Új privát üzeneted érkezett!

JuditKép
Ügyes csajsz vagy Te! Menni fognak azok a vizsgák!
Tudom milyen szar ilyen jó időben a könyv fölött kuksolni és azt is tudom, hogy milyen baromságokat kell berakni a fejedbeKép!
Bízom benned, kitartás, jó?

Köszi a kérdést, remekül vagyok! Elég furcsa, de csak addig voltam padlón, amíg nem beszéltem a dokival.
Most érzem igazán, hogy mekkora tapasztalata van és mennyire ért a pszichológiához is!
Azt mondta, biztos benne, hogy sikerülni fog. Én pedig hinni akarok neki!
A másik, ami miatt jól vagyok, a párom!
Alig várom, hogy hazaérjek, vagy hazaérjen és jól megölelgessem. Persze azért marad ölöél neked is Kép!
A nagy lombikprogramban, majdnem elfelejtettem mennyire szeretem és milyen fontos nekem.

Látjátok, semmi sincs hiába! Kellett nekem ez a pár pofon, hogy észheztérjek!

Stella

Kép
stella9
 
 


ÉVI
NE MONDJÁL LE RÓLA! KÉRLEEEEKKKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Judit
Megvagyok köszi, én is egyre jobban Kép
Ami a vizsgákat illeti, egyáltalán nem irigyellek, utálok tanulni sok fölösleges dolgot és még számot is adni róla....! Kép De te ezzel ne törődj, csak azzal, hogy Attika születése előtt minden vizsgád meglegyen, hogy aztán 100%-osan csak vele tudjál törődni, na meg az pucival is Kép

Stella Kép
Úgy szeretem olvasni a vidám soraidat! Kép MÉG MÉG MÉG..... narkó Kép Válaszolsz majd a páfrányos kérdésemre (reggel)? Érdekelne a te tapasztalatod Kép

Tündi
Vendég
 

 
 

Tündi! Nem mondok le RÓLA, csak félek!!! Lehet h nem is megyek el szerdán, csak pénteken, végre biztosat akarok hallani ill. látni!

Éva
évi79
 


Meg jöttem a védőnénitőlKép

A megérzéseim bejöttek,jóslófájásaim vannak!!!!!
Ugyhogy azt mondta hogy minnél előbb keressem fel a dokimat!!!
Beszéltem vele,Csütörtökön megnéz, csinál uh hogy meg -e fordulta baba és megnézi a méhszájt is!!!
(kezd izgi lenni)
Kaptam a védőnőtől egy lapot amire a magzatmozgásokat kell felírniKép
Reggeli,ebéd, meg vacsi utánn
2 órán keresztülKép
Mondtam neki hogy megvan a napi 10 mozgás
erre ő azt mondta hogy láttni akarja hogy egyes napszakokban hogyan mozog!!!!!
Nagy öröm, pont most amikor belustult Viki!!!!
Mindeig van min aggódani!!!

Judyt:
Hogy mit érzek:
A derekam majd le szakad ágyról felkelni csak segítséggel tudok, "görcsöl" a pocim mint amikor mensizni akarokKép
Vizesedik a Lábbam, arcom fel van puffadvaKép
Hát ilyen fájdalmaim vannakKép

Tanácsolta a védőnő hogy gyakoroljam azt a légzés technikát ami szülésnél nagyon jól fog jönni!!!
BAbus te gyakoroltad?
Használt?

Kép

Kép
edinka
 
 


TündiKép
Bocsi, válaszolok!
Nem sokáig lestem a páfrányokat, mert amint megvettem, pár héten belül kiderült, hogy nincs sok értelme.

Nálam vagy páfrányos volt hetekig, vagy semmilyen.
Nagyon sok függ a nyál mennyiségétől is!
Szerintem a "csak páfrányos" a mérvadó! De azért ne hagyjátok abba a kétnaponta akciót Kép!

EdinkaKép
Jaj, de izgi kezd lenni!!
szerintem nem véletlenül találták ki a légzéstechnikát, gyakorold ha tudod.
Lehet, hogy Viki azért lustult be, mert készül a nagy eseményre?
Stella

Kép
stella9
 
 


ÉviKép
Nekem is csak üres petezsák volt az 5. héten, és azt mondta rá a doki, hogy kissé lapos. Erre én beparáztam, hogy na itt akkor vége a dolognak. Legközelebb a 7. héten mentem, és akkor már volt szívhang is, és onnantól fogva a méretei alapján az UH mindig egy héttel idősebbnek mutatja, úgyhogy jól összeszedte magát Briós.

Henci
henci
 
 


Henci! Nekem a 7. héten is üres ...
Éva
évi79
 


Evi!
Attol is fugg mikor jott ossze a babo. A mi kis Attink a 19cn jott ossze, igy szegeny mindig le volt maradva, es ezert nem latott a doki a petezsakban semmit sokaig. Szoval ne izgulj! Lehet, hogy a ciklus vege fele jott ossze nektek. Mikor volt az utolso mensid? Ha gondolod holnap rakerdezek a korhazban, mert megyek be cukorterhelesre (ma lemaradtam) A szulesznommel talalkozom, es o nagyon profi. Hogy megnyugodj, rakerdezek.

Judyt!
Azt elfelejtettem irni, hogy nem mentem be a cukorterhelesre, mert 2napja nem tudtam aludni, es ma vegre sikerult, igy hivtam a szulesznot, hogy holnap megyek be. Nekem itthon kell ennem egy zsomit, es 2dl tejet, ra egy orara pedig be kell mennem vervetre, utana meg johetek is haza. A dokim azt mondta, hogy ez a cukros lotyi doki, korhaz fuggo. Mind a ketto ugyanolyan jo eredmenyu, csak az enyem nem olyan drasztikus. Nekem meg mindig van hanyingerem, tuti be is hanynek a cukros lotyitol. Ma, hogy erzed magad?Remelem jo sokaig kihuzod otthon. En ma azt almodtam, hogy befektettek, es olyan nagyon rossz volt, raadasul meg szar a korhaz is. Szoval megijedtem. Remelem Te mar csak a szulesre mesz majd be!

Stella, Tundi!
Koszi a biztatast, remelem tenyleg hamar tul leszek a vizsgakon, es megint vócsak a picurra koncentralhatok. Lelkiismeretfurdalasom van am emiatt, hogy elveszem tole az idot. De inkabb most, mint szules utan.
Orulok, hogy mind a ketten ilyen vidamak vagytok. Nekem ez sokat szamit!

Edinka!
milyen legzogyakorlatok? Engem nagyon erdekelne.
Nemsokara te is pelenkazhatsz KépEl tudom kepzelni milyen izgatott vagy mar Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


ÉviKép
Ennek ellenére is csak azt mondom, ne idegeskedj!

Henci
henci
 
 


Sziaztok!

Kinga!
Nagyon sajnálom. Kép Remélem minél előbb talpraállsz és újra olvashatunk rólad!

Stella!
Olyan jó olvasni, hogy jobb a kedved! Kép És igaza van a dokidnak, sikerülni fog! Kép

Edinka!
Pihenj sokat, nagyon sajnálom hogy rosszul vagy. A derekam nekem is szokott néha fájni, és néhány napig a beleim is fájtak esténként. Nagyon rossz érzés volt. Együttérzek veled!

Judit!
Hát én is így voltam a tanulással, csak minél előbb befejezhessem, de így utólag nagyon örülök hoy ráhajtottam és nem kell többet gondolnom rá. Neked is biztosan sikerülni fog! Kép

Judyt!
Pihenj sokat, reméljük minél később kell befeküdnöd. Nagyon hiányoznál innen. Olyan jó látni a kicsiket ahogy nőnek együtt. Kép

Tündi!
A hétvége miatt nagyon irigyellek, mi is régóta vágyunk egy ilyen helyre. Érezzétek nagyon jól magatokat és ne felejtsetek el akciózni sem! Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Judit! A peteérés/fogamzás 1000 %, hogy febr 13 +-1 nap. aranyos vagy, h amegkérdezed. Előre is köszi

Elköszönök mára, sziasztok.
Éva
évi79
 


Sziasztok Kép
11 petesejt!
És sikerült is mindet meg-ICSI-zni, remélem szépen el is kezdenek majd osztódni. 11 pici magonc Kép Nagyon örülök nekik.
Üzenem nekik folyamatosan, hogy legyen jók, Anya és Apa nem sokára értük megy. Holnap reggel kell telefonálom, hogy hogyan osztódnak. Addig izgulni fogok. Látom innnetől aggódás az életem a picikért, de nem baj.Kép
Most fáj a hasam, de egyébként jól vagyok.

Pusza mindenkinek

wish
 
 


Sziasztok!

Csak most tudtam jönni, szombaton meg nem működött már megint ez a DÖG. Kép

Kinga Kép
Sajnálom. Pedig azt hittem, lesz egy új babásunk. De ami késik, nem múlik.

Évi
Elő fog kerülni az a gyerek is. Másnál is olvastam már ilyet itt a neten és ott is meglett a baba. Addig küldök sok sok + energiát, hogy aggódj. ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Tündi, Stella, Annácska Kép
Ugye már nem vagytok elkenődve? Nem szeretem, ha ennyi szomorú Kép van egy üzenetben. Ezek sokkal aranyosabbak: Kép Kép

Judyt
Akkor csak feküdj szófogadóan. Sokkal jobb otthon mint a kórházban. Azt hiszem én sem akarnék kórházba menni.


Kivi
Örülök, hogy tetszett a síelés. Ugye milyen szuper? Nekünk az utolsó napra lett kissé túl meleg az idő és vizes a hó, de így is jó volt. Amúgy Lachtalban voltunk. Rengeteg magyar volt, de még így sem voltak sokan a pályán és inkább haladóknak való pályák vannak.

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


Judit!
Én is remélem, hogy csak a szülésre kell majd bemennünk.Kép
Ügyes lány vagy megoldod ezeket a vizsgákat is.Kép

Edinka!
Húú, de izgi már.Kép
Akkor majd Babusnak írdd meg, ha van valami.Kép

Nicol!
Ti hogy vagytok Vivikével?

Wish!
Gratula!!!!!KépKépKépKép
Drukkolok nagyon!!!!

Stella!
Annyira örülök, hogy ilyen jó kedved van.Kép
Ez az igazi Stella.Kép
Hurrráááá.Kép

\redTündi!}
Én is azt néztem, hogy aki régen volt, azt lehet, hogy kiveszem a táblából.Kép
Hát ez van, így jár aki nem jön közénk.Kép

PILIS, JURA, VANDA!
Hol vagytok?Miért nem jelentkeztek?

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt
Kérhetek egy módosítást? Már (sajna) betöltöttem a 30. Kép Kép évemet. Kérlek javítsd.

Wish
GRATULA a 11 petéhez! Kép Ugye, azért nem hagysz itt két hétig minket?

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


SziasztokKép

Végre működik ez a fránya BabanetKép

Wish
Nagy-nagy gratula a 11 pici magonchozKép


Majcsi
BOLDOG SZÜLINAPOT!!!


Edina
a jóslófájások elvileg hetekig is eltarthatnak. Bár nekem csak a szülés napján kezdődtek elKép
Én semmiféle légzéstechnikát nem tanultam, amikor eljött az idő, egyszerűen csak azt csináltam, amit mondott a szülésznő. Bár nekem a meleg zuhany és a vajúdó labda többet ért mindenféle légzéstechnikánálKép

Viccesen hangzik, hogy pont én mondom ezt, de ne aggódj a kevés mozgás miattKép Tudod, én végig ezen paráztam, és mégse lett baj. Ilyenkor már nagyon kevés a helye a babának. Közvetlenül a szülés előtt pedig szinte mozdulatlanná válik, nekem utolsó nap egyetlen egyszer sem mozgott, ezért mentünk be a kórházba és hajnalra meg is lett KristófKép
Én a magzatmozgás-táblázatot se csináltam, csak habókra bejelöltem rajta ezt-azt. A lényeg, hogy érezd mozogni, a legjobb a napi min.10, de én volt, hogy még ennél is kevesebbszer éreztemKépa végén már folyton noszogatni kellett, mert magától alig akart megmozdulniKép
Csak figyeld a Vikit és érezni fogod, ha baj vanKép Egy anya ezt megérzi, látod, én is megéreztemKép


Ma voltunk a csecsemőtanácsadáson Kristófkával, megvizsgálta a doktornéni, semmi baja sincs, de azért írt fel neki C-vitamint és Sterimar orrcseppet a nózijáraKép
A váróban a csodájára jártak Kristófkámnak, egyrészt ő volt a legkisebb baba, másrészt végig hangosan kacarászott, ha valaki odajött hozzá, arra is ránevetett. Mondták is, hogy milyen boldog és kiegyensúlyozott kisbabaKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok Kép
Hárman Kép kezdtek elosztódni. Holnap délben kell mennem értük, és akkor bekerülnek a pihepuha fészekbe, ahonnan remélem csak kilenc hónap múlva bújnak elő Kép
Apa jól megfázott, úgyhogy messziről tudjuk csak egymást szeretni. És a hasam is még fáj, bár ha lassan is, de javul.

wish
 
 


Sziasztok!

Juj, gyorsan írok, nehogy kitörlöljetek a táblából!Kép

Egyébként nincs semmi, kétnaponként próbálkozunk, de még nagyon az elején vagyunk.

Minden nap olvaslak benneteket, csak írni nincs időm, április végéig le kell adnom a szakdogámat, és jelenleg három oldalKépvan készen.

De képben vagyok, és mindenkinek drukkolok! Aki kismami, azért, aki nem, annak azért!

Timi
szabotimi
 
 


Sziasztok!

Végre lehet dumcsizni Kép

Wish
Gratulálok a 11 pindurhoz, drukkolok hogy szépen osztódjanak, a transzferhez meg különösen! Majd feltétlenül írd ám meg hogy pontosan mikor mész! Kép

Edina
Húúú neked meg a szüléshez drukkolok nagyon, hoyg gyorsan lezajlódjon, kevés vajúdással és fájdalommal! Kép Addig is jobbulást kívánok neked, vigyázz magadra! Kép

Évi
Szerintem se aggódj még, annyira a ciklusod végén fogant a pici, hogy szinte még csak 3-4 hetes lehet, nem? A többieknek sokkal később voltak láthatóak a picijeik Kép Nyugodj meg, és holnapig kitartás!!!!!! Kép Drukkolok neked is nagyon!!!!!

Judit Kép
HOgy állsz a tanulással? Kép Haladsz szépen? Kép Nem ám csak hülyéskedünk apával, a vizsgák előtt meg beparázol Kép Meggyógyultál teljesen? Kép

Stella
Köszi, csak azért kérdeztem a páfrányokat, mert ha nekem nem lesz tiszta páfrányom, akkor lehet hogy nincs is rendben a oeteérésem, és akkor tényleg kínkeserves lesz még ez a néhány hónap. Megpróbálok ezen nem agyalni,addig is amíg páfrányok vannak, akciózás is lesz Kép

Nicol Kép
Aranyos vagy, hát lehet az akciózást elfelejteni akár wellneselés közben is? Kép Bár már a 21-23. napokon leszünk ott, a dolog addigra eldől szerintem, de ott biztos sokkal jobb lesz akciózni Kép
Képzeld, egy rakás kezelést kinéztünk magunknak - főleg én -, szerintem sem a pénzünk sem az időnk nem lesz elég arra hoyg mindet kipróbáljuk KépKépKép Úgyhogy erősen szelektálni kell Kép De nem baj, rmeélem kicserélnek ott és egy "másik" Tündi jön majd vissza Kép

Tündi
Vendég
 


Judyt
Örülök, hogy egyetértesz velem Bandita ügyben Kép
Hogy vagy? Ugye pihizel sokat? Kép

Timi
Rólad szó sem volt hogy a táblából kikerülnél Kép Én is drukkolok nektek, és jó szakdoga írást kívánok! Miről szól? Csak nagyvonalakban Kép

Wish Kép
"Csak" 3? És ilyen gyorsan mentek értük? KépReméltem hogy többen lesznek, na de ebből a 3-ból is lehetnek 3-as ikrek Kép Igye utána semmi meló, csak pihizés?!?!?!? Kép

Tündi
Vendég
 


Sziasztok!

Ez a fránya babanet egyre többet rossz! Kép
Mindig amikor időm lenne akkor nem működik.

Judyt!
Mi jól vagyunk Vivikémmel, sokat jelentkezik naponta, jól össze-vissza rugdos. Kép
Ma megvettük a pelenkázóhoz a faanyagot, már csak össze kell szerelnie apucinak valahogy. Kép Így sokkal olcsobb mintha készen vennénk és még szerelni is kell a legtöbbet. Kép

Wish!
Nagyon drukkolok a beültetéshez. Olyan aranyos vagy hogy távolról is beszélgetsz velük Kép.

Évi!
Ne aggódj minden rendben lesz!

Tündi!
Este csinálunk új pocis képet, majd igyekszem feltenni. Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Tündi Kép
Elöször én is azt gondoltam, hogy "csak három", de már örülök neki, így legalább könnyű lesz eldonteni, kit rakjanak vissza. Kép Mindegyiket Kép
ICSI-nél azért is kell sok petesejt, mert rosszabb a megtermékenyülés aránya.

Nicol Kép
A technika csodái Kép Laptop és wireless hálózat Kép
De azért nem túl kényelmes fekve.

wish
 
 


Nicol
Várom a képet nagyon! Kép

Wish
Őszintén drukkolok a sikerhez, rajtatok már nem fog múlni, mindent megtettetek, ez a lényeg! Kép

Majcsi
Boldog szülinapot Kép Üdv a 3 x-esek táborában Kép Nem is olyan rossz ám ez Kép

Babus
Irigylem Kristófot is azért, csak enni kell meg aludni, vigyorogni, azon kívül folyamatos szeretet megy felé, a mami egész nap elhalmozza puszikákkal Kép És gyakorlatilag bármi "rosszat csinál", semmiért sem haragszik rá senki Kép Remek dolog lehet csecsemőnek lenni KépKépKép

Tündi
Vendég
 


Tündi
Mégse szeret aludni a drágaKép (anyukám szerint én is ilyen voltamKép) Már attól elpityeredik, ha csak közelítünk az ágyikója felé. Akár fél óráig is simiznem kell a popsiját, meg becumiztatnom, meg felhúzni a zenélős forgókát, mire végre bealszikKép
Puszikákkal pedig tényleg el van halmozva. Túlságosan is. Ha a kezemben van, percenként kap egy cuppantósat, bárhol legyünk is, bármit csináljunk is épp, peluscsere előtt, peluscsere után, evés közben, védőnéninél, gyerekdokinál, lépcsőházban, folyton csak puszizgatom. Apuci szerint kicsit túlzásba viszem. De nem tehetek róla, ösztönösen jönKép Szerintem egyébként nem túlzás szeretni egy kisbabát. Talán ezért ilyen kis boldog és vidám kisbabaKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!
Meg nem volt idom visszaolvasni.

Evi!
Megkerdeztem a szulesznot, hat lalatlanban nem akart mondani semmit, azt mondta, hogy a dokid biztos tudja. Felhozott engem is peldanak, hogy nalunk is keson latszott. Azt mondta, hogy meg ne keseredj el, de a kovetkezo uh mar latszodnia kell. En azert nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!

Megvan a vercukor terheles eredmenye 4,7 (pedig ma reggel vettek le) Most a szulesznom azt mondta, hogy ez jo, es a verkepem is. Megbizom benne, de megirna valamelyikotok, hogy mi az idealis intervallum?

Koszi
Este jovok, es visszaolvasok

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit

7-ig jó a terheléses vércukor. Úgyhogy a tiéd egyenesen szuperKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Tundi!
Hat eddig nem sokat tanultam. Meg nem kaptam meg a konyveket. Igaz most az egyik tantargyhoz hazahozta a ferjem, igy holnap delutan majd neki is allok.

Babus!
Koszi, orulok amit irtal a vercukor miatt.
Olyan jo olvasni, amiket irsz. Nagyon boldog vagy, es jo ezt olvasni. Szerintem en is ossze vissz fogom puszilni a lurkot.

Szabotimi!
Orulok, hogy jelentkeztel. Drukkolok, hogy hamar osszejojjon picur.

Wish!
Neked is szoritok!

Nicol!
Megkerdezhetem, hogy igy mennyibe jott ki a pelenkazo? Mi megkerdeztuk egy lapszabaszatban, hogy mennyibe kerulne ha csak meretre vagjak, es a ferjem majd osszeszereli, erre 25eft mondtak. Most egy bababoltban 15eft rendeljuk meg keszen, es hazhoz is szallitjak.

Judyt!
Kepzeld, talaltam olyan micimackos fuggonyt, mint amilyen kepet festek majd a falra. Csak egy picit sokallom az arat, metere 1300ft, es nekunk minimum 5m kene. Meg nem dontottunk.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit!
Hol találtál micis függönyt?
Szerintem nagyon jó árban van.Kép
Nálunk 2600-3000 Ft métere.Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Tettem fel uj kepet maiak.
Nem tudom megforgatni, es allandoan letilt a babanet. Nem tudom mi van, de nagyon idegesit. Igy hagytam.

Judyt!
Tettem fel kepet a fuggonyrol. Egy csajtol vesszuk majd a neten. Ingyenes postaktg-gel. Nezd meg, hogy tetszik-e, akkor elkuldom a cimet. Ezt a kepet o keszitette. Ha gondolod van meg egy par kep emailben atkuldom, ha kered

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok!

Judit
Szeritnem is jó árban van a függöny, nem drága, átlagár Kép
Tanuláshoz kitartást kívánok, és örülök, hogy jó a cukrod és a vérképed! Kép

Stella Kép
Ma reggel olyan tuti páfrányos volt a PG hoyg nem hittem a szememnek, egész reggel nézegettem, olyan szép KépKépKép A tegnap estét ugyan kihagytuk, de nem is bánom, remélem a mai nap lesz a nyerő Kép

Tündi
Vendég
 


Judit Kép
Nagyo ncuki a függöny, és a kép is jó lesz a falon Kép A Füles meg a Tigris fenomenálisak Kép

Babások Kép
Azt szeretném tudni, hogy miért kell külön pelenkázó? Nálunk a kisszobába a szekrényen kívül csak egy heverő és egy kiságy fog beférni, nem lesz hely pelenkázónak is Kép De meg lehet azt oldani a heverőn is, nem?

Tündi
Vendég
 


Judit!
Akkor küld már el légyszi a címet.
Köszike.

Tündi!
Örülök a páfrányaidnak.KépJobb, mint a kaktusz igaz?!!!
A pelenkázó azért jó, mert kéz magasságra esik a baba.Ha az ágyon csinálod, akkor sokat kell hajlongani, de ha nincs más megoldás, akkor úgy is lehet.

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt Kép
Jobb mint a kaktusz, az biztos Kép
Ha leülök az ágyra akkor nem lesz olyan vészes, de biztos hogy ez marad, az előszobába mégsem tehetem a pelenkázót, mellesleg ott sem férne el Kép Majd leleményesek leszünk és megoldjuk, ha eljön az ideje Kép

Tündi
Vendég
 


Sziasztok!
Judit Kép
Nagyon édes a függöny és szerintem sem számít drágának. Én is ilyet akarok a gyerekszobába!!!! Annyira aranyos Kép
Drukkolok a vizsgákzoz, nagyon ügyi lány vagy Kép

Wish Kép
Gratula és drukkolok, hogy minden rendben legyen a fészekkel Kép Pihenj sokat!

Majcsi Kép
Úgye így már jobb Kép Mosolygok Kép Gratula a 3. X-hez Kép

Éva Kép
Ne aggódj, minden rendben lesz Kép Szorítok, hogy a következő uh-n már lássad a szívdobogást Kép

Timi Kép
Gondolunk rád és nagyon-nagyon drukkolunk Kép

Edina Kép
Hű ez már tényleg izgi! De nagyon drukkolok, kitartás Kép

Tündi Kép
Eleinte nekünk sem volt pelenkázonk, így az asztalon alakítottam ki egy helyet, de nagyon rossz volt. Sokkal praktikusabb egy pelenkázó szekrény vagy egy kiságyra tehető pelenkázó lap Kép
Látom jobban vagy Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok!

Wish!
Nagyon izgi KépKépKép!!!!!

Judit!
Nagyon aranyos a függöny, nekem tetszik! A sötétítő is hozzá Kép!

Tündi!
Bár nekünk lett volna helyünk, de én is heverőn pelenkáztam. Azzal csak egy a gáz, ha leprodukálja, vagy éppen kiöntöd véletlenül a babaolajat, ami nálunk kihozhatatlan foltot hagyott, ráadásul nem is a heverőn, hanem a mi ágyunkon történt a baleset Kép. Azóta ágycsere volt, azon már nem fogok tudni pelenkázni, kicsit magasan van.
Mivel nekem ugye már van egy lurkóm, aki birtokol egy heverőt, azon valószínű már nem fogok pelenkázni. Ha minden igaz és összejön a babó, akkor a fiamnak is magasított ágya lesz, így lesz pelenkázóm. Amúgy elég kényelmetlen heverőn pelenkázni Kép. És úgy tudom, legalábbis a kolleganőm vett ilyet, lehet kapni csak pelenkázó lapot, amit a kiságyra rátehetsz, ha szükség van rá. Így nem foglal helyet. Bár csak ott tartanánk, ugye?

Edinka!
Célegyenes...

Majcsi!
Boldog szülinapot!
Lassan itt a határnap, és ugye mindketten az MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM betűsökhöz tartozunk!

Babus!
Csak puszilgasd! Helyettünk is meg kell tenned, így szerintem, elég keveset adsz neki Kép!

Kellene egy tábla már! Lécci, lécci, lécci!

Még mindíg jó a kedvem, rámtört a takarítási láz, ami elég régen volt rajtam Kép ennyire, és el is borzadtam rendesen! De nem szegte a kedvem, sőt!! Ráadásul az oviban is most van a tavaszi nagytakarítás, ott is ugyanígy művelem mint itthon. Mitől ez a fene nagy tisztaságmánia rajtam?

Na dugulok, megyek porszívóporzsákot venni a Kékgolyó utcába. Lehetne egy kicsit közelebb is Kép.

Puszi
Kriszta

mohácska
 
 


TündiKép
Szuper, hogy mégis lettek páfrányaid!
Mindent bele!!!

ÉviKép
Drukkolok az uh-hoz!!!

Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok!
Elszállt. Második próbálkozás: még csak mérges vagyok Kép

Judit
Meglestem a képeket. Kép

Mohácska
Húsvét után kiderül, hogy mi a helyzet. Rájöttem, hogy tök fölösleges görcsölni azon, hogy jaj csak ne jöjjön meg, mert addigra már rég eldőlt a dolog.

Tündi
Páfrányok. Kép
Én is azt hallottam,hogy elég kényelmetlen kanapén pelenkázni. Lehet kapni falra szerelhető, lehajthatót is (IKEA).

Wish
Akkor ma költöznek vissza a babók? Szorítok Nektek. +++++++++++++++

Puszi mindenkinek, majd még jövök.

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


Az enyém is elszállt Kép

Annácska, Kriszta, Majcsi
Köszi a tanácsot, jó ötlet ez a kiságyra tehető pelenkázó lap vagy a falra szerelhető is Kép Nem is tudtam hogy ilyenek vannak Kép

Annácska
Jobban vagyok, igen, de remélem TE IS! Kép

Lányok Kép
Tettem fel néhány képet az albumomba a függönyről, amit hétvégén sikerült befejeznem Kép Ha valakit érdekel, ott megnézheti Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi
Gratula a páfrányokhzKép

Ha pedig a babaszobában nincs elég helyetek, akkor ahogy Annácska is írta, egy kiságyra tehető pelenkázólap lenne a legpraktikusabb.
A heverőn nagyon kényelmetlen, egy párszor én is oda kényszerültem. Ott guggolni előtte, miközben próbálod ráügyeskedni a pelenkát, ő persze kezével-lábával szanaszét hadonászik, gyakran még ordít is, meg lepisil, lekakakil. Hát ez kicsit bonyolult tud lenni, egy heverőn meg pláneKép


Kriszta
Oké, akkor ezentúl dupla puszimennyiséget fog kapniKép


Judit
Ehhez a fajta Micimackós függönyhöz, hozzá illő sötétítő is van. A tavaszi babás topikban, ha jól emlékszem a Timurréknak van ilyen, kép is van róla a fotóalbumábanKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!
A mai uh szerint még mindíg üres a petezsákom, 8,5*5 mm-es vagyis kikerekedett. A doki aki csinálta az uh-t azt mondta várjak még egy hetet. Tiszta őrület!!!
Lányok, nem lehet hogy az utro miatt nem esik össze a petezsák? Bár mitől nőne ill kerekedne? Nem értem. Szerintetek?

Éva
évi79
 


ÉviKép
Hát nem irigyellek, a megpróbáltatások miatt.
De én még mindig bíztatlak és azt mondom, hogy nyugi!!
Valaki van ott, elindult és reméljük nemsokára látszani is fog!
Az utro a méhnyálka fenntartásában segít, a petezsákra nincs hatással, szerintem!
Drukkolok tovább!
Stella

Kép
stella9
 
 


Évi
Én nagyon nem értek ehhez, de még mindig úgy érzem és gondolom, hogy nincs ok az aggodalomra. Vért nem vettek hogy lássák a HCG-t? Abból talán többet lehetne tudni. Gondolom a növekvő HCG babára utalhat csak, csak még nem látszik. Próbálj megnyugodni, tudom hogy kín most neked minden óra és minden nap, de fontos lenne hogy nyugisabb legyél! Próbáld meg a babóca kedvéért, oké? Kép

Tündi
Vendég
 


Helló Csajok!

Majcsi!
Mi Grünauban voltunk sielni, ott szerncsére volt gyakorló és könnyeb kék pálya, amit szanszéjjel csúszkáltam! :o)) De jó is volt!!
Boldog szülinapot!!
Én ma vagyok 28 !!

Születésnapom alkalmából már korán reggel jött is a meglepi: megjött. Hát ezen egy kicsit már elmosolyodtam mert nekem általában késik, most sem pontos ugyan de korán jött és a "legjobb napon" szerintem már szórakozik velem, de ez az én napom és nem hagyom hogy egy vérpacni packázzon velem!! :o))

Kinga, Stella, Tündi és Mindenki aki ebben a hónapban így járt az ne vegye a szívére mert a következő hónap lesz a MI hónapunk!!!

Tündi,
gratula a sok-sok páfrányhoz, nekem még most sincs pedig tudom hogy van pé.m. ez is szórakozik velem :o)

Wisch,
szorítok, és növessz nagy párnát a kicsiknek hogy jól tudjanak kapaszkodni.

Judy,
Ha van időd kijavítanál a táblán 1 cn.ra
köszi

Lányok,
nincs vmi ötletetek arra ha a ciklus második felében alacsony a progim, én nem kapok rá gyógyszert (closty adagomat megemelték), hogy tudnék erre rásegíteni magamtól, múltkori javaslat a párna növesztésre nagyon bejött a sok folyadék és a joghurt.
Előre is köszi

Annyira szépen süt a nap, nekem annyria sok a munkám brühühüh.... úgy elmennék csavarogni
Kivi
kivi2
 
 


KiviKép
Boldog szülinapot!!
Sajnálom, hogy megjöttKép!
Jó, hogy ilyen optimista tudsz maradni és nem hagyod magad kizökkenteni!
Kérdezz ráa dokidnál, hogy nem akar-e felírni neked utrogestan-t a progiszint emelésére!
Pusza
Stella

Kép
stella9
 
 


Kivi
Boldog szülinapot kívánok! Kép Aranyos hogy a vérpaca nem veszi el a kedvedet Kép Itt is szépen süt a nap nekem is sok a melóm és inkább mennék fagyizni Kép

Tündi
Vendég
 


Kivi
Boldog szülinapot! KépKép

Évi
Szerintem is van ott valaki. Jövő héten már látszani fog. Ez tuti. Kép

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


Kivi!

Nagyon boldog szülinapot! Kép
Éva
évi79
 


SziasztokKép

Még egyben vagyunkKép
Azóta sem lettem jobban ,na de mindegyKép
Gyorsan beugrottam vasalás közben, kimostam tegnapa babarucikat és most nagy vasalásban vagyokKép))

tettem fel képeket az albumomba a kiságyrólKép
De még hiányosságok vannak,hiányzik még a pelenkázó matrac is!!!!
De szerintem kezd már szépülniKép Kép

Este csinálunk pocis képeket is!!!!

Holnap gondoljatok rám megyek dokihoz
Kérek egy kis drukkot!!!!

Puszi mindenkinek
Boldog vagyok mert kint jó idő van

Kép

Kép
edinka
 
 


Tündi!
Jó lett a függöny.KépÜgyi vagy.Kép

<font size="+1"><font color="ff0000">Kivi!
Boldog szülinapot!!!</font></font>

Edinka!
Húú, de jó, hogy jelentkeztél.Kép
Meglestem Viki ágyacskáját, nagyon ari.Kép
Csak óvatosan azzal a vasalással!!!
Drukkolok holnapra, és várom a pocis képeket.Kép

Évi!
Ne izgulj!!!!
Biztos, hogy növekszik a babátok, csak szégyenlős egy kicsikét.Kép
Mikor mész legközelebb a dokidhoz?

Kriszta!
Máris teszek fel egy táblát.Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?