Új privát üzeneted érkezett!

Annamari!

Jó groteszk ....Kép innkább bárhol máshol...
Kép írtam neked..E.mailt.

Indigo, hüvelyi szülésem vot
szülésznőm pedig Tigyi Zsuzsi nem az Anna.

Lányok , az Eta tényleg nagyon édes a szobatársnőmhöz állandóan benézett és ellátta mindenféle hasznos tanáccsal.. Kép

Puszi,
szemránckrémet minden friss anyukának !!!!!!
nagyon cool az 1órás alvások napközben Kép

Titi
titti
 
 


Sziasztok!

Annamari: én is nagyon-nagyon drukkolok Neked! Kép

PicusKép De jó újra hallani rólatok! Andikának szépen bővül a szókincse! Kép Puszi, és sok drukk a többi vizsgához!

Puszi, shine
shine
 
 


Sziasztok!

Én is gratulálok mindenkinek!!! Én ma voltam UH-n (32+1), rendben minden, bár kb. 3 percig voltam bent összesen Kép

Recece
recece
 
 

 
 

Titti!

Tudom, hogy nem nagyon van idod mostansag, de kerdezhetek Toleg privatban a szulessel kapcsolatban?Nem szeretnek off lenni...
Koszi,
Dorka.
dorka34
 
 


Anitq!Szaffy!Kép

Merre jártok?
Voltatok az előkészítőn ma?
Milyen volt?
Meséljetek.Sajnos én nem tudtam eljutni ma semKép

Mea
mea
 
 


Sziasztok!Kép

Végre itthon!KépKépKép
Pirustól tudom, hogy sokan, sokszor gondoltatok ránk - bevallom jólesett.KÖSZÖNJÜK.
Úgy tűnik, rendeződni látszik az állapotom a magnézium áldásos hatására.
Ígérem, holnap részletesebben írok. Remélem, sikerül visszaolvasnom is....

puszi: Terika
terika
 
 


Terika!

Alapvetően mi volt a baj? Írj, hogy mi volt a baj és hogy rendben vagy-e már...

Recece
recece
 
 


Sziasztok!

Terika,
Annyira örülök, hogy már otthon vagytok, és minden rendbenKép

Picus,
Nem irigyellek a vizsgák miatt, nekem is rá kéne hajtanom amíg a tesó még csak a pociban van, de mostanában szellemileg is kezdek amortizálódniKép Milyen suliba jársz? (bocs ha már írtad)

Pirus,
Kép Kép Kép Kép halkan nagyon-nagyon gratulaKép

Márti,
gyönyörű a babátok! Kép Mégegyszer gratulálok!

Titi,Szilvi
gratulálok nektek is a babákhozKép

Csücsök, Akinorev??????????

Szerintetek gond, hogy nem voltam még a cuorterhelésen, és hogy nem a Klinikára megyek?

Folyt.köv
puszi,
Edina
24+6

nedinabp
 
 


Sziasztok!

A megígért részletek:
Gyakran éreztem, hogy keményedik a pocakom. Ami azért volt különösen zavaró, mert elég gyakran és elég fájdalmasan történt mindez. Aztán, a vizsgálat közben kiderült az is, hogy megrövidült a méhnyak, de a méhszáj szerencsére még nem nyilt ki. Az egyedüli módja a dolgok megállításának a klinikai felvétel volt. Magnéziumos infúziót kaptam a keményedések megszüntetésére,és antibiotikumot a méhszáj rövidülése miatt - ez utóbbit ugyanis valszleg fertőzés okozhatta. 24 órán át kaptam az infúziót, majd kipróbáltuk, hogy viselem nélküle. 1 napig bírtam... aztán újra kaptam. Aztán újra próbálkoztunk a magnézium tablettával. Mivel 2 napig egészen jól voltam, hazaengedtek, mert ugye ezt már itthon is tudom szedni. Az áldásos hatás mellett persze megjelent a mellékhatás is hasmenés formájában...Ez mindaddig tart, amíg ilyen nagy dózisban kell szednem. ( napi 6X a 250 mg- os magnéziumot). A kórházi ágynak köszönhetően megint fáj a derekam... Nem mondom, hogy tökéletesen helyrejöttem, de nagyságrendekkel jobban érzem magam. És a LEGFONTOSABB: Zalánnal minden rendben. Õ nagyon vidámnak mutatta magát az uh- n. És ismét kiderült, hogy lányneven nem kell törnünk a fejünket.

Naponta jött Bobó is látogatni. Õt legjobban az infúzió látványa, majd a csuklómban hagyott tű zavarta. Amúgy teljesen megértette, miért kell ott lennem - legalábbis nekünk úgy tűnt.

Mártinak, Tittinek, Szilvinek nagy- nagy gratula a babákhoz!Kép Sok- sok tejcsit és jó egészséget kívánunk nekik!KépKépKép

Pirus!Kép
Itt is köszi, hogy tájékoztatást adtál rólunk.Kép

puszi: Terika
terika
 
 


Terika,
Azt hogy lerövidült a méhnyak, a doki is észrevette vizsgálat alkalmával?

Köszi
Recece
recece
 
 


Terika!

ÚÚÚÚÚÚÚgy szorítottam, hogy ne legyen semmi baj! Babonás lettem, így semmi megérzést, semmi drukkot nem mondok ki.

Picus!
Ne idegeskedj a beszéde miatt. Majd eljön az ideje annak is... ha oviba megy... majd azt fogod kívánni, bárcsak csend lenne egy kicsit Kép.
+++++++++++++!

Mindenkinek!
++++++++++++++++++++++++

Engem mindenki meg fog előzni KépKépKépKép

Puszi Kriszta

mohácska
 
 


Sziasztok !

Terka: örülök azért, hogy minden rendben.

Nedinabp: Károly Róbert Főiskola
meg most végeztem - ma vizsgáztam - személyügyi gazdálkodói felsőfokú szakvizsga OKJ-s.

Háromra hazaértem vizsga után és lefeküdtem aludtam két órát!! Andival így most mesét néz apával alvás helyettKépKép
Most meg majd szétdurran a fejem.
hogy bírjátok Pocakosok ezt a változékony időt???

Hétvégén egy nagyot pihizünk elvisszük Andit az Aggtelek-i csepkőballangba...meg Sárospatak környékére. Már egy kis pihi rámfér.

Kriszta miről maradsz leKépKép mi az, hogy mindenki le fog előzni??


