Új privát üzeneted érkezett!

Kelimoni üzent:
"Mamát bevittük a kórházba. Baba még nincs.Most megyünk vissza, hátha... Egyébként egy nagyon szimpatikus, rokonszenves nő. Örülök, hogy megismerhettem."
süni_renóca
 
 


Köszike Süni renóca az infót, de izgalmas remélem hamarosan meglesz a babóca!!!

Milyen aranyos sünikék vannak a képeden, ezek igazi sünik?
vicki
 
 


Szia Mindenkinek!
Először is nagyon köszönöm mindannyiótok aggódását, rengeteget segít a nehéz percekben, hogy tudom, van aki gondol ránk a családunkon kívül is.

Nehéz napunk volt és még a neheze hátra van. Reggel Nikinozsóval elmentünk a mi mamánkért. Egy szimpatikus, kedves nővel találkoztunk, aki meglehetősen feszült volt, úgyanúgy, mint mi. Nikinozsó átsegített a helyzeten, mivel ők már találkoztak.
A kórházban vizsgálat, 2 újjnyira volt nyitva a méhszáj. Közben alkalmam volt a mamával beszélgetni, rengeteg információt tudtam meg róla és a családról, csak úgy raktározott az agyam. Később, ha a gyermekünk a vérszerinti családja után kérdez, fontos dolgokat mesélhetek el.

Segítettem elhelyezkedni a szobában, majd elmentünk bébiszívhangra. Olyan jó volt hallani a dobogást.

Délután még visszamentünk, sajnos a beígért ultrahang nem történt meg, úgyhogy megkerestem az orvost és kértem, csinálja meg. Így is történt. Kicsit meglepődve néztek rám, mert amikor mutatta az orvos, hogy hol a fejecskéje, a szája, éppen nyújtogatta a nyelvét, akkor jött a keze - én meg minden alkalommal jajgattam, hogy jaj de aranyos, milyen tüdéri és pici stb.Úgy néz ki, van a lába között valami, ettől aztán a férjem boldogsága a duplájára nőtt. Megbeszélték a mamával, mekkora pecás lesz a fiú.

Aztán mondtam az orvosnak, hogy szeretnék egy ultrahangos képet. Mondta, hogy nincs film, nem lehet. Addig "könyörögtem", még megpróbálta. És volt film. És van képKép

Holnap reggel megyünk ismét, éjszaka már nem akarják megindítani a szülést. A bébi jól van, a méhlepény kissé előregedett és látszik rajta a mész, de minden oké. Az UH szerint 3300g és 50 cm-től hosszabb lesz. Fájások jó erősek, 20-30 percenként.

Holnap jön a többi infóKép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 

 
 

Minden beteg bébinek jobbulást, a mamiknak pedig sok sok türelmet kívánok.

A holmik beszerzéséről: számomra az örökbefogadás kézzelfogható közelségbe hozta a gyermekáldást. Ilyenkor már nincs babona. Én minden hónapban 10 ezer forintot babaruhára költöttem. Fehér, zöld, sárga volt a repertoár, ami mindkét nemnek jó lesz. Aztán múlt hónapban úgy éreztem, meg kell venni a kiságyat és a babakocsit, de nem raktuk őket össze. Aztán összeraktuk. És aztán jött a telefon. És még jó sokáig rohangáltunk, hogy mindent be tudjunk szerezni.

Szerintem jó érzés néha vásárolgatni, megmelengeti a szívet, ha néha néha előveszi az ember. Azután, hogy értesítést kaptunk, hogy jön a bébi, az ismerősöktől is kaptunk rengeteg holmit, amit kimostam, kivasaltam és besorakoztattam a többi közé.

Puszi mindenkinek és szép álmokat!
Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Kelimoni! Köszönjük a beszámolót!!! Nagyon drukkolunk és külön örülök annak, hogy kialakult köztetek a szimpátia! Kép Ma éjszaka sem alszotok majd túl sokat, igaz? ;-)
ildi_ko
 
 


Lányok, most beszéltem Nikinozsóval, hallgassátok holnap reggel a Civil Rádiót Kép Kép Kép Budapesten az FM 98-on fogható, interneten meg a www.civilradio.hu-n keresztül hallgatható. Reggel fél 7 és 9 között van a Reggeli jó hír magazin, ezt kéthetente csütörtökön én szerkesztem, és a holnap reggeli jóhírt Nikinozsó fogja elmondani kb. 3/4 7-kor.

