Új privát üzeneted érkezett!

Zsófi, Stella, Tündi! Nem találok szavakat Kép ezek borzasztó hírek!

Tündi! Neked annyit szeretnék mondani, és nem észosztáskén, gogy nekem a 31 npon volt a tüszőrepim, és a hőm össze vissza ugrált...

A múlt hét egy horror volt! Vaárnap mikor mondták, hogy méhen belül van, de rossz helyen, megjártam a poklok poklát. Aztán hétfőn megint minden lehet, hát nem semmmi volt az az öt nap, de megérte, persze most is nagyon félek, 7 hetes leszek hétfőn, remélem már lehet hallani a szívét a kicsinknek. Szerintetek? Egy a "baj", hogy a doki mondt, hogy szedjem az utrót, mert nem "normális a ciklusom, viszont ez nagyon kiüt... úgy szédülök tőle, hogy menni nem bírok... de persze a babáért mindent!!! Kérhetnék még egy ks drukkot, hogy hétfőn minden rendben legyen?

Mindenkinek nagyon köszönöm az érdeklődést és a folyamatos drukkolást, nagyon megható volt és nagyon aranyosak vagytok! Olyan jó ez a kis csapat. Remélem nem bántok meg senkit, h így újjongok, de madarat lehetne velem fogatni. Csak ne lenne ez az aggódás....

Móni! Veled mi újság, olvastam, hogy Neked is votl egy halvány második csíkod! Remélem azóta jól megerősödött!

Jófi, Évi77 Veletek mi a helyzet?

Mégegyszer mindenkinek nagyon köszönök mindent és ha lehet kérek is még + energiát és drukkokat.

Éva
évi79
 


Annácska!
Ó, de kár, pedig nekem meg benned volt minden reményem!Ahogy leírtad. szerintem nekem is úgyanígy lesz, még a hőnk is stimmel, nekem is 37.1!Holnap biztos nekem is megjön...!
A tesztem is nem véletlenül lett negatívKép
Kicsit pesszimista vagyok mostanában, ne haragudjatok!

Kinga
Kinga79
 


Évi
Én el sem jutok a 31. napig, mert az utóbbi 3 hónapban 30. napon meg is jött a menzim Kép A te babád csoda körülmények között fogant Kép Drukkolok neked tovább!!!!!! Kép

Babus
Én is úgy gondolom, mint te, de nem vihetem erőszakkal a dokihoz Kép Meg nem is erőltetem tovább ezt a kérdést, nem akarom hogy a kapcsolatunk lássa kárát. Az is lehet hogy a következő menzi után ő mondja hogy menjünk vizsgálatra.

Tündi
Vendég
 

 
 

Éva!
Nagyon örülök, hogy megtalálták a kismanót a pocidban Kép Drukkolok, hogy minden rendben legyen Kép

Kinga!
Nagyon remélem, hogy Te nem így fogsz járni, mint én Kép
Nagyon nem jött jól ez most nekem. Ráadásúl annyira rossz kedvem volt emiatt, hogy a párommal is csúnyán összevesztem Kép
Hidd el én is nagyon pesszimista vagyok, kezd már nagyon elegem lenni Kép Nincs kedvem semihez sem Kép De muszály valamennyire összeszednem magam estére, mert a lánykámnak ma van a 6. szülinapja és nem láthat egy depis anyucit sírni Kép

Lányok!
Nem is meséletem a múlt héten a lánykám közölte velem, hogy a babák egy Babamennyorszgban vannak és ők döntik el kinek a pocijába mennek és akkor ő most imátkozik, hogy az egyik az enyémbe jöjjön. Olyan édes volt rögtön el is sírtam magam Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Babus
Kristóf édike Kép A játékok szintén Kép
És nagyon örülök hogy már rendben vagy, apa meg majd egyszercsak nem bír már magával Kép

Tündi
Vendég
 


Annácska
Hát én is rögtön el tudnám sírni magam... Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi!
Én már annyit sírtam az utobbi időben, hogy már fájnak a szemeim Kép Mostanában nagyon nem jön össze semmi sem körülöttem Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Tündi,Stella
annyira sajnálom és ahogy Babus is írta:igazságtalan az élet!!!
Remélem majd sikerül feldolgozni valahogy de nagyon nehéz, és hosszabb folyamat.

Tündi megértelek hogy a múltkori baráti látogatás nem töltött el jó érzéssel, nálunk is volt ilyen szitu, én is hasonlóan reagáltam. Utána beszélgettünk a párommal ami nagyon-nagyon jól esett. Tényleg a férfiak másképpen vannak összerakva de ez jó mert képesek józanul gondolkozni, nálunk is én hajtom a baba projektet, tudom hogy a Férjem is nagyon szeretné de nem akarja hogy csak ekörül forogjon az életük és ebben igazat adok neki.Mivel én elég türelmetlen típus vagyok ezért úgy gondolom hogy talán itt akar türelemre tanítani az élet, hát legyen de előbb-utóbb csak sikerül!
Van egy olyan érzésem hogy ez a hónap nálunk sem úgy sül el ahogy kéne, sajna már én is produkálom a menzis tüneteimet, pedig olyan szépek voltak az eredmények!!! Pénteken sielés előtt voltam még vérvételem 20. napon na abból majd kiderül hogy mi nem stimmel!!! De hogy őszinte legyek már nem is nagyon érdekel!! Valahogy úgy érzem hogy nem ezen múlik hanem vmi máson amire mi nem tudunk hatni.
Majcsi, Judyt,
a sielés fantasztikus volt, annyira kikapcsoltam és lefáradtam !! Soha nem láttam még ennyi havat, egyszer-kétszer jó nagyot estem :o)
Évi,
örülök hogy minden rendben van!!!

Lányok,
jön a Húsvét vettem egy pár apróságot amivel kidekorálom a lakást ezt nagyon szeretem és már úgy várom hogy teleaggathatom tojásokkal és kiscsibékkel a konyhát meg a nappalit.

Bocsi hogy ilyen hosszú voltam
Kivi
kivi2
 
 


Zsófi!
Ez borzasztó.KépNagyon sajnálom.Kép

Annácska!
Nagyon sajnálom.Kép
Tényleg muszály lesz estére összeszedned magad.
Annamarinak nagyon sok boldog szülinapot kívánunk!!!

Tündi!
Tényleg igaza van Babusnak.Biztos, hogy nem akarja a párod a vizsgálatot hamarabb?
De abban is igazad lehet, hogy majd ő fogja kezdeményezni, és az mindkettőtöknek jobb lesz.

Stella!
Annyira sajnálom, amin most átmentek.Kép
Nem lehet könnyű.Kép

Évi!
Örülök, hogy minden rendben.Kép
Vigyázz magatokra!!!Kép

Kinga!
Drukkolok nagyon!!!!KépKép
Szerintem is csinálj még egy tesztet.

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!

Mi ez a depis hangulat, amikor itt a jó idő? Tessék arra gondolni, hogy eddig se volt gyerek és mégis milyen boldogan éltetek, önző módon. Kép

Nekem is azt mondta a férjem, hogy nem kell előre görcsölni, azon, hogy mi lesz, ha összejön és mi, ha nem. Majd az adott szituban kell dönteni.

Amúgy a síelés tök jó volt. Szuperül sütött a nap és klassz volt a hó. Legszívesebben most rögtön visszamennék.

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


sziasztok!

egy kis tanacsra lenne szuksegem. 33 eves leszek rovidesen, babazunk a parommal, nem regota igaz, ket honapja. Alap nogyogyi vizsgalat es huvelyi UH alapjan minden OK, peteres van, a ciklusom kvazi normalis, 31 napos. igazandibol azt nem tudom, hogy meddig probalkozzunk csak ugy? hany honap utan menjek el alapos , hormonos kivizsgalasra is, vagy celszerubb egybol egy meddosegi centrumban kezdeni az eletkor miatt?
jangi
 
 


Jangi
Én azt modnom, fél év, de a dokik többnyire ragaszkodnak az 1 évhez. Ha előbb szeretnétek vizsgálatokat, szerintem menjetek el a családtervezőbe, ott rögtön megcsinálnak minden vizsgálatot. Meddőségi? Hát 2 hónap után még nem beszélhetünk meddőségről,adjatok egy kis időt magatoknak. Életkor?.... Az egyik dolog ami szinte nem is számít...
Sok sikert!

Judyt
Biztos hogy nem akarja a vizsgálatot még. De ezt már elfogadtam, és próbálok bízni a következő 3-4 hónapban.
Hogy vagytok? Hogy telnek a napjaitok? Újabb alkotások? Kép

Kivi
Mintha rólam írtad volna a türelmetlenséget. Ebben nagyon egyezünk.

Tündi
Vendég
 


Sziasztok!

Látom mostanában csak rossz híreket kaptok és sajnos én sem tudok jó hírrel jönni.
Pár nap múlva csináltam egy másik tesztet, és azon már két erős csík volt. Olyan boldog voltam, de nem sokáig. Másnap elkezdtem barnázni, rohantam a dokihoz, aki utrot írt fel és azt mondta, hogy pihenjek sokat. Hát én fel sem keltem az ágyból, hogy minden rendben legyen a babóval, de csak egyre rosszabb lett, míg végül már véreztem és a doki csak azt tudta mondani, hogy sajnálja de elment a baba. Azóta csak sírok és sírok, és rettenetesen csalódott vagyok. Úgy érzem nekem már sosem lesz babám. Judit, megkérhetlek, hogy egy időre vegyél ki a táblázatból!
Most minden gyógyszert abbahagytam, újabb kivizsgálás hormonkép, de sajnos már nem tudok bízni benne, szegény férjem sajnálom, olyan boldog volt, és én még egy babát sem tudok adni nekiKép

Bocsi, de most nem tudok többet írni, és visszaolvasni sincs erőm. Most egy darabig nem jelentkezek, de drukkolok mindannyiótoknak!

Móni

Kép
móni23
 
 


Drága Móni!
Ez egyszerűen hihetetlen!!!! Ennyire rossz széria nem lehet! Vagy legalább enynire jónak kell következnie!
Nagyon nagyon sajnálom, őszintén! Igaziból gondoltam hogy baj van, mert nem jelentkeztél, ha minden oké lett volna már rég írtál volna Kép
Nem tudlak vígasztalni, tudom, csak annyit írnék, hogy teherbe tudsz esni, ezt már legalább tudjátok! Tudom hoyg most nagyon nehéz, de kérlek ne gondolj arra hogy még egy babát se tudsz adni a párodnak. Most hoyg pihenni kell, remélem felépül a lelked is, és újult erővel tudjátok folytatni, és visszatérni hozzánk! Mert én nagyon várlak vissza, addig is minden jót kívánok, és nagyon vigyázz magadra!!!!!
(Bocs, csak ennyi telt tőlem Kép)

Puszillak

Tündi
Vendég
 


Móni
Ez borzasztóKép Tényleg nem tudok mit írniKép Végre sikerül és...Kép
Átok ül most ezen a topikon.

Lányok, küldtem nektek egy kis vígasztaló e-mail-tKép, akinek nem, annak nem tudtam a címét (Kinga, Kivi)
Tudom, nem sokat számít, de mégisKép



Babus

Kép
babus2005
 
 


Koszonom mindenkinek a gyogyito energiakat. Sokat segitettek. Ilyen beteg tan meg sosem voltam. Mar majdnem 39fokos volt a lazam. Vegul Semicilint vagy micsodat kaptam. Azota nagyon lusti az Atti, remelem azert jol van. Meg most is eleg gyenge vagyok.

Stella, Tundi!
Iszonyatosan sajnalom. Most tenyleg azt hittem osszejott. Nem tudom mit irhatnek, ami vigaszt nyujtana.
Nagyon orulok, hogy megismertelek benneteket, nagyon jol ereztem magam! Koszonom!

Zsofi!
Borzasztoan sajnalom!

Annacska!
Kép

Moni!
Annyira sajnalom!

Babus!
Koszonom, megkaptam az emailt, nagyon koszonom a listat, sokat segit. Utolag boldog nevnapot Kristofnak.

Koszonom mindenkinek a pozitiv energiakat. Koszonom, hogy aggodtatok ertunk.

Puszi mindenkinek!
Remelem veget er mar ez a pechszeria!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok!

Egy ideje nem volt időm jönni, rengeteget tanultam a szóbeli vizsgámra. De erre nem számítottam, hogy ilyen sok rossz hír fogad. Kép

Stella, Móni, Zsófi!
Rettenetesen sajnálom amin keresztül mentetek, olyan hihetetlen, hogy ennyire nem akarnak ezek a babócák megmaradni. Kép Nagyon sok lelki erőt és kitartást kívánok!!!

Tündi!
Sajnálom, hogy most sem jött össze. Kép Kár hogy párod nem akarja még a vizsgálatokat, pedig neki aztán tényleg nem fájna.

Babus!
Kristófnak én is Boldog névnapot Kívánok!!! Kép És köszi az e-mail-t nagyon tetszettek a képek. Kép

Kinga!
Nagyon drukkolok nektek!!

Évi!
Nagyon örülök hogy meglett a baba, nagyon sokat gondoltam rád! Kellemes babásodást kívánok!! Kép

Velünk minden rendben, Vivien rettentő erősen rugdos, de nagyon jó érzés. Már alig várom, hogy 2 hét múlva menjünk UH-ra.
Tanácsot is szeretnék tőletek kérni, a legutóbbai vérvételen nagyon magas volt a koleszterin szintem, pedig nem eszem zsíros dolgokat. Nem tudnátok valami módszert ajánlani a csökkentésére?? Tea, diéta????

Judyt!
Légyszi javítsd ki a tábliban a koromat. Ma lettem 26 éves. Köszi

Nicol + Vivien

Kép
nicol
 
 


Boldog szulinapot Nicol!
jangi
 
 


Boldog szulinapot Nicol!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Boldog szülinapot Nicol!

És persze nem utolsó sorban: Boldog Névnapot Kristófka!

Hát ez elég nagy pech-széria! Lányok! Nem is tudok mit mondani! Annyira sajnálom!

De... Itt a TAVASZ! Jön a május is Kép!

Puszi Mindenkinek!

Kriszta

mohácska
 
 


Szép reggelt Jányok!
Remélem ma már semmi rossz hír nem fogad minket!

Móni!
Annyira sajnálom, gondoltuk, hogy már jelentkeztél volna. Nagyon vigyázz magadra!!!

Az én hőm ma reggel is 37.1, de utána megmértem mégegyszer és 37.0 lett!Bár ne mértem volna másodszor, most már olyan rossz!Na mindegy!Ma már a 32. napon vagyokKép!
Viszont képzeljétek, lehet, hogy lesz kiskutyánk, egy ici-pici LabradorKép!!!Húsvétkor fog megszületni, már annyira várom!A szomszédunk kérdezte meg, hogy majd nem kell-e egy kölyök, mert akkor kapunk!És mi pont Labradort szerettünk volna, bár a férjem a német juhászt is preferálta, de beleegyezett. Szóval, ha minden jól megy akkor 8 hét múlva (akkor lehet elvileg elhozni) lesz egy igazi kiskutyánk!Bocs, hogy ilyen hosszan írtam ezt le, de engem olyan boldoggá tett és gondoltam, most nagyon ráférne a topicunkra egy kis mosolyKép!

Kinga
Kinga79
 


Jó reggelt Mindenkinek Kép
Kinga Kép
Ez még szerintem nem számít. Drukkolok ezerrel!!!

Nikol Kép
Ugyan akkor születtetek a lányommal, csak húsz évvel korábban Kép Boldog szülinapot Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Nicol és AnnamariKép
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!KépKépKép


Kinga
Nagyon drukkolok!Kép 0,1 fok semmit se jelentKép


Judit, Nicol, Kriszta
Nektek is köszönjük a névnapi jókívánságokatKép



Babus+Kristóf, aki ma 7 hetesKép

Kép
babus2005
 
 


Babus Kép
Köszi és Kristófkának is boldog névnapot Kép
Te jó ég! Már 7 hete!!! Nem akarlak elkeseríteni, de mindjárt Te is ott fogsz tartani ahol én. Egyszerűen nem udom felfogni, hogy már 6 éve, hogy megszületett a lányom! Úgy rohan az idő Kép
Egyébként hogy vagytok? Tejcsid van rendesen? Kristófka végig alussza már az éjszakákat?

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Kinga
Nagyon irigyellek a kutyus miatt, jó hogy leírtad, jött egy kis öröm Kép Én is boldog lennék a gondolattól is hogy saját kutyusom lehetne Kép
Ez a hőesés nem is hőesés, ne add fel, drukkolok!

Nicol
Boldog szülinapot kívánok! Kép
Sikerültek a vizsgáid végül? Örülök hogy jól vagytok!

Babus
Én is köszi a mélt, nagyon jól esett! Kép

Tündi
Vendég
 


Annamari és Nicol!
Én is nagyon boldog szülinapot kívánok Nektek!Kép
Anamari,remélem kívántál VALAMIT, mikor elfújtad a gyertyákat!!!Kép

Tündi!
Már a gondolattól is olyan boldogok vagyunk, hogy lesz kutyusunk!A Férjem már a kutyaház helyét tervezgeti a kertben!Kicsit legalább kárpótól amíg nincs babánk, bár Norbi azt mondta, hogy ha lesz kutyánk, akkor tuti, hogy egy-kettőre sikerül a baba, érziKép!

Jányok!
Köszi, hogy így drukkoltokKép!!!

Babus!
Gratulálok a 7 hetes Kristófhoz, már majdnem 2 hónapos, repül az idő!!!KépNekem is írsz?
mladekkinga@freemail.hu
Köszi!!!

Kinga
Kinga79
 


Móni!
Nagyon sajnálom.Kép
Remélem minél hamarabb jelentkezel majd.

Nicol!


Kinga!
Jajj, de jó lesz a kiskutyi.Kép
Én is kedvelem a lablador kutyusokat.Kép

Mi tegnap voltunk UH-on.A fiúkkal minden rendben van, már 700 és 840 grammosak.Kép
Egy kicsit depis lettem tegnap, mert a dokim nagyon pedzegeti, hogy nemsokára be kell feküdnöm a kórházba.KépÉn nagyon nem szeretnék, mert nem bírom a bezártságot.Kép
Úgyhogy most inkább sokat fekszek, hogy minél később kelljen befeküdni.

EDINA!
Merre vagy?
Már lassan itt a szülés ideje!!!Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Nikol, Annamari
Kép Boldog szülinapot Kép

Kinga Kép
A labradorok, nagyon aranyos kutyák és olyan okosak is Kép És nagyon szeretik a gyerekeket Kép
Szerintem 0,1 fok csökkenés az semmi. Nagyon szorítok ++++++++++++++ Kép

Nekem is van jó hírem Kép Tegnap voltunk UH-on és mind akét oldalon van sok tüsző (8-10 db) és szépen nőnek is, 8-13 mm-esek. Doki bácsi nagyon elégdetett volt velük Kép Holnap megint megyek ellenőrzésre. Akkor talán kiderül mikor lesz a punkció. Már napi három szurit kapok, lassan sündisznó lesz belőlem Kép

wish
 
 


Wish!
De jó, örülök, hogy haladnak Nálatok a dolgok!KépAkkor van kb. 20 tüsző, nem semmi!!!

Judyt!
Örülök, hogy a Fiúk szépen rendben növögetnekKép!Ilyen hamar be kell feküdnöd?Azért mert ikrek, ugye?De ha az Ő szempontjukból ez jobb, akkor szerintem szívesen teszed!Kép

Kinga
Kinga79
 


Annácska
Köszi érdeklődésedKép Tejcsi változatlan, 80-100gr van egy-egy szopizásra, de Kristófkának ez kevés, így ki van pótolva 180gr-igKép
Az éjszakáink mindig szuperek voltak (kopp-koppKép), még egyetlen átvirrasztott éjszakánk nem voltKép
Kristófkánál kicsit korán kezdődik az éjszaka, este 7-kor fejezzük be a szopizást és ezután egészen hajnali 2-3-ig elalszikKép Nála ez az éjszakaKép, felébreszthetetlenül alszik ilyenkorKép, hajnalban aztán szopizik egyet, ilyenkor sokszor még pótlást se kér, és utána még elalszik reggel 6-igKép, akkor viszont menthetetlenül megkezdődik nála a nappal, délelőttönként már elég sokat ébren van, ilyenkor szoktunk elmenni babakocsizni, ma is másfél órát babakocsiztunkKép
(Ja, és helyrejöttek a babakocsi kerekeiKép, azóta egyetlen horpadás sincs rajtaKép)

Wish
Gratula a sok tüszőhözKép


Judyt
Nagyon nagyok már a srácaidKép
Mocorognak már nagyon?Kép


Kinga
Elküldtem neked is a mail-tKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a jókívánságokat!! Kép

Kinga!
Ne add fel!! Még így is nagyon jó a hőd! Kép

Annamari!
Neked is Boldog szülinapot! Kép

Tündi!
Igen sikerültek a vizsgák, az írásbeli összesített eredménye 3-as, a szóbelié 4-es. De már azt se bántam volna ha rosszabb, csak túl legyek rajta. Mostantól a lányommal akarok törődni, sétálni meg ilyesmit. Kép

Wish!
Ennyi tüszőt!!! Ebből baba kell hogy legyen! Nagyon drukkolok! Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Nicol & Annamari!!
Boldog szülinapot!

TündiKép
Remélem jobban vagy! Készülj a Húsvétra és a nyaralásra!

Móni, Zsófi
ELmondani nem tudom mennyire sajnálom!
Sajnos tudom milyen fájdalom, amin most átmentek! Remélem a legközelebbi sikeresebb lesz és egészségesen meg is fog születni!

Zsófi
Most biztosan nagyon rossz, hogy olyan messze vagy és nincs a közelben a dokid. Szerintem egy alapos kivizsgálásra el kéne menned. Nem tudom, hogy ez mennyire megoldható!
Drukkolok, hogy mielőbb fel tudj állni!

JudytKép
Én sem bírnám a kórházban! Pihizz sokat és beszéld meg a fiúkkal, hogy jól viselkedjenek és zárjanak be egyenlőre minden kaput!

JuditKép
Örülök, hogy jobban vagy!
És remélem Attival is minden rendben!
Vigyázz nagyon magatokra!

ÉviKép
Hát, ez a baba egy igazi Bond-gyerek! Így elbújni és a frászt hozni a mamira!!! Reméljük most már nem okoz több izgalmat és riodlamat!!!

WishKép
Igyál sok ásványvizet és egyél sok-sok fehérjét, nehogy hiperstimu legyen belőle (bár a Dávainál ezt kizártnak tartom)! Jó sok a tüsződ és szépen nőnek is!! Vigyázz magadra és kitartás a szurikhoz, most már biztos nem kell sok!

BabusKép
Nagy-nagy pusszancsot küldök Kristófkának!
Pusza Mindenkinek!
Stella

Kép
stella9
 
 


Jányok!
Én most kis időre búcsúzom, mert hétfőig nem dolgozom, így nem is tudok Hozzátok jönni!
Mindenkinek nagyon szép hétvégét kívánokKép!!!
Kérlek egy picit még drukkoljatok nekemKép!!!

Kinga
Kinga79
 


Helló !
Móni,Zsófi
nagyon-nagyon sajnálom, én már nem is tudom hogy mit írjak annyira elszomorító hogy ilyenek megtörténnek. Igen durván osztja most a pofonokat az élet!! Stella, Tündi, és most Ti!!
Na most nagyon utálom a gólyákat!!!
Mivel én beszerző vagyok már számtalanszor eszembejutott hogy egy VARÁZSPÁLCÁT kéne rendelenem és itt a topikban használnám a legsűrűbben!!

Nicol,
gratulálok a szülinapodhoz és vizsgáidhoz, nekem is hamarosan kezdődik a diliház, addig csak a melóhelyen kattanok meg. :o))

Kristófka,
boldog névnapot!! Jó lenne ha már küldenél magadról képeket mert régen láttunk nagy fiú!!

Wish,
de jó akkor ezek a tűszők szép dundira beérnek időre!! Szorítok!

Kinga!
De jó hogy lesz egy kutyusotok, ha nem emeleten laknánk mi is tartanánk!! Anyukáméknak van kettő, ha egy kicsit kiborulok akkor csak át kell menni hozzájuk és játszani velük mert annyira lekötik az embert hogy megfeledkezik minden bújáról-bajáról és csak a játék meg a sok nyál!! :o))

Judyt,
vigyázz magadra, és pihenjél !!

Évi,
na akkor meg volt az első bujócska, de kis rosszcsont babád van!! :o))

Annamari,
neked is boldog szülinapot!!

Tündi,
most teljesen leálltok a vizsgálatokkal, neked sem nézik a hormonokat tovább? Nálam kiderült a 20 napi vérvételből hogy a progim nagyon alacsony és ez nem igazán jó, most egy kicsit átszervezték a closty adagomat. Korábban kezdem el szedni és többet, bár ez majd csak a jövőhónap végén derül ki hogy mennyire használ.
Természetes úton erre nem lehet vhogy rásegíteni?

Stella,
most hogyan tovább? Nem lesz még egy vérvétel? Egy UH? Tegnap olvastam a nőklapjában hogy német?? orvosok felfedezték mivel lehet a lombik esélyét nővelni, hogy nem csak arra van szűkség hogy a megtermékenyített petesejtet visszaültessék hanem még plusz sperma folyadékot juttassanak a méhbe mert az olyan spec. reakciókat vált ki ami segít a megtapadásban. (bocsi ezt elég egyszerüen fogalmaztam, de holnap behozom az újságot és ott szépen bár röviden le van írva.)Úgy örültem ennek a hírnek, annyira szeretném ha Neked is sikerülne!!

jújjj ez nagyon hosszú lett, elnézést érte
Kivi
kivi2
 
 


Kivi

Tessék:Kép
Kép

Kép

Kép


Ilyen kis "csúnya" is tudok lenni, amikor hisztizekKép:
Kép




De elkészült a fotóalbum isKép, nem tökéletes még, van még mit finomítanom rajta, de addig is:
http://babanet.hu/album/main.php?album=3538


Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!Kép

Nagyon tetszett az albumodKép

Olyan édes Kristóf!!!Kép

És utólag is boldog névnapot nekiKép

Mea
mea
 
 


Nicol!Annamari!Kép

Boldog szülinapot utólag is!!!!Kép

Mea
mea
 
 


Babus,
akkora nagyot nőtt Kristófka hogy szinte nem ismerek rá!!!
Annyira kisfiús, és olyan szép!!
Napoztatod!?? :o) Gyönyörű barna színe van, bárcsak nekem lenne ilyen kreol bőröm.
Most sielés közben megégett az arcom, de nagyon így nem sokáig élvezhettem a barnaságot. Mert volt nagyon piros, és fájos, aztán csak piros, és most meg hámlik.!! :o))
Szeritem Kristófnak nem lesznek ilyen gondjai, mert jó kis bőre van. Sok-sok puszit küldök a buskijára!!

Majcsi,
tök jó volt az első sielés, persze nem az első nap mert akkor nagyon kikattantam, elfáradtam a sok újdonságtól, tanulástól de másnap délután már lemerészkedtem a kék pályán, a többi nap itt gyakoroltunk, egész jól ment a végére.(magamhoz képest :o), kicsit béna vagyok meg félős, + egy kis tériszony) :o))) Az volt a legjob az egészbe hogy annyira kikapcsolta az embert, nekem semmi más nem járt az agyamban csak az hogy most lecsússzak, testsúlyomat hova tegyem, hóeke, stb.
A környék meg csúcs gyönyörű volt!! HA a sielés nem jön be akkor már csak a hely miatt örül az ember.Jó volt a hó is 2 nap esett na akkor nagyon puha volt ekkor legjobb sielni,a köv. 3-4. nap melegedett az idő igy egy kicsit megolvadt a felszín, kása szerü lett, jobban tapadt.A cipőm jól feltörte a bokám körül a lábam, ami rohadtul fájt de a sok krém, és az izgalom feledtette.:o)) Hát én is húznék vissza Alpokba!! Ti merre voltatok?

Kivi
kivi2
 
 


Sziasztok!

Tegnap már nem ment el az üzim Kép

Judyt
Miért kell befeküdnöd ha minden rendben? Kép Mert ketten vannak?

Wish
Gratula a szép tüszőkhőz, remélem szépen tovább nőnek és sokat le tudnak majd szívni!

Nicol
Gratulálok az eredményeidhez, jól fog esni a pihenés ennyi tanulás után Kép Nincs új pocis képed? Kép

Kivi
Mi nem folytatjuk a vizsgálatokat, mert igazból még el sem kezdtük. Majd júniusban, ha addig nem élhetem meg a csodát. Természetes úton rásegíteni? Igen, lehet, természetesen szexelni kell Kép

Babus
Kristóf tényleg irtó sokat változott Kép Mintha legalább fél éves lenne már Kép

Stella
Hogy jobban vagyok-e? Tegnap amikor beszéltem a párommal telefonon még mindig elbőgtem magam. A cserepembe kaktusz van már, és most én is pont olyan vagyok mint egy kaktusz, erről a kollegáim regényt tudnának írni valószínüleg.
A húsvét most nagyon nem hiányzik, egyáltalán nincs kedvem a családdal "jópofizni", igazság szerint hetek óta felhívni is alig van kedvem őket Kép A nyaralást már nagyon várom de még odébb van, egyenlőre a wellness hétvége tartja bennem a lelket.

Kinga
Tudom már nem olvasod, de nagyon drukkolok neked!!!!!!

Tündi
Vendég
 


Kivi
A valóságban ennyire azért nem barna a kissrác, de tény, hogy jó színe van. A fura csak az, hogy apuci és én is hófehér bőrűek vagyunkKép


Mea
KösziKép


És egy ma reggeli kép a kis vasgyúróról:

Kép



Babus

Kép
babus2005
 
 


TündiKép
Azt hiszem értem ezt a kaktusz dolgot!
Én is ingerültebb vagyok a kelleténél. Csak az fáj, hogy ha utána bocsánatot kérek, akkor azt kapom vissza, hogy bunkó vagyok és, hogy nem kéne így vagy úgy viselkednem, csak azért, mert nekem "valami" nem sikerült.
Annyi tapintat és együttérzés sincs az emberekben, mint egy marék lepkében!
Bocsi, de pont ma kellett ezzel szembesülnöm. Hát, mit mondjak? Hiányzott, mint púposnak a lombo-hintó!
Pont tegnap jutott eszembe a Wellness hétvégétek.
Mikor mentek, tudjátok már?
A húsvéttal is hasonló a helyzet - semmi kedvem hozzá. És ha ilyen kényszer-szagú az egész, akkor tényleg nincs is semmi értelme!
No mindegy, ez van!
Remélem ennél már csak jobb lesz!

BabusKép
Mondtam már, hogy Kristófka ennivalóan gyönyörű?

Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok Lányok!

Eddig nem nagyon tudtam jönni és nem is akartam, mert annyi rossz dolog történt itt a topikban, hogy nem akrtam senki szívét fájdítani, meg nyavajogni. De most egy kis bíztatást kérek, mert nagyon el vagyok kenődve. Hétfőn megyek uh-ra és nagyon félek tőle. 7 hetes leszek, elméletileg kell, hogy halljunk már szívhangot, de én nagyon félek h nem fogunk, sőt... nem tudom miért ez a félelem, remélem csak a túlzott pesszimizmus, de már teljesen depi vagyok. Amikor kórházba voltam megjártam a poklok poklát és nem akarok megint padlóra kerülni, bőgni.
Kérlek, h szorítsatok nekem hétfőn délelőtt, drukkoljatok, h minden rendben legyen. Az is baj, h nincsen semmilyen tünetem (tudom, h Babus Neked sem volt Kép ), a hasam szokott két oldalt kicsit fájdogálni. Nincs semmi visszajelzés, csak az utro mellékhatásaként a jó kis szédülés, mondjuk az gáz eléggé. Bocsi, hogy ennyit parázok, de félek...
előre is köszi
Éva
évi79
 


Sziasztok!
Judyt Kép
Jaj, de sajnálom Kép Remélem minél később kell befeküdnöd. Pihenj minél többet!
Szép nagyon már a fiúk Kép Nevekkel hogy álltok?

Wish Kép
Gratula! Nagyon jó ez a sok tüsző Kép

Babus Kép
Nagyon rendes fiacskád van, hogy hagy éjjel pihenni Kép Este még apával is tudsz foglalkozni Kép Egyszerűen gyönyörű Kristófka, nagyon tetszik az album!!!

Nikol Kép
Nagyon ügyi vagy, gratulálok! Akkor most már tényleg tessék igazi kismaminak érezni magadat és csak a lánykáddal törődni Kép

Tündi Kép
Ne legyél ennyire rossz kedvű! Hidd el teljesen meg tudlak érteni és örjöngök egész héten Kép

Stella Kép
Sajnos az emberekben tényleg nincs egy szemernyi tapintat sem Kép Tőlem is majd minden nap megkérdezik, hogy mikor lesz már kistesója Annamarinak, mint ha én nem ezen dolgoznék már egy éve Kép Szerintem meg kell tanulnunk ezeket elengedni a fülünk mellett. Persze tudom, hogy ez nem könnyű!

Lányok!
A húsvéttel nekem is ugyan ez az érzésem. Kötelező mosolyogni, vidámnak lenni... miközben szívem szerint ki sem másznék az ágyamból és csak bőgnék.
Egyszónak is száz a vége, most már tényleg jó időknek kell jönnie! Süt a nap, virágoznak a fák... itt a tavasz Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Stella
Te szegény! Kép Nekem legalább a kollegáim jól tűrnek, a főnököm is, tényleg dícséretükre váljék. Amúgy elvagyok a melómmal, csak ne szóljanak hozzám és ne zaklassanak hülye kérdésekkel Kép
Ápr 1-3 lesz a wellnes Kép Annyiraaa de annyiraa várom már Kép Biztos hogy kipróbálom az összes fürdőt, rakás masszázst, kozmetikát, stb. Kép A szaunát persze kihagyjuk KépHúsvétot nem tudom kikerülni, ebben a hónapban pont ezért nem utaztunk anyuékhoz, hogy majd húsvétkor. Többieket és régen láttuk (anyósék, tesók), úgyhogy futjuk a tiszteletköröket, legalábbis részemről.
Igen, reméljük hoyg ennél már csak jobb lesz!

Babus
Nem adod kölcsön Stellának meg nekem Kristófot pár napra? Pár nap zavartalan kettecske apával KépKépKép Igérem, naponta kapsz képet róla Kép

Tündi
Vendég
 


ÉviKép
Próbálj meg megnyugodni! Ne idegeskedj, mert azzal nem teszel jót se magadnak, se a babának!
Szurkolunk neked, de most nagyon fontos, hogy próbálj megnyugodni, jó?

AnnácskaKép
Egyszer eljön a mi időnk is! Talán ott állnak a mi babáink is a december-januári újszülöttek között Kép!

TündiKép
Kölcsön Kristóf Kép, hihi, nagyon jó ötlet!
Mit szólsz hozzá, Babus?

Judyt, JuditKép
Hogy vagytok?
Fiúk mocorognak, Ti pihentek???

Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok!
Voltam Uh-on, A dokim nagyon aggódik, hogy túlstimulálodóm. Most 13 tüszűt számolt 13-18 mm-ig. Azt mondta holnaptól pihenjek, ne menjek sehova csak reggel egy vérvételre és hívjam fel ha túl magas a hormonszintem.
Szóval most bejöttem a munkahelyemre elrendezgetni a dolgaimat, aztán holnaptól pihi. Hétfőn meg punkció.
Nagyon izgulok.
Légyszi szorítsatok, hogy minden rendben legyen és ne stimulálódjak túl.

wish
 
 


Annácska
Kép Nem bántásképpen, de vak vezet világtalant? Kép Avagy bagoly mondja verbének hoyg nagyfejű? Kép Mi akik padlón vagyunk próbáljuk egymást vígasztalni(tudom, a többiek is akik nincsenek padlón! Kép), hoyg ne legyen a másik rosszkedvű, közben meg mi magunk sem értjük hogy is lehetne mosolygni ilyen helyzetben Kép De bízzál benne te is hogy lesz ez jobb is, csak összeszedjük magunkat valahogy valamikor!

Évi
Drukkolok neked nagyon hogy minden rendben legyen! Ne aggódj!!!!!! Neked most nagyon nyugiba kéne lenned! Kép

Tündi
Vendég
 


Wish
Neked is mennek a drukkok!!! Hétfőn punkció, szuper! Kép Akkor mikor lesz a transzfer? Jövő pénteken? Tessék megfogadni a dokibácsi tanácsát és PIHENNI!!!!! Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi
Már küldöm isKép
Ez a 3.napja már, hogy szinte semmit se alszik, éjszaka persze igen, de nappal nem. Nem pocakfájós, de most tuti a pocija fáj.
Ez tegnap történt: (jobbra a pelenkázószekrény, onnan lőtték kiKép)
Kép

Ez a kép gondolom sokat elárul. Nem tud szegény kakilni, ha meg segítek neki, ez lesz az eredmény. Tuti az a nő zabált be valamit, akitől a tejcsit kapjuk(mert mindig ugyanattól az anyukától kapjuk) Persze, örülök, hogy egyáltalán kapunk tejet, de most úgy megtekergetném a nyakát annak a nőszemélynek. Szegény Kristóf 3 napja üvölt, én is teljesen kimerültem, a tejcsi már rögtön meg is csappant. Most odáig jutottam, hogy készítek neki tápszert, életében először.Meglátjuk mi lesz.
Most is itt tombol a kezembenKép
Még mindig akarjátok???


Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus Kép
Igeeeeeeeeen, én akarom! Majd visszagondolok rá, hogy Te megmontad előre Kép

wish
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?