Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Csema
Gratula a lányodhoz, nagyon ügyi!

Lányok, nem volt időm visszaolvasni, de lenne egy gyors kérdésem..most kicsit parázunk a párommal, de inkább ő. Az AFP-t elvileg a menzi szerinti 16. héten vezsik le. Nekem a doki azt mondta, nem tud a menzi szerint számolni, mert az utolsó 2 ciklusom 38 és 43 napos volt. Szóval az előző 2 Uh alapján számol, de azok is csúsznak egymáshoz 1 hetet. Mi van, ha rosszul vezsik le? Párom aggódik nagyon, hogy jaj.... Mennyi idő alatt van eredmény? Fél, ha 17. héten evszik le, és mondjuk 2-3 hét az eredémy, akkor nagy gond esetén nem tudják már elvenni sem...
Szerintetek nekem mikor kellene levenni? Menzi szerint most 15. héten vagyok. Az egyik UH alapján most 12, másik szerint 13 hetes a baba. És Szept 5-ei héten kell mennem AFP beutalóért...
Jaj Kép
titati
 
 


Sziasztok!

Anita, nagyon szép a pocid!!! Csinos vagy!
Azt figyeltem meg, mióta növöget a pocim, hogy mindenki jobban megnéz az utcán is (amit én eleve utálok, de most valahogy büszkeséggel tölt el).Kép
Ti is így vagytok vele?

Ági,
én az Árkádban lévő bioboltban vettem a 3,3 dl-est, ez volt kb. 1.000 Ft, és szinte néhány órán belül hatott. Miután hozzáadott cukrot és tartósítószert sem tartalmaz (németből származik), készülj fel egy fanyar, kissé kesernyés, de finom, üdítő italra. Én kb. egy nap alatt szopogattam el az egészet az előbb említett tualjdonságai miatt, de már az első kispohár után éreztem a jótékony hatását.
A patikákban egyébként lehet áfonyakapszulát kapni, de szerintem a természetes mégiscsak jobb!
A Rubyred a Spar-ban kapható, eléggé el szokták dugni, fehér+vörös a felirat a dobozon. Ez is vörösáfonyás, kissé savanykás, kesernyés, de már csak 25 %-os. Nekem ez is bevált, napi 1-2 pohárral (kb. 2-4 dl).
Van még a NEXT dobozos-sorozat, ebben kékáfonya-ital van, ez asszem 50 %-os, és jóval édesebb, töményebb. Ezt a cukrod miatt inkább nem ajánlom.
A homeopatőr (nem tudom, jól írtam-e le) akkor jó, ha nem egyszerűen felír valamit, hanem kikérdez jó alaposan. Szokatlan kérdéseket is fel fog tenni, mert csak így tudja megállapítani, hogy milyen típus vagy (itt típusokba sorolják az egyént), és ennek megfelelően adja a szert. Mindenképpen mondd meg neki, hogy babát vársz!

Paga, nagyon szép, kellemes nyaralást kívánok nektek, pihenj sokat, lustizz, a halak egyébként is megnyugtatják az embert.Kép

Lányok!

Illóolajokat és aromaterápiát sem ajánlott alkalmazni, mert a vérkeringésbe jutott anyagok - amelyek babóca nélkül nagyon hasznosak - fokozzák a vérbőséget és ez lepényleváláshoz, vetéléshez vezethet! Tehát kerüljétek őket!

Titati,
ebben az időpontban az uh-mérések a mérvadók, ehhez igazítsd a terhességed korát! Ehhez képest menj szerintem vizsgálatra, bár én úgy tudom, az 1 hetes csúszás teljesen megengedett és elfogadott.

Képzeljétek, ma fél 6-ig aludtam, és csak egyszer (kb. 23.30) kellett kimennem, de azonnal vissza is aludtam! Kép Már ennek is tudok örülni...

Jók legyetek, jön a hétvége, sok pihenés!!!

