Új privát üzeneted érkezett!

Ja még egykis panaszkodás

Képzeljétek el szerettem volna bejelentkezni a Praxisba 4D ultrahangra.Csak délelőtt vannak. Namármost a férjem délelőtt dolgozik. Szerintem mindenkié. De én szeretnén ha ott lenne de 2ig egyik nap sem végez.Hétvégére meg nincs időpont.
Így jártamKépKép

Lini

Kép
lini
 
 


Lini!Kép

A Valentet ismerem, aranyos volt velem mikor ő vizsgált UH-n merthogy engem mindig más vizsgált eddig a kórházban az enyém helyett.Jó mi?

De ő tényleg kedves volt mindig.

Esetleg tudnál bővebben írni róla az email címemre(tarifa, magánrendelése hol van stb.)???

Előre is köszi

Mea
mea
 
 


Titi

2500ft volt a hálózsák. Tiszta pamut.

Lini

Kép
lini
 
 

 
 

Sziasztok Lányok !
Új belépőként szeretnélek üdvözölni titeket !
Én most vagyok 20 hetes és a klinikán fogok szülni. Ma derült ki, hogy a dokim mégis elvállalja szülésemet Kép, esetleg valamelyikőtök tud róla valamilyen infót ? Dr. Matányi.
Előre is köszi
szaffy
 
 


Üdv az új lányoknak. Ha táblába szeretnétek kerülni adataitokat adjátok meg.

Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Szia Lini !
A praxist nem ismerem, de a MEDI MOm-ban van egy 4D-s rendelő, nagyon kedves dokinővel és este 8-ig adnak időpontot, sőt szombaton is nyitva vannank, itt egy kicsit könnyebb az apucikkal is egyeztetni.
Szaffy
szaffy
 
 


Indigo
Köszi a lehetőséget.
A szülés ideje: 2005 09 18
Terhességi hét: 20+3
Baba: első ( a sokadik próbálkozásra)
Neme: kislány
Orvos: Dr. Matányi Sándor
Szülésznő: Dömötör Margit
Életkor: 31
szaffy
 
 


Szia Szaffy,

Üdv a csapatban. Megtudnád adni a MEDI-MOM telefonszámát?

Lini

Kép
lini
 
 


Indigo!

A szülés ideje: 2005 07 10
Terhességi hét: 30
Baba: első
Neme: kislány (Zsófi)
Orvos: Dr. Radványi Krisztina
Szülésznő: Tóth Anna
Életkor: 32

Szaffy!
Neked és akiknek még aktuális, mellékelem a keddi klinikai beszélgetések tematikáját(1/2 3-tól a földszinti könyvtárszobában, ahova nem lehet bemenni csak ha szólnak, mert konzultációt tartanak itt az orvosok előtte, a hallban kell várakozni):

május 10. - A méhen belüli diagnosztika szorongáscsökkentő hatásai, UH és egyéb rutinvizsgálatok ismertetése és megközelítése
május 17. - A normál szülés történései
május 24. - A szülés körüli rendellenességekről, mikor és hogyan segít az orvos, a szülési fájdalomcsillapítás
május 31. - szülőszoba látogatás vagy relaxáció és légzőgyakorlatok
június 7. - A megszületett gyermek első életnapjai, vizsgálatok, szokások, szoptatás
június 14. - szülőszoba látogatás vagy relaxáció és légzőgyakorlatok
június 21. - babaápolási ismeretek, a hazamenetel izgalmai
június 28. - szülőszoba látogatás vagy relaxáció és légzőgyakorlatok

*csere előfordulhat!!!!

Én tegnap voltam először. A dietetikus és a védőnő is nagyon kedves volt, minden kérdésünkre válaszoltak és ismerkedni is lehetett.

anitq
anitq
 
 


szia, üdv. minden új belépőnek!

Lini az nagyon klassz, és hol van a kálvinon?
Titi
titti
 
 


Titi,A Baross utca elején a könyvtárral szemben. ( azt hiszem Szabó Ervin) Tök édi dolgok vannak jó áron. Szóval érdemes.Mindenféle van.

Lini

Kép
lini
 
 


Lini
A MEDI MOM száma: 06 1 887 4333 / 06 20 965 8957
Remélem szerencséd lesz és mielőbb kaptok időpontot, a barátnőm most hétfőn jelentkezett be és szerdára már kapott időpontot.

Anitq
nagyon köszi, pont ma láttam a kartonozó ablakán kiírva, de nem tudtam leírni, úgyhogy ez jókor jött. köszi.
szaffy
 
 


Lányok segítsetek !
Mit kell csinálnom ahoz, hogy a hozzászólások automatikusan megjelenjenek. Most csak akkor látom az újakat, ha kilépek, majd újra belépek a társalgóba, vagy ha én is elküldök egy levelet.
Ez így működik vagy csak én vagyok még szerencsétlen hozzá ?
Előre is köszi
Szaffy
szaffy
 
 


Oké, a táblát küldöm.

Szaffy, sajna az oldal magától nem frissül. De ha a hozzászólásokon jobb egérgombbal kattintasz van olyan menüpont, hogy frissítés, vagy Refresh.
Ezt kiválasztod akkor újra behozza a hozzászólásokat az újakkal.

Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


KISMAMÁK:

<pre>
NÉV SZÜLÉS IDEJE TERHESSÉGI HÉT BABA BABA NEME ORVOS SZÜLÉSZNÕ ÉLETKOR
Aysegül37 2005.05.05 39+3 Első Aysegül Prof. Asztalos Még nincs 37
Csücsök 2005.05.28 36+4 Első kisfiú Dr. Bánhidy Még nincs 30
Szilvi8 2005.05.29 36+3 Első Virág Dr. Sipos Zsoldosné Eta 29
Titti 2005.05.31 36+6 Első Klaudia Kitti Dr. Radványi Tóth Anna 28
Akinorev 2005.06.04 35+4 Első Gergely Dr. Gimes Dömötör Margit 22
Anitq 2005.07.10 30 Első Zsófi Dr. Radványi Tóth Anna 32
Lini 2005.07.14 29+6 Első Lacika Dr. Valent Még nincs 29
Terika 2005.08.24 24+2 Második Zalán Dr. Valent Még nincs 31
Nedinabp 2005.09.08 21+6 Második Bence/Zita Dr. Kazy Még nincs 28
Kökény 2005.09.08 21+6 Első ? Dr. Radványi Még nincs 30
Szaffy 2005.09.18 20+3 Első Kislány Dr. Matányi Dömötör Margit 31</pre>

ANYUKÁK:

<pre>
NÉV GYEREK(EK) NEVE;KORA ÉLETKOR ORVOS SZÜLÉSZNÕ SZÜLÉSI MÓD KISTESÓ PROJEKT
Mohácska Dani (1994.09.12) 35 Dr. Ruzsvánszky Nem volt Császár Igen
Maszat <table>
Péter (2001.10.17)
Anna (2004.02.29)</pre> 29 Dr. Bánhidy Tóth Anna Császár Nem
Muter(Annamari) Balázs (2002.03.20) 30 Dr. Vermes Nem volt Hüvelyi Nem
Terika Botond (2002.05.31) 31 Dr. Valent Nem volt Hüvelyi Pocaklakó
Krizsi Panna Krisztina (2002.10.16) 33 Dr. Vermes Nem volt (Bagóné Annamária) Hüvelyi Jövőre
Picus Andrea (2002.11.14) 28 Dr. Vermes Nem volt Császár Nem
Orsoly <table>
Lackó (2002.12.30)
Botond (2004.09.23)</pre> 30 Dr. Radványi <table>
Tóth Anna
Dömötör Margit</pre> Hüvelyi Nem
Indigo Fanni (2003.01.21) 28 Dr. Vermes Nem volt Császár Igen
Piroska Zsombor (2003.01.23) 29 Dr. Mericli Dömötör Margit Hüvelyi Igen
Fülescsacsi Szabolcs (2003.11.06) 26 Dr. Várbíró Nem volt Császár Nem
Ágiboszi Dani (2003.12.09) 38 Dr. Matányi Zsoldosné Eta Császár Félig igen; nem
Nedinabp Bálint (2004.03.08) 28 Dr. Kazy Nem volt Császár Pocaklakó
Shine Ádám (2004.06.04) 29 Dr. Vermes Dömötör Margit Császár Júniustól
Repa Anna(2004.07.29) 34 Dr. Vermes Ismeretlen Hüvelyi Idővel
Icsilya Levente;Máté (2004.10.20) 25 Dr. Ujvári Nem volt Császár(35+0) Idővel
Emma8 Balázs (2005.04.28) 29 Dr. Ács Zsoldosné Eta Hüvelyi Nem</pre>

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Lányok, Aysegül szerintem már a klinikán van, mert nem válaszol.

Úgyhogy megy a drukk!!!!!

Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Lini, miért nem jelentkezel abba, ami a Megatoysban van? Õk szombaton is vannak.
muter
 
 


Szia Annamari, hogy érzed magad?

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Emmának gratulálok a pufók kisfiához, sok boldogságot, sok tejet kívánok!!Nagyon gyönyörű gyerek.

Lányok! Ma voltam dokinál, minden leletem okés, de semmi fájás, zárt a méhszájam. Mit csináljak, hogy beinduljon valami? Adjatok tanácsot kérlek Benneteket.
A lányom tiszta apja, kicsit lusti. De én már szivesen túllennék a szülésen, megszabadulnék a vizes lábamtól és zsibbadt kezeimtől.
Mit csináljak? Tudtok valami jó kis módszert?
Márti

KépKépKépKép
aysegül37
 
 


Márti, már azt hittem a klinikán vagytok.
Állítólag a házasélet jó hatással van. Vagy ablakpucolás. Az előbbi kicsit kellemesebb. Vagy nem? Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Sőt, ha jól emlékszem a hassimogatás is beindíthatja a fájásokat. Talán próbáld ki azt is.
Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Annamari
Nekem többen mondták hogy a Megatoys nem túl jó.Te mit tudsz erről? Voltál már ott?

Lini

Kép
lini
 
 


Sziasztok!

Indigo!
Köszönöm az érdeklődést, már nem kell szednem az antibiotikumot, jövőhéten ha jobban vagyok, akkor vizsgálat, ha nem, akkor bemutatás.
Majd meglátjuk, mi lesz, én reménykedem, hogy nem is kell az a műtét, viszont ha kell, akkor legyen meg minél előbb.

Lini!
Én magam is ott voltam 4D-n, annyira jófej volt a doki, mondta, hogy ismeri az én dokimat, és Balázs olyan jól feküdt és olyan jól kivehetők voltak a vonásai, hogy megkérdezte a doki, hogy felveheti-e egy saját kazettára is, hogy a reklámanyagba betegyék.
Persze az én fiam nem mutogatja magát akárkinek, így amint az én kazettámat kicseréltük a dokiéra, Balázs fogta magát, a két kezével eltakarta az arcát és úgy maradt. KépKép

Nade hogy ne csak a levegőbe beszéljek:
26 hetesen:
Kép
10 órával a születése után:
Kép

Szerintem nagyon hasonlít a két képen!

Annamari
muter
 
 


Annamari

Istenem de édes!!!!!!!!!! Olyan megható hogy egy kicsit pityeregtem is.Mostanában amugy is sírós vagyok. De tényleg gyönyörű. És hasonlít a képre.
Lini

Kép
lini
 
 


szia Annamari!

Nagyon hasonlít, ritkán láttam ilyen hasonlóságot a kép és a megszületett bébi között!

Nagyon Drága! Nagyon nagyon szép kisfiú Kép gratulálok !Kép klassz hogy ilyen csinos udvarlókat szültök a leendő lányomnak Kép Kép Kép

Lini, köszi, megnézem !

Márti, mivel nincs még tapasztalatom csak szorítok , de azt nagyon-nagyon !!!!
Írj minden nap, hogy tudjuk miujs!

Titi

Indigo Kép klassz a táblázat Kép
titti
 
 


Drága Lányok!
Hétfő óta itthon vagyunk, de csak most tudok írni - visszaolvasni még nem sikerült -, mert teljesen le vagyok amortizálódva.
A férjecském megírta röviden, hogy megérkezett a mi kisnyuszink, én pedig ígérem írok részletes beszámolót és újra bekapcsolódok hozzátok, amint lesz 1 percem (miközben írom ezt az üzenetet már el kellett mennem szoptatni, most meg pucolnom kéne fejni, mert enyhén szólva beindult a tejem).
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm, hogy drukkoltatok, gondoltatok ránk, nagyon jól esett. Ne haragudjatok, hogy nem tudtam válaszolni és előbb jönni, de megmondom nektek őszintén, hogy a szülés utáni időszak eléggé megvisel.
Sok puszi mindenkinek,
e

Kép
emma8
 
 


Szia Emma!
De jó, hogy már otthon vagytok!És nagyon szupi, hogy így beindult a tejed!!!KépKépKépHála Istennek!KépKép: Remélem nekem is így lesz!
Nagyon jó tudni, hogy rendben vagytok, ez bátorító nekünk, akik szintén közeledünk a nagy naphoz!Kép
Várjuk ám a beszámolódat, de teljesen érthető, ha erre egy kicsit várnunk kell.Ha van szabad perced,akkor inkább pihenj és pihenj!
Nyugodt éjszakát Mindhármatoknak!/Vagy ilyenkor még ez szóba se jöhet?Kép/


Annamari!Nagyon klasszak a képek!Kép

Lányok!Akinorevről semmi hír?

Én pénteken is megyek CTG-re, 10.30-ra.Nem jön még valaki?Szerintetek nem gond, ha aznap reggel megyek vérvételre is?

Puszi,
Szilvi
szilvi8
 
 


Sziasztok Kép

EmmaKép
Gratula nektek, nagyon aranyos a kisnyuszitok Kép
Pihenj minnél többet, már amennyit hagy a babóca, cicire vigyázz, hogy nehogy bedurranjon, fejjél szorgalmasan ha feszül és manócska még nem akar enni.

Szaffy Kép
Mit szeretnél tudni a dokiról? Nekem ő a dokim, nála szültem a fiamat, kérdezz bátran, ha gondolod priviben is teheted.

Annamari Kép
Nem hiába, a gyerek az tudja hogy kinek mutogassa magát KépKép Amugy tényleg visszadta az uh kép a vonásokat. Szoritunk neked, hogy a számodra a legjobb dolog történjen, és ne kelljen várnod ujra.


Márti Kép
Csatlakozva az elöttem szólokhoz, még egy tipp, a cici bimbó tekergetés beinditja az oxitocin termelést, ami ugye a szülésnél indul be.. vagyis ha nincs kedved ablakot pucolni, akkor kérd meg apát hogy simizze egy kicsit a cicid Kép

Ruhácskákhoz tudnám javasolni, aki még megteheti jövőhéten szombaton lesz a babaruha börze, érdemes kimenni, szép és jó dolgokat lehet egész olcson beszerezni. Badykból érdemes 4-5 darabat venni, rugikból 2-3 darabot, mert az elején mint a gomba ugy nőnek a babók. Mivel egyre melegebb lesz a hálózsáknál a vékonyat nézzétek inkább most. NAgyon tudom ajánlani legalább 5 darab textil pelus beszerzését is, nagy hasznát lehet venni (nem a pelenkázásra gondoltam)

A fejéssel kapcsolatban a magam tapasztalata az volt, hogy az elején szépen minden szopi után kifejtem a cicit, raktároztam is belőle a mélyhütőbe, nagyon jól jött mikor kaptam egy mellgyulladást és potolni kellett, viszont a negyedik hónapban már beállt annyira a kereslet kinálat hogy már nem fejtem többet... Ezzel azt akartam mondani, hogy akinél nagyon beindul a tejcsi annak érdemes odafigyelni a fejésre nehogy bedurranjon, mert annál fájdalmasan dolgot keveset éltem meg, mint amikor kőkemény lesz a cici és még a simogatás is fáj Kép

Annyira jó hogy igy beindult a topic ujra, szinte kedvet kaptam a kisteso projecthezKép

Minden kismamának nagyon jó pocakos napokat, sokat pihenjetek és vigyázzatok magatokra.

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Jó reggelt
Kedves Emma!
Mégegyszer gratulálok a drága aprósághoz.Tényleg nagyon édes.Pihenjél sokat most ez a legfontosabb.Várunk vissza ha időd engedi.

Titi
Az én fiam is beállna az udvarlok sorába a lányodértKépKépCsak egy picit lesz fiatalabbKép

Lini

Kép
lini
 
 


Sziasztok!

EmmaKép gratulálok a gyönyörű kisfiadhoz! Álomszép! Kép

Szia Ági! Kép De jó téged is látni! Veletek mi van? Magatokról nem írtál semmit!

MutiKép Sokat gondolok rád! Remélem, hogy nem is kell műtét, és minden a lehető legnagyobb rendben lesz! Kép Balázsról isteni jó lett a 4D!

Aysegül Kép ne izgulj, majd, ha nagyon kikivánkozik, akkor jön is. Nálam bejött a hosszú séta. Apával összebújás ;) Én mondjuk nem mertem a megkockáztatni, de sokan esküsznek rá. Kép

Rólunk. Ádám ma volt a kötelező havi vizslatáson. 9700g, már egy hónapja nem hízott. Biztos nőtt. Kép Nagyon ügyes. A formabedobóba már szinte az összes formát be tudja dobni egyedül. Kép Iszonyú sok mindent megért. Viszont a szókincse egyelőre csak passzív üzemmódban működik. Szelektív működteti a figyelmét is, simán kikapcsolja az agyát, ha arról van szó, hogy "nem szabad", "nem" stb. Imád hintázni. Legnagyobb ellenség a járóka, aminek a megközelítése is élénk sikoltásokat, könnyhullatást, lábrázást, toporzékolást, stb. vált ki.


Puszi, shine
shine
 
 


Ágiboszi KépDe örülök neked, végre valaki aki szült a dokimnál!
Velem minden alkalommal nagyon kedves és figyelmes, de kiváncsi lennék, hogy milyen a szülés alatt????
Akkor is annyira alapos, mint a vizsgálatok alkalmával? Mindenkivel ilyen vagy csak a különleges esetem miatt vagyok kivételezett ? A szülés anyagi vonzatára is kiváncsi lennék, de ne itt, kérlek a következő címre válaszolj. szilvi.szabo@citromail.hu
Köszi
Szaffy
szaffy
 
 


Lini!Terika!Kép

Úgy néz ki a Valent lesz nekem is a dokim innentől kezdve, neki ad át a dokim.
Örülök neki, mert ő a legszimpibb ottKép

Lányok!Kép

Esetleg csatlakoznhatnék én is akkor hozzátok és bekerülhetek a táblitokba?

Adatoki: Mea, 21hét+4 napos terhes, első baba, kislány lesz úgy nézett ki a 18.heti Uh-n(Lívia), korom 26 év, doki Valent, szülésznő aki vele együtt van Zsoldosné Eta valószínűleg.

Előre is köszönömKép

További szép napot!Kép

Mea
mea
 
 


Kedves Mea,

Szerintem nagyon jól választottál. Ki volt eddig az orvosod?Mész hozzá jövő szerdán, mert én lehet hogy megyek.Ott találkozhatnánk. Kicsit kell néha várni de nem vészes.Megkaptad az emailomat tegnap?

Lini

Kép
lini
 
 


KISMAMÁK:

<pre>
NÉV SZÜLÉS IDEJE TERHESSÉGI HÉT BABA BABA NEME ORVOS SZÜLÉSZNÕ ÉLETKOR
Aysegül37 2005.05.05 39+4 Első Aysegül Prof. Asztalos Még nincs 37
Csücsök 2005.05.28 36+5 Első kisfiú Dr. Bánhidy Még nincs 30
Szilvi8 2005.05.29 36+4 Első Virág Dr. Sipos Zsoldosné Eta 29
Titti 2005.05.31 37 Első Klaudia Kitti Dr. Radványi Tóth Anna 28
Akinorev 2005.06.04 35+5 Első Gergely Dr. Gimes Dömötör Margit 22
Anitq 2005.07.10 30+1 Első Zsófi Dr. Radványi Tóth Anna 32
Lini 2005.07.14 30 Első Lacika Dr. Valent Még nincs 29
Terika 2005.08.24 24+3 Második Zalán Dr. Valent Még nincs 31
Nedinabp 2005.09.08 22 Második Bence/Zita Dr. Kazy Még nincs 28
Kökény 2005.09.08 22 Első ? Dr. Radványi Még nincs 30
Mea 2005.09.11 21+4 Első Lívia Dr. Valent Zsoldosné Eta 26
Szaffy 2005.09.18 20+4 Első Kislány Dr. Matányi Dömötör Margit 31</pre>

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Mea

Írtam emailt is

Lini

Kép
lini
 
 


Lini!Kép

Az az igazság fogalmam sincs mikor menjek hozzá mert elvileg csak terh.vércukorra mennék legközelebb.
Most vagyok a 22.hétben.
Ilyenkor mikor van köv. UH vagy nőgy.vizsgálat???
Megkaptam a mailt válaszoltam is márKép

Mea
mea
 
 


A terheslésesre mikor kell menni, mi a szokás aII-en???

Mea
mea
 
 


Mea

Szerintem hivd fel telefonon.4 hetente kell menni mindig ahhoz képest 4 hét hogy mikor voltál utoljára. Szóval ez mindenkinél más-más.A cukorterhelésre vigyél magaddal citromot mert azt lehet tenni bele és limonádé formában azárt türhető. Mailt is irtam mégKép

Lini

Kép
lini
 
 


Indigo!Kép

Köszi, hogy ilyen gyorsan betettél a táblitokba!Kép

Lini!Kép

Esetleg meg tudnád adni a számát emailben?
És csak úgy hívjam fel???

Mea
mea
 
 


Mea

Mail ment

Lini

Kép
lini
 
 


Sziasztok!

Az az igazság, hogy most vígasztalódni jöttem.
1. Tök beteg vagyok, hőemelkedésem van és fáj a torkom, stb.
2. Ma voltam CTG-n és a doki közölte, hogy nem tetszik neki, és hogy látott már szebbet,csak azt nem mondta mi nem tetszik.Elküldött uh-ra, ránézett és annyit mondott kész mehetek haza. Mivel ügyeletes ma és folyton rohan, nem tudtam vallatni, viszont ez így elég gáz nem ?? vagy én vagyok túl érzékeny? Szóval király!
3. Kiderült, hogy eléggé irányítja a szüléseket. az egyik kismama előttem felháborodva jött ki, mert azt mondta a doki, ha két ujjnyira nyitva lesz burkot repeszt. Ja és tovább hordani se engedi a babát!
Csupa negatív élmény. Extra fél nyolctól fél kettőig voltam a klinikán. :-(((((((((

Kép
Kép
akinorev
 
 


Sziasztok!
Bekerulhetnek en is a tablazatba?Na meg a csapatba...
Irtam nehanyszor regebben, de kozben veszelyeztetett lettem-a 24.heten derult ki, hogy kinyilt a kulso mehszajam-igy szigoruan fekudnom kell, ritkabban ulhetek gephez...
Radvanyi doktornohoz jarok, ma vagyok 27+4 hetes, elso baba, fiu, Benedek, szulesznot meg nem valasztottam, es 34 eves vagyok.
Koszi,
Dorka.
dorka34
 
 


Emma !
Köszi, hogy írtál pár sort, Kép hogy rendben vagytok és a tej is patakokban Kép
Kívánok nektek csodás meghitt perceket !


Ági!

Köszi a jótanácsokat, egyébként mi volt az oka hogy bedurrant a cicid? mindkettő?
Hajrá ! gyerünk a tesóprojekttel! Kép


Lini , manapság az a pár hónap nem számít !Kép Kép Kép


Szilvi,
szerintem nem gáz ha vérvétel után mész, de kérdezd + inkább!
Ctg elött mindenképp egyél!Én a múltkor halogattam és olyan rosszul lettem Kép reszketett a kezem kivert a víz, kicsit leesett a vércukorszintem...kaja után 10perccel minden ok.
volt.
puszi
Titi
titti
 
 


Akinorev,

Persze , a kicsi is hervadt ha rosszul érzed magad!
Pihizz sokat ,gyorsan elmúlik majd meglátod Kép
próbáld az estédet szebbé tenni, süti, zene, alvás ! Képholnap szebb napra ébredsz Kép
titti
 
 


Akinorev,

Szerintem is pihizzél sokat és szerintem bizzál az orvosodba. Ha nagy gáz lett volna biztos haza se enged és mondta volna hogy mi a teendö.Ugyhogy nyugalom szerintem nincs gáz, amugy meg szerintem az hogy nem engedi túlhordani a terhességet az nem baj.40 hét után a babák már csak fogynak és a vizük is bepiszkolódhat. Szerintem jobb nekik idekint. Én nem szeretném túlhordani.abból szerintem csak baj meg izgalom lehet.40 hetesen már biztosan érett a kinti életre a kisbabád.

Dorka
Kicsit megijesztettél ugyanis nekem is nyitva a külső méhszájam de a dokim nem mondta hogy feküdjek csak hogy pihenjek többet és ne terheljem túl magam.Szóval hol az igazság???

Mea
Tudtál beszélni a doktorral?

Lini

Kép
lini
 
 


Emma!Kép

Én is gratulálni szeretnék a babátokhoz!
Annyira édiKép

Mi első babánkat várjuk és oáromnak mutattama fotókat és nagyon tetszett nekiKép
Már látom, hogy rendesen felfogtaKép ezt a babavárás dolgot, meg hogy hamarosan itt lesz majd velünkKép

Szóval még egyszer hatlamas GRATULA!!!!KépKépKép

Mea
mea
 
 


SziasztokKép

TittiKép

Nagyon szivesen a tanácsokat, igazán azért irtam le, mert nekem elötte ezeket a kutya nem mondta igy saját káromon tanultam.
A cicim meg (hála csak a bal) azért gyulladt be, mert a mellbimbó kisebesedett és ezért kicsit kiméltem, és erre a kimélésre, (amit nem lett volna szabad annyira) még rátettem egy lapáttal mert egy szopit kihagytunk egy orvosi vizsgálat miatt, és mivel rendes melltartóban voltam, ami kissé kényelmetlen volt, elzárodott az egyik tejcsatorna. Vagy három hét kellett mire ugyanannyi tejet tudott szopizni Dani a fájos ciciből, mint elötte... Ekkor tértünk át a két cicis etetésre, mert az egy nem volt elég...

Szilvi Kép
Irtam emailt, remélem megkaptad. Én is örülök, hogy végre van a csapatban más is aki ugyanahhoz a dokihoz jár, legalább tudunk eszmecserélniKép

AkinorevKép
Fel a fejjel, ha nagyon gázos lett volna a ctg akkor tuti nem enged haza. Ami meg a tulhordást illeti dokija válogatja, de gondolom azért belekalkulálják a terminus esetleges elszámolását, amit általában az uh igazolni szokott. Pihenj inkább és ne rágd ezen magad mert az egyikötöknek sem használ.
Kicsit kényzetesd magad, mert kérd meg apáját hogy ápolja a lelkedet, az mindkettőtöknek jót teszKép

Shine Kép
Rég láttunk fotót rólatok ám. Milyen ügyi már ez a nagyfiu Kép Igaz igaz magunkról szinte semmit nem irtam, kicsi pótlás: Dani felér egy hétördöggel,nagy zsivány, mindent csinál amit nem szabad, felmászik bárhova, ami nem is lenne akkora baj, ha nem párosulna azzal hogy semilyen veszélyérzete sincs. Beszélni nem hajlandó, baromira élvezi hogy mindent elmutogat, mi meg értsük meg mit akar, ha nem megy akkor a végén odatuszkol minket és megmutatja mi kéne neki.
Tegnap lekopasztottuk a nagy haját, igy szép kis golyófeje lett Kép



Lányok nem jön senki börzézni???

puszi
Ági

Kép

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!


Emma,
Olyan jó hogy írtálKép Örülök, hogy már otthon vagytok, és minden rendbenKép


Mea,
A dokid végül nem ajánlott senkit? Mert korábban azt írtad, hogy majd, ha eljött az ideje bemutat valakinek, nem?
Szerintem mindenkinél más, hogy kit mikorra hívnak vissza. Én pl 3 hete voltam, és 4hét múlva megyek, ha nem érzek semmi szokatlant, mert akkor rögtön. Én cukorterhelésre ide megyek a kerületbe, és a háziorvos néz majd egy vér+vizeletet is.

Ági,
Nagyon aranyos DaniKép
Mi is tervezzük ismét a hajvágást, végre nagyon gyorsan nőKép

Dorka,
Üdv újra ittKép

Akinorev,
Biztos minden rendben, különben nem jöhettél volna haza. Lehet, hogy egy kicsit érzékenyebb vagy, de ilyenkor ki nem az? Kép Ígyál egy finom teát, én ennék egy jó nagy szelet csoki tortát, esetleg tejjel vagy habos kakaóval, ettől én mindig jobb kedvre derülökKép

Puszi
Edina

nedinabp
 
 


Edina!Kép

Úgy néz ki a Valent lesz az új dokim, nekem ő a legszimpibbKép de még nem mutatott be neki.
Remélem hamarosan sor kerül rá.

Jövő héten megyek tanfolyamra.
Kik jönnek még?

Mea
mea
 
 


Lini!Kép

Még nem hívtam, nem tudom hogy megvárjam míg bemutat neki a dokim vagy mitévő legyek, mert így ismeretlenül felhívni nem gáz???

Olyan nehéz megtenni az első lépéstKép

Szeintem jövő héten ha megyek tanfolyamra valahogy előtte kérek időpontot a dokimhoz és akkor mutasson be már ha bent lesz akkor a Valent.

Mea
mea
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?