Új privát üzeneted érkezett!

Anikó, az inkább egy balkon vagy ablak ládának néz ki szerintem. Kép

Mian, nagyon ügyi vagy szép lett! 5*Kép
szorgosstuci
 
 


Ne má, gömbölű az alja!Szerintem is csatornának kinéző tárgy. Mindenesetre jöhet az erkélyemre! Kép Szép lett. Mian feladtad a leckét!
Mondjuk arra még nem jöttem rá, hogyha csatornából lenne, mi van oldalt?

Kép
krimo
 
 


Krimo!
A csatormának van vége! Vagyis lehet oldala! Majd nézd meg a házak tetejét! Kép
Jól el vagyunk ezzel a csatorna témával!
MIAAAAAAAAAAAN!!!!
Jelentkezz, mert mi itt csak barkóbázunk!!!! Kép Kép Kép

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 

 
 

Tuti balkonládaKép De akármi is, nagyon szép!

StuciKép
A te babáid pedig gyönyörűségesekKép

MiniKép
Engem nem zavart a csomagolás! Az a repesztés már megint!! hmmm....

MelindaKép
Nagyon várom a képeketKép
És milyen újságtartóra gondoltál?
http://www.matati.com/bolt/fa041.JPG
Én ilyet tudok csak.

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Minikém!
Az a "tulipános"szalvitartó , amin az alma van az nagyon tuti, csak most megvagyok zavarodva botanikailag! Kép
Jóóóóóóvanna , tudom ,hogy most mit mondasssssz. Kép)) Viccet félretéve, nagyon szépeket alkottál már megejst!5**

Na azért hoztam ám én is , a fotók megint vackok. Ezeket magamnak gyártottam http://gportal.hu/picview.php?prt=22246&gid=74422&index=42 innen lehet lapozni.

Kodácska, köszi! Csináltam másik babásakat is , de még dógozni kell rajta , mert valami nem sikerült. Kép
szorgosstuci
 
 


Jól van, jövök már! Csak most tudtam, mert dolgozni is kell valamikor.
Szóval ez valóban ereszcsatorna, de eztet így árulják, hogy virágtartónak. Horganyzott lemezböl van, s nem festem, mert az nagyon macerás; -állandóan elfolyik rajta a festék -, hanem acryl spary-vel fújom le.
Szerintem nézzetek körül OBI-ban, vagy más kertészeti áruházban, mert elképzelhetö, hogy már otthon is van. Vagy az Ikeában.

Anyko,
köszi afelhomályosítást! Menek, szétnézek.
mian
 
 


Ugye ugye?! Kép

Kép
krimo
 
 


SOS lányok!
Keresek barbis vagy hercegnős szalvétát! Ez lenne a tökéletes:
Kép
Ebből készült az egyik pzs tartó és most egy dettó ilyet kérnek!
Segítsetek nekem lányok!!!

Köszi!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Meara!!
Apa ma (csüt.) délelőtt 10 és 11 óra között menne Hozzád, vinné neked az Abby csomagját, és elhozná tőled a fa cuccokat. Tegnap este már írtam Mininek mélt, remélem megkapta...Kép

Mini!
Megint gyönyörű a termés, nekem mos a tulipános szekrényke dobogtatta meg legjobban a szívemet Kép

Mian!
Akármi is legyen az a "cső" Kép, nekem nagyon bejön.Kép

Stuci!
Ezek a régies dobozok nagyon szépek!!!... a kutyás kép tényleg ronda Kép

Anyko!
Szalvétában sajnos nem tudok segíteniKép - tudod, fiús mama vagyok Kép....
Jut eszembe, megnéztem az eddig beérkezett rózsás pályaműveket...szépségesek!!!

Szép napot!!! JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok Csajszik!

Mian!
Ez a csatorna virágláda dolog naaaaaaaagyon szupi.
Asszem bevetem a büdös-fújós festékeimet, és én is atkozmetikázom a ládikákat, bát az enyim csak olyan műanyag és szögletes, de majd meglássuk mit lehet kihozni belőle:-)) Most hogy mán jobb az idő kint lehet fújkálni, a télen talonba tettem őket, hogy ne tiltson ki a család a "szagommal":-)

Stucek!
Dobozkák szokás szerint gyönyörűségesek, asszem el kell mennem hamarosan hozzád egy kávéra, vagy egy teára :-))) Bár még mindíg várom, hogy mellik az a hétvége amikor Te gyüssz mán el végre:-(
Megint hoztad a szokásos magas nívót :-)))
Ja! és hogy le tudd küzdeni a zavart kijavítottam a feliratot, remélem helyre állt a botanikai egyensúlyod:-))) Örülök, hogy sejted amit gondoltam, és így aztán nem is írom ide én se :-)))
De azért köszi, hogy felhívtad a figyelmemet, hogy lányos zavaromban némiképp elírtam a dógokat :-)))

Jubika!
Mél ment, remélem apukád is megy Orsihoz azért, hogy tegnap nem tudtam visszajelezni:-(

Anikó!

Ilyen szalvim sajnos nekem sincs:-(
Szerencsére a lányok már kinőtték a barbi korszakot, mert nagy bajban lennék, ha még tartana, nem nagyon cuppanok erre a témára:-(
minimaxi
 
 


Mini,
nagyon szép a legújabb termés! Kép Ügyike vagy!

Stuci,
én már nem is dícsérlek! Kép
Csatlakozhatom, amikor Minivel kávéztok?
Légyszíves áruld el, honnan veszed ezeket a nagyon aranyos képeket! A netröl?
Még egy kérdésem lenne; amikor ovális gipszkeretre dolgozol, hogyan, miképpen vágod bele "méretre" a képet?

Mindenkihez!
szívesen venném, ha elárulnátok, hogy Ti milyen módon raktározzátok a szalvétákat? Lassan kezdek beleörülni, mert már nem fér el semmiben, s ha valamit csinálok, ill. szeretnék, akkor csak túrok, mint a kismalac, aztán közben elmegy a kedvem az egésztöl.

Itten meg az alkotások:
Nagyon szépet akartam csinálni, aztán ez a förmedvény sült ki belöle! Sikeresen pályázhatnék valamelyik kegytárgyakat árusító nagykerben:
http://www.babanet.hu/album/albumimages/5287/123734.jpg
Ez már valamivel jobb:
http://www.babanet.hu/album/albumimages/5287/123735.jpg
mian
 
 


Mini!
Megérkezett a csomag!! Köszönöm szépen!!! Az enyémben találtam három fotoalbumot is Kép mit tegyek velük?? Kép
Az Abbyé mellett van még egy Ági feliratú zacsek is. Azt is vigyem Miskolciába? Help!! Utasítást várok!! Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!
Jubi! Köszi a mailt, elolvastam majd referálokKép Aztán utasítalak, hogy hozzad bátran az Ági felíratú zacsit is, mert az is hozzám tartozik! Tudod itt a miskolci részen én vagyok az illetékes elvtársKép És előre is nagyon-nagyon köszi, hogy ismét elhozod , és Mininek is itt köszönném meg a fáradozását!Kép
Stuci! A babás képekért megkapod a csillagos ötösödet, akutyisért most nem, ugye bírod a kritikát?!Kép Viszont a rózsaszín kislányos babásat nagyon nagyon elirigyeltem ám! Hiába nem az esetem de annyira bájos, hogy csak na! Komolyan nagyon tetszik! Gratula!Kép
Minikém! Megnéztem a sorozatodat, hát tudod azt mondom amit szoktam, utálással mindennel 1ütt!Kép Mind gyönyörűséges, de a virágos kulcstartó-nem szekrényke- valami álom szép!Kép
A repesztések is a szokásosak, szóval veled is baromira meg vagyok elégedve!Kép
Visszacsatolném még Stucingerovához-ahogy haladok az anyaggalKép Nos...Mit műveltél már megen?! Mit kentél a dobozokra, hogy ilyenek lettek? Mármint ilyen jók?! Tudod, hogy utállllakkk ugye?!Kép De azért egy kv-ra még jó vagyok nálatok?! Kép
MIan! Cső ide vagy oda nagyon jó lett az a kis láda a virágoknak! Olyan ötleteid vannak, hogy csak lesek mindig mint Szergej a matinéban! kegytárgy nagyker szerintem nincs isKép De a az alkotások baromi jók! Az a hegedűs kép ezzel a megoldással-hogy stílusos legyek: isteni!Kép
Anykó! Engem anno ebben a barbie őrületben Koda barátnénk mentett meg...hozott is pár ilyen szalit amiből gőzerővel alkotgattam és sajna osztottam is. Megnézem neked, hogy mennyi van még vagy van e 1általán belőle. mennyi a minimum amire szükséged van? akár fél is elég?
Koda! nagyon sajnálom, hogy betegek voltatok...remélem már minden rendben! Puszi a Marcinak-természetesen gyógypuszi!Kép
No asszem befogom...mert kipakoljátok a szűrömet a nagy pofám miatt! De most végre mindenkit méltón meg tudtam dicsérgetni!Kép
További jó alkotást!
abby
abby
 
 


Jubi! Abby!

A jó kis kétrekeszes öntőformát Krimonak köszönhetitek, Ő küldi én csak a postás vagyok:-))
minimaxi
 
 


Igen, igen...ezt akartam még írni: köszönöm a formát!!! Már épp kezdett elmenni a kedvem a gipszezéstől, de ettől visszajött.Kép Eredetileg mi volt benne?

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Némely kajákat ilyen edényekben szállítják ki Pesten :-)))
Ez az abszolút újrahasznosított hulladék :-)))
Sima földi halandónak szemét:-( nekünk kincs :-)))
Ebből a Krimoca a topicellátó :-)) Már az őszi talin is nagy sikere volt amikor ilyeneket osztogatott nekünk:-)))
Cupp-cupp Krimoca :-)))
minimaxi
 
 


Sziasztok!
Nagyon régen jártam erre, most sincs túl sok időm.Kép
Egy pár alkotást azért meglestem, igen ügyesek vagytok!!!!Kép
Fel tettem pár munkámat és az oldalt is frrissítettem!!
Innét lapozgassatok:
Vagy még sem?! sajna nem jön össze(nem műkszik a gportalKép bocsika
További jó alkotást.
Anna
annaa
1133
 
 


.

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Bocsi az előző hozzászólásomhoz Kép, de nem akartam úgy járni, hgy regényt írok és fel sem lehet tölteni ide! Kép

De most működik! Néha már a gportálon érzemmagam.Kép

Próbálok újítani a pályázati részen. készítettem egy csevegő.fórumot. Ide várok minden hasznos ötletet, építő kritikát. Eég nehéz egyedül kiatlálni sok sok ember gondolatát. Kaptammár pár levelet, hogy így meg úgy kellene csinálni. Nos, szeretném, ha segítenétek nekem. Írjátok le, hogy mit hogy lehetne még jobban, másként csinálni. Értettek lesz ez az oldal! Kép
So helyen meghírdettem és remélem élnek is majd a lehetőséggel, hogy megírják a véleményüket.

Közben feltettem a két képet az én felajánlásomról. meg lehet nézni. na meg szépen lassan, de biztosan gyarapodnak az alkotások is! Kép

További szép hétvégét nektek!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!
Kriszta vagyok. Jómagam is miskolci. Azaz most mellőli, egy kis faluból!
Kb. 2 éve kézműveskedek kisebb-nagyobb sikerekkel!

Melinda!
Nem tudom, hogy megoldódott-e az árazó probléma...
Ötlet: ha a fa alap meg van akkor lehet kapni olyan festéket ami olyan réteget hoz létre az anyagon, mintha tába lenne. Na ezt jól megírtam!
Majd megnézem az "akciós" katalógusaimban, hogy van-e!

Mian!
Az a virágtartó "láda2 egy álom! milyen festékkel csináltad?

k
kriszta13
 
 


Kriszta!

Üdv!Még nem láttalak itt.

Miféle festék????Mi a neve????


Melinda
adnilem
 
 


Melinda!

Most találtam ide!

Keresem a festéket!
Most találtam egy "virág pálcával nagy 2 db/csomag" hungarocelhez hasonló festhető, szalvétatechnikázható. Sajna a két fontos dologt nem tudom. azaz a méretet és az árat. Azt írja, hogy üzleti dekorációnak is jó.
Az árat kedd du meg fogom tudni írni!
Itt a neten nincs róla kép!

A másik katalógust is megnézem!
MAjd írok!
k
kriszta13
 
 


.

Kép

KépKép
anyko
 
 


Melinda!
A következőket találtam:
- öntapadós táblafólia 30*50 cm 446 Ft
- táblafesték 2 réteg szükséges, 24 óra száradás fekete, bordó, zöd, kék 698 Ft / 80 ml.

a párom szerint jobban jársz a fóliával. Biztos siker! Csak méretre kell vágni és nem kell a csíkos felülettől tartani!

k
kriszta13
 
 


próba

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


senkinek se műxik?

Kép
krimo
 
 


A héten már egy csomót írtam, de mindíg benyelte ez a dög! Gondoltam megnézem, hogy visszamentetek-é az ideiglenes topikra, igenám, de elfelejtettem, hogy az meg hol van! Kép
No megyek tejázni, mert ma szétfagyasztottam magam a telken Kép Inkább kupácsoltam volna...

Kép
krimo
 
 


sziasztok!
Mi is dögrováson vagyunk szóval semmi alkotás...sőt Jubi drága most beszéltem a
abby
 
 


bocsi csak megnéztem én működöm e...
szóval Jubi! Most beszéltem a sógoroddal, hogy ha lehet még 1-2 napig tárolja a batyunkat mert a párom most éppen 38-39 fokos lázzal szenved tegnap óta....pedig már nagyon kiváncsi vagyok a sok szépeségre! Nagyon köszönöm, hogy így meg tudtuk oldani!
Minikének már telefonon hálálkodtam, de itt a nagy nyilvánosság előtt is köszönöm ismét a szervezést és a szállítmányozást! Már néztem az oldalt és lassan készül a köv. lista is pedig itt van egy rakás cucc még "szűzen".
Krimoka! Neked is köszi a küldeményt még nem kaptam meg de már várom, hogy én is csodákat művelhessek vele mint Te! Bár olyan úgysem lesz!Kép
No menek vasalok...este még dekupálni is jó lenne, de én is kissé meg vagyok fázva ...pihizni is jó lenne, az idő is vacak...szóval nem vagyok túl vidám...Kép-csak ilyen és nem Kép ilyen
Minden jót!
abby
abby
 
 


Működünk? Akkor jó. És megint csak dobozokat gyártok. lassan halad, mert nálunk is betegeskedés volt. Remélem most már itt a jóidő.

Krimo!
Kiengedtél már?Kép

AbbyKép
Párodnak gyógyulást kívánunk!!!!!!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

A betegeknek mielőbbi gyógyulást!
Mindenki olyan szépeket alkot, hogy csak ámulok és bámulok...
Én is mutizok valamit,
www.babanet.hu/album/main.php?album=5002&page=1&image=124619
igaz, ezek még - ugyanis mind a két csajszimnak készült egy különben balhé lett volna - még húsvétra lettek készen.
Nolo

U.i.:Nincs valakinek vmilyen jó ötlete, hogy hogyan lehetne a nap 24 órájából kicsit többet csinálni???
nolo
 
 


Sziasztok
Budapesti kreatív üzletembe keresek különböző technikákhoz értő eladót teljes vagy részmunkaidőre. Ha valakit érdekel vagy tudna ajánlani valakit írjatok a halszi @freemail.hu címre.
Köszi
halszi
 
 


NoloKép
Ez baromi aranyos lett! TökéletesKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Nolo!

Nagyon aranyos a hátizsák! A napi 24 órával kapcsolatban...most olvasok egy könyvet, A hétköznapok menedzsere a címe, és éppen ezzel a kérdéssel foglalkozik. Ha okosabb lettem tőle, majd megosztom Kép

Abby!
Jobbulást nektek! A sógórnőm napokon belül szűl, szóval ha esetleg nem tudjátok elérni őket, akkor kórházban vannak Kép

...már csak azt remélem, hogy nem fog eltűnni, amit írta...

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Nolo tüneményesen aranyos a hátizsák, biztos örömmel és büszkén, hurcolják a csajszik:-)))

Jövök majd vissza, mert a hétvégén alkottam a jó kis szakadó esőben :-( csak fotózni kell.
Asszem ma is alkotó idő lesz legalábbis itt hajnal óta szakad az eső, úgyhogy jó munkát.
Cupp
Minimaxi
minimaxi
 
 


Helló Mindenki !
Már megint én :-(
Itt láthatók az újabb elkövetések:
http://gportal.hu/picview.php?prt=36242&gid=147767&index=36
és itt:
http://gportal.hu/picview.php?prt=36242&gid=147762&index=38

Szép napot mindenkinek :-)))
Cupp
minimaxi
minimaxi
 
 


Szia Lányok!

Kicsit lemaradtam ugyan , de azért egy kávéra mindenki jó nálam! Kép
Abbykém, biztos csináltál már Te is olyat amihez nem fűlött a fogad. Most mit tehetek, ha a barátnőmnek ez a kedvenc kutyája? (a 7-ből. Mert annyi van neki.9 volt de sorban halnak meg. Kép /
Na , de tegyük túl magunkat ezen a többiről nem kell képet csinálnom. Kép
Alkottam ám én is csak még nem lakkoztam le.
Jobbulást a betegeskedőknek!
csók
szorgosstuci
 
 


Hahó csajszik! Kép
végre újra itt! Mit össze nem görcsöltem a hétvégén; már aztat hittem,hogy az én gépem krepált be.

Nolo,
nagyon tecc a hátiszatyor! Kép

Minike,
ismét hoztad megszokott formádat. Legeslegeslegjobban a gyümikoszorús doboz tetszik, de a rózsások is nagyon szépségesek.

én is követtem el valamit:
http://www.babanet.hu/album/albumimages/5287/124293.jpg

Nem akar senki sem válaszolni azon kérdésemre, hogy mi módon tároljátok a szalvikat?
mian
 
 


Sziasztok!
Igyexünk gyógyulgatni, de sajna nem megy az olyan könnyen. De köszi mindenkinek a jó kívánságokat!Kép
Jubi! nagyon röstellem a dolgot....ha törik ha szakad ma elhozzuk a cuccost szegénykétől! Nincs elég baja még én is... De csak tegye ki az ajtó elé mert Isten ments, hogy elkapjon valamit tőlünk! Ha itt a cucc akkor majd szólok, hogy ne aggódj Te sem!Kép
Koda! remélem nem estek vissza és már teljesen meggyógyultatok! Ha kész vagy a dobozokkal légyszi mutizz, bár nem decou. de szerintem mindenkit érdekel!Kép
Nolo!Nagyon édesek a katik azon a tatyón! Lilluskámnak meg sem mutatom, mert akkor nem lehetne levakarni a monitorról!Kép
Stucikám! Jól van no, remélem azért nem sértődtél meg?!Kép Volt hát nekem is ilyen, tudod amikor azt a rengeteg sziennás keretű képeket kellett készítenem! Hiába volt a kép másféle, de a keret u.olyan, úgyhogy megértelek teljesen!Kép No de inkább beszéljünk a babásképekről!Kép Hogyé adod a rózsaszínet? ocó? Háromszász?Kép
Van 4 kép megrendelésem, de ki tudja mikor lesznek azok is kész!...így sose...
Itt már szépen süt a nap!
Minden jót!
abby
abby
 
 


No közben megjártam az ovit is...és persze eszembe jutott, hogy drága Minikémet meg kihagytam!
Szóval nagyon nagyon csodásakat csináltál ismét, de ezek a jó kis tejes bödödnkék nagyon szuperek, főleg a bocis!Kép A dobozka amin a koszorú van az is nagyon tuti, nekem soha nem jutott volna eszembe így föl tenni rá a szalit, és a tálca hmmm....na jó és így tovább!Kép
-Jubikám nem akarlak ijesztegetni, de a sógrodék nem veszik föl a telefonotKép....csak nem gyarapodott a család?!Kép
Majd még később próbálkozom.
abby
abby
 
 


Sziasztok!

Nagyon remélem, hogy ez a hozzászólás már célba talál. Egyszerűen nem tölti fel eza gépezet! Kép

Szóval Mini....
egyszerűen csodaszépek az alkotásaid! Hogy lehet valakinek ilyen varázskeze?
Mind nagyon tetszik!

Én is alkottam, hisz folyamatosan vannak megrendelések papírzsepitartóra.
Ma ezt csináltam, na meg még egy katicásat csak arra rá kellfestenem a csápokat! Kép
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=233822&index=19
Lapozzatok! Kép

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


-

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Abby!
Kép Próbálkozz még, hátha csak mászkálnak...nem egy otthonülő família Kép

Mian!
Csak nem csempére?

Mini!
Nálam az abszolút nyertes a bocis tejfeles Kép, a fák közül pedig az antik rózsás tálca!
off: nem volt időnk Anyukádhoz felmenni, így is annyira elhúzódott a közjegyző, hogy rohanni kellett az oviba Beniért. Legközelebb valószínűleg csak vasárnap járunk arra, addig ráér?

Anyko!
Ismét csak ügyi vagy!! Én még soha sem csináltam pzs tartót, itt figyel egy alap, csak még nem találtam meg a megfelelő szalvétát...

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!
Kodám! Kiolvadtam! KépFőleg most hogy nézegetem itt a műveket, el is olvadok, nem csask ki! Kép

Nolo!
Tök jó a tatyesz! Már régen gondolkodom, egy jóforma szatyin, az anyagom is megvan, már csak textilragacs kéne...

Mini!
A tehénkés csúúúcs! Nagyon bejön! A dobozaidat sajna nem engedi ez a dög megnézni, de majd cselesen! A tálcáig láttam, az is csudiszép!

Mian!
Nállad is minő állatsereglet! Kép Aranyosak.
Ja a szalvikat én 2-3 cipősdobozban tárolom, természetesen dekupizottban Kép És persze feltúrom ha keresek valamit...Egyszer már kitaláltam, hogy lefotózom, és felteszem a portálra, hogy ott könyebb megnézni, de reménytelen, még azt is karbantartani. Ugyhogy nagyjából témárarakva, piff be a dobozba.

Anykó!
Klassz a Pzs tartód! De azért nem fázom meg! Kép
És a többiekenek is jobbulást!

Én pont semmit nem dekupiztam, olvadozás közben fűztem (vagyis szőttem..) egy karkötőt, de még azzal sem vagyok kész.

Kép
krimo
 
 


Kriszta,
az imént elfelejtettem neked válaszolni, virágtartóval kapcsolatban:
Acryl-festékspray-vel van lefújva.

Jubi,
nem, nem csempe, hanem kis méretü festövászon. Meg vagyok most ezért örülve! Kép egy álom arra dolgozni, bár költségesebb, mint a gipsz; de mindíg vadászom, hogy hol olcsó.

Mivel itt is sz@r az idö, kupáltam:
a változatosság kedvéért csináltam én is pzs. tartót:
http://www.babanet.hu/album/albumimages/5287/124826.jpg
eztet meg a gyermeknek:
http://www.babanet.hu/album/albumimages/5287/124827.jpg

Valanmiért nem engedi a dög gportál, hogy feltegyem a képtárba a képeket! Kép
mian
 
 


Hát lányok!
Nem tudom miért, de meg van átkozva ez a gép. Nekem sem írni, sem feltenni nem sikerül semmit.

Most ez egy próba!
váradi_vali
 
 


Hurrá sikerült!
Na szóval, azért én leskelődök rendesen. Nolo a tasi szupi, Mini.... hmmmmm, melyiket válasszam?
Mian irtó jól néz ki a zsepitartó!!! Anya - az a tehén - a gyereknek! Csúúúúúcs!! Anyko Te sem maradsz le, lassan telesírom a zsepitartókat a gyönyörtől.
A szalvétákat én úgy tárolom, hogy amiből több van, azt külön faládában, amiből kevesebb van azt egy másikban és amit már félig vagy részben elhasználtam megint egy külön ládában. Képzeljétek el valamelyik nap azzal szórakoztam, hogy témánként sorba raktam őket. A férjem nézett és elindult a telefon felé, hogy hívja a menetőket.....
Pusszantás mindenkinek: Vali
váradi_vali
 
 


Vali!
Köszi a dícséretet!
Én hatalmas papírdobozokban tároloma szalvétákat. Ami a gyűjteményem (kb 3000db) azok kategorizálva vannak. Kép
Amik cserék, szintén kategorizálva egy másik papírdobozban.Kép
Éa ami szét van vagdosva az egy zacsiban.Kép

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Lányok!

Off ugyan de fontos!!!!!

Új vírus:
Powerpoint mappa formájában jelenik meg, azzal a szöveggel, hogy "welcome
to
the matrix.pps"
ha megnyitod, néhány másodperc múlva egy képet mutat, majd a
tudomásodra
hozza, hogy a hard disk-ednek vége ... és tényleg vége is.

Értesíts minden ismerőst!
minimaxi
minimaxi
 
 


MIni!

Én már tanúltam. Sosem nyitok meg semmi ismeretlen dolgot. Azonnal törlök mindent. Bár a vírusírtom zömében törli!
Sajnos ebből volt már gondom, mert kaptam levelet egy számomra ismeretlennek tűnő feladótól és kiderült, hogy csak mailcímet változtatott. Kép

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?