Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Kép

Végre...
csirippiri
 
 


És én mit szóljak? Nekem sima mosly jelem sincs, pedig :-(

Azért vicsor próba, hátha az mégis van Kép
titati
 
 


ezaz...

Kép
titati
 
 

 
 

KösziKép
csirippiri
 
 


Talán, ha mindenkinek sikerült, rátérhetünk az érdemi dolgok tárgyalására...hi,hi Kép
csirippiri
 
 


Esztipeszti, Zugló, TV2 melletti utca. Miért?

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Titati csatlakozott a hülyüléshez...Kép
Vendég
 


Eszti, köszönöm! Én is megpróbálomKépKépKép
Ez lesz az!Kép

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Akkor nem lakunk messze egymástól, én egyelőre Mátyásföld, babucival már a XIII.-ba megyünk.

Csak érdekelt, hogy van-e olyan, aki arrafelé lakik, mint én. Kép
Vendég
 


Talán nekem is sikerül.

Kép
Kép

Mariann & Istvánka 2006.01.31.

KépKép
mariannka
 
 


Hát azért az a nem messze elég relatív.. Kép
Most épül a ház? Vagy régibe mentek? Mi is pár hónapja költöztünk csak ide... babuci miatt. A kis édes megvárta míg saját szobája lesz... Kép

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Sajnos nem épül ház, bár a terveinkben ez szerepel. Szerencsénkre két lakásunk is van, és mire jön a babuci, átköltözünk a másikba, mert az új építésű, és anyuék ott laknak a mellette lévő házban, és biztos jól fog jönni a segítség. Ilyen prózai oka van.
Igen, relatív, autóval 5 perc kb. Kép

Ja és csatolok egy kis képet, így drukkolok Nicikának, bár már biztosan megvolt az UH.

Kép
Vendég
 


BartikaKép

Nekem 4 napig volt hasmenésem.

Valaki kérdezte hogy Budapesten hol vagyok, V. kerületben!

Nekem már 2 napja fájdogál a fejem!Nagyon rosszKép..én sem merek gyógyszert bevenni, bár azt mondják Algopirint be lehet 1 kapni... nem árt.
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm a tippeket fejfájásra, éppen tegnapelőtt mondtam Apának, hohy milyen jó, még nem is fájt a fejem, mióta babóca van, erre tessék Kép

Van itt valaki Zuglóból, konkrétan az Örs vezér tere környékéről?

Lyly

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Alina, én kérdéztem...Kép
Vendég
 


Sziasztok!

A gatyáim még jók, bár amúgy sem voltak szűkek. De sajnos az émelygős időszak után most már az étvágyam nagy. Pedig így is súlyfelesleggel indultam, nem nagyon hiányoznak a plusz kilók.
Próbálom tartani magam, de az a baj, hogy ma is munkába menet megvettem a reggelimet és az ebédemet is. 7-kor megettem a reggelit, 9-kor (vagy még annyi sem volt talán) az ebédemet, ezután azt gondoltam, hogy napközben már csak gyümölcsöt eszek, megettem 3 őszibarackot, de már megint éhes vagyok.

A Light, édesítőszeres üdítőkről, ennivalókról mi a véleményetek. Én mindig ezt ittam, de most csak nagyon ritkán, mert nem tudom, hogy nem árt-e a babának, de a Cola nagyon hiányzik (azt hiszem elvonási tüneteim vannak).

Más! Néha én is görcsölgetek, de inkább a menstruációs görcshöz tudom ezt hasonlítani, meg is ilyedek néha, nehogy elkezdjek vérezni.

Vigyorgót nekem sem sikerült raknom, hogy is kell? Kép

Sziasztok,

Paga

Gabi
paga
 
 


Mégis, de a szolidan vigyorgóst, azt hogy kell?