GyeZsu
gyezsu
 
 


Kelimoni! SzorítunkKép Ez úgy hangzik, hogy meglesz éjjel vagy hajnalbanKépKép
szuperboszi
 
 


Most indulunk a kórházba, mert beindult a szülésKép
Szorítsatok kérlek!Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Húha, akkor két jó hír is lesz reggel??? A hideg is kirázott, Kelimoni, nagyon-nagyon szorítunk!!

GyeZsu
gyezsu
 
 


Kelimoni!
Hajrá-hajrá! Kép Reggel már anyuci és apuci lesztek? Szorítunk! Kép
Nyugi!

Ildi ko: megkaptam a táblázatot, köszi! És örömmel konstatáltam, hogy már 19-en tartozunk bele! Kép

kizsó
 
 


Már beértek a kórházba!
nikinozso
 
 


Kelimoni is bent van már a szülőszobán!
nikinozso
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó olvasni benneteket! Kép Úgy örülök, hogy vagytok!Kép Még akkor is, ha ritkán irok.

Kelimoni! Bár nem irtam, de minden nap bekukkantottam bent munka közben, hogy mi újság. Sokat gondoltam, gondolok Rátok! Továbbra is nagyon drukkolok és örülök teljes szivemből, hogy meg lesz a bébi! Kép

Kizsó! Kingusnak és Zsófinak is gyors gyógyulást kivánok! Nagyon alattomos ez az arcüreggyuszi, mert a gyermek az esetek többségében nem lázas, a kedélye is viszonylag jó, benn meg dolgozik az a csúnyaság, brrr...!!!
Mati is nemrég esett túl egyen, amit azt hiszem már korábban irtam, hogy 3 orvos nem vett észre, vagy rosszul diagnosztizált. Akárhogy is van, sajna mostmár a fülét kell kezelni miatta.

Ildikó! Vivien és Bálint tündéri a tortás képeken! Látszik rajtuk, hogy nagyon boldogok! Kép

Atan! Olyan szép a kisfiad, mint egy herceg! Kép

Gyezsu! Az az alvós kép, valami csodás! Kép

Rayo! Regi csodás baba, azokkal a szemekkel! Kép

Renóca! Mesélj egy kicsit, az oviban hogy zajlik nálatok a készülődés? Annyira érdekel, hogy a gyerekek ezt hogy élik meg? Kép

Mony! Azt hiszem még nem üdvözöltelek eddig. Szeretettel köszöntelek körünkben!

Hú még szeretnék irni, de kicsit zsong a ejem a mai nap után, bocsika ha többeket nem emlitettem név szerint!

Mindenkit puszilok szeretettel! Kép

Légyszi vki dobjon egy sms-t a rádiós hirről, mert már akkor indulok munkába és nem tudom hallgatni! Előre is köszi!

PS: Amneris mingyá jön... legalábbis remélem.Kép (Bocsi Amneris! Kép , de ezt nem lehetett kihagynom.Kép )
Vendég
 


Innen is nagy drukk a születéshez!Kép
mera
 
 


Sziasztok!

Ez olyan fantasztikus, úgy emlékszem, Kelimoni azt írta, hogy az anyuka nem szeretné, ha bent lenne a szülésnél, aztán megismerkedtek, és mégis együtt szülnek - ez csodás Kép

Matiba, aranyos vagy, de a topikolvasóknak nem lesz újdonság a reggeli jó hír Kép

GyeZsu
gyezsu
 
 


Kelimoni, nagyon szurkolunk nektek. Reggelre már remélem boldog szülők lesztek.

Kép

Kép
Kép
atan
 
 


Kelimoni: Mi is szorítunk!
Csodálatos ami Veletek történik!
Hildus
Vendég
 


Sziasztok!
Már többször írtam hosszú-hosszú hsz.-ket, de soha nem engedett be a rendszer. Most már nem bírtam tovább és utánanéztem, miért nem . A nick nevemet rosszul írtam, de mostmár remélem, minden OK.

Ma kb. 30 percenként néztem be Kelimoni és babája miatt, és most örömmel olvasom a nagy hírt!
Kedves Kelimoni!
Egy végtelen izgalmas és nagyon boldogságos éjszaka vár rád és a végén egy rég várt és nagyon megérdemelt pillanat!

(Bocs, ha nem tudjátok ki vagyok, a hosszú hsz.-met majd megismétlem holnap vagy holnap után, de ez most legkevésbé sem érdekes!)

Szeretettel :
Gabszi (aki eddig olvasómódban volt)

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Kedves Gyezsu!
Bizony így volt, hogy először nem akart találkozni csak szülés után. De nagyon csúnyán beszélt vele a nőgyógyász, és ezért nem ment be a helyi kórházba. Kérte a segítségünket, és mi azonnal kerestünk egy másik kórházat, és el is vittük oda ma. Mivel szimpatikasak neki Kelimóniék, Õ kérte, hogy menjen be vele a szüléshez, mert fél, és nagyon egyedül lenne.
nikinozso
 
 


Azt hiszem, ma éjjel a nagy drukkolásban senki nem alszikKép
szuperboszi
 
 


Tudom nagyon várjátok a hírt, MEGSZÜLETETT GERGÕ 22 óra körül 2880 gr. és minden rendben van. A többit majd az anyuka elmeséli.
nikinozso
 
 


Hurrá!!!!!!!!!Hurrá!!!!!!!Hurrrá!!!!!!!!

GRATULÁLUNK!!!!!!!!!!!!!!!! Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!!!!

Jaj de jó, hogy benéztem micsoda szuper hírek!!!!
Gratulálunk a kis Gergőhöz és nagyon sok boldogságot az egész családnak!!!!!!

Köszönöm a táblázatot Ildikó remélem minnél előbb telnek a rublikák mindenkinél!!!!

Sok puszi mindenkinek!!!
vicki
 
 


Hát akkor ez tényleg nagyon gyorsan ment, de a lényeg, hogy minden rendben van. Kelimóninak és párjának, az életet adónak, Gergőnek és minden segítőnek nagy-nagy gratula!!! Kép Magunknak meg jó éjszakát Kép

GyeZsu
gyezsu
 
 


Drága Kelimoni!
Semmi nem jut az eszembe, csak az a 2 sor, ami a kislányunk keresztelős meghívóján állt:
"Szívedben őrzöl engem rég,
Bárhol vagy, szíved engem véd..."
Szívből gratulálok!
Hildus
Vendég
 


Kelimoni, hipp hipp hurrá. Szívből gratulálunk nektek, és nagyon nagyon sok boldogságot kívánok a kis Gergőhöz.KépKépKép

Úgy látom a nagy szurkolás miatt sokan nem alszunk még, én is negyedóránként benéztem, hogy megszületett-e már a bébi. Kép

Mindenkinek jó éjszakát
Kép

Kép
Kép
atan
 
 


SZIASZTOOOK!!!!

Ilyen szuper hírre érkezni...!!! Kép Nagy nagy gratula a picurkához, drága Moni!
Újabb csoda - és itt a szemünk előtt!! Fantasztikus!! Kép Kép Kép


Szóval megjöttem, Lányok! Kép

Bocsánat, hogy nem volt módom elbúcsúzni, amikor vidékre utaztam, de olyan hirtelen jött ez a néhány nap "bónusz-szabi" ...Kép
Azért borzasztóan jól esik ám, hogy hiányoltatok!
Drága Kizsó, Rayo, Sünikém: nagy-nagy ölelés Nektek érte! Kép

Persze most is jó alaposan kibabáztam magam a tesóméknál!
Csuda kaland ám látni, hogyan változnak a cseppek!
Pl. Tomika áll:

Kép

Máté meg egyre inkább gaz ördögfióka:

Kép

Igyekszem újra naprakész lenni a topicunkból - nagyon pörög! Kép Mindenkinek pusza!

- Amneris -

KépKép
amneris
 
 


Tényleg fantasztikus, keveseknek adatik meg, hogy jelen legyenek öribabájuk világrajövetelénél.

A boldog esemény minden "résztvevőjének", segítőjének sok örömet, jó egészséget kívánok!
mera
 
 


Kelimoni Kép Kép Kép Kép

Sok-sok boldogsagot kivanunk kicsi csaladodnak!!!

Isten hozott Gergo Kép Kép Kép Kép

Galuska es Peti

KépKép
galuska
 
 


Most értünk haza és ide vezetett az első utam. Szóval: a napunk szép lassan telt, vizsgálat, beszélgetések, stb. Este 8 kor gabika telefonált, hogy induljunk, beindult a szülés.

