Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Anita
Most olvastam hogy neked is kisfiad lesz, gratulálok!Kép

Nicika
Nagyon jók a képek, aranyos a babád!
A tábla nagyon szuper, néztem máshol is milyenek vannak, hát elmondhatom büszkén, hogy a mienk a legjobb legszebb!!Kép
Egy-két adat:
12.heti UH erdmények: Nucha:2,1 mm CRL: 65.3mm
dokim:dr. Kósa Zsolt
kórház: Schöpf-Mérei Ágost
Vendég
 


Tunka! Ezeket nem kaptam, hanem a videofelvételről csináltam! Kép

KépKép
nicika
 
 


Rita!

A teflonos muffin sütőbe nekem még papír nélkül sem ragadt soha bele a süti, de ekkor a tuti az, ha kiolajozod, és kb. 1/4 órára a fagyasztóba teszed a formát, csak ha töltöd, akkor veszed elő. A muffin keszedésekor pedig kb. 5 perc múlva (a sütőből való kiszedést követően), tekerő mozdulattal kiveszed a sütiket a formából.

Paga 17+3

Gabi
paga
 
 

 
 

Nem győzöm az adatokat irogatni! Nagyon termékenyek vagytok! De nem baj ám! Kép

KépKép
nicika
 
 


Nicika, lefektetem a törpét, aztán leírom a hiányzó adatokatKép
Ildikó14
vas
 
 


Oké Vas! Én meg most elmegyek Tescoba vásárolni! Majd jövök!

KépKép
nicika
 
 


Anita,
szerintem a C&A-ban ki lehet fogni jó kis babaruhákat. Múlt héten vettem ott a keresztfiunk hugának egy szabadidőruhát.
Mondjuk Németországban kicsit jobb minőségük van a c&a-s ruháknak. Ja, és itt az Árkádban mindig nagyon sokan vannak.
Tunka,
nekem még nincs olyan nacim, mint, amit írtál, de pont most akarok varratni egyet, amiben így van a betét.
angi79
 
 


Köszönjük szépen Alina, kedves vagy!Kép

Tunka! Lényegében ugyanúgy állítod össze a sztrapacskát, mint a lapcsánkát (azért is alakult ki így a pároméknál, hogy együtt csinálják, ezért én is ezt teszem), csak galuska sűrűségű legyen (több liszt)! Ezt forró, sós vízbe szaggatod (ugyanúgy, mint a nokedlit)! Közben tepertőt készítesz: húsos szalonnát apró kockára vágsz és lesütöd! A tepertőt kiszedve, a leszűrt galuskát a szalonna zsírjára szeded! Összekevered juhtúróval (mi tehéntúróval szoktuk, mert Apuci úgy szereti), én egy pici tejfölt is szoktam hozzákeverni, mert szerintem így jobb állagú! Tálaláskor meghinted a sült szalonnadarabokkal! Nagyon fincsi! Jó étvágyat hozzá! Remélem érthető volt!
(Megyek melegítek is, mert megint megkívántam...)Kép

Anita

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Én már valami jó kismama farmert szeretnék, ami olyan kis csini! Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de nekem még annyira furcsa ez az öltözködés! Se csípőnadrád, se rövid felső, se magasabb sarkú cipő... ráadásul mindenben akkora darabnak érzem magamKép Biztos csak meg kell szokni!
Komolyan, sokszor eszembe jut, hogy milyen szemét vagyok, hogy ezzel vagyok elfoglalva! Pedig tényleg a babám egészsége számomra a legfontosabb, de nekem baromi furcsa ez az egész változás! Ugyanakkor mások pedig mondják, hogy hátulról szinte nem is látszik rajtam, csak hogy szép kis pocim van már, meg hogy milyen csini kismama vagyok, de én mást látok a tükörben! Már vásárolgattam ruhákat, de semmiben nem érzem jól magamKép
Na, elég a depiből...Kép

Más: Nicika, Paga! Nagyon édesek a babák!Kép Olyan jó látni a növekvő pocikat, növekvő babákat! Nyár elején még izgultunk a tesztek miatt, alig vártuk, hogy látszódjon rajtunk, most meg egyre rohamosabb a változás mindenkin! Olyan izgi!Kép

(HÚ, de szélsőséges hangulatban vagyok!)

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Nicika,gyorsan a kiegészítendő adadtok:
Két fiú gyermek:
-Levente:1999.11.25
-Olivér:2004.03.09

Kórház:Szent Imre Budapest
Orvos:Dr. Fülöp Tamás
haskörfogat:88cm
12.heti uh(09.13.-án):crl-5.74cm
nyaki redő:1.2mm

Fotókat meg majd küldök mailba, de lehet, hogy csak hétfőn kerül rá sor.
KöszikeKép

Anita, ez a sztrapacska jól hanzik nagyonKép

Sziasztok
Ildikó
vas
 
 


Sziasztok!

Hát...gyönyörűek a baba- és pocifotók!!! Mindenkié!!!Kép

Ildikó,
én is béres MagneB6-ot szedek, mert ez gazdaságosabb, mint a sima MagneB6, igaz, én nem szedek mellé semmilyen más vitamint.
Nekem azt mondta a doki, nem kell "agyonvitaminozott" baba, ha minden nap eszek zöldséget, gyümit, legalább 3 félét. De a 12. hétig (fokozatosan csökkentve a mennyiséget), szedtem az Elevitet, és még a fogamzás 1,5 hónappal elkezdtem a folsav szedését.

Lányok,
isteni kajákat főztök, van egy jó kis husireceptem, nem éppen szárnyas, de ha únjátok a pipit-pulykát, ez is bejöhet:
marha- vagy sertésszeleteket ki kell klopfolni és kevés olajon hirtelen megpirítani.
2-3 jó nagy fej hagymát szálasra (vékony csíkokra) kell vágni, hozzáadjuk a húshoz, és saját levükön 10-15 percig pároljuk. Ezután hozzáadunk kb. 2 dl vizet, kevés paradicsomlét vagy pürét, 1 szem borókabogyót, 1 babérlevelet, kevés mustárt, pirospaprikát,sózzuk, borsozzuk, és hagyjuk tovább főni. Ha a folyadék elpárolgott, 1-2 dl száraz vagy félédes vörösborral engedjük fel és tovább főzzük. A bor alkoholtartalma a főzés során nagyrészt elbomlik, tehát ebből a mennyiségből gyakorlatilag semmi nem marad.
Ha puha a hús, és a hagymából+fűszerekből szép barnás, finom mártáslét kaptunk, akkor kész!
Én kukoricakásával szoktam tálalni, de a krumpli is isteni hozzá.

Jó étvágyat hozzá!

Lyly
17+3

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Tegnap vettem a Titati által megadott Krisztinától 3 aranyos kismamagatyót + vittem neki anyagot, hogy varrjon nekem abból még egyet. Nagyon aranyos a varrónő (2 tündéri kicsivel)Kép, a 4 gatyó csak 14.400.- Ft-ba került. Szóval töxuper, nagyon kényelmesek!
Titati, köszi a tippet, úgy tudom, te ma mész nacivásárra.Kép

Lyly

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Lyly
Aha, már készülök is, 2-kor lépek hozzá.... elvileg mára készült el az egyik gatyóm. A másikat meg kicsit még átvariáltatom vele...
Rohanok, és hétfőn beszámolok :-)

Hivatkoztál rám?

Titati
titati
 
 


Titati,
hivatkoztam, még üdvözlést is hagytam Krisztánál neked.Kép

Lyly

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Sziasztok!

Szelivi: Igen én is a Lőrinci magánrendelőjébe járok. Bár én ott is lakom Lőrincen! :-)Nagyon kedves volt velünk! Szerdán voltunk és okt.26-án megyek legközelebb!

Nicika, Nancsika: nagyon jó az új tábla! Jó sok kép és infó van benne!

Titati:mi nagyon szerencsések vagyunk baba holni téren!Sok baba van a környezetünkban fiú és lány is .Úgyhogy ruha választék van bőven! :-)

Szisz: mi megbeszéltük a párommal , hogy nem szeretnénk előre tudni milyen pocaklakónk van. Így talán kicsit érdekesebb lesz a babavárás! :-)

Ritaa: ha teflonos a formád akkor nem kell bele papír. Én nem szoktam beletenni. Esetleg egy csepp olajat rakok a formába!

Isteni ez a Sztrapacska és lapcsánka! Meghalok éhen ennyi kajától !!!!:-))

Ilu 20+3
czuli
 
 


Nicika!
áruld el nekem hogy kella videó ill DVD -ről fotót csinálni.a dokinő is mondta hogy azt meg tudjuk csinálni így felesleges egy képért 1000 Ft-ot kiadni.de sajna fogalmunk sincs.Te aztán igazán profin fasználsz mindent!

Anita! a tészta pontos elkészítését írd le,(légyszi) mert szerintem én máshogy csinálom a tócsnit nem tudom elképzelni hogy abból hogy tudnám kiszaggatni a galuskákat! köszike!
tunka
 
 


Nicika, én leírok neked minden adatot, ne kelljen visszakeresgetnedKép


Szeged
21 év
Um: 2005.06.06
Kiírt idő: 2006.03.13
1 baba
2. baba nagytesó: Bence 2003.06.27
magzatmozgás: 13+2
neme????
nevek: Kata Kitti/ Kristóf Gábor (sorrenden még megy a vitaKép)
kilók: -13
haskörfogat 125 (kövér vagyok, ne ijedezzetekKép)
kórház: SZTE Női klinika
doki: Dr. Saikovanyecz János (alias szőke hercegKépKépKépKépKép)
12. UH: OK, nucha 0,9
Afp: ma levették
Köv. UH elvileg 11.03 de nem fogok addig várni az tuti!

Azt hiszem ennyiKép Majd teszek fel képet is a hasamrólKép

Kiakadtam ma ,mert nov. 3-ra kaptam időpontot genetikai UH-ra, akkor meg már 21+3 leszek!!!! Holnap az lesz az első hogy felhívom a dokimat, kezdjünk ezzel vmit, mert ez így nem jóKép

Zsu

16+4

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok Lányok!

Most olvasom Zsuzsófi nucháját (illetve a babájáét). Az én kisbocimé 1,7. Az nem sok?

Tunka!
Nekem most esett le, hogy esetleg videózás közben kimerevíted a képet és digitális fénképezővel lefényképezed. Szupi ötlet, azt hiszem én is csinálok majd képet.

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 


Szelivi: enyém 2,1, és azt mondták rá, okés.
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Zsuzsófi,
tudom, hogy akinek már van gyereke az hamarabb érzi a mozgást, de már nagyon türelmetlen vagyok!
Ha nyugi van érzek vmi kis fecergést, de határozott mozgást nem.
Nem sok az a -13 kiló? Mondod, hogy volt miből, de akkor is...
katicuska
 
 


Katicuska, én az elsőt a 22. héten éreztem először, igaz akkor is kövér voltam (nem ennyire) és mellső fali volt a lepényem is. Most meg hátsó fali, és tudom mit kell éreznemKép

Nem sok szerintem a 13 kg, még símán fogyhatnék 30-at, akkor se lennék soványKép


Szelivi, a Nucha 3-ig jó nekem Bencével 1,2 volt.


Zsu

16+4

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Tunka, itt egy recept a mindmegette.hu-ról, gyakorlatilag én is így csinálom:

"Sztrapacska
Hozzávalók:
# 50 dkg meghámozott, lereszelt burgonya
# 1 tojás
# kevés só
# liszt
# kockára vágott füstölt szalonna
# egy kanál zsiradék
# 10 dkg juhtúró

Elkészítés: A reszelt krumpliból, egy tojásból, kevés sóból, egy kanál zsiradékból és annyi lisztből, amennyit felvesz, tésztát keverünk. Galuskát szaggatunk belőle és sós vízben kifőzzük.

Ezalatt a lábasban kocára vágott füstölt szalonnát olvasztunk. A töpörtyűt kiszedjük.

A kifőtt tésztát beletesszük a forró zsírba. Meghintjük és összekeverjük a juhtúróval és a töpörtyűt a tálra rakott tészta tetejére tesszük."

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Sziasztok!

Nicika, enyém adatok:
Halásztelek
29év
um: 2005.07.20.
kiírt idő: 2006.04.27.
1 baba
2. baba
nagytesó: Boglárka 2003.11.25.
haskörfogat: 108cm (Zsu! Gyarapítsuk má' a dundik táborát is ! Kép
Kórház: Szt. István Kórház Bp.
Doki: Dr. Boros Judit

Zsu! Tényleg miért van a -13kg??

Csajok a kajaleírások nem semmik!! Nekem most valami "lájtosabb' kéne, mert tegnap egy kis hasmenéssel küzdöttem. Kép Meg a pocak is szúrkált szinte egész nap. Kép Szerencsére mára már a szokásos. MAjdnem kezdtem beparázni...
Amúgy én holnapra vadast tervezek nyuszihússal, csak még nem tudom, hogy lesz-e belőle valami.

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépek a fotók! Gratula mindenkinek!

Csiripiri
Én csak azért félek a szolnoki kórháztól, mert nem elég rosszakat hallottam. Pl:a csecsemősök nem segítenek, a mosdók nem valami tiszták és hasonlókat. Én még nem jártam ott, még látogatóban sem. Nem tudod szokott-e lenni a szülőszobán olyan nap amikor bemutatják és szét lehet nézni? Ha igen tudsz időpontot? Én a dokimtól mindig elfelejtem megkérdezni (legközelebb felírom a kérdéseimet). Az orvosom Dr Cserni Péter
Ismered? Én a tiédet nem.

Nicika
Ha jól emlékszem neked megvan a babazene cd. Elküldenéd nekem is? nagycsaba@externet.hu címre. Köszönöm

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Bocsi mindjárt az agyadra megyek!nyer vagy főtt krumpli,mert én a lapcsánkába nyerset teszek?Köszi a türelmet!

Próbáltam visszakeresni a varrónő címét de nem találtam pedig régebben is az én kérésemre tettétek fel.Ha esetleg magint laírná valaki akkor ígérem kinyomtatom és ráragasztom a homlokomra hogy többször már ne zaklassalak ezzel titeket!


a poci felső részén érzem a babókat vagy csak az egyiket .ennyit egyszerre még sose mocorogtak!

Kitartást mindenkinek aki még nem érzi én is azt hittem hogy sose jön el ez a pillanat!
tunka
 
 


Andi, szvsz azért fogyok, mert nincs étvágyam, nem kívánok nagyon semmit, és megváltozott az anyagcserém is a kicsinek köszönhetően. No meg tényleg nagyon kövér vagyok. csak azt fúrcsállom, hogy eddig is nagyon keveset ettem, és mégse fogytam, de hát ez vanKép Az orvosom is, meg a védőnő is megdícsért, így nagy gáz nem lehetKép

Zsu

16+4

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Tunka, és akinek még kell!
Képet úgy tudtok DVD-ről csinálni, h:
1.

Kép

Kép
nancsika
 
 


Kiderült, hogy a kispapa holnap dolgozik, így ugrik a holnapi 4D Kép
Pedig már úgy készültem!


A sztrapacskát mi nyers krumplival szoktuk
katicuska
 
 


Nancsika! remélem meg tudjuk csinálni.Köszi,és drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tunka
 
 


Tunka! XI ker Fehérvári út 197 V.em 21
Katona Krisztina 06 70 3606805 hívatkozni
Szebeni Beára ez a varrónő címe.

Babetta

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Sziasztok! És a videoról lehet DVD felvételt csinálni, meg fotókat? És ha igen, akkor hogyan? A DVD-ről történt leírás az szerintem teljesen világos, csak nincs meg hozzá a technika, és olcsóbb is ha csak videofelvételt kérünk.

Előre is köszi a segítséget!


Paga 17+3

Gabi
paga
 
 


sZIASZTOK!

aNNYIRA MEGKÍVÁNTAM A TÓCSNIT (LAPCSÁNKA), HOGY AZT CSINÁLTAM MA EBÉDREKép mI TESZÜNK RÁ TEJFÖLT + FOKHAGYMAKRÉMET, ISTENI VOLT!

(Bocs, most látom, hogy fordított betű nagysággal írtam)

Rita

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


anita
Lehet egy csomó nagyon jópofa gatyót kapni.
Úgy néz ki mintha csípő nadrág lenne csak felfele gumisanyagban folyatódik! A C&A-ban is láttam ilyeneket! Persze 10 ezer körül!


Lányok-asszonyok nem bírlak benneteket visszaolvasni! Kép
Ma én is nagyon szarul voltamKép úgy fájt a fülem-fejem , hogy csak na! Éjszaka semmit nem aludtam viszont délben keltem!

pussz mindenkinek!
Mamacka
Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Egy kicsit beleolvastam, de sajnos rohannunk kell férjem már tűkön ül!

Vas
Mi is cicegének hívjuk!... nyam-nyam

anita
Barátnőm is tiszta szőr volt csíkban, de két lánya van! Szerintem ez sem mérvadó!

Én is nagy turis vagyok! Az ármániában én találtam gatyókat nem túl nagy méretben is azthiszem az egyik 36-os...!
Tudtok másik turiról ahol kismamaholmi is felbukkan?

...no most már tényleg pusssz...Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Anita,
én meg tudlak érteni a problémáiddal. Én is ilyen vagyok néha. Belenézek a tükörbe és ... Persze, hogy a baba a legfontosabb, de ezek a gondolatok azért ott vannak... És én is korábban szinte minden nap magas sarkúban jártam, mert nem vagyok túl magas. Most meg marad a lapos.
Én a farmeromat a 2in1-ban vettem. Sajnos drága volt, de nagyon szeretem. Ez is csípőgatya csak van felette ez a betét. Én egyébként próbáltam a Megatoysban olyat, ami csipőnaci és állítható, de nekem az nem volt kényelmes.
Mamacka,
vigyázz magadra! Jobbulást!

A többieknek jó sütést-főzést!!
angi79
 
 


Mamacka,

barátnőm Zuglóban turizott tavaly kismamanacit magának. Azt hiszem Zebra a neve a turinak a Nagy Lajos kr.útján van a posta mellett. Gyerekruhák is vannak.
angi79
 
 


Tunka! Én nagyon viccesen csináltam a képeket a videóról! A (digitális)fényképezőgépet állványra tettem és beállítottam a TV elé, a vakut kikapcsoltam (ezért kellett az állvány). Elindítottam a felvételt, aztán kattintgattam ezerrel. Aztán így lett egy halom kép, amiből csak azokat hagytam meg amiken van valami érdemleges! Ennyi!

DVD-ről a megoldás pedig az, hogy elindítod a számítógépen, aztán nyomsz Print Screen gombot a billentyűzeten és lefényképezed a monitort. Ez után én meg szoktam nyitni a Paint-et (ez ugye minden számítógépen rajta van!), CTRL+V gomb kombinációval bemásolom a Paintbe, kivágom az elmentendő képet (CTRL+C-vel a legegyszerűbb!) Nyitok egy új paint lapot és bemásolkom a CTRL+V-vel! Ez után már csak el kell menteni JPG-ként!

Lányok! Babazeneileg azt tudom ajánlani, hogy akinek kell megírom, aztán elpostázom! Persze a költségeket nektek kell állni! Na? Emailen küldeni nem nagyon lesz se időm sem energiám! Bocsi! Nagyon sok időbe telne…

KépKép
nicika
 
 


Mamacka,
a 4-6 villamos Rákóczi téri megállójánál 3000ért lehet kismamanacit venni egy turiban
katicuska
 
 


Sziasztok!

3 napig rossz volt a gép, azt hittem minden adat elveszett, de vissza tudtuk állítani. Most megfogadtam, hogy az új digit. képeket mindig kiírom DVD-re.

Visszaolvastam mindent, látom már sokan tudjuk milyen nemű lesz a kisbaba!Kép

Annácska, Csema! Drukk Nektek, hogy minden rendben legyen!

Üdv. az Újaknak!!!

Nicika: Vácon fogok szülni, dr. Kondér Béla az orvos.
Szuper az új tábla, Te mindig kitalálsz valami tök jót!

Tunka: Vegyetek fel helyetted férfit, vagy idősebb hölgyet, akkor nincs (legalábbis ott) kisértés. A hírdetésbe írd be, hogy csinos nők kizárva KépKépKépKép

A férjem mindig másnál dolozik (már tudjátok, hogy bútort készít) és már találkozott felkínált "lehetőséggel"! Ez van, de engem szeret!

Most ennyit tudok írni, jó estét Mindenkiek!

Tünde (21+1)

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!

Én nagyon szeretek terhes lenni Kép A pasimnak is bejön a nagy pocak Kép Alapból is lapossarkúban járok, szóval ez nem zavar, és az alap adottságaim miatt korábban sem vettem túl szűk cuccokat fel, illetve most is még jó darabig a korábbi ruháimban tudok majd járni.

Annyit emlegettétek a tócsnit, hogy teljesen beindultam rá, holnap az lesz az ebéd nálunk Kép

cory 16+1

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Tunka! Bocsi, leléptem délután, csak most jöttem vissza! Igen, nyers krumpliból! Mondom, szinte mint a lapcsánkát, csak picit sűrűrbb állagúKépKépKép

Angi! Köszönöm az együttérzést! Nem az a baj, hogy nem találtam aranyos dolgokat, tegnap is vettem egye gatyót a Mammystic-ban 9000,-ért, de még olyan furán érzem magam bennük! Pedig tényleg dícsérgetnek az emberek! A férjem meg kifejezetten élvezi, neki nagyon bejön a kismamaság, nagyon büszke, hogy már így látszik...) (Sokszor úgy sajnálom is, hogy biztos lassan az agyára megyek, pedig olyan türelmes velem! Lassan 2 hete egyre negatívabb vagyok, ugyanakkor olyan boldog, hogy itt van velünk a kisfiúnk, aki ilyen jól van)

Na, jó megint sok voltam!

Cory! Üdv a hét valamelyik napján tócsnit ebédelő családok körébenKép

Anita (19+0)

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Katicuska, nagyon sajnálom a 4d-s dolgot, mert tényleg nagy élmény volt nekünk!

Rita! Mi a tócsni masszájába teszünk fokhagymát! Tejföllel + reszelt sajttal, vagy majonézzel esszükKép

Tényleg Csemáról nincs hír? És mi van Ágival? Neki is most volt a vizsgálat, nem? Annácskáéknak mennyi, kb 2 hét múlva lesz eredmény?

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


TündeKépKép
én vácon születtemKép
és nagymarosi voltam 14évig!
és a te dokidnál voltam régebbenKép

Zsuzsófi,
Szegeden laktam 7 évig, imádtam!!!még most is imádnám, de baby nagyon pici, mostanában nem mehetünkKép nagyon irigykedek, hogy ott lakszKép
jó a honlapotok nagyon!
zsofy
 
 


Cory,
de aranyos vagy, most láttam, hogy e-mailt is Írtál!
kösziKép

Kép
húúú,tök kajás lettem, ahogy olvastam itt nálatok!Kép
zsofy
 
 


Katicuska!

A Rákóczi téren az a turi, ahol könyveket is lehet kapni?

Gabi
paga
 
 


Zsofy, ez az én nagy bánatom, hogy már csak hónapok kérdése, és nem fogok Szegeden lakniKép Sajnos a párom pesti, és egyáltalán nem tud itt megszokni (főleg a 40-50 ezerrel kevesebb fizut) így Pestre költözünk.

Igazából nem is Szegeden lakom, hanem Szeged mellett egy kics faluban, dehát az majdnem ugyanazKép És imádom a városomat, de ha egyszer nem tudunk megélni, akkor muszáj továbblépni. Én gyűlölöm Pestet, a koszt a tömeget stb, így tuti ne mfogunk sokáig ott lakni. Végleges lakhelyül Sopront néztük kiKép

Soproniak, milyenek a munkalehetőségek ott? Főleg a vendéglátás érdekelneKép

Zsu

16+4 (UH:15+5)

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Most értünk haza 4D-ről.
Most nem részletezem, h mi volt, majd holnap.Kép
De a lényeg! KISPASI!!!!!!!!!!!! És egészséges, mindene megvan!Imádom a kis tököst. Nagyon azt szerettünk volna.Kép
Na futok, és gyönyörködök benne! Kép
Pussz!!!!!

Kép

Kép
nancsika
 
 


Nancsika
Gratula a kukishoz!!!!!!!

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Halihó!

Nancsika! szuper hogy kisfiatok lesz,gratula!remélem látunk képet!egyértelműen megmutatta magát?

Nicika! lehet én is a te módszered alapján fogok képet csinálni a 4D-ről!

Tegnap megnézték a berátnőim a !D DV-t és annyi mindent felismertek rajta.nagyon tetszett nekik és mindenkit lázbahoztam .én vagyok az első akinek babái lesznek.elájultak hogy 2 hét alatt mennyit nőtt a hasam.

Éjjel úgy begörcsölt az egyik vádlim hogy azt hittem elkezd potyogni a könnyem.gyorsan ráálltam,de még reggel is éreztem rendesen.a magne B6 nem ezek megelőzésére is van?
tegnap rekordmennyiségű mocorgást éreztem.olyan mint ha bentről valaki kopogna egyet.!
tunka
 
 


Tunka: a lábikragörcsöt calciumhiány is okozhatja. Esetleg próbálj meg calcium sandozt inni.
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?