Új privát üzeneted érkezett!

Dius, szuper jó, hogy ti is jöttök Vászolyba!! Remélni se mertem! Biztos, mindenki szívesen lemond a kedvetekért a wc-hez legközelebbi ágyrólKép
És nagyon jó, h jelentkeztélKép És millió csók, pihizz rá Vászolyra rendesen!! VAsárnap meg lehet talizunk tesódékkal krken.Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Dius, jujj de jó sokat írtál! És milyen jókedvűt! Öröm volt olvasni! Kép
Tök örülök, hogy jöttök Vászolyba! Fú, nagyon el lesztek kábulva tőle ti is! Klassz hely! Kép
Fú, biztos fain lehet érezni a babákat. Juj, erről jut az eszembe: érzed, hogy ketten vannak? Érzed, mikor melyik meccsezik? Érdekes lehet...Kép
Szívesen mennék hétfőn, de most biztosan nem tudok még fél napra sem eljönni Kép Itt bent áll a bál, nem megy a biznisz, ilyenkor aztán persze rögtön lefelé nyúlnak...jó, hogy te már kivontad magad ebből!

Kata, szerintem Krk-ön jó idő lesz, meglehetősen távol esik ettől a frontgóctól, ami itt kering a fejünk felett....hú, majd elalszom itt bent!

Na pussz!
Vendég
 


Szasztok!

Dia, de jó, h megint találkozunk! Legalábbis remélem, h mi is el tudunk menni Vászolyba! Két héttel előtte lesz egy próbautunk Szolnokra, sztem az lesz az első! Jó, küldök Neked is képeket, csak nagyok, mert béna vagyok, de ezt már biztosan olvasrad! Képzeld az én hasam a szülés napján 97 cm volt, köldöknél, és van egy csajszi, aki szeptemberben fog szülni, és most 104 cm! Úgyhogy no para! Tényleg, és érzed, h melyikőjük melyik? De jó lesz,amikor dudorodik majd ez-az! aztán döntsd el, h melyik kié, és mi az!Kép

Képzeljétek már, reggel úgy keltettük Hancipancit 3/4 7-kor, mert este 9óta nem evett, és még aludt! Biztosan az idő nyomta el! Na de délben meg 5x játszottuk el, az anya vállán jót alszom, de ha leteszel 10 perc múlva felkéreckedeket! Délután így szoktunk lenni, én nézem a tv-t, Õ a hasamon alszik. Profi leszek baseballból, mindig olyan családi filmet nyomnak a HBO-n. NA jó, ma extrém durva, űrös Eddie Murphys volt. A címét nem tom, mert nincs tvújságunk!

Ú, akkor Peti jó nehéz lehetett! Miért nem szóltál, odaadtam volna Hancit, h megfogd!

Na jó, mindenki súlyzózhat Vele Vászolyban!Kép

Kép
seriff
 
 

 
 

Serfi, biztosíthatlak, hogy én tutira fogok kislányoddal súlyzózni, alig várom, hogy újra pici babát lehessen gyurmázni (na jó, őt majd azért még inkább csak dédelgetni lehet). Bazsika is olyan gyorsan megnőtt...Kép Na jó, őt viszont most már nagyon lehet gyurmázni Kép
Majd tíz órát aludt egyben? Ilyenről még nem is hallottam. Csuda egy kiscsaj!! Kép

Na pussz nektek, megyek haza végre......!
Vendég
 


A hasonfekvős, tv-nézős póz ismerősKépKép, én mindig bekészítettem telefont, távirányítót, innivalót. És ez így ment jónéhány hétig.

Majd még írok, de elment egy levelem és most sztrájkolok.

Kata, jó utat és jó időt? Vasárnap jöttök?

Kép

Kép
babszy
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Szép kis napra virardtunk ismét.Kép
De nem baj, mert ma van Váry Balázs 1 szülinapja.KépReggel elénekeltük neki a Boldog születésnapot Halász J. kíséretével, majd kibontottunk néhány ajándékot még a buli előtt. Felfújtunk egy lufit, persze az tetszett neki a legjobban, de mivel életveszélyesnek minősítettük, ezért leengedtük. Keserves, nagy sírás volt a reakció...
Most alszik, mint a mormota, így anyának van ideje feltenni két "ilyen volt-ilyen lett" képet. Az "ilyen-lett" az tényleg friss, ropogós szülinapi kép.
Kép
Kép

Puszi

Kép

Kép
babszy
 
 


Gyönyörű gyerek, imádom, kis huncut, vigyori! Kép
Legyen nagyon szép ez a nap nektek Bogus!! Kép
És még egyszer, Boldog szülinapot Bazsikának! És neked is! Kép
(irtó huncut ezen a szülinapi képen) Kép Kép

Edó, megnéztem alaposan a honlapot, amit küldtél, és már rá is jöttem, hogy milyen technika ez. Petinek van egy jó ismerőse, ő is csinál ilyen technikával házakat. Annyit érdemes róla tudni, hogy ezt magyarok fejlesztették ki, azóta már Amerikában és Kanadában is ilyen házakat csinálnak, megvásárolták a "receptet".
Majd még kifaggatom Petit a tényleges adottságairól (összehasonlítva a készházakkal).
Vendég
 


Edó, bocs, ez nem is az, amire én gondoltam!!! De hasonló. Elég béna vagyok építési technikákban, és nagyon hasonlított egy újfajta falhoz, amit nemrégen fejlesztettek ki itthon. Annak is a lényege hasonló ehhez. Na mindegy, majd Peti este felvilágosít, és akkor tudni fogom. Kép
Vendég
 


Babszy, valószínűleg már nem nagyon érsz rá, de azért ideírom BOLDOG SZÜLINAPOT BAZSIKÁNAK!KépKépKép

Itt javul az idő, még talán a Nap is kisüt! Lehet, h sétálunk is du. Képzeljétek ma meg 1/2 11-regel 1/2 7-ig aludt Hanci! Egy igazi tündér!

Eszti,a nap végére építési szakértő leszel!

Jó hétvégét mindenkinek!

Kép
seriff
 
 


Itt tömény undor idő, párás, ködös, esős, szürke.......nem is folytatom Kép egy adag tejeskávéval talán kihúzom nap végéig.
Puszi
Vendég
 


Köszönjük a köszöntést!!!

Már 2 napja nem tudunk kimenni, mert folyamatosan esik ez a fos.Kép

Kecsón süt a nap?

Kép

Kép
babszy
 
 


Fú, ettől kivagyok: Kecsó! Kép Olyan mint a lecsó. Valahogy csúnya a szó, nekem legalábbis. Kép
Vendég
 


lecsó, hmmm, fini.Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok!

Bogi! Nagyon boldog szülinapot a kis Balázsnak! Neked is! (ha jól értettem neked is most van?) Jó hogy küldtél ilyen volt és lett képet. Nagyon kis tündér volt picinek is) Szerencsére kisütött a napKép Mi 12-en leszünk és csak ilyen délutáni zsúr lesz. Jó szórakozást!

Mindenkinek jó hétvégét! Kép

Kép
edó75
 
 


Sziasztok!

remélem, h mindenütt süt a Nap! Itt lassan kezd jó idő lenni! Az előbb kitakarítottunk, és Hancipanci tiszta jól elaludt a porszívó hangjára, ahogy abbahagytuk felébredt, úgyhogy most füvet nyírunk, meg a mosógép is ontja monoton zaját. Viccesek ezek a gyerekek, h ilyen zajokra elalsznak, csak azt nem értem én, h hétköznap ezek nélkül is szokott durmolni!

Eszti, hogy jutott eszedbe a Kecsó?

A lecsó tényleg fini. Babszy, milyen lett a süti? És az egész party?

Edó? Hogy tűrte a Keresztelőt Peti? És a zsúr hogy sikerült?

Dia?

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek még egyszer köszi a köszöntést! Edó, ari vagy, de nekem decemberben van a szülinapom.Kép
Nektek hogy sikerült a keresztelő? És a zsúr?

Nálunk nagyon jól, Bali dúskált a játékokban, óriás dömper, kismoci, kiasautó stb. Ja,azt még elmesélem. Balika bácsikája, az én bátyuskám a következő ajándékkal kedveskedett. Ágica, a barátnője kezdte: "Elküldtem Árpit, hogy vegyen Balinak ajándékot az 1. szülinapjára. És mivel állított haza? Egy digitális videókamerával! Az öcsikéje 1. születésnapjára!" Kép És valóban, szóval bátyus kicsit bolond.Kép

Serif, Hancika még mindig olyan nagyokat durmizik? Ma 4 hetes, my god!!hipp-hopp, és neki is az 1. szülinapját ünnepeljük.

Kata, milyen volt az idő Krk-ön? Lehetett pancsolni?

Pussyka, akkor holnap megyünk, de addig még egyeztessünk, hogy mit vigyek, ok?

Ancsa, nektek hogy sikerült a kirándulás?

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok!
Írigyeljük Balikát a bácsikájáért!(A kérők listájára is fel akartuk venni, de talán majd a fiátKép) Azért örülök, h tesód sem változott semmit!Kép
Hancika még mindig így durmol, legalább 5.5-6 órát/éj. Most is szundizik! Ja, épp pár perce volt 4 hete, h megszületettKép!

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Babszy, Dia, jó mulatást a mai napra! Élvezzétek a Napsütést, sétáljatok nagyot!

Eszti, megint hétfő van, és munka, de ne aggódj közeledik a szabadság ideje! Hogy telt a hétvége?

Ancsa, milyen volt a kirándulás?

Edó, milyen volt a buli?ZSúr?

Kata, fürödtetek már Krk-en?

Kép
seriff
 
 


Helló Mindenkinek!

Délután óta itthon, lassan a géphez is ideértem. Jó volt, szép volt, csak megint gyorsan eltelt. Az idő is fain volt, sütött sokat a nap.
Peti már hét óta alszik, szegény, reggel hat óta fenn volt, az úton nem nagyon aludt, szédelgett, nyafogott a fáradtságtól, így fél hétkor megfürdettem, leraktam aludni. Végre nyugi van.Kép

Bazsika gyönyörű volt icipicin és gyönyörű lett 1évesen is, és valóban nagyon huncut a mosolyaKép
Vászolyt már nagyon váromKép

Hanna baba pedig nagyon ügyi, h így átalussza az éjszakákatKép

Képzeljétek, a Petyus bele akart menni a vízbe. Már fenékig volt a vízben, de nem engedtem tovább, mert hideg volt a víz. De ő ment volna. Ennek nagyon örülök, mert féltem tőle, nem megy majd a vízbe, de úgy néz ki nem lesz itt gond....
De itt a nyár végre!!!!

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok!

Bogi! Ez a digitális videókamera naggyon jóó, tisztára mint a reklámban Kép

Nálunk is jó volt a keresztelőKép Petya annyira elfáradt, hogy hazajöttünk evett és el is aludtKép Nem ijedt meg, hogy kicsit lelocsolták a vízzel. Nagyon ügyes volt.
Képzeljétek csikorogtatja a fogát Kép Kata! Emlékszel a szobatársunkra aki szintén csikorogtatta? Miss RöfiKép
Most hogy volt egy kicsit hűvösebb, sapkát adtam rá, de állandóan le akarja venni. mondom neki hogy nem szabad . Állandóan kinevetKép persze én is elnevettem magamKép

Kép
edó75
 
 


Edó, képek készültek a kis keresztény legényről?
Ha igen, esetleg teszel fel?Kép A szigor az nálunk is kb így működik, hangosan röhög miközben szidalmazom, én meg vágjak közbe szigorú arcot. Hát nem mindig sikerülKép
Emlékszem Miss Röfire, perszeKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok,

gyönyörű nap lesz ma, mindenki menjen sokat sétálni (helyettem is!!!) Kép
A vászolyi látogatáskor csináltunk pár képet Baliról, egyet felteszek, mert irtó édes. Bár ez a sapi hosszútávon nem "működött" a fején (kicsit még nagy volt rá), de azért egy pillanatban megörökítettem. Kép Kép
Kép
Vendég
 


Laci anyukája fényképezett és elég homályosak lettek sajnos. Lacinak most a fotózás lett a hobbija és nagyon figyel a részletekre, szegény végig sem nézte a képeket, mert tiszta pipa voltKép nem tudom mennyire látszik, de belecsimpaszkodott a lelkészbe Kép
Kép

Kép
edó75
 
 


Sziasztok Csajok!
Köszönöm kérdéseteket, a hétvége jól sikerült, de természetesen majdnem "túramentesre", ugyanis mindennap esett az eső!!!! Azért jót pihentünk, 9 ember együtt már gáz lenne, ha unatkozna. Furcsa is volt, mert ráértem olvasni újságokat, kártyázni, rejtvényt fejteni, stb. Otthon ilyen ritkán adódik. Azért szombaton kicsit túráztunk, de kétszer is eláztunk...
Bezzeg most jó idő van. Mondjuk örülök neki, csak dolgozni kell, így nem élvezem annyira.
Amúgy a Bakony gyönyörű, és olyan kulcsos házat találtunk, hogy simán olyan mint otthon, csak még vagy ezerszer tágasabbKép Még mosogatógép is volt...ha bárkit érdekel, szóljon. Nagyon igényes és patyolat tiszta!

Az összes gyermek cukor falat, minden képen csak ámulok, hogy hogy lehetnek ilyen édik.

Na munkára fel! Puszi!
anniecoe
 
 


Sziasztok!

Ancsa, melyik településen voltatok? Mi Fenyőfőre szoktunk járni, ott is van egy nagyon jól felszerelt szép kulcsos ház.

Edó, ahogy így elnézem Petit, szerintem már most nagyobb mint Balázs. KépJó lesz Vászolyban összeereszteni őket. Peti kétszer alszik még egy nap?

tegnap nagyon jól éreztük magunkat Diáéknál, Bazsával is sikerült találkozni, még meg is hintáztatta Balit. Diának jó nagy hasa van, ha nem tudná az ember, hogy ikreket vár, akkor a 8. hónapera saccolnám.KépA kis Zsomi még engem is megrúgott.Kép

Most menek, felébresztem durmolós gyermekemet, mert pont ebben a béna időpontban kell tanácsadásra mennünk.Kép
Ja, tegnap 3,5 órát aludt Diáék ágyikójában.Kép

Serif, képeket szeretnénk, anyásakat, babásakat.

Kata, Peti nagyon bátor, hogy begázolt a hideg vízbe. Hány fokos volt? Van uszógumija? Balcsiban fürdött már? Remélem jó időnk lesz Vászolyban, és akkor lemehetünk egyet pancsizni.

Kép

Kép
babszy
 
 


Szia Annicoe!
Engem érdekelne az a kulcsos ház.
Nevét, címét, árát tudnál mondani?

Köszi
Boncsi
boncsi
 
 


http://www.relief.hu/medveful/
http://www.kulcsoshaz.hu/bakony.html

Küldöm a linkeket.
Hárskúton van egyébként!
Üdv!
anniecoe
 
 


Sziasztok, csak gyorsan írok két sort, napok óta akarom. Szóval, emlékeztek Guba Ágira?62 cm-es, és 4650 g-s kislánya született nemrégiben.
Most mennem kell,jól vagyunk.pusz

Kép
seriff
 
 


Öcsém, Gubaágival (azért írom egybe, mert ő sose volt önállóan Ági, csak így egybe Gubaági) még együtt úsztam, általánosban. Kép Hú, de régen volt. Serfi, neki is piros úszódressze volt, nem??? Kép
Szép nagy babája született! Ha beszélsz vele, mondd meg neki, hogy gratula, és üdv!
Vendég
 


Köszi Anniecoe.
boncsi
 
 


Hali gali!

Ezek az ilyen volt, ilyen lett képek egyszerűen fantasztikusak!!! Emlékszem a Katuséra is tavaly. Mármint a PetiéreKép Ez a Bali is... hihetetlen édes, mondjuk már újszülöttnek is gyönyörű volt. Esztivel csak néztünk, mintha 2 hónapos lett volna. Hihetetlen, hogy már egy éve voltunk a kórházban...
Megerősíthetem, hogy szupi volt a tegnap. Jó lenne ilyen sűrűbben. Lassan telnek a napok... A Bali nagyon édi. 8 hós has? Ne higgytek neki!! Pussykám! Itthagytátok az előkét. Most moshatom ki..Kép Zsomi??? Végül is...
Esztikém. Sajnálom, hogy nem tudtál jönni, de sebaj bepótoljuk valamikor. A bébiket most még meg tudom különböztetni (asszem), mert egyik a jobb oldalamon rugdos, a másik meg a balon. Édik.
Katus. Taliztatok Márkóékkal? Remélem elmentek, mert persze megint volt egy kis balhé indulás előtt. Furi ez a Viki... Vászolyt már én is várom, rápihenek, ahogy mondtad. Képeket már láttam róla a Boginál, fantasztikusan néz ki.
Serfkó. Képek?? Ú, az a 104 cm-es hasú csaj durva. Hányadik gyereke? Illetve az sem mindegy mekkora a maga a lány... Hancika jól van? Gubaági. Persze, hogy emlékszem, egész jóban voltunk ezer millió éve.
Edó. Gartula a keresztelőhöz. Focsikorgatás. Életemben először akkor tapasztaltam ezt mikor ott aludtam nálatok. Arra ébredtem este, szörnyű voltKép Reméljük kinöviKép
Na pussz

Kép
diane
 
 


Biztosíthatom, hogy a fogcsikorgatás kinőhető Kép Én is ezzel örvendeztettem tesómat amikor még kicsi voltam (közös szobánk volt). Aztán valahogy elhagytam ezt a furi szokásomat Kép Szóval kitartás, Edó! Kép
Dius, mesélhetnél tesódról, hogy s mint van mostanában?
Mostanában annyit gondolok rád (tudod, a pozitív energia) Kép, és sokszor gondolkozom, hogy milyen lehet két babát várni, kétfelé koncentrálni, kétfelé figyelni, kétfelé szeretni. Kép De végül arra jutottam, hogy dupla energia, dupla öröm! Kép
Amúgy Bogus nekem is azt mondta, hogy óriási a pocakod, amit el is hiszek, mert két babának kell a hely! Kép
Csak így tovább, már nincs sok! Kép
Katus, merre?
Serfkó?

Találtam egy marha jó receptet a Maxima újságban, kipróbálom, és ha tényleg jó, leírom. (ilyen muffinszerű, de belül kicsit folyós csokikrém....hm, jól néz ki a képen)
Vendég
 


Sziasztok!
asszem nincs sok időm, mert sokat sétáltunk, így alszika drágám napközben, itthon az ágyában nem nagyon akar, csak ha mozog alatta a járgány! Meg itt nagyon flexelnek a szomszédban most délelőttönként.
Szóval minden okés, éjjel kicsit gáz volt, de nem HAnci miatt, Õ amikor elaludt 1-kor, utána 1/2 8-ig húzta, és azért olyan későn ájult el, mert 2 ember itt nyomta a speaket az Amway-ről 1/2 11-ig, nem fogták fel, h itt egy ekkorka baba van. Mindegy, túléltük, leszereltük Õket, vagyis a Győző.

Kata pusszant mindenkit, szervízelik a gépét, a héten nem tud írni!

Dia, 104 cm-snek az első babája, de 64 kg-ról indult. Viki a Márkó barátnője? Vagy menyasszonya?Miért balhéznak? ÖÖÖ, küldök képet, mindjárt!

Apa beszélt Gubaági anyukájával és Õ mondta.

Most mennem kell!pusszanat mindenkinek!

Kép
seriff
 
 


Szasztok!
Figyelitek az új szokásomat, hogy bentről írok? Hi-hi!Nincs főnök!Még holnapig lehet cincogniKép

Guba Ágit én is ismerem, osztálytársak és nagy barátnők voltunk általánosban!Gratula neki!
Ugye jól emlékszem, hgy nem magyar pasi a férje? Talán lengyel, de nem emléxem pontosan.ÉS ugye Pesten laknak?
anniecoe
 
 


Újabb próbálkozás - Burma
Kép
anniecoe
 
 


Úgy látszik, sikerültKép
Kép
Inle Lake
anniecoe
 
 


Na még egyet - Bagan hajnalban
Kép
anniecoe
 
 


Ancsa, nagyon szép képek, és Ti ezt mind láttátok élőben?Hihetetlen!
Gubaágiékat nem tom hol laknak, és igen, lengyel a férje, én voltam az esküvőn is, tolmács is volt.

Kép
seriff
 
 


Hát igen, elég szerény helyeken jártatok. kérünk még képeket.Kép

Mi újság Hannácskával? Megvolt már az első mosoly? Képek?????

Eszti, mi van azzal a muffin recepttel?

Kép

Kép
babszy
 
 


Hát gyerekek, több száz képem van, azért nem tudom feltenni mindet!!!!!NAgyon jó hely Burma (is).
Na jó, még teszek fel.
Yangoon - a főváros
Kép
Kép
anniecoe
 
 


mi meg ma vagyunk 1 hónaposak!

Kép
seriff
 
 


Sziasztok, gyorsan írok, mert közben főzök is.
Képzeljétek este 1/2 10-kor evett Hancipanci, utána egy hang nélkül elaludt, és 1/2 6-kor ébredt! Egy igazi tündér!
Tegnap itt voltak Anyukámék, így nem bírtam jönni+dokinál is voltunk, tudtam, h meleg vagy tejpöttyök, de mivel a doki 2 hétre eluatzik, gondoltam megmutatom, na ezek voltak, vagyis mást nem mondott Õ sem.
Most megyek kavargatni!

Remélem, h jól vagytok!
pusz

Kép
seriff
 
 


Jó reggelt!

Seriff, 6 hetesen még pöttyösebb és pattanásosabb lesz a bébi, pont mikor várjátok a látogatók garmadáját.KépKép
Esetleg új kép van????
Emlékszem, mi hetente rohantunk valami miatt a dokihoz, ráadásul a miénk 5 hét szabira ment, így mindenféle koszos ügyeletet megjártunk. Persze soha semmi baj nem volt.KépMindig megjegyezték: Ugye első gyerek?!Kép
Holnap megyünk Szolnokra, és csak jövő hét végén leszünk, de most tényleg keresek valami internet lehetőséget.
Na, most mennem kell.
pusz

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok!

Serfi, küldhetnél már friss képeket, mert csak az egészen újszülött képek vannak! Szeretnénk látni, Hanna mennyit változott! Kép
Többiek merre?
Én a szokásos gödöllői "telephelyemen", vágyakozva nézek ki a szabadba, ahol süt a nap és meleg van...Kép Már csak a három hét múlva kezdődő nyaralás tart életben Kép
Vendég
 


Most meg a kedvenc filmem van a tv2-n, a Nő 2x!
És tücsök is alszik, és ki is takarítottam, amíg a Mamája sétált Vele.Jó, majd teszek fel képetKép.

Eszti kint marha meleg van, állítólag.

Én hetente hívom a dokit, a súlya miatt, csak a pöttyöket úgyis látni kell, ezért vittem el.

Kép
seriff
 
 


Jó hétvégét mindenkinek! Puszi Kép
Vendég
 


Sziasztok, nagyon nagy pangás van itt!

Iszonyúan flexelnek a szomszédban, Hanci meg d.e. is kint aludt a teraszon, most meg a szobájában nyomja.Kép Olyan cuki ruhában, h na,a vőlegényétől kapta, lefotóztam, majd felrakjuk a képeket!

jó hétvégét, Eszti Ti gondolom mentek a Balcsira!
Jó pihenést, fürdést, napozást!

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Ancsa! Csuda szép helyeken jártatok!! A bagani kép nagyon klassz! Mesélhetnél majd élményeket, ha lesz időd.

Bogi! Peti van hogy háromszor is alszik nappal. Mostanában fél ötkor kel reggelente. Durva. 8-kor letesszük aludni, alszik hajnalig aztán riadó. Én pedig kegyetlen anya módjára nem veszem ki az ágyból, mondván hogy 8 és fél óra alvás nem elég 1 ilyen kis manónak. Végül is 6-ig aludt.

seriff! A 4-6 hét között Petinek is pöttyös volt az arca. Aztán hogy a krémtől vagy magától is elmúlt volna, nem tudom. Én is kiváncsi vagyok friss Hanna képekre!Kép

Eszti! Petid mondott valamit erről a betonos technológiáról? Nálunk itt a városban van egy vállalkozó aki ezzel a techológiával is épít: ez jó, de hogy a vállalási ár felét kéri előre az naggyon nem szimpi!!

Dia! Hogy vagy? Mikorra is várod a babókat?

Ezt még reggel írtam, csak nem tudtam elküldeniKép

Kép
edó75
 
 


Sziasztok!

akkor mi most megyünk Szolnokra, legyetek jók!!Puszi

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok!
Mi a helyzet gyerekek? Mindenki a szabadban? Vagy általános sztrájk van?????????
Én meg várom a vőlegény-mennyasszony fotótKépMármint Hannásat-PetisetKép
Bírom ezt a párválasztásosdit, ma is az egyik kolléganőm behozta a kis csibész 1 éves fiát, és nézegették a másik kollégám 1/2 éves kislányát, mint leendő feleségjelöltet. Hát betojok...
anniecoe
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: