Új privát üzeneted érkezett!

És ez a telek Pest felé van 75 km-re Kecskeméttől?? Kép Reméljük igen!! Kép
Katus, és milyen ruhákról van szó? Mert ha nem finom anyagból, lehet, hogy jót tenne neki egy nagyobb hőfok, hosszabb mosás, nem? Már ha nem kis könnyű pólóról, vagy fehérneműről van szó. Amúgy meg fogalmam sincs. Kép
Ancsa, Balatonon mindenki a régi....jó és rossz értelemben is Kép azért még mindig sokat lehet a szomszédokon röhögni. Marinak már egy fia is van, képzelheted mi folyik ott.....Kép Ma teszik le a stéget, úgyhogy hétvégén hatalmas napozás, és remélem lubickolás lesz. Szerencsére a Balcsi pár nap alatt, nagy melegben fel tud melegedni. Húúú, de várom. Nekem az az egyik legnagyobb kikapcsolódás, amikor ki lehet menni a vízre, fel a stégre, és csak a Balcsit látom, a nádas suhogását hallom, amúgy meg csak dögleni kell kinn a napon. Jó relax. Mert ott nem lehet rohanni, csak lazázni, sétálni, kajálni, kertészkedni, fürödni. Pihenni a legjobb a Balaton. Ugye Bogus??
Edó még mindig várjuk Petiről a legfrissebb képeket!!! Kép Kép

Amúgy nekem a sok üléstől és stressztől mindig a csuklyás izmaim és a lapockámnál lévő izmok "állnak" be....most is Kép
Az a baj, hogy ezt még a sport se viszi ki, mert másnap újra bejövök, és ugyanúgy visszaáll...
Vendég
 


jó reggelt!

először is egy kép
Kép

Kép
edó75
 
 


Hahó!

Nagyon cuki a Peti, és milyen ügyesen áll!!Most pontosan mennyi idős? (Kb. akkora mint Bali, termetreKép)

Tegnap voltam a gyógytornász csajszinál, nagyon profinak tűnt, átvettünk pár gyakorlatot, most egy hétig csinálom, aztán folytatjuk tovább. 1 órát voltam ott, de már néhány gyakorlat után éreztem, hogy sokkal könnyebb a hátam, szóval bizakodom.

Börs? Merre van? Mondjuk van térképem, meg is nézhetném.Kép

Ez a gyerkőc szedi le a ruhámat, úgyhogy most megyünk szopizni.Kép

Kép

Kép
babszy
 
 

 
 

Na, el is aludt, aztán gyorsan megcsináltam a gyakorlataimat.

Ancsa, szóljatok, ha ráértek, és eljönnétek látogatóba. De úgyis szeretnék júliusra szervezni egy össznépi talit Vászolyba, max. akkor találkozhatunk. Tényleg, ki van itthon júl közepén?

Serif, hogy telt az éjszaka? Légzésfigyelő malőr megoldódott? BAli is ilyen jókat aludt éjszakánként egészen 3 hónapos koráig.Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Mondjuk mi nem, dehát mindegy.....Kép Július 11-én megyünk Montenegroba.
Vendég
 


Edó, nagyon édes pici Peti (aki nem is annyira pici...) Kép. Fain csukája van!! Kép
Vendég
 


Edó Peti cuki, tiszta anyjaKép És nagyon-nagyon ügyes!!! Hogy már így áll.

Babszy drága, Börs=BudaörsKép Azt talán tudod merre van?!Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata most megvicceltKépKépKép Akkor talán nem veszem elő az a térképet.

Kép

Kép
babszy
 
 


Ezt a Börsöt én is bekajoltam....Kép Kép
Mondjuk elárulom, hogy kb. 1 percig anno még a Kméttel is gondjaim voltak, de a szövegösszefüggésből azt még kisakkoztam...Kép
Vendég
 


Mondjatok már normális utazási irodákat, már végig néztem 473 tengerparti apartmant, de egyik se tetszett, azaz egy bejött, de ott már nincs hely. Lassan feladom...

Kép

Kép
babszy
 
 


Ancsa! Biztos jó kalandjaitok voltak. Raksz fel képeket?

Kata! Nekem is van egy-két ruhám aminek olyan jellegzetes "illata" van. Én úgy vettem észre hogy ez inkább ilyen szintetikus anyagokra jellemző és én semmivel sem tudtam kiszedni Kép Nekem egész addig nem is jutott eszembe hogy Börs nem Budaörsöt jelent amíg Bogi nem kérdezte hogy merre van. Nekem is eszembe jutott, hogy a Naunak meg ma van a szülinapja, mert mindig együtt tartottuk a tiéteket. Majd dobok neki egy sms-t. Nem igazán tartom mással a kapcsolatot, mondjuk más se velem...

Ez a kép egyébként tegnap készült. Az utóbbi időben nem is csináltunk képeket, amikor először felállt nem is volt itthon a gépKép, de bepótoltuk. Képzeljétek tegnap spárgát adtam Petinek és olyan büdös volt a pisije (bocs). Szóval ha eddig nem adtatok a babócáknak akkor ne lepődjetek majd meg. Nekünk most ezek a kalandok ...Kép

Kép
edó75
 
 


Sziasztok, éjszaka úgyanúgy telt mint előtte, leszámítva azt a hülye légzésfigyelőt, ami tévesen riasztott, rohantunk, mint az őrült, ZSebi meg ott szunyókált békésen, világáról sem tudvaKép! Ez volt 1/2 12-kor, aztán aludt 3.20-ig, kaja, alvás 3/4 6-ig, kaja, kukacka Apán, alvás 3/4 10-ig, aztán már kétóránként evett, utoljára 1/2 5-kor, most alszik. Ma elment Anyukám, holnaptól jön a valóvilágKép! Eddig mindent megcsinált helyettem, nekem csak Hannával volt "dolgom".

Kata, sztem is a műanyag tartalmú cuccoknak lesz ilyen szaga, vagy ha túl sok ruhát gyömöszölök a gépbeKép. Börsöt én is benyaltam....Hol volt az erdő közepi telek?

Edó, édes kis Petid van!

Ancsa, látom belelendültél a babanetbe, vigyázz, beszippantKép! Tényleg, kérünk képeket!
Most megyek, idő van.
pusz

Kép
seriff
 
 


Hi csajok!

Remélem mindenkinek jókedve ebben a klassz melegben. Kép
Alig bírok már itt ülni bent (Peti se dolgozik ma), annyira mennék. Munka sincs nagyon, dehát mégsem léphetek le...Kép
Ebéd helyett kiugrok majd Gödöllőre, szeretek ott elintézni mindent, mert nincs tömeg. Kép
Veszek fincsi jégkrémet estére, hmmmmmm. Kép

Hol vagytok?

Serfi, ciciügyileg hogy állsz? Kép
Vendég
 


Lányok, ki mit szól a július 9-ei (szombat)vászolyi találkához? Gyerekesek maradhatnak éjszakára is.Kép Nem gyerekesek is, csak ők hozzanak sátrat.Kép

Serif, milyen a való világ? Nálam majdnem egy hónapig tartott a segítség, mert Andris 3 hétig szabin volt, aztán megint jött anyukám, de emlékszem, utána egy picit betojtam, hogy most egyedül leszek otthon a kis békával. Persze minden simán ment...
Eza légzésfigyelő bejelzés nagyon szar tud lenni, nálunk egyszer volt egy ilyen eset, a csipogásra fel is ébredt a nyugisan szunnyadó Bali. Mostanában nem nagyon kapcsoljuk be, nehéz lenne a franciaágy alá tenni...Kép

Mit szóltok ehhez a kánikulához?

Kép

Kép
babszy
 
 


Imádom a kánikulát, és marhára élvezem. Kép Sokakkal ellentétben én bírom a meleget, mégha nagyon meleg is. Sőt, ilyenkor kezdek élni! Kép

Július 9. perfect nekünk! Kép
Vendég
 


Helló!

Eszti kitartás! Már nincs sok hátra hétvégéig! Aztán irány a Balcsi, fürödjetek helyettünk isKép Én még élvezem a kánikulát, még nem töltődtem fel belőle. Ahogy jöttünk délelőtt hazafelé, éreztük, hogy ez már olyan igazi nyárias melegKép

Bogi, a vászolyi időponti szinte bizti, h nekünk jó!! És persze megyünk, és háát gyerekesnek fogunk számítaniKép
A franciaágyas csipogó meg Kép Jót röhögtem.

Serfi, jó hamar bedobtak a mélyvízbe, de hát egy ilyen tüneménnyel aki csak eszik alszik minden simán fog menni. Meg ügyi is vagy. Én is emlékszem az első napra, három hét után, mikor nem jött az anyu. Húú, de rossz volt. Mert hiányzott az anyukám társasága, akivel tök jókat babáztunkKép De aztán olyan természetes lett, h ketten vagyun otthonKép

Nekem állandóan szófo.ásom van..BocseszKép
Azt már le se írom, milyen finit csináltam fél óra alatt ebédre....

Kép

Kép
tikata
 
 


EsztiKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Hahó!

Kata, pedig elmondhatnád azt a gyors kaját! Én utálok főzni, állni a konyhában. Gáz, de szégyen, nem szégyen, nem szeretem. De azért persze főzök,csak nem szeretek.Minél gyorsabban kész van, annál jobb. Szerencsére Iván szeret főzögetni, meg próbálgatni dolgokat a konyhában. Tök finomakat kanyarít a hűtőben lévő cuccokból. Nekem csak a rom eltakarítás marad ilyenkorKép

Na. Tényleg beszippant a babanet, szinte minden este megnézem, mi volt a történés.Írni nem mindig tudok, de azért igyexem.

Bogi, mi pont 9-én utazunk Dubrovnikba!! De asszem ha mindenkinek jó, nem érdemes ránk várni.Bocsesz!

Rakok fel képeket, csak találjam ki, hogyan kell. Biztos nem egy nagy ördöngősség, mi?
Na jó hétvégét mindenkinek!
(Kata, még te beszélsz szófo..sról. Nézd meg én milyen hosszúkat írok...)
anniecoe
 
 


Hali.

Itt volt most anyu 3 napig. Mondtam neki jöhetne minden héten, így gyorsabban telik az időKép
Többen is mondtátok, hogy akkor eljönnétek a jövő héten. Szavatokon foglak ám. Péntek???? Most garantáltan jobb idő lesz a játszózáshoz isKép Think about it.
SerfkóKép Hogy van a kis csöppség??? Hogy bírjátok a meleget??? Ha vannak új képek, mindenképp dobd fel őket!!! Anyukád gondolom imádja a nagymama szerepet. A találkozó teccik jövőre, az anyukáink is jó régen találkoztak már - esetleg együtt felügyelhetnének. Drága, a farmerrel kapcsolatban. Most így a dög melegben, nem is tudom, bár nyílván lesznek hűvösebb napok is. Tesókádnak nem kell??? Ha Katával elküldöd, OK és köszönöm, bár továbbra is kétlem, hogy rámjönne és a helyzet egyre rosszabb lesz... Bár a hasam továbbra sem indult be olyan nagyon. Én nem is értem hol van ez a 2 manó...
EsztikémKép Örülök, hogy tetszenek a neveink!!! Nekünk isKép Ti vagytok az elsők akik nem kötnek bele valamelyikbe... A képek gyönyörűek, örülök, hogy rátaláltál erre a Peti gyerekre!!! Most meg nyomulás a Balcsira?? Gatyarohasztó lesz, de te ezt élvezed ezerrel. Én tegnap kevésbé bírtam jól, és még most jön a neheze. Még jó, hogy van kondink. Have fun!!!
EdóKép Szerintem is cuki a Panna név. Most vasárnap töltöm a 20. hetet. Ú, még legalább 4 hónapig ki kellene húzni egyben!!!! Drukkoljatok nekünk csajszik!!!
A nagyfiad gyönyörűséges!!!! És nagyon ügyi!!!
KatusKép BörsKép Milyen volt a szülinapi köszöntés?? Mikor döntitek már el ezt a telek dolgot??? Most már építkezni kéne!!! Ti merre vagytok a 7végén?
PussykámKép Papírcsákós szülinapi zsúr lesz valamikor?? Mikor is? Júni 10?
AncsaKép Hello. Már lehet, hogy írtad, de idén nyáron mi is az uticél??? Kiépült már teljesen a környéketek? Szolnokra milyen sűrűn jártok??

Na ennyi most. Az uram épp a piacon van, ezért is értem most rá.
Jó hétvégét mindenkinek!!!
Dia

Kép
diane
 
 


Sziasztok!!

Na hogy telt a tegnapi kánikula? Eszti, gondolom te már fekete vagy, ahogy szoktál.

Serif, látom melós egyedül, mert még nem jelentkeztél be azóta, hogy elment anyukád. Jól vagytok? Hanna két hetes, repül az idő, igaz?

Katus, ezúton közlöm, hogy a kis bevásárlókocsi nagyban hozzájárult Bali első, önálló lépéseihez.KépKép Tegnap felállt, és Diáék szeme láttára ide-oda szaladgált vele a szobában. Sugárzott a büszkeség az arcáról, nagyon élvezte ezt az új mozgásformát, a végén meg is tapsolta magát. Igaz Dia? Dia valahogy mindig ilyen pozitívan hat erre a gyerekre, mikor egyszer hazajöttünk tőlük, megtanult mászni, ülni és felállni ugyanazon a napon.

Apropó Dia! Hát ha láttatok már szép kismamát...És szerintem akkora hasa van, sajna nem csináltam rólad képet, majd bepótoljuk. Szóval ne dőljetek be annak a dumának, hogy nem nő a Dia hasa, mert láttam amit láttam.Kép

Edó, Serif ti mit szóltok a júl. 9-hez?

Ancsa, sajna, hogy pont akkor mentek el, viszont akkor gyertek már ki valamikor meglátogatni.OK?

na, jó izzadást mindenkinek!

Kép

Kép
babszy
 
 


Hi, egyenlőre jónak tűnik a júl. 9., de azért ennyire előre én még nem látok!
Hanna alszik a teraszon, délelőtt ezt teszi, du meg fent van, vagy 5 órányit. Minden okés, de ma van a ház. évfordulónk, most megyek!

pusz

Kép
seriff
 
 


Hali!

Újra a taposómalomban...Kép Kép
Balcsi isteni volt, a víz a várakozásainkat is felülmúlta, alig jöttünk ki. Legalább 25 fokos volt! Kép Nagggyon naggyon jó volt lent. Kép Anyuék kényeztettek minket, úgyhogy nekünk csak a pihenés volt! Tegnap este még Peti szüleihez is elmentünk (Zamárditól fél órára van), meghívták anyukámékat vendégségbe....Kép izgi Kép
Csokibarnákká változtunk, kiszívott minket a nap, hmmm, bírtam volna még egy pár napig. Kép

Dius, képzelem mekkora lehet a pocakod!! És inkább Bogusnak hiszek, mert ő kívülről látja! Úgyhogy dontvöri! A héten mindenképp szeretnélek látni, szép kismama! Kép Kép És én is örülök, hogy rámtalált ez a "Peti gyerek"! Kép

Serfi, jót buliztatok a házassági évfordulón?? Kép
Kata, teleküggyel hogy álltok? Börs? Kép
Edó?
Ancsa, a képfelrakás nehézsége nem lehet kifogás (melléklet feltöltése, csak pici méretű képet válassz, vagy transzformáld őket), és várjuk! Én már láttam párat, de Burmáról még néznék szívesen! Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Zsebikém alszik a teraszon, úgyhogy picit írok.
Jól vagyunk, és Anyukám is jön vissza még 3 napra szerdán. Különben nem vészes, azért el tudom látni a dolgokat, meg aztán Győző is segít!Kép
Hát Esztikém, nem igazán buliztunk tegnap.Kép

Dia, sztem Te azért nem látod, h nő a hasad, mert mindennap látodKép! Hetente egyszer én is megmértem. De még az sem jelent semmit, egy csaj aki mára van kiírva és amúgy akkorka mint én, és 5 héttel eezlőtt 10 centivel nagyobb volt a hasa, mint az enyém a végén.Kép

Babszykám, miért csak az én bálnaságomat örökítetted meg, amikor ott voltam?


Kata, lassa tényleg el kell dönteni ezt a telek dolgot! Hát mikorra épül így fel az a ház? Bár én örülök, ha ittmaradtok még sok-sok-sok évig! Hogy adjam a menyasszonyt másik városba? Bolond volnék!Kép

Kép
seriff
 
 


Hát, ha már a kis Hanna foglalt, akkor mi lefoglaljuk a kis Pannácskát Balinak, stipistop.Kép

Serfi, várjuk ám az újabb képeket, mondjuk egy ilyen teraszon alvósat!!! egyébként mikortól fogadtok látogatókat? Jó lehet az a terasz. Mi az erkélyre megyünk ki, vettünk egy napernyőt, így nem pirulunk pecsenyére.

Katus, ti merre lézengtek? Talán csak nem Börsön vagytok?Kép

Edó, Petya hogy bírja ezt a meleget?

Ancsa, ti merre voltatok a hétvégén?

Pussykám, mi legyen ezzel a péntekkel? Mi péntek du. mennénk Vászolyba, de előtte el tudunk ugrani.

Kép

Kép
babszy
 
 


Csajok, bár mindenki tudja, hogy ez a Váry Balázs milyen édibogár, de ezt most újfent meg kell erősítenem. Egy remek szombatot töltöttünk a Bogiáknál, nagyon jó volt!!!! A picúr meg zseniális és tényleg jár, mit jár? rohan a kocsival. Szuper volt. Mindig megtapsoltuk, ő meg hangosan kacagott!!! És persze huncut és rosszalkodikKép
Hát a bókot köszi, és ami a hasamat illetei, higgyétek el, mérem de centire csak keveset (5 cm) nőtt az elmúlt 2-3 hónap alatt.
Az alvás elég húzós. Akármelyik oldalamra fordulok, mindig úgy érzem, hogy most nyomorgatom épp valamelyiket. És mi lesz még????
Serfkó, édi ez a baba, hogy ennyit alszik! Tesód mikor szül? És mi lesz a neve a bébinek?
A kánikula brutál, de talán holnap jön valami lehülés.
Tegnap elmentünk az Ikeába és a Kikába is (a börsibeKép!!). Vettünk egy kék! komódot, meg egy új szőnyeget - világosat. Muszáj volt soppingolnom, hónapok óta nem csináltam... A bébiknek szerintem csak a 30. hét után kezdünk bele. Hülye babona. (bár az Ikeában vettem most rózsaszín meg világoskék dobozkákat - az uram megengedte)
EsztikémKép Egyeztetünk a taliról!!!

pusza

Kép
diane
 
 


Pussykám!
Pannámat szívesen adom a Balinak!!!
A péntek nagyon jó lenne!!! Az urad csatlakozik munka után, aztán onnan indultok. Hmm??? Megtanítom beszélni isKép!!!
Eszti meg kivesz megint egy (fél) napot!!!! és csatlakozik!!! Katus???? Na???? Én úgyis egyedül leszek mert az uram csapatépít csütörtöktől.

Kép
diane
 
 


Diuska, én pénteken eleve szabin vagyok, sőt csütörtökön is!! De, valószínű, hogy nem leszünk Pesten, mert Petim is lóg, így valószínű már csütörtökön pirítunk Balcsira. Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Ideértem végre!Kép (na nem BörsrőlKép)

Látom mindenki behúzódott a meleg elől, hát ez már nem fehér embernek való, az előbb terigettem a teraszon, mire a végére értem az eleje megszáradt,kb. Kép

Diuska, elhiszem, h hiányzott a soppingolás, és örülök, h el tudtatok menni kicsit. Szombati talira írigy, és én biztos vagyok benne, h pont akkora a hasad amekkora kell. Nem hiszem hogy tudunk menni pénteken, mert csütörtökön megyünk megint Krkre, hosszú hétvégére. De ha nem jönne össze, akkor felmegyünk hozzátok, ok? És hát mivel nekünk Panna rokon, Hanna meg nem, így pont jól jött kiKép

Eszti, gondoltam ám rátok vasárnap, mikor a 35fokban telket néztünk.KépKép Ti meg nyugisan bizti lubickoltok a Balcsiban. Ha van kép szívesen néznék. A ház vízparti? És ezek szerint Zamárdiban van? Én azt sem tudtam.

Serfi, te sem Szolnokon mentél ám férejhezKép Kép ezt azért ne felejtsd!!

Szívesen néznék Bazsi képet is, olyan kocsi tologatósatKép, ha lehet.

Mi szombaton anyuéknál voltunk. Petit a kertben egy medence várta, miből szinte ki sem jött. Paradicsomi környezet volt neki. Minimum 3-an szórakoztatták, kaja, pia, nők. Aludni persze nem akart, de uzsi közben már majdnem elaludt az etető székben, úgy kellett ébresztgetni, de mire felértem vele az ágyba, megint teljesen éber lett.
Vasárnap meg telek nézés. Eredmény Kép. De nem adjuk fel!!!

Kép

Kép
tikata
 
 


Egy szombati kép:
Kép

És egy szülinapi:
Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Hát nincs rossz dolga ennek a Peti gyereknek se. És kapott anya tortájából? Hogy ment a fújás? Én próbálgatom Balinak tanítani, mert 2 hét múlva zsúrozunk a nagyszülőkkel, nagybácsival, nagynénivel, de esze ágában sincs megtanulni.Kép

Esztikém, most akkor mégis lementek csüti Balcsira? Eza a "pirítunk le.." valami új pösti szleng? Te mindig update voltál ezekben, én meg kismamához illően ebből is kimaradok.Kép

Pussykám, még egyeztetek urammal a péntekkel kapcsolatban. Most néztem meg ezt a csöppentős beverlyt 90210-et, hát az uccsó részt majdnem tekernem kellett a dög unalom miatt. Jó, és persze totál meglepő, hogy így mindenki boldog lett a végére.

Megnézem ezt a kölköt, lassan már 3 órája szundizik.Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok, megint alszikKép.

Kata, nem Szolnokon mentem férjhez, ebből tanulva nem engedem el innen Hannát!KépKép
Édes ez a gyerek nagyon, látom élvezte a vizet! A tortától, mintha megszeppent volna? Óh, de jó lesz Nektek megint KRK-en, asszem most nem írok sms-tKép!

Képet majd rakok, de nemtom lekicsinyíteni!

Na megyek, ébredezik egy Tündér!

pusz

Kép
seriff
 
 


Kata, nagyon édi Peti, jó, hogy szereti a vizet! Kép Jó a hajad a szülinapi képen Kép Tesódékkal mi van? Kép Úgy látom, hogy az ünnepi ebéd a Bagolyvárban volt Pesten, jól gondolom? Ha nem, akkor nagyon hasonlít.
A balatoni nyaraló kb. 50 méterre van a víztől, Zamárdi felsőn, és hát idén ünnepeljük 35. évfordulóját. Én minden nyaramat gyerekként ott töltöttem, nagymamákkal, szülőkkel, éppen mikor kivel. Imádom azt a helyet. Icipici nyaraló, elég nagy terasz. Amúgy egy hatlakásos társasházban vagyunk. Ennek sok hátránya van (gyakorlatilag egymás szájában élünk), viszont ezt tompítja, hogy 35 éve ugyanaz a társaság. Az előnye, hogy szinte sosem zárunk semmit, se ajtót, se ablakot, mert mindig van valaki a házban. Nem is loptak el még semmit, sőt, soha nem törtek még be egyik lakásba sem (mondjuk sokmindent nem is tudnának elvinni...). Bogus, és Ancsa voltak lent többször is, jókat buliztunk ott, ugye??? Kép Kép
Van egy stégünk, amire frankón fel lehet pirítani, és csak dögleni kell, na és persze néha fürödni. Emlékszem volt olyan meleg, hogy apu a stég alá ült - ott nem sütött a nap, viszont alulról hűtött a víz Kép
Bogus, ez a pirítani szleng Petimtől ered (nem tom ő honnan szedte), és gyakorlatilag bármire lehet használni: felpirítani a stégre, pirítani az utcán egy kis szoknyában, lepirítani Vászolyba, stb. fantáziádra van bízva. Nekem tetszik Kép És igen, valószínű, hogy csütörtökön lepirítunk Balcsira, és itt hagyjuk ezt a ronda, büdös várost, kell a nyugalom és ott olyan jó.

Serfkó, várjuk a kéthetes képeket kis tündér lányodról! Kép
Vendég
 


Serfi, igen várunk kéthetes képeket, és el felejtettem nektek boldog évfordulót kívánni és még legalább ötvenet!!! Kép Tegnap este eszünkbe is jutott, tavaly ilyenkor már ettük a finom vacsitKép

Eszti, ez a pirítani, nagyon Petis. Szinte hallom ahogy mondjaKép
Az étterem valóban Pesten volt, de nem a BagolyvárKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Ha nem a Bagolyvár, akkor hol van? Nagyon gusztán néz ki! Kép
Vendég
 


Sziasztok, mindenkit kifullaszt ez a meleg?
Teszek fel képet, a teraszon alvóst, és a kedvencünket a békásat!

Mindenki jól van, azért?

pusz SeriffKép

Kép
seriff
 
 


Serfi, ez nagggyon naggyon aranyos kép!!! Kép
Mint egy kis csomag!
Cukorborsócska Kép
Vendég
 


Tényleg édes pofa kis gombóc. Hogy elveszik az amúgy sem nagy ágyban! És hogy össze van gömbölyödve! Jó neki, akkor alhat, amikor csak akar!De erre csak később jön rá minden gyerek. Kb. úgy huszonévesen...)

Ma igazi felfrissülés volt a pár fokos hőmérséklet visszaesés. Nem? Tegnap szabályszerűen rosszul voltam a melegtől, és ráadásul az irodában nem ment a légkondi. Teljes gáz volt. Most várom az esőt, mert nincs kedvem locsolni.De nem akaródzik esni, úgy látom.

Bogi, hétvégén Szolnokon voltunk, napoztunk, epret ettünk, tulajdonképpen nem csináltunk semmit. És ezt én mindig élvezem. Anyukámék H.szoboszlón voltak 1 hétig, és szombaton jöttek haza. Kipihenten, csoki barnán. Mintha tengerparton lettek volna. Igen irigy vagyok/voltam. De megérdemlik...sőt!

Ja, és a Bazsika látogatást mindenképen megejtjük. Még mindig a régi szokott időben fürödtök és mentek aludni? Vagy a nyárra való tekintettel megenyhült az anyai szigor?
Nem tudom, akkor menjek, ha Dia már megtanította beszélni, vagy még előtte? (Esetleg tanítsam meg én?)NA, majd dumálunk, hogy mikor jó nektek, meg az uramnak is.

Megpróbálok mindjárt felrakni pár képet.

Gyerekek, ettetek már epret tejföllel és cukorral? Hát valami isteni! Komolyan!!!!!!
anniecoe
 
 


Dia!
Szolnokra nem túl sűrűn járunk, kb. havi 1 alkalommal.
ÉS nyárra semmi különöset nem terveztünk, Dubrovnik pár nap, és aug. végén Krk, szűk 1 hét. Talán néhány hosszú hétvége még befigyel, pl. most is megyünk Szigetközbe, fotóstalálkozóra! Tudjátok, Iván nagy fotós, és elmegyek vele én is, mert ez ilyen oldalbordás kirándulás.
Aztán jövő hétvégén, illetve már csüt.-ön megyünk 2 szomszéddal Hárskútra, kibéreltünk egy házat, és túrázhatunk, meg ilyesmi.
Nagyon sok jó szomszédunk van, de talán két családdal vagyunk nagyon szoros barátságban.

A környék egyre inkább kiépül, de nagyon lassan haladnak a munkálatokkal, mert a pénz ismét elfogyott. No comment. Talán most valamit mégis csinálnak a szemben lévő házon, mert sokat kalapálnak, és a jómunkásemberek zajognak. Mindezt teszik szombat-vasárnap reggel 7-től! Igazi élmény erre ébredni!Kép

Amit hiányolok, az a gyógyszertár, posta, ilyesmi. Gondolom, majd idővel.
anniecoe
 
 


Sziasztok!

Serfi, annyira édes!!!Kép Egy kis falat az egész, nem csodállom, h nem tudsz vele betelniKép

Ancsa, mi mostanság az epret vanillia fagyival nyomatjuk. Háát, az se rossz!
A társasház dologban tényleg jó ha jó a szomszéd, szerencsére mi is kifogtuk, a szomszédban egy Petivel egykorú kisfiú van, tök rendes szülőkkel.
És látom programjaitok vannak ám rendesen!!És nagyon jól hangzanakKép
Főzéssel kapcsolatosan tudom neked ajánlani a Stahl 30 perceset. Vannak köztük jók, és tényleg 30 percesek. Bár van olyan is amivel vagy másfél órát pöcsöltem a konyhában, de az is fini.

Mi ma megjártunk Pesten egy klinikát, ahol kivágták a körmömKép Elég gáz volt a dolog, és most kicsit béna vagyok, de csak lesz jobb!

Eszti, a kép a Gundel teraszán készült. Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Serif, én is csatlakozom a többiekhez, Hannácska édes kis béka. Fura, hogy Bali egy éve még ilyen volt, most meg egy akaratos kis szopizós rosszcsont.KépEmlékszem én hetekig nem mertem hasra fektetni, az orvosok óva intettek, de mikor rájöttem, hogy így sokkal jobban alszik a hasa miatt, akkor tojtam rá.
Teraszos kép?
Hasfájás nincs?
Cicifájás? Na, az nekem van!!!

Ancsa, egyik barátnőm is ott lakik a lakóparkban, de újjabbb konstrukcióba költöztek, asszem.
Jelenleg epret nem fogyaszthatokKép, de majd egyszer kipróbálom tejföllel.Kép

Szomszédok terén mi is szerencsések vagyunk, uncsitesó, sok gyerek, fiatalok, miegymás. Ez tényleg sokat számít.

Ma megint megyek gyógytornászhoz, addig anyósom pesztrálja Balit, most először.Kép

Kata, meddig kell szenvedned még a körmöddel? Tavaly is csináltak vele valamit, ugye? Jövő péntek Diánál?

Edó, hol vagytok??????????

Esztipeszti, tegnap írtam neked mailt.

Kép

Kép
babszy
 
 


Még a képhez annyi, az embernek megjön a kedve újra, ha ilyen kisbabát lát.KépPláne, ha kettőt ilyet egymás mellett.Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Igen, én is akarok egy ilyen kis Hannásat! Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Hú csajok!
Picit szomi vagyok, hogy nem tudtok jönni. Ma valahogy alapból elég rossz a kedvem, nem tudom, így keltem. Talán sokat vagyok egyedül és kezdek megkattanni??? Lehet....Remélem elmúlik hamar, mert most elég rossz.
Gyertek bármikor, nekem nagyon jó lenne. Akár minden héten szívesen látlak benneteketKép, de komolyan!!!! Nekem ált. a péntek a legjobb, mert akkor nincs egy órám se, az egész nap szabad. De ha csak valamilyen másik napot tudunk megszervezni, akkor lemondom az óráim!!!! Szóval, hogy tudjátok, a meghívás mindenkinek, bármikorra szól. Csak egy telefon, hogy tutira itthon legyek.
SerfkóKép Imádnivaló ez a lány!!! Egy tündérke!!! Küldjél még sok, sok ilyet!!!!
PussykámKép Hát már én is nagyon várom, hogy két ilyen kis csöppség szuszogjon mellettem. Hú, de nagyon!
KAtusKép Hát igen, jó volt a sopping. A 7végék azért mindig jól és gyorsan telnek. Akor ti holnap mentek? Fú, de jó lesz!!! Érezzétek nagyon jól magatokat!!
EsztikémKép Nektek is jó Balcsizást!!!
AncsaKép Te is, ti is gyertek bármikor!!!!
EdóKép Jól vagytok ti is???

Szép napot nektek!!!!

Kép
diane
 
 


Pussykám, a sopping (sz)volt jó, vagy a shopping, tudod, nem mindegy.Kép Na jó, ez gyenge volt, beismerem.Kép
Tanítványokat zsúfold egy napra, és akkor többször tudunk menni.Kép
Most valahogy nekem is rossz kedvem van, kialvatlanság, vagy valami ilyesmi.
Pussykám, nem jössz velünk Balcsira? MÉG! befértek a kocsibaKép, az urad ugyis csapatot épít valahol.

Ki mit olvas mostanában? Én elkezdtem ezt a Da Vinci kódot, de még nagyon az elején járok, olyan klasszik krimi jellegű.

Kép

Kép
babszy
 
 


Na én meg pont most (tegnap) fejeztem be hál istennek. Mert miután beindul a cselekmény az ember mindig olvasná, ott motoszkál benne. Mondjuk olyan nem volt, hogy ne tudnám lerakni, de azért jó. Előtte egy nekem jobban tetsző könyvet olvastam, annak a címe: Szerelmem, Afrika. Ezt ajánlom szívesen. Most meg egy indiai családregényt fogok olvasni, amit a Serfitől kaptam.Kép

Diuska, mégse megyünk Krke, csak a jövő hét végén. Több okból az lett jobb. És én már elkezdtem szervezgetni a pénteket, hogy megyek hozzád.Kép Már mondtam apunak, aki akkor még pont megy fel, csak csüt este fogdokihoz megy, és ennek függvényében alakul a péntekje. Szóval mi mennénk, jó?!
És ne legyetek szomorúak, bár nekem is elég nyomi napom van eddig. Meg a Petinek is. Ma annyit sírt már, mint egyébként egy hónapban. De most alszik.
Én meg megyek pakolászni, mert itt állandóan kupi van, és már a t.köm tele van vele. Nekem ennél nagyobb lakás nem kell!!!Kép Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok Depik!

Mi bezzeg jól vagyunk! Reggel megjött Anya, Apa hozta-és végre készült Nagypapás kép Hannáról, de ez nem digi, így ne teszem fel. Persze délelőtt ma nem akart nagyon aludni, nézelődött,megmutattuk Neki a kismadarat a kertben aki kukakckákat eszik, így nem kukackázott továbbKép.

Babszy, mi kb a 2. itthon töltött napon rájöttünk, h a hasonfekvés jön be Neki a legjobban, és a gyerekdoki is azt mondta, ha nem bűfizik kaja után (mivel rögvest beájul) akkor fektessük így, és ha beindula kukacka, akkor 5 perc vállon és kész. És állítólag én is mindig így aludtam. Teraszos kép nincs lekicsinyítve, küldjem el emailben? Akkora anitalentum vagyok számítógép terén, h azt el sem hiszitek (de látjátok)Kép.Cicifájás, csak mikor bekapja, vsz nem jól, de nem tudok mit tenni, nem tudom bentebb tenni, nem érdekes, csak egy pillanatig fáj. Neked, hogyhogy még mindig fáj? Jelenleg újságokat olvasok,csak, de ma rájöttem, hogy szoptatás közben milyen jókat lehet olvasni, így nem nézem az órát semKép.


Ancsa, az egyik barátunk is ott fog lakni, a Boglárka házban, már ha egyszer elkészülKép, szegények marha mérgesek, "csak" 15 millió Ft-juk áll benne, + a saját lakásukat bérlik vissza miközben már be kellett volna költözniük!
Tegnap iszonyú idő volt, itt nem lehetett ablakot nyitni a huzat miatt, bent meg áll a levegő, meg sem moccant, légkondink meg nincs, de asszem most nem indítanám be. Eper-tejföl-cukor, jól hangzik, majd jövőre kipróbálom Babszyval!Kép VAgy még a télen!

Diane, ülj ki az erkélyre, h süssön kicsit a Nap, és mindjárt jobb kedved lesz, nehogy már bekattanj, mikor két porontyod ott csücsül-úszkál-bent vidáman! Gondolj Rájuk, mosolyogj, és gondolatban puszilgasd Õket!

Kata, pelenkázás közben többnyire sír Hannácska, ezért amilyen gyorsan csak lehet csináljuk, nem pózolunk a fotókhozKép! Fürdeni imád, de törölközni, meg öltözni azt nem csippantja!

pusszantás S

Kép
seriff
 
 


Jó reggelt!

mi ez a pangás???

Mi most porszívózunk, illetve cd lemezt eszünk.

Serif együtt fürdettek Apával? Mi annyira bénák voltunk az elején, hogy a mai napig megmaradt ez a szertartás.

Ma klassz idő lesz, mit csináltok?

Kép

Kép
babszy
 
 


Tényleg, mi ez a pangás?
Süt a nap, legalábbis ittKép Most a munkahelyemen vagyok, innen nem nagyon tudok bejelentkezni, de most olyan szintű munkaundorom van, hogy talán el sem múlik már. Borzasztó! És a fejem is fáj. (Persze mindenkinek az fáj, ami a leggyengébb..Kép)

Gyerekek,látjátok, milyen felkapott környéken lakunk? Mindenkinek van legalább 1 ismerőse, aki odaköltözött, vagy ha minden jól megy, oda fog költözni.
Boglárka ház. Nem tudom, melyik az, én csak ütemek között tudok eligazodni. Mi a 4. ütemben lakunk. A 6. ütemesek nagyon megszívták, szegényeknek már tavaly óta bent kellene lakni, és még mindig csak odasétálnak, megnézik a még félkész állapotban sem lévő házat, és továbbmennek. Úgy sajnálom őket, emlékszem, mi is mennyit sétáltunk arra, és anyáztunk, hogy még mindig sehol sincs az egész.

Na de kitartás kedves leendő lakópark társak, üzenem nekik!

Bogi a Te ismerősöd hanyadik ütemben lakik? VAgy kérdezzek könnyebbet?
anniecoe
 
 


Sziasztok!

Ancsa, lassan már gondolom hazaérsz, és látod ennek a munkanapnak is végeKép Holnap meg már péntek!!Kép
Azért az nagyon gáz, ami abban a lakóparkaban van. Sok ember az utolsó fillérjét is beleadja, és akkor kapja a semmit. És nem egykönnyen szánja rá magát az ember, legalábbis én. Nekem is nehéz lesz kimondani, hogy na akkor az a telek legyen, mert azért ez az ingatlan vásárlás nem kevés pénz, és hát nem pár hétre szól...

Holnap úgy néz ki megyünk Petyussal DiáhozKép Jól lefárasztjuk szegényt, de biztos jó lesz! Kíváncsi vagyok már a pocakjáraKép

Edó, mi újság veletek? Jól vagytok?

Bogi, te mit szoktál csinálni, játszani a Bazsival? ÉS minden nap mentek játszóra? Ott mit csinál a Bazsi? És milyen volt tegnap a torna?

Serfi? Újabb kép? Élmények?

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok, mi jól vagyunk, köszi, mostmár végleg elment Anyukám, csak hétvégenként fognak jönniKép.
Olyan jó volt, h itt volt, nemcsak megcsinált mindent, de olyan jókat beszélgettünk, meg amikor már végképp nem tudtam mi lehet a sírás oka, akkor dajkálta kicsit Õ is! Most én is szomorú lettem.....

Képek, majd lesznek. Meg kéne már tanulnom, h kell felrakni, lekicsinyíteni.

Minden délelőtt és délután sétálunk( 3 napja), kezdem kívülről ismerni itta házakatKép.

Most megyek arréb teszem a locsolót.

pusz

Kép
seriff
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: