Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Cory,
majd magyarázol neki a fejednél!Kép

Titati,
hogy te milyen csodaszép pocakos kismami vagy! nagyon csinos anyuci vagy!!!Kép

Lyly

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Ágiboszi!
Ment a szavazat!Kép Tényleg nagyon jó az alkotás!

Medike!
Úgy mentél védönöhöz, hogy nem voltak még leletek? Vagy már azt is elintézted? Nekem azt mondta a dokim, hogy csak leletekkel menjek védönöhöz.

M
8+3

Kép
Kép
maminti81
 
 


Maminti
A védőnőhöz lehet lelet nélkül is menni. Mármint labor lelet nélkül. Ami mindenképp kell, az az UH eredmény, amivel a szívhangot igazolod. Szóval akár már 8 hetesen is lehet valakinek kiskönyve.

Ágibocsi
Nagyon ügyi vagy! Szavaztam én is Kép

Titati
titati
 
 

 
 

Szisztok Kép
Rita Kép
Drukk az uh-hoz, remélem tudsz képet is hozni Kép

Ágiboszi Kép
Gratula, nagyon szépet alkottál, le a kalappal Kép
Szavaztam is Kép
Nem tudod mikor van a II klinikán felkészítő tanfolyam?

Mariann Kép
Nekem sem nagyon megy az alvás Kép
Éjjel óránként felébredek és írtó nehezen alszom vissza. De ha van valakinek praktikája szívesen fogadom Kép

Titati Kép
Örülök, hogy túl vagy az AFP-n Kép

Lányok!
Szerintetek nem gond, hogy csak most jelentkeztem be a védőnőhöz?

Annácska 10+2

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok!
Én se kaptam "ajándékot" a kiskönyv mellé.
Aludni nem nagyon tudok, legalább 2szer megyek ki pisilni. De ha elalvás előtt iszom egy pohár cickafark teát az segít. Nyugtató hatású (vizsgák előtti este is szoktam inni) és rendet tesz a pociban ha esetleg van vmi nőgyógyászati probléma. Ajánlom nektek is!
Hétfőn megyek a 12. heti UHra.
Nekem még egyszer se néztek szívhangot Kép
Katicuska 12+2
katicuska
 
 


Annácska,

szerintem semmi gond a mostani jelentkezéseddel. Általában a 12. hétig szeretik, ha bejelentkezik az ember, te pedig pont időben mész.

Lyly

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Katicuska,
ne izgulj, minden rendben lesz!!! Kép
Nagyon életerős kis pockok ám a kicsik, és hétfőn biztosan hallod majd a kis dibibdobiját! Drukkolunk neked is!

Lyly

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Katicuska
A cickafark teát felejtsd el!!!!!!!!
Valóban jó nőgyógyászati problémákra, de terhesen már TILOS inni!!!
Legalábbis nekem a nődoki ezt mondta.

Drukk az Uh-hoz Kép
titati
 
 


Maminti,
a dokim azt mondta, hogy legközelebb kiskönyvestől szeretne látni, ezért igyekeztem azt beszerezni.
A védőnőnek csak az UH-lelet kellett, bizonyítékként az "állapotra", aztán meg gyorsan elsorolta, hogy honnan hozzak neki leleteket a következő találkára.

És persze bejelentkezett családlátogatásra. úgy kellett meggyőznöm, hogy a festés és átépítés miatt halasszuk ezt már kicsit későbbre (6 napot sikerült nyernem), amit akar, azt meg mondja el a tanácsadóban.

Hozzá is négyhetente kell menni egyelőre, mint a dokihoz, így abban maradtunk, hogy a doki utáni héten látogatom majd meg mindig.

Medike

Edina és Eszter Hanna
KépKép
medike01
 
 


Én is elég rosszul alszom, egyszer megyek pisilni. Ma vagyok 14+2, de még mindig van olyan, hogy ég a gyomrom vagy émelygek. A puffadásról már ne is beszéljünk. Mikor múlik már el????

Kinga

KépKép
KépKép
scullyx
 
 


Maminti
védőnője válogatja, mikor és hányszor kell menni hozzá. Én 1x voltam, és meg is bezséltem vele, hogy viszlát... szóval többet nem is megyek.
A doki mindent be tud írni a kiskönyve, és minden kérdésedre tud válaszolni is.

Lyly
Köszi a bókot Kép

Titati
titati
 
 


Titati,
ez nem bók, hanem ez az igazság!!!Kép (Ahogy Tutajos hősünk mondaná!)
Tényleg jó kis pockós vagy már. Mi lesz veled a 9. hónapra?Kép

Lyly

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Sziasztok,

Ildi vagyok és már jó ideje olvasgatlak benneteket, rengeteg hasznos infót adtatok.
Valamelyik nap írtatok pár szót a szívritmus zavarról. Nekem kb. 2-3 hete rendszeresen jelentkezik és jó 1/2-1 óráig tart. Meglehetősen ijesztő dolog, tudnátok erről bővebben írni?
Egyébként első babánkat várjuk, ma vagyunk 12+5 hetesek.

Köszi

Ildi

Kép
tildiko
 
 


Na, végre működik újra...

Lyly
Tök érdekes, mert lányommal ennyi idősen, centiben pont ekkora volt a hasam, mint most (82cm). És a szülés előtti napon meg 6 hónaposnak néztek a kórházban. Így reménykedek, hátha nem lesz óriás pocakom Kép

Mindenkinek ajánlom, ma találtam Kép
http://www.pampers.hu/hu_HU/home.php

Titati
titati
 
 


Üdv Lányok!
Sikerűlt a gép elé ülnöm!
TitatiKép
Nagyon helyes a pocakod!!!
ÁgibosziKép
Ment a szavazat s különben is minden elfogultság nélkül a katicás órád a legjobb munka!
Nekem ha péntek de van időd msn-n jöhet a pogis nyomtatható verziója és a mesekönyv is:
Próbáltam lementeni az oldalról amit adtál, de állandóan lefagytam közben!
Ma kinyomtattam a muffinost.Várom hozzá a fakönyv borítót!

KépKép
csema
 
 


Titati

A nacid kismamanadrág?

Alina
Vendég
 


Csajok!
Ez a pocaklakó minden délután tornázik Kép 3 után szokott rákezdeni...most 3/4 4-kor kezdte, és az előbb meglepően nagyot RÚGOTT a bal oldalamba Kép Kép Élete elsőét Kép Mert eddig csak hullámzott, meg kicsit nyomkodott... De most: huhú Kép

Titati 18+5
titati
 
 


Alina
Nem ez nem az... Paris butikban vettem 990-ért egy hónapja kb. Kicsit magasított csípőnadrágnak mondanám, semmi extra.
titati
 
 


Már én is alig várom, hogy érezzem őt mozogni!
Olyan jó érzés, és akkor már valahogy valósabb, kézzelfoghatóbb a jelenléte!

KépKép
csema
 
 


Titati,
látod, mindenki mást mond! Nekem javasolták a cickafarkot, amúgy is ittam amióta először megjött. De fene tudja. Lehet, hogy a dokik a saját szubjektív véleményük alapján ajánlanak /nem ajánlanak dolgokat. Meg ugye minden szervezet más. De lehet, hogy ezek után inkább én se iszom.

Medike,
hány hetes vagy most?
Furcsállom, hogy a védőnő ilyen hamar akar menni csal. látogatásra. Nem akkor kéne, amikor már megvettük a szükséges dolgokat meg kialakítottuk a baba helyét? Akkor tud korrigálni, tanácsot adni. Mi például nem itt fogunk lakni mire megszületik a baba. Azt még nem tudjuk, hogy hol, de a 30 m2-es albérlet, ahol most vagyunk teljesen alkalmatlan.

Kinga,
A panaszok, amiket említesz, hát mindenkinél máskor múlik el, ismerek olyan anyukát, aki végig így volt Kép
Drukkolok, hogy mihamarabb élvezhesd a 2. harmadot!

Az Uh-n mindig néznek szívhangot?
katicuska
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a jó tanácsokat az alvással kapcsolatban. Ma este megpróbáloim a cukros tejet, de cickafark teát biztosan nem fogok inni. (Korábban én is használtam, de nekem is azt mondták, hogy most nem kellene.)

