Új privát üzeneted érkezett!

Betti,

Engem nehezenKép BeeeeeKépKépKép

Kata,
Nehogymar ezert ne irjKép Vegre van 5 percem irni, es akkor semmi pite, semmi 10oras keles, es egyeb finomsagok, amibol mi kimaradunk?? KépKépKép

Mica
mica
 
 


Betti,
köszönömKép Majd ha a lányok hagynak, írok.

Kata,
el ne rohanj, végeKép

Mica,
szerintem is a foga, adj neki Viburcol kúpot, Zsebinek bevált.
Mellesleg ilyen nyafka napok azért akadnak ok nélkül is, csak hogy nekünk se legyen annyira jóKép

Momo


Momo
momo
 
 


Momo,

Ha csak siman nyafka, azt felismerem, de ez mas. Enis a fogara gyanakszom. Hat az elalvasa nem egy konnyu musor igy, maskor meg egesz jo, de most.. hajajj.. delelott meg ment is 5 perc alatt, de delutan levagott egy hatalmas ordibalast.. aztan persze felkomasan nem gyozott bufizni, de legalabb visszaaludt utana.
Mondjuk ez a kotyagos idojaras sem tesz jot nekik szerintem.

A kup venynelkuli? Jah, kozben utanakerestem, homeo-s, szoval igenKép

Mica
mica
 
 

 
 

Hmm, kihalasra iteltettem a topikot? HajajjKép

Najo, akkor megyek vissza oszulni, a sajat lurkomon kivul meg vigyazok baratnom fiara is, amig o bevasarolni van Auchanban, mondjuk jol elvannak a fiuk, a pindur is egesz jol turi a dolgokatKép
Meg jo, hogy parom nincs, mert akkor tenyleg oszulnekKép Igy nem nyaggat senkiKép

Na pusszKép

Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Mica!
Bocsi, én azért voltam elveszve, mert sűrű volt a progink. Ma meg dokinál voltam, meg megyek beíratni Mendit az ovibaKép
Zolika nyűgi még? Én is úgy voltam hogy ha simán nyafi azt tudom, meg lehet érezni mikor fogzik a gyerekKép mint ahogy a szülésre is írtad hogy tudni fogod mikor leszKép
Megyek mert anyósom itt van , ő vigyázott a gyerekekre, aztán milyen dolog hogy én meg itt lógok a gépenKép
Majd jövök ha tudok!

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti,

Gyere, aztan meselj, mi volt a dokinal! Mendi ovis lesz? jajj, de nagy lany marKép

Zolika koszi, mar kevesse nyugos, ragcsal tovabbra is, mostmar egesz jo a hangulata, naponta 2x egesz jot alszik, igaz, tegnap delutan csak rovidet aludt, mert itt voltak a keresztszulei es imadott jatszani veluk, ezert nem akart lemaradni semmirolKép Meg mondjuk delelott 3 orat aludt, amit mar csak azert is csodalltam, mert a szembeszomszed 2 napja folyamatosan zajongott, vagyis a gepek, mert felszedtek a betont naluk, foldet hordtak, tapostattak geppel, szoval zugas, zaj ezerrel. A kolkom meg jobbat aludt, mint egyebkentKépKépKép

Mostantol enis ritkabban leszek csak, mert a napokban visszakerulok a munka frontjara, igaz, hogy itthonrol, de a szabadidomet elveszi.. talan nem nagy aldozat, min. 40eFt-ert.. a min. azert irtam, mert a tavalyi beremhez hasonlitottam a tgyas osszeget, de szerintem kapok majd fizuemelest is a fonoktolKép Imadnivalo fonokom vanKép Mondjuk alapbol imadomKép

Nah, nezem mazsolat, mert helyezkedik, ugyhallomKép

Mica
mica
 
 


Szia Mica!

Köszi az érdeklődést, aranyos vagyKép
Elküldtek nyaki UH-ra majd pénteken mehetek. Vettek vért, felírt vérnyomásemelőt, mert 80/70 volt a vérnyomásom (de ezt nem fogom beszedni,mert amúgy 110 körül szokott lenni)
meg felírt nyugtatót - ezen még gondolkodom hogy beszedem e. Most kíváncsi vagyok hogy mi lesz a nyaki UH-n, félek picit. Aztán meglátjuk hogy milyenek az eredmények, és úgy megyünk tovább a doki szerint.. talán megmaradok.

Ezt a zajban alvást én is megfigyeltem már (persze nem a saját kölkeimnélKépKép ) ! Ki érti ezt. Állítólag a monoton zaj megnyugtatja őket.
Remélem és kívánom hogy a gyerekeid hagyjanak rendesen dolgozni. Ha ilyen angyalok maradnak, biztos nem lesz gondKép
Remélem hogy hamar kijön az a fogacska! csak aztán nehogy elkezdjen harapdálniKép!

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Szia Betti,

Verbol mindent kernek, pajzsmirigy hormont is? Szurkolok, hogy az uh-n ne legyen semmi rossz eredmeny!
A nyugtatot szerintem hanyagold egyenlore, igyal helyette vmi jo teatKép

a monoton zajrol enis hallottam, hogy megnyugtatja oket, nade amikor a betondarabokat onti a markolo a fem potkocsira...KépKépKép
Fogacskarol annyi, hogy a ket kozepso also es a (neki) bal 2es foganak latszik a nyoma az inyeben.. most megneztem Gyuszko naplojat, es ugyanigy jott neki is...Kép A harapast remelem, hogy mellozi a cicimen...sajat erdekebenKép

Kozben meg terveznem a holnap reggelt, mert menni kene ortopediara, de 9-10ig van, lurko meg fel9tol szokott szopizni altalaban. Lehet, hogy megint muszaj leszek a parkoloban szoptatni es tisztabatenni?Kép

Nah, megyek, mert ebredt.

Mica
mica
 
 


Mica!

Passz, biztosan, mert egyből a nyakam mutattam neki, és azt mondta az az alap hogy leveszik a vért.
Remélem én is hogy minden OK lesz a helyzethez képest. Most kicsit megijedtem.
Én sem akarom beszedni. Szeretném kihúzni legalább ezt a szűk 4 hónapot, hogy 1 évesen még szopizzon, aztán tőlem összedőlhet a világ, akkor már senki nem vethet semmit a szememre. Bár ki tudja..
Nálunk fogügyben sem egyformák. MEndinek mindig úgy jöttek hogy alul kettő, felül kettő ..
Kevinnek először alul jött ki kettő, aztán mégegy jobb oldalt alul, aztán a felső kettő, most meg a jobb felső. Jobboldali a gyerekKépKépKép
Remélem sikerül az ortopédiát megjárni. MIért is mentek?
Most szaladok mert rombolnak a gyerekek ezerrelKép
Nagyon hideg vanKép

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Szia Betti,

Ne ijedj meg, mindenre van megoldas, gyogymodKép En mar csak tudom, vegigeltem nehany kalvariat egeszsegugyileg.
KevinKépKép Nem huzza felre a sok fog?Kép

Ortopediat sikerult letudni, lurko hamarabb kajalt reggel, igy idoben el tudtunk indulni es odaerniKép Azert kellett menni, mert 4hosan van kontroll, es a dokineni mar kerdezte, hogy megyunk-e vegre. Hat mentunkKép Minden oke, tovabbraisKép

Most rohanok, vegre elaludt, ezzel a reggeli korrel bezavartam az alvasat, igy ma meg nem tudtam semmi se csinalni..

