Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok, szerencsére itt is hűlt a levegő!Éjjel hatalmas vihar volt, mi féltünk, de Hanci aludt. Egészen 1/4 5-ig, amikor is hanyatt fordulva találta magát. Persze visszafordulni még nem tud,úgyhogy most ezzel "szívat", akkor persze adtam Neki tejcsit is, de nagyon hamar beájult újra, hát letettem hasra, amíg a kukát kitoltam, megint hanyatt volt, de kicseleztem, álmában megfordítottam, így 8-ig aludt,persze hanyatt ébredt. Most épp alszik, megyek is törölgetni,h d.u. kiporszívózhassak!
Edó, férjem állította, h Bali van a képen! Nem nagyon lehetett meggyőzni!Édes kis hurkái vannak!

Mi is csak 1x voltunk tanácsadáson, nekünk ott oltják a babákat.
Eszti jó Balcsizást, nagyon kellemes lehet ott ilyenkor! pihenjetek sokat!

Ancsa, 150fő, tényleg durva, nekünk a 104 is soknak tűnt! Küldjél már képet légyszike Magatokról!

Dia hol lehetsz?

Kép
seriff
 
 


Serfi, megfordul már Hanci hasról hátra?
Vendég
 


Jaja, 2hete azt hittem véletlen, de mostmár gyanús!

Kép
seriff
 
 

 
 

Na, Balázsnak bejött ez az idő, már lassan két és fél órája, hogy beájult, ilyen időben mindig ezt csinálja. Hannácska szintúgy?
Nagyon ügyes, hogy így forgolódik álmában, mit csinálhat mikor ébren van! Tényleg, ütögeti már a kis játékait, csörgőit? Van ilyen lelógós, ütögetős, zenélős kütyüje, ami alá be kell fektetni. Azt már ilyenkor nagyon élvezik.

Mi erre a tanácsadásra az első pár oltás után kezdtünk el járni, eleinte mindig kihívtam a dokit. Itt valahogy elvárták hogy havonta elcipeljem a gyereket, amit azért nem bántam annyira , mert a doki mindig megvizsgálta, nem mintha bármi baja lett volna épp akkor. Egyébként egy hatalmas üvöltésből áll az egész, mert Bali nem annyira szimpatizál a dokival a szúrkálások miatt, ami érthető, így aztán kiabálva váltunk néhány szót, majd szegényt meztelenül kipaterolják a váróba.

Kép

Kép
babszy
 
 


Edó, ez a Peti gyerek annyira édes. Nekem nem jön át, hogy Balira hasonlítana ezen a képen. Nekem ő annyira más. Balinak olyan csibész tekintete van, hogy csak nnna!Kép Az utánozhatatlanKép Azon a dömperes képen olyan nagykisfiús már. Kép

Serfi, nálunk is volt nagy vihar, hatalmas dörgésekkel, és én is attól féltem, majd felébred a gyerkőc. De nem tette. Fél hétkor kezdett "anyázni", de nem volt erőm átmenni, és ő is vissza szundikált. Lett belőle fél8.
Nem mondod, hogy a kiscsaj éjjelente átfordul?! Nem semmi!

Bogica, a 8napban még benne vagyok, tegnap meg elfelejtettem, ezért ma sok szeretettel boldog névnapot kívánok! Emlékszem tavaly ilyenkor voltunk nálatok először, Balit nézniKép

Azért mikor ma elindultunk sétálni, csúnya őszi hangulat volt, és a folyosón az ajtó előtt megint kiskabátot kellett adni a gyerekre, és én már előre nemszeretem azt a soksok öltöztetést ami a hideggel jár!Kép És lassan, de közeledikKép

És olyan Ancsás képeket én is szeretnék kapni, hacsak nem ide teszed felKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Az enyém meg most kezd aludni. Remélem legalább 2 órátKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Babszy, ez aranyos...Kép Emlékszem, egyszer ott voltam, mikor jött a doki...Kép Nem volt egyszerű mutatvány elfeledtetni vele a dokibácsit.

Csajok, itt egyszerűen gusztustalan idő van, ömlik az eső, én pedig legszívesebben otthon tévéznék. Kép
Vendég
 


Kata ne is mondd, nekem is eszembe jutott erről az időről a hideg! Kép
Szerencsére mire jön a hideg, én már otthonról fogok kitekintgetni, és ha akarok, nyugodtan tévézhetek is akár. Kép

Kata mikor indultok vissza?
Vendég
 


Eszti! Jaja nemsokára otthon tévézhetszKép Hogy tervezed, meddig dolgozol?