Védőnők: a dokim azt mondta, hogy ne foglalkozzak azzal, amit a védőnő mond. Figyeljek rá, ő segíteni fog mindenben. Szerencsére nekem jó fej védőnő jutott, nagyon rendes. Kép

Mariann

Mariann & Istvánka 2006.01.31.

KépKép
mariannka
 
 


Sziasztok!

reggel elmentem a dokihoz mert a hétfő esti fájdalom reggel is jelentkezett de enyhébben.inkább elmentem hogy megnézzen mint izguljak,azt mondta minden rendbe szedjek magne-B6-ot 3x2-t.meghalgatta a szívhangokat is.úgyhogy most megnyugodtam.

Titati! tényleg elképesztően helyes a pocid.most már én is azt érzem hogy reggel hanyat fekve is van egy gömb a hasamba,jól kitapintható a méh.

Medike! én is furcsállom hogy ilyen korán akar menni a védőnő.én júli végén voltam nála de csak akor megyek legközelebb ha már az AFP is meglesz.aztán megbeszélem vele hogy amíg dolgozom addíg nem járok de ha akarja utána mehetek hozzá havonta.

Nicika hol van mostanába.Vagy csak azért nam látom mert nincs időm visszaolvasni mindent.
tunka
 
 


Mariann,
a cukros tej vaníliás cukorral még finomabb!
amikor az öcsém Miskolcon volt a GYEK-ben akkor az ápolónők azzal itatták őket, és én is megkóstoltam (nyami-nyami)
katicuska
 
 


Katicuska!
Az I. klinikai UH-on nekem még sosem néztek szívhangot, de ha megkéred őket... Egyáltalán ott sikerült időpontot kapnod, vagy máshova mész?

Cory!
Egyik vetélésemet követően én is a pici lányommal mentem UH-ra . Mit mondjak, a szonográfus, morózus hölgy létére, nem igen repesett az örömtől. Valami ilyesmit hallatott: erre az 5 percre nem tudtam a szomszédban hagyni a gyereket? Ha csak öt percről lett volna szó...

Ági!
Én is szavaztam az órádra, szintén elfogultság nélkül ez tetszik a legjobban.

Bori 18+2

Bori

Kép
borkadorka
 
 


Bori: hát ez az... Múltkor 2,5 órát ültem a váróban. Ez a nő elég szimpinek tűnt, bár első szülőnek nézett Kép
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok! Hogy vagytok! Már napok óta nem jártam erre! Látom szépen termeltetek! Visszaolvasni szinte lehetetlen!
Hoztam táblát! És kérek szorítani holnapra mert megyek AFP-re!
Kép
Kép

KépKép
nicika
 
 


Bori!
Igen, a SOTEra megyek UHra.
Azért örülnék, ha lehetne szívhangot hallgatni, mert nekem még nem volt ilyen vizsgálat, és sokan vannak akiknek már hetekkel hamarabb meghallgatták.
katicuska
 
 


Nicika, beírnál engem is a táblába?
scullyx Bp, 30, 2005.05.19, 2006. 03.07, 14+2, 1 baba, első baba.
Köszi

KépKép
KépKép
scullyx
 
 


Katicuska,

köszi a biztatást.

Nekem már a 10. héten néztek szívhangot, viszont már a 8.-on megmutatták, ahogy ver a szive.

KépKép
KépKép
scullyx
 
 


Sziasztok!

Jó sokat írtatok, mióta nem voltam! Sajna reggel 8-tól este 6-ig dolgoztam a héten, úgyhogy nem volt időm írni. De azért nem felejtettetek el, ugye?
Nálunk a szívhangot már az első UH-on nézték, akkor voltam 6+3.

Tunka!
Örülök, hogy nincs semmi gond, de azért vigyázz magadra!

Titati!
Aranyos a pocikád! Az enyém még tök lapos...

Ágiboszi!
Ment a szavazat! De nem csak azért, mert kérted, hanem mert tényleg a Tiéd a legjobb!

Holdviola
8+5
Vendég
 


Scullyx! Természetesen beírlak a táblába! Kép

KépKép
nicika
 
 


Sziasztok csajok!
Én is vagyok ám még, de pár napig nem tudtam jönni!
Kicsit visszaolvastam, de az összeset sajnos nem tudom.

Titati, azért téged megkukkantottalak, és mondhatom, hogy nagyon szép pocid van, az egyik képen még a tesó buksija is ott van, ugye??? Kép

Nekem is az utóbbi pár napban újra nőtt a pocim, most már abszolút kitölti a kismama nackókat.

Nicika, nagyon nagy drukk az AFP-hez!!!
Én hétfőn megyek....

Estére rendesen megfájdul a derekam és a lábam, szóval jó napközben egy picit pihentetni a pörgést. A keresztcsontom is fájdogál, nő a baba rendesen. Kép Nade erre vártunk, nemigaz?? Kép

Egyre gyakrabban érzem, hogy kavarog-kutyorog a hasim, tegnap este nagyon sokat éreztem ezt. Szerintem a babám......Kép


Na, megyek, mert marha fáradt vagyok!

Puszi mindenkinek és drukk az UH-osoknak! Néznék még klassz pocis képeket!!! Kép

Esztipeszti
16+0
Vendég
 


Én 6 hetesen voltam UH-n, azóta nem. Akkor nem látszott még a baba, csak 2 petezsák, de az egyik nagyon halvány volt, a doki azt mondta vsz. nem fejlődik tovább. De a szív akkor még nem látszott a másikon se. Szóval kérni fogom hétfőn, hátha kedvesek lesznek.

Holdviola,
nekem 10 hetesen kezdett látszani a pocakom, de még most sem egyértelmű a be nem avatottaknak, hogy nem csak háj Kép
Szóval nemsokára látszik majd neked is(csak győzzük kivárni Kép )
katicuska
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk UH-n és minden rendben! Kalimpált a pici és a doki megmondta a nemét, de mivel nem 100%, majd később megírom. Szombaton megyünk 4D-re, remélem ott kiderül!

Medike: Védőnő: Nálunk a védőnővel jóban vagyok, de mindig elír valamit a kiskönyvemben, most pl. a vércsoportomat! A kislányom mikor fél éves volt és a földön csúszott - mászott simán bejött sáros cipővel! Amikor sírt a gyerek és felvettem, azt mondta, hogy látszik, hogy kihasznál engem! Kép Én már nem veszem komolyan!

Ágiboszi: szavaztam Rád, édes az óra!

Mariann: Ne aggódj, hogy nem tudsz aludni! Sajnos ez sokunkkal előfordul, csak mivel Te még dolgozol, így nehezebb. Jó ötletem nincs, ha fent vagyok éjszaka, akkor a babára és a családra gondolok, hogy milyen jó nekünk.

Lyly: Nálunk APA emésztési problémákkal kűzd KépKép

Titati: Jól nézel ki, jó Neked, hogy csak a pocid nőtt!

Kinga: Nekem az émelygés a 17. hét végére múlt el, de még nem vagyok most sem tökéletes (18+0)
Az biztos, hogy egyszer elmúlik! Ez nagy segítség volt, nem?Kép

Alina: Én rendszeresen elfelejtem a napi programot, mikor hova kell mennem. Elhagytam a kocsikulcsot is, nem tudok fejben számolni...stb.

Csema: Végre jelentkeztél? Végül mikor csinálják a cvs-t?

Nicika: Köszönjük a táblát! Miért vagy eltűnve kicsit?

Jó éjt mindenkinek!

Tündi

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!

Titati!
Nagyon helyes a pocak,de már biztos unalmas,hogy mindenki ezt írja. A babakocsi is super,de nekem tetszik a szőnyeg is.

Maminti!
Örülök hogy minden rendben.

Medike!
A védőnő hozzám is akart jönni a 12.héten családlátogatásra. Mondtam neki hogy nem nagyon vagyok itthon majd januárba jöhett.Nem tetszik ez a nyomulás még bármi történhet a babával,de ő már vendégségbe akar jönni.Miért nem elég kintröl ránézni a házra,hogy nem putriba lakunk ,majd jöjjön akkor ha megszületett a baba.Azt tudom hogy ő védi a baba jogait és ha megszületett akkor kötelező beengedni,és ez oké is.De nekem ne jöjjön addig havonta.Lehet hogy bunkó vagyok,de így gondolom.

Katicuska!
A szívhangot biztos nézte,csak nem hallotad én is csak láttam,de még én se hallotam.Ez miatt nekem is fáj a szívem pláne ha a többiek beszélnek róla.

Scullyx!
Szerintem ha ezzek a tünetek elmúlnak akkor majd jön valami más,de ezt a tapasztaltak majd leírják.

Tunka!
Nem sok a 3X2 MagneB6?

MIndenkinek drukk aki megy vizsgálatra.

Babetta

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Tündi,
legalább megnyugszom, hogy nemcsak én vagyok így. Csak elmúlik. Egyébként mostmár sokkal jobb, mint az első 3 hónap volt.

KépKép
KépKép
scullyx
 
 


Hű, TitatiKép Hogy Te mennyire csinos kismama vagy! Rengeteget nőtt a pocid 3 hét alatt, visszanéztemKép Gratula! Ja, és nem semmi,hogy ez a nagy poci belefér sima gatyóbaKép Köszönöm az infót az AFP-ről!

Tünde! Gratula az UH-hoz, annyira kíváncsi vagyok, hogy milyen nemű a babótokKép

Mariann! Én is sokat felkeltem szintén 3-4 óra körül, 1-1,5 óráraKép Ez vagy 2-3 hete elmúlt, már csak 1x kelek fel pisilniKép

Holdviola! Persze, hogy nem felejtettünk elKép Nem lehet könnyű ennyit dolgozni...

Tunka! Vigyázz Magatokra! Szedd rendesen a magne B6-t! Én sokszor elfelejtem, és keveset veszek be belőle. Ma reggelre úgy begörcsölt a vádlim, hiába feszítgettem... még mindig húzza a görcsKép

Csema, Nicika! Üdv újraKép És Nicika, megy a drukk az AFP-hez:Kép

Eszti! Én is hétfőn megyek AFP-re!(+ vércsop.meghat, hepatitis...) Ráadásul még jövőhétre időpontot kell kérnem a cukorgondozóba is vizelet-és vérvizsgálatra, a diabeteses családtagok miattKép

Ma ügyintézés közben két helyen is megkérdezték, hogy mikorra várom a babátKép Tehát mostmár elég egyértelmű lehet...KépKépKép
Megismerkedtem ma én is a védőnőmmel, mert a múltkor helyettesítették. Az enyém is elég fiatalka, de nagyo kedves, szimpatikus! Õ is mondta, hogy meg fog látogatni otthon. Azon aggódom, hogy mi is a felújítás közepén (sem) állunkKép

Azt hiszem, mára ennyi! Nagyon fáradt vagyok! Holnap talán itthon leszek, és jobban követni tudom a dolgokat!

Jaj, Ági én még csak most fogom megkukkantani az alkotásod, és szavazok, ha nem késtem el!

Puszi, és nyugodalmas jó éjszakát Mindenkinek!

Anita 15+5

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Én aztán tudok helyesenírni, Bocsi a hibákért megyek aludni
Én is jó éjszakát kívánok mindenkinek

Babetta

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Sziasztok lányok!

Ne haragudjatok, most nem reagálok név szerint, mert nagyon fáradt vagyok. Csak az elalváshoz-visszalaváshoz ajánlanék egy szívemnek kedves relaxációs gyakorlatot: lazítsd el magad, és gondolj életed egy szép pillanatára. Próbáld meg minél élesebben felidézni magadban, lásd a fényeket, érezd az illatokat...

Jó éjszakát mindenkinek! Kép

GyeZsu
gyezsu
 
 


Az én elalvást segítő trükköm a Kegel gyakorlatozás. (Vagyis a "titok-izmok" ritmikus összehúzása-elernyesztése)
Olyan, mint a bari számlálás, csak hasznosabb KépKép

Borcsa
16+1

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Mi még nézzük a meccset.

Babetta!
Ne félj a szüléstől! Gondolj mindig arra, hogy ezáltal láthatod meg a várva várt kisemberkét!
A fájdalom csak ideiglenes lesz és végső esetben ez ellen is lehet tenni. Sok szülésre felkészítő tanfolyan van, ahol segítenek ellazulni és a babára koncentrálni. Biztos minden rendben lesz!

Anita: Köszi, hogy te is örülsz (és mindenkinek persze!!!), szombaton megírom a nemét, ha biztos lesz!

Tündi

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Most megyek uh-ra. Kérek némi drukkot Kép Nyakiredő mérés lesz.
cory 13+0

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Köszi szépen a cukros tej tippet. Finom éppen nem volt, viszont segített. Gyakorlatilag a teljes éjszakát végigaludtam, és "csak" négyszer voltam fent, de akkor is csak 2-2 percere.

Mindenkinek megy a drukk, aki vizsgálatokra készül.

Mariann

Mariann & Istvánka 2006.01.31.

KépKép
mariannka
 
 


Sziasztok!

Cory természetesen megy a drukk neked, bizosan minden rendben lesz!

Titati! Tényleg jó neked, hogy csak a pocakod nő, az pedig nagyon csinos.

Ági! Légy szíves írd le még egyszer hol lehet a művedet megtekinteni, és szavazni rá.

Védőnűvel kapcsolatosan szerintem nem kell senkinek sem sietnie hozzá. Én 8 hetesen voltam először dokinál, de azt mondta, hogy csak legközelebb ad a védőnőnek igazolást a terhességről. Ez 12 hetesen meg is törént, de a védőnőtől csak 13 hetes korra kaptam időpontot. És az igazoláson kivül nem is vittem semmit. Nem is kellett neki. Viszont mondta, hogy menjek el belgyógyászati kivizsgálásra, ott kérjek EKG-re beutalót, és menjek el fogorvoshoz is. Az én nőgyogyim az első vérvételt és egyéb laborvizsgálatokat csak a 16 hetes AFP-vel együtt elegendőnek tartja elvégeztetni.

Én még mindig meg vagyok fázva, de a javulást már érzem (vagy csak érezni szeretném).

Mindenkinek jó babavárást!

Paga 14+2

Gabi
paga
 
 


SziasztokKép

NAgyon nagyon szépen köszönöm a sok sok szavazatot mindenkinek, nagyon rendi csajok vagytok, tökre meglepődtem este mikor megnéztem az állást Kép

MariannkaKép

Én is nehezen alszom mostanában, de sokat szokott segiteni a zenehallgatás, valami jó kis meditativ zenével szép álomba lehet magát ringatni az embernekKép Amugy a sima langyos tej is segit, ha mondjuk a cukorral kombinálva nem éppen jön beKép

BabettaKép

A joghurthoz egyél egy korpovit kekszet, már ha szereted és az gyorsan felszívja a savat és nem fogja marni a pocid. Amugy ha szereted a kefir ilyenkor jobb, kevesebb savat csinál.
Mért ne lehetne olyan a szülésed mint az álmodban?? tessék pozitivan hozzáállniKép

MamintiKép

Hu ez az álom császár kicsit huzós lehetett Kép Amugy elég az uh papir amin igazolva van hogy babát vársz a védőnőhöz, a többi leletet meg ugy is szépen beszerzed, aztán majd ha mész hozzá bemutatod neki szép sorjában. Kép

Alina Kép Köszi a dicséretet aranyos vagyKép

Titati Kép

Tuti jó lesz az AFPd, ne izgulj Kép A hepatitis szürést mindenkinek megcsinálják az afpvel együtt, ennek a leletét majd a védőnő fogja odaadni nekünk, vagyis neki küldik majd ki.
Nagyon jók a képek, szép pocid van nagyon Kép

Medike Kép

Tök természetes hogy igy érzel még, van mikor még én is elfelejtem egy két órára hogy babát várok, még tul pici a babó, hogy igazi fizikai jeleket küldjön nekünk, de már csak pár hét és klasszul fog zongorázni a bordáinkon KépKép
A vvédőnőt sajna területi alapon osztják, igy marad ő, ha csak el nem akarsz költözni. Fel a fejjel, járj hozzá csak két havonta, ugy se az ő pecsétja a mérvadó hanem a dokié.

LylyKép

Terhességi tünet apánál, ez nagyon jó Kép tényleg nagyon várja ő is a babót, mi lesz majd a szülésnél ? Kép

Cory Kép

Drukk megy minden rendben lesz az uhánKép Én is kétszer moziztam Danival, mert nem volt kire hagynom, de nagyon aranyos volt végig, tök csöndben elvolt a kölök Kép

Annácska Kép

Köszi a dicséretet.
A szülésfelkészitő a II. nőin szeptember 13án indul fél háromkor lesz a földszinti könyvtárteremben, utána ha minden igaz lesz kismama torna is Kép
Ne izgulj, nem vagy elkésve a védőnőtől, én már betöltöttem a 12. hetet mikor mentem, általában ez a bevált protokol náluk.

Katicuska Kép

A gyógynővényteákat terhesség alatt felejtsd el!!!! NEm szabad semilyet sem fogyasztani, mert az élettani hatása nem ugyanaz, mint a nem terhes időszak alatt.

Csema Kép

Pénteken akkor küldöm neked MSN en, mert jó nagy adag, a mesekönyvet is átküldöm, jól gondolom hogy az a változat kell amit már lehet majd füzni?

Bori Kép

Köszike neked is a dicséretet Kép

Holdviola Kép

Vigyázz magadra ne hajtsd tul magad, mert annak a babóca látja a kárát. Pihenj amikor csak tudsz Kép

Tünde Kép

Gratula az uh jó eredményéhez és várjuk az élménybeszámolót a 4Dről, és nem utolsó sorban hogy ki lapul a pociban Kép

Anita Kép

Köszike Kép nem késtél még el, szeptember végefeléig lehet szavazni Kép

MAgunkról gyorsan Kép
Tegnap voltam nőgyogyinál, elküldött uhra, hogy mostmár biztosra menjünk a babóca korát illetőleg, mivel jó vaskos anyai hasfalam van, ezért a hasi uh elég pocsék képet adott, igy utoljára még csináltak egy hüvelyi uht, 14. hetet löttük be, igy szept 21én megyek AFPre, utána meg ha megvan a lelet (telefonon fogom megkérdezni) megyek bejelentkezni az I. nőire a genetikai vizsgálatra. Megkapta a magzati kedvezményhez az igazolást, igy ma apa le is adhatta, majd megy az egész napi zrika náluk hogy ujra apuka lesz KépKép

Ne hari hogy ilyen sokat irtam, de nagyon feldobott hogy ennyire aranyosak voltatok és szavaztatok meg megdicsértetek. Mégegyszer mindenkinek köszönöm aki szavazot.

puszi
Ági
14

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Vagyok csak "nyalogatom sebeimet".
Vasárnap este fájdalmas lett a pisilés, fájt a hasam is.Hívtam a dokit azt mondta valszeg felfázás, csináltassak vizelet vizsgálatot és annak eredményével menjek a házi dokihoz gyógyszerért.
Lelet lett csak éppen tök negatív és 2 napig a tünetek is elmúltak......egészen kedd estig, akkor pár órát megint szenvedtem.Másnap úgyis mentem Ekg-ra a házi dokihoz és előadtam bajomat.......azt mondta mivel nem baci okozza , akkor gomba és írt gyógyszert.A dokimat nem értem el, de a neten kiderítettem, hogy kismama szedheti így elkezdtem.........aztán este a dokim lefújta ezt, mert gombára állítólag nem hat.Ma be kellett küldenem a párom steril kémcsőért, amit holnap visz vissza és jövő héten kell telcsiznem a tenyésztés eredményéértKép, kedden úgy is megyünk a dokihoz......
Addig nem tudom mi lesz......bár ilyen kellemetlen fájdalom csak kétszer volt pár órára, de rettegek az előttem álló napoktól.
Azt már kiderítettem, hogy ha tényleg gomba bajt nem okozhat a babánál, és gondolom a doki is ezért nyugodt.....
Volt már valakinek ilyen?????
Napok óta nem ültem ide, de remélem mindenki más okés, nincs türelmem visszaolvasniKép

Becsi 14+6
becsi
Iklad
 
 


Sziasztok Lányok!!

Én is csatlakoznék hozzátok ,ha nem gond.Eddig olvasgattalak csak Benneteket, de nem írtam ,mert még nem sok mindenkinek mondam el a dolgot.Egyébként 10+6 hetes vagyok, és a harmadik kisbabánkat várjukKép
2 fiam van ,Levente hat éves lesz nov.-ben, Olivér éppen holnap lesz másfél.És márc.31-re várjuk az új bébit.Kép
Olvastam múltkor , hogy vannak többen Szent Imrések is(de sajnos már nem tudom, hogy kik).
Én is ott fogok szülni, Fülöp Tamásnál.Olivér is ott született tavaly.Kép
Egyébként Gödöllőn lakunk.

Bemutatkozásként ennyiKép
Sziasztok
IldikóKép10+6
vas
 
 


Szia Ildikó, üdv nálunk!
Egyre jobban gyarapodunk... (két értelemben is)

Becsi!
Nekem még nem volt ilyen problémám, de szerintem ha a doki nem ideges ez miatt, akkor Te se legyél az! Biztos nem lesz semmi baj! Védi a picit a magzatburok, meg más egyébb!

Holdviola
8+6
Vendég
 


Becsi!
Szegénykém, írtó kellemetlen lehet neked! A gomba szerintem nem ilyen jön-megy alapon okoz gondot. Nekem most is van sajna és főleg reggel érzem pisiléskor, de ez azért van mert nagyobb a koncentrátuma ilyenkor, de nem csak egyszer-kétszer kellemetlen. Szóval nem értem. Szerintem jobb ha kivárod a tenyésztést. Kép

Ágiboszi! Majd értesíts minket, hogy Te nyertél-e!!! Kép
Cory! Megy a drukk!
Már annyian írtátok, hogy ekkor meg akkor mentek AFP, meg UH, hogy totál összezavarodtam nekem mikor kellene menni. Jövő héten kezdjük a 12. hetet, akkor elég elmenni? És ha még nekem semmit nem csináltak, akkor mivel fogják kezdeni? Vagy ez orvos függő?
Nicika és Anita! Nektek is megy a drukk az AFP-hez!!!
Nekem bezzeg nincs bajom az alvással... este 10-kor fekvés, reggel így is alig bírok felkelni. Sajna még nekem is tart az émelygés, este a legrosszabb. Kép
Vas! Üdv nálunk! Tök jó, hogy gyarapítod a 3. babások táborát! Kép

Csináltam képet a pocakomról! Tudom, hogy ezek még csak a belek, mert 11 hetesen nem lehet a baba ekkora, de nekem ez nagyon látványos a lapos hasamhoz képest. A fejem lemaradt, de majd legközelebb az is rajta lesz. Kép
Kép

Puszi mindenkinek!
Bartika
10+3

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Paga Kép

Itt tudod megnézni az alkotásokat , a bal oldali menűben az aktuális pályázatok alatt az állatok világa :

http://gportal.hu/portal/dekupalyazat/

Szavazni szintén a baloldali menűben tudsz lent, amelyik tetszik annak a számát bepöttyözöd és elküldödKép (az enyém a katicás óra, 30. alkotás, de bármelyikre leadod a szavazatod akkor annak tuti örülni fog a gazdájaKép

Becsi Kép

Hasonló cipőben járunk, nekem elsőre sajna hólyaggyulladásom volt a vizelet vizsgálat alapján, kaptam antibiotikumot, elmult nagyjából, de még mindig előjön néha hogy fáj ha pisilek, de a vizelet most negativ... Bizzunk benne hogy jövőhétre kiderül hogy mi a baj és gyorsan el is mulik Kép

Ildikó Kép

Üdv közöttünk, én ugyan nem a Szentimrében tervezem a szülést, de belgyogyihoz odajárok Kép Gratula a két fiadhoz, gondolom most örülnél egy kislánynak, vagy maradtok a fiuknál?Kép

puszi
Ági
14

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?