Kata, Momo merre vagytok?

Puszi,
Mica
mica
 
 


Mica!

Végülis igen. Annyira nem aggódom, csak azért egy kicsit mégisKép
Most hogy mondod kicsit féloldalas a gyerekKépKép
Örülök hogy minden rendben volt a vizsgálaton!
Nekem most épp itt van az öcsém, lenyírtam a haját, most meg Mendi rászállt , úgyhogy játszanak amott. A fiam megint adta a formáját, egy fél órán át üvöltött mert "félt" az öcsémtől.. Mostanában jött elő neki ez a korszaka..
Ja, és újabban nem hajlandó enniKép lehet a fog miatt persze. Meglátjuk.
MOst viszont megint idemászott a székemhez és rángat, úgyhogy jobb ha megyekKép

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Mica,
vagyok, de Mesi belépett a szeparációs szorongás korszakába, és letenni sem lehet, mert leordítja a hajamatKép
Hétvégén nagyiztunk, ami jó lett volna, ha apám nem adja megint elő a tajtrészeg nagyjelenetét, amitől elmegy az életkedvem...de ez hosszú történet. Ha anyám nem lenne, tőlem elpatkolhatna egy árokban fetrengve...
Örülök, hogy kontroll okés voltKép

Betti,
szerintem csak a foga miatt étvágytalan Kevin, bár szerintem Mesinél még így is többet zabbantKép Igaz, most nem panaszkodhatok, mert a hétvégén tiszta kajás volt a kiscsaj, a fagyitejcsiket is be kellett vetnemKép
Nekem még nincs miről beszámolnom fognövekedési sorrend téren, mert még egy szál sincs a kiscsajnak, pedig a két nagyobbnak 7 hósan azért már akadt kettő isKép
Ja, az én lyányaim is üvöltőrohamot kaptak sokáig az öcsémtől, pedig a nagy lakli huszonéves pasija marhára igyekezettKép Mostanra már csak Zsebi bújik el a hátam mögé előle...de legalább csöndbenKép


Momo


Momo
momo
 
 


Momo,

Nah, ugy latszik, hogy a 3. lanyod se lesz egyszeru eset az idegenekkel, vagy most csak ugy az egyedulletet nem kedveli?
Sajnos ismerem, vagyis inkabb emlekszem, hogy milyen, amikor van a csaladban egy alkoholista. Anyai nagyapam volt ilyen, hat emlekszem olyan nyaralasokra, meg alt. iskolas korombol, hogy zarkoznunk kellet nagymamammal..

Betti,
Az en fiam is ordibalasban tor ki idegen helyen, ne aggodj. Ha raadasul meg idegen akarja megfogni, idegen helyen, nos, ott szakad a plafon az orditastolKép Egyedul az jon be, hogy itthon talalkozik idegennekkel, eddig ugy tunik, hogy igy nincs gondKép Sot, meg a feneket is hagyja cipeltetni massal olyankorKép
Az eves-gond tenyleg lehet a fog miatt, emlekszem, Gyuszkonal is volt olyan, hogy semmit sem akart megenni, es csak ragta a cumisuveget is, az se kellett neki.
Zolika jelenleg ezt a kezemmel vegziKép Mondjuk rola nem tudom egyenlore elkepzelni, hogy ne enne ilyenkorKép

Pussz,
Mica
mica
 
 


Szeva!

Bocsika, de ma tanácsadáson voltunk. Délután sem leszek mert akkor meg postára megyekKép
A fiam 9250gramm, és maradt 76centi. Mivel nem hajlandó sem feküdni sem ülni, elég nehéz volt mérni, meg vizsgálni isKép
Valaki itt azt mondta nekem (mármint nem a babaneten) hogy az ő babájának szokták a kukiját is nézni, hogy nincs e letapadva. Kevinnek nem nézték. Bár nem is akartam. Csak kíváncsi lennék hogy a ti fiaitoknak nézik e? Perverzitás kizárvaKép
Momotól is érdekel hogy ő mit tud arról hogy állítólag a lányoknak is nézik hogy a nagyajkak nincsenek e összenőve. Én ezt most hallottam először!

Mica!
Mendinek is volt ilyen korszaka, úgyhogy majd átesik Kevin is.
Kevin csak az elején volt idegenhelyfóbiás, már beleszokott. Mendivel meg abszolút nem volt ilyen probléma, olyan kis nyitott mosolygós gyerek volt hogy csuda!
Ez az evés dolog.. már kb.két hete nem eszik semmit anyatejen kívül. Bár kiflit azt szokott. Dehát az meg nem túl egészséges hogy állandóan azt eszikKép Tök tanácstalan vagyok már tényleg! Már attól tartok hogy soha az életben nem fog leszokni a ciciről. Na nem vágyom én arra hogy leszokjon, de ha már csak háromszor szopizna, vagy legalább nappal csak háromszor.. de így esélyem sincsKép
Igen, így hogy mondod, emlékszem Mendinek is volt cumisüvegrágós korszaka. MÉg jó hogy Kev nem rágja a mellem mert akkor aztán még jó lenne..
Ez az hogy én se tudtam elképzelni hogy ne egyen ez a kis gombócArtúr! és mégisKép

Momo!
Igen, én is arra tippeltem hogy a foga miatt. De már kijött neki, és még mindig nem hajlandó szilárd kaját enni! Csak olyat amit ő meg tud fogni. Én azt a módszert hogy összevissza nyúlkáljon bele, mert csak úgy tanul meg enni, nem szeressem mert marha sokat kell takarítani utána (ma festhetem a falat is!) de még nem merek neki egyben adni neki akármit is. Igaz banánt azt úgy eszi, meg a kiflit, kenyeret. Szted főtt répát , zöldséget adhatok neki így? De akkor a hússal mit csináljak? azt hogy adjam neki? mert azért azt is kell néha már..

Most lépek mert Kevin a változatosság kedvéért nyafog..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti,
szép méretei vannak azért a fiadnak isKép
Szerintem nyugodtan adj neki kézbe főtt répát, zöldséget, attól nem fullad meg...ellenben az igazán rafinált gyerek azzal is simán csinál akkora maszatot, hogy csak naKép Ha meg husit nem tudsz neki egy darabig adni, az sem a világ vége, az én monodiétás macáim is túl szokták élniKép Timi pl. kiskorától azt csinálja, hogy sokáig nem eszik egyáltalán húst, aztán egy nap ráveti magát és akkor ami beleférKép Tudja az ő szervezetük, hogy mikor kell valamilyen hiányt pótolni. Nekem azt is tanácsolta a védőnő, hogyha nagyon nem tudok húst a gyerekbe diktálni, próbáljak neki szójás cuccokat (pl. fasírt) adni, az is pótol.
Az össze-vissza nyúlkálás nálunk sem menő, én teljesen kiakadok tőle, mert csak az emeleten nincsenek utána foltokKép De Mesi sem adja könnyen, neki is muszáj fogni a kanál nyelét a tövénél, ha már nem adom a kezébe...persze, legtöbbször belecsúszik a mancsa a teli kanálba, amivel aztán csápol mindenfeléKépKépKép
Hát a kukucskálós kérdésed nekem is új, nálunk ilyennel nem bíbelődik a gyerekdoki. Viszont én ismertem egy olyan anyukát, akinek a nagyobbik (kb 3 éves forma) kislányánál volt ilyen összenövés, és nem volt kicsi az ő kálváriájukKép Nem bánnám, ha ezt kihagynánk...

Megyek, mert ma nagyon harapós a kedvemKép


Momo


Momo
momo
 
 


Szia Momo!

Igen, most elég szépen hízott, majdnem fél kilót! Az apja ki is van akadva, hogy majd jó kövér lesz, meg ilyenek.
Azóta adtam neki főtt cuccokat, és pillanatok alatt betermeli. Belemászott a mi rizsünkbe is, azt is gond nélkül befalta. Igen, a hússal vagyok gondban kicsit. De végülis ha jól megdarálom az már elég jó, nem? Igaz, sonkát azt szokott enni. Lehet hogy nem a legjobb, de legalább hús. Meg virslit is.
Szóval úgy néz ki hogy kihagyjuk az átmenetet a pép és a rendes kaja köztKép.
Tegnap Kevin kifestette a kék falat sárga pettyesreKép Én Mendit se engedtem belemászni a kajába. Jöttek is az okosok hogy máshogy meg nem fog megtanulni egyedül enni , inni meg minden. De enélkül is megtanult, semmi gond nem volt vele, és legalább nem kellett a maszatolás után órákig szöszmötölni a romokkalKép

Miért vagy/voltál harapós kedvedben?

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok,

Csak pár percem van, mert a homlokzati felújítás miatt 3 nemnormális kölköm van Kép

Betti,
Nálunk Füle doki az oltásokkor mindig belenézett a pelusba. Orsinál mondjuk csak a hasát nyomogatta, meg felhúzta a lábait (gondolom, ilyenkor nyíltak annyira a nagyajkak, hogy lássa, gond van-é), a fiúknál meg ugye meg is fogja a kukacot is meg a heréket is Kép

Egyébként jól vagyunk, csak kissé fáradtan. Ráadásul a 6hós tanácsadáson kiderült, hogy a fiúk nem híztak túl sokat, fejenként 150-200g-ot. A doki visszarendelt jövő hétre súlykontrollra, és ha akkor is ilyen kevéske lesz a hízás, tápszeres pótlást ír elő. Azóta lázas levelezésben vagyok Ibollyal, egyelőre jók a megérzéseim.
A héten kaptak már mást is a srácok, tegnap egy fél almát ketten benyomtak Kép Vasárnaptól pici krumpli is megy hozzá, aztán azt is lassan emeljük, utána jön a répa Kép Egész ügyesen esznek, és ami tök furi, hogy kaja után ha picit buknak, az alma nem jön vissza, csak a nyálas tej Kép Gondolom az alma "leülepszik" Kép

Egyébként csak az utóbbi pár hsz-t futottam át, úgyhogy bocsi, ha vmire nem reagáltam, de behozni a lemaradást esélyem sincs, úgyhogy meg sem próbálkozok.

Azért még egy képet felteszek a "jótestvérek"-ről Kép
Kép

puszi mindenkinek:
heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Szia Heppi!

Örülök hogy írtál!
A lányoknál nem azért húzzák fel a lábaikat, hogy egyformák e? mert ezzel kizárják hogy csípőficamos e? Legalábbis az ortopédián az volt, úgy nézte meg. De lehet hogy vmit félreértekKép

És a doki szerint az kevés gyarapodás?
Kevin sem hízott többeket 5 hós kora óta! Pedig ő nem ikerbaba, és sokkal többször is eszik. Mikor kezdtük a hozzátápit, se indult növekedésnek (már kg-banKép )
Szal én nem tápoznám őket. Iboly mit mond?
Sztem ha 6 hóig elég volt nekik, és ilyen szépen gyarapodtak, nem hiszem hogy most nem elég nekik, csak már jelzik hogy itt az a bizonyos fél év, és tessen egy kis "rendes" kaját is adniKép
De persze ez csak az én véleményem!


Én most egy pettyet be vagyok sz.rva!
Voltam a nyaki UH-n, aztán visszamentem dokihoz, nagyon kakik lettek a leleteim , és az UH-s doki diagnózisa struma (golyva), úgyhogy elküldtek endkrinologiára (lehetnem jól írom, de Kevin itt rángatja a gatyám, és üvölt ) hogy műtenek avagy gyógyszert kell e szednem, és ha igen, akkor milyet, mert ha szednem kell, akkor biza lőttek a szopinak is, ha jók az információimKép
Viszont ha tolom a műtétet, vagy a kezelést, lehet hogy kimurdelok, és akkor azért annyi a szopinak.
Találtam egy oldalt ahol szépen le vannak írva az esélyeim, de azt kell mondjam nem lettem nyugodtabb!! sőt!!
Ha van időtök, nézzétek meg:
http://www.medicine-pecs.hu/sebeszet/Betismert/golyva.htm

megyek , elaltatom a srácot.
Mendi is hiányzikKép Nagyszülők elvitték Pestre cirkuszba. nem akartam hogy menjen (főleg nem nélkülünk), de annyira kért.. nem tom honnan tudta meg hogy oda mennek... mindegy.
Szóval most aggódhatok ezerrel.

Jövök még ha enged a fiam..

Betti

Ui. jaa, heppi!
Bevált az etetőszék? Én ma kaptam meg, de nem találok hozzá zöld tálcafedeletKép nálad minden megvolt?

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok,

Betti,
Ne lass mar soteten, mondtam mar! Az teny, hogy a szopit eleg nagy esellyel fel kell fuggesztened, mert a pajzsmirigy gyogyszerek legjobb emlekeim szerint nem szedhetok szopi alatt. Az altalad belinkelt oldalon ott van az a fajta tulmukodes is, ami nekem volt ez a Basedow-struma. Nalunk a csaladban anyukamnak volt tulmukodese (struma, golyva), 1.5 ev gyogyszerszedes utan helyrejott. Sogornom is tulmukodeses volt, neki 1 ev gyogyszer helyrehozta szinten. Nekem a veteles hozta elo a tulmukodest, viszont nekem a gyogyszer nem valt be, 2 het alatt tonkretette a feherversejtjeimet (nagyon kicsi az esely, hogy valakinel ez a mellekhatas elojojjon), igy gyogyszer felfuggeszt, helyrehoztak a feherversejtjeimet, aztan vissza az endokrinologiara, ahol surgosseggel kuldtek izotopos kurara, Vacra. Az helyre is hozott, sot egy kicsit alulmukodesbe is atment a dolog, kellett volna hormonpotlast szednem, de abbahagytan 2 het utan, mert nem voltam jol tole, es en ugy gondoltam, hogyha mindig potlom, amit a szervezetemnek kene gyartani, akkor soha nem kezd tobbet termelni. A doki megszidott, de az eredmenyek engem igazoltak, helyreallt a hormontermeles. A kezeles utan 1ev 3 honappal lettem terhes, es jelenleg sincs gondomKép Szoval fel a fejjel, en mar ateltemKép

A lanyodert ne aggodj (tudom, jo vicc, enis aggodom, ha nem velem megy valahova a fiam), remelem jol erzi magatKép

Jah, es ha a fiad mar kiflit ragcsal, akkor nyugodtan adhacc neki fott zoldsegeket a kezebeKép

Heppi,
Kitartast a hazfelujitasi munkak elviselesehez.

Nalunk 2 napja all a bal, fiatalember viszketo inyet vakargatja mindennel, aludni nem sokat alszik, es meg mi is felboritottuk a menetrendjet, mert tegnap delutan elindultunk Szolnokra, a Praktikerbe ajtokat venni, igy a furdetes, esti kaja csuszott, aludni se akart az autoban most, csak hazafele szunyalt egy kicsit. Vittem neki teat, de jo, ha 30ml-t megivott belole..
Delelott szinten nem sokat aludt, most alszik mar masfel oraja, tehat rekordKép
Kajalasban mintha lassitott volna, vagy a szopitechnika lett jobb, max 8-10 percet szopizik, aztan nem kell neki.. eddig 15 percet kajalt atlagban.

Na, megyek is, mert mocorog

Mica
mica
 
 


Momo,

Tenyleg, miert is voltal harapos kedvedben?
Te ne morogjal, orulj, hogy a lanyod legalabb kajat vesz a kezebe, szajabaKép Najo, nem kotexemKép Nekem meg a fiam azt mondta az alma es a sutotokpure megnyalasra, hogy fujjKép Szoval marad a ciciKép

Nah, rohanokKép

Mica
mica
 
 


Olvastam, de üvöltés van Kép Majd vmikor a 3 nap alatt megpróbálok részletesen is írni Kép

puszika: heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Mica!
Jah, nem látok én sötéten, de asszem egy pánikbetegnek nem kéne ilyen oldalakat olvasni. Most ha odakerülök biztos összepisilem magam a műtőasztalon.. meg ha hozzá nézed azt is hogy mennyi műhiba van, itt meg (amit linkeltem) a leggondosabb eljárás mellett is vannak kockázatok.. szal majd lesz vmi.
kíváncsi leszek az endokrinológián mit mondanak majd.
Viszont ja, az elég valószínű hogy a fiam nem szopizhat továbbKépKép nem tudom melyikünknek lesz nehezebb túlélni ezt!
Mondani fogom hogy szeretném még kihúzni pár hónapig, megkérdem mik a veszélyei ha halogatom.
Bár az egyik barátnőmet engedték szoptatni ilyen gyógyi mellett. Talán van olyan amit lehet mellette szedniKép remélem!

Az az igazság hogy mostanában egyre több ember hal meg körülöttem és ez pocsék érzés! nincs nap mikor ne kapnék halálhírt, és ez megrémít. Jó persze, ez az élet része, de ..
mindegy, megyek mielőtt belebonyolódok ittKép

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti,
tudod, sokáig én se értettem, hogy a szüleim miért esnek letargiába egy-egy ismerős halálhírére...aztán tavaly januárban mesélték nekem, hogy egy általános iskolai osztálytársnőm rákban meghalt hátrahagyva egy 3 hónapos babátKép, na ezen én is elborzongtam egy picit. Talán öregszünk?Kép
Lehet, hogy nehezen hiszitek, de ahányszor beteg gyerek kálváriájáról van szó a Fókuszban, én csendben elpityeredek. Másképp látja az ember a világot, ahogy ő maga is más életszituációkba kerül.
Egyébként anyukámnak is golyvát állapítottak meg úgy cirka 25 éve...szóval vígan él azóta is, persze annak idején ő is kapott rá gyógyszertKép
Szóval fel a fejjelKép
De hogy én is csatlakozzak a izgulók köréhez: 2 hete szólt a fodrászom hajbogarászás közben, hogy 1 centis hajmentes folt van a fejemen, ami ált. valamilyen gyulladás jele, úgyhogy menjek sürgősen vérvételreKép Majd ha lesz időm...

Mica,
miért, én nem moroghatok?Kép Annyi minden összejött, senki nem tartotta magát az előre lebeszélt dolgokhoz, így én mindent variálhattam át és ettől kicsit betelt a púpom, nnnna.
Az én lyányom még mindíg minden kajára fúj, nemt'om mi leszKép Viszont iszonyatosan rákapott a fagyitejcsire, lassan vége a készletnek.
Alvásrekordok nálunk is tűnőfélben, kiscsaj már csak az éjszakához tartja magát, szerintem átáll nemsokára a napközbeni egyszeri szunyára, csak még az egy túl kevés, kettő meg már sok szindróma van.És még mindíg nincs mivel aprítania, talán körül kéne néznem a protkópiaconKép

Heppi,
szerintem a te gyerekdokid Mesi gyarapodásától már lehidalt volnaKépKép És ha nem titok, Iboly mit mondott?
Múltkor eszembe jutottál, amíg Mesi újabb koszmófoltjával kűzdöttem, nálatok megszűnt már ez a kérdés?

Na rohanok tovább, még palacsintát kell sütöm a csajonak, mert még elfogynakKép

Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok,

Úgy tűnik van néhány percem, szal akkor szépen sorban Kép

Betti,
Nálunk is csípővizsgálat miatt húzta fel a lábait Orsinak, de akkor már csak csöppnyi szemmozdulat, és láthatta, amit látnia kell Kép Kifejezetten összenövést vizsgálandó beavatkozást nem vettem észre Kép
Etetőszék: a férjem személyesen fogja átvenni, ha lesz egy perc ideje. Szal nemtok semmit mondani. De nyugodtan írj a csajszinak, hogy mia gondod --- szerintem próbál majd segíteni. Legalábbis nekem látatlanban nagyon szimpi.

Momo,
Ha tudom, hogy a férjem ennyire elfogalalt, bizti élek a felajánlásoddal, akkor legalább már nem egy üvöltő mellett a másikat ölben kéne benyammogtatni velük az almát Kép
Koszmó két Elocomos kúra után (úgy értem, két többnapos kúra után) megszűnt, és azóta sem jött vissza, kopp-kopp-kopp.

Srácok gyarapodása:
Mint mondtam, annyira nem estem kétségbe. Iboly is megerősített, hogy valszeg a "rendes" kaja irányti igényükből fakadóan nem híztak "eleget". Most már csak arra vagyok kíváncsi, hogy mi lesz jövő héten, mert szerintem ettől a napi fél alma per két gyerek, nem fognak fél kilót hízni Kép Mondjuk vhogy megérezhették, hogy aggódok, mivel azóta többnyire 2-3 óránként szopiznak (éjjel is Kép ). Ráadásul Gábor mostanság nagyon húzogatja a cicimet, mintha elakarná tolni magától, közben meg úgy szívja, mint aki az életéért küzd. Most erről szeretném megkérdezni Ibolyt, hogy szerinte ez cumizavar-é? Sajnos olyan keveset hallani, hogy miről ismerszik fel, stb. Mindig csak arról hallani, hogy VAN, és hogy mit kell csinálni Kép
Ha vkit érdekel, szívesen átküldöm neki a kimentett levelezésünket gyarapodásról, hozzátápiról stb.

Jjjja, Betti,
Igazán össze kéne már futnunk vmikor, mert Orsi állandóan azt hajtogatja, hogy:
-Én vagyok Mendi!
És aztán el kell magyarázni, hogy ő Orsi, és Mendi az anyukájával van.
-Orsi sétál Mendivel. Megfogom a kezét. Orsi szereti Mendit. Menjünk jáccótérre Mendihez.
Szal mielőtt súlyosan elhagyatottnak érezné magát legnagyobbam, menjünk el együtt vmikor sétálni Kép

Most mennem kell, lassan fürcsi meg minden...

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Heppi,
a dolog még mindíg megoldható, anyám minden hétvégén ott megy el a csaj háza előttKép Pesten meg azért mi is megfordulunk időnként, így több kézen, de eljutna hozzátokKép

Betti,
tényleg nagyon rendes a csajszi, hívd fel, vagy írj neki, biztos segítKép

Fagyitejcsim 2-3 nap múlva elfogy, jaj nekem, Mesinek megint nem lesz mit enniKép És újabb kínlódás a tápszerrel...

Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!

Csak egy villámlátogatás, kedden bepótolom a válaszolnivalókat!
ami most hirtelen megragadott, hogy

Heppi!
Kevin dettó ezt csinálja már vagy 2 hónapja (cicieltolás közben közelharc) de nem hiszem hogy cumizavaros, mivel ő nem cumizik már egy jó ideje. Igaz mostanában szoktam neki cumisüvegből teát/vizet adni, de talán egy hete, szal nem összefügg. De nem vagyok szakértő;)

Etetőszékkel kapcs. írtam a csajnak, tényleg nagyon rendes, majd Heppiével küldi az én tálcámat is. Viszont most észrevettem hogy le van kopva a matricája is, olyan mintha nem lenne új a cuccKép nemtom

Koszmó nekünk is van éppKép most kértem rá kencét a dokinénitől, remélem elműlik
MI az az Elocom? homeos?

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti,
Elocom SAJNOS nem homeos Kép szteroidos Kép Csak 3-4 napig lehet használni, aztán tovább nem. Igaz, ennyi idő alatt látványos is a hatás, és hát neked anno mutattam, hogy mennyire gáz Kép Szal nekünk még van, viszont ha kéred sem adom oda (kivéve, ha nektek is felírja a doki), mert hogy szteroidos...
Egyébként közelharc szopi közben mintha javulóban lenne. Úgy tűnik, hogy ha fekve szoptatok (eddig még nem tettem), akkor nem küzd ellene --- viszont így kizárólag külön tudom őket szopiztatni!
Mi etetőszékünk nagyjából két hét múlva lesz, mert apája nem tudott időben értemenni, nem volt ideje, és a közvetkező szállítmány két hét múlva esedékes, akkor ír, hogy mehetünk. De akkor majd szólok neki, hogy a tálcádat is küldje Kép

hirtelen felindulásból ennyi Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Na, ha hagynak, akkor tudok rendesen válaszolniKép

Momo!
Igen, ez a sírás nálam is így van, sőt! Én már odáig fajultam, hogy a filmeken is képes vagyok sírni, elég egy picit megható jelenet, azzal a lélekbemarkoló zenével, és kész vagyok..
Remélem elmúlik, mert kicsit cikiKépKép
Hajjajj, akkor tényleg el kéne menned neked is dokihoz!
Kész felüdülés egyébként ha sikerül gyerekek nélkül mennedKép
Én most hívtam az endokrinológiát, és "már" június 13-án mehetek is! akkor is már a 10. beteg leszek.. sirály



Heppi!
Megírtam a csajszinak hogy majd elhozzátok a tálcát is. Szegény meglepődött. De ahogy most kisilabizáltuk, gyanús, mert azt mondja, hogy a tálca részek neylonban szoktak lenni, és ez nem volt abban. Szóval megint a szokásos szerencse..
Én még mindig szivesen cserélek ha 2-3 óránként kell szoptatniKép Az én fiam felér ezek szerint hármasikrekkel, annyiszor eszikKép
Séta részemről rendben. Már "csak" össze kéne valahogy hozni a dolgotKép
Ez az Elocom keverős? Mi is kaptunk egy kenőcsöt a fejére, de ezt a gyógyszertárban keverik, és nincs márkajelzés rajta. De még nem kentem rá, most szenvedünk a babaolajazással. Szegénynek tök olajos a haja, pedig kétszer-háromszor átmentem rajta samponnal is. És a koszmó sem jött fel 100%-banKép de nem adom fel, majd ma is nekiesek.
Kellene csinálnod valami sámliszerűt, és úgy tudnál fekve szoptatni kettőt isKép az egyik alatta szopizik, a másik rajtaKépKép bár lehet hogy már olyan "szélesek" hogy nem lehetne megoldani. Vagy rakd egymásra őket.

MOst megyek mert bezárkóztak a szobába, és az soha nem jelent jót!

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok,

Csak bekoszones szinten ismet, hetvege total behavazas volt, gephez se jutottam..
Helyzetunk valtozatlan, fogacska meg nem bujt ki, de nagyon viszket neki, nem gyozi dorzsolgetni.
A meleget nem szereti, aludni alig hajlando nappal, most is kozelharc volt az elaltatas, mert igaz, hogy hulla, es mar pirosra dorzsoli a szemet, de nem akar elaludni, gondolom annyira erdekli a vilag. Tegnap sikerult neki hasrol hatra fordulnia 2x, azota nem gyakoroljaKép
Nagyfiam is megkergult, amikor az apja is itthon van, akkor alig lehet vele birni, mindig ellenkezik, kotekedik velem. Ha nincs apa, akkor nincs gondunk egymassal..

Heppi,
enis atalltam a fekveszopira, mert igy nem melegitem a lurkot annyira, nameg mar a rugdosodasait se birtam igazan, itt meg jarhat a labaKép Tudom, nekem csak 1 van, kettovel en se tudnek ilyen jol meglenniKép

Nah, rohanok, vegre haladhatok massal is

Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Mica!
Jajj, csak nem jön az a fogacska? Jól megszenved vele szegény Kép
Tessék beszerezni egy légkondit a fiatalúrnak Kép!
Ez amit leírtál ( hullafáradt de a világért el nem alszik, mert ő biza mindenre kíváncsi) sajnos ismerősKép . Enyimek is ilyen fajták, bár Mendi szerencsére kinőtte. Talán két évesen KEvin is hajlandó majd aludniKép . Remélem a te fiad hamarabb letesz erről a szokásáról Kép!
Nagyfiúnak vajh mi lehet a baja? Már úgy értem mitől van ez a magatartás? Máskor is volt ilyen?

Jah, még annyit hogy én már annyira beleszoktam a nyűgös napokba, (ordítás egész álló nap, éjjeli félóránként kelések) hogy észre sem vettem hogy a fiam időközben 7 fogú lettKép
Most gyanakodtam, két napja ugyanis nagyon jól alszik, hagy 11-4 -ig aludni, csak aztán kel félóránkéntKép
-most ezt jól lekopogom kopp-kopp -

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti,
én még időpontig se jutottam orvos ügyben, te már előrébb vagy egy lépésselKépKép
Csajszi kicsit szétszórt ám, nekem pl. az elsőre rendelt cucc helyett másik játékot postázott, csak mert ugyanakkora volt méretre a doboza...szal minden megeshetKép
Elocom gyári kence tubusban, a Perderm nevű krém lájtosabb változata, sajna szteroidos mindkettő. Nekünk Timi ekcémája miatt már volt szerencsénk hozzáKép Nem t'om Heppi vajon anno nem járt sikerrel a patikában, vagy csak nem használt neki és ezért nem említi, de nekünk Timinél bevált egy Kouriles nevű emulzió, amit lehet babáknak is használni (egyébként a faggyúmirigyműködés szabályozására javasolják a papírján), és Timi masszív koszmóját 3 hét alatt levitte úgy, hogy vissza se jöttKép Reggel és este dörgöltem bele a fejbőrébe és kész.
Ha hiszed ha nem, én irígy vagyok a gyakran szopizó Kevinért, mivel nekem lusta Mesi miatt úgy tűnik, vége a szopinak pár napon belülKép És köszi a tippet, a Beba2 HA-t kicsit nyögvenyelősen, de issza a gyerekKép Csak az aggaszt, hogy a nyakától lefelé elkezdett kipettyesedni, félek, nehogy a HA-ra is allergiás legyen, mert kinyúlokKép

Mica,
fogacskához kitartásKép
Kerge nagyobbacskád itt már fel sem tűnneKép

Lányok,
ha jön a jóidő, nem akartok összejönni és dumcsizni, mondjuk nálunk? Lassan időszerű lenne már...

Megyek ájulni, mert ma apa nélkül csináltam végig az egész esti szertartást. Hát ha nekem ez gyakori feladat lenne, én felmondanékKép


Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok,

Van par szabad percem, igy vegre irhatokKép

A fiatalur tegnap mar jobb volt, legalabb a reggeli (hajnali) 5oras szopi utan alszik, es engem is hagy aludni fel7ig, aztan rohanas, oltozessel, reggelivel es ovibamenetellelKép
Utana fel9korul bealudt a kezemben (autoban szokott ilyenkor elaludni, de mikorra elaludt volna, a szerelobacsi elvitte az autonkatKép), aludt 20 percet, majd kaja, kicsi jatek, es 10 korul ujra szunya. Jol is tette, mert halom melom volt, igy nekikezdtem dolgozni. Igen am, de az aramszolgaltato ugy dontott, hogy sok a 3 fazisonkenti 220, igy 1 vagy 2 fazisrol lecsokkentette a feszultseget, es igy a szamitogep nem mukodott (meg meg jonehany dolog, ami ezeken a fazisokon volt..). Telefonalas, hibabejelentes, nem ez volt az elso alkalom, amiota uj trafoallomast helyeztek uzembe, majdnem minden esos napnal igy jarunk..
Delben helyrejott az aram vegre, juhejj, gep bekapcsol, kezdunk melozni vegre. Ahha, a fiatalember ezt megneszelte, es ebredt. Nah, melorol ennyit... halistennek utana delutan olyan jol elvolt a jatekokkal, es az idonkenti anya-markolaszassal, hogy haladtam is a munkammal. Igaz, hogy almos volt, de nem akart aludni, es legalabb nyugos sem volt. Legkozelebb csak 5ora korul aludt egy felorat, utana pedig vmikor fel8-3/4 8 korul aludt el.
Fogacska meg nem latszik, viszont az inyduzzanat profi modonKép Mondtam is paromnak, hogy ez meg csak az elso ketto, mi lesz a tobbi 18nal?KépKép

Betti,
Nagyfiunal csak annyi van, hogy ovodas, es sajnos nem a legjobbaktol veszi at a viselkedesi kulturat.. Ha csak velem van, akkor tudja, hogy nincs "menekulesi utvonal" (Apa), es akkor nem szemtelen, max. csak lustaKép Ha ketten vagyunk vele, akkor orul meg..
Gratula Kevinnek az ujabb fogacskahoz, lassan adhacc neki rantottszeletetKép

Momo,
Az esti szertartasokat neha enis egyedul viszem veghez, hat nem egyszeru, neked meg meg nehezites van plusz 1 fovelKép Bar mostanaban egyszerubb a furdes (es korabban is furdik legalabb Gyuszko, nem huzza sokaig, hogy meg meset nez, jatszik stb.), ugyanis a kicsit vegre a furdoszobaban furdetjuk, es a nagynak nagyon tetszik, hogy o bent van a nagykadban, amig a kicsi a kadra tett allvanyon levo kiskadban furdikKép Ez azert jo, mert a kicsi nem csuszkal a nagykadban, a nagy meg tombolhat, mert nincs mellette a kicsi a vizbenKép Azota hatalmas mosolyokat latok Zolika arcan furdes kozben, mig a szobai furdetesnel inkabb csak turte a dolgotKép
Kered a nagyobbikat par napra?KépKépKép

Talizas johet, most epp talan medence-buli az idealis, nalunk a kislibak mar az udvaron is tudnak uszkalni, nemcsak a "medencejukben"KépKép

Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Tömör leszek,mert a kölkeim ma (is) ordító/hisztiző napot tartanak..

Momo!
Azért ne add fel, csak eljutsz előbb-utóbb (inkább előbb) a dokihoz! Drukkolok!
Köszike a koszmós infót, sose hallottam még egyik kencéről sem.
Örülök hogy bevált a Beba Kép viszont az rossz hír, hogy Mesi nem hajlandó már szopizniKép
De ha belegondolsz, ez sem kevés idő, főleg egy ilyen nehéz eset csajszival;)
Kipettyesedésről sztem kérdezd meg a dokitokat, akár csak telefonon, aztán ha azt mondja meg kéne nézni, csak akkor menj be vele.

(amíg ezt leírtam vagy 20* kellett a hisztérika lányommal kiabálnom)

Mica!
Aha, már értem. Akkor készülhetek én is a kéretlen tanárok hatásáraKépKép Bár még nem 100%, az igaz.
Gratulát köszi, lehet megpróbálom majd a rántotthusitKépKép

most viszont már nem tudok írni mert elmebaj van a köbön Kép

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti,

Sajnos kivedhetetlen, hogy a lurkok a kozossegbol ne szedjenek fel mas viselkedesi-, beszed- es magatartasi kulturat. Ennek vannak pozitiv es negativ oldalai is. A fiamat mar alvasi idoben 2 csajszika koze fektetik, mert veluk nem rosszalkodikKépKép Nagy koraban ezt mennyire imadnaKépKépKép
Ez a huje idovaltozas minden lurkora hatassal van, a legnyomas maszkal fel-le, nemcsoda, hogy oszitenek minket. Eddig meg mondjuk a pindur egesz jol viselkedik, mondjuk o a hidegfrontot nem kedveli, mostmeg melegedni fog az ido.

Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Én Kecskemétről irok és csak egy rövid kérdésem lenne.

Azt az infot kaptam hogy Cegléden van szülőotthon. Ez után érdeklödnék.

Ha vki tud vmit kérem segitsen.

Előre is nagyon köszi.

Üdv,
Nana

KépKép
KépKép
nana09
 
 


Sziasztok!

Nana!
Én nem hallottam még itt szülőotthonról Kép
Hol mondták ezt?

Mica!
Igaz, az biztos.
Mikor fog melegedni az idő? itt ugyanis szét lehet fagyniKép

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti,

Ime kedvenc idojosom elorejelzese:
Hétfőig tovább melegszik az idő és sok lesz a napsütés. keddre virradóra hidegfront ér el bennünket, amely záporokat, zivatarokat és átmeneti lehűlést hoz. Cssütörtöktől ismét sok lesz a napsütés és erősödik a nappali felmelegedés.

Szoval bizakodjKép

Puszi,
Mica
mica
 
 


Mesi az a ritka eset, akinek még a HA tápszerben is túl sok a tehéntej, tiszta ekcéma lett tőle tegnap reggelreKépKépKép Dokinéni hüledezett a gyerek látványától, aztán sikerült találnunk egy jobban hidrolizált gyógytápszert, amihez nem kell még külön allergológiai javaslat, hogy támogatásra felírja. Gyerekdoki még az itteni patikával is konzultált, hogy van-e nekik, majd kezembe nyomta a receptet, hogy délután mehetek is érte. Amikor a párom rohant kiváltani, kiderült, hogy elnézték, csak rendelni tudnakKép Na ekkor lettem kicsit ideges, mivel nekem már hétvégére kellett, de mázlimra amúgy is mentem fel egy társasággal esti sörözésre Pestre, így ott még délután beszaladtam a Nyugati mellett lévő patikába és kaptam...hallelujaKép Már csak az íze miatt rettegek, hogy meg se issza, de láss csodát, én lemeóztam, és szerény ízlésem szerint nem is érződik rajta a gyógytápi jelleg, még a Beba HA-nál is fincsibb...talán Mesi is így gondolja majdKép
Párom tegnap délutántól hősiesen elgardírozta a 3 csajt, csak este rúgott ki a hámból: nagy magányában felfalt egy doboz dianás cukrot és ivott még egy whiskyt is rá...mire hajnalban hazaértem, úgy hortyogott, hogy csak naKépKépKép Ma meg enyhe fejfájás gyötri, vajh méééér?Kép
Én nagyon jól szórakoztam, nehéz szívvel szálltam fel a vonatra, annyira megtetszett a szabadság és a pesti nyüzsi, tegnap ráadásul már igazi, majdnem nyárias meleg volt még késő éjjel isKép De hát egy 3 gyerekes családanya már csak nem mehet el diszkózni, meg pasikat felcsípniKép

Mica, ez az időjós mondhatott volna bíztatóbbat is, mert kedden raknák a terasz korlátjátKép


Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok,

Latom a hetvege nemcsak nalunk volt gep-tavoliKép

Momo,
Jajj, hat nem semmi, amit vegigvisztek Mesivel. Remelem, hogy ez az uj tapi mar jo lesz neki, izles es egyeb jellegben is. Sajnos nekem nincs lefagyasztva tejcsim, pedig adnek, ha volna..
ParodKépKép Hat lehet, hogy ha en maradtam volna a 3 csajjal egyedul, enis beszeszeltem vonaKép Mondjuk en max. alkoholmentes sort iszok, azt is eddig kemeny 2 uveggel az elmult 5 honap alattKép
Orulok, hogy sikerult kimozdulnodKép Ilyenkor olyan jol feltoltodik az emberlanyaKép Diszkozni mehecc, pasi meg minek, van egy szuperpasidKép Aki 3 lurkot magaravallal egyedul, azt markolni kell, szorosanKép Az en parom a kettovel megoszulneKép

Idojosom jelenleg ezt mondja:
Hétfőről keddre virradóra heves záporokkal, zivatarokkal átvonul rajtunk a hidegfront és a délutáni órákban már inkább csak a középső és keleti tájakon várható csapadék. Többfelé megélénkül az északnyugati szél. A hét további napjaiban egészen péntekig folytatódik az igazi nyári idő, sok napsütéssel, gyenge légmozgással. Pénteken hajnalban elszórtan záporok, zivatarok is kialakulhatnak, de délutánra zavartalan napsütés és kánikula várható. Szombaton viszont csapadékosabbra fordul az időjárásunk és akkor délután már megjelenhetnek a nyárias záporok, zivatarok.

Na pa, megyek reggelizniKép
Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Momo!
JajjKép ez a jányKép Én is remélem hogy ízleni fog neki ez a táp, és nem lesz tőle ekcémás!
Sörözésért, és társaságért irigy vokKép, de örülök hogy ki tudtál kapcsolódni végre! Az uradnak meg elismerésem, tényleg nem sok pasi vállalná be!
Az én férjem sétálni se mer lemenni két gyerekkel Kép Bár ha muszáj akkor azért bevállalja, tudomKép

Mica!
Úgy látszik megint elég változatos lesz az időKép

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Új tápi egyelőre műxik, issza és nem pettyes...csak maradjon is így, mert én már nagyon pesszimista vagyokKép
Férjem tényleg bevállalós típus, engem is elvett feleségülKépKépKép Kölköket meg megtanulta már gardírozni, amikor a terhességek alatt segített, csak mindíg a csecsemőellátást törli túl gyorsan a memoárból, így Mesi okozott kisebb fejtörést nekiKép De hagytam mindenütt eligazító post it cetliket, hogy a hülyéknek is menjenKép

Szerintem ilyen beülős, pletyizős esti bulikat mi is rendezhetnék valahol a közelben, persze én könnyen dumálok a reggelig egyhuzamban szuszogó kölkökkel és egy aranyember bébiszitterrelKép


Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!

Még élek,de már alig.Raul végre kigyógyult a bárányhimlőből,de nagyon megviselte,mindenhol tele volt hólyagokkal,és nagyon felment a láza.Annyira legyengült,hogy vinnem kellet.
Tegnap Patrikon felfedeztem este az első kiütést...remélem enyhébb lefolyású lesz a dolog Nála.
Jövök,ha túlleszünk ezen.

Puszi mindenkinek!


Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok,

Kata!
Szoritunk nektek, hogy hamar es konnyeden menjen ez a barikazas.. Raulnak sok gyogypuszi, Patriknak szinten!

Jah, lefelejtettem, pedig eszben volt: az idojaras-elorejelzest a metnet.hu-rol szedtem, forras megjelolese kotelezo, ha kolcsonvesszuk toluk az infokatKép
(Ez az az oldal, ahova szoktunk idojaras-allapotot bejelenteni a muszereink alapjanKép)

Na, rohanok, Gyuszkot, Zolikat oltoztetni, aztan ovikor.. utana meg majd a pindurnak lesz nehez nap, jon az 5hos szuri..

Pussz,
Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Momo!
Örülök hogy eddig minden OK a tápival, remélem így is maradKép
Tényleg egy angyal az urad!

Kata!
Ajjajj, nem kímél titeket a barihimlőKépKép
Én is remélem hogy gyorsan túllesztek rajta! Bízzunk az anyatejben Kép
Nálunk eddig minden betegségnél bevált, remélem nálatok is be fog!

Mica!
Hogy rohan az idő! Már 5 hónapos Zolibaba is!
Remélem simán megy majd minden!

Én ma egyedül vagyok egész nap (bár másor is, de most éjjel se jön haza Ati).
Úgyhogy felköthetem a gatyám (meg inkább az idegeimet..)
Megyek is, kihasználom hogy a fiam még 5 percig alszik..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok,

Csak bekoszonok melo kozbenKép

Zolika hullafaradtan, 2 nyikkanassal turte a szuritKép A vedono meg is kerdezte kint, amikor latta, hogy pakolok, hogy szurit kapott mar? Merthogy nagy volt a csendKép

Adatok: 10150g, 67cmKép

Most alszik, kupot kapott mar a rendeloben, remelem, hogy ezzel az oltassal is ugy lesz, mint az eddigiekkel, szoval alig lesz reakcio, laz meg plane nem..

Momoval futolag talalkoztunk, tunderi pihes haju lanyat lattamKép Hat Zolika ne doljon ra, ez teny, mert o agyonnyomna..Kép (bocsi MomoKép)

Na pusszKép
Mica
mica
 
 


Mica!

Kép
Mennyiiii? azta! Megint jól hízott, nem? Ha jól emlékszek egy hónapja még annyi lehetett mint most Kev. Egyszer kölcsönadhatnád a fiad Heppinek, bevinné a dokinak mutogatni, biztos meg lenne vele elégedve Kép
De legalább nem kell aggódnod, hogy megduplázza e a súlyátKép
Ügyes fiú, hogy nem nyafizott sokat szurinál, remélem az a két nyikkanás a reaga az egész dologra;)
Rakhatnál egy képet is a nagyfiúról!

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti,

Igen, jot hizott, 9300g volt 1 honapja, centi ugyanennyi. A dokino mar nem mond ra semmitKép (Gyuszko ennyi idosen 10,7kg voltKép)
A duplazason nem aggodom, sot, 1 eves korara csak a triplazas lesz meg nala, tobb nem lesz, Gyuszko is igy csinalta, 13.5kg volt 1 evesenKép

Remelem, hogy tenyleg nem lesz szuri-gondunk, most jelenleg epp veszelyessegi potlekot kertem Apatol, mert a gyerkoc szetragja az ujjam, a vallam es az allamat.. annyira dolgozik, es morog kozben, hogy mero viz a feje... amikor nem rag, akkor epp a "haaabvvv" szavajarasa megy, ami a v-knel nyalforccsenessel jarKép

Nos, kep, imeKép Ez egy tegnap esti kep, egyszerre furodtek a lurkok, egyszerre vittem be oket (ez 29kg-ot jelent minimum), aztan pizsibe bujt mindketto, majd Zolikat leraktam a nagyagyra, es megkertem Gyuszkot, hogy vigyazzon ra, amig en kirohantam wc-re. Mikor bementem, az alabbi kep fogadottKép
Kép

Mica
mica
 
 


Sziasztok,
Csak beköszönök, hogy élünk, minden okés csak nincs mit mondanom Kép

Mica,
Fiacskáid gyönyörűek Kép Tényleg be lehetne vinni a midokinkhoz, bizti dagadna a melle a melle Kép

Viccet félre téve! Tegnap felhívtam Ibolyt. Csajoooook, hogy ennek a nőnek milyen kedves hangja van!!! Mondjuk képről is nagyon szimpi, nem is láccik rajta, hogy 4 gyermeke van Kép Elregéltem a sztorinkat, jól kitárgyaltuk, én ismét megerősíttettem döntésemben, amihez teljes elismerése párosult (ikreket ilyen sokáig szoptatni azok után, hogy Orsi milyen hamar tápos lett, mikor sok ikres anyuka szinte nem is szoptat, mondván, úgysem fog menni sokáig, akkor meg minek "kínozza" magát)... stb stb
Nagyon jólesett minden szava, és külön felhívta a figyelmemet egy-két dologra:
1.) a srácok ezen túl sem fognak (valszeg) többet hízni havi 100-300g-nál
2.) ő a helyemben biztosítaná a dokit, hogy megbízom az orvosi tudásában, de a gyermek táplálásában így-és-így döntöttem, vállalva a felelősséget, és bízva abban, hogy az idő engem igazol
3.) ne cseréljek orvost, hanem ha tényleg engem fog igazolni az idő (és miért ne lenne így), ajánljam fel, hogy más anyukáknak is szívesen segítek, akiknek szoptatási gondjaik vannak Kép
Legyek én a példakép!!! Kép
4.) kérdezzek rá, hogy ha úgy gondolja a doki, hogy kevesebb a tejem, miért nem a tejserkentésben segít (védőnővel, praktikákkal, receptekkel, szakirodalommal stb), miért egyből tápot ír fel?

Szal nagyjából ez van.

most viszont vinnyogás van, de még fel akarom hívni Bettit is Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Ma tetőzik a himlő Patriknál,ráadásul tegnap az első fogacska csücske áttörte az ínyét,most azzal is szenved,az oltás helye is göbös.Szóval van minden baja,csak kézben alszik el és szopizni sem akar.
Úgyhogy rövid leszek.


Betti!
Köszi a mailt,legalább kicsit jobb kedvem lett!Kép

Mica!
Irtó jó a kép!
Gyuszkó hatalmasat nőtt!!!

Heppi!
Nem tudom láttad-e már,pénteken a Spektrumon 20.45-kor lesz:Ikrek-öröm és küzdelem.(Éppen egy időben az Élet az anyaméhben-nel,ami a NGC-n lesz,úgyhogy majd kapcsolgathatok!Kép)
Ismétlés:vasárnap 17.35-kor.

Momo!
Neked is puszi.Kép

Mennem kell.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Csak gyors, mert elég sz.rul vok..

Mica!
Bevallom én elbőgtem magam a törődésen+ a képen. Olyan édesek, és gyönyörűek! Büszke lehetsz rájuk!

Heppi!
Csodálom a bátorságod hogy ki tudod mondani a gondolataidat!
Én úgy érezném adok egy pofont a... -nak, bármit is mondanék.
Remélem neked nagyobb hatásod lesz Kép!
Mégegyszer bocsánat Mendi viselkedéséért, még soha nem csinált ilyeneket! Kép úgy égtem/ek miatta!

Kata!
Örülök hogy írtál, meg hogy sikerült picit emelni a hangulatodonKép
Fogacskához gratula!
Himlő remélem gyorsan elvonul, és lesz egy kis nyugid!
jajj, szegény! akkor nem is eszik semmit?
Kár hogy incs se Spektrumunk, se NGC-nkKépKép

Na, megyek, talán megkockáztatok egy sétát Ati elé..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?