Új privát üzeneted érkezett!

Akata30!
Hogy hogy a barátnőd még a klinikára jár rendelésre?Nekem a doki és az ambulancián dolgozók is rögtön mondták januárban, hogy a doki már csak szülésre és műtétekre megy be! Mondjuk két hete pont kifogtam, hogy bent volt és kellett egy áramlásvizsgálatot csinálni és mondta, hogy menjek, mert megcsinálja lent az UH-n.
Amúgy van UH készüléke a rendelőben, de persze komolyabb az a gép,ami a klinikán van. Nekem minden vizsgálatkor csinál UH-t a rendelőjében, kivéve tegnap, mert a klinikán is UH-ztak.

Csajok!
Most először voltam ilyen "tömeges" UH-n a CTG után és borzalmas volt.Kb. 25-30-an voltunk. Kereken 3 órát(!!!) vártamKépKépKép, hogy sorra kerüljek, s kb 3 perc alatt elintézett a a doki, s jól összekenődött a nadrágom is a zselével.Hála Istennek jövő héten nem kell mennem, csak CTG-re!
A tegnapi nap nekem is nagyon gáz volt.Tegnapra virradó éjszaka összesen 4 és fél órát sikerült aludnom, mert egyrészt agyaltam egy dolgon, ami bántott, másrészt az 5 óra-i pisilés után nem tudtam visszaaludni csak 7 után, s nyolckor meg kelnem kellett a CTG miatt. Így iszonyú fáradt voltam a 3 órás várakozás alatt, s csak az utolsó órában került mellém két olyan csaj, akikkel lehetett beszélgetni.És olyan bosszantó volt, hogy csomó nőcit(nem kismamát) hoztak oda orvosok soron kivül és vitték be őket. Egy fiatal csajszi volt, akit aláírom,hogy soron kivül be kellett vinni, mert rém rosszul volt, s nem is tudták, hogy most babát vár vagy mi van. De a többit!!!KépKépKép
Utána hazakúsztam, aludtam egy órát, s készülhettem, mert mentem a dokimhoz magánba.Én olyan kómás voltam ,hogy nem kérdeztem meg egy jó pár dolgot, amit akartam, s még azt is hagytam, hogy elmaradjon az UH, pedig a klinikán ugye csak a köldökzsinóros vizsgálat volt, s a dokinál meg megnézhettem volna a méreteket is. Ja és a tetejébe a párom nem ért oda a időben a rendelőhöz, mert autóval beragadt a városi dugóba.Szóval nagyon élveztem a tegnapi napot!Kép
Pedig nem szoktam ilyen lenni.
Úgyhogy Lini, köszi a kérdédesed, most már jól vagyokKép

Még annyit, hogy a dokim tegnap azt mondta, hogy úgy tünik szép a méhszáj, nem igen változott múlt hét óta, de mielőtt elváltunk volna, mosolyogva közölte, hogy szerinte egy héten belül itt szülés lesz!Hát izgi!

Titi!
Mi van Veletek? Csak nem szülésre áll a dolog???!!!

Puszi
Szilvi
szilvi8
 
 


Sziasztok!

Nagyon szorítok Terikának, hogy minden rendben legyen! Remélem, Zalán még sokáig bent marad a pociban, imádkozok értük.
Pirus,
ha megtudsz valamit, légyszi írd meg, köszi,

puszi,
Edina

nedinabp
 
 


Teikának megy a drukk, hogy minél tovább maradjon a babuci a helyén még!!!

Megjöttem a dokitól.Átadott a Paulin neki 1perc alatt és utána a Valent megvizsgált, volt Uh is megy nőgyógyászati is.
Mindent rendben találtKép
Rákérdeztem h fiú vagy lány, ő azt mondta nem lát nagy kukacot seholKép de ő nem tenne pénzt r, hogy 100% tuti lány.
De csak az lesz, ha már azt mondták a múltkori 4D-n.
mondjuk én mindkettőnek ugyanannyira örülnékKép

Írt beutalót vérvételre és a cukros vizsgálattal lesz a Hepatitis, Rubeola, toxo, vérkép stb.
Úgy hogy sokat fognak venniKép ráadásul utána még szurkálnak Kép

Hát remélem nem fogok elájulni, mert régen mindig elájultam.
De páromat meg nem akarom magammal cipelni, mert elmegy egész napja vele.
Szerintem jövő héten megyek csak, úgy csütörtök tájékán.

Nemt udjátok mikor érdemes menni maúgy, hogy ne legyenek olyan nagyon sokan 8-kor a vérvételen???
Mert a hétfő katasztrófa szokott lenni, azt tudom.

Jó fej volt Valent, nekem szimpi.
Legközelebb 1 hónap múlva megyek hozzá magánrendelésre.

Úgy örülök, hogy végre átkerültem hozzá és hogy volt UH is így a 23.hétenKép

Na megyek pihizni!

sziasztok!

Mea(23+4)

Mea
mea
 
 

 
 

Én is szurkolok Terikának...!!! Bent van a barátnőm, aki lepényelégtelenség miatt szült a 32. héten. Annyira pici a babája... és még nem tud enni a baba, kihányja a tejet. Szóval a legjobb helyük a hasunkban van még.
recece
 
 


Mea,

Szerintem kedd, szerda nyerőbb mint hétfő, DE a cukorterhelés miatt szólni kell és azoktól vesznek vért először, akiknek terhelés is van!!

Vigyél magaddal citromlevet, úgy jobb a cukros lötty. Két órát kell várni a lé után, se előtte se a két óra alatt nem lehet enni, aztán két óra múlva újra levesznek egy kis vért.

Nekem eddig egyszer, a 16. héten kellett ezt végigcsinálnom szerencsére.

Recece
recece
 
 


Ok Recece!Kép
Köszi a tippeketKép

Mea
mea
 
 


Mea!

A terheléses cukor nekem is a 24. héten volt, csak a Hepa volt a 16-on az AFP-vel együtt, amit nekem is a védőnőmnek küldtek el, s ő adta ide.Állítólag ezt ilyen diszkréten kell kezelni, azárt nem csücsül ott az eredmény csak úgy az ambulancián.
Örülök, hogy pozitív a benyomásod az új dokidról!Kép

Pirus!
Nincs újabb hír Terikáékról?

Szilvi
szilvi8
 
 


Sziasztok!

Összefutottam Terika férjével (ui. 2 percre lakunk egymástól), éppen akkor indultak be Hozzá Bobóval. Annyit tudtam meg, hogy már kapja az infúziókat. Átadtam Neki a jókívánságaitokat és hogy mindannyian nagyon szorítunk értük. Remélem holnap tud majd jelentkezni.

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Nagyon drukkolok Terikának, minden rendben lesz!!!

Annamari
muter
 
 


Szia Márti!

Otthon vagytok már a kis Aysegüllel? Jól vagytok?

Puszi,
Szilvi
szilvi8
 
 


Szia Szilvi! Ithon van dragaim najon jól vannak najon jol erzi Aysegül ithon hamar megszokta.Marti najon farat holnap irni fog.
Márti Ferje Medet.

KépKépKépKép
aysegül37
 
 


Sziasztok!

Aysegül, már alig várom, hogy láthassam az új jövevényt! Kép

Terika, nagyon-nagyon drukkolok neked! Remélem, nem lesz semmi baj! Sajnos a sógornőmnek is elkezdett kinyílni améhszája (22 hetesen), össze is varrták, most otthon fekszik, de a baba teljesen jól van.

Annamari, nagyon drukkolok neked is, hogy minden rendben menjen. Szegényem, nem irigyellek!

Hű SzilviKép Most már minden nap olyan izgalmas!!!! Kép

Képzeljétek, Ádám megtanulta, hogyan kell elmagyarázni, hogy le akar menni sétálni. Ajtót dörömböl, mega sétálós nadrágomat rángatja, és nyafog. Kép Mint egy kiskutya! Kép Imádom! Kép
shine
 
 


Szia Shine!
Hát igen, már csak pár nap és kezemben tarthatom a saját Csöppségünket!KépAlig tudom elhinni!Így vissztekinteve azért olyan hamar eltelt ez a közel 40 hét.
De a táblázat alapján úgy látom, hogy jövő hónaptól meg nálatok indul be a babaprojekt!Kép
Szurkolok ezerrel!Kép

Márti!
Örülök, hogy jól vagytok!Rendi a férjed, hogy tájékoztat minket!Kép

Szilvi
szilvi8
 
 


Titi!
Merre vagy?

Pirus!
Terikáékról nincs híred?

