Új privát üzeneted érkezett!

Koda!
Repesztek, repesztek, repesztenék Kép.....de már teljesen el vagyok akadva.....Szóval egy szín alulra,egyirányba repesztQlakk rá, várni vagy egy órát ugyanegyirány, majd jön a fedQréteg?Olvastam olyat is, hogy a fedQréteget csak egyetlenegyszer szabad átkenni?Igaz?

Melinda
adnilem
 
 


Sziasztok!

Én is tettem fel pár új képet, innen: http://gportal.hu/picview.php?prt=28579&gid=301373&index=1

Erika
dreri
 
 


MelindaKép

Szóval: egy szín alulra. Ezt hagyod megszáradni. erre jön a repesztőlakk. Ezt is hagyog annyira megszáradni, hogy mikor hozzársz, épp hogy ragacsos legyen. Ez kb. 1/2-3/4 óra. A ragacsot egy irányba kell kemmi, nem össze-vissza. És erre jön majd a másik réteg festék, ami más színű, mint az alsó. És fontos, hogy ezt is abba az irányba kendd, amerre a repesztőlakkot is felvittedKép És igen, ezt a feslő festékréteget csak egyszer lehet felkenni, mert rögtön elkezd repedni. És ha újra lefested, nem fog megrepedni mégegyszer! Van aki szivaccsal viszi fel, így szebb állítólag. Én még ecsettel csináltam eddig. Remélem fog menni! majd írj, ha valami nem világos!

EriKép
nagyon szépek, igényesek a képeidKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 

 
 

Erika!

Nagyon jók lettek a citrongyok:-))) Tök szép a keret hozzá, nagyon eltaláltad az összhangot. A macikák is arik, de hát az én szívem csücske ez a savanykás déligyümölcs:-)))))

Koda!

Tegnap elfelejtettem( már megint a memóriám :-(( )
Köszi, hogy ilyen aranyos voltál és felraktad a dobozt a portálra. Én ugyanis meg akartam venni a napokban a könyvet, de a cser saját boltjában (szines ötletek boltja) persze mind a százegynéhány füzet volt csak a dobozos nem :-(((
Addig is amíg sikerül megvenni, nagy segítség, hogy ennyit féradtál . Köszi
minimaxi
 
 


Koda!
A végén az egyszerlefestés még mindég nem világos...Az egyszer azt jelenti, hogy csak egyetlen ecstvonás, vagy gyorsan áthúzhatom mégegyszer?Nem percek múlva , hanem egybQl utánna.Bocs, de hát ilyen értetlen mégis érdeklQdQ természet vagyok, nincs mit tenni

Melinda
adnilem
 
 


MelindaKép
igen, azt jelenti, hogy ahova húztál egy ecsetvonást, oda nem lehet visszamenni mégegyszer. Esteleg akkor, ha gyosan, de nagyon gyorsan át tudod húzni újból. Mert a repedések megjennek elég hamar és ha oda újra festék kerülne, befeded a repedéseket...és az bizony már nem reped újra. De próbáld meg valami kis felületen, rögtön megérted miről írtam. És nyugodtan kérdezz akár 100-szor is, ha még mindíg nem tiszta valamiKép

MiniKép
Nincs mit, szívesen. De töltöm tovább az oldalt, sorban rakom fel a többi doboz elkészítését isKép csak várom, hogy a digitális fénylépezőbe feltöltődjön az elem. Aztán lehet nézelődniKép
De még mindíg nem válaszoltál, hogy a fadoboz rendelésememt megtaptad -e, amit mélen küldet pár napja!?

Puszi

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Bea! Azok a macikák nagyon arik és a babamintás tapéta nagyon jó háttér hozzá. Látom a siena őrület téged is elért:-)))) A cicuskák is bájosan sétálgatnak:-)))

Ha a repesztésben segíthetek, nekem az a tapasztalatom, hogy a második réteg festéket minál vastagabban felvive látványos, nagy repedések lesznek, míg ha vékony rétegben kenem akkor inkább hajszálrepedés szerű a dolog. Ez utóbbi nehezebb mert a felvitel után szinte azonnal reped a vékony festék, mivel gyorsan szárad, ezért korrigálni szinte nem lehet. A vastag réteget én néha áthúzom újra, hiszen amíg elnem kezd repedni javítani is lehet
minimaxi
 
 


Bea! Azok a macikák nagyon arik és a babamintás tapéta nagyon jó háttér hozzá. Látom a siena őrület téged is elért:-)))) A cicuskák is bájosan sétálgatnak:-)))

Ha a repesztésben segíthetek, nekem az a tapasztalatom, hogy a második réteg festéket minál vastagabban felvive látványos, nagy repedések lesznek, míg ha vékony rétegben kenem akkor inkább hajszálrepedés szerű a dolog. Ez utóbbi nehezebb mert a felvitel után szinte azonnal reped a vékony festék, mivel gyorsan szárad, ezért korrigálni szinte nem lehet. A vastag réteget én néha áthúzom újra, hiszen amíg elnem kezd repedni javítani is lehet

Koda!

A rendelés megjött sőt már úton van feléd :-)))
minimaxi
 
 


Erika!

Nagyon tetszenek a citrongyokKép Azt hiszem megvan a mai nap feladataKép

Mini!
KösziKép
A lányom szobája kezd hasonlítani egy lakberendezési bolt kirakatához, de nem tudom megállni, hogy ne tegyek fel újabbakatKép
Egyébként a keretszín sk. kutyulmány, diszperzitből, száradás után pedig temperával itt-ott belefestek...

Bea
Vendég
 


na most meg kéccer is itt van
Kész ktasztrófa ez a babanet:-(((((
minimaxi
 
 


Sziasztok!
Jöttem megint kérdezni teljesen alapkérdéseket.
Eddig még csak gipszkeretre festettem, az elején temperával most már inkább akrillfestékkel.
A kérdésem az lenne, hogy mindegyiknél lehet-e krétázni, és hogy mikor érdemes, és milyen színnel, azaz az alapszín és a krétaszín mennyire legyen összhangban.
Repesztéshez nagy nagy gyakorlat kell, vagy egyszer meg kell próbálni, próba szerencse alapon?
Köszi! Sziasztok!
nolo
 
 


Nolo!

Igen a repesztéshez kell egy kis gyakorlat, de úgy indul a dolog, hogy egyszer meg kell próbálni Kép

Bármelyik keretet krétázhatod - én néha a repesztettet is krétáztam -, arra kell csak odafigyelni, hogy az alapszín (festék) világosabb legyen, mint a kréta színe, mert különben nem nagyon látszik rajta. Az persze nem árt, ha a színek összhangban vannak egymással Kép

Dreri!
Szépek!! Különösen a citromok!!

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Szia Juborka!
Köszi a választ, igazából azért kérdeztem a nagy-nagy gyakorlatot, mert Ti már úgy írtok a repesztésről , mintha ez vmi egyszerű dolog lenne, amiért irigyellek is benneteket. Nekem egyelőre még csak nagyon tetszik és a gondolkodás stádiumában vagyok, hogy megpróbáljam-e vagy még várjak vele. Lehet, hogy csak egy kis ösztönzés kell aztán megpróbálom, de lehet, hogy még várok vele.Bár ha látom, hogy Ti miket alkottok, akkor én is szeretném csinálni, de nem biztos hogy tudom is, akkor meg nagyot koppanok, és nem akarom, hogy elmenjen a kedvem tőle.
Na most azt hiszem nagyon bonyolult voltam, de talán megérted, hogy mire gondoltam.
Helló
nolo
 
 


Sziasztok!
hajnii! gratulálok, nagyon jól összecsaptad azt a csodálatos könyvecskét! Ha én egyszer ilyen szépet tudnék!....ügyi vagy nagyon!Kép
Stucikám! Hogy én hogy útálllak már megen!Kép A tavasziak nagyon jók-a mókuci is jól sikerült, de valahogy nekem nem az esetem ez a téma... bocsi, ez az én hibámKép- Az olivásaktól teljesen kész vagyok! Mind gyönyörű...nem tudom kinek csinyáztad de nekem a konyhámba pontosan passzol a többihez!Kép És a levendulás is nagyon ott van!Kép
A levelet megkaptam és köszi szépen,ment a válasz mail!
Minikém! Ugye tudod, hogy most u.arra a sorsra jutottál mint Stucink...téged is de nagyon útállllakkkKép Nagyon jó lett minden már megen és még akkor Te dicsérgetsz itt engem...ezt tudom, hogy csak úgy mondod!Kép A tulipányos nagyon tuti a keretek sem semmik de a képpel 1ütt pesrze, nagyon jó szineket választottál már megint! A kancsókra meg már nem is találok szavakat! Eme gyönyörűségekért jutalmat is érdemelsz-csak annyit mondok tegnap voltam a tecsóbanKép tsókKép
Timtim!Kép
Koda neked is köszi a dicséretet...emilke még nem jött tőled sajna...
Fifianyu! Én nem tudom miről van szó, de a képeket megnéztem! Nagyon kis izlésesek, csak gratulálni tudok hozzájuk!Kép Nagyon édesek a macikásak! Ügyi vagy nagyon!Kép
drEri! sajna pont most vacakol a portal megen, így nem tudom megnézni a műveidet...de nem menekülsz később is résen leszek!Kép
Vettem ma praktikát..tele van húsvéttal. Ha valaknek kell keresztszemes minta belőle szóljon mert akkor belövöm a gépbeKép és küldöm. Van benne 20% kedvezményre kupon...Győrben...Van arra valaki? Elküldöm szívesen. van benne nagyon jó lakberendezős topicba való cucc azt majd fellövöm oda!Kép
Tegnap voltam tecsóban és aki diszperzittel fest annak szólok, hogy a a tecsó féle diszpi 5l-es csak 1090 ft akcióban. Azt hiszem jó árat írtam...
No van még két köcsög amit nem mutattam itt vannak: http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=296152&index=26
csak 3 kép.
Menek mert Lillus már felébredt...
sziasztok
abby
UI: ezt jólmegaszontam-a 4 evangelista a következő 3 volt: PÉter és PálKép
abby
 
 


Na, sikerült ideérnem! Kép
Jelentem, a kló-tetö mosható, mert Kalt-glasurral, ú.n. hidegmázzal van nyakonöntve. Az elözö topikban bövebben kifejtettem már, hogy mit tud ez a lötty. Szóval nem árt neki még a Domestos sem!
Kb. 2-2,5 órát tartott az elkészítése, ill. a száradás a máz miatt még + 24 óra.
Az új technikát gyorsan leírom, de felfogom tenni részletesebben a G-portálos oldalamra (ami már tényleg hamarosan kész):
Festövászonra dolgoztam itt is. Ceruzával körberajzoltam a szalvi helyét. A széleket egyszerü diszperziós fehér falfestékkel kentem, jó 3-4 mm vastagon. Aztán fogtam a hajszárítót és kb. 15 cm távolságról elkezdtem szárítani. Rövid idön belül megjelennek a hatalmas repedések. Ezután még elég képlékeny a festék, ezért szükség van még 2-4 óra száradásra.
A középsörészre bármilyen szép papír beragasztható. Én ún.szalma-selyempapírt tettem bele, ami aranyszálas. Majd egyszerü fotókartont lekentem ragasztóval(decup), teljesen megszárítani, aztán rá a kiválasztott, még nem kivágott szalvétaminta és sütöpapír a tetejére, majd pamut fokozaton rávasaltam, kivágtam és kész. 3D-s ragaszóval feltettem; megkrétáztam a keretet.

Csodaszépeket csinálgattok lánykák! Nem írok mindenkit névszerint, mert akkor velem lesz tele az oldal Kép Lényeg az, hogy egyik-másik elvarázsolt!

Stucci,
ne tégy felelötlen kijelentáseket a citromos tállal kapcsolatban, mert még szavadon foglak! 2 hét múlva talán megyek haza, aztán egyszercsak betoppanék a jogos tulajdonomért! Kép

Mini,
hallom kicsi a világ! Kép
A decup-papírok már láthatok a G-portálos oldalamon (még nics ám kész!) Német online shop cím alatt. Csodákat fogsz látni- tégy magad mellé valamit, hogy oda csöpögj! Kép

Hajnii,
én is örülök neked! Remélem sürübben fogsz már elöfordulni!

Nolo,
szerintem vágj bele, ne vacilálj! Elöbb utóbb úgyis el kell kezdeni! Kép
mian
 
 


Mian! Bocsi az előbb kihagytalak pedig megnéztelek ám magamnakKép Nagyon jók lettek,az állam kissé leesett mikormegláttam a remekműveket! Nekem ez a virágos új technkás dolog nagyon tecc. De a "kló-tetőd" sem semmi!Kép Gratula!
Anykó neked is akartam írni, hogy voltam nálad és szavaztam!Kép
drEri! Már beengedett a portal...nagyon tutik a képek! Mind király, de úgy vagyok mint MInike...a citrongyok nagyon ott vannak!Kép Ha az utolsóból van még-mármint szaliból-akkor megszánhatnál esetlegKép Szóval szeretnék kérni belőle egy darabot ha van még neked olyan! Előre is köszi!
A levegőn száradó gyurmi nagyon gyorsan szárad? Vagy van időm vele vacakolni?! És formgumit használtatok már? Most láttam ezeket is a praktikában...és holnap vadászni menek a városba-elvileg...
Jubi! Lillus most fújta le a Keane legjobb számát és kérte a "bándzájt"Kép
abby
 
 


Sziasztok!
Mian!
Köszi a biztatást szerintem hamarosan megpróbálom, csak be kell szereznem a hozzávalókat. Tudsz ajánlani olyat ami nekem földi halandónak is egyszerű és aránylag biztos. Az egyik boltban vmilyen több komponensűt ajánlottak de azt mondták van együveges is. Szóval lécci-lécci-lécci segítsetek, hogy milyet érdemes venni.
Köszi!

Abby!
Én győri vagyok, ha tudok valamiben segíteni szólj. / Na nem technikai tanácsadásban mert abban Ti vagytok a profik és csak kis kezdős vagyok!/
Sietek, mert oviba kell mennem.
Sziasztok
nolo
 
 


Helló Lányok!

Szorgosstucihoz intézem most elsősorban a kérdésem: az átütőpapírt meg már úgy kezelted, mint a szalvit?
Gondolom a fénymásolópapírt meg kicsit be kell áztatni? Kérlek, írj erről egy pár szót, vagy bárki írhatna ezen tapasztalatáról!!!! Lécci, lécci...
Köszi előre is: Tünde
totne
 
 


Helló lánykák!

Mindenkinek köszönöm a dícsérő szavakat:-)))

Mian jártam nálad, szépen alakul a portál:-)))
A világ tényleg kicsi, ezt el kell mondanom még akkor is, ha off.
Képzeljétek, én Érdről ugyanabba az általános iskolába jártam, mint a Németországban élő Mian Pesten lakó barátnője. Neki köszönhetjük, hogy megismertük egymást és kiderült a dolog:-)))
Bocsika, de tényleg nem tudhatjuk kivel közösek a gyökerek:-))))

Abby!
Szerintem azért nem lesz könnyű eladni a köcsögöket, mert nehéz lesz megválni tőlük. Nagyon szépek, nagyon ügyi vagy és egyáltalán nem "csak úgy" mondom. Én nem szoktam hazudni. Ha nem tetszene esetleg elhallgatnám, de érdemtelenül nem dícsérek, ezt Te tudod a legjobban:-))))

Nolo!
A repesztés legfontosabb tételét nem mondtam az előbb. El kell kezdeni, és nem szabad elkeseredni ha elsőre nem sikerül, csak csinálni, és csinálni.
minimaxi
 
 


SziasztokKép

Köszi szépen Mindenkinek a dícséreteket, nagyon jól estekKép A citrongyosokat egyszerűen én is megirigyeltem a csajoktól, muszály volt csinálnomKép
Abby! Nagyon szépek lettek a kis kaspókKép A szalviból majd küldök, de sajnos már egészem nincs. Azért szívesen megosztom VeledKép A múltori CsőrikékértKép

Tünde! Ezt találtam egy másik topikon a nyomtatásról, szerintem egészen értelmes:

"Nyomtatás

A tintasugaras nyomtatóval nyomtatott képeket minden esetben fixálni kell, különben a vizes alapú dekupázsragasztó elmaszatolná a képet. Utána is inkább csak alulról célszerű ragacsozni.
A lézernyomtatóval nyomtatott képpel semmi teendő nincsen.

Fixatív

Eredetileg pasztel, rajzkréta, ceruza és szénrajzok rögzítésére –fixálására- szolgáló fényvédő színtelen lakk. Aerosolos illetve folyadék kiszerelésben is kapható. Ez utóbbihoz kapni fúvócsövet. Kreatívabbak :o) a folyadékot áttölthetik egy megfelelő spricnis flakonba, de fontos, hogy jól porlassza a cseppeket.

Jól használható fixáló az akril spray is. Végszükség esetén a bátrabbak előkaphatják a hajlakkot."

Még annyit én hozzátennék, hogy a kinyomtatott képet én sok hajlakkal lefújtam, majd ha megszáradt, egy pillanatra vízbe mártottam. A felesleges vizet papírtörlővel itattam fel. Utána mindent a hagyományos módon csináltam.
A biztonság kedvéért várd meg, hogy a többiek is így csinálják-e, lehet, hogy nemKép

Erika
dreri
 
 


Köszi Eri! Már azt hittem, senki nem válaszol! Pedig emléxem, hogy olvastam erről az archívban, de nincs kedvem ennyire visszaolvasni.
Talán most lesz alkalmam ezt a szomszédban kipróbálni. A szomszédcsajnak van még régről szalvigyűjteménye, tegnap azt nézegettük. Annyira jókat találtam benne - de nem adja. Ez volt az ötlet: fel a gépre, majd onnan kinyomtatni. Na, aztán hogy mi lesz ebből, még nem tudom. Egy próbát megér.... Te is hagyományos papírra nyomtattál?
totne
 
 


Nolo,
szerintem maradj még egyszerüen a legmezeibb, együveges repesztönél. Azt kapsz sok féle fajtát, pl.: Marabu, Hobby-line, stb.
Aztán már, ha ezzel megy, próbálkozz a több komponensüvel.
mian
 
 


Nolo!
Küldheted a címed én meg küldöm neked a kupont amire kapsz 20%-ot egy hobbyboltotokban...mingyá megnézem nekedKép Hobby kuckó Szigethy A. u. 26 és május 31-ig használható föl!
Minikém!Kép
drEri! ha csak ennyi van belőle akkor maradjon csak neked! Jó lesz az még kaspóra és meg van a készlet!Kép A csőrikéket nem tartom ennyire nyílván!Kép Majd ha 1szer találsz még ilyen szalit akkor gondolj rám, nekem ez elég!Kép
Totne! Én már csináltam ilyen képet és sima A4-es lapra nyomtattam, sima nyomtatóval, majd fixaktívval lefújtam és én falapra tapétaragaccsal tettem föl. Aztán u.úgy bántam vele mint minden más képpel. Remélem ez is segített valamit!
Jó munkát!
abby Kép
abby
 
 


Tünde!
Én is sima papírra nyomtattam, sima nyomtatóval.
Egy próbát megérKép
Eri
dreri
 
 


Köszi Lányok! Minnyá menek is a szomszédba, s majd referálok! Puszi: Tünde
totne
 
 


Abby, Koda!

Megérkeztek a köcsögök és dobozok...meglestem őket, nagyon kis guszták...márc.12-én megyünk Miskolcra, majd telefonálok neked Abby, nem valószínű, hogy addigra lesz a másik lakásban net...szóval addig is jó munkát mindenkinek....I'll be back Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


JubikámKép
Nagyon köszönöm és visszavárunkKépKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Hali lányok!

Annyit írtatok, hogy mire elolvasom nem marad időm alkotni! Kép Ezt teszitek velem???

Stuccim!
Banyek, a manókák tök édik, de képzeld nyitva volt közben a portálom, és pont eszeveszett kakukkolásba kezdett mikor én a negyedik manós képet vártam! Erre benéz egy Srekk! Majd ki ugrottam a székből! Kép Gondolj mán a szívbetegekre is néha! Kép Kép
Mian!
Végre meglestem a klotyitetőt! Nagyon ügyi vagy! Én már nem mernék pisilni se ilyen szép wc-be!
És az a mályvás szinű kép is csudaszép, érdekes, mint egy gyürt bőr, már lehet hogy leírtad olvasgatok tovább közben Kép
Mini!
Kiájultam! Csudaszépeket csináltál megint, és milyen sokat!!! Mingyán leslek majd az Msn-en kéreznék! Kép
Dreri!
Fúúú az a zöldnacis maci! Nagyon jóóó lett!
A citromos, meg az a nyálcsorgatós fajta, pont úgy beletaláltál a színbe! Kép
Nolo!
Hajrá, hajrá repesszél! Rájössz majd, hogy tök ügyi vagy, ha sikerül! Kép Jó nemmondom párat kell csinálni, mire kitalálod, mit milyen vastagon kell, hogy jó legyen, de ezt mindenki végig játsza az elején Kép

No és a további kínlódásaim a hűtőmágnesformákkal: Mostmár kétnapot száradtak a formában, és igy sem tudtam egyben kiszedni Kép
Stuci, te boldogulsz? Asszem ha mégegyszer nekidurálom magam, akkor nem fogom tele önteni, hátha úgy hajlandó lessz kijönni. De most ezt pihentetem kicsit....

Kép
krimo
 
 


Sziasztok!
Nagyon sokat írtatok, naggyából átfutottam!
Stuci! Én a felülrepesztést kérdeztem.-de most kérdem azt is, hogy a felül rep. és a repesztés között van különbség????Kép(Hülye vagyok mi?)
Imádtam a manós képeidet, főleg a csókosat.KépA balerinás nyomizva van??
Minimaxi!Már megint nagyon szépek lettek. Kész gipsz vagy a formák ragadtak hozzád?Kép Nagyon szeretem a különleges kereteket, és ezek gyönyörüek!Kép Hol is ragadnak ilyenek az ember kezéhez???
Dreri! Jók ezek a citrongyok!Kép-mi újság van felétek?
Még valami. Mi az a Msn vagy mi???
Anna
annaa
1133
 
 


Itt vagyok megest, kicsit letörve. Szóval: szkennelés:oké, de a nyomtatás?!?
Eri, Abby! Mutatnátok olyan képeteket, ami ilyen nyomtatott képből készült?
Mert ez a kép, amit kinyomtunk, - hát én nem is pazarlom rá a keretemet, mert magában csíkos, meg úgy egyáltalán - nem szép. Maradok a szalvinál. Vagy még lehetséges, hogy ez a nyomtató hibája? A monitoron még olyan klassz volt....Kép
totne
 
 


Szia Abby!
Köszi, bár utólag visszaolvasva csak most értettem meg, hogy miért érdeklődtél, hogy ki győri. Ha valóban csak én és nem gond akkor küldöm a címemet. Jól sejtem ugye, hogy a Te email címedre. Bocs a teljesen egyszerű kérdésekért, de ha maradhatok köztetek, akkor ígérem belejövök mindenbe.

Csajok!
Mindenkinek köszi a biztatást, napokon belül kipróbálom s jelentkezek, hogy mit sikerült. Remélem, hogy lesz egy kis sikerélményem.
Sziasztok!
Nolo
nolo
 
 


TündeKép
Szerintem a nyomtató hibája a csíkozás. csak azért gondolom, mert nálunk ugyan ez szokott történni. Van is káromkodás ilyenkorKép De egy kis tisztítás szokta orvosolni ezt a hibát.Kép ne keseredj el!

NoloKép
Mi az hogy maradhatsz -e köztünk?? Kötezelző! és azt kérdezel amit csak akrsz, és ahányszor akasz! Azért vagyunk, hogy segítsünk egymásnakKép

KrimoKép
A sablonnak van baja? Vagy máskor már ki tudtad szedni őket? Nagyon bosszantó tud lenni az ilyen!

AbbyKép
Akkor megint találkozunk árucsere miatt? De jóóóóóóó!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Tünde!

Ezeket nyomtattam:
Garfield-os, már csomagolt állapotában:
http://gportal.hu/picview.php?prt=28579&gid=176909&index=12
Még egy Garfield:
http://gportal.hu/picview.php?prt=28579&gid=101755&index=34
és egy Pumuklis (itt azért rücskös a kép felülete, mert túl erősen nyomkodtam rá a papírtörtőtKép):
http://gportal.hu/picview.php?prt=28579&gid=233661&index=17

Erika
dreri
 
 


Jöhet a mail címemre apostai cím és postázom a kupont, aztán szépeket szerezz be és majd mutizhatod is!Kép
Nyugi mis is így kezdtük nem is olyan régen...talán már fél éve hogy itt vagyok...szóval szerintem napok kérdése és eléred majd a mesteri fokozatot!Kép
Én sajna nem tudok képet mutatni mert egy óvónéni kapta meg...ingyér.... pedig nagyon jó lett. Azt hiszem drEri küldte át a repülős képeket és abból nyomtattam 1et. Szerintem nem scennelt szalit kellene hanem nyomtatható képet kinyomtatni, talán az jobb lenne...de én nem értek hozzá....
Koda! Már én is várom, de most Ti jöttök hozzánk!Kép
abby
abby
 
 


Koda!
Nem tudom, de elég "mély" sablonok, a zölcsisek viszonylag simán kijönnek, csak a céklának van egy olyan levele ami mindíg beragad, de az állatosak...már van egy nyomorék állatkertem gipszből. Ja és új persze, két kísérletem volt még csak velük Kép
Totne!
Ugyan én nem nyomtattam soha, de biztos valami minőségi nyomtató kéne ezekhez. Régen elküldtük emilben, és az ember munkahelyén kinyomtatták valami profi nyomtatóval jópénzért, de olyan kemény volt a papír, hogy én ott feladtam Kép

Kép
krimo
 
 


Ja Anna!

Az Msn egy jó kis traccsoló program.
http://www.msn.com/ valamikor még úgy vágtam,a dolgokat, hogy letöltöttem egyedül, de mostmár csak használom Kép Ha letöltenéd, kérdezz valaki okosabbat.

Kép
krimo
 
 


Köszi, köszi!
Már csak egy kérdés evvel kapcsolatban: hol találok nyomtatható képet? Ez az a vallpapers (vagy mi)? Vagy ez hülyeség?
totne
 
 


Sziasztok!
Most nem olvastam végig a mai napi termést,csak szólok,hogy akit esetleg érdekel végre feltettem a napokban emlegetett 3 új alkotmányomat.Akit esetleg érdekel innen lehet megnézni.
http://gportal.hu/picview.php?prt=22280&gid=239235&index=30.
tikiti
 
 


Erika!

Írtam a portálodra emilt, mert nem találtam más címet, illetve egyet igen, de arról kiderült, hogy nem a Tied :-(
Jelezz, hogy megkaptad-e.


Lányok! Úgy pörög a topic, hogy alig győzök olvasni meg nézelődni:-))))

Tiki Kata!

Nagyon aranyos a dobozka, és a virágcsokor is nagyon tutkóra sikerált, tök jó az a keret. Itt is látható hogy mennyire mást hozunk ki ugyanabból a szalviból, mert ezt én is megcsináltam, de tökre más a hatás :-)))

Mindenki akiknek tetszenek az új formáim!
Most a köcsögök és dobozok után kezdjek el öntőformát árulni is nektek? :-)))
Isten bizony azért nem rendeltem már öntőformát mert nem akartam gipszezni annyit, aztán mikor ezeket megláttam, mégis feladtam az elveimet :-(
De ahogy látom többen is így vagytok ezzel.:-)))


Nolo!
Neked meg csak annyit, hogy itt a kapu mindenkinek nyitva :-))) És hogy lesz-e sikerélményed az csak azon múlik, hogy ha végigmész az úton, lehet, hogy a végére fáradt leszel, de ha a közepén leülsz soha nem tudod meg mi várt rád a végén:-))))
Nem én vagyok ilyen okos, ezt csak hallottam, de tutin bejön :-))))

Annaa!
Az MSN, ahogy már Krimo is írta, egy csevegő program amin azonnali írásos csevegés is van (Krimoval, Tikitivel ezt tesszük) + ha van mikrofonod, fejhallgatód,akkor élő hanggal is lehet dumcsizni itt a neten (Abby, Stuci a tanúm )ne adj isten webkamerád is van és működik is nem úgy mint az enyém, akkor még képet is tudsz a partnerednek mutatni, vagyis videobeszélgetés is lehet. Ingyen letölthető progi, és még magyar nyelvű is
Na "röviden" ennyi :-(
minimaxi
 
 



Kép
krimo
 
 


Krimo! Megnéztem, tök jó képek!
De sajna nem tudom: ezek ingyen letölthetők? Vagy mi az az ár alattuk? Vagy ez idióta kérdés, és ezt mindenki tudja csak én nem? Megtennéd, hogy írsz még majd erről? Köszke!
totne
 
 


Ja mentsd el a gépedre, és onanntól a tiéd! Kép
Biztos meglehet öket venni papírformátumban.de azzal te ne foglalkozz! Kép

no jó éjt!

Kép
krimo
 
 


Jóccakát, és köszi!
totne
 
 


Köszke lányok a dicséretet,nagyon rám fért.Ma öntöttem 4 keretet,amiből az egyik feles,kiváncsi leszek az eredményre,mert mostanában nem sikerül mindegyik,sajnos selejtet is termelek.Na holnapra kiderül,vagy újból a kukamanóé lesz-e.Jó éjszakát mindenkinek.tikiti
tikiti
 
 


Minimaxi!
Mindegy, hogy ki de jól hangzik és nagyon igaz!
Jó éjszakát mindenkinek!
nolo
 
 


Anykó!

Persze,tájékoztatlak,ha sikerül,de nem fűzök túl nagy reményt hozzá,mert még nem írt vissza semmit.Ha sikerül,akkor meghívlak egy fagyiraKép

Orsi
orsi21
 
 


Mini!

Nem jött emilKép Ide írhatsz: szilvasi.csaba@fibermail.hu

Erika
dreri
 
 


Erika!

Emil elindult megint:-)))Remélem átjut a hóakadályokon is végre:-)
pusz
Éva
minimaxi
 
 


MiniKép
Én is remélem, hogy a pénzecskéd átjut a hóakadályokonKép

TikitiKép
nekem is rettenetesen teszenek a képeid! Főleg az a virágcsokros! Olyan jó kis hangulata vanKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Szia Lányok !
Csak egy pillanatra ugrottam be, de egy félórája olvasok és nézelődök. Kép
Nyomtatott papírral kapcsolatban annyit, hogy régebben én is hajlakkoztam stb. Mostanában már bevasalom a keretbe és akkor nincs olyan veszély, hogy elkenődik , utána pedig lefújom az egész képet akrillakkal.
Mian, ezt a tecnikát kifogom próbálni, nagyon érdekes. Kép Nem szoktam felelőtlen lenni ezt bizonyíthatja a Maxi is , mert már nála lakik a zöld citrongyos tányér.Kép))

Katám, gratula!! Kép

Dreri, írtam emilkét, mikor jössz a formákért? Már úgy sirdogálnak itt a sarokba , hogy megkéne már etetni őket egy kis gipszel. Kép

Szomszéd asszony most mi lesz velem, ha itt hagysz?Kép( Költözzek utánad? Kép

Remélem nem hagytam ki semmit és senkit , ha igen akkor bocsika. Mostantól kicsit kevesebbet tudok majd lenni. Ma estére is bekell mennem melózni, mert az egyik csaj lebetegedett.

csók mindenkinek ! Jók legyetek!
szorgosstuci
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?