Új privát üzeneted érkezett!

Helló!

Klárus semmi sem indított, gondoltam hátha valakit érdekel. Nem is gondoltam, hogy fogtok rá reagálni, hogy ki hogy csinálja. Én csak most olvastam el őket, ennyi.

H
tigribigri
 
 


Sziasztok csajok!!
Tigri ez a "való világ"KépA két idézet tükrözi amiben élünk sokanKép
Edit én is tv függő vagyokKép és a kölkeim is lassanKépIgazából ez az amit irtam néhány beirással feljebb!! De mese szinten mostanában mi is megragadtunk a micimackónálKépBár mostanában a Vukkot és kéri a Gergő és ez már haladás nála!! Én is azt remélem a jó időtől hogy majd az udvar és a levegő kicsit jobban lefársztja őket!!Kép Ma lányos napunk voltKép Nikivel készültünk a húsvétra,rajzoltunk stb:... még holnap is ,aztán a jövőhetet megkapta Gergő is szünetként.Remélem összejön a taliztok Klárus Katival. Mi sajna most nem tudunk mozdulni,minda amellett ezer dolgom van ,kell is ez a néhány nap de komolyan!!
Tegnap elkezdtem a tanfolyamot!!Hú rendesen üres fejűnek érzem magam,remélem lesz ez még jobb isKép
Kati gratula a lakáshoz!! Ügyik vagytok!!Mi is megyünk 6 án bankba szerződni. Jövőhéten kedden meg kezdik a kőműveseink a melót ujból.Szóval rohanás az életemKép
Vigyázzatok magatokra!!Edit minggyyááá jöttök a tv-beKépKépKép
pusza ildikó
evetke
 
 


Edit már az én szemem is folyik,annyira álmos vagyok, de mostmár csak 25 perc!
betty77
 
 

 
 

Sziasztok!

Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek!
Kép

<pre>
Anyuka Szülinap Névnap Gyermek/ek Szülinap Névnap
Evetke (Ildi) 1972.04.29. 03.10. Nikoletta
Gergő 1998.02.22.
2002.01.10. 09.10.
11.17.
Klára 1972.01.09. 08.12. Gellért
Janka 2000.03.08.
2003.02.08. 09.24.
05.30.
Kfk (Kati) 1968.01.06. 11.25. Bence
Zsombor 2001.09.14.
2004.10.08. 08.23.
11.08.
Simones (Eri) 1969.04.29. 08.31. Viktor
Zoltán 2002.10.22. 09.05.
03.08.
Betty 1977.10.01. 02.18. Lili 2004.02.16. 07.11.
Moszmota (Gyöngyi) 1974.09.30. 10.23. Viktória 2004.10.03. 12.23.
Tigribigri(Hajni) 1978.06.23. 03.27. Alexa Regina 2003.12.27. 05.18.
Borcsa 1976.01.08. 12.04. Bátor
Piros 2002.02.25.
2004.12.28. 02.27.
01.18.
Lau (Laura) 1974.03.20. 06.17. Ákos
Balázs 1998.12.13.
2004.09.22. 02.27.
02.03.
Pruedance (Kriszta) 1971.11.01. 08.05. Dóri
Bence 1992.08.02.
2002.09.25. 02.06.
08.23.
Cinedit (Edit) 1972.09.15. 09.16. Botond
Hunor 2002.12.28.
2004.10.30. 05.16.
09.10.
</pre>

Legközelebbi ünnepeltünk:
<pre>
Ünnepelt Dátum Kép
Tigribigri 03.27. Kép</pre>

(Izé, irulok-pirulok, de most saját magamat tettem be Kép )

Puszi

Hajni
tigribigri
 
 


Kép
betty77
 
 


Sziasztok!
Na mit szóltok?!
Csak a szöveg maradt le Kép de hát minden nem teljesülhet Kép
Szóval:Kellemes ünnepeket kívánunk mindenkinek, Betty és Lili
betty77
 
 


Sziasztok!
Kicsit rég írtam, de mindig olvasom a topikot.
Szépen növögetünk, és Viki újra forgolódik. Ugyanis 5. hónaposan megfordult, azóta nem akart. Most viszont egyre többet. Kép Kép Már megfordult hasról hátra. Eddig ezta tudományát még nem mutatta meg. Kép

Kellemes húsvéti ünnepeket midnenkinek, és családjának!
Kép

Hajni! Boldog névnapot!
Kép

Tv: Kicsit én is tvfüggő vagyok. De már most kezdtem Bikinek mese dvdket gyűjteni, mert a tv-s rajzfilmek nem tetszenek. Szeretném, ha Süsüst, Vukot stb nézne.

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sziasztok!

Edit! Kép
Mikor lesz a következő adás?

Hajni KépKép

Eri
simones
 
 


Kellemes ünnepeket kívánunk mindenkinek!
Kép

Hajni!
Boldog névnapot kívánunk!
Kép

Eriék
simones
 
 


Sziasztok!

Edit: Én is megnéztem a "Bennfentes"-t de a végén láttam, hogy majd jövő héten lesztek benne. Várom!!Kép
Klárus: Ne haragudj, most jutottam csak gépközelbe. Jövő hét???
Ma ortopédián voltunk Zsomborral. Hála'Isten minden rendben van!!Kép
Fütyi ügyben is ma voltunk a Madarászban. Megoldották Bence gondját.Kép Jól viselte, nem sírt csak egy jajj hagyta el a száját. Ügyes volt, büszke vagyok rá, viszont kedden vissza kell mennünk uh.-ra mert talált a doki egy csomót a zacsijában. Nagyon aggódom!!!!!!!!!Kép Már minden rossz végigfutott az agyamon. Ugye minden rendben lesz?????????

Hajni! Nagyon-nagyon boldog névnapot kívánok neked!!!

Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!

Majd kedden jövök mert megyünk le Balcsira és majd hétfőn este jövünk.

Puszi mindenkinek!

Kati
kfk
 
 


Sziasztok csajok!
Elöször is Hajni boldog névnapot kívánunk neked.
Kép
és kellemes húsvéti ünnepeket kívánunk mindenkinek.
KépKép
Lau!
Most már tuti biztos hogy téged láttalak.
Csütörtökön a bölcsi után a szines játszóra mentünk a Bencével és ti is ott voltatok.Mi a csúzdánál voltunk kb 1 m-re álltunk egymástól.Hamar elmentetek mert a pici fiad nyűgi volt nem mentem oda hozzád mert egy másik csajszival beszélgettél nem akartam zavarogni.Majd legközelebb.

Edit!
Örűlök hogy személyesen is találkoztunk bár nem tudtunk sokat dumcsizni.Utána mi is haza felé vettük az írányt mert a postáról özönlötek ki az emberek egy pasit húztak kifelé a padra nyomták és megbilincselték az épület oldálán meg a postai dolgozok jöttek kifelé azután jobbról balról rendörök fútotak és el küldtek mindenkit a játszótérről mert az illető robbantással fenyegetőzött.Tiszta krimi.
Amúgy jó lenne ott egy szupi játszótér.
Remélem még talizunk.

Kati!
Biztos minden rendben lesz ne aggódj,csak jóra gondolj rosszra nem szabad gondolni soha .
Mint kívűl álló tudom én könnyen mondom ,de én szoritok nektek és tudom hogy jó hirrel jössz ide majd kedden.Kép

Ja és én is mi is szeretünk tvzni a nagy ló lányom még mindig a rajzfilmeket nézzi, nem az állat rajzfilmeket amiket sokszor én sem értek.
A Bencét meg még egyáltalán nem köti le a tv nem érdekli még a rajzfilm.

Kép
Azt hiszem mára ennyi elég belőlem.
Mindenkinek sok puszi és jó éjszakát.
Kriszta
pruedance
 
 


Kriszta!
Az a csajszi lehet, hogy én voltam. Kb mikor voltál lent a játszótéren?
Lauránál jóval kisebb, barna hajú csajszi volt, kék babakocsival? Ha igen, akkor tutira én voltam.

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sziasztok lányok!!!
Ó Tigri baba egyem szerény szivecskédetKép Akkor először téged köszöntenélek nagy nagy szeretettelKépKép
Mi ujság lányok!!! ??Festettetek tojást??-én nem tom de most nincs ünnepi hangulatomKép Készülgetünk,van tojásfánkKép de valahogy nem az igaziKép
Tanulok ezerrel,tegnap már kezdett érdekes lenni a tanfolyam,csak iszonyúan "bonyolultnak" látom a szabályokatKép Valahogy csak lesz!! Max bemagolom a tesztkönyvet akkor állitólag nem lehet megbukniKépKép
Edit drága!! Semmi bajKép Majd virrasztunk veled legközelebb!! -mert most már jusztis megnézlek titeket!!-csak sajnálom hogy te nem leszelKép
Kati ne aggódj!!! Biztos nem lesz baj!!! Ügyi volt Bence!! Gergő nagyon sirt annó!! És a mai napig nem engedi azóta hogy mossam a kukiját!! Viszont minden este ott állok felette és tudja hogy meg KELL mosni és gyönyörűen megcsinálja. Anya pedig látja MERT jó a szemeKépKépKép
Lányok léptem,igaz még Megasztározunk,de nagyon nincs mit meséljek mostKép
Vigyázzatok magatokra puszi mindenkinek és Kellemes Húsvéti ünnepeket kivánok mindenkinek!!!Kép
evetke
 
 


Sziasztok lányok!

Hát, hihetetlen kálvárián mentünk keresztül péntekenKép Képzeljétek, én hülye barom, otthagytam a hordozókájában Balázst, épp almát szerettünk volna enni, mikor Ákos behívott a szobába, már nem is emlékszem mi miatt. Gondoltam, berohanok, gyorsan megbeszéljük és jövök vissza. Kb. fél perc múlva hallok egy puffanást, rohanok ki, Bazsi ott fekszik a kőpadlón, leesett a hordozókájával együtt kb. 1 m magasbólKépKép Azonnal felsírt, nagyon keservesen, de kb. fél perc múlva elcsendesedett...kezdett lecsukódni a szeme, én mint az őrült rázogattam, de nagyon bágyadt volt. Újra kinyitotta a szemét, de láttam, hogy valami nem stimmel. Azonnal hívtam az egyik barátunkat - férjem dolgozott - aztán a férjemet, hogy rohanjanak haza, mert orvoshoz kell vinni, majd a mentőket. Amilyen ideges voltam, nem jutott eszembe a mentők száma, elrohantam a telefonkönyvért, közben zokogtam, Ákos rohant mögöttem, ő is nagyon sírt, mert látta, hogy pánikban vagyok. Állandóan azt ismételgette, hogy miatta esett le Balázs, ő a hibás, próbáltam nyugtatni, hogy nem ő a hibás, nekem kellett volna figyelnem. Na, a lényeg, hoyg amig a mentők ide nem értek, állandóan Balázst rázogattam, mert le akart csukódni a szeme, nagyon megijedtem és féltem, hogy nagyobb baja esett. Közben befutott a barátunk, megjött a férjem, mert elrohant a munkahelyéről, ketten próbáltak nyugtatni, hogy semmi baj nem lesz. Ákos nagyon félt, azt mondta, hogy ne hívjuk a mentőket, nehogy elvigyék kórházba Balázst, mert akkor nem lesz többet kisbabánkKép Megérkeztek a mentősök, nagyon rendesek, nyugodtak voltak, bevittek minket a Bethesdába, akkor már, mikor a mentőben ültünk, Balázs már nem volt annyira bágyadt, de elaludt a mentőkocsiban. Sírva kérdeztem a mentőstől, hogy ez normális-e, azt mondták, hogy nem lesz semmi baj. Beértünk a Bethesdába, megvizsgálták, röntgen, ultrahang, szerencsére minden negatív volt, akkor már Balázs is mosolygott, sokkal élénkebb volt. Biztonság kedvéért felvettek minket 24 órás megfigyelésre a csecsemőosztályra. Felmentünk férjemmel együtt, ott megvizsgálta őt a doktornéni, teljesen elbűvölte akkor már őt Bazsi, mosolygott rá, huncutkodott, a nővérekkel együtt ott nevetett a dokinéni is. Onnantól kezdve teljesen problémamentes volt a bentlétünk, tegnap este fél 7-re értünk haza. Bazsi homlokán bal oldalt lett egy sötétebb folt, ami szombat reggelre már nem volt lila, a duzzanat kicsit feljebb húzódott, miközben aludt. Éjjel sem volt semmi baj, ott aludhattam mellette, amikor akartam szoptathattam. A személyzet és a dokinénik is nagyon-nagyon aranyosak voltak, az osztályon levő kisbabák és az anyukáik is. Balázs persze mindenkit elbűvölt a vigyorgásával, sikkantgatott, beszélgetett mindenkivel. Csak én vagyok még mindig hihetetlenül mérges magamra, amiért otthagytam felügyelet nélkül ezt a csepp emberkét akár egy fél percre is. Bent is mondták a kórházban, hogy a legjobb a földre lerakni a hordozókát, onnan, ha kipottyan, nem üti meg magát.

Egy kicsit hosszú voltam, de ki szerettem volna írni magamból a felgyülemlett feszültséget.

Edit: örülök, hogy találkoztunk, utcán biztos elmentem volna melletted, képen kicsit más vagyKép De a családod alapján megismertelekKép

Mindenkinek kellemes húsvétolást kívánunk:

Laura, Balázs, Ákos
lau
 
 


Sziasztok!! Szegény Laura!!!!! Gondolom min mehettél keresztülKép Most már nyugodj meg sajnos ilyen bármelyikünkkel előfordulhat,egy pillanat az egész sajnos!!!Nem lett baj!!-és bizti te is egy életre megtanultad hogy a földre rakod a csöpp emberkétKép Nekem Gergő is Niki is ágyról esett le és mellőlemKép Hú majdnem infartust kaptam!!! Futok tovább!! Még nincsennek tojásaink festve:KépKép
evetke
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a névnapi köszöntéseket, nagyon jól estek! Kép

Lau nagyon szívenütött a történet, szívből örülök, hogy nem lett nagyobb baj! Sok-sok puszi a buksijára!
Ez a hét valahogy nagyon negatív ilyen szempontból, mert rengeteg ismerős kismanójával történt baleset! Kép Nekünk múlthéten volt két pofára esés, vérzett is a szájacskája, de szerencsére hamar elfelejtette!

Puszi nektek, szép Húsvétot!
Hajni

Kép
tigribigri
 
 


Hajni, IldikóKép Köszönöm a biztató szavakat, azért is vagyok dühös magamra, mert kétgyerekes anyukaként ezt már igazán megtanulhattam volna, hogy mennyire mozgékonyak tudnak lenni a picikék.
És szerencsére hamar el tudják felejteni a pottyanásokat, főleg, ha anya ott van velük utánaKép

Lemaradt a köszöntés, utólag én is kívánok Nagyon Boldog Névnapot!!Kép

Kellemes Húsvéti Ünnepeket mindenkinek!
Kép
Lau
lau
 
 


Sziasztok!

Edit! Lehet, hogy inkább téged látott Kriszta. KépMegnéztem a hozzászólását. Ákossal és Laurával, Bazsival együtt még nem jártam a színes játszótéren, csak a Kontyfa suli előttin.

Lau!
Sok-sok gyógypuszit küldünk Vikivel Bazsika buksijára. Kép
Honnan esett le? Kép
Sajna az örökmozgók már csak a földön vannak "biztonságban", mert onnan nem eshetnek le.
Remélem Ákos is megnyugodott már.

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sziasztok!
Hajni, boldog névnapot kívánunk Betty és Lili Kép

Húú, szegény Lau, nagyon együtt érzek veled, igaz nem merem elmesélni hogy velünk mi történt, de az aggodalmat mi is átéltük Kép
Mindenkinek szép napot kívánunk......... Kép
betty77
 
 


Kép
Itt egy megnyugtató képecskeKép Minden ideges anyucikánakKép
puszi nektek
ildikó
evetke
 
 


Helló!

Betty köszi nektek is! Most már meséld el, hátha tanulunk belőle!
Alexa legutóbb az epilálógépem "zsinórját" tette be a szájába, úgy hogy épp elötte húztam ki a konnektorból. Az a vége volt, amelyiket a gépbe kell dugni, még csípett egy kicsit az áram Kép

Na jó rémtörténet befejezve! Itt egy kép Launak, hogy a földön meg akár ilyen is megtörténhet (a többieknek már régebben betettem ez a tök jó kis képet Kép )
Kép

Puszi
Hajni
tigribigri
 
 


SziasztokKép

GyöngyiKép Ákos is megnyugodott, szeretnénk mi is elfelejteni, ami történt, de nem tudom, hogy mikor tudjuk teljesen.
BettyKép mi történt? A gyerekekkel sajnos mindig történnek ilyen dolgok, van, amit ki lehet védeni, van, amit nemKép

Ildikó, HajniKép Aranyosak vagytok, nagyon jók a képek!!Kép

EditKép Kicsit irigykedem az esti programok miatt, de ami késik, nem múlik, nyáron már mi is betervezünk egy-két kiruccanást, anyukám most eléggé beteges, addigra remélem, jobban leszKép

Na, megyünk, mert fürdés vanKép

Pussz
Lau
lau
 
 


Igaz is: hol van mindenki??Kép Józanodik?Kép
lau
 
 


Halihó!!
Jesszus Tigri!!Kép Hát ez "rettenet"KépDe édesek nagyon!! Én tuti szivbajt kaptam volna!!
Apropó!! Veszélyben a randinkKép péntek.-Reggel 9 kor Mogyoródon födémgerendákat várok,és fizetekKépDe igyekszem végezni,max.felhivlak!! De miattam nyugodtan tervezz mást,nem akarlak "becsapni"Kép
Lányok nyomom a fejembe a tudástKépvalami mintha ragadna isKép De folyton versenyt futok az idővel!!!Kép
Edit tökre teccik"lebucskézott"Kép Nagyon ari még igy nem is halottam!!! Jó volt kicsit kikapcsolódni mi!!?? Kell is néha ám!!-nejünk is jár!! Mi most legközelebb ápr. megyünk Fábry showzniKép Szülinapi ajándékba kaptuk a jegyeketKép
De én éppen elejtettem Gáboromnak hogy szeretném megnézni ezt a Szécsi Pali féle emlékműsort amit Gergely Robi játszik. Én már csak ilyen nosztalgijjázzós maradokKépKép Hátha meglep aztán veleKépBár időben.....Kép
Lau én szeretem az édes vörösbort???-te??? De józanodásig még sose jutottam italozásbólKépKépKép
Pusszantás csajok!!Élvezzétek a tavaszt!!!Kép
evetke
 
 


Sziasztok!

Na eltelt a húsvét. Nem volt annyira rossz, de jobb is lehetett volna.Kép
Lent voltunk Balcsin Anyuéknál, de az idő nem nagyon kedvezett nekünk.
Most szombaton Dobogómajorra megyünk és kedden jövünk haza. Talán majd akkor kifogjuk a szupi időt.
Bencével visszament az apja kedden a Madarászba. Mind a két golyócskáján van egy vízzsák szerű duzzanat, de ez az uh.-os doki szerint fel fog szívódni. Viszont a sebész doki szerint meg kell műteni. Pénteken kell vele visszamenni mert akkor lesz az az orvos aki ezt kitapintotta és neki is meg kell néznie. Bízok benne, hogy nem lesz gond és elfelejthetjük az operációt.

Most ne haragudjatok többet nem írok, mert Béci Debrecenben van és majd holnap jön, úgyhogy most én tartom a frontot.Kép

Lau: Nagyon örülök, hogy nem lett komolyabb baj!!!!!!!Kép Remélem azért már megnyugodtatok egy kicsit és hamarosan túlteszitek magatokat rajta.

Puszi: Kati
kfk
 
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.19 22:30-kor.
Vendég
 


Sziasztok!
Látom sokan élvezik a jó időt. Kép

Üdv Gabi!Kép
Merre laktok a Páskom.-ban? Csak mert én és Lau is ott lakunk.

Ildikó! Mikor vizsgázol? Pontosabban mikorra küldjünk 2 nagy pelussal? Kép

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sziasztok csajok!!!
Nahát MosziKépKép Ilyet feltételezni rólamKépKépKép 15 .én van utsó tanfolyami nap aztán asszem azon a héten van a vizsgaKép
De előtte szólok hogy mindenki szoritson értem!!
Igazából csak jelezni akartam hogy "élek" de nagyon be vagyok munkailag havazvaKép Ráadásul a nagyim a hét eleje óta az intenziven fekszik ,ez is kellőképpen elveszi a kedvem sokmindentőlKép
De látom csaviztok ti is ezerrelKép
Gabi!! üdv közöttünk!! Mesélj magatokrólKép Petikének lesz tesója??Kép
puszi Ildikó .-megyek mert itt alszom elKép
Kép
evetke
 
 


Ildikó!
Én a "pelussal" úgy gondoltam, hogy szerencsét küldök. Kép Kép
Nagyon-nagyon régen, még mikor.... Na jó nem ragozom tovább, szóval, a fősulin egy vagonnal kívántunk egymásnak. Ha valaki kakiba lép az szerencsét hoz, de egy vagon, igazán nagy szerencse egy vizsgára. De már stílusosan csak pelussal kívánok szerencsét. Kép Kép

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Hali!! Csak beköszönök!!Kép Moszika értem énKép!! És köszke!!
Lányok a jövőhetem zavaros lesz ,ha eltünök élek ám csak időm nincs semmire.A lelkem szétbőgtem már maKép Nagyika estére belázasodott,semmi jót nem mondanak!!! Nem lehet hogy 1 éven belűl veszitsem el mindkettőjüketKép
Legyetek jók és vidámabb napokat nektek! Puszi Ildikó
evetke
 
 


Ildikó!
Nagyidnak jobbulást!!!!!!!

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sziasztok lányok!!Moszika nagyon aranyos vagyKép
Látom nincs nagy pörgés itten,és most kicsit én is hanyagolni foglak titeket!!
Nagymamám ma hajnalban meghaltKépJobb ha nem láttok most a fejem szétbőgve,a lelkem és a szivem darabokbanKépOtt nőttem fel,ő nevelt fel,ő adott férjhezKépNeharagudjatok hogy ilyennen tarkitom a topikot csak jó ha más nem kiirni magamból! Szerdán temetjük is.
Vigyázzatok magatokra!! Millió puszi Ildikó
evetke
 
 


Sziasztok!

Evetke hogy van a nagyid?

Szia Gabi, üdv köztünk! KépMesélj sokat magatokról!
A táblázatunkba szeretnél bekerülni? Kicsit fentebb látod, hogy milyen adatok kellenek.

Nem tudom tudjátok-e, hogy ide költözik a XV. ker-be a Dzsungel játszóház. Az Apolló utca és a Pestújhelyi út sarkára (régen egy étterem volt ott). Árpilis 9-én nyitnak meg. Kíváncsi leszek milyen lesz.

Puszi
Hajni
tigribigri
 
 


Időközben már írtál,
Ildikó őszinte résztvétünk! Kép

Mindenkinek nagyon köszönöm a névnapi köszöntéseket!

Pusza
Hajni
tigribigri
 
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.19 22:30-kor.
Vendég
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.19 22:30-kor.
Vendég
 


Helló Gabi Kép


Cuki a fiad és alig pár hónap van közte és Alexám között!
Nocsak, és merre-hol-meddig dolgoztál a Mogyoródin? Még lehet, hogy ismerjük is egymást? Kép
tigribigri
 
 


<pre>
Anyuka Szülinap Névnap Gyermek/ek Szülinap Névnap
Evetke (Ildi) 1972.04.29. 03.10. Nikoletta
Gergő 1998.02.22.
2002.01.10. 09.10.
11.17.
Klára 1972.01.09. 08.12. Gellért
Janka 2000.03.08.
2003.02.08. 09.24.
05.30.
Kfk (Kati) 1968.01.06. 11.25. Bence
Zsombor 2001.09.14.
2004.10.08. 08.23.
11.08.
Simones (Eri) 1969.04.29. 08.31. Viktor
Zoltán 2002.10.22. 09.05.
03.08.
Betty 1977.10.01. 02.18. Lili 2004.02.16. 07.11.
Moszmota (Gyöngyi) 1974.09.30. 10.23. Viktória 2004.10.03. 12.23.
Tigribigri(Hajni) 1978.06.23. 03.27. Alexa Regina 2003.12.27. 05.18.
Borcsa 1976.01.08. 12.04. Bátor
Piros 2002.02.25.
2004.12.28. 02.27.
01.18.
Lau (Laura) 1974.03.20. 06.17. Ákos
Balázs 1998.12.13.
2004.09.22. 02.27.
02.03.
Pruedance (Kriszta) 1971.11.01. 08.05. Dóri
Bence 1992.08.02.
2002.09.25. 02.06.
08.23.
Cinedit (Edit) 1972.09.15. 09.16. Botond
Hunor 2002.12.28.
2004.10.30. 05.16.
09.10.
Simigabi (Gabriella) 1975.12.06. 03.24. Peti 2003.09.10. 06.29.</pre>
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Ildikó!
Részvétünk!

Gabi!
Édes a kisfiad. Én a CBA mögött lakok.

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sziasztok!

Ildikó!
Részvétünk Kép

Eriék
simones
 
 


Evetke, tőlünk is. Kép

Klárus
klara
 
 


Sziasztok!!

Ildikó: részvétem nagymamád miatt!!Kép

Edit: sajna nem tudok errefelé boltot, ahol bevennék a ruhát, de biztos, hogy most már soha tbbet nem fog rádmenni egyik ruha sem??

Hajni: nem hallottam arról, hogy ideköltözik ez a játszóház - igazzából a játszóházról sem hallottamKépKép, de tőlünk kb. 15 perc séta. Tök jó, tuti, hogy el is fogok majd menni megkuksizni a fiúkkalKép

GabiKép üdv a topikbanKép
helyes nagyon a kisfiad!!Kép Mi a CBA-val szemben lakunk.

Két tökmagomKép
Kép

Lau
lau
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk Dobogómajorról. Nagyon szupi volt és jó időt fogtunk ki. Szinte egész nap kint voltunk, este meg úsztunk, jakuzziztunk, szaunáztunk. Egyszóval kibírnám még egy darabig.Kép

Evetke: Őszinte részvétünk!Kép Mindenhogyan nagy veszteség ez. Elhiszem, hogy össze vagy törve, hiszen elég közel álltatok egymáshoz.

Lau: Nagyon aranyosak a gyerkőcök, milyen vagány a pici abban a sapkában!Kép

Edit: A te gyerekeid is nagyon szépek!Kép Szerintem ne add be a ruciidat, mert egyszer még rád fog menni és akkor majd megbánod, hogy túltettél rajta. Tudom, én is így szoktam!Kép

Simigabi: Üdv itt köztünk!Kép Írj magatokról minnél többet.
Nagyon aranyos a kicsi fiad.

Tegnap voltunk usziban és én is olvastam útközben egy-két plakáton, hogy megnyílik a Dzsungel-Játszóház. Engem is nagyon érdekel, biztos, hogy mi is meglátogatjuk majd. Ott még egy találkozót is megrendezhetnénk!KépKép

Na sziasztok, jók legyetek!

Kati
kfk
 
 


Itt egy kép arról, hogy hol voltunk. Az utolsó házikóban laktunk, ahol kint van az asztal a székekkel.

KatiKép
kfk
 
 


Bocsika az utolsó ház látszik, de az asztal a székekkel nem!Kép
kfk
 
 


Sziasztok!

Kati!
Szép helyen voltatok. Kép

Gabi! Kép Edit! Kép Lau! Kép
Helyesek a gyermekek. Kép

Edit!
Végülis voltatok a csütörtöki műsorban?
Sajnos nem tudtam megnézni, mert kicsit másképp alakultak a dolgok, mint ahogy terveztük. Kép

Uis. múlt héten kaptunk egy kis CO-mérgezés, de szerencsére a rosszul léten kívül nem lett semmi bajunk. Minket pár óra múlva kiengedtek, de a gyerekeket éjszakára még bent tartották. Akkor már velük lehettem én is. Kép "Csak" a lakás van romokban. Kéménycserén (falbontással), cirkócserén már túl vagyunk. Majd még festés is lesz. Kamra tartalma a szobában...

Eri
simones
 
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.19 22:31-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Edit, Lau! Aranyosak a fiúk! Kép

Kati! Merre van Dobogómajor? Szép nyugis hely lehet.

Gabi! Jobbulást a családnak!

Vasárnaptól szalmaözvegy lettem. A férjem elutazott Kínába. Indulás előtt viszont lett egy böröndnyi babánk. Kép
Kép
Nem tiltakozott, hogy apával utazon. Kép Kép

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


SziasztokKép

KatiKép Jó ötlet a tali a játszóházban, ha jó idő lesz, lehet, hogy elmegyek jövő héten a fiúkkalKép
Irigykedem kicsit a kirándulás miattKép

Eri: ez elég szörnyen hangzik, szerencsére nem történt semmi komolyabb bajotok!!

Gabi: ha jobb idő lesz, és tudtok levegőzni, hamarabb kimegy a gyerekekből a baci, de most hétvégén kicsit hülye az időKép
Jobbulást nektek!!

GyöngyiKép Nagyon édes Viki a képenKépKép
Már csak egy hétig kell kibírnia apa nélkül....szerintem biztos azért ilyen nyűgös mostanában picilányod.

EditKép TénylegKép
Cserélni szerettem volna kocsit, mert a mienk nagyon nehéz, körülményes, és Bazsi nyűgösködött benne. Nagyon megtetszett ez a típus, és pont kapóra jött, hogy ők is hirdettekKép
Majd úgyis talizunk és láthatodKép Ma ki is próbáltuk, Balázs beszélgetett, sikkantgatott benne, nagyon tetszett neki, hogy mindenkit és mindent láthat.
Mindenkinek újra kellett regisztrálnia, a babaneten voltak problémák a szerverrel sajnos. Legalábbis gondolomKép

Várom nagyon a jó időt, itthon elég macerás ülni a két gyerekkel.

Puszi
Lau
lau
 
 


Sziasztok!

Nekem is újra kellett regiznem. Kép

Elég pocsék idő lett. Kép
Ráadásul a fiúk taknyosak lettek és csúnyán köhögnek. Mire jó idő lesz, rendbe jönnek. Kép

Végülis tényleg nagy szerencse, hogy csak a pénztárcánk bánja. Kép Még kb 2 hét és pakolhatunk vissza a kamrába. Kép

Eri
simones
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?