Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Sziasztok Kismamik!!!!!!!!

Hűha, itt megint peregnek az események, azt sem tudom hol kezdjem. Kép

Ritaa! Gratula az UH-hoz! Hányadik heti volt? Olyan nehéz követni ki hol tart, sokan vagyunk... Ami a kocsit illeti, nos kértem tőlük emilben katalógust Olaszországból, nekünk feltett szándékunk, hogy vagy Bécsben, vagy Drezdában (Öcsim kint él) vesszük meg, mert ott fele annyiba kerül és sokkal újabb modellek vannak.. Tippem szerint ez amit kinéztem 100 fölött lenne itthon,kint 60 körül láttuk. Az sem kevés ha belegondolsz, de nekünk első gyerek, a nagyszülőknek külön "unoka-alap" van félretéve és a tesóknak is jó lesz. Mi már nagyon rég óta várunk babára, első unoka lesz, amennyire tehetem szeretnék új dolgokat venni neki, persze nem mindenből, sok mindent kölcsibe megkapunk (mérleg, mellszívó, kád, stb).

Tünde, köszönöm az infókat,jól be is véstem a Kismama naplómba a várható vizsgálatokat. Nektek mi a véleményetek a vérből végezhető Down szűrésről? Mi nagyon gondolkodunk rajta, bár 25 ezer forint, de én nem bízom az AFP-ben.

Csema! Kitartást neked most! Dühítő, hogy mindig csőstűl jön a baj. Próbálj meg sokat pihenni most! És drukkolunk a jövő heti vizsgálatra! Gondolok majd rád!!!

Ildikó! De gyönyörű a két fiad! Tiszta apja mind a kettő! Kép
Én is jövőhéten megyek UH-ra, már annyira várom! Sokan emlegetítek a Praxist. Az nem csak 4D-s UH, hanem valami rendelő is? Milyen? Magán? Miben más?

Ami R. Rékát illeti, az még hagyján, hogy 2800g de csak 40 centi lett a baba... szerintem az nagyon pici! Én láttam Rékát az utcán 3 hete, nem is látszott rajta hátulról, hogy terhes, elölről is csak olyan 6-7 hónaposnak nézett ki. A kolleganőm oda jár tornázni, ahol ő tart órákat, a múlt héten még ugrabugrált... Nem is értem hogy bírja... én jártam futni eddig 2 naponta, szándékomban is állt folytatni a 12. héttől, de annyira nem esik jól a futás (fáj tőle az alhasam), hogy nem fogom erőltetni. Hát nem vagyunk egyformák... Kép
Bartika
10+4

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Sziasztok!

Csema: Nagyon sajnálom én is, hogy most nem alakultak túl jól a dolgok. Remélem minden rendben lesz, nagyon drukkolok Értetek!!!
Ebből látszik, hogy mégha a 20. babát várnánk, akkor is izgulnánk érte!

Vas: Tulajdonképpen nem tudom eldönteni, hogy mit szeretnék. Ha lány, akkor jó barátnők lehetnek, ha meg fiú, akkor féltve őrzött öcsike. Mindenképp nagyon boldogok vagyunk!!!

Anita: Nálunk a védőnő semmit nem csinál, sem beutalót nem ad, sem leletet. Nekem a vérvétel helyén (a kórházban) adnak mindent.

Mariannka: Köszi a drukkot! Az a két hét neked is hamar elrepül.

Tunka: Nekem jó lett a vérképem és a doki azt mondta, hogy semmit nem kell szednem. Később a magnézium azért jól jöhet (lábikragörcsre gondolok).

Nekünk először kb. 28 hetesen mondták meg, hogy lány. A másodiknál a 21. heti genetikai UH-n.
Most reményeink szerint a 19. héten.
Van akinél csak a szülésnél derül ki, mert úgy fekszik, hogy sosem látják!

Tündi (18+2)

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!!

Tunka, én mindkét gyereknél kb. a 18.héten már tudtam, hogy fiúcska.Ezt először így látták, és nem változott meg egyiknél sem .(bár csíptem volna, ha eltűnik valamelyik kuksijaKép )
De ottmaradt, és fiúk lettek.
Az elsőnél még hagyományos uh-ra játram, a másodikra már a Praxisba 4d-re.
Én egyenlőre csak elevitet szedtem ,de a magne b6-ot is szedtem Olivérnél, viszont az adagolásra már nem emlékszem.De ha a tájékoztatón az van, akkor biztos úgy szedtem én isKép

Mariann, nyugodtan kérdezz bármiről, az én mail címem a profilombanKép
Kösz mindenkinek az újabb üdvözléseket, arik vagytokKép
Az a gond(nem is gond, inkább jó), hogy ilyen sokan vagyunk, és elég nehéz lesz majd mindenkit megjegyeznemKép

Norbiékról még annyit:én sem szeretem őket, viszont azért Norbinak sokat köszönhetek.Olivérrel való terhességem alatt rengeteget híztam, meg még szoptatás alatt is,így muszáj volt a diétáját követnem ,és megszabadultam 25 kilótólKép
Most 60 kilósan kezdtem a terhességet, és még nem híztam.Azért próbálom mellőzni a nagy zabálásokat, és az édesség falást.Most kevesebb vagyok, mint a második terheségem kezdeténKép
Viszont a pocakom már nekem is kezd látszaniKép

Ildikó(11)
vas
 
 

 
 

Köszönöm mindenkinek a bátorítást! Nagyon aranyosak vagytok! Tegnap a doki azt mondta hogy maradjunk annyiban hogy a baba 15+5 hetes, illetve ma már annyi! Szóval 6 nappal kisebb mintha mensi szerint mérnénk! De én akkor is mensi szerint számolok még, majd a 19. héten pontosítják a terhességi időt! Szóval egyenlőre még:

Nicika 16+4

KépKép
nicika
 
 


Én maximálisan elismerem Norbi diétáját, nekem is segített! De ez abnormális, amit a Réka várandósságai alatt műveltek, szerintem!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Nicika, akkor nem lehet, hogy hamar vették le az AFP-t? VAgy ennek az 1-2 napnak nincs jelentősége?

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Bartika!

Praxis: ez egy magánrendelő, ott rendel az orvosom is, meg ott van helyben az ultrahang is.Szerintem semmiben nem másabb, mint egy másik 4d-s ultrahang, csak tényleg itt az orvosi magánrendelés is itt vanKép
ja, tényleg tiszta apja mindkettőKép

Tünde, én is így vagyok vele:csak én fordítva, ha lány lesz,hát imádjuk, kényeztetjük, igazi csajt csinálok belőle, hosszú haj, coffok, masni, rózsaszín......stbKépHa fiú, akkor meg tényleg három kis haver lesz, főleg a 2 pici(2 év korkülönbség nem sok).A nagy és okos bátyjuk meg majd vigyáz rájukKép

Azt nem is tudtam, hogy 40 centis lett a Réka gyereke!!
Úristen!!Nem semmi!Olivér a 4,27-hez 60cm voltKép
Én meg se mernék fogni ilyen kis bébitKép

ildikó
vas
 
 


Bartika: Itt találhatsz még infót, hogy mikor mit csinálnak a terhesség során:
http://www.babanet.hu/faq/tergon21.php

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Én is elismerem a diétáját, most is e szerint eszem, mármint ami a 6 utáni étkezést illeti. De maradjunk annyiban, hogy nem ő tojta a spanyol viaszt, vagyis csak a nevét adta hozzá (azt rendesen, mert már UpDate rudit is lehet kapni, ez már tulzás szerintem) és nem ő találta ki. Már korábban is létezett, én már 5-10 éve is olvastam erről, csak ő felsorolja a kajákat, stb...
Amióta 6 után nem eszem, azóta megállt a hízásom és még vissza is ment egy fél kilót. Na jó 6 után már csak alma, sajt, natur joghurt és ilyenek mennek le, de ez sem mindig, mert én este vagyok rosszul és semmi étvágyam. Minden esetre én ehhez fogom magam tartani, napközben megeszem a kakaóscsigát, meg amit megkívánok ( nekem az ebédet hozzák, kismama menü ), de este 6 után nincs zaba és ez működik! Kép

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Sziasztok!

Csema!
Remélem mára már jobb a kedved egy kicsit, próbálj másra gondolni, kezdj bele egy izgi könyvbe, lényeg hogy tereld el a gondolataidat a rossz dolgokról.

Anita! Nicika!
Megy a drukk az afp eredményre.

Vas!
Az elsőnél fájásgyengeség miatt kellett császározni, a másodiknál már egyáltalán nem indult be a szülés. Vártunk-vártunk, én nagyon szerettem volna simán szülni. Addig vártunk (16 nap túlhodás), míg a méh lepény már nem bírta tovább és levállt, óriási vérzést eredményezve.
Nagyon remélem most nem lesz semmi ilyesmi, annyit tudok, h. 100 % császár.

Ági!

Elfelejtettem írni, hogy a katicás óra nagyon jó lett, természetesen én is rád szavaztam.

Üdv: Rita

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


SziasztokKép

Csema Kép

Csak sok sok erőt tudok most neked küldeni és vigyázz mindannyiótokra.

AnitaKép

Tudom, hogy el kell még a voks, de még szept 25. odébb van egy kicsit, remélem addig még alakulgat a dolog Kép
R. Rékán már nem is csodálkozom, hogy ekkora tronörököst hozott világra, csodálom, hogy legalább ekkora lett a bébi szegény.

MariannkaKép

Tudod a 21 hónapos fiam mellett a pihenés és főleg a sok az csak álom Kép De azért ahol tudok ott azért probálok kicsit lazitani. Remélem a sok folyadék bevitel is meghozza a hatást Kép

IldikóKép

A 18. szülinap szerintem ült nagyon Kép Nem hiszem hogy kinézik belőled hogy már a harmadik csimótát várod. Sőt szerintem a terhesség még ráfiatalit az emberjányáraKép Legalábbis nálam mindenki paff volt mikor elárultam hány éves vagyok Danival való pocakosodásom alatt, egy tizest nyugodtan letagadhattam volna szerintükKép

CoryKép

Akkor végül is minden jól alakult. Jó az eredmény és még Zsoma is aludhatott egy jót. Mostmár talán csak a rokakoma költözhetne el tőletek jó messzireKép

BartikaKép

Simán bevállalhatod még a három manót, nem vagy még semmiről se elkésve. Nekem a 37. szülinapomra érkezett az első és a 39. után nem sokkal fog születni a tesójaKép Harmadik már nem nagyon hiszem hogy lesz, de a sors kiszámithatlan igy állasfoglalni nem fogok. Gyerekkoromban mindig azt hajtogattam hogy nekem legalább 6 gyerekem lesz, aztán idővel megmaradtam a háromnál, és lehet hogy a végén beérem kettővelKép


RitaaKép
A lányod tökre hasonlít rád, szépek vagytok a képenKép MEgkérdezhetem hogy mért lett császár?

Lányok nektek nem fáj ettől az állandó időjárás változástól a fejetek?? Nekem szétesik már két napja, de ugye semmi gyógyit nem akarok bevenni, igy marad csak a szenvedésKép

ÁGi
14+1

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Tündi!!!
Szuper, amit küldtél, el is mentettem a fontos tudnivalókhoz. Kép
Köszönöm!!!!!!!!!

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Ági, hol lehet szavazni rád?
Én is megnézek a pályaműveketKép

Bartika, én is így eszek most, egész nap tök normálisan, sőt még csokit isKép, csak tényleg az estékkel kell vigyázni.Na, akkor figyel be nálam is Norbi.Nincs este kenyér, meg nasi, csak gyümölcs, sajt, meg csupa 1-es kódKép
Aztán meglátjuk, mi sül ki ebből.Viszont voltunk hétvégén esküvőn , na ott nem sokat foglalkoztam ezek betartásaával, úgy ahogy kell végig ettem a menüt, sütistől, mindenestőlKép

Rita, kösz a választ a csaszis kérdésreKépNem lehett könnyűKép

ja, az update rudiról csak annyit,hogy elég viccesre sikerült a névválasztás "Norbi Rúd"KépKép

Ildikó
vas
 
 


Ildikó!!! Kép
Ezen jót mulattam... rúd! Kép
Mi is lagzira megyünk holnap, egyszer-egyszer nem történik semmi, ha lazítunk. Kép
Ritaa! A diósgyőri várnál készült a fénykép? Vagy csak hasonlít? Félig én is miskolci vagyok!!! Kép Félig meg debreceni. Kép Nagyon szépek a lurkóid!!!

Bartika
10+4

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


RitaaKép

Közben válaszoltálKép Nálam is császár volt a fiam, de a dokim azt mondta hogy nagyon kicsi az esélye hogy simán menjen másodikra, magas a vérnyomásom, véntyúk vagyokKép igy nem akar kockáztatni, valószinű, hogy ha nem indul be magától akkor nem hiszem hogy nagyon hagyna tulhordani.... De majd meglátjuk mi lesz, én azért bizom benne hogy esetleg mégis ugy gondolja hogy simán kibujikKép
Köszi a szavazatotKép

BartikaKép
Nagyon kiváncsi leszek az árára a babakocsinak.
Itthon horror árakon mennek, mi hála kaptunk kölcsön egy jó kis pegpreggot a fiamnál, de valami könnyebbet szeretnék most, mert a bkvézás elég kalandos volt vele.

NicikaKép
Ne izgulj pár napon nem mulik semmi, maradj annál a számitásnál ami téged megnyugtat. Nekem is totoznak folyton, első uh szerint 8 hetes voltam, holott mensi szerint már 11 nek kellett volna, a második uhán már 13 hetes voltam (holott még csak a 12nél tartottunk) szerdán meg két hétre az előző uh után 14. Szal megegyeztünk a dokival hogy belövünk egy időpontot és azt tartjukKép

Tunka Kép
Nekünk a 18. heti genetikai uhán mondták meg hogy ott a fütyijeKép Ezt az amniócentézis is megerősitette, de a többi uhán nem láttak soha semmit. Most is a genetikaiban bizom, meg ugye ujra lesz szürés is, igy a vizsgálat után kb 3 hétre már tutira tudjuk ki lapul odabent.

Ági
14+1

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Bartika!

Jó nektek, hogy kintről tudtok kocsit hozni. Mi Miskolcon lakunk, úgy hogy csak babakocsi miatt biztos nem utazunk át 1-2 országot.
Nekünk a 3. baba lesz, de én is új kocsit szeretnékk venni neki, a nagyokét már rég eladtuk, de azok már nem is állnák meg ma a helyüket.
Én azt tartom soknak, hogy mi a franc kerül 1 babakocsin 100.000-150.000 Ft-ba?
Amit Te kinéztél, azt hiszem benne van a Brendon katalógusába, (tegnap váltottam ott pontgyűjtő kártyát, amihez adtak egy közel 400 oldalas katalógust) de ár sajna nincs benne.
Az elsővel nekünk is ilyen mózeses, nagy kocsink volt. Most viszont egy könnyű, egy kézzel összezárhatót szeretnék, mert mindenhova autóval megyünk: suli, edzések stb.
Én a graco qattrtour delux-ot néztem ki ebből a katalógusból. Kerestem a neten ezt a márkát, de nem találtam. Mindegy még van időnk bőven.
<!--attachment: Graco_Quattro_Tour_Deluxe-262575.doc*mime_msword.gif*application/msword*33.3**Graco+Quattro+Tour+Deluxe%2edoc --><center><pre>
Kép
Graco Quattro Tour Deluxe.doc (33.3 k)</pre></center><!--/attachment-->

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


A Norbi Rúddal különösen vigyázzni kell mert hasmenést okozhat a tulzott fogyasztása az édesitő szer miatt amivel csinálták.
Amugy már van majonéz is Norbi ajánlásával, amit szintén édesitővel csináltak, mondjuk ennek én most örülök mert a diétámhoz igy azt is tudom használni és nem nekem kell pepecselnem vele.

ÁgiKép

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Mai tábla:
Kép
Kép
Kép

KépKép
nicika
 
 


Rita, nekem is ez az egyik, ami nagyon tetszikKép) A másik, amire még gondoltam a Peg Perego Venezia MT! (Mindkettő megtalálható a brendon honlapján: a Graco a 294., a Peg Perego a 299.)
Én is egy könnyen összecsukható, nem túl nehéz, 2 funkciós babakocsira gondoltam, ami vízszintesig dönthető, hogy újszülött kortól használhassuk. Szerintem a mózes felesleges, mert mire kimehetünk sétálgatni, már majdnem április lesz, nem?
Tudom, hogy volt már erről szó, de szerintem lesz is, mikor elkezdjük vásárolgatni a dolgokatKép

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Ritaa! De jó, hogy mondod! Pont ma beszéltük a férjemmel, hogy micsoda disznóság, hogy a Brandon pénzt kér a katalógusért ( a honlapján olvastam ). Ezek szerint meg lehet szerezni ingyen is? Mit kell tenni a pontkártyához? Már vásárolni is kell? Mennyire került ez a kocsi a Brandonban?
Amit Te küldtél képet, az nem csak nagyobb korától jó a babának? Vagy veszel egy hordozót is?

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Nézem a táblát, és mennyien vannak, akikről semmi hír: Trallala, Szisz, Lettymama... akik olyan aktívak voltak az elején. Nyaralnak, vagy már nem dolgoznak és nincs otthon net??? És a többiek...?
Remélem, mindenkiven minden ok!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Ági, megnéztem, de tök béna vagyok, és nem tudok szavazni!!!
Különben nagyon szépKép

Nekünk is Peregónk van, de ugye most Oli használja, szegény két évesen meg ki lesz penderítve belőleKép

Tényleg , szerintetek attól nem nagyon lehet bajom, hogy emelgetem a 13 kilós kisfickót?
Próbálom korlátozni, de a lépcsőn csak én viszem fel-le.Gyorsabb ez így, ,amíg felmászik az egy kész örökkévalóság.Na, meg lefele 10 perc, mire kézenfogva lecsattogunkKépInkább megkapom, és lehozom, viszont pár hete sikerült leesnem vele az utólsó 3 lépcsőfokon.Azóta azért óvatosabb vagyok, meg azért gyakoroltatom vele az önállóságot, idővel úgyse vehetem felKép

Ildikó 11
vas
 
 


Nicika!!!!!!
Szuper az új tábla!!!
Én még mindig a végén kullogok... Kép
Hogy telne gyorsabban az idő... vagy ne akarjam? Kép
Anita! Megyek megsasolom a babakocsid... Kép

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


A katalógusban árak is vannak?

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Bartika! Az elején nekem is nagyon lassan telt, de most már szállnak a hetek!

Bocsi lányok de a honlapomról lekerültek a pocakos képek és a terhességem története is, ugyanis egyesek fikázták... szóval bocsi!

KépKép
nicika
 
 


Nicika, engem is beírnál, légyszi!!!Kép
Vas/Ildikó Gödöllő 2005.06.24. 11 hetes 1 baba 3.terhesség mozgás:- neme:-

KöszikeKép

Ildikó
vas
 
 


Anita! De bizony könnyen meglehet hogy korán vették le az AFP-t! Csak az a gond hogy most senki sem tudja pontosan a baba korát! Az én számításaim és az ovuálációs teszt alapján ma vagyok 16+4, de az UH szerint a baba 6 nappal később fogant, tehát a szerint 15+5 vagyok! Tehát vagy időben vették le, vagy korán! Majd két héten belül kiderül!

Köszi Rita a drukkot! Én is drukkolok magamnak! Bár ha tényleg korán vették le az AFP-t akkor alacsony értéket fog mutatni, és akkor mehetek Győrbe genetikai Uh-ra! De ott legalább megmondják a nemét! És remélem minden rendben&#8230;

KépKép
nicika
 
 


Persze Vas! Szivesen beírlak!

KépKép
nicika
 
 


Bartika, ha Nicika engem is beír, akkor eléd kerülökKép
(na, csak 4 nappal)
nyugi, jutunk még feljebb isKép
vas
 
 


Kösz, NicikaKép
vas
 
 


A tábla 3. része Ildikóval!
Kép

KépKép
nicika
 
 


Nicika, miért fikáztak?????
Kik merészeltek egy kismamával ilyet tenni?
Ne is foglalkozz az ilyenekkelKép
ildikó
11
vas
 
 


Látom ,benne vagyok, de nem jó!!!
11 hetes a bébi, és márc.31 a szülés várható időpontja.Én hibáztam el valamit???,
Ki tudod javítani? nem gond??
Köszi-kösziKép
Ja, és 30éves vagyok.
Pusz
vas
 
 


Bartika, sajnos árakat nem találok, pedig én is nagyon azt sasolnám! Megnézted? Neked tetszenek? Nekem nagyon, bár az árukra marhára kíváncsi lennék...

Nicika, hátha nem számít nagyon ez az 1-2 nap, és rendben lesz az eredmény! (Bár én még nem vagyok szakértőKép) Hátha a "normál" 18.heti Uh-n megmutatja a bébitek, mitek van! ÉN nagyon azt várom, már beleéltem magam! Próbálom neki mondogatni, hogy csak egyszer mutassa meg, kíváncsi leszekKépKépKép
Már megint ki fikázott??? MÉg mindig folytatódik a mizériád a másik fórumon?

Bartika, Ildikó, biztos lesznek még új kismamák, és nem lesztek a végénKép Én is sokáig kullogtam ott... Bár a májusi babák már lehet a nyáriakhoz csapódnak majd, mint mi a tavasziakhozKép

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Anita! Hű, tényleg klasszak... Kép A Graco mondjuk nem látom, hogy átalakítható lenne sportkocsivá... Vagy olyan többfunkciós babakocsi nem is létezik, amibe egy 2-3 évest ültetni lehet?
A Peg-Perego meg csak sportkocsi? Én már kezdek összezavarodni... A többfunkciós nem azt jelenti, hogy sportkocsi is benne van és 2-3 éves korig jó?

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Sziasztok!

Olyan jó, hogy ilyen sokat írtatok! Mi is azon gondolkodunk, hogy nem itthon fogjuk beszerezni a babaholmikat. Talán egy-két dolgot kapunk majd, de mivel első babát várjuk, sok mindent meg kell venni. Bécs mellett vannak különféle outletek (olyasmi, mint a biatorbágyi) és ott nagyon sokféle dolgot be lehet szerezni, gyakorlatilag féláron, vagy 60% körül.
Nézegettem a neten is, viszont a készletük sajnos eléggé változó. A Brandon katalógusban (idei tavasz-nyár) vannak árak, csak a füzet legvégén találhatók, és olyan apró betűvel vannak írva, hogy nagyító kell hozzájuk. Kép Persze ez nem véletlen, jó kis marketingfogás...

Norbi fitness: én is sokat köszönhetek neki, mert sikerült néhány kilót leadnom, és nagyon látszott rajtam a változás. Most is próbálom tartani a kódok szerinti étkezést (legutóbb négy hét alatt nem híztam semmit, védőnő meg is dícsért, persze így is jelentős a túlsúlyom), viszont a mozgással óvatosabban bánok. Nem csinálom olyan intenzíven az edzést, mint korábban, mert nem esik jól.

Ma már nem fogok jelentkezni, sőt hétvégén sem, mert vidéken leszünk.

Legyetek jók, kellemes hétvégét mindenkinek.

Mariann
15+5

Mariann & Istvánka 2006.01.31.

KépKép
mariannka
 
 


Szisztok Kép
Sikerült visszaolvasni mindent Kép

Csema Kép
Nagyon sajnálom a testvéredet Kép
Pihenj amennyit csak tudsz és nem lesz semmi baj Kép

Nicika Kép
Szerintem sem pici a pocakod, nincs miért izgulni Kép Függ attól is, hogy hanyadik terhesség és hogy mennyire erős a hasfalad. Nekem annó a lányommal 4-5 hónaposan volt akkora hasam, mint most Kép

Ági Kép
Köszi az infót, majd megpróbálok valahogy elmenni az előkészítőre Kép

Lyly Kép
Látom, már kezdesz megnyugodni Kép
A babának nem lesz semmi baja Kép
Érdekes ez a hízás dolog, mert a lányommal összesen 6 és fél kg híztam és mégis 3200 g-os lett Kép
Én is hímezgetek, már amikor van rá időm Kép Lehet, hogy majd én is elkérem a hímző mintáidat, ha nem baj Kép

Titati Kép
Nem semmi üzemorvosotok van Kép

Becsi Kép
Sajnos én is hajlamos vagyok a fertőzésekre Kép De a gomba tényleg nem árt a babának, csak kellemetlen.

Cory Kép
Gratula a nyakiredőhöz Kép

Bartika Kép
Igazad van, nem szabad erőltetni a futást, ha nem esik jól. Szeretnék én is újra mozogni, majd a 12. hét után, de csak akkor ha bírom Kép

Ildikó Kép
Üdv a csapatban, bár még én is új vagyok Kép
Nagyon édesek a fiaid Kép Drukkolok, hogy a harmadik lányka legyen Kép

Annácska 10+4

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok LÁnyok!

Itt vagyok én is! Kicsit olvasgattalak titeket!
Voltam AFP és csütörtökön megyünk UH-ra.

Csema! Pihenj sokat és tereld el a gondolataidat!
Én is ezt teszem!

Mostanában ha háton fekszem és a kezemet a pocira rakom érzem Krizsót.És ma meg tegnap már az apukája is érezete! Napközben még nem érzem de az az idő is eljön majd.

Képzeljétek a kolléganőm tegnap szült végül császárral.(Chris)Õ is szokott a babaneten lenni a chat-en. Küldött képet is olyan édes a manója!

Pusza mindenkinek
Ilu 17+3
czuli
 
 


Bartika!

A Brendonba nem kell vásárolni, én semmit sem vettem. Csak kéresz egy pontgyűjtő kártyát, kitöltesz egy adatlapot, amit gépre visznek és azonnal megkapod a kártyádat és hozzá a katalógust, ingyen.
Én csak ezért mentem be, mert gondoltam, hogy itthon nyugodtan át tudom böngészni.

Én is olyan kocsit szeretnék, ami újszülött kortól használható, tehát vízszintesig lefektethető.
Nekem először a Graco Qattro Tour tetszett meg (Brendon katakógus 314.o.)
De a Graco Q.T.Deloux talán még jobb, mert van hozzá egy tök szuoi hordozó + egy mózeskosár is.
A katalógusban nincsennek árak. Sajna.

Üdv: Rita

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Annácska,
köszönöm neked is a megnyugtatást! A mintákat nagyon szívesen árküldöm a jövő héten az emilkédre.

Lányok,
nekem is fáj frontkor a fejem, én semmit nem szoktam bevenni, így 2-3 napig is elfájdogál...Kép
A 13. hétig szedtem az Elevitet + 2X2 MagneB6-ot (mert az elevitben is van ebből + ásványvizet is ittam, amiben szintén van magnézium).
Most már nem szedem az Elevitet, viszont áttértem a Béres-féle MagneB6-ra, mert ez olcsóbb, és csak napi 1 szemet kell bevenni. Ha kiszámoljátok, hogy mindkettő 50 szemes, de az egyikből napi 1X kell, a másikból min. 4 szem, akkor a gazdaságosságot nem kell bizonyítani, ugye?

Régebben versenytollasra jártam, a Nemzetközi Dunatúra (TID) egyik hazai szervezője és aktív résztvevője vagyok/voltam, és rendszeresen kocogtam. Most meg a nagy sétákon, hétvégi kirándulásokon kívül semmi, így talán megértitek, hogy nekem is hiányzik... De majd a baba születése után a kicsivel együtt!Kép

Lyly
14+3

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Ritaa! Hű, megnéztem, az a Graco tényleg szuper... hogy hogy a katalógusban sincsenek árak? Nem is értem!!! Kép
Na jó, mi úgyis csak kinézzük itt, és mi is abba az Outletbe készülünk, amit Mariannka írt...

Czuli! De jó, hogy már érzed a picurt!!! Ami a hátonfekvést illeti, nagyon meglepő, mert én soha nem tudtam úgy aludni és mostanában arra ébredek, hogy úgy fekszem, valahogy így a kényelmes. De ha már nagy lesz a pocak nem lehet háton aludni, vagy igen?

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Ez a Graco nekem is nagyon megtetszett! Kép Mindjárt meg is nézem a brendon honlapján, remélem megtalálom!

Nicika, nagyon szép az új tábla, így sokkal áttekinthetőbb, a színek is gyönyörűek. Kép
Remélem minden ok lesz ezzel a francos AFP-vel!

Én hétfőn megyek, remélem nálunk minden ok lesz. Utána lesz két hét múlva genetikai UH, már nagyon várom. Érdekes, hogy most szinte egyáltalán nem izgulok az AFP miatt.....valahogy érzem, hogy nem lesz baj, és remélem tényleg így is lesz. Kép

Nekem a héten már két este is annyit ficergett, kuruttyolt a babám, hogy az valami hihetetlen. Nagyon cukimanó volt, de a párom még nem érezte. Remélem hamarosan már ő is fogja érezni, mert csodálatos érzés. Hihetetlen, ahogy egyre többször érzem ezt a különös érzést, amit most már tudom, hogy biztosan a kisbabánk. Kép

Anita, én is izgulok egy picit, hogy két hét múlva az UH-on lehet, hogy megtudjuk fiú-e vagy kislány. Tényleg mindegy nekünk, de azért érdekes lesz tudni, végülis ez az egy, amit esetleg megtudhatunk róla amíg meg nem születik...Kép

Én is a gen. UH után mennék 4D-re, már biztosan nagyon látványos lesz.

Nekem hihetetlenül rohan az idő, nem tudom, nektek??? Amikor megtudtam, hogy lesz baba, szinte alig teltek a napok, most meg szinte már csak szaladnak a hetek, mindjárt félidő, és még alig tudtam meg, hogy babánk lesz.....jujjj. Kép

A Norbi Rúdon nagyon jót nevettem, klassz! Kép
R. R. gondolom jövő héten már kés alá is fekszik, hiszen valahogy meg kell majd jelenni a kamerák és fényképezőgépek előtt, és mutatni kell, hogy mennyire feszesek maradtak a mellei, a hasa, és a feneke. ÁÁHHHH, nem is írok erről, mert felhergel a butaság ilyen foka....

Jó hétvégét mindenkinek, holnap még jövök! Szurkoljatok hétfőn nekem az AFP-hez.....Kép

Eszti
16+2
Vendég
 


sziasztokKép
Köszönöm mindenkinek a kedves sorait, már attól jobb a hangulatom, hogy sokan velem éreztek és bíztattok!
Remélem minden rendben lesz velünk, folyamatosan beszélem meg a babóval semmi gond nem lesz!
Azért jó lenne már érezni őt, nagyon várom már, hogy mocorogjon, az is erőt adna, hogy érzem, hogy reagál a símogatásomra, hangomra!
LylyKép
Köszönöm előre is a mintákat, én is tudok Neked küldeni, már rajta van a gépen. mindíg egy kicsit.
Persze ha kitalálom, hogy tudnék a gép elött feküdni, többet lehetnék fenn, csak nagyon rövid az egér és a klaviatúra zsinórja.

KépKép
csema
 
 


MagneB6-ot én is szedek, de csak 3x1-et görcsoldó hatású lazítja az izmokat.

KépKép
csema
 
 


Hol vagytok: Tigi, Bibó, Platipus, Vpetra, Mariskaris???

Vas: szerintem vigyázz az emelgetéssel! Nem akarlak ijesztgetni, de a barátnőmnek elég nagy problémája lett belőle, de a babája szerncsére jól van.

Nicika: Légyszi válaszolj: Miért foglalkozol olyan fórummal, ill. emberekkel, akik ismeretlenül "fikáznak"? Most, hogy babát vársz, sok nyugalom kell és gondolom ők felidegesítenek. Mi kedvelünk Téged!!!

Czuli: Megy a drukk az AFP miatt, és hogy minden rendben legyen a csütörtöki UH-n!!!

Eszti: Neked is megy a drukk az AFP miatt!

Tündi (18+2)

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!

Vas! Üdv a csapatba.Azt hiszem mi is mondhatjuk,hogy szomszédok vagyunk.Tényleg jól nézzel ki ,és nem is hiszem el a 25-kg pluszt.Nem semmi ennyit fogyni.Én nem láttam a két lurkót a többiek hol látták?

Csema!
Én se tudok többet segíteni mint a lányok sajnos.De a sok drukk amit a növérednek küldünk biztos segít,és hamar rendbejön.Te is pihenj sokat,és nem lesz semmi baj.

Annyit írtok hogy nem is tudom kinek akartam írni.

Én kérdeztem a MagneB6-ot mert nekem olyan soknak tünt a 3x2 én 1x1-et szedek.Ahány kismamával eddig beszéltem,senki nem szedet csak a végén.De mint olvasom többen is szeditek megnyugodtam.

Pisilés: Már most félek a vízelet leadásától,hogy milyen gombát kapok én is ajándékba!

Norbi:Nekem tetszik hogy sok embernek segítenek lefogyni.Nekem ami nem tetszik az a sok reklám kaja,én ettől hányok.Én azért nem csinálnám a terhesség alatt azt amit Réka,de szülés után irigyelni fogom az alakját. Szerintem nem lesz szűksége műtétre,mert van ott elég izomzat.

Most megyek sütni túrós rétest mert úgye este 6 után nem eszünk.

Babetta 14+6

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Sziasztok!

Babetta: izomzat az van, csak épp megszülni nem tudta a babáját, mondván, minek szenvedjen. Brrrrrr!

Csema: kitartás! Nagyon drukkolok nektek!

Már a 13. héten is túl vagyok, de a hányinger még mindig megvan. Egyébként meg mindig álmos vagyok, de ennyi.

Ja, Graco oldal: http://www.graco.co.uk

cory 13+1

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Szia Cory!

Miért nem rendesen szült?

Babetta

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Sziasztok!

Cory!
Köszi a graca honlapját.

Babetta!
Milyen lett a túrós rétes?
Elküldenéd nekem a receptet? Az e-mailem benn van a profilomba.

Mi tegnap szalonnasütésre mentünk a barátainkhoz.
Előtte gyorsan sütöttem egy gyümi tortát + egy mályarakást (azóta kívánom, hogy Nicika csinált). Mindkettőnek nagy sikere lett. Kicsit izgultam, mert most sütöttem először szilikonos sütőformába.

Rita

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Babetta: hát az első gyerek után össze-vissza beszéltek. Az biztos, hogy császár volt. Norbi azt mondta, hogy minek szenvedjen, ha nem muszáj. Kórházi pletykák szerint annyira túlfogyott a terhességgel, hgoy nem volt semmi ereje már a szüléshez. Aztán a legdurvább pletyka szerint az első komolyabb fájás után elájult. Hogy mi igaz, azt nem tudom, de az tény, hogy lényegében nem vajúdott és császár lett.
cory 13+2

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?