Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

én is újra régi felhasználó vagyok KépKép

RR-ről már régen is meg volt a véleményem, és ez nem változott Kép

Angi
tökéletes angolság Kép

Nelli
jobbulást nektek Kép

Toffi
hogy állsz a szakdolival?
na itt egy kép, bár nem egy sztárfotó
Kép

Voltunk délelőtt a gyerekorvosnál tanácsadáson. Képzeljétek, kell mennünk vér és vizeletvételre (vér a vasa miatt, mert hogy sz.rul eszik, vizelet, mert ha már úgyis ott vagyunk...) most vettem a patikában ilyen pisi gyűjtő zacskót, ötletem sincs, hogy adom rá a gyerekre. Ezt most komolyan a gyerek bőréhez kell ragasztani?
Dokinéni rendi volt, azt mondta, semmit nem híztam, na ja, az a 15 kg szinte nem is látszik Kép
Ja, és lapos kicsit a gyerek talpa Kép remélem nem lesz lúdtalpas, mint az apja!

Andi
psandi
 
 


Norka,
Látom alaposan utánanéztél mit és hogyan esznek a zsiráfokKép

PsAndi,
Levinek verset mondó, laza DaniKép
Csini pocakKép
Mikor mentek vérvételre? Drukk hogy minden rendben legyen!

Kangi,
Kisfiad sírásra készen is tündériKép Maszatos Julka isKép KutyanévKépKépKépKép
Írtam neked.
Nemmegfelelő Kangi?!? Kicsit depiszaga van. A többiek már mindent leírtak. Még annyit, hogy majd Ronival sokat énekeljük a "süss fel nap"-ot, hátha használ és te is jobb kedvre derülszKép

Réka,
Képek a "nyaralásról"?

Manócs,
Beles LiliKépKépKép

Miszike,
Drukk hogy minden OK legyen!
Váltottál orvost?

Angi,
Titokban angolul tanuló JucusKép

Nelli,
Remélem már jobban vagytok!

Toffi,
Alapozáshoz jó időt!Kép

Maci_2
maci_2
 
 


Norka
Zsiráf barátunk Zoo-csemegét is eszik, nemcsak fáról, kezemből isKépKépKép
Fúj, jó nyálas, viszont a nyelvét télleg kidugja a rácson, jóóó hosszúKép
e
elli
 
 

 
 

Andi,
nekem 1x kellett, igaz, akkor még pici volt K (nem is tudom már, talán amikor a 3 napos láza volt) és simán ment: zacsiba be a kuki, köréragasztani a bőrére, bepelusozni. 1 óra múlva eredményKép
Nekik még nem szőrös (legalábbis Keviné nemKép) úgyhogy nem tép a bőrt, tök rendben volt.
Remélem, minden okés lesz.
pusza
e
(Tökjó a görögdinnye a pólód alatt!!Kép)
elli
 
 


Andi,
megacsinos kismami vagy, RR is megirigyelhetné.
Laza fiad meg borzasztóan férfias Kép

Kangi,
én is felnyerítettem lányod állatkája láttán Kép Mi is kaptunk anyóséktól húsvétra kettő darab nyuszit, akik ugrálnak, miközben piros szemük villog!!! és egyébként kísértetiesen hasonlítanak úristenkére.
Ne máá, depi hess! Én is egyfolytában valami ilyennel kábítom magam, hogy miért nem akarok csak és kizárólag a gyerekekkel lenni. Miért kapok dührohamot, ha éjjel fölébresztenek, miért utálok főzni, mosni, takarítani... na folytassam?

Gombóc,
most ne törődj a súlyoddal, erre ráérsz jövő ilyenkor.
Zsombi majd megváltozik. Ezek tényleg ilyen korszakok a gyerekeknél, nem érdemes jelentőséget tulajdonítani neki. Dana is ritka bunkó tud lenni az apjával Kép de szerencsére ő csak röhög rajta.

Toffi,
de van, csak még nem szerződtünk, és azért vannak kételyeink. Persze gondolom, soha nem mehet az ember tutira. Ja, és ez már hosszas válogatás eredménye. Nektek kulcsrakészig van kivitelezőtök? Vagy hogy megy? Egyébként, én is azzal nyugtatom magam, hogy most esik, úgyis mindegy, meg mi amúgy is a 25-i hétre tervezzük. Mondjuk alapvetően apája intézi - ez volt a díl.

Na, megyek állandóan nyüszít valamelyik.

Zsuzsó
zsuzso
 
 


Andi!
Pisigyüjtő zacsit Dani bőrére kell ragasztani a kukija köré és a kukit próbáld amennyire csak tudod a zacsiba dugni. Aztán ha erre ráteszed a pelust elvileg nem ficánkolja le magáról. Annyira nem erős a ragcs, hogy fájjon a levétel, inkább az fordulhat elő, hogy leveszi, mielőtt termel bele.
Nálunk az volt a gond, hogy Dani egyszerűen nem volt hajlandó a zacsiba pisilni. Bezzeg abban a pillanatban amikor levettem róla lepisilt engem, meg a szőnyeget. De például most a kórházban produkált bele. HAjrá!
Pocid nagyon csini így a képen is. És szerintem nem kicsi, csak csini.Kép

Zsiráf: Nálunk Dani zsiráfot lát egyből mondja, hogy "Elli hami"Kép

Most lépek, de még jövök.

Réka
muki
 
 


Sziasztok!

Elli,
Koszi a masodik mailt is, olvasgattam beloluk, es elhataroztam magam.Kép Delelott letamadtam a zoldsegest, hogy legyen itthon sokfele megfelelo kaja, es a gastroyaltol szerda-csut-pentekre megrendeltem a kajat magamnak. Csupa 1-es cuccot rendeltem, hogy ha olyat fozok is, amit en ehetnek, akkor meghagyom vacsorara, hogy vacsira is ehessek valami tisztessegesebb kajat (este bazi ehes szoktam lenni, meg a szopi miatt szerintem szukseg van a kiadosabb vacsira). Az ebedet meg majd igyekszem ugy osszeallitani, hogy Petra is megegye, es tobbnyire nekem is beleferjen a dietaba. Szoval mar fel napja fogyozom.Kép

Miszike,
Drukk, hogy a doki mindent rendben talaljon! Biztosan igy lesz!Kép

Kriszta,
Hat, en nagyon nehezen birnam ki delig egy tejeskaveval... (Reggel is bazi ehes szoktam lenni asszem.Kép)

Tunder,
Koszi amit rolam irtal, de sajnos en nem igy erzem/latom. De azert telleg koszi!Kép

Andi,
Telleg csini vagy, a pocakod nagyon formas, es nem tudom, azt a 15 kilot hol tartogatod...Kép

Pocakosoknak es epitkezoknek kitartast, betegeknek jobbulast kivanok! na hiv a kisebbik, puszi:

Leszter
leszter
 
 


AndiKép
Én 4-6 hetente veszek pisimintát Domcsitól, ami sokkal nehezebb, mint egy fiútól, és nem fáj neki a ragacs. Alig megy bele valami, de már abból is tudnak értékelhető eredményt produkálni.
Tényleg csini vagyKép

Most jobban érzem már magamKép

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Kangi,
MegkaptamKép

Leszter,
Sok sikert a diétához!

Maci_2
maci_2
 
 


Azt hiszem, ez a fogyokura dolog hamarosan meg fog nalam oldodni. Marmint a lehetosege. Kép
Gyakorlatilag Nandi korhazasdija ota alig van tejem, de eddig hiaba probaltam potlast adni (sajat tej, Ha-s tapi, Beba), Nandi nem fogadta el. Es azota egesz nap nyugos, lassan az egesz napunk abbol all, hogy Nandi nyoszorog, ordit vagy szopizik (2 orankent vagy gyakrabban), Zsombi meg ettol kergult meg. Ma viszont vegso ketsegbeesesemben adtam Nandinak NAAN2-t (ez volt Zsombinal is az egyetlen tapi, amitt megevett). Igaz, hogy meg 8 nap van a 6 hos szulinapjaig (ekkortol adhato ez a tapi), de megprobaltam....es lass csodat, bevagott belole rogton 1 decit. Es hetek ota talan ma eloszor lakott jol a KisTörpim, most teljes nyugiban durmol.Kép

Hat, most mar eljutottam addig, hogy nem erdekel, hogy szopi vagy tapi, csak legyen mar vegre nyugi itthon, es lassam, hogy nem fogy a gyerek. Kép

Gombóc
ui.: bocsi az onzozesert, de most meg Zs. visit
gombóc
 
 


Köszi a depihessentőket. Anyukám is letolt, hogy mit izélek már. Konkrétan lekicsif.szozott KépKépKép

Gombóc Kép
Tejapadás Kép Ne izgasd magad rajta. Ha összességében a tápi tesz jót a családnak, akkor legyen tápi. 8 nap pedig nem számít!!!

Bocsánat, de ma tényleg fél hatkor keltem, délután Julcsi jól aludt, de azalatt Andris nyuszogott, szóval eldőlök.

Pussz
Kangi
kangi
 
 


SziasztokKép

Lenne egy kérdésem (nem kiröhögni!Kép) Szóval írtam már sokszor, h. Kincső nem kakil magától, és hetente kb. 1x tudok belőle kicsikarni valamit belőle kúppal. Viszont elég jól "szelel", de valami kegyetlen büdöset. Szerintetek ez normális? Vagy esetleg lehet ez jele vmi emésztési problémának? Csütörtökön megyünk dokinénihez, de addig hátha van vkinek vmi tapasztalata.