Kata! Ilyen gyerek nincs is!! Simán visszaaludt?? Lacival mindig emlegetjük, hogy milyen aranyos volt amikor Peti felébredt Vászolyon és apázottKép Kiváncsian várjuk a mi Petink ezt mikor fogja csinálni???Kép

Kép
edó75
 
 


Hali, 11-kor kezdett enni, én néztem közben Szenttropét, és 3/4 12-kor beájult az ölemben, hanyatt betettem az ágyba, és asszem,ha jól hallom-igen,most ébred,és d.e. is aludt már egy órát. Döbbenet egyébként, tuti nyomkövető kell Rá, ha el kezd mászniKép!
Babszy, most fogunk beszerezni járókát, meg olyan aláfektetős izét, talán jövő héten megyünk fel Bp-re.

Itt nem esik, csak kellemesen hűs van.

Most mennem kell, mert kiabál.
pusz

Kép
seriff
 
 


Edó, itt bent már egyeztettem a főnökömmel, és valószínű augusztus végéig maradok már csak. A cég nagyon rosszul üzemel, már nincs munkám (0 Ft van erre az évre marketing és reklám célokra, ami valljuk be nem sokmindenre elég...), ami még maradt munkám, azt befejezem ma, és legközelebb ezt majd csak két hónap múlva kell csinálni (tanácsadónői magazin és belső újság). Amíg Montengegroban voltunk kirúgták az ügyvezetőt, a pü-i vezető is távozik, szóval nagy a fejetlenség. Így nem nagyon van értelme tovább maradnom. Viszont van egy jó lehetőségem egy újságnál írni, fordítani, adaptálni klassz kis gasztro és életmód cikkeket, úgyhogy az meg bejön. Nem szeretnék otthon tespedni, mert nincs rá okom, jól vagyok, szeretnék hasznos dolgot is csinálni. Szóval ezzel a pénz még talán több is lesz, mint a mostani normál fizum (bár egy része fekete - de nem érdekel), időm is lesz, munkám is, úgyhogy úgy gondoltam, ez lesz a legjobb megoldás.
Ha meg tudom, akkor szeretném az újságírást a baba mellett is majd csinálni. Ez még a jövő zenéje, de jó lenne.

Szóval már csak pár hét, és elkezdődik egy új élet. Biztosan furcsa lesz, de a hajtás már nem fog hiányozni!

Ha láttátok volna, amikor a múltkor lent voltunk Kméten: Peti felébredt, odament az apjához a kanapéra, és ráfeküdt a hasára, ott relaxáltak együtt. Kép Nagyon aranyosak voltak!! Kép
Vendég
 


Edó, csatlakozom, szerintem sincs ilyen gyerek, mint a Tivadari Petya, Vászolyban úgy aludt el egyszer, hogy nyavalygott az anyjának, mire az kijött a szobából, na a gyerek reakciója az volt, hogy elaludt! Balázs súlyos idegrohamot kap ilyen esetekben.KépKép

Ez a Dia is jelentkezhetne már, igaz?!

Kata, igen, egy éve ilyenkor voltatok itt.KépKöszi, belefértél még a 8 napba.Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Eszti, akkor már csak egy hónap! Ez jól hangzik! Egy ideig furcsa lesz, de biztos nagyon jó. Én úgy vagyok vele amíg teheti az ember és élvezi, maradjon csak otthon. Utána még annyit, de annyit dolgozhatunk, míg nyugdíjasok nem leszünk.

Na, megyek vissza vasalni, közben meg jóbarátokat nézek. Most szült a Phoebe, és a Dia jutott róla eszembe, neki is ilyen kis porontyai lesznek nemsokára, egy rózsaszín, és egy kék sapis. KépKép

Vissza este indulunk fürdetés után.

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata, jó utat, Petinek jó alvást a kocsiban!!

Kép

Kép
babszy
 
 


Hello csajokKép

Egy rövid bekukk. Asszem agy darabig az uccsó is, mert mostmár tényleg szgorú ágynyugalomra vagyok ítélve ha még bent akarom tartani őket. Ez meg ugye nem kérdés. Ha máshogy nem, a Bogi majd informál benneteket.
Különben megvagyok, megvisel ez a nyomorult idő. Nem is a meleg, a kondi hatalmas szolgálatot tett, hanem inkább a frontok. Rengeteget keményedek, sokat fáj a hasam, nem tudok aludni, szar...
De azért még küldjetek energiát min. 4-5 hétre valót, plíz!!!!
Addig is mindenkinek pussz!!!

KatusKép Mikor megláttam a neved, nem is értettem, azt hittem Krk-n vagytok, de már OK. Mikor jössz haza? Csüt-ön hol leszel??? Majd beszélünk a Józsival, köszi előre is.
EsztikémKép, jól vagy??? Próbálj hideg gyömbéres limonádét inni hányinger ellen. Figyi, most, hogy dobbantasz, azért még elküldhetem a listám, vagy már vásárolni sem tudsz? Ú, az nagy kár lenne...
SerfkóKép A kád és főleg az állvány meggondolandó, mert valszeg a szobában nyomjuk majd a fürcsit. A Bazsa jövő csüt-ön szervízelteti a kocsit lent, akkor el tudna ugrani érte. Hmm? Előre is köszi.
A dramaturgot jövőre meg akarom csinálniKép

Csajszik. Minden kép szuper, lassan lassan én is elkezdek majd küldözgetni.... Szurkoljatok!!! A Bazsa majd lehet néha benéz. Sok pusza.

Kép
diane
 
 


Sziasztok!

Eszti és mi az újság neve? Tök jó lesz Neked otthon,annyit dolgozol és akkor amikor akarsz!

Dia, asszem itthon leszünk csütörtökön, majd add meg a számom Bazsának,és akkor elmagyarázzuk, h talál ide, hacsak Babszy el nem mondja! Ha meg mégsem tud jönni, lehet,h megyünk fel jövőhéten a Brendonba,és akkor beadjuk,vagy valahogy eljuttatjuk Hozzátok,okés!? Energy-t küldtem, remélem megkapod!Majd mindjárt küldök képet emailben,hátha az is segít!Kép

Hanci tegnap mégegyszer aludt félórát,és este 3/4 6-tól 2.5-t, úgy kellett felébreszteni a fürdéshez! Voltak vendégek, de sajnos nem látták ébrenKép!Na féltem is, h mi lesz éjjel, de eltekintve 2röpke nyafitól, minden simán ment, sőt 5kor evett,és most még alszik!kopkopkop

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!
Küldöm az energiát! Bár most nekem is fogytán van, remélem jut belőle Diának, és akinek még szüksége van rá!

Gyerekek, küldöm majd képeket, de a privi mélekre, mert nem szívesen raknám fel magunkat így közszemlére, OK?

Megyek is pakolok az asztalomról, mert festés lesz az irodában hétvégén, és el kell rakni mindent. Hálás meló.

Mindenkinek pusszantás és jó hétvégét!
anniecoe
 
 


Hahó!

Jó pihit mindenkinek a hétvégére!

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Mi ez a pangás? Kép
A rossz idő mindenkit eltántorít az írástól?
Mi Balcsin voltunk tegnapig, elég szar idő volt, de pihenni remek volt! Szombaton pedig még egy kis napsütést is kifogtunk!

Szegény Babszykának nincs valami jó ideje megint Vászolyban...Kép
Többiek? Mi újság?
Vendég
 


Sziasztok, itt sem történt különös dolog! Hanci beszélget a pelenkázón a Persil macival mindig, meg esténként velünk is, nagyon kis drága! Nem bírunk dönteni, h kell-e járóka, vagy nem, szerencsétlenkedünk. A Katáék féle lenne a legjobb, de azt meg nem látunk már sehol.

Dia-Balázs, ha olvastok, sztem idefelé lenne a legeygszerűbb bejönni a kádért, rájöttem ám, egyszerűen el tudom én is mondani!

Eszti, jól vagy? 12hetes UH?

puszika

Kép
seriff
 
 


A Katáék karámja nekem is nagyon tetszik. És sokáig ki lehet használni! Meg lehet egy pár perc szabadság az anyukának is! Nem utolsó! Kép
Pontosan egy hét múlva megyünk UH-ra, akkor fogom betölteni a 12. hetet, lesz nyakiredő, és hát végre gyermeknek látom majd a kisbabámat, mert ugye a 6 hetes Uh-on még csak egy kis foltocska volt. Biztosan nagy lesz a kontraszt. El sem tudom mondani, mennyire várom!!! Kép

Hancika biztos nagyon édes, ahogy beszélget!! Kép Elképzeltem! Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Eszti, innentől kezdve minden UH olyan izgis lesz, mikor látod majd ugrabugrálni,meg ilyenek. Hanci pl. amikor egyszer a kolléganőm nézte rugózott térdből, annyira vicces volt, egy pillanatra sem állt meg!

Dia-Balázs, ha hazafelé jössz, azt is egyszerű elmondani, de mostmár nem zaklatlak ezzel Titeket.Remélem, ez az idő jobban tetszik, még ha feküdni kell is, legalább hűvöskés van.

Ancsa, Edó hogy vagytok?

Kép
seriff
 
 


Szerintem Ancsa most már ezerrel készül a lagzira! Ha még olvasol majd, akkor sok szerencsét (mert szerintem az is kell), jó időt, és jó bulizást nektek!!! Kép

Durva, de ma felvettem a téli pulcsimat! Bár süt a nap, azért nagyon hideg van! Brrr...

Nézegettem már, hogy mekkorka lehet, dehát az azért más, mint amikor majd a miénket látjuk meg!! Mert most még teljesen felfoghatatlan, hogy ott van bent. Bár most már megnőtt a pocim, még furcsa elképzelni, hogy tényleg ott fickándozik. Kép Kép Ezért szeretnénk már látni! Kép Na de már csak egy hét.
Vendég
 


Eszti, most kerestem elő, Hanci 12 hetesen 46mm-s volt! ÓriásKép! Csakúgy, mint most!

Kép
seriff
 
 


Hááát, majd meglátjuk, mekkorka lesz a miénk. Tök izgi! Kép

Itt viszont összegyűltek a felhők, ronda szürkék. Ja, és este vendégek lesznek, meccsnézés! Mondjuk kivételesen ez a mai foci még engem is érdekel!
Vendég
 


Hello!

Eszti! A 12 hetes uh. tényleg tök jó, hogy teljesen emberformája van és izeg-mozog, aztán amikor megmozdul hát az nagyon fantasztikus! Elhiszem, hogy nagyon várjátok Kép Már nőtt a pocid? Tényleg nagyon hideg van, nem is tudom mit adjak Petire...

Seriff! A "dumáról" jut eszembe, Peti "beszélt" álmábanKép annyira drága voltKép azt hittem megzabálom. Nemsokára 3 hónaposak lesztekKép Gyorsan múlik az idő ugye?

Puszi

Kép
edó75
 
 


Edó, és hogy álltok a járással??? Kép
Igen, már megnőtt a pocim, ez már nem csak puffadás, mert reggel, este, napközben is ugyanakkora. Peti azt mondta, már nem lehet letagadni. Kép Már csak a lenge lennadrágok jönnek rám, de azokban már kihúzom a nyarat. Terhesnacit majd csak ősszel veszek, addigra fog megnőni igazán.
Vendég
 


Sziasztok, Eszti a Baross u-n van egy tök jó kismama bolt, sokféle farmer van, és felhajtják, beveszik stb. A felsőik nekem nem annyira jöttek be.Persze, gondolom tudod Te, hol vannak ilyen üzletek, meg aztán Babszy majd irányít.
Milyen meccs lesz este?

Edó, édes lehetett az álmában beszélő Petid! HAnci meg morog az ágyában, mert persze le mertem tenni. RoszcsontKép. Igen, hétfőn lesz 3hónapos.

Kép
seriff
 
 


Jól elment az idő! Már 3 hónapos???? Kép
Pont mint az én kis minigyerekem... Kép

Hát este lesz a Debrecen - Manchester United meccs, kint Angliában, úgyhogy elkel a drukkolás. (mondom ezt én, aki 10 évben egy meccset néz meg)
Vendég
 


Még egy gyors bekukk, sziasztok!
Nem jól drukkoltatok Eszti, mert kikaptunk!
Na mindegy.

Reggel megyek haza Szolnokra, elkel a segítség otthon, úgyhogy én már csak a fergeteg partí után jelentkezem.
Drukkoljatok a napsütésért, mert ujjatlan a ruhámKép

Puszi mindenkinek, anyukának, gyereknek, minigyereknek egyaránt!KépKép
anniecoe
 
 


Csajok, mindenki eltűnt???
Vendég
 


Sziasztok, én vagyok.
Tegnap voltunk Bp-en, vettünk járókát, mivel ketrec nincs. Hanci és az Apja is rosszul tolerálták a délutáni csúcsforgalmat, de 5perc ordítástól eltekintve minden oké volt,és békésen aludt hazáig.Most itt beszélget, és pusszant mindenkit!

Ja, ma du meg Bajára megyünk.

Kép
seriff
 
 


Seriff, és mit csináltok ti Baján??
Vendég
 


Hello mindenki!

Látom nagy a pangás errefelé. Lustulunk-lustulunk?

Kata, ti még Krk-ön nyomultok?

Mi tegnap jöttünk haza Vászolyból, ahol nagyon jól éreztük magunkat. Kiváló idő volt, 20-23 fok, napsütés, ez az én kedvencem. bali imádja Vászolyt, igazi paradicsom egy gyerkőcnek. Kész lett a játszótér is a tó fölött, szóval Hawaii, ahogy apukám szokta mondani.
Ma takarítás-mosás-vasalás volt a program, mert holnap megyünk tovább Szolnokra, és maradunk is egy hetet. Ismét kutyaprogram van. Katus, ha ti is arra jártok, jelentkezz.

Serif, járókát mi akkor vettünk, mikor Bali már mászott, előtte nem volt rá szükség, itt hencsergett egy szivacson a nappaliban. Így mindig együtt voltunk, nem unatkozott a szobájában, persze nem is hagyta volna magát. Olyan ketrecet mi is néztünk, de nem kaptunk, végül nem is baj mert ez a mostani járókánk is csak játéktartó gyanánt üzemel. Így se sokáig, mert szétszereljük és likvidáljuk a játékokat a gyerekszobába. Szóval ha hamarabb mondod, szívesen bérbeadtuk volna nektek.KépKép
Hannát még mindig cipeled, vagy mostmár elvan kicsit magában is?
Baján mit csináltok? Szolnokra nem mentek hosszabb időre?

Tényleg, Pécsen tud valaki valami jó szállodát? Okt. környékén oda szeretnénk kiruccani egy hosszú hétvégére.

Edó, Peti hogy van? Milyenek az éjszakák?

Ancsa, nektek jó partizást az esküvőn, tesódnak meg gratula.

Pussykám, tarts ki, már a finishben vagytok lassan.Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok!
BAján lakik egy barátnőm és férje,és január végére várják a bébikéjüket. Nos ez az út annyira nem tetszett HAncinak,mert odafelé Soltvadkerttől a házig ordíott,hazafelé csak a Baja vége tábláig. Ez nem olyan jó,ki se lehet venni menetközben,na mindegy,most két hétig nem megyünk sehova,akkor egy esküvőre Esztergomba,remélem jobb út lesz. Tegnap meg egésznap készülődtünk,mert este barátok jöttek Győző 30.szülinapját ünepelni.

Babszy,az a helyzet,ha én itthagyom Hancit a nappaliban és kimegyek a konyhába,nem lát,megaztán szivacsunk se volt,így vettünk egy járókát,ami egyenlőre az ágy alatt van,állítható magasságú,meg gurul,szóval odatolom,húzom ahol vagyok,de nem akarom órákig ebben hagyni Hancit,csak ha muszáj.Kicsit azért elvan már magában is, meg az ülésben,szóval nem kell állandóan súlyzózni Vele, és néha már egyedül is elaszik napközben az ágyban,vagy babakocsiban.Kép
Most még nem megyünk hosszabb időre Szolnokra,meg Anyáék is dolgoznak,meg 1 hónap sincs és Anya megy Bp-e testvérkémékhez!Kép

Pécsen van egy tuti szálloda, tavaly újították fel, Hotel Fenyves.Eléggé fent van, a Tv torony felé félúton kb, van egy rövidebb út a városközponthoz pont a szálloda előtt, csak elég meredek, de én 32 hetes terhesen is bírtam. Szóval sztem tuti! Bár én elfogult vagyok,nagyon szeretem ezt a várost! Babszy nehéz ilyen gazdasági dolgokat tanulni? Vsz februártól járok majd Szegedre eüközgazdász,eü menedzser szakra, 5x2nap,5 félév.

KAta,Ti mikor jöttök haza? Majd gyertek ám Petyával,várunk!

Eszti, Minike hogy van?És az újságnak mi a neve?

Dia, na ezt majdnem elbaltáztam, addig szerencsétlenkedtünk, h csak csüt-ön mentünk Bp-re, és elfelejtettelek hívni, még jó, h épp akkor jött Balázs! BocsikaKép! Remélem, h jól vagytok,és az UH megnyugtatott!

Edó, Ti mit csináltok mostanság?

Ancsa, a jó időt küldtük, remélem odaért,és jól sikerült minden!

Kép
seriff
 
 


Sziasztok csajok!

Az idő elég nyomi, de azért remélem a kedv mindenkinél jó!
Én már tűkön ülök, mert holnap megyünk UH-ra és már nagyon-nagyon várom.
Hétvégén pedig megvettem az első kismama nadrágomat, fényévekkel kényelmesebb, mint a normál gatya most már. A múlt héten tök "nagyot" nőtt a hasim, már a normálhoz képest. Kép

Én már csak ezen a héten dolgozom, jövő héttől pedig elkezdődik az új munkám, meg a több pihi. Várom már nagyon, mert imádom az újságkészítést. Ja, és ezzel egyidőben küldöm majd a privát e-mail címemet, oda tudtok majd ezután is írni.
Serfi, az a címe, hogy Punch, és most lesz a második száma, szóval még gyerekcipőben jár a dolog.
Kata, hazajöttetek már?
Edó?
Bogus Szolnokon van Balival.
Diuska, ha még olvas minket, remélem minden ok és már csak pár hét kitartás! Kép
Ancsa, milyen volt a lagzi??? Időre nem lehetett panasz! Mázli volt, mert előtte-utána rossz volt az idő.

Pusszantás
Vendég
 


Sziasztok!

Nálunk minden ok. Leszámítva hogy tegnap este 22.30-ig felújítottak felettünk és Peti egyszer felébredtKép Az alvás? Este szopi után szunya 1/2 5-kor szopi aztán vagy szunya vagy nem. Járás: ugyanaz 3-4 lépésKép
Bogi! Nem olyan Balázs 10 hónapos kora körül írtad, hogy szivacs az agyuk ezeknek a kis manóknak? Na én most tapasztalom. Peti mutogat a lakásban mondogatjuk neki mi micsoda. Aztán mikor megkérdezzük hol van ez vagy az megmutatja. Nagyon édiKép Ti hogy vagytok az alvással? Miket csinál a kis Balázs?

Eszti! Hogy vagy? Jajj tök jó lesz a holnapi uhKép Számolj majd be. Majd megnézem az újságot. Feltéve ha ebben a nyomi városban lehet kapni.

Ancsa! Milyen volt az esküvő??

Dia! Már nincs sok! Remélem ezek a hülye frontok nem zavarnak.

Kép
edó75
 
 


Ime néhány kép akis zsiványrólKép
Kép

Kép
edó75
 
 


Kép

Kép
edó75
 
 


Kép

Kép
edó75
 
 


Ez az utolsó kép most készült. Épp a konyhában pakoltam, túl nagy csend volt, és erre mentem be a szobába. Pedig a doboz a komódon volt, ezek szerint nagyon a szélénKépKépKép

Kép
edó75
 
 


Sziasztok Lányok!

Edó, szupik a képek!! Szitu ismerős, ha nagy a csend, akkor ott valami csínytevés készül, vagy kakiKép

Vasárnap hajnalban megjöttünk, azóta próbálom magam útolérni, de nagy a lemaradásom még. De mostmár, jövök rendszeresen, nem ússzátok megKép

Nyaralás jó volt, csak az idő volt gáz. Ilyen nyár azért már rég voltKép Ez a mai idő pedig egy szóval pocsék!

Serfi, boldog 3. hónapot! Kész hölgy már a csajsziKép Nem tudom mikor jutunk ki, lehet csak a jövőhéten. De a Józsi látott ma mifelénk, autóban titeket, integetett is, de nem vettétek észre. Szerintem is kiteheted Hannust csak úgy a szőnyegre a nappaliba, akár egy összehajtogatott plédre is. Nem fog még elmászni.Kép És nem baj az neki ha 5 percre egyedül van, főleg ha hallja a hangod pl.a konyhából. Persze ha magadhoz szoktatod úgy is jó, de akkor majd pisilni is viheted magaddalKép

Eszti, lehet holnap már a neme is keiderül a picúrnak, ha ő is úgy akarja, nem? Izgi!!Kép Terhes gatyót meg vegyél már most is nyugodtan, majd belenősz (ezt így kell írni??) sokkal kényelmesebb, mint akármi más.