Paga

Gabi
paga
 
 


:o

Gabi
paga
 
 


Paga, kettőspont és egy zárójel bezárva.
Vendég
 


Kép

Gabi
paga
 
 


Eszti!
Köszönöm

Paga

Gabi
paga
 
 


Csajok! Ti hogy szoktatok frissíteni? Nekem mindig ki kell lépni és csak úgy jelenik meg az új hozzászólás... Kép

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Paga,

nekem is ilyesmi görcseim vannak, pl. tegnap este is előjött 2-3, igaz, elég rövid ideig tart. Meg néha szurkálgat is.
nekem az 5. héten volt egy kis sárgás-barnás valami, akkor megnézték hüvelyi UH-val, a babóca rendben volt, mellette láttak néhány sötét foltot, de még akkor este elmúlt. Teljesen bepánikoltam, 3 napot végigfeküdtem, aztán még 4-et nyugiban otthon töltöttem, de már nem feküdtem végig.
Érdekes, anyukámnak mind a ketten így fogantunk meg, azt hitte, vakbeles görcsei vannak, ki is jött az orvos, Tetran-t írt fel, jó hogy nem szedte be, mert felmerült benne, mi van, ha...? És lőn...Kép
A dokim azt mondta, most még nem foglalkozunk ezzel a görccsel, gondolom, ez később lesz ijesztőbb, főleg, ha a méhszáj is kinyílik. DE ÉN BÍZOM EBBEN A PICURBAN!!! Sokat "beszélgetek" vele, és kérem, hogy kapaszkodjon nagyon erősen, ügyesen! Tiszta dili nem?
A colától kifejezetten eltiltják ismereteim szerint a kismamákat, mert elég magas a foszforsav-tartalma, és ez nem túl jó a kicsinek, továbbá a mesterséges édesítőszerek sem, amivel a light-os cuccok tele vannak. Szerintem csak óvatosan velük... bár 1-2 ilyen ital biztosan nem ártalmas.

Szóval Zuglóból senki...?

Lyly

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Köszi Lyly!

Én Csepel.

Paga

Gabi
paga
 
 


Lyly! Zuglóból én!!! Gyarmat utca, de azért az Örs nem két perc (én mondjuk gyalogosan számolok minddent).
AMi a görcsöket illeti nekem is szokott, de azt olvastam, hogy ez a méh tágulását jelzi és nem vészes, csak ha barnázással jár.
Én is szoktam beszélgetni hozzá, mi Pöttynek nevezzük. Apa minden este elénekli neki a Bóbitát, mert azt látta a National Geographic-on, hogy a babák, ha magzat korukban rendszeresen hallanak egy dallamot, akkor mikor megszületnek, arra emlékeznek, sőtmegnyugszanak tőle... szóval nem vagy dilis!!! Kép

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Bartika!

Én is mindent gyalogosa mérek. Tulajdonképpen nem vagyok nagyon émelygős, de ami a tömegközlekedésen van időnként a hajléktalanoktól és a vizet egyáltalán nem ismerőktől, attól aztán kavargok rendesenKép
Így inkább gyalogosan, ha lehet, és a mellékutcákban osonok, ahol kevesebb az autó.
Énekelni mi is énekelünk, Apa is dumcsizik vele minden nap, és a puszik sem maradhatnak el a pocakról reggel és este sem. Szóval a Bóbita tuti be fog jönni!
Nagyon rosszul alszom mostanság, fel-felébredek, pisi, forgolódok, leginkább a két oldalam jöhet számításba.
Lányok, olyan kékeres lett a két cickóm, hogy szinte kobaltozok! Ezek már a tejcsicsatornák?

Paga, igazán nincs mit, én is aggódom, talán túl is, de túl vagyok egy viharos régi házasságon, aztán 4 év magány, és most itt a nagyszerű párom, akinek tavaly agydaganattal operálták 9 órás műtéttel az édesanyját, idán márciusban az én páromat, szóval gond az volt, és nagyon vártuk-várjuk ezt a babát, amolyan szerelem-gyümi.Kép
Mindenkinek nagyon drukkolok, hogy szép, egészséges babócák szülessenek, akikben nagyon sok örömünk lesz!

Lyly

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


EsztiKép
Bocsi, csak úgy pörög a topik hogy nem találtam a kérdezőtKép
Egyébként nem sokáig, mert kiköltözünk Százhalombattára mert ott van házunk, mégpedig októbertől-novembertől, ahogy a felújítás befejeződik.
Vendég
 


BartikaKép
Frissítés gombra kell kattintani ( ábra:lapon 2 zöld nyíl kergeti egymástKép )
Vendég
 


Na most megpróbálok beilleszteni is... KépKép

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Alina! Az nekem nem műkszik... kilép vissza a menürendzserbe a gépem... Kép Vagy csak az én gépem különcködik? Kép
De legalább a beillesztés megy!!! Kép Kép Kép
Ilyen gyönyörű ajándékot kívánok mindannyiunknak!

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Csajok, egyre ügyesebben mennek ezek a szerkesztgetések...Kép

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


és ilyen békés nyugodt babákat is mindenkinek! Kép

LylyKép

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Nagyon édesek ezek a fotók, biztos idétlen a kérdés, de ők a tieitek, vagy csak találtatok egy helyes babaképet, és ideraktátok (mert ti már ilyent is tudtok).

Paga

Gabi
paga
 
 


BartikaKép

Sajna ez a babanet miatt van, régebben nem lépett ki az egészből.
Vendég
 


Paga,

az én fotóm a funpic-oldalról van, én is kaptam, de szerintem is nagyon édi.
Nálunk első babóca lesz.

A kolléganőm (akinek a helyére jöttem dolgozni) tavaly július végén szült, most beszéltem vele, azt írta, hogy neki is volt folyamatosan barnázása, és bizony egy gyönyörű, 4 kilón felüli egészséges kisfiú boldog anyukája ma már. A babót 36 évesen szülte, és az első volt, de már gondolkodnak a kistesón. Ja, szept. 3-án lesz az esküvőjeKép

Lyly

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Sziasztok lányok! Én jővő március elejére várom a kisbabánkat.40 éves múltam, ez a babánk a hatodik, de ugyanolyan nagy az izgalom, mintha az első terhességem volna, sőt talán még nagyobb.Remélem minden rendben lesz velünk, bár ezt a dolgot már én is megbeszéltem a picikémmel.

KépKép
csema
 
 


Sziasztok Lányok!

Csema
Üdv közöttünk! Gratulálok a gyerekekhez, és a pocaklakódhoz!

Csak bekukkantottam, egész nap készülődtem, kiköltözünk pár napra a telekre, úgyhogy csak hétfőn leszek legközelebb, Apának meg kellett főznöm valamit, ha már itthon marad szegény. De hát valakinek dolgozni is kell.

Nicikára lettem volna még kíváncsi, hogy mi volt az uh-on, de látom nem ért még haza.

Addig is mindenki vigyázzon magára meg a bébijére.

Szilvi

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Sziasztok! Megjöttem az UH-ról! Jól vagyunk és egészségesek vagyunk! Picurka éppen aludt, de azért egyszer végzett a kis kezével ilyen integetősdi félét. Maga a vizsgálat amúgy futószalagon ment, mert rengetegen voltunk a tegnap elmaradt rendelés miatt! Mindössze talán 5 percig tartott a vizsgálat! Na és az adatok:
CRL: 47.1mm
BPD: 18.7mm
Nucha: 1.3mm
Az UH szerint a baba kora: 11+3

Ja és mellékelem az UH képünket! Sajnos videofelvételt a sok kismama miatt idő hiányában nem tudtak csinálni!
Kép

KépKép
nicika
 
 


Most kajálok, aztán visszaolvasok!

KépKép
nicika
 
 


Kicsit beleolvasva írásaitokba, úgylátom jelenleg én vagyok a legidősebb mami én ugyanis elmúltam 40 éves, s azzal is szembesűltem nem csak az én hasam szokott szúrkálni olykor, pedig már épp aggódni kezdtem.
Ki hol tart a terhességében? jelenleg én 10 hetes terhes vagyok, holnap megyünk a doktornénihez és a Péterffiben fogok szülni.Szept 13-án megyek genetikai vizsgálatra amitől félek egy kicsit.( na jó nagyon)

KépKép
csema
 
 


Épp'csak be akartam kukkantani, hogy vagy-e Nicika! És, igen! Úgy vártunk már, mint a MessiástKép Mit szólsz, megtanultunk vigyorgó fejet csinálni (majd ha visszaolvasol)!
Örülök, hogy mindketten jól vagytok! Írj majd a további teendőről is!

Többiek, akik a 12.hetet betöltötték, v közelítik: 12.heti UH mikor várható? Tiszta izgiKép

Majd még jövök!
Anita

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Jaj, majd'elfelejtettem! Szia Csema, üdv itt nálunk! Majd Nicika fog berakni sztem később táblát, mert ő csinálja, és azon majd láthatod, ki hány éves, hanyadik terhesség hétben járKép

Nicika, édes a baba az UH képenKép

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Nicika, tényleg édes a baba, alig várom hogy én is mehessek uhu-ra, s legyen egy fotóm a bébimről. Felteszel engem is a tábládba? Táborfalván lakom, 42 éves vagyok, um:06.04(mint Csirippiri),jelenleg 1 baba lakik a pocakomban viszont családi viszonylatban Õ lesz a 6.

KépKép
csema
 
 


CsemaKép

Nagyon nagy gratula!!! 6.baba! Nem semmi!Kép És milyen elosztásban vannak a nemek, korok?
Üdv itt.

NicikaKép

Nagyon aranyos a babód. Nekem is pont így fekszik az utolsó UH képen.Kép

Csajok! Nemrég értem haza a 2in1-ból, vettem két nadrágot, egy félig ősszit, kék színben, és egy fehéret ami halásznadrág!!! És mind a kettő csipő-kismama nadrág.Tökjó.
Köszi a címet!!!Kép
Ja és most minden félárban van, a két naci volt 12.000.-Ft.
Vendég
 


Alina

22fiú,20fiú,15lány(ő élsportoló 5éves kora óta Rg-zik,igen szép eredménnyel)14lány és 5 fiú,+ a pocimban lévő(remélem Õ lány),de leginkább egészséges legyen

KépKép
csema
 
 


Bartika! Ha megy a hasad, akkor igyál sok hideg vizet (szénsavmentes ásványvíz), cukrosat ne nagyon egyél, szóval jó lenne a diéta (leves, krumpli, ropi, keksz…) És sokat igyál, mert ha kiszáradsz az már tényleg okozhat vetélést! Mindezt csak onnan tudom, hogy én is kűzdöttem hasonlókkal 6-7 hetesen! És az orvos javasolta a diétát! Nálam valószínűleg valami bélbaktérium okozhatta, ezért nem javasoltak gyógyszert, mert azt mondták hogy jobb ha kitisztul! Ja és a banánnal vigyázz, mert valóban fog, de nagyon puffaszt is!

Ami a vitaminokat illeti, azt hiszem én szedni fogom, mert most is kisebbnek becsülték a babámat, mint ami a tényleges kora! Meg hát télen szerintem egyáltalán nem árt egy kis plusz vitamin!

Lyly! Fejfájásra nekem maximum a halánték maszírozás jut eszembe, vagy esetleg egy kis homlok borogatás! (De figyelem! Kizárólag csak homlok!)

Ja és megvolt a tali Mártival! Nagyon jól elbeszélgettünk!

KépKép
nicika
 
 


Csema, én is gratulálok! Manapság nem semmi a 6 gyermek, de nagyon szép és becsülendő!KépKép

Bartika, akkor bocsi a rossz tippért: banánKép

Többiek merre vannak? Mindenki alig várta Nicikát, erre sehol senkiKép Mamikkkkkkkkk, gyertek!Kép

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Bartika! A frissítést legegyszerűbben jobb egér gomb/frissítés! Oldhatod meg!

Bartika! Mi a babát Picurinak hívjuk egyenlőre! Kép Kép

Csema! Gratulálok a 6. picurkához! Azt kell hogy mondjam hogy nagyon bátrak vagytok! A mai világban 6 gyerek már iszonyatosan ritka!

Éljen éljen a végére értem! Annyit írtatok hogy alíg bírtam visszaolvasni! Remélem mindenre reagáltam amire akartam!

Ja és Anita igazán ügyesek vagytok mosolygós fejileg! Kép Kép

ja és a következő vizsgálat szeptember 1-én lesz, akkor veszik le az AFP-hez a vért!

KépKép
nicika
 
 


Annyira jól esik hogy ennyien szurkoltatok értem és hogy ennyire vártátok a beszámolót! Úgy emlékszem valaki ma még volt ma UH-n, de már sajna nem tudom ki volt az? Ki volt az és, mi volt az UH-on?

KépKép
nicika
 
 


Anita, Nicika
Köszönöm,de nekem ez természetes, az életem a gyerekeké akkor érzem jól magam, ha sok nyüzsög körülöttem, a szakmám is ez hiszen gyermekápolónő vagyok.
A férjem röviden azt mondta, hogy tipkusan az a nő vagyok aki haza hozza a munkáját...Itt mosolygós arc jönne, de nem tudom hogy kell csinálni.

KépKép
csema
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?