Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Balázska is nagyott nőtt. Látom Áki imádja az öcsikét.Kép

Eri! Én is nagyon várom már a tavaszt. Várjuk együtt. Kép

Elkészült az album, azaz tettem fel új képeket.
A cím a régi, de azért leírom még egyszer:
http://moszmota.kepeim.hu
Viki 3 és 4 hónaposan albumban vannak természetesen az új képek.


Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


SziasztokKép

Hu, most vettem észre, hogy ezt a képet már feltettem...a fürdőset. BocsiKép

MosziKép
Nagyon édes Viki a képekenKép

Én is csatlakozom a tavasztvárókhozKépKép

Lau
lau
 
 


Sziasztok!
Én is várom a tavaszt.
Moszmota!
Aranyosak a képek,édes a kislányod.
Lau!
Nem baj hogy mégegyszer fölteted a képet aranyosak nagyon.Csak beúgrottam sziasztok.
pruedance
 
 

 
 

SziasztokKép

EditKép
Szegény BotiKépKép Balázs is fent volt, de gyanítom, hogy inkább a foga.
Jó, hogy kicsi a korkülönbség köztük, mi sem így terveztük, de így alakult. Ha akkor jön Balázs, amikor elindítottuk a projektet, már 2 éves lenne.Kép
Férjem kapásból felismerte a párodatKép

Lányok, már nem merek belenézni a tükörbeKép Lassan itt a tavasz, és még mindig van rajtam 7 kilóKép Bár, a párocskám azt mondja, hogy kényszerképzeteim vannak, azért én látom, amit látokKép
Időm viszont nekem sincs sok, iskolát keresünk a kerületben, amellett itt a majd 6hónaposom isKép
Esetleg tudna valaki mesélni a Kontyfáról? Mert itt van tőlünk egy hajításnyira, és úgy hallottam, Sportiskola része is van.

Köszi
Lau
lau
 
 


Sziasztok!! Én is csak bekukkKép
Most éppen nagyon tavasz van odakinnKép Aztán reggel meg jól megfagyunkKép Nyugi csajok kitartás!! Lássátok Kép a gólya is késik asszondja a rádióKép
Lau gondolom adsz valami"sürüt" is már a kisfiadnak?? Van olyan bébipapi ami belefér már!! A tesóm is ezt csinálja és igy jobban elteliti a pocakot!! Persze csak ha az éhség miatt kel föl. Fogacska nem lehet???
Eri okéKépjelenléti iv aláirvaKép
Pru én asztat hittem "naplós"KépKép
Na futok tovább!! Remélem nagyokat sétáltatok a csemetékkel!!Puszi IldikóKép
evetke
 
 


Sziasztok!
Evetke!
Igen olyan hobbys naplós.
Mindenki eltünt?
Merre jártok lányok?
Pusz Kriszta
pruedance
 
 


<pre>
Anyuka Szülinap Névnap Gyermek/ek Szülinap Névnap
Evetke (Ildi) 04.29. 03.10. Nikoletta
Gergő 02.22.
01.10. 09.10.
11.17.
Klára 01.09. 08.12. Gellért
Janka 03.08.
02.08. 09.24.
05.30.
Kfk (Kati) 01.06. 11.25. Bence
Zsombor 09.14.
10.08. 08.23.
11.08.
Simones (Eri) 04.29. 08.31. Viktor
Zoltán 10.22. 03.08.
09.05.
Betty 10.01. 02.18. Lili 02.16. 07.11.
Moszmota (Gyöngyi) 09.30. 10.23. Viktória 10.03. 12.23.
Tigribigri (Hajni) 06.23. 03.27. Alexa- Regina 12.27. 05.18.
Borcsa 01.08. 12.04. Bátor
Piros 02.25.
12.28. 02.27.
01.18.
Lau (Laura) 03.20. 06.17. Ákos
Balázs 12.13.
09.22. 02.27.
02.03.
Pruedance (Kriszta) 11.01. 08.05. Dóri
Bence 08.02.
09.25. 02.06.
08.23.
Cinedit (Edit) 09.15. 09.16. Botond
Hunor 12.28.
10.30. 05.16.
09.10.</pre>
tigribigri
 
 


Hellóka!

Minden kép szuper, nagyon szépek a csemeték!
Elkészültem a legfrissebb táblával, légyszi Kriszta és Edit nézzétek át nem e rontottam el valamit! Továbbra is fennáll a lehetősége annak, hogy a gyerekek mellé írjunk születési évet is. Magunk mellé nem mondom, mert még megköveztek Kép

Kati a keresztlányom tesója meg egyszer azt csinálta, hogy átment a szomszédba, bekopogott és azt mondta, hogy adjatok enni, mert nekem anyuék nem adnak... Kép Kép Kép

Fürdetőfotel, állvány vagy mi a neve a Brendonban is kapható és baromi drága, érdemes talán használtan keresni valahol, mert tulképp azért nem olyan hosszú ideig használjuk a babánál. Egyébként nekünk még nagyon bejött az anatómiailag formált kiskád is, amit két irányból lehet használni. Itt sem kell fogni a csemetét.