Ancsa, esküvős idővel tényleg szerencsétek volt. ÉS, hogy sikerült a buli? Hol volt? (Szolnokon belül)

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok,kicsit szomorú lettem tegnap,mert elmentünk a dokihoz,mivel Hancika az utóbbi 2hétben 50g-t volt hajlandó hízni,és persze a doki azt mondta,h pótlás kell.NA hazajöttünk,először szpoi után megpróbáltam a júniusban lefejt lefagyasztott,felengedett tejcsit odaadni cumisüvegből, nem kellett,csak ordított a drága.Aztán akkor próbáltam tápszerrel, a reakció ugyanez volt. Nem,nem ordít éhesen,nem csinál semmit másként,mint eddig. Szegénykém nem ismeri a cumisüveget. Ma megpróbálom mérni minden evés előtt-után,és kínálgatni,de ha nem kell,mit csináljak?

Edó,nagyon helyes kisfiad van!

Kata,voltunk d.e arrafelé, de csak rohantunk.
NA szóval elég szar kedvem van most,megyek és nem is rontom tovább a Tiéteket!

Kép
seriff
 
 


Edó, ezek a képek igazán nagyon nagyon édesek! Peti igazi zsivány, de mondhatnám, hogy neki is nagyon huligán tekintete van Kép!

Kata, majd küldj te is képeket, ha már végére értél a rendszerezésnek! Kép

Nagyon nagyon álmos vagyok, ez az idő kiborító. Itt minden tiszta köd. Kép
Vendég
 


Serfi, nehogy szomorkodj!!! Próbáld meg mérni a gyereket, és ha az jön ki, hogy keveset eszik, mert kevés a tejed, akkor kezdj el fejni. Sajna ez van, de ezzel lehet szaporatíni a tejet. Nem kell sokáig, kb egy hétig csinálni, de van eredménye. És persze az is lehet, hogy nem a tej kevés, hanem a leányka ilyen kis étvágyú, mint pl én is voltam ekkorán. Szóval ne idegeskedj, és ne szomorkodj, már az első három legfontosabb hónapot szopizta, és az se olyan gond, ha kiegészítést kell adnod, mert még akkor is szopizik melletteKép

Gyerekem szedi le rólam a pólómat, és keresi a cicimet. Most épp a hátam közepénKép Nagy cicimániás, mindenkiét keresi, emlegeti, de a kedvence a sajátja.Kép

Eszti, jövő héttől már alszol amikor csak megkívánod. du-án lesznek képek!

Kép

Kép
tikata
 
 


Persze-persze,azt fogom csinálni,már ha felébred,merthogy még alszik. Én is gondoltam rá,h egyszerűen ennyit akar csak enni, hiszen se az anyja se az apja nem díjbirkózó alkat. Ja,és megkóstoltam, nagyon rossz ízű a tápszer,Anyukám szerint rakjak bele cukrot.Kép
Ma van drága férjem 30.szülinapja, a torta kész,az ebéd kész, de az ünnepi vacsihoz csak nem kezdhetek hozá 9-kor.

Kép
seriff
 
 


Serfi, próbálj meg nem aggódni túlságosan! Minden rendben lesz a gyerekkel, és előbb utóbb úgyis minden helyreáll. Kép
Vendég
 


Kata! Kaki. TénylegKépKépKép Krk-n is roszz volt az idő? Mit csináltatok?

Kép
edó75
 
 


Serfi, hidd el, nem lesz gond!

És mi lesz az ünnepi menü??? Kép

Teszek fel nektek egy képet, már ilyen "nagy" a pocim. Kép

Kép
Vendég
 


Serif tényleg ne izgulj! Próbáld meg esetleg többet cicire tenni. A tápszerd meg kanállal próbáld adni, ne cumisüvegből, macera, de akkor legalább látod hogy éhes még és nem a technikán problámázik Hanna.

Eszti! Édes mini! pocid vanKép

Kép
edó75
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: