Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Sziasztok Kép
Lányok Kép
Nagyon aranyosak vagytok, hogy ennyit gondoltatok ránk és drukkoltatok nekünk Kép

Túl vagyunk a cvs-en. Többen is kérdeztétek mi az, egy biopszia. A méhlepényből nyernek sejteket és mintán végzik el a genetikai vizsgálatokat. Már nem emlékszem, hogy melyikeket, de gyorsban öt viszgálatot csinálnak meg különböző számbeli kromoszóma eltérést keresve.
Eredmény legkorábban egy hét múlva lesz, de a végleges eredményre még kb két-három hetet várni kell.

A vizsgálat nem volt olyan vészes, mint amire számítottam Kép A hasfalon keresztül egy tővel szívták le a sejteket és mindezt uh kiséret mellett. Kaptam helyi érzéstelenítést, de azért érezhető volt Kép
A baba amúgy jól van Kép, a beavatkozás előtt és után is volt ultrahang, rengeteget mozgott a Pocaklakó és még a szivecskéjét is meghallgathattam Kép
Most egy hétig nem szabad megerőltetnem magam, nehogy valami bajunk essen Kép

Mégegyszer nagyon köszönöm, hogy gondoltatok ránk Kép
Puszi

Annácska 13+1

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Annácska!
Örülök, hogy jól vagy, meglátod minden rendben lesz Kép

Bori 21+1

Bori

Kép
borkadorka
 
 


Szép estét Lányok!
Babamozgás? Feküdtem ma délután az ágyban. Hazajött a Kedvesem. Mondtam neki, hogy köszönjön a kis lurkónak is a pocakban. Simizte, meg magyarázott neki. Aztán egyszer csak egy olyan szurkálással egybekötött bugyborék volt. Majd összenéztünk, és egyszerre kérdeztük: Érezted? Most nem tudtam eldönteni, hogy a Babó volt, vagy valami más, de érdekes volt, h a párom is érezte. Kép Remélem már Õt éreztem. De engem mindenestre nagyon meghatott.Kép

Cory!
Biztosan nálam is az van. Kép Az a mókás, h ettől a meleg sós cucctól tök jó volt, aztán most megint elkezdet fájni. Kép Párom, meg azzal riogat, h holnap megyünk fülészetre. De én baromira nem akarok elmenni.Kép

Andi! Nercsi!
Üdv köztünk! Kép De jó sokan vagyunk már.Kép

Valami lehetett a levegőben.Kép A munkahelyemen mi 5-en voltunk egyszerre Pocakosok, de már csak 4-en vagyunk, mert közben az egyik kollnő megszült. Kép Tuti a légkondiban volt valami! Kép

Alina!
Jobbulást, én is ebben a cipellőben járok, már egy hete.Kép De nem kellene pihikézni meló helyett? Babónak nem lesz baja, ne aggódj! Csak vigyázz ne kússzon fel a lázad 38 fölé, mert azt viszont már árthat neki.Kép

A Baba neme. Mennyi esély van arra, ha pénteken megyek 4D-re, h meg tudják mondani, h kukacos lesz, vagy sünis? Kép Elvileg a 16. héttől már meg tudják mondani, vagy tévedek? Olyan jó lenne tudni már pénteken, h mire készüljek. Legbelül kispasit szeretnék, de természetesen kiscsajnak nagyon fogunk örülni. Mi praktikákat, fortélyokat nem vetettünk be, amikor készült, mert nem is tudtuk, h készül. Ez a Babóka igazi szerelem bébi lesz. Kép

Annácska!
Örülök, h túl vagy rajta, de megy még a sok-sok drukk neked az eredményekhez! Remek, h a Babóka is jól van. Meg Neked is jobb a kedved!

Én igazából akkor rémültem meg, amikor másodjára láttam a babucimat. Elsőre még a dokit is lerúgta, úgy ficánkolt, másodjára meg csak ott volt, és nem csinált semmit. De mondta a doki, h szopikálja az ujjacskáját, meg pihenget. Meg azt is mondta, h állítólag az a baba, amelyik cuclizik bent, azok egészségesek. Mondtam Ámen! Kép

Nah, most viszont lépek sót melegíteni, mert úgy fáj a fülem, h megvadulok.Kép

Jó éjt Nektek!

Pussz,
Nancsika 15+1

Kép

Kép
nancsika
 
 

 
 

Nancsika: ne félj a fülészettől! Nem lesz semmi gond! Nekem belenézett, csinált hallásvizsgálatot, mért nyomást meg mindenfélét, de semmi fájdalmas nem volt Kép
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Na tessék, nem is kellett sokat várni az újabb kismamikraKép

Andi, Nercsi! Üdv köztünk, gratula a babókhozKép

Annácska, örülök, hogy túl vagytok a megpróbáltatáson! Tudod:sok-sok pozitív gondolat, koncentrálj kettőtökre! Mindennek rendben kell lennie!Kép

Eszti, többi UH-s: tudtok már valamit???

