Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

GyeZsu

Bocs elfelejtettem még azt írni róla, hogy egy szülésznő tartja és nagyon jó hangulat, minden kérdésre válaszol, tanácsokat ad.

KépKép
KépKép
scullyx
 
 


Paga: http://www.lll.hu/szfuzet

GyeZsu: hozzátáplálásról: http://www.iboly.hu/faq_first_solids.htm Iboly, akinek ez a honlapja szintén LLL tanácsadó Kép De az ő oldalán van egyéb érdekes dolog is.

cory 14+6

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Titati, gondolom azért van napközben, amiért ingyenes....XIII. kerületi szakrendelés. Amúgy tök klassz, tiszta, guszta, most újították fel. Szóval ha már majd esetleg nem dolgozol, gyere! Kép
Annácska, gyere, ajánlom! Én jövő hétfőn is megyek, de ha elkezdenél járni, szólj, és valahogy beazonosítjuk majd egymást.

Tunka, anyukádnak sok jobbulást!

Cory, igen, örülök, hogy a párom így áll hozzá.

És látod, Medike, milyen nagyot tud változni, apává érni egy ifjú ember??? Örülök! Kép

Scullyx, mennyibe kerül a jóga? Én is néztem már jógás helyeket, mondják, hogy nagyon klassz.

Nancsika, előbb-utóbb muszáj lesz ennek a pocinak nőnie....Kép

Képzeljétek, mi eddig két hetente csináltunk pociképeket, de az utóbbi két hét változása elképesztő.....eddig mindig csak épphogy nőtt egy leheletnyit, most meg az utolsó két hétben óriásit.

Szóval Nancsika, csak egy picit kell várnod, és majd meglátod, hogy mekkorára nő az a poci! Kép

Na, megyek, kész a lecsó!!!

(nesze neked "nem eszem este hat után"....)

Kép

Eszti
18+0
Vendég
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Benéztem végre!

Czuli!
Az én dokim is a Mészáros László! Nála normálisabb orvost nem ismerek. A magánrendelésére fogsz járni?

Egyébként szoktalak benneteket olvasni, csak írni már nincs időm meg energiám.
Múlt hét csütörtökén voltam dokinál 146/96 volt a vérnyomásom, azóta már biztosan lement, mert már nem fáj a fejem miatta.
A pocimban a babuci nagyon szépen táncolt az UH-n, a párom azt mondta, hogy biztosan kislány, mert fiú ilyet nem csinál! Egyébként 11 vagy 12 hetes.

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 


Sziasztok LányokKép


Karbantartás volt délután azért nem engedett be minket rendesen a babanet, de hála már végeKép


Csemáról annyit sikerült ma kideritenem hogy holnap reggel műtik. Majd délután megkérdezem tőle hogy van. Hogy mikor engedik haza az még a jövő zenéje. Köszöni nagyon a drukkokat, nagyon jól jön most neki.

Ma voltam AFP levételen. Pénteken kell kérnem időpontot amniócentézisre. Bizom benne hogy minden renben lesz. Erről jut eszembe, valaki beirná újra a telcsiszámot ahol a söfiben lehet érdeklődni az afp eredménye után??? Előre is kösziKép

AnnácskaKép
Köszi az infot a tornáról, akkor ezek szerint még nem maradtam le semmiről. Az elején anno én is voltam minden alkalommal, sok jó dolgot lehetett megtanulni igy érdemes bejárni. Majd a közepe táján csatlakozom én is.

TunkaKép
Anyukádnak mennek a drukkok, és a pozitiv energiák hogy gyorsan gyógyuljon majd.

GyezsuKép
Átért a mazsola meséinek mind a 7 része?
Tök jó hogy ennyire irogatós vagy, sok sok jó info igy mind megmarad, magam részéről sajna lusti vagyok irkálni kitartóan, mindig csak fellángolok és hamar kialszomKép Suliban is inkább szóban szerettem felelniKép tudod lehet rizsázniKép

MártiKép
Ne hajtsd túl magad, pihenj is. A pocit most köldökig érdemes kenegetni, majd ahogy nővöget egyre feljebb. A cicit is érdemes, de a mellbimbót és az udvarát kerüld ki. Amugy ha valaki genetikailag ugy kódolt hogy csikosodik az bármit rákenhet ugy is csikos leszKép

OrsiKép
Jó lesz a tanfolyam januárban is, majd gyorstalpalón végzed el, az utcsó foglalkozásokat meg a szülőszobán veszed élesbenKépKépKépKép

EsztiKép
Jó étvágyat a lecsóhozKép

MAjd kérek egy két kósza drukkot a sogornőmnek is, ma reggel bevérzett és befektette a doki őt, azzal biztatja hogy időben vannak és még menthető a babóca, most 8 hetes. Nagyon izgulunk érte, mert már elég régóta küzdenek egy babócáért.

puszi
Ági
15+6

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Ági! Drukk a sógornődnek!!! Remélem neki sem lesz semmi baja. A 8. hét zűrös szokott lenni, a 2. elmaradt mensi miatt.

476-4400/AFP labor

Márti: Én hiába kentem a hasam mégis csíkos lett, laza a bőr alatti kötőszövetKépKép

Szelivi: Mindig magas a vérnyoásod, vagy csak most volt? Vigyázz vele!! Mit szólt a doki?

Tünde

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Márti
Nekem a fenekem felett lett pár csík, úgyhogy én ott is kenem.

Paga
Kár hogy csak jövőre akarsz járni..ha esetleg megtalálod a másik topikban hogy mikor indul a tanfolyam, feltennéd ide?Köszi

A.
Vendég
 


Paga
Nem is kérdeztem, neked ki a dokid? Nekem Dr. Kósa Zsolt.

Alina
Vendég
 


Sziasztok!

Scullyx, de jó, hogy te is németes vagy Kép Első gyerekkel munkahelyről még könnyebben jártam el (én Thai Chiztam), most már külön szervezést igényel. Még akkor is, ha Katát magammal viszem, a nagymamám miatt, akivel együtt lakunk.

Cory aranyos vagy, nekünk a hozzátáplálás már nem aktuális (az lll honlapot néztem anno) Kép

Ági, bocsi, most jöttem rá, hogy nem válaszoltam, igen, megérkezett, köszi!!! Sógornődnek meg megy a (nem kósza, hanem rendes Kép) drukk!

Paga, Ági, akkor átküldöm a könyvet - illetve Paga, milyen címre küldjem? A profilodban nem találtam.

Tünde, köszi a számot, már én is akartam keresni, bár még csak a 13. hetet töltöttem be. És előre is gratula a félidőhöz! Mártinak is még előbbre! Kép

A tegnapi babakocsis tüntetésről holnap reggel 3/4 7 és 7 között lesz egy telefininterjú a Civil Rádióban (Budapesten FM 98, vagy interneten www.civilradio.hu) - nem én leszek a műsorvezető, ezúttal csak szerkesztő-beszervező voltam Kép

GyeZsu
gyezsu
 
 


Esztipeszti
A címem:
drescher_marcsi@freemail.hu
Előre is köszönök minden információt!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok Mamik!

Gondoltam beköszönök! Nagyon ügyesek voltatok ma, sokat írtatok, de sajnos én nem fogok tudni reagálgatni!
Baromi fáradt vagyok, ma voltam teszt-ebéden a cukorgondozóban. Két és fél órát kellett várni az eredményre.Kép Közben persze nem mertem elmenni sehova, mert nem tudtam, hogy működnek ott a dolgok. Apuci persze mindenhova kísérget, most elengedtem nyugodtan vidékre, mondván pár perc az egész... A lényeg, hogy az eredmény jó, de hogy már a terhesség korai szakaszában kizárják az öröklött cukorbetegséget (a családban sűrűn előfordul a diabetes), hétfőn menni kell terheléses cukorra (cukros lötyi), mondta a doki, vigyek citromot!
Utána elkezdtünk picit takarítani, mert kezdjük látni a munkálatok végétKép

Köszönöm mindenkinek a dícséretet, hétvégétől kezdett el jobban nőni a pocim! Csak zavar, hogy eléggé lent van (amit írtam is tegnap, hogy a doki az uh-n mondta is)... Majd jövő héttől aktívan pihenek, és igyekszem megkérni Huncut Pöttömkét, hogy egy picit kapaszkodjon feljebbKép

UH-khoz, AFP-khez nagy-nagy drukk!

Csemának még több és sok-sok +++++++++++++++++++++ energia!

Ági! A sógornődnek is nagyon drukkolunk! Hajrá manó, kapaszkodj erősenKép (Nekem is a 8.héten volt a baj...)

Megyek, mert hulla fáradt vagyok! Bocsi, hogy csak magunkról írtam...

Puszi Mindenkinek és jó éjszakát!

Anita (17+5)

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


De jó ez a sok némettanárKép Novemberben lesz a felsőfokú nyelvvizsgám, szerintem nem sok sikerrel...

Nem olvasta vki Vicki Iovine:Barátnőim a terhességről c.könyvét? Ma vettem meg, mert már annyira kíváncsi voltam rá! A kismamában mindig olyan jó idézetek vannak belőle!

Most már tényleg pussz!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Jelentem Lányok megmaradok! Kép Most voltam a Háziorvosomnál. Majdnem semmi újat nem mondott. Fejem, az fel akar robbanni jól, de mingyá futok pihenni, és akkor jó lesz. Délután is felborultam rendesen a TV előtt.Kép Rendesen jót tett. Kép

Nicika Kép
Köszi szépen!
Korom: 28
Valósi Kép : Budapest
UM: 06.17
Sz.V. Idő: 2006. 03. 24 (Párom névnapja.Kép)
Babák száma: 1
Hányadik Babuci: első.Kép
És itt egy UH kép is a kis Bébimanóról
Kép

EsztipesztiKép Már várom, h nőjön.Kép Bár nálam nem fog egyhamar látszani, mert nem vagyok egy vékonyka. De azt mondja a Kedvesem, hogy a köldököm alatt mintha nagyobb lennék egy kicsit. De lehet csak *vigasztalni*akarKép

Jó éccakát!
Nancsika 14+2

Kép

Kép
nancsika
 
 


Gyezsu: Köszi, egyébként csak most volt időm elolvasni a szüléstörténetet, nagyon szép!

Jó éjt Mindenkinek!

Tünde

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Alina megtaláltam és idemásoltam:
Két időpont van. ezeken ugyanaz hangzik el, csak választhatsz.

szept.8 és nov.3 Mitől alternatív az alternatív?

szept.14 és nov.9 A szülés folyamata

szept.21 és nov.16 Szülészeti fájdalomcsillapítás

szept.28 és nov.23 A fogorvos válaszol

okt.5 és nov 30 Az újszülöttekről....

okt.12 és dec.7 Otthon a babával....

okt.20 és dec. 15 Terhestorna, mozgásformák

Gabi
paga
 
 


ALina és a kérdésedre elfelejtettem válaszolni a dokim Dr Kollár Zoltán.

Paga 16+1

Gabi
paga
 
 


Sziasztok!

Anita, örülök, hogy rendben a cukrod, pihend ki magad Kép A nyelvvizsgáhot meg kicsit pozitívabb hozzáállást kérek Kép Nekem mondjuk a felsőfokút nem kellett letennem, mert a nyelvtanár diploma már annak számít. De épp most kesergek egy német nyelvű szakszövegen (filozófia-szociálpolitika), hogy azért nem úgy olvasom és tudom jegyzetelni, mint a magyart. Az angol szakszövegekkel meg aztán végképp megszenvedek. Kép

Nancsika, neked is jobbulást! Jól összekucorodott a manó az UH-n Kép

Tünde, vissza kellett keresnem, hogy mit is köszönsz meg nekem Kép Én is köszi Kép

Paga, nem írtál mailcímet.

GyeZsu
gyezsu
 
 


GyeZsu: tudom, hogy nem aktuális, de most futottam bele Kép
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Esztipeszti!
Csini vagy a pociddal! A nagy pocak miatt ne aggódj! Nem lesz óriásbébi. Én sem tudtam 3 hónaposan letagadni, hogy mitől dudorodik a hasam. Azt hitték, h már az 5.-ben vagyok. Majd rendeződik neked is.

A köldököm nekem a 3. hónapra egysíkba került a hasammal, 2 hét múlva meg már kidudorodott. Én azt hittem, h ez csak a vége felé jön, de ez van.

Paga!
A szopi a 2.-nál már tuti menni fog. Egyébként volt erről egy hosszú cikk az augusztusi Kismamában. A 12. oldaltól.

Medike01!
A piercinget vedd ki minél hamarabb! Kell idő a bőrödnek, hogy rendesen be tudjon nőni a lyuk. Ha nem nő be, akkor szétrepedhet a bőrőd, ha nagyon elkezd nőni a hasad. Nekem ezt a piercingesem tanácsolta, mert Õ úgy járt anno, h nem szóltak neki, és repedt. Azóta is látszik a helye csúnyán. Én nem kockáztattam. Kivettem már a 9. héten.

Nancsika!
Mézestea, ágy. Ez a legjobb. A dokim azt mondta torokfájásra, hogy a szopogatós szereket (Strepsils és társai) lehet nyugodtan szedni.

Csemának ezer +++++++ energia!!!!!!

Tunka!
Anyudnak is megy a sok energyyyyy!

Ági!
Természetesen a sógórnődnek is nagyon szorítok!

Anita!
Vigyázz magadra! Óvatosan a takarítással!

Szilpa
21+6


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Cory, tudom, hogy tudod Kép Most azon pánikolok, hogy minek kellett elvállalnom ezt a három napos bajor utat. Kata még egyetlen éjszakát sem töltött nélkülem (nappal már volt sokat mással, apja is altatta már többször nélkülem). Éjjel pedig ébred, és olyankor csak én kellek neki (illetve a cici-cici - ami most már a pocakom, azt simogatja, apa pocakja nem jó. Apa legfeljebb a lábát simogathatja, amikor már megnyugtatta magát a "cicin". Azért nem egy elveszett hölgy Kép). Bár azt mondta most egy ismerős, hogy ezek a távollétek az anyukát jobban megviselik, mint a gyereket. Hát, majd meglátjuk...

GyeZsu
gyezsu
 
 


Sziasztok, jó reggelt!!!

Hú, nagyon sokat írtataok három nap alatt, amíg nem tudtam jönni.Fűtést szereltak múlt csüt.óta és szét volt verve az egész házKép
Láttam többeteknél is megy a lakásfelújítás.Szörnyű, de legalább szép és jó lesz.
Mi nagyon beszívtuk, mert febr.-ban vettük ezt a házat(vadi új-on), csak a fűtés el volt cseszve, és erre már későn jöttünk rá.Most az egész csövezést meg kellett újra csináltatni.Szóval káosz és kosz volt Kép
Mindegy, vége,és meleg is van márKép
Bár, talán ma már kint is jó idő leszKép

Most nem nagyon tudtam mindent még végigolvasni, de majd megpróbálom, és akkor reagálok is a leírtakra.Annyit láttam ,hogy az új pocakos képek nagggyon jók!!!!!

Csemáról van valami hír??
Még mindig a kórházban van??
Drukk neki, sok-sokKép

Ildikó 12+6
vas
 
 


Sziasztok!

Nekünk a gyógyszertárban azt mondták nem szabad a szopogatós gyógyszereket és pont tegnap olvastam egy könyvben, hogy azért mert állítólag lidocain van benne.Nem tudom nem néztem.........de mindenki mást mondKép

Úgy döntöttem 16+4 a napja mikor megmozdult a picur,akkor nem csak egyszer véletlenül hanem egymás után sokszor éreztem.Nicika ha olvasod beírhatod......

Képzeljétek tegnap a chaten találkoztam egy volt általános sulis évfolyamtársammal aki januárban szült 24. hétre és a pici végig küzdötte magát mindenen, ép és egészséges.Kész csoda!Kép

Csemának drukk továbbra is!!!

Gyezsu mi anno, igaz 3 évesen hagytuk először 2 éjszakára a mamával a fiunkat, persze semmit nem pihentünk /és a tesó projektre sem tudtunk koncentrálni/, állandóan hívogattuk, aztán megelégelte és közölte jó lenne ha nem telefonálgatnánk állandóanKép
Nyugi!

Szép napot!Itt süt a nap!Kép

Becsi 16+6
becsi
Iklad
 
 


Ja, Szandi is babát vár.
becsi
Iklad
 
 


Szép reggelt Lányok!

Kidobott az ágy jól.

Gyezsu Kép
Köszike szépen. Este bevettem egy Rubophent, mert annyira fájt a fejem, mert nyomta a sok cucc... Aztán éjjel arra ébredtem, mint aki most jött ki a zuhany alól. Szal, most egy kicsit jobban vagyok, és a közérzetem is jobb, úgy érzem. De persze a fülem, meg az orrom, mióta felébredtem, azóta megint bedugult. Úgyhogy gyártok egy teát, persze mézzel, és pocolok vissza az ágyikóba
Kismanó az UH, pihen. Pihent, és cumizta a kis kezét, amikor néztük. A képen is látszik. A jobb kezét cumikázza, a bal keze, meg a kis teste mellett pihen. Az a kis nagyon világos csík a kis keze.Kép Jobb oldalt van a kis feje, a többi a teste, a lábikója meg fogam sincs, hol van...Kép Nagyon drága! Kép Az ülőmagassága 7,7 cm, a babuci, kb. 14 cm-es. Kép

Szilpa Kép
Köszi, azt fogom tenni! Futok is! ;)

Pussz,
Nancsika 14+3

Kép

Kép
nancsika
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Tegnap elégé vacakolt a babanet, ma meg semmi időm délelőtt, csak bekukkantottam. Lassan végigolvasgatok majd mindenkit, de most csak egy cikket szeretnék mutatni nektek.
Nem olvastátok véletlenül?
http://www.mti.hu/kornyezet/cikk/91744/

Mi lesz a lányainkkal? vagy inkább a fiainkkalKép

Szép napot nektek, később megpróbálok visszatérni.
Medike

Edina és Eszter Hanna
KépKép
medike01
 
 


Sziasztok...

Megvan az AFP eredményem, és nem vagyok túl boldog tőle, de majd csak megnyugszom... 1,9 Kép

Esztipeszti
Szeretnék sokág dolgozni.. az utolsó 4 hétben meg már talán nem érdemes tornát kezdeni... Nem?

gyezsu
Átküldenéd mailben a szopis könyved? :-)

La Leche Liga: a szopis könyvek, amik rendelhetők, azok nem ugyanazok, mint amit a netről ki lehet nyomtatni?

Titati 20+6 (vagy 21+0, én már ne tudom követni)
titati
 
 


Titati!

Anno a fiamnál 1,8 volt senki nem mondta, hogy rossz lenne, azt mondták tökéletes!
becsi
Iklad
 
 


Gyezsu pedig úgy rémlik az este elküldtem, de akkor most még egyszer megteszem.
paga@citromail.hu
Erre kérem, és előre is köszönöm!

Paga 16+2

Gabi
paga
 
 


Eszti Kép
Köszönöm az invitálást, szerintem csatlakozom hozzád, de erről még később beszélünk Kép

Ági Kép
Tényleg nem maradtál le semmiről Kép, de ha gondolod mindig szólok mikor mi lesz Kép
Drukkolok a sógornődnek Kép

Anita Kép
Örülök, hogy rendben van a cukrod Kép
Azért csak óvatosan takaríts Kép

Nancsika Kép
Van még lázad? Remélem már kicsit jobban vagy, kúrágasd magad Kép
A kismanód nagyon édes Kép

Csema Kép
Nagyon szorítok, hogy minden rendbe legyen a műtéten Kép Küldök neked ++++++++++++++++++++++++++ energiákat Kép

Gyezsu Kép
Tényleg jobban viselnek meg mindket, mint a kicsiket, ne aggódj Kép
Azért nem semmi a lánykád Kép

Titati Kép
Szerintem nincs semmi baja a picikédnek, nyugodj meg Kép
Nálad aztán különösen nem lehet tudni, hogy mikor voltál pont 16 hetes. Nem kicsit később vették le és ezért lehet magasabb, ami amúgy nem is annyira magas Kép
Mikor mész uh-ra? Az biztosat mutat Kép

Lányok Kép
Ma megyek délre a 12 hetes uh-ra Kép
Kicsit izgulok, de remélem hogy minden rendben lesz Kép Azért kérhetek tőltek egy kis drukkot?

Annácska 12+3

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok Pocakosok!!!

Üdv az újaknak, életemben nem láttam olyan topikot, ami olyan népes lenne,mint a miénk! Tök jó!!!!! Kép

Alina! Gratulálok a kisfiatokhoz!!!! Nekem nagyon tetszik a Márk név. Kép

Anita! Nagyon szép a pocakod! Én még egyelőre próbálom kidugni, meg simogatni gyakrabban, hogy észrevegyék, mert a 12 hetemhez képest, nagyon pici a hasam. Valahogy a belek is visszahúzódtak, mert már nem vagyok felfújva, és csak másfél kiló plussznál tartok. De majd lesz ez még így se... Kép

CSEMA!!!!!!! Nagyon drukkolunk! Reméljük hamarosan újra itt leszel közöttünk!

Bori! Hűűű, 5 csajszi egy családban... Kép Azért tök jó, hogy apa így örül nekik. Kép Ennek is vannak előnyei. Most jönne egy kisfiú, hogy el lenne nyomva, nem? Kép

Mi jól vagyunk, sajna sok a munka, de már annyira jól vagyok,nem fáradok olyan hamar el és elmúltak a rosszullétek is. Tegnap voltam mindenféle vizsgálaton, nagyon örültem, hogy mindent rendben találtak, már a véreredményeim is meglettek mire délután mentem a dokihoz UH-ra. Megmértük mindenét és ha ide bepötyögtem a méreteket ( http://www.inetcom.hu/andrea/babasmamas/kiszamolo.htm ), akkor nagyobb babát adott ki, nem beszélve arról, hogy olyan izgága volt a gyerekünk, hogy a dokinak nem kevés időbe telt mire le tudta mérni... Kép
De hál Istennek minden rendben és mi nagyon boldogok vagyunk! Most kell majd felkeresni a védőnőmet, amit nagyon várok,mert úúúúúgy szeretnék már kiskönyvet!!! Kép
Az én férjem is tiszta influenza, csoda hogy még énnem kaptam el. De a sok vitamin gondolom megalapozta a bivalyerős immunrendszerem...

Az AFP-t sima vérvételből nézik?

Nálunk is papás szülés lesz, én sem tudom elképzelni hogy ezt egyedül csináljam végig. Nálunk hál Istennek ez soha nem volt kérdéses... Kép
Nekem is az lenne a kérdésem, mint Titatinak. Mi a különbség a neten lévő LLL füzetek és a között, amit meg lehet rendelni?

Annácska megy a drukk!!! MInden rendben lesz!!!! Nagy élmény volt nekünk is!!! Kép

Nancsika! Gyógyulást kívánok!!!

Ildikó!!! Most akkor már ti is fűtötök? Azt hittem csak én vagyok ilyen fagyos szent... Kép

Scullyx!!! Mikor van a Paulayn a kismama jóga? Melyik nap és hánytól hányig? Mert amit én találtam, az mind munkaidőben van, ém meg dolgozom... Kép
Na rohanok, írjatok!!! Kép
Puszi:

Bartika
12+3

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Titati Kép
Szerintem ne aggódj. Ahogy olvasom, tényleg késői volt az az AFP. Majd az UH *megmondja* a tutit! Ne adggódj! ;)

Annácska Kép
Már (most) nincs lázam. Kúrálgatom magam okosan. Már majdnem benyomtam egy fél üveg mézet. Holnap mehetek malackához mézet kunyerálni. Kép Jobban vagyok tegnaphoz képest... sokkal jobban. Pihenek sokat, meg bambulom a TV-t. (Tudtátok, h tele van a TV idiótábbnál idiótább sorozatokkal? Iszonyat!)
Köszike, majd megmondom a Manómnak, mit üzentél neki! Kép
A 12 hetes UH miatt ne izgulj, tuti minden rendben lesz. Mikor én mentem, akkor nem is tudtam, hogy 12 hetes vagyok.Kép Mikor megtaláltam az Orvosom, akkor úgy volt, h csak 10 hetes vagyok, aztán az UH alapján közölte a Bácsi, h akkora a Manó, h 12 hetes. Úgyhogy én ledöbbentem, Õ meg megnézte jól, h rendben van-e vele minden. Szal vicces volt.Kép

Tényleg, Ti beszéltek a Pocaklakóhoz?

Pussz,
Nancsika 14+3

Kép

Kép
nancsika
 
 


Sziasztok!

Rég nem jártam erre, de nyaraltunk, utána meg mindenféle gépáthelyezéseknek köszönhetően nem volt netünkKép

De mostmár vagyok, csak azt nem igérem hogy viszaolvasokKép

Mi jól vagyunk, a picur már mozog, 13+2-n éreztem először, majd kérem szépen írjátok be a táblába isKép Jövő hét pénteken megyek AFP-re, már előre nem is aggódom mert minekKép

Puszka, rohanok a fiamért a BölcsibeKép

Zsu
15+3 (UH:14+4)

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok! Tegnap felhívtam a győri UH-ot és megérdeklődtem hogy mennyibe kerül és hogy melyik terhességi héten a legérdemesebb elmenni! A nő azt mondta hogy kb. 24 hetesen, úgyhogy én akkor el is fogok menni! Egyébként 8000Ft a vizsgálat, amiben benne van a video felvétel is, plusz 500Ft-ba kerül a képek darabja! Meg lehet CD-t és DVD-t is iratni plusz pénzért! Szóval november első hetében megyünk a párommal kukkolni! Kép Már alíg várom!

KépKép
nicika
 
 


Mai tábla:


Kép
Kép
Kép
Kép

KépKép
nicika
 
 


Sziasztok!

Túl vagyok a mai laborvizsgálatokon. Lvettek 6 cső vért, mondjuk nem vagyok rosszul a vérvételektől, csak egy kicsit furcsáltam, hogy mi a csudát csinálnak ennyi vérrel. Valószínű azért, mert vércsoport, teljes vérkép, hormonok+AFP, hepatatisB, toxplazma, meg ilyenek. Vizeletet vittem, azzal csak ügyességi feladatom volt, át kellett egy kémcsőbe töltenem. A jövő héten már a dokinál lesznek az eredmények, szerdán már az AFP is. Remélem minden rendben lesz.

Nancsika gyógyulgassál, így gyógyszer nélkül nekem is kellett vagy 2 hét míg rendbe jöttem, én is csak mézeztem, meg egyszer lázra bevettem Algopyrint. Csak türelem, és pihenjél, amennyit csak tudsz.

Zsu! Nagyon hamar megérezted a baba mozgását, én sajnos még nem vagyok biztos benne, hogy érzem, bár néha azt gondolom, hogy ez már a baba, de utána nem érzem azt a fajta érzést többször, de már nekem sem kell biztosan sokat várnom erre a klassz érzésre.

Sziasztok,

Paga 16+2

Gabi
paga
 
 


Sziasztok!
Ahogy nézem a táblát, eddig: 5:2 a kislányok javáraKép
Én titokban inkább a kislány felé hajlok, de persze tök mindegy, mert már van, fiúnk és lányunk is. De inkább fiút érzek. Éjjel felébredtem és a Soma név jutott eszembe. Szerintem tök cuki, olyan vagány kissrácos.

Nálunk még nincs tuti név, mert mindenkinek más tetszik, a gyerekeimnek pl. a Fruzsina és a Botond. Nekem a Dalma és a Soma, a páromnak: a Boldizsár és a Csenge.
Hogy ebből hogy lesz közös nevező???

Üdv mindenkinek.

Rita

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Sziasztok!

Becsi, Annácska, aranyosak vagytok, hogy nyugtatgattok. Kép Nálunk most az lesz, hogy hétfőn meg kedden napközben nagyszülőknél lesz (felváltva Kép), de este apja elhozza, és itthon, vele alszik. Úgyhogy annyira nagy sokk talán nem lesz. Tegnap éjszaka, amikor a kiságyában próbáltam visszaaltatni (sikertelenül - szokás szerint nagyágy lett a vége Kép) arra jutottam, hogy lehet, hogy tudat alatt inkább attól félek: kiderül, hogy mégse vagyok pótolhatatlan? Kép

Nicika, szerintem mi is november első hetében megyünk majd 4D-s UH-ra. Ha kapsz CD-n képet, azt digitális képként max. 100 Ft-ért bárhol elő tudod hivatni, azért szerintem nem érdemes külön pénzt kiadni. Én mondjuk a genetikai UH-t fogom 4D-sen csináltatni.

Rita, hogy két keresztneve legyen egy gyereknek, arról már hallottam, de hogy három Kép

GyeZsu
gyezsu
 
 


Bartika
Köszi aranyos vagy.

Nicika
Köszi hog betetted a nevet is a táblába, a kilók száma:+3, Afp: 44.3, MOM: 1,4.
A hasamat lemérem holnapra!!!
Ha van időd és kedved berakod ezeket az adatokat is? Köszönöm
Vendég
 


Képzeljétek: tegnap a lányomat beválsztották az F.C. Internazionale fociiskolájába Kép Még átrágjuk, hogy járjon-e :-)

Köszi mindenkinek a bíztatást...kezdek kicsit magamhoz térni... Hétfőn az Uh majd még inkább segít...

Nicika
Én nullánál vagyok kilóban... (táblicsku)

Titati 21+0
titati
 
 


Sziasztok!

Mamacka, Esztipeszti! Ez szupi mind a hárman az Istvánba fogunk szülni! Csak a doki más! Bár engem is érdekelne az a doki akihez ti mentek! Leginkább az árfekvés és , hogy hova jártok. Mindenképpen az Istvánba szeretnék szülni!e-mail cím a profilban..:-))

Nancsika! Tessék meggyógyulni! :-)) Üres a helyed! :-)

Nicika! Köszönjük az újabb csodálatos táblát! Nekem annyira tetszik! Nekem is megvan már az AFP csak nem tudom mi a jó rajta és mi nem mert a dokim nem mondott semmit! De majd beírom ide az eredményeket és majd ti megmondjátok! :-)
Szerdán megyek az új dokihoz és rázúdítom az összes leletemet és kérdésemet!

Titati: Látom te sem tudod még fiú-e vagy lány bújkál odabent! Nem akarjátok tudni vagy csak nem mutatta meg magát? Mi nem akarjuk tudni! :-) Persze ha megmutatja magát akkor nem lesz titok! :-)

Csema! Nagy nagy drukkkkkk!!!

Kényes kérdés: neketek van folyásotok? Én nagyon szenvedek tőle....az előző doki annyit mondott csak , hogy ezzel jár és használjak betétet. De ez nem állapot...

Köszi

Ilu 19+2
czuli
 
 


Immár negyedszer sziasztok!

Ma már háromszor írtam nektek egy-egy kisregényt, de még egyszer sem ment elKép
Most inkább gyorsan és rövidet írok, hátha az tetszik majd a rendszernek is.
Mára feladtam a munkahőse szerepet, és úgy döntöttem, hogy inkább utánanézek valami "mama/babairodalomnak".
Ha tapasztaltabbak vagytok ez ügyben, segítenétek nekem, hogy merre érdemes elindulnom?
Eddig babonából nem néztem utána semminek.

Gyezsu, elküldöd nekem is az írásaidat?

Előre is köszi nektek.
Medike

Aztán majd később megpróbálok újra mindent bepötyögni, ami eddig elveszett az éterbenKép

Edina és Eszter Hanna
KépKép
medike01
 
 


Czuli! Ami a folyást illeti, nekem egyenlőre még normális, esetleg egy nagyon picivel több mint szokott!

KépKép
nicika
 
 


Medike! Nekem van pár könyvem! Ezek közül a kedvenceim:
Nina Grunfeld: Terhesség hétről hétre (1980ft)
Lennart Nilsson: Gyermek születik! (Kb. 6000ft)
Lelki köldökzsinór (kb. 3000ft)
Ezeket bátran ajánlom!

KépKép
nicika
 
 


Köszönöm lányok, hogy velem örültök a jó cukoreredménynek! A pihenés egy kicsit tolódik jövőhétre, de az akkor intenzív lesz. MÁr megbeszéltem Huncut Pöttömmel isKép) Lesz segítségem is a takarításhoz! Most a konyhabútorosokat várom... Már mindjárt végzünkKép)

Czuli! Sajnos én is küszködöm a folyássalKép Azt hittem, ha kismama leszek, nem lesz gondom ilyen-olyan higiéniás termékekre, de állítom több tisztasági betétet és intim mosakodót használok mint korábban...!

Majd még később próbálok jönni!

Puszi Nektek!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Czuli!
Nekem is több kicsit, mint a megszokott, és engem is nagyon zavart. Szerencsére elég szakaszosan jön rá és csak rövid ideig. Ezért rá is kérdeztem kedden a dokinál, hogy kell e vmit tenni ez ügyben.
Azt mondta, hogy ha más is jár vele, viszketés vagy égető érzés, akkor mindenképpen kezelni kell. Nálam azért levette a kenetet és elküldte tenyésztésre, hogy megnézze, mi is az. Viszont semmit nem írt fel vagy ajánlott, csak hogy várjuk meg az eredményt. De szerinte akkor van nagyobb gáz, ha elszíneződik, akár csak halvány rózsaszínessé is.

Nicika,
Nagyon klassz és népes a tábla. Tetszik, de én még megvárom azt a bűvös 12 hetet.Már nem sok vanKép

Edina és Eszter Hanna
KépKép
medike01
 
 


Köszi csajok az eddigi válaszokat!

Anita hát én is így vagyok ezzel! Azt hittem itt a csodás kilenc hónap se mensi se semmi ehhez képest nagyüzemi fogyasztó lettem tisztasági betét terén!
czuli
 
 


Czuli

Utoljára 14 hetesen voltam Uh-on, akkro ugye még nem látszik. Most hétfőn megyek újra Nagyon kíváncsi voltam, de az AFP után most inkább az egészsége érdekel! Ha vele minden rendben, akkor persze a nemére is kíváncsi leszek....

Folyás: nekem a 13. hétig nagyon erős volt, zavaróan sok....most meg sajna vaami éátléátszó szokott folyni, ha érted mire célzok Kép
titati
 
 


Valaki elárulná nekem, hogy mi a manó az a MOM?

Czuli!
Nekem amióta csak pozitívat teszteltem folyamatosan van folyásom sajna és néha átvált kínos csípésbe is. Ilyenkor szoktam a Floragyn nevű kúpot használni, csak ajánlani tudom, mert nem gyógyszer (tejsav bacikat visz fel, hogy megerősítse az állományt) és lehet terhesen is használni. Kép

Medike! Csak nyugisan dolgozgass mostanában!!!! Elég az, ha bent nyomod a széked 8 órán át, legalább néha "babázz" is. Annyira jó dolgokat lehet találni a neten!

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Nicika!
Köszike, h betettél a táblába. Kép
Jó kukucskálást majd Nektek. Én is gondolkozok rajta, h elmegyek 4D-s UH-ra, már most. Az a gáz, hogy a Dokim nem tud nekem UH képet a hipermodern gépével, csak úgy van UH kép a Manóciról, hogy a párom ott állt lesben a fotomasinával. Kép

Paga!
Köszönöm szépen! Jobbulgatok. Bár én nem szeretném, ha 2 hétig tartana. Kép

Czuli!
Szerinted? Láttad milyen *mókásan* néztem ki kedden. Most sem vagyok szebb! Kép Gondolom, h üres a helyem, de remélem már hétfőn tudok menni meló, addig meg bírjátok ki nélkülem! Kép Aztán meg szerintem elhúzok táppénz. Majd akarok beszélni a Viktorral. De majd bent megbeszéljük. Pusza Nektek addig. (remélem, van kivel reggelizned? Kép)
A folyásról, meg annyit, h sztem ne aggódj miatta. Kellemetlen, az biztos, de semmi komoly. Látod a csajok az is azt írják, h nekik is van. Nekem pl nincs, és nem is hiányzik. Ilyenkor megváltozik mindenünk, tudod. A terhesség megváltoztatja a hüvely kémhatását. Ettől is lehet. De inkább beszélj majd a dokiddal. Az a tuti!

Pussz,
Nancsika 14+3

Kép

Kép
nancsika
 
 


Sziasztok!


Húúúh de rengeteget írtatok:-) Zsófi, üdv itthon:-)

Alina, gratulálok a kis Márk bébihez!

Bori, Neked is szintén grat a két kisasszonyhoz, nekem az egyik ismerősömnek van négy lánya és elmerengve mesélte, hogy ők fogják eltartani a tampon gyárat:-) Bocs, ha kicsit morbid volt....

Anita, az én lányom is nagyon mozgékony volt a hasamban, ha megszületik ilyen kis "turbó baba" is marad. Állítólag a vérmérséklet nem változik.

A lányom AFP értéke is 1 alatti volt, tehát mi fenntartjuk az elméletet.

Csemának továbbra is megy a sok pozitív drukk++++++++++++++++++

Medike, nah végre megnyugodtál egy picit, további sok nyugalmat, látod minden okés a manóval.

Nyúlanyó+Tamás Botond (2006.03.14.)+Viktória (2003.04.21.)

[img:5b8b07f275]https://babafalva.hu/tickers/3ud.png[/img:5b8b07f275]
[img:5b8b07f275]https://babafalva.hu/tickers/4qv.png[/img:5b8b07f275]
nyúlanyó
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?