Picus
picus
 
 


PicusKép
Én is oda járok, csak most halogatom épp a tanulást, vagyis helyesen fogalmazva 2éve nem tanultam egy betüt sem. A gond ezzel csak az, hogy arra nem gondoltam, hogy kifuthatok az időből.

Edina

nedinabp
 
 


Jó estét,Sziasztok!

Szilvi férje vagyok,aki elfelejtett Titeket értesíteni a kis hölgyünkről!Kép
Titti már leírta a babánk paramétereit.Köszi!!!
Nagyon jó baba,de ma sajnos besárgult, és eredményt nem mondtak, hogy milyen fokú ez a sárgaság a csöppségen.Ez volt mára a rossz hír.A jó hír pedig az, hogy Szilvinek beindult a teje, és így bőségesen táplálja a babócánkat.Amúgy minden elismerésem minden hölgynek aki szülés előtt vagy után áll!!!Hát nem semmi!Az én oldalbordám nagyon kis ügyes,hősies és kitartó volt a szülés alatt és után is!Számomra nagyon példa mutató viselkedést tanúsított.Büszke vagyok rájuk!A szülésznőnk és a doktorunk is nagyon kedves,figyelmes,finom,kitartó és szakavatott volt velünk.Csak ajánlani tudom minden kismamának.Felteszek egy-két képet a Drágaságunkról(NAGYON SZÉP BABA)!!!KépKépKépKép
Mindenkinek hasonló várandóságot és szülést kívánok, mint a miénk!!!
Kitartás hölgyek!!!!!!
Kép
Kép
Kép
szilvi8
 
 


Szilvi+Férje!Kép

Gyönyörű a babátok!Kép
Leljétek sok örömötök benne és sok tejecskét kívánok a SzilvinekKép

Edina!Kép

Én tegnap voltam cukorterhelésen, szerintem még nem vagy elkésve, van akit csak 26.héten küldenek.
És szerintem nem gond, ha nem a klinikán csinálják.
De kérdezd meg a dokidat is esetleg erről.

Én úgy izgulok az eredmények miatt, mert nekem most vették le a CMV-t, Rubeola-t, Toxo-t, Hepatitist, ált.vérkép, vizeletet isKép

Elég sok mindent, úgy hogy remélem ok lesz minden.

Volt valaki tanfolyamon a héten?
Mesélje el mi voltKép

Anitq!Szaffy!
Eltűntetek nagyon, merre járkáltok?Kép

Még egy kérdés, az eredményt a doki hozza el vagy nekem kell bemenni, hogy működik eza klinikán????

Mert legközelebb 3 hét múlva megyek dokimhoz magánrendelésre.

Puszika mindenkinek és a babásoknak nagyon szép élményeket az új jövevényekhez!!!Kép

Mea(24+4)

Mea
mea
 
 


Kedves Szilvi és családja

Nagyon nagyon gratulálok a kis babához. Igazán gyönyörű gyerekKépKép
Köszönjük apukának az értesítéstKép

Mea

Szerintem a dokidnál lesznek a leleteid, De ebben nem vagyok 100% biztos.

Lini

Kép
lini
 
 


Sziasztok!

Szilvi és párja! Hatalmas gratula ehhez a gyönyörűséghez!Kép

Terika! Örülök, hogy jól vagytok, újra otthon. Pihenjél sokat!!!

Picus! Gratula a vizsgáidhoz! Nagyon jól hangzik ez a kirándulásos hétvége.

Tegnap voltam UH-n, 6 hetes a kismaszat, és tegnap óta annyira szarul vagyok, hogy kész. Teljesen kidőltemKép Egész álló nap émelygek, még belegondolni sem merek, hogy mi lesz a költözésnél, és hogyan fogom Zsombit ellátni egyedül, amikor még főzni sem tudok, mert rosszul vagyok az ételek szagától. Ráadásul ezer az intéznivaló, bank, közjegyző stb. Na, nem panaszkodom, mert az úgysem segít, ellenben a homeos bogyó és a B6 vitamin remélem igen. Tényleg, nincs valakinek valami tuti tippje émelygés ellen?

Képzeljéten, nagyon töröm a fejem dokiváltáson és így kórházváltáson is. Végülis 2 dolog miatt megingott a bizalmam és úgy érzem, így nem az igazi. Ha váltok mindenképpen a budai oldalban gondolkozom, a Szent Imre, vagy a Kútvölgyi jöhet szóba. De még van időm dönteni. Legközelebb 10-én megyek UH-ra, remélem akkor már a szívecskéje is dobogni fog.

Zsombi jól van, egyre többet beszél és írtó csibész, de ettől függetlenül meg kell zabálni. A pelus leszoktatást én a költözés utánra fogom hagyni. Esti fürdés előtt már leveszi a pelust, felhajtja a WC deszkát, felteszi a szűkítőt, ráül és már pisil is. Ez már teljesen rendszeres. Szóval itt tartunk.

Köszönöm a drukkokat, még tartsatok ki vele a 12. hétig!

Puszi Mindenkinek!
Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Piroska!Kép

Kitartunka drukkokkal továbbra is!Kép
minden rendben lesz!!!

Mea
mea
 
 


Sziasztok!

Pirus dokiváltás mmmmmmmmmm???
Mi a gond?
A Szent Imréről én jókat hallottam.

Zsombi küldhetnél képeket!! Légyszi légysziKépKép
Már olyan régen láttam Õt!
Émelygés ellen hát a bogyókon kívül nem tudok semmit. Addig jó amig rókakoma nem jelenik megKépKép

Nedinabp akkor Te most lennél másodéves??
Hát az idő itt is nagy úrKép

Mennem kell!

Puszi Picus
picus
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat és a rámgondolást!
Sajnos az egy hónappal ezelőtti eset megismétlődött, megint hazaküldtek. Nade kezdem az elején.
Múlt héten volt a bemutatás, ahol Siklósi prof indokoltnak tartotta a műtétet és ezt le is írta. Azokon a panaszokon kívül, amiket V doki elmondott neki, ő még tapintott egy "tojásnyi képletet" is. Kedden befeküdtem, ja nem, hétfőn este elvittem az autót beállításra, mondván, na most aztán tutira nem fog hiányozni a héten, Balázstól könnyes búcsút vettem, istenem, annyi puszit és simogatást tőle még sose kaptam...
Szóval kedden befeküdtem és csak arra gondoltam, hogy szerdán végre túl leszek az egész szarságon és nem fog többet fájni és hamarosan összehozunk egy kistesót Apával. 10 körül Demendi dr felvett és leküldött UH-ra, hogy megnézzék azt a cisztát (amit Siklósin kívül sem előtte, sem azóta, senki nem tapintott és nem látott), de szólt, hogy úgy készüljek, hogy az eredménytől függetlenül műtét lesz, mert nem ez az alap-probléma.
Az alagsorban az UH előtt ücsörögve gyorsan elröpült az a 2-3 óra, bent aztán kiderült, hogy a petefészkeimben nincs eltérés. Visszamentem és megebédeltem, de még be sem fejeztem, amikor hívtak bemutatásra. Na, akkor már kezdett görcsbe rándulni a gyomrom, szóltam, hogy én már voltam bemutatáson. Nem baj, mondák, most megint menni kell.
Bementem, ugyanaz a brigád fogadott, Melczer dr intett, hogy menjek vetkőzni, közben hallom, hogy Siklósi odadörmögi: lehet, hogy mázlija van. Fogalmam nem volt, kihez beszél, aztán kiderült, hogy hozzám. Elismételte, hogy mekkora mázlista vagyok, mert eltűnt a cisztám. Mondtam, igen, csak az a baj, hogy a hasfájásom nem tűnt el. Megvizsgált, közölte, hogy azért még érzékeny a bal petefészkem, és mivel annak semmi értelme, hogy minden hónapban befektessenek műtétre egy funkcionális ciszta miatt (?!), szedjek fogamzásgátlót. Annyi időm nem volt, hogy elmondjam, hogy az életben nem volt még cisztám (vagyis egyszer volt, de az ki is durrant magától) és múlt hónapban sem merült fel a ciszta gyanúja, már ült is le és diktálta a státuszt. Én felöltöztem és vártam, hátha én is megtudom, hogy mire volt jó ez a cirkusz, de a nővérke elég félreérthetetlen módon kitessékelt a szobából.
Visszamentem a kórterembe, első dolgom volt, hogy hívtam V dokit, elmondtam, mi van, és hogy most nem tudom, lesz-e műtét vagy mehetek haza. Azt mondta, utánajár és jön. Nemsokkal később jött is, nem lesz műtét, sajnálja. Elismételte, amit a prof mondott, felajánlotta, hogy ír fel fogamzásgátlót. Tudom, hogy ő nem tehet ennél többet, mert ilyen rohadt egy hierarchia van ott a kórházban, de basszus, amin napi 6 db Cataflam nem segít, azt majd a fogamzásgátló elmulasztja??? Szóval nagyvonalakban ennyi, klinika-korszak részemről lezárva, vérzik a szívem, mert 6 évig volt V doki az orvosom és nagyon meg voltam vele elégedve, de neki is vannak főnökei.
Már az előző storno műtétnél is nagyon ajánlgattak egy orvost a barátnőim, akkor azt mondtam, hogy nem hagyom félbe, biztos igaza van a prof-nak, muszáj megbíznom benne is, mostmár beszedem az antibiotikumot, aztán meglátjuk, mi lesz, de most, a második eset után már bejelentkeztem ahhoz a bizonyos orvoshoz, nem szeretném leírni a nevét, mert egy időben ő is dolgozott a klinikán. Tegnap fogadott is, elmondtam neki mindent, indulatok nélkül persze, hogy ne befolyásoljam. Megvizsgált és az alapján, amit tapintott, a műtétet abszolút indokoltnak tartja, és mivel minden kivizsgáláson túl vagyok (vérvétel, röntgen), jövő kedden meg is csinálja. 7-re kell bemennem éhgyomorra és másnap vagy harmadnap már haza is jöhetek.
Ehhez egy kedves kis adalék, hogy bementem ma a klinikára, hogy kikérjem a leleteimet, mert le kell adnom a másik helyen. Nőci kiadta a vérvétel lapot, de az UH és a mellkas-rtg leletre közölte, hogy nem adhatja ki. Mondom, ugyan miért nem, ezek ambulánsan készültek. Najó, akkor lefénymásolja. Basszus, a röntgen-leletem Ercsiben készült, ahol dolgozom, mi a bánatért lenne ez a klinika tulajdona?
Na mindegy, megkaptam, mostmár úgy-ahogy meg is nyugodtam, bár még tegnap este is elkapott a sírás, és gondolom, jövő kedd reggel sem leszek túl nyugodt, de mostmár valakiben tényleg meg kell bíznom és ha ez a doki is azt mondta, hogy kell a műtét (és ez is azt támasztja alá, hogy V dokinak volt igaza), akkor azt el kell hinnem és talán kedden mostmár tényleg túl leszek rajta.
A munkahelyemen már totál idiótának néznek, Balázstól el sem fogok búcsúzni azt hiszem, az autó meg itt marad a garázsban, nem viszem el szervízbe. Ha ennyit hezitálnak rajtam, az autóm jobb lesz, mint új korában, én viszont teljesen lerobbanok! Kép

Titti!
Nem jött mail Tőled, elküldenéd újra? panni888@freemail.hu

Shine!
Megkaptam az sms-t, de nem ment át a válasz valamiért!

Lányok, én akkor búcsúzom Tőletek, mostmár nincs errefelé keresnivalóm, persze azért néha olvaslak Titeket, mert kíváncsi vagyok Rátok.

Puszi:
Annamari
muter
 
 


Annamari!Kép

Nem tudom milyen cisztád volt, mekkora és hol, de nekem nagyon sokszor volt régen és műteni egyetlen egyszer műtöttek meg emiatt, a legnagyobbnál, ami csecsemőfejnyi voltKép a bal petefészkemenKép

Amúgy meg max. leszívás volt vagy gyógyszert kaptam amitől megjött.

Nekem ezzel volt gond, hoyg nem jött meg és kialakultKép

Nekem emiatt a hajlamom miatt kellett szednem 15 éves korom óta a fogamzásgátlót, mert attól nem jön ki.

Amikor most abbahagytam a fogigátlót mondta a dokim, hogy 3 hónapot kell várni a babagyártással, de hogy ennyi idő után ki is alakulhat megint ciszta.Szerncsére nem így lett.

Ha gondolod még írjál erről nekem, ha jól esik esetleg.

szia

Mea(24+4)

Mea
mea
 
 


Sziasztok,
Annamari,
elküldtem megint Kép
úgylátszik sok hasonló dolog történik velünk....
Nekem is volt cisztám a petefészkeimben,
mire kiderítették mi csinálja ezeket a görcsöket majdnem átestem egy vakbélműtéten Kép , Kép
1napon múlott . azóta mióta rendszeresen szedtem a fogamzásgátlót nem szenvedtem.sőt a terhesség elötti 7 hónapban sem jött ki.
Nálam minden hónap peteéréskor változó nagyságban virított.
a jobb oldalon volt hogy, zöld dió nagyságúra nőtt Kép

Szilvi !!!!

Nagyon örülök , és gyönyörű a babátok !
Gratulálok, Kép a tejed legyen kiapaszthatatlan !!!!

Nemsokára együtt tologathatjuk őket a parkban Kép

Lányok hulla fáradt vagyok, anyukák ti hogy oldottátok meg hogy a baba elaludjon egyedül is?
Csak ölben hajlandó elaludni és ha leteszem keserves sírásba kezd...
mindíg.... kivéve ha degeszreszopizza magát és majdnem kipukkad és elalszik mélyen a cicin.
?
14 napos ez már hiszti? vagy utál elaludi egyedül mert: fél,rosszat álmodik, nemtudom rossz egyedül...????...
Ha tudnátok valami jótanácsot adni, köszi Kép

Csók Titi
titti
 
 


Sziasztok!

Pirus, Annamari!
Sajnálom, hogy mentek... KépKépKép
De azért örülök is, mert így esély van arra, hogy rendbejöjjetek! Bízom benne, hogy időnként azért hírt adtok magatokról!

Picus!
A babaprojetkben... bár vehetem magam elsőnek isKépKépKép.

Szilvi Férje!
Gratulálok! Olyan jó olvasni ilyen levelet KépKépKép!

Puszi Kriszta

mohácska
 
 


Sziasztok!

Szilvi és férje, mégegyszer gratulálok Nektek, Virág nagyon szép kislány.

Piroska Neked is megy a drukk szép csendben tovább. Biztos nem lesz baj!!KépKépKép

Titti, ugyanez az én problémám is, csak cicivel a szájában hajlandó elaludni, ha azt hiszem elaludt már, leteszem az ágyba. De ahogy leér a feneke, máris nyitva a szeme, ráncolja a szemöldökét, biggyeszti a száját, jön a sírás nem is akármilyen hangerővel. Én már belefáradtam, szemét anya vagyok tegnap óta, hagyom sírni. Persze csak akkor, ha végig zongoráztuk az összes problémát, ha nem lehet semmi más baja. A szívem szakadt meg, úgy ordított, olyan kitartóan. De ha nem teszem meg, mit fogok kezdeni vele, semmit nem tudok csinálni mellette.
Márti

KépKépKépKép
aysegül37
 
 


Sziasztok!

Most van időm így megpróbálom a lemaradást bepótolni. Két napig feljött anyukám vigyázni a Fannira, hogy legyen időm tanulni. Így nagyon sokat haladtam, de azért még mindig nagyon sok tanulnivalóm van. De legalább a lemaradásomat behoztam.

Titi, ok, beírtam és javítottam az adataidat.

Shine, veletek mi van? Indul már a tesóprojekt? Szólj ha javítsam a táblát és bővítsem a kismamákét. Kép

Recece, hát sajna a klinikákon ilyen futószalagos módszerrel működik az UH. Előtte 2-3 óra várás és kb. 3-5 perc vizsgálat. Kép Azért örülök, hogy minden oké.

Terika, örülök, hogy végre kiengedtek a klinikáról. Most már ne is kerülj vissza úgy 11,12 hétig. Kép

Kriszta, ne légy elszomorodva, hiszen van már egy szép gyerkőcöd, és meglásd hamarosan lesz neki egy szép testvére is. Tudom milyen nehéz, hiszen hasonló helyzetben járok, mint Te, de nem szabad elkeseredni. Ha az a baba valamiért nem akar jönni akkor annak valami oka van. Pont akkor fog jönni amikor a legalkalmasabb lesz rá az idő. Gondolj arra, hogy itt a jó idő, meleg, forró esték... Tessék kihasználni az alkalmat. Kép
Egyébként én is úgy érzem, hogy a barátnőm, akinek 5 hónapos most a babája előbb kerül a szülőszobára, mint én. Na de nem baj. Majd jön nálunk is és nálatok is az a baba.

Picus, irigyellek a hétvégi kirándulás miatt. Ránk is ránk férne már egy kis kikapcsolódás. Na de majd mindennek eljön egyszer az ideje. Érezzétek magatokat nagyon jól. És gratulálok a vizsgád miatt. Ügyi vagy! KépKép

Szilvi, gyönyörű a kislányotok. Nekem is kell egy ilyen!!!!

Mea, ne izgulj minden rendben lesz.

Pirus, nagyon örülök, hogy jól van a baba. Mennek a drukkok! Irigylem ám a rosszulléteted. Kép Sajna tippet nem tudok adni. A barátnőm azt csináltam, hogy mielőtt felkelt reggel az ágyból megevett pár háztartási kekszet. Neki bejött. Talán próbáld ki. Egyébként én is töröm a fejem kórházváltáson (bár Te orvos váltáson, de az eredmény ugyanaz lenne), és a Szent Imre jönne be nálam is sok jót hallani mostanában róla. A barátnőm is ott szült és nagyon dicsérte.

Annamari, nagyon sajnálom, hogy megint így alakultak a dolgok, de jól tetted, hogy elmentél egy másik helyre ahol segítenek végre a problémádon. Hiszen ez a dolguk, vagy nem. Egy kicsit ezzel a cécóval sokat esett a véleményem a klinikával szemben. Gondolok rád kedden. Ja, és hiányozni fogsz. Egyébként nekem is volt cisztám és engem meg is műtöttek, azt hitték, hogy vakbélgyulladás. Amikor felnyitották a hasam, akkor derült ki, hogy nem az, de ha már ott jártak azt is kivették. Azt hiszem ez ilyen esetben kötelező. Kép Akkor 12 éves voltam.

Titi, az biztos, hogy nem hiszti, ebben a korban még nincs ilyen. Sajna a Fannit is mindig altattuk napközben este szerencsére mindig elaludt magától. Ne izgulj az elején elég nehéz ez a helyzet de biztos vagyok benne javulni fog. Próbáld meg siratni egy kicsit. Mindig egyre többet. Hátha használ. Mondjuk nálunk nem jött be. De állítólag valakinek használ.
Egyébként nekem azt tanácsolták, hogyha nincs más dolgod vedd fel, dajkáld stb. Ha viszont dolgod van pl. mosogatás, főzés akkor úgyis el kell menned és akkor marad neki a sírás. Egy kicsi úgy sem árt.

Márti, nem hinném, hogy attól rossz anya lennél, hogy hagyod sírni. Lehet, hogy éppen ez hozza meg a megoldást, és rájön nemérdemes sírni.

KISMAMÁK:

<pre>
NÉV SZÜLÉS IDEJE TERHESSÉGI HÉT BABA BABA NEME ORVOS SZÜLÉSZNÕ ÉLETKOR
Csücsök 2005.05.28 39+5 Első kisfiú Dr. Bánhidy Még nincs 30
Akinorev 2005.06.04 38+5 Első Gergely Dr. Gimes Dömötör Margit 22
Anitq 2005.07.10 33+4 Első Zsófi Dr. Radványi Tóth Anna 32
Lini 2005.07.14 33 Első Lacika Dr. Valent Még nincs 29
Recece 2005.07.18 32+3 Első Virág/Botond Dr. Valent Még nincs 34
Gmoni 2005.07.24 31+3 Első Kislány Dr. Ács Még nincs 32
Dorka34 2005.08.01 30+4 Első Benedek Dr. Radványi Még nincs 34
Terika 2005.08.24 27+3 Második Zalán Dr. Valent Még nincs 31
Nedinabp 2005.09.08 25 Második Bence/Zita Dr. Kazy Még nincs 28
Kökény 2005.09.08 25 Első Bulcsú Dr. Radványi Még nincs 30
Mea 2005.09.11 24+4 Első Lívia Dr. Valent Zsoldosné Eta 26
Szaffy 2005.09.18 23+4 Első Kislány Dr. Matányi Dömötör Margit 31</pre>

ANYUKÁK:

<pre>
NÉV GYEREK(EK) NEVE;KORA ÉLETKOR ORVOS SZÜLÉSZNÕ SZÜLÉSI MÓD KISTESÓ PROJEKT
Mohácska Dani (1994.09.12) 35 Dr. Ruzsvánszky Nem volt Császár Igen
Maszat <table>
Péter (2001.10.17)
Anna (2004.02.29)</pre> 29 Dr. Bánhidy Tóth Anna Császár Nem
Muter(Annamari) Balázs (2002.03.20) 30 Dr. Vermes Nem volt Hüvelyi Nem
Terika Botond (2002.05.31) 31 Dr. Valent Nem volt Hüvelyi Pocaklakó
Krizsi Panna Krisztina (2002.10.16) 33 Dr. Vermes Nem volt (Bagóné Annamária) Hüvelyi Jövőre
Picus Andrea (2002.11.14) 28 Dr. Vermes Nem volt Császár Nem
Orsoly <table>
Lackó (2002.12.30)
Botond (2004.09.23)</pre> 30 Dr. Radványi <table>
Tóth Anna
Dömötör Margit</pre> Hüvelyi Nem
Indigo Fanni (2003.01.21) 28 Dr. Vermes Nem volt Császár Igen
Piroska Zsombor (2003.01.23) 29 Dr. Mericli Dömötör Margit Hüvelyi Igen
Fülescsacsi Szabolcs (2003.11.06) 26 Dr. Várbíró Nem volt Császár Nem
Ágiboszi Dani (2003.12.09) 38 Dr. Matányi Zsoldosné Eta Császár Félig igen; nem
Nedinabp Bálint (2004.03.08) 28 Dr. Kazy Nem volt Császár Pocaklakó
K_gabi Beni (2004.05.29) 30 Dr. Bánhidy Nem volt Császár Júl. Aug.-tól
Shine Ádám (2004.06.04) 29 Dr. Vermes Dömötör Margit Császár Júniustól
Repa Anna(2004.07.29) 34 Dr. Vermes Ismeretlen Hüvelyi Idővel
Icsilya Levente;Máté (2004.10.20) 25 Dr. Ujvári Nem volt Császár(35+0) Idővel
Emma8 Balázs (2005.04.28) 29 Dr. Ács Zsoldosné Eta Hüvelyi Nem
Aysegül37 Aysegül (2005.05.11) 37 Prof. Asztalos Nem volt Császár Nem
Titti Klaudia Kitti (2005.05.12) 28 Dr. Radványi Tigyi Zsuzsi Hüvelyi Nem
Szilvi8 Virág (2005.05.23) 29 Dr. Sipos Zsoldosné Eta Hüvelyi Nem</pre>

Jó éjt mindenkinek
Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Jaj Lányok,

Annyira aranyosak vagytok, de tényleg.

Mea, Titti!
Nekem egyszer volt az életben bizonyítottan cisztám, azt is csak utólag vették észre. Repülőgépen ültem és landolásnál valami iszonyú görcs nyilallt a hasamba és onnantól kezdve olyan volt, mintha sósav lenne bennem. Az UH-on mondta az Andi, hogy ezzel megúsztam egy műtétet. Annyi látszott, hogy a jobb petefészkem 6 cm-rel nagyobb, mint a bal és folyadék van a douglas-ban. Ez volt az egyetlen cisztás élményem és köszönöm, elég is volt, jó sok időbe és antibiotikumba került, mire elmúlt a fájdalom.
Az én alap bajom az endometriózis, amire a fogamzásgátló tökjó, csak éppen azonnal visszatérnek a tünetek, amint abbahagyom. Most pedig nagyon abba akartam hagyni, mert odáig fajult a dolog, hogy egyáltalán nem menstruáltam gyógyszer mellett. Ez azért nem egy megnyugtató dolog. Januárban hagytam abba a gyógyszert és egyből jöttek a tünetek. Oké, meg kellett volna beszélnem V dokival, de én amúgyis nagyon félek a mindenféle daganattól (méh-, mell-), amire örököltem is a hajlamot, úgyhogy akármit mondhatott volna, abbahagytam volna kis időre a gyógyszert. Meg azért baba előtt amúgy is abba kellett volna hagynom.
Ezért nem értettem Siklósit, mit győzködött, hogy legalább pár hónapig szedjem, hát két évig szedtem megállás nélkül, mit számítana még 3 hónap? Az azért nonszensz, hogy csak fogamzásgátlóval vagyok tünetmentes...
A másik, amit nem értek, hogy miféle funkcionális cisztáról beszélt a prof. Amennyire a szőke fejemmel tudom, a funkcionális ciszta az az, amikor a tüszőrepedés elmarad, vagy vmi ilyesmi, és az érett tüszőből lesz ciszta. Nem értem, menzesz utáni 5. napon mitől lenne nekem ilyenem és mitől tűnhet el a 10. napra. Á, gáz ez az egész, nem is agyalok rajta inkább, nem érdemes.

Indigo!
Nem akartam megingatni a bizalmadat, lehet, hogy csak egy vagyok a sokmillióból és mindenki más gyógyultan jön ki az orvosok karmai közül.

Annamari
muter
 
 


Muter Pirus: na de attól nem kell elmenni tőlünk, mert már nem jártok a klinikára!!!
Itt szültetek és a GyerekekrőlBalázs, Zsombi Pocaklakó... Magatokról nyugodtan írhattok nekünk!!!
Gyógyuljatok meg és tessék Magatokról írni!!!
Mi történik Veletek, az orvosválasztás utáni élményekről!!! Nyaralásról stb. Mindenről ..

Picus
picus
 
 


Sziasztok!

Annamari, én nem értek ezekhez a dolgokhoz, de nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kényszerítettek, ez miatt kell Neked más orvos után nézned. Tudod, ez felháborító. Remélem most minden jó lesz már.
Nekem is eltartott egy ideig, amig eljutottam a váltás gondolatához. Részben azért, mert Biatorbágyról nagyon nehezen tudnánk megoldani a bejárást a Klinikára, főleg télen, amikor a nagy hóban már vezetni sem fogok tudni. Képtelenség lesz onnan bekeverednem reggel 8-ra CTG-re, UH-ra pl. A Szent Imréről én is sok jót hallottam, és könnyebben megközelíthető lesz.

Picus, azért nem fogok eltűnniKép bár már így is egyre kevesebb időm van leülni a gép elé. 1 hét múlva költözünk, egy darabig nem lesz netünk sem.
Próbálok majd felrakni új képeket is Zsombiról az albumunkba.

Indigo, Kriszta nagyon remélem, hogy hamarosan sorsközösséget vállaltok velem.Kép
Indigo, Te is gondolkodsz a váltáson? Nem is tudtam... Szebad megkérdeznem, miért? Húzz bele, és akkor még a Szent Imrében is szülhetünk együttKép Éppen számolgattam és úgy néz ki Zsombi szülinapi ajándékba fogja kapni a kistesótKép Az lenne már csak szép, ha egy napon ünnepelnénekKép

Titti, sajnos nem tudok mit ajánlani, nálunk nem volt ilyen probléma, mert Zsombi nagyon sokat aludt amikor hazahoztuk, de Õ besárgult még a klinikán. És nem szeretett ölben lenni sem. A cicin gyakran bealudt, ilyenkor áttettem az ágyába. Szerintem most még nem lehet elkényeztetni, egyszerűen szükségük van az anya közelségére, de később azért oda kell figyelni, mert nagyon rafkósak ám ezek a kisbabák és hamar rájönnek mi a jó!Kép

Mindenkit puszilok!
Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Annamari!
Én is csak azt tudom írni, amit a többiek: nagyon sajnálom, hogy ez történt veled. Azon túl, hogy fizikai fájdalmaid vannak, gondolom a lelked is fáj. Bízzunk benne, hogy jó kezekbe kerülsz...

Picus, Indigo, Edina!
Mennek a drukkok a vizsgákhoz.Kép

Mea!
Az eredményeket az orvos kapja meg. Szólni fog, ha vmelyiket neked kell átvenned.

Recece!
Már a vizsgálatnál kiderült, hogy megrövidült a méhnyak.

Természetesen megy a drukk a babaprojekteseknek is.Kép

puszi: Terika
terika
 
 


Pirus nem tüntök el így is olyan keveset tudok már Rólatok hogy az csak naKép
Ezekután meg hébe hüba fogok valamit is hallaniKépKép

Azért minden orvosváltónak és babaprojektesnek sok sok szerencést.
Mi még mindig egygyerekes családi modelt szerenénk követniKépKépKép


Picus
picus
 
 


Üdvözlet minden Hölgynek!!!

Mindenkinek köszönjük a gratulációkat!!!
Ma hazaérkeztek a "nőim"!KépNagyon nagy öröm és nyugalom számomra, hogy itt lehetnek a közelembe,és jó látni így Õket együtt!!!Kép
Majd Szilvi írni fog egy kisebb beszámolót!.Ja és mindenkit üdvözöl!!!Most pihengetnek és esznek felváltva.
Ja, és Akinorev egy kórterembe került a nejemmel, ugyanis Õ is megszült!!!
Paraméterei a fiatalúrnak:
Neve:Gergely
Szül.idő:2005.05.24. 03:01
hossz:55cm
súly:3280g
szülési mód:Császár
Üdvözölnek Õk is benneteket!!!
Akkor most én elköszönnék, és akkor majd mostantól újra Szilvi uralja a terepet!!!!
Sziasztok!!!!Kép
szilvi8
 
 


Szilvi férje, köszönjük a híreket!

Akinorevnek pedig nagy gratula!!!!!!!

Pirus, azért gondolkodom a kórházváltáson, mert nagy esélyem van, hogy újra császárom lesz és ha már így van akkor hallottam egy új módszerről, ami sokkal kíméletesebb és gyorsabb a felépülés is utána. Bár állítólag csak egy kórházban végzik ezt a fajta császárt és az nem a Szent Imre és nem is a klinika. Kép Úgyhogy lehet, hogy váltok. Csak a dokim miatt gondolkodok nagyon, mert Õt nem szívesen cserélem le. Úgyhogy nagyon nagy a gondom. Még jó, hogy ráérek rajta gondolkodni. KépKépKépKépKépKép

KISMAMÁK:

<pre>
NÉV SZÜLÉS IDEJE TERHESSÉGI HÉT BABA BABA NEME ORVOS SZÜLÉSZNÕ ÉLETKOR
Csücsök 2005.05.28 39+6 Első kisfiú Dr. Bánhidy Még nincs 30
Anitq 2005.07.10 33+5 Első Zsófi Dr. Radványi Tóth Anna 32
Lini 2005.07.14 33+1 Első Lacika Dr. Valent Még nincs 29
Recece 2005.07.18 32+4 Első Virág/Botond Dr. Valent Még nincs 34
Gmoni 2005.07.24 31+4 Első Kislány Dr. Ács Még nincs 32
Dorka34 2005.08.01 30+5 Első Benedek Dr. Radványi Még nincs 34
Terika 2005.08.24 27+4 Második Zalán Dr. Valent Még nincs 31
Nedinabp 2005.09.08 25+1 Második Bence/Zita Dr. Kazy Még nincs 28
Kökény 2005.09.08 25+1 Első Bulcsú Dr. Radványi Még nincs 30
Mea 2005.09.11 24+5 Első Lívia Dr. Valent Zsoldosné Eta 26
Szaffy 2005.09.18 23+5 Első Kislány Dr. Matányi Dömötör Margit 31</pre>

ANYUKÁK:

<pre>
NÉV GYEREK(EK) NEVE;KORA ÉLETKOR ORVOS SZÜLÉSZNÕ SZÜLÉSI MÓD KISTESÓ PROJEKT
Mohácska Dani (1994.09.12) 35 Dr. Ruzsvánszky Nem volt Császár Igen
Maszat <table>
Péter (2001.10.17)
Anna (2004.02.29)</pre> 29 Dr. Bánhidy Tóth Anna Császár Nem
Muter(Annamari) Balázs (2002.03.20) 30 Dr. Vermes Nem volt Hüvelyi Nem
Terika Botond (2002.05.31) 31 Dr. Valent Nem volt Hüvelyi Pocaklakó
Krizsi Panna Krisztina (2002.10.16) 33 Dr. Vermes Nem volt (Bagóné Annamária) Hüvelyi Jövőre
Picus Andrea (2002.11.14) 28 Dr. Vermes Nem volt Császár Nem
Orsoly <table>
Lackó (2002.12.30)
Botond (2004.09.23)</pre> 30 Dr. Radványi <table>
Tóth Anna
Dömötör Margit</pre> Hüvelyi Nem
Indigo Fanni (2003.01.21) 28 Dr. Vermes Nem volt Császár Igen
Piroska Zsombor (2003.01.23) 29 Dr. Mericli Dömötör Margit Hüvelyi Igen
Fülescsacsi Szabolcs (2003.11.06) 26 Dr. Várbíró Nem volt Császár Nem
Ágiboszi Dani (2003.12.09) 38 Dr. Matányi Zsoldosné Eta Császár Félig igen; nem
Nedinabp Bálint (2004.03.08) 28 Dr. Kazy Nem volt Császár Pocaklakó
K_gabi Beni (2004.05.29) 30 Dr. Bánhidy Nem volt Császár Júl. Aug.-tól
Shine Ádám (2004.06.04) 29 Dr. Vermes Dömötör Margit Császár Júniustól
Repa Anna(2004.07.29) 34 Dr. Vermes Ismeretlen Hüvelyi Idővel
Icsilya Levente;Máté (2004.10.20) 25 Dr. Ujvári Nem volt Császár(35+0) Idővel
Emma8 Balázs (2005.04.28) 29 Dr. Ács Zsoldosné Eta Hüvelyi Nem
Aysegül37 Aysegül (2005.05.11) 37 Prof. Asztalos Nem volt Császár Nem
Titti Klaudia Kitti (2005.05.12) 28 Dr. Radványi Tigyi Zsuzsi Hüvelyi Nem
Szilvi8 Virág (2005.05.23) 29 Dr. Sipos Zsoldosné Eta Hüvelyi Nem
Akinorev Gergely (2005.05.24) 22 Dr. Gimes Dömötör Margit Császár Nem</pre>

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Pirus, Picus, aranyosak vagytok, köszönöm, igen, szerintem sem fair, dehát így megy ez mindenhol, ha nem jó az egyik hely, menni kell a másikhoz.

Pirus, én részemről a János kórház mellett döntöttem, bár nem a kórház, hanem a doki miatt.

Indigo!
Ne dőlj be a Péterfy szövegének, egy csomó kórházban az új módszerrel csinálják, csak sok helyen ez annyira természetes, hogy senkinek eszébe nem jutna ezzel felhívni magára a figyelmet.

Hú, jó cinikus lettem, mostmár tényleg megyek,
Annamari
muter
 
 


Muter
Nagyon gáz a sztorid,és teljesen megértem a döntésed.Ha Lintnerhez mentél...szerintem ott is jó kézben leszel.

Indigó
Szerintem kérdezd meg a doktorod,hogy ő hogy operál császármetszést.Könnyebb lesz a döntésed,hidd el nekem....és hallgass Muterra!
vojõr
 
 


Húha, most megleptetek. Lehet, hogy a klinikán is létezik ez a módszer és lehet, hogy az előző császárom is ilyen volt?
Vojőr, Annamari, köszönöm az infót az első dolgom lesz, hogy megkérdezzem a dokimat majd, ha megyek hozzá.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Nagyon sok boldogságot Gergely babának és Akinorevnek! KépKépKépKépKép

Indigo, az én császárom is olyan volt. Szerintem is kérdezz rá az orvosodtól, ő hogy csinálja. Az is lehet, hogy már egy ideje ez a módi nála is, csak minek reklámozza.
A Péterfy u.-i kórházról azt hallottam, hogy csak a web-lapjuk szuper.Kép

Csücsökről mi hír? Tudtok valamit, nekem kerülte el valami a figyelmemet?

Ja, és valaki kérdezte: a császárnál is ugyanolyan és ugyanannyi a vérzés, mint egy normál szülésnél.
Márti

KépKépKépKép
aysegül37
 
 


Köszi, Márti az infót. Meg fogom kérdezni, ha oda jutok.

Esetleg Shine, Picus, nem tudtok valamit ezzel a császárral kapcsolatban?
Én akkor még nem tudtam arról, hogy ilyen is létezik ezért nem is kérdeztem rá.

Vagy ha netalántán Vermes doki olvasna minket, nagyon örülnék ha megírná a választ KépKépKépKépKép, akkor már nem is kellene gondolkodnom tovább semmilyen kórházváltáson. Kép
Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Indigo passz, hogy milyen az a módszer amit szeretnél, de amit nekem csináltak már másnap séta ide séta oda.
Nem a menéssel volt a gond, hanem a nevetéssel és a felüléssel...
A varrat része gyönyörű szinte semmi de semmi nem látszik kb. 15 perc volt az egész - Párom mondta, amig bent voltam. Andi 9.27 kor született de én még 920 ra kint emlékszem.
Sipp supp ment ezKépKép

dr. V a dokim...

Kicsit fáradt vagyok nem rég jöttünk haza...Aggteleken voltunk meg Sárospatakon
Ez a nagyon meleg meg kiszívott rendesen.

Picus
picus
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenkivel OK minden, a pici babók jól vannak otthon és a kórházban (aki még ott van). Júniusban senki nem fog szülni? Jaj, nehogy én legyek az... én azt szeretném, ha még bent maradna ez a baba a hasamban!
Én holnap dolgozom utoljára, ma lesz a munkahelyemen a búcsúztató. Utána már otthon leszek és jövő héten el is akarok menni a szüléselőkészítőre. Ha valaki jön még, akkor jelezze itt, hátha találkozunk Kép
Sziasztok
Recece
recece
 
 


Picus, az a módszer olyan, hogy csak a bőrt és a méhet vágják és a többi dolgokat, izom, háj stb. csak széthúzzák azokat nem vágják. Egyébként tudom, hogy Dr. V. a dokid azért kérdeztem.

Recece, még az is lehet, hogy júniusban szülsz. De azért még van két kismama előtted, úgyhogy van esélyetek, hogy együtt legyetek a kórházban.

Kismamák hogy bírjátok ezt a meleget?

Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Sziasztok!

MutiKépKép Annyira sajnálom, és nekem iszonyúan hiányoznál, ha nem jönnél. Akkor legalább hozzánk gyere le (gyertek)! Kép

Indigo: dr. V. így operál. Kép Tuti! Nekem így csinálta! Legalábbis ezt mondta utána. KépKépKép

Na, mennem kell, mert Ádám szétbuherálja a mosógépet!
shine
 
 


Shine, köszi az infót. Akkor maradok a klinikán. KépKépKépKépKépKépKépKép

Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Én úgy tudom, hogy mindenkinek így csinálják! Anno 11 éve már így csinálták nekem, igaz más kórházban. Már akkor úgy hallottam, hogy csak annak csinálják függőlegesen, akinek már van egy függőleges csaszija, vágása.

ÚÚÚÚtálom a meleget!

Puszi Kriszta

mohácska
 
 


Sziasztok!

A vágás vizszintesKép

Biztos vagyok benne Indigó, hogy ez az a módszer amit Te is szeretnél.
Ez a meleg borzalmas. Pedig én ki se mentem ma, még így is borzalmas.
A gyerek is nehezen bírja, rossz és nyávog mindenért.KépKép
Délután fel se akart kellni az alvásból...még oda gurult mellém és simogatatta magát közben csukva volt a szemeKépKép
Annyira jó Õket szeretgetni, kis hálás nemzedékKépKépKép

Muti úgyis jön ide közénk olvasni meg írni, mert hát Nélküle nem is net ez a net, meg Neki is hiányoznánk ugye MutiKépKép

Mit főzöcskéztek ilyen melegben???

Puszi Picus
picus
 
 


Sziasztok!

Vojőr!
Köszönöm és igen. Kép

Indigó!
Abból, amit Vojőr leírt, nekem egyértelműen az jön le, h V doki is így csinálja a csaszit! Kép

Shine!
Ígérem, nem tűnök el, olvaslak Titeket és ha túl vagyok a kibelezésen, még arról is beszámolok. Szívesen meglátogatlak Titeket valamelyik hétvégén.
Hogy van Ádám? Azon kívül, hogy mosógépszerelőnek készül? Vagy űrhajót akar belőle építeni?

Picus!
Bezony! KépKép

Lányok!
Amennyire én tudom (mondjuk jó, h belepofázom, nem is volt csaszim), abból, hogy vízszinteset vágnak, nem következik, hogy a kíméletes módszerrel császároznak! A kíméletes császármetszés lényege tudtommal nem az esztétikus vágásban van, hanem abban, hogy az izmokat nem vágják, hanem húzzák, a hashártyát pedig szakítják(?), és így sokkal könnyebben és gyorsabban gyógyulnak be a belső sebek. Így, konyhanyelven. Kép
Majd Vojőr remélhetőleg elmondja szebben. Kép

Holnap 7-re megyek a Jánosba, semmi előkészítés nem lesz, úgyhogy most megyek keserűsót inni, booaaa!

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Terika, Bobókának nagyon Boldog Szülinapot kívánunk! Isten éltesse sokáig!!!!

Annamari, ügyes legyél! Mesélj majd milyen volt!

Lányok, nem is írok többet, mert egész éjjel aludtam vagy 2 órát, annyira rosszul voltamKép Szombaton költözünk ki és még sehol nem tartok a dobozolássalKép Nincs mese, mennem kell csinálni.

Puszi mindenkinek!
Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!Kép

Engem függölegesen vágnak majd, ha császárra kerülne sor, mert nekem van már egy függöleges csíkom, műtét miatt.
Amúgy vizszintesen vágnak.

Szaffy!Anitq!Kép

Sehol nem látlak titeketKép
Pedig ma megyek szüléselőkészítőre.
Ma lesz légzéstechnika vagy szülőszoba látogatás, ugye????

Ki jön ma még???


Minden babának nagy gratula és jó babaázgatást!!!Kép
És sok sok tejcsit!!!

Mea(25+2)

Mea
mea
 
 


Muter, Pirus hát kinek miért de szurkolok. KépKépKép

Csaszi, kíméletesen gyógyul kivül, de nekem még belül nagyon nagyon sokáig érzékeny volt legalább 1,5 évig- bár bárkitől kérdeztem ilyen problémája nem volt senkinek.
Mostmár így 2,5 év után tényleg teljesen panaszmentes és gyönyörű az a vágás!!

Picus
picus
 
 


Sziasztok!

Muti, lányok. Tuti, hogy V. doki "kíméletesen" császároz. Nem a vízszintes vágás miatt, henem az izmok félrehúzása, stb. miatt. Kép

Nagyon-nagyon halkan merem megsúgni csak, mert még dokinál nem voltam, meg ugye, ki tudja, de tegnap csináltam egy kétcsíkos tesztet. Kép Drukkoljatok! Kép
!
shine
 
 


Shine!Kép

Megy a drukk, hogy tényleg babóca van a pocidban!!!Kép

Mea
mea
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?