Új privát üzeneted érkezett!

Szia NoloKép
Jubi engedelmével ide másoltam az oldaláról a krétázás techikáját. Hátha ez is segít. hakonkrét részletre is kíváncsi vagy, kérdezd meg bátran!!Kép


"A porpasztellkréta használatával kitágul a világ Kép Olyan finom színeket, és átmeneteket lehet vele létrehozni, amit festékkel nem igen sikerül. Nekem a pannoncoloros porpasztellkréta vált be leginkább, ennek az ára is elfogadható, és igen gazdaságos. Egyes üzletekben darabra is árulnak ilyen krétákat 100-200 ft/db áron. Én az ujjbegyemmel viszem fel a krétaport, amit a krétáról "simogatok" le, bár a profik mindezt úgy végzik, hogy az ujjukra feszítenek egy anyagdarabot, így ők megspórolják azt az időt, amit én az ujjaim sikálásával töltökKép Miután a krétaport szétmázgáltam fixálom Fixaktív spray-vel, és ha ez is megszáradt jöhet a lakkozás.

Ha nyers fára krétázol, és aztán lekened egy réteg higított sziénával, akkor különböző féle pác színek jönnek létre, mint például ezen a fűszerolajos képen. A rózsás kaspó szintén krétázva van."


És ezen az oldalon is találsz egy egész oldal a krétázásrólKép

http://sztigris.atw.hu/

A Díszítés-porpasztell krátázás címszó alatt keresd Kép

Szia:Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok lányok!
Nagyon beindult az élet,de ez nem is baj.
Koda emailt megkaptad?Rem. még időben odaért a válasz a kérdésedre.
Mindenkinek nagyon klasszak az alkotásai.Én is feltennék 3 újat,de valamiért nem müxik a dolog.Majd holnap újra megpróbálom.Most megyek egy kicsit izgulni tovább a gyerkőcömért,most kezdődik a második felvételije 3-kor.
Pusszancs.Tikiti
tikiti
 
 


x
mian
 
 

 
 

Nem elég, hogy kihullott a hajam, de már m eg is öszültem! Kép
Mentsen meg valaki; nem boldogulok a Gportállal.
Ha lehetne egy olyan nagy kérésem, hogy emilben valaki megadná a tel.számát és én felhívnám, hogy megfelelö instrukciókat kaphassak!
Elöre is köszi!
mian
 
 


teszt
abby
 
 


Oké működikKép
Bocsi...de azért nem dőlök be már elsőre!Kép
tegnap olyan két mondatot írtam a babanetre mikor nem tudtam elküldeni az irományomat-tudjátok még kopaszságom előttKép- hogy ma válaszoltak is rá. Egy nagyon udvarias hölgy megmutatta nekem, hogy bizony udvariasan is lehet írni...erre én most válaszoltam neki ismét és most én is megmutattam nem mindig vagyok kiakadva...még a végén járni fogunk annyit levelezek vele....Kép Megköszöntem a válaszát az egész topicunk nevében utólagos engedelmetekkel.Kép Ide nem merem betenni a levelet mert még a végén kitiltanak, de akit érdekel a pár kedves ámbár lényegtelen levelecske azt válaszboríték-és 5000 ft ellenében tájékoztatomKép abby1@freemail.hu címre várom a jelentkezőket aztán a kulcstartó darabjait is postázom...Kép
No most át kell mennem a másik topicunkra megnézni ismét az alkotásokat, hogy mindenkinek elmondjam csodákra képes!Kép
abby
abby
 
 


Szia Minimaxi! Szia Koda!
Köszönöm szépen, hogy foglalkoztatok velem. Most egy darabig el leszek foglalva az olvasgatásokkal, de utána szerintem megint jövök vissza kérdezgetni.
nolo
 
 


Remélem üzemel.

Kép
krimo
 
 


Annaa!

A felülrepesztés-hez árulnak egységcsomit, amiben van egy ragacs, egy lakk meg egy antikpaszta, jól németül le van írva minden, és általában nem is működik senkinek elsőre...
De nekem most sikerüüült! Juhéj! Kép
Az egyszerű modszerem, meg csak arra a keretre él Kép Mert olyan rovátkák vannak benne, és elöször fogpiszkálóval, meg vékony ecsettel próbáltam belekenni a festéket. Aztán röpke félóra kínlódás után rájöttem, ha jól rákenem, és visszatörlöm az ujjacskámmal, akkor pont a rovátkába bent marad a festék Kép
Nekem is az árvácskáid jöttek be a legjobban. Krétáztad a kereteket?

Jucusmamus! Kép
Szépséges a fő műved! Ezen már úgysem tudsz túllszárnyalni!

Kép
krimo
 
 


Jó reggelt Csajszikáim! Kép

Mian, gőzöm sincs , hogy kié lesz az a sok kis kép ,ha addig nem megy el itthon amig a barátném itthon lesz akkor kiviszi Svájcba. Remélem ott lesz rá vevő. Kép
A citomos a Tiéd lehet, mikor haza jössz. Kép

Abby, ingyé is hajlandó vagy elküldeni azokat a leveleket? Essen má meg szíved egy mókanéküli vénasszonyon!!! Kép)Olyan kíváncsi vagyok! Kép Na és a kulcstartók miért is vannak darabokban?

Csináltam egy rahedli kis képet , majd reggel fotózok és mutizok.Hétfőn megy az ismerős árulni, remélem lesz egy kis befektetni valóm megint.Kép

Anna,az utsó kép a kedvendencem de azért a többiért is kijár a pont Kép

Krimuszka én megint csak a dekuragcsa + akril lakkal oldottam meg a felülrepesztést.KépEgész jól bevált és már úgy néz ki, hogy sikerül egységes felületet kialakítanom. Persze ez a holnapi képen nem hiszem, hogy látszani fog, mert ugyebár az én fotómasinám nem a legtutibb.
A fotósom meg kórházban lesz egy ideig , mert kihordott lábon egy infarktot. Kép Abby ! tudod kiről beszélek !?
na jó elmék valamerre én is, csók Néktek.
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!

Jó reggelt!
Csak szólni jöttem, hogy ma elkezdődött a szavazás! Mindenkit szeretettel várok az oldalamra!

Majd visszaolvasok, csak most el vagyok havazva!

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


szia Lányok !
Igaz, hogy ez nem ide tartozik, de hátha érdekel valakit.


Ha nem akarjuk kidobni, ha nem akarunk drága pénzen újat venni... adjuk tovább/vegyük meg a börzén! Március 5-én a Fővárosi Művelődési Házban (XI. kerület) börzét szerveznek.


Babaholmi börze 2005. március 5-én, szombaton a Fővárosi Művelődési Házban. Jó állapotú, használt gyermekholmik (ruha, játék, járóka, gyerekülés, babakocsi, babaágy, stb.) cserélhetnek gazdát.

Cím: Budapest, XI. Fehérvári út 47.

További időpontok:

2005. május 7.
2005. október 8.
2005. december 3.
szorgosstuci
 
 


off: STUCI ha gépközelben vagy gyere a msn-re!!!
abby
 
 


Sziasztok!
Minikém! Már dicshimnuszt zengtem neked a műveid láttán de most itt a közösbe is "bevállalombrádőr" hogy nagyon szupereket csináltál ismét! A citromosak nagyon tutik, meg a Hollóházi készleted is gyönyörűséges!Kép De ahogy most újra megszemléltem a műveket rá kellett jönnöm, hogy a cicnyákok is nagyon tutik, főleg az a különleges zöld keret nagyon tetszik, bár a sziennás sem semmi...ja és hát persze a kancsók!!!Kép
Annaa! MackótestvéremKép Nagyon édik lettek a macikás képek és szép nagyok is! Az árvácskás kép szintén gyönyörű, de mivel az olivás a gyengém ezért az tetszik a legjobban. Mondjuk a boros kép is nagyon ott van!Gratulálok!Kép Jaj a virágtündit majdnem kihagytam...az is szépséges!Kép
Sztigris! Az őszi macis keretet krétáztam, én nem tudok rendesen pacsmagolni abban a Jubi a profi!Kép Köszi a dicséretet 1ébként neked is és a többieknek is...melengettel lelkecskémet eme zimankós időben!Kép
Adnilem! Kép
Krimocica! Még szép hogy örülök, főleg így, hogy ilyen gyönyörűségeket alkottál!Kép -na jó 1ébként is!Kép Az öntőformámat lehet hogy én is kidobom, mert minike is ezt javasolta ám...kimostam ám rendesen, olajoztam, olaj nélkül is próbáltam és semmi...lehet csak azért meghagyom, hátha valaki csakazértis ilyen régies kerettel akar képet....
A tatyókád nagyon tuti! Kérdezni is akartam, hogy honnan az anyag de mára már kiderült! Nagyon gyönyörű, nem is tudtam, hogy iparművész is van közöttünk!Kép A kukoricás kép nekem is nagyon bejön és persze a ládikád is! De a többi sem semmi mégha nem is Te csináltad! Gratula a kis kezeknek is!Kép
Stucikám! Küldtem neked mailt....
1ébként meg imádlak amikor utálsz!Kép És jó lenne már ha befejeznéd! Képes vagy mégeccer itt idegesíteni minket a citronyos műveiddel?! Ezért büntetésben részesítelek az 1iket -bármelyiket!Kép-elkobzom tőled!Kép
A tündikéből meg már választottam is, bár igencsak nehéz volt...gyönyörűek...és hát türelmed meg idegrendstered az van rendesen!Kép Miből van a keret? És mivel festetted? Gyönyörűek lettek tényleg, de gondolom ezt te is tudod!Kép
Ánizs! sajna nem tudok segíteni....
Csajok tud valaki kalapos, dínós szaliról vagy szép nyomtatható képről? Az légyszi jelezzen nekem...nagyon jó lenne...megrendelésre kellene belőle kép.-aszongya a csajszi, szépek a macis képek-vett is belőle-de a kisfiának kellene valami állatos kép...gondoltam itt a sok pacis, kutyás, cicás stb. azali-erre a nőci valami dínós...na mondom szuper!Kép
Mea! Ha nem találtál volna ide akkor úgyis megkerestünk volna mi téged!Kép
Jubikám! kész vagyok...nagyon tuti minden! Miből van a levendulás kerete? A sünis nagyon bájos lett! A köcsögöd meg a szokásos!Kép
Óvónénik már kitették a képeket és nagyon tetszett nekik, hogy még "témája" is van a dolognak...gyerek 4 évszak...bár az alapötlet ugye Stucitól van!.) Köszi is rendesen!Kép
drEri! Nekem ugye a katika a gyengepontom de a szakácsos éa a kv-s képek nagyon klasszak lettek! Gratula neked is!Kép
Most 1ébként félkopaszsággal be is érném...már fodrász kellene de erősen!Kép természetesen bejelentkeztem már 1 hete erre a hitesem közli, hogy akkor vidéken lesz és nemigen ér haza időben...hát most akkor mit tegyek?!...ez az én formám....
Krimo! A táblácskára simán filctollal írtam rá a szöveget, de az kicsit elmosódott ezért alkoholossal fogom megpróbálni, a sziát pedig simán üvegfestékkel tettem rá és még csak nem is konturral-mert persze azt nem találtam meg....én is randán írok de így valahogy megy...talán mert inkább nem is írom ezeket a betűket hanem rajzolom?!
Innen vannak klónozott képeim:http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=296152&index=13 ...bár van olyan amit még nem csináltam, mondjuk az antik rószás.
Aztán jön 1-2 kaspó-de a kép nem túl jó. A végén pedig két pici cserép amit gyöngyházra kentem le, majd arannyal maszatoltam össze...elég aranyosak lettek, de élőben jobban mutatnak, sajna a képek elég gyatrák!
No jók legyetek! Alkossatok szépeket!Kép
abby-aki már nem olyan kopasz...jaj el ne kiabáljam, remélem el tudom küldeni!Kép
abby
 
 


Abby!
Nekem van egy dinós szalvim! Mindjárt lefotózom, és ha kéred, akkor jövő szombaton el is viszem neked,de ha hamarabb kell, akkor postázhatom is...sietek, megkeresem...

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


...húú,szerencséd van, hogy ebben a felfordulásban megtaláltam, és még egy doboz sem nyelte el...pénteken költözünk...utána lehet, hogy nem leszek egy pár napig az internetkapcsolat hiánya miatt...
szóval a lényeg:
Kép
Jó lesz?

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Stucikám!

Akartam küldeni neked a dobozok elkészítését, de már 100 levél visszjött a címedről. Nézz már utána légyszi !

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Anyko!
Megnéztem a pályaműveket, még nem szavaztam, kettő között vacillálok (vagy egyáltalán ilyen szó? Kép)

Koda!
A tiedet azt hiszem felismertem...Kép...egy árulkodó jelről Kép

Mini!
Megérkezett a pénz? Mikor jön a bátyád?

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!

Költöztök???? Csak nem az új házba?? Kép Gratulálok hozzá! Nekünk hamarosan meglesz az első perünk! Kép
Én sem tudnék kire szavazni! Sok szépség van. Anyukám is megnézte( ő lesz a zsűriKép ) és azt mondta, hogy még párszor meg fogja nézni, mert nem tud dönteni! Kép


Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Jubi!
KépKép

Stucikám és Lányok!
A g-portálos oldalamon a "Dec.munkáim" alatt az egyebek címszón belül vannak a képek a papír díszdobozok készítéséről. Stucinak mélben akartam elküldemni,de nem jött össze. Aztán eszembe jutott,hogy ide feltötöm, akit érdekel kukkantsa meg. Folyamatosan töltöm fel a képeket,ahogy a könyvemet fényképezem oldalankétKép

AnykoKép
Megyek megnézem a szavazás állását. Reggel még 1 szavata sem volt senkinek..Gondolom változott a helyzetKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Jubi! Nem tudom ilyenre gondolt a mama majd tisztázom vele, hogy ez is jó e-nekem jó lenneKép olyan kis aranyos-de lehet ő valami őslényparkra gondolt...ezek a mai nagy csoportosok már ki tudja mit akarnak:D
Ráér az szombaton! nem sürgős...és nagyon köszi, hogy előhalásztad...félretennéd akkor?! Hálás vagyok...majd valahogy viszonzom:D
A költözéshez meg sok-sok türelmet és napsütéses szép időt kívánok nektek!Kép
abby
abby
 
 


Csajok!

A babaszobáról jövök! Van köztetek olyan, aki szívesen dolgozna egy kreatív hobbi boltban? Mert hamarosan nyílik egy és Brigi keres eladó!
Íme az üzije:
"Sziasztok!
XvIII.ker-ben nyíló kreatívboltba keresünk nemsokára ügyeskezű eladókat!!!
Brigi "

Majd nem sokrá belinkelem a topikot!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


szia Csajszik!
Elöször is "Citromos" lányok;
nézzétek csak mi szépet tanáltam néktek:
http://www.babanet.hu/album/albumimages/675/114357.jpg
(ez dekoup.papír. Ha kész lesz a Gportálom, felteszem az elérhetöséget)

Nemtom már, hogy ezt láttátok-e?:
http://www.babanet.hu/album/albumimages/675/114358.jpg
http://www.babanet.hu/album/albumimages/675/114359.jpg
aztán ez a kló-tetöm:
http://www.babanet.hu/album/albumimages/675/114360.jpg
http://www.babanet.hu/album/albumimages/675/114361.jpg
ez pedig az új technikával készült:
http://www.babanet.hu/album/albumimages/675/114562.jpg
http://www.babanet.hu/album/albumimages/675/114563.jpg

... de elmennék én ebbe a hobby boltba melózni! Épp munkát keresek.
mian
 
 


Anyko!

Igen, költözünk...egy másik albérletbe Kép, mert ezt, amiben lakunk, eladták...a házunk pedig csak nyárra készül el...

Abby!
OK, akkor majd szólj, hogy kell-e...Kép

Mian!
Húú, az a wc-tető...nem semmi! Azon gondolkodtam, hogy hogyan lehet tisztítani?
Mi ez az új technika? Nagyon guszta lett a kép!!

...abba a hobbyboltba én is szívesen elmennék dolgozni...csak kicsit messze lenne bejárnom Debrecenből...Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Lányok!!!!
Stuci üzeni, hogy fél egykor kidobta a net és azóta nem tud belépni, ennélfogva nem látja az itteni üziket:-(
De mán dógozik a problémán, úgyhogy gyün ám majd ezerrel, ha tud :-)))
minimaxi
 
 


Sziasztok!
Nem sorolnék neveket, de mindenkinek köszönöm, a dicséretet. Hát persze, hogy el is adtam a legszebbeket!KépKépKép(Vettem is belőle a lánykámnak pár szép rucit)
Krimo!
Köszi a leírást!
Stuci! (Ha vissza tudsz jönniKép)A te módszered olcsóbb, könnyebb, jobb? Milyen akrillakkot használsz?
Köszi
Ánizs! mél ment 2 is!
Anna
annaa
1133
 
 


Sziasztok, Sziasztok!

Nagyon szépeket láttam ismét, mindenki fogadja szívbéli elismerésemet!!!
Szeretnék kérdezni valamit: a gépről milyen papírra nyomtatjátok ki a képet, amit felhasználtok dekupra? Ez valami speckós papír - gondolom -, és hol kell ilyet venni??
Puszi: Tünde
totne
 
 


SziasztokKép
Ezer és egy éve nem jártam erreKép
Sajna olvasni sem volt időm sok.
De most próbáltam átpörgetni az oldalakat, és linkekre kattintgatva azé megnéztem miket csinálgattok..SzépekKép

MIAN!!!!!
Látom idekerültélKép CUPP!!!

Én rég nem csináltam semmit, illetve két kis falaposat, majd felteszem a netre és megmutatom.

Igyekszem sűrűbben jönni erreKép

cupp
HAjni
hajnii
 
 


Mian!
Neeem látom a műveid. Brühühü. Ha nem rohannék megkeresgélném.

Én is szívesen dolgoznék hobbyboltban!
Esetleg még kertészetben is Kép ezek tök jó melók szerintem!

Még gyorsan megnézem a pályaműveket. Mostoha gyerek vagyok, az ember írja a szakdogáját....

pusza néktek!

Ja ja Stuciii!
Sima akril lakk? Akkor mitől reped? Vagy repesztő? Nem értem. Mert akkor amit lelakkozok simába azon is repedéseknek kéne lenni. Magyarázzad léccciiii!

Kép
krimo
 
 


Sziasztok!

Anyko!

Engem érdekelne az a munka!!!
Kinél jelentkezzek???

Nagyon szépek a húsvéti pályaművek,én már szavaztam is.Erről a pályázatról lemaradtam,de a következőben tuti benne vagyokKép

Orsi
orsi21
 
 


ReKép

Hoztam a linkeket, ez amit az utóbbi 2 hónap alatt sikrült alkotnomKép
Ezt is sogornőmnek dobtam össze..olyan is...:-/

1- http://imgfrm.index.hu/imgfrm/5/2/5/0/BIG_0000395250.jpg
2- http://imgfrm.index.hu/imgfrm/5/2/5/8/BIG_0000395258.jpg
3- http://imgfrm.index.hu/imgfrm/5/2/5/5/BIG_0000395255.jpg

most pedig nagyon húz az ágyikóKép

Jó éjt!
hajnii
 
 


Na előkerültem. Nem tudom mi a répa történt de egyszer csak már volt kapcsolat.
Feltöltöttem a képeket is.
Abby, Koda levél bejött , köszi , válaszoltam is. Kép
Mian, Mian nem jutok szóhoz! Kép Kár, hogy a klotyótetőt nem lehet a falra tenni, ennek a csodának nem egy eldugott kis helyiségben lenne a helye!! Kép
Azt a kis lepkés képet idevárom mint új gazdi! KépCsoda szép!!
Annaa, milyen módszer érdekel?
Totne, a sima nyomtató papír ia jó, habár én most a balerinás képet egy nagyon vékony átütőpapír szerüségre nyomtam , ami vékonyabb a decupapírnál.
Csak meg ne kérdezd hol vettem, mert kaptam.
na és akkor a legújabb termés :
http://gportal.hu/picview.php?prt=22246&gid=206975&index=19
http://gportal.hu/picview.php?prt=22246&gid=144165&index=22 egy kis tavasz
http://gportal.hu/picview.php?prt=22246&gid=206925&index=54 4 db kis kép gyerkőcöknek
http://gportal.hu/picview.php?prt=22246&gid=207008&index=20 levendulás balerina
http://gportal.hu/picview.php?prt=22246&gid=206992&index=23 pár darab olivás
és aszem ennyi. Kép

Mini Te bitag-óóóóóóóóóóóó azt a tuti keretet hol dugdostad mostanáig? Qrva jóóóóóóóóóóó!!!!!! A hordócskát még maszatolod? Tulipityós ládika meg egyszerűen csoda szép! KépGratulka és pont
na csocsesz Kép
szorgosstuci
 
 


Na közben volt egy hosszú telóm és beelőztek. Kép

Hajni, nagyon dekoratív a könyved. Gratula!!! Kép

Krimoka, a decuragasztóval kenem le az egész képet és száradás után rá az kenős akrillakk amit szivacshengerrel szoktam felkenni. Valamilyen oknál fogva nekem megreped. Utána dörzsizem bele az aranyport vagy kretát.Majdan lefújom.
Nézd meg egy képedet lehet, hogy azon is van repedés csak eddig nem vetted észre mert olyan kis hajszálvékony. A balerinás és a fehér /arany/ olivás képen látható.
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!

Mian!
Az a klotyó tető asszem mindannyiunkat elvarázsolt:-))
Egy ilyennel a hátad mögött azért felfokozott élmény az alkotás :-))))))
Ahogy már Jubi is kérdezte ez az új technika engem is behatóan érdekelne, Léccci, léccci, írjál róla. A dekupapír linkjét átdobnád emilben ha lehet?

Hajnii!
Jó kis könyvek ezek, pláne, ha ilyen az amikor csak összedobod, milyen lesz ha nem kapkodsz?
:-)))))

Stucek!
Az a kép kis törpi tündéri, a tavasz a szívem csücske a sOk virág csak jönne már :-)))) a balerina gyönyörűűűűűűűűűűű, és megint hozzá ez az igazi virág, hát hozod a formádat rendesen.
Az olivásokon azok a repesztések megint lenyűgöztek:-))) Eccer elmék hozzád osztán megtanítol rá jó? Mer ez mosmán tűrhetetlen hogy nem tudom hogyan csinyálod!!!!! Ettűl olyan ideges leszek:-))))

Lánykák, a Stuci felrakás közben már kikukkolta, amiről fentebb írt némi kiegészítéssel itt található.
http://gportal.hu/picview.php?prt=36242&gid=300656&index=1
Pontosabban innen lapozva.
Stuci! a hordó mán van ződdel kenegetve csak a fotón halványabb a valóságnál. A kereteket meg az egyik nagykerben nem bírtam ott hagyni, pedig tudod hogy nem akartam venni, hiszen azért nem is rendeltem Tőled, de ezeket nem bírtam letenni:-(((
Valószínűleg ragasztó ömölhetett rá mert a kezemben maradt.

Na dugulok mán szép álmokat az aludni térőknek:-))
minimaxi
 
 


Abby!

Bocsi, bocsi:-(
Nem is tudom hogy maradtál ki :-(((((
Én nem tudom hogy klónok-e a képek, csak azt hogy naaaaaaaaaaaaagyoooooooooooooooooon jók.
Tényleg nagyon ügyi vagy, egyre szeretmesebb leszek ebbe a fakeret dologba, csak nem tudom, hogy meg tudom-e majd ilyen szépre csinálni.
A köcsögök nagyon bájosak, ha nem akarják megvenni, akkor add át a nevemben, hogy ízlésficamuk van !!!!!!
Pusza, és nagyon ügyike vagy :-)))))))))
minimaxi
 
 


Orsi!

Itt a link! Olvasd el és ha tetszik, írj egy privit neki! Kép
http://www.babaszoba.hu/forums/messages?tid=571596
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Abby egyszerűen gyönyörűek a köcsögök és a gyögyház alapú cserepek is, nagyon-nagyon teccenek! És persze a képek is, azokat cisnáltad meg, amelyeket én is tervezemKép

Mian ez aztán a gyönyörű tető! És a kép is csodaszép! Én is kiváncsi vagyok az új technikára! A picid meggyógyúlt már? Hozzánk most ért el a járvány!

Hajni nagyon szép ez a könyv, nagyon ökletes!

Stuci én is írtam mailt, odaért? A képek csudiszépek, mint mindig!

Mini éjjel nappal alkottál? Gyönyörű a láda, a tálcák és a képek, nameg a kancsók is! Annyi minden szépet láttam hirtelen, hogy újra átkellett néznem, hogy fel is fogjam! Gyönyörűek! Lenne is egy kérdésem! Két citromfa között ajtó előtt széken cicás kép kerete érdekelne! Én is tervezem ezt a képet, de a te kereted jobban teccik, mint amibe én tervezetem, leírnád, hogy készült?
timtim
 
 


Anykó!

Köszönöm szépen,írtam neki.Kép


Orsi
orsi21
 
 


Orsi!

Ok. De majd tudass ám a fejleményekről! Kép
Nagyon örülnék, ha összejönne!!!!!

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Mostmár nekem is ideje lenne alkotnom valamit!
Vannak terveim csak időt kell hozzá varázsolni!
Viszont visszanéztem pár alkotásotokat(közel sem mindet! Kép ) és le vagyok nyűgözve.
Hajni könyvei...hmmm...ilyenkor elkap az ihlet, hjogy nekem is ki kellene próbálnom! Kép

Mini!
Honnan vannak azok a szuper keretek??? Annyira tuutik lette a képek és nagyon feldobja a keret is őket! Mind nagyon tetszik! Kép

Stuci!
3D angyalka! Naggggyon szuper, noha nem vagyok angyalka rajongó. 3D papírból van, vagy mi a technikája?

Most érzem, hogy totál le vagyok maradva!!! Kép

Csak ennyit néztem vissza, de igyekszem pótolni hiányíosságomat! Kép
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Timi!
Félig stimmel az állítás, mert leginkább éjjel alkotok, csak sajnos nem vagyok már 20 éves és egyre kevésbé bírom :-(
A keret amiről kérdeztél: semmi extra nincs benne, egyszerű repesztés. Általában hígítatlan sziennát, sötét kéket, vagy sötét zöldet festek alsó rétegnek aztán replakk és ez a halvány sárga vagy vajszín (nem tom minek nevezzem) jön felülre és mivel ezek a szalvik bírták ezt a színt alattuk is le van festve ezzel.
A dícséretet köszönöm abból soha nem elég :-))))
minimaxi
 
 


SziasztokKép

MiniKép
Én imádom a dombormintás kereteket és bizony mikor nálad láttam ilyeneket, kezdtelek úúúútálniKépKép
Élmény volt lapozgatni a képeidet! És a repestések megint csak jól sikerültekKép
Tényleg! megkaptad a levélkémet, amiben a rendelést adtam a le a dobozokra? mert nem jött semmi visszajelzésKép

StuciKép
Akkor bocsi, hogy ennyi levéllel zaklattalak, azt hittem a rendszerrel van valami hiba....De inkább kétszer, mint egyszet seKép
És nekem is a törpikés tetszik, de nagyon!

AbbykémKép
Levélkét megkaptam, megy a válasz isKép
Amúgy olyan szépen krétázod a kereteidet!

Mian!
HúúúúKép Mennyi ideig készült a wc tető?
és az új techinkával készült virágos kép? Az nagyon tetszik! Egy pár sort írnál róla? A virágok miből vannak??

HajniKép
Már hiányoztál! Azt hittem eltüntél..De látom azért alkottál is egy kicsitKép

Én megint díszdobozt készítek kérésre, úgyhogy most ezzel leszek elfoglalvaKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Gyönyörűeket alkottatok már megint!Kép Rég nem jártam erre, most is kérdezni szeretnék.
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=3910&page=3&image=114700

Ezt ismeri valaki? Használtátok már? Nem boldogulok vele...

KösziKép

Bea
Vendég
 


Azért megmutatom az elmúlt napok termését.
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=3910&page=3&image=114695
Innen lapozva, azt hiszem öt kép.

Bea
Vendég
 


FifianyuKép

Nekem pontosan ilyenem van!! Jó hír ügye? mit szeretnél pontosan tudni? Hol akadtál meg a repesztésben?
Ugye van hozzá egy másik üveg lakk is? mert a kettő csak együtt működik!
Segítek, csak írd meg mi a problémaKép

koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!

Az a probléma, hogy hülye vagyok, meg ezek szerint az eladó is a hobbiboltban, mert egy szóval nem mondta, hogy kell hozzá még egy üveg valami...Kép Visszamenni sem tudok, mert messze van tőlünk a bolt. Megpróbálom az itteniben, hátha tudok hozzá venni...mit is? Patinát bezzeg vetetett hozzá...

Azért kösziKép

Bea
Vendég
 


BeaKép

Ez a két üveg kell hozzá:
http://www.babanet.hu/album/albumimages/3247/76174.jpg

Neked pont az alapozó lakk nincs meg. Csak azt adta az eladó, ami felülre fog kerülni, ami megreped. Sajna tényleg be kell szerezned a másik üveget is. Ezt tényleg jól elbaltázta az eladó....

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!

KösziKép
Már csak abban reménykedem, hogy külön alapozót lehet venni...Az viszont megnyugtató, hogy nem én vagyok a bénaKép, mert próbáltam már mindenhogy, mégsem repedtKép

Bea
Vendég
 


BeaKép
Persze, ezeket egymástól függetlenül lehet vásárolni, nem egyben árulják őket!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!

Szóval, megveszem a másik lötyit, lekenem vele a szalvétát, majd száradás után azt ami nekem már megvan? Milyen vastagon? Illetve mennyi idő teljen el a két réteg felvitele között?
Azt hiszem, holnap célbaveszek egy boltot. Csak valahogy bírjam megállni, hogy ne nézzek körül...Kép

Bea
Vendég
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?