Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mica!
Gratula Zolinak a teljesítményhezKép!
Én is nagyon szeretem a f.képezőt, mert mindent le tudok kapni gyorsanKép Marha nagy a digik előnye az analóg gépekkel szemben. Na meg ugye a telefonos kamerák is jók, a tiéd nagyon jó minőségű képet csinál!
Nagyon édi a fiad! Én abszolút nem látom rajta hogy már 9 kiló! Jó , az arca pufi, de nem jobban mint az enyémnek. És még a keresztbecsík sem kövérítiKép;)


Momo!
Azthiszem jobb ha nem tudjátok milyen gondolataim vannakKép
Szerintem a társaság nem segít, épphogy annak örülök ha nem látok embereket magam körül. Annyi emberben csalódtam már, hogy azthiszem jobb, ha csak a saját hülyeségeimet kell elviselnem.
De ki tudja, biztos számít hogy ki a társaság. Tegnap itt volt a barátnőm, vele nagyon jót dumáltunk, mindig felvidít. Szerencsére neki most jó fordulatot vett az élete. Én nagyon féltem, de örülök hogy most boldog. Épp azon filóztunk, hogy olyan nehéz normális embert találni, akivel lehet beszélgetni, annál nehezebb barátot. Szerintem igaz, hogy lelki-társból is csak egy van, nem csak "igazi"-ból. Bár nálunk Ati a lelki-társam is, de ugye az másKép. Szóval ez van. Ha nyerek a lottón veszek egy hármasikerházat és összeköltözök a két igaz barátnőmmelKép, feltéve ha az egyik hajlandó hazaköltözni LondonbólKépKép
Jól elfilóztam itten, bocsika!
Én nem tom milyen 20 kilót szeretnél leadni, tök jól nézel ki!
A csajaid meg meseszépek!



Kata!
Én sem tartom magam rasszistának. Meg tényleg bírom Caramellt, de sztem bárki megmondhatja hogy igencsak elfogult volt a zsűri. Most hallgatom ma 5*-re Tomitól a Jégszívet, és még most is kiráz a hideg! Mendi is énekli vele, nagyon édiKép
( a fiam meg csokinyulat eszik zacskón keresztülKép )
Mindegy én már Tomifan vagyok és kész!
Tesód tényleg elég bonyolultnak hangzikKép de igazad van, el kell fogadni ahogy van.
A napom? Vegyes! Alapjában jó volt, hogy Andival hülyültünk egyet, de a többit inkább nem írom..

Most viszont megyek összerámolok mert borzasztó a helyzetKép -természetesen PalcsóTomira megy a pakolás is csakKép-

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok,

Momo,
Igen, a telcsivel csinaltam, mostmar minden kep, amit felteszek, azzal keszul. A telcsi egy Motorola V547-es, flip-telcsi.

Betti,
KépKépKép Jot mosolyogtam a csikos-koverit mondatodonKép En eszre se vettem az osszefuggestKép Majd mondom a dokineninek, hogy csak a csikok miatt ilyen koverKép
Mondjuk most sokat nyult a lurko, igy eloszlik a sok sulyKép
A nagyfiam is nott 2 cm-t 1 honap alatt, most ugy latszik, hogy a tavasz oket is noveszti, nem csak a viragokatKép

nah, most hirtelen ennyi, enis rohanok, mert a lurko nyafizik, kicsit faradt meg a rohangaszos reggel utan, nem tudott jot aludni. Nameg ez a huje idovaltozas is okozhatja. Mondjuk a nagymeleget nem banom, hogy most egy kicsit pihen, csak az a gond, hogy eso is lesz, mostmar 2 muszerunk is ezt mutatja.

Mica

A vegre meg egy csikoska:

Kép
mica
 
 


Szia Mica!

Örülök hogy szereztem egy jó percetKépKép
Mendi is sokat nőtt mostanában, most 96 cm. Pedig március elején még csak 88 volt!
Megyek mer nagyon nyűgi vagyok, pedig már kisírtam magam..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 

 
 

Mica,
kis csíkos nagyon helyesKép Ne keseríts el az esővel, bár nem a tegnapi ezer fokot kívánom vissza, azért valami középutat inkább kedvelnékKép Ráadásul persze, hogy az építkező brigád most érne rá megint, de hát esőben betonozniKép

Betti,
na jó, nem firtatózom, de én is voltam amolyan emberkerülő depis hangulatban, amin nem a pszihomókus és a gyogyó segített, hanem egy igaz barátKép
A Megasztárral kapcsolatban meg csak annyi: azért ha nem a te kedvenced győz, az még nem biztos, hogy bundaKép Nekem spec Palcsó marhára nem jött be (se a muja stílusa, se a hangja), de nem dőltem volna kardomba, ha nyerKép Ahogy te is mondtad anno, aki az én páromat ismeri, az tudhatja, kit kedvelekKép Nekem kedves, mosolygós, maci férjem van, szal én Caramelt bírtam. És én nem hiszek benne, hogy most forgatókönyvileg muszáj volt színesbőrűnek nyernie, szerintem az összteljesítmény alapján, és nem csak az utolsó meccset nézve C.-nek azért jóval több köze van a zenéhez. Azt hiszem, ehhez elég kihegyezett fülem van 20 év zeneművelés után és itt most persze nem szeretnék nagyképűsködniKép És ezzel együtt azt sem tartom valószínűnek, hogy majd mindenkit félrelökve rohanok C.lemezét megvenni, mert soha nem előadókhoz vonzódtam a zenével kapcsolatban, hanem sokkal inkább stílusokhoz.
Bocs a litániáért, de ez egy kicsit nyomta a begyemet. Természetesen nincs szándékomban vérre menő vitát folytatni ilyen hülyeségenKép


Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!

Időjárásváltozást Patrik itt is megérzi.KépDe most nem csak rajtam lóg!Kép
Most volt itt egy általános iskolai osztálytársam,szervezik a 15 éves talákozót,ezért júniusban is jövünk.KépÉvek óta nem láttam,jót beszélgettünk.


Mica!
Nagyon aranyos Zolika!Tök szép képeket csinál ez a telcsi.
Itt egyenlőre esőnek nincs híre sem,viszont baromira fúj a szél.Pedig ma kirándulni akartunk az erdőbe,de lehet,hogy elnapoljuk.


Betti!
Miért sírtál?
Én nem hiszek az igaz barátságban,főleg nem két nő között.Tudom,ez elég hülyén hangzik,valószínűleg bennem van a hiba!Kép
Jó Neked,hogy két jó barátnővel is rendelkezel!!Kép
Nekem nagyon hiányoznak a beszélgetések Ruszlánnal,nem is tudom mikor lesz megint alkalmunk leülni és nyugodtan beszélgetni,nem csak arról,hogy mi lesz az ebéd,mi kell a boltból,stb.Kép
Kíváncsi vagyok,hogy a húgom és meglátogat-e amíg itt vagyok!Bár,kemény 25 km-t kell megtennie hozzá...
Tegnap öcsémmel vitatkoztunk,bukásra áll matekból.Kép

Megpróbálom visszacsábítani Heppit,jó lenne,ha Õ is írna!


Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Momo,

Sajna lesz eso, de talan nem olyan sok, de a borultabb eg, es a huvosebb ido tuti. Remelem, hogy tudtok majd haladni az epitkezesselKép

Kata,
ugye, ez a jo a mamakban, hogy szivesen fogjak a lurkok feneketKépKépKép
Zolika azota is tornaszik, szeret forgolodni, ma is, mig pakoltam, hasra tornaszta magat, aztan meg parszor, mert a szemtelen anyja mindig visszaforditottaKépKép Cserebe viszont megtanulta a kezet is kihuzni maga alol, ugyhogy mar ezert se nyafogKép
Hasrol meg nem is probalkozik fordulni. Hason kukacot jatszik, popsi felnyom, fej lentmarad es loki magatKép kicsit balra huz, nade sebajKép

Betti,
Miert sirtal? Nah, legyen joido, elviszem hozzad sulyzozni a fiamatKép Be happy!Kép

Mica
mica
 
 


Kata,
csak fodrász van a dologbanKép Pasit nem váltok, mert néhány kis hibától eltekintve álmaim pasijaKép
Hidd el, van rajtam kb 15 kiló felesleg, csak jól titkolomKép Azért köszi a bókotKép


Momo


Momo
momo
 
 


Ja, azzal nem is dicsekedtem, hogy Mesi mááááászikKép Szerintem Timiék ezerfelé hagyott játékai túl csábítóak neki, mert csillogó szemmel trappol előreKép Csak az étvágya nem javul...

Momo


Momo
momo
 
 


Momo,

Csini vagy az uj hajjalKép Pasidat el ne hagydKép

Mesinek hatalmas puszi, ugyes csajsziKép Ezutan meg azt is lemassza magarol, amit nagynehezen beletomszKép Nem is ertem, hogy minek etetedKépKépKép najo, poen vege, szerintem hagyd mar azt a csajszit, ha nem kell neki, akkor ne eroltesd, csak meg jobban megutalja, es kesobb legalabb nem lesznek problemaid, hogy anyaaa, ugy nem vagyok kover? kezdetu mondatokkalKép

Mica
mica
 
 


Sziasztok!

De jó hogy ilyen nagy a forgalom!
Csak heppi hiányzik;) merre lehet?

MOmo!
Épp ez az, hogy az én két igaz barátom nem épp emberközeli, ahogy írtam az egyik Londonban, a másik meg csak ritkán ér rám, mert ezer meg ezer melója van, meg most nem is akarom a hülyeségeimmel lekötniKép
Túléltem már sok ilyen depihalmazt, úgyhogy ennek is biztos vége lesz egyszer, így vagy úgy.
Ami most lenyugtat és vigaszt ad, és életkedvet az az hogy Palcsó Tomit hallgatok éjjel-nappal, és 20-án ha kell egyedül, de elmegyek Kecskemétre a koncertjükre, és kész!
Apropó mega, én nem mondom hogy azért bunda mert nem Tomi nyert! (ha ismernél tudnád), én speciel bírom Caramelt is, ezt írtam is. Elismerem hogy iszonyúan jól énekel és nem sajnálom tőle hogy nyert! Akkor ezt nem jól értetted, vagy én írtam félreérthetően! Egyébként az 1-ben Gáspár Laci volt a kedvencem, szal nem vagyok fajgyűlölő!!
Viszont én marha jártas vagyok mega témában itten, tudom mit beszélek. Azt is mondtam hogy a fejemet nem tenném rá, de ilyen hatása volt. Azt viszont bárki láthatta hogy a zsűri egyoldalú volt, és az meg tagadhatatlan, hogy Tomi nem kapott a végén kisfilmet a legjobb pillanatairól, ami eddig mindenkinek kijárt. És ő is írta hogy nem 2.ként kezelték, hanem veszteskéntKép.
és én akkor is imádom ( na nem úgy!) és lehet hogy elfogult vagyok (biztos) de akkoris igazam van Kép
Mesi nagyon ügyi!

Kata !
Köszi hogy érdeklődsz irántam mindig, nagyon aranyos vagyKép
Rengeteg dolog történt velem mostanában, kezdhetnék rinyálni itt, de semmi értelme. Majd elmúlik ahogy mondtam. Annyit róla, hogy az emberek "tapintatos, kedves, megértő ..." viselkedése miatt "kicsit" kiborultam.
Nem értem miért engem talál meg mindenki.
Mindegy!
Osztálytali jó lehet, én eddig egyen vettem részt, de siralmas volt. Nekem egyik osztályom sem volt valami összetartó. Ha az utcán talizunk, a legtöbb nem is köszön..
A mi barátságunkban is voltak kisebb viták mindkét csajszival, de alapjáraton nagyon empatikusak vagyunk egymással, és ha kakiban vagyok mindig számíthatok rájuk, nem siklanak el felettem azzal hogy "ez hülye" oszt kész.
Atival mi is ilyesmi viszonyban vagyunk, de ő nem egy dumás típus, viszont ettől függetlenül mondhatom hogy barátok is vagyunk. Viszont nekem nagyon hiányzik hogy kettesben legyünk már végre. Erről beszéltünk pont szombaton hazafele, hogy külön alszunk, az autóban is úgy ülünk ugye, hogy fiúk elöl, lányok hátul. Most várunk még egy hónapot és veszünk egy új ülést Kevinnek is, és kiköltöztetjük az anyósülésrőlKép
Öcsédhez sok türelmet. Ennyire nem szereti a matekot? Hányadikos?

Mica!
Falra festett ördög.. szal nálunk már esik isKép én szeretem az esőt.
Katánál leírtam dióhéjban az elmebetegségem okátKép
Majd jövök még..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Ja, Kata!
Jó, csábítsd Heppit, mer én mondtam, az nem az én helyem ottKép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti,
asszem Megatémát kibeszéltük, engem tényleg nem izgat továbbKép Egyébként én a NOX-tól leszek jókedvűKép

Mica,
ne poénkodj itt nekem a 9 kilós fiad árnyékából, mert nem beszélünk többetKépKépKép
Sajna, tényleg lemozogja már azt a keveset is, amit behammolKép

Momo


Momo
momo
 
 


Betti,

Hat heppi nem tudom, hogy visszajon-e ide, o nagyon besokallt a babanettol, mondjuk ezt is megertem, mert az elmult 1.5 honap kicsit megtepazta az idegeinket.. remelem, hogy mostmar jol fog mukodni es talan tenyleg mindenki visszatalal ide.
Ha nem, madj masnem bemasolgatom az iromanyaitokat egymasnakKépKép
A legyunk-vegre-kettesben szitut megertem, nekunk is eleg nehez osszehozni a dolgot, de szerintem nem lehetetlen feladat. HajraKép

Mica
mica
 
 


Momo,

Mondtam mar, hogy keverjuk oket, es ket, atlagsulyu gyerek kijon belolukKépKép

Mica

Ui: majd az unokak? mar ha a lanyod birja a kicsi fiatalabb pasitKépKépKép
mica
 
 


Mondjátok, miért köll egy gyereknek minden falat ételt két kézzel leellenőrizni a szájában???? Ne tudjátok meg, hogy nézünk ki mind a ketten a szilvakonzervtől...a fodrászom sírva röhögne az egy hete elkészített frizurámonKép Erről juszt se kaptok képet, főleg, hogy hozzám ragadna a fényképező isKépKépKép

Momo


Momo
momo
 
 


Momo,

Most meeeeer neeem?KépKép Pedig olyan jot szorakoztam volnaKép

Nah, katok ti is hasonlitasi alapot, Gyuszko es Zolika kepe, kb. egyidos korban. Hasonlitanak?

Kép Kép

Mica
mica
 
 


Momo!
Az én fiam is kész káosz, bár ő nem pocsékolja a kajátKép
De ha Mendi eteti akkor tetőtől talpig kajás..

Mica!
Na, neked is ikreid vannak? nem is mondtad!Kép

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Az enyémek nem hasonlítanak annyira, bár lehet mert különneműekKép
Kép
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Kép
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Kép
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Kép
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti,

jajj, dehogyisnem hasonlitanak!!!KépKépKép Nagyon jo kepekKép

Most rohanok, vacsiido lurkonalKép

Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Sajnos Heppi nem szeretne újra írni ide.Kép

Betti!
Ha lesz időd és kedved,mAjd nézz át az izgire,Heppi hiányolt!Kép
A koncert biztos szupi lesz,kívánom,hogy sikerüljön eljutnod!
Már többször írtad,hogy felidegesítenek,komolyan érdekel-és nem fáraszt,ha elmondod-hogy ki tud ennyire felhúzni.Persze nem kötelező!Kép
Õszinte leszek:az együtt alvás nem hiányzik,Ruszlán iszonyatosan horkol!Kép
Nekem sokkal nehezebb volt ez az időszak Raullal,legalábbis úgy tűnik.Most arra szoktam gondolni,hogy Patrik is gyorsan megnő és ezek a gondok elmúlnak.Babázni meg úgysem fogok egyhamar újra,majd az unokáimat dajkálgatom,oszt ha sírnak visszaadom őket az anyjuknak!Kép
Ez most csak átmeneti-bár valóban nem könnyű-helyzet.
Nagyon jók a képek,Mendi szép babuci volt!Szerintem nem hasonlítanak,de ilyen téren az én véleményem nem mérvadó.Kép
Öcsém nagyon nem szereti a matekot(én sem szerettem).Jövőre érettségizik-legalábbis remélem!!


Mica!
Azt az időjósgépes mindenit!Itt ma csak egyszer esett az eső:amikor elmentünk sétálni!Kép
Tényleg nagyon hasonlítanak a fiúk egymásra-és Rád!Kép


Momo!
Gratula Mesi mászásához!Az én lusta fiam nem sok mindent produkál!
A NOX-ot én is nagyon szeretm!Kép
Most nem értem,hogy miért nem tettél legalább egy képet a szilvás akció után???:o

Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Látom megoszlik a vélemény hogy hasonlítanak eKép
Sztem hasonlítanak, de azért annyira nem mint Mica két fiaKép, de ahogy mondtam is, mivel az egyik lány a másik fiú, ezért érdekes is lenne ha ugyanúgy néznének kiKép

Kata!
Úgy látom mindketten kötjük az ebet a karóhoz..
Mondd meg neki hogy puszilom, meg megkérdeznéd tőle, hogy ő neten rendeli e mindig az ebédet, vagy a srácnál? Ha neten akkor neki is visz e mindig mrendelőlapot?

Ha olyan akkor el fogom mondani, de ez most épp nem olyan. Ezt most jól megírtam, de jobban nem tom elmagyarázniKép.
Az borított ki az előbbin kívül, hogy a fiam napok (hetek) óta állandóan ordít ha lerakom. Eddig sem volt egyszerű eset, de ez nagyon durva! Bátran állíthatom hogy szívok annyit Kevinnel, mint más akinek hármasikrei vannak!
Viszont (lekopogom) tegnap óta picit többet alszik este, és cici sem kell annyira sok neki mint eddig. Azt nem is tudom hogy mondtam e, de már egy hónapja nem cumizik! Nem kellett neki, még úgy se, mikor már aludt, hát akkor nem erőltettem. Egy darabig többször szopizott, mostmár ez sem jellemző. Úgy néz ki vmi rend is kezd végre beállni, mert kb.2hete viszonylag azonos időpontban eszik.
10:00 -szopi
12:30 -pép
14:00 -szopi
17:00 -szopi
19:00 -szopi
21:30 -szopi
22:30 -szopi és abba belealszik
az éjjel meg kiszámíthatatlan
tegnapelőtt eztán már csak 5-kor kelt !! csak lestem. Ma meg fogalmam sincs, mert nincs erőm az órára nézni, de mikor másodszorra evett, akkor már 7óra volt kb.
Remélem nem kiabáltam el a dolgotKép
Fú, horkolásért részvét! Nálunk Ati családjában vannak iszonyú nagy horkolóművészek, néha volt szerencsém hozzájuk, borzalmas!
Szerencsére Ati nem horkolKép legalábbis eddig..
Én meg pont fordítva érzem, Mendivel ilyenkor már hawaii volt itthon! 4 hónapig ugyanígy szíttam vele (gondolom azért is, mert hozzá kellett szoknom hogy valaki 24 órában rám van utalva+depi) aztán megtanult kúszni, elment ahova akart, ő eljátszott akár órákig egy neylonzacsival ( gyámügyisek figyelmébe) és tényleg nagyon jó gyerek volt, mosolygós vidám baba.
Kevin is vidám, de sokkal sírósabb, hisztisebb baba az tuti. Az is megfordult a fejemben hogy hiperaktív, mert két percig nem ül egyhelyben, nem tudja lekötni magát.
Tegnap anyóséknál voltunk, és olyan jókat röhögöttKép nagyon cuki volt, eddig nem is nagyon röhögött ennyire. Persze nevetett már, meg mosolygott, de most majd meg szakadt a röhögéstől. Nagyon ari volt.
Aztán este apjával fürdött, és elaludt. Ott filóztunk hogy hogy vegyük ki, vagy mit csináljunk vele. Aztán karomba raktam a törölközőt, és úgy kivettük, leraktam az ágyra, apja bepelusozta, megtörölte, kivette alóla a törölközőt, és nem is kelt fel! Viszont a pizsit már nem mertük megkockáztatni, úgyhogy öt takaróba bugyoláltuk kb.Kép Ati kezd reménykedni hogy a fia is olyan jó alvó lesz lassan mint Mendi. Annak én is örülnékKép
Én szeretem a matekot, meg mindent amihez ész kell nem tanult tudás. Én a magolást utálom, de azt nagyon. Amit érteni kell, az mindig ment, amit tanulni ahhoz lusti vagyok. Dehát muszáj lesz..
Nálunk már nagyon jó idő van megint! Remélem így is marad. Bár én az esőt is szeretem, úgyhogy tőlem az is jöhet. Bármi csak ne havazzon, és ne fújjon a szél 120km/h-valKép
Megyek berakok még egy adagot a mosógépbe. Ez már a 8-ik a héten, ha jól számolom. Az már 56 kiló ruhaKép

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Kata!

Visszamondom, inkább ne kérdezz semmit heppitől a nevemben, majd ha akarom megkérdem..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Szia Betti!

Szívesen megírom Heppinek amit kérdeztél,csak nem tudom nem jön-e ki furcsán a dolog.
Neked meg majd leírom a választ!Kép
Én pont fordítva voltam a suliban:amit érteni kellett,az soha nem ment,a többi nagyon bejött.
Lehet,hogy megjavul a fiad?Kép
Biztos mások a fiúk,a lányok talán nyugisabbak(bár én ezt nem tudhatom Kép ).Raul kb.2 éves volt,mikor néha rövid időre el tudta foglalni magát.Most sem számítok másra,a hordozókendőt rendszeresen használjuk.Csak a derekam bírja még!Kép
Nem semmi,hogy elaludt Kevin fürdés közben!!!Kép
Látom,Õ is csak egyszer kap szopin kívül mást,akkor nem vagyok elkésve!Kép
Ruszlán horkolása tényleg durva,a manduláját ki kellene vetetni,meg az orrsövényferdülés sem kedvez a dolognak.De képtelenség rávenni a műtétre,főleg a mostani mandulaműtét-botrányok után.Amíg sovány volt,nem horkolt,biztos ez is bejátszik.
Megyek,segítek Anyunak főzni,meg lehet,hogy bedobok a sütőbe egy meggyes pitét...

Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Betti!

Vettem!Kép
Puszi.

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Kata!

Akkor ezt megbeszéltük;)Kép
Bízom benne hogy megjavul, mert ezt már ép ésszel nem lehet bírni. Bár az ép ész lassan már távol áll tőlem, sokan dolgoznak rajta hogy megbolonduljak...
Biztos is hogy nyugisabbak. Ezért általában lehurrognak hogy jajj, nemis, mert van ilyen meg olyan gyerek. De nem is azt mondom hogy 100%-ban, de tuti hogy 75%-ban így van. Mindegy.
2éves? azta.. akkor még van pár hónapom addigKép
Ti nem mértétek Patrikot mostanában? Meg képet se raksz, pedig már van gépetek! Kíváncsi vagyok ám rátok!
Igen, egyszer. Ami köszönhető annak hogy,
-nehezen szokta meg, hogy a pép is kaja, tehát szopi helyett van
-adták az érzést lelkifurdalás terén így is
-meg hogy nem is volt konkrét kajaidőpont.
De most fogom bevezetni a gyümiket is, révén hogy már nyolc hónapos a fiacskámKép
Nem is csodálom hogy nem tudod rávenni a műtétre. Én úgy tudom hogy felnőttet jobban megvisel mint gyereket. Az egyik barátnőmnek 19évesen vették ki a manduláját, azt mondta kegyetlen dolog.
Meggyes pitéből dobhatsz pár szeletet ide isKép
Megyek és kardomba dőlök ismét..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok,

Csak futtabban, pakolok ruhakat ezerrel, nalam is megy a mosogepKépKép teli ruha el, nyari elo, kozben meg babaruha kereses is, mert Zolika nagyon nyulikKép Bar, amilyen izzados, egyszeru lesz nyaron ruhazni, pucer lesz a gyerekKép

Mandulamutet tenyleg sz@r felnott fejjel, lesed, hogy a kicsik rohangasznak ezerrel a mutet utan, te meg meg egy falatot is alig birsz lenyelni..

Pitet enis kerek!Kép

Nah, rohanas el, majd jovok meg, remelemKép

Mica
mica
 
 


Kata,
te tévhitben élsz, hogy a lányok nyugisabbakKépKép Nekem elhihetedKép

Mica és Kata,
szeretném tőletek is kérni, hogy döntsétek el, melyik fórum szimpatikusabb, mert az ingázást rühellem (most direkt fogalmaztam ilyen csúnyán, mert mintha többszöri rimánkodásom ellenére is mindenki ellenne ezzel az össze-vissza irogatással) Odaát Heppivel megyeztünk, hogy össznépi szavazással eldöntjük, hova is járunk így egységesen beszélgetni a jövőben. Betti, a te voksodat már ismeremKép, de gondolom, ha a többség az izgire menne inkább, akkor te is tudsz alkalmazkodni a kedvünkért. Cserébe mi is ezt tesszük Heppivel, ha inkább itt lenne a többség.
Az üzengetésnél kevés bénább dolgot ismerek, talán egyszerűbb lenne egy helyen beszélgetnünkKép

eddigi állás
Heppi: izgi
Momo: izgi
Betti: babanet

egykézzel gépeltem, bocsi
Momo


Momo
momo
 
 


Momo!

A béna üzengetést visszavontam ha elolvastad, láthatod..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok,

Mica: babanet

Bocsesz, csak ennyi, lurko nem alszik del ota, keze tovig a szajaban, es nem enged semmit csinalnom, mert akkor nyuszi van..

Mica
mica
 
 


Mica!

Nálam az is baj, hogy kevés a szárítómKép
Mondtam Atinak hogy mostmár kénytelen leszek venni egy másikat. Talán egy olyan erkélyre/radiátorra akaszthatót, hogy több cuccot tudjak kiteregetni. Mert a 7kg ruha (főleg gyerekcuccból) elfoglalja a nagy szárítómatKép
Igen, a nyári ruházat egyszerű lesz ténylegKép
Én most vásároltam be Kevinnek egy nagy adag nyári rucit, bár tavasziak is vannak bennne, most azt mostam ki reggel. De azóta beraktam egy adag felnőttcuccot is, és még van egy adag. Borzasztó mennyi ruhát használunk.Egyszer felvesszük aztán megy a szennyesbe.
Lehet hogy jön a foga Zolinak ,nem? Már könnyen előfordulhat;)
Kevin is rámtapad teljesen, írni is úgy szoktam mikor szopizik, szopipárnán fekszik, úgyhogy a két kezem szabad maradKép

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti,
láttam, pusztán azt nem értem, hogy mi a gondod Heppivel azon kívül, hogy neki az izgi jobban bejön, mert még a visszavonás is ilyen színezetű volt...legalábbis számomra. Mert ha nekem valakihez kérdésem van, ott az e-mail címe, a telefonszáma, vagy végső esetben a lakcíme, de én ritkán kérdeztetek máson keresztül. És itt most az izgin beszúrnék egy töprengő fejetKép

Mica, vettem, szal babanet. Akkor Katáé a döntésKép

üdv
Momo


Momo
momo
 
 


Momo!

NEKEM semmi bajom Heppivel!
Épp most írtad le hogy miért vontam vissza az üzengetést.
Mivel megvan az emilcíme, megírom neki amit akarok. Ennyi!
Ja, az meg szive joga mindenkinek hogy mi tetszik neki jobban, engem nem zavar hogy más az ízlése mint nekem!;)

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Itt a döntőbíró!KépÉn is a Babanetre szavazok,és az izgit tartsuk meg,ha itt gond van.Kép

Momo!
Neked elhiszem,hogy a csajszik nem nyugisabbak!Ez a két kisfickó estére rendesen kicsinál.Kép
Az ingázás részemről legfőképp arra irányult,hogy Heppi ne maradjon amott egyedül és ha lehet visszacsábuljon ide.Kép
Jó lesz,ha újra egy helyre írunk!


Mica!
Nanemááá,hogy Nálatok előbb legyen fog!!!Kép
Végeztél a ruhapakolással?


Betti!
Képet teszek jövő héten,talán akkora sikerül feltelepíteni a digigéphez tartozó programot is.Kép
Amúgy meg azt vettem észre,hogy a képeim után egy darabig bénult csend tud lenni topicokban...Kép
Meggyes pite nem sikerült túl jól,mivel a sütő kialudt,mire észrevettem és újragyújtottam...Mindegy,az íze nem rossz.Kép
Nekünk Pesten a fürdőszobában olyan ruhaszárítónk volt,amit fel lehetett húzni a plafon alá.Nagyon jó volt abban a kis lakásban.Nem is tudom amúgy hová teregettem volna.


Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Kata,
vettem, akkor maradunk itt. Ha visszalátogatsz az izgire, még utoljára írtam neked valamitKép
Az ingázással semmi bajom, csak ne üzengessünk egymásnak, mindenki el tudja érni a másikat közvetítő nélkül isKép

Heppi is majd lassacskán visszajön, de nem lesz mindennapos vendég, adjatok neki időt, hogy legyűrje a bosszankodásátKép
Én is jövögetek majd, de ne várjatok naponta ennyi gyerek mellettKép

Betti,
és te most azt hiszed, hogy jelentéktelen személyem rád szállt...tévedszKép Továbbra is szívesen beszélgetek veled, csak vannak dolgok, amiben nem értünk egyetKép
Nekünk is fregolink volt régen, most sajna nem megoldható, de szerintem is az a legjobb megoldás.
Én egyébként párásítási és szagosítási célzattal a radiátorokra is előszeretettel teregetek nagyobb ruhadarabokat (párom ki is van akadva tőleKép), igaz, a fűtési szezon végén ennek már semmi értelme és a kölkök is lecincálják, ha nem vagyok résen.


Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!

Kata!
Annyian vágytunk arra a meggyespitére hogy csak nem sikerültKép de ha az íze jó, akkor no problemKép
ha nem raktátok még fel a digigép progiját akkor hova másoltátok a képeket eddig?Kép
Várom(juk) ám a képeketKép!
Gondolkodtam én is azon a fürdőszobás izén, de nekem vhogy nem teccik, ha a fejemfelett lógnak az ezmegazokKép


Momo!
Asszem most hallgatok Atira és nem írok semmit, mert igencsak sértett állapotban vagyok, miközben kapom a lelkifurit , hogy mivel én vagyok az aljas alávaló ........ erre sincs jogom.
emésztgetem aztán majd lesz vmi..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti,
így is lehet csinálni, de tudod mit, gyere nyugodtan, majd én pihenekKép
Azért az egész világ (és benne az emberek) csak nem lehet annyira aljas, hogy folyton téged bántsanak. Néha a kritikát is el kéne fogadni sértődés nélkül...

Majd jövök, ha szóltok, címem a profilban


Momo


Momo
momo
 
 


Momo!

Na, erről beszéltem!
Azt hiszem kicsit sok volt amiket rólam írtatok, és akkor még én vagyok az aki nem fogadja el a kritikát, és nem tud alkalmazkodni?
Ti csináljátok azt amit rámkentek, nem én!
Én most is itt vagyok, és nem futamodok meg a kritikától!

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Szeretném a témát azzal lezárni, hogy aki vért akar ontani az tegye az emilcímemen, ne az oldalt mocskoljuk be ezzel..

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Én sem futamodtam meg, ha nekem akarsz még írni,csak nyugodtan, elolvasom.
Tényleg nem futamodsz meg a kritikától...csak nem bírod...
Egyébként mit is csinálunk? Én idejárok, nem? És nem mondtam azt, hogy nekem jobban fexik az izgi, majd elegánsan elvonulok oda, hogy elpityeregjem, már megint egyedül hagytak... Amit ott írtam, itt is felvállalom, nem a hátad mögött beszéltünk ki, mivel te is bármikor elolvashatodKép
Egyébként a depi tipikus tünete ez a "minden ember összefog ellenem és összeesküvést szervez a hátam mögött", ezt saját tapasztalatból mondom.
Kívánom, hogy kikecmeregj ebből a lelkiállapotból, mert se neked, se embertársaidnak nem kellemesKép

üdv
Momo


Momo
momo
 
 


Látom, közben írtál.
Nem akarok vért ontani, részemről téma lezárva.
A mocskolódás meg nem egyenlő a vitával...szerintem...csirkeKép

Momo


Momo
momo
 
 


Emiledet egyébként nem tudom, mivel nincs a profilodban, szóval nem sértettségből nem használom ezt a lehetőségetKép

Momo


Momo
momo
 
 


MOmo!
Elképesztő vagy! sose gondoltam volna!
HIdd el , én is tartom magam a véleményemhez!
nem én mentem el innen, puffogva hogy szar az egész, és soha a büdös életbe többet ide nem jövök. Szó nem volt róla hogy innen mindenki el akar menni és fujjolni az oldalra. Arról volt szó (egy-két embertől eltekintve) hogy amíg szar a babanet, oda írunk. És valóban leírtam ( írtam oda,látod??) hogy nekem az a felület nem teccik, és most sem tetszik, de nem ezért jöttem ide vissza "elvonulva , elpityeregni hogy már megint egyedül hagytak", hanem mert már másfél éve ide írunk, és mondom sztem rajtatok kívül senkinek nem volt a terve hogy itthagyunk csapot-papot dúlva fúlva új helyet keresünk, amiről egyébként más nem is lett megkérdezve hogy hova is menjünk..
IGen, sajnos el is olvastam, és szerintem le lehetett volna írni rendesen, nem csak engem hibáztatni azért mert nekem nem tetszik az oldal, Attól még nem vagyok alkalmazkodni képtelen ember. Utálom hogy nekem mondjátok/mondod azt amit ti egyébként ugyanígy csináltok!
Sose mondtam hogy tökéletes vagyok, és nem takarózok a betegségemmel sem, amit szépen kigúnyoltok.
Amit csináltatok nem volt szép, akárhogy is tesztek. Amit írsz is,az én hibám csupán annyi, hogy nem tetszett az az oldal ahova ti átcuccoltatok, és ezt le is írtam, és most meg képesvagyok kiállni magamért.
Azt hiszem a depresszóról tudok ezt-azt, azt hiszem több alkalmam volt átélni mint neked (aminek szívből örülök)
Az a baj, hogy anélkül vádaskodsz, hogy tudnál rólam bármit is.
Én nem akartam megbántani senkit, és már azt is sajnálom hogy csak leírtam ide a véleményem. De már nem érdekel. Ha ti amoda leírtátok milyen vagyok (szerintetek) akkor én is leírom, és kész.
Egyébként sajnálom hogy Heppinek megint úgy kell írnom hogy nincs itt, de tőle vártam legkevésbé hogy nem a szemembe mondja a véleményét!

És hiába várjátok nem fogok sírva elvonulni, túlélem ezt a csirkeséget is mint mást már eddig.

Az embertársait sárba tipró szemétállat távozik egyelőre. Várom a további kritikát amit ugye úgysem tudok elviselni KépKépKép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok,

Nah, szepek vagytokKép Vitazzatok csak, enmeg rohogok itt, kinombanKép Szerintem pereljuk be a babanetet!Kép MegrontasertKép

Najo, komolyra forditva a szot, minden forum szabad es nyitott, az ir oda, aki akar, es az nem, aki nem akar. Kesz, ennyi. Nekem is van 8 fele hely, ahova irkalok, de megis visszaterek ide, mert itt kezdodott mindenKép Najo, errol ennyit.

Csajok, oszulok, Zolika tegnap delutan total lefarasztott, 2 keze a szajaban, rag mindent, meg engem is, nyugos, alig aludt, es persze fogacskat nem latok sehol, de meg erezni se lehet az inyeben.. ez igy fog menni meg 2 honapig? akkor jajjKép
Igy idom nulla volt netezni, aztan, amikor lett volna, akkor meg mar a csaladdal foglalkoztam, nameg este elhuztam aludni, mert tartottam az ejszakatol. Mazlim volt, nem ebredt, csak 1x helyezkedett fel4 korul, de visszaaludt, aztan fel5kor ugy dontott, hogy kukucskaljunk.. 3/45kor elkezdem etetni, de hogy meddig es mennyit evett, tippemsincs, aludtam, mint a bundaKép Aztan o is, mert 6kor keltunk bufizniKép

Nah, most ennyi, rohanok, eszem vegreKép

Mica
mica
 
 


Betti, csak annyi, hogy te sem ismersz engem, aki közel 35 évesen, már az éveim számánál fogva, talán többször élt át szar helyzetet, mint te, beleértve kórságokat és depit (hadd ne soroljam az alkoholista apámat, a saját öngyilok kísérleteimet és alkoholizmusomat, amiket mind átvészeltem) Ez itt nem a reklám helye volt,hanem a valóságKép Hoppá...
Emilcímedet továbbra is várom, mert ez tényleg ne legyen téma itt.

üdv
Momo


Momo
momo
 
 


Mica!

Csak jön az a fogacskaKép
Kevin kb.2-3hétig szenved eggyelKép Remélem Zolikának hamarabb megleszKép
Az jó ha viszonylag jól alszik ehhez képest!

Momo!
Elég sok hasonlóság van az életünkben úgy látom, csak akkor pont meg kellene értened.
az emilcímem egyébként a nickem kukac citromail.hu

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

KépKépKép

Leírom ide is,amit az izgire írtam :
keveset mozdulok ki otthonról,ezért nagyon sokat számít a társaságotok!Mindannyian fontosak vagytok nekem!
Most picit elment a kedvem...azért majd jövök valamikor.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Kata!

Ne haragudj, tudtam hogy ezért/ezzel fogunk mindenkit elriasztani innenKép

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?