Pussszancs:
Anita

Kép

A vonalzómat igen, képként illesztem be...

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Cory, tényleg nehezebb a fiúkra cuccot találni de nem lehetetlenKép Én a www.babaszoba.hu-ról szerzem be a ruháitKép Ajánlom mindenkinekKép

ahogy lesz fotóprogram a gépen, teszek fel BencérőlKép

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Ja a fülészetről elfelejtettem írni az előbb.
Nem kell félni, nekem is recsegett, meg pattogott. Aztán kaptam kemény gyógyszereket és még utána is recsegett. Riogattak, hogy felszúrják, de abba nem szabad belemenni!
Helyette ha már nincs megfázás, nátha, takony (bocs), akkor az orron keresztül levegővel megfújják, ami tök vicces, mert közben mondani kell, hogy Klárrrrrra. És egyáltalán nem fáj, csak furi.

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 


Sziasztok!

Nancsika!
Fülészetre mindenképp érdemes menni, akár akkor is, ha orrfolyásos terhességi "tünete" van valakinek.
Nekem Olivér után fél évvel egyszerre eldugult a fülem. Ahogy Szelivi írta semmi fájdalmas, csak fura (pedig én félek a fülészeten, mert gyerekkoromban a rengeteg felszúrás következményeként műtétileg pótolni kellett a dobhártyám). Kiderítette dokibácsi, hogy orrpolipom nőtt, ekkor kérdezett rá, folyt-e az orrom terhességem elején.
A terhesség sajnos kedvez olyan rejtett betegségeknek, vagy hajlamnak, amire nem is gondolna az ember!
Most folyamatos kontrolra kell járnom a fülészetre is, úgymond "terhesgondozásra, hogy ellenőrizzék a helyzetet, hiszen az allregia következményeként krónikus arc- és orrnyálkahártya-gyulladásom van. Egyetlen dolog zavar, hogy az orrspray szteroidos (kortikoszteroid ha jól emlékszem), de dokibácsi igyekszik megnyugtatni, és sajnos ha nem fújok, mert persze kipróbáltam, bedurran az összes lik a fejemen.Kép

No de senkinek semmi hasonlót! megnézetni meg érdemes!

Annácska!
Hurrá! A hangulatod jobbnak tűnik! Érdemes volt várni a híreket! Nagyon szorítok, hogy egy hét múlva is ilyen mosolygós üzenetet írj!

Eszter

Eszter, Olivér,
Kép
Marci
Kép
ironram
 
 


Sziasztok,

először is, húúúú, de jó sokat írtatok!
Mamacka, majd írj, hogy tetszett a doki! Kép Én legközelebbi Istvános tréningre már megyek! Ha gondolod, tartsatok velünk! Kép Czuliék???
Ja, és az UH-ot majd azért úgy időzítsd (ha még nem beszéltél a dokival), hogy a 12-14. héten nézik a tarkóredőt, szóval azt tervezd be. (Nekem dokink a 12+6-on nézte)

Annácska, nagyon drukkolok továbbra is!!! Kép

Nicika, ha jól tudom, ma mész UH-ra, drukk neked!! Aztán várjuk a beszámolót!

Mi tegnap este voltunk! AFP tök király (MOM: 1,0), labor tök király, és a kisbabánknak mindene megvan gyönyörűen. Nagyon aktív volt, mocorgott, forgolódott, kalimpált, rugdosott, láttuk a pici ujjait.....leírhatatlan élmény volt ismét.
És, hát persze nem száz %, mert sosem az, de nagy valószínűséggel pici fiúnk lesz, Bence. Mutatta a dokibácsi a lényeget, és hát ami van, az márpedig van Kép Kép

Mindegy volt, de azért nagyon jó tudni (még ha nem is tuti, bár hát ha egyszer fütyije van....).
Apa is végignézte, kérdezgetett is, hogy mi ez, és mi az....imádom mindkettőjüket!!! Kép

Na, most megyek is, túlcsordultam szeretetileg, bocs! Kép

Ja, Titati, nagy gratula a kiscsajodhoz!!! Kép

Eszti
19+0
Vendég
 


Babetta! Megkaptam a pociképet! Itt mennyi idős terhes is vagy?

Szelivi! Naná hogy beférsz a táblába! Majd szólj!

Annácska örülök hogy jól vagytok! Pihenj sokat és szorítunk hogy jók legyenek az eredmények!

Eszti! Gratula a kiscsávóhoz! Remélem ma délután én is ilyen eredményekkel fogok jönni!

KépKép
nicika
 
 


Ja és itt van Babetta pocakja!
Kép

KépKép
nicika
 
 


Jó reggelt!!!

Hú, csajok, annyit írtataok tegnap délután óta, hogy alig bírtam visszaolvasni.
Először is garatulálok Titatinak a kislányhozKép, Mariannak a kisfiúhozKép, Esztinek a kisfiúhozKép, Szisznek a kislányhozKép.
Üdv. Nercsinek és Andinak Kép
Hú, ha valakit kihagytam a fiú-lány gratulációknál, ezer bocsánatKép

Annácska, nagyon jó, hogy túl vagy rajta, és sokat pihenjél, és izgulunk a további jó eredményekért.Hidd el, jók lesznekKép

Tegnap egész nap görögsalátára vágytam, estére beszereztem az összes hozzávalót, és egy akkora tállal bevágtam, hogy csak na.Megmegettem még a párom maradékát is.KépViszont utána olyan sz*rul voltam.Lehet a hagyma túl sok volt nekem.
Nem tudtam eldönteni, ez most felülről, vagy alulról fog távozni belőlemKép.Nagyon fájt a hasam, de aztán sikerült elaludnom, és reggelre kutya bajom.Már a következő adagon gondolkodomKép.

Bartika, tök csini a pocakod.Kép
Én is rakok fel ma képet, hiszen mi majdnem egyidősek vagyunk,nem tudom nekem van-e akkora , mint neked.Mostanában nem nagyon látom növögetni.

sziasztok
Ildikó13+5
vas
 
 


Sziasztok!

Kösz a pozitív fogadtatást! Kép

Esztipeszti, te is Istvános vagy? Én is. Kár, hogy ez a táblában nincs benne... De azért örülök. Abba topikba már nem írok, így is állandóan időhiányban szenvedek.

Annácska, szorítunk a jó eredményekért!

Andi (9+6)

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Babettának is komoly pocija vanKép
vas
 
 


Szívesen betenném a táblába a kórházat is, csak sajnos akkor már olyan széles lenne a kép, hogy a babanet nem engedné feltölteni, maximum darabokban! Na de majd meglátom mit tehetek! Kép Ha meg már darabolnám akkor van esetleg valami óhaj-sóhaj hogy még mit tegyek bele?

KépKép
nicika
 
 


Azt hiszem lassan csinálnom kell egy új táblát, mert ez már nagyon zsúfolt! Kép

KépKép
nicika
 
 


Na, itt van két teljesen friss kép.
Amelyiken kitolom, ott látszik, de a másikon szerintem semmiKép

KépKép

ildikó13+5
Ráadásul,ha ilyen kicsibe teszem fel, tök rossz lesz a kép minősége isKép
vas
 
 


Vas! És most akkor melyiket tegyem a táblába? Kép A jobb vagy bal oldalit? Kép

KépKép
nicika
 
 


Inkább a jobb oldalit, amelyiken látszik is valami.Kép
( a lenyalt fejűtKép )
Köszi
vas
 
 


Vas! Szerintem meg jó a hajad ott is! De a fejed úgysem fog látszani! Kép

KépKép
nicika
 
 


annácska!
De jó, hogy túl vagy rajta! További drukk megy hozzátok! Pihenj sokat!

Nancsika
Nálunk nincs légkondi, mégis 4-en vagyunk kismamák a munkahelyen Kép (26, 21, 19 és 19 hetesek)

A baba neméről 2 infó:
1. párom kolleganője a 32. hétig azt hitte lánya lesz, mert az UH-on egyértelműen azt mondták neki. Aztán helyesbítettek. Kép
2. Egyik ovis anyuka 2x volt 4D-n, és mindkétszer más neműnek mondták a babát!
Szóval azért ne vegye senki kézpénznek a dolgot!

Ti hogy álltok az evéssel? Velem másfél hete elszaladt a ló Kép Próbálom magam visszafogni, mert mennyiségben is sok, és édességben is sajna.

titati 21+6
titati
 
 


Sziasztok!

Titati!
Én még mindig az ellenkezöje: nem tudok enni, az ebédek folyton kimaradnak. A 2 kg minusz még mindig megvan...Kép

Tegnap hallottam egy "rémtörténetet": A kismamának azt mondták, hogy lánya lesz. SZépen fel is készültek rá. Aztán szülés elött azt mondták, hogy mégis fia lesz. Hát, nehezen, de átszervezték a cuccokat, ruhatárat, stb. Aztán megszülte a kislányát...Kép

Tegnap este bejelentettük az én családomnak is a nagy hírt. Az új családi fotó-elöszedös módszerrelKép Nagycsaládi vacsit csináltunk, és utána. Volt nagy örörmködés! Drága nagyikám még sírt is, hogy talán megérheti a dédunokája születését...Kép És rögtön elkezdtek versengeni, hogy ki mit fog venni a babának. Én meg elöadtam a listátKép Végre nem kell titkolózni a család elött! Oooolyan megkönnyebbülés!Kép

Jövö héten megyek 12. heti UH-ra. Már nagyon várom!

M
11+3

Kép
Kép
maminti81
 
 


Ja, és férjecském csinált tegnap fincsi kukoricasalátá. Én csak csorgattam a nyálamat, de ugye a majonéz miatt nem ehetek... Aztán belegondoltam, hogy szoptatás alatt meg kukoricát nem ehetek... Aztán jön a 2. babó... És a 3.... És lehet, hogy 6-8 évig nem ehetek kukoricasalátát! Nagyon elkeseredtem!!!KépKép

Kép
Kép
maminti81
 
 


Sziasztok! Jó reggelt mindenkinek!
A 19. heti uh-on nem látszott mi van a lába közt, remélem a 30. héten már kiderül. Én azért titokban kisfiút várok, mindig úgy gondolok rá. A család is örülne, mert nekem egy nővérem van, neki három lánya. Úgyhogy teljesen elnőiesedtünk már.
Ha kisfiú lenne én a Balázs nevet adnám neki, a férjemnek meg inkább a Gábor tetszik. Ezen a ponton még meg kell egyeznünk, de a lánynév már megvan. Aliz.
De ha fiú ha lány rengeteget mozgolódik.Kép

Erika

Kép
Kép
nercsi
 
 


Jó reggelt!

Üdv a sok új kismaminak!

Nicika! most aztán jó sok dolgod lesz a tábla bővítésével!

Beírnáb hogy eddíg 3-4 kg-t híztam és a pocak kerülete 88 cm(remélem jól emlékszem!

Gratulálok mindenkinek aki tudja a baba nemét.én is találkoztam anyukával akinek a 38.hétig állították a 4D alapján hogy kislány és 39.héten kiderült egy sima uh vizsgálaton hogy egyértelműen fiú!

Alina! 4D -re szerintem úgy 2 hónap mulva megyünk újra ,de a nőgyógyász bizos a következő vizsgálatokon bekukucskál.Nállunk eleve háttal volt mind két babó úgyhogy kiváncsian várom mikor mutatják meg magukat.

Annácska!

Vigyázz nagyon magatokra pihenj sokat és biztos mindben rendbe lesz!bár gondolom ezt az egy hetet átugranád ha lehetne, mert a várakozás a legrosszabb!Kitartás!!!!!!!!!

Tegnap bementünk a BRENDONBA csak úgy körbenéztünk főleg babakocsikat mert hát elég gyatra a választék ikerkocsiból és ami az én elképzelésem azt eddig 1 helyen láttam 130 000 Ft-ért.ami elég drága!
Amúgy iszonyat árak vannak, egy kismamanaci 19 000Ft volt.és még nem is volt szép.Biztos hogy nem fogok ott semmit venni, amikor ugyan ezeket meglehet venni olcsóbban!
tunka
 
 


Eszti
Gratula a kukishoz!!

Vas
Nagyon ari a kis pocidKép

Nancsika
Neked is jobbulást.!!
Vendég
 


Tunka!
Te mire várod az ikreket? A keresztlányaim is ikrek, olyan jó volt figyelni a kapcsolatukat már egész pici koruk óta. Teljesen más mint aki egyedül van. Õk lesznek az első babák?
A Brendonban mi is voltunk, tényleg nem olcsó. De ilyen kocsikat ki lehet fogni egy-egy bizományiban, mondjuk féláron. És még szép is. Érdemes körülnézni.
Erika

Erika

Kép
Kép
nercsi
 
 


Nercsi!
igen az első két babánk lesz.elvileg március 1 a kíírt időpont!
Én is tegnap kérdeztem a páromat hogy ők mennyire érzékelik majd az első pillanattól hogy ketten vannak.megvettem az Ikrek könyvét csak még nem volt időm áttanulmányozni.
Én is nézem az használt cumók között a kocsikat csak sajna ikerkocsiból kevés van és én olyat szeretnék amiben egymás mellett ülnek nem egymás mögött.a brendonba csak olyan volt ami előre fele néz,én olyat szeretnék amit kezdetben magam felé fordítva lehet tolni aztám késöb átfordítani.eddig egyet találtam.
tunka
 
 


Sziasztok!KépKépKép

Én is szeretnék csatlakozni hozzátok....ha lehet!
Hetek óta olvaslak benneteket, szerettelek volna előbb megismerni és csak utána írni. Az ismerkedés nehezen megy, nehéz követni kivel mi történik de majdcsak belejövök. Nagyon aktívak vagytok....szerencsére!
Magamról majd kicsit később írok, most főznöm kell.

Petra 20+2

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Szia Nicika!

Akkor az adatok
AFP:56,2
wAFP 53,6
MOM 1,5
Grav.s. 16
Testsúly 58

Ezek vannak a papíron! De gőzöm sincs , hogy jók-e ezek az adatok...

Aki tudja szívesen venném a segítségét! Bár igez , hogy ma megyek az új dokihoz! :-))

Köszike
Ilu 20+1
czuli
 
 


Szia Petri,

üdv közöttünk!

Scullyx
17+2

KépKép
KépKép
scullyx
 
 


Sziasztok!

Annácska
Örülök, hogy túlvagy a beavatkozáson.... mostmár csak azért drukkolunk neked, hogy az eredmény jó legyen...

Ironram
Engem nyaggathatál volna a némettel...KépKépKép
Lettymama2
 


Tunka!
Nem lesz egyszerű két picivel, de az biztos, hogy az öröm és a boldogság is a duplája lesz.Kép Remélem lesz ki segítsen nektek az elején. Ahogy olvastam még ti sem tudjátok a nemüket. Mikor derül ki?

Szia Petri!
De jó!Kép Én is új vagyok, csak ismerkedek egyenlőre. Írj magatokról ha végeztél.

Erika

Erika

Kép
Kép
nercsi
 
 


Lettymama2!

Köszönöm szépen! Ki tudja még mit hoz a jövő! Hiszen megígértem magamnak, ha újra dolgozni kezdek, előtte megtanulok beszélni is, hogy ne csak vizsgám legyen, de aktív tudásom is!Kép
Addig elteszem a buksi hátsó felébe!Kép

Sziasztok!

Eszter

Eszter, Olivér,
Kép
Marci
Kép
ironram
 
 


Sziasztok!

Nektek nem volt gond a babanettel? Mindig visszadobta az üzeneteket, na mindegy.
Mindenkinek gratulálok a pocakokhoz, AFPk-hez!Ja és a babákhoz is Esztinelk, Titatinak, Szisznek! Bocs, ha valakit kihagytam.

Az elmúlt 2 és fél hétben elég intenzíven el kezdett nőni a hasam, (küldök majd képet...), s rögtön feljött 2,5 kg.

Márti
20+1
márti26
 
 


Nem tudja valaki, hogy "ideális" esetben mikor mennyi a súlygyarapodás? A védőnőm azt mondta, ez mindenkinél más, de azért biztos lehet tudni, hogy melyik hónapban mi várható.
márti26
 
 


márti26

estére megírom...otthon van az a könyvem, amiben nagyon klasszul benne van....
Lettymama2
 


MártiKép

Az én kisokosom szerint a 20. hét körül 4kg körüli gyarapodás az ideális.

Petra 20+2

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Lányok! Akkor kérek sok drukkot és szorítsatok hogy a kisbabám megmutassa magát! Délután valamikor majd jövök a hírekkel! Remélem képet is kapok! Kép Ja és videót is szeretnék csináltatni apucinak! Pussz! Mentem!

KépKép
nicika
 
 


Sziasztok Kép
Mindenkinek köszönöm a további drukkolokat Kép

Tunka Kép
Hát ha lehetne tényleg átugranám ezt az egy hetet Kép
Az éjjel nem volt olyan jó, nem mertem hasra fordulni és így elég vacakul aludtam.

Babetta Kép
Nagyon szép a pocakod Kép

Titati Kép
Köszi mindent Kép
Egyébként annyi előnyünk lesz, hogy a mintavétel alapján a nemét is fogjuk tudni a Pocaklakónak Kép

Annácska 13+2

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Márti26!
A súlygyarapodásról az én könyvem szerint:
-Első 3 hónap: 1,5-2kg
-Második 3 hónap: kb.heti 0,5 kg összesen 5,5-6kg
-a 7.8.hónapban is heti 0,5kg
-9. hónapban összesen 0,5-1kg
Összesen : 12kg

Persze ez csak keveseknél van pont így, ettől nem baj ha eltér, ez alkati kérdés is.

És a súlygyarapodás összetevői:

magzat:3,4kg
méhlepény: 0,7kg
magzatvíz:0,8kg
a méh növekése:0,9kg
anya emlőszövete: 0,45kg
anya vérmennyisége:1,2kg
folyadékok az anyai szövetekben:1,4kg
anya zsírszövete:3kg

Erika

Erika

Kép
Kép
nercsi
 
 


Szép jó reggelt Lányok!

Hú, de nagyon sokat írtatok ma megint.Kép

Cory! Szelivi! Ironram ! Alina!
Köszönöm a bíztatást. Megpróbálom legyőzni a fülészetparámat, és elmegyek ma. (de titkon bízom benne, h mire haza jön a Párom, addigra nem fog recsegni.Kép)

Babetta! Vas!
Nagyon csini pocakod van. Kép

Lehet én is csinálok ma egyet. De aztán nem kiröhögni a hájamat. Kép

Titati!
Kép Az se rossz.Kép Mi nem tudom, h mennyik vagyunk. Lehet a Czuli tudja. Azt toom, h én vagyok a legfiatalabb.Aztán a Czuli, meg egy másik lány köbö egyidősek, és van egy 4. lány, aki kicsit idősebb az Czuliéktól.
Evéske az nálam olyan nem sok. Hála az égnem kívánom az édességet, de sajna a melegszendvicsit, meg a péksütiket nagyon.Kép De az sem viszem túlzásba. Tegnap reggelire egy melegszenya, ebédre egy tányér milánói, vacsira egy fél tányér milánói. Igaz gyümi nem volt tegnap, de ma bepótolom. A mérleg szerint -2-be vagyok. Hát nem tudom. Nem vagyok egy kisdarab, de remélem így is maradok, és mire megérkezik a Babóka, addigra egy 10-essel könnyem leszek! KépDe jó lenne...

Maminti81!
Tök jó, mikor így örülnek a családtagok a kis utódnak.Kép Nálunk is nagyon boldog volt mindenki, pedig tartottam azért tőle egy kicsit.

Nicika!
Csak egy ötlet a táblához. Nem tudom, miben készíted, de, ha Excelben, akkor azt fel tudod tenni valahova, és akkor csak linkelni kell. És akkor annyi oszlop, meg sor van benne, amennyit nem szégyellsz.Kép És mondjuk a képeket is be lehet linkelni, és akkor nagyban is meg lehet kuksizni, akit érdekel. Ha gondolod, segítek is. De nagyon szuper, h így csinálgatod a táblát, mindenki örömére! Kép
Sok sikert az UH-hoz! Hajrá! Kép

Petri!
Üdv köztünk, érezd te is jól magad! Kép Jó főzést. Én is mingyá’ megyek, kotyvasztok nagyon finomat. Én csak úgy hívom Camanbert sajtos pulyka. Nem tudom mi a pontos neve, de isteni fincsi.Kép

Czuli!
De jó, h látlak! Kép
Mizu van bent? Hétfőn már megyek!!! .Kép
Dobj már nekem egy mélt a bentidről a nancsika@t-online.hu -ra! Próbáltam küldeni Neked, de visszapattog.Kép
Az AFP-hez nem értek, de szerintem, nem lehet rossz!

Márti26! Lettymama2! Petri!
Ez a *súlyos* kérdés engem is érdekelne.Kép

Pussz,
Nancsika 15+2

Kép

Kép
nancsika
 
 


Sziasztok Lányok!

A téliektől jövök, azért zaklatlak Titeket, mert van 1 elég jó( olcsó ) AVENt-es vonalam, ha valakit érdekelne bármi, írjatok légyszi a mailomra és megírom, h mit mennyiért tudunk prezentálni...

További jó gömbölyödéstKép

Heni

Kép
hencsi
 
 


Sziasztok!
Hű de sokat írtatok!

Petri
Üdv a csapatban

Andrea
Kihez jársz az Istvánban?

Eszti
Lehet mi is elkezdjük már a következőt de egyenlőre nekem még zűrösek a dolgaim. Lehet nem dolgozhatok ott ahol már lassan három éve... és nagyon szerettem.... ill bejött egy másik munkalehetőség, hogy ovisokkal kellene heti egy alkalommal foglalkoznom,... rajzolás-festés stb... ettől meg egy kicsit tartok, ugyanis anyum nem tudja megmondani, hogy voltam-e már bárányhimlős, rubeolás... kockáztatni nem akarok.
Lehet egyik másik bele fog esni az előadás időpontjába... remélem nem de előfordulhat, ezért még nem tudok biztosak.
Én most egy kicsit elbizonytalanodtam, hogy az Ujvárit válasszam-e mert állítólag rengeteget van külföldön, hónapokra eltűnik... elég vacak lenne ha pont akkor amikor kellene nem lenne sehol. Kép
A másik doki akiről nagyon jókat hallottam a Koisch doktor (lehet nem így kell írni Kép )... no mindegy majd meglátom... jó lenne már nem túl sokat kavarni... és végre megállapodni az egyiknél.

Tunka
A Brendon tényleg iszonyat drága... kuponokkal esetleg ki lehet fogni egy-két jó dolgot de persze még úgy sem kevés. Hírdetésekben szoktad nézni a babakocsikat?... én mostanában rengetegszer olvastam, hogy ikres mamák figyelem így meg úgy... lehet, hogy így is találnál jó kocsit.

Maminti
Ne tegyél bele nyers tojást és máris eheted a kukoricasalátát. Vagy tegyél bele bolti majonézt, vagy csinálj hamis majonézt. Úgy kell kikeverni mint a normál majonézt csak az olajat nem a tojáshoz adagolod, hanem egy evőkanál mustárhoz. Ugyanúgy felveszi, ha apránként adod hozzá mint a tojás és ugyanojan finom csak nem hízlal annyira! Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Titati: én még nem tudok enni. 0 vagyok, de ma pl még semmit nem ettem.

Maminti: azért a mit nem lehet enni szopi alatt, nem olyan durva. A hasfájós babák többségénél is 3 hónap után már nem gond a puffasztó kaja Kép Balu hasfájós volt, de 3,5 hós korában már simán ehettem töltött káposztát, meg se rezdült Kép Zsoma ugyan 1,5 éves koráig volt pocakfájós (ez nagyon ritka), de nála meg lehetett tudni azt a két kaját, ami bekavart. A kelkáposzta és a zöldbab. Minden mást ehettem Kép Én több, mint 4 éve folyamatosan szoptatok (illetve 2 hete nem). Meg is kattantam volna, ha egy csomó mindent egyáltalán nem ehetnék Kép

Tunka: milyen ikerkocsit szeretnél? Egyébként a brendon rettentő drága bolt Kép

CZuli: a Mom érték a lényeg. Az okés Kép

Márti: az én dokim azt mondta, hogy a lényeg az, hogy nagyjából egyenletesen jöjjenek fel a kg-k. Ne úgy, hogy egyik hónapban 5, másikban meg 0.

Voltam háziorvosnál, a váró tele, mindenki köhög, én meg ott álltam Zsomával. Az első beteg után odamentem az asszisztenshez, hogy én csak a terhesség miatti belgyógyászati vizsgálatra jöttem, nem lehetne, hogy ne üljek órákat a váróban a kisfiammal. Erre jött a pofavágás meg minden. Újabb 20 percet ültünk kint, majd kijött a doki, hogy menjünk be. Hát a vérnyomásom persze az egeket verdeste, de itthon 1 órával korábban még sokkal alacsonyabb volt.

cory 15+6

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


NancsikaKép
A fülfájás engem is szokott gyötörni, most amióta kismama vagyok egyre gyakrabban dugul be Kép de most ez nem fáj csak kellemetlen. Amikor viszont megfázok akkor elviselhetetlenül fáj és recseg meg minden egyéb.. Kép akkor én kamillás gőzőlést szoktam csinálni +orrcsep +fájdalom csillapító (az utóbbi kettőt most nem tudom lehet-e használni) ___talán tudtam segíteni.

NercsiKép
Készen lettem a főzéssel, hát adtam a szénhidrátoknak és a székrekedésnek Kép húsleves és mákostészta. A mosatlan már nagyon vár ja és anyukám a kórházban is, úgyhogy írok még magamról egy pár sort -és már itt se vagyok-Kép

Szóval 30 éves vagyok, első baba lesz, a nemét még nem tudomKép Titkon én lányt várok de a lényeg az egészsége!!!Már híztam 4kg-t, tudom nem ez a legfontosabb, de nagyon irigykedem azokra akik mínuszba vannak. Hogy csináljátok?
Február 17-re vagyok kiírva. Szolnokon fogok szülni a "Hentes Géza" kórházba, sajnos felénk nincs más lehetőség. Kép nem túl jókat hallotam a kórházról. Van köztetek aki szintén itt fog szülni???
Röviden ennyit. Majd még jövök.

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Lettymama, Nercsi, Petri!

Köszi a gyors infót. Tehát akkor kb. 12 kiló az még elfogadható, gondolom az a szülés után gyorsan le is megy.

Nicika: drukkolok, hogy minden OK legyen, küldjél képeket!
márti26
 
 


Sziasztok!

Tényleg nagyon sokat termeltetek, így aztán nem is tudtam még visszaolvasni, de igyekszem. Tegnap telefonon a dokim azt mondta, hogy teljesen rendben van az AFP eredményem, de értéket nem mondott. Ez tényleg gyors volt, hiszten csütörtökön vették le a vért, és kedden már megvolt az eredmény. A jövő héten meg majd még hívnom kell, mert valahová le fogja adni, ahol át tudom venni, hiszen UH-ra vinni kell magammal.

Amúgy mindenkinek gratula a bab neméhez. Jó hogy már tudjátok! Én is nagyon várom már, hogy tudhassam, de mint ahogy valaki írta már én is elég hitetlen vagyok ezzel kapcsolatban, sokszor hallottam, hogy ellenkező nemű baba született, mint ahogy mondták.

Annácskának szorítok én is, hogy jó legyen az eredménye! HOsszú egy hét lesz neki, és én is sokat fogok rá gondolni.

Mamacka! A majonézes trükk nagyon jó, én is kipróbálom. Nekem is nagyon hiányoznak a lágy sajtok, Szerintem a görög sali sem ehető a Feta miatt!?

Az újakat én is üdvözlöm közöttünk!

Nikicának nagy drukk az UH-ra, és kívánom hogy tudjátok meg a baba nemét is.

Lyly! Szívügyileg nagyon vigyázz magadra, és pihenj a lehető legtöbbet.

Fülfájással kapcsolatosn: Egyszer én is elmentem a fülészetre, mert fájt a fülem, és pattogott. A doki megállapította, hogy semmi baja a fülemnek, csak a megfázástól van, mivel összeköttetésben vannak a légutak a füllel, oda is kisugározhat a fájdalom.

Más: Tegnap nagyon megijedtem, mert amikor elmentem este WC-re, akkor láttam, hogy rózsaszínes folyásom van. Meg egy apró, talán gyufafejnyi alvadt vér darab a bugyimon. Gyorsan lemosakodtam. Lefeküdtem, óránként mentem WC-re ellenőrizni, hogy van-e folytatása, de szerencsére nem volt, és azóta sincs. Nekem eddig ilyen nem volt, és olyan szinten be vagyok pánikolva még most is, hogy remegek. Dokihoz nem mennék, mert az olyan hülyen hangzik, hogy volt egy napja valami vérzés félém, de már elmúlt. Ha előjön még egyszer, akkor viszont biztosan nem habozok felhívni, mert legfeljebb megnyugtat, ha más baj nincs! Nem tudom mitől lehetett?! Ma meg a munkahelyen még a lépcsőn is olyan óvatosan mentem, hogy az egyik kollégám meg is jegyezte, hogy milyen óvatosan lépkedek, nagyon vigyázok minden lépésemre!

Szép napot mindenkinek!!

Paga 17+1

Gabi
paga
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak!

Titati
Ne keseríts el. Mondjuk az ismerősök is rögtön tudtak legalább két olyan esetet amikor más nemű gyerek született mint amit ígértek. Nekünk elég egyértelműen megmutatta (a 4D-n), hogy zacsit meg kukacot hiába keresünk nála. Az első kép amit láttunk róla a seneke volt alulnézetből és telibe.
Mondjuk fiúknál viszont elég látványos tud lenni. Még annyi, hogy nekünk két különböző doki mondta már, én meg hiszek nekik. Meg már úgy beleélte magát az egész család.

Nicika
Drukk neked, hogy minden rendben legyen és megmutassa magát.

Szilvi 19+2

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Szisz!
Jaj dehogy akarlak elkeseríteni Kép
A lányomnál (mármint az előzőnél Kép ) ekem is teljesen egyértelmű volt, pedig sima Uh volt, de le is fényképezte, és nem volt eldugva neki fütyi... Szóval drukk! Kép

Paga
Nem voltál együtt a pároddal az elmúlt napokban? esetleg attól lettél rózsaszín?

Cory
Legalább inni próbálj, ha enni nem is tudsz!
Az aszisztens jó szemét volt Kép

Tunka
A www.babaszoba.hu -n ikerkoscik is szoktak fenn lenni heti 1-2 darab. Érdemes folyamatosan figyelned, hátha kifogsz valami jót. Már ha használt is szóba jöhet.

Márti
Én a lányommal a 36. hétig 6 kilót híztam, és utána a utolsó 4 hétben pedig 7-et... mert bevizesedtem Kép De a szülés másnapján már saját súlyomnál voltam. Tehát 13 kiló lazán lerepült azonnal. (ott is fogytam a terhesség elején 4 kilót, tehát összesen 17 kiló jött rám, de az alapsúlyomhoz képest 13 pluszban voltam) Na ez kicsit zavaros lett...

titati 21+6
titati
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?