Lyly

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Jó reggelt Lányok!
Bocs, hogy nem jelentkeztem eddig, de inkább csak a munkahelyemről tudok írni, mert otthon a férjem "a gép ura". Meg este már fáradt vagyok a gép elé ülni általában.
Voltam orvosnál tegnap délután. A saját dokim valóban szabin van, de azt javasolták, menjek be oda az ügyeletre, ahol szülni fogok.
Én a Sote II-n fogok szülni, így bementünk. Megvizsgáltak, és két eshetőség jöhetett szóba.
orsi1976
 
 

 
 

Az egyik, hogy ilyen vékony csajoknál, mint én, bejelez a mensi az első trimeszterben. Vagy alacsony a progiszint. Ezért azt javasolták kezdjek el Utrogesztánt szedni, a biztonság kedvéért.
Remélem nem teszek ezzel rosszat a babának, ha mégsem kellene szedni. Megkérdeztem, azt mondták nem árthat.
orsi1976
 
 


Köszi a bíztatást, nélkületek nem mentem volna el dokihoz asszem...
Jövő csütörtökön nézik meg UH-n, minen oké e.
És utána megyek a saját dokimhoz az eredményekkel.
Remélem nem fog leszidni, hogy beszedek gyógyszereket!!!! Nem tudom, ő híve-e a rögtön gyógyszerezésnek??
orsi1976
 
 


Sziasztok!

Mi ma elmegyünk 2 napra barátnőzni Kép Aztán vasárnap már leszek.
Addig legyetek jók Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

Én lehe, hogy rosszul kérdezek, de igazán nem írtok semmi választ Nekem.
No, mindegy, lehet, hogy velem van a baj.

Csema
Nagyon gratulálok a lányodhoz, nagyon ügyi. Ismerek egy hasonló korú szertornász lányt és Õ is élsportoló. Sajnos a nevét nem tudom, sőt, hirtelen azt sem melyik sportegyesületben tornázik, de érdekesség kedvéért majd megkérdzem. Egy biztos, hihetetlenül csinos és kecses, nőis mozgása van. Gyermek még, de irígylésre méltó milyen csodaszép felnőtt nő lesz belőle Kép

Kedves Titati,
Ne haragudj, de én ebben nem tudok segíteni, mert első baba és még ott sem tartok, de azért szerintem bízhattok az orvosotokban. Hiszen Õ is tudja, hogy az utolsó két menszeszed hány napos volt és biztosan találkozott már ilyen esettel. Õ csak tudja mit és hogyan számoljon, nem?

Kedves Pega!
Jó nyaralást és pihend ki magad. Az én férjem is nagy horgászós volt és jártam is vele, bár annyira én sem szerettem, amikor halat fogott. Mindig vissza is tetettem vele, ha nem sérült meg igazán, így amióta együtt vagyunk alig fogott halat Kép

Ja, egyébként én most váltok orvost, mert az előzőt nem találtam nagyon megbízhatónak. A mostani állítólag nagyon tapasztalt és kedves ember és igazán körültekintő, ami Nekem, mint Bak csillagjegyűnek elengedhetetlenKép
Õ az Uzsokiban orvos, így valószínű a szülés is ott lesz. Tényleg, valaki tud erről a kórházról valamit?

Köszi,
puszi,
Réka
sréka
 
 


Szép jóreggelt mindenkinek!
AnitaKép
Nagyon csini a pocid! Én sajnos terhesség elött is rendelkeztem nagyobb pocival,így most nem tudom mennyi belőle a baba és mennyi a "miHÁLY"???Kép
PagaKép
Jó nyaralást Neked, szívd a finom friss levegőt, s élvezd, a rohanó hétköznapok közti szünetet.
Sajnos hajnalban én sem tudtam vissza aludni, vagy másfél órán keresztűl aztán hirtelen cóma és fél 8-kor keltett fel a fiam, hogy éhes

KépKép
csema
 
 


Ne aggódj Titati! Minden rendben lesz, a dokid biztosan tudja mit csinál, és milyen időben csinálja...Nyugodj meg, nem lesz semmi baj sem az eredménnyel, sem a babával..

Pusz: Piroska
csirippiri
 
 


Réka, én nem tudok érdemit mondani neked a pocifájásra, mert nekem sosem fájt igazán, inkább csak feszült. Az pedig csak időszakonként jelentkezett, kb. fél napig. Aztán pár napig semmi.
Orsi, örülök, hogy nincs semmi komolyabb gond, és szerintem ne érezz lelkiismeretfurdalást, mert elmentél dokihoz (másikhoz, mint a saját). Mivel ő nem volt itthon, neked muszáj volt megbizonyosodnod, hogy tényleg nincs semmi baj. És elvileg az ő kollégái adták neked a gyógyszerszedési tanácsot, szóval szerintem nem lesz semmi gond, ha mész majd hozzá! Kép

Titati, én sem tudok mit mondani, hogy mikor menj...első babás vagyok...A tapasztaltabbak biztos tudnak majd valamit mondani. Kép

Paga, jó nyaralást, sok pihenést!