Szilvi
szilvi8
 
 


Sziasztok lányok!
Nagyon szépen köszönjük a sok jókívánságot! Kicsit strapás most, ezért nem írtam eddig. Aysegülnek szoknia kell az újabb terepet, ráadásul az esős időt ki nem állja. A szülésről:
Szerdán mentem dokihoz, azzal fogadott, hogy nagyon kevés a magzatvizem, pénteken befektet, mert nem lehetek ellenőrzés nélkül. Azután elkisért a ctg-re, ott már azt mondta hogy a vizsgálat után menjek a patológiára. 10 perc múlva visszajött, megnézte a papirt és mondta irány a szülőszoba. Láttam a fején hogy baj van, eléggé besz..tam. A szülészeten megnézte a kukucskával mennyi a magzatvíz, semmi. Lefektettek, ctg-re kapcsoltak. A gyerek szívhangja csak 2 óra múlva lett jobb. A doki császárt akart azonnal, aznapi 6 császár közül én lettem a legutolsó, mert mindeki azt hitte, hogy nincs semmi baj, csak én nem akarok szülni. A lényeg a másnapot már nem bírta volna ki a kislány, mert a köldökzsinórján csomó volt és nem volt viz. Lehet ezért nem akart magától kibújni, mert a normál szülést sem élte volna túl. /2 héten belül 2 baba halt meg a kórházban ugyanilyen okokból./
De szerecsére most már minden rendben, tejem is van, tök boldogok vagyunk.
Képet felteszek, ha sikerül lecsökkentenem a méreteket.
Kismamák- ha bármilyen kérdésetek van a kórházi napokról, tegyétek fel, mert most még friss az "élmény".
Márti

KépKépKépKép
aysegül37
 
 


sziasztok,
röviden, 12.én megszületett Kitti baba szerencsére, mert nagy volt bennt a baj Kép erről még nem szívesen mesélnék.
a szülés nagyon gyönyörű volt egyébként, 3 órás röpke mámor,
életem legszebb napja, intenzívre került ahol jól elláták a baját,
tegnapelött este már bennt lehetett a szobámban, ma 1kor pedig végre hazajöhettünk Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
annyira gyönyörű és kedves baba, már két napja hogy egész nap élvezhetem nem aludtam semmit.
ma a Tomi vigyáz rá két szopi között én már nyugodtan alhatok 2órákat.
nagyon jókat szopizik úgyhpogy gyorsan javulunk.
Martin Klaudia Kitti szül 2005 05. 12. 12h 15p 00mp
próbálok képet csatolni
majd írok holnap, csók mindenkinek
titti
 
 


Titti!Kép

Neked is nagy gratula a babához!Kép
Egészséget, sok tejcsit kívánok!Kép

Anitq!Szaffy!Kép

Merre jártok?
Mi volt az előadáson?

Mea(23+5)

Mea
mea
 
 


Szisztok Lányok, és különösen Szilvi8 Kép
Bár még nem vagyok babás, az első lombik-programom közepén tartok, lenne egy kérdésem. A táblában található Dr. Sipos keresztneve Miklós, és a Forgács intézetben is dolgozik? Próbálok visszaolvasni,de hirtelen nem találtam erre vonatkozóan infót.
előre is köszi a segítséget!
Jó babábázást, babásodást mindenkinek'
tralllala
 
 


kép 05 14.én
Kép


Puszi Mindenkinek !
titti
 
 


KISMAMÁK:

<pre>
NÉV SZÜLÉS IDEJE TERHESSÉGI HÉT BABA BABA NEME ORVOS SZÜLÉSZNÕ ÉLETKOR
Csücsök 2005.05.28 38+6 Első kisfiú Dr. Bánhidy Még nincs 30
Szilvi8 2005.05.29 38+5 Első Virág Dr. Sipos Zsoldosné Eta 29
Akinorev 2005.06.04 37+6 Első Gergely Dr. Gimes Dömötör Margit 22
Anitq 2005.07.10 32+5 Első Zsófi Dr. Radványi Tóth Anna 32
Lini 2005.07.14 32+1 Első Lacika Dr. Valent Még nincs 29
Recece 2005.07.18 31+4 Első Virág/Botond Dr. Valent Még nincs 34
Gmoni 2005.07.24 30+4 Első Kislány Dr. Ács Még nincs 32
Dorka34 2005.08.01 29+5 Első Benedek Dr. Radványi Még nincs 34
Terika 2005.08.24 26+4 Második Zalán Dr. Valent Még nincs 31
Nedinabp 2005.09.08 24+1 Második Bence/Zita Dr. Kazy Még nincs 28
Kökény 2005.09.08 24+1 Első Bulcsú Dr. Radványi Még nincs 30
Mea 2005.09.11 23+5 Első Lívia Dr. Valent Zsoldosné Eta 26
Szaffy 2005.09.18 22+5 Első Kislány Dr. Matányi Dömötör Margit 31</pre>

ANYUKÁK:

<pre>
NÉV GYEREK(EK) NEVE;KORA ÉLETKOR ORVOS SZÜLÉSZNÕ SZÜLÉSI MÓD KISTESÓ PROJEKT
Mohácska Dani (1994.09.12) 35 Dr. Ruzsvánszky Nem volt Császár Igen
Maszat <table>
Péter (2001.10.17)
Anna (2004.02.29)</pre> 29 Dr. Bánhidy Tóth Anna Császár Nem
Muter(Annamari) Balázs (2002.03.20) 30 Dr. Vermes Nem volt Hüvelyi Nem
Terika Botond (2002.05.31) 31 Dr. Valent Nem volt Hüvelyi Pocaklakó
Krizsi Panna Krisztina (2002.10.16) 33 Dr. Vermes Nem volt (Bagóné Annamária) Hüvelyi Jövőre
Picus Andrea (2002.11.14) 28 Dr. Vermes Nem volt Császár Nem
Orsoly <table>
Lackó (2002.12.30)
Botond (2004.09.23)</pre> 30 Dr. Radványi <table>
Tóth Anna
Dömötör Margit</pre> Hüvelyi Nem
Indigo Fanni (2003.01.21) 28 Dr. Vermes Nem volt Császár Igen
Piroska Zsombor (2003.01.23) 29 Dr. Mericli Dömötör Margit Hüvelyi Igen
Fülescsacsi Szabolcs (2003.11.06) 26 Dr. Várbíró Nem volt Császár Nem
Ágiboszi Dani (2003.12.09) 38 Dr. Matányi Zsoldosné Eta Császár Félig igen; nem
Nedinabp Bálint (2004.03.08) 28 Dr. Kazy Nem volt Császár Pocaklakó
K_gabi Beni (2004.05.29) 30 Dr. Bánhidy Nem volt Császár Júl. Aug.-tól
Shine Ádám (2004.06.04) 29 Dr. Vermes Dömötör Margit Császár Júniustól
Repa Anna(2004.07.29) 34 Dr. Vermes Ismeretlen Hüvelyi Idővel
Icsilya Levente;Máté (2004.10.20) 25 Dr. Ujvári Nem volt Császár(35+0) Idővel
Emma8 Balázs (2005.04.28) 29 Dr. Ács Zsoldosné Eta Hüvelyi Nem
Aysegül37 Aysegül (2005.05.11) 37 Prof. Asztalos Nem volt Császár Nem
Titti Klaudia Kitti (2005.05.12) 28 Dr. Radványi Tóth Anna ? Nem</pre>

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Most van egy kis időm.

Márti, nagyon örülök, hogy már jobban vagytok. Pont ma néztem a szülőszoba.hu-n egy császármetszést ahol szintén a köldökzsinóron csomó volt. Mondta is a doki, hogy nagyon szerencsés a kisfiú, és hogy egy sima szülést nem élt volna túl. Azt hiszem ott is kevés, volt a magzatvíz. Nem értem, nem hittem volna, hogy ez ennyire gyakori. Nagyon sok boldogságot kívánok a pici lánykádhoz.

Titti, nagyon örülök a hírnek, hogy megszületett a pici babócád. Próbáld meg a rosszat elfelejteni és csak a jókra koncentrálj. Egyébként nagyon szép a kislányod. Sok boldog együtt töltött perceket kívánok Nektek. Kép

Jó éjt mindenkinek
Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Sziasztok Lányok!

Tegnap beszéltem Terikával. Folyamatosan kapja az infúziót, és a körülményekhez képest nagyon jól van. Ma megnézik, hogy infúzió nélkül hogy érzi magát. Sajnos sok a magzatvíz, ezért feszíti a pocakját. Zalán szerencsére jól van. A dokija azt mondta, hogy megállítható a folyamat. Ha minden rendben lesz, akkor jövő hét elején haza is mehet. Kép Mindenkinek nagyon köszöni a Rá gondolást és puszil Benneteket!

Titti, hatalmas gratulaKép Édes a kislányod!

Lánykáim, nagyon félve elárulom Nektek, úgy néz ki, hogy babás lettem.Kép Egy teljesen esélytelen ciklusban, valamikor a 40. nap környékén volt pé-m. Teljesen váratlanul ért a hír, hiszen, már a mensimeghozó gyógyszert is befejeztem, de nem akart megjönni. A Kaáliban aztán kiderült, miért. Szerdán megyek UH-ra, akkor megtudjuk kb. mennyi idős lehetek, de a doki szerint olyan 4-5 hetes. Még nem merem nagyon beleélni magamat, az előzményekre való tekintettel, de nagyon boldog vagyok.

Puszi Mindenkinek!
Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Pirus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Csendben egy nagy gratula. Látod én gyanakodtam, hogy lehet, hogy terhes vagy. Nagyon örülök a hírnek. Próbálj pihenni.

Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Elfelejtettem, hogy szólj, ha berakhatlak a kismami táblázatba. Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Terika!
Szorítok, minden rendben lesz!

Pirus!
Kép

Titi!
Gratulálok, és minden jót Nektek!KépKépKép

Aysegül és Márti!
Üdv itthon KépKépKép

Nekem megint megjött, megint előbb, most 3 nappal. Rövidülök Kép.

Puszi Kriszta

mohácska
 
 


Sziasztok!

TittiKép Gratulálok! Gyönyörű a kis Klaudia! Kép

PirusKép De jó! Én is csak csendben gratulálok, és nagyon drukkolok! Kép

KrisztaKép Kár, de majd legközelebb! Majd, ha egyszer nem is számítasz rá. Kép


Puszi, shine
shine
 
 


Sziasztok!

Titti!
Gratulálok én is a kislányodhoz, nagyon szép baba! Sajnálom, hogy baj volt bent, remélem, semmi maradó! Ha esetleg van kérdésed vagy kétséged, írj nyugodtan privibe, nálunk is baj volt "bent", és maradó.

Pirus!
Hú, nagyon gratulálok!!! Megértelek, hogy nem mersz egyelőre feltétel nélkül örülni. Nekem a vetélésem után azt mondta egy jó barátom, hogy a terhesség a 12. hétig csak egy ígéret. Szerintem nagyon igaz.

Annamari
muter
 
 


Titi!

Hát ezért tüntél el!Kép Nagyon-nagyon gratulálok ehhez az édi babához!KépKépKép
Mivel csak másnap, 12-én küldtem el a telefonszámomat, így lemaradtam arról, hogy értesíts arról, hogy bementélKép Én is sajnálom, hogy volt valami rossz is, de a babát nézve, gondolom már minden rendben!
Írhatsz privit is, ha van kedved!Kép

Márti!
Nagyon örülök, hogy jól vagytok! Az elmondásod alapján, nem lehetett könnyű,de hála Istennek, hogy jó döntések születtek és egészségesek vagytok. Végül Eta volt ott a szülésnél?( mert mondtad a CTG-n, hogy szabin lesz a szülésznőd)
Tök szomorú, amit a két babáról írtál!Kép

Csajok!
Majdnem én vagyok az 1. helyen a táblicskuban!!!(Csücsökkel mi lehet?)Szorítsatok nekünk!Néha keményedik a pocakom, de semmi összehúzódás vagy görcs.Nagyon jól érzi magát a kiscsaj!
Hétfőn reggel 9-re megyek CTG-re.Jön még valaki 9 körül?????

Pirus!
Ez nagyon jól hangzik!!!Kép

Puszi,
Szilvi
szilvi8
 
 


Trallala!
Igen, a "két" Sipos ugyanazt a dokit fedi!A klinikán már nem rendel, csak szülésre és műtétre megy be, illetve alkalom adtán UH-oz.A magánrendelése hétfőnként van.

Üdv,
Szilvi
szilvi8
 
 


Emma!
Sehol sem találok orbáncfűolajat.Két hete még egy gyógyszertárban volt, de már ott sincs!Kép
Nem tudom mit szólsz hozzá, de az lenne a kérdésem, hogy nem vehetném-e meg tőled a tiédet, mert bizonyos jelekből úgy tűnik, hogy néhány nap és itt a szülés, és jó lenne, ha be tudnám vinni magammal, mert az Eta használja közben, ugye?
A telefonszámomat megadnám priviben vagy Te is válaszolhatsz priviben: danbo@citromail.hu

Puszi,
Szilvi
szilvi8
 
 


Sziasztok

Pár napig nem voltam és nem győzöm olvasni a jobbnál jobb híreket.

PirusKépKépKépHurrá

Márti

Jó hogy újra itt vagytok közöttünk. Köszönjük a férjednek hogy írt rólatok mindigKép
Ha van időd irjál kérlek a császár metszés utáni időszakról.Tejed mikortól lett.Meg amit még fontosnak tartasz.Mit lehessen tudni hogy fogunk szülniKépKép

Titi Mami

Győnyőrü a kislányod . Sok boldogságot kívánok hozzáKépKépKép
Egy ilyen szépkis tündérrel biztos minden rendbe jön majd.

Szilvi

Izgi nagyon az első helyen állniKép
Hát csak kitartásKép
Nemsokára utolsó leszel a mamis táblázatbanKépKép

Lini

Kép
lini
 
 


Köszi Szilvi az infót!
Szorítok nagyon, legyen gyönyörű szülésed!
tralllala
tralllala
 
 


Sziasztok!

Gyanús keményedéseim és alhasi nyomások vannak.Kezdenek rendszeresek lenni!Jujj, most is.Fel kellett állnom.Na, elmegyek zuhanyozni!
Szorítsatok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Puszi,
Szilvi
szilvi8
 
 


Húúú Szilvi, hajrá!!!
Majd adj hírt magadról!!

Annamari
muter
 
 


Jó reggelt

Hajrá Szilvi!!!!!!!!!

Ügyes légy

Lini

Kép
lini
 
 


Szilvitől !!!!!

3h.55perckor megszületett Virág !!!!!!!!!
3443gr és59 centi !!!!!!!!!!!!!

Titi GRATULáLOK
titti
 
 


Nagyon nagyon nagy gratula SzilvinekKépKépKép

Lini

Kép
lini
 
 


De jó lányok, hogy így beindultatok! Gratulálok!
Sok sok boldogságot Titti és Szilvi a kislányokhoz! Éjszaka alvást, kevés sírást és sok tejet kívánok Nektek.KépKépKép
Piroskának drukk.KépKépKép
Márti

KépKépKépKép
aysegül37
 
 


Kedves Szilvi! Szívből gratulálok Nektek! Isten hozott kicsi Virág! Kép

Shine
shine
 
 


SziasztokKép

SzilviKép

Istenke hozott közöttünk kicsi Virág!! Vigyázz a mamidra és sok sok tejcsit neked. Anyudnak meg apudnak sok boldogságot hozzád.

TittiKép
Gyönyörű a lányod, neked is gratulálunk. Sok tejcsit, derűs vidám napokat, és sok sok boldogságot.

Pirus!
Csendben, de annál nagyobb szeretettel drukkolunk neked hogy minden rendben legyen.

Terika!
Reméljük, hogy Zalán meggondolta magát és rájött hogy még odabent a helye, ott a legjobb most neki. Szoritunk nektek, gyors javulást, és sok sok nyugalmat.

puszi
Ági és Dani

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Lini
A császár után 2 napig nagyon fájt a vágás, vagyis inkább égett. Utána már csak light-osan.
4. nap éjszaka arra ébredtem, hogy valaki szilikon beültetést hajtott végre rajtam. Nagyon feszült, de olyan boldog voltam hogy végre van tejem, mert Ayse már nagyon éhes volt, az előtej mellé kellett tápot adni időnként. Hál'isten csak egy napot és azóta csak tejet kap. Rendes szülésnél 2-3. napon beindul ne izgulj.
Gyermekágyas nővérekkel sok gond nem volt, a csecsemősök pedig ha a nyakukra jársz segítenek.
A kaja szar, pont azt adnak enni, amit nem kellene. Karfiol, káposzta, borsó és társaik.
Pár nap, ki lehet bírni.
Õ a kislányunk:
Kép

KépKépKépKép
aysegül37
 
 


Szilvi,
gratulálok nektek!!!
Gondolom az olaj így már tárgytalan Kép
Sok boldogságot Virághoz!!!

