Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK


Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Márti: itt:
http://www.babanet.hu/ultrahang.php

Bal oldalt van egy "gomb", Kedvezményes vizsgálat, babanetes jelentkezőknek...
titati
 
 


Gyezsu!
Meg tudlak érteni, én is munka mellett csinálom a PhD-met!

Lyly!
Örülök, hogy minden rendben volt, jó volt ilyen boldog hangvételű üzit olvasni!!
Vendég
 

 
 

Gyezsu!
Meg tudlak érteni, én is munka mellett csinálom a PhD-met!

Lyly!
Örülök, hogy minden rendben volt, jó volt ilyen boldog hangvételű üzit olvasni!!
Vendég
 


Bocsi, kétszer nyomtam rá...
Vendég
 


LYLY!!! Nagy nagy gratula a pocaklakóhoz!!!! Most megint megnyugodhatsz egy kicsit, igaz? Kép

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Nem tudom, hogy írtam -e már, hogy mi Szeptember 9-én megyünk 4D UH-ra a Praxishoz. Az ára 10 000 Ft. Ebben benne van a nyakiredő + az általános vizsgálat, fényképek,10 perces dvd és VHS felvétel.
Regisztráltam magam,remélem figyelembe veszik.
Köszönöm a tippet!!!

Era

KépKép

KépKép
lingelera
 
 


Sziasztok!

Ez igen reggel óta most jutottam a sorok végére!

Köszönöm mindenkinek a sok dícsérő szót a tegnapi képhez!:-)

Bori: köszi az orrvérzéses tanácsokat vagyis a dokidtól kapott infókat.

Scully: Üdv a csapatban! Írj magadról! Lehet , hogy nem válaszolunk azonnal mert sokan vagyunk de bátran!!! :-))

Bartika: én a 10 héten repültem Amerikába és a 13.-on jöttünk vissza. Nincs és nem is volt semmi bajom csak kötöttünk egy jó kis biztosítást nehogy valami gond legyen és nincs hova menni. Szóval csak köss biztosítást és érezd nagyon jól magad!

Ilu
czuli
 
 


Ilu! Köszi, most egy kicsit megnyugtattál, a lényeg, hogy kötök biztosítást, és csak van ott is valami jó kis kórház baj esetére..

Mi a legkorábbi időpont, amikor érdemes 4D-re menni? Amikor már láthatnának nyaki redőt, meg rendellenességeket?

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Bartika, Holdviola,

nagyon köszönöm a gratulákat és a drukkokat!!! Kép Sok erőt adott, mert bizony izgultam rendesen...
Most egy kicsit megnyugodtam, csak az a kár, hogy felvétel nem volt.Kép SEBAJ! Majd legközelebb!

Üdvözlet az Újaknak, rezzétek ti is itthon magatokat, Nicika-Tyúkanyó és a "régiek" védelme alatt! Kép

Köszönöm a recepteket!!!

Lyly

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Én legközelebb a 11. héten megyek ultrahangra. szerintetek nekem mérnek már olyan korán nyaki redőt, vagy vissza kell mennem később?

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 


Szelivi,
szerintem mérnek, a 11-14. hét között a legjobb.
Csak jó készülék legyen és hüvelyi uh.
Nekem most azt monta az orovs, ez volt az utolsó hüvelyi uh, innentől már hasi lesz, mert a baba elég nagy, úgy is jól látszik majd.

Lyly

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Szelivi!
A nyaki redő vastagságát a 10-14 héten mérik.
Vendég
 


Szelivi!

A nyaki redőt nekem pontosan 11+1 naposan mérték, és nem kellett visszamennem.

Mariannka

Mariann & Istvánka 2006.01.31.

KépKép
mariannka
 
 


Akkor írok magamról 1-2 dolgot.
13+1 vagyok ma, első babánkat várjuk, már 30 éves vagyok, úgyhogy éppen itt volt az ideje. Ma megyek Uh-ra, most mérik a nyaki redőt és felveszik videóra. Már teljesen be vagyok sózva.

KépKép
KépKép
scullyx
 
 


CORY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mi volt Uh-on?
titati
 
 


Scullyx!

Biztos minden rendben lesz! Majd írd meg, hogy mi volt, jó?
Vendég
 


titati
 
 


Titati,
ez szuper!!! Kép
Dumcsi, zene, simi a babáknak!!!

Lyly

Mi van Coryval?

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Scullyx!

nagyon drukkolunk neked is! Kérjük a beszámolót!

Lyly

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Szisz, Titati! Köszi az elérhetőséget, megvan a számom.

Lingelera!
Én is szept 9-én megyek a praxisba UH-ra.

Márti
márti26
 
 


SZiasztok! Coryéknál ma áramszünet van, de az UH-n minden OK volt Kép Majd jön este!

Márti
márti
 
 


Sziasztok!

Gyezsu: Meddig hordoztad kendőben a babát? Nekem gerincferdülésem van, így is lehet használni, nem túl nehéz?

Titati: Köszönöm szépen a recepteket!!!!!!
Nekünk is ABC Design Premi Alu kocsink van, mi olyan helyen lakunk, ahol földút is van. Nagyon jól rugózik és óriáskerekei vannak.
Nemrég vettünk egy Hauck MiniStar kocsit, ami kétfunkciós, de esernyőre lehet csukni.

Bartika:

Down kór szűrés:
1. Quartett teszttel: 06-20/945-3558

2. Istenhegyi Géndiag. Kp: 06-1/224-5442,43,45

szerintem 4D-re legkorábban a 12. hét környékén érdemes menni.
Mi szeptember 10-én szombaton megyünk Dr. Hajdú Krisztinához. Dorinával Győrffy dokinál voltunk, nagyon jó volt.

Nicika: Most ettük meg a máglyarakást, isteni volt!! Köszi!!!
Nekem is jöhet a szakácskönyved ha nem gond. tpribus@invitel.hu

Örülök az újaknak: Scullyx, Szelivi KépKépKép


Tündi

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Era:
A 10.000,-ban nics benne a dvd csak a videorögzítés!
A dvd + 3.000,-

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!

Na, megjöttem Kép

Esztipeszti: van egy átmeneti időszak, amikor pl félülőben szeret lenni, nézelődni, szóval a sportkocsi még korai, de még nem ül. Szerintem jó, ha ültethető a nagy kocsi is, bár tény, hogy én azt nagyon keveset használtam Kép
Én a Nania csak hordozós babakocsijában állandóan tuti nem tartanám a babát.

Zsuzsófi: a Chicco Ponee-t sajnos csak félülőbe lehet, és az én fiam utálta Kép És tutira nem lehet még 4-5 hós kortól használni.
És ha már tartós kocsi. Én láttam már Graco kocsit is kettétörni nem is egyet. Az én abc-design-emet meg már 3,5 éve használjuk/ják, mert eladtam, és semmi baja (ismerősnél van).

Mariskaris: terheléses cukor a legtöbb helyen a 24-28. héten van, és akkor kötelező.

Titati: A sportkocsik nagy része nem dönthető MAJDNEM vízszintesig (sajnos). Én most pont ezen szenvedtem, mert Zsoma csak olyanban tud jól aludni, a félülőben nem Kép És sokszor csak két fokozat van. Fekvő és ülő. Slussz.

Voltam vérvételen, uh-on... Minden rendben, jövő csütörtökön kell újra mennem, mert nyakiredőt nem tudott mérni. És holnap lesz kiskönyvem is Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Szelivi és Scullyx üdvözöllek én is titeket!

Szelivi a nyaki redő vastagságát nálunk is a 12. heti Uh-n nézték.

Lyly! Gratula az Uh-hoz Nagyon örülök, hogy minden rendben volt! Egyébként fiút szerernétek inkább?

Holdviola! Még én sem mondtam meg a munkahelyemen, én ma vagyok 13 hetes, és én kb. a jövő hét végén szándékozom megmondani, még senki sem tudja (a melóhelyen). A jövő hét vége is azért van, mert akkor jön a nagyfőnök hozzánk. A többieknek azért nem mondtam, mert nem szeretném ha a főnökeim mástól tudnák meg és elég pletykásak egyesek. Egyébként valaki azt mondta hogy a 3. hónap utántól védettek vagyunk a cég nem mondhat fel nekünk, bár ezt amúgy sem gondolnám.

Bartika! Én is dolgozom, és én is december végéig tervezem ezt, persze csak ha minden rendben lesz addig. Ez azért is van, mert szerintem itthon halálra unnám magam, meg prózaibb, anyagi okai is vannak. Sajnos nem vagyunk teljes munkabérrel bejelentve, és a táppénz és a bérem közötti 140e forintnyi különbség azért elég nyomós érv amellett, hogy amig tudok dolgozzak. Januárban szabin szeretnék lenni, február 7-től pedig (ez 28 nappal lesz a kiírt szülés előtt)lehet TGYÁSon leszek, bár valaki azt mondta hogy azt érdemesebb csak a szülés időpontjától kezdeni, ha ez így van, akkor a szülés előtti kb. 4 hetet betegállományban leszek. Ja és én sajna napi 10 órát dolgozom és több mint egy órát oda és ugyanennyit haza utazom, pedig csak Pesten belül. Ha vizsgálatra megyek, azt persze nem fizetik ki csak ha ledolgozom a kimaradt órákat! De vannak ennél rosszabb helyek is!

Márti! Én most nem tanulok bár ezt nagyon sajnálom, és szándékozom én is legalább egy kis nyelvet tanulni amíg otthon leszek (Nikica köszi az infot az angolról), de az első terhességem alatt tanultam, az építőmérnöki karon tanultam és a babát is úgy terveztük hogy nyáron szülessen hogy ne kelljen halasztanom. És én sokkal jobban tudtam tanulni otthon, terhesség alatt, és baba mellett mint munka mellett. És jó volt, hogy néha emberek között voltam. Nekem is volt saját kis életem. Nem csak a baba körül forgott minden! Mondom ezt annak ellenére, hogy Õ az életem értelme!

És magamról! Ma voltam védőnőnél! Már nekem is van kiskönyvem! Hivatalosan is várandós vagyok! Nagyon szimpi volt a védőnő! Nem oktatott ki semmiről, mindenről nagyon klassul el tudtunk beszélgatni (és ha még valakinek érdekes tényleg nem kérnek személyit a lakcímet csak be kell mondani úgyhogy nem gond ha nem vagy bejelentkezve), pedig rosszakat hallottam róla! De tényleg semmi értelmeset nem adtak, csak néhány reklámot újságot, könyvecskét, régen jobb dolgokat adtak. Viszont mehetek belgyógyászhoz, EKG-re, fogorvoshoz. Fogorvoshoz persze nem nagyon szeretnék hiszen 8 évig nem voltam, és most hogy tervbe vettük a babát elmentem és közölték, hogy nincs semmi baja a fogaimnak még fogkő sincs rajta, és elég 2-3 év múlva újra mennem. Majd a férjem fogorvos barátja ad igazolást! Remélem a vizsgálatokon minden rendben lesz!

Mindenkinek pusz!

Paga 13+0

Gabi
paga
 
 


Sziasztok!

Titati, köszi a részletes kocsileírásokat, legalább most már azt is tudom, hogy mi a különbség a 2-3-4 funkciós között Kép
Én nem hiszek abban, hogy a legdrágább és legmárkásabb a legjobb...szeretem az ár/érték arányt betartani + épp elég régóta dolgozom reklám-marketingesként ahhoz, hogy tudjam a márka legtöbbször azt jelenti, hogy többért adják el, de az olcsóbb nem takar rosszabb minőséget. Főleg, amióta ilyen termékdömping van (minden téren).
Az ABC Design-t hol lehet kapni? Azt is bármilyen bababoltban, vagy van valami spéci lelőhely?
Elindítottátok a lavinát, és még kérdeznék tőletek: érdemes mózes kosarasat venni? (Titati, ez ugye akkor a 3 funkciós...) Mert kezdőként úgy gondolnám, hogy jól ki lehet használni, hogy ki lehet venni és külön is lehet használni a mózes kosarat.

Lyly, Csirippiri, nagyon örülök, hogy minden rendben volt, dehát ez nem is lehetett másként!!! Kép

Cory, örülök, hogy minden ok volt, és a drukk tovább megy!!!! Kép


Nicika, tényleg ugrabugrál bent a kicsid? Biztos nagyon jó lehet, én is úgy várom, hogy ilyen aktívan érezzem a picibabámat. Én nagyon ritkán, 2-3 naponként érzek valami kis icipici furcsaságot bentről, de amúgy semmit. Mondjuk, még nem is vagyok olyan idős, de remélem hamarosan az én babám is beindul. Kép

A kajákhoz még hozzá sem szóltam, pedig imádok főzni, szóval, ha nem gond, elküldenétek nekem is recepteket? e.krivacsy@freemail.hu

KÖSZÍÍÍÍÍÍ! Kép

Ja, és Nicika, és többiek, anyukám a máglyarakást mindig kalácsból csinálja, és még egy kis baracklekvárt is tesz az alma és dió közé. Így is isteni, bár a kalóriákat számolva, ez jóval kiadósabb, de aki szereti az édeset, az próbálja ki. Ja, én egy kis mazsolával is megspékelem, mert imádom!!!! Kép Kép Kép

UHHH, de éhes lettem, de este már ugye kismama diéta szerint nem ehetek...Kép Kép

Jó éjt! Puszi mindenkinek!

Eszti (14+6)
Vendég
 


Látom már szinte mindenki pihizik.

Paga
Tényleg szülés napjától érdemes Tgyásra menni. Anyagilag mindenképp úgy a jó.

Én is akkor jártam fősulira amikor az első gyerekkel itthon voltam. Nem egyszerű összeegyeztetni, de szerencsére már vége. Néha azért lelkiismeretfurdalás ide vagy oda tényleg jól esett kiszakadni a megszokott hétköznapokból.

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Eszti: szerintem a tavaszi-nyári babáinkhoz nincs túl sok értelme a mózesnek. Mármint a babakocsiba rakható puhafalúnak tuti nincs. Nekünk van, a fiúkkal király is volt, de ők ősziek. 3 hósan kinövik általában.
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory köszi!
Jó, hogy tele vagyunk tapasztalt anyucikkal!!! Kép
Vendég
 


Eszti: persze, ha adják a kiszemelt babakocsihoz, ezért ne hagyd ott Kép Nekem így lett Kép Beleszerettem a Hauck Denver 6-ba, és hát ahhoz ez jár. Itthon használtam az elsővel.

Olyan fura, 2 éve ilyenkor már a Schöpfiben feküdtem, és már hatott a tüdőérlelő...

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok! Kb. 1 órája olvasom a mai termést...Kép

Titati! Köszönöm a recepteket, megkaptam!Kép
Szelivi és Scullyx gratula nektek, és üdv itt!Kép
Zsu, Cory, mindenki (már nem emlékszem, ki mindenki) köszönöm én is a hasznos informáicókat babakocsi ügyben, már nekem is világosabb néhány dologKép
ILu, Csirippiri! Örülök, hogy minden rendben volt az ultrahangon, nagy gratulaKép
Eszti! Holnap nálunk az elmaradt genetikai ultrahang lesz, mert ezt nálunk mindenkinek a kórházban csinálják. Múlt héten a saját dokimnál voltam, ő mindent rendben látott, de menni kell! Ez persze nem baj, több szem többet lát alapon, meg jó lesz megint látniKép Csak szerintem itt nem fogunk képet kapni,és félő, hogy Apu sem jöhet beKép (pl. Nem is tudok pontos értéket a nyaki redőről sem...így egy picit izgulok)
Köszönöm mindenkinek a drukkokat! Majd írok!
HOldviola és bocsi, már nem emlékszem, kik beszélték (asszem Márti) én is járok még suliba. Debreceni közgáz egyetemi kiegészítő - még 1,5 évem van... Húzós lesz, ráadásul nekem ez már kredit rendszer... Kép De igyekszem nem halasztani!

Megkezdődött a felújítás... Még most kezdtük, de mikor lesz már vége???

Megyek, mert nagyon fáradt vagyok! Bocsi,akiknek nem reagáltam, így nagyon nehéz!

Ja, és Nicika gratula a baba mozgásához! Már én is egyre jobban érzemKép: mint egy kis halacska fickándozik egyik oldalról a másikra, néha itt-ott kidudorodik, "mortyog" (elég fura szavakat használtam)KépKépKép
(Remélem, tényleg nemcsak a gyomrom..., hamarosan hátha elkezd már aktívabban rúgdalni)

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Már megint a szokásos regény...

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Sziasztok!

Egész délután azon gondolkodtam, milyen előnyeit írjam le a hordókendőnek Kép Azért nehéz ez nekem, mert számomra ugyanolyan természetes volt a hordókendő, mint az, hogy szoptatni fogok. Nekem így volt természetes a babát vinni, magamon, végülis amíg pici volt ugyan úgy, mint a pocakomban volt, csak kívül. Szóval sétálni is így jártunk. Szerette Kata nagyon, nagyobbakat aludt benne, mint itthon. És mindig megnyugodott benne. Ha rossz napja volt, itthon is betettem a kendőbe. És még mindig volt két szabad kezem, ad absurdum mosogatni is tudtam vele, bár azért az vicces volt. Amikor nagyobb lett, akkor sétálni már sokszor babakocsival mentünk, de hogy a városba babakocsival menjek - hát ez meg sem fordult a fejemben. Mindig is kendőztünk. Amikor még nagyobb volt, a járműveken (miután leültünk) kivettem. Végülis még most is kendőznék vele (másfél éves, mondjuk kb. 9 kiló lehet), ha nem lenne a kistesó. Most kénytelen lesz gyalog jönni.

Amíg pici volt, "bölcsőtartásban" vittem (pocaklakó állapot), aztán elöl keresztezettben. Volt háton is, de úgy - ha a járművön levettem, nem tudtam visszakötni. Most jött volna a csípőnhordás - hát ezt kihagytuk, pedig nagyon tuti kendőt kaptunk volna hozzá Kép Kép

Na, hát ezek az én lelki meg praktikussági szempontjaim, vannak biológiai előnyei is meg más egyéb, ezeket elolvashatjátok a Gyermeknevelés téma Hordozókendők topikjában. Nem is feltétlenül kell a hozzászólásokat elolvasnotok, mert van fent egy szórólap, amiből mindent meg lehet tudni a hordókendőkről.

Tünde, a gerincferülés részét nem tudom Kép De annál biztosan jobb, mint ha kézben cipeled a gyereket Kép De komolyan mondom, hogy nálam ki lehet próbálni Kép

GyeZsu
gyezsu
 
 


gyezsu
 
 


sziasztok!

nagyon fellendült a topikKépKép
sajnos vagyok újra.... szabadság letelt
lettymama
 
 


Anita, akkor megy a drukk, tudod: Kép

Nekünk a genetikai UH lesz szeptember végén, addigra az AFP is meglesz...húúúú, de messze van még.

Puszi

Eszti (15+0)
Vendég
 


Sziasztok!

Akkora élmény volt a tegnapi ultrahang! Mivel este mentünk kivételesen a férjem is bejöhetett, úgyhogy így még tökéletesebb volt az egész. Kb. 8 percet vett fel videóra és a fele UH-t már hasi ultrahangozással csinálta. Hasival már jobban is látszott. Azt mondta a doki, hogy nagy játékos, mert meg nem állt, állandóan forgolódott, meg nem állt végig. Nagyon kis vicces volt. Látszott a gerincoszlopa is, megszámoltuk a végtagjait, minden csontocskát próbált megkeresni az orvos, a szívhangot is meghallgattuk. Szóval tényleg szuper volt. A férjem is annyira meg volt hatódva. Megmérte a nyaki redőket és minden rendben.
Szeptember végén megyek AFP-re, aztán csak október végén kell mennem megint UH-ra, nem tudom hogy fogom kibírni addig. De azt is felveszi majd nekünk.

Mostanában talán már elkezdődik a terhesség kellemesebb része, múlnak a rosszullétek, bár a fáradékonyság a szörnyű. Egész nap tudnék aludni.
Most szomorkodom, mert a férjem elmegy 2 hétre Dél-Afrikába munkaügyben és még a lakásfelújítást is most kezdjük, úgyhogy jó kis 2 hetem lesz. Unatkozni nem fogok.

Egyébként március 7-re vagyok kiírva, ma vagyok 13-2.
Bocs, hogy ilyen hosszúra sikerült.

KépKép
KépKép
scullyx
 
 


Sziasztok!

Tudtok adni tuti tippet émelygés ellen? Tegnap már nagyon ki voltam bukva, délelötti joghurt, ebéd, vacsi - egytöl egyig kimaradtKép

Maminti
7+3

Kép
Kép
maminti81
 
 


Hali mindenkinek!
Alig bírtam visszaolvasni mindent.
Köszi a válaszokat, mind a védőnőről mind a toxoplazmáról.
Bartika31: Én ma éjjel fogok utazni, de az élményeket csak 25.-e után tudom írni ha visszajöttem. Én is találtam biztosítást ami a 25. hétid sürgősségi ellátásra van. A repülő úttól kicsit én is tartok, de csak a hányinger miatt. Szerintem arra vigyázz, hogy ne erőltesd meg magad.
Most rohanok melózni, remélem még délután csomagolás közbe tudok kicsit jönni..
Szuperek a pocis képek, és grt a sikeres Uh-okhoz!!!
Petra (11+5)

Petra, és Angi (2006/03/20)
vpetra
 
 


Maminti: tuti tippem nincs, csak ötletek. Esetleg Magne B6, vagy valami gyömbér. Nekem még a hideg ételek-italok, citrom jött be.
Kitartás!
cory 11+6

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Maminti
Hideg ásványvíz kortyonként. Ami nekem még bejött ivójoghurt kortyonként, meg kubu kortyonként. Az evéshez most nem kell ragazkodni (legalábbis a dokim ezt mondta). Ja, meg a sajtos pogi jött még be nekem, de csak 1-1 falatokat mondjuk 5 percenként, és nagyon sokáig rágcsálva.
Nekem ez jött be, de általános szabály nincs. Kinek mi válik be.

Gyezsu
Köszi a kendős leírást...

Esztipeszti
Nekem nem volt mózesem, de nem is hiányzott egy percig sem. De mint ahogy Cory írta, emiatt ne mondj le kocsiról.
Szerintem az ABC-nek nincs külön lelőhelye. Én anno a Brendonban vettem, most meg ugye másodkézből.

Titati 17+6
titati
 
 


Sziasztok Lányok!

Kicsit macerás volt az elmúlt napokban a netem, nem győzlek majd visszaolvasni titeket.
De ma itt vagyok és szeretnélek tájékoztatni titeket, hogy voltam tegnap este UH-n.
És végre találkoztam a manóval, hallottam a szívverését és kicsordultak a könnyeim.
Már tényleg hihetőbb, hogy ketten vagyok:-)

Viszont nem volt túl közlékeny a dokim, kicsit összezavart a hetekkel,napokkal.
Az UH-képen 7+3 van írva, a papíron 6+1-t írt a doki, ezt is mondta. Ebben a formában semmi logikát nem találok benne. (Mert két hét eltérést még csakcsak meg tudnék magyarázni, de ezt nem értem)
A manó mérete egyébként 5 mm. Ez nekem elég picikének hangzik.

Bízom benne, hogy tapasztaltabban vagytok már ebben a témában, ezért szeretném tudni,mit szóltok ti ehhez?

Üdv mindenkinek!
Medike (?+?)

Edina és Eszter Hanna
KépKép
medike01
 
 


Medike: nekem a babám 5 nappal tűnik kisebbnek a számoltnál, de mivel ez állandóan változhat, én az utolsó mensivel számolok és kész. Balunál is ez jött be, pedig vele 2 hét eltérést mutatott az uh. Aztán később kiderült (születésekor), hogy nem volt elszámolva, hanem egyszerűen ő egy pici baba (2900g-mal született).
A gép mindig ki fog írni napokat, mert ő ezekkel számol. Zsománál pl volt olyan, hogy a feje 37 hetes volt, combja meg 34 hetes, és a számolás 32 hétnél járt. Mikor megszületett, akkor is az utolsó mensit vették alapul, nem az uh-ot.
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory

Köszönöm. Az utolsó mensinek az UH-képen lévő 7+3 felel meg.

medike

Edina és Eszter Hanna
KépKép
medike01
 
 


Képzeljétek milyen aranyos dolog történt velem ma éjszaka. Háton aludtam és a hasamon volt a kezem, arra ébredtem, hogy egy dudor van a kezem alatt, a baba volt, biztos odamászott...Nekem ez azért volt nagy élmény, mert eddig még nem éreztem ténylegesen, most olyan valóságossá vált. Nektek is volt ilyen?

Márti
márti26
 
 


Növögető pocak kérdés!!

nektek is úgy nő a pocitok hogy a szemérem csont fölött picit laposabb és a köldök körül nő inkább.nekem azért furi mert amikor uh-n nézik a babákat akkor jóval a köldök alatt vizsgálnak.ilyenkor hogy fekszenek a babák a pociba.vagy ez teljesen változó!
tunka
 
 


Márti! de irigyellek.én is már úgy szeretném érezni őket.én a 14.hétben vagyok úgyhogy remélem már nem sok idő! amiket írtok azok még olyan hihetetlennek tűnek számomra!
tunka
 
 


Tünde!
Köszönöm az infókat a szűrésről!!! Még meggondolom, mert nem tudom van-e értelme, csak elgondolkodtatott, hogy milyen sok rosszat hallottam az AFP-ről. Kép

Paga!
Ezek szerint ha én januártól szeretnék elmenni táppénzre, akkor megérné kivenni előbb az összes szabimat 2006-ra és csak utána táppénzre menni?

Eszti!
Milyen az a kismama diéta? Én este eszem a legtöbbet, mert akkor szenvedek legjobban a hányingertől... Kép

Anita! Kitartás a felújításhoz és vizsgákhoz is! Nem semmik vagytok csajok, hogy egyesek mennyit bírnak!!! Kép

Gyezsu, nekem nagyon szimpatikus, amit írtál a kendőről én is mindig így képzeltem, de lehet e mellett kocsija is az embernek. Én a kendőt szintén a városi közlekedéshez gondoltam praktikusnak (el semi tudom képzelni magam, ahogy az 50 kilómmal emelgetek egy babakocsit fel és le a buszról, főleg a mai udvariassági fokozatok mellett). De otthon is biztos nagyon praktikus. Egy félelmem van csak, nem szokik hozzád a baba nagyon? Olyan, mintha mindig ölben lenne,nem? Mi a véleményed?

Petra!
Hova utazol? Közben utána kérdeztem, azt hiszem már az a tény is megnyugtat, hogy tudom lehet erre külön biztosítást kötni. Mármint a kórházi ellátásra. Kép

Puszil mindenkit:
Bartika
9+2

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Sziasztok!
Én márciusban fogok szülni a SOTE 1. klinikán.
Van valaki aki szintén ott és akkoriban szül?
katicuska
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?