Lányok, én ma olyan, de olyan fáradtnak érzem magam, mint az első hetekben. Úgy érzem, ha letenném a fejem az íróasztalra, azonnal elaludnék. Meg a tagjaimban is olyan fáradtságot érzek, mintha egész éjjel robotoltam volna...csak éljem túl ezt a napot...
Vendég
 


Paga
Irigyellek a horgásznyaralásért!
Én lány létemre szeretek horgászni már 12 éves korom óta!!
Saja mi együtt nem tudunk már menni nyaralni, mert a férjem fősulira jár, és az elvitte az összes szabiját.
Csema
Nem semmi, hogy belevágsz még egy terhességbe! Én egykeként nőttem fel, el sem tudom nagyon képzelni milyen lehet a nagy család! De biztosan nagyon sok örömet és erőt ad neked a családod!
Anita!
Azt hiszem én is hasonló alkatú vagyok, mint te.( Így bizakodással tölt el, ha én is így néznék ki....Kép)
Nagyon csini vagy, és már tökéletesen látszik, hogy ott lapul vki a hasikódban!
orsi1976
 
 


Esztipeti,
Először is köszi, hogy reagáltál Kép
Az az igazság, hogy szó szerint fizikai fájdalom volt Nekem is felkelni reggel. Úgy voltam vele, hogy ha csak egy 10 percecskét lehetne még aludnom, már az is jó lenne. Hát így lett belőle fél óra.
A hajmosás megint elmaradt és én is úgy ülök itt a munkahelyemen, hogy látom a lelki szemeim előtt, ahogy koppan a fejem az asztalon. :o
Gondolom még az idő is rátesz egy kicsit, és hát főként a Kisbabók is szedik az energiát a cseperedéshez (és tegyék is, hiszen ez a dolguk és Mi ettől vagyunk a legboldogabbak, nem igazKép)

Anita,
Tényleg aranyos a pocid. Én még mindig vacilálok, hogy mit látok pontosan a kis "zsírpárnát" és a felfújódást vagy sem, de egy-két hét és talán már konkrétan kiderül Kép
sréka
 
 


Hoppá, én is beléptem a nem tudok nagyon vigyorgó fejet rajzolók közé Kép
Na, mindegy visszanézem a múlkori próbálkozásokat és kiötlöm Kép
Réka
sréka
 
 


Csajok!
Ti is észrevesztek a bőrötökön változásokat?
Konkrétan a pattanásokra gondolok, de legszívesebben ragyának írtam volna...
Nem vagyok különösebben pattis, csak mensi körül egy-kettő, de most....förtelmesen kezdek kinézni!
Méghogy szépülnek a kismamák....Kép
orsi1976
 
 


A mai tábla:

Kép

KépKép
nicika
 
 


Először is gratula Anitának és a babának a 12. héthez! Most vissza kell olvasnom, igyekszem reagálni! Kép

KépKép
nicika
 
 


Én is tiszta pattanás vagyok, - mondjuk nekem előtte is volt mindig pár darab.

Lányok. Nem tudnátok segíteni valamilyen természetes gyógymód ajánlásával? A problémám az, hogy olyan égő, viszkető érzést tapasztalok lent és aggódom, hogy mi lehet, és az árt-e a babómnak... Ha tudtok, segítsetek...
Köszönöm: Piroska
csirippiri
 
 


Köszi mindenkinek a nyaralásra szóló jókivánságokat! De azt még nem ússzátok meg, hogy ma meg holnap ne boldogítsalak benneteket!

Nikica! Jó, ha néha beteszed ide is a táblázatodat, mert egyébként nem tudom, hogy hol lehet megnézni. Ha ezt megírod, akkor megköszönöm!
Vigyorgó fejeket már tudok, de a szomorút (bár remélem nem kell sokszor raknom) azt nem tudom. Kép Kép Kép

AZért próbálkozom, hátha sikerül.

Paga

Gabi
paga
 
 


Sikerült!!!

Gabi
paga
 
 


Paga!
Te nagy spiller vagy, csak úgy dobálózol a jelekkel.
Én még tök béna vagyok, de próbálkozom!Kép :+O Kép
orsi1976
 
 


Jó reggel mindenkinek! Kép Kép Kép

Orsi! Az Utrotól nem lesz semmi bajod, nyugodtan szedjed! Szájon át kapod, vagy kúp formájában? Azért egy kicsit csak megnyugidtál, nem? Érdemes volt bemenni?

Csema! Én is rsg-ztam! Egészen 11 éves koromig! Irigykedve néztem a képet... Kép

Eszti! Örülök, hogy ilyen jókat hallottál az Istvánról! Én is! Bábinszky Ágnes a főorvos felesége. Elég nagy praxisa van, de nekem eddig soha nem kellett túl sokat várnom rá. Legalább majd ki tudlak faggatni, ha te már túl leszel a szülésen!!! Kép
Ruhaügyben megbeszéltem a férjemmel és hétvégén elmegyünk venni nekem gatyót!!! Kép Én elég szük fazonú gatyákat hordok és ülni már nem jó benne. Pedig egy dekát sem híztam még. Kép
ANita!!! Én is szeretnék már ilyen pocit!!! Meg azt hogy megnézzenek az utcán!! És kérdezze meg a szomszéd bácsi, hogy csak nembabát várok!!! Nekem például még az is eszembe jutott, hogy télen lesz a legnagyobb pocakom, senki nem fogja látni, hogy babát várok! És vehetek új kabátot és télen nem is lehet annyira csinosan felöltözni, kitenni a pocakot. Kép Nyilván első terhességnél lesz csak ez a legfőbb gondom. Kép
Megnyugtató számomra, hogy itt ennyire sok szakavatott kismama van! És olyan dolgokat tudok meg, amiket amúgy nem tudom honnan szednék magamra! Kép Szóval köszönöm csajok!!! Kép
Ja és a legjobb hír!!! Már nem megy a hasam! Tutti, hogy a baba miatt volt, mert semmit nem csináltam másképpen, és mielőtt abbahagytam volna a vitaminokat, már múlni kezdett!!! Szóval a hormonok ilyet is tudnak, bármennyire is ellenkezett a doki az origon. Kép
Nagyon szép napot kívánok mindenkinek!!!
Bartika
7+4

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Köszi mindenkinek a bíztatást, és a nyugtatást!
Hétfőn megyek a kórházba Uh-ra, akkor egy másik doki fog vizsgálni, majd vele is egyeztetek.

Cory: neked is nagyon köszi Kép

Jó hétvégét mindenkinek, hétfőn délután jövök... UH eredménnyel Kép
titati
 
 


Orsi,
Hát a könyvemben én is azt olvastam, legyek büszke a bőrömre, mert most ezen a héten kezd kisimulni és egyre tisztább és szebb lesz.
No, most éppen karikásak a szemeim és egy kicsit beesettek, továbbá egy kezemen nem tudom megszámolni hány pattanásom van és mire egy-egy múlik jön a következő. Azt nem állítanám, hogy ragyák, de pattanások.
Szóval ne aggódj, de azért a második tirmesztertől állítólag tényleg jobb lesz. Hát...., majd meglátjuk Kép

Csirippiri,
Valószínűleg valamilyen fertőzés lehet, de még ne ess kétségbe rögtön. Első körben én biztosan cickafark vagy kamilla főzetbe ülnék, de ha nem érezném, hogy múlik egy-két alkalom után, mindenképpen elmennék az orvoshoz. Ilyenkor gondolom jobban el tudunk kapni bármi ilyesmit, mert talán védtelenebb az ember immunrendszere.

Réka
sréka
 
 


Réka! Sajnos én sem tudok túl sokat hozzászólni a hasfájáshoz, mert nekem is csak piciket görcsölt és amióta magnézumot szedek, szinte alig érzem. Te nem szedsz MagneB6-ot?
Nem látlak a táblázatban, így nem is tudom hol tartasz, hányadik héten?

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Sziasztok Kép

Lányok köszönöm szépen a megnyugtató szavakat, nagyon jól estek, és a drukkok és nagyon jól jönnek mostKép

Már bevettem két bogyót és érezhetően sokkal de sokkal jobban vagyok, és ez már számomra fél siker, mert utálom mikor ennyire nincs erőm semmihez, mint az elmult két napban.

LylyKép
Sogornőm vett 890 ért 3,3 dl , tegnap megkostoltam és mit ne mondjak elsőre jól mellbevágott az ize, szerintem ugy nézhettem ki, mikor a fiam először kostolt citromot KépKép

Réka Kép
Vigyori fej készitése : irsz egy kettőspontot, utána meg egy nagy obetüt, lényeg hogy nagy legyen és rövid o Kép
Sajnos az Uzsoki korházat nem ismerem, de mért is kell hogy bak csillagjegyű legyen a doki??? (lehet hogy rossz csillagjegyet irtam, de most nem tudom visszakeresni, mert a fiam már mindjárt kirángat a székbőlKép)

Paga Kép
Jó nyaralást neked, pihenj sokat, ha már nem rajongsz a horgászatért, de legalább csend lesz, meg viz is közel Kép Jah és mindhárom fejecskéd sikerültKép

Cory Kép
Jó barátnőzést, és köszi a nyugtatást Kép

Csema Kép
Le a kalappal a lányod elött, gratulálok Kép

Orsi Kép
Ki lesz a dokid a II. nőin?

Titati Kép
Ne izgulj, az uh szerint sokkal biztosabb az időpont, bizz a dokidban, nem lesz semmi baj Kép

Most mennem kell lányok, mert a fiam már a kikapcsológombnál sertepertél. Mi se leszünk két napig, mert a nagyihoz megyünk, hogy tudjak kicsit pihenni én is.

Sok puszi nektek és vigyázzatok magatokra, akinek nem irtam azoknak dupla jár Kép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Piroska! Én is most estem át ilyenen, két megoldást is tudok rá. De előbb tisztázzuk. Gombáról beszélsz? Mármint ott csíp?

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Bartika!

Először pisilésnél szúrt, csípett, viszketett, most már az egész alfelem. (3-4 nap alatt)
csirippiri
 
 


Piroska! Nekem is pont ez volt, én GynoPevarlyt kaptam rá a dokitól, azt lehet terhesen is. 3 darab kúp hatott is. De ha te természetes módszert keresel, akkor az Aloe Verát ajánlanám. Van egy zöld zselé, amit le szoktam fagyasztani és abból csinálok kúpot. A Gyno Pevaryl vészmegoldás volt, mert éppen elfogyott a zselém, és tegnap szereztem be egy újat. Kép Én sok termékét fogyasztom, de nem vagyok terjesztő, anyukám szerzi be nekem. Nem ismered véletlenül? Mármint ezeket a termékeket?

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Bartika,
Írtam tegnap Nicikának, de még biztosan nem volt ideje a táblázathoz, amit abszolút megértek.
Most 9+5 vagyunk. Sajnos a barnázgatás még tart, de ma még nem fájt a hasam és ennek nagyon örülök. Ráadásul úgy döntöttem, hogy hétfőig elmúlik, úgyhogy úgy is LESZ és KÉSZ! Kép (láttad ezt Ágiboszi, ezt Neked köszönhetem Kép)

Egyébként nem az orvosnak kell baknak lennie Kép, hanem én vagyok az, így szeretem, ha valaki körültekintő és aprólékosan körbejár mindent, mert én is szeretek mindenről tudni és körbejárni. Hát ez van, néha idegesítek vele másokat, de ilyen vagyok és hát ennek is meg van az előnye. Mindig mindenki Tőlem kérdezget dolgokat, aki ismer, mert tudják, hogy ha egyszer valaminek utánajártam, akkor ami információt meglehet szerezni róla azt meg is szereztem.
Réka
sréka
 
 


Bőr: csatlakozni tudnék azokhoz, akik megcáfolják, hogy a kismamák (legalább is az első időkban) megszépülnek. Nekem is kijöttek pattik az arcomon, és olyan helyeken, ahol életemben soha (állkapocsvonalban). (amúgy se volt nagyon soha) Ja, és nem kinyomhatóak, csak picik. Aztán elmúlnak. Úgyhogy nem nyomkorászom őket, és hátha a második harmad végleg elűzi őket...Kép

Réka, aranyos, ahogy elírtad a nevem: Esztipeti, ugyanis a párom Péter...Kép Mikor jössz a táblába??? Mennyi idős vagy?

Nicika, nagyon jó a kis tábla, mert mindig tudom követni, hogy ki hol tart, és mivel már ennyien vagyunk, néha jó azonosítás végett is!

Ági, örülök, hogy jobban vagy, szerencsére az antibiotikum gyorsan hat, és tényleg 24 óra után már lehet érezni a hatását. Tök jó! Kép

Bartika, természetesen mindent el fogok mesélni majd a kórházról, csak már ott lennék...Kép
Mivel én is első babás vagyok, átérzem, hogy te is siettetnéd már a pocaknövést, én is így voltam ezzel. Most, hogy már tényleg nálam is észrevehető, én is nagyon büszke vagyok! És a párom is azóta, hogy "látványos" a baba, mégjobban odavan. Hacsak ránéz a pocakomra, olyan mosoly kerül az arcára, mint még soha!! Kép

Éssss...ma engem is észrevett a szomszéd....pedig ő aztán tényleg nem tudott semmit, még azt sem, hogy szeretnénk! Nagyon jó érzés! Kép
Vendég
 


Sajnos Bartika nem ismerem ezeket a termékeket. Hogyan lehet és hol hozzájutni ezekhez a termékekhez sürgősen? Dm-ben vagy gyószertárban kapható? Vagy csak bioboltban?
csirippiri
 
 


OrsiKép

Sajna nekem is vannak pattanásaim, bár az arcomon már nincs, a nyakamon kezd kevesebb lenni, de a hátam... nem hiszem el.. rádaásul viszket is...apa szerint mennyek bőrgyógyászhoz a viszketés miatt, mert szerinte allergiás lettem valamire.

kérdés: kismamként szerintetek mehetek a felszurkodtatni magam az allergia miatt???Kép
Vendég
 


Piroska! Csak terjesztőknél van, de ha pesti vagy én tudok neked adni egy adagot! Csak össze kell fussunk valahol, kitettem egy kisebb adagot egy gyógyszeres üvegcsébe, azt szívesen neked adom, olyan 5 napra elég.

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Most olvasom a táblázatban ( Mi mindenre jó,ugye??? Köszönjük Nicika!), hogy Tiszaföldvári vagy... Kép

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Orsi! Én is azt tanácsolom hogy mielőbb hívd fel az orvosod, mert valóban progeszteron pótlásra van szükséged! Meg egy UH-ra is! Csak azért mondom mert nálam voltak belőle gondok! De hála az orvosoknak és az én kitartásomnak, Picuri most itt csücsül a pocimban, és már majdnem 5 cm! Szóval ne habozz!

Eszti! Még mi sem vagyunk házasok! Majd talán 2 év múlva, de egyenlőre nincs is rá pénzünk, meg terhesen nem is akarok hececárét! Mi is majd teszünk egy sima apasági nyilatkozatot az önkormányzatnál, aztán szépen bevonulunk a papirossal szülni!

Tegnap voltam kismama boltban gatyót nézni. Egy farmer nacit néztem ki! Pont mintha rámöntötték volna, és olyan helyes pocim volt benne! Csak hát 9000Ft! Jó drága! De azért eltetettem hogy megbeszélem a párommal!

Marhán le vagyok maradva azt hiszem a reakciókkal! Egyszerűen nem tudom magam behozni az olvasás-válaszolásokkal! Annyit írtok!

KépKép
nicika
 
 


Sajna tiszaföldvári vagyok..., Szolnoktól délre 30 km-re lakom.
És gond lenne ha utánvéttel feladnád postán? Vagy nem "szállítható"?

Ha lehetséges ez a mód, akkor: Varga Piroska 5430 Tiszaföldvár, Gyep út 4. szám a címem.
csirippiri
 
 


Lehet, hogy télleg gomba lesz a dologban...
Tehességnél gyakran kiújul. Nekem nem altájiKép
van/volt, hanem a nyakamon jelentkezett először serdülő koromban apró balna fortok formájában.
És nem fogjátok elhinni, de ma reggel a kolléganőm vette észre, egy "Mi van a nyakadon?" jellegű kérdéssel, hogy megint aktiválták magukat a foltok!!!!
Én beszélek a körzetimmel ma, hogy milyen kenőcsöt használhatok(mondjuk amit eddig is)
orsi1976
 
 


Anita, gratula a 12. héthez!!! Kép Csak így tovább!

Nekem jövő héten a munkahelyemre hoznak be több őszi és téli terhesgatyót, egy kollégám felesége forgalmazza, és megkapom anyagárban, ha jó lesz (kb. 5-6000 Ft). Remélem klasszak lesznek, és akkor végre lesz nekem is őszi gatyóm. Jelen pillanatban, ha jönne egy hidegebb nap, csak a nyári nadrágaimat (abból is csak kettőt) tudnám felvenni...
Vendég
 


Anita helyes a pocakod! Be is rakom a táblába! Ma hihetetlen mennyi dolgom van! De igyekszm mindent megcsinálni!

KépKép
nicika
 
 


Piroska! Hát a postát nem ajánlom... sajna már veszett el nem egy termékem, Aviva kazi, stb... Kép
AKkor viszont menj el dokihoz és irass fel Gyno Pevarylt!!! Nekem 3 kúp is segített és már kutya bajom!!! A doktorbácsim azt mondta, sajnos a gombák nagyon szeretik a pocaklakós hölgyeket. És hogy ne egyek cukrot semmit. Mondjuk amúgy sem eszem, így remélem az általatok emlegetett terheléses vizsgálatot is megúszom!!! Kép

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Végeztem! Végre mindent visszaolvastam! Mostanában iszonyú sokat írtok/írunk! De nem baj ám! Huszonsok ember már tud forgalmat csinálni!

KépKép
nicika
 
 


Köszönöm a tippet Bartika.

Akkor csak az lesz, hogy felíratom a dokimmal, ha visszajön szabiról...
csirippiri
 
 


Bartika!
Köszi a nyugtatást, hogy nem ártok az Utróval! Szájon át kapom, mert a kúp a barnázás miatt most nem lenne jó.
Ágiboszi, kérdezted ki a dokim a Sotén. Dr. Bánhidyhez járok, én csak jót hallottam róla.
Tegnap SOS-ben pedig Dr.Várbíró vizsgált meg, és nagyon lelkiismeretes volt. Úgyhogy az első benyomásaim a kórházról nagyon jók!
orsi1976
 
 


Ncika, nem akarlak vele zaklatni, de ugyen engem sem felejtesz majd feltenni a táblába. Kép

Köszi,
Réka
sréka
 
 


BartikaKép
Hol és kinél Rg-tál? Melyik egyesületben?
AnikaKép
Gratula a 12. héthez!
SrékaKép
Én ma 9+6 vagyok de muszály minden kora du lefeküdnöm, mert egyszerűen leragad a szemem. Mint az ovisok.állandóan fáradt vagyok.

KépKép
csema
 
 


Már feltettelek! Mindjárt felrakom a táblát is!
Kép

KépKép
nicika
 
 


Nicika, nagyon-nagyon köszi.

Csema,
Hát igen, bár én inkább reggelente küzdök és hát bizony az én kis családom még nem olyan népes, mint a Tiéd, így bizonyára kevesebb is a teendőm. Kép
Az igaz, hogy az utóbbi hetekben semmit nem tudtam tanulni munka után, pedig nagyon kellene a fősuli miatt, hogy be tudjam fejezni még babázás előtt.
Remélem szeptembertől több erőm lesz és akkor újra nekilendülhetek.

Réka
sréka
 
 


Piroska,

nekem nagyon jól bevált a Lactacyd femina intim mosakodógél, sőt, ezt Áginak is ajánlom, mert a húgycsőnyílásnál is "takarít" rendesen.

Ági,
írtam én ezt a fránya ízt, de biztosan fog használni + az antibiotikum is! Nyugodtan szedheted, azt olvastam, az antibiotikumok nem ártalmasak a babára, a gyulladás viszont inkább lehet az.

Nicika,
nagyon szeretnék én is a táblázatba bekerülni, csak egy kicsit félek még... Tudjátok, ez a fránya babona. Ti mit szóltok hozzá?

Lyly

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Lyly

Én alapból sosem voltam babonás és amikor megtudtam, hogy itt a picur a hasamban, akkor is úgy voltam vele, Áááh, hát nekem nem lehet bajom. Mindenkinek elmondtuk már az 5 héten (családtagok) és egy jó pár barátnak is azóta, kivéve a munkahelyemen.
Aztán jött a hasfájás és a barnázgatás és akkor visszahúzódtam. Teljesen megakadtam, hogy miért, amikor én eddig ezen nem is aggodalmaskodtam és akkor mégis miért és hogyan.
De tagnap úgy döntöttem, nincs babona és igenis megkérem Nicikát, hogy írjon be a táblában, mert átvészeljük ezt a dolgot mindketten!!!
Fő az optimizmus, nem igaz?

Réka
sréka
 
 


És ez fertőzések idején is elég Lyly?

Mert akkor tutira veszek...
csirippiri
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?