GombócKép
Úgy sajnálom, h. ennyire nehezen mennek a dolgaitok mostanábanKép De legalább van vmi, amit Nándi is hajlandó megenniKép Hozzátápit kezditek már (tudom, eleinte még nem mennyiség)?

AndiKép
Nagyon csini kismama vagyKép Voltatok már Danival korábban is vérvételen? Tudod, Gergő is iszonyat rossz evő (szerintem nála rosszabb nincs is, legalábbis itt a topicbanKép), és minket is elküldtek vérvételre, de azóta is bánom, h. elvittük. Nagyon megkínozták szegényt. Végülis nem aluszékony, nagyon eleven, láthatólag nagyon jól elvan ő ennyivel is. Én már beletörődtem, h. sajtostésztán, és vajaskenyéren fog felnőniKép vagy inkább Kép

Pusssz
Tüni
tüni
 
 


Hát köszönöm a dícsérő szavakat (pirul-pirul) Kép

És köszönöm a pisigyűjtő zacsis infókat is Kép

Tüni
kaki ügyben nem tudok segíteni sajnos, Danival szerencsére nem voltak ilyen problémák. De többeknek (Manó, Réka) bejött, hogy szőlő kipréselt levét adták a babánk (tán 2-3 kiskanálnyit) és attól mindig volt kaki
Dani még a tésztát és a kenyeret SEM eszi Kép Kép bezzeg a ropit meg a csokit zabálná, ha hagynám
1x már voltunk vérvételen, kb 1 éve, nagyon ügyesen lefogta a nővér és csak addig sírt amíg szúrták, de most már van benne erő, nem tudom hogy lesz, mindenesetre kíváncsi vagyok, hogy nincs-e hiánya vmiben. EGyébként izgága és okos gyerek, nem hiszem, hogy nagy gondok lennének

Gombóc
Kép ne stresszeld magad, ha tápi akkor tápi. A lényeg, hogy megnyugodott Nándi és jóllakott, így Te is nyugodtabb lehetsz Kép


Andi
psandi
 
 


KangiKép
RR házimunkája valszeg kimerül a narancslésflakon kinyitásában, no talán még a pohárba is maga tölti ki az italát!Kép

TündérKép
nekem se jó ez a hét, mert pénteken vizsga, csütin már lent leszek Szegeden. Jövő hét oks, majd valamit egyeztessünk, bár szerda nem jó, mert állatkertbe megyünk végre!Kép

NorkaKép
Te kis zsiráf szakértő!Kép
Neked melyik nap jó?

GombócKép
Kitartás, a lényeg, hogy jól lakjon, és ha a megváltás ez, hát ne sajnáld tőle!KépKép Tényleg hihetetlen, még csak most gratuláltunk Nándihoz, és már 6 hónapos!!!!!Kép

BogárKép
Ez egy olyan topik, amibe irni is lehet, nem csak olvasni!KépKépKép

Na várnak a rurális térségek, pusz:

Manócs
manócs
 
 


Köszönjük a köszöntéseket!Kép Gyertyát legalább 10X elfújta, meg tudja mondani, hogy kettő éves, sőt, ma reggel TE helyett végre JULKÁnak nevezte magát!Kép

Kép

Urszila
urszila
 
 


Urszila
én pont talán 2 hete tanítottam meg Daninak, hogy a hány éves vagy kérdésre az a válasz, hogy 2. Ugyanis megfigyeltem, hogy a Hogy hívnak után ezt a kérdést teszik fel leggyakrabban az idegen érdeklődők Kép
nem látom a képet Kép

Andi
psandi
 
 


MOst már igen, nagyon szépek együtt Kép
psandi
 
 


Érdekes, a szöveg hamarabb kimegy, mint a kép! Ui a kép 2x is túl nagy volt, 3 percet tököltem rajta ezek szerintKép
Maradtam haladó felhasználó BEEEKép

Ja, és ilyen VOLTKép

Kép

Urszila
urszila
 
 


UrszilaKép
Édesek a manók!Kép

Ma amikor hazaérkezett apa megkérdeztem Minit: Hol volt apa? Erre ő: Néninél!KépKépKépKép
Kicsit lebukott a fickóKép

Na most már tényleg tanulokKép

M.
manócs
 
 


Jaj, de csúnya nagy kép lett!Kép Ezek szerint mindent képet kihúz 1formára? Ui ez egy beszkennelt normál papírkép, elég kicsi méretben.

Urszila
urszila
 
 


Urszila,
nagyon edesek a gyerekeid! KépKépKép

Tüni,
nalunk Nandi akkor pukizik nagyokat, ha en bizonyos kajakat eszem. Nem tudom miert, de ha pl. tejet iszom, o akkor (is) pukizik utana. Kép

A rosszevo gyerekek kozul ki ne hagyjatok az en ZSombimat! Kép NAlunk is a ropi meg a csoki menne, ha hagynam, bar husvetkor tobbszor csak ures csokispapirokat talaltam a lakasban, szopik alatt a szekre felmaszva el-el lopogatott 1-2 kinder tojast es 1 csokinyulat. (Bar csak utolag jottem ra minden alkalommal, milyen torkos es kreativ gyerekem van.)Kép
Bar a hianybetegsegek ellen, a gyerekorvossal megbeszelve Beres cseppeket kap ZSombi, igy mintha kisse jobb etvagya lenne. Illetve pontosabban fogalmazva, most legalabb eszik par falatot...Kép

Mivel Zsombi meg nem igazan beszel, neki megtanitottuk, hogy a kezen mutassa meg, hogy 2 eves. Nagy sikert szokott aratni vele. Kép

Koszi a biztatast! Nandival a hozzatapit 3 napja elkezdtem, de az az almagerezd, amit elnyammog, majd a pelusban valtozatlanul megjelenik, az nem hiszem, hogy a fejlodeset segitene egyenlore. Kép Ma jutottam el odaig, hogy ha ez kell, akkor inkabb a tapi, mint az ehezes. Kép

Kangi,
Te meg aztan nehoyg depizz itten! Szuper anyuka vagy es kesz! Kép

Andi,
Aztaaaa, a fotodon nagyon csini vagy! Hihhhetetlen, nekem meg most is nagyobb a hasam, mint neked. Kép
Drukk a szuleshez! Mikor mesz ujra CTG-re vagy UH-ra? Mekkorara saccoltak a kislegenyt?

Zsuzso,
ilyeneken mar en is gondolkodtam. Miert vagyok hulla, pedig nem fozok, a hazimunkaban is van nemi segitsegem, es megis. Anyam mindent egyedul csinalt a hugommal es velem, fozott, takaritott, mosott, pelusokat mosott es vasalt, es o megse lett soha depis.
Meg hogy mit csinalok rosszul, hogy nalunk semmi se megy normalisan??? VAlahogy a ket lurkot ossze kene gyurni, aztan ketteosztani, es akkor lenne 2 tankonyvi atlagos gyerekem....Kép

Megyek, apa ramparancsolt, hogy inkabb aludjak, mint topic-olok. Kép
gombóc
 
 


Gombóc,
én is megyek, mert lefejelem a klaviatúrát. Csak annyit, hogy azért nagyon mások voltak az elvárások. Fel sem merült, hogy annyi időt töltsenek aktívan velünk, mint nekünk most, hiszen a házimunkának meg kellett lennie. Sokan közülünk elég hamar mentek bölcsibe. A munkahelyi elvárások sokkal kevésbé voltak stresszesek, senkinek nem kellett amiatt aggódnia, hogy ha nem teljesít normálisan, esetleg kirúgják. És ami még fontosabb, hogy sokkal rövidebb ideig szoptattak. A szoptatás pedig irdatlanul kiveszi az embert. Anyám alternatív entellektüelnek számított azzal, hogy féléves korunkig szoptatott minket, és tök normálisnak tűnt, hogy egyik napról a másikra abbahagyta. De a nagyanyámnak pl. szoptatós dadája volt - mégis mind a négy gyerekével tök jó viszonya volt felnőtt korában Kép

Tankönyvi gyerek jó vicc Kép
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Sziasztok!

Bocsi a beledumáért, Andinak szeretnék segíteni pisigyűjtés ügyben. Én is minden dokilátogatáskor viszem a pisit egy őszi húgyúti fertőzés miatt.
Szóval: nekem még az életben nem sikerült úgy pisit vennem, ha rápelenkáztam a zacsira! Mindig kiömlött valahol. Nálunk a műsor úgy megy, hogy antibakteriális izével popsimosás a mosdókagylóban, törlés, zacsiragasztás, majd ráadom Miksára a SAJÁT pólómat, ami leér a bokájáig. Így nem (nagyon) piszkálgatja a zacsit, és hallom is, ha megy bele a pisi. Néha 10 perc, néha egy óra, de ezzel a módszerrel sikerül a dolog. Mondjuk az én kissrácom csak 1,5 éves, talán a te fiaddal jobban lehet tárgyalni, hogy a zacsinak rajta kell maradnia a kukacon. Sok sikert!

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom
Köszi Kép
az a gondom, hogy a vérvétel éhgyomorra kell és már 7-re mennénk (hogy a férjem el tudjon vinni), az baj szerinted, ha esetleg előző esti pisit viszek? Mert mondjuk nem szeretném 5-kor felkelteni a gyereket, csak hogy 7-ig alkosson valamit.

Andi
psandi
 
 


Andi!

Húú, hát nem tudom. Nekem a doktor azt mondta, hogy minél frissebb, annál jobb, és ha nem indulunk azonnal hozzá, akkor tegyem hűtőbe. Azt hiszem nagyon gyorsan szaporodnak a levett pisiben a bacik, ezért nem nagyon tárolják. De a hajnali kelés tényleg kegyetlen, nem tudom, mi lenne a jó. Nem lehet a pisit később bevinni?

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Gombóc,
nekem azt mondta anyukám, hogy "túlzásba viszem a csavargást" Kevinnel. Minden nap Állatkert, Liget, Sziget, játszóház, Beuék...Kép
Neki erre lehetősége sem volt, meg ideje sem, a házimunka nem várhatott, minden nap vásárolt(még nem volt uht tejKép), főzött (2 gyerekkel is) és akkor még valóban nem volt papírpelus sem. Kaki kikapar, beáztat, hipóz, mos, kézzel öblít, centriz(külön, nem automatával!) tereget.
Szóval én úgy fogom fel, hogy amit "kapok" az egyik oldalon (kevesebb főzés, lazább háztartás, papírpelus stb) az az időnyereség egyszerűen a gyerekre fordítódik. Nálad is, csak valahogy ezt senki nem veszi észre, még te sem, hiszen természetesnek veszed.
Én nem hinném, hogy "rosszabbul" teljesítünk, mint anyáink, csak más a világ és az elvárások. Vajh miért van, hog te meg én még simán elmonyóztunk egyedül, kinn a poros udvaron egy bottal (én függfolyosós belsőudvarosban nőttem fel, minden gyereket kicsaptak az udvarra és kész) a mieinket meg már "foglalkoztatni kell" meg "le kell kötni"...hát mert ehhez szoknak hozzá, sokkal több időt vagyunk velük aktívan, mint anyáék velünk. Ez nem baj, akkor az volt az elvárás: mosson, főzzön, ragyogjon minden. Ma meg "fejleszd" és "inspiráld" a gyereket, mert csak így boldogul, ha nagy lesz.
Ez van. Nem jobb/rosszabb, csak más.Kép
Próbáld meg így szemlélni a dolgokat. (A szopiról nem is beszélek, Zsuzsónak igaza van)

Megyek, mert mi ma is megyünkKép
pusza
e
elli
 
 


Urszila,
sztem Zsuzsi mosolya pont olyan, mint a tied, nagyon hasonlít rád!Kép
e
elli
 
 


Tüni!
KAki miatt ne aggódj, nálunk tök ugyanez volt.
Dani 4 hónapig csak úgy kakilt, ha kiszedtük belőle. Egyetlen egyszer sem kakilt magától!
Pedig kapott olyan erős hashajtót is, ami engem rendesen meghajtott (mert mindent megkóstolok mielőtt Daninak adok), Daninál meg semmi.
De 4 hónapos korától elkezdtem neki adni facsart gyümilét (de csak egy kis mokkáskanálnyit naponta) és rendeződtek a dolgok. Aztán féléves korától, amikor elkezdtem a hozzátápit minden rendbe jött. És szelek nekünk is voltak, bár én nagyon odafigyeltem arra, hogy mit eszem, fél évig semmi szeles kaját sem.
És gondolom amikor kiszeditek a kakit, az nem kemény, ugye? Mert akkor nem székrekedés, az biztos.

Andi!
Bár már lehet, hoyg késő, de én úgy "szoktam", hogy indulás előtt ragasztom föl, aztán a rendelőben a vérvétel utánig általában termel bele a gyerkőc.
És szerintem a fiúknál sem könnyebb a helyzet, mint a lányoknál, mert göröngyösebb a felület amire ragasztani kell, hiszen a kuki belefér a lukba, de a zacsi már nem, és arra ráragasztan művészet.

Urszila!
GYönyörűek a gyerekeid!Kép

NA léptem, mert valaki nagyon kedvesen megsimizte a hátam és azt mondta: "Sziiiiiaaaaaaa Kicsim" És ezt a valakit én most megzabálomKép

Réka
muki
 
 


Elli, az én gyerekeim elmonyóznak a bottal az udvaron, mert nem marad időm a folyamatos foglalkoztatásra. AMihez ragaszkodnak a minden nap uakkor velük töltött idő. Pl. reggel KELL játszani Marcival, hogy utána menjen a dolog a maga útján.

Az aktuális kedvenc a kartondobozból készült villamos, amibe mindhárom ülniképes beleült már. Ezért már nem sokáig díszíti a nappalit. Kép

Gombóc, mindettől függetlenül vannak mélydepressziós hullámok nálunk is, miért is ne? Pedig nem panaszkodhatom, annyira nem jár ránk a rúd. És akkor próbálok találni vmi kapaszkodót. Pl. a netet, ahol mindig rájövök, hogy másnak se jobb, és megnyugszom, hogy valszeg nem én tolom el. á

Még annyi hogy anno nem voltak szerintem ekkorák a lakások, és ilyen mértékűek a tisztatsággal kapcsolatos elvárások. Vagy vmi, mert a háztartással egyedül sosem végzek. Ez azért zaklat, de igyekszem lazán venni. Remélem a családomnak ELÉG JÓ így.

Urszila, köldöksérv az esztétikai okokon kívük okozhat gondot? Szép kis családod van.Kép

Zsuzso, van már kivitelezőtök? Vagy ajánlgassak egy kedves megbízható vállalkozót?

s
sofka
 
 


Én előző nap szoktam a pisit levenni, és a steril zacsit beleteszem egy bébikajás üvegben. Így is rendben van az eredmény.

UrszilaKép
Tényleg nagyon szépek a gyerekeid!

GombócKép
Már 6 hós Nándi? Hihetetlen! Tényleg ne aggódj a hozzátápi miatt, hisz az első 6 fontos hónapban kapott anyatejet. Nan2-öt mi is ittuk.

Azért a nemevősek sorából nem lehet kihagyni Dorkát sem. Vele is nemrég jártuk a dokikat a soványsága miatt.

Most már tetőzik a betegségem. Nem kapok levegőtKép

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Gombóc,
Családi nyugi a legfontosabbKép Lehet, hogy a tejcsinek is használKép
(Szerintem anyáink korában is volt depi, csak akkor még nem ismerték fel vagy nem így nevezték.)
Csoki-tolvaj ZsombiKép
Összegyúr-kettéoszt szöveg ismerős, anyukám mondta midig nekünk (öcsémmel)Kép

Tüni,
Nekünk mindig azt mondta a gyerekdoki, hogy ha eleget eszik, van pisis pelus, szépen fejlődik és jókedélyű, akkor nincs gond.

Manócs,
Igazad van Bogárékról csak tőled hallunk elvétve.

Bogár,
Mi van veletek?

Urszila,
Szuper kép, édes gyerkőcök (irigykedek)Kép

Réka,
Magatokról nem is írsz?Kép

Nelli,
Jobbulást!

Lassan tele a hócipőmKép
Roni nagyon kipöttyösödik a pelustól, ezért szellőztetjük és egyben próbálom szobatisztaságra szoktatni. Az hagyján, hogy későn szól és az esetek többségében a bugyiba is jut.
Ma amíg eltakarítottam a reggelije romjait, szépen elvonult a szobájába - már gyanús -, befurakodott egy szék mögé. Amikor bementem rögtön tiltakozott, hogy 'nem, nem'. Gondoltam bepisilt. Elvettem a széket és láttam, hogy még a padlószőnyegen is kaki vanKép Teljesen kiakadtam. Nem azért, mert a bugyiba ment, hanem azért mert rendszeresen kérdez(t)em tőle és nem szólt. Még akkor sem, amikor már megtörtént a baleset (pedig szokott).

Maci_2
maci_2
 
 


SziasztokKép

Tegnap írtam egy csomót, aztán megint nem tudtam elküldeni. Azért hasznos volt, mert legalább kiadtam a mérgemet. De azért egy részét inkább bemásolom Kép

Szóval a tegnap esti:
"Kicsit nagyon sz.r lett a kedvem.Kép
Nem is vagyok jól (a vírusom), erre a vevőktől is egyre sz.rabb hírek jönnek. Lehet, hogy nem lesz meg a pénz határidőre, mi intéznénk a bankot, de még nem került le a lakás a nevemről... De ők nem mondanak semmit, úgy kell harapófogóval kihúzni belőlük az infót. Ha belegondolok, mekkora volt a pofája a csajnak szerződéskötéskor...

Azért megvidámodtam, ahogy megláttam Andiról a képetKépKépKép

Andi
Nem mondod, hogy 15 kilót híztál? Rossz az a mérleg. Nagyon jól nézel ki és tényleg van pocidKép
Szakdoli haladgat. Itt paráztam, hogy csak két hetem van, aztán rájöttem, hogy 3 Kép

Tündér
És hozzánk mikor jöttök?Kép

Maci_2
Süss fel nap Kép Édi lehetKép

Zsuzsó
Miénk kivitelező kulcsrakészig szerződött. Nálunk is Apa intézi - már amit nem én Kép.
Az eső is elhúzhatna már a trópusokra, nem?Kép
Viszont fent írtak miatt nekünk már csuszi van Kép (vagyis megmondja a kivitelező, holnap tudja meg, hogy gáz van)

Leszter
Fogyihoz sok sikert és kitartást!

Gombóc
Tuti a tejcsi? Kár...
Azért a 6 hónap is szép teljesítmény, fel a fejjel!Kép

Csajok, nálunk valószínűleg ugrott a Vivicitta. Megyünk szülinapi buliba Piliscsabára.

Megyek, mert hiába a tenger időm, ettől nem szaporodik a szakdogaKép"

Azért még olvasgatok egy kicsitKép

Urszila
Gyerkőcök gyönyörűekKépKép

Maci_2
Kaka a szőnyegen Kép
Nem lehet, hogy korai még a pelus-elhagyás? Értem a pöttyöket, de akkor is úgy érzem...

Tüni
Szerintem azért büdi a szél, mert ritkán van kaki. Próbáld meg amit a többiek írtak, hátha...

Megyek, mert lassan indulnom kell Szandiért, viszem fodrászolni, aztán várjuk haza a pasikat Kép

Ja, és holnap mégis megkezdődik az akció, a tegnap (azaz fentebb) írtak ellenére Kép

PusziKép
Toffi
toffifee
 
 


De jó, én maradtam régi felhasználó, de már egyszer volt 1118 hozzászólásom is Kép
Büntiből levontak?Kép

Toffi
toffifee
 
 


Nagy hir:

Mini szólt, h kakilni kell, és bele is kakilt a bilibe!Jól agyonpuszilgattam érte, remélem éhezik az ilyesfajta szeretetre, és máskor is ilyetén cselekszikKépKépKépKépKépKép
Bocs, ez csak nekem nagy hir, de nagyon örülökKép

most zajlik a kis népszámlálás, Dunakeszin lakik több tizezer ember, közülük 243 családot kérdeznek, persze, h beleestünk eme kevesek közé. másfél órán át válaszolgattam olyan kérdésekre pl: a férjemnek mikor volt (hónapra pontosan) az első esküvője, mikor vált el, mikor végzett a főiskolán..... Közben krumplit és husit sütöttem, Lilit etettem, de azért lett volna jobb dolgom is, pl tanulni.

Na megyek is pótolom a tanulásból kiesett időt!

MaciKép
Csak az a gáz, h Bogár olvas minket, csak lusta irni!!!!!!!!Kép

Olvastad Bogár!!!!!!!!KépKépKépKép

Pusz:

Manócs
manócs
 
 


Toffi,
szegények, mindig van valami, azért remélem, hamar megoldódik. Kulcsrakész miatt kicsit irigykedem... nekünk az sajna tuti nem fér bele.

Sofka,
köszi, de azért REMÉLEM már van kivitelezőnk. De megtárgyalom apával.
Na menek dódozni.
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Toffi,
csak még az jutott eszembe, bár tudom, ez nem vigasztal most, hogy nekünk nincs ilyen gondunk, hogy a nevünkön lenne egy lakás - szóval azért cserélnék veled Kép
zs
zsuzso
 
 


Zsuzsó
Nem akarom fényezni, ajándékba kaptam egy fél panelt az első esküvőmre. Kb. másfél millát költöttem eddig rá és 2,8-at kapok. Inkább ne lenne...

Toffi
toffifee
 
 


Azóta már lecsillapodtam. Pl. délután kérdésre ugyan, de ő szólt hogy pisilni kellKép Az az érzésem, hogy a dac (csakazértsem/-is) is nehezíti a helyzetet.

Toffi,
Irgum-burgum a vevőknek, legalább ne sumákolnánakKép
Igazából nem eröltettük a szobatisztaságot. Tényleg a pöttyök miatt. És azért akadtam ki, mert nem is szólt, pedig szokott.
AkcióKép

Manócs,
Ügyes MiniKép

Maci_2
maci_2
 
 


Toffi,
ez valóban kissé abszurd Kép vagy inkább Kép
Egyébként apájának is meg kellett szabadulnia egy fantasztikus 28nm-es északi fekvésű, harmadik emeleti (lift nincs) lakástól, amiben mellesleg a szülei laknak. Szóval pár százezret költöttünk rá, csak hogy fölvehessük a szocpolt.

Apropó,
mi az hogy első esküvődre??? Nem is tudtam, hogy ez most a második volt Kép

Zsuzsó
zsuzso
 
 


Sziasztok!

Szokasos bocsanatkeressel kell kezdenem, most eppen abban a fazisban vagyok, hogy ha a pocilako szabadidoszagot erez, azonnal kicsapja az agyamban a biztositekot, es dolok is el vagy max bamban nezek... Most ugy birok irni, hogy bunoztem delutan es ittam egy kis kolat, de mar ragad le a szemem.

Urszila,
nagyon boldog szulinapot kivanok Julkanak! Kép Kép Kép es sajnalom, hogy csak utolag!
olyan sugarzoan helyesek az ossz tesok a kepen! Kép

Maci,
Violanal is erdekes ez a bili-tema. Egy darabig imadta, aztan volt 1-2 csunya jelenet, amikor indultunk vhova es huzni akarta az idot, mindig bilizni akart a semmiert, totalis elkeses, hajam egnek allt Kép erre persze fuj lett a bili. Most megint kezdi erdekelni, de veletlenul se szolna, csak ha en kiszurom es rapattantom, akkor marha buszke Kép de nekem mindegy, vegul is nem surgos.

Gomboc,
hat ami nalatok az utobbi idoben osszejott, es amennyire te is beteg voltal, szerintem oriasi dolog, hogy meg egyaltalan szoptatsz! Persze, hogy az a jo, ami mindenkinek a legjobb es legnyugodalmasabb! Kép

Andi,
en se latom a 15 kilot, nem a nagyszotarral a honod alatt mereckedtel te? Kép csak a pocidat latom, az meg szep formas Kép

Viola becsatlakozna a rosszevo klubba... 1000 eve nem mertuk, csak az itthonin, de az bezony 11 kilo, nem tobb. Nem is csoda, mert tobbnyire katasztrofalisan eszik, csak en mar annyira meguntam a parat, hogy leginkabb rahagyom. Vegul is a tieiteknek legalabb vannak kedvenc kajai, Viola meg total rapszodikus, amit egyszer ket pofara fal, az legkozelebb fuj. A masik, h alapvetoen elutasito az evessel, legszivesebben "semmit" ker... ezert is probalom nem nyomatni nagyon, vegul is koszoni, jol van igy is...

De nagy franc tovabbra is, ma pl a (mikulasos Kép) Manocska babjat dugdosta az agyon levo lyukba, raszolok, h nem kene, mert beszorul, erre: "mama kimegy konyhaba fozni" Kép aztan mikor tenyleg kimentem, emberem szerint lenduletbol startolt a lyukra... Kép

Ugy visszabbolvasnek, de tenyleg cseppfolyos az agyam...

Csak jokat! Kép
Kaska
kaska
 
 


Sziasztok!

Lanyok SOS! 4 eves gyerkocnek mit lehet adni ha hány?????

Norka
norkini
 
 


Norka,
Deadolonettát tuti, ez kúp, de ha jól tudom, receptes.
Házigyógymód: szénsavtalanított kóla, kevéske ropi
Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Zulu
Koszi!!! Kép
N
norkini
 
 


hát ez nem igaz...
hat hónapos terhes kismami(+babája), aki elvérzett, mert nem vették észre, hogy méhenkívüli, 3 uh-val.
5 hónapos kislány, aki autóbalesetben meghalt, és az autósok elhajtottak mellette/felette, ahogy hevert szegény az úttesten...hol élünk?
Itt bőgök, hova szülöm én a gyerekeimet...?KépKépKépKép
e
elli
 
 


Elli, ahol ezt láttad, olvastad, azt dobd el messze. Ilyenek mindig voltak, csak nem csináltak belőle hírt. Mert manapság az a jól eladható, ami tocsog a vérben. Kép
sofka
 
 


Napközben nem volt babanetKép

Kaska,
Távolléted igazoltnak tekinthető, ha pihenéssel töltödKép

Elli,
Én is most hallottam este... szörnyűKép

Változatosság kedvéért délelőtt szólt Roni amikor pisilnie kellett, délután meg bepisilt.

Maci_2
maci_2
 
 


SziasztokKép

Ja, nem volt babanet, legalább haladt a dogám Kép

Manócs
Gratu a bilibe-kakihozKép

Zsuzsó
Jól lemaradtál KépKép
Amúgy ma megvolt a kitűzés, holnap nézhetjük az alapunkatKépKép

Kaska
Ha úgy érzed, álmos vagy (és van, aki Vilcsivel van), akkor aludj Kép
És alkalmanként azért jelentkezzKép

Elli
Én már több, mint egy éve nem nézek este 6 és 8 között egyetlen kereskedelmi adót sem - nem véletlenül

Maci_2
Sajnos nem minden gyerkőcnél egyszerű a szobatisztaság...

Megyek aludni, erőt kell gyűjtenem, holnap végigcipelem Zsombit a városon babakocsistól

Jó éjtKép
Toffi
toffifee
 
 


NorkaKép B6 vitamin is jó a hányásra.

Maci2Kép
Ne aggódj a szobatisztaság miatt, megy az majd szép lassan. Erőltetni és leszidni nem szabad.

A hírek tényleg szörnyű volt. Nem is lehet úgy élni, hogy minden pillanatban félünk vmitől.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Toffi,
Ezek szerint azért nincs időnként babanet, hogy haladjon a dogád?Kép
Hova túráztatok Zsombival?

Nelli,
Igyekszem. Eddig nem is szidtam le, csak most a kaki miatt és hogy nem szólt, mondtam neki hogy nagyon szomorú vagyok.

Maci_2
maci_2
 
 


Ezt nem hiszem el, írtam egy csomót, nem küldte el, és a "vissza" gombbal meg eltűnt az egész!KépKép
Majd du. újra próbálom, most felidegesített.
bocs
e
elli
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?