Új privát üzeneted érkezett!

Engem egész nap nem engedett be ez a vacak...

Szombat délutáni képek, mikor is a főtéren öszefutottunk SerifékkelKép

Kép

Kép

Eszti, holnap uh, izgi. Jelentkezz, amint tudsz valami érdekesetKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Engem sem engedett be. Na de most!!! Kép

Édi képek ismét. Kép

Ma lehet, hogy aranygaluska lesz, ha kapok diót.

Én kijöttem a náthából, Peti is, úgyhogy ez egy gyors kör volt, szerencsére.
Tegnap őrülten aktív voltam, igazi háziasszony dolgokat csináltam. Ugyanis vasárnap voltunk apukám tesójáéknál Tahiban, és nagyot kirándultunk a Pilisben. Apukám tesója okleveles gombaszakértő, ő mindig szed gombát, és most kivételesen sok-sok rókagombát találtunk. És mivel nem hagyjuk ugye kárba veszni, ezért pici olajon sóval, borssal és petrezselyemmel megdinszteltem, és már bent pihennek a mélyben.
De hogy ezt tetézzem, szedtem egy csomó csipkebogyót, és már azok is kint száradnak az erkélyen, amiből télen tea lesz (gondolva a vitamin nélküli időkre). Büszke voltam magamra.

Belezúgtam egy gyönyörű helybe: Pilisszentiván. Szombaton voltunk ott Peti kollégájánál, és olyan gyönyörű helyek vannak ott, hogy nem is hittem.
Szemeztünk egy-két eladó telekkel, szomszédságban az erdő....Babszy, neked nagyon bejönne, majd mesélek részletesen is!

Szóval ezek vannak, és igen, ma UH, viszünk videokazit, és már nagyon-nagyon-nagyon izgulunk. Kép

Puszi
Vendég
 


Sziasztok!

Engem se engedett be tegnap ez a sz.rKép

Eszti! Örülök hogy hamar túljutotttál a náthán. Nagyon ügyes voltál a hét végén! Kiváncsian várom az uh. eredményeket.

Bogi! Fogalmam sincs az elválasztás hogyanjáról, de még mikorjáról sincsKép Nappal is cicin alszik el. Mivel mostanában "gyakran" volt anyáéknál, tudjuk hogy anélkül is megy neki, bár igaz, hogy cumival...
30 év??? Hát igen engem megrémiszt ez a szám. Inkább a tudat rossz hogy, bizony már 30Kép Én asszem innentől kezdve egy jó darabig 30 leszekKép Boldog szülinapot Andrisnak!Kép Laci is idén lesz 32Kép

Kata! Csini voltálKép

Kép
edó75
 
 

 
 

Sziasztok!

Eszti, ezt már az anyai ösztönök, hormonok teszik, lehet. Engem igencsak megváltoztattak, azthiszem.Kép
És Pilisszentiván, jó hely, én csak helyeselni tudom...Kép

Cicizés meg meg fog oldódni, nem igazán láttam még érettségi banketten anyukákatKépKép

Enyém gyerek is taknyos volt. Vasárnap óta kap köptetőt. Ma reggelre kicsit köhécsel. De csak úgy krákog néha. Ez lehet a gyógyulás folyamata?

Kép

Kép
tikata
 
 


sziasztok!

Tegnap engem is felbosszantott ez a babanet...Kép

Cukik a képek, de Petyka hiányzik róluk...Tényleg, Hannáról még nem is láttam babakocsis-beöltözős képet. Ez célzás volt...Kép

Esztikém, ha marad abból a galuskából holnap hozhatnál kóstolót, ne nem komolyan mondtam, tudom, hogy uradnak is van egy gyomra.Kép

Odaégettem az ebédet, azért mentettem ami menthető.Most meg jön a vasalás.Kép

Pilisszentiván felkeltette az érdeklődésemet. Kata , a ti telketek Pcsabán van,ugye(nem az új)?

tegnap beszéltem Diával, eléggé kivan, héten még nem várható szülésbeindítás, bár ma lesznek vizsgálatok. Különben meg magától is beindulhat.Kép

Na pusza

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok,

igen ma voltunk oltáson és mérlegelésen, az eredmény 1 hét alatt 1.5cm,és 13 dkg. Persze, ez a drága férjemnek még mindig nem elégKép.Nem tudom, miért akarná felpuffasztani HannustKép. Ja, és a védőnő javaslatára próbálkozhatunk az almával.

Eszti, és a gombát ha kiolvasztod is uolyan fini lesz? Még ezt eddig nem is hallottam. És hecsedlit is csinálsza csipkebogyóból?

Babszy, Boldog szülinapot Andrisnak! Mi 1 hónapja voltunk Pilismaróton, az is csodaszép hely, dimbes- dombosKép! Ja, és hétvégén állítólag szép idő lesz, sőt meleg!

Eszti, várjuk az Uh beszámolót!

Kata, csak gyógyuljatok gyorsan, h minél hamarabb jöhessetek a héten! Várunk.

Kép
seriff
 
 


Nagyon korán van még.....tiszta köd kint minden...brrrr Kép
De én szokásomhoz híven már hajnalban aktívkodom. Kép
Seriff, a gomba már dinsztelt állapotban van, tehát ezt már nem úgy lehet felhasználni, mintha nyers lenne. Pici hagyma alappal pöri lehet, vagy simán tojást ráütni, vagy mondjuk májjal. Szóval kb. így képzeltem.
Hecsedli nem lesz, mind szárad, és mindből tea lesz, imádom. Nagyon fincsi, és köze sincs a herbáriákban kaphatóhoz!

Kata, az aranygaluska marha jó lett!!! Köszi a receptet, lett egy egész tepsi, és komolyan, olyan lett, mint amilyet nagyim csinált régen. És tényleg nem is olyan bonyi a kelt tészta.....biztos ez is már a hormonok Kép Kép

Tegnap este voltunk UH-on. AFP tök jó, labor tök jó, gyerek mocorgott folyamatosan. Láttuk mindenét, nagyon aranyos volt, mindig úgy fordult, hogy a doktorbácsi mindenét látta. A pici ujjait a kezén, lábán, a hasát, a fejét, szóval mindene megvan, és hát mondanom sem kell, hogy: nekem a világon a legaranyosabb. Kép (ez is biztos az anyai hormonok....)
És hát mivel nem hogy szégyenlős nem volt, de gyönyörűen széttárta a lábait, ezért a dokibácsi nagy valószínűséggel látta (mikor megmutatta, már én is), hogy első látásra inkább Bence, mint Petra.

Hát szóval ilyenek voltak. Nagy élmény volt ismét. Meg sem állt egy pillanatra sem, folyamatosan mocorgott, forgolódott, rugdosott, kalimpált. Kép

Na, abbahagyom az áradozást. Kép

Seriff, a Hannus pont olyan, amilyennek lennie kell, édes, bájos, aranyos kiscsaj. És olyan csajosan mosolyog a karodban!!!

Na pussz!
Vendég
 


Sziasztok!

Eszti ez szuper! Biztosan nagyon édes volt, ahogy folyamatosan mocorgott, látod pedig Te nem is érzed mindigKép! Pihenjél, és ne kelj fel ennyire korán!Kép Itt nem sokára kisüt a nap, legalábbis remélem!

Kata, jöttök ma?!Kép
Babszy, mikor mentek Vászolyba?

Én is sms-eztem Diával, tele van a...e, de megvárják a 38.hetet!

puszi

Kép
seriff
 
 


Jó reggelt!

Eszti, gratula a kis kukishoz!!!Kép Úgy látom jövőre, ha megint összejövünk, igen csak el lesz nyomva az a két kiscsaj!KépKép

Serfi, ma nem hiszem, h megyünk, mert jönnek du anyukámék. Talán holnap kiszaladunk.

Bogi, igen Piliscsabán van a telek és
szívesen megmutatjuk bárkinek, mert eladó!

Kép

Kép
tikata
 
 


Eszti!! Én is gratulálok a kis BencéhezKépKépKép

Kép
edó75
 
 


Kata, várunk Titeket du, főleg, h visszaadjuk a walkie-talkie-tKép!

Enyém kiscsajt nem lehet elnyomni,mert majd megtanítom, h kiharcolja magának afigyelmet Kép!

Kép
seriff
 
 


Jaj, ez a Babanet! Nem engedte elküldeni, és Serfi megelőzött. NA mindegy..íme az eredeti levelem:

Sziasztok! Gondoltam megkezdem a mai napi írogatást, mert Eszti ma hajnalban igencsak lustálkodhatottKépÉn 7-kor keltem, de megint iszonyú köd volt. Itt van az ősz, itt van újra, és én ezt nem akarom elfogadni. (Nem mintha lenne más választásomKép)

Gyerekek, azt mondjátok, hogy a hormonok segítenek aranygaluskát csinálni? Akkor én hormontúltengést akarok, mert egyszerűen nincs kedvem főzni mostanában!!!!!!!!!!!!!!!Kép

Edó, gratula a 30.-hoz, igazad van, nemcsak a húszéveseké a világ!!!(Hanem főleg a miénk, nem?)

Orsi, Kata, Bogi, remélem, pöttöm gyerekekkel minden OK, aki beteg volt, már meggyógyult és takonykór nélkül élvezik a hulló faleveleket!

Orsi, ez a hízás mizéria tényleg őrjítő lehet, én saját bőrömön tapasztalom, mert engem is (felnőtt korom ellenére) mindig cseszegetnek, hogy ilyen vékony vagyok, meg olyan vékony vagyok, megáll az eszem. Nem tudok hízni, pedig szeretnék, de azért nem megyek a Dunának. És a méricskélés pont az ellenkező hatást váltja ki bennem, csak a para, hogy zabáltam, mégsem mutat többet ez a sz..r mérleg.
Fő az egészség, mert vékony, apró ember is lehet makk egészséges, sőt...!!! Tudom, hülye a hasonlat, de komolyan átérzem a helyzetet.

Eszti, hát ez a minigyerek cukipofa, hogy nem szégyenlős! Azt hiszem, nekünk mindenképpen lányt kell gyártani, ellenkező esetben férfihatalom lesz kialakulóban.Kép

Diának még kitartás, nem lehet könnyű, de büszkék vagyunk rá, azt gondolom, mert eddig kihúzni nem kis teljesítmény lehet!

Végül 1-2 okosság, most kaptam:
>A nyúl egy igazi jellem. Ott ül a fűben, de akkor sem szívja!

> Háborúzni a békéért olyan mint szeretkezni a szüzességért

> Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem hogy alacsony a
> kerítés.

> A férfiak megnézik a nők fenekét és azt gondolják: "Húúúúúú, micsoda
> segg!" A nők is ezt gondolják, de közben a pasi arcába néznek.

> Addig röhögtünk a főnök viccén, amíg megértettük, hogy az a mai feladat.

> A munka élteti az embert, de a pihenés sem ölt még meg senkit!

Pusszantás!
Ancsa
anniecoe
 
 


Sziasztok,

Kata, isteni lett az aranygaluska, ezúton is köszönet a receptért! Ha jöttök, még ehettek is belőle :-)!

Ancsa, Te is kedves vagy, h együttérzel velem hízásügyileg! Sztem is hülyeség az egész, de belefáradtam :-(.

Na most meg egy pillangó szállt a fejemre!Kép

Kép
seriff
 
 


Ettől a képtől máris jobb kedvem lettKépNagyon édi!!Kép

Örülök, hogy az aranygaluska ilyen sikert aratottKép

Hízás ügyben én nem vagyok illetékes, nekem még sose mondták, hogy de sovány vagyKép Kép
Ha meg pamela andersoni kebleim lennének ehhez a testalkathoz, tuti senki nem mondaná rám, hogy sovány, hanem egy írigyelt szexbomba lennék, hi-hiKép Na, lelövöm magam, megyek pakolni!

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok!

Férjecském ma itthon van, szülinapot ünneplünk, aztán irány anyóspajti.Holnap meg Vászoly...

Tegnap itt volt Eszti a kis Bencével, láttam ám az uh-s videót is, tanúsíthatom, mindene megvan.Kép

Ja, lehet, hogy du. beugrunk Diához, ha már arra járunk, majd mondom neki, hogy mindenki szorít neki.

Mekkora már ez a Hanna gyerek, nagyon édi!!!

Azt hiszem megszavazhatunk egy oscar díjat Kata aranygaluskájának.Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Andrist isten éltesse!!!!Kép

Diának sok puszit küldünk!

Kép

Kép
tikata
 
 


Az oscart pedig köszönöm, és csak annyit szeretnék mondani, hogy: Köszönöm anyukámnak,....Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok,

Egyszerűen ellenállhatatlan az aranygaluska, alig bírtam megállni, h megegyem az egészet Kép.

Babszy, Diának pusszancs Andrisnak Boldog Szülinapot! Mit kapott? Sütöttél fincsi tortát? (Hanna gyerek 5070 g, és 61.5 cm Kép)

Kata, Te pakoljál, mert nem leszel kész!Kép

Kép
seriff
 
 


Csajok, már szombatóta akarom írn, hogy Hannus bal alsó 1-e úton van, és már lehet érezni a recéket,meg látni a fehér fogacskátKép.

Kép
seriff
 
 


Gratulálok a kis fogacskához!!Kép

Puszi, és vigyázzatok magatokra, egy rövid időre mi most elmegyünk pihizni.
Csók.

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata már megint hova húztok???
Jól teszitek!!! Kép

Serfi, Hanna iszonyú aranyos! És amennyire Győzőre hasonlított pici (ez vicces...) korában, annyira egyre jobban Serfit látok benne, ahogy nő!!! Ez a lepkés kép frankó! Kép

Ma először pedig éreztem mozogni a picúrkát, hol jobb alul, hol bal alul, hol középen mocorgott. De most nemcsak bugyborékolósan, hanem úgy igazisan. Nagyon furcsa még....Kép

Ja, Ancsa, már akartam mondani! Bogi unokatesójával történt a következő: nagyon vékony volt, és sohasem tudott hízni, sőt. Asszem már az első babával volt terhes, amikor rájöttek, hogy lisztérzékeny, és ezért nem tudott a tápanyag rendesen felszívódni.....vagy valami ilyesmi. Szóval ilyenek is lehetnek néha a háttérben!

Na puszi nektek, még holnap bekukkantok!
Vendég
 


Fogacska úton? Hát Hanci tényleg nem fér a bőrébe!Kép
Tortát nem sütöttem, csak browniest, Dia is kapott belőle.KépEgyébként Andrisnak egy hegymászós napszemcsit vettem, elhagyta a régit.

Andris mindenkinek köszöni a köszöntést!

Serfi, hova húztak el Katáék? Jó utat, ha még olvasod!

Jó éjt mindenkinek!

Kép

Kép
babszy
 
 


Eszti, szupi, h mostmár iagzi rúgásokat meg bokszolásokat érzel! Mentek vhova hétvégén?

Babszy, Katáék nemsokára landolnak Cipruson, a fincsi meleg nyárban! Kép

Edó, Ti sól vagytok? Kis Petid miket csinál mostanság? Hogy megy a járás? Hétfőn lesz, nem kedden 1 éves?

Kép
seriff
 
 


Ciprus állat!!! Marha jó hely, és jól tették, hogy elmennek. Tél előtti feltöltődés! Kép

Az hagyján, hogy érzem, de olyan furcsa, hogy egyik napról a másikra elkezdett ennyire mocorogni. Éjszaka is többször felébredtem, hogy kalimpál bent. Kép

Mi holnap lehúzunk Belecskára, és vasárnap jövünk vissza. Ma este pedig tesómék jönnek este bulizni, mi főzünk, ők bort hoznak, és végre együtt leszünk picit. Gyerekek nagyszülőknél. Mindenki jól jár.

Serfi, ti merre hétvégén?

Edó, ti?

Babszy, mesélhettél volna Diáról!!! Mesélj!
Vendég
 


Hát sztem mi nem megyünk sehova, hacsak tesómékhoz fel nem ugrunk, de lehet, h nem, majd még meglátjuk, este jön vsz egy barátunk. Majd jövő hétvégén megyünk haza, akkor lesz Anya szülinapja :-). Diának meg még a mát és 2 napot kell kibírnia! Ha eddig bírta, ezt már féllábon is!Kép

Eszti, jó pihit, estére meg jó bulit! Be ne rugasd a kis Bencét!Kép

Kép
seriff
 
 


Hellósztok!

Látom mindenki megkukult...

Hogy telt a hétvégétek? Katáék biztos jót lubickolnak a tengerben.Kép

Serfi, ti mit csináltatok? Voltatok valamerre? Kibújt mmár az a fogacska? Végül nyomatod a gyümit?

Edó? Ancsa? Ti is jó régen jelentkeztetek.Kép

Nekünk nagyon jól sikerült a hétvége a barátokkal, és végre kifogtunk jó időt is Vászolyban, azaz nem esett.Volt egy 2 éves kislányis, Zsófika, tündériek voltak Balázzsal, nagyon megszerették egymást, megfogták egymás kezét, együtt ugrabugráltak a kanapén, szóval megzabáltuk őket. Zsófika folyékonyan beszél, szinte hibátlanul, biztos Hannus is ilyen lesz,.Kép

Nálunk most van ez a lomtalanítási időszak, legszívesebben elhánynám magam ettől az egésztől. Mért nem lehet ezt kultúráltabban megoldani, mint hogy mindenki a háza elé kib..a a sok szemetet?

Diáról nincs hír. Kép

Holnap jön Esztipeszti, megnézem a 21 hetes pociját.Kép

Pusz

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok!

Mi végül nem voltunk sehol hétvégén, ill. csak a Malomban, a Főtéren és egy építészeti kiállításon.
Fogacska már látszik, de még nem nőtt meg! Kép Hát a nyomatom a gyümit az igen erős túlzás, naponta 1-2x megkínálom, ha kell kell, ha nem nem. Különösebben nem siettetem.Ezen a héten megint +
17 dkg a javunkra.Kép

Diával váltottam sms-t vasárnap, azt írta, h csüt-ig várnak, ha addig nem indulnak ki Zsombiék, akkor eléjük mennek Kép. Nagyon unja márKép.

Eszti pocakjának dobunk egy puszit! Mivel fogjátok megtömni?

Majd teszek fel képet!

puszi

Kép
seriff
 
 


Húúú, Serfi, megint isteni rakott krumpli lesz, már alig várom. Kép
És mit adsz a pici lányodnak? Almát? Vagy mást?
17 dkg az már nem is kevés!! Büszke lehetsz magatokra! Kép

Azért Katáéknak marha jó lehet kint Cipruson. Az egy nagyon jó hely! Kép

Pici gyerekem most este nagyon beindult, délután 4 óta egyfolytában mozog, de még nem tudom, hogy mit érzek (fordul, vagy rúg, vagy mit??). De a lényeg, hogy nagyon aktív lett az utóbbi egy hétben. Minden nap tudatja, hogy itt van bent. Peti még nem érzi. Mondjuk ezen nem is csodálkozom, mert pici még azért. Kép

Diának már nagyon kevés van hátra, aztán már csak a jó jön! Kép Azért nagyon izgi.

Na, megyek is.

Csokimoki
Vendég
 


Írt Dia smst, csüt. de. lesz a császár, ha addig kihúzzák, jól vannak, Zsombi Panni fején kucorog, szóval nincs sok helyük. KépIzgi!!!!Kép

Katáék mikor jönnek haza?

Serfi, 17 deka, nem semmi!KépKép?
Megkérdeznéd Győzőt, hogy Balinál lehet-e már ilyen gyerek fogkrémeket használni? Köszi.

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok!

Vagyok ámKép Csak hétvégén ünnepeltük Petyus szülinapját és csináltunk egy pár dolgot ami kissé időigényes volt a szokásos takarítást, tortasütést leszámítva. Több száz kép közül kiválogattam százat képnézegetés végett, valamint Laci csinált dvd-t az eddigi videóiból, nyomtattunk egy csomó fotót, borítót. Ugyanis a dvd Peti ajándéka volt a családtagoknakKép aminek természetesen nagyon örültekKép Nagyon jól sikerült a szülinap. Peti nagyon édi volt.

Seriff! Utánanéztem. 3 hónaposan volt hogy Peti 3dkg-t hízott egy héten!! Szerintem nem kell aggódnotok, Hanna nagyon ügyesen fejlődik! Egy édibogár! Gratulálok a kis fogacskához! Peti tényleg ma 1 éves!Kép

Bogi! Örülök, hogy jól sikerült hétvégeKép

Eszti! Majd lassan Peti is megérziKép Kiváncsi vagyok a 21 hetes pocidra!

Diának drukkolok!

Kép
edó75
 
 


Edó, gratulálunk a nagy fiadhoz! Ez azért már nem semmi! Kép
Vendég
 


Edó, tudtam, h vmit akartam tegnap!
BOLDOG SZÜLINAPOT PETINEK!
És köszi a hízásos bíztatást!

Képzeljétek, nem igazi négykézlábas kúszás volt tegnap, de popó az égben, könyök a földön, és így eljutott a járóka egyik végéből a másikba, cm-ről cm-re!Kép

Babszy, bizisten feltettem tegnap a képet, és akkor még láttam is, eltűnt, mindjárt megint felteszem!
Aztán finom legyen az a rakottkrumpó!
Mérjétek le Eszti pocakját!
Eszti, hihetetlenül rohan az idő, még sszinte most tudtad, tudtuk meg, h jön Minigyerek, erre már a félidőn is túl vagytok!Kép
Kép

Kép
seriff
 
 


Egy másikKép

Kép
seriff
 
 


Edó, Boldog szülinapot ennek a nagyfiúnak. Ma engedj meg neki mindent, bulizzatok!KépKép
Vannak tortás képek?

Hú, de húzós volt ez az éjszaka!Bali valahogy újra azt hitte, hogy kaphat cicit éjjel, és ezért mindent meg is tett. Idegeim kicsit nehezen tűrték, most persze alszik, mert a fél ötös üvöltés után fél hét körül aludt el. Tücsökzene ugrott.Kép

Serif, ezt nem mondod komolyan!!!Vedd fel videóra, nem láttam még ekkora gyereket araszolni.Kép. Hanna fél évesen fel fog álnni, fogadjunk? 8 hónaposan meg elindul.KépVannak ám ilyen gyerekek, ismerek is ilyet. Katának meg tényleg igaza lesz, hogy Hannus előbb fog dumálni,mint a srácok.Kép
Ja, Bali 10-11-eket hízott ilyen idősen.Kép

Felébredt Váry Üvöltő Balázs, úgyhogy pá!

Kép

Kép
babszy
 
 


nem is írtam, hogy milyen csini ruhái vannak ennek a csajnakKép

Kép

Kép
babszy
 
 


Turis rucik Kép, És cipő is volt ám rajta tegnap! És a legütősebb sapija még mindig a Tőled kapott piros! Majd küldök olyan képet is!

Babszy, akartam kérdezni, h Nektek volt e a babakocsiban ilyen gyapjú izé Bali alatt ilyenkor, ill. télen, a sportkocsiban? Merthogy abban nyomulunk 3napja, és a plédet mindig kijátsza maga alólKép.

Hogyhogy megint éjjeli cici is van? Pusszanat Váry Üvöltő Bazsinak!!KépKépKép

Kép
seriff
 
 


Serfi,nekünk egy vastag gyapjúzsákunk volt kölcsönbe, az nagyon bevált. Nem tudom itthon hol lehet olyat kapni, én sehol nem láttam.Nektek milyen van?

Nem adtam be a derekam,nem volt cici, csak üvöltés.KépMár félek a mai éjszakától.

Most beszéltem Diával, holnap 9-kor drukkoljatok neki ezerrel!!!KépKép

Itt volt Esztipeszti, szépen gömbölyödik a pocakja, rakottkrumpli nem volt, viszont a sajtos pulkya fincsa lett. Bali már az ablakból felismerte és vigyorgott rá ezerrel.Kép

Serfi, nektek hogy telik egy nap? Már megvan a rendszer, igaz? Hányszor sétáltok? te ki tudsz néha mozdulni Hanna nélkül 1-2órára? Anyóspajtira hagytad már Hannát?

pusz

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok, most jöttünk meg a sétából,ami kb 2 és 3/4 órás volt,amiből 2-t aludt Hannus,ez pedig csodaKép!Rendszer? Hát,ami biztos az a fürdés,és utána evés alvás, aztán reggel 1/28-8kor ébredés, akkor mi reggelizünk Gy-vel, Hanci meg a járókában nézgelődik,utána gyorsan odadobom az ebédet,és 1/2 9-9körül eszik Õ.Aztán vagy elmegyünk a boltba,vagy keddenként mérlegelésre, aztán ebéd, és du sétálunk nagyobbat,ill. attól függ hogy bírja vagy, ha találok társat,mint ma is akkor szupi a nagy séta. Ha itthon vagyunk, és picit is nyűgös,ami nem jellemző, akkor 2óránként is képes vagyok "tömni" .És eddig nem akartam nélküle menni sehova, sőt kifejezetten sz..volt,amikor Gy az elején nem akarta, h vigyük magunkkal a Tescoba, akkor igen otthagytuk a Nagyanyjánál, és talán még 2x amikor takarítottam, de ..na mindegy.

Óh, Dia ennyire a finisben!Szorítunk hátKép!

Kép
seriff
 
 


Diának szorítunk ezerrel!Ma végre megölelheti Pannát és ZsombitKépKépKép!

Kép
seriff
 
 


Talán már meg is érkeztek?Kép

Kép
seriff
 
 


Mostmár biztos, várjuk a híreket. Jelentkezem ha van valami hírmorzsa.KépKép

Kép

Kép
babszy
 
 


Serfi, néztétek már a milupa honlap introját? Bali nagyon szereti, órákig elnézné.Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Én már teljesen be vagyok zsongva regel óta, hajnalban (1/4 6-kor) is azon gondolkodtam, h Dinó vajon bírt-e aludni, küldtem Neki álommanókat, mert ezután biztos, h csak kevesebbet tud majd pihenniKép!
Csoda történt Hannus megint alszik, már 40 perce Kép!
Babszy,Ti jó vagytok? Ja, Katáék vagy 10 vagy 12 napra mentek, úgyhogy jövő szerdán vagy hétfőn jönnek!

Edó, Eszti,Ancsa mi újság Veletek?

Kép
seriff
 
 


Jajj én is nagyon szorítok Diáéknak!! Szóljatok ha tudtok vmit!

Bogi! Mi volt éjjel?

Seriff! Nagyon édesen alszik ez a pici lány! Nagyon csinos és nagyon mozgékony!

Tegnap voltunk tanácsadáson: 9,9 kg és 78 cm volt PetiKép és már tök jól mondja hogy hoppáKép

Kép
edó75
 
 


Megvannak a bébik, Bazsa most hívott. jól vannak, 2,5 fél fölött és kb. 50 centisek.KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Kép

Kép
babszy
 
 


Hurrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
seriff
 
 


Éljen!! Gratulálunk!!

Kép
edó75
 
 


Beszéltem Diával, de a felét nem értettem (hallottam)amit mondott.Kép Jól vannak, már nincs az intenzíven, együtt a család. Gyerkőcök édesek, kapnak kis cukrosvizet, mert 3 kiló alatt vigyázni kell a cukorszintjükre, már próbálkoznak a szopizással. Ja, és hallottam Zsombika igen erőteljes orgánumát.KépKép Talán kedden mehetnek is haza.Kép

Eszti, te merre vagy?

Kép

Kép
babszy
 
 


Babszy, miért volt Dia az intenzíven? Kis cukorbébik jól vannak? Miért nem értetted,amit mondott Dia? Képet nem küldött Bazsa?

Mit mondjak, beléptünk a cipősök közéKép!Kép

Kép
seriff
 
 


Sziasztok,

jajjj, nem tudtam jönni, mindig volt valami.
Sokat gondoltam Diára, meg az újdonsült 4 (!!!) tagú családra, fantasztikus lehet!!! Kép
És nagyon nagy gratula mindannyiuknak, nem semmi volt! És mi lesz ezután.......Kép

Juj, már nagyon kíváncsi vagyok a gyerekekre, remélem majd Bazsa küld valakinek képet. Kép

Serfi, ez a csaj......hát nem semmi, főleg a csukájában. Kép

Kis Váry Bazsi nagy huligán még mindig, szerdán cukimanó volt, úgy eszik, hogy öröm nézni!!! Hatalmas falatokkal, jóízűen. Kép
Édes volt, ahogy az ablakból integetett (Babszy nem volt ott vele, tehát teljesen egyedül), nevetett, huncutkodott! Majdnem megzabáltam.
Már tudja, hogy van a pocimban baba, mondta is, amikor rám nézett: baba.

Pici gyerekem nagyon aktív, ha nem aktívkodom, hanem ülök, vagy pihenek, mindig mozog, rugdos, imádom. Kép Kép Kép Most is itt bokszol bentről. Kép

Megyek, teregetek.

Puszi
Vendég
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: