Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bocs, hogy tegnap nem írtam, de nem lettem volna vmi jó társaság..

Jujj Kata most vettem észre hogy kerestél, bocs. Most kapcsoltam csak be miután tegnap lemerülta atelefonom. Piszkosul nem volt kedvem tegnap semmihez....
Kettesben nem merek elindulni Petyával, mert neki is ez lenne az első hosszabb útja és én sem vezettem tavaly nyár óta. De azért meglátogathatunk majd benneteket?

Dia! Ez szuper! Gratulálok!!! Hányan vannak odabent?? Hogy vagy?

Kép
edó75
 
 


Sziasztok!

Kata, persze, hogy áll a du-i randi, hívlak, ha végeztem a házio-nál!

Edó!
Csak szimplán bedepiztél az idő miatt? Vagy más baj is volt? Ne aggódj, süt a Nap, minden okés lesz!

Kép
seriff
 
 


Én nemsokára lelépek, jön Petim 2-re, és megyünk fotózni Avonos megjelenést a Kongresszusi központba...Kép
Vasárnap megyünk Kata, már nagyon várom. Beszéltem Babszykával is, ha jobban lesz Bazsika, szerintem jönni fognak. Remélem tényleg jobban lesz!!! Kép
Jövő héten nem leszek köztetek, csak csütörtökön, mert hétfőn elreppenek Varsóba pr konferenciára.
Vendég
 

 
 

Eszti!
Addig is, amíg nem találkozunk kellemes hétvégét!

pusz

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Esztinek már ecseteltem, hogy milyen kritikán aluli volt a gyerekorvos nő, a kb. félperces, alapos vizsgálat után annyit tudott mondani, hogy "jól van, semmi". De azért felírt c vitamint és köptetőt. Arra a kérdésemra, hogy akkor most ez megfázás azt mondta, hogy valószínűleg. No comment...zóval, ha tényleg jól lesz Bali akkor megyünk, bár most sincs kutya baja se. A biztonság kedvéért Eszti tesójának is kikértük a véleményét. A megfázás nem fertőző.Kép(ugye Serif?)

Kata, ti nem jöttök Szolnokra a 2-ai héten? Mi valszínűleg ott leszünk egy hetet, mert Briant kell pesztrálnom, ha esetleg ti is ott lesztek, talizhatunk meg hinta-palintázhatunk együtt. Hm?Kép

Tényleg, Serif te még mész haza? Vagy már el vagy tiltva a hosszabb utaktól?

Gyönyörű idő van odakint!

Kép

Kép
babszy
 
 


Mindenkinek jó hétvégét, és remélem minél többen találkozunk vasárnap! Kép
Holnap gyöngyörű idő lesz, irány kirándulni mindenki!!!!
Kép Kép
Vendég
 


Halihó!

Eszti nektek is jó héétvégét, és akkor vasárnap végre Petit is megismerhetem (bár te ezt már nem olvasodKép)

Edó! Remélem jobban vagy már. Nyugodtan lehet ám panaszkodni is itt, hiszen néha mindenkinél kiborul a bili, és hátha tudunk segíteni, egy kis együttérzéssel, bíztatással és hogy mifelénk se mindíg fenékig tejfőlKép de lesz jobb, és az idő is már sokkal szebb ma, mint tegnap volt. És persze, hogy gyertek amikor jó, megbeszélünk majd egy időpontot, mert mint mindenki én is nagyon kíváncsi vagyok a Petyusra (titeket már ismerelekKép)

Bogi, mi is megyünk haza jövőhétvégén, de csak hétvégére terveztük, persze ez még változhat.

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok!

Babszy, minden okés? Bazsika jól van? A könyvet ne felejtsd el, légyszi!
Nem, nem vagyok eltiltva semmitől, utazás ilyesmi, de hétfőn úgyis okosabb leszek a ctg, és a dokival való randi után! pl. jövő hétvégén Anyák Napja lesz, mi szombaton megyünk haza, de csak egy napra.Kép

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Holnapra jó szórakozást mindenkinek! Csináljatok képeket légyszi és küldjétek el nekem, mert nagyon kiváncsi vagyok.

Képzeljétek Petya nem nagyon akar aludni az utóbbi időben Kép Tegnap est 11-ig fenn volt és 6- kor kelt, előtte meg este 10-kor felkelt és éjjel 1-ig fenn volt Kép

Babszy! Ti próbáltatok vmi elaltatási tecnikákat? Mi most vettünk egy könyvet: Anette Kast-Zahn, Dr Hartmut Morgenroth : Minden gyerek megtanul aludni! a címe. Ma kezdjük a "kezelést". Majd beszámolok...

