Új privát üzeneted érkezett!

Timi!
Nagyon sajnálom és öszinte részvétem Kép
Drukkolok, hogy megjöjjön.

Judyt!
Válaszoltam Kép

Éva!
Nagyon fogok drukkolni az uh-hoz. Aztán majd mesélj ám Kép
Tényleg ma még visszajössz?

Tim!
Gratula a babóhoz, ügyesek vagytok Kép

Kóbor!
Örülök, hogy jól vagytok és a babuci is szépen fejlődik.
Szorítom nagyon a kezét Tündinek és Kingának Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Lányok!
Lassan összeszedem magam és elindulok a dokihoz. Rettenetesen izgulok és félek.
Annyira jó, hogy így drukkoltok nekem. Szerintem ma már nem jövök, de remélem holnap jó hírekkel...

Még egyszer köszi a sokk drukkot.

Éva
évi79
 


Timi,
részvétem. Remélem hamarosan megjön, hogy emiatt se kelljen idegeskedned, sok erőt kívánok Neked.

Majcsi, Lamika,
sajnálom hogy megjött, de olvastátok már jönnek a gólyák !! Biztos nektek is hoz majd egy picike csomagot. Meg mindenkinek!!!

Tündi,
te is kapsz ám !!! Ne búslakodj, inkább tegyél ki egy üres cserepest az ablakba.:o)) Náthád?Jobban vagy már?

Mea,
annyira arany a kis babód!! Én is úúúúúgy szeretnék már egy ilyen kis tüneményt!

Vali, Stella
megy a megadrukk!!! és természetesen a hármasfogatnak is küldöm!!!

Nálunk most kezdődnek az akciók!! Holnap megyek UH-ra remélem vannak érett tüszőim, vagy csak egy de bazi nagy :o)) mostanában elég sokat fájdogált az oldalam.
Kivi
kivi2
 
 

 
 

Évi,
ezerrel szorítok, de biztos minden rendben lesz ám!!
kivi2
 
 


Timi,
Nagyon sajnálom Kép.
Ne izgulj, biztos meg fog jönni.

Évi Kép
Nagyon drukkolok. Szerintem minden rendben lesz Kép

wish
 
 


Kivi
Kint van a cserepem folyamatosan Kép Sőt, béka is van benne, 2 Kép A párom kedvence a haribo gumicukor, azon belul is a gumibékák Kép Hétvégén nagy béka evészet volt, mondtam neki hoyg hagyjon a gólyának is, hátha ide lehet csalogatni vele Kép Erre megfogott 2-t kivitte az erkélyre és beletette a cserépbe őket Kép Azóta is ott várják a gólyát Kép Nagyon édi volt KépKépKép
Drukkolok neked is, remélem lesz legalább egy oltári nagy tüsződ! Kellemes akciózást, mindent bele!

Tündi
Vendég
 


SziasztokKép
Visszaolvasni még nem nagyon volt időm, de itt vagyok ámKép, csak hullafáradt voltam, még írni is. Na nem elsősorban Kristóf miatt, hanem csak úgy. Éjszakánként rendszeresen nem tudok aludni, a hajnali szopizás után (kb. 2 órától) órákig nem tudok aludni, mire pedig elaludnék, úgy reggel 6 körülre, akkor pedig ébreszt a kis huncut. Így manapság rendszeresen csak 2-3-4 órákat alszom az éjszaka, úgy este 11-től, kb. hajnal 2-ig. Kész röhej, pedig Kristóftól aztán igazán aludhatnék, mégse tudok, nem tudom miért.
Nappal aztán tiszta nyomott vagyok, a lakásban káosz uralkodik, a konyhában meg pláne, sose fogom utolérni magam.
Kedden voltunk Kristóffal a csecsemőtanácsadóban, 3510gr volt (2520-ra csökkent születése után a súlya, szóval kerek 1 kilót hízottKép)
Tegnap volt itt a védőnő, minden szedán jön, de minek, hisz előző nap voltunk nála. Na mindegy.


Most megyek, majd még igyekszem jönni

Ja, amióta nem fejek, volt, hogy 140gr-ot is tudott szopizni Kristóf, de a 100gr szinte mindig megvolt. (Azt hiszem a mellszívót egy időre elpakolom, nekem ez tényleg nem jön be)
Nem is lenne itt gond, ha Kristófom megelégedne egyszerre ennyivel, dehát ő 160gr-nál alább nem adja, keservesen sír, míg nem kap többet, így kénytelen vagyok mindig rápótolni a kölcsöntejcsiből. Kivéve éjszaka, mert akkor megelégszik annyival, amennyit szopizott és már durmol is visszaKép


Babus+Kristóf, aki ma 5 hetesKép

Kép
babus2005
 
 


Bocsi, csak gyorsan jovok, mert csomagolok. Nem votl idom visszaolvasni. Remelem mindenki jol van, es zebrasodik!

Tundi, Stella!
Holnap reggel indulunk. Tundi, ha esetleg meg beteg vagy, akkor nem muszaj hetfon talalkozni. Nekem jo a szerda is, vagy amikor nektek. Mobilt viszem, es remelem leszek majd net kozelben, de szerintem mar csak a jovoheten.

Puszi mindenkinek!
Vigyazzatok magatokra!

Judit+kis Attila+nagy Attila

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok!

Eddig totál dili volt ez a napom. Nem is volt időm keseregni. És tényleg, ez már a második cn.

Timi
Részvétem. Kép

Stella
Drukkolok, hogy kapaszkodjanak a lurkók. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Mokuci
Volt itt már másnak is PCO-ja és most baba van a pocijában. Ez nem lehet akadály.

Kóbor
Biztos cuki volt a babád. Ha lesz majd képed ugye hozol?

Évi
Remélem minden rendben volt. Kép

Tündi
Ugye szép kövér békákat raktatok a cserépbe? Kép Ilyen hosszú úton biztos megéheztek a gólyák és megeszik a békákat, közben meg belepottyantják a babát.

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


Majcsi Kép
Peeeerszeeeee Kép Jól lakik majd velük a gólyánk, az se baj ha a 2 békát 2 csomagra cseréli Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi!
Nagyon édes a békás sztori.Kép
Ari lehetett a párod.Kép
Mondd meg légyszi Stellának, hogy lélekben vele vagyok, és nagyon drukkolok neki.Pihenjen sokat, és ne görcsöjön a kis agya azon, hogy nem fog sikerülni!!!

Judit!
Jó utat nektek!!!Kép
Vigyázz magatokra!!!Kép

Babus!
Sajnálom, hogy nem tudsz aludni.Kép
De gondolom majd ez a korszak is elmúllik egyszer.Kép
Húúú, hogy tellik az idő már 5 hetes Kristófka.Kép

Lányok!
Mi szombaton még elmegyünk egy utolsó 4D-re.Kép
Remélem a fiúk jó passzban lesznek, és nem fognak szégyenlősdökni.Kép
A nevekkel még gondban vagyunk, de egyre jobban tetszik nekünk az Ákos és a Marcell (vezetéknév: Kósa)Kép
Szóba jött még az Áron, Ádám, Balázs, Bence, Dávid, Dániel, Gergő, Levente.Kép
Ha tudtok még javasolni nevet, akkor szívesen fogadom.Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok LányokKép
Voltunk ma UH-on. Minden rendben van, sőt Briós meg is mutatta magát, kislány! 350 gr-os, ciklus szerint 19+1 vagyok, az UH szerint 19+6.

Henci
henci
 
 


Henci!
Gratulálok a kislány brióshoz.Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 



Itt van a táblink:

Kép
Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!

Timi!
Részvétem....

Mennyi haláleset mostanában... Nekünk barátunk halt meg, január 31-én. 31 évesen. Előtte kapták a párjával az első Gynevac injekciót. És túl voltak már 1 sikertelen lombikon is...

Judyt!
Nekem a Kósa Bence és Kósa Gergő tetszik hangzásban a legjobban. Az Ákos nagyon csúfolható (oviban dolgozom és én gondolok ilyenre is), amúgy meg kemény és mély. A Marcell pedig mélyen kezdődik.

Tündi!
ÉÉÉÉÉÉÉÉdes....

Stellának, és mindenkinek!
Csendesen drukkolok.... Nem akarom elijeszteni a gólyákat...

Meg irigykedek is... Mindenki halad, mi meg állunk.
A párom még mindíg nem volt (adtam neki egy kis felmentés a barátunk halála miatt is). Bár addíg is el tudott volna menni.
Amúgy tegnap megjött. Egy kicsit el is szomorodott miatta. Én annyira nem, már szinte vártam, hogy mielőbb túllegyek rajta. És, hogy jó is legyen a dologban: már két napja tart. Igaz, nem valami rengeteg, de több, mint ami eddig. És nem fél napig tart(ott). És piros. Nem csak szinte barna. Elég naturális vagyok, voltam, de boldog, hogy működhetek még rendesen is.
Aztán, hogy szeretnék-e még babát? Nem tudom biztosan. Kétségeim vannak néha. De nekem már van egy fiam, így talán nem annyira gáz ez az érzés.

Na menek...

Puszi mindenkinek.

Kriszta

mohácska
 
 


Judyt
Nekem az Ákos kivételével az összes név nagyon tetszikKép (szinte pont ugyanezek jöttek nálunk is szóbaKép) És szerintem mind illik is a vezetéknevetekhezKép Dehát úgyis ti döntötökKép

Henci
gratula a kiscsajhozKép


Timi
RészvétemKép


Stella
Hiper-drukkok mennekKépKépKép

Kriszta
Sajnálom, hogy megjöttKép
És ne add fel, persze, hogy szeretnél kistesót és lesz is!!!Kép

Nekem pedig pont olyan gondom van, ami ellentétes a topik témájávalKép, még nem szeretnék (újabb)babátKép De nem tudom, mitévő legyek. Megfogadtam, hogy többé fogigátlót nem szedek (mivelhogy ugye miatta nem volt peteérésem), a szoptatás sem egy biztos védekezési módszer, pláne így, hogy nem csak szopik Kristóf, hanem pótolni is kell. Óvszerezés sem a mi esetünk. Szóval nem tudom. Meghát olyan furi ez az egész. Ki tudja, hogy a tesó mikor jön majd össze. Lehet, hogy éveket kell majd rá várnunk, de az is lehet, hogy pikk-pakk összejön majd. De azért 3 év mindenképp jó lenne a gyerkőcök közöttKép
Eddig azért küzdöttem, hogy legyen babánk, most meg azért, hogy ne. Fura egy helyzet...Kép
De azt hiszem megint belemegyek majd egy fogigátlós dologba, de arra ügyelni fogok, hogy félévente szüneteltessem 1-2 hónapra, hátha akkor nem járok majd megint így.
Na mindegy, ez most végképp nem ide tartozikKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Henci Kép
Gratulálok a a leányzóhoz. Pont akkor "jelentetted be" itt Brióst, mikor lekezdtem babanetezni Kép (A Briós nem fiúnév? Kép, Tudom az eredetét, de nekem olyan fiósan hangzik)

Mohácska Kép
Küldök neked egy kis jókedvet jó? Ne szomorkodj Kép
Lehet, ha nem agyalsz a babán könnyebben is jönKép
(Hogyan csúfolják az Ákost? Nekem nem jut szembe semmi csúfolás rá.)

Babus Kép
Vicces, hogy most megint más a probléma, nem?
Az a mondás jut eszembe, hogy a nők két dologért tesznek meg midnent, hogy ne legyen gyerekük és hogy legyen. Nálad most lehet folytatni is Kép ...hogy ne legyen... Kép

wish
 
 


Sziasztok

HenciKép
Gratulálok a kislányhoz!

Judyt
Légyszi, szedjél le onnan a tábla tetejéről, mert nekem ez ma már a 3cn. Kép
Köszi

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


Sziasztok!

Évi79 nevében írok Nektek!

Kórházban van, mert tegnap mikor megnézte a doki nagyon fájt oldalt a hasa. Terhes, csak sajnos elképzelhető, hogy méhen kívüli (ezt erősítené meg ez a fájdalomérzés.. Kép), viszont reménykedjünk a jó verzióban, miszerint még annyira pici a terhessége, hogy ezért nem látni még az UH-n semmit. Még a jövő héten tuti bent lesz.

Szorítsatok Neki! Én nagyon szorítok.

Szép napot Nektek!

Viki
vikó
 
 


Sziasztok Kép
Majcsi Kép
Nagyon sajnálom, hogy megjött Kép

Henci Kép
Nagyon-nagy gratula a kislányodhoz Kép

Babus Kép
Még a mondás is úgy tartja, hogy egy nő két dologért tesz meg mindent: hogy legyen gyereke és hogy ne legyen Kép
Szerintem kérdezd meg a dokid véleményét. Most már vannak olyan alacsony hormontartalmú fogigátlók, amik nem apasztják el a tejet. Én is szedtem és mellette Annamarit 18 hónapig szoptattam Kép

Mohácska Kép
Ne legyél rossz kedvű! Nekem is van vár egy kislányom, de nem pótolja egy újabb baba hiányát. Lesz nektek is újra babátok, meglátod Kép

Judyt Kép
Nekem is tegnap az jutott az eszembe, mint Krisztának, hogy az Ákos az nagyon kemény név Kép
De ez még nem jelent semmit Kép

Éva Kép
Mi volt tegnap az uh-n?

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Viki Kép
Köszi az infót!
Nagyon szorítok Évának!!!
Köldök neki ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ energiákat!
Puszilom

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Évi

Szorítok Neked! Remélem tényleg nagyon pici még a kis rosszcson és hamarosan megnyugat mindenkit.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


Vikó!
Köszi az infót.Kép

Évi!
Nagyon drukkolok nektek!!!Kép

Annácska, Kriszta, Babus!
Köszi a véleményket a nevekkel kapcsolatban.Mondjuk van még időnk eldönteni, de nem olyan egyszerű, mint gondoltuk.

Majcsi!
Sajnálom.Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Évi
Nagyon drukkolokKép Bizti nem lesz semmi gond, csak bújócskázik a kis drágaKép


Annácska
18 hónapig szoptattad Annamarit? Annyira irigyellekKép Én biztos nem tudom majd olyan sokáig szopiztatni Kristófot, ha már ilyen korán tejcsogondjaink vannakKép A szívem fog megszakadni, ha egyszer ez bekövetkezik. Annyira szeret cicizni, bárhol, bármikor, még félálomban is rávehető, kis kezeivel megfog közben, nehogy bárki is elvegye tőle, és úgy szívja, mint egy kis porszívó, közben pedig néha el-el mosolyodik, annyira tetszik nekiKép De mi lesz vele, ha egyszer kifogy a tejcsiraktár...KépKépKép

Amúgy feltétlen megkérdezem a dokimtól majd, hogy mit ajánl, csak az a baj, hogy én már eleve viszolygok mindenféle hormongyógyitól.


Ma éjszaka végre aludhattam volna, erre a kis drágám hajnali 3-tól egészen reggelig "kínlódott". Morgolódott, nyögött, nyomott, pukizottKép, biztos fájt a pocija, de közben aludt, így nem volt szívem felébreszteni. Reggel fél 7-kor aztán felébredt, és rögtön megoldódtak a pocakgondokKép, olyat kakilt, hogy a parketta látta kárátKép Tegnap óta már harmadszorKép
Nem tudom, mit bénázok, de az utóbbi két napban folyton "baleset" érKép Tegnap 2-szer cseréltünk kisbody-t, pisigondok miattKép, engem is min. 2-3-szor lepisilt, 3-szor kakilt sugárban, én könyökig kakis lettem, meg a parketta is, Kristófka belelépett a saját pelusába, így zoknicsere is volt, és ráadásként délután még lehányta a vállamat is, na jó, inkább csak lebuktaKép
Hát ennyit ér a munkahelyi tapasztalat...Kép


Babus

Kép
babus2005
 
 


SZiasztok!

Majcsi, Kriszta
Sajnálom Kép

Babus
Biztos csak a fáradtság miatt "bénázol" Kép De amíg ilyen jókedvűen adod elő és nem kiborulva, semmi gond! Kép
Amit Annácska írt jó megoldásnak tűnik, de ismerek olyat akinek ez a fogigátló el is apasztotta a tejét. Minden gyógyszer válthat kis már reakciót is más szervezetből, nem lehet tudni. Én nem fogom megkockáztatni annak idején, az biztos. Inkább naptár módszer lesz. Meg az is lehet, hogy (ne haragudj!!!!!!) nem indul be rendesen a peteérésed, mint ahogy a fogigátló után, és lehet hogy eleve nem is lenne szükséged gyógyszerre. Szerinte ha a dokiddal megbeszéled, biztos néztek majd hormontükröt meg UH-t és abból úgyis kiderül.

Judyt
Mindjárt megírom Stellának sms-be amit irtál, egyben átadom a többiek drukkjait is Kép

Bandita, Jófi, Évi77
Merre vagytok? Mi van veletek? Tessék már jelentkezni Kép

Évi79
Nagyon drukkolok neked, remélem, nem lesz semi baj! Kitartás, veled vagyunk!
Viki
Kösz az infót! Számíthatunk rád máskor is ha van hír Éviről?

Henci Kép
Gratulálok a kislányhoz! Kép Nektek van már kislány nevetek? Kép

Lányok
Megmodnom a páromnak, hogy tetszett nektek a béka-cserép sztori Kép Most amúgy is nagyon be van sózva, minden nap kérdez valamit a babatémáról Kép Azt hiszem legalább annyira várja a ciklus kimenetelét mint én Kép

Tündi
Vendég
 


Sziasztok Jányok!
Évi!
Nagyon nagyon szorítok Neked, remélem jó helyen van a Pici!!!!!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!
Tündi!
Azt is mondd meg a Férjednek, hogy tök aranyos, hogy így érdekli Őt a téma, mert szerintem nagyon nagy támaszt jelent, hogy ezekben a számunkra nehéz hónapokban támogatnak, vígasztalnak és bíztatnak, szóval, hogy még ebben is mellettünk állnakKép!!!
Szerencsére az én férjem is ilyenKép!!!

Babus!
Hüha!!!Termel a kissrác rendesen pelusba valótKép!Akkor nem sok időd marad mellette!Napközben picit nem tudsz pihenni?Mi újság Dolfikával?Mostanában róla nem írsz, Veletek van még napközben?

Annácska, Tündi!
Egyre közelebb kerülünk a tábli tetejéhez, fogjátok az én kezemet is!!!Kép

Az Ákos névről nekem van "tapasztalatom", én szeretemKép!!!

Stella!
Nagyon drukkolok továbbra is!!!Írj sms-t!!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!

Kinga
Kinga79
 


Stella Híradó
Ezt írat Stella az előbb: Tök nyugis vagyok. Büszke vagyok az embriókra és bízom bennük, hogy jó helyen vannak és élni akarnak!
És köszöni a drukkokat! Évinek szorít!
Nagyon aranyos Kép

Tündi
Vendég
 


Kinga Kép
Megmondom neki Kép Tényleg fontos hogy velünk legyenek Kép

Judyt
Nem lesz valami sima utatok holnap, nagyon vigyázzatok magatokra!!!!!!!!!

Tündi
Vendég
 


Mindenkinek nagyon köszi, Évi nevében is!!! Írom is neki az sms-t!
Kép

Nagyon aranyosak vagytok!
Természetesen jelentkezem amint van újabb infó! Meg közben is benézek Hozzátok néha.

Vigyázzon mindenki Magára!

Puszi:

Viki
vikó
 
 


Kinga
Ha nagy szerencsém van, akkor esetleg fél - 1 órácskát tudok délután pihizni. De ma sajna nincsKép Alig aludt valamit a srác, 11 órától folyamatosan ébren van. Nem akaródzik neki aludni. most egy picit magára hagytam a szobácskájában, hátha álomba morogja magátKép

Dolfika is köszöni szépen jól vanKép, apukám minden reggel áthozza nekem, dél körül pedig átjön és vigyáz Kristófra, míg én megsétáltatom. Délután 4 órakor pedig anyukám munkából hazafeléjövet hazaviszi hozzájuk. Este 7-8 körül pedig anyukámmal együtt levisszük sétálni.
Nem a legjobb megoldás, főleg nem Dolfikának, ha itt van, akkor anyumékhoz húzza a szíve, ha meg ott, akkor mindig jönne ide. Sajnálom szegényt...



Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!
Most is csak egy gyors bejelentkezésre van lehetőségem, de nem bírtam ki nélkületek.
Évinek gratulálok, és nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen, és jó helyen legyen az a baba!
Stella, neked is mennek az extra drukkok, biztos nagyon kapaszkodnak azok a babókKép
Nekem egyenlőre még ne gratuláljatok légyszi, de mivel már 14. napja 37 fölött van a hőm, ezért ma reggel csináltam egy tesztet és egy nagyon halvány csíkocska volt rajta. Még a páromnak sem mertem mondani, negyon nagyon beleélje magát. Pár nap múlva csinálok még egyet, és ha azon már ott lesz az erős csík akkor én leszek a világon a legboldogabb. Én is kérhetek egy kis drukkot?

Puszi: Móni

Kép
móni23
 
 


Móni
Ha hiszed, ha nem, már napok óta azon gondolkodom, hogy csak álmodtam, vagy tényleg igaz, hogy írtad itt nekünk, hogy zebracsíkos lett a teszted. De nem mertem rákérdezni, nehogy figyelmetlennek tűnjek. Erre látom, hogy tényleg zebrád vanKép NahátKép Elképesztő képességeim vannakKép Ezekszerint megálmodtam a pozitív tesztedKép

Mivel kérted, így nem gratulálok (csak nagyon-nagyon titokbanKép) és küldök neked jó sok drukkot!!!Kép


Babus, a jövőbelátóKép

Kép
babus2005
 
 


Móni Kép

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Ezen ne muljon!!! Kép

Gyongyi

bgy
 
 


Móni!Kép

Jaj, de jó én is nagyon drukkolok, de a halvány csík az bizony csíkKép
Nálam is az voltKép
De örülök!Kép

Pusz

Mea
mea
 
 


Evi Kép

Nagyon szoritok neked is, remelem minden rendben lesz! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Stella Kép

Neked is mennek az extra drukkok! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Gyongyi - akit ellep a munka megint, szoval megy is szorgos mehecsket jatszani...

bgy
 
 


Évi!Kép

Megy a drukk!!!Kép

Mea
mea
 
 


Móóóóniiiiiiiii KépKépKépKépKép
Jó jó nem gratula, csak öröm és boldogság, várom az erős két csíkosat! Drukkolok neked hihetetlen mód! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++ Vigyázz magadra! Kép
Mikor pár nap múlva lesz az a második teszt? Kép

Babus
Hálás lennék ha idővel nekem is álmodnál egy ilyet Kép

Tündi
Vendég
 


Mindenkinek nagyon kellemes hétvégét és ilyen aranyos babákat kívánok mindenkinek mihamarabb!!!Kép

PusziKép

Mea
mea
 
 


LányokKép
Köszi a gratulákat!

WishKép
A UH-os doki szavaival mondva Briós nagyon-nagyon kislány és ezt tízezer%-ra állítja.Kép

ÉviKép
Drukkolok, hogy minden a legnagyobb rendben legyen!

TündiKép
Ha kisfiú, akkor apja nevét kapja, így ez egyszerű eset lett volna. (Álmos Levente)
Kislány név eredetileg Emese, de most már más is szóba jöhet (persze ami nekem tetszik, az neki nem, és fordítva).

MóniKép
ÍÍÍííííííííííí, megy a drukk!!!

Henci
henci
 
 


Móni!
Húúúú, drukkolok nagyon!!!KépKépKép
Mikor lesz az a köv. teszt?
Jövőhéten?
Már nagyon engedném azt a zebrát, alig bírok vele!!!Kép

Henci!
Nem akarlak elkeseríteni, de Edinának is eddig kislányt mondtak, de most meg talán kisfiút mondtak neki.
Akkor 100%, ha már megszületett.Kép
Az Én anyukám is abben bizakodik, hogy valamelyik kisfiúból, hátha kislány lesz??!!!Kép
De szerintem a fiúkat nehezebb elnézni, hacsak nem mást láttunk ott hiblázóni.Kép
De holnap úgy is jól megnézzük őket a 4D-n.Kép

Gyöngyi!
Sajnálom, hogy sok a munkád.Kép
De remélem azért nem terheled túl magatokat.

Tündi!
Aranyos vagy, hogy izgulsz értünk.Kép
Még szerencse, hogy csak debrecenbe (60km) megyünk UH-ra, de így is vigyázzunk majd az úton.Kép



Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


SziasztokKép

Tegnap volt a polgári esküvőnk
tettem fel képetKép
Puszi mindenkinek
További jó hétvégét

Kép

Kép
edinka
 
 


Sziasztok!Kép

Edinka!Kép

Először is gratulálok az ifjú párnak!Kép
Meglestem a fotókat is, nagyon jók lettek!Kép

Csajok!Kép

Én is tettem fel albumomba pocis képeket, de még nem sok látszik ill. ami igen, az még nem igazán a baba, csak a plussz kilókKép)

Mindenkinek további szép hétvégét!Kép

Puszi

Mea
mea
 
 


EdinkaKép
Gratulálok, és sok boldogságot kívánok!

Henci
henci
 
 


Sziasztok!

Na én ssem lehetek ennél hülyébb! Írtam a megint megjöttbe. Babusnak is Kép, Edinkának is, de Meának kereszteltem KépKépKép. Bocsi az üzemzavarért Kép.

Babus!
Tündéri a pici Kristófka! Nem lehetne hormon helyett valami mást, mondjuk valami kétfélét együtt? Naptár-Jónás-Billings-kiszállás? Húha, ez már 3-4 . Ja meg persze a szopi is.

Mea!
Arik vagytok a képeken. Mi 5 évet vártunk a fiam után az esküvővel . Ő volt a koszorúsfiú, csak az a baj, nem volt koszorúm.
Szóval ez nem Meának, hanem természetesen Edinkának szól! És persze gratulálok!!!

Babásainknak problémamentességet, a babákra váróknak meg azt, hogy jöjjön már az a Charlie haza.... És tegyen egy kis kerülőt is a fészkéig, ez már igazán nem lehet neki olyan számottevő, ugye...KépKép? (Állítólag az évek óta legelső gólyának Charlie nevet adták, láttátok? És még idén nem jött haza.)

Köszönöm a bíztató szavakat!

Puszi

Kriszta

mohácska
 
 


Lányok!
Megvolt a 4D Uh.Kép
Most nagyon nagy élmény volt.Kép
Szépen mutatták mindenüket.Igaz az egyik kis srác nagyon aktív és pózolós volt, a másik pedig csak hason feküdt.Kép
Olyan kis édesek voltak a fiúk, mindenük szépen fejlődik, olyan kis formásak.Kép
A talpacskájuk már 4 cm, és 434 éd 497 grammosak.Kép
Majd késő este vagy holnap teszek fel képeket.Kép

<font color="ff0000">Edina!
GRATULÁLOK!!!
SOK BOLDOGSÁGOT!!!</font>

Kép

Mea!
Nagyon édi kis pocid van.Kép
És nagyon szép lakásotok van.Kép
A kutyusotok is nagyon édi.Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan gratulalok Edinkaeknak, es mar rohanok is. Nincs idom visszaolvasni, majd penteken otthon.

Stella, Tundi!
Nem leszek net kozelben, igy legyszi ha megkerhetlek uzenjetek mikor, hova, hanyra menjek. Mar nagyon varom am a talalkat Kép
Nekem szerda lenne jo, es ha lehet ne keson, mert felek a sotetben egyedul botorkalni Kép

Puszi mindenkinek!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a drukkokat! Használom őket rendesen!
Pénteken lesz vérvétel, ez a 11. nap a transzfer után. Elég korai, de majd meglátjuk!
Én szíven szerint már most tesztelnék!

MóniKépKépKép
Drukkolok és várom a második teszt eredményét!!

ÉviKép
Mennek a drukkok neked is, remélme minden rendben!

TündiKép
Mi legyen ezzel a talival? Nekem is jobb lenne a szerda... és a Robi is otthon lesz akkor.
Neked mi lenne a jó???

Pusza mindenkinek, mennem kell, mert így egy hét kihagyás után sok a melom, pláne, hogy csak fél napoket maradok!
Azért érzem, hogy fekve jobb!
De most ne beszéljünk arról, hogy mit érzek és mit nem, mert jól lehurrognátok, ha azt mondanám, hogy hányingerem van, ugye???
Ja és TESZTELNI AKAROKKKKKKKKKKKKKKKKKK!!!!!!!!!
Pusza még egyszer!
Nagyon hiányoztatok!

Judyt, Annácska, GyöngyiKép
A transzfer utáni éjjelen veletek álmodtam Kép!
Jöttetek a nagy pocakotokkal látogatni a kórházba, ugyanis valahogy nagyon hirtelen született egy lányom Kép!
Pá, most már tényleg megyek!
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok Kép
Stella Kép
Örülök, hogy jelentkeztél és ilyen jó kedvű vagy Kép
Lehet, hogy az álmos már valóság, csak még nem tudunk róla Kép Bár így lenne!

Móni Kép
Nagyon drukkolok, hogy a következő teszteden nagyon erős második csík legyek Kép

Edina Kép
Gratula az esküvőhöz! Nagyon szép nagy már a pocid Kép

Mea Kép
Nagyon édes a pocid és valami gyönyörű az otthonotok Kép Most duplán irigy kutya vagyok Kép

Judyt Kép
Örülök, hogy ilyen jó lett a 4D Kép Már várom a képeket!

Ma voltam harmadik progi vérvételen és most már csak várom az eredményt.

Viki Kép
Éváról van valami híred? Nagyon szorítok neki!

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok Lányok!

Sajnos nincs jó hírem... Évinek megtalálták a kis embriót, méhen belül, de ennek ellenére sajnos el kell venniük, mert állítólag rossz helyen van... Kép Azóta nem reagált Évi az sms-emre, így nem tudom a részleteket, de azt hiszem nem is baj, ha nem írom le annyira részletesen ezt a dolgot. Kép
Nagyon szomorú vagyok! végigbőgtem a vasárnapot.
Viszont egy pozitívumot le lehet szűrni, mégpedig, hogy igenis teherbe tud esni Évi!!!! És ez nagyon fontos!!! Most persze erre megint várni kell, és rengeteg türelemre, és kitartásra lesz szükség, de hiszem, hogy hamarosan sikerülni fog Nekik!
Sajnos időm nem volt elolvasni Rólatok, Többiekről az infókat, de akik még az elején járnak, nagyon-nagyon drukkolok Mindenkinek! Na meg azoknak is, akiknek már sikerült, hiszen egyik időszak sem "aggódásmentes". Én a 2.babámat várom, és már túl vagyok a felén, de képes vagyok mindenen izgulni. Kép

Szép napot Mindenkinek!!!

Ha tudok valamit, még jelentkezem.

Viki
vikó
 
 


Evi Kép

Nem is tudom mit irjak... Kép Nagyon sajnalom, remelem gyorsan felepulsz es ujra nekilathattok a projectnek!

Stella Kép

Hat, en benne vagyok a latogatasban, kepzeld meg abszolut lehetseges is, mert ugy terveztem hogy decemberben otthon leszunk vegig a lanyokkal! Kép Es ha a szamitasaim nem csalnak, akkor Mikulas kornyekere lenne varhato a nagy esemeny (vagy most -2 hettel kene szamolni?)! Kép Szoval tovabb izgulok veled pentekig!

Judyt Kép

Orulok, hogy most elmeny volt a 4D. Nalunk is az egyik kislany vegig a hatat mutatatta anno, a masik pedig szepen mutogatta magat... Kép
Nem hajtom tul magam, sot orulok hogy van munkam, igy legalabb minel tobb dolgot be tudok fejezni a babak jovetele elott.

Kepzeljetek, a husveti nyuszi Anyukamekat hozza ajandekba! Tiszta heppi vagyok! Kép

Gyöngyi

bgy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?