Új privát üzeneted érkezett!

Kisvicus!

Kérdezted, hogy hol lehet üvegtányért elérhető áron venni. Ha Pesten élsz, én láttam a Pólus Centerben az ún. 250.- Ft-os boltban mindenféle formában. Vagy van egy ugyan ilyen bolt a Rákóczi úton is, a Grand Hotel Hungária Szálló közelében, de a túloldalon.

Szia: Vali
váradi_vali
 
 


Szia!

Köszi a segítséget.

Üdv:Vicus
kissvicus
 
 


Sziasztok!
Most egy kicsit több időm volt, és ráértem nézelődni az alkotásaitok között. Hát mondhatom, hogy mindegyik nagyon szuper és komolyan irigykedem, hogy Ti már milyen jókat csináltatok.
Mindig adtok valamilyen ötletet, hogy mit csináljak meg, csak győzzek köztük válogatni.
Teljesen más téma, bocs, csak többen kérdeztétek:
A lányaim Lotti 5 éves múlt januárban, Noémi pedig májusban lesz 3 a kistesó pedig egyelőre kisbaba lesz, nem akarjuk tudni, hogy mi lesz.
Bocs a témaváltásért!
Jó alkotást mindenkinek!
Nolo
nolo
 
 

 
 

Sziasztok!

Biztos megint nagyon idiótát kérdezek, de pl. hol tudtátok megnézni Nolo kislányait? Mi az hogy a "profilom"-ban?!? Én pl. Sztigris oldalát sem tudom megnézni, mert mindig azt írja ki, hogy az oldal nem található. Béna vagyok és kész.....Kép Tünde
totne
 
 


Tünde, ha rákattintasz vkinek a nevére, ami kékkel vagy lilával van írva, bejön egy oldal, na az a profil! Nolo berakta a kislányai képét, tényleg nagyon arik, és a kistesó is biztos nagyon édes lesz! Minden jót kívánok hozzá! Sztigris oldala most nekem sem jön be, lehet az oldallal van vmi, nem vagy bénaKép
timtim
 
 


Köszi Timi!

Most nézegetlek bennőtöket, kivel is szoktam csevegni! Ez nagyon klassz!
Én is félegyházi vagyok ám, csak ide "kukáliába" jöttem férjhez. Azt hiszem, még látásból sem ismerjük egymást, de ez valszleg a köztünk lévő 9 év miatt van.Kép Talán a hugom?? De még ő is idősebb Nálad egy kicsit. Na, jól van. Örülök, hogy megosztottad velem a "Titkot"! Köszi: Tünde
totne
 
 


Ennek örömére én is megcsináltam /kép nélkül/ a profilomat...Kép
totne
 
 


Tünde örülök, hogy segíthettem! Kérdezz csak nyugodtanKép Milyen kicsi a világKép Hát így kép nélkül névről nekem sem vagy ismerős! Meg is kuksiztam a profilod, így azért jobb, több minden kiderül! Miért kép nélkül?
timtim
 
 


Miért? Amiért képet sem tudok felrakni: mert nincs gépem. Na jó, azért telefonos kép is lehetne, de az is csak a szomszédban van, körülményes... De igyekszem, igyekszem.Kép
Az a jó, hogy itt tanulok "netezni" is!
Amióta nem dolgozok, kezdek leépülni agyilag...
Pussz: Tünde
totne
 
 


Tünde biztos egyenesbe fogsz jönni! Amúgy ugyaígy állok én is! A képet meg kiváromKép
timtim
 
 


Sztigris! Gratula, nagyon jó ötleteket adtál a nagyon szépen elkészített képeiddel!

Májusi szülinaposok! Én kettő gyerekkel érkeznék a talira: Katinka és Barna is május 23-án született!!!

Ügyeskezűek: Tanultam egy új módszert -lehet, hogy nem is új, csak én gondolom annak???-
Nagyon megdícsértem egy keretet az egyik virágüzletben, és már azon voltam, hogy kölcsönkérem a csajtól- aki nevetve mesélte el, hogy nem a keretnek van ilyen klassz formája, hanem mielőtt beleönti a gipszet, beletesz a két sarkára egy-egy tuja ágat! Annyira jól mutat! Ha lesz időm kiprószálom, de addig is meg szerettem volna veletek osztani, hogy aki éppen gipsz közelében van és érdekli az újítás- nosza rajta!!!

Edit
anizs007
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a dicséreteket, nagyon jól estek!Kép Örülök, hogy sikerült valami újat kihoznomKép magamból, bár jól megizzadtam velük!Kép

Koda!
Nekem is az egyik kedvenc formám, igaz picit drágábban vettem 650-ért, de megérte!Kép

Ánizs!
Ezt én is kipróbálom!Kép
OFF:
Ja, és gyertek csak a buliba!Kép Ez tök jó lehet, hogy egy napon születtek a gyerkők! Nálunk csak kb. 2 óra választott el attól, hogy a nővérem 1. szülinapján érkezzek meg...pedig én aztán siettem, ahogy tudtam!Kép

ON:
Tünde, Timtim!
Utánanéztem a profilomba a honlapockámnak éshát bocsi, de egy "/" jellel többet hagytam a linkbe...mostmár müxik!Kép

Pussz
Sztigris
sztigris
 
 


Minden alkotó! Kép
Ügyik vagytok, nagyon szépek az új müvek!

Most v alamiért én is le vagyok lassulva, biztos ez már a tavaszi fáradtság. Kép
De azért elkövettem valamit:
http://www.babanet.hu/album/albumimages/675/118600.jpg
mian
 
 


Jöttem mutizni, ahogy igértem! Innentől az első négy kép, a többi csereszalvi, csak ide fértek el, mert a műves albumom betelet!
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=3144&page=1&image=118607
timtim
 
 


Sztigris!
Jártam a portálodon, gyönyörűeket alkottál. Adtál egy tippet citrongy ügyben a sok citromos képeddel. Köszi
üdv:Vali

Mian! ahhoz képest, hogy rajtad van a tavaszi fáradtság, gyönyörű képet kreáltál. Gratula!
pusz:Vali

Ha a férjem olyan állapotban lesz, én is mutizok egy pár dolgot, mert sajnos én béna vagyok a gépekhez.
váradi_vali
 
 


Hali csajok!

No mit nekem 4 nap, semmit sem csináltam... Kép
Pedig direkt nem is pakoltam el a motyeszt, hogy úgyis itt lessz ez a rengeteg szabadidő. De csak az ember idegeit borzolom a kupival Kép Most valahogy a varrásba vetettem bele magam, ma tök rendet raktam a gépem körül, és tanáltam két szivarosdobozt Kép Valahol a por alatt lapult Kép

Sztigris!
Megmondom az öszintét, mikor megláttam a képek cimeit, no mondom, má megint egy halom gyerekcucc (nekem annyira nem jönnek be) De boldog vagyok, hogy megnéztem őket, mert nagyon kis ötletesen feldobtad mindet!!!

Ánizs!
Majd mutizzál, ha öntessz ilyen ágas dolgot! Már én is gondoltam , hogy teszek valamit a gipszbe, de aszittem úgyse látszana...Ja meg prózaibb ötlet is volt, eggyik srác mondta hogy az autók karosszériáját is gipsszel javítják, csak tesznek bele papírt is hogy könnyebb legyen. Hát még ezt sem próbáltam ki...

Timtim!
Tök állat az utsó! Olyan nyári! Majd lessz benne kép is? Az valami fakeret ugyi?

Mian!
A tied meg tök térhatású! Olyan mintha akár meg is locsolhatnám azokat a fűszereket! Kép

Kép
krimo
 
 


Krimo kösziKép Igen fakeret, a közepén üveglappal, hátul pedig van kitámasztója, álló és fekvő képhez is jó, mert két egymás melletti oldalán is van helye a kitámasztónak! Remélem a barátnőmnek is tetszeni fog és kép is kerül bele! Névnapi ajándéka lesz a jegesmacis képpel együtt!

Ánizs én is kiváncsian várom az ötletes gipszkeretet! Én vhogy nem tudom elképzelni!

Mian a művön nem látszik a tavaszi fáradtságKép
timtim
 
 


Boldog márc.15-ét Mindenkinek!Kép
Sziasztok!
Megnéztem az alkotásokat, mindenkinek nagy-nagy gratula! Nagyon szép minden!
Timtim! A csereszalvijaid között találtam két macis koktélt, amit én nagyon szeretnék! Nem vehetném meg inkább? Mert a cseréimet nem tudom itt megmutatni még! Vagy esetleg talizhatnánk valahol, valamikor? Vagy Neked nincs esetleg konkrét keresett szalvid, hátha nekem megvan? Tanájjunk mán ki valamit..... Tünde
totne
 
 


Tünde írtam mailtKép
timtim
 
 


sziasztok!
Anyko! nagyon jó lett a levéltartókád is és a pzs. tartó is. Gratulálok...jártam a kisvakond oldalán is, nagyon aranyos jópogfa ötlet!Kép
Mian! nagyon szépeket alkottál te is, a lámpácskától teljesen odavagyok meg vissza. Az is nagyon tetszik, hogy mindent dekupálsz te is amit csak lehet, nagyon jó ötleteid vannak! Egy párat ha nem bánod el is lestem és alkalmazni is fogomKép
Totne! nekem nagyon tetszik így is a kép sorozatod, mert olyan guszta. Nagyon szeretem én is ezt a szalit-nem hiába olivásKép- és többen rendeltek is már ilyen képet tőlem. Csak így tovább! Nagyon ügyes vagy!
Nolo! Csak ismételni tudom saját magam...szép a borosdoboz! Nagyon izléásesen van megcsinálva neked is csak gratulálni tudok!Kép
Na ostanra esett le nekem, hogy ez nem is Mian alkotmányai hanem a vali művei!...ezer bocs nagyon restellem a dolgot...de az a lényeg hogy észrevettem!Kép De akkor is nagyon jók lettek!Kép
Stuci! Te pedig hoztad a formádat rendesen! Amit a társasághoz vágtál csillagos ötöst azt én most visszadobnám neked!Kép nagy nagy gratula!Kép
Timtim! Édesek a macikás képek a konyhai is nagyon szépen mutat! Te is nagyon ügyes vagy!Kép
Mian! most láttam a te művedet...hát állam megen leesett! Nagyon jó lett és igaza van Krimokának nagyon úgy néz ki mintha igazi lenne! Nagyon szép!Kép
Sztigris! Az ötleteid! Nagyon irigy vagyok ám! Hogy jut ilyen eszedbe 1általán? Olyan egyediek lettek így! Le a kalappal előtted hallod! Tetszik mind!Kép
No én meg nem csináltam semmit a 4 nap alatt mármint dekut nem...pedig úgy elterveztem, de hát ez van ha itthon a családolás megy!Kép Ideértek végre a mini gyöyörűséges dobozkái hála Jubi mesternek!Kép Mondjuk a lányaim úgy elkapkodták, hogy alig bírtam visszalopkodni tőlük!Kép Kodáék jöttek a cuccosért hozzánk és olyan gyönyörűségeket kaptam tőle amiről ti csak álmodozni fogto!Kép Olyan szép dobozt csinált, hogy úgy kellett összekaparnom magam az ájulástól! nagyon ügyi nekem nem fog sikerálni ilyen precizen összehozni az tuti. Jó nagy is sok kincset lehet bele rejtegetni! Aztán még képkeretet is kaptam és a két kis csajszim képét beletettük, nagyon bájos lett. sajna fotót majd csak később tudok mutizni az ajándékokról ha géphez jutunk...addig a fantáziátokra bízom a dolgot!Kép
Most menek vár a vasalás....
abby
abby
 
 


Timtim! Ment vissza levél!Kép
Abby! Köszi a kedves szavakat; amikor megjött postán ez a szalvi, egyből félretettem, hogy bármit-bárkinek, de végre ez az enyém lesz! S így is lett, pedig már volt rá jelentkező....
Tünde
totne
 
 


Sziasztok!

Hát igen, akinek volt ideje, az alkotott valami szépet a hosszú hétvégén, nem úgy mint én.

Mian!
Szeretném megkérdezni, hogy a domborhatás-ú alkotás az csak a festővászonnál működik?

Timtim!
Tök szép és ötletes a kereted, és szerintem biztos, hogy fog kerülni bele kép is.

További jó alkotást mindenkinek!

Nolo
nolo
 
 


Sziasztok!
Nekem is elment ez a 4 nap semmittevéssel,és ráadésul betegen is feküdtem a gyerekkel együtt.Előzőleg emlitettem 1-2 újat,most nem akarnám feltenni a portálra,ezért nézzétek el,hogy ide pöttyintem be.
Minden májusi jöhet!Nem fontos az a dátum,egyszerűen csak érdekes volt ennyi egy napon született csajszi+mindegyik kreativkodik.Na most megyek egy kicsit egerészni,meg ötletlopkodni engedelmetekkel.További jó hetet.Puszi:KataKépKépKép
tikiti
 
 


Szia Tikiti!

Nagyon tetszettek a legújabb műveid. Az lenne a kérdésem hozzád, hogy a fadobozt csak natúr krétáztad? Vagy van valami alapszíne? Nagyon tecc.

üdv.Vali
váradi_vali
 
 


Szia Vali!
Ez most csak natúr krétázva van,egyébként a fa dolgokat páccal szoktam kezelni,és arra a szalvi,de ezt a dobozt spec.a lányomnak csináltam a szülinapjára,ezért lett ilyen.A honlapomon van több fából készült tárgy is,esetleg nézd meg azokat is.Ötletnek sztem nem rosszak.Minden beképzeltség nélkül.http://www.gportal.hu/portal/tikiti Ja és köszi a dicséretet.Puszi:Kata
tikiti
 
 


Sziasztok Alkotók!

Most röviden csak annyit, hogy láttam minden remekművet és jövök majd vissza mindenkit részletesen megdícsérni, csak most sajna meló van.
De annyit már most mondhatok hogy lenyűgöző a kínálat ezért kell hosszabb idő, hogy mindenkit méltóan megdícsérhessek.

Tulajdonképpen most azért jöttem, hogy szóljak aki nem látta, hogy tettem fel új facuccokata gportálra, és a héten megyünk vásárolni, ha valakinek esetleg kellene belőle, ha lehet most szóljatok.

További szép napot! :-)
Pusza
Éva
minimaxi
 
 


Szia Lányok!
Először is köszönöm a dicséreteket Totne , Timtim Koda és Titiki!
Timtim, nekem is a képkeret tetszik a legjobban , nagyon kis helyes!De a képek is aranyosak! Kép
Sztigris, a tekis kép nagyon elvan találva, írtó jópofa a kerete!Kép
Kata, nagyon szép lett a dobozka, gondolom örült a Lányka neki! Kép
Mian drágám! Lassan nem gyözzük eltanulni Töled az újnál ujabb technikákat.Kép Ezt má megint , hogy csináltad? Nagyon érdekes! Kép
Ánizsom és mindenki, hogy mi mindent lehet a keretbe tenni öntéskor azt ez a keret is példázza, ebbe pl. dekorkavicsot szórtam, bár a képen ez alig látszik. Kép http://gportal.hu/picview.php?prt=22246&gid=144165&index=21
Az első képhez csak annyit ez a tojástartó dobozból dzsundzsázott papírmassé.KépMár kezdett büdösödni annyit áztattam és pépesítettem , de nem lehetett simábbra csinálni.Kép Na de sebaj, így legalább érdekesebb a textúrája.
Abbykém! Te meg csak ne dobálózz azzal a csillagos ötössel amit én ADTAM, ha akarsz adj nekem a saját készletedből. KépEgyébként is lebuktál! Mivel nem azt írtad, hogy úúúúúútálsz , így most tudom, hogy nem tetszik amit mutiztam.Kép Mostan igyekezhetek, hogy megint kivívjam az úúútálatod. Kép
Na ebből kifolyólag hoztam is pár darabot.Most egy helyre tettem mindet, hogy ne kelljen annyit kattyintani. Képhttp://gportal.hu/picview.php?prt=22246&gid=321683&index=1
Nálunk süt a nap, remélem mindekinek szép napja van, lesz! Puszi Nektek!!
Maxikám! Valamiért nem jön be az oldalad.Kép
Kép
szorgosstuci
 
 


Na idefigyu Stucinger kollegina!Kép
Most már aztán baromira úúútállllakkk!Kép Elhiszed e?! van képed ilyen alkotmányokkal ideállítani, amikor én nem találom azt a fránya vaci új doboz dekuragacsot?! Gondoltam jövök akkor lenyugszom egy kicsit majd neki fogok újból keresni...erre tessék te meg ilyenekkel sokkosz?! Tudod mit?! egysetetszikmosmánaztán!Kép De azért azt elárulhatnád a nagy utálat közepette hogy hogyan csináltad azt a nőcis képet hogy olyan jó kis sejtelmes lett?!
Tényleg szép idő van és olyan tavasz illatú a levegő...imádom!Kép
Stuci a barétod(unk) hogy van?....remélem minden rendben!
No megyek keresem tovább a dobozt amit olyan jól eldugtam a csajaim elől....
abby
abby
 
 


Na idefrigyu Abbycsek! Előszöris Stucinéni!Kép
Örülök, hogy végre ÚÚÚÚÚÚtálsz, az máááájótjelent!Kép
A ragacsot meg ne keresd akkor előkerül. Néha én is azt hiszem az én kéglim a Bermuda háromszögben lakik.Csak azt nem találom,amit tuti helyre teszek. Kép
A Lacink jól van! Köszöni , hogy aggósz érte! Már a Balcsin van és csinált egy halom képet. Kép
szorgosstuci
 
 


Stuci, nagyon is látszik a dekorkavics, ha nem mondod, hogy az, elkönyvelem vmi spéci festési tehcnikádnak!
Nálunk is van egy csomó tojástartó, de nem hiszem, hogy valaha is ilyen szépségekké alakulnának át! Nekem kifejezetten teccik, hogy nem sima a felszíne!
A többi nőcis kép is csudaklassz, és az utolsó néger nőszemély hűtőmágnes, de tuti gipszből van nem? Nagyon aranyosKép

Abby sok siekert a kereséshez! Ez nálam is elő szokott fordulni, csak én nem dugdosom seki elől, néha mégis úgy elteszem a dolgokat, hogy utánna alig találom megKép
timtim
 
 


LÁnyok! Gyönyörűek! Stucikám! Megint már mit műveltél?????? Gyönyörűek!Gyönyörűek!Gyönyörűek!!!
Mekkora az a keret, amibe a viktoriánus cicás csajt tetted??? Azért kérdezem, mert nekem is megvolt ez a kép- amíg most ebbe a gyönyörű hosszú hétvégébe el nem szállt a vinyóm (illetve Barna vinyója otthon) - nem ismerős??????

Úgyhogy elszálltak a gyönyörű képeim is! Most szedegetem össze őket megint! De a női portré nem volt a viktoriánus képek között!
Tudom ,hogy lejmolásnak számít, de ha nagyon szépen megkérlek, átdobod nekem emilkében a portrét???? Edit
anizs007
 
 


Na itt vagyok megenst:-)

Sztigris!
szuperek a képeid, nagyon jók a keretek, és persze a No1 a Teki :-))))

Mian!
A többiek már elhasználták a felsőfokokat, így aztán nekem már csak az maradt, hogy tátom a szám:-)
Gyönyörű az a kép:-))))
Az is a tavaszi fáradtság következménye, hogy nem írsz mostanában? :-(

Timtim !
Nekem most a keret és az a lila virágos kép jön be jobban, azok teccenek nagyon :-)

Vali!
Párodnak jobbulást, neked meg alkotókedvet, hogy megint ámulhassunk :-)

Tiki Kata!

Nagyon szupi a dobozka, szép a rózsás dekor, és nagyon jó a kréta rajta:-))))
Na és persze nagyon tuti a köcsög alkotás is pláne, hogy olyan jó kis tavaszi virágos csalogató :-)

Stuci néni :-))))
Esmételten csak sárgulok az irígységtől, hogy miért nem tudok én ennyire szépséges képeket csinyálni:-(
Annyira tökéletes és egyedi amit csinálsz, hogy most is csak meghajolni tudok előtte :-)
A színesbőrű szakácsnéni (remélem ezzel így nem sértek senkit :-)), valami fantörpikus.:-)
Szóval, ha Abby útálatát nem érzed eléggé akkor azt azért remélem igen hogy irígyellek :-))) Meg aztán én közelebb is vagyok tehát hamarabb odaérnek az irígységhullámok:-)))


Na reménylem nem hagytam ki senkit, megyek lefotózom a hétvégi termést, meg befejezem a félig kész cuccokat és majd jövök mutogatós nénit jáccani :-)
Éva
minimaxi
 
 


Ánizsom! Hát már hogy a viharba ne küldeném ? Tudod, hogy Neked mindent! KépEgyébként én is a portálodon lévő valamelyik oldalról vettem le. Kép

Timtim! Igen az az az új öntőforma, csak nem találok akkora mágnest ami a hűtőn tartaná. Kép
Gondoltam nem árt itthon egy néger szakácsnő! Kép
Csak nyugodtan fogjál hozzá feldolgozni a tojidobozokat!KépMajd még én is próbálkozom , hogy szebb formákat hozzak ki belőle. Ez csak olyan próba-cseresznye volt. Kép
szorgosstuci
 
 


sziasztok!

Az újaknak üdvözlet Kép

Én sem unatkoztam ám a hétvégénKép
Két Barátosnémnak tartottam tovább- (vagy elő-)képzést dekupliból, sőt, ide is megpróbálom becsábítani őketKép

Minden kedves aktív dekuplisnak gratula!!! Nagyon ügyik vagytok!!
Kép

Pussz nektek:
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sziasztok!
Itt mindenki nagyon ügyesKép, én meg fáradtKép.
Ha lesz 1 kis időm, erőm, én is mutizok, addig is gyönyörködöm mester-munkáitokban. Minden nagyon szép, talán a legjobban a homokos köcsög tetszik. -na ezt jól leírtam...Kép bocsika
Stuci! megkaptam ám a formákat, nagyon jók!
Anna
annaa
1133
 
 


Lego vásár!!! Kép

http://www.cora.hu/pages/husvet/vegyesip/20kiemelt.htm


Csak kis lego van, abból is csak kockák, de az mindenféle méretben és színben. Extra szinek nincsenek, narancssárga, átlátszó és speciális elemek sem.


BCsKata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Hahó! Stucim!
Na majd jól elmondod nekem eztet a tojástartó ügyletet, ha eccer felmegyek a köcsögöké! Tök jó az a dobozkaféleség belőlle.
Ügyi vót megint mindenki!
Tiki hozzád még menek majd dobozt kukkolni KépAz enyimek még itt árválkodnak.
Ti mi a szösszenettel ragasztotok üvegre? Most szétcincáltam egy dobozt amiben volt egy tükör, és arra próbáltam plextolal rávinni szalit, de nyil-nyul-nyál....
no menek, mert csak megtűrt személy vagyok a gépnél...

Kép
krimo
 
 


Sziasztok!
Mindenki olyan szépet csinált, és én csak csatlakozni tudok az előttem szólók dícséreteihez, hogy nagyon szépek!!!!

Szia Szorgosstuci!
Igaz, hogy én még nagyon új vagyok itt, de megkérhetlek, hogy írj bővebben valamit a tojástartós akciódról?
Köszi
Nolo
nolo
 
 


SziasztokKép

Stuci néniKép
Ha azonnal nem írja le a tojástartós dobozok elkészítését, magázni és csókolomozni fogom!Kép Annyira szuperek lettek, hogy nem is igaz! Látom mások is követelik a leírástKép

AbbyKép
Esküszöm, hogy nem én raktam el a ragacsotKép
Nem veled találkozott véletlenül anyukám a vásosban?? A leírás rád illetKép

TikitiKép
A fehér kasód mivel van lekenve? csak mert olyan szuper rücskösnek néz ki!

A mi ünnepünk nem telt valami fényesen. A férjemhez az ügyeletet kellett kihívni, mert vesegörcse volt. A fürdőszobában fetrenget és ki sem tudott jönni, mert közben meg folyamatosan hányt....remélem nektek jobban telta szünnap!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!
remélem azért már jobban vagytok :-)Az empátiám teljes, ugyanis valaha többször is sikerült hasonlót átélnem:-(
Gyógyuljon meg a férjed gyorsan.
minimaxi
 
 


Koda!
Meglepődsz mindjárt.Diszperzit,csak egy kicsit bedöglött szegény,és nem tudtam rendesen átszűrni,ezért darabos maradt,ebbe kevertem szinezőt,"aztán nesze kaspó,olyan leszel amilyen "felkiáltással kentem,szalvi,és im a végeredmény.Semmi extra,bár van olyan kaspóm ami simán kőhatású festék,szalvi nélkül kiváncsiságból,milyen lesz,csak nem fényképeztem le,most megteszem,és feldobom majd a gportálra.Fog.sincs milyen szalvit tegyek rá.Ötletek?Pusza:Kata.
Ui.Párodnak jobbulást,nem irigylem szegényt,bár nekünk még nem volt ilyenünk.
tikiti
 
 


Sziasztok!
Koda! Én is írni akartam, hogy milyen nagy fiú ez a Marci mert már a városba jár csajozni!Kép))
Párodnak jobbulást...1szer már nekünk is menni kellett a kórházba Beruval, pont pocakos voltam Hangussal és évnyitóra kellett volna mennem...félig ott is voltam meg a kórházban is...megértelek, hogy szörnyű volt. Többet ne is legyen!
Most csak ennyi mert megyünk Hangusért az oviba.
Ja!Minikém! Olyan jól jártam a replakk tippeddel! Hála érte örökkön örökké!Kép Mindig úgy kezdi,hogy félek semmi nem lesz belőle...aztán a végére mindig tökéletes! Most az 1ik dobozka járt így...majd mutizom ha elkészült!
abby
abby
 
 


Koda Drága!
Gábornak jobbulást!!!

Stuci!
Nekem is nagyon bejöttek a tojástartósok.... papírmasé netán??

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Szia Lányok!

A tojisdobozt apróra tipkodni, vízbe áztatni, másnap leturmixolni,tapragival bekeverni , még egy nap áztatás,többszöri kutyulás, sürű szitán a vizet kirázogatni.Elméletileg egy tálat kibélelni folpackal és belesimítani a szószt.
Én kívülről vontam be a vajasdobozt és a tetejét. egy napig száradt a radiátoron és kivettem a formát , másnapra teljesen száraz lett.Akril festékkel alapozva , szali és kréta van rajta.
Speciel a tapragit kifelejtettem , de így is jól tartja magát. Kép

Kodám! Jobbulást Apának!
szorgosstuci
 
 


Ánizs!
Mi van azzal a tujaággal?Ki kell szedni belQlle, vagy bennemarad?Nagyon érdekel, ha csináltál ugye megmutatod?

Sztigris!
Hogy van az a tekis képkeret?

Melinda
adnilem
 
 


Szia Koda!
Jobbulást a párodnak!
Nolo
nolo
 
 


Kedves, aranyos Lányok!

Nagyon köszönöm, Gábor már jól van. Most gyógyszert szed megelőzésre, de már minden okéKép Köszi, hogy gondoltatok ránk!

Öntöttem képeket! Kb. fél éve nem nyúltam gipszehez, de most megirigyeltem a képeiteketKép Úgyhogy most a nagyszobába készítek 3 db képecskét. majd sorba mutatom őket, ahogy készülnek.

jaj..Marci most hányt a konyhába..Mi van ilyenkor...

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


KOda!

Jobbulást a családnak!!! Ugye nem estek ágynak ilyen szép időben??? Kép

Lányok!
Ma ér véget a szavazás! Kép 120-an szavaztak eddig! Ez nem rossz! Kép
Vasárnap eredményhírdetés! Kép Utána pedig hamarosan kezdődik a rózsás pályázat! Sajnos nem sikerült még szponzort találni, de nem adom fel!
A nagyobb boltok, akik jelen vannak a neten is, még válaszra sem méltattak! Kép Na de nem keseredem el!

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


OFF:
Szia Koda!

Nem volt még nálatok ilyesmi? Kanalanként üres tea még ma, utána holnap lehet sóba-víze krumplit és répát adni, szintén csak kanalanként.
Bár lehet, hogy mostanra már túl vagytok az orvoson, de az a lényeg, hogy a folyadék benne maradjon, főleg ha hasmenése is van.
Jobbulást, Mona
kyra
 
 


Sziatok! Kép
nem tudtam visszaolvasni, mert csomagolok 1000-el! Holnap irány M.o!!!!! Kép
Amint visszaértem, (az még húsvét elött!) mindenkit meg fogok dícsérni, akit illet.
Gyorsan azért még mutizok, mert ezt is viszem haza, aztán már nem lesz mód!
http://www.babanet.hu/album/albumimages/675/119575.jpg
Puszi, legyetek jók és alkossatok!!
mian
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?