Puszi

Kép
edó75
 
 


Szia Edó!

Hajrá! Mi két napig bírtuk a kezelést, eredmény: édes hármasban alszunk a nagy ágyban.KépKép
Az az igazság, hogy én sose akartam igazán sírni hagyni Balit, és így nem lehet végig csinálni ezt a pár napot. Egyébként sokan elítélik ezt a módszert, amit megértek.Egyszer tényleg több mint egy órát sírt éjszaka Bali, magán kívül volt, de semmi eredmény. Nekem végül is az a véleményem, hogy egy próbát megér, de ha néhány nap múlva nincs eredmény akkor nem érdemes erőltetni, mert nem tesz jót se a gyereknek se a szülőnek.
Szóval kitartás, lehet, hogy nektek sikerülni fog.Kép
Remélem legközelebb találkozunk, azért csinálunk képeket.

Bali még náthás, de nem lett komolyabb, azért még Katussal egyeztetek, hogy mit gondol, menjünk-e.

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok!

Látom jól sikerült a tegnapi buli, még mindenki alszik KépKépKép Jó lett volna találkozni veletek, de majd legközelebb...

Babszy! Azért ítélik el mert hogy sírni hagyjuk a gyereket?? Vagy más miatt is? mi sem hagytuk sosem sírni, és nekem is megszakad szívem amikor sír, de bízom benne hogy beválik ez a módszer. Mivel kettőnk közül én bizonyultam erősebbnek ezért én is csinálom az altatást. Végül is a második éjjel csak 1x sírt fel és ma délelőtt 3 perc sírás után elaludt. Húúú néha magamat is győzködnöm kell hogy ez jó lesz így...

KÉPEK??

Kép
edó75
 
 


Sziasztok!

Edó, tényleg jól sikerült a buli! A husik, főleg amiket bent a csajok sütöttünk, isteniek lettek, a kintiek, hmmm.... azok is finomak!Kép
Annyit ettünk, hogy az hihetetlen, és olyan pazar tiramuszit "sütött" a Babszy, hogy csak na!
Legközelebb Ti is itt lesztek, és meglátjátok!Kép
Azt előre elmondom, h mi itthonhagytuk a gépet, Babszyék hoztak ugyan, de az az előszobában hevert, úgyhogy Kata kattogott néhányat!

Babszy, Bazsika aludt hazáig? Hazataláltatok? A könyv szuper, este elkezdtük mindketten-felváltva-de most elvitte Magával a GyőzőKépKép!

Babszy és Eszti! Mégegyszer köszönjük szépen az ajándékokat, de ki fogtok kapni legközelebb !!!!!!!!! Igazán nem kellett volna!Kép

Diane! Jó már a géped? Írok Neked emailt is, hátha!

Kata, a motort megkaptátok reggel?

Ja, majd elfelejtettem, ctg okés, Zsebi ébren volt, így em löködték, mint a többiek babukáját! És ülve volt.

pusz

Kép
seriff
 
 


Hali!

Na itt vagyik én is. Szerintem is jól sikerült a buli, bár én elfogult vagyokKép Mi jól éreztük megunkat, és úgy örülök, hogy itt voltatok, és klassz időnk volt. Teszek fel majd képeket, de most sok dolgom van Kép és a gép is töltődik a hálóban.

Serfi, megvan a moci! Köszönjük! Akartam már kérdezni, mi volt reggel. És mekkora a Baba, mérték uh-gal?

Eszti meg már repül Varsóba! Hátha ott jobb idő van. Biztos nagyon hiányzik neki majd a Peti. Kép

Dia, tényleg igazán írhatnál néha, amikor jó a géped. És ha jól tudom, ma mégy uh-ra, és, hogy ott mi volt? Mekkorák a kiscsajok, kispasik, kispasi, kiscsaj (talán több kombináció nincsKép)

Edó! Legközelebb tényleg gyeretek. Gyerkőcök élvezték nagyon, BAzsika, úgy elfáradt, hogy az autóban 5 perc alatt bealudt Kép
És az alvással éjjel hogy álltok? Alszik megint Peti? Szerintem 3 perc sírás az nem sok. Főleg ha utána elalszik. Ennyi idő alatt még belelovalni se tudja magát.
Enyim gyerek most aludt el, megyek is, és kihasználom a szabadidőmet.

puszi

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok!

Gyerkőcök mi 9-től délig aludtunk (Bazsi, én), ebből lehet következtetni a tegnapi és az éjszakai fáradalmakra.Kép Éjfélkor még orrszívóztunkKép.

Hú, de szerencsénk volt tegnap az idővel!A mostani gusztustalan...

Edó, bocsi, de tényleg elfelejtettünk képet csinálni, de Katus majd küld. A tali tényleg jól sikerült, nagyon szép Kecskemét belvárosa, finomakat ettünk, és láttuk Serifék házát is, ami igazán szép. A kertjüket igazán írigylem..., na és a környék se semmi.

Serif, örülök, hogy okés a ctg. Ilyet én is hallottam, hogy felébresztik a gyerkőcöket ilyenkor, nekem ilyet sose csináltak. Lehet, hogy mindig ébren volt Bazsi? És mekkora most Zsebike?
Ja, simán hazataláltunk, 45 perc volt háztól-házig.Kép

Pussyka, mindjárt felhívlak, már régen hallottalak.

Esztipesztinek meg jó utat.

Kép

Kép
babszy
 
 


Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Na úgy látszik működik ez az izé. A keddi levelek teljesen elvesztek.Kép

Eszti, milyen volt az út?

Mi ma du. megyünk Vászolyba, Andris pedig megy túrázni. Hétfőn pedig megyek anyukámmal Szolnokra, és csak a hét végén jövünk vissza, de azért majd megpróbálok jelentkezni. Keresek valami internet café-t, ha létezik ilyen szülővárosunkban.

Hétvégén nyár lesz.Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok csajok.

Visszajöttem végre Varsóból, jó itthon újra.
Nem volt nagy a forgalom, ahogy látom.
Katus, a képek nagyon jók. Köszi! Kép
Jó volt nálatok nagyon, marha jól éreztük magunkat. Kép Kép
Klassz volt a gyerekekkel játszani, Peti is nagyon bírta a gyerkőcöket Kép
Varsó végülis jó volt, bár elég fárasztó volt reggeltől estig egy ablaktalan levegőtlen termben ülni. A prezentációim jól sikerültek és a szálloda igazi luxus volt, jó kajákkal. Kép Voltam a városban is egyik este, de valami nagyon ronda...Kép Kép
Nem is tudom, mintha Kőbánya lenne az egész város. Bűz van, és ocsmányság. Kép

Jó itthon, és jó ez a meleg (Varsóban 1 fok volt...!!!!).

Hol vagytok????
Vendég
 


Sziasztok!

Eszti, üdv itthon újra! Ahogy Babszy is írta, eltűntek a keddi és tegnapi irományok, ill. tegnap nem tudtunk írni.Kép

Mi hétfőn és ma is voltunk ctg-n, mindkettő okés volt, bár ma Zsebikénk aludt, úgyhogy Őt is meglökdösték. Aztán ma volt UH is, nem lesz óriás, becsült súly kb. 2760 g. De minden okés. Holnap nem szülhetek, mert nem lesz itthon a dokiKép.

Diane?

Edó, jobban vagytok már? Ha hazaengednek írjatok! Mielőbbi gyógyulást Petidnek!

Babszy, jó utat! Vigyázzatok Magatokra! Azért teljes nyár, lehet, h nem lesz, Balatonátúszásra ne készülj! Internetcaffé van a művház egyik sarkán asszem! Várjunk vissza!

Kata, isteni volt a rakottkrumpli, Peti pedig édes kis álommanó! Pusszancs Nektek is!

S

Kép
seriff
 
 


Csajok, én lemaradtam valamiről.
Edóék hol vannak???? Ki lett beteg??? Kép

Serfi, az mit jelent, hogy meglökdösték??? Kép Ugye csak finoman?? Kép

A 2760 g kiváló csajsúly!!! Kép Nem kell óriás baba.

Többiek? Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Eszti!
Babszyék ma du mennek Vászolyba.
Edó Petije beteg, tegnap hányt és ment a hasa, ezért kórházban volt-van, talán ma már nem hányt.Kép
Meglökdösték, az azt jelenti, hogy Ursula nővér odajött, és két kezét a hasam két oldalára téve megmozgatta-próbálta ébreszteni-Zsebikét. Finoman, persze!Kép Aki túl sok hajlandóságot nem mutatott, hiába simogattam-ez hétfőn bevált-bezzeg most, itt ugrándozik!

pusz S

Kép
seriff
 
 


Szegény Peti és Edó!!! Kép Kép Remélem nincs semmi baj. Biztos jelentkezik majd.
Bogussal beszéltem, úgyhogy minden tudok a menetelről. Kép
Serfi, ez most már nagyon izgi, mert mindjárt megérkezik pici babád. Kép Kép
Klassz a házatok, és Zsebimanódnak nagyon jó dolga lesz ott veletek! Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Vagyis asszem csak Szia Eszti!
Katáék is Szolnokon vannak, Bogiék is elutaztak, Dia se ír! Reméljük Edó pedig makkegészséges Petijét sétáltatja ebben a gyönyörű időben!
Te hogy vagy? Mentek vhová a hétvégén?
Mi holnap megyünk Szolnokra Anyák Napjázni, vasárnap meg itthon, aztán többet asszem nem utazgatunk mostanság!
Kellemes hétvégét Nektek is, és mindenkinek, aki még benéz! Diane?

S

Kép
seriff
 
 


Szia Serfi, én töretlenül vagyok!
Most beszéltem Diane-nel, és a héten nem tudott jelentkezni. Párszor megírta a levelet, tök hosszút, de mindig elveszett neki...Kép Szóval Dia van, és jól van, és vidám a hangja, szóval Kép Kép Kép
Én nagyon jól vagyok!!! Kép Serfi, mindjárt írok neked e-mailt!!! Kép
Holnap Petim dolgozik, még mindig ezek a repi látogatások vannak, de hamarosan remélem vége lesz. Én megyek anyuékhoz, aztán ő is jön majd oda. Vasárnap biztos elmegyünk anyuékhoz anyáknapjázni, meg szeretnék kirándulni is. Állítólag nyári meleg lesz!!!! Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Itthon vagyunk még! Kínlódok ezzel a babanettelKép
Meg időm se sok van, de ha van, jövök egyből.
Majd csak délután megyünk haza, de már nagyon várom, otthon állítólag gyönyörű a kert (apunak mostanában ez a hobbijaKép) és a Peti a múltkor is nagyon élvezte a kertet és a nagyapját Kép Úgy néz ki az idő is gyönyörű lesz! Bár mi holnap reggel ülünk kocsiba, és a változatosság kedvéért megyünk telket nézni Kép
Most meg, kihasználva, hogy alszik, megyek sütök kalácsot, mert otthon (is) nagyon szeretik.
Sok puszi mindenkinek, és jó hétvégét!

Serfi, ugye nem szülsz ma Kép Neked mostantól minden nap be kell jelentkezned, hogy ebből tudjuk, hogy mi van Kép Kép Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok!
Kata, nem szülök ne izgulj! Különben is nincs itthon a doki, bár azt mondta azért Tihanyból hazaér, hívjuk Őt is!
Azért majd írok sms-t is, ha szülni készülök!Kép Különben leolvasztottam a hűtőt-1 óra és 20 perc volt-csak mert kérdezted, és akkor már vissza is pakoltam. Meg takarítok.Kép
Apukám meg arra készül, hogy a kis formás unokájával mennek úszni, tesómék kisfiával meg focizni! Azt mondta, állandóan sportolni fognak!
KépKépKépKépKép

Eszti, megírtam a választ!
S
Megőrülök ettől a babanettől, komolyan, nem csodálom, ha Dia is feladja!

Kép
seriff
 
 


Nekem ma még nem volt gondom a babanettel....Kép
Köszi a választ Serfi! Kép És igen, jót mosolyogtam...Kép Nincs recept.
Kata, nagyon jó idő lesz, úgyhogy jó lesz a kertben nektek. Petit meg agyonkényeztethetik a nagyszülők. Ahogy láttam Diuséknál, nagyon nagyon oda vannak érte. Kép Nálunk is ez van! Kép Dehát ez így jó!!!
Serfi, tényleg szólj, ha szülsz, mert akkor szorítunk neked (mondjuk ezzel ott nem sokra fogsz menni..) Kép
Vendég
 


Halihó!

Még 5 perc és kész a fincsi kalács Kép
És olyan éhes vagyok, hogy csak na, de ma Józsi hozza fel az ebédet, de mindíg ilyenkor jön közbe neki valami, és csak tök későn tud hazajönni, bezzeg mikor főzök, már van, hogy délben ott toporog a küszöbön, h jött ebédelni Kép

Serfi, tudom, h nincs ma dokid, azért írtam, remélem nem szülsz Kép Apukádból meg, simán kinézem amit írtál Kép Feszít majd a csini unokájával a strandonKép

Nagyszülők kényeztetik, de főleg sok-sok szeretettel foglalkoznak veleKép Mondjuk apukám, velünk is pont ilyen volt, és rengeteget játszott és hülyéskedett velünk. Bár mi kaptunk szigort is, de Peti mázlista, ő csak a jót kapja apuból.

Kép

Kép
tikata
 
 


Én megint elájultam, jól belaktam tejbegrízből, aztán eldőltem, mint egy zsák.
Kata, ettél már? Ha mást nem, vágd meg a kalácsot!
Teleportáljak Neked vmit? Látod, nem kellett volna az összes rakott krumplit kitenni nekünk tegnap, és akkor maradt volna mára is!Kép Mit esztek, olyan fincsi hagymás meg májas vmit a Géniuszból?
A nagyszülőknek az a dolga, h csak kényeztetssék az unokájukat! Zsebi meg olyan kicsi lesz, mint én voltam, h sosem volt rámvaló úszódressz kékben, mindig Anyáék szerezték be vhonnan, és pirosban, vagy bordóban....Kép.

S

Kép
seriff
 
 


Serfi, emlékszel az egyesületi fürdőrucira? Nekem kék volt...úgy emlékszem, neked piros...Kép
Néha visszaálmodom magam az uszodába! Kép Pedig akkor annyira nem feküdt az állandó úszás, de most utólag olyan jó lenne egy kicsit ott lenni. Inni abból a kútból, amiből olyan marha vasízű víz jött és úgy kellett inni, mint egy szökőkútból. Meg a hajszárító. Be kellett dugni a fejünket abba a ballonba, marha jó volt Kép
Úszás után mi meg a Tiszaparton sétáltunk haza (az úszósok délutánonként), és ettünk mákfagyit a Tisza fagyizóban. Kép
Most tudnám itt folytatni a szép emlékeket, de asszem betelne az egész fórum Kép
Vendég
 


Lányok! Talán most???

Nem tudom, úgy néz ki működik, egész nap próbáltam ma is, úgy fél óránként. 7végén megnézi egy informatikus ezt a nyomoronc gépet.
Mindannyiótoknak nagyon nagyon köszönöm a sok drukkot, meg levelet, meg érdeklődést, nagyon, nagyon jól esik. Katussal, Esztivel tudtam is beszélni, nekik úgy nagyjából elmondtam mizu.
Serif, drága! Köszönöm a leveleidet, most egyelőre itt válaszolok, kihasználom gyorsan a lehetőséget. Jól esik, hogy így gondolsz ránk és köszi, bármilyen rucit szívesen látok, bár szerintem a te gatyóid tutira nem jönnek rám. Te már itt vagy a finisben, bárcsak mi is ott tartanánk.... Nagyon drukkolok és remélem engem is értesít valaki ha kibújt a csajszi. Édi az apukád, az enyém már hintát akar venniKép Az egyikre tényleg azt mondta, hogy kukis. Majd meglátjuk. 17-én megyek megint UH-ra, genetikai. Talán akkor már jobban látják őket.
CsajszikKép Olyan édik voltak a bébik 7főn az UH-on. Ficánkoltak, integettek, a könnyem is kicsordult. 1 hete érzem, hogy csiklandoznak belülről, hihetetlen. Már jó tesvérekhez méltón Kép beindult a harc odabent. Volt, hogy csak kezek, lábak látszódtakKépKép Olyan édik.
Úgy látom, most, hogy végre tudok jönni, sokan leléptek, de hát így is kell, jön a nyár, muszáj kimenni a szabadba!
EdóKép Gyógyulást a pici lurkónak, minden rendben lesz!!!!
Lányok, talán tudok sűrűbben jönni (kopp-kopp)
Sok-sok puszi nektek

Kép
diane
 
 


Fú, a tejbegríz jó ötlet, lehet, hogy én is csinálok??? Én már szilvásgombócot csináltam. Ha ezt a dokim látná... De igazán jó voltam, egész héten husit és zöldségeket ettem, ma bűnözökKép

Az anyósom közben megbolondult, rém hosszú történet, talán majd egyszer lesz időm leírni. Tegnap remegő, sírógörcsöm volt miatta. Nekem!!! Most mondjuk biztos hiperérzékeny is vagyok, de ezt most elmeséltem egy barátomnak és fogta a fejét és totál egyetértett. Durva. A legszörnyűbb, hogy a Zita azt mondta, ez csak rosszabb lesz. Hát majd meglátjuk, most egy darabig ne is lássam. Na mindegy.

Jó 7végét nektek és bár biztos egyedül vagyok ezzel, de azért hajrá CaramelKépKép!!!
pussz

Kép
diane
 
 


Ha tudtok, gyertek megint hozzánk!!!! Olyan jó voltKépKép

Kép
diane
 
 


Szia Dia!

De jó, hogy itt vagy! De jó, hogy már ilyen korán érzed Őket! Egy ismerősünknek 3-as ikrei vannak, és volt, hogy az UH-n nem lehettet kivenni melyik láb kihez tartozik! Annyira viccesek lehetnek!
Miért, nem szabad csak zöldséget meg húst enned?
Már hogyne mennének Rád a ruháim? Láttad Te azokat a hétvégi képeket? Egy bálna az kutyagumi hozzám képest, úgyhogy ez a farmer még tuti jó lesz Rád! Van még két bársony, de azokat most nem ajánlom.Kép
Vigyázz a Nappal, nem csak a májfoltok miatt, hanem mert ilyenkor jobban pigmentálódunk, és egy nyomi pattanás helye is hetekig meglátszik-én tudom, tapasztalomKép.
Sajnálom, h megbolondult az Anyós, azért majd ha lesz kedved írd le, hátha segíthetünk, ha mást nem meghallgatunk! Csak nem bele akar szólni a nevelésbe? Le kell állítani, de első körben, talán Bazsinak. Néha az enyém is bebolondul, a héten is, aztán huss, jófej lesz!Ilyenek, de igazán nem ér meg egy sírógörcsöt se! Magasról ...le!!!!!!!!
Nem vagy egyedül, én is inkább Caramelnek szorítok, mint Palcsónak!Kép

Képzeld a múlt pénteken én is csináltam sz.gombócot, életemben először, persze mirelitet, nem értettem, h miért ilyen halvány. Hát nem grízbe forgattam zsmorzsa helyett? Normális vagyok? De csak másnap esett le, hogy azért volt olyan fura. Gáz..........................

Eszti, hát ezért volt az én fürdőrucim piros, mert nem volt rámvaló kékben! Akkor biztos nem is voltunk vashiányosak a fincsi víztől! Itt meg ilyen porszívócsöves szárító van az usziban, nem az igazi!

Dia, fel ne add, gyere amilyen gyakran csak tudsz!

Mindenkinek jó hétvégét!
Edó hogy vagytok?

Csók S

Kép
seriff
 
 


Sziasztok, csak bejelentkezem ma is, itthonról.
Remélem, mindenki jól van!Kép

Pusz S

Kép
seriff
 
 


Sziasztok, jól elírogatok itt magamnak!Kép
Na mindegy, csak el akartam mesélni vmit. Tegnap tortát csináltam este Anyák Napjára, de persze nem volt itthon zselatin, vagyis kevésnek gondoltam, hát elküldtem a drága férjemet ide a közeli kisboltba. Amúgy Szolnokon voltunk egész nap. Egyszer csak hazaállít egy csomag zselatinnal, és Egy Csokor Fréziával, hogy elhozta a virágot, amit Zsebi rendelt nekem Anyák Napjára! Bevallom, kicsordultak a könnyeim...Kép
Jól van, nem is untatok tovább senkit, pusszantás

S

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Még Szolnokról, de már lassan indulunk.
Serfi, édes a fréziás sztoriKép Örülök hogy jól vagy. Szerintem még egy hétig nem lesz baba, de majd meg látjuk Kép
Nekem a tornamezem volt mindig nem kék (hanem rózsaszín), mert ha hiszitek ha nem, rám se nagyon lehetett kapni rendes kéket Kép

Dius, el ne tűnj, jó hogy itt vagy. És jó, hogy már írsz a kicsikről.
Én tegnap végig néztem a megasztárt, nekem nagyon tetszett. És mindegy volt ki győz, nekem a két kedvencem jutott be, de talán a Caramel az aki kicsit jobban megérdemli, és talán jobb helyre került ott a nyeremény. És ő talán egy komplexebb egyéniség. Szóval ez az én véleményem Kép Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Itthon vagyunk!Kép

Puszi

Folyt köv. holnap Kép

Kép
edó75
 
 


Mi is itthon vagyunk, folyt. köv. ha leraktam aludni turboment.Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok!

Na, leraktam, hulla volt a gyerkőc, délutánonként már nem nagyon alszik, lassan áttér a napi egy alvásra.
Holnap pedig irány Szolnok.

Nagyon klassz volt Vászolyban, Balázs elvarázsolta a nagyszülőket, egyre nagyobb huligán. Egyfolytában táncikált, dumált, szóval produkálta magát.Kép
Apukámmal szétnéztünk Balatonfüreden, mostanában azon gondolkozunk, hogy oda költözünk előbb-utóbb. Jó lenne, csak munkahely kéne előbb.

Edó, szegény Peti elkapta ezt a hányós, fosós vírust? Szegény! Jobban van már ugye?
Jó hír: 9-én kezdődnek a boszik!!!

Pussyka, anyóspajti felzaklatott? Szegénykém, átérzem a problémát.Kép
Serif írta, hogy ilyenkor jobban pigmentálódik az ember, emlékszem nekem egy icipici sebhely is hónapokig megmaradt, fura volt.

Serif, sokszor eszembejuttok, hogy egyben vagytok-e még. Már csak két hét, és ott lesz a kis oáoáoá!!!!

Eszti, majd jövő héten híjjál, ok?

Katus, ha Serif esetleg elkezd vajúdni, majd szóljál ide nekem is.Kép

Még megpróbálok egy-két képet fölrakni, szerintem cukik, bár azt mondják kissé lányos lett a fiam...

Na pusz mindenkinek!

Reggel lesznek képek, lemerült a fényképező.Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Hali!

Edó, jajj de jó hogy otthon vagytok! Kép

Babszy, és tetszett Balatonfüred? A képeket meg várjuk!
Mi nem találtunk új telket, és most hazafelé, azt találtuk ki, mégis csak Budaörs lenne nekünk a legjobb. Úgyhogy most ráhajtunk arra...

Képzeljétek! Otthon a kezembe akadtak régi levelek! Még a Seriff írt nekem, 5 éve. Az egyikben voltak fényképek isKép Serfi, még Te küldted nekem Kép Az érettségi találkozóról, és küldtél egy olyat, ami nállatok készült, és teljesen fekete a hajam. Úgy emlékszem buliba indultunk, a szülinapom táján volt (20.) és nem akartak be engedni egy helyre, mert csak 18 éven felüliek mehetnek be Kép Hát nagyon jókat mosolyogtam.
A másik pedig, találtam 93 nyarán Abádszalókon, a Gyuriék nyaralójában készült képeket. Na az GÁZ!!!Kép Kép Következő talira viszem, de ezt Dia neked is látnod kell, mert te is rajta vagy egy páronKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok!

Gyorsan írok aztán mosok, vasalok, meg visszaolvasok.

Szóval elkaptunk vmi vírust, de nem rotát, baktérium eredmény meg nincs. Szerda délután 1x csak elkezdett hányni (addig tök jól volt). Dokink délelőttös volt így elmentünk a délutánoshoz. Kapott b6 injekciót, de még utána is hányt 2x, a dedalon kúp meg nem maradt a popójában, azonnal kinyomta. Aztán ügyelet, meg kórház, bekötöttek egyből neki branült (így kell írni?) hátha infuzió kell. Szerencsére nem kellett. Egész este teáztattam (vmi émelyítően édes lötyi volt), kimaradt az esti szopi így kínkeservesen kézzel kellett fejnem (kölcsönadtam a fejőgépem), csüt. reggel még volt hasmenése, aztán végül is semmi, szopizott, kicsit híg volt a széklete, de nem sokszor aztán ennyi. Fődokinéni teljesen ki volt akadva hogy még ennyit szopizik és még nem váltottunk ki 1 szopit sem. Kaptunk kórházi főzit, baromi folyós volt és édes (én nem ízesítem) szóval nem is tetszett neki. Tegnap aztán hazajöhettünk. Remélem több ilyen nem lesz mert baromi szar volt... Kép Néha köhög, szóval kihívom ma a dokinkat.

Jaa és van 1 fogunk, nemsokára 2Kép

Kép
edó75
 
 


Sziasztok csajok!

Nagyon durván nyári meleg van!Gyakorlatilag folytrólam a víz, mire hazaértem az előbb.
Mai ctg-n is minden okés, állítólag voltak jósló fájások is, na én azokat nem éreztem, de a doki azt mondta, lehet, h nem is az volt, Zsebi szívhangja a lényeg, az meg okés. Csütörtökön replay.
Na igen, szóval egyben vagyunk!

Babszy, és milyen a Balaton ilyenkor?Én annyira szeretem, tiszta extázisba kerülök, ha meglátom! Különben Győző már azt mondta este, hogy mikor megyünk már szülni, mert Õ már eleget várt. Õ? És én????

Kata, nem a kisszobában ülsz a fotelágyon, azon a képen? Emlékszem, az én szülinapom volt, és arra is, hogy Anyukádék nem nagyon örültek a fekete hajadnak!Kép Mondjuk az enyém meg 3 napig nem szólt hozzám, amikor levágattam a hajam. Bezzeg Apukám, imádta.Kép

Edó, szuper, h végre otthon vagytok! Mostmár tessék teljesen meggyógyulni!Kép Branült jól írtad. Mit mondott a Ti dokitok? Látom, arrafelé is különböző nézeteket vallanak a szoptatás idejéről.

Diane? Mit mondott az informatikus a gépre? Hogy vagytok? Buliznak a pocakodban?


Eszti? Mi újság, hogy telt a weekend? Látom, a mai nap sok munkád van! Ne vidd túlzásba, inkább szabadulj el, és élvezzétek Petivel a Napsütést!

pusz mindenkinek

S
Én nem bírtam végignézni a Megasztárt, csak 11-ig. 20-án jönnek Kmétre, koncert lesz! Én már vsz nem megyek oda.

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Itt is marha meleg van, és én ennek annyira, de annyira örülök! Kép Kép
Most többre nincs idő, mert marha sok lett a meló hirtelen Kép

Pussz

Örülök, hogy Edóék jól vannak, és a többiek is!
Vendég
 


Sziasztok!

Mindenki strandol?Kép


S

Kép
seriff
 
 


Sziasztok, itt vagyok még itthon, egyben.

S

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!
Serfi, szóval még egyben!!! Zsebi ugrabugrál azért??? Kép
Nagyon nehéz ilyen jó időben itt dolgozni bent Kép Úgy mennék ki a szabadba!!!
Hétvégén megyünk Peti szüleihez, remélem jó idő lesz akkor is, és megint lehet kolbászolni az erdőben, napozni egyet! Kép Kép Kép
Serfi, te ma húzd ki a napernyőt, és pihengess ott a jó levegőn. Én biztos ezt csinálnám. Olvasnék egyet, és még aludnék is........hmmmmm, de vágyom már egy kis pihenőre.
Fáradt vagyok. Kép Minden nap nehezebben jövök be, de most sajnos nem tudok szabadságra menni. Peti meg pláne, most indul be a legjobban az építőipar.
Pedig mindkettőnkre nagyon ráférne. Kép
Na de mindegy, nemsokára nyaralás. Kép Kép Kép
Többiek hogy vagytok?
Edó?
Kata?
Dia, téged majd felhívlak! Te is pihengess sokat az erkélyen (ha van valami napernyőféléd). Kép
Vendég
 


Szia Eszti, asszem követem a javaslatodat ma, de még elemgyek a boltba, meg gyorsan összeporszívózok. Az a vicces, h olvasás közben mindig elalszom, és eldeformálódok, mert kanapénak csak egy 10 cm-vel kéne hosszabbnak lennie, h kinyújtózhassam. Zsebi ficánkol, itt dugdossa a lábát, a sarkát vagy a térdét. Hétvégén is ezt csinálta, aztán mikor odatettük Apa vagy tesóm kezét, visszahúzta, de ha a miénket akkor nem. Édes volt, mondtuk, h ne féljen, de hiába. Igen, tényleg most indul be az építőipar, itt is flexelnek agyba-főbe! Ráadásul este tudtam meg, hogy a szomszéd telken két hét múlva kezdenek. Hazudnék, ha azt mondanám, h örülök, hogy pont akkor egyengetik majd a földet, meg megy a betonkeverő, mikor mi épp hazaérünk a kórházból... Bár még be sem mentünk.Kép
Tegnap mondtam a dokinak, hogy a Győző pénteket vagy szombatot szeretne, erre azt mondta, ha esetleg Neki is lehet beleszólása akkor péntek legyen már!Kép Mondtam, esetleg végigcsinálhatják Õk is! Már látom, hogy egymásra fognak találni a szülés alattKép.
Asszem a teraszt ma kihagyom, iszonyúan hangosak a szomszédban!

Diane-t várjuk, és pusszantjuk!

S

Kép
seriff
 
 


Hahóóóóóó!
Hol vagytok?? Kép
Fogadok mindenki a jó időben kint van a levegőn! Jól teszitek!
Irigykedek. Kép

Pussz Kép
Vendég
 


Dögmeleg van odakint, nekem nem esett jól a séta a
boltig. Kép

S

Kép
seriff
 
 


Teljesen kikészít engem is ez a júliusi meleg. Kép Nem normális szerintem. Mért nem lehet rendes tavaszi 15 fok?
Holnapra állítólag az is megérkezik.
Serfi, csoda, hogy nem kezdtél el szülni ettől a hülye hőmérséklet ingadozástól!! Kép
Vendég
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: