Új privát üzeneted érkezett!

gelletlek=glettelekKépKépKépKép

Bocs, fogalmazásgátlót szedekKép
manócs
 
 


Sziasztok Lányok!

Egy ideje olvasgatlak Benneteket és már Zsuzsitól is többször hallottam Rólatok.Gondoltam ha nincs ellenetekre szívesen csatlakoznék én is Hozzátok!Rólunk annyit,hogy egy kislányom van Lala aki most múlt 5 éves és egy égedelem fiam Simi,aki áprilisban lesz kettő.Egyenlőre ennyire futotta,mert közben felébredt az emlegetett.

Bombi
bombi
 
 


NadineKép
Igen, igen, tessék csak az én névnapomon szülniKép
Drukk még mindig megyKép

BombiKép
Üdv közöttünkKép

ManócsKép
Nem ér ingerelni itt holmi Tihanyi kényeztetéssel. Biztos klassz voltKép

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 

 
 

Sziasztok!

Koszi mindenkinek a bilis-ulokes infokat!Kép

Nadine,
Kitartas, mar nem tarthat tul soka!Kép Utana meg milyen jol jonne neha, ha egy orara visszabujna!Kép

Tina,
Es ilyen uloket hol lehet kapni? Es kb. mennyiert?
Koszi a billegos kisszekes infot is, nekunk szerintem nem kell, Marci nagyon nyugodt baba.Kép Ja, es a vibratort csak poenbol irtam, mert a filmben amikor elromlott a babaszek "billegtetoje", akkor az egyik csaj vibratorat tettek be a gyerek melle, es attol razkodott a szek.Kép

Manocs,
Tihany jaj de jo lehetett!Kép

Anyicska,
Jaj, jobbulast! NevenincsKép lassan azert kaphatna nevet, nem? Bar amikor Petra szuletett, mi is bujtuk az utonevkonyvet a szuloszoban.Kép A lanynevunk megvolt, csak a fiu nem. Meg szerencse, hogy valoban lany lett.Kép

Gomboc,
Holnap talizunk, ugye?Kép

Kepek nagyon jok!Kép Mint mindig.Kép

Ma Marci reggel fel 7-ig aludt, este fel 9-tol. Es aztan meg tovabb is, sot en is, 9-ig, mert Petra akkor kelt. Harom hettel ezelott nem gondoltam volna, hogy ez valaha is bekovetkezik.Kép

Na mennem kell, hegyekben all a vasalnivalo. Udv:

Leszter
leszter
 
 


Sziasztok!

Nadine
NST csütörtök 12.30. Üzenj ha te is akkor körül mész.

Tud valaki Gombócról valamit? Remélem jól van.

Képügyileg béna vagyok, kisebb felbontásút kér a szerk. de nem megy.

Ancsa

Kép

Kép
anyicska
 
 


Ancsa
Én még nem tudom mikorra kell mennem csütörtökön, mivel mindig előző nap dől el, ma reggel 8-ra kellett mennem, holnap negyed 9-re. Csütörtökön még fogalmam sincs, majd néznek nekem egy időpontot ha hazajövök. Bár én inkább már maradnék. De inkább bejárok, mint hogy ott unatkozzak egész nap, itthon legalább telik az idő.

Leszter
Egyelőre bújjon ki. Most már tényleg elegem van a terhességből egy jó időre. Én nem értem hogy a 36. hétig repül az idő, majd átvált csigatempóba, és így ez az utolsó 6 hét hosszabbnak tűnik mint az előző 36.

Nelli
Boldog névnapot előre is, remélem holnap már nem tudok neked gratulálni Kép

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Leszter,
nekem a filmből csak a vibrátor maradt meg.Kép
Nekem is a másonik lányom nagyon nyugodt volt szerencsére. De csak 6 hónapik. Azóta se nappalom se éjjelem.

Az ülökét mi a OBI-ban vettük. 10 e. forint volt de nagyon megéri az árát. Amúgy is le akartam cserélni.

Nadine,
megy a drukk.

Kriszta
tkriszta
 
 


Hali!

Na most megszülöm.
Mármint a képet.
Kép

Itt a nemrég szülinapos kispasim.

Ancsa

Kép

Kép
anyicska
 
 


Manócs,
Tihanyért irigykedem.
TaliKép Én aznap megyek majd dokihozKép

Bombi,
Üdv ittKép

Megyek dolgomra.

Maci_2
maci_2
 
 


Ancsa,
Szülinapos kispasiKép
Látod, megy ezKép Jöhet a többi is!

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Elli!
Hogy vagy? Hányinger? Javult?
Lehet hogy mi is megyünk az Állat-i KépKép.Kertbe!KépKépMég meglátom ,mennyire leszek fáradt.

Manócs!
Sajna a ház ügyében még sincs jó hirem,mert a barátnőmék máshol akarnak,és most azt találták ki hogy inkább épitkeznek.....szóval ezért nem hivtalak.
A tali izgi KépKépKépMegyünk....


Minden Kis Szülinaposnak Nagyon Boldog Szülinapot Kivánunk!
A képek nagyon jók!
Évi !
Ez a havas kép nagyon idilli....csak azért lehetne már tényleg tavasz!!!!!!!!!!!!!!!
Mi is voltunk a Tátra aljában nem túl régen,és nagyon szép volt,de tényleg már a tavaszt jobban várom még ha imádok is sielni!

Beu!
Hajrá költözés!
Nem irigyellek!De biztos nagyon jó lesz!!!!Addig is puszi a nagyFIU pofiára!(nagyon édi a kádban!)Kép

Nadine!
Hajrá!!!!!!!DRUKK DRUKKK DRUKKKKK!!!KépKépKép


Megyek felmosni,elaludt a pasi szakasz!Kép

Ja képzeljétek hétfőn egésznap dolgoztam,elfáradtam mint a kutya,nem is gondoltam volna hogy ennyire elszoktam a napi 8 óra ácsingózás +pofatépéstől.De azért jól esett!!!KépKépKép

Mariann
mariannmarci
 
 


Sziasztok!

Elküldtem a táblát! Kép

Nadine,
megy a drukk! Remélem nem kell indítani!

Andi,
végülis nem javítottam a táblában, mert elég zavaros az ügy Kép. Vagy szeretnéd?

Nelli,
hú, azért a menstruáló Dorka nem semmi! Kép

Bogár,
most látom csak, hogy van nevetek, sajna enélkül küldtem el a táblát Kép. Bocsi! De most beírtam!

Elli,
nem kaptam meg a mailedet Kép. Remélem nem nyomtam véletlenül spam-et rá, mert akkor arról a címedről nem tudok többet fogadni... Kép Légyszi küldj egy üreset, hogy kiderüljön!

Franyo,
van pocis kép, de ide nem akarom feltenni, annyira azért nem vagyok fotogén, mint a lányom! Kép Nem tudod, hogy működik-e a képtár?

Évi,
a tortareceptet elküldtem!

Bocsi, hogy nem írtam mindenkinek!

Bazira elegem van a télből!!! Valahogy idén nagyon nehezen viselem Kép. Meglátom a kopár erdőt vagy egy karácsonyi motívumot és ordítani tudnék! Nem is beszélve az eltűnni nem akaró hóról! Kép Na megyek nem rontom itt a hangulatot.

Kép

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Miszike
ja bocs, én meg azt hittem, nem kaptad meg az emilt és jól elküldtem mégegyszer Kép hagyhatod, nekem mindegy Kép
Beki édi Kép

és a többi gyerkőc is természetesen

jó éjt
Andi
psandi
 
 


MiszikeKép
Valahogy én is így vagyok a téllel. De most, hogy süt a nap és már március van, bizakodóbb vagyokKép
Kép szupi, az a két copf nagyon édiKép
Domcsi haja már kunkorodik hátul. Dorka is kis fürtöske volt, amig meg nem nőtt a haja, de még mindig van benne hullám.

NadineKép
Köszi a köszöntéstKép
Drukk megy még mindigKép

AncsaKép
Kisfiad aranyosKép

Tegnap Dorkával együtt tornáztam egy tornakazimra. Erre azóta már többször maga betette, és tornázik ráKép

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Beu,
te a 90 napos alatt ittál coca-cola light vagy ilyesmi cucokkat?
Én elvileg ma elkezdtem (csak 1 hónapig szeretném csinálni), de már most lekaparom a falat. Még soha életemben nem fogyóztam, de ez valami borzasztó..

Zsuzsó
zsuzso
 
 


Ezt most már harmadszorra írom remélem most már elmegy!
Zsuzso,
én úgy tudom,hogy nem lehet szénsavasat inni a fogyókúra alatt!Tavaly amikor csináltam a 90 naposat olyan könnyen ment és tök jól le is fogytam!Most (a múlt héten elkezdtem újra) azt hiszem társulok hozzád a fal lekaparásában!

Miszike,
állítólag 3 hét múlva már jobb idő lesz és meglátod,hogy nemsokára itt lesz a tavasz!Kiscsajszid nagyon édes és mennyi haja van!
Lalának ilyenkor még csak olyan kevés volt,hogy még a játszótéren is megjegyezték,hogy hogy néz ki!

Anyicska,
szülinapos nagyon édi,gratulálok neki!Tortája is szupi!Te sütötted?

Nelli,
milyen sportos Dorka!

Légyszi-légyszi valaki mondja el,hogy kell "kis mosolygósat"feltenni!?

Bombi
bombi
 
 


Bombi
kis mosolygós : ) szóköz nélkül, a röhögős meg : O a szomorú pedig : (

Lányok találtam tök jó húsvéti sablonokat itt:
http://www.peppitext.de/WiCoOstern2005/index.html

én már egy csomót kinyomtattam, holnap meg is festem őket és végre leszedem a télapót meg karifát az ablakról Kép

Andi
psandi
 
 


Sziasztok,

Zsuzsó
Beu költözikKép nincs netje már, de ő nem iszik semmi mást csak ásv. vizet, igaz szénsavasat. Meg most hogy megint csinálja, naponta iszik tejeskávét, nem csak a fehérjenapon. Az eleje nagyon nehéz, de aztán megszokod, kitartás!!Kép

Mariann
köszi az érdeklődét, az émelygések ritkultak, heti 1-2 sz*rabb óra, de abszolút kibírható. Nem az a klsszikus vécéölelgetős dolog szerencséreKép

Én is elhagytam magam 1-2 hétre, amikor alig mozdultunk ki, de itthon sokkal rosszabb, inkább kapom magam reggel és elmegyünk valahova. Akkor nem érzem magam olyan bazi fáradtnak, gyorsabban telik a délelőtt is.

Na, most már terheskönyvem is vanKép Azt hittem hamar megjárom, merthogy most nem tudja a védőnő majd 1 órán keresztül osztani az észt mint az első terhesség elején, de tudtaKép Hogy ne emelgessem Kevint (ha-ha) hogy ne hagyjam hogy hasbarúgjon pelenkázás közben, meg ne cipőben pelenkázzam meg ilyeneket. Kép

De legalább túl vagyok rajta, és már hivatalosan is terhesnek érezhetem magamKép

Állatkert - senki többet harmadszor? Réka valszeg jön, és talán Mariann? Pedig olyan jó a játszóház, és hétköznap nincsenek is sokan.

K alszik, lehet hogy csatlakozom egy fél óráraKép
pusza
e
ellimami
 
 


Ja, bocsánat, ez lemaradt:
Nadine, neked meg megy a hatalmas drukk, én nem is tudom hogy bírod 41 hét..! Már a 40 is sokKép
(Én vagyok az az ufo, aki nem terhes akar lenni, meg szülni se szeretne ha nem muszáj, csak még egy gyereket akarokKép)
pusza
e
ellimami
 
 


Elli
Találó amit írsz. Én se akarok már terhes lenni szülni akarok!!! De az én lányaim nagyon makacs nőszemélyek és tudják hogy bennem van a legjobb dolguk és eszük ágában ezt lecserélni egy macerás kint létre. A 41. hét, pontosabban már 42. hét ez már az nagyon nehezen viselhető, Igaz reggel korán kelek, mert egyelőre busszal bejárok a 20 km-re lévő klinikára közben sétálok olyan 2-2,5 km-t, majd miután a doki megvizsgált vagy az NST-t megcsinálták szépen hazasétálok, meg buszozok. Így igaz elég fárasztó, de legalább adélelőtt eltelik gyorsan. De ennek holnaptól vége éslesz szép új autónk és hátha kíváncsi lesz rá a kisebbik lányom is. Egyébként én ugye rutinos túlhordó vagyok, Zsani is 42+1 napra lett meg, ahhoz képest még jól állok.

Na rohanok Zsani ébredezik

Nadine 41+2

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Sziasztok!

Elli,
mikor mentek az állatkertbe????

Szóval azért is tűntem el, mert vezetni tanultam és a forgalmi órák kicsit sok időt(és pénzt) vettek igénybe, de jelentem végre levizsgáztam!!!Kép Már csak az eü. tanf.+vizsga van hátra és lesz jogsiiiim.Kép

most nem tudok visszaolvasni, majd este igyekszem, de most SOS segítség kellene:

útlevelet szeretnénk csináltatni Bencének
hol és mennyi idő alatt a leggyorsabb? mi kell hozzá? segítsetek please, jó lenne húsvét környékén kimozdulni messzebbreKép
köszi

pusza,
Timici
timici
 
 


Timici,
http://www.nyilvantarto.hu/html/utiokmanyok_hu.html

Bence szuletesi ak.-i kivonataval besetaltok a Kozponti Okmanyirodaba a Visegradi utcaba, es ott mindent meg lehet venni helyben. Azt hiszem 2000 forint az illetek, foto ugyis digitalis, igenylolapot is ott adnak helyben. Sajat szemelyiteket is vigyetek! Ha surgos, akkor ketszer annyiba kerul, de 3-4 nap mulva lehet ertemenni!
Gratula a jogsihoz!

Bombi,
Udv itt is! Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Zsuzsi,
nagyon köszi, már nézem isKépKépKép
Timici
timici
 
 


SziasztokKép

Bocsi az eltünedezésekért, de ...
A kétgyerekesek egy-két év múlva úgyis megtudjákKép

ZsuzsóKép

Én Update-t csináltam, és 4 hónap alatt lement szépen 10 kg.
Mától megint nekiálltam, igaz már csak a -10% hiányzikKép
Tudod: Normáls súly = magasság-100-10%

Ha gondolod, írj privit, mesélek, a többieket nem úntatom ezzel.
És sosem voltam éhesKép


NadineKép

Milyen autó lesz? lemaradtamKép

ElliKép

Gratula a tesóhozKépKép
Én is izgultam a többiekkel ám, csak írni nem volt erőm.

Azt még mesélje el nekem valaki, miért olyan jó egy nap 10x lepakolni ugyanazt a könyvespolcot????

Már egy kicsit unom a dolgot. Igaz a könyveim nem porosak, az biztos, még ha olvasni nics is időmKép
Pedig tök szorosan vannak a könyvekKép

Heni
heni1979
 
 


sziasztok,

csajok, egy 2 éves leányzónak mekkora lába van nálatok? Kép
elég hülye a kérdés, de érdekelne mekkora lesz esetleg Petra lába nyáron,már ha ebből egyáltalán le lehet szűrni valamit. Nekünk most 22-es lábikónk van.

köszi
ÉVi
Évi24
 
 


Évi!

Emma átlag 3-4 havonta vált cipő méretet. neki 2 évesen 24-es lába volt. Most január óta 25-ös. De ő azt hiszem nagy lábaúKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Timici
Reggel f10-kor talizunk Rékával a főbejáratnál. Ha akarod, elviszlek, de akkor 9-re készen kell ám lennetek! Véletlenül pont nálam van a másik gyerekülés a Peti kocsijából, úgyhogy még az sem gond.
Menjek érted?

Ja, útlevélnél fontos, hogy Apa is ott legyen, másképp nem tudod megcsinálni.

pusza
e
ellimami
 
 


Évi,
Ankának most 20-21-es Kép! Segítettem?

F.
franyo
 
 


Miszike,
Copfos BekiKép

Mariann,
Én kidőlnék 8 órás munkátólKép

Nelli,
Tornázó DorkaKép

Andi,
Linket mentettemKép Most Dzsungel Könyvét festek Roni utolsó kisablakára. Nem rég kezdtem, de már úgy érzem elég nagy falat.

Timici,
Hatalmas gratula!Kép
Mi normál módon (nem sürgősségi...) a kerületi Polgármesteri Hivatalban csináltattunk Roninak útlevelet múlt héten hétfőn délelőtt, és pénteken délelőtt már hozta a postásKép Szóval gyorsan megy.
Kellett mindkét szülő személyivel (a mienk régi tipusú, lehet hogy lakcímkártya is kell ha új), gyereknek anyakönyvi kivonat, lakcímkártya, bélyeget ott vettünk, képet ott csináltak.

Évi,
Roni lassan 2 lesz és jelenleg 23-as cipőket hord (bár a bakancsba már harisnya+zoknira nem megy fel).

Maci_2
maci_2
 
 


Zsuzso, igyál egy pohár vizet, az sokat segít. Bár ha most kezdted és husinapod van, az az egyik legjobb! (Én most épp csokizom, holnap gyümi és pénteken viznapom lesz!) 52. nap, van -8 kg-nál tartok, csak bíztatásképp!


Üvegmatrica: mivel a fóliáról leszedésre is tőletek olvastam elsőre a jó tippet és most feljött a leszedés kérdéskör, titeket kérdeznélek meg: hogy jön le legkönnyebben és újrafelhasználhatóan az ablakról??? Nálam már van egy pár virág előkészítve, húsvéti sablonok is kinyomtatva, szóval nekem is esedékes lenne leszedni a karifát (jut eszembe, az igazi karifát tegnap !! vitte el végre a kukás)


Láb: Ancsi kb 22-esnél tart, de 24-es gumicsizmát és kb 23-24-es benti papucsot hordKép.(nagyok rá kicsit)

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Andi,
ez merénylet volt, ahelyett, hogy a munkámat csinálnám, itt böngészem az üvegmintás oldalt... Ez egy kincsesbánya!!! KépKépKép

Nadine,
naaaaaaaaagy drukkhegyek!!!

F.
franyo
 
 


Elli,
köszi. Apa szerint hülyeség Kép
zs
zsuzso
 
 


ElliKép Nekünk ugrott az állatkertKép. Julka nagyon náthás és köhög. Szegény. Én is szegény, mert kellőképpen nyűgös. Pedig jó lett volna kimozdulni!

Nálunk is megy a könyvespolcok lepakolása+minden bekapcsolható bekapcsolása. Megtanítottam betenni a kazettát a videóba, CD-t a hifibe, mert olcsóbb, mint elrontani.

Urszila
urszila
 
 


Zsuzsó,
nem hülyeség, amikor csináltam (és rendesen) én is fogytam. Egy barátnőm férje most 11 kilót adott le bő hónap alatt.
Akit én ismerek, mindenkinek bevált, bár tényleg jó nehéz tartani.
Sok sikert azért...Kép

Fél 6 óta magyarázom a kölöknek, hogy a zsiráfok még alszanak...áááá! Már most kivagyok szegényre, pedig f6-ig átaludta az éjszakát, ilyen se volt még soha.

na pusza
e
ellimami
 
 


Sziasztok!

Én is megvagyok még, ezt az oldalt gyorsan elolvastam meló előtt.
Megvagyok, voltam AFP-n, tegnap felhívtam az AFP labort, 1,9 MoM, úgy tudom az okés.
Amúgy néha fáj a derekam, ha itthon vagyok pihenek (ha-ha-ha, este hazajövök, alszok, aztán megyek vissza).
Szülinaposoknak nagy gratula Kép!
Eléggé parázok az influenzától, jó lenne idén kihagyni!
Rohanok teregetni, aztán dolgozni.
Pusza, Virág 16+1 és Levi
virga
 
 


Hali Csajok!

Csak egy életjel a messzi távolbólKép

Öregedö nagyjainknak és picinyeinknek boldog szülinapot kivánunk!
A frisskétbabásoknak soksoksok kitartást! Egy "kis" idö elteltével élvezni is tudjátok majd!

Rólunk röviden:
Zsófi már egy hónapja bölcsis, nagyon bejött nekiKép Voltunk ovis, bölcsi farsangon, majd du prószálok képet felrakni, nincs menekvés!Kép
Danim szerzett mégegy szépségfoltot a pofázmányára, szerencsére nem varrták, csak ragasztották...
Én felmondtam a cégnél márc. 31-gyel (így kell írni?) és áprilistól vállalkozóasszony leszekKép És autót is kaptam apától!!

Na rohanok, pocakosok vigyázzanak magukra! Elli, neked még nem is gratuláltam! Úgyhogy GRATULAKép

Pussssz
Zsófi
csucsuka
 
 


Momo Zsebijet Isten eltesse sokaig!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Ildi,
köszi a bíztatást. (Én a husit sajtra cseréltem.)

Elli,
nem ezt a fogyókúrát minősítette apa, csak szerinte fölösleges szadizom magam. Szerinte elég lenne, ha nem zabálnék meg esténként (miután kölkök végre kussban) egy fél tábla csokit Kép

Az a baj, azt szinte lehetetlne megcsinálnom, hogy amikor dolgozom (kedd, szerda, csüt.) ugyanazt egyem ebédre, mint vacsira. De ettől függetlenül nagyon fegyelmezett vagyok - már 1,2 napja Kép
Na most is mennem kell, de rohanok haza a bébikhez. Érdekes a kicsi sokkal jobban bírja mostanában, ha elmegyek, mint Dana.

Szép napot!
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Le tudnátok írni ezt a fogyikúra receptet? felcsigáztatok. Nekem nem kell fogynom, de kiváncsi vagyok, mert szintentartónak is jól jönne.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Köszi csajok a lábméret infókat ,
ahogy sejtettem tényleg nem lettem okosabb. Kép Na mindegy, azért bevállalok előre egy 24-es szandit Petrának nyárra,aztán vagy jó lesz vagy nem. Kép

90 napos diéta:
anno én is végigcsináltam apával, nekünk is bejött. Petra első születésnapján fel tudtam venni azt a gatyómat,amiről nem is álmodtam, hogy valaha is sikerülni fog. Persze most szerintem megint csak a térdemig jönne fel,de én már 27 hetes terhes vagyok Kép,úgyhogy anyucik nem feladni,kitartás!!!! utána imádni fogjátok új ,karcsú alakotokat. Kép

pussz
Évi
Évi24
 
 


Na csak gyorsan, aztán rohanok dolgozni:

Momo,
Isten éltesse kétéves Zsebikét!!! Ha egy kis lélegzethez jutsz, rakjál fel képet a kis középsődről!!! Kép

Kép

Tegnap nem is írtam, mert annyira rohantam, hogy

Anyicska,
jó a kép, nagyon helyes a nagyfiú, jöhetnek még a képek! Hú, nem sok van már hátra a szülésig!!!

Miszike
copfos Beki tündéri! Ankának most kezd akkora lenni a haja, hogy valami csatféleséget lehetne beletenni, de nem hagyja persze...
Ja, tavaszt már én is megrendeltem, de nem akar sietni, úgy látszik. Kép

Pussz
F.
franyo
 
 


Momo Zsebijének,
Boldog születésnapot!Kép

Minden Kornéliának,
Boldog névnapot!Kép

Virág,
AFPKép

Csucsuka,
De jó, hogy írtálKép Örülök, hgy minden rendben veletekKép

PIldi,
Matricát leszedés előtt nedvesítsd be, csak utána próbáld óvatosan leszedni. Ha egyben lejött 2 fólia között tárolhatod (én a szekrény ajtajának belső felére ragasztottam át a Mikulást és társaitKép)

Maci_2
maci_2
 
 


Heni, mi az az Update?
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Zsuzso,
Ha jol sejtem, az a Norbi fele fogyokura. Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Igen, a Norbi féle.

Nekem beválltKép

Heni
heni1979
 
 


Maci, köszi!!!

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok,

Állatkert jó volt, bár a séta alatt még jó hüsi volt, de legalább levegőn voltak a skacok.

Nelli
4 napos ciklusok vannak
Reggeli mindig gyümölcs, 2 db vagy 2 marék bogyós.Ebéd-vacsi is mindig uaz:
1.nap: fehérje (max némi sali, 1 szelet kenyér) vacsira kenyér nélk, ebéd után húslé.
2. nap keményítő (sztem ez a legrosszabb) rizs és zöldség párolva, főzve, vacsira fele menny.
3. ch nap ebédre tészta, vacsira süti + feketecsoki.
4. gyüminap, ekkor nem muszáj 3x enni, lehet többször.
Víz, tea, feketekávé.
A mindmegette.hu-n nagyon sokan csinálják, vannnak minden napra receptek is.
Az a baja, hogy hosszú, bár "kiegyensúlyozottnak" mondják, hiszen minden tápanyag megvan benne. Sztem önmagában 4 naponta a gyüminap is fogyaszt.

Hát csajok, nincs igazság. 1-2 éve már volt 1x ilyen, és most megint: hatosunk volt a skandin. És nem volt hetes, azaz a mienk lett volna a 200 mila. Ehelyett 160 ezerKép
Tudom, sokan ennek is örülnének, de ha arra gondolok, hogy egy számon múlt...inkább nem is gondolok rá.Kép

Most viszont, miután bőszen újságoltam Rékának meg Timinek, hogy már nem is vagyok rosszul, megint émelygekKép Megyek iszom valami nagyon hideget és nagyon szénsavasat.
pusza
e
ellimami
 
 


ElliKép
Köszi a leírást, olvasok róla részletesebben.

Örülj a 160 e-nek, az is szép pénz. Persze most még zavar, hogy mennyi lehetett volna, de az a volna ha nem lett volna... Örülni fogsz a végénKép

MaciKép
Köszi a köszöntést.

Ma elmentem a gyerkőcökkel az Auchanba, bár ne tettem volna. Extra nyűgös volt mindkét gyerek. Én azért megvettem apától kapott névnapi ajándékomat, egy Bíró Icás és egy Béres Alexandrás torna kazit. Betettem itthona Bíró Icásat, mondván megnézem, milyen. Hát nem megcsináltam?
Reggel megcsináltam a saját tornám (65 perc), utána takarítás, Auchan két gyerekkel babakocsival, utána a Bíró Ica 50 perc. Normális vagyok?
De legalább levezette egy kicsit a feszültséget, mert nagyon ideges vagyok.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Elli,
Kb. 15 éve lottózunk (5-ös, 6-os, 7-es) és az eddigi legnagyobb nyereményünk 9 ezer Ft volt. Szerencsések vagytok. Tudom, bosszantó, de legalább más sem nyertKép

Nelli,
Ügyi vagy. Csak aztán nehogy holnap ne tudj felkelni az izomláztólKép Nekem is kellene tornáznom...

Maci_2
maci_2
 
 


Elli,
lehet a fogyókúrában tejeskávét inni?Ez nagyon megkönnyítené a délelöttöket!Kép Te végigcsináltad a 90 napot? 160 ezer is elég sok mindenre elég Kép Harmadszorra biztos sikerül! És lehet,hogy még ráadás is lesz Kép
Hol van az állatkertben játszóház?

Ez a mai nap tiszta bolondokháza volt! Egy hetet volt itt anyu és amikor elkísértük a repülőtérre a két gyerek egyszerre üvöltött utánaKép
Megtudnátok mondani hogy lehet képet feltölteni? Szeretnék feltenni egy-két képet a manókról,akkor talán minket is jobban megismernétek!

Bombi
bombi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?