hogy a képeken csak a feje (az arca) van rajta. Darabjaiban fér rá a monitorra.
Meg hát tényleg kell hozzá azért képzelőerő, de amikor megmutatják, akkor utána már el lehet igazodni.
Na megyek, uram kész van az almakompóttal....juhhhhééééé! Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Eszti nagygon cuki, ahogy ásítKép!

Babszy, Bali ugye mostmár otthon vagytok?!Kép

Kata, mikor jöttök? Ma vagy holnap?

Edó, jól vagytok? Peti miket mond már?

Ancsa, azért munka közben nézz be hozzánk, de este már inkább siess haz a férjecskédhez, és süssél Neki muffintKép!

Dia? Mi újság?

A ma reggeli tudományKép:Kép

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Hogy van Balázs??? Otthon vagytok már??

Seriff! Lassan leengedhetitek a járókátKép Nagyon ügyes és cuki ez a HannaKép Nálunk minden ok. Tegnap meg sem állt Peti, kivéve kaja, pelenkaKépMég csak apa, papa, mama, hoppá. Ha megkérdezzük mit mond a kutyus mondja, hogy vavaKép

Eszti! Tök aranyos!!! Ha megszületik tényleg többet fogsz pityeregniKép

Kép
edó75
 
 


Edó,iztos Õ is baba-zni fog jövő vasárnap! Remélem, akkor jót aludt éjjel a fárasztó nap után!
Igen, ha Apa megjön,leengedjük.

Én már úgy várom a jövő vasárnapot!
Balika,ugye addgra teljesen jólleszel?!Kép

Kép
seriff
 
 


Hello!!!

Itthon vagyunk végre!Köszi mindenkinek az aggódást, Balikám jól van, végre kezd neki felszakadni, nem köhög olyan szárazon. Egyébként, ne úgy képzeljétek el, mintha három napja fuldokolna. Napközben teljesen virgonc, éjszakából is csak a vsaárnap volt durva, mikor bevittük. Nagyon megijedtünk, gondolhatjátok. 8-kor leraktuk aludni, semmi nem látszott rajta, majd a Bridget J. végénél kezdte ezt a kutyaugatás szerű köhögést, alig kapott levegőt. Gyorsan kivittük az erkélyre, ilyenkor a hideg levegő segít, aztán be a kocsiba. Ott teljesen meg is nyugodott, de a kórházban nekiestek a dokik, nővérek, és jött a nagy sírás, köhögés. Egy szó mint száz végig ilyen párásító gépet kellett (volna)a szájához tartani, volt benne köptetős gyógyszer.
Ez a krup pedig nem fertőző betegség, hanem nagyon sok gyereknél egy légúti hurut előidézheti, bedagad a gége, és nem megy a légzés rendesen. aki hajlamos rá, az akár 10 éves koráig szenvedhet ettől. Hát remélem Balinak ez volt az első és az utolsó is egyben.
A kórházról most nem mesélnék, majd máskor. Egy kalap szar természetesen...
Szűcs Andi nagyon rendes volt, a kis unokaöccse is pont kruppos valahol Kanadában.Szép még mindig, csak azt nem értem, hogy lehet a gyermekintenzíven dolgozni???
Majd még jövök, puszi

Serfi, olyan szép ez a Hanna, és hogy álldogál!

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok!

Bogi, jajj de örülök, h otthon vagytok!!Kép És olyan jó, h Bali is kezd jobban lenniKép Ezt a csúnya kruppot meg csak kinövi másfél éves korára!!! A kórház, gondolom úgy ahogy van csak betegebbé teszi az embert és gyerekétKép SajnosKép Ezt a gyerekintenzíven dolgozás dolgot én se értem, nagyon kemény lehet, nem is értem Andi, hogy bírja, és meddig fogja bírni.

Mi most jöttünk haza Serfiéktől. A valóságban mégszebb és cukibb Hanna. Láttátok volna ahogy elaludt a babakocsiba. Lerakta az anyja hasra, és ahogy volt, orral lefelé 1másodperc alatt elaludtKép ÉS ahogy mászik...Kép

Eszti, nekem sikerült mindkétképen látnom a cuki fiadat. Pont milyennek álmomban láttam, annyira édesKép A pekenkázó otthon lesz már jövőhétvégén?

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok,

Kata, kruppügyileg tévedtem, még jó, h nem vagyok gyerekorvos! Majdnem megint leesett a kameraKép!

Babszy, örülök, h végre otthon vagytok!Kép Balinak cupp-cupp a kobakjára!

Én csak 5hetet voltam a sima intenzíven, és igazán nem is dolgoztam ott, de nem értettem azokat az orvosokat sem, na mindegy.

Kép
seriff
 
 


Sziasztok,

nem bírok aludni. Hülye front van, vagy mi, kint zuhog az eső, süvít a szél, a gyerekem mingyá kiugrik a hasamból....Kép
Inkább nem szenvedek tovább az ágyban. Írok egy picit, aztán újra próbálkozom...

Bogi, örülök, hogy otthon végre!! Hát kórházi körülményekről tudnék mesélni, de a László intenzív még istenes, sőt! Tesóm 10 évig bírta ott, és nem csak a kimerítő (lelkileg főleg) munka miatt jött el, hanem a körülmények miatt is. A pénztelenségből nagyon nehéz csodát csinálni, márpedig ott nap mint nap csodát művelnek, az biztos. Kép

Edó, várom már, hogy Petit is újra lássam, biztos nagyon nagy a változás!! Kép

Nekünk tegnap este beszerelték a nappaliba a faszekrénycsodát, húúúú, nagyon állat. Tényleg. Úgy örülök, alakul a lakás. Kép

Kata, nem, még nem lesz bent a kiságy és pelenkázó, azt majd később hozzuk el, valamikor január elején, vagy decemberben, még kari előtt.

Serfi, asszem Hancika a talin körbe lesz udvarolva, ennyi ifjú legény között! Csak győzzön választani! (én nem tudnék....) Kép

Na megyek, próbálkozom valami alvásfélével...Kép
Vendég
 


Eszti, remélem, visszaaludtál!

Kép
seriff
 
 


Lehet még most is alszik, mert elmaradt a hajnali bejelentkezéseKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Esztikém, én látom ám a kis manót a képen! Nagyon cuki ahogy ásít, vajon miben fáradhatott ki ennyire? Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Csajom is alszik megint,na ja,aki negyed 8-kor kukorékolKép! Undorító szél van,így hogyan sétáljunk?

Dia?

Kép
seriff
 
 


Anyák, röviden itt olvashattok a kruppról.
http://www.babaszoba.hu/topics/articles?aid=502

Kép

Kép
babszy
 
 


Eszti, az avon katalógusban az akciós árakból is van az a kedvezmény amit említettél?

Nekünk meg elég rémes estéink vannak mostanság. Peti elromlottKép Nem az van, h lerakjuk és alszik, hanem még két óra múlva is megy az anyázás, meg sírdogálás. Persze ha kihozzuk a nappaliba semmi baj, krokodil könnyek eltünnek és nekiáll játszani. Napközben meg csüng rajtam, ide-oda kell mennem játszani, meg építeni. Most jött el a nagyon anyás korszaka??!!

Kép

Kép
tikata
 
 


Ebben a szélben, bebugyolálva, lábzsák, télitető, mindennel felszerelkezve elindultunk volna sétálni 2x, de 2háznyit jutottunk, ordítás mellett, na amióta bejöttünk, semmi probléma....

Kata,én nem láttam, h elromlott volna Pety, de ha Te mondodKép!

Babszy,elovastam, azért vmi rémlett...

Kép
seriff
 
 


Serfi, befúj ilyenkor a szél a kis orrlyukakba, és azt nagyon nem szeretik. Mi ma ki sem mozdulunk, pedig gyönyörű idő lenne.

Kata, lehet, hogy Peti egy nagyobb fejlődési ugrás előtt van, ilyenkor szoktak nyűglődni, rosszabbul aludni a gyerekek. Ezt olvastam valamikor. Szóval lehet, hogy lassan visszaáll a rend.Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok!
Na, mondom én, egyedül én voltam béna és nem láttam a kis minigyereket. Nem baj, majd ha már nekem is lesz, akkor én is biztos másképp nézem.

Szépen süt a nap, de nagyon fúj a szél tényleg.

Ú, Eszti, azért örülök hogy én tudok aludni, megőrülnék, ha 2.30-korinternettel ütném el az időt. Persze nem fickándozik bennem a bébi, az is igaz.

Na, mennem kell, teljes havazás van így az utolsó 2 hónapban. Remélem, gyakorlatilag viszont nem fog még havazni...
anniecoe
 
 


Jelentem, visszaaludtam, és 6-kor keltem. Csak, hogy hozzam a formám. Kép

Kata, igen, az akciós árból. Tudod, ez lenne amúgy az én hasznom a bizniszben....ha igazi tanácsadónőként nyomulnék....de nem, szóval kb. 15-30 %-kal olcsóbban lesz a cucc. De legkésőbb hétfőig szólj(atok), mert ha akkor megrendelem, akkor mire szerdán megyek be, addigra meglesz. Kép
Kinéztél valamit? Szívesen segítek, mert sokat foglalkoztam a termékekkel, szóval tényleg tudom, hogy melyikben mi van, és miket érdemes használni. A legtöbbnek ismerem az összetételét, és némelyikhez csodás szöveget írnak (írtam....), de nincs benne semmi.....érted. Kép

Tényleg, tudjátok már nagyjából, hogy mikor jöttök a vasárnapi bulira? Hogy kire mikor számítsunk?
Vendég
 


Eszti,mi azt beszéltük, h kelünk és megyünk, kolbászozniKépKépKép!

Babszy,gondoltam,h a szél a baj,így ma no sétaKép,én se bánom,mert k..va hideg van.

Kép
seriff
 
 


Seriff, várunk titeket!! Kép
Vendég
 


Bogi! Jó hogy végre otthon vagytok! Javul Bali? Bent tudtál lenni vele végig a kórházban?

Kata! Mi lelte a pici fiadat? Minidg játszani akar vagy mi? Még alvás helyett is? Építésszel hogy álltok? Most kerestetek másikat? A miénk most önti formába az engtervünket, volt egy-két ötlete, amit elfogadtunk ill. el fogunk, ha megegyezünk a kivitelezővelKép

Eszti! Mi még nem tudjuk ebéd előtt vagy után menjünk. Megírnád, hol laktok pontosan?

Kép
edó75
 
 


Sziasztok!

Na, a pici fiam visszajavultKép Sőőőőt, este fél kilenc óta alszik.Kép (most fél 10Kép) Apja szerint teli hold volt, meg frontok, és ez zavarta. Nem tudom.

Mi meg tegnap Pesten voltunk. És ha már ott, akkor voltunk Diáéknál. Én elég sokat időztem náluk, szegények. Az két gyerek, egy kis angyalka. Nem csak, h gyönyörűek, de szépen esznek, alszanak. Voltam ott több, mint 3 órát, de azoknak egy hangjuk nem volt. A Zsombit még el is tudtam altatni, persze szopi utánKép. A Pannus meg igazi nőci, hatalmas szemeivel, és amint megjött az uram, egyből vigyorogni kezdett ráKép Annyira cukor falatok!!Kép És az anyjuk tök jól néz ki, és klassz lazán csinálja a dolgokat, és ügyes nagyon! Jó volt tegnap náluk!!Kép Apukával sajna nem találkoztunk.

Edó, mi még csak várunk a tervezőre. Erre az újra. Elég elfoglalt ember.

Eszti, mi sem tudjuk mikor menjünk, és én sem tudom a címedet. Várom a többieket mikor mennek. De ha lesz sok kaja, mi szívesen segítünk elfogysztani, akár ebédre is. Peti dél körül alszik, szerintem úgy időzítünk akkor kocsikázzunk. Mert ha alvás után indulunk nagyon későn érnénk oda, és azért a fürdés miatt vissza is viszonylag korán kell indulnunk. Úgyhogy ahogy így most magammal átgondoltam, szerintem mi 2 körül érkezünkKép Jó az nektek? Nem korai?

Bogi, hogy van Balika? Esték javulnak?

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata,vigyázz a férjedre,mert úgy látom,minden kiscsaj odáig van Érte!Kép És képeket nem csináltatok? Télleg telihold volt ám.

Babszy,Bali?

Gepárdmama azért ha van időd írj nekünk!Kép

Kép
seriff
 
 


Mondtam is, hogy a Hanna is pont ezt csinálta a Józsival!Kép
Képeket nem csináltunk, nem vittünk gépetKép

Most meg guggol a ketrecében, kakilt, és nem engedi, h kipelenkázzamKép Fene a gusztusátKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Akartam már írni, h állítólag a Metroban legovásár van! Hanna meg féloldalra kinyújtja a nyelvét, sikongat és mászik meg mindjárt fejreállKép!

Kép
seriff
 
 


Engedjetek ki!Kép

Kép
seriff
 
 


Cuki ez a kép!Kép

Balika javulgat szépen, ma kihívtam a körzeti dokit is, biztos ami biztos.

Hú, én is úgy megnézném már azokat az ikreket!Kata, remélem máskor erre is fordultok, már ha nem leszünk betegek.
kata, milyen gyorsan lesz kész egy ilyen terv?

Edó, szerencsére végig bent tudtamlenni Balival. És veletek mizu? Peti hogy alszik mostanában?

Kép

Kép
babszy
 
 


Üdv az irodából...Képpéntek este...gáz

Eszti, mi szerintem 1 körül mennénk, ha OK, viszont a 1/2 5-ös esküvőre valószínűleg le kell lépnünk, szóval nem tudjuk megvárni a parti végét szerintem.
De majd telefonon egyeztetünk.

Gyerekek, mindenki gyógyuljon meg jövő vasárnapig és vigyázzatok magatokra!
Mi most szombaton is megyünk esküvőre és lagziba, pedig ezúttal inkább az alvást választanám, mert gyakorlatilag a magam árnyéka vagyok napok óta. Keveset alszom. Későn fekvés, korán kelés. Nem bírom én ezt mán ilyen idősen....

Na puszi Nektek!
Ancsa
anniecoe
 
 


Na, hát ha front, hát legyen fain....Kép
Parti úgy gondoltam rugalmasan indul és rugalmasan végződik, alakulva a vidéki indulókhoz, és a kisebb-nagyobb csemeték egyéni szokásaihoz igazodva.
Kapunyitás: 11 h, zárás, amikor mindenki elment.
Innentől kezdve bármikor jöhettek, és mindenki eszik, amikor jön és éhes. Kép

Címet mindenkinek írok, de majd sms-ben, nehogy aztán itt az éterben híre menjen, hogy valahol a XIII.-ban jó sok kaja van, és még pontos cím is meg van adva.....Kép Kép

Tegnap elkezdtem minifiam játszószőnyegének varrását, és egészen büszke vagyok magamra, mert készen lett a teteje és a kockák tök jól illeszkednek egymáshoz, juhhééé!! Kép 25 db. kockából áll és 1,50 x 1,50 lesz, szóval elég nagy. Hozzá kell azt tenni, hogy életemben nem varrtam még géppel, de nagyon jól ment. Élveztem nagyon! Kép

Na, megyek is, megpróbálom felvenni a harcot a fronttal és azért is aludni! Kép

Holnap színházba megyünk délben, tesóm kislányát beválogatták egy gyerekszerepre, holnap lesz a premier Kép, Pogány Juditot játssza kislány korában (nincs szövege), és az a legnehezebb, amikor egy másik kisfiút meg kell ölelni, mert hát nem szerelmes belé, és azért így ez lássuk be, nehéz feladat....Kép Kép (idéztem az ő szavait)

Jó éjt!
Vendég
 


Esztikém, döbbenet vagyezzel a hajnali nemalvással!Kép Jó színházazást! Te patchwork szőnyeget csinálsz? Nagy falattal kezdesz, de ügyi vagy!

Ancsa, aki ennyi lagziba megy, ne csodálkozzon, h fáradtKép! De tényleg ,pihenjél már!Kép

Dia, megadtam tesómnak a számodat, teganp is arra sétáltak, és sokat gondolt RádKép.Nem baj, ugye?
Jól vagytok?

Kép
seriff
 
 


Kata, Babszy, Edó, Ti otthon?

Kép
seriff
 
 


Helló!

Mi itthon vagyunk, kettecskén. Apánk tankör találkozóra ment. Peti meg most alszik.
Esztikém, szegénykém, de legalább napközben is bármikor le tudsz dőlni, ha elfáradsz. A játszószőnyegre meg nagyon kíváncsi vagyok. Mindenképen megnézem a jövőhétenKép Lassan én is elkezdem a falvédőt, már sokat gondolkodok rajta. Jó lenne karácsonyra megcsinálniKép Csak szerintem így képzeletben baromi ügyesnek gondolom magam, és kicsit elszárnyal a fantáziám, mert pl vonatot is tennék majd rá. De vajon hogyan??!!Kép NA majd meglássukKép

Ancsaa, én nagyon szeretek lagziba menni, és nem foglak e miatt sajnálniKépKép És pont az jutott eszembe, hogy én még nem is ismerem a férjedet és te az enyémetKép

Képzeld Bogi, miután beszéltünk, megkértem apukámat menjen el abba a boltba, és vett a Petinek egy kétrészes overált. Úgyhogy köszi.Kép Még nem láttam de bízom mind az apu, mind a te ízlésedbenKép Délután jönnek át és hozzák. Remélem nektek is sikerült cipőt venni.

Kép

Kép
tikata
 
 


Babszyék Szolnokon vannak?
Mi is kettesben vagyunk,mert Apa tanfolyik Szegeden,mi is akartunk menni, de hideg lett,így nincs kedvünk ott sétálgatni, rátelepedni meg nem akartam Gombiékra,Melcsire!
Vonat nem gáz,csak egyzserű formákból kell összehozni,mint a csigátKép! És aki tud hálózsákot varrni,az vonatot is! Csajom is alszik.

Kép
seriff
 
 


Csak holnap megyünk Szolnokra.

Kata, örülök, hogy sikerükt az overál, remélem neked is tetszeni fog, na meg Petyának.Kép Bali olyan cuki,annyira tud örülni már az új ruhácskáinak is. tegnap kapott egy hálózsákot, amin van egy hold és két csillag (most ezeket imádja nagyon), és teljesen elolvadt mikor meglátta.
Nekünk van vonat a falvédőn, mingyá' lefotózom (csak lemerült a gépem), télleg egyszerű formákból össze lehet hozni.

Kép

Kép
babszy
 
 


Akkor meg milyen ruciról beszéltek?Nekünk nem kell olyan? Maradtok is Szolnokon vmeddig? Nagyipuszi kell Balinak a teljes gyógyuláshozKép!

Eszti,azt nem mesélted, h Apukád mennyire élvezte a 3-4D movie-t?

Kép
seriff
 
 


Babszy, fotót megköszönnémKép

Serfi drága, fiú overálról beszélünk, amit a Bogi látott Szolnokon. Nagyon szép, azóta már láttam. Nem tudom kell-e nektek?KépKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Jó,nekünk nem kell fiú overall,mégKép!

Kép
seriff
 
 


Hahó,itt a hó!

Hogy tetszik a fiúknak? És Pancinak?
Hancit különöseben nem izgatta fel, pedig mutogattam a havas háztetőket,bokrokat,fákat.Na de ha Apa megjön,majd megfürdetjük a kicsilányt az első hóban, h biztos szép legyen!Kép

Kép
seriff
 
 


Hahóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mindenki hógolyózik?

Kép
seriff
 
 


Sziasztok! Hogy vagytok?
Én kivagyok, Peti ma még egy percet sem aludt és az idgeimen táncol. Várom apánkat nagyon haza, h elhúzzak kicsit itthonrólKép

Eszti, szeretnék rendelni avonos dolgokat. Telefonon, emilen vagy itt? Telcsi számot és emil címet nem tudok, úgyhogy kérek szépen, ha úgy bizniszeljünk, és persze ha nem titkosKépKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata,elküldtem Neked mailben a címet,telszámot.Megkaptad?

Tegnap este:Kép

Kép
seriff
 
 


Helósztok!

Jó ilyen képre jönni ide a fórumba...Kép Kép
Teljesen el vagyok havazva a lakás körüli teendőkkel, annyi intézni való van, de nem panaszkodom. Reményeim szerint 2 héten belül már át is költözünk. Kép

Itt már nincs hó, csak latyak, és hideg.....brrrrr, nem bírom. Kép

Bogi, Kata, megrendeltem nektek az Avonos cuccokat, remélem péntekig megérkezik.

Serfi, Edó, asszem már csak ti nem tudjátok a címet, ahová kell jönni vasárnap, de ma telefonálok, és elmondom. Kép

Nálunk semmi küli, jól vagyunk, gyerek egyre nagyobbakat mozog, mi meg élvezzük nagyon. Kép Kép

Puszi

Eszti
Vendég
 


Esztikém,nekem úgy is jó,ha megírod,vagy Kata is el tudja mondaniKép! Igazán óvatosan azzal az elhavazódással!Kép

Babszy,Balit elvitted szánkózni?

Edó,Petinek hogy tetszik a hó?

Kata,Pety ma is hoppjuliskázik?Kép

Dia,mi van Veletek????

Ancsa, képzeld 2hete( na jó 1.5) beköltöztek a barátaink is a Mediterrán lakópark Boglárka házába, de össz 2lakásban laknak, megy a fűtés csumán,és így van 19fok. Tényleg,lehet,h ismered Õket,mert Szolnokra jártak Õk is,Patkó Bogi a csaj.

Kép
seriff
 
 


Helló!

Serfi, hihetetlen a Hannus miket csinál! Nagyon ügyes. Ma is megismételte?

Íme az én kis hómunkásomKép:
Kép

Most épp nagy figyelemmel mandarint pucol és persze utána tömi magába.Kép Megtudja különböztetni a picit a nagytólKép
Tegnap nagyon rossz napom volt, de ma már sokkal jobb.
Most indulunk a szomszédba játszaniKép
Este majd még jelentkezünk.

Kép

Kép
tikata
 
 


Igen,megismételte,meg az ágyában is csinálta,most meg "olvas".
Kis hókotró Pety itt is elhányhatta volna a havat,vagy húzhatta volna szánkón a csajátKép! Biztos jó ötlet a szomszéddal játék?Aztán lesz híííKép!
megkaptad a mailt, a képeset?

Kép
seriff
 
 


Mingyá megnézem a mélesemKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Hol van mindenki?

Kép
seriff
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: