Új privát üzeneted érkezett!

Elli,
a 2. napnál nincs megmondva, hogy mégis mennyit lehet enni ezekből. A banán ide tartozik? Végtére is az is gabona, igaz nem főzve esszük.
Fú én ma nagyon rosszul bírtam. Az egy dolog, hogy ha de. nem zabálok, akkor szédülök... de azt legalább kibírom, de ilyenkor este ez borzasztó.
Na bocs, most már elájulok.
Zsuzsó
zsuzso
 
 


MomoKép

Zsebinek nagyon boldog szülinapot!KépKépKép

Tüni
tüni
 
 


Na sziasztok!!!!

Gyors leszek...

Kérlek szorítsatok értünk a mai nap folyamán, mert nem hiszem hogy hazajövök. 3-kor kezdődtek az enyhe "fájások", még nem túl komolyak, csak annyira hogy ne tudjak aludni tőlük, de szép rendszeres 8-10 percesek. Egyelőre úgy tervezem hogy a reggeli vizsglatra megyünk csak be 8-ra. De így tuti ott tartanak. Remélem kibújik ma a csajszi, aki tényleg megvárta az új autónkat Kép

Ha lesz valami a dologból a férjem értesít titeket!!!

Nadine 41+4

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 

 
 

NADINE
Nagyon szorítok értetekKép

Zsuzsó
Hát, tulajdonképpen ehetsz bőven belőle, amennyi jólesik, este a felét. Egy jó nagy tányért.
Ha jó a mailcímed a profilodban, majd lövök neked 1-2 doksit, amik nagyon hasznosak voltak. Csak most mennem kell, majd délután.

Miért csak az én kölyköm nem alszik éjjel? Felkelt 1kor, 4kor, amikor is vissza se tudtuk altatni, köztünk vergődött reggel 6ig. Bizti én csinálok rosszul valamit 1-2 jó éjszakától eltekintve elég sűrűn ez van. (Az esti lefekvéssel semmi gond, de mindig ébred, mindig!!)Már tök kivagyok.
pusza
e
ellimami
 
 


Nadine,
Nagyon dukkolok!Kép Es varjuk a jo hireket!Kép Tok izgi!Kép

Leszter
leszter
 
 


Nadine,

megy a drukk!!! várjuk a hireket! Kép

Zsuszo,
én bevallom néha csaltam és bűnöztem a 90 napos alatt,de igy is sikees volt...és KÖNYEBB!!!! Kép
pl.én vacsorára sohasem az ebéd mennyiségének a felét ettem, hanem amennyi jól esett. Kép
Tészta napon, ha túró volt a tésztán az se zavart, és bevallom nagyon sokmindent nem helyesen csináltam, és tényleg mégis eredményes volt akkor. Kép

Évi
Évi24
 
 


Sziasztok!
A Tv2 Babaház című műsorába keresünk olyan anyukákat akik elváltan nevelik gyerkőcüket. A felvétel hétfőn lesz 12 órától. Ha úgy érzitek, hogy megosztanátok gondolataitokat ebben a kérdéskörben, hívjatok fel a 06209745555-s telefonszámon.
Kiss Andrej (apa)
BABANET
apa
 
 


SziasztokKép

Még éppen-éppen élek, de már annyi minden összejött, hogy csak hetente egyszer tudom (esetleg) bekapcsolni a gépet. Nem elég hiper-aktív Zsombi + iskola + nyelvtanfolyam még állást is keresek... És még + építkezés + a hétvége Kép "Jó" időnk lesz, de olyan nagyon nem érdekel Kép

Nadine
Megy egy nagy rakás drukk!!!KépKépKép

Momo
Zsebinek boldog szülinapotKépKépKép

Tegnap este megszült a barátnőm is, pedig még meg akart nézni szombaton Kép. Ez van Kép

Házról annyit, hogy még egy pasitól kértünk árajánlatot, és ez már 22 milla alatt van Kép.

Megyek, mert ajándékot gyártok a leendő férjemnek Képés úgy érzem, kicsi fiam is megtojtKép

PusziKép
Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Tennek fel par kepet, ha nem baj.Kép

Marci Anyaval:

Kép

A tesokKép:

Kép

Kép

Kép

Buntiben a kis XlabuKép

Kép

Puszi:

Leszter
leszter
 
 


NadineKép
Drukk megy ezerrel! Lehet, hogy már megvan a baba?

LeszterKép
Gyerekek csuda szépekKép

MomoKép
Zsebinek nagyon boldog szülinapotKép

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok,

Zsebikét Isten éltesse!KépKépKép

Nadine,
hajráhajrá, várjuk nagyon a híreket!Kép

Leszter,
szuper képek, Marci is mekkora nagyfiú már, pedig csak most születettKép.

Bombi,
szia, azt hiszem, még nem üdvözöltelekKép.
Képet a "melléklet feltöltése" opciónál tudsz beszúrni.

Miszike,
átérzem szenvedéseid, és is ordítani tudnék már a hótólKép. Most is le kellett volna mennem vásárolni, de mire kiástam az autót, és nagy nehezen elindultam, addigra már kersztbe állt az utcán vagy 3 kocsi, úgyhogy no more chanceKép. Mert felfelé végképp nem tudok elindulni.
Copfos nőci ééééédi!Kép

Anyicska,
szuper, hogy végre láthatunk fotókat rólatok is! Nagyon édibogár a srác!Kép
Te pedig már igencsak a végén jársz pocakilag, ugye?Kép

Évi,
Macus 22-es patákon közlekedik. (és időnként 24-es lábbeliket is felhúz, mert nem bíííírja kivárni, míg belenő, ilyenkor csak ül, és csodálja magán a topánt, mert járni persze nem tud benneKép)
Szandállal szerencsére nem nagyon lehet mellényúlni, max. benti cipő lesz télen, ha csak akkor nő beleKép.

Dávidkát nem dugdosom ám, itt van niKép:

Kép

Kép

Ez a barátosnőmnél készült, remélem nem lesz morc, ha felrakomKép.

Kép

puszka mindenkinek,

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Bombi,
"Mellékletek feltöltése" gombra kattintva tudsz feltenni képet, ami nem haladhatja meg a maximális 650 x 700 pixel méretet.
Várom a képeketKép

Nadine,
Drukk!

Elli,
Nem csak a tied... Szerencsére Roni viszonylag hamar visszaalszik. Bár van amikor negyed-fél óra múlva újrakezdi.

Toffi,
Gondoltam, hogy van elég dolgod, intéznivalód, ezért nem is lepődtem meg, hogy nem jelentkeztél. Hol tartjátok a ceremóniát, és (ha lesz) a kajálást?
Voltam olyan esküvőn 5 éve (igaz, az dec. 28-án volt), hogy akkora hó volt... De a kinti képeken nagyon jól mutatott a frissen esett nagy hó, és a menyasszony nem is fázott az izgalom fűtötteKép Drukkolok, hogy jól sikerüljön minden!
Aztán majd kérek élménybeszámolót és képeket isKép
Újabb barátságosabb ajánlatKép

Leszter,
Nagyon jó képek. Tesósokért irigykedem.Kép
Büntis is nagyon édes. Mivel érdemelte ki?Kép

Zulu,
Képek szupik. Az együtt-alvós a kedvencemKép

Roni egyből elaludt ebéd után. Nem jellemző rá, sőt! Remélem, nem lesz beteg.

Maci_2
maci_2
 
 


Nadine,
DRUKKKKKKK!!!! Várjuk a híreket! Kép

Leszter,
nagyon jók a képek! Petra hogy imádja a kisöcsit! Kép A büntis igaziból bünti volt? Én nem tudom, hogy lehet elérni, hogy a gyerek ott maradjon... Anka tutira szépen kisétálna a sarokból, esze ágában se volna ottmaradni...

Zulu,
hűűűű de jó kép az az együttalvós, teljesen elérzékenyültem Kép. Nálunk ugyanannyi lesz a korkülönbség, ha jól számoltam, elvileg van esélyem egyszer ilyen békés állapotra KépKépKép

Na most megyek joghurttortát gyártani, holnap jönnek a legeslegjobb-barátnőmék, akinek a kisfia Ankával egy napon született, szóval még mindig ünneplééééés...

F.
franyo
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk mi is, csak sokat dolgozm, és mire hazaérek a fenének van kedve bekapcsolni a gépet.
Jól vagyunk, túl vagyunk a második születésnapon, volt toreta 3 is, gyergyafújás is le se tudtam normálisan fényképezni, meg kellett gyújtani egy párszor.
Köszönjük a jókívánságokat.
Esik a hó budaörsön.
Dorka szeret bölcsibe járni, csak ne kellene olyan korán kelni. Azt viseli nehezen. Meg Én is.
Már elég sokat beszél, mindig a micimackót akarja nézni videon, kicsit unalmas, de majd kinövi remélem.

Most bárányhimlő járvány van a bölcsibe, 5 n betegek, jó lenne megúszni, mert még én se voltam.

Jók legyetek
Manó2+Dorka

Valaki tud hőszigetelésben segíteni: Drayvitot, vagy kőzetgyapotot válasszunk, árban nem sok különbség van.

Kép
Kép
dorka2
 
 


Elli,
köszi el kéne, mert pl. azt egyáltalán nem értem, hogy lehet-e bármennyi zsiradékot is (mégis csak vannak zsírban oldódó vitaminok is). Ez a mai tészta nap kicsit jobb, de így is elég heavy + egész család ki van akdva...

Na a mai se a mi napunk. Reggel 9-15-ig áramszünet, ilyenkor nálunk a fűtés sem megy, és a ház három lakásából csak nálunk van gáztűzhely, így anyukámék és a sógornőm két apró gyermekével is itt kajált, ami egyébként tök jó volt, de Dana ennek következtében nem aludt és már most tök nyűg.
Elmenni nem lehet, mert az állapotok Zuluékéhoz hasonlatosak. Ja az áramszünet egyébként azért volt, mert egy teherautó belecsúszott az egyik villanyoszlopba és kidöntötte.
De ha mindez nem lenne elég, mosogatógép telepakolva, majd nem indul, szervízben közölték, hogy hát akkor majd hétfőn hív a szerelő, hogy mikor jön javítani Kép és még csak 4 óra.

Nadine,
nagyon megy a drukk!!! Várjuk a híreket Kép

Elli,
nem csak a tied nem alszik - ráadásul Dana újra náthás, így most ő sem. Ha az elmúlt három éjszaka alatt 20x nem ébresztettek föl, akkor egyszer sem, ez komoly, de tudom, sovány vigasz. A kettővel még szarabb lesz a helyzet. Csak hogy tovább bíztassalak.

Zulu,
de drágák, ahogy együtt alszanak Kép Azért mégis jobb kettővel Kép meg hárommal...

ugye Momo?
Mi van veletek? Boldog szülinapot Zsebi babának.

Na megyek,
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Zuluképek is szuperek, de a kedvencem Leszter sarokban álló kis X-lábújaKép
e
ellimami
 
 


Ja, még valami: a babaszobán feliratkoztam a listára, de reménytelenül hátul vagyok...van vkinek eladó (Kismama előfizetős) börzejegye?
Nagyon megköszönném.
pusza
e
ellimami
 
 


Ezt a másik topicon találtam:
Sztéló Gréta 12 óra 19-kor megszületett, 4010 gramm, és 52 cm

Nagy-nagy gratula Nadine-nak KépKépKép

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Nadine,
Nagy-nagy gratula!Kép Es negyed 6-kor meg otthon voltal!Kép Gyorsan kibujt ez a leanyzo!Kép Sok boldogsagot!Kép

Maci,
Szazadszori elmagyarazas utan is kipancsolta a tejet az etetoszek talcajara.Kép Meg a foldre, a ruhajara, hajara, stb...

Franyo,
En sem gondoltam volna, hogy a sarokban marad, es megis. Eljonni meg nem probalt egyszer sem (eddig kb. 3-4x allt sarokban), max. kinezeget, de ha raszolunk, visszafordul. Ilyenkor sir egy fel percet, aztan csak all. Ugy sajnalom.Kép De ugy tunik, hat a modszer, mar csak mutatja a bogret, es mondja, hogy nem.Kép

Zulu,
Edesek! Az egyutt alvos kep kulonosen szuper!Kép

Udv:

Leszter
leszter
 
 


NadineKép
Óriási gratula makacs Grétához!KépKép

Tüni
tüni
 
 


Nadine
Nagy-nagy gratula a türelmedhezKép csak kibújt a leányzó!!
e
ellimami
 
 


Sziasztok!

Nadine!
Hatalmas gratula!Kép

Nem vagyok mostanában de ez nem tünik fel senkinek, de sebajKép

A Nagyikám elment másfél hete, kell még idö, hogy helyreálljakKép Holnap vizsgázom kérek drukkokat.Kép

Toffi!
Egyenlöre semmi konrtétat nem kívánok csak azt, hogy minden úgy sikerüljön ahogy szeretnétek!Kép

Norka!
Megvagyunk, megkaptam a mail-ed, de tanulás, betegség, a többit tudod. Talán a jövöhéten ha ti is meggyógyultatok találkozhatnánk!

Mindenkinek puszi!

Akinek nem reagáltam attól elnézést!
Minden babó édes, copfos, xlábú, alvóKép

Tündér
tündér
 
 


Nadine!


Gratulálok Grétihez! Ügyesek vagytok!
Szép súlyú a kislány. Kép

Sok tejcsit kívánok!

Azt még nem tudom bent talizunk-e, a srác még nagyon kapaszkodik. Kép


Ancsa (38+6)

Kép

Kép
anyicska
 
 


Zsuzsó,
Hú, nem semmi napod voltKép

Nadine,
Gratulálok és nagyon sok boldogságot kívánok!Kép
Szép méretekKép

Leszter,
Ilyen nálunk is előfordul. Sarokba állítást még nem próbáltuk.

Tündér,
Nagyon sajnálom a nagyidatKép Nem lehet könnyű...
Drukk a vizsgához!

Jól sejtettem. Roni lázasan ébredtKép Lázcsillapító levitte, de estére megint felment, kapott újabb adagot éjszakára.

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk:

Szülinaposokat így utólag is isten éltesse!

Nadinéknak nagy - nagy gratula!

Mi sajna megjártuk a Madarász utcai kórházat, mert Dani elesett és jól beütötte a fejét. Aztán az Állatkertben még optimistán meséltem Ellnek meg Timicinek, hogy mi történt, viszont a délutáni alvásból úgy kelt, hogy volt a lepedőn valami folt (elég pici), de savanykás illata volt, úgyhogy irány a kórház.
Most lépek is, mert a tegnap estét egy támla nélküli kisszéken töltöttem gyerekdalokat énekelve és eléggé kivagyok.
Viszont Anton (Dani kedvenc játékkutyusa, aki nélkül soha sehova) rákerült valahogy az egyik koponyröntgenre, de úgy hogy Dani nem is látszott. MEgörökítettük az utókornak őt is.

Ja és apró jó a sok rosszban, külön szobát kaptunk, mert mondtam, hogy szalmonellás a gyerkőc. Bár már nem fertőz, de zet nekik nem kell tudniuk.

Sziasztok,

Réka és Dani, akivel mindig történik valami
muki
 
 


Sziasztok!

Hát Réka, megint nem irigyellek KépKép és mit mondtak a kórházban, akkor nincs agyrászkódás ugye?

Maci
Roninak is jobbulást, remélejük nem az influenza

Momo
Zsebinek boldog szülinapot KépKépKép

LEszter
annyira édik a tesók Kép és hogy hasonlít a pici Petrára!

Zulu
hát ez az egy ágyban alvós kép nagyon szuper Kép persze a többi sem rossz!
Tündér
nagyon sajnálom a nagyidat Kép
a vizsgához szorítok, aztán majd gyere, hátha jobb kedvre tudunk deríteni Kép

Velünk nem történt túl sok jó.
1. általános isis osztálytalit szervezünk, és tegnap kiderült, hogy az akkori legjobb barátnőm meghalt a nyáron Kép egyszerűen csak összeesett séta közben, megpattant vmi ér az agyában, a kórházban meg agyvérzést kapott és meghalt. Annyira szíven ütött a hír KépKép

2. tegnap elvitt a Peti fogorvoshoz, (maszek rendelő!!)ahol a váróba bejött 3 suttyó és amíg elterelték a várakozók figyelmét, szépen átkukatták a fogason lógó kabátokat és ellopták a férjem irattárcáját. (nem voltak tovább 2 percnél) Mindene benne volt, jogsi, forgalmi, személyi, adó, tB kártya, még az útlevél is az amcsi vízummal.. KépKép még szerencse, hogy a bankkártyák és pénz nem. Egész nap a rendőrség és az okmányiroda között ingázott szegény, lesz vagy 30 ezer Ft az iratok pótlása Kép

na nem rontom tovább a levegőt
Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Nadine!KépKépKép
Nagyon sok boldogságot kivánunk a picikéhez (aki nemis olyan picikeKép )!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Andi!Kép
Szegény,ez a fogorvos sokba került neketek!Kép
Hogy van Ikertesó Danink?
Jó lesz hogy kis korkülömbség lesz a gyerkőcök között. Tényleg a nemét már tudni? Vagy csak én nem követtem a hireket?

Maci!Kép
Roninak jobbulást kivánunk!


Urszila!Kép
Hogy van Julka?

Leszter!Kép
Nagyon édik a gyerekek igy együtt is!
A kis xlábú tünemény ahogy a büntit állja!KépKépKép

Elli!Kép
Azért ez a nyeremény nem rossz!KépGondolom jókor jött!Mikor nem ?,mi?KépKépKép


Megyek bedőlök az ágyba Apa mellé,ma is hosszúztam....


Mariann
mariannmarci
 
 


Andi,
jesszusomKép! Ezt még olvasni is szörnyű. Az irattárcát talán-talán visszakapjátok, ha eldobták, és valami jótét lélek megtalálja. BarátnőKép. Nem csodálom, hogy szíven ütött, nagyon durva, ilyen fiatalon, ilyen hirtelen...

Tündér,
részvétem a Nagyid miatt, sejtettem, hogy ezért nem írogatszKép. Szebb napokat!

Maci_2,
szegény RoniKép, jobbulás gyorsan-gyorsan!Kép

Réka,
AntonKép. Ez aranyos. A többi kevésbé szívderítő, de lényeg, hogy Dani jobban van!Kép

puszka, én is lépek, mert leborulok a klavira menten

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Réka,
Szegény TiKép Megfigyeltésre kellett bentmaradni? Ugye már hazaengedték Danit. Mit állapítottak meg?

PsAndi,
Ez olyan szörnyűKép, nem csoda hogy szíven ütött...
Ellopott tárcaKép
Remélem hogy nem influenza. Szánkózni viszont így tuti nem fogunk.

Maci_2
maci_2
 
 


Julka teljesen be van dugulva, mármint az orra, kb. 2 napja alig eszik, cicivágy van, de cicizés sincs. Orrcsepp nem használ (Nasivin, barna), kiszívni nincs mit gyakorlatilag, az orrgyökénél van beduzzadva. Ja, a Fenistil sem használ. És a SInopis nevű homeopátiás golyó sem használ.
Nem tudtok valami jó módszert?????

NadineKép nagy gratula a nagy babához!KépKépKép

LeszterKép nagyon-nagyon édesek!Kép mutattam Apának, hogy "ikertesónak" már mekkora tesója van! Azt mondta, hogy hősök vagytokKép

MomoKép Sok boldog szülinapot Zsebinek!Kép

RékaKép jó, hogy minden OK! Látod, még a szalmonella is jó valamireKép Kutyanév juj, de jó!

AndiKép jaj, jaj. Nincs bezárva a váró? Csengő, aszisztensnő??

MaciKép gyógyulást nektek!

Ma alig tudtam kiállni az autóval saját udvarunkból. Mert ugyebár alul az jég, fölül az új hóKép

Olyan csendes volt az este, Zsuzsi a barátnőjénél alszik.

Urszila
urszila
 
 


Úgy felháborodtam ma az RTL Klub tévén. Reggel drámai hangon bejelentik, hogy a higanyt tartalmazó kötelező oltások autizmust okozhatnak (és vágóképnek mennek a szerencsétlen autista gyerekek), ma este meg kevésbé drámai hangon kijelentik, hogy á, dehogy. Képzelem, hány most született gyerek anyukája retteg mostKép

Urszila
urszila
 
 


Urszila,
RTLKlub: es akkor a Hajos-musorrol meg nem is szoltunk egy szot sem...Kép

L.
leszter
 
 


Rengeteg a rossz hir itt ma este.Kép

Dicsereteket bezsebeltem, koszonjuk.Kép

Jo ejt:

Leszter
leszter
 
 


Sziasztok!

Momo,
nagyon boldog szülinapot Zsebinek!!! Kép
Kép

Leszter,
nagyon hasonlít Marci kicsiPetrára! Kép
Sarokban állós kép csúcs! Kép

Zulu,
együttalvós kép nagyon megható! Kép
Egyébként én már készülök a tél kiutálására, matricázom a télűző színes pillangóimat az ablakra Kép. Holnap kész lesz, majd rakok fel képet.

Toffi,
hú, akkor jó elfoglalt vagy! Remélem azért majd látunk gyakrabban is! Kép

Nadine,
nagyon nagy gratula!!! Kép

Tündér,
nekem feltűnt a ritkaságod, csak mivel én is keveset vagyok mostanában, ezért nem írtam le... Kép
Szegény nagymamád, együttérzek. Kép

Maci,
Roninak jobbulást!

Réka,
szegény Dani, remélem már teljesen jól van!
Anton röntgenkép Kép

Andi,
hogy veletek is rossz történik, mi van most??? Remélem visszaküldik a pénztárcát!

Urszila,
sajnos nincs ötletem az orrdugulásra, én is ettől szenvedek... Talán egy picit használ a Coryzalia (homeos), de nem tudom, hogy gyerekek szedhetik-e.

Franyo,
Beki is utálta először a gumikat, csak az győzte meg, hogy így tetszeni fog a "fizuja" Apucinak Kép. Próbáld meg Te is... Kép

Elli,
megértem a csalódásodat a lottó miatt, én is hasonlót éltem át, csak jóval kisebb tételben Kép. De aztán meggyőztem magam, hogy ennek így kellett vmi miatt történnie.

Nelli,
jó sokat tornázol! Kép Tavaszra nagyon szép leszel! Kép

Bombi,
szia, üdv itt köztünk, várjuk a képeket! Kép

Timici,
gratula a majdnem-jogsihoz! Kép

Heni,
valszeg azért olyan jó 10x lepakolni egy könyvespolcot, amiért 20x (nem vicc!) meghallgatni egymás után a Szunnyadj, kisbaba (Weöres S.) c. éneket Anya fals előadásában... Kép

Virga,
örülök, hogy jó az AFP-d! Kép

Csucsuka,
szegény Dani! De kamaszkorában pont erre a sebhelyre fog büszkülni! ;)

Zsuzso,
kitartást a fogyókúrához! Kép

Na ezt elküldöm, nehogy elvesszen.
miszike
 
 


Elég rosszul vagyok, nagyon köhögök meg isszonyatosan náthás vagyok, ezért elmentem a házidokihoz, aki persze egy olyan gyogyit írt fel, amit terheseknek nagyon nem ajánlanak (Kép) és adott beutalót a kardiológiára, mert vmi baj van a szívemmel (KépKép). A nőgyogyim meg magánpraxist nyitott (hallod, Maci?), jövő héten tájékozódom az új tarifáiról és e szerint eldöntjük, hogy maradunk-e nála v. sem. Szóval velem is csupa jó történik...

Nagyon álmos voltam a délutáni szunya után, úgyhogy amikor Beki felébredt, átvittem a mi hálószobánkba, és megmondtam, hogy Anya alszik, tessék csendben játszani. Beki persze szétszedte a szobát, de végülis jó volt Kép. Kb. egy óra múlva felébredtem, Beki nevető arcocskáját láttam az enyémtől 10 centire, és ezt mondta "Jó jeggelt, jót aludtál?" Kép

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Miszike,
Te mit csinaltal itt hajnali 2-kor?Kép
Jobbulast! A hazidoki hatha teved... Drukk, hogy ugy legyen!Kép Azert egy haziorvos nem olyan profi a kardiologia temakorben, szoval nem biztos azert, hogy gond van, ugye?
Jo reggelt, jol aludtal?KépKépKép Gondolom, ha rosszul aludtal volna, ez a mondat akkor is felviditott volna.Kép

Leszter
leszter
 
 


Miszike,
nem a Kisfalvihoz jársz véletlenül? Asszem ő is most nyitott valahol a Margit híd budai oldalán...
Jobbulást neked.

Réka
jajKép De mi lett a végeredmény? Benntartották?

Andi
Kép Nekem a hugim legjobb barátnőjének volt anno egy nővére, akivel 1 napon születtem. 17 évesen elütötte egy kamion. Emléxem, évekig féltem, hogy nekem is ez a sorsomKép
Apa tárcájaKép

Történik valakivel valami jó is mostanában?KépNem igaz, ez a pechszéria.

Azért jó 7végétKép
pusza
e

Ja, Beuék beköltöztek, bár este a Lőrinc mondta, hogy most már menjünk hazaKép Szegény egész nap pakol, de állítólag jól halad, hétfőn műtik.
ellimami
 
 


NadineKép
Nem jártam messze az igazságtól, mikor azt írtam, már lehet, hogy megvan a baba. Nagy-nagy gratula hozzáKép Szép nagyKép

RékaKép
Szegény Ti. Végülis nem lett agyrázkódás, ugye?

AndiKép
Iratok elvesztését teljes mértékben át tudom érezni. Engem is megloptak a nyáron a villamoson, de szerencsére nekem eldobták az irataimat, és egy buszsofőr kihozta. A telefonom és a bankkártya persze nem lett meg, de időben letiltattam.
Barátnőd szegényKép

MiszikeKép
Jobbulást! Szerintem nem lesz gond a kardiológián. Lehet, hogy a baba okozza, nem?

Azért sz*rból nem lehet várat építeni. Szép nem leszek... Van is izomlázam rendesen.

MaciKép
Roninak jobbulást!

TündérKép
Őszinte részvétem a nagyid miatt.

A Benne leszek a tévében kritikán aluli volt.
Viszont ma Megasztár.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!

Benne volt délelőtt az ANdy 78 a tévében a Babaház c. műsorban, láttátok?

tegnapi Hajós műsor szégyen!!

jó sok mindenhez hozzászóltam Kép, úgyhogy most megyek panírozni

Andi
psandi
 
 


Manó2Kép
Írtam neked mailt.

LeszterKép
Lurkók nagyon cukikKép Petra nem féltékeny?

ZuluKép
Az alvós képtől én is elolvadtamKép

AndiKép
BarátnőKép Apa tárcájaKép Én páromnak egyszer a jogsiját vitték el, benne a TAJ kártyával, meg egy 20ezressel, amit véletlenül bennehagyott. Néhány hónappal később átvehette az iratokat az okmányirodában. Persze a pénz már nem volt benneKép Babaházat sajna nem láttam.

MiszikeKép
Jobbulást neked!Kép

Pussssz
Tüni
tüni
 
 


MiszikeKép

Az éneklés is megy, meg a mesekönyvben mutogatás. Egymás után kb 20x ugynazt mutatja, én meg mondjam mi az, különben hiszti. Egyébként ez telefonálás alatt izgiKép

Apropó telefon: Apának vannak a telefonján letöltve mesefilm részletek. Dorina lelkesen utánozza: áááááááá segítség! De ált. ha a másik szobában vagyok, és hanyatt homlok rohanok hozzá, hogy mi van, Ő meg vigyorogKép

NadineKép

Óriási gratula!!!KépKépKép

Hajós - műsor:
Utálom azt a fazont, főleg, hogy közvetve ismerem is. Van egy nagyon jó barátom Fehérváron, aki electric-boogie táncos, országos és Európa bajnok, VB 7.
Van egy nagyon jó show-juk, csak nincs aki felkarolja őket, így próbálkoznak mindenhol.
Elmentek a Hajós-féle válogatásra. A show alatt mindenki ámult-bámult, Hajós bíztatta őket, atán másnap lenyilatkozta, hogy voltak nagyon színvonalas produkciók, de neki nem ez kell.
Utána felhívta őket az RTL-klub, hogy egy műsort akarnak készíteni a tánccal kapcsolatban, vállalnák-e?
Oké minden, aztán közölték, inkább kezdőket akarnak. Hogy ez miért jó, azt nem tudom.

Két hét múlva ismét megkereste őket az RTL-klub, hogy lesz a Balázs show-ban egy olyan, hogy elelectric-boogizom, amit érzek (a héten adták le), tanítság be a szereplőket, és a végén megmutathatják a műsort. Na ebből az lett, betanították a szereplőket, és ennyiKép Ja, kaptak 2ezer forint útiköltséget, míg a szereplők 6-otKép

Ennyit az RTL-ről. Aztán a Heinekken házibuliján szerepeltek, és most a Tesco-kban népszerűsítik a sört az akciók alatt.
De ez még mindig nem nagy cucc, és tök sajnálom, hogy semmi nem jön összeKép

Bocs, hogy ez így kiborult belőlem, de ha a Hajós nevét meghallom, hát ........

ElliKép

Gratula a nyereményhez.
Mi is jártunk már így, amikor az ötöslottón a 3-as kemény 3000 Ft-ot fizetett. Ja, és kombinációson játszottunk. 10 db volt.

Heni
heni1979
 
 


Sziasztok!

Dani szerencsére jól aludt éjszaka, és szerencsére nem többet mint szokott, tehát nem aluszékony.
Az egész úgy volt, hogy csütörtökön reggel leesett két lépcsőfokot egy betonlépcsőn, de olyan rosszul, hogy homlokkal landolt és borzasztó hangja volt. Persze egyből sírt, de fél perc alatt megvígasztalódott. Utána mentünk az Állatkertbe, meg a játszóházba, ahol Elliék is tanusíthatják, hogy a fején lévő púpon kívül semmi nem utalt komolyabb bajra.
Csak alvás után volt a lepedőn szétkenve pár pici folt, ami akár hányás is lehetett, de nem voltam benne biztos, mert gondolom ha hányt volna, akkor azért csak elkezd sírni vagy szólni, de nem alszik nyugodtan tovább. Gondoltam azért megmutatom egy dokinak.
És elmentem a Madarászba, csak azt nem tudom miért oda, mert eddig mindig a Bethesdába jártunk, és a Bethesdában van a kartonunk, a lakástól gyalog 5 percre van és csak pozitív tapasztalataim voltak. Gondolom idegesebb voltam annál, mintsem hogy normálisan gondolkodjak.

Persze egyből mondták, hogy 24 órát bent kell tölteni és jól leszidtak, hogy miért délután 5-kor viszem be, ha reggel történt a dolog.
Mondtam, hogy ha minden esésnél behozom, akkor akár be is költözhetünk, mert Dani tényleg mindig kék-zöld folt és nekem csak a hányás volt gyanús, semmi olyan nem volt amit szoktak mondani, hogy nem lehet megvígasztalni, hogy nem sír fel egyből, hogy elájul vagy szédül, vagy aluszékony lesz...

A dokik végig nagyon undokok voltak, direkt latin szavakat mondtak (persze 4 év latin tanulás után a lényeget értettem) és teljesen úgy kezelték Danit, mint egy felnőtt embert, rászóltak, hogy feküdjön már rendesen az asztalon, mit kell itt a fesztivált csinálni, na erre persze Dani jól megijedt és lett nagy sírás. Akkor engem szidtak le, hogy miért nem fegyelmezem meg jobban a gyerekemet, ha már nem vigyáztam rá, a zárójelentésért is egy csomót kellett könyörögni, mert minden orvos csak azt mondta, hogy nem hozzá tartozunk. Az idegorvos is jött nekem, hogy nagy a baj, mert Dani nagyon félre húzza a száját. Mondom, hogy mindig ilyen volt. Azt mondja nem hiszi, ezt ki kell vizsgálni. Aztán mégis elhitte. De aztán jött, hogy mitől van ilyen nagy feje Daninak. Mondom, hogy ezt már mondták rá máskor is, biztos nem most lett ilyen nagy. Kérdezi, hogy van még más is akinek ekkora feje van a családban. Mondom, hogy nekem. Azt mondta, hogy fura, mert ritka az ekkora fej.
Szerintetek is ennyire gáz a helyzet? Mert persze nekem Ő a legszebb, de azért csak feltűnt volna ha abnormálisan nagy lenne a feje.
A nővérek viszont nagyon aranyosak voltak, még hajnali 4-kor is segítettek szórakoztatni Danit.

De szerencsére most már itthon vagyunk és most így nagyon jó. Figyelni kell még, mert a kartonján rajta van, hogy agyrázkódás, de azért itthon könnyebb.

Andi!
Szegény TiKép

Miszike!
Jobbulást Neked!

Urszula!
Jobbulást Julkának!

NA lépnem kell, mert nem lett jó az ebéd és valami sütivel próbálok javítani a helyzetemen.

Réka
muki
 
 


Elli,
köszi szépen. Tényleg hasznos. CSak az bizonytalanított el, hogy nagyon hangsúlyozzák, hogy ezzel rengeteget lehet fogyni annak, aki tényleg kövér. Én nem vagyok kövér, csak szeretném leadnai azt a szülés utáni ötöst. Remélem, azért így is hatékony lesz.

Nadine,
nagy-nagy gratula Kép majd kérünk képeket is!

Andi,
jajj Kép
Férjed tárcája sem semmi, nyilván nem véletlenül egy magán fogorvos rendelőjébe mentek be Kép

Tündér,
neked kitartás! Aztán, ha egy kicsit rendeződtek a dolgok, gyere többet. Bár én is leginkább olvasó üzemmódban vagyok.

Beunak megy a drukk a műtéthez.

Zulu,
ti hogy álltok?

Zsuzsó
zsuzso
 
 


Sziasztok!

Nadine-nak MAXIGRATULA Gretahoz! Kép Kép Kép Sok boldogsagot kivanok az egesz csaladnak! Kép Kép Kép

Momo Zsebijenek visszamenoleg kivanok boldog szulinapot! Kép

Leszter,
gyonyoru gyerekeid vannak Kép egyem meg kis buntiset Kép
sztem igazad van, ha mar bunti kell, meg mindig ez a legnormalisabb. Barcsak en tudnek nem uvolteni... Kép

Zulu,
ujabb gyonyorkodnivalok Kép anyosom szok mondani, h a gyerek ugye mindig edes, de az alvo gyereknel gyonyorubb a vilagon nincsen Kép vajon mert Kép

Tunder,
fogadd reszvetem Kép

Andi,
ez nagyon szomoru Kép nekem is ment el baratnom fiatalon, nagyon rossz...
Tarca Kép utanajaras a legrosszabb benne talan.

Reka,
jol megrangattak Benneteket Kép orulok, hogy Daninak nincs baja, kopp-kopp Kép otletes vagy, hogy "kihasznaltad" a szalmonellat Kép

Elli,
ha csak mindig ennyi szerencsed lesz az eletben, mar nem jarsz rosszul! Kép

Urszila,
inhalalas esetleg? vmi menta, kamilla vagy ilyesmi... lehet, h hulyeseg, de hatha nem.

Miszike,
jobbulast, es kivanom, hogy a sziveddel ne legyen semmi! Kép

Nelli,
Neked es minden fogyokurazoknak biztatas: szules elotti sulyomnal vagyok! Kép amugy nem teljesen vagyok kepben, Te nagyon vekony voltal a kepeken, vagy csak alakformalsz?
Megasztar Kép ugy szoritok Boogie-nak...

Nemalvoknak kivanok sok-sok szorgalmas alommehecsket nagy bodon alommezecskevel! Kép

Es minden OK nalunk, csak most mar mi is gyurunk babara, es nagyon rajtam van, h addig kell kivirgonckodni magam, valszeg ezert is vagyok igy eltunve... ne haragudjatok! Kép

Csak jokat! Kép
Kaska
kaska
 
 


Miszike,
Mielőbbi gyógyulást!
Magánrendelés? Hol? Majd elküldöd mailben a tarifákat?
Rendes Bekitől hogy hagyott aludni és nagyon édesKép

Beunak tömött sorban mennek a drukkok! Drukk! Drukk! Drukk! Drukk! Drukk!

Réka,
Szegénykém, nem elég baj nektek, hogy kórházba kell menni a gyerekkel, még bunkóznak isKép

Roninak éjszaka 2-szer adtunk kúpot. Ma viszont egész jól volt (kis hőemelkedés) és virgonc. Remélem ennyivel megússzuk.

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Először is:
HATALMAS GRATULA NADINE-nak Gréti babáhozKép Végre egy reményteljes Csicsóné utódKép

Mindenkinek nagyon köszöni Zsebike a köszöntést, már múlt hétvégén felfalta a tigrises csokitortát, nehogy megromoljonKép
Én is szeretnék kicsit megkésve minden februári babának Boldog Szülinapot kívánniKép
Úgy jönnék már gyakrabban, de sajna Mesivel nagyon sok a gond, keveset eszik, rengeteget bukik és székrekedése van, amire eddig semmilyen csodaszer nem használtKép
És ugye nekem mindhárom gyerekem itthon van egész nap, talán ősztől sikerül a 4 éves Timit fél napos oviba protekcióval beadniKép

És Franyó kívánságára pár kép nektek az én csillagszemű Zsebimről, aki mellesleg egy igazi boszorkányKép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép


Momo


Momo
momo
 
 


Momo,
Nagyon szép a 2évesedKép
Azért a többi kisbosziról is tehetsz fel képeket, ha lesz kis időd. Ami nem csodálom, hogy nincs 3 gyerkőc mellett.
Szegény Mesi. Nincs semmi jó ötletem. Drukkot azért küldök, hátha segítKép Drukk! Drukk! Drukk!

Maci_2
maci_2
 
 


Momo,
vilagszep a nagylanyod! Kép
Szegeny Mesi Kép hatha idovel javul!

Lanyok, ezt muszaj...
Viola tegnap este: "mama feneke nagy, Viola feneke kicsi." Rohogunk. A sikerre valo tekintettel: "Papa feneke nagy." Apja felhaborodottan: "kinek a feneke nagy?" Lany engedekenyen: "Mamae." En: "es kie kicsi?" "Papae." "Es Viola feneke milyen?" Melyen elgondolkodik... "Budos" Kép

Csak jokat! Kép
Kaska
kaska
 
 


Sziasztok,
elnézést, csak tele a tököm a téllel. Plusz Apacuka a Somlón, nem is ér haza fürdetésre, ki tudja mikor jönnek. Szerencsére nem vagyunk betegek momentán, kopp-kopp. Andris nyugis, alszik sokat, Julcsi viszont most is itt áll mellettem, rángatja a nadrágomat, hogy "Megölellek!" Irtó fárasztó, legalábbis most úgy érzem. Apacukával alig beszélünk, munkahely-krízis van, minden konfliktus ezerszeresen robban, én fáradt vagyok estére, nappal meg dolgozik, hiába itthon, nem tudunk semmit megbeszélni, ha megpróbálnánk, Julcsi azonnal ránk mászik és szétordibálja a kísérletet ... jahahajj, legyen már tavasz! Vagy valami!!!

Momo Kép
Csodaszép Zsebi! KépKép

Többiektől bocs, de eléggé magam alatt vagyok.

Kangi
kangi
 
 


Nikin nem múlnak a kiütések a hasáról. És most másfajták vannak a lábán. Nem fáj és nem is viszket neki, de akkor is egyre több van belőle. Kaptunk a gyerekorvostól krémet rá, egyenlőre nincs hatása. De azt mondta, hogy nem fertőző. Persze tudom, hogy várni kell. Kép

Ismer valaki bőrgyógyászt a Heim-Pálban? Én most konkrétan olyat keresek, akivel valamelyikőtöknek személyes tapasztalata van ,mert már járt nála vagy ismeri. És nem azt mondja, hogy majd elmúlik anyuka... Persze akkor is elviszem, ha nem kapok nevet. Kép (és igazából ez a valószínűbb, ami jó, mert minnél kevesebb orvost ismer az ember annál jobb)
Kell időpontot kérni, vagy beutaló nélkül is lehet menni ?

Én is próbálom magam rávenni erre a 90 napos fogyózós dologra, de még nem kezdtem el. Nem is igazán ismerem, most próbálom.

Manócsékhoz nem jön senki csütörtökön ?
Nadine-nak nagy gratula a babóhoz !

Elli
nekem is küldenél pár infót erről a 90 naposról a profilomban lévő címre, ha ráérsz. Köszi
Leszter
x lábú kiscsaj édes. Szombaton jössz a tornára ?
Réka
szegény Dani Kép még nagy a púp ?
Urszila
szerintem is borzalmas volt az rtl műsora, De az a legszörnyűbb, hogy erre van igény. KépKépKép
a Hajóst én régen bírtam, mikor még a viasaton volt a műsora, de azóta ellszállt vele a ló és mindenhol ott van. De itt ez a műsorpolitika. Az rtl viszonylag ismeretlen embereket sztárol és nyomja őket, a tv2 pedig ismertekből csinál hülyét.
Miszike
Beki nagyon édes lehetett. Ilyen ébresztésre én is szivesen ébrednék Kép
Momo
ez a kiscsaj nagyon szép
Kaska O)O)O)

Dorki
dorki
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?