Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Tkrisz:
Igen lépeget már Nimród ,de csak akkor hajéandó ha fogjuk a kezét.Magától csak akkor sétál ha nem veszi észre hogy elengedtük.
Szegénykém már úgy mászik,hogy a talpán meg a tenyerén,fáj a térde a betontól.Jó foltos lett,de mindig mondjuk eki hogy két lábon közlekedjen végre és nem fog fájni a térdeKép
Ja,Krisz,Nimródnak is volt olyan hogy 3 napot nem szopizott és a tej sem kellett neki.

Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

Hát köszi lányok a kérdéseiteket...így is- úgy is vagyok.Ha eszem (szinte) két óránként valamit akkor egész jól vagyok,reggel is ahogy felkelek gyorsban csinálok egy pirítóst,így okés.Néha van egy-két hányingerem még,de nem olyan vészes.Főleg most hogy ilyen jó idő volt és szinte egész nap kint voltunk,így nem volt gáz. Persze hozzáteszem szinte minden ebéd után alszom Márkkal együtt...Amikor eszembe jut bekapok egy Elevitet is,de nem tudom az igazán használ-e a hányinger ellen.Azt hiszem B6-ot kéne szedni.
Az a gond,hogy 2 hét múlva repülünk és attól félek hogy a repülőn még rosszabb lesz.Ma megyünk a doki nénihez,hogy Márkinak is írjon fel valami kúpot a rosszullét ellen.
Anita:tényleg nagyon ügyi Nimród,jól csináljátok hogy mondjátok neki a dolgokat,észre veszi hamar hogy tényleg jobb két lábon menni,hogy ne fájjon a térde.

A dátumot tényleg találjátok ki és majd mondjátok hogy mit vigyek.Én is szívesen sütök bármit,de üdítőt is vihetek ha az jobb.

Dóri:hihetetlen ez az ovis dolog,Vik hogy reagál rá,várja már?Ja és gratulálok a vizsgádhoz!
Nálunk sajna az anyák napja még semmilyen sem volt... bezzeg anyukám mesélte hogy az oviban,benézett minden csoport ünnepségére és azt mondta mire hazaért bedagadt a szeme,annyit sírt,mert olyan édesek voltak a kicsik és az anyukák úgy maghatódtak... Ezt gondolom eddig csak Lau érti igazán,nem? Kép Jövőre már Dóri is pityeregni fog,aztán még egy év és mi mindannyian! Alig várom!

Puszi mindenkinek
kismuki
 
 


SziasztokKép

KrisztiKép Végülis a többi nap sem olyan rossz, ha kedden szeretnétek, akkor legyen kedden, majd megoldom akkor valahogy. Délelőtt nekem jobb lenne, nem tudom, többieknek hogy jobb.
Mailt dobom nemsokáraKép

DóriKép Gratulálok a vizsgáidhoz, szerintem nem tudnám pocakosan, kisgyerek mellett megcsinálniKép

AnnamariKép Anyáknapja múlt pénteken volt, nagyon megható volt, főleg az, hogy az én nagycsoportosom ott szavalt középenKép

Ki mit visz majd a talira?

Megyek, mert a cseppem reklamálKép

Lau
lau
 
 

 
 

Lányok, akkor legyen hétfő, az jobb mindenkinek, úgy tűnik. Mondjuk fél tíz körültől szállingózhattok Kép. Mindenki hozzon amit gondol, rágcsálnivalót, innivalót, de nem kell túlzásba vinni. Kávé, tea, miegymás lesz itt is.
Akkor majd írjatok a címemre és leírom a címünket ésaz útvonalat.

Máté még mindig nem akar szopizni, remélem, nem tart már soká, mert én szenvedek a sok fejéssel és borogatással...

Puszi, Krisz

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Képzeljétek, ma nagytakarítottunk, és Máté mindenhová követett, néha segített is szétpakolni Kép, készült egy jó kép, felteszem nektek. KépKép

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Krisz, minden tiszteletem a tiéd! Én amióta Misi van, nem csináltam ekkora nagytakarítást Kép
A kép meg nagyon édes, látom a nagy segítséged!
Akkor hétfőn 1/2 10 körültől megyünk Kép

Képzeljétek, ha minden igaz, a hét végén már mehetünk festeni az új lakásba! El se hiszem, hogy itt tartunk Kép

Én "csak" puszit kaptam anyák napjára, tiszta nyál lettem tőle, de nagyon édes volt! Kép
sus1
 
 


Sus, hát köszi, örömmel zsebelném be a dícséretet, de nem lennék fair, ugyanis anyukám segített, a munka oroszlánrészét ő végezte, Máté mellett tényleg nehéz lenne így belemélyedni... Kép
Tök jó, hogy már itt tart a lakásügyetek, akkor hamarosan költözés is lesz, ugye?

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Sziasztok lányok!

Bocsi, hogy eltűntem, de ápr. 16-án édesanyám elhunyt. Lent voltunk vidéken, csak pár napja jöttünk haza.
Sajnos az internetem még mindig nem működik, így nem tudom mikor tudok újra "beszélgetni" veletek. Amint megjavul,ígérem írok!

Gabi és Bence (aki lépeget - eddig 6-7 lépés a rekord!)

Kép
Kép
almadi
 
 


Sziasztok!
Almádi:Õszinte részvétem.

Mennénk mi is a talira.

Krisz
Leírnád nekem,hogy merre kell menni?

Jó éjt
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!
Anyuéknál voltunk egy pár napot, azért nem voltam!

Gabi!
Õszinte részvétem és sok erőt kívánok neked!

Krisz!
Nekünk is jobb a hétfő, szerdán vendégeink lesznek. Bár már tanulnom is nagyon kellene, igaz Anyuéknál csak a könyveket bújtam...

Azért a panel nem akadálya a levegőn létnek, mi órákat vagyunk kint, sokszor délelőtt és délután is Kép

Voltunk majálisozni, Máté egész nap fél órát aludt a réten, de elég volt neki Kép Teszek fel egy képet...

Kép

Tigris!
Gratula a vizsgához, remélem én is ilyen jól fogok majd szerepelni!

Máté annyira édes mostanában (persze mindig az volt), rengeteg dolgot tanult a héten is és már szinte csak járva közlekedik. Így el is határoztuk Apával, hogy még idén babaprojectbe kezdünk Kép

Kép

Kép
csaju
 
 


Gabi: nagyon sajnálom, őszinte részvétem.

Anita: írj légyszi a mailcímemre, ahogy a többiek, a neten nem szeretném megadni a címem, köszi. Vagy megadhatod a te mailcímed és szívesen megírom.

Csaju: haláli Máté, szinte látom magam előtt, ahogy sétál! Kép Tetszettek neki a repcsik? Akkor átjöttök ugye ti is hétfőn?
Persze hogy nem akadály a panel, nem úgy gondoltam, de azért aki kertes házban lakik, könnyebben megoldja a levegőzés témát, akár egész nap kint játszhat a gyerek és bármikor beszaladsz vele, ha enni, inni, pelenkázni kell vagy ha álmos. Azért játszótérre vagy máshová elindulni vele jóval körülményesebb és haza kell menni, ha bármi van. Nagyon jó lenne egyszer kertes házhoz jutni! Kép

Akkor szeretettel várunk mindenkit hétfőn!

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Sziasztok!

Nagyon sajnálom,de megint le kell mondanom a talit.Tényleg bocs lányok.Hétfőn ell kell vinnem az autót vizsgáztatni.Pedig már úgy örültem Kép


Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

Gabi:nagyon nagyon sajnálom,részvétem...sajnos gondoltam,hogy ezért nem voltál régóta felénk.
Kitartás,remélem hamarosan azért találkozunk!
Anita: már komolyan kíváncsi vagyok rád,remélem legközelebb már eljössz
Krisz:mi is tuti megyünk,mindjárt írok neked mailt is.Fél 10 körül mi is ott leszünk,főleg mivel apa éjszakás,így jó is ha hamar eltűnünk itthonról.
Csaju:Máté tök cuki,a babaprojekthez pedig HAJRÁ!
Sus:de jó nektek,hogy költözhettek!Majd hétfőn remélem elmeséled milyen a lakás meg minden.
Puszi nektek
kismuki
 
 


SziasztokKép

GabiKép Sajnálom, nagyon sok erőt kívánok Neked, őszinte részvétem!!

AnitaKép Nahát, most már aztán tényleg el kell jönnöd valamelyik talira!!Kép Autó vizsgáztatásKép Nekünk is vinni kell a jövő hónapban, már előre félek, mennyibe fog kerülni.

KrisztiKép mi tuti megyünk, Balázs nagyon is jól van, úgy, hogy ma produkált egy felállást!!!Kép Jó, azért egy pillanat volt az egész, meg is lepődtem, de még erőteljesen gyúrnia kell lábra, hogy el is bírja saját magát. De olyan lelkes, már odamászik - még kicsit ügyetlenül - a játékokértKép

CsajuKép Hu, ez nemsemmi, én is drukkolok, hamarosan akkor Te is zebrázol majdKép Gratula Máténak, nagyon ügyes!!Kép

AnnamariKép hogy vagy? Hányinger elmúlt már?Kép

VÁrom már a hétfőt, tök jó lesz a sok gyerkőc egymás hegyén-hátán...na, azért nem szó szerintKép

Lau
lau
 
 


Sziasztok!
Tettem megintfel képeketKép
Anita

http://www.babaszoba.hu/services/albums/admin/list?alid=10991

Kép

Kép
anita23
 
 


na nem lett jó,szóval Rádi Nimród Ágoston néven van,a babaszobán

Kép

Kép
anita23
 
 


Lányok, nem tudom, hogy megyünk-e hétfőn.
Nagyon szeretnénk, de sajnos az én álom jó alvó gyerekem borzasztó dolgokat produkál éjjel.
Elkezdett félni: "boszorka van a szobámban" stb, sokszor felkel éjjel, és reggel is 6.30-kor kel, nagyon nehezen bírom fizikailag a sok felkelést ekkora pocakkal. Ha elmegyünk valahová autóval, akkor hazafelé általában elalszik a fáradtságtól és nem tudom becipelni a lakásba. Ráadásul szerdán vizsgázom, de hát tanulni sem tudok így. Szerencsére most hazajött Apa Angliából, talán Õ hiányzott neki, majd meglátjuk. egyébként is igen nehezen kezelhető szituációkat teremt Viktor, biztos a dackorszak kezdete. Eddig még kibírtam türelmesen, de lányok, ma már ordítottam vele. Soha nem hittem magamról, hogy ez is bekövetkezik :-(
Krisz, felhívlak hétfőn délelőtt, hogy mi lesz, az éjszakától függ.
Pusz mindenkinek
Dóri
tigris
 
 


Sziasztok!
Épp akartam írni, hogy remélem, senkinek nem jön közbe semmi! Kép
Dóri, persze azért megértelek, ha nem tudtok jönni, elhiszem, hogy nehéz most Viktorral, főleg nagypocisan. Azért remélem, hogy jó éjszakátok lesz és tudtok jönni!
Lesz finom gyümölcssali! Kép Ezt most motiválásnak szántam Kép.
Puszi mindenkinek, várunk benneteket!
Ja, Anita, tök jók a képek, nagyon aranyos és ügyes Nimród, te meg milyen csinos vagy, sárgulok az irigységtől! Kép

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Sziasztok!

Bocsi, de sajna mi sem tudunk menni, mert apa elvitte reggel a kocsit, Bkv-val meg hosszú idő, és ma sokat kellene dolgoznom is. (Így már nem fér bele.)Kép
Érezzétek jól magatokat, és csináljatok képeket!
Legközelebb biztos megyünk!
Pussz: Sus
sus1
 
 


Sziasztok!
Bocs lányok, én úgy beszéltem meg Krisszel, hogy ha Máté felébred átmegyünk. Ez 2 után lett volna aktuális, de annyira fáj a fejem, hogy ki sem mozdultunk azóta. Már azon gondolkodtam, hogy szólok Csabának jöjjön haza, de most már jobb (több gyógyszer után).
Most viszont kénytelen vagyok lemenni Mátéval, mert minden repülő hallattán felfelé mutogat és ha ha autót hall berreg!

Remélem jól éreztétek magatokat Kép

Kép

Kép
csaju
 
 


SziasztokKép

Na, a végén 3-an voltunkKép Annamari, Kriszti és én, na meg a cseppekKép Mi nagyon jól éreztük magunkat, majd a képeket is felteszem, amint lehet, és le tudom tölteniKép
Sajna, nem tudtunk sokáig maradni, mennem kellett még a cégemhez is, és Bazsi kezdett nyűgösködni...utána aludt fél órát, majd itthon délután még 2 órát a levegőnKép

Csaju: ma délután én is kótyagos voltam, jó lett volna aludni, de a gyerkőcök mellett nem tudom beütemezniKépKép

Na, megyek,mert megyünk pancsizni

Pussz
Lau
lau
 
 


Sziasztok!

Irigykedve olvaslak Benneteket, hogy talizgattok. Már mennénk mi is, de hát..

De régen írtam! Csak meg akartam nézni, hogy mit írtam már, de jó sokat kihagytam

Van egy jó hírem meg egy rossz. Melyikkel kezdjem?

A főorvos azt mondta, a babák szerdán jöhetnek haza, mert elérték a 2 kilót és jó az állapotuk. Ez a jó hír.

A rossz hír:
Legnagyobb bánatomra bent kell hagynunk őket, mert mindketten hordozunk valami bacit és ki kell kúrálnunk magunkat, nehogy őket megfertőzzük. A háziorvos azt mondta, hogy egy hétig ne nagyon látogassuk őket. (azért jól van?)
A gyerek-dokinénivel pedig megbeszéltük, hogy jövő hét elején jönnek haza a manók. Addig kiderül, nem kapták-e el tőlünk ezt a nyavalyát. Holnaptól már 30-akat esznek, és végre leveszik róluk az infúziót.

Közben múlt héten Gergő vért is kapott mert nagyon vérszegény volt.

Most megyek, mert fejni, azt változatlanul kell.

Puszi mindenkinek,
Annamari

Két kép a fiaimról:

Ádám:

Kép

Gergő:

Kép

KépKép

Kép
bannamari
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!
Krisz:
KösziKép Én egyre rosszabbul érzem magam,már ami a csinosságot illeti,lehet csak az állandó itthonlét miatt.




Bannamari:
Csodaszépek a babák.Nagyon sokat nőttek.
Nálunk is rohan az idő.Nimród 1 éves lesz már.El sem hiszem.Mennyire öregszenek ezek a gyerekekKép
Szép napot mindenkinek!
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!
Annamari: nagyon megnőttek a fiúk és örülök,hogy végre haza is mehetnek.Tudom,biztos rossz,hogy még 1 hetet várni kell,de az ő egészségük most mindennél fontosabb,úgyhogy gyorsan gyógyuljatok meg! Alig várom a beszámolód,hogy milyen otthon velük és hogy haladsz minden mással...(füri,szopi,alvás,stb...)
Anita:ne érezd magad rosszul ahogy a képeket nézem tényleg tök vékony vagy....nekem most van mire fognom,hogy miért hízok,de ha meglesz a baba,idővel nagyon össze kell kapjam majd magam.
Krisz: tényleg finom volt a gyümisali és én is jól éreztem magam.Márk mikor felkelt délután rögtön elújságolta apának,hogy a Mátéval és a Balázzsal játszott.Édes volt. Kép
Dóri,remélem minden oké,nem jelentkeztél...
Többiek remélem mostmár legközelebb talizunk!!!

Annamari
kismuki
 
 


Sajálom, hogy nem jött össze, hogy menjünk Kép
No legközelebb, remélem addigra a lakással is készen leszünk (falról ocsmány tapéta kapargatása, törött wc cseréje..stb Kép )

Kismuki, hogy vagy? És a rosszulléteid? Kép
Annamari, tényleg nagyok már a fiúk, kitartás, már csak pár nap, és végre hazavihetitek őket! Kép Remélem, már jobban vagytok!!!

Sus, a kőműves, festő, bútor-asztalos... Kép
sus1
 
 


Annamari!
Nagyon szépek a fiúk és sokat nőttek Kép Remélem most már nem lesz akadálya annak, hogy hazavigyétek őket!

Mindenkinek kellemes hétvégét, jó pihenést Kép

Kép

Kép
csaju
 
 


Hali lányok, nem tudtok véletlenül megbízható víz-gáz szerelőt javasolni? Kép
Pussz: Sus
sus1
 
 


Sziasztok!

Sus:köszi,mostmár csak a reggelek gázosak,de ha betoltam a két pirítósomat akkor nincs gond.
Sajna nem tudok neked segíteni,de olyan sok szórólapot dobnak be,biztos azok a szerelők megbízhatóak.
Lányok:mondjatok már meg nekem ,hogy milyen gyógyszereket vigyek magammal mindenképpen külföldre?! Én csak Panadolra,lázcsillapítóra és Dedalonra gondoltam.Szerintetek kell még valami?

Köszi
Annamari
kismuki
 
 


Annamari, szerintem kérdezd meg a dokidat, hogy egyáltalán mit szedhetsz! Úgy tudom, a Panadol lázcsillapító is. Egyébként attól függ, hova utaztok. Amikor terhes voltam, mi Tunéziába utaztunk, oda pl. vittem vízfertőtlenítő tablettát, meg gyógyszert hasmenésre, székrekedésre (Tisasen, a másikat nem tudom). (meg párom vitt gyomor fertőtlenítőnek pálinkát, de én azzal nem éltem Kép)
Vigyél még magadnak valami kekszet a rosszullétek ellen!
Mikor utaztok?
sus1
 
 


Sus!
Szerdán megyünk és vasárnap jövünk haza.
Én nem szedek be most semmilyen gyógyszert sem,Márk miatt kérdeztem,hogy ti mit vinnétek a helyemben a piciknek?
Szerencsére Dániába meg Svédországba megyünk,tehát ilyen vízfertőtlenítő meg hasmenős gyógyszer tuti nem kell.
Kekszet meg ne is mondd,már 2 csomaggal vettem,biztos ami biztos,anélkül még a boltba sem indulok el,nemhogy repülőzni...
Hogy álltok a lakással? Tapétázás megvolt már?
Nem irigyellek,még elevenen él bennem az emlék mikor mi költöztünk...2 hétig csináltuk minden nap a lakást.Valami fanatikus Újpest drukker család lakott itt előttünk,mert az összes cső és radiátor LILA Kép volt.A tapéta pedig pepita mini kockás versenyautókkal. nem is értem...
Szóval kitartás!
Jó éjt
kismuki
 
 


Szerintem azért székrekedésre kúpot vigyél, a gyerekek néha meglepő dolgokat tudnak művelni! Egyébként én sem vinnék mást Dániába. (Én sem szedtem be semmit, de én szerencsére nem voltam rosszul levős Kép)
Mi festeni akarunk, de előtte egy vastag, és meglehetősen undorító tapétát kell lekaparnunk a falról! (az előző lakó tapéta mániás lehetett, mert minden le van tapétázva, még a beépített szekrények ajtaja is Kép)
Na megyek is, mert indulunk. Még este benézek Kép
sus1
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon rég nem jártam erre, de azért az örömhírem megosztom Veletek is!
2005.05.02-án 6:40 perckor megszületett kislányom
Noémi 2900 grammal és 51 centivel és rengeteg hajjal Kép
Teszek fel képet Róla, hogy láthassátok Ti is.
Most már itthon épp összeszokóban vagyunk, ami nem egyszerű, de hisz' ezt Ti is tudjátok.

Puszi
Bedi
KépKépKép

Edina

Kép
Kép
bedi
 
 


Bedi!

Nagy-nagy gratula!
Sok tejcsit és jó sok energiát kívánok a babóhoz!
Gyönyörű kislány.
Gondoltam ám, hogy megvan a baba, annyira eltűntél.

Annamari!
Irigyellek. Azért jó útat kívánok Nektek.

Puszi mindenkinek
Annamari

KépKép

Kép
bannamari
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!
Sus,köszi a tanácsot,viszek olyan gyógyszert is akkor.
Bedi: nagyon-nagyon örülök és gratulálok neked. Tényleg nagyon édes kislány.Mostmár viszont ne tűnj el,hanem írj majd mindig,hogy hogy vagytok.
Nem is beszélve arról,hogy elég fiú túltengés van itt a topikban,tehát várjuk a lányokat!!! Kép
Ha lesz időd,akkor a szüléstörténeted mindenképpen tedd majd fel.
Annamari:meggyógyultatok már?Fiúk mikor jöhetnek haza? Talán már holnap?

Ki fog szülni most legközelebb lányok?
Dóri előtt még volt valaki,nem?
Kellemes Pünkösdöt mindenkinek!
Annamari
kismuki
 
 


Annamari!

Látszólag meggyógyultunk, de nem tudom, hogy mit mutat a labor. Majd kedden vesznek vért, attól tette függővé a doktornő a hazajövetelt. Remélem, most már megúsztuk a nyavalyákat egy időre.

Sweetladynek is előttem kellett volna szülnie. Õ is nagyon eltűnt.

Puszi

KépKép

Kép
bannamari
Budapest XIII. kerület
 
 


Bedi, nagyon aranyos a lányzó! Te miért maradtál le a képről? Kép
sus1
 
 


Hali!

Nagyon szépen köszönjük a jókívánságokat, reméljük úgy lesz Kép

Bannamari: örülök, hogy jól alakulnak a dolgok a kisfiúkkal. Nagyon aggódtam értetek amikor nem láttalak a felkészítőn, de aztán mesélték, hogy sikeresen megszülettek az ikrek! Gratulálok így utólag is.
Kismuki: köszi, igyekszem és neked is gratula, ha jól olvastam akkor várjátok a második csemetét, azt hiszem jobban jársz, mintha visszamentél volna melózni. Tudjátok már milyen nemű lesz?
Sus: köszi. Csak azért, mert én nem nyújtok ilyen szép látványt Kép és természetesen Õ a lényeg nem én.

Sweetladyvel egy szobába voltunk, minden rendben van Velük is 4-én született meg a kisfia Levente. Sajnos nekik nincs otthon net-jük ezért nem írt mióta nem dolgozik.

Puszi

Edina

Kép
Kép
bedi
 
 


SziasztokKép

BediKép Gratulálok, gyönyörű a kislányod!!Kép
Szüléstörténetedet leírod majd? Remélem, gyorsan mentek a dolgok!Kép Sokan vannak a kórházban most a gyerekágyason? Elég sokan várják most májusra a babájukat, ismerőseim közül is 3-an szültek most.

Sweetladynak is hatalmas gratulációt küldök, úgylátszik, fiú fronton még tartjuk az előnytKép Annamari: kíváncsi vagyok, milyen nemű lesz a pocaklakódKép
Lila radiátorokKépKép

Képzeljétek, Balázsbaba felállt 12-énKép azóta persze állandóan csak állni akar, tegnap meg apja kezébe kapaszkodva meg lépegetni...remélem, nem tesz rosszat a lábának, de gondolom, ha nehezen menne, nem tudna felállni.
Hétvégén lesz 8 hónapos.
A múlt héten megvolt az első és a második átaludt éjszakánk is, tök furcsa volt egybe aludni 7,5 órát, úgy éreztem, hogy túlaludtam magamKép
Most megint felkelt éjjel 2x, de érzem, hogy jön a 6. fogacskája, már egész lent van, és fehérlik az ínye. Az 5. fog miatt a hét elején aludtunk egyik éjjel nagyon keveset, mert 3/4 óránként felébredt.
Azért legalább megmutatta, hogy tud ő aludni is, ha akar.Kép
Sajna, a tejcsim már nem elég neki, este is kap a szopi után tápszert, egy hatalmas cumisüveggel benyom, ezzel már nem tudok lépést tartaniKép Azért kicsit szomorkás vagyok, hogy már csak naponta 3x vagy 4x szopizik csak, az is inkább csak megnyugtatásképpen. Olyan jó szoptatni, Ákost is csak 9,5 hónapos koráig szoptattam. Kíváncsi vagyok, a jövő heti mérlegelésen mennyit nyom majd a nagylegényKép

Ennyi idősen lehet már adni neki narancslét? Mert mostanában elég száraz és kemény a kakija, hiába itatom teával meg vízzel, nehezen kakil. A narancslé meg oldaná kicsit neki.

Mikor és hol lesz a következő tali?
A taliról készült képeknek mindjárt készítek egy albumot és felrakom oda.

Fürdés közben:
Kép
A céklaevésKép
Kép

Pussz
Lau
lau
 
 


Az albumba felraktam a képeket:
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=5658

Kriszti: elküldöm a jelszót, ha gondolod, és azokat a képeket, amiket készítettél, fel lehet ide rakni még!

Lau
lau
 
 


Nagyon jók a képek!! Kép Sajnálom, hogy nem voltunk ott Kép
Mikorra tervezitek a következő talit? Mi most eléggé be vagyunk fogva a költözés miatt, de igyekszünk menni!
sus1
 
 


Sziasztok!

Jók lettek a képekKép
Bedi és Sweetlady:
Én is gratulálok.


Felajánlanám hogy legyen a tali nálunk,azon a 3nm szabad helyenKép)

Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Bedi!
Nagyon gyönyörű a kislányod, gratulálok hozzá Kép

És gratulálok Sweetlady-nek is, bár ő úgy sem tudja elolvasni Kép

Lau!
Jók a képek!

Mi egész hétvégén csavarogtunk, most pedig itt van Apukám, hogy utolérjem magam tanulásilag, ugyanis péntek-szombat vizsgázom!

Kép

Kép
csaju
 
 


Tényleg Krisz, hogy álltok a szopizással?

Kép

Kép
csaju
 
 


Sziasztok!Kép

Anita: jó, megyünk hozzátok!!Kép Persze, ha tényleg komolyan gondoltadKép

Sus: még nincs konkrét időpont megbeszélve, csak az, hogy lesz tali nemsokára.
Mikor legyen lányok?Kép

Megyek kajálni valamit, egész délelőtt szaladgáltunk, Balázsbaba meg alszik mostKép

Lau
lau
 
 


Sziasztok lányok!

Nem hittem volna,hogy még lesz időm idenézni,de azért csináltam 5 szabad percet.
Ma "csak" kétszer hánytam Kép így kicsit be vagyok parázva a holnapi repüléstől,de mindegy.
Vasárnapig aztán nehogy lemaradjak valami érdekes dologról...remélem lesz mit olvasnom.

Lau:tényleg nagyon ügyi Bazsi,nektek is vége akkor a nyugodt életnek.
A taliról csak annyit,hogy ha nem esik ki nagyon nektek Újpalota,akkor nálunk is nyugodtan lehet a tali.Bármikor,amikor a többségnek jó.Viszont szerintem mostmár várjuk meg a júni közepét,ha jól tudom,addig tart most a vizsgaidőszak....így akkor már senki nem foghatja majd a tanulásra,hogy nem jön.
Krisz,nem írtál régóta... Dóri sem és egy csomóan sem.
Láttam,hogy Vukkocska és Benö egy másik topikba írnak,azt hiszem az őszi babásba.Lehet nekem is kéne oda is írnom....áh,örülök,hogy erre van időm.
Megint bőgtem a Vészhelyzeten,nem is értem,hogy lehet ilyen érzésekkel teli filmet csinálni,ami tök élethűnek tűnik.Teljesen átérezhető szerintem.

Na jó,lépek,mert még át kell néznem a bőröndöt.Már nagyon izgulok!

Puszi mindenkinek,vasárnap este jövök!
Annamari
kismuki
 
 


Annamari, lehet, hogy most ki kéne hagynod a Vészhelyzetet? Kép
A júni közepe szimpatikus, addigra nálunk is nyugi lesz (remélem).
robogok dolgozni, holnap jövök! Ja, és nekem újpalota is jó!
sus1
 
 


SziasztokKép

AnnamariKép Nekem nem esik ki egyáltalánKép
Tegnap én is néztem a Vészhelyzetet, és teljesen a hatása alá kerültem...itt zokogtam a tévé előtt, annyira megindító volt. Hallottam már sajnos ilyen esetet, egyik kismamatársammal is majdnem megtörtént hasonló, de épp a ctg alatt történt, hogy belecsavarodott a babó, és gyorsan császár lett. De Neked, Annamari, tényleg nem szabad ilyen dolgokra gondolni!! A terhesség alatt igazából a legtöbb ilyen információ eljut a kismamákhoz, mindig van aggódnivaló.

Megkaptam Krisztitől az ő képeit, amiket ő csinált, kiegészítettem az albumotKép Nem lett olyan hűde sok kép összesen, de szerintem nagyon édesek rajta a babákKép Szerencsére nem vagyok rajta, csak egyenKépKép

Ákossal voltam ma orvosnál, mert hétfőn lent voltunk a játszón, és szálldostak ezek a fehér szöszök. Na, akkor elkezdte dörgölni az orrát, egy óra múlva meg már köhögött. Szinte a szemem előtt kapott allergiás reakciót ettől a szösztőlKép Kaptunk a dokitól beutalót a tüdőgyógyászatra, asztma-allergia gyanúval, megyünk 31-én.
Múlt éjszaka horror volt, Ákos alig bírt aludni, mire végre elaludt hajnalban, Balázshoz kellett kelni, neki meg forró volt a buksija...kapott kúpot, attól izzadni és nyűgösködni kezdett, de 6 körül visszaaludt, és aludt 9-ig. Ma reggelre meg semmi baja. Lehet, hogy a fogától lázasodott be? MIndenesetre remélemKép

Adtam neki narancslét két napja, hát, ne tudjátok megKép Kb. 4x kakilt délután, annyi felgyűlt a pocijában, de azóta jól érzi magát.

Többiek? Mizujs veletek?

Pussz mindenkinek!
Lau
lau
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm még 1x a gratulációkat, hát mit tagadjam én is el vagyok telve a picúrtól Kép

Kismuki: remélem jó utatok lesz. Ha visszajösz elolvashatod a történetem, mert nagy nehezen, de összehoztam, viszont olyan hosszúra sikeredett, hogy külön word doksiba kellett megírnom Kép
Legyen türelmetek végig olvasni!
Lau: megírtam, fel teszem. Nagyon szép a kisfiad!
Azok a szemek, tutira levesz majd minden lányt a lábáról Kép
Amúgy igen nagyon sokan voltak a gyerekágyason, mint a történetemben is írtam annyian voltak, hogy szülés után várnom kellett, míg kiürül az egyik szoba. Melegfront volt amikor szültem, én indítottam hajnalban és aznap még 3 szülés volt. Három kislány és egy fiú volt az arány! Ebből kettő lány Csapó dokinál született (egyik az enyém)és mindkettő rengeteg hajjal Kép
Szerdán pedig hidegfront volt és ismét 4-en szültek, de rengeteg nagypocakos mamával találkoztam a CTG-nél amíg bent voltam. Szóval kevés gyerek születik vagy sem, most ott elég soknak tűnt!

A június nagyon barátságos időpont lenne egy találkozóra, mert arra már valószínű mi is eltudnánk menni a kislánnyal, már ha nem gond Nektek.

Puszi
Bedi<!--attachment: SZ_L_SEM_T_RT_NETE-225043.unk*attachment_icon.gif*application/octet-stream*32.8**SZ%26Uuml%3bL%c9SEM+T%26Ouml%3bRT%c9NETE%2edoc --><center><pre>
Kép
SZÜLÉSEM TÖRTÉNETE.doc (32.8 k)</pre></center><!--/attachment-->

Edina

Kép
Kép
bedi
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk ám még mi is, csak vidéken időztünk több napot a nagyszülőknél, így nem tudtam írni. Máté végre igazán sokat volt friss levegőn, na és persze én is! Kép De hazaértünk a csúnya időre! Kép Kép
Máté egyébként újra szopizik, négy nap után feladta a sztrájkot, de először még sokat harapott, mostanra talán normalizálódott a helyzet. Most már csak reggel korán és este elalvás előtt szopizik, de ez most sokkal ideálisabbnak tűnik, jó így.

Bedi: gratulálok a nagy eseményhez, gyönyörű a kislányod!!! Kép Kitartást az első időszakhoz, remélem, minden oké veletek! Kép

Sweetladynek is nagy gratula!

Annamari: remélem, bírod a repülést és jól telik a nyaralás, majd számolj be!

Lau: remélem, jobban vannak a fiúk azóta!

Puszi mindenkinek, megyek tornázni! Kép

Krisz

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Sziasztok kismamak, anyukak,

egy kis programajanlo nektek szeretettel:
Kedves Te!

Lehetsz férfi vagy nő, kamasz, gyermektelen, anya, apa, nagymama, nagypapa, szóval az életkor teljesen mindegy. Mert mindannyiunknak közünk van, volt, lesz vagy lehet ahhoz, amiről jövőhéten, május 23- tól 29-ig szó lesz.

Jövőhéten ugyanis a Születés Hete országos rendezvénysorozat lesz sok-sok helyszínnel. Hogy pontosan hol és mikor, azt megtudhatjátok itt: www.szuleteshete.hu , a térképre kattintva.

Maroknyi csapatként (de rengeteg támogatóval) hónapok óta keményen dolgozunk azért, hogy megmutathassuk mindenkinek, neked, nektek is, hogy lehet máshogy is szülni (függetlenü a szülés helyétől), hogy miért lehet ez nekünk jó, mint egyéneknek, mint társadalomnak.

5 napunk van a kezdésig, és most a segítségedet kérem, mert a reklámozásra nagyon kevés időnk maradt.

Kérlek Téged, kérlek Benneteket, hogy küldjétek el ezt a levelet a szélrózsa minden irányába, akinek csak tudjátok, és gyertek el ti magatok is, ha találtok olyan programot, amely felkeltette az érdeklődéseteket. Bízom benne, hogy lesz ilyen.

Ha tudnátok vállalni, hogy akár csak egy oviba, bölcsibe vagy suliba, babamamaklubba, művházba elvinnétek szóróanyagot, kérlek, jelentkezzetek.

Szeretettel és remélve, hogy minél többen leszünk, ezért Neked is hála,

Bajó Csilla Virág
programkoordinátor
06205569713
06205538416
virag.dula@szuleteshete.hu
boksay_rita
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?