Beértünk rövidesen a kórházba ( száguldottunk a zuhogó esőben) én azonnal mentem be a szülőszobára. Életet adó szenvedett, de hősiesen tűrt. Senki nem foglalkozott vele. Kimentem a szülésznőhöz és kértem, hívja az orvost. Jött is egy idő után, az én mamám fetrengett a fájdalomtól, szét tördelte a kezem. Aztán az orvos burkott repesztett, sugárban jött a magzatvíz, kint volt a baba feje, majd rövidesen egészen. Azonnal üvöltött, köldökzsinórt elvágták és el is vitték.

Közben még a lepényre kellett várrni, én pedig szerettem volna a picurhoz menni, de nem tudtam, mert a mama ránőtt a kezemre.

Lepény nagy nehezen megérkezett és én kértem a mamát, hagy nézzem meg a picit. Micsoda csodálatos élmény volt. A síró kis élet a kezemben azonnal elhallgatott.

Majd Gergőt elvitték, én pedig újra rácsatlakoztam az életet adóra ( hát a mama már ÉN vagyok ), hogy befejezhessék a szülést.

Aztán elmentünk a férjemmel a babszobába, hogy megnézzük a mi picurkánkat. Fura helyzet volt, az ottani nővérek barátságosak voltak, de sajnos nem volt túl intím a helyzet, árgus szemekkel néztek minket és kérdezgették, miért nincs gyerekünk. Mégis volt időnk arra, hogy megszeretgessük a drágát és apa is megfogta, bár nagyon félt, hogy összetöri.

Aztán visszamentem a szülőszobára, a 2 órát együtt töltöttem az életet adóval. rengeteget beszélgettünk és vártam, mikor mondja el az érzéseit. Annyit mondott, hogy nagyon örül, hogy mi örülünk és reméli, nem kényeztetjük el a picurt. Sokféle gyermeknevelési, gyermekgondozási tanácsot adott. Szóval nagyon aranyos volt.

Mindenkinek köszönöm az aktív közreműködést, nagyon aranyos az én itteni nagy családom.

Holnap ismét jövökKép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Szia Kelimoni!

Akkor most "személyesen" is had gratuláljak ehhez a ti nagy boldogságotokhoz Kép

GyeZsu
gyezsu
 
 


Kedves Gergő!
Isten hozott, szeretettel köszöntelek itt a földön közöttünk! Kívánok neked egészséget, boldogságot és jólnevelt, szerető szülőket! Kép

Amneris!
Végre, végre! Kép

kizsó
 
 


Jajj de jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Én is gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jó egészséget és sok boldogságot kívánok nektek!!!
ISTEN HOZOTT GERGÕ!!!
Kép

Hamarosan indulok dolgozni és csak este jövök haza.Kép Akkor mesélek hogy készülődünk az ünnepekre az óviban és hogyan ünnepeljük.

Szép napot mindenkinek!
Renóca
süni_renóca
 
 


Kelimoni! Mi is nagyon gratulálunk a kis GergőhözKépKépKépKépKépKép

Kép
szuperboszi
 
 


Kedves Kelimoni!
Gratulálok tiszta szívemből.
Kedves kis Gergő!
Isten hozott, légy nagyon boldog!

Annyi érzés kavarodott fel bennem az éjszaka eseményeivel kapcsolatban, hogy később még jövök.....

Szeretettel:
Gabszi

Kép
Kép
ggabszi
 
 


SziasztokKép)))))))))))))))))))))))

Jól kisírtam magam, az események láttánKép
Itt vagyok, olvasok a háttérben, csak nincs időm írniKép
Most mégis egy mondat erejéigKép
Gratulálok GergőhözKép Hatalmas Boldogságot kívánok, bár nekem is fura volt ezt hallanom másoktól, hisz annyira boldogok vagyunkKép))
Inkább kívánok még Nagyon jó egészséget Gergő egész életére, hisz a boldogságotok nyilvánvalóKép)) Halmozzon el titeket sok-sok kisunokával, ha majd annak is eljön az idejeKép))

Az ok amiért nem jelentkezek:
Norisz napok óta nyűgös (nem sír, csak nem úgy viselkedik, ahogy szokott). Nme eszi meg egyszerre az adagját, nyammog, sír közben... Aztán 2 napja érzem is, hogy taknyos szegénykém... Olvastam, hgy úgy kell orrot szívni, hogy az egyik lyukat be kell fogni... Tényleg nagyon sok váladék jön így, gyorsabb is az egész folyamat, de szegénykém nagyon sír... Ma éjszaka is többször felkeltettem orrát szívni, mert folyamatosna termelődik nekiKép Egyfolytában nézem a homlokát, nem-e lázas...
Nagyon félek, még csak 2 hónapos és 1,5 hetesKép
Remélem nem lesz semmi baj!!!!
Ha tud valaki tanácsot adni, nagyon megköszönöm!
Inkább itatni próbálom, de az sem nagyon megy, főztem neki hársfa teát, hátha... De nem hinném, hogy pár kortynak jótékony hatása lenne... Összvissz 10 ml iszik meg 1 nap teábólKép

Hát ez az érzés sem jobb, mint mikor baba nélkül vártuk a csörgést... Nagyon aggódok, várom, hogy jól legyen ismét, szegénykém...

Kelimoni mégegyszer gratulálokKép)
Kép

Mindenkit puszilokKép Gyönyörűek a gyerkőcökKép)
Jó kis szülinapi zsúr voltKép
Remélem hamarosna jobb hírekkel jövökKép
Addig is olvasó üzemmódban vagyok... (A székem hintázik, így Norisszal sokszor a gép előtt ülökKép )
Pusszancs!

Jajj Nikinozsó! Nagyon örültem , mikor olvastam a vállalkozórólKép) Szegény anyukáknak nem mindegy, miylen körülmények között élik meg, e nagyon nehéz döntésüket...
Remélem a fiúk élete rendeződik és megtalálják azokat a szülőket, akik egész életükre a családot jelenthetik számukra!!!!
Köszönjük a sok-sok SOKMINDENTKép)))

KépKép
napsugaracska
 
 


Napsugaracska! Nyugi!Kép
Ettől a hülye időjárástól sok gyerek nyűgös és taknyosKép
Orrszíváshoz van egy Sterimar nevű spray, amiben csak sós tengervíz van. Azt befújtuk, kicsit oldotta, majd könnyebb volt kiszívni. Azért ezt a szívást utálja minden gyerek, és üvöltenek is rendesen, mintha nyúznák őket, de az ő érdekükben van. (Tudom, hogy borzasztó hallaniKép)
Teát nálunk ilyen Hippes porost kapott, és ha többet akartam itatni, kicsit édesebbre csináltam, akkor megivott elég sokat. Aztán a következő adagot már nem olyan édesre....
Ha nem eszi a kajáját rendesen, próbáld meg kicsit sűrűbben. Nálunk betegség esetén egy-kettővel több kaja volt. És betegség esetén éjjel is kapott egy plusz tápszert, mert azt mindig megitta (így megvan a folyadék is).
És ha aggódsz, hívd fel az orvost! Ez szíved joga, végül is első gyerekes vagy, mindannyian ezt tettükKép Aztán ő majd jól megnyugtatKép (És valószínüleg megnézi, mert még picike.)
Boszi
szuperboszi
 
 


Kelimoni: Hatalmas gratula nektek és a kis Gergőnek! Kép Hosszú boldogsággal teli és egészséges életet kívánok neki! Kép

Lányok, nagyon szépek a gyerekek.KépKép

Napsugaracska: Nem vagyok tapasztalt mami, de majd leszek, azért mégis azt mondom nyugodj meg, tényleg most sok bébi küzd a takonnyal ahogy hallottam itt-ott. Remélem gyorsan túllesztek rajta.Kép

KépKép
ancsúr
 
 


Kelimoni Anyuka, Apuka és Nikinozso! Teljes szívemből gratulálok Gergőhöz! Sok boldogságot és jó egészséget kívánok az egész családnak! Kép

Mosolygós! Norisznak mielőbbi jobbulást kívánok!

Puszi,
Di_ti
di_ti
 
 


Sziasztok!

Gergő, tegnap születtél és ma már névnapod is van Kép Nagyra nőjj!

Napsugi, nem muszáj befogni az egyik orrát, az sokkal több macera. Esetleg párologtathatsz is valami "gyógyolajat". Jobbulást! Kép

Nikinozso, rádiózni nem tudtam, mert párom korán ment ma dolgozni, de hallgattam Kép Az nem pontos, hogy Gergő a 221. gólyahíres baba (ha jól emlékszem a számra) - azokat mért nem számoljátok, akiket mégse adtak örökbe? Mind-mind egy megmentett élet Kép Szerintem nagyon informatív volt, amit mondtál - és szerintem sokak számára szimpatikus is Kép

GyeZsu
gyezsu
 
 


Én is most látom a naptárban, hogy ma van Gergő névnap ! De jó duplán lehet ünnepelni!

Már úgy szeretnék én is ilyen beszámolót írni nektek..... De remélem, már nem várat magára sokáig a mi történetünk sem!
di_ti
 
 


Drága Gergő!!!


Kép

cirbi
cirbi
 
 


Sziasztok!
Napsugaracska! Bölcsen osztottam az észt, na erre az enyémke is tiszta náthásan ébredtKép Úgyhogy megyek, és a fentieket én is szépen elvégzem.
Itt Győr mellett süt a nap, bár csak 5 fok van, de jól bebugyolálom, és irány kifelé. Állítólag ez is jó a náthára.
Kelimoni! A kis névnaposnak nagy gratuláció!
Nagyon jó érzés olvasni a híreket, nekünk ez Boldizsárnál kimaradt, de ha nem bánod, veled átéljük egy kicsit mi isKépKépKép
Kép
Ja, és emlékszel a fenti Mónika nevű bomba nőre, lám mi lett belőle:
Kép
szuperboszi
 
 


Sziasztok!
Kelimoni: Isten éltesse Gergőt születése alkalmából és névnapján! Gratulálok nektek Kelimoni, ma reggel már arra ébredtetek: szülők vagytok! Nagyszerű dolog, amit végigcsináltatok és az is, hogy nem feledkeztél meg egy pillantra sem az életet adó anyáról.
Ildikó: Köszi az új táblázatot! Annyira jó, hogy megint új név kerülhet bele, a kis Gergőé!!!!
Napsugaracska: Nálunk is megy az orrszívás napok óta, a csajszinak már olyan rutinja van benne, hogy belenyugvással tudomásul veszi. Egyébként nem fáj nekik, csak a zajtól ijednek meg.
Amneris: Olyan jó, hogy újra vagy! Nagyon szépek a tesód gyerkőcei!
Mindenkinek szép napot!
Hildus
Vendég
 


Kelimoni!
Annyira örülök! Csodás pillanatokat élhettetek át! Micsoda öröm! Én is megkönnyeztem, amit írtál! Lélekben veled vagyunk! Sok puszi Gergőnek!
Rayo család

Amneris! Örülök, hogy megkerültél, van mit pótolnod olvasásilag!!!!

Kép
rayo
 
 


Mosolygós anyuka! Csak egy kis kekeckedés nátha ügyben: az egyik orrlyukat azért kell befogni, hogy ne a fülkürt felé menjen a folyadék, vagy ilyesmi, nekem fülész mondta, hogy így kell.
A gyerekorvos javall a náthára orrcseppet, a felnőtteknél használatosaknak van gyerekváltozata is, patikában vény nélkül adnak, de nem tudom, 2 hónapos melyiket kaphatja, kérdezd meg. Amikor még nagyon híg a váladék, orrcsepp kell, amikor besűrűsödött, akkor a Boszi által említett Sterimar spray. Én ezeket így tudom a dokitól. Jobbulást!
mera
 
 


Mosolygós!

Az én "kisfiam"(6 éves) nagyon füles kisgyerek, vagyis minden a fülére megy, ígyhát rutinos vagyok a náthában. Ha megengeded, csatlakozva az előttem szólóhoz, én is osztom az észt.

A gyógyszertárban lehet kapni élettani sóoldatot és csepegtetőt hozzá. Én ezt ajánlom, a kisfiam a világból kifutott a Sterimar spraytől, a csepegtetést viszont elviselte, sőt néha már Õ kéri. A Sterimart kipróbáltam a múltkor én is, és szerintem nagyon rossz, amikor tök erősen belefújodik a cucc az orrodba, bár a hatása tényleg jó.
Orrcsepp is van, szerintem már két hónapos használhatja, mert van kisbaba változata: Nasivin a neve.
Orrszívásra van orrszívó porszívótok? Én sokáig használtam a kézi orrszívót, az is nagyon jó volt, de egy makacs fülgyulladás miatt egyszer vettem porszívót és nagyon jó, csak tényleg ijesztő ahogy zúg.
Hát, igen. Az első betegség nagyon nyugtalanító! Én egész éjjel egyetlen hunyást sem aludtam, néztem lélegzik -e Balázs.
De nyugalom! Mindent jól fogsz csinálni és túllesztek rajta! Remélem segítettem....

Ja, és van egy mentolos krém is, amit a mellkasára lehet kenni, az légzéskönnyítő. Én éjszaka használtam mindig, de azt nem tudom, hogy ilyen pici baba használhatja-e, bár van bébi változata is: a neve Kinder Luuf balzsam.

Kelimoni, jelentkezz majd!

Szeretettel: Gabszi

Kép
Kép
ggabszi
 
 


SziazstokKép))

Nagyon nagyon köszönöm a segítségetKép Matiba fel is hívott személyesenKép)) Nagyon aranyosak vagytokKép

Dr. nővel bezséltem... megnyugtatott, ha hőemelkedése lesz, popsiban 37,5 fölött, akkor már szalad isKép
Addig vegyek NasivintKép
Sterimárt a kezdetektől használjuk, mert kemény volt a váladék... Dr.nő mondta, hogy bajt nem okoz, mellékhatása nincs, természetes, úgyhogy mindig ezt hazsnálom orrfújás elött. Állítólag a bacikat is megöli...
Szerette eddig nagyon az orrszívózást (porszívóst persze, annak idején körüljártam a témátKép ), cska azt nem tudtam, hogy be kell fogni az orrát... Úgyhogy most már sír amikor befogomKép De utána meg tök jó neki, úgyhogy kibírjaKép
Kicsit megnyugodtam, én inkább a láztól félekKép Az nagyon kemény dolog!!!! Húgom 11 évvel fiatalabb nálam, úgyhogy tudom milyen az, amikor hideg borogatás, ülőfürdő stb..Kép
A légzésfigyelőnk most már nagyon jó, emiatt nem nyugatalankodom, a lázat még nem jelzi...Kép Kép

Na megyek is Noriszhoz, nagyon jót tezs neki, hogy ott vagyok vele...Kép

Pusszancs nektek, és köszönök mindent!!!!!!!!!!!!!!!

Ja, most adok neki (ajánlották) Aloe vera Natúr gélt is, állítólag bizonyos esetekben ajánlott. Egyébként csecsemőknek nem nagyon szabad. Kiütése lehet tőle, vagy hasmenése. De nem biztos. Egyébként meg többet ad, mint amennyit károsít. Állítólag. Nme tudom, dr. nővel azt bezséltük meg, hogy kis adagban csakKép
A mentás balzsamot megkérdezem a gyógyszertárban... Köszönök Mindent!!!!!!

KépKép
napsugaracska
 
 


Kelimoni!

Én is szeretnék szívből gratulálni az új családtaghoz! CSodálatos lehetett, hogy bent lehettél mégis a szülésnél. Nagyon jó egészséget és sok boldogságot kívánok nektek!

Amneris!
Örülök, hogy újra itt vagy közöttünk. Várom az élménybeszámolótKép

Rvan

Kép
rvan
 
 


Sziasztok!

Kelimoni!

Sikerült tegnap lemaradnom a nagy eseményről, de ez mindegy is. Így utólag én is csatlakozom a gratulálók táborához. Végül UH képetek is lett és bent is voltál a szülésnél. Azt gondolom ritka szerencsések vagyok.

Gabszi!

Tényleg jó lenne, ha írnál magatokról egy kicsit, megismerni a történeteteket.

Köszönöm szépen mindenkinek, aki reagált a készülődös kérdésemre. Sok jó ötletet adtatok és persze egy kis megerősítést is. Jó érzés, hogy ilyen kérdésekről érintettekkel is van lehetőség "beszélgetni". Látom később is, ha lesz babánk nyugodtan fordulhatok hozzátok mindenféle nyűggel.
Egyébként tuti bacis idő van. A suliban is minden második gyerek náthás és fáj a torka. Azért hősiesen szenvednek, bár én legszívesebben haza küldeném őket.
mony
 
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?