Új privát üzeneted érkezett!

Lányok!

Közben sikerült beszélnem Évivel, és megint más a felállás...
Szóval most újracsak nem találják a Babót... A hormon közben termelődik folyamatosan, szóval tuti a terhesség. Eddig úgy volt, hogy a méhnyak csatornában van, ami veszélyes lehet, de ma már nem látták ott. Valszeg nem is az embrió volt ott. Szóval újra csak keresik....
Sajnos az is lehet, hogy bárhol lesz a hasüregben, viszont megvan az esély, hogy méhen belül, és jó helyen van.
Remélem ez utóbbi, úgyhogy újra megy a drukk ezerrel!!!!!!

Sziasztok!

Viki
vikó
 
 


Sziasztok!

Viki
Köszi az infót. Reméltem hogy jobb hírrel jössz Kép Nagyon sajnálom, ami Évivel történik!
Neked pedig gratula a pocaklakóhoz! Kép

Edina
Oltári nagy pocakod van! Kép Te legalább elmondhatod Vikinek ha nagy lesz hogy bizony ott volt az esküvőtökön Kép Gratulálok és sok boldogságot kívánok nektek!

Mea
Jó volt nézni az albumodat, csak úgy sugárzik belőle a boldogság és életerő (amit én nem mondhatok el most magamról Kép). Tényleg nagyon kedves, meleg otthonotok van, jó helye lesz a babátoknak ott Kép A pocid meg ha nem írod oda hogy nem a baba miatt van akkor nem is lehetne tudni Kép

Móni!!!!!
Mi a helyzet? Csináltál még egy tesztet? Izgulok érted nagyon!

Judyt
Raktál már fel új képet a pasikról? Kép 4 centis talpacskák, hát ez nagyon édi Kép

Tündi
Vendég
 


Edina Kép

Huu, el is felejtettem gratulalni az eskuvohoz! Pedig megneztem am a fenykepeiteket! Sok boldogsagot! Kép

Vikó Kép

Remelem jo helyen lapul a babo, csak meg szegyenlos... Nagyon szoritunk Evinek!

Gyongyi

bgy
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!
Itt vannak a képek a fiúkról (22 hetesen):
http://www.babanet.hu/album/main.php?1&album=4265&page=2

Stella!
Nagyon drukkolok nektek!!!
Vigyázz magatokra!!!

Évi!
Remélem minden rendben lesz.Kép
Nagyon szorítok!!!!Kép

Vikó!
Köszike, hogy tájékoztatsz minket.Kép

Móni!
Teszt??????

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt
Nagyon-nagyon jók a képekKépKépKép Az egyik kissrác tényleg nagyon bepózoltKép

Stella
Olyan jó, hogy ilyen jókedvű vagyKép Ez biztos, hogy rengeteget segítKép
További drukkok mennekKép

Vikó és Évi
Nagyon sajnálomKép De reménykedjünk, hátha mégis jó helyen va a pocaklakóKép Mennek a drukkokKép

Edina
Gratula az esküvőhözKép


Nekünk 3 húzós nap áll mögöttünk, Kristófka teljesen felpörgött, kora reggeltől késő estig szinte egyfolytában ébren volt és pityergett. Tegnap már jól megbabakocsiztattam, talán ez segített, így délután óta már úgy ahogy nyugi van.
Szerencsére éjszakára mindig szüneteltette a balhét (este 7-8-tól reggel 6-ig alszik egyhuzamban, megszakítva egy hajnali gyors szopival, ilyenkor még pótlást se kér), ennek ellenére én már napok óta nem tudok visszaaludni a hajnali 2-3 óra körüli szopi után, egészen reggel 6 körülig kínlódok az elalvással, pedig álmos vagyok, mégse tudok elaludni. Mire pedig elaludnék, ébreszt a kis drágám, hogy "anyu kivilágosodott, keljünk gyorsan!" Próbáltuk átverni a lehúzott redőnnyel, de semmi sem segít, reggel 6-kor menthetetlenül megkezdődik a buliKép

Amúgy ez az 1 hónapos kor egész nagy változást hozott Kristófka viselkedésébenKép Már nem olyan "babás", már nem csak enni és aludni akar, hanem igényli, hogy foglalkozzunk vele. Furfangos, mert rájött, hogy anyunál mindig számíthat egy kis kényeztetésreKép Nekem ugyanis sose alszik el evés után, akár órákig se (olyan, hogy evés után beájulás?! Olyan már nálunk nem létezik), viszont ha apuci van vele itthon, 10-15 perc után azért nagy nehezen bealszik. És rájöttem az okára: kihasználja, hogy én minden egyes hangjára futok hozzá, elég egy nyöszörgés és anyu már a helyszínen van. Viszont apuci csak akkor megy be hozzá, ha már keservesen sír, 1-2 felsírással nem foglalkozik, Kristófka pedig egy idő után feladja és elalszik.
De elég már a hangom is. A múltkor apuci egyedül fürdette Kristófot, míg én kutyussétáztam. Mikor beléptem a lakásba, síri csend volt. Beköszöntem nekik, és azonnal rázendített a srác. Gondolta megjött a mami, lehet kajálni, most már ne húzzuk tovább az időt a fürdéssel

Ja, és ma megvolt az első gőgicsélős nevetésünkKép Nagyon tündéri voltKép Épp a karomban volt, megszólalt a telefon, talán ez tetszett neki, mire elkezdett nevetni (nem mosolyogni!) és közben vagy 10-20mp-ig gagyarászott nagy boldoganKép
Utána pedig az ágyikójába betettem mellé a zenélős bociját,(szándékosan nem arra, amerre nézett, hanem a másik oldalára), meghallotta, hogy zenél és átfordította a zene irányába a fejét és nevetett egyetKép Nagyon édi voltKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok Jányok!

Edina!
Gratulálok!!!KépMegnéztem a képeket, még verset is mondtatok, nem semmi!Mi annak idején nem vállalkoztunk ilyen "nagy" feladatra, nagyon izgultunk:I!Szép nagy pocid van!Kép

Évi!
Nagyon szorítok Neked!

Mea!
Megnéztem a fényképeket, látszik, hogy nagyon boldog kismami vagy, annyira aranyosak vagytok a képekenKép!

Tündi,Annácska!
Hogy vannak a Hármasfogatos társaimKép?Készen álltok a zebracsorda fogadására?Már csak "pár" nap!!!Estleg éreztek már valamit?

Móni!
Ugye már teszteltél?Jelentkezz légyszi......!

Babus!
Hogy vagy?Még nem jöttél Hozzánk!Sétálgattok a városban?Vagy éppen ebédel a nagyfiú?Várunk...Kép!

Stella!
Kérlek nagyon óvatosan dolgozz, ne emelj semmit és nagyon vigyázz magatokra!!!Kép

Kinga
Kinga79
 


Kinga
Aranyos vagy, hogy hiányoltálKép Valószínűleg épp egyszerre írtunk az előbbKép
Ma sajna nem tudtunk babakocsizni menni, mert itt nálunk nagyon hideg és szeles idő vanKép Talán majd holnapKép
Ja, és visszahorpadt (vagyis kihorpadtKép, vagy hogy mondjam) a babakocsink kerekeKép, és a tegnapi 30 perces sétától se lettek rajta újabb horpadásokKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Kinga Kép
Már nagyon várom a hétvégét, végre megtudom mi lett az eredménye ennek a hónapnak. Még nem érzek semmit, bár nem túl optimistán állok a dolgokhoz.
Drukkolok nagyon Neked is meg Tündinek is Kép

Éva Kép
Nagyon-nagyon drukkolok, hogy megtalálják jó helyen a picit. Küldök neked rengeteg ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ energiát Kép

Lányok!
Most rohanok a haza, de holnap jövök.
Puszi Mindenkinek

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


SziasztokKép

Köszönjük szépen a dicséreteket!!!!!
Mint poci mint az esküvőt illetőenKép

Kinga: Mi is nagyon izgultunk,a versben bele is zavarodtunk, pedig csak ismételni kellett volna amit a nőci mondKép

Tündi: Olyan érdekes mindenki azt mondja hogy már "hatalmas" a pocimKép
De mi a párommal már nem láttjuk annyira a pocinövekedés!!!!

Stella: Tényleg nagyon vigyázz magadra
csak óvatosan!!!!!!!!!!!!

Judit: Nagyon jók lettek a képek
Mostmár tuti biztos hogy kisfiúk!!
Nevek?
Gondolkoztatok már rajta?

Vikó és Évi: Nagyon-nagyon DRUKKOLOK!!!!!!!!!

Babus: Te a kisruhákat mosogépben mostad ki??
Vagy csak úgy kézközt?
Használtál öblítőt?
ja még valami, a baldachint meg az ágyneműt lehet gépben mosni nem megy össze a benne lévő anyg?
(Most hirtelen nem tudom milyen van benne)

Tényleg lányok!!!!!!!
A körülöttem lévők azt mondják hogy március végére meg lesz a babámKép

De nincsen tel.számom akitől üzenhetnék ha elindultak a nagy dolgokKép))

Kép

Kép
edinka
 
 


Edina
Én mosógépben mosom a babaruhákat (a plüss anyagú ruhákat kifordítva), 40 fokon, kímélő programmal. Mosószernek valamilyen folyékony mosószert használj, én a Perwoll-t használom. Öblítőt is használok, én speciel a Silan sensitive-t szeretemKép
A baldachint egyszer már mostuk mosógépben, semmi baja nem lett, az ágyneműt pedig eltettem, mert nem is használjuk. Párnát ugye úgyse használhatnak az újszülöttek, a takaró pedig óriási egy ilyen pici babának, úgyhogy Kristófka egy kis plüss takaróval van betakarva, amit pedig egyszerűen ki tudok mosni a mosógépben.
Majd ha nagyobb lesz, áttérünk az ágyneműreKép De szerintem mosható az is mosógépben, a miénk is egyben van a bélésével, és azt mondták a boltban, hogy olyan anyagból van, ami mosható. Hát majd egyszer kiderül. Bár az még hagyján, hogy mosható, de hogy lehet így kivasalni?!

Edina
Én elküldöm neked mail-ben a számomKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus:
Ok várom a számodat és majd neked küldöm
az sms-t ha eljön a nagy NAPKép)))

Köszi a tanácsokat ruha ügyben lassan majd készülődünk!!!!
Szerinted az nem baj ha mostanában nem igazán érzem a rugásokat, inkább csak ilyen forgolódás,helyeszkedést, érzek????
Meg hogy majd ki nyomja magát a hasamon, tök muris olyan alkzatot vesz fel olyankor a hasamKép))

Kép

Kép
edinka
 
 


Sziasztok!Kép

Judyt!Annácska!Tündi!Kinga!Kép

Köszönöm, aranyosak vagytok.
Itt mindig dicsérjük egymást és ez olyan jól esikKép

Évi!

Nagyon drukkolok, hogy jó helyen legyen a kis babó!!!Kép

Judyt!Kép

Édesek a srácokKép meglestem őket.

Stella!Kép

Nagyon szorítom a kezed és minden rendben lesz most! Pozitívnek kell lennie a tesztednek, igazán megérdemelnétek márKép
Szívből kívánom Nektek!!!

Tündi!Annácska! Többiek, akik babóra vártok!Kép

Nagyon nagyon drukkolok a mihamarabbi babásodásért és hogy minnél hamarabb Ti is albumot készíthessetek nekünkKép

Én ma ruhatáramat rendeztem át, kivettem mindent ami kicsi(nadrágok) lett és felsők, amik nem igazán kényelmesek ill. rövidkék.
Jó nagy munka voltKép de megérte így látom mi jó még(2-3 nadrág) és a felsőim közül párKép

Amit igazából venni szeretnék az egy világoskék vékonyabb kismamafarmer, ha láttok ilyet valahol szóljatok nekem!Kép (8-as méret)

Mást nem nagyon szeretnék, max. egy lenvászon terhesnacit még nyáron.
Kismamafelsőm meg van 3 db márKép, egyébként Corában vettem, pamutok, egy lenvászon és kb. 3000/4000 volt darabja.
Szerintem ez nem vészes ár.Jó dolgokat lehet kifogni ott szerintem.
Voltak nagyon jó nacik is csak nagyobb méretben.

Puszi mindenkinek!!!

Bocsánat, hogygényt írtam

Mea
mea
 
 


Babus, írtam mailtKép

Mea
mea
 
 


Gyöngyi!
Majd gyere az ikres topikba is, mert Doris már hiányol.Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Tündi,
sajna csak most kerültem netközelbe. Ne haragudj ha a legutóbbi üzimel megbántottalak a lombik szakrendeléssel. Csak azért írtam mert én így utólag már bánom hogy túl sokat vártam azzal hogy a meddőséghez igazán értő szakemberhez forduljak mert a sima nőgyogyim sajna túl mélyen nem volt elmerülve a témában. A lombik rendelésen nem csak lombik van hanem minden egyéb vizsgálat is. Ugye nem haragszol rámKépKép
Stella,
nagyon szorítok! Most sikerülni fog!!! Legalább valaki örül a hányingernek! Mert engem bizony már róka koma is rendszeresen látogat! És azt mondják még kb 4-5 hétig kell elviselnem. De mindent a pocaklakóért!
Sziasztok,
Tim
tim74
 
 


Edina
A végefelé már kevesebbet mozognak a babák, mert nagyon gyorsan nőnek és egyre kevesebb a helyük.
Tudod én is milyen sokat aggódtam Kristófka kevés mozgása miatt.

Elküldtem a számom.

Mea
Megkaptam a mail-t, majd igyekszem írniKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Edina Kép
Gartula az eskövőhöz Kép

Stella!
Nagyon-nagyon szorítok Nektek Kép

Judyt Kép
Édesek a fiúk Kép

Nálam egész nap melő hegyek Kép, ennyit a lightosabb munkáról.
Ma kellett volna megjönnie és sehol semmi Kép Tiszta ideg vagyok. Elkezdhetnénk a lombikot, erre késik a mensim. Ez az én formám...
A párom szerint ne idegeskedjek pár nap már igazán nem számít. Ez tök igaz, de azért én már nagyon kezdeném. Rég vártam ennyire, hogy megjöjjön Kép
Küldjetek mensihozókat légyszi...
Azt se bánom ha egész éjjel nem alszom a görcsöktől, csak vághassunk már bele Kép

Wish

wish
 
 


Babus2005

Gyönyörű szép kisbabád van! Nem gyöztem nézegetni a képen... És milyen iciri-piciri apróság!

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Sziasztok!

ma kaptam meg a repesztőszurit 3db 19mm tüszőm van a méhnyálkahártyám 8mm és szerdán lesz az inszemináció.Nagyon reménykedek benne,bár tudom az elsőnek nem sok esélye van ,de hátha...

Mindenkinek minden jót és szépet!!!!!

Viki
Vendég
 


Viki
Szerdára mennek a drukkokKép


KagylóKép
Köszi a dícséretetKép De már nem is olyan piciKép Már 3700grKép


Teszek fel újabb képeket, ma este készültek, hamizás utánKép (az arcocskáján lévő anyatejes kiütésektől tekintsetek elKép)


Kép

Kép



Babus

Kép
babus2005
 
 


Szép reggelt Mindenkinek!

Babus!
Hogy Kristóf mekkorát nőtt, hihetetlen, a szemecskéit pedig már jó nagyra nyitja és milyen értelmesen nézKép!!!
Örülök, hogy "megjavult" a babakocsitok, akkor nem is viszitek vissza Pestre?

Annácska!
Miért nem vagy optimista ezzel a hónappal?Neked is lebetegedett a Férjed pont akkor, mert az enyém igenKép!Jó, mi?Vagy csak nem akarod beleélni magad semmibe?Én nagyon drukkolokNeked és Tündinek!Ha csak az egyikünknek sikerülne a Hármasfogatból, szerintem az is óriási öröm lenne mindhármunknak!

Edina!
Milyen hihetetlen, hogy nemsokára már Babus írja nekünk az Edina Híradót a babád születéséről, csakhogy ez már nem az Ő szülése leszKép, repül az idő!!!

Vikimi!
Szerdán minden ++++++++++++++++energiámat küldöm Feléd!!!Kép

Mea!
Olyan jó lenne, ha már én szortírozhatnám ki a cuccaimat,irígyellek!!!Kép

Tündi!
Te hogy érzed magad?Semmi fura érzés vagy megérzésed nincs?Mennek ám a drukkok+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++!

Én tegnap érdeklődtem, hogy megjöttek-e a hormonvizsgálatom eredményei, hát megjöttek!!!És nem tudok semmit!!!Egy időpontot kaptam, hogy mikor mehetek be megbeszélni!Nem tudom,de biztos ez a menete, nem mondják meg telefonba!Most két hétig tiszta ideg leszek, hogy jók-e az eredmények!Miért nem mondják meg telefonba???
Nektek megmondták?Légyszi írjátok meg!Köszi!

Kinga
Kinga79
 


Vikimi!Kép

Megadrukk megy Neked!!!Kép
Sikerülni fog!

Kinga!Kép

Hamarosan te is beszámolsz nekünk a szortírozásodrólKép bízzál benne!!!
Én nagyon kívánom mindenkinek itt, mert tudom milyen rossz várni.........

De sikerülni kell mindenkinek és a reményt sosem szabad feladni!!!

Babus!Kép

Hát lenyűgöző Kristófka!Kép
Olyan igazi kisfiú, csodahelyes kis arcocskája van!!!KépÉs sokat nőtt már.
Ráérsz visszaírni, majd ha lesz időd rá, tudom hogy nagyon lefoglal még a kicsi és végülis itt is leírod mindig mi történik veletekKép

Mindenkinek szép napot, puszi!

Küldök két édikétKép

Kép

Mea
mea
 
 


Jó reggelt Kép
Babus Kép
Kristófka tényleg hatalmasat nőtt, már majdnem végig éri a ruháját Kép

Kinga Kép
Sosem voltam az az optimista, de most egyszerűen semmit nem érzek. A múlt hónapban feszült a mellem, szurkált a hasam, még a hőm is fenn maradt és még sem lett babám Kép Hát ezek után nem sok jóban reménykedem.
A hormon vizsgálati eredmény neked mennyi idő után lett kész?
Szerintem azért nem mondanak semmit telefonban, mert nem akarják, hogy illetéktelen kezekbe kerüljenek a leleteid. Nekünk egy nyilatkozatot kellett aláírnunk, hogy én is és a párom is átveheti a leleteket, persze csak személyesen.
Hogy-hogy két hét múlva kaptál időpontot?

Mea Kép
Nagyon arik ezek a babák Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Mea Kép
Már akartam kérdezni, hogy miért nem adnak a klinikán uh képet? Videót azért készítenek?

Viki Kép
Van valami híred Éváról? Nagyon szorítok neki!

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Mea!
Köszi a bíztatást, nagyon rám fér!Kép

Annácska!
Sok mindenkinek nem voltak tünetei az első időkben, nekem sincs semmi,sőt még a párom is beteg volt, én mégis reménykedem,hátha lesz valami!KépMég ha nincs is esélyem!
Nekem két hormonvizsgálat volt, mire mindkettő megérkezett, az kb. 3 hét volt. Azért csak két hét múlva kaptam időpontot, mert én magánrendelésre járok és akkora a "forgalom", hogy nem volt korábban hely, jó mi?Valamit biztos tud az a doki!KépRemélem!!!

Kinga
Kinga79
 


Kinga Kép
Na jó, akkor egy kicsit reménykedem Kép
Szerintem én is majd csak két hét múlva kapom meg az eredményeket, addigra az is kiderül, hogy van-e baba Kép

Lányok Kép
A hétvégén csináltunk a lánykámmal néhány képet
itt megtaláljátok
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=4416

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Anncska!Kép

Nem tudom miért nem adnak, videot sem ajánlottak.
Szerintem mert ez klinika, nem magánrendelés amire járokKép
Majd hamarosan ajánlani fog új dokit a prof. és akkor lehet hogy nála már lesz magánrendelés és ott lehet, hogy adnak.De megkérdezem egy másik kismamától az őszibe, mert ő is odajár és ő már szült is ott, hogy hogy is avn ez.Ok?

Mea
mea
 
 


Sziasztok!

Elkezdtem hőmérőzni. Eddig még sikerült meggyőzni magam, hogy nem olyan fárasztó félálomban bedugni azt a hőmérőt. (Nem mintha eddig látszana ebből valami, de azért ideírom. A 2cn-tól mérem: 36,7 36,8 36,8 36,8 36,6 36,7)
A hétvégén elutazunk négy napra síelni Kép és pont beleesik a szülinapom is (márc. 15.). Ha hazajöttünk jöhet a tavasz. Na jó, nem leszek ilyen gonosz, itt lehet jó idő, de oda, a hegyekbe telet kérek! Kép


Annácska
Megnéztem a képeket. Nagyon ügyik vagytok.

Móni
Akkor halkan gratulálok és kíváncsian várjuk az újabb teszteredményt.

Évi
Neked továbbra is küldöm a drukkokat. Remélem előkerül az a baba. Kép++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Stella
És pénteken már meg is írod az eredményt, vagy csak szerdán tudjuk meg? Szorítok neked, hogy sikerüljön, akár két babuci is. Kép

Kinga
Ez nem semmi. Nem gondoltam, volna, hogy ennyit kell várni egy hormoneredményre. Kép


Tim
Elárulod nekünk, hogy hány babátok lesz? Ugye volt már UH?

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


Babus
Csak azt akartam még írni, hogy Kristófnak már olyan igazi kisgyerekes arca van. Rengeteget változott egy hónap alatt.

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


MajcsiKép
Szerintem meg tudom írni pénteken a doki ítéletét Kép!

Köszi mindenkinek a drukkot és az aggódást!
Nem emelgetek semmit (a telefonon és néhány papírlapon kívül).
Már nagyon várom a pénteket.
Persze azért ebben a körben is muszáj volt negatív tesztet csinálnom ma reggel Kép!
Tudom, hogy nagyon kjorai a transzfer utáni 8. napon, de nem volt senki, aki lefogjon.
Sőt, lehet, hogy még pénteken (a 11. napon sem mutatja ki).
Ezt a három napot most már ki kell bírnom!

BabusKép
Kristófka tündéri, mint mindíg!
Próbáld meg Te is kicsit úgy venni, mint a párod. Tudom, nehéz lehet, nem rohanni hozzá, ha hallod, hogy nyöszörög, de lehet, hogy hosszú távon ez a célravezetőbb!
Bár, ha visszagondolok, én is ugyanígy kényeztettem az unokaöcsémet Kép! A legkisebb nyöszire felkaptam, mert úúúúúúúúúúúúúúgy imádom!!!
Pusza
Stella

Kép
stella9
 
 


SZiasztok!

Előre ezer bocsi, de kisregény lesz Kép

Tim
Egyáltalán nem bántottál meg és nem is haragszom, csak egyszerűen rossz érzés fogott el amikor 1 nap ketten is írtatok nekem lombikkal kapcsolatban. De semmi gond tényleg, csak tovább fantáziáltam, és azt nem kellett volna...

Annácska
Írtó ügyesek vagytok a kiscsajjal! Kép Nekem a narancsfa és a hóvirágok tetszenek a legjobban Kép Húsvéti meglepik lesznek a képekből? Kép
Remélem az eredményeitek már nem lesznek fontosak, mert babás leszel! Kép NAgyon drukkolok és szorítom a kezed, csak szólj ha már fáj Kép!!

Kinga
Neked is előbb kiderül a baba mint mész az eredményekért Kép Neked is nagyon drukkolok és fogom a kezed jó szorosan!
Amúgy fizikailag semmi különös. Folyamatosan érzem a méhemet, szerintem tipikus alhasi fájdalmak, tényleg olyan menzis. Tegnap azért votl bajom, mert lement a hőm 36,8-ra, ma megint 36,9, de nem vagyok nyugodt Kép Igaziból péntek óta félek. Nagyon félek.... hogy mi lesz ha most sem sikerült... És ettől nem vagyok túl boldog. De ha arra gondolok, hogy a baba talán ott van a pocimban, biztos rosszul esne neki hogy a mami szomorkodik. Ilyenkor kapok egy kis erőt, de már nehezen bírom a hátralévő néhány napot. Most se hitem se reményem.

Wish
Képzeld el hogy iszonyú sok energia gomolyog a fejed fölött, az mind az én menzihozóim Kép És bárhová mész követnek Kép

Babus Kép
A képen biztos Kristóf van? KépKépKép Olyan sokat változott az utolsó fotó óta, hoyg alig lehet ráismerni Kép Mit lehet csinálni az arcán a pöttyökkel? Nagyon jó votl olvasni tegnap a zenés sztorit, hogy odafigyel meg vigyorog Kép

Mea
Az albumoddal kapcsolatban elfelejtettem írni, hoyg a kutyusotok nagyon édi, légyszi simizd meg helyettem is, tudod, én imádom a kutyusokat Kép

Judyt
A fiúkról írtó jó képek készültek! Kép Vitathatatlanul fiúk Kép A 4 centis talpacskák nagyon aranyosak Kép
Micsoda "pervezrek" vagyunk, mi? Kép Kukikat meg nem kukikat lesünk állandóan Kép

Stella
Hogy vagy ma? Minden rendben? Kép Milyen volt a színház tegnap? Kép Várom a holnapot, majd nagyon igyekszem! Kép

Majcsi
Látod, nem is halálos az a hőmérőzés Kép Csak így tovább! Kép

Viki
Nagyon drukkolok az inszemhez holnap! Örlök, hogy nem éled magad bele, de a lehetőséget meg kell ragadni! Kép Majd jelentkezz amint tudsz!

Vikó
Évinek nagyon drukkolok hogy mégis jó helyen legyen a baba! Várom a híreket! Köszi!

Edina
Akkor mi vagyunk neked a kontroll Kép Mert tényleg hatalmas pocid van Kép Mértétek a kerületét? Emlékszem, Babusnak volt 104 centi is Kép A március vége nagyon hamar itt lesz ám! Csomagolsz lassan? Kép

Tündi
Vendég
 


Stella Kép
Ejnye-bejnye Kép Ha tudtuk volna hogy tesztelni akarsz ma reggel, "lefogtunk" volna Kép Olyan marha lassan mennek a napok, mintha ólomlábakon közlekednének Kép Én azért megpróbálok kitartani jövő hét hétfő-keddig... Ha a természet megajándékoz annyi idővel.

Tündi
Vendég
 


Lányok!
Tettem fel újabb pocis képet:
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=4386&page=3

Annácska!
Meglestem a képeket.Nagyon szépek.Kép
Remélem ezek a képek tényleg meghozzák már a várva várt tavaszt.Kép

Stella,Tündi!
Drukkolok nektek!!!KépKépKép
Ha taliztok Judittal mondjátok meg, hogy puszilom őket.Kép

Babus!!
Egyre gyönyörűbb ez a kis srác.Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!!!!

Ismét szürnyű éjszakám voltKép
Nagyon fájt a hasam,mintha meg akart
volna jönni a mensimKép
Aludni nem igazán tudtam fájt mindkét oldalamKép
Szőrnyő volt!!!

Tündi:
Még nem kezdtem el be pakolni a kórházi cuccost, mert csütörtökön elkezdi festeni a férjem a szobátKépmeg parkettázik utánna
(hú milyen furcsa volt leírni)
Én addig dobozolom be a könyveket,ruhákat azt csinálom most isKép
Már tegnap óta, hisz nem akarom magam megerőttetni így lassan haladokKép
Tiszta hulla fáradt leszek amikor végezni fogunk a szobával, utánna szerencsére jön anyukám ,meg sogornőm és segítenek takarítaniKép
Ha minden jól megy akkor hétfőn már tudok fel tenni képet a kiságyrólKép)Meg a babasarokról
(Hurrá)
A hasam kerülete már több mint 104 centiKép
Kép
Egyre nehezebb
Így remélem nemsokára szertném olyan 37 hét tájékán hogy ha már olvashatnátok az EDINA HÍRADÓT
Babus lesz a közvetítőmKép

Kép

Kép
edinka
 
 


Sziasztok!!!!

Ismét szürnyű éjszakám voltKép
Nagyon fájt a hasam,mintha meg akart
volna jönni a mensimKép
Aludni nem igazán tudtam fájt mindkét oldalamKép
Szőrnyő volt!!!

Tündi:
Még nem kezdtem el be pakolni a kórházi cuccost, mert csütörtökön elkezdi festeni a férjem a szobátKépmeg parkettázik utánna
(hú milyen furcsa volt leírni)
Én addig dobozolom be a könyveket,ruhákat azt csinálom most isKép
Már tegnap óta, hisz nem akarom magam megerőttetni így lassan haladokKép
Tiszta hulla fáradt leszek amikor végezni fogunk a szobával, utánna szerencsére jön anyukám ,meg sogornőm és segítenek takarítaniKép
Ha minden jól megy akkor hétfőn már tudok fel tenni képet a kiságyrólKép)Meg a babasarokról
(Hurrá)
A hasam kerülete már több mint 104 centi

Egyre nehezebb
Így remélem nemsokára szertném olyan 37 hét tájékán hogy ha már olvashatnátok az EDINA HÍRADÓT
Babus lesz a közvetítőmKép

Kép

Kép
edinka
 
 


Bocsi kétszer ment elKép

Judyt: Neked is beindult a poci növekedésKép
Szép kismama vagy!!!

Kép

Kép
edinka
 
 


TündiKép
Ezzel a teszttel tartoztam a tesztgyártóknak Kép!
Nem tudom mi lesz pénteken, kezdek elbizonytalanodni.
Azért bízom a Kicsikben.
Tarts ki, remélem ezúttal nem kell csalódnod.
Képzeld, nem is mondtam. Az én cserepem "elromlott". Beletettem egy citrommagot, az meg kikelt és nagyon szépen növöget, ugyhogy nekem most nincs üres cserép az ablakban. Talán nem ezen múlik, de ha mégis gyorsan szerzek másikat Kép!

A színház jó volt, csak nem tudtam elég kényelmesen ülni, mert mindig előre kellett hajolni a páholyban, hogy lássunk és most extrán kímélem a pocimat mindentől. Ki tudja mi az ami számít és mi az ami nem, jobb az óvatosság.

Beszéltem Judittal, jön holnap és várunk téged is Kép!!

LányokKép
Nem jár valamelyikőtök Pécsen? Elfér több vendég is KépKép! Jó lenne megismerni mindenkit!

JófiKép
Jelentkezz, ha tudsz, légyszi-légyszi!

MóniKép
Ez rád is vonatkozik. Úgy izgulunk azért a zebráért!

Hajrá hármasfogat!!!!!
Stella

Kép
stella9
 
 


Judyt Kép
Nagyon sokat nőtt a pocid a 4 héttel ezelőtti képekhez képest Kép
Juditéknak átadom a puszit, illetve tényleg csak megmondom nekik Kép

Edina
Háááátt öööööööööö ..... Kép asszem én azért összecsomiznék a helyedben,a többi megvár Kép És csak óvatosan azokkal a könyvekkel, sosem lehet tudni Kép Miért furcsa a parkettázás? Kép Meg tiszta hulla fáradt leszel mire szülni mész, jó lenne ha tudnál majd pihenni a pakolászás után pár napotKép Ha jól emlékszem Babus is alig aludt pár napig mert mindene fájt, azt modnták neki hogy a jóslófájások Kép Nálad ez korai lenne még? Kép
Ne haragudj, nem akarok ám vészmadárkodni!!!!!! KépRemélem nem ijesztettelek meg!

Tündi
Vendég
 


TündiKép
Most mi írtunk majdnem egyszerreKép!

Szerintem nem a parkettázás furcsa Edinkának, hanem a "féjem" Kép!

Nekem lejárt a fél napo, úgyhogy megyek haza, de holnap reggel jövök megint!
De jó lesz már feküdni....

Kép
stella9
 
 


Judyt Kép

Szep nagy mar a pocid! Sokat mozognak a kisfickok? Kepzeld nekem tegnap az UH alatt fordultak el! Kép

Tündi Kép

Szerintem Edina Kép a ferjem-re ertette, hogy furcsa leirni... Kép
De egyetertek veled, szerintem sem art becsomagolni azt a taskat.
Nekem is ugralt 1-2 tizedet a hom abban amikor mar babas voltam, nagyon szoritok hogy sikeres legyen a honap! Kép

Stella Kép

Neked is nagyon szoritok, mar kezdenek kekulni az ujjaim a nagy igyekezetben! Kép

Edina Kép

Tenyleg ovatosan azzal a pakolassal! Egyebkent nem is furcsa volt az elejen ferjemnek hivni a ferjem! Kép Kép Kép
Varjuk a fotokat majd a szobarol!

Babus Kép

Huuu, mar tiszta nagyfius lett Kristof! Tenyleg sokat valtozot a legutolso kepek ota! De meg mindig nagyon EDES! Kép

Gyongyi

bgy
 
 


Annácska Kép

Megneztem am a muveiteket, nagyon tetszettek! Irto ugyesek vagytok! Kép
Mar en is nagyon varom hogy alkothassak, de vegulis mar nincs olyan messze a majus!

Gyongyi

bgy
 
 


Sziasztok Lányok!

Új híreim nincsenek, de beszéltem ma is Évivel. Egyelőre várakozó álláspont van... pénteken lesz újra UH. Sokat fáj Évinek jobb oldalt a hasa, de remélem ez nem jelent rosszat. Tudom, hogy nekem is fájt néha egyik-néha másik oldalon, de sajna nem emlékszem, hogy ennyire az elején-e...
Azt tudom, hogy az első vizsgálatomon engem is beküldtek a kórházba, mert mindenféle marhaságot láttak... de végülis meglett a baba, és nem vérömleny, mint ahogy gondolták. Szóval, remélem, hogy nála is pozitív hírrel szolgálnak majd hamarosan! Én viszont már 6 hetesen mentem először, így biztos nagyobb is volt, Neki meg még lehet, hogy kisebb, ezért könnyebben elbújik.

Nagyon aranyosak vagytok, hogy drukkoltok és külditek a + energiákat!!!
Mindenkinek nagyon köszi, Évi nevében is!!!

Puszi:

Viki(23+1)
vikó
 
 


Judyt!Tündi!Kép

Mindketten dicsértétek a kutyusunkat.KösziKép
Szerintem ha megírom milyen fajta elájultok, mert bizti nem erre gondoltatok, staffordshire terrier, nem igazán palotapincsi féle kutya, ha értitek mire gondolok.
Ez egy szolid kép volt rólaKép
De nagyon jóra neveltük, imád emberek közt lenni, pici kora óta figyeltünk erre és sokat szerettük, hogy ne leygen vad.
Nem verjük, nem buzdítjuk támadásra, és nagyon odafigyelek rá, mert én ha csak bárkire is támadólag reagál vagy ha megharap valaha valakit, akkor én meg is válnék tőle, bármennyire fájnaKép

Remélem a babával is sikerül összeszoktatni, mert nekem a baba fontosabb és ha nem szokja meg, akkor lehet, hogy megválunk tőleKép de azért bízom benne hogy megfogjaKép

Na regényt írtam.

Stella!Kép

Nagyon szorítok Nektek!!!!!Kép

Judyt!Kép

Olyan szép a pocakodKép

Mea
mea
 
 


Stella, Évi, Viki,
mennek a +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ energiák!!!

Tündi,
annyira aranyos a férjed olvastam a békés sztorit!! Nagyon kívánom hogy hagyjon cserébe a gólya egy vagy kettő :o)) édi kis csomagot!!!
Sajna nem tudom hogy ki hogy áll most időben nem figyletem a táblázatot, de úgy emlékszem hogy Neked is most NEM kell megjönnie. Ugye? Nálam kicsit kitolódott a peteérés, a pénteki UHn volt egy 18 mm tüsző, akció hegyek, ma reggel megnéztük hogy megregrepedt-e a kis drága, de nem csak nőtt!! :o)) 22mm-ra és 11 mm párnácskát növesztettem neki! :o)) tehát folytatódnak az akció hegyek! :o))

Kinga,
én a Nyírőbe járok, ott ált. 1-2 nap és kész van a hormon eredmény,de telefonon is bemondják. Nálatok jó sokat kell várni, így ha van vmi akkor elég sokára derül ki.(ez volt a Szabolcs u.ban is)

Kedves Babások,
további kellemes gömbölyödést kívánok!!

Móni,
Gratulálok!!! Az egyik barátnőmnek is most lett pozitív a tesztje!! Karácsonyra mindhármunk (barátnőim) kaptunk egy-egy babahozó puzzlet (kis babát ábrázol a réten, a másik egy cserépben, stb.)A Bea, Barbus elkezdték kirakni, és mostanra már mindkettő babát vár én buta még csak fel sem nyitottam, lehet hogy ez a bibi? :o))
El is döntöttük a párommal hogy neki állunk!! Akció előtt és után kirakósozni fogunk. :o))

Babus,
tényleg nőtt Kristófka!!

Edinka,
lehet hogy hamarosan el jön az idő?!? Babusnál is hasonlóan kezdődött, ha jó emlékszem. Szrítok hogy elmúljon a hasfájásod!

Kivi
kivi2
 
 


Tündi:
Nem a parkettázásra értettem hogy furcsaKép
Hanem arra hogy leírtam hogy férjemKép
Hogy korai-e lenne??!!
A 33 hetet kezdtemKép
Szerintem még az lenne.

ÉS köszönöm az aggódást
vigyázok magunkraKép

Kép

Kép
edinka
 
 


Sziasztok!

Kinga Kép
Rákérdeztél az eredményekre és nem mondták meg? Elvileg ha megkérdezed meg kell mondaniuk nem? De biztos minden szuper (szerintem) Kép

Annácska Kép
Szépek a munkáitok Kép

Judyt Kép
Növöget szépen a pocid Kép

Stella Kép
Ne türelmetlenkedj. Tuti, hogy sikerült Kép Muszály, mert mutatnod kell nekem a jó példát Kép Egyébként meg nagyon drukkolok, még a hajszálaimmal is szorítok Kép

Engem meg elöntött a munka. Tiszta ideg is vagyok miatta Kép. Vagy sokat dolgozom és akkor sem végzek mindennel, vagy kevesebbet de akkor még lelkiismeretfuradalásom is van Kép Jól összejött... És pont most, amikor jobb lenne a nyugi.
Viszont az éjszaka megjött Kép. Tegnap ijesztegetésből vettem egy tesztet, hogy ha reggelig nem jön meg tesztelek, meg is jött szépen. Most meg fenemód görcsöl a hasam Kép Most úgy érzem magam, mint akinek sehogysem jó. Ha megjön az a baj, ha nem az Kép De azért most alapvetően jó, csak a görcsölés elmaradhatott volna. Este megyünk Dévaihoz, és indulhat a dolog Kép

wish
 
 


Majcsi Kép
Köszi a dicséretet Kép
Szerintem jól alakul a hőd, előbb vagy utóbb majd látod a hőleesést is. Drukkolok Kép

Tündi Kép
Köszi, majd csinálok Neked egy narancsásat, azt hiszem van még belőle. Jó?
Még nem döntöttem el mi lesz a képek sorsa, egyenlőre felraktam a falra a magunk örömére, hogy egy kis tavaszt varázsoljunk a lakásba Kép
Dehogy fáj a kezem, szorítsd csak jó erősen. Halkan jegyzem meg, hogy titkon én is arra számítok, hogy már csak megerősítés lesz a hormon eredmény Kép
Irgum-burgum ne leszél ilyen rossz kedvű, egy-egy tized esés nem jelent semmit. Nekem is hol 37,2 hol csak 36,9. Bízzunk benne, hogy ez lesz a mi hónaunk Kép

Judyt Kép
Tündéri pocid van, nagyon csini kismami vagy Kép
És persze neked is köszi a dicséretet. Nem vagyok egy nagy guru, de azért igyekszem Kép

Edinka Kép
Sajnálom, hogy ilyen rossz éjszakád volt Kép
Óvatosan pakolássz, nehogy megemeld magad!

Stella Kép
Azért az nagyon jó, hogy csak fél napokat dolgozol. Vigyázz a babókra!
Nagyon drukkolok, hogy pénteken jó eredményeid legyenek Kép

Gyöngyi Kép
Nagyon szeretek képeket alkotgatni, jó kis elfoglaltság Kép Mindjárt itt a május és akkor te is csinálhatsz szépségeket Kép

Vikó Kép
Köszi a híreket Éváról. Mond meg neki, hogy nagyon szorítunk, hogy a baba a helyén legyen Kép
Köldök neki nagyon-nagyon sok ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ energiát és kitartást!

Mea Kép
A kutyusok általában nem viselik jól az érzkező babát, mert rendkívül féltékenyek Kép
Remélem nálatok nem így lesz Kép
Megtudtál valamit az uh-ról?

Kivi Kép
Lehet, hogy ez a gond Kép Mindenképp kezdjétek el kirakni a puzzlet Kép

Hű ez egy kicsit hosszú lett, bocsi Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Wish!
Nem kérdeztem rá az eredményre, nem volt rá időm, rögtön a találkozót beszéltük meg,szerintem ez a rendje Náluk, legalábbis remélemKép!!!

Kinga
Kinga79
 


Hű, de sokat írtatokKép

Stella
Továbbra is mennek a drukkokKép
Ezek tőlem:
Ezek pedig Kristófkától:++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Ciklus végéhez közeledőknekKép (így a biztos, így senkit se hagyok kiKép)
Hajrá!!!!És oda is mennek a drukkokKép
1-2 új zebra el kellne márKép


Edina
Pihizzél sokat, a pakolással pedig óvatosan! (tudom, én is ilyen voltamKép, állandóan nyüzsögtem)


Mea
Stafforshire terrier? Egy olyan kutya tépte majdnem halálra Dolfikámat...


A nagyfiú köszöni szépen a dícséreteketKép Szerintem is rengeteget változott, olyan pasis lettKép Nagyon jóképű pasisKép
Tündi, kérdezted a kiütéseket az arcán, hát, kenegetem neki hintőporral is, kamillával is, a doki írt fel rá kenőcsöt is. 2-3 nap múltán el is múlnak, de folyton jönnek ki újabbakKép


Hétfőn kell mennem Pestre a dokimhoz kontrollra, ha minden rendben, akkor végre vége az apáca életemnekKépKépKép
Kristófkára viszont nagy nap vár akkor, mert itthon fog maradni anyukámmalKép Remélem ügyin fog viselkedni. 1-2-szer már voltak itthon kettesben, de csak kis időre, ez lesz az első alkalom, amikor hosszabb ideig lesznek együttKép Mondjuk nagyon megértik egymástKépBiztos nem lesz semmi gond. Bár én tuti fél óránként fogom majd hívogatni anyukámat, hogy minden rendben van-eKép
Dehát nem szívesen kocsikáztatnám fel meg le Pestre, aztán be a kórházba, meghát most tombol az influenza, az kéne még, hogy elkapja. És ha már Pesten vagyunk, akkor beszaladunk még a Mini-Manóba is, szükség van még egy pár apróságra, és ott jóval olcsóbb, mint itt Gyöngyösön.


Babus

Kép
babus2005
 
 


Edina Kép
Nekem olyan magától értetődő volt a férjem megszólítás, hoyg fel se tűnt hogy neked még furcsa lehet Kép Nem is értettem mi a gond a parkettázással Kép Mindenesetre jót nevettem rajta Kép
A 33. héten tényleg korai lehet a jóslófájás, úgyhogy akkor szimplán jobbulást kívánok pocifájás ügyileg!

Babus
A kölcsöntejcsitől vannak a kiütések? Kép Szegényke Kép Hogy fog Kristófka szopizni hétfőn ha a mami elutazik? Kép Drukkolok hoyg minden rendben legyen és egyszer s mindenkorra (a kistesóig) leszámolj az apácaélettel Kép Lehet olyan lesz mint az első randi.... Kép

Annácska Kép
Tényleg csináltok nekem egy narancsfás képet? Kép Jaaaaj de drágák vagytok! Írjátok ám majd rá a neveteket, Annamari is, oké? Kép
Jól van már nem is vagyok rosszkedvű Kép Ha neked is meg Gyönyginek is ingadozik kicsit a hőd, akkor megnyugszom Kép

Gyöngyi
Te valamiért olyan közel állsz hozzám. Nem tudom, megmagyarázhatatlan, csak úgy érzem, hogy nekem is olyan lesz az eleje mint neked. Persze biztos butaság ez, csak mindig olyan jó érzés amikor írod nekem hogy neked is így meg úgy volt Kép
(ma éjjel felébredtem mert köhögtem és felkeltem hogy kimenjek a konyhába téát inni, és közben éreztem hoyg pisilnem is kell. Én sosem kelek fel éjjel pisilni, se inni Kép)

Wish
Nagyon örülök hoyg megjött a menzid és VÉGRE BEINDUL A SZEKÉR!!!!! Kép A görcsök holnapra biztosan elmúlnak, a meló sajnos ettől nem lesz kevesebb Kép Valahoyg jobb lenne neked most stresszmentesebben, de így nagyon nehéz lesz Kép Kívánom hogy megtaláld az egyensúlyt! Fontos a nyugi nagyon!!!!

Kivi Kép
Igen, nekem talán 1-2 nap múlva nem kell megjönnie Kép Nagyon tuti jó a tüsződ meg a nyálkahártyád! Tényleg akciózzatok ezerrel, mindent bele, nagyon jó esélyetek van! És tessék végre elkezdeni azt a puzzle-t összerakni, ezen ne múljon KépKépKép Drukkolok nagyon! Kép

Mea
Remélem, hogy Rockyval nem lesz gondotok, de örülök neki, hogy így készülsz arra, ha megszületik a baba és a kutyus esetleg féltékeny lesz. Erre kell is készülni, mert sajnos benne van, de a baba tényleg fontosabb, akármennyire is imádom a kutyusokat, de ez így van rendjén. A simit átadtad neki? Kép

Vikó
Szerintem nem lesz ott semmi gond Évivel, olyan nyugodt vagyok miatta Kép
Te hogy viseled a heteket? Kép

Lányok
Egy gondolat bánt engemet... Kép
Tanácstalan vagyok és számítok a segítségetekre Kép
Csütörtökön lesz hogy a párommal 4 éve vagyunk együtt Kép Szép ajándék lenne egy baba Kép Mit gondoltok, érdemes lenne tesztet csinálnom? Persze csak ha holnap is és csütörtökön is fent marad a hőm!!! Ha valóban a 10-11. napon volt a tüszőrepim és van törpém, akkor csütörtökre, a 26. napra már biztosan beágyazódik, nem? Nem lenne korai a teszt? Nem clearblue van otthon, hozzáteszem. Vagy jobb lenne ha várnék türelemmel amíg a természet jelez valamit?
Szóval help mí plíz Kép Csak őszintén, a realitásokat figyelembe véve, oksi? Kép
Köszike!

Tündi
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?