Kép
emma8
 
 


Márti

Mégegyszer gratulálok a gyönyörű kislányodhozKépOlyan mint egy alvo játék babaKép

Azota sok tejed van? Nem kell tápszerrel potolni?Mennyire véreztél utána?Veled lehetett egész nap?

Ne haragudj csomó kérdésem lesz.

Lini

Kép
lini
 
 


Szilvi!

Gratulálok, sok, örömet és jó egészséget, boldogságot, és sok-sok tejcsit kívánok!

Kriszta

mohácska
 
 


Szilvi!Kép

ÓRIÁSI GRATULA A BABÁHOZ!!!!Kép
De jóKép

Aysegül!TittiKép

Gyönyörű a babátok!!!!Kép

Mea
mea
 
 


Sziasztok!

Nem nagyon tudtam visszaolvasni, de azért azt észrevettem, hogy újabb taggal bővültünk.

Szilvi, nagyon gratulálok!!!!!! Nagyon ügyesek voltatok, hamar lerendeztétek a dolgot. Kép

Indigo

U.I.: Nálam új hónap, új remények, amit sejtettem, mert éreztem félidőben a peteérést, de csak sejtettem, így azokon a napokon nem voltunk együtt a férjemmel. Szóval már akkor tudtam, hogy valószínűleg esélytelen a hónap. Úgyhogy Kriszta úgy látszik megint együtt tapossuk az utat.

KISMAMÁK:

<pre>
NÉV SZÜLÉS IDEJE TERHESSÉGI HÉT BABA BABA NEME ORVOS SZÜLÉSZNÕ ÉLETKOR
Csücsök 2005.05.28 39+2 Első kisfiú Dr. Bánhidy Még nincs 30
Akinorev 2005.06.04 38+2 Első Gergely Dr. Gimes Dömötör Margit 22
Anitq 2005.07.10 33+1 Első Zsófi Dr. Radványi Tóth Anna 32
Lini 2005.07.14 32+4 Első Lacika Dr. Valent Még nincs 29
Recece 2005.07.18 32 Első Virág/Botond Dr. Valent Még nincs 34
Gmoni 2005.07.24 31 Első Kislány Dr. Ács Még nincs 32
Dorka34 2005.08.01 30+1 Első Benedek Dr. Radványi Még nincs 34
Terika 2005.08.24 27 Második Zalán Dr. Valent Még nincs 31
Nedinabp 2005.09.08 24+4 Második Bence/Zita Dr. Kazy Még nincs 28
Kökény 2005.09.08 24+4 Első Bulcsú Dr. Radványi Még nincs 30
Mea 2005.09.11 24+1 Első Lívia Dr. Valent Zsoldosné Eta 26
Szaffy 2005.09.18 23+1 Első Kislány Dr. Matányi Dömötör Margit 31</pre>

ANYUKÁK:

<pre>
NÉV GYEREK(EK) NEVE;KORA ÉLETKOR ORVOS SZÜLÉSZNÕ SZÜLÉSI MÓD KISTESÓ PROJEKT
Mohácska Dani (1994.09.12) 35 Dr. Ruzsvánszky Nem volt Császár Igen
Maszat <table>
Péter (2001.10.17)
Anna (2004.02.29)</pre> 29 Dr. Bánhidy Tóth Anna Császár Nem
Muter(Annamari) Balázs (2002.03.20) 30 Dr. Vermes Nem volt Hüvelyi Nem
Terika Botond (2002.05.31) 31 Dr. Valent Nem volt Hüvelyi Pocaklakó
Krizsi Panna Krisztina (2002.10.16) 33 Dr. Vermes Nem volt (Bagóné Annamária) Hüvelyi Jövőre
Picus Andrea (2002.11.14) 28 Dr. Vermes Nem volt Császár Nem
Orsoly <table>
Lackó (2002.12.30)
Botond (2004.09.23)</pre> 30 Dr. Radványi <table>
Tóth Anna
Dömötör Margit</pre> Hüvelyi Nem
Indigo Fanni (2003.01.21) 28 Dr. Vermes Nem volt Császár Igen
Piroska Zsombor (2003.01.23) 29 Dr. Mericli Dömötör Margit Hüvelyi Igen
Fülescsacsi Szabolcs (2003.11.06) 26 Dr. Várbíró Nem volt Császár Nem
Ágiboszi Dani (2003.12.09) 38 Dr. Matányi Zsoldosné Eta Császár Félig igen; nem
Nedinabp Bálint (2004.03.08) 28 Dr. Kazy Nem volt Császár Pocaklakó
K_gabi Beni (2004.05.29) 30 Dr. Bánhidy Nem volt Császár Júl. Aug.-tól
Shine Ádám (2004.06.04) 29 Dr. Vermes Dömötör Margit Császár Júniustól
Repa Anna(2004.07.29) 34 Dr. Vermes Ismeretlen Hüvelyi Idővel
Icsilya Levente;Máté (2004.10.20) 25 Dr. Ujvári Nem volt Császár(35+0) Idővel
Emma8 Balázs (2005.04.28) 29 Dr. Ács Zsoldosné Eta Hüvelyi Nem
Aysegül37 Aysegül (2005.05.11) 37 Prof. Asztalos Nem volt Császár Nem
Titti Klaudia Kitti (2005.05.12) 28 Dr. Radványi Tóth Anna ? Nem
Szilvi8 Virág (2005.05.23) 29 Dr. Sipos Zsoldosné Eta Hüvelyi Nem</pre>

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nagy-nagy GRATULA Szilvi!!!
Most, hogy holnap én is befekszem a klinikára, az a groteszk gondolatom támadt, hogy Terikával, Tittivel és Szilvivel talizhatnánk egyet ott bent Kép
A nővérek biztos nagyon értékelnék KépKép

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Minden új kis jövevénynek gratulálok!!
Indigo na ugye eljön az a bilis korszakKépKépKép
Pirussal csendben együtt örülök. KépKéphurrrrrrá
Sajnos ez a hónap elég gázos, tegnap vizsgáztam matekból megvan KépKép most meg OKJ ra készülök -szerda- ezért tüntem el már vagy 8 hete, mert a metek konzik eddig tartottak folyamatosan én meg tréningeltem rá folyamatosan, mert ez a legnehezebb tantárgy az első évben már csak lightos tantágyak vannak mint makro jog és két választott..üzleti komm, környezetgazdaságtan vagy valami hasonló!
Andi szobatiszta déli alváskor már csak néha néha pisil be este még kap pelust.
De napközben már mindig szól pis pis.KépKép
Nagy szókincs nincs bár hétről hétre gyarapodik.
Most pl a puki szót Õ úgy mondja puka és most már mondja ebből kreálva apukaKépKépKépKép
Annyira édes én aja vagyok úgyhogy mostmár megkülönbözet bennünket eddig együttesen aják voltunkKépKép
Ami nagyon fontos azt hajlandó mondani többet nem!!!!
Mindent megért ma megtanultuk hol a homloka egyszer elmondom és már megjegyzi akkor nem értem, hol a beszédkészségeKépKépKépKép
Megyek mert még sok sok tételem van hátra az éjszaka meg rövidKépKépKépKép
Picus
picus
 
 


Picus, már hiányoltalak. Kép Hát nem irigyellek a vizsgáid miatt. Nekem még 3 van hátra de amilyen neveket írtál szerintem ahhoz képest az enyéim mind light-osak.
Ne izgulj a beszédfejlődés miatt, az a lényeg, hogy elindult. Majd kialakul az magától, nem kell sürgetni. Akkor ti már nagyon ügyes bilizősök vagytok. Fanni pár nap óta nem hajlandó bugyit felvenni így mi most ismét pelenkások vagyunk. Persze, néha még így is ráül a bilire, de mindig mondja, hogy pelenkát vegyük fel ne a bugyit. Ki érti ezt. Erőltetni meg nem akarok nehogy elmenjen tőle a kedve.

Márti, nagyon szép a kislányotok. Gratulálok!


Annamari, gondolok rád ma!!!


Akinorev??? Csak nem a klinikán vagytok?

Puszi, Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Sziasztok

Annamari
Sokat gondolok rád és nagyon drukkolok neked, hogy minden simán menjen.

Terika
Remélem hamarosan kijöhetsz a kórházból. Várunk nagyon visszaKép

Lini

Kép
lini
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?