Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!
Újra itthon. Eddig ugyanis (4 hétig) a szüleimnél voltunk, a párom meg itthon (így hát Vas nem láthattad a fiukat a Tescoban Kép). Eredetileg csak kb egy hétre mentünk volna, míg tart itthon a ház tatarozása, meg a kerítés építés, de elhúzódott a dolog. Szerdán jöttem haza a gyerekekkel. Botond nagyon náthás, és ebből kifolyólag szenvedés az egész napja. Fruzsina úgy néz ki, hogy most fog beleesni, én meg már kilábalóban vagyok. Tegnap elutazott Roland, úgyhogy most csak hárman vagyunk, na meg a kutya. A ház körül még minden a fejetetején, és jövő héten is jönnek még a munkások. Nem egyszerű azt megmondom. Hogy még ezt is fokozzuk, ma Botond bezárta az ajtót belülről. Kimentem a kutyához egy pillanatra, és már mentem is volna vissza, csakhogy az ajtó zárva. Anya kint, a gyerekek bent... Azt hittem kitépem a hajamat!!! Mondtam Botondnak, hogy fordítsa el a kulcsot, de hát szegényke alig éri fel, és nem sikerült neki (bezzeg bezárni betudta...) Hirtelen azt se tudtam, most mit csináljak. Fruzsina a kiságyban volt az emeleten, de már ébredezett mikor kimentem, Botond meg sirdogált az ajtóban, és küzdött a kulccsal. Persze se mobilom semmi. Minden ablak zárva... Na a történetnek az lett a vége, hogy egyik szomszéd segítségével bejutottam a házba. Betörte a fürdőszoba ablakot, és én meg bemásztam. Holnap jön az üveges, ha minden igaz!

Hát nálunk most ez van.
sildi
 
 


úúú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:17-kor.
vas
 
 


Sziasztok.

Zenebölcsi-info: okt. 31-e munkaszüneti nap, és nov. 14-én nem lesz zenebölcsi.

Cili
foltvarró_cili
 
 

 
 

Sziasztok! Kicsit beurottam hozzátok, két kéréssel:
1. Kovács Katalin doktornénihez viszi valaki a gyerkőcét?
2. Van valaki Isaszegről?

Panny! Szia, köszi a sok jótanácsot, amit tavasszal adtál. Szeptember 22-én megszületett a lánykámKép.

Dudukly
dudukly
Isaszeg
 
 


Mindenkinek Harcos Üdvözletem!
A pupom tele van, mert már megint betegek vagyunk! De most kívételesen a hasmenéses verziót kaptuk meg. Kata eddig még tartja magát és szerencsére még nem beteg , de nagyon félek, hogy nem ússza meg. Úgyhogy Panni! A héten nem valószínű, hogy eljutok tornázni, mert most is lázas vagyok.
Dudukly! Mi a Paksy Andihoz visszük a gyerkőcöket.Nem vagy elégedett a dokinőtökkel? És a Méhészeten lakunk.
Sildi! Szép kis sztori kinn az anyu, benn a gyerekek verzió. Velünk is megtörtént már, de sikerült Dórinak kinyitni az ajtót. Gondolom , hogy mit érezhettél. De ezen is túlvagytok! :-)
Smano! Sajna emiatt az átkozott betegség miatt nem valószínű, hogy tudunk talizni, de amint lehet én is örülnék, ha személyesen is megismerhetnélek!
Kata ébred, rohanok! Szép napot!
Susi
ssusi
 
 


Susi! Elégedett vagyok, bár a lánykám még csak 1 hónapos, sok tapasztalatom nincsen. Más jellegű kérdéseim lennének ahhoz, aki hozzá jár. A barátnőm, aki a dokinénit ajánlotta most szoktatja bölcsibe a lánykáját, meg visszajár dolgozni, úgyhogy nem olyan ráérős, mint amikor még otthon volt, én meg pocakkal mentem pletyózniKép.
Gyógyuljatok meg!

D
dudukly
Isaszeg
 
 


Sziasztok!

Sajnos Veronka is beteg lett. Úgy tünik, egy kicsit náthás. De szerencsére eddig se láz, se egyéb tünet. Az orrszívóval szerencsére két nap alatt megbarátkozott, bár az első nap kész bírkózás volt, mire leszívtam az orrát. De azt hiszem kezdünk mind a ketten belejönni.
Úgyhogy Susi most a héten mi sem megyünk, csak ha teljesen rendbejött.

Sziasztok, és mindenkinek szép napot!
smano
 
 


Hello!
Na látom "mindenkit"elért ez a nyavaja(nem tudom milyen jé..Kép).Gyógyulást minden kicsi és nagy betegnekKépKépKép

Én meg valszeg pont most megyek a gyerkőcökkel a klubba,na mindegy majd csak összehozzuk egyszer a talit
Smano!
Örülök egyébként hogy jól alakult az első látogatásotok a klubban és klassz hogy tetszik!!.
Az orrszívó nálunk egy mumus,örülj ha neked megbarátkozott vele a kislányod!!De egyébként nagyon-nagy találmány szerintem, mert kitisztítja nekik az orrocskát,amúgy meg jól betokosodna.

Kriszta!
Gartula a kislányhoz,neve mi lesz?!

Susuka!
Hát igen,igaza van Krisztának,ne nagyon reménykedj hogy szülés után bírsz majd hason aludni.Amíg szoptatsz addig nem valószínű,de azért ne csüggedj!Kitartás!!

Sildi!
Hát nem lehetett semmi az a kulcsos sztori!!!Leleményes volt a szomszéd!!Amíg emeletes házban laktunk a János utcában,én is alkottam ilyet, csak ott olyan szarok voltak a zárak hogy a férjem egy dróttal kinyitotta...

Ildi!
Hogy van Levente??És hogy van a pocaklakó??

Susi!
Én se mentem a héten mert a szülés óta most jött meg úgy igazából,és iszonyatos fájdalmaim voltak-vannak.Lehet hogy még ma se megyek.Remélem azért ez normális,lehet hogy el kéne néznem a dokimhoz??Jobban vagytok már??

Dudukly!
Gratula!!!!!!KépKépKép
Minden simán ment?Végül császár lett?Ha van egy kis időd,írj le mindent!!Nagyon érdekel!A nővérem a Kati nénihez hordja a kislányát.Mivel kapcsolatban van kérdésed?Homeo?Ha gondolod én szívesen közvetítek,és az is lehet hogy válaszolni is tudok mert sokat tudok róla(tesómmal beszélgetünk róla stb..).
Küldök képet a gyerkőceimről!Kép




Hello,PanniKépKépKép

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gratulációkat!Kép A név még nem 100%, de valószínűleg Anna. A fiúnév már tuti, hogy Áron lenne. Végülis minden lehetőségre fel kell készülni!
Ildi, jó kis történet, az én fejemben is megfordult már a gondolat, hogy mi lesz ha Ádám bezárja egyszer magát??
Az elmúlt két hétben Ádám is túlesett a láz-hasmenés-nátha trión, de szerencsére nem viselte meg nagyon. Az orrát már ügyesen fújja, nálunk az orrszívózás rémálom volt!
Panni, aranyosak a gyerkők!Kép
Dudukly, gratulálok a babához!Kép Kovács drnő nálunk anno nem merült fel, mert a régi lakástól messze volt a rendelője. Csak annyi rémlik, hogy mintha homeopátiás dolgokkal is foglalkozna.

Lányok, hallottatok már olyanról, hogy magzatvíz-szivárgást jelző betét? Én egyszer olvastam róla, de semmi konkrétumot, csak hogy van ilyen. A gyógyszertárban még nem hallottak róla. Érdekelne, hogy tudtok-e vmit? Köszi!

Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


úúú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:18-kor.
vas
 
 


Sziasztok!

Kriszta, én már hallottam erről a betétről. Ez arra való, ha esetleg felül repedne meg a burok, akkor ugye a megzatvíz éppenhogy csak szivárog és nem folyik rögtön el az egész. Akkor kell használni, ha esetleg nem lennél benne biztos, hogy erősebb a folyásod a terhesség vége felé vagy pedig ez már a magzatvíz...

Sajnos a gödöllői gyógyszertárakban sok mindenről nem hallottak még ill. meg sem próbálják beszerezni, ha mégis ismerik. Nekem eddig a máriabesnyői gyógyszertárral vannak a legjobb tapasztalataim is. Õk mindent megrendelnek, amit módukban áll.

Mi ma töltöttük be a 39. hetet. Tegnap voltunk a dokinál, azt mondja semmi jele, hogy ebből jövő héten már baba lenne, kicsit el vagyunk kenődve, már alig várjuk, hogy meglegyen a kislányunk, dehát úgy látszik kifejezetten jól érzi magát a pocakban és ugye ez se utolsó szempont! Legalább nincs semmi baj!

Nekem a Husz doktornőt ajánlották gyerekorvosnak, hallottatok róla? Ismeri valaki? Milyen?

Ildi!
Majd mesélj milyen volt a 4d!

Mindenkinek jobbulást!

Puszi,

Zsuzsi
Vendég
 


élk
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:18-kor.
vas
 
 


Sziasztok!

Panny köszi az érdeklődést, normál szültem nagyon gyorsan, mindent leírtam az öszi topicban (fotó is van): http://www.babanet.hu/cgi-bin/discus4/show.cgi?tpc=7486&post=643536#POST643536

Kati néniről majd priviben, ha nem bánod.

Dudukly
dudukly
Isaszeg
 
 


Sziasztok Lányok!

Én erről a betétről nem hallottam. Hogy miket ki nem találnak...!!! Egyébként az első szülésemnél volt szivárgó magzatvizem. Csak épp hogy csepegett. Na , de ez hosszú történet és késő van.
Dudukly! Szuper voltál a szülésen. Mintha a 6.dikat szülted volna!Gratula,gratula,gratula!!
Ildi! Tényleg csak a dokinál futunk össze. Jól meg is lepődtem. De tényleg. Ja és persze örültem is neki, de féltettelek , nehogy én ragasszak rád valami nyavaját. Szegény Oli. Ez az orrszívás nálunk is egy nagy mutatvány volt mindig. Abszolút 2 emberes feladat. De megéri. Sajnos még nem tudjuk kiimátkozni a cuccot. Talán ma vagyok jobban. Ma már ettem is valamit, mert eddig nem tudtam. 3 kilót fogytam(tudom ez csak víz). A doki néni azt mondta, hogy ez nem vírus, hanem gyomorrontás. A hétvégén Noszvajon voltunk a barátainkkal. Vasárnap délután jöttünk haza. Hazafelé jövet egy étteremben ebédeltünk. Itthon éjszaka már valószínű lázam volt, mert nagyon fáztam. Dóri hétfőn reggel ugyanúgy vacogott , mint én. Tomi az iskola utánig bírta. Hányás, hasmenés, iszonyatos görcsökkel. Fejfájás, étvágytalanság . Akkor én azt gondoltam, hogy a nátha , amiből néhány napja mentünk ki újult ki így . De ezek szerint nem. A palacsintára gondolok, amiből csak mi 3an ettünk.
Szedem a Nos-pa –t és még most is görcsöl a hasam. Azok a lények ott Noszvajon jól kib.(altáz)tak velünk. A hetem ráment. De most már lényegesen jobb a helyzet. Ma már el tudtam látni a családot.
Panni! Nekem is ilyen durván jött meg . Én is kihagytam. Megértelek. A jövő hétre viszont meg kell erősödnünk. Ma elmentünk sétálni, de kb 500mes úton 2x le kellett ülnöm pihenni. Ennyit az állóképességemről. Mocsok harácsoló, törtető, rabló….lények! Haragszom rájuk piszkosul. Még szerencse, hogy a gyerekek gyorsabban kilábaltak belőle, mint én. Õk már tegnap jobban voltak.
Susuka! Az még koránt sem biztos, hogy jövőhéten nem lesz baba! Beszéld meg vele! Nálunk a 3 gyerekeből 2 pontosan azon a napon született, amikorra ki voltam írva. Állandóan biztatgattam, hogy én nem szeretnék a korházba befeküdni és hogy légyszives , lehetséges lenne-e, hogy … blabla… Hátha sikerül neked is. Persze , ha nem akkor sincs ugye baj. Vigyázz magatokra! Husz doktornőt én spec nem ismerem.
Ildi ! Te is !!
Várjuk a képet a szombati ultrahangról. Hol csinálják? Brendon?
Smano! Veronkának jobbulást! Majd csak összefutunk egyszer, de nem baj, ami késik, az nem múlik.

Fú , de késő van! Vár az ágyikó.
Sziasztok,
Susi
ssusi
 
 


Hello!
Dudukly!
Nagyon klasszul sikerült a szülésed,édi a kicsi Pálma(bár gondolom azóta már sokat nőtt)Kép.Tegyél fel képet !!!Bocsi,már elfelejtettem,ki volt a dokid??
Ide is írhatnál rendszeresen,annyira jó volt téged olvasni a másik topicban!KépNagyon optimista és vidám hozzászólásaidon jókat mosolyogtam!!Eygébként a hordozóban ringatás(fél lábbal rugdosva)nálunk se volt ritka.Közben tudtam tanulni,netezni...Egyébként most is itt "feszelődik "az ölemben a kisfiam..Már 6 hónapos "nagylegény"!Kép

Susuka!
Én ismerem a Husz doktornőtHusz Edit).Osztálytársam volt a fia 8 évig ált.-ban.Szóval csak jókat hallottam róla,sőt volt egy barátnőm aki sajnos rákos beteg volt(10 évesen)és ő diagnosztizálta,majd későbbis ő kezelte amikor meggyógyult.De úgy tudom neki csak magánrendelése van,ugye?!

Kriszta!
Én is hallottam erről a betétről(aztszem a Kismamában olvastam talán)szerintem Pesten keresd valamelyik patikában vagy DM,vagy Hipermarket??!?

Ildi!
Majd írj hogy mi volt a 4D-n!Hova menetek?Mi anno a Praxisba jártunk. Idegygógyászat?...ez jó!!KépNéha én is szoktam gondolkodni,hogy mi is majd szertnénk harmadik babát, és ha az is fiúcska lesz....Kép

Susi!
Na jól összeszedtétek a bacikat...!!Azért mostmár erősödjetek!!!Még jó hogy Kata nem ehet palacsintát,igaz?!Õk ketten apával tartják a frontot,ugye?!Kép
Úgy hallottam a Márti lánya is terhes?!Nagymama lesz...!!!Te hallottál róla?

Képzeljétek,tegnap délelőtt megszületet a nővérem kisfia,Ábel.2950gr,és a kiírthoz képest 3 héttel előbb érkezett,de valszeg el volt számolva a dátum mert teljesen egészséges kis maszat.A kislányuk is elég picike volt,ilyen típusok.Tegnap itt aludt nálunk a Jázminka,Márkkal huncutkodtak egész este,ma meg megyünk együtt látogatni.Tesóm tegnap nem akarta hogy senki zavarja.Hajnalban elfolyt a magzatvíz és délben be kellett indítani a szülést a fertőzésvezsély elkerülése végett.Tesóm aki az abszolút természetesség híve(elég annyit róla hogy az elsőt otthon kezdte el szülni a Geréb Ágival,csak komplokáció miatt kötött ki a kórházban)szóval neki ez egy kicsit sokkszerű volt,de a lényeg hogy egészségesek és mostanra már ő is feldolgozta az egészet,neki is a pici a fontos!!

Nem tudom írtam-e, a barátnőmnek akinek a beültetése volt,sajna nem sikerűlt.KépMajd 3 hónap múlva újra próbálkoznak.

Na megyek,mert indulunk a kórházba.
Hello,Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni!
A Márti nagymama lesz? Nem hallottam. De klassz!!! Te honnan hallottad? fú, de klassz!
Gratulálok az új unokaöcsihez! Nem olyan nagyon picike. És aztán hamar be is hozza majd.
Két jó hír!!
És szomorúan olvastam a barátnődről. Kitartást, erőt kívánok nekik, hogy túlléphessenek ezen.
ssusi
 
 


Sziasztok!

Gyorsan kihasználom a pluszórát, amit nyertünk az átálássalKép.

Susi, Panni! Arik vagytok, bár a szülés nem rajtam múlt, a kiscsaj ilyen ügyesen és gyorsan kibújt. (Ez a gyerek tényleg a fogantatásától csak örömet szerez nekünk, semmi gondot se.)

Panni! Kisfalvi volt a dokim. Látom a fiaidat, nagyon helyesek. Kutacs ügyben mi újság? A mávkoriba hordod vissza kontrollra?

Képeket összegyüjtöttem agy albumba: http://www.babanet.hu/album/main.php?album=7427

Szép hosszú hétvégét!

Dudukly
dudukly
Isaszeg
 
 


Hello!
Dudukly!
Nagyon édi a baucid a képeken(jó szövegeket írtál hozzájuk..)Kép
Szóval egy dokink is volt,nem csak hogy ugyanabban a kórházban szültünk .Biztos írtad anno,bocsi hogy elfelejtettem,de a gyerkőcök néha elveszik az agyam(leszívják a szürkeállományt..hi-hi)Kép
Kristóf kutacsügyében most az a helyzet hogy szeptemberben nem nőtt még semmit be neki,fél év múlva kontroll a Máv-ban.De a gyrekdokim azt mondja ne parázzak mert amíg nem volt koponyaUH addig ki se derűltek ezek a dolgok és szépen magától benőtt úgy hogy nem is tudott róla senki.Anno Márkkal se voltam,akkor még nem rendeltek vissza.Egyébként meg szépen fejlődik fizikailag,szellemileg egyaránt,úgyhogy azt gondolom nincs mitől aggódnom.Dupla D-vit kell adnom neki .


Susi!
Hogay a Márti nagyi lesz,pont attól a barátnőmtől hallottam akinek nem sikerült a beültetés,ő talizott a Mártival és neki mesélet.Valahogy én se akarom elhinni,mert nemrég egyik alkalommal beszélgettünk torna előtt a babákról(tiédről,enyémről stb..)és én még meg is kérdeztem a Mártit hogy a Nikinek(lányának) mikor lesz,erre ő elhárította hogy még nincs is saját lakásuk,tanul még,stb bla-bla.Úgy látszik nem tervezett bébi,de nem baj,lényeg hogy örülnek neki!!
Mostmár csütörtökön megyek tornázni,úgy hiányzik!
Rendbe jöttetek??
Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszi az infókat és a tanácsokat a magzatvizes-betétről! Kép Remélem élesben végül is nem lesz rá szükség, de majd megkérdezem a dokimat, a héten megyek hozzá.

Panni, ugye Te írtad, hogy a nővéredék Présház utcaiak? (mi is) Gratulálok az unokaöcsihez!Kép A barátnőd este szomorú, de nekünk is van lombikos baba az ismeretségi körben, biztos nekik is összejön!Kép

Már csk 3 napot dolgozom, aztán jön egy kis pihi, jó lesz így évvégén!

Dudukly, én is mindjárt megnézem a képeket!

Sziasztok!
Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Sziasztok!
Dudukly ! Nagyon édi a babóka! Sok örömet, egészséget!
Képzeljétek! Most hallottam vissza a hírt . A baráti társaságból még 5 emberke élt át hasonló gyomorrontást , mint mi. Szóval mostmár tuti, hogy a házigazdáink miatt lett oda a múlt hetem. Noszvaj, Nomád vendégház. Jegyezzétek meg, mert nem ajánlom senkinek.
No , de már jól vagyunk. Nagyon klassz ez a kis pihi. Olyan nyugis ez a hétvége. Ma farigcsáltunk a gyerekekkel jó kis töklámpásokat. Délután jó kis szundikálás. Holnap sem kell főzni (hurrá!), mert ezzel már a pupom tele van.
ssusi
 
 


Sziasztok! Csak egy gyors bekukkantás mert éppen főzök. Remélem valamikor tudok jönni beszámolni. Ildikó nagyon szalad az idő, nemsokára megint babázolKép Nekem most főleg ezen az orvoshoz rohangáláson múlik, h. mikor lesz tesóprojekt. (bocs többiek nem tudják mi ez, majd elmesélem ha tudok jönni). Susukával mi lehet? Lehet, hogy már megvan a kislánya? (vagy kisfia?;o) Drokkolok nekik!!! Smano mi találkoztunk a Baba-mama klubbanKép Emlékszel? (Kisfiam a profilomban). Panny, nagyon drágák a fiaidKép Most megyek, mert etetnem kell lassan a fiúkat. Ja! Sildi, olyan jó, hogy itt vagytok ti is (nem volt semmi a kizárásodról szóló történet - te jóóóó ég!) Én most tényleg el... Sziasztok, további jó pihit.

cicó
 
 


Sziasztok Lányok!

Holnap reggel jön haza apa!! Végre újra együtt a családKép
Ma védettebb helyre cipeltem a kinti virágokat, mert reggelre megfagyott a víz a kutya edényében. Nálunk itt a Batthyány utcában már tél van Kép Szerencsére aztán napközben ezerrel süt a nap, de az éjszakák már hidegek. Én nagyon növény imádó vagyok, de egyenlőre még nincsen sok növényünk, a ház körüli felfordulás miatt.

Fruzsina már nagylány. Egyenlőre még nem tudok nektek új képeket mutatni magunkról, de remélem hamarosan lesznek fent a neten. Már 62-es ruhákat hord, sőt, a rugik már kicsik is, és kb 6 kg. A súlyát nem tudom pontosan, mert régen mértem. Éppen most kakil az ölembeKép úgyhogy megyek is, mert mindig kifolyik a cucc a pelusbólKép

Ja, ha valakit érdekel Oriflame, nálam kopogtathatKép ár megegyezés szerintKép
sildi
 
 


úú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:19-kor.
vas
 
 


Ildi!
Óriási gratula a kislánykához! Ez igen! Ezt így kell csinálni. Apának is gratula!
ssusi
 
 


Ildi! Gratulálunk innen is!!! Ügyesek voltatok! Igyekszünk majd példát venniKép Színház szuper volt, ajánlom mindenkinek. Nem a fogammal van bajKép A másik topikon írtam, h. arcidegzsábám lett - voltam neurológián, MRI-t csináltak, h. kizárják, nincs-e tumorom meg ilyenekKép Képzelhetitek mit éltem át, amíg az eredményre vártam. Most csomó további vizsgálatra kell mennem pl. fül-orr-gége... de több mint másfél hónap alatt nem hogy kezelni nem kezdtek el, hanem még azt sem sikerült kideríteni, mi bajom van. Magyar egészségügy... Szóval nem tudom mi lesz a hugiprojekttel, amivel már nem szeretnénk sokáig várni, de ha gyogyikat kell szednem vagy ne adj' Isten műtenek...akkor nem tudom mi lesz. Mennem kell mert agyon nyomkdodja a fiam a billenytűket, minden szót 3x javítok, az előbb meg kihúzta a modemet. Ha tudok még jövök valamikor...

cicó
 
 


Sziasztok!

Írtam egy csomót, erre elszállt.
Most nincs időm mindent pótolni!
Szóval én még egyben vagyok, ma töltöttük be a 40. hetet, de Flóra még nagyon nem igyekszik kifelé. Tegnapi ctg rendben volt, pénteken megyünk újra! Már nagyon izgulunk!

Ildi, gratulálok a kislányodhoz! Kép

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Egy kicsit bekukkantok. Veronka már kifelé lábal a náthából. Szerncsére nem volt igazán vészes, nem volt láz meg egyéb, csak "sima nátha".
Susuka! Akkor most már tényleg csak napok kérdése! Drukkolok!
Cicó! Most már így utólag tudom, hogy ki vagy. Ott ültetek mellettünk. De miért nem mondtad, hogy ki vagy? Nem baj, legközelebb tudni fogom!
Vas! Gratula a kislányhoz!
Panny! Sajnálom a barátnődet! Nekem is van egy barátnőm, hasonló volt a helyzet, sikertelen inszemek, aztán lombik, és végül 2 lombik között "természetes úton" összejött a baba. Õk sem akarták elhinni!
Kiku! Mi van veled? Rég nem jelentkeztél!

Mindnekinek szép estét!
Sziasztok!
smano
 
 


Susuka!
Szorítunk neked! Kitudja, talán ma éjszaka meghozza a kis Flórát.
Én pedig ma hallottam egy történetet. Egy ismerősöm lánya 13 évig nem lett terhes. Õk nem jártak inszemre , csak egyszerűen próbálkoztak. Már már beletörődtek, hogy nem lesz babájuk és csodák csodájára lett. A kislányuk most 2 év körüli. Olyan jó ilyet is hallani.
Panni! Akkor jössz holnap? Én már nagyon várom, mert már mozgáshiányom van.
ssusi
 
 


A gyerkőceimKép
ssusi
 
 


Hello! Csak egy gyors bekukk...
Ildi!
Nagy gratula a kiscsajhoz!!!!!!Gondolom mindenki ujjong,bár tudom a fiúnak is örüetek volna,csak mégis jó ha a két bátyusnak lesz kire vigyázni!!
Remélem majd nálunk is így lesz!
Igen én is sokszor szoktam elgondolkodni hogy milyen szerncsém van, hogy szó szerint első próbálkozásra teherbe estem mindkétszer.

Susuka!
Nagyon izgi!!!KépSok szerncsét a szüléshez,mostmár bármikor!!!

Susi!
Hát eddig úgy néz ki tudok menni,de sosem lehet tudni...
Nagyon klassz gyerkőceid vannak.Kata szerintem tiszat anyja ,nem?!Az apukát mondjuk nem láttam.
Smano!
Barátnőméknek sajna már természetes úton nem jöhet össze a bébi, mert mindkét petevezetékét ki kellett venni.

Cicó!
Nem semmi,ezek a dokik...KépAzért jó hogy talán nem annyira komoly a dolog,igaz?!A kistesó meg úgyis meg fog érkezni,ne aggódj ha kicsit várni kell,annál nagyobb öröm lesz.Jobbulást!!!!!Kép



Valaki nem tud tejleadó anyáról aki mostanávan szült és rengeteg a teje?????Tesómnak sajna most sincs elég akármit csinál(fej,homeos bogyók stb..)Nagyon jó lenne!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni!
A védőnők nem tudnak segíteni?
pussz, Susi
ssusi
 
 


úőőp
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:24-kor.
vas
 
 


Sziasztok!

Ildikó, én is gratulálok a kiscsajhoz!Kép Akkor jövőre tologathatjuk együtt őket?Kép

Minden kép klassz! Susi , tényleg hihetetlen nagy lányod van!

Mi ma voltunk doki bácsinál, minden OK és újra megerősítette, hogy kislány. És hétfőtől itthon pihizek! Hurrá!!!
Szoptatással nekem is voltak gondok, végül nem is sikerült, így 9 hónapig fejtem. Remélem, most menni fog, mert tejem szerencsére volt bőven. De sajnos egyenlőre nem tudok segíteni Panni nővérén Kép pedig közel is lennénk.
Na megyek, mert Ádám jön ki a kádból.

Sziasztok, Kriszta

Ja és Susuka: drukkolok, hogy ne kelljen már sokat várnotok Flórára!Kép

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Hajrá kismamák!!
Kriszta! Az otthon pihizés , pedig nem őszi nagytakarítás legyen! Legalábbis én meg sem áltam , amikor már szülésiszabin voltam.
Ildi! Olyan szép szeme van Olinak, hogy uff.. Gyönyörűek! Levi pedig ügyesen eltakarta ;-) Hol jártatok? Visegrád? Ugye biztos, hogy nem Noszvajon? :-)
Panni! Én már érzem, hogy jó kis izomlázam lesz. Ma nagyon kifáradtam. Igazából inkább nem esett jól , mint jól esett. Érted? Ki húzta ki a vallomást Mártiból? Talán te?
ssusi
 
 


Hello!
Susi!
Igen én faggattam ki Mártit,de ne aggódj nem törtem ajtóstul a házba.Valahogy úgy vettem észre hogy szinte várja hogy kérdezzek rá,meg szerintem tudta hogy tudom ,mert tudja hogy ki az én legjobb barátnőm és ő annak mesélte.Meg hozzá tartozik a dologhoz hogy volt idő amikor én elég jóban voltam a Nikivel(lányával)ő jött a helymre Angliába baby-sitterkedni és egy hétig közösen voltunk kinn(közös franciaágyban aludtunk ,ezt csak azért írom mert ha valakival egy ágyban kell aludni és persze nem vagy leszbi akkor azzal jó viszonyban kell lenned)szóval jóban lettünk.Talán ezért is akarta nekem elmesélni.

Nekem is van izomlázam de én úgy érzem jól esett a mozgás.Nem mintha itthon nem ugráltatnának a kölykök,de ez más.

Kriszta!
Jó pihit,bár ez nem egyszerű gyereke mellett,na meg az emberre ilyenkor rájön a fészekrakó ösztön és tesz-vesz.
Tesómnál hullámzó a dolog,tegnap pl.nem kellett pótolni a tejcsit de van amikor igen.Az első babájánál is hordta egy lánytól a tejet,reméle azért most is találunk valakit.Amúgy meg 2 évig szoptatta a kislánmyt.

Ildi!
Szoptatási technikával nincs gond a tesómnál,az István kórházban van az a liga amit írtál,a tesóm ott szült és így minden infót megkapott,gyakorlatban is.Egyszerűen nincs neki több akármit csinál,ezen már végigment egyszer az elsőnél.Már személyesen ismeri a liga több tagját is,de sajna ez van.

Hello,Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Hát tegnap még hazajöttünk a ctg-ről, de remélem holnap már alapból úgy mehetünk, hogy már csak babussal jövünk haza. Érzem, hogy vmi nagyon készülődik odalent, de elég fáradt is vagyok, pedig nagyon sokat pihenek... Remélem, azért jó erőben lesz, ha eljön a nagy nap!

Mindenkinek minden jót kívánok, nem tudom, mikor ülök le újra a gép elé, tönkreteszi ez a szék a derekemat!

Millió puszi
Vendég
 


Hello!
Susuka!
Valszeg már nem olvasod, de nagyon szorítunk ám érted!!!!!!!!!!KépKépKépKépKépKépKép
Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


úőp
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:13-kor.
vas
 
 


Susuka!
Mindent bele!! De nagy csoda van készülőben!!!

Susi
ssusi
 
 


Sziasztok! Susuka drukkkkkk!!!! Lehet, hogy már a kinti világgal ismerkedik a kicsi lány?KépKép
A kisfiam tegnap volt 1 éves!!! Még ma is vendégjárás van, úh. most nem tudok többet írni. Puszik.

cicó
 
 


Cicó!
Istenke éltesse a kis "kékszeműt"!
Esteleg egy képet?
Susi
ssusi
 
 


Sziasztok!
Leírom, mert nagyon jól sikerült a szombat esténk Apával. Imre napoztunk egész nap. Este pedig kimenőt kaptunk a gyerekektől. elmentünk moziba ( mint utólag kiderült , egy lepukkant kis művházba Pesten) és megnéztünk egy jó kis filmet. Galaxis útikalauz stopposoknak (fekete humor) . Aztán nem messze a művháztól, beültünk vacsizni a Kaltenberg étterembe. Nagyon finomat ettünk. És képzeljétek a fizetéskor derült ki, hogy szombat, vasárnap 50 % kedvezményt adnak az ételekből. Olcsón , nagyon jót ettünk. Ajánlom Nektek is.
Itthon pedig békésen aludt a "banda".
Ma pedig nagyon finit sütöttem. Subás csirkét. Főtt csirkecombokat, darabokra vágni. Gyömbérrel, sóval fűszerezni és felvert tojásfehérjével összekeverni. Ezt a szmrötyit kanállal durvára darált dióba (mogyoró, mandula is jó) forgatni és bő olajban kisütni. Nagyon különleges. Krumplipüré illik hozzá. Én még ubisalit is csináltam mellé.
Uff, Kata ébred!
ssusi
 
 


úőőp
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:13-kor.
vas
 
 


Sziasztok!

Cicó, boldog 1. születésnapot kívánok! Sok puszi a kis ünnepeltnek!

Hát én még mindig egyben vagyok. Tegnap Flóra 10 körül felébredt és egész nap megállás nélkül este 9ig karatézott. A ctg-n nagyon szépen látszott, a szülésznő is csak a pocimat bámulta, hogy mit művel vele ez a gyerek. Kép
Na kár, volt mondani, mert megint ébredezik... Kép
Holnap megyünk újra ctg-re, remélem most majd meg is vizsgál a doki, hogy mégis hogy állunk.

Anyukámnak ma van születésnapja, reménykedtünk hogy esetleg ma kibujhatna a kis pocok. Messze van még a nap vége! Kép

Vigyázzatok magatokra! vízszintesbe teszem magam, úgy nem olyan kellemetlen a karate előadás!

Puszi
Vendég
 


Sziasztok!

Susuka! Kitartás, a héten már biztos babázol!
Cicó! Boldog 1. éves szülinapot!
smano
 
 


Hello!
Cicó!
Boldog 1.szülinapot a gyerkőcnek!!!KépKépKép
Susuka!
Mostmár tényleg nincs sok hátra,HAJRÁKépKépKép
Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Hajrá Flóra, vár a mama!
ssusi
 
 


Jó reggelt!

Most voltunk doki bácsinál... Ha addig nem lesz semmi, akkor pénteken megyünk megint ctg-re és akkor megbeszéljük, mi is legyen. Remélem Flóra magától indul el, mert nagyon nem szeretném, ha indítanák a szülést...

Köszönjük az izgulást értünk!

Puszi
Vendég
 


Sziasztok! Köszönjük a szülinapi jókívánságokat mindenkinek! Igyekszem képet felrakni de szinte ide sem tudok ülni a géphezKép Ami miatt írok: nyertünk a Fisher-Price-os babafotó pályázaton, akit érdekel kukkantsa meg itt a Babanetetn a Fisher price oldalonKép Egy hónapon belül másodszor nyertünk Kisbé-fotóvalKép Az első egy nemzetközi fotópályázat volt, Korniss Péter volt a zsűrielnök. Majd igyekszem azt is feltenni.
Hajrá Flóra!!!!!Kép Mindenkinek Pussz.

cicó
 
 


Sziasztok!
Cicó! MÉg én is szeretnék boldog szülinapot kívánni a kislurkónak!Kép MIndjárt átmegyek megnézni a nyertes képeteket is!

Susuka! Bár mindig bízom benne, hogy már nincs alkalmad olvasni minket Kép, de azért bíztatásul leírom, hogy az indítás sem mindig olyan rossz. Nekem kétnapos túlhordással után burkot repesztettek (2 ujjnyi méhszáj, de zéró fájás) és nagyon hamar megjöttek a renszeres fájások, pár óra múlva pedig babáztunk! Semmi más beavatkozásra nem volt szükség. De azért kívánom, hogy a pénteket már ne odabent várja ki Flóra!Kép

Kriszta

Csak mellékesen megjegyzem, végül is felfedeztem magzatvízszivárgást jelző tesztet a Medicina patikában! Végülis nem vettem, mert múlt héten a doki megnyugtatott, hogy nincs gond. De jó tudni, hol kapható ha esetleg mégis kell.
K.

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?