Új privát üzeneted érkezett!

Új néven, de a régi feelinggel Kép

Itt még süt a nap, és meleg van, de látom már a felhőket, hogy nagyon gyülekeznek.
Serfi, vasárnap tuti megsütöm a kalácsot, már benn is van a táskámban Kata receptje Kép Isteni reggeli lesz. Kép Kép
Én Petim is holnap repi dolgozik, én meg főzök, mert este nálam is szülinapi ünneplés lesz, jön a kis családom, anyuék és tesómék. Kivételesen nálam lesz a party. Már meg van a menü. Saláta, aztán fincsi tészta (hatalmas nagy cseréptálban) és brownies. No meg finom borok. Kép
Vasárnap meg a pihenés lesz. Peti vett egy csomó muskátlit, szerintem azt elültetjük az erkélyládákba. Már ha nem esik az eső. Kép
Ja! És kakaós kalácsot sütök Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Regisztráltattam újra,Kép hülye ez a babanetKép

Baby, hihetetlen nagy már Bazsi, és jól látom, járókában ÁLL?! Bírja egyébként a járókát?
Én idén még nem kentem naptejjel, bár ő mostanság 11-ig van kint, és délután három után. De ha megjön a nagy meleg, és tűző erős nap, persze ekkor is fogom kenni. És hogy álltok a kajálással? Eszik már szépen? Hú már mindjárt 10 hónapos Kép
Edó Petije meg már elmúlt fél éves. Kép Aki egyébkén egy napon született, Diane bátyjával. És Peti miket eszik már? És mit csinál, azon kívűl, hogy 2másodpercig ül?

Enyém pasi se lesz itthon holnap, hajnalban elhúz Nyíregyházára, vizsgázni. Jönnek anyumék, és ünnepeljük anyu szülinapját. És vasárnap mi is megyünk Pestre, Kikába, + telket nézni (szokásos).

Diácska, sajnos nekünk nem jó a rákövetkező hét. Próbáld már meg úgy intézni, ahogy eredetileg is volt, hogy legyen jó a 24-e. Szolnok nincs messze, max egy óra. És ha ebédre nem is tudtok jönni (bár az lenne a legjobb), ha csak kb 3-ra értek ide, még akkor is találkozhatsz mindenkivel és téged is láthatunk, JÓ????! Légyszi.
És azt beszéltük a Seriffel, hogy hazafelé menet, mindenkinek útba esik Seriffék házikója, benne Zsebiszoba, és meg lehet nézni, mert látom nagy az érdeklődés Kép
Eszti, hétvégén csinálok képet a kilóméter kőröl, hogy eltudd képzelni, milyen is az Kép
Én már voltam Krétán és Korfun. Szép mind a kettő. Nem tudom melyik a jobb, ha jó emlékszem Kréta szelesebb, de melegebb a tenger. De én úgy gondolom, hogy ha Tószegre mennétek is Petivel, nagyon jól éreznétek magatokat Kép Kép Úgyhogy szerintem mindegy Kép

Seriff, igaz nem engem kérdeztél, de a mi gyerekorvosunk, a pesti, pont XIII. kerületi volt, Lehel térhez közel volt a rendelő. Egy fiatal férfi, volt autója, ami azért fontos, mert ki tud menni rendelési időn kívűl, ha szükséges. Én elégedett voltam vele, persze ez csak 2 hónap volt.

Petya felsírtKép Pedig még egy órája se alszik, és reggel is fél 6kor kelt. Szerintem zavarja, hogy nem kap rendesen levegőt az orrán. Nyügi napunk lesz még, úgy érzemKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Oh Kata, köszi az infót a gyerekorvosról(neve, rendelő címe?), még bevárom az Esztiét is aztán továbbítom tesómnak!
Mit vesztek a Kikában?Hol néztek telket? Szorítunk holnap a Férjednek, hogy jól sikerüljön a vizsgája!!KépÉs Anyukádnak Boldog Szülinapot!

Diane, miért nem jó Neked a 24-e? Márkó miatt? Figyelj Szolnok tényleg nincs messze, Szentkirály felé 45 perc! Sőt, ez csak tőlünk van háztól házig, de nekünk ebben benne van, hogy 15 perc átvergődni a városon, úgyhogy mindenképp jönnötök kell, és kész! Más lehetőségetek nincs!KépKépKép

Eszti, azért ne Tószeget válasszátok, sok a biciklis!KépKép A Te szülinapodat ünneplitek?
Happy Birthday!!!!!
A Stahl Juci féle brownies-t sütöd? Még sosem csináltam. Viszont ma végre főztem tejbegrízt, követtem az utasításaidat és isteni lett!

Igen-igen, hazafelémenet mindenki beugrik hozzánk, követi a "nem feltűnő" sárga autónkat, és megnézi hol is lakunk mi! Aztán megmutatjuk merre lehet a pályára felmenni, itt van szinte az utca végén!

pusz

Kép
seriff
 
 

 
 

hülye babanet

Kép

Kép
babszy
 
 


Elveszett a levelem mármegint, ezt utálom!!!! Remélem hallja a babanet.

Kata, az jelent valamit ha Bali zöldet kakált? Mitől lehet vajon?

Egyébként ritkán van a járókában, csak pl. ha kimegyek összerakni a járgányt. Azt a két percet jól viseli.Kép

Ti mivel kenitek a gyerkőcöket? Faktorszám?

Serif, szép, aranyos pamut rugikat a kenguru gold üzletekben tudsz venni. Anno volt a megatoysban is, most hogy brendonos lett, nem tudom. Talán nézd meg interneten. A shop stopban vagy hol is van egy, az nagyon klassz kis bolt, de óbudán van.

Szerintem Diane biztos jönni fog ha tud, ugyi? Hiszen szeretsz minket.KépKép

Kép

Kép
babszy
 
 


Enyim gyerek vissza aludt és még mindig nyomja Kép

Boldog szülinapot Seriff tesónak és Esztinek is! Kép Én nem is tudtam, hogy most van.
Sok puszi az ünneplőknek!(is)Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Köszönöm!! Kép Kép
Vendég
 


Bogi, a zöld kaki önmagában még nem jelent rosszat, hiszen vannak ételek amik zöldre színezik. (pl alma). Csak ha rossz szagú, illetve nyálkás. Ekkor már nem olyan fajinKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Jó hétvégét mindenkinek, és akinek van, annak Boldog szülinapot! Kép
Itt a héééééétvééééééégeeeeeeeeeee! Juhhééé! Kép

Puszi
Vendég
 


Rossz szagú? Én sosem élvezem a szagát annyiraKépKépKép

Nektek is jó hétvégét!

Kép

Kép
babszy
 
 


Tegnap már hintáztunk is.KépKép

Kép

Kép
babszy
 
 


Jó kabátja van a Bazsinak! Kép

És persze jó reggelt!

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok, ma délben beszéltem Zitivel, sajna nincs otthon internetük, így nem tud hozzánk bekapcsolódni, de csókoltat mindenkit! Most költöztek Szolnokon a Félcsizma u. 1 alatti házba, ez ott van a szolnoki Rózsadombon. Nem is Ők lennének , ha norm. nevű utcában leltek volna házra!Kép
Babszy, gyakorlatilag hófehér a Bazsi cipőtalpa, nem sokat volt még a földön! Tetszett Neki a hinta? Ja, és holnap beugrunk a Megatoysba, köszi.

Ziti kérdezte, mi újság az érettségi találkozóval, mondtam, hogy lelkesedésünk alábbhagyott, de majd egyszer,azt mondta akkor legyen 15, az kerek.KépKép
Kata, lehet, hogy majd hív Téged is, legalábbis mondta, hogy rég beszéltetek!
Enyém férjem indul motorozni, jön a para ideje!Kép De közben Zsebike folyamatosan rúgkapál!KépKép
pusszantás mindenkinek

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Itt most eleredt az esőKép, Győző nem ázott meg?

Az olyan klassz, hogy állandóan mozog odabent valaki, hiányzik ez az érzés. És milyenek az éjszakák? Tudsz aludni? Nem dagad még a lábad?

Bali kabátja tényleg vagány, viszont ez nem rendes cipő(kocsicipő, vagy valami ilyesmi, azt hiszem), olyanja még nincs. Azért a lépkedés még nem igazán megy neki.

Ma voltunk hátihordót nézni, nagyon szupereket lehet kapni a túraboltokban, de iszonyú drágák. Még meg is venné az ember, de ki tudja, hogy a gyerek kibír-e benne 2 percnél többet.Kép

Üdv Zínek, szereltesse be az internetet.Kép

Esztipeszti, előre is boldog szülnapot!

Na, megyek pizzát gyúrni, pusszancs!

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok csajok!
Lehangoló egy idő van!! Kép
Azért remélem mindenkinek jó a kedve!!
Boguska, nagyon édes ez a hintázós kép!! Kép Kép
Csajok, tegnap csak nem sütöttem kalácsot. Maradt kaja a szombati buliból, meg nem is igazán volt hozzá kedvem. Olyan jó volt csak pihizni...Kép Lustálkodni!! Kép
Tegnap este először lőttem Peti puskájával. Persze csak bele a levegőbe. Fú, jó nagyot dob, amikor elsül...de azért klassz volt Kép

Na megyek dolgozni, aztán gyertek!!
Vendég
 


Sziasztok, itt szakad az eső. Nice weather!Kép

Babszy! Elmúlt a zöld?Kép Köszi, az éjszakák elég jól telnek, tudok aludni, a lábujjaim eléggé virsli jellegűek lettek, és már a gyűrűket sem hordom, de különösebben nem dagadok. Már a lábam, a hasam az egyre nő! Jövő hétvégén megyünk esküvőre, meg lagziba, csütörtökön még jó volt rám a ruha, amit kitaláltam, de mi lesz még 12 nap alatt? Kata Petijének is van ilyen C&A-s dzsekije!KépKép Kölcsönözni nem lehet ilyen túrahátihordót? Csak egy hétvégére, és akkor kipróbálhatnátok!
Zíék nem szereltetnek internetet, most asszem másra kell a pénz, de azért majd javaslom, hogy időnként ugorjon be a Janihoz a szállodába, és ott levelezgethetne velünk! Bár eléggé leterhelt, elfoglalt!
Szombaton megismerkedtem a gyerekorvossal, egy vörös szakállas kis manó! Vicces, elég sokat beszél.
Most le kezdtem kimosogatni Zsebike ruháit, ezzel elleszek pár napig.

Eszti, mit kaptál? Jól sikerült a családi ebéd?

Edó, hogy telt a hétvége?

Kata, Drága férjed levizsgázott ügyesen? Megmutattátok a Nagyszülőknek, hogyan kell csúszdázni a kmkővön?

Diane, itt vagy? Te jól érezted Magad a barátoknál hétvégén? Férjurad hazajött?

Pusszancs, majd jöttök!
S

Kép
seriff
 
 


Jó reggelt!

Jujj én egy kicsit lemaradtam.
Eszti! Nagyon boldog szülinapot!

Babszy! Annyira édes Balázs mosolya! Élvezte a hintázást? Én Vichy-s naptejjel kenem Petit (van a gyerekeknek külön illatmentes, SPF 60)

Kata! Miből vizsgázott Jóska?

Seriff! Mit vettetek hétvégén?

Kép
edó75
 
 


Sziasztok!

Edó, vettünk 2 ujjatlan és 1 hosszúujjú rugdalózót, Kenguru Gold, meg 2 vékonyabb hálózsákot, meg plédet, meg pelenkázó feltétet, persze ennek a méretét nem találtuk el, meg zoknit, meg sapkát, meg fürdőlepedőt-mellesleg ilyet Anya tudott volna varrni(mostmár mindegy)-mást asszem nem! Viszont lett újabb két pontgyűjtő kártyánk, a supershopossal együtt azt hiszem 5 db van, megőrülök, tiszta kártyavár!
Légyszi csajok segítsetek cumi és cumisüvegügyben, igazából szeretnénk elkerülni a használatát, de tartaléknak kellene egy-egy, és fogalmam sincs, hogy az milyen is legyen!

köszi, pusz

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Tényleg,
kata, miből vizsgázott Jóska? Telek ügyben van fejlemény?
Petivel mizu, meggyógyult teljesen? Peti is ennyire anyás volt ebben a korban? Balázs egyfolytában mászik utánam, majd kapaszkodik a lábamba (most is itt van), alig tudok tőle eltávolodni.Kép Imádja az autókat, ha akar valamit, akkor azt mondja, hogy odá, ottá, kis cukor.
Szóval egyen kabink van?Kép Én még mindig a c&aban vásárolok, többnyire.

Serif, bíztatásképpen, az utolsó hónapban még jó nagyot fog nőni a pocakod.KépLehet, hogy keresned kell egy varrónőt a ruháhozKép.Most mekkora a bébi? Vettetek ruhácskákat hétvégén?

Edó, Peti jól van?Én nem Vichy-t vettem, hanem egy másik franciát, talán, La Roche-Posey-t.

Kép

Kép
babszy
 
 


Eszti, most látom csak, hogy megelőztél reggel, pedig amikor írtam még fent sem volt az üzeneted!
Mit lőttél az égen? Ti nem jártatok általánosban honvédelmi versenyre? Én egyszer voltam, a Tiszaligeti Napok keretében, ott is kellett vmi búkóalakra lőni, előtte meg a suli pincéjében gyakoroltunk. Én inkább a hangjától kaptam frászt! Jó, gondolom ez azért másféle puska!

Kép
seriff
 
 


Serif, én a Katustól kaptam ajándékba avent cumisüveget, úgyhogy az volt itthon, de nem használtuk igazán, csak néhány korty víz szippantására. Egyébként a Nuk-ot is dícsérik, jók a cumiajaik is. Nekünk olyan volt, amíg cumizott Balázs (3-4 hónap).

Melyik megasztorban voltatok?

Mi nem használtuk a hálózsákot ebben a korban, mert ilyenkor még nem tudja lerúgni a takaróját, de majd meglátjátok, hogy mi válik be.
Eleinte sose tudtuk megállapítani, hogy melege lesz-e e a gyereknek vagy fázni fog. Ma se megy könnyen...

Így utólag visszagondolva, mi nem nagyon vettünk felesleges dolgokat. Bár kaptunk olyan ruhácskákat, amiket én is szívesen elhordtam volna, ugyanakkor nem hiszem, hogy egy bébinek ezek lennének a legkényelmesebb viseletek. (galléros, gombos ing, farmernadrág és társai).

Kép

Kép
babszy
 
 


A Soroksári úti Megatoysban voltunk, mert az esik útba-viszonylag! Nincs ám túl sok ruhája Zsebinek, talán rugdalózó van még 2, meg bodyk. Ennyi, ja és hálózsákból jó nagyot vettünk-legalábbis most annak tűnik. Gondolom, h nem könnyű eltalálni, hogy eléggé fel van-e öltöztetve, vagy éppen túlságosan is!
Úgy látom nagyon nagy itt az aktivitás, azt írja, hogy le van foglalva, 5 sec múlva küldjem újra, már kétszer próbáltam, remélem nem megy el mindannyiszor!
Úgy látom a babanet órája egy kicsit késik! Csak egy órácskát!

Kép
seriff
 
 


Azért nagyon figyelek ám én is, hogy ki mit vesz a bébiknek. Lesem el a jó tanácsokat!! Kép
Bogussal egyetértek, szerintem amíg újszülött a babuka, addig az a legfontosabb, hogy kényelmesen legyen, hiszen annyi más van, amit meg kell szoknia. Ezek a kis pamutcuccok is nagyon aranyosak, és tud bennük mozogni. Kép
A Nuk cumiról én is jókat hallottam.
Serfi, ti hogy készültetek a babavárásra? Szedtél vitamint? Mikortól? Máshogy ettél? Gondolom, hogy nem árt sok gyümit és zöldséget enni, meg az egészségesebb kajákat. Vmi. más javallat?
Vendég
 


Eszti, megírok mindent emailben!
Jaj, nem akarok én már vásárolgatni ruhákat Zsebinek! Van 5 bodyja,4 db rugdalózója, 2 hálózsák, 2 takaró, 2 fürdőizé, 3 lepedő, 2 zokni, 9 textilpelenka( a 10-es csomagból egyet kifelejtettek....). Szerintetek ez sok?
2:0 a Nuk cuminak.

Kép
seriff
 
 


Jó reggelt!

Na én most jutottam, idáig, hogy írjak Nektek! Józsi még fél tízkor is itthon tébláboltKép Kettővel azért nehéz Kép

Seriff, örömmel olvasom, hogy kezd kialakulni a babakelengye! Kezdetben Petinek is olyan kevés ruhája volt, hogy egy fél mosógépet sem töltött be, de elég volt. És az anyu, mikor reggelente jött segíteni, szinte mindig hozott valamit, amit előző napokban megállapítottunk, hogy szükség lenne. Én akkor még nem nagyon mozdultam ki, nem is igen vágytam ki. És pont ma reggel, mikor pakoltam el a tegnap este kivasalt ruháit, állapítottam meg, hogy húúú, de sok van, és nehogy vegyek valamit a következő hónapokba Kép
Cumiból nekünk is NUK volt, arra pár hétre, amíg próbálkoztunk, hátha segít. Nem tudom akarsz-e venni vmilyen fejő gépet, mert néha ahhoz is adnak ajándékba cumis üvegeket. Nekünk Avent van. Anno nem használtuk, de Peti 10 hónapos kora óta kap reggel este tejet (tápszert) és most bizony nagy hasznát vesszük.

Bogi, Peti érdekes módon most anyás. 10 percenkén rohan oda hozzám és bújik, puszilgat, és kezdi mondani, h anya (nyanya Kép). Ami nagyon jó érzés Kép Hát én a mai napig hülyét tudok attól kapni, hogy melege van-r a gyereknek vagy fázik? Főleg éjjel. Mi kezdettől fogva hálózsákba altattuk Petit, de persze be is volt takarvaKép Ez most is így van. Ő olyan nyugisan alszik, hogy pl ma reggel is mikor bementem még a hátán volt a takaró, úgy ahogy este hagytam.
(most épp világatlaszt nézeget Kép)

Eszti, a vadász. Remélem lőni nem fogsz semmit. Úgy gondolom nekem nem lenne szívem hozzá.

Na majd még jövök, csak van most egy lázongás itten..

Kép

Kép
tikata
 
 


Húú csajok, engem szivat a babanet Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Serfi, ennyi cucc bőven elég! Ám, pelenkából még beszerezhetsz 10-et. Az nem árt, és biztos szükség lesz rá. Bodyból is jó ha van egy pár, mert könnyen kakis v. pisis lehet. De mivel mindenkitől ilyet fogsz kapni, ezért nyugodtan leállhatsz a beszerzéssel.
Ja, és vékonyka kardigánt is vegyél, ha esetleg ilyen fos, esős idő lesz nyáron, és mentek sétálni.

Kata nyanya, tényleg olyan jó, hogy így bújnak ezek a prücsik. Félek, hogy Balázst nem tudom majd otthagyni sehol, mert nyanyázni fog.Kép
El se hiszem, hogy így is tud aludni egy gyerek....KépKép

Kép

Kép
babszy
 
 


Miért és hogy szívat a babanet Kata? Jó, nem viszlek babaruhabolt felé! Csütörtökön majd megyek, de addig is, jöhettek ám Ti is, kivéve szerda 11, mert akkor fodrász!Kép Megtalálta Peti, hová utazzatok?

Kardigán, igen, azt Anya köti, meghát biztosan vásárol Ő is, azt ugye nem tudom követni!KépKépÉs kontrollálni sem, de nem is akaromKépKép!
Fejőizét nem tudom, hogy akarok-e, tanácstalan vagyok!

Babszy, eleinte biztosan szívedszakadva fogod otthagyni bárhol is Bazsit, de aztán könnyebb lesz! Kérdezd meg Katát, Zitiék lagzijáról!
Ja, a Brendon katalógusban is vannak ilyen túrababahordozók, de elég húzós áruk van, tényleg!

Kép
seriff
 
 


Nekünk is NUK cumink és AVENT cumisüvegünk van Kép Tiszta jó! A cumisüveget mi is a mellszívóhoz kaptuk és még nem próbáltuk, ill. egyszer. Még ilyen hasfájós időszakban 1x próbáltam neki teát adni belőle, de nem igazán tudta mit kezdjen vele. Textilpelenka nekünk is több van, mondjuk csak 15, és nálunk is anyu hozott mindig éppen szükséges dolgokat.

Seriff! Sapka? Ez tuti kell és ezt nem írtad.

Kata! Jó hogy Peti ilyen jól alszik, mi Petink állandóan forgolódik. Vki azt mondta, hogy akkor csinálják ezt a gyerekek ha nem jó helyen van a kiságy... hát nem tudom... Majd ha elköltözünk kiderül, addig szerintem nem rendezzük át a szobáját.

Kép
edó75
 
 


Babszy (nyanya), szerintem anyudékkal simán el fog maradni Bazsi fél napokat. Peti észre sem veszi mikor lelépünk otthonról, és nem is hiányzunk neki, olyan nagy a szerelem. KépAz első alkalommal, jajj, nagyon hiányzott, de most már kicsit könnyebb, és tudom nagyon jól érzi magát, és ketten pattognak körülötte Kép De idegenre nem szívesen bíznám.

Seriff, azért szívat, mert nem akarta elküldeni amit írtam, aztán rájöttem, hogy a régi jelszóm kell neki, aztán meg várakoztatott, mint téged.
Megtaláltam az említett gyerekdokit:
Paksy László, XIII. Tátra u. 48-52. Van telcsi száma is, ha érdekli tesódékat.

Telek ügy Kép
Néztétek a Megasztárt?

Kép

Kép
tikata
 
 


Edó, költöztök?! Már meg van a telek?
Mert az nagyon jó érzés lehet!!!

Én ilyen mindent elhivő emberke vagyok, és egy nénivel megnézettem a lakűsunkat, hogy jó helyen vannak-e az ágyaink, amiből kiderült, hogy a gyerek ágy a szobában a legjobb helyen van. És szeret is benne lenni, és jól is alszik.

A Józsi egyébként műszaki ellenőri vizsgát csinál, és még pénteken lesz a szóbeli része.

Látszik, hogy országszerte pocsék idő van Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata, szerintem állat volt a Megasztár. Ha lehet, mi nézzük. Torres és Palcsó drukkerek vagyunk, de igazából mindegyik nagyon jó. Caramel is nagyon nagyot alakított most. És hát Gabi is egyedülálló. Belőlük választani lehetetlen, és élmény hallgatni bármelyiket is.
Én nagyon szeretem, és szerintem évek óta a legnívósabb műsor, amit a tévében lehet látni.
Többiek?
Vendég
 


Kata, én is gondoltam, hogy megnézetem Balázs szobáját, de én nem nagyon hiszek ezekben. Lehet, hogy egy időre átrakom a pelenkázó helyére, hátha...Bár nem hiszem, hogy ez segíteni fog a hasfájásán.Kép

Bababoltban kapható hátihordók nem túl kényelmesek, amiket mi láttunk és nagyon fajinak, azok, ilyen 45-65e-ért kaphatók.Kép

Néztem a Megasztárt: Bugi volt a kedvencemKépKép

Ja, nagyon beindult mindenki, de nem baj.

Kép

Kép
babszy
 
 


Nekem a végére lett szimpatikus Bugi, de én is a Palcsónak drukkolok, aki egyre jobb, és a Caramelnek. A Torres nekem nem szimpi, a Gabi sem, de azt el kell ismerni jól csinálja. Azt beszéltük, most már nem kellene kiesnie senkinek Kép Nekem egyébként az LGT-s est tetszett a legjobban.

Én pedig egy ilyen mindenfélében hívő ember vagyok...Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Nekem annyira nem jött be a Bugi, bár ő volt szerintem a legjobb, mint előadóművész. De a hangja szerintem nem volt annyira egyedi, mint a többieké.
Itt már mindenki jó, max. szubjektív dolgok döntenek, hogy kinek ki tetszik jobban. De tudásra mindenki marha jó.
Vendég
 


Na, Ti aztán nem tétlenkedtetetk ebédidőben!

Úgy látom a Nuk cumi nyert!
Én nem nagyon hiszek az ilyen vízér meg ilyenek dologban. Nagyapámnál is volt ilyen műszer, mindenkinek a kezében egyfelé mozdult, az enyémben meg ellentétesen! Nagyapa szerint negatív gyerek vagyok.Kép
Én is szeretem a Megasztárt, és mindig nézzük is, a Boggie nagyon jól csinálta, és sajnálom, hogy kiesett, most a kis ördögszemű Torres Daninak kellett volna, legalábbis Ő énekelt a legkevésbé jól. A Palcsó az utóbbi 2-3 hétben remekel, előtte olyan egykaptafára énekelt. Tóth Gabinak nagyon jó hangja van, de szerintem most sem énekelt olyan kiemelkedően. Mostmár nyerjen a Caramel! Azért az hihetetlen, hogy mennyivel profibbak, mint a tavalyiak!

Kata, rájöttem, mindig rossz időben mentek telket nézni, az a baj! Szombaton kell, amikor süt a Nap, stb...

Csajok, emlékeztek, amikor Katának beadtuk a gimiben, hogy Bock Orsi terhes? Elhitte azt is, tényleg mindent elhisz!KépKép

Edó, ja igen, elfelejtettem írni, 1 sapkát is vettünk, meg az volt is 2.
Jó, csajok, meggyőztetek veszek még pelust!

Kép
seriff
 
 


Pelusból sosem lehet elég, legalább is én úgy gondolom.
Bodykat pedig még biztos kapsz majd ajándékba innen-onnan Kép
Vendég
 


Én már csak ilyen kis hiszékeny naív csaj vagyok Kép

Itt egy kicsit kivilágosodott és elállt az eső, úgyhogy hajrá, megyünk sétálni, mert így elég lassan telik a nap, és messze van még 8 óra, és ma úgy néz ki egyedül fürdetek, fektetek...Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Oh, én is kb addig leszek egyedül, illetve közben lehet, h jön a festő, vagy elmegyek tornára! Nem haragszol, ugye?KépKép
Ha tényleg nem esik, kimegyek, elültetek pár virágot, amiket tegnap kaptam Anyától!
És most, h kinézek, tényleg elállt!
Gyorsan megyek is!

Eszti, bocs nagyon hosszú lett az email!

Kép
seriff
 
 


Miért kéne haragudnom?

Kép

Kép
tikata
 
 


Hát, hogy felemlegettem a Bock Orsit, és azt modtam, h tényleg mindent elhiszel!KépKép

Olyan szépen zöldülnek a fák, még néhány nap és minden virágba borul, eg kizöldül a fű! Jó végre, hogy így éledezik a természet!KépKép
Még nem jött a festő.Kép
Egyik nap Győző és barátai kitalálták, hogy biztosan lenyeltem a bukósisakot, azért ekkora a hasam! KépKép

Kép
seriff
 
 


Nem haragszom Kép

csajok, iszonyat hosszú ez a nap! Kép
Várom már a fél nyolcat, megyek is vacsit készíteni, hogy fél nyolcra kész legyek mindennel. Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Ma is elég borongós idő van, és állítólag hideg is, de legalább nem esik!

Kata, Ti már a piacon nyomultok? Mit vettetek?

Eszti, nem válaszoltál, hogy miket kaptál! És hogy ízlett-e az ebéd a családnak?

Babszy! Hogy telt az éjszaka?

Edó, Ti mikor fogtok költözködni és hová?

Kép
seriff
 
 


Jó reggelt!

Itthon ülök, és várom, hogy felébredjen a fiatalúr Kép De 11-ig is ott vannak a piacon, úgyhogy ráérünk. Csak ne kezdjen el esni.
Szerinted hol nézzek gumicsizmát a Petinek?
És te mért nem alszol még, ha szabad kérdeznem?!Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok!

Végül is Kulcson vettünk telket. Az épülő M6-osnak pont nem messze lesz egy lejárója, spanyolok építenek vmi lakóparkot a közlben, szóval remélem jó kis környék lesz. Ja és a szomszédok barátok! és az ő szomszédjaik is azok. Nem leszünk egyedül!Kép Az egyik családban van egy 3 éves kislány (Luca), a másikban pedig idén júliusban születik egy baby. Így a játszópajtások is adottak. Ja és a kislány apukája Laci munkatársa, szóval otthon fog dolgozniKép Úgy tervezzük, hogy jövőre építkezünk. Egyszer voltak nálunk a Lucáék (2éves volt), eleven egy kislány, feldöntött egy kaspót (üres volt), tudta hogy rosszat csinált felpattant, huncut mosollyal azt kiálltotta: Menekülés! és elszaladt KépKép annyira aranyos volt. Na ilyenkor legyen egy szülő komoly!

Én is jártam honvédelmi napokra, sőt még lövészszakörre is! Az utóbbit szerettem is és már ezer éve volt....

A Megasztárról nem tudok mondani semmit Kép egy részt sem láttam Kép

Anyukák! Ti milyen főzit adtatok először a babyknek? Kata! jól emlékszem hogy vmi tejberizst mondtál??? és a tízórait meg az uzsit mikor és mivel váltottátok ki?

Kép
edó75
 
 


Helló Edó!

Petya még a mai napig nem evett tejberizst! Kép

Előszőr sütőtök, krumpli, répa, alma és ami egy 6 hónaposnak adható (én a Kismama táblázatát vettem alapul). És én külön főztem, nem a mi levesünkből vettem ki. De
De maj jön Bogi is, és elmondja, neki frissebbek az élményei, de ha lehet, ne tejberizzsel kezdjélKép

A telek és a barátok jól hangzik, úgy gondolom mi is vmi ilyenre vágyunk itt mind Kép(Seriffék kivételével, mert nekik már adottKép)

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata,
A szomszédban van egy üres telek, igaz van gazdája, de nem épít rá már jó ideje, csak ígérgeti! Mondjuk, ha én akkora és olyan házban laknék, mint amiben Ő, én se építenék ide mellénk!
És itt a mögöttünk lévő utcákban is van több üres telek! Úgyhogy jöhet ide mindenki!Kép,Kép
Miért akarsz gumicsizmit venni? Fogalmam sincs, hogy azt hol lehet jót venni, Alföld cipőosztály?
Most néztem a Stahl konyháját, jól nézett ki a csoki felfújt, csak nem mondta, hogy mennyi olvasztott csoki kell bele, de gondolom 10 dkg, abból is.
Azért nem aludtam már, mert én keltem a drága férjemet, és még egy picit feküdtem, de aztán csak felkeltem, és beszélgettem Vele, meg ilyenek, hátráltatom, ahogy Ő mondja, egyre kevesebb kedve van dolgozni menni, miközben én itthon vagyok!

Edó, tök jó, hogy ilyen helyen építkeztek! Az biztosan jó lehet, ha az ember jóban van a szomszédaival, ill. ez több is, mint egyszerű jóban levés! Írigylésre méltó! Laci fog otthon dolgozni, vagy a kollégája?

Kisütött a Nap!

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Kulcs, szép neve van. Majd megnézem a térképen, hogy merre is van.

Főzelék: Hát rizst még Balázs se evett, pedig nagyon ajánlják első kajaként ezt a babarizst, ami tápszerrel vagy anyatejjel készítendő. Esetleg próbáld ki.

Balázs sütőtök mániás volt, eleinte csak az ilyen édes kajákat ette meg, szinte semmi mást. A répát se nagyon komálta. Ja, még kapott gesztenyét krumplival, és néha egy kis zöldborsót (héja nélkül, szűrőn paszírozva). Hát ilyeneket evett 6-7 hónapos kora körül. (most se sokkal bővebb a repertoárKép)

Kép

Kép
babszy
 
 


Sose értettem, hogy a bébik, hogy bírnak ilyeneket enni, mint gesztenye krumplival?!
Tudom, biztosan ez a jó Nekik, meg csak mi(vagy csak én?Kép) vagyunk ilyen finnyásak!
Egyszerre írtunk Babszy!

Kép
seriff
 
 


Jajj, Seriff nekem jó lenne az a telek!

Kép

Kép
tikata
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: