Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Hű, Katica, hogy te milyen komoly dolgokkal foglalkozol! Gratulálok! Kép

Lányok,
ma nagyon rosszul vagyok, ráz a hideg, le akar esni a fejem, úgyhogy irány a háziorvos! Lehet, hogy összeszedtem valamit én is?

Lyly

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Lyly!

Jobbulást, reméljük, nem komoly! Búj be a takaró alá!
Vendég
 


Márti! Én most szeretnék kismamatorna után nézniKép. Régen komolyan sportoltam, de az utóbbi 1-2 évben igen elkényelmesedtemKép
Szerintetek nem korai még a torna? Vagy már el is késtem vele?

Katica, én is gratulálok, bekukkantottam a honlapodra!Kép

Alina, köszi a dícséretet a babóca nevében isKép

Lyly, vigyázz magadra! Tűzés a házidokihoz! Pihenj, teázz! Baromi gyenge vagyok én is, de nálam nem a nátha játszik beKép

Anita 15+0Kép

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 

 
 

Márti, Kinga! Köszönöm a gyors válaszokat, akkor mostmár tényleg utánanézek, hol tudok itt elmenni tornázniKép

Én is nagyon hiányolom Nicikát! Remélem, minden rendben! Nem szokott így eltűnni, és nem jeletkezni...

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Lyly

Mielőbbi jobbulást kívánok!!!
Vendég
 


Anita

nem korai a torna, nekem azt mondta a doki, hogy a 13. héttől már folyamatosan lehet járni a terhestornára és úszni (persze csak nagyon tiszta helyekre)

Kinga 13+4

KépKép
KépKép
scullyx
 
 


Szerintem nem késő, a lényeg, hogy mindig mozogni kell. Bármit lehet sportolni, ami nem megerőltető, de ami azért kondiban tart.
márti26
 
 


Nicika mi van Veled? Nagyon el vagy tűnve. Minden OK?

Márti
márti26
 
 


Holdviola, Anita,

köszi, kb. 4-kor indulok is, addig csak kibírom valahogy. Aggódom a Picurért, csak vele ne legyen semmi baj!!!! Kép

Lyly

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Alina, neked is köszi a drukkot!
Citromos vizet iszom, a tea már a könyökömön jön ki.Kép

Lyly

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Anita! Nem én mondtam ugyan, hogy kényelmes cipőt vettem, de én is szeretnék már venni egyet, hetek óta járom a boltokat, de sajna az őszi cipők még nem jöttek ki... Elárulod, hogy Te hol vetted, milyen és mennyiért? Kép
És jobbulást neked!

Lyly!!! Neked is!! Gyógyuljatok meg!! Itt nálunk a cégnél is sokan voltak betegek, valami csak van a levegőben!!!

NICIKA tényleg eltünt, remélem nincs semmi baj!!! Vagy nem utaztak el valahova? Úgy összefolynak a napok...

Én is szeretnék majd tornázni járni, de lehet, hgy beszerzek egy kazit és otthon tornázok, mert nekem az az elrettentő minden esetben, hogy itt Bp-en annyira utálok közlekedni és egyik helyről a másikra nem 2 perc eljutni, mindig azon dühöngök mennyi időt elvesz az életemből..

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Lyly, ami nekem még nagyon szokott segíteni, ha a citromot összekeverem egy nagy kanál mézzel. Édesebb is és a méz is gyulladáscsökkentő!

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Bartika,
igazad van, én ezt grapefruit lével csinálom, nagyon üdítő és finom is! Most éppen citromot szopogatok...Kép

Lyly

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


AnitaKép

Én is szeretnék kismamatornára járni, nem csak a mozgás miatt, hanem hogy új közösségbe keveredjek.Kép
Nekem a lakóhelyemen van kismamatorna, és jó lesz helybéli csajokkal megismerkedni.
Vendég
 


Akkor ezt elnéztem BartikaKép Csak olyan nagy a topicban a pörgés, hogy alig bírom megjegyezni, ki mit írt, mi van vele! Sorry!Kép Nyíregyházán vettem a Siesta boltban, ahol Marc és hasonló kényelmes ciőket lehet venni. Ez PIA (Comfort) márkájú, vaj színű és drappos, beledugós cipellő! 9900,-Ft-ba került! De ami a lényeg, hogy tényleg baromi "komfort" érzetet biztosítKép

Nicika nem írta, hogy elutazna, legalábbis most már nem emlékszem...

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


AlinaKép Remélem, én is találok itt vmit. Én is vágyom a társaságbaKép

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


sziasztok,
én a védőnőnél olvastam egy tornás hirdetést itt a 18. ker.ben, 200 Ft/alkalom.
aki még nem talált, az érdeklődjön a védőnőjénél.
katicuska
 
 


Üdv. a csinos kismamiknak! KépKépKép

Én 167cm és 75 kg vagyok, sajnos kövérnek látom magam. Régen 58kg voltam,de a második szülés és szopi után nem volt időm lefogyni, most diétázom (persze ésszel).
Most múlt el a hányingerem, úgyhogy remélem sikerül mértékkel enni és tornázni.
Nekem a fenekem is nő KépKépKép

Anita: A legjobb időben vagy a kismamatorna elkezdéséhez. Nekem először furcsa volt a stepaerobik után, hogy ez inkább nyújtás, légzés és finom tornácska. Persze most ennek van itt az ideje.

Titati: Köszi a számot, hétfőn hívom!!!

Tündi 17+1

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Lányok,
itt egy címlista, hátha jó lesz valamire!
http://inetcom.hu/andrea/babasmamas/listamama.html

Lyly

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Sziasztok! Itt vagyok ám! Nem tűnetem el! Vissza nem olvastam, mert 3 nap alatt rengeteget termeltetek! Már olyan sokan vagyunk hogy egyszerűen nem bírom követni a dolgokat!
Egyébként jól vagyunk! Jövő csütörtökön megyünk AFP-re! 28-án pedig UH-ra!

KépKép
nicika
 
 


Ja és a mai tábla!
Kép
Kép

KépKép
nicika
 
 


én is felkerülhetek?
Bp, 23 év, 2005. 06.14., első baba, a többit még nem tudom!
katicuska
 
 


Persze! Már be is raklak!

KépKép
nicika
 
 


Ezúton i gratulálok mindenkinek, aki a harmadik (+4ik)babáját várja!
mi is 3an vagyunk tesók, én a legnagyobb, de látván mennyi gonddal jár, inkább csak kettőt szeretnék (kivéve ha vmelyik ikerterhesség lenne, akkor persze 3). Amúgy tök jó, hogy van 2 tesóm!
katicuska
 
 


Én is fel szeretnék kerülni.

Bp. 30év, 2005.05.19, 2006.03.07. 13+4 1 baba

Köszi
Kinga

KépKép
KépKép
scullyx
 
 


Sziasztok!

Jó, hogy újra itt vagy Nicika! Ha Te nem lennél nem is tudnánk követni, hogy hányan vagyunk.
Köszönjük a táblákat!

Mindenkinek jó hétvégét, és a hozzám hasonló náthásoknak jobbulást kívánok!

Rita

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Sziasztok!

Csak most jutottam a géphez, mert napközben gyógyultam. Kép

Anita: óvatosan a kamillateával, mert hasmenést okozhat. Én sajnos így jártam. Kép

Úszás: korábban nagyon sokat úsztam, de szerintem most ezzel vigyázni kell. A különféle fertőzésekre (pl. gomba) most érzékenyebbek vagyunk, mint különben és az uszodák sem a tisztaságukról híresek.

Ma reggel voltam védőnőnél, és kaptam egy kis dícséretet, mert nem híztam semmit 4 hét alatt, viszont a pocakom 3 cm-t nőtt. Mondjuk nekem semmit nem szabadna hízni, de azért nagyon örülök. Kép

Mariann

Mariann & Istvánka 2006.01.31.

KépKép
mariannka
 
 


Sziasztok Mindenkinek!

Tényleg rengeteget írtok,alig győzi az ember vissza olvasni.
Mindenkinek gratulálok az UH eredményekhez,és a képekhez is.
Jobbulást minden betegnek,és persze a hányingereseknek is.Ma én is nagyon szenvedek a hányingertől,pedig 3 napig nem volt semmi bajom.
Biztos az időjárás miatt van ,még a fejem is fáj.

Scullyx,Katicuska,Szelivi: Üdv a csapatba,ha valakit kihagytam bocsi.

Maminti: Cory után én is a Magne-B6-ot ajánlom.


Bartika: Én December.15-ig akarok dolgozni. Az orvost én a 12.héten választottam.

Lyly: A keresztcsontom nekem is fáj,ha ez vigasztal,és jobbulást.

Titati és Nicika: A recepteket én is szeretném kérni.

Babakocsi ügyben minden infót köszi mindenkinek.
Gyezsu: A kendő nagyon tetszik nekem örülők,hogy írtál róla.

Én 2kg-ot híztam eddig 170cm 65kg lettem.

Kaptam ajándékba 3-om kismama nadrágot aminek nagyon örültem ,most pörögnek a mosógépben.

Hajfestés: Maradtam a szinezés mellett.

Most megyünk szalonnát sütni a szomszédba. Mindenkinek szép hétvégét.

Sziasztok Babetta 13+6

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Sziasztok!

Bartika, Babetta, szívesen Kép A kengurura szokták mondani, hogy akkortól lehet használni, amikor már tud ülni a baba, de ha jól tudom, vannak olyan típusú kenguruk, amiket már újszülött kortól lehet - ezt ne tőlem kérdezzétek, mert kenguru ügyben nem vagyok otthon Kép A kendőnek viszont az a nagy előnye, hogy rásimul a gyerek gerincére és úgy tartja. És amíg pici, addig nem úgy szokták vinni, mint a kenguruban, hanem az általam "bölcsőtartás"nak nevezett pózban, ami igazából fekvő, itt meg tudjátok nézni: http://www.nandu.hu/Magyar/Hasznos/hasznos.htm

Lyly, az UH- alvó baba nálunk lány lett Kép Kép (Kata végigaludta az összes UH-t, a 4D-st is beleértve Kép)

Náthára én Oscillococcinumot szoktam - meg gyógyteákat, amiket terhesen nem merek. Torokfájásra vannak énekes-csodareceptjeim, de szerintem ha nátha okozza a torokfájást, akkor nem feltétlenül segítenek. (A legdurvább - én pár cseppet bírtam csak lenyelni belőle -: hagymát apróra vágni, mézzel összekeverni, állni hagyni, és ami levet ereszt, na azt kell meginni. Brrr.) És egy méhész bácsi, amikor krákogva akácmézet vettem tőle azt tanácsolta, hogy "csócsáljam" a számban a mézet, és csak aztán nyeljem le. Egy másik méhész pedig felvilágosított, hogyha forró teába teszem a mézet, akkor az összes "gyógyelemet" elvesztem belőle. A mézet nem szabad forralni + forróba tenni, max. langyosba.

Na, abbahagyom az ötletelést Kép

GyeZsu
gyezsu
 
 


Kedves Mindenki!

Bocsi, de a keddi orvosi vizsgálat óta, nem volt időm írni.

Tök jó, hogy már - Katicuskával együtt - 35-en vagyunk.

Olyan élményben volt részem, amiben nőgyogyásznál még soha.
1. Megdicsért a doki, hogy az elmúlt 4 hétben nem híztam.
2. Megvizsgált a szokásos "manuális" úton. Szerinte a pocaklakó olyan nagy, hogy 11 hét helyet 13-14 hetes lehet. Ha az ultrahang is ezt mutatja a tervezetnél előbbre kell hozni a vér vizsgálatot
3. és a legszebb: hallottam a szívhangját. Mondanom sem kell az örömkönnyeim hullottak!!!

És már csak egy hét és láthatom is!!! :-)))

A mai nap én sem voltam túl jól! Egész nap szédültem és émelyegtem. Valószínű, megint valami front közeleg.

Hajfestés:
Én, saját magamnak szőkitem a hajamat, bár nem intenzíven mivel alapban is szőkésbarna vagyok. A dokim nincs ellene a 2 havi festésnek. Ilyenkor max. 10 percet hagyom rajta, de csak a tövén majd lemosom. Mivel hosszú egyenes a hajam, a vágást is itthon oldjuk meg a férjemmel.

Márti!
Ti hány órára mentek a Praxishoz? Mi 8 óra 15 percre kaptunk időpontot.

Kellemes pocakosodást a "régieknek" és az újaknak is!!!

Era

KépKép

KépKép
lingelera
 
 


Az előbb lemaradt:
Munka
Én átlag napi 8-10-12-14 órát dolgozom (kivéve hétvége), de pl.: jövő hét csütörtöktől - vasárnapig minden nap 14 órát fogok lenyomni a várban a borfesztiválon.
Sajnos, ebben az évben tuti nem mehetek táppénzre. Én szeretnék az "utolsó" percig - 2006 március - dolgozni, de a dokim valószínűleg nem hagyja, mivel már most is elég csúnyák a visszereim és az állítása szerint, ha majd hízok, az már veszélyeztetett terhesség lesz később.

Esetleg visszér témában van valakinek tippje a vadgesztenye krémen kívül?

És még egy kérdés:
A székrekedés/"bogyózás" nálatok már megoldódott?
Ha igen, mivel sikerült?

Köszönöm,

ERA

KépKép

KépKép
lingelera
 
 


Kendő: ha szorosan van az anyukára kötve, akkor már újszülött kortól mehet az elöl keresztezett, ültetett póz is. Ezt nekem a PIC-en mondták. Én a bölcső pózban nem tudtam magamra kötni Zsomát, de így kerek volt a világ.
cory 12+1

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


ERA: Nem irigyellek a munka miatt, azért vigyázz magadra. Azt hiszem a nyers krumplit és a csalánt szokták javasolni visszérre (pakolásként).

Mariannka: Örülök, hogy jobban vagy és hogy a leleted is jó. Remélem hamar teljesen meggyógyulsz!!!!

Gyezsu: Az osciloscoccinum tényleg jó influenzaszerű tünetekre!

Én mostanában nem érzem a baba mozgását, a múlt hétig minden nap rugdosott kicsit. Remélem csak az elől lévő lepény miatt vanKépKép

Tündi

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!
Bocsi hogy idetolakodom,de szeretnék ajánlani nektek egy honlapot,talán hasznos lehet.

http://www.babavilag.fw.hu/

Már megyek is!:-)
orshee
 
 


Sziasztok!

Bocsi , hogy egy kicsit eltüntem , de sokminden történt az elmúlt napokban.

Sajnos csütörtökön meghalt a nagymamám.:-(

Voltam AFP-n csütörtökön és 15.-én megyek az eredményért és UH-ra.

Illetve voltam Aqua Natal-on. Vizi kismama torna. Nagyon jó volt. Megtanuljuk a helyes légzést és a fájdalom elviselését!És az egy pontra való öszpontosítást. Szerintem nagyon hasznos volt!Én biztosan fogok járni.

na röviden ennyi voltam. Majd megpróbálok olvasgatni visszafelé bár mostantól kevesebbet leszek.

Ilu 16+4
czuli
 
 


Ilu, sajnálom Kép De azért úgy halt meg, hogy már tudta a ti boldogságotokat Kép

Cory, igen, igazad van, más is mondta, hogy neki a fekvő "nem jött be". Kata februári (17-én született, meglátjuk az itteni babák közül kivel fogja együtt ünnepelni a születésnapját Kép). Amíg pici volt, addig úgyis olyan idő volt, hogy volt rajtam egy cipzáros kardigán, és ahogy feküdt a kendőben, azt is ráhúztam, úgyhogy jó kis kuckója volt Kép Nyáron meg imádtam az elöl keresztezettet, mert akkor a bőrünk öszeért. És ha elaludt, a mellkasomra hajtottam a fejét, és ráhúztam a kendőt, így "tartva volt". Megpróbálok azért majd feltenni képeket, ha rájövök, hogy kell elmenteni a kicsinyített formátumot (IrfanView program - ha esetleg ismeri valaki Kép).

Tündi, lehet, hogy már kirúgkapálta magának a nagy helyet, és már jól elfér, azért nem érzed Kép

GyeZsu
gyezsu
 
 


Sziasztok!

Czuli, sajnálom!
Én változatlanul szenvedek a szénanáthámmal, valaki esetleg tudna valamit ajánlani az ellen, hogy ne viszkessen a fül-orrjáratom és a garatom??? A kalcium kicsit használ, de amúgy semmi. Gyógyszert pedig nem akarok.

Valami népi gyógymód??? Kép

A mi picúrunk ma nagyon aktív volt, egész délelőtt kutyorgott, tekergett a hasam, de persze még konkrétan a babát nem éreztem, de biztosan ő idézte ezeket a furcsa hasmozgásokat!! Olyan jó volt! Kép

És a pocim is feszült ma elég rendesen, meg a keresztcsontom is....jóformán mindenhol poci tájékon...délutánra mintha elfújták volna. Kép

Kíváncsi vagyok, mekkora már???

Jó hétvégét, pihenjetek sokat, és élvezzétek a későnyári napsütést!!

Eszti
15+3
Vendég
 


Gyezsu!
Megnyitod a képet, a Image menüből meghívod a resize/resample-t, beállítod a megfelelő méretet a 640x480 pl. jó szokott lenni, aztán megnyomod a lemezes gombot, beírod az új nevet, azt OK.

Kendőhasználat: Lucával egy hetesen kezdtünk "gyakorolni", és 3 hetes volt, amikor átmásztunk Kelenföldről a Városligetbe talizni. Én nagyon sokáig, kb. egy éves koráig, csak kendőben tömegközlekedtem Lucával és egy baromiszor baromi méretű lengyel harckocsiban tologattam a parkban - ezt persze csak az teheti meg, aki olyan helyen lakik, ahol abszolút nem kell lépcsőn felvinni a kocsit.

Borcsa
Kép

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Czuli: Részvétem! Azért írj mindig, ha benézel!!!

Nicika: Örülök, hogy megkerültél!

Gyezsu: Remélem igazad van, ma azért többször éreztem, de csak gyengén!

Eszti: szerencsére én nem vagyok allergiás, de talán a homeopátiás bogyók segíthetnek. Hogy pontosan melyiket kell szedni, azt sajnos nem tudom. Sokat segítettem, mi?

Holnap megyünk a gyerekekkel erdei vasútazni, utána átugrunk Szlovákiába hamizni (feleannyiba kerül, mint nálunk). Kép

Tündi

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Borcsa, köszi, köszi! Az átméretezésig én is eljutottam - aztán meglepődve tapasztaltam, amikor újból megnyitottam, hogy nem történt semmi. Na, akkor ezt most gyorsan kipróbálom, és teszek fel képeket Kép A kendőben tömegközlekedés másik nagy előnye, hogy az ember mindig ülve utazik Kép Úgy megijednek az utasok az én elöl gyerek - hátul hátizsák összeállításomtól, hogy mindig átadják a helyet Kép Ja, és örülök, hogy van még kendős a topikban Kép

Hú, Tündi, ez jól hangzik! Jó utat!

Eszti, neked meg jobbulást! Ha gondolod, nekem van egy homeopátiás füzetem, de ha nincs a környéketeken homeopátiás gyógyszertár, akkor nem érsz vele sokat. Jaj, az nagyon rossz, amikor belülről viszket Kép

GyeZsu
gyezsu
 
 


Tünde, Gyezsu, köszi!

Én is a homeopátiás cuccra gondoltam, van ismerős, aki foglalkozik ilyennel, jövő héten kikérem a véleményét.

Jó kirándulást mindenkinek, aki megy ma!
Vendég
 


Sziasztok!

Én sem jelentkeztem egy ideje a munkahelyen rossza net. Estére meg hulla fáradt voltam nem gondoltam, hogy ez a betegség előjele. De sajnos a nátha és a torokfájáts péntekre, a láz meg szombatra jött elő. Ha valaki tud erre valami gyógyszermentes megoldást, akkor azt szívesen veszem. Tegnap már agy Algopyrint így is be kellett vennem délután, de este, hogy ne menjem fel a lázam inkább csak hűtőfürdőt vettem.

Jó pocakosodát mindenkinek!

Paga

Gabi
paga
 
 


Sziasztok!

Én székrekedésre szeretnék valami megoldást,ha tud valaki segítsen.
Köszi
BABETTA 14+1

Paga!
Neked jobbulást sajnos a tiédre se tudok megoldást.

Nicika és Titati!
A címet lehagytam: Babetta31@freemail.hu
Köszönöm ha külditek a recepteket.

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Sziasztok!

Sikerült a képkicsinyítés!!! Kép Kép Kép A profilomat is frissítettem, és itt vannak a kendőzős képek (a kendő kötése egyiken sem látszik Kép, de hogy mindketten jól érezzük benne magunkat, az talán igen)

fekvő - séta után
Kép
elöl keresztezett - a sümegi várban tavaly nyáron
Kép
hátul - dobogókői kirándulás karácsony előtt
Kép

GyeZsu
gyezsu
 
 


Gyezsu!
Nagyon tüni a baba ,látszik,hogy jól érzi benne magát.

Babetta

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Sziasztok!

Rég nem írtam, de nagyon nincs is mitKép Látom itt is hétvégi pangás van, nálunk is itthonKép Apa ár negyedik napja nyomja a 13 órát, alig van ki szegényKép Nem baj, holnap már szabin lesz, kedden meg megyünk pihenni egy hétigKép Ha nem lenne velünk Bence fiam, lehet ki se másznánk az ágyból... de hát miatta muszájKép Remélem nagyon jól fogjuk érezni magunkat, én már nagyon váromKép

Bence épp most tűnt el az egyik bőrőndben, és könyörög, hogy csukjam beKép

Pocaklakó jól van....remélem, hiszen látni csak múlthét szerdán láttam, és most nem is fogom október 10-ig. Lehet nem bírom ki, hanem keresek vmi ürügyet, hogy megkukkoljukKép

Október 10-én viszont 4D-re megyünk, remélem már látni fogják a nemét isKép

Puszka mindenkinek, és jó pocaknövesztéstKép

Zsu
12+6 (12+0)

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsu, ha addig nem jönnél, jó nyaralást - és gratula a 12. héthez!

Főzőcskézős lányok, hogy kell a hagymás rostélyoshoz úgy sütni a hagymakarikákat, hogy ne égjen le a hagymákról lejövő liszt? Lehet, hogy az összes hagymát egyszerre kéne betenni a serpenyőbe?

GyeZsu
gyezsu
 
 


Babetta!
Én Lucával sütötöklevet ittam reggelente, kb. egy decit.
Most lenmagos joghurtot eszek. Mindkettő tűrhetően jól működik nálam.
Náthára: sztem a mézes fokhagyma mehet ilyenkor is, meg a c-vitamin. Sajna a kakukkfűtea kismamáknak nem ajánlott. Esetleg hagymatea.
Borcsa
(15+6)

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Borcsa! Köszi ezt is kipróbálom hátha jobban leszek tőle.

Paga 13+5

Gabi
paga
 
 


Borcsa!

Milyen az a lenmagos joghurt?Kell venni valami lenmagot és belekeverni a joghurtba?A sütőtöklé milyen márka, vagy bébi ital?

Babetta

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?