Lau nem akarlak elkeseríteni, de ez a legtöbb babánál szerintem Kép életkori sajátosság. Alexa 5 hónapos koráig átaludta az éjszakát, aztán azóta sem alszik át egy éjszakát sem. Rengeteget szopizik. Nekem is mondtak mindent: kajáltassam be-- nem jött be. Jön a foga... nem jött. Szeparációs félelem stb. Én mostanra már beletörődtem. Amúgy a férjem szerint nálam 2 havonta előjön egy fóbia, hogy nincs elég tejem, aztán meg kiderül, hogy mégis Kép

Kolozsvár uszi: tanuszoda a mellette lévő sulié, én ott tanultam meg úszni. Nem rossz hely, de csak régről tudok róla infókat, a babaúszásról meg semmit, mert engem ez sohasem izgatott.

Evetke kukis sztorid nagyon édes! Kép

Puszi
Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Milyen szép napos idő van!Kép Gondolom jó hideg is van hozzá. A héten még beburkolózunk a meleg lakásba aztán jövő héten indul a mandula.Kép Telis-teli vagyunk programokkal. Úgy néz ki a héten befizetük a foglalót az új lakásra, úgyhogy már csak várjuk a költözést.Kép

Evetke: Nem válaszoltál, hogy hogy érzed magad az új helyen!Kép Beilleszkedtél már?

Lau: Rossz fényképet néztem?Kép Nem látok rajtad felesleget. Aranyosak vagytok a fotókon!Kép
Most fogyizok én is Norbi módszerével. Nyárra már jó kondiban szeretnék lenni.Kép

Edit: Botinak jobbulást! Zsombor is nagyon köhögött, már egy kicsit jobban van. Szinte ökölődött szegény.Kép
Hát egy picit én is elbizonytalanodtam a férjed láttán, de így már teljesen képben vagyok.Kép
Szép méretei vannak a kicsi fiadnak. Mi majd hétfőn megyünk méretzkedni. Legutóbb 6800 gramm volt. Na ez volt 1 hónapja. Kíváncsi vagyok mennyit szedett magára. Csak eszik, eszik és eszik.Kép
Milyen jó fiú, hogy ilyen sokat alszik éjszaka. Bezzeg Zsombor 1x vagy 2x felkel enni.Kép

Moszmota: Nagyon jók a képek!Kép Sógyurmával csináltad a kéz- és lábnyomatokat?

Betty: Na hogy ment a külön szobába szoktatás?
Mi egy szobában aludtunk, úgyhogy ebből nem volt gond. Most hogy megszületett Zsombor egy szobában alszanak Bencével. Nem volt különösebb probléma. Még az éjszakai sírásaira sem ébredt fel soha.

Simones: Köszi a részvétet.Kép

Puszi:

Kati
kfk
 
 


Sziasztok!

Nekem egész de. nem jött be a fórum. Kép

Hajni!
A fiúk 2002-ben születtek Kép, én pár évvel előbb, de 4-gyel később, mint az apjuk. Kép

Edit!
Szép nagy a kisfiad. Kép A férjed nekem is ismerős volt, de nem tudtam hova tenni. Kép
A pont 1 évvel fiatalabb unokaöcsém már nehezebb a fiaimnál. Nagyobb ruhát hord, mint a ők.

A szomszéd kislány jár úszni a Kolozsvári usziba pici kora óta. Nagyon szeretik. Kép Ha jól tudom szombat de. van csak babúszás.
Én is vittem volna a fiúkat, de ez egyedül nem megy. Apa meg szombaton reggel nem akart kimozdulni. Kép Ez azért érthető. Kép
Ők egyébként sokszor ketten mennek 1 gyerekkel.

A fiúk külön szobában alszanak már az elejétől fogva. Van egy ágy még náluk, én ott szoktam szoptatni, aludni, és újabban ők is ott alszanak az éjszaka második felében.Kép Sokszor nem bírok már visszamenni a nagy ágyba és nincs energiám visszarakni őket a kiságyukba. De így legalább többet alszom. Kép

Jobbulást a betegeknek! KépKép

Süt a napKép, de azért 0 fok körül van még most is. Kép Azt ígérik már csak pár nap és tényleg itt lesz a tavasz. Kép

Eri
simones
 
 


SziasztokKép

EvetkeKép
Egyelőre még csak szopizik, mellette két szopi között naponta egyszer (nem minden nap) kap almát. Tegnap este kipróbáltam, szopizott, mikor már kiköpte a cicit, adtam még neki tápszert kb. 40 ml-t. Ezek után szépen elaludt fél 9-kor. És felébredt 3/4 10-kor, még egy 50 ml körüli tápit kapott. Ugyanúgy felébredt utána éjjel vagy 3xKép Tehát valószínű, nem azért kel fel, mert éhes, hanem talán jön a foga (az egyik 10 napja bújt ki), vagy talán felületesen alszik. Ezt már 4 napja csinálja, védőnő is azt mondta, hogy attól, hogy nincs megduzzadva, még mozoghatnak a fogcsírák.
Nagyfiam ilyenkor már rég átaludta az éjszakát, de a két gyerek csak külsőleg hasonló, minden másban különbözikKép

KatiKép
Lehet, hogy azért nem látszik, hogy van rajtam még, mert 183 centi vagyok, és eloszlik rajtamKépKép
Nagyfiam nálunk sem ébred fel még akkor sem, ha esetleg Balázs hangosabban sír éjjel, ami szerencsére eddig nagyon ritkán fordul elő.Kép

EriKép
Most fogjuk mi is a két fiút egy szobába "rakni", Ákos kifejezett kéréséreKép Balázs is imádja a bátyját, már egyre több ideig el tudnak játszani. Ill. még csak Ákos játszik az öccsévelKép

EditKép
Remélem, jobban van már a kisfiad!Kép Vigyázni is kell most nagyon, mert azt mondják, jön a járvány errefelé is.

Mi is nagyon várjuk már a tavasztKép

Lau
lau
 
 


Sziasztok!
A táblázat alapján úgy látom a két gyerekes anyukák "vezetnek"!
Tigri, Moszi: húzzunk bele Kép

Különszoba:hááát eddig kellemesen csalódtunk. Első este 30-35 percet sírt, de nem folyamatosan, aztán azóta már az első "bemenetelt" sem várja meg, hanem elalszik. (vagy legalábbis csöndben van)

Nekem a képek tüntek el az albumból Kép
betty77
 
 


SziasztokKép

Szerintem is beírhatjuk a születési évet, én 74-es vagyokKép

BettyKép
Egy szoba lesz nálunk is, ugye, és már tervezgetjük, hogy legyen, úgy néz ki, hogy emeletes ágy lesz, Ákos már előre készül, hogy ő fog felül aludniKép

EditKép
Nem adom rendszeresen sem az almát, sem a tápit. Az almát múlt héten kezdtük kóstolgatni, de nem kap mindennap, tegnap sem kapott és vasárnap sem. Még nagyon keveseket, épp csak az íz megszokása miatt. Attól függ, mennyi a tejcsim napközben, most megint nincs vele gond. Észrevettem, ha libazsíros kenyeret eszem, akkor van tejcsi is....nade az nem épp diétás kajaKép
A tápit is azért vettük, hogy ha esetleg nem lenne elég a tejcsi, ne éhezzen a gyerkőcKép De a napi kajálása 98%-ban még anyatejcsiKép
Jók a képekKép

Nekünk is problémánk volt a gyerekorvossal, de most januárban nyugdíjba ment és az új dokibácsi tök szimpi, úgy vettem észre, szoptatáspárti, és a gyerekek is csípikKép

Pár képet én is teszek felKép

Kép
Kép
Kép

Lau
lau
 
 


Hiba
Az általad feltöltött kép meghaladja a maximális 650 x 700 pixel méretet. Csökkentsd a méreteit!
betty77
 
 


Sziasztok!

Edit!
Én öregebb vagyok! Kép Még a 60-as évek szülöttje, 1969. Kép

Képek az albumomban. Kép

Eri
simones
 
 


Sziasztok!
Tigri köszi láttam a táblázatot minden stimmel.
Edit!
Én is öregebb vagyok nálad 71-es vagyok,gyermekeim :Dóri 1992.Bence 2002.
Nem tudom én ide nem tudok képet felrakni nem tudom miért ,de találtok a profilomba majd mindig teszek fel újakat.Az én kisfiam már meggyógyúlt úgyhogy megyünk hétfön a bölcsibe remélem tovább birjuk!Puszi Kriszta
pruedance
 
 


Hajni!
Most nézem a táblázatot, a névnap megint fordítva van. Zoltán lesz március 8-án. Kép

Edit!
Köszi. Kép A terv 2 volt, csak nem egyszerre. Kép

Eri
simones
 
 


Sziasztok!

Akkor én vezetek, ugyanis én 68-as vagyok.KépKép
Tündériek a gyerkőcök!

KatiKép

Kép
kfk
 
 


Sziasztok!

Hajni!
Én benne vagyok a sajátunk születési év közlésében is. Kép74-es vagyok én is, mint Lau.

Evetke! Édes lehetett Gergő, amikor taglalta, hogy neki milye van. Kép

Kati!
Irigyellek, hogy már lekezdtél Updatezni.Kép A férjem csinálja, de nekem nincs energiám betartani a kódokat, így néha még este is eszek sütit. Kép
A lenyomat só-gyurma. De már csináltam papírra is, vizes-kakaósat.

Betty! A kistesóval mi még várunk egy picit, de nem akarok sokat. De ha itt az idő, majd jól belehúzunk. Kép

Edit! Jobbulást nektek!KépKép

Fürdőfotel: Szétnéztem a netem, és már 1200-ért is van. Csak 8-kg-ig lehet használni. Megnézem majd az Auchanban, mert odajárunk bevásárolni, és a Corában nem tudtam megkérdezni, hogy van-e, mert nem veszik fel. Kép

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sziasztok lányok!!
Nagyon jók a képek!!! Az enyimét is megkuksizhatjátok az albumbanKép tudjátok "csiribirik" név alatt már a 2. is meg van nyitva most megpróbálok képeket is feltenniKép
Tessék ujjoganiKép Ildike elszánta magát és beiratkozott vezetési tanfolyamraKépVárom a vissza jelzést ha összejön a csapatKépCsak egy picit vagyok betojvaKép
Kati ari vagy!! Igen szupi minden! a főnök csaj egy tündér!! Remélem sokáig ez a felállás maradKép
Tigri ugy örültem neked tegnap!!!!!
Lányok lépek is!! Legyetek jót mindenkit pusszantok!!
UI jómagam is 72 vagyokKép Niki 98. Gergő 02.
evetke
 
 


Hali!

Eri mea culpa! A régi táblához írtam hozzá az új tagjainkat, ne hari! Kép

Nagyon tetszenek a képeitek, én is teszek be egy frisset:
Kép

Puszi
H
tigribigri
 
 


Sziasztok!
Volt itt egy nő, aki 14 000 Ft-ért csinált volna képeket Liliről. Szerintetek?
Ti annó csináltattatok ilyen "profi" albumot a gyerkőcökről? Vagy e nélkül is felnőnek?! Kép

Jobbulást a betegeknek!

Ja a képekről:én mindig a fent bekopizott hibaüzenetet kapom Kép
betty77
 
 


<pre>
Anyuka Szülinap Névnap Gyermek/ek Szülinap Névnap
Evetke (Ildi) 1972.04.29. 03.10. Nikoletta
Gergő 1998.02.22.
2002.01.10. 09.10.
11.17.
Klára 01.09. 08.12. Gellért
Janka 2000.03.08.
2003.02.08. 09.24.
05.30.
Kfk (Kati) 1968.01.06. 11.25. Bence
Zsombor 2001.09.14.
2004.10.08. 08.23.
11.08.
Simones (Eri) 1969.04.29. 08.31. Viktor
Zoltán 2002.10.22. 09.05.
03.08.
Betty 10.01. 02.18. Lili 2004.02.16. 07.11.
Moszmota (Gyöngyi) 1974.09.30. 10.23. Viktória 2004.10.03. 12.23.
Tigribigri(Hajni) 1978.06.23. 03.27. Alexa Regina 2003.12.27. 05.18.
Borcsa 1976.01.08. 12.04. Bátor
Piros 2002.02.25.
2004.12.28. 02.27.
01.18.
Lau (Laura) 1974.03.20. 06.17. Ákos
Balázs 12.13.
09.22. 02.27.
02.03.
Pruedance (Kriszta) 1971.11.01. 08.05. Dóri
Bence 1992.08.02.
2002.09.25. 02.06.
08.23.
Cinedit (Edit) 1972.09.15. 09.16. Botond
Hunor 2002.12.28.
2004.10.30. 05.16.
09.10.
</pre>

Így néz ki a legújabb adatokkal teli táblánk.
Kérdéseim:

Kati: Bence 2001-es?

Klárus: Gellért 2000-es?

Lau: gyerkőcök születési éve? Vissza olvastam, de nem lelem.

Betty nem nyilatkoztál még az évszámról így nem írtalak be.

Maya ha lesz időd olvasni és írni Kép máris teszlek fel, ha adsz adatokat. Gellértét már tudom Kép

Eri: javítottam és többet nem lesz elrontva igérem!

Tessék mindenkinek átnézni!

Mikor lesz már nyár?!

Evetke: hip-hip-hurrá a tanfolyam! Ügyes leszel!!!

Hajni
a legifjabb anyuka Kép
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Betty!
Csak úgy bekopogott hozzátok? Előre kellett volna fizetni? Ha igen, akkor gyanús egy kicsit. Kép
Mi nem csináltattunk ilyet, majd a bölcsiben és oviban úgyis lesz. Nekem nem is tetszik, mert nagyon "megcsinált" a kép. Jobban szeretem a természeteset. Kép

Hajni!
Dehogy haragszom. Kép
Apát hívja? Kép

Eri
simones
 
 


Eri: akkor jó! Zenét hallgat! Kép

Betty: nálunk is járt egy nőci nagyon rég. Olyan dumával jött be, hogy az István kórházból jött babalátogatóba és ő dr. akárkicsoda! Átverés lett volna az egész, majd megpróbálom neked mindjárt előkeresni a régi hozzászólásom ebben a témában.
tigribigri
 
 


Na ezt írtam "nagyon rég" Kép

Elküldve 2004 Április 14 szerda - 00h 07:
tigribigri
 
 


Edit!
Megnéztem az albumokat. Aranyos. Kép Mikor folytatod?
Jobbulást a betegeknek!

Betty!
Túl nagy a képed felbontása. Csökkentsd le pl. painttel. Kép-Nyújtás-Döntés, és válaszd pl. az 50-50 %-ot a nyújtásnál. Majd mentsd el más néven. Ha még így is nagy lesz, akkor tovább csökkentsd a méretet uígy. Kép De lehet más képszerkesztő programokkal is. Kép

Hajni!
Most jó. Kép
Valami nekem is rémlett. Hozzám nem jöttek. Az még a jobbik eset, ha lesz kép, csak drágán, mintha nem is kapsz semmit a pézedért.

Eri
simones
 
 


Köszi a gyors válaszokat! Nekem az volt a felháborító, hogy kopogott, és én naiv egyből nyitottam az ajtót, mert "postás-időben" jött. Erre már lazán jön is befele és néz szét a nappaliban. Majd megkérdezi, nem azt hogy leülhet-e, hanem, hogy hova üljön?! Tehát ő már természetesnek vette, hogy le fog ülni Kép Én éppen Lilit etettem, és nem sok mindent tudtam csinálni kezembe egy pelussal és a kanállal. Mondom neki, hogy most nem igazán alkalmas az időpont, mert ebédelünk, utána pedig alvás. Háát őt nem zavarja, hogy etetem a gyereket, csináljam csak. Mondanom sem kell, hogy onnantól kezdve nem evett a gyerek, és állandóan a képek után akart nyúlni, amit ő folyamatosan szedett elő. Aztán elkezdi mondani, hogy milyen jó, hogy ilyen határozott vagyok, mert akkor egyből el is tudom dönteni, hogy mikor jöhetnek fotózni, és hol csináljuk a képeket. Aztán addig dícsérte a (nemlétező) határozottságom, hogy megkértem, hogy fejezzük be ezt a beszélgetést, mert a párom nélkül nem döntök, és a gyereknek már aludni kellene. Mondom neki, hogy ha ad egy telefonszámot, visszahívjuk, ha aktuális lesz a dolog. Nem adott, inkább majd ő felhív, mert egy ilyen kiszállás neki 700 Ft-ba kerül.
Most hogy mondtátok, lehet, hogy utólag ezt is felszámítják?! Na mostmár tutira nem kellenek azok a képek!
Nem kért pénzt, lehet, hogy azért mert nem adtam neki időpontot!
Itt is a kórházra és a dokira hivatkozott!
Na, most még fel is húztam magam.... Kép

Én 77-es vagyok, és mehet a táblicskuba!
Át tudnád küldeni méélben?
betty77
 
 


Kép
betty77
 
 


Eri!
Köszikösziköszi! Kép
betty77
 
 


Betty!
Szívesen. Kép
Tündéri. Kép
Ha akartok profi képet, inkább menjetek valami ismert fotóshoz a műhelyébe. Onnan csak nem szökik meg. Ez a nő, meg amit csinálnak felháborító. Azért megkérdezném a dokit, miért adták ki a címed. Kép
Egyszer szegény anyóst szúrtuk le, hogy miért engedte be a védőnőt a lépcsőházba, a lakásba szerencsére nem. Uis. védőnő váltás volt, és még nem is találkoztam vele, pedig már eltelt pár hónap. Kép Azóta nem meri kinyitni az ajtót sem. Kép Végülis nem árt az óvatosság. Kép

Eri
simones
 
 


Sziasztok!Kép

Ákos 1998-as, Balázs 2004-es születésű.
KösziKép

Annak idején Ákosról készíttettünk ilyen albumot, de már 6 évvel ezelőtt is 10ezer forintba került. Akkor még nem volt digit gépünk, így jól jött, hogy profi képeket kaptunk. Szépen dolgoztak, annak idején a gyerek 1 hónapos korában jött.
Most is jött valaki, felcsöngetett, férjem elhajtotta, hogy épp eszik a gyerek és megoldjuk magunk a fényképezést. Azóta nem jöttKép
Ha meg albumra van szükségünk, van egy fotós barátnőm, majd megcsináltatom veleKép

De annyira erőszakosak tudnak lenni, hogy az hihetetlen. Aztán az ember utána azon mérgelődik, hogy miért nem küldte el melegebb éghajlatraKép

Hát, kivagyok ettől az időtől...Nem is emlékszem, mikor lett volna olyan, hogy márciusban hó essen. HihetetlenKép Tegnap meg azt mondta az ismerősöm, hogy áprilisban meg jön a nyár, 30 fok körüli hőmérséklet lesz. Ha tényleg így lesz, akkor az időjárás már tényleg olyan, hogy van tél és nyár.
De már a jó idő jöhetne, legalább a nap sütne.

Balázs már annyira hozzászokott, hogy délután az erkélyen alszik bebugyolálva, hogy már mikor berakom a kocsiba, mosolyog, tudja, hogy aludni megy. Ez most még macerás, mert jól fel kell öltöztetni, de majd, ha jobb idő lesz, nem kell ennyi minden ráKép

Lau
lau
 
 


Edit:ti hol szoktátok előhívni?

Valaki megy ilyen időben sétálni?
Mi már a szánkót is hazaküldtük Kép
betty77
 
 


Sziasztok!
Micsoda hóesés! Mi egyébként voltunk sétálni, annyira nem volt szörnyű, mindenféle közléekedési eszköz nélkül indultunk el, mert Janka iszonyodik a szánkótól. Gellért szereti, majd délután remélem, apja elviszi csúszkálni.
Tigri, igen, 2000., 2003. és én 1972, szintén. Kép
Nálunk is járt ilyen fotós pofa, de elhajtottuk rövid úton. Kép Láttam egyébként ismerősöknél ilyen képeket, és tulképp tényleg szépek voltak, de azért nem árarányosan Kép Az oviban sem kérünk már képet, mert az sem jobb sokkal annál, mint amit mi csinálunk. Nemrég direkt csináltam Gellértről ilyen "művészfotókat", fel is teszek egyet, ha már úgyis átmentünk képes-topikba Kép
Betty, a Pólusban elég szépen és nem drágán nagyíttatunk a múltkor képeket, csak az volt a baj, hogy ha nem volt jó a képpont-méret, simán levágtak belőle... Kép Fuji volt asszem.
Puszi,
Klára
Kép
klara
 
 


Edit!
Esetleg egy új felhasználónévvel lehet még albumot létrehozni. Kép

Klára!
Már hiányoltunk. Kép
Néhány helyen nem a képből vágnak le, hanem picit kisebb lesz a papírkép mérete.

Itt van most akció, de 100 db-tól 29 Ft, és ebből még lejöhet -10% a hűségkártyával. Igényeltünk kártyát, csak még nem küldték meg. Mivel kicsit sok a 100 db, érdemes több embernek összeállni. Kép
http://www.photohall.hu/digiprint
Állítólag jók. Kép

Mi most szobafogságban vagyunk, mert picit taknyosak és Viki köhög. Kép Zoli kimenne, csakhát egyedül nem mehet. Kép Majd legfeljebb holnap, ha apa is itthon lesz. Kép

Eri
simones
 
 


Sziasztok!
Csajok már nem lesz jó idő soha már nagyon unom ezt a fehérséget,decemberben milyen szép lett volna.
Hajni!
Köszi hogy bekerültünk a táblázatba minden stimmel.

A lányomhoz anno járt ki fotos 3éven át évente 1x szülinaphoz közeli időpontban már nem emlékszem hogy mennyibe került de korektek voltak.Annyi rossz volt benne hogy a gyereket átkellett öltöztetni egy párszor.
Evetke!
Merre voltatok szánkózni a gyerekekkel? Láttam a képeket nagyon jók.Csak azért érdeklődöm hátha aktuális lesz még egy nagy szánkozás.
Edit!
Vissza térve a gyerek orvoshoz hát amikor olvastam elájultam volt pofája annyitkérni jó hogy megváltatok tőle.Én 1500ft-ot szoktam adni "sosem kérte"van mikor nem is ír föl semmit meg kérdezi mi van itthon.
Ja és nekem már van tetkom de még szeretnék úgyhogy mostmár tudom hogy kihez kell majd fordúlnom.
Jó éjt mindenkinek puszi kriszta
Beugrom az ágyba mert holnap dolgozat írás.
pruedance
 
 


Hali!

Betty akkor tuti az a pics járt nálatok is, aki itt.
Nem a doki adja egyébként ki az adatot, hanem a kórház Kép

Klárus jó a kép, csábos Kép

Lau milyen dolgozat?

Pusza
Hajni
tigribigri
 
 


SziasztokKép

HajniKép
Milyen dolgozat?? Nem igen értem a kérdéstKép

KláraKép
Nagyon jó a kép, kb. ilyesfélét készítenek a fotósok is, tehát egyáltalán nem olyan vészes, ha valaki nem veszi igénybe a szolgálataikatKép

EditKép
Most már tudom én is, hogy hova fogok menni megint, ha szükségem van tetkóraKép Van már, de egyelőre nem tervezek többetKép

Na, úgy néz ki, hogy a Kontyfába fog járni elsőszülöttem szeptembertőlKép Ma voltunk nyílt napon, és közölte, hogy neki tetszik a suli, ide szeretne jönni, tanítónéninek is mondta, hogy: Gabi néni, tetszel nekem, hozzád szeretnék járniKép Rá is iratták a jelentkezési lapra, hogy kinek az osztályába szeretne járniKép Remélem, a kezdeti lelkesedés megmaradKép

Tegnap végre eljutottam fodrászhoz, egész emberi lett a fejemKépKép

Pussz
Lau
lau
 
 


Helló!

Elnézést Lau, Krisztának akartam írni. Elég fáradt vagyok mostanság Kép
Van kép az emberi fejedről? Kép

Pusza
H
tigribigri
 
 


Sziasztok!Kép

HajniKép
Még nincs kép róla, és inkább a gyerkőcökről teszek majd fel több képet, nincs túl jó fotózható fejemKép

EditKép
Igen, tényleg megváltozott a világ, ha csak abból indulok ki, hogy bent Ákos óvodástársainak a szüleit is meg az óvónéniket is tegezi az összes gyerekKép Igaz, hozzáteszik, hogy néni, de így is furcsa, hogy pl. Szia Anett néni!Kép
Az idegeneknek viszont Csókolommal köszön, ezt megtanítottuk neki, mert sokan nem szeretik, ha egy kisgyerek letegezi őket.

Nem néztem a Megasztárt, annyira fáradt voltam tegnap, hogy negyed 10-kor(!) már aludtamKép
Tegnap két szülinapra is vinni kellett Ákost, amellett még a suliba is mentünk, közben hazarohanni Balázst megetetni, amit egyelőre apa még nem tud átvállalniKép, aztán végre, mikor a két fiú aludt este, ágyba dőltem. Férjem dolgozott, délután 2-kor ment el, reggel fél 7-re jött haza, nekem is nehéz ilyenkor, még szerencse, hogy most - egyelőre - nem beteg egyik sem.
Bazsit viszont nem mertem tegnap az erkélyen altatni, mert kicsikét köhécselt, de a lakásban meg nem akart aludni a babakocsiban sem.
Ma jól bebugyoláltam, és kiraktam az erkélyre, mondanom sem kell, hogy 5 perc alatt elaludt, már nem is sír ilyenkor, tudja, hogy akkor pihenni rakom kiKép

Bocsi, kicsit hosszú lett.Kép
Pussz
Lau
lau
 
 


Sziasztok!

A pénteki hozzászólásom eltűnt. Kép Mindig megnézem, hogy elment-e, de most nem néztem meg.

Ildi!
Építitek már a kerítést? KépMin 2m-es kell, hogy majd a lányodat megóvjátok a sok fiútól. Nagyon szép nagylány. Kép

Hajni!
Édes a csöppség. Kép Mit hallgatott?

Betty!
Szerintem felnőnek e nélkül is. De szerintem te jobb képeket tudsz csinálni.
Legalábbis a mi esküvői képeinkből az amatörök jobban tetszenek, mit a hivatalos fotósé, aki meg sem igazította a ruhám, és a barátnőmet sem engedte be, akit emiatt hívtunk meg. És az albumok sem olyanok voltak amiket mutatott. Kép Az egész esküvőnkön ez a balszerencse volt csak, de ezt nem felejtem. Minden más jól jött, ki pl: a pap szertartás után elfelejtette visszaadni a csokromat. Kép
Az biztos, hogy majd én csinálok a csöppségünkről képek garmadát, és abból csinálunk majd neki albumot.
Persze neked kell eldönteni, hogy mit szeretnél.
Édes a csöpp lány. Kép

Edit! Nagyon teszik az albumod. Imádom az olyanképeket, amikor a papa öleli magához a csöppséget. Kép
Hogy csináltátok meg a képkereteket? Milyen programmal?

Lau!
Irigyellek, hogy Bazsi rögtön elalszik a babakosiban. Vikit kész procedúra elaltatni (kiságy, babakocsi mindegy). Fáradt, majdnem elalszik, de szerinte túl érdekes dolgok vannak, és az alvás felesleges. Végül már annyira fáradt, hogy csak elalszik.

Megjelent az első fogacska, azaz fehérlik az ínyén. Kép
Viki szombat reggelre megmutatta, hogy mekkorát tud aludni. Este 9-től 1/2 5-ig. Persze azóta nincs ismétlés, mert még anya hozzászokna az alváshoz. Kép Kép

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sziasztok!

Lányok, úgy néz ki a fürdető fotel nem jön össze.Kép Hol találtatok itt a neten használtat?

Kati
kfk
 
 


Szia Kati!
Én a KIKÁ-ban láttam, de csak futtában!
Az árát nem láttam, de lehet, hogy telefonon is meg tudják mondani!
betty77
 
 


Sziasztok!
Csajok csak egy édi kép a kisfiamról és ez a papagáj itt kelt ki nálunk nem is olyan rég.
Puszi KrisztaKép
pruedance
 
 


Halihó!!!
Már megint csak rohanósanKép
De olvasni olvaslak ám titeket!!!Kép Nekem mákom van a kölkeimmelKép Mindekettő ugy lett szoktatva hogy ebéd után alvás van Kép Az esti fekvés is saját ágyban ,igaz egy szobábanKép Itt kicsi a lakásKép!!
1x1x próbálkozás volt főleg Gergő részéről de félkómás állapotában hamar lebeszélhető az átjövetelrőlKépÉs főleg átalusszák az éjszakát!! Igaz Gergő 1 éves koráig virrasztott kegyetlenülKép
Köszi nektek a "szép" szavakat Nikicámról!!! Imádom és büszke vagyok mindkettőjükre!! Mint minden anyuka a saját kis babócájára))) Egyre főre kapja a szülinapi meghivókat a pasiktól isKép
Kriszta ari ez a kép!! Hogy hogy ott kelt????
Moszika hogy telnek fogzós napjaitok???Kép
Lányok akkora öröm ért maKép Elmentem beiratkozni a vezetésreKéperre kiderült hogy 1 hét mulva indul és nönap alkalmából ingyenes az elméleti oktatásKép 20000.ft ot megspóroltam!!!! Nem akar valamelyikőtök jönniKép???
Na ennyi puszi mindenkinek!!!Ildikó
evetke
 
 


<pre>
Anyuka Szülinap Névnap Gyermek/ek Szülinap Névnap
Evetke (Ildi) 1972.04.29. 03.10. Nikoletta
Gergő 1998.02.22.
2002.01.10. 09.10.
11.17.
Klára 1972.01.09. 08.12. Gellért
Janka 2000.03.08.
2003.02.08. 09.24.
05.30.
Kfk (Kati) 1968.01.06. 11.25. Bence
Zsombor 2001.09.14.
2004.10.08. 08.23.
11.08.
Simones (Eri) 1969.04.29. 08.31. Viktor
Zoltán 2002.10.22. 09.05.
03.08.
Betty 1977.10.01. 02.18. Lili 2004.02.16. 07.11.
Moszmota (Gyöngyi) 1974.09.30. 10.23. Viktória 2004.10.03. 12.23.
Tigribigri(Hajni) 1978.06.23. 03.27. Alexa Regina 2003.12.27. 05.18.
Borcsa 1976.01.08. 12.04. Bátor
Piros 2002.02.25.
2004.12.28. 02.27.
01.18.
Lau (Laura) 1974.03.20. 06.17. Ákos
Balázs 1998.12.13.
2004.09.22. 02.27.
02.03.
Pruedance (Kriszta) 1971.11.01. 08.05. Dóri
Bence 1992.08.02.
2002.09.25. 02.06.
08.23.
Cinedit (Edit) 1972.09.15. 09.16. Botond
Hunor 2002.12.28.
2004.10.30. 05.16.
09.10.
</pre>

Legközelebbi ünnepeltjeink:

<pre>
Ünnepelt Dátum Kép
Gellért 03.08. Kép
Zoli 03.08. Kép
Evetke 03.10. Kép</pre>

Gellért nagyon boldog születésnapot!
Zoli és Ildikó nektek meg nagyon boldog névnapot kívánunk!
Kép

Puszi
Alexa és Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Gellért nagyon boldog születésnapot!
Zoltánnak és Ildikónak nagyon boldog névnapot!

Kép

Kati! Fürdőfotelt a Corában vettem 2590. A www.pekido.hu láttam olcsóbbat, ami a Mária nagyker honlapja.

Tegnap voltunk szurin. Este kicsit fájt az oltás Manónak, de mivel időnként mosolygott is, így nem lehetett vészes.
6300-nak mérték, és 61 cm-nek. Az utóbbit nem értem, mert a 62 rugi már kicsik, és a 68-ok sem túl nagyok. Ma megmértem és 64,5 cm. Jó lenne tudni, hogy miért így mérnek cm-t.

Lau! Balázska hogy viselte az estét?

Ildikó! Kösz, egész jól viseljük a fogzást. Kicsit nyüszi, de nem jobban mint egy frontváltozásnál. Igaz használok borostyán nyakkáncot, ártani nem használ alapon. Lehet, hogy még is használ???!!!


Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sziasztok!
Sok boldog születésnapot kívánok Gellértnek!
Zoltánnak és Ildikónak pedig sok boldog névnapot!Kép Kép
Ildi!
Van egy fiú + egy lány papagájunk, lett 4db tojásuk de csak 1 maradt meg belőle ami ki is kelt.Hát ő van a kisfiammal a foton.
Két hét után ma mentünk bölcsibe nehezen indultunk.Remélem a betegségek már elkerűlnek minket,meg senki ne legyen beteg.
Puszi Kriszta
Gyöngyi!
Mi az a borostyán nyaklánc?
pruedance
 
 


Sziasztok!

Mi is boldog szülinapot kívánunk Gellértnek Kép és boldog névnapot ildikónak Kép!
Kép
Zoli köszöni a jókívánságokat. Kép

Eriék
simones
 
 


Kriszta!
A borostyán nyakláncot nagyon ajánlják a gyerekek fogzásához, elméletileg kevesebbet nyűgösek stb.
Persze sok minden másra is ajánlják, mint gyógyító ásványt.

KépKép
Kép
moszmota
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?