Új privát üzeneted érkezett!

Lányok! Köszi a bíztatást!
Én el is köszönök, elméletileg holnap nem kell jönnöm, mindenkinek a lehető legjobb hétvégét kívánom!
Sziasztok
Éva
évi79
 


Évi és Wish
Mindkettőtöknek nagyon drukkolok hétfőreKép


Wish
Jól meggondoltad?? Nagyon tud ám bömbizniKép Az elmúlt 3 napban többet sírt, mint előtte összesen.
Most megetettem tápszerrel, nagyon fintorgott, nem is evett belőle sokat. Azt hiszem ebből megint nem lesz alvásKép
Már sír isKép De rögtön én is.
Mindenkinek elküldöm egy-egy napra, aki csak szeretné!


Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus Kép

Túlestek rajta, meglátod Kép Én kaptam egy kis ízelítőt a keresztfiamtól (fél éves), de nem riaszt vissza.

wish
 
 

 
 

Babus Kép
Azt hittem, azt fogod írni, hoyg dehogy adom, és akkor irhattam volna hogy na jó, akkor csinálunk magunknak sajátot Kép
Ami kijött és a parkettán landolt az alulról jött vagy felülről? Kép És mit jelent hoyg segítettél neki? Kép Láthatod, nekem semmi gyakorlatom nincs babázás ügyben, csak annyit tudok, hogy a pelenkát nem a fejükre kell húzni... Kép De gondolom ez nem elég, úgyhogy továbbra is bevállalnám Kristófot, bele a sűrűjébe Kép Igaz én a pelenkázástól félek a legjobban, hogy majd azokat a dolgokat hoyg fogom bírni (amúgy nem vagyok egy kényes emberke, de ez mégis..... Kép Párom szerint a saját gyerekemnek a szaros seggét is meg fogom puszilni, hát ebben azért nem vagyok olyan biztos, de remélem jobban fogom majd viselni mint ahoyg azt most gondolom Kép
Úgyhogy küldjed a bébit, Stellával ketten csak elbírunk vele KépKépKép
Remélem hamarosan jobban lesztek mindketten, és te is tudsz majd pihenni egy kicsit! Kép

Stella
Nehezen tudom egyébként elképzelni rólad, hoyg tudsz olyan "kaktuszos" lenni Kép

Tündi
Vendég
 


Szegény Babus!Kép

Nem baj, túl leszel ezen a kritikus pár napon is.
Ez az amire az ember nem is készül így a várandósság soránKép, hogy bizony néha ki fogunk borulni.

Kitartás!!!Kép


Pusz

Mea
mea
 
 


Még mindig pityeregKép Már végképp nem tudom, mit csináljak szegénykével.Most itt cumizik az ölemben.

Tündi
Ami a parkettán landolt, az alulról jöttKép
A "segítés" azt jelenti, hogy vagy hőmérőt dugok a popsijába és ettől kakiingert kap, vagy pedig popsitörlővel törölgetem a "kakilyukánál"Kép, én ez utóbbit jobban szeretem, egy ilyennek az eredménye látható a földön.
Ne izgulj, kizárt dolog, hogy undorodj majd a kisbabád kakijátólKép Engem hányszor kakilt meg pisilt már le, semmi visszataszító nincs benneKép
És igaza van a párodnak, én is simán megpuszilnám a popsijátKép

Ha estig nem javul a helyzet, akkor a reggeli postával küldöm a srácotKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus
Nem tudsz valami nyugtató zene cd-t berakni neki? Hátha bealszik a zenén Kép
Gondoltam ám hogy az alulról jött, csak a képen nekem nem volt egyértelmű Kép
Azt hittem hogy a lábacskáját tornáztattad,mintha biciklizne, az nem segíti elő a bélmozgást? És még a pelus is rajta tudna maradni, megúszná a parketta Kép
Jajj, ilyen gyorsan küldöd? Kép Rohanok is vásárolni, se pelenka, se fürdető, se..... KépKépKép

Közben megint elvesztettem a fejem, és a szüléskalkulátor szerint ha ebben a ciklusban esnék teherbe, akkor dec. 17-re lennék kiírva. Puff neki karácsonyi ajándék Kép És ha ebben a ciklusban jönne össze, akkor újabb ünnep áprilisban a tesztre: ápr. 14. a párom névnapja Kép

Tündi
Vendég
 


Babus!
Szegénykém, jó kis napok vannak mögöttetek.Kép
Kitartás, egyszer csak vége lesz ennek a nyügös napoknak.Kép
Remélem Kristófka kis pocija, hamar rendbe jön, és akkor már nyugodtabban fog aludni.Kép
Megnéztem az albumotokat.KépOlyan jó látni, ahogy növöget a kis srácotok.Kép
Milyen kis apróság volt a párod karjábanKép, most meg már jó kis súlyban van.Kép


Tündi!
Azt mondta a dokim, hogy azért kellene bemennem a kórházba, mert megrövidült a méhszájam a babák súlyától és feküdnöm kell, nehogy tovább rövidüljön és kinyíljon.Kép
Végül megegyeztünk abban, hogy 3 hét múlva megyek vissza hozzá, akkor újra megnézi, és újra átbeszéljük a dolgot.Inkább itthon fekszem, mint odabent.Semmi mást nem csinálnának ott velem, csak szem előtt lennék.
Mondtam is a dokimnak, hogy lelkileg nagyon megviselne.Erre azt mondta, hogy ő csak javasol, úgyis Én döntök.
Most röviden ez a gondom.

Ne legyél KAKTUSZ.Kép
Nemsokára itt van már az áprilisKép, és akkor jöhet a kényeztetés, amit meg is érdemeltek.Kép
Remélem összejön a névnapi ajándék.Kép

Annácska!
Próbálok minél többet pihenni, csak ez a jó idő nagyon csábító, aminek próbálok ellenállni.
Csak akkor megyek el itthonról, ha nagyon muszáj.
Előre félek, hogy meddig fogom bírni lelkileg ezt a "bezártságot".
Na nem is siránkozom, mert tudom, hogy más mennyire örülne annak, ha már lenne pocaklakója.
Csakhát úgy vártam már a jó időt.És itt is van, Én meg nem mehet sehova.

Wish!
Gratula a sok szép tüszőhöz.Kép
Drukkolok nektek!!!Kép

Évi!
Nyugi, minden rendben lesz.Kép


Bocsi lányok, hogy a gondjaimmal terhellek Titeket, pedig nektek is megvan a saját bajotok, de ez most nagyon rosszul érintett.

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt Kép
A barátnőmnek félidőtől szintén rövid méhszáj miatt feküdnie kellett. Neki azt mondta a dokija, hogy emeljék meg 15 centivel az ágy lábát, mert az sokat segít. Remélem nem kell befeküdnöd a kórházba, csak jó sokára Kép

Tündi Kép
Sokkal optimistábbak a hozzászólásaid, nagyon örülök neki Kép. A névnapi ajándék nagyon jó lenne, továbbra is szorítok hozzá, jó? Kép

wish
 
 


JudytKép
Úgy láttam, hogy 2-4 hetente UH-oznak. Te kéred a dokidat vagy ő magától csinálja ilyen gyakran?

Henci
henci
 
 


Henci!
A dokimhoz csak havonta járok.Mostantól pedig 3 hetente.Azért volt most 2 hetente, mert voltunk 4D UH-n.Kép
Hogy álltok a név választással?

Wish!
Remélem jó sokáig kihúzom majd itthon.Kép
Megpróbáljuk ezt az ágy emelést, hogy tudunk-e így aludni?

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


JudytKép

Eredetileg Emese az első, közösen megálmodott nevünk. (Ekkor még Briós sehol sem volt.) Miután megtudtuk, hogy kiscsaj, elkezdtünk más neveken is gondolkodni, de nem jutottunk közös nevezőre. Egyelőre ebben maradtunk...
És Ti?
henci
 
 


Judyt!Kép

Szegénykém, ez nem jó hír hogy feküdnöd kellKép
De kitartás, hamarosan ott lesz melletted az a két édeskeKép

Vigyázz magadra!

Puszi

Mea
mea
 
 


Henci!
Nálunk az egyik srác Kósa Ákoska lesz.Kép
Sajnos a másik kis srácnak még nem dőlt el a neve.
A lehetőségek: Gergő, Dániell, Balázs, Botond.
De lehet, hogy nem is ezekből lesz a végleges.
Pedig a párommal már szeretnénk közös nevezőre jutni.Kép

Mea!
Próbálom a jó oldalát nézni, ha egyáltalán lehet, hogy ne kelljen a kórházba mennem.
Ti hogy vagytok?
Nem derült még ki a babátok neme?

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 



Teszek gyorsan egy táblit:


Kép
Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Köszönjük a táblit Judyt!Kép
Jól vagyunk, köszönömKép
Még nem tudjuk a nemét, de talán a köv. UH-n kiderül az kb. 3 hét még.
Kiváncsi vagyok nagyonKép
Nekem mindegy végülis.
Először nagyon fiút szerettünk volna, most meg a lány is bejönneKép

Pusz

Mea
mea
 
 


Sziasztok!
Mi jol vagyunk. Mar csak a kohoges maradt meg, de az is csak ritkan. Ja, meg a franya orrfujas, de ez is elenyeszo. Idegesit, hogy vegig kellett szednem azt a gyogyit, ami 40db volt. Remelem nem artott Attilamnak. Par napja olyan gyengen erzem, es ritkan. Mar nagyon varom az uh, ami csak 2het mulva lesz talan. Addig meg hetfon megyek cukorterhelesre. Annak rogton megvan az eredmenye? Milyen ertek a jo? Ami nagyon idegesit, hogy megint kell majd a haziorvoshoz mennem a sok beteg koze, es pont ma mondtak, hogy a rendelokben a legkonnyebb elkapni, es nem szamit, hogy en mar tul vagyok rajta Kép De muszaj mennem a tappenzes papir miatt, mert kulonben nem kapok penzt Kép

Judyt!
Remelem segit a fekves, es nem kell befekudnod. Nagyon szoritok!
Hat meg mindig nem kezdtem el a falfestest Kép A ferjem kitalalta, hogy nem tapetazzuk ujra a szobat, igy egy olyan tapetara kell majd festenem, ami ugy nez ki, mintha narancsboros lenne Kép

Babus!
Hat nem semmi, amit Kristofka produkalt a parkettan. Nalunk szonyeg van, hogy takaritom majd fel Kép Nagyon remelem,hogy Kristofka most alszik.
Szerinted a semicilin az antibigyo?

Tundi!
Veled egyutt varom mar az aprilisi welness hetvegeteket. Biztos szupi lesz. Drukkolok nagyon a nevnapi ajandekhoz!

Stella!
En sem tudom rolad elkepzelni, hogy kaktuszos lennel. Nem olyannak ismertelek meg Kép Ugye meg tartogatsz nekem oleleseket, es bepotolod, ha mar nem leszek beteg Kép Kulonben ugye nem fertoztelek meg benneteket? Tundi, ugye Te sem lettel beteg?

Mea!
Hat nem semmi, hogy mar 15hetes terhes vagy, hogy mulik az ido.

Kobor, Gyongyi!
Merre vagytok? Mi van veletek?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok Kép
Voltam az eredményeimért, 2300 lett az estradiol a doki azt mondta akkor hívjam el ha 4000 fölött van, úgyhogy megnyugodtam Kép

Meglátogatott a keresztfiam (fél éves), úgyhogy begyűjtöttem annyi babahormont, amennyit csak bírtam, remélem kitart a transzferig és jut belőle az én babáimnak is Kép
Egyébként pihenek és várom a hétfőt. A petefészkeim már nagyon feszítenek, úgyhogy remélem hamar itt lesz Kép

wish
 
 


Wish!

drukkolok nagyon, es orulok, hogy megnyugodtal. Pihenj nagyon sokat!

udv
Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit!
Örülök, hogy már jobban vagy.Kép
Biztos nem lett semmi baja Attiládnak.Kép
Én is hétfőn megyek a terheléses cukira.
Nem baj, ha nem sima a fal.Én is fűrészporos tapétára festettem.Annyi, hogy többször át kell kenni majd.Kép
Jó munkát, és sok sikert az alkotáshoz.KépMikor kezded?Csak óvatosan, és ráérősen csináld.

Wish!
Nagyon drukkolok hétfőre.Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt!
Szerintem csak aprilis elejen kezdem, mert ha jol emlekszem nem olcsok a festekek, es meg vetitot is kell szerezni. Mondjuk a ferjem azt mondta, hogy a vetitozest o bevallalja. Szerintem hamar feladja majd.
Kepzeljetek, a negyed evszazados szulinapomra kapok egy Zoran, es egy Romeo es Julia jegyet. Az egyikre a ferjem tesoja, a masikra anyum,es a batyam felesege kiser el. Kivancsi vagyok Attilamnak, hogy tetszik majd.
Ma elkezdtuk a 7.honapot. Hat en el sem hiszem. Hihetetlen, hogy nemsokara itt a nagy nap. ISZONYATOSAN MULIK AZ IDO. Felelmetes!!!!
Meg mindig nem hiszem el, hogy annyi minden gond, problema utan osszejott a baba.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok Jányok!
Nagyon köszönöm a drukkokat,hogy gondoltatok Rám, amíg nem voltam.
Minden nap mértem a hőmet, 37.0 volt és a napok csak teltek...Már nagyon örültünk, hogy végre sikerül,soha életemben nem volt még ilyen hosszú ciklusom, a 35.cn.-on reggel teszteltem, de negatív lett!Arra gondoltunk, hogy lehet, hogy még mindig nem mutatja ki...Már annyira beleéltük magunkat!Ma reggel a hőm leesett és meegjöööööttKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép!36 napraKépKépKépKépKépKép

Ne haragudjatok Rám, de egy ideig nem leszek, képtelen vagyok most jönni!Képfel kell dolgoznom az elmúlt hetet, próbálok indokokat keresni,kérlek ne haragudjatok Rám!!!Ha összeszedtem magam, majd jövök!!!Kép

Kinga
Kinga79
 


Évi79

Én a megint megjött-be szoktam írni és olvastam, hogy mik történtek Veled. Nekem a 30.cn-on pozitív lett a tesztem és a 31.cn-on fájdogált a hasam és este kicsit barnázni kezdtem. Elmentem a dokihoz és mivel nem látott semmit méhen belül, kívül meg valami képletet meg ömlenyt (sárgatest?? csak én gondolom), most méhen kívülire gyanakszik. Szerdán kell megint UH-ra mennem. (ezt a bizonytalanságot nem kívánom senkinekKép)Mivel 36.cn-on leszek szerintem, ha minden OK, akkor sem fog még látni semmit, hisz kb. 34 napos (általában) a ciklusom. Félek, hogy egyblől befektet. Olvastam, hogy Te is kórházban voltál. Addig ugye nem csinálnak laparoszkópiát, amíg nem egyértelmű, hogy méhen kívüli? A kórházban neked milyen időközönként csináltak UH-ot?
Válaszod előre is köszi. Drukkolok Neked és a Picinek!Kép

Szilvi
szilvi26
 
 


JuditKép
Naná, hogy vannak ölelések!!!
És nem fertőztél meg Te sem!
A transzfer előtt két nappal már próbálkozott a Robi is azzal, hogy átdob nekem is egy kis influenzát, de "csalánba (vagy kaktuszba Kép) nem üt a mennykő" (kopp-kopp-kopp)!
Örülök, hogy jobban vagy!!

TündiKép
Ne aggódj a dec. 17-i várható szülés miattKép!
Látom, azért annyira nem tudtál kikapcsolni, hogy ne számolgass Kép!
De nem is baj!
Mindjárt itt a Wellness hétvége!!!

JudytKép
Remélem minden rendben lesz és nem kell befeküdnöd! Megemeltétek az ágyat? Tudtok úgy aludni?

KingaKép
Nagyon sajnálom! Azért ne menj tőlünk nagyon messzire, jó?

BabusKép
Elküldted Kristófot? Ne aggódj a pelenkázás miatt, én profi vagyok benne a nővérem három törpáje miatt!
Amúgy tegnap az egyik kijelentette, hogy mostantól örökre velünk fog maradni és el sem enged többet!
Olyan drága! Bár megtarthatnám!!!
Stella

Kép
stella9
 
 


Szép reggelt mindenkinek Kép
Kinga Kép
Nagyon sajnálom Kép Úgy látom Veled is kiszúrt a sors ebben a hónapban Kép Teljesen megértelek, de azért gyere vissza hamar, mert nagyon várlak Kép

Judit Kép
Nem tudod elküldeni a párodat a táppénzes papírért? Most nem lenne jó neked menni, amúgy is ilyenkor könnyenbben visszafertőződhetsz! Vigyázz magadra Kép

Judyt Kép
Remélem eleget tudsz otthon piheni és nem kell a kórház vendégszeretetét idő előtt élvezned Kép

Tündi Kép
Nálunk is karácsonyi baba lenne, ha ebben a hónapban jönne össze Kép Annamari biztos kiugrana a bőréből örömében Kép
Egyébként jobban vagy már?

Stella Kép
Jó lenne, ha ilyen könnyen lehetne babát szerezni Kép
Dokihoz mikor mentek?

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok

A héten már össze pakolom a kórházi cuccost
mert elég xarul érzem magamKép Kép
Soha nem lehet tudni .....
Végeztünk a szoba festéssel annyira örükök nekiKép
Ma kell mennem védőnénihez, kíváncsi vagyok ha elmondom "panaszaimat" akkor mit fog rá mondani!!!
Hogy valójában jóslófájások e??!!!

Lányok egyre jobban félek...
Pedig eddig nem voltak félelmeim a szüléssel kapcsolatban de most......

Kinga: Nagyon sajnálom hogy megjöttKép
De ne add fel!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
edinka
 
 


Babus Kép
Kristófka nagyon szépet alkozott, mintha már láttam volna ilyet Kép
Milyen tápszert kapott?

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok!

Kinga
Annyira sajnálom, majdnem biztos voltam benne hoyg pozitiv lesz a teszted! Remélem hamar kihevered, várunk vissza!!!!

Wish
NAgyon drukkolok, remélem jelentkezel amint tudsz a punkció után! Kép

Babus Kép
Nem érkezett meg Kristóf, ebből gondolom, hogy helyreállt a dolog KépKép:

Judit
Én sem kaptam el tőled semmit, látod, mondtam hogy nem lesz baj! Örülök hoyg jobban vagy, szorítok hogy Attinak ne legyen baja a gyógyiktól, de tényleg fontos, hogy teljesen meggyógyulj, és gyűjtsd az erődet!

Stella Kép
Hát ja, nem számolni elég nehéz Kép Képzeld, ma reggel picit páfrányos volt a PG, a 10.!!!!! napon Kép Kb. 2/3 rész karikás, 1/3 rész páfrányos Kép Ugye lesz még jobban páfrányos is? Nálad is ilyen fokozatosan jöttek a zöldek, vagy egyik nap csak karika aztán csak páfrány, stb.. Kép Mindenesetre tegnap elkezdtünk akciózni, szigorúan 2 naponta fogunk amig bírjuk Kép
Aranyos lehetett a tesód gyermeke Kép

Judyt
Már nem vagyok annyira kaktusz, csak kicsit, de ez igy is marad, mert nagyon nem szeretek itt lenni Kép Otthon és máshol nem vagyok kaktuszos Kép
Nagyon drukkolok neked azért hogy ne kelljen kórházba feküdnöd, és otthon tudjál pihenn irendesen ahogy kell! Kitartás, igaz még messze van a vége szerencsére, de minden rendben lesz!!!!
Azon gondolkodtam, hogy Banditát ne vegyük-e ki a táblából? Azon kívül hogy beíratta magát semmire nem reagál Kép Te mit gondolsz?

Lányok
Köszi, hogy drukkoltok a névnapi meglepihez, aranyosak vagytok Kép Én asszem már nem drukkolok magamnak, egyszerűen csak várom a júniust Kép

Tündi
Vendég
 


Annácska
Köszi, jobban vagyok, persze az agyamat nem tudom átmosni, nem tudok nem gondolni a projectre, de asszem közelitek affelé, amilyen hozzáállással kell kezelni. Nemcsak Annamari ugrana ki a bőréből a karácsonyi baba hírére KépKépKép

Edina
Mielőbbi javulást kívánok neked, jó ötlet hogy összecsomagolsz, de reméljük, még pár hetet bent akar maradni Viki Kép Vagy ő is érzi a tavaszt és meg akarja nézni a rügyező fákat? Kép Ne félj a szüléstől, nem tudni milyen lesz rövid vagy hosszú vajúdás, de abban biztos vagyok, hogy amikor a karodban fog teli torokkal bőgni miután odatették a mellkasodra, minden félelmed és fájdalmad elfelejted! Kép

Tündi
Vendég
 


Kinga
Nagyon sajnálomKépKépKép
És tudom, ez most nem vígasztal, de én is hasonlókon mentem át anno. Az én ciklusaim hol 30, hol 60 naposak voltak. Képzelheted, hogy a 40.naptól már micsoda eufórikus állapotban voltam, az 50.-en már gondolatban a gyerekszobát rendeztem be, 3-4 naponta teszteltem, persze a negatív tesztekre mindig volt jó magyarázatom, és amikor végül 2-3 hét késéssel képes volt megjönni..., akkor ugye nem kell magyaráznom, mit éltem át.
És ez nem egyszer fordult elő.
És látod, mégiscsak sikerültKép Neked is fogKép

Judit
A semicillin anibigyóKép

Annácska
BEBA HA, de csak kétszer kapott belőle, nem ízlett neki, és én is jobban örülök, ha anyatejcsit kap, így olvasztottam ki régebbi tejcsit és azt kapta megKép


Stella
Végül nem postáztam el a kis drágámatKép MegsajnáltamKép
Kiderült ugyanis, hogy a másik két babának, egy fiú ikerpárnak, akik ugyanebből a tejcsiből kapnak, mint mi, (egy anyukának a tején ugyanis 3 baba osztozik, és mindig ugyanattól az anyukától kapjuk a tejcsit), nekik is egész héten fájt a pocijuk. Állítólag napokon keresztül üvöltöttek, még a gyerekdokit is kihívták hozzá. Szóval biztos az a lökött nő összezabált valamit, mi meg szívtunk egész héten. Szegény Kristófka nem tehet semmirőlKép
Egészen tegnapig nem adtam neki abból a tejből, hanem a régről lefagyasztott tejcsiből kapott, ettől aztán helyrejöttKépDe mi lesz majd húsvét után??? Akkor is szétzabálja majd magát?

Csak most meg olyan mintha kicsit meg lenne fázva, szörcsög a nózija, meg horkizva veszi néha a levegőt, a cicit néha kiköpi, gondolom, mert nem kap elég levegőt a nóziján.
Felhívtam a gyerekdokit, hogy rendelés után kijönne-e megnézni (itt lakunk 2 percre tőle), de azt mondta, hogy sok dolga van most, egy másik dokit is ő helyettesít, így inkább holnap vigyem el a tanácsadásra.
Jó fej! Szerintem azért ilyen, mert a legelső alkalommal, mikor itt volt nálunk, nem adtam neki pénzt. De könyörgök, a kórházból való hazajövetel másnapján jött, a védőnő is épp itt volt, a nagy sürgés-forgásban elfelejtettem. Egyébként pedig akkor kötelezően ki kell jönnie, nem én kértem.
Mindegy, ő is megszívta, mert most adni akartam neki pénzt, de ha nem jön, hát nem. Holnap legalább ingyen lesz a tanácsadáson.
Azért szörnyű, hogy a pénz ilyen nagy úr. Pedig alapjában véve egy kedves doki, ő volt az én gyerekdokim is.


Babus

Kép
babus2005
 
 


Edina
Ne félj a szüléstől!!!
Akkor ugyan nagyon nehéz. De én azóta sokat gondolkodtam a szülésemen, és bármikor, akár most is újra végigcsinálnámKépCsodálatos dologKép
Egyébként pedig már csak azért is felesleges félned, mert ott akkor eszedbe sem fog jutni parázni. Ezt garantálhatomKép
A vajúdás és a szülés egy olyan különleges, semmihez sem hasonlítható lelkiállapot, amikor nem érdekel semmi és senki, el vagy foglalva a saját testeddel, és csak arra koncentrálsz, hogy minél előbb vége legyen. Ehhez pedig nélkülözhetetlen a fájdalom, mert csak így tudsz előrébb haladniKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus
És nem lehet annak az anyukának üzenni azzal aki hozza nektek a tejét hogy kicsit jobban figyeljen az étrendjére, mert több babának is gondja van tőle? Kép Bár ez biztos hülyeség, örüljön a kismama hogy kap pótlást, mi? Kép

Tündi
Vendég
 


SziasztokKép

Szóval, az uh szerint van egy 8,5 * 3 mm-es petezsákom, de nem látnak benne semmit Kép
nem tudom mi van, reménykedjek-e még? Teljesen elfáradtam, nagyon magam alatt vagyok...

Éva
évi79
 


Évi
Előkerestem az én első UH-os leleteimet.
Nekem még 13mm-es petezsáknál sem volt életjelenség, csak 30mm-es petezsáknál volt először kimutathatóKép

Tündi
Az anyuka a tejgyűjtő állomásra adja le a tejcsijét, kiléte titok számunkra.
Anyukámék szokták elhozni onnan nekünk a tejcsit.
Hétvégén panaszkodtak is, az ikres nagymamival együtt, de az ott dolgozó nőci sokat nem mondott rá. De azért remélem kicsit a körmére néznek annak az anyukának.

Babus

Kép
babus2005
 
 


ÉviKép
Még ne add fel, jó?
Mikor nézik legközelebb? Egy hét múlva?
Nagyon drukkolok, hogy addigra megmutassa mahát a Picike!
Stella

Kép
stella9
 
 


Évi
Szerintem ne keseredj el!Kép Mit mondott a doki mi a következő lépés? Írtam Neked 8 óra 16-kor. Ha tudsz válaszolsz?

Szilvi
szilvi26
 
 


Babus! Hány hetes terhes voltál akkor?

Stella! Szerdán megyek, de lehet h holnap elmegyek egy magándokihoz, hátha csak a gép volt szar ( II, női klinika...) Nagyon remélem h minden rendben lesz, de már annyi mindent mondtak.

Mindenesetre nagyon rossz ez a bizonytalanság. Nem tudom mi van, és mindenhol mást olvasok. Hosszúkás az uh képen a petezsák, számít-e. Orvosilag 7 hetes vagyok, de csak 5 hete volt tüszőrepim....

Éva
évi79
 


Szilvi!
Csütrötöki napon feküdtem be, akkor volt uh. Utána vasárnap, amikor azt mondták, hogy rossz helyen van, hétfőn már semmi nem volt és pénteken találták meg a petezsákot jó helyen. Nekem is azért vártak, h lássák, csak akkor csinálnak, ha látják h nem jó helyen van ill. ha méhen belül már tuti látni kellene és nincs ott, de a HCG meg nő. Asszem így volt

Éva
évi79
 


Éva
Én is 7 hetes voltam akkor.


Babus

Kép
babus2005
 
 


ÉvaKép
Köszi
szilvi26
 
 


Babus!
Ha nem is teljesen, de kicsit megnyugtattál. Az nem baj, h hosszúkás a petezsák?

Éva
évi79
 


Éva
Fogalmam sincs, hogy jelent-e valamit a petezsák alakjaKép

Kép
babus2005
 
 


Eva!

Kikerestem direkt az en uh kepemet is, hogy megnyugtassalak. Nekunk sem volt eletjelenseg a petezsakban, igaz csak 7mm volt (ez a 5het+5napon volt. Aztan a kovetkezo uh az 7hetesen volt, akkor mar 17mm volt a petezsak, meg latott szivholyagot, es ennyi. Utana 9heten kellett visszamennem, akkor mar volt szivhang. Szoval ne aggodj meg! Nagyon drukkolok neked, es remelem egy picit megnyugodtal! Kulonben megtudod nezni a profilomban, hogy milyen volt a petezsak. Picit hosszukas az egyik kepen ami itt elottem van.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit!
Én sem aggódnék, ha legalább nagyobb lenne a petezsák, de az a 8,5 * 3 sztem kicsi, nem?
Éva
évi79
 


Évi
Ne aggódj kérlek, rendben van ott minden, kis idő kell még a prücsöknek míg rendesen lehet tudni hogy Ő bizony ott van! Kép Csak olyan kis pindurka hogy alig látni még! Ahogy Judit és Babus írja nekik sem volt előbb látható, sőt, szóval ne izgulj, tudom hoyg nem mersz még örülni ennyi viszontagság után, csak egy picit légy optimistább, oké? Kép Meglátod, nem lesz semmi baj, higyjél benne hogy ÉLNI AKAR VELED, BENNED!!!! Kép

Tündi
Vendég
 


Vali mindenkit puszil, jövő héten itthon lesznek, megy dolgozni, és reméljük most már lesz ideje jönni hozzánk Kép Eredményeit is akkor tudja meg, egyébként 17 napig barnázott, bal cicije nagyon fáj, a jobb kevésbé, és nem mer tesztet csinálni Kép

Tündi
Vendég
 


Évi!
Ne aggódj kérlek!!!!!
Nekem is csak a 8 hetes UH-n volt szívhang.
Drukkolok nagyon!!!Minden rendben lesz.Kép

Stella!
Igen megemeltük az ágy végét 10 cm-rel.Először szokatlan volt, de most már megszoktuk.Kép
Minden megteszek a kis srácokért.Kép

Tündi, Annácska!
Remélem összejön a karácsonyi ajándék.Kép
Próbálok minél többet feküdniKép, de azért nem egész nap, mert azt nem bírnámKép.

Kinga!
Nagyon sajnálom.Kép
Kérlek ne tűnj el végleg!!!!Kép

Edinka!
Az jó ötlet, ha összepakolsz, mert sosem lehet tudni, mikor kell indulni.Ne félj!!!!!
Azért jó lenne, ha még pár hetet bennt maradna Viktória.Kép
Miért vagy rosszul?Mit érzel?

Judit!
Mikor leszel negyed évszados?
Biztos jó lesz a koncert Neked és Attikának is.Kép
Az Én srácaim nagyon szeretik a zenét.Kép
Sőt a hétvégén az is kiderült, hogy a box-ot isKép, mert a szombati box gála alatt végig bökdöstek, rugdostak.Kép
Szerintem is nagyon tellik az idő.Kép
Mindjárt itt van a Június és akkor elkezdődnek a topik babák megérkezése.Kép
Fúúú képzeld, Én egy kicsit szédikéztem ettől a terheléses cukorvizsgálattól.Kép
Olyan rossz volt.KépMár annyira éhes voltam, alig bírtam kivárni a 2 óra hoszzát mire ehettem.
Nálatok is a cukros lötyit kell meginni?Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt!
Nem csak a szívhang aggaszt, hanem hogy még babát sem látnak + kicsi a petezsák.

De abbahagyom a sírást, nem terhellek vele Titeket. Szép csendben szerdáig megőrülök, és sajna tudom mi vár rám.
Még egyszer ne haragudjatok!
Éva
évi79
 


Évi!
Én először 6 hetesen voltam UH-on, akkor csak egy petezsákot látott a dokim.8 hetesen pedig már ketten voltak, és volt szívhangjuk is.Kép
Nagyon drukkolok értetek.Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Evi!
Nyugi, nem kicsi az a petezsak, es nalunk sem lattak benne babat. Sot irtam, hogy utana is csak szikholyagot. Tudom milyen rossz, en is ezen gorcsoltem. Ne stresszeld magad, mert tenyleg megorulsz szerdaig. Sot megnyugtatlak, hogy en meg utana is idegeskedtem folyton, sot meg most is Kép Szoval ha hallasz szivhangot az aggodalmak nem ernek veget, de bizni, es hinni kell, hogy nem lesz semmi baj. Nagyon nehez! Sot ha megszuletik, akkor sem oldodnak meg a dolgok, hisz latod a Babus meg most is idegeskedik.
Na most jol megnyugtattalak Kép Nincs messze szerda, de ha akkor sem lat babat, meg az is korai.

Judyt!
aprilis 28.an

Stella, Tundi!
Hogy vagytok csajok?

Azt nem is irtam, hogy kozben csinalom a fosulit, es van vagy 7vizsgam am, amit meg szulesig le kell raknom. Ezekbol 4szigorlati. Igazabol csak ketto lenne osszevontan, de mivel elorehozottat kertem, mert megsem megyek el juniusban vizsgazni, egy kulon kell mindegyikbol leszigorlatoznom Kép Annyira, de annyira nincs kedvem tanulni, foleg, hogy itt a jo ido. Muszaj, mert nem akarok halasztani, jvore mar allamvizsgazni akarok. Ha minden megvan, akkor jovo januarig nem lesz vizsgam.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?