Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

jó sokat írtatok,megpróbálok mindenre reagálni.Kép

Babus,
Kristóf továbbra is ééééddees!Hamarosan minden lány belé lesz zúgva.Kép

A babások képeit, pocikról, babakocsikról megnézegettem.Nagyon klasszak!Juditnak tényleg szép nagy már a pocija.Kép

Tündi,
ez szuper hír!De örülök neki!!!Hétvégére tessék gyűjteni az erőt a nonstop babagyártáshoz Kép

Stella,
mindjárt szerda.nagyon drukkolok!!eszed Te is a sok joghurtot, pipihúst, ásványvizet?

Móni,
megvolt a tüszőrepesztés?Jaj, de jó lenne, ha ez most már tényleg babát hozna Nektek!

Én ma vagyok a 23.cn-en.Hőm hétvégén 36,9-37.ma 36,8.A pocim fájdogál. azért tartom még a fehérje kúrát: ma pl. rizssalátát eszem csirkehússal activiával összekeverve Kép

Érdekes, de elég nyugodt vagyok. hiszem, hogy hamarosan lesz babám, ha nem most akkor a köv. hónapban.(persze jobb lenne, ha már most...Kép Az a megérzésem, hogy nyárra már biztosan babás leszek.ezt mostanában kezdem érezni, egyre erősebben.hát majd meglátjuk mennyire jön be a női megérzés.Kép

Jófi
jófi
 
 


Sziasztok Lányok!

Jófi! Nagyon jó az a 11 mm!!! Kép

Tündi! Örülök, h a doki, aki írt megnyugtatott!

Nicol! Nagyon szép a kiságy és a babakocsi is tök szupi.

Nálam a helyzet változatlan, 38. nap... és hiába maradtam otthon pénteken, csak betegebb lettem, de ma meg már jönnöm kelletKép Tiszta nátha meg takony vagyok, de legalább a torkom már nem fáj annyira. Sikerült eddig két mebucainon kívűl más semmit bevenni. Azért így nehezebb gyógyul az ember lánya. De nem merem megkockáztatni, h vmi erősebb gyógyszert vegyek be. Hátha....

Vigyázzon mindenki nagyon magára, nehogy megfázzatok!

Éva
évi79
 


JófiKép
Rajta vagyok a jughortos, ásványvizes, pipihusis kúránKép
Természetesen szeretnék már otthon lenni és babusgatni a pocakomat, de most nem vagyok olyan türelmetlen.
A párommal megbeszéltük, hogy végigcsináljuk, de azért azzal is tisztában vagyunk, hogy most sokkal kevesebb az esély!
Nem baj, legalább pihenek egy hetet!

Küldök hőfenntartót!!!

ÉviKép
Nem akarsz dokihoz menni,mármint most nődokira gondoltam. Vagy máskor is ilyen hosszú szokott lenni a ciklusod?
Drukkolok nagyon!!! És küldök gyógyítókat!
Stella

Kép
stella9
 
 

 
 

Jófi
Nyárra? Hát minimum! Kép Nagyon jó hogy ilyen nyugodtan fogod fel Kép Így kell csinálni!

Évi
Nem jól van ez a 38. nap, hacsak nem vagy babás. Kéne egyet tesztelned. Hogy állsz a kérdéssel? Jobbulást kívánok!

Stella Kép
Lehet hogy együtt fogunk tesztelni is? Kép Ööööööö...... mármint egyszerre, egy napon Kép De hülye vagyok, már megint úgy előreszaladtam a dolgokban..... Kép
Legalább bizonyíthatnánk hogy a gólyák és zebrák csapatban járnak Kép

Tündi
Vendég
 


Stella! Elég össze vissza van a ciklusom, a múltkori 31 volt, de volt már 39 is. Nagyon szeretnék hinni benne h kisbaba van a hasamba, de sajna nincs rá reális esélyem, persze ki tudja. Jövő hétfőn, ha addig nem jön meg elemgyek dokihoz, a teszteléssel is várok..., az uh elég kiábrándító volt, hacsak nem volt utána egy extra gyors tüszőérésem és el is kaptuk! Ha....

A closty fogja vmennyire szabályozni a ciklusomat? Milyen hatásai vannak (mellék)?

Éva
évi79
 


Sziasztok Kép

Nicol Kép, Judit Kép
Szép dolgokat vettetek Kép

Tündi Kép
HajrKép

StellaKép
Miért kisebbek az esélyek? Szerintem jobbak, most mindeki dupla-tripla-mega-giga energiákat fog küldeni. És tudod, abban marha hidegben, hogy megedzőtek a babák. Igazi kis vasgyuról lesznek Kép

Évi Kép
Vigyázz magadra Kép Remélem hamar meggyógyulsz.

Jófi Kép
Babus megérzései szoktak működni, úgyhogy jó esély van, hogy tiéd is működhet. A nyár már mindjárt itt van Kép

wish
 
 


SziasztokKép

Itt vagyunkKép MegvagyunkKép Jól vagyunkKép
Energiával feltöltődveKép


Éva
A Closty mindenképp szabályozni fogja a ciklusodatKép

Judit, Nicol
Nagyon szépek a babakocsik, és Vivien kiságya isKép
És a pocik isKép


Stella
Jó "párnanövesztést"Kép


Tegnap délután átjött anyukám bébicsősznekKép, mi pedig felkerekedtünk apucival egy nagy sétáraKépNem voltam ugyan teljesen nyugodt, mert Kristófka már 2 órája ébren volt, nem akart elaludni. De anyukám meggyőzött, menjünk nyugodtan. Persze az izgalomtól nem bírtam sokáig, 10-15 perc múlva hazatelefonáltam és akkorra már édesdeden aludtKép Hiába, a nagyi ért ehhezKép Ekkor már teljesen megnyugodtam, tettünk egy nagy kört a városban, kirakatokat nézegettünk, elmentünk a Tesco-ba. Mikor hazajöttünk, még mindig aludt a kis drágám, utána jöttek apuci barátai vendégségbe. Ekkorra már kicsit besűrűsödtek a programok, Kristófka felébredt, fürdettük volna, meg szopiztattam volna már, de a vendégek csak nem akartak elmenni, pedig célozgattam rendesen a közelgő fürdésre. Szegény Kristófka min. 1 órát itt cumizott a kezemben, nagy pityergések közepette. Este fél 8-kor végre elmentek, akkor rohamban fürdetés, aztán míg mi szopiztunk, apuci csinált vacsit (illetve csak kisütötte a rántott májat +krumplit, amit délután anyukám előkészített nekünk), ezután egyik kezemmel Kristófot tartottam szopizni, másik kezemmel tömtem magamba a kaját, olyan éhes voltam márKép

Ez a tegnapi kiruccanás teljesen helyretettKép Isteni volt a friss levegőn, emberek között lenniKép Apuci csak nevetett rajtam, ahogy ott pörögtem, és ahogy fülig érő szájjal jártam-keltem a Tesco-ban. Ez már nagyon kellett nekemKép Több mint 3 hete vagyok "bezárva" a lakásba, de hétvégétől, ha jó idő lesz, indulhat a babakocsizásKép Úúúgy várom már, végigteperjük majd Kristófkával az egész várostKép

Ma újra vetettem apucival homeós bogyót, hátha segít egy kicsit, mert ismét továbbcsappant a tejcsimennyiségem, egyre többet kell pótolnom rá.
De mától bevezettem egy pár szigorítást is Mostantól éjszaka ugyan nem, de nappal max. 20-20 perc szopizás van mindkét oldalra engedélyezve, mer nem állapot az, hogy mi mindig másfél óráig eszünk, és mire befejezi, és kiderül, hogy kevés volt, melegítek neki a kölcsöntejcsiből, azt szép lassan megeszi, akkorra elmegy másfél-két óra is. Utána persze kidől, és alszik akár 4-5 órát is. Így pedig a hosszú evések és alvások miatt csúszik minden, és összesítve egy nap eszik max. 5-ször.
Mostantól a szopiidő be van határolva, és max. 3 és fél óra után ébresztem enni. Plussz még megy a homeós bogyó + Lactoherb tea, remélem lesz eredménye, mert nem adom ám fel!!!

Ja, és mától indul a kiságyba szoktatási program isKép (ugyanis már túlságosan megszokta a járókáját, és nem volt eddig hajlandó a saját kis birodalmában a saját kis ágyikójában aludni, csak velünk a nappaliban, a járókájában) Ezekben a percekben is a szobácskájában durmolKép Eleinte pityergett, de aztán körbepakoltam a megszokott játékaival, simiztem a hátikóját, felhúztam a zenélő forgókáját is és bealudtKép
Már vagy 2 órája ott alszikKép Nagyon bátor kisfiúKép Egyedül egy hatalmas ágyikóban és szobábam?! Ehhez azért nem semmi bátorság kell!Kép (álmában azért szorítja még a textilpelusátKép)
Délután majd a járókájából áttesszük oda a légzésfigyelőt (addig is állandóan rohangálok be hozzá, nézni, hogy lélegzik-e), és éjszakára megyünk be mi is a szobácskájába aludni, legalábbis egy pár napig pedig utálok abban a szobában aludni, dehát mindent a kis törpéértKép
Egyelőre nem merném egyedül hagyni ott, így is attól félek, mi van ha nem hallom majd meg, ha sír éjszaka, vagy ha netalántán beriaszt a légzésfigyelő. Pedig nincs olyan messze egymástól a két szoba, de akkoris. Meghát Kristófka éjszaka nem is sírva ébred, hanem gügyörészik magában egyre hevesebben, és amikor már folyamatosan nyomatja, akkor szoktam kivenni szopizniKép
Na majd meglátjuk, hogy alakulKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


WishKép
Hát a pontos statisztikákat nem tudom és ezerszer elolvastam, amit küldtél a fagyibabákról, de még is maradt egy kis szkepticizmus.
Lehet, hogy tudatalatt követni próbálom a Dévais Enigmát!
Ő sem fűzött sok reményt ehhez a lombikhoz, inkább csak túl akart lenni rajta, az eredményt meg tudjuk KépKép!
Majd meglátjuk, de az enegriákat előre isköszönöm!

Hamarosan Te is mehetsz a dokihoz!!!
Stella

Kép
stella9
 
 


Nicol, JuditKép
Szépek a babakocsik!

TündiKép
Úúúúgy örülök, hogy így lement a prolaktin szinted. Ha abba hagyod a bromot, nem fog megint felugrani a prolaktin szint? Amikor én rákérdeztem a dokimnál, hogy meddig kell szednem, abban maradtunk, hogy amíg nem sikerül a baba. Tehát már tudtam, hogy Briós beköltözött a pocimba, de a bromot fokozatosan hagytam csak abba. Sőt, azt hiszem Rékacs (neki is magas volt) pedig a tizenvalahanyadik hétig szedte.

Henci
henci
 
 


Henci
Én is fokozatosan hagyom abba, erre felhívta a dokim a figyelmemet. Úgyanolyan fokozatosan hagyom abba ahoyg elkezdtem, csak nem lesz baj! Nem úgy hagyom abba hogy tegnap 2x1 ma már semmi, mert abból tényleg baj lehet, de a biztonság kedvéért holnap amikor beszélek vele rá fogok kérdezni! Rékacsnak is magas volt igen, de ő hirtelen hagyta abba, aztán kezdhette előlről Kép Ha jól tévedek Kép
Azt hiszem nyitok egy topikot a bromonak, ez sem egy egyszerű gyógyszer, mint a closty Kép

Tündi
Vendég
 


Sziasztok!

Babuson jót mosolyogtam. Szóval, Kristóf száműzve lett az utált szobába, amit azért nagy gonddal rendeztek be neki! Kép Ugye az van a gonosz, zajongó szomszédok felé?

Judyt, Judit és Nicol
Mindenki fotóalbumját megnéztem, és nagyon csinik vagytok, a babák édesek, és ezekben a kocsikban biztos szívesen furikáznak majd.

Tündi
Örülök, hogy lejjebb ment a hormonszinted.

Stella
Szerdán már megkapod a babákat, vagy csak konzultáció lesz?

Évi
Neked küldök egy kis gyógyító energiát: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Jófi
Szerintem igazad van abban, hogy nem szabad görcsölni, úgyis lesz baba. Ebben a hónapban én sem izgultam feleslegesen és remélem tartani is tudom, úgyis kiderül mi lesz a vége. Nem utolsó sorban, mennyivel jobb úgy a szex, hogy nem kötelességből kell együtt lenni a pároddal.

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


Majcsi
Kristóf szobája a horkolós szomszéd felé van, éjszakánként simán áthallani, ahogy horkol a bolond ember. Nem tudom, csukott szobaajtónál fogom-e majd hallani. Nem ajánlom neki!

Délelőtt tök jól elaludt a szobájában, most meg itt pityereg már órák óta. 2-kor költöttem enni, azóta ébren vanKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Tündi!
Nagyon jó lett az eredményed, ez a ti hónapotok kell hogy legyen Stellával. Kép

Köszönjük a babakocsi és kiságy dicséreteket. Kép
Voltunk ma UH-n, de sajnos nem mutogatta magát a kisasszony mint múltkor. Annyira be volt fordulva a hasam felé hogy a pofiját nem is lehetett látni. Nameg a két kis keze és a lábai is takarták. Már a végén ugráltam is, forgolódtam is de az Istenért sem fordult meg. Úgyhogy képet se nagyon tudok feltenni, mert szinte semmi nem látszik belőle. Az egyetlen egy jó hír hogy már most fejfekvésű. Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


MajcsiKép
Holnap csak méhnyálkanézés és időpont egyeztetés lesz a dokival. Valószínűleg hétfőn kapom őket vissza!

TündiKép
Akciók indulnak? Vagy csak hétvégén? Páfrányok?

ÉviKép
hogy vagy?

Stella

Kép
stella9
 
 


Stella
Akciók indultak tegnap, ki kell hogy tartson az erőnk hétvégéig + még pár nap míg fel nem megy a hőm Kép Páfrányok nincsenek Kép De remélem csütörtökön már lesznek Kép

Nicol
De jó hogy már fejfekvésű Vivien! Kép A kis szégyenlős Kép

Tündi
Vendég
 


Stella!
Remélem minden rendben lesz holnap, és hétfőn indulhat a projekt.Kép
Nagyon szorítok értetek!!!

Tündi!
Mindjárt eldördül a start pisztoly, és indulhatnak az akciós napok.Kép

Nicol!
Az nagyon jó, ha fejfekvésű, és mnden rendben van.Kép

Babus!
Biztos jó lehetett egy kicsit kimozdulni.Kép
Hétvégétől pedig indulhat a csavargás Kristófkával.Biztos élvezni fogja.Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Annácska!
Nagyon aranyos Annamari, hogy gondolt ránk.Kép
Majd megírom a címem.Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 



Itt van a tábli:

Kép
Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!
Babus Kép
Olyan jó volt olvasni a terveidet, remélem végig tudjátok csinálni. Drukkolok, hogy legyen sok-sok tejcsid. Pihenj, amikor csak tudsz, ez nagyon fontos Kép

Stella Kép
Bízom benne, hogy csupa-csupa jó hírt kapsz majd holnap és nem sokára otthon fogsz pihizni. Szorítok nagyon holnapra Kép

Nikol Kép
Sajnálom, hogy nem mutatta magát a kisasszony tegnap, de az nagyon jó, hogy már fejvégű fekvésű Kép

Tündi Kép
Biztos vagyok benne, hogy lesz elég kitatásotok és ez meg is hozza a várva-várt eredményt Kép
Sikeres akciókat Kép

Judyt Kép
Rendben van, akkor majd küldjük a fiúkat.
Nem teszel fel tábát? Már olyan régen láttam Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Stella
Nagyon drukkolunk majd holnapKép Hétfőn pedig még annál is jobbanKép


Tündi
Nektek pedig jó akciózástKép
2-3 hét múlva talán már nekünk is lehet Így 2-3 hónap után már...Kép

Sikeres volt az első Kristófka birodalmában töltött napKép Tegnap egész nap ott volt, néha kicsit nehezen aludt be, de azért mindig sikerült. Ehhez minden alkalommal kb. 15-ször fel kellett húznom a zenélő-forgós Micimackós játékát, odáig van tőleKép Állandóan vigyorog rajtaKép Én már ezzel a zenével álmodtam, de ő még nagyon bírjaKép
Éjszakára beköltöztünk hozzá, nem is volt olyan szörnyű, és a szomszéd horkolását se hallottam átKép Viszont Kristófkáét igen, olyan babahorkit tud levágni, hogy csak naKép Még apuci is alig tudott elaludni tőle, pedig őt aztán nem zavarja semmi.
Na meg folyton forgattam a srácot az ágyában, mert állandóan mászkál álmában és keresztbefordult az ágyban és arccal belefúrta magát a rácsvédőjébe, mondanom se kell, a frászt hozta rám, hogy megfullad. Persze ott a légzésfigyelő, de inkább a saját szememnek hiszek, mint egy műszaki kütyünek.
De rendes volt a kis drágám, este 10-től hajnali 4-ig aludt, csak anyu nem az izgalomtólKép
De az már mellékes.
Most viszont...itt kukkerol a bébihordozójában, közben szívja a cucliját, lökdösi a Micimackóját és nézi anyut Babanetezés közbenKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Ja, és bibííí, több, mint 9 hónap után ma éjszaka végre hason aludtamKép Hát valami nagyon jó voltKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


BabusKép
Olyan jó olvasni amiket írsz!!!

Biztos ismerősek Kristófnak a billentyűzet hangjai, nem?
Hogy bírja a tejcsárda? Remélem nem akadozik a szállításKép!
Puszi nektek

Képzeljétek! Írtóra kemény voltam reggel! Bejött a kolléganőm: tüsszög, köhécsel és fújkálja az orrát!!
Én meg hazaküldtem. A főnökünk nem akarta elengedni. Erre megmondtam neki, hogy vagy elengedi a kolléganőmet, vagy én megyek haza, mert nem vagyok hajlandó kockáztatni, hogy elkapok valamit!
Erre elengedte és még hársmézet is adott neki(főnököm nagy méhész), hogy gyógyuljon meg.
Nagyon nem szeretnék most megfertőződni valamivel, ha már eddig húztam. Ezt a pár napot meg már csak kibírom dupla melóval Kép!

Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok!

Elég szörnyű már ez az idő...bár én nagyon szeretem a havat, már nagyon várom a tavaszt!

Babus,
a séták Kristóffal biztosan élvezetesek lesznek mind a mamának, mind a babának. Kép Örülök, hogy jól telt az éjszaka.

Stella,
nagyon drukkolok, hogy szép vastag méhnyálkahártyád nőjön holnapig!

Tündi,
mindent bele! Kép

Évi,
jobban vagy?Mensi megjött??

Ahogy a táblát nézem, sokan eltűntek,Kép pedig vannak egy páran 30 nap felett.Mi lehet velük?

Móni,
megvolt a tüszőrepesztés?

Majcsi,
teljesen igazad van abban, amit írtál. KépÍgy még jobban nem bánom, hogy a "nem görcsölés" mellett döntöttem. Kép

Jófi
jófi
 
 


Babus!
Jó lehetett végre hason aludni. Időnként nekem is nagyon hiányzik. Kép

Stella!
Drukkolok a holnapi vizsgálathoz, és a hétfőhöz főként. Kép

Jófi!
Nagyon szeretnék már én is jó időt, annyira szeretek sétálni a kutyusokkal és kirándulni, most meg ki sem dugom az orrom, ha nem muszály.

Képzeljétek, hogy megszívtam. Mára volt megbeszélve a szokásos havi kontroll a dokimmal, oda is mentem 8-ra ne legyenek sokan előttem, hát nem is volt senki. Ez már nagyon gyanus volt, de hamarosan elkezdtek a kismamák szállingózni, és csak várunk. Erre 9 körül felbukkan az aszisztensnő a szobából és közli, hogy a doki szabin van. Olyan dühösek lettünk, hogy miért nem lehetett ezt kiírni, hogy ne várjunk egy órát feleslegesen, meghát nem hiszem el, hogy nem tudta egy hónapja, hogy szabira megy, nem kellett volna ilyen időben ennyi kismaminak odabumliznia. Úgyhogy mehetünk jővőhéten is.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Nicol
Tényleg a minimum lett volna hoyg kiírják az ajtóra Kép Mért kell a kismamikat feleslegesen idegesíteni Kép

Babus Kép
Édi amiket írsz, én is szivesen olvasom Kép Milyen volt a hasonalvás? Katarzis? Kép
2-3 hónap szex nélkül, hogy bírjátok? Köszi, mi igyekszünk akciózni Kép

Lányok
Nekem ma már billings-esem van, nem értem hogyan de az van! Kép Ezek szerint ebben a hónapban 13. napon lesz tüszőrepim, azaz 2 nap múlva esedékes, remélem hoyg jól totózok Kép
És beszéltem a dokimmal is telefonon, azt mondta nem kell tovább szednem a bromot ha elfogy, és próbálkozzunk Kép Naná, hogy próbálkozunk, nem is sétálni megyünk esténként Kép Kérdeztem, hogy így a fokozatos leállás mellett viszsamehet olyan nagyra az érték mint volt? Azt modnta hoyg ez előfordulhat de ez most annyira jó eredmény. Azaz: nem megy az olyan gyorsan fel hogy a mostani termékeny napok megint esélytelenek legyenek. És ha emelkedik is akkor sem lesz pár nap alatt olyan hogy ne legyen érett petesejtem. Hát meglátjuk... Azért örülök Kép

Vali írt, hogy a menzije még mindig nem jött meg. Éppen kilábal egy alapos megfázásból. Mindenkit üdvözöl, és hétfőn netközelben lesz majd ír ő maga Kép

Tündi
Vendég
 


Stella
Az én kolleganőm is beteg, de már táppénzen van, csütörtökön viszont jönni akar. Mondta neki a kollegám a telefonba, hoyg ne jöjjön, mert a Tündi tiltakozik ellene, hoyg beteg emberrel dolgozzon együtt Kép
Ennek ellenére kapar a torkom magától is, itthagyta a csaj tegnap reggel a bacikat biztos Kép Kép Hát nekem se hiányzik most a megfázás vagy influenza, úgyhogy nyomom magamba a mézes teát és C vitamint.

Tündi
Vendég
 


Tündi
Nagyon nagy élmény volt a hasonfekvésKépKépKép
Az "akciótlan" hónapokat nem könnyű átvészelni, de így alakult. A babavárás végefelé, amikor már óriás pocakom volt, már apuci nem merte, az utolsó hetekben pedig eleve nem mertük, nehogy megindítsa a szülést, szülés után pedig 6 hétig(pontosabban addig, amíg a doki meg nem néz, hogy minden oké-e), addig ugye tilos.

Stella
Kicsit még akadozik a szállítás, de küzdünk hősiesenKép
3 óránként ébresztő, evés, megint elkezdtem fejni is(de minek???), meg csodabogyók, nem adjuk fölKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Nem hagy a Babanet uzenetet kuldeni... mar sokadjara tunt el az irasom. Kép

Tündi Kép

Nehogy lebetegedj most! Szorgalmasan kuralgasd magad, es este kijar a parodtol az extra kenyeztetes! Kép

Babus Kép

Kitartas, biztos lesz eredmenye a hosies kuzdelemnek! Megerdemlitek! Kép
Nagyon irigyellek am a hason alvasert... nekem mar sehogy se jo fekudni, pedig meg csak a kozepenel tartok... mi lesz itt kesobb?!

Raktam fel par kepet a novekvo pocakomrol. Itt megnezhetitek:
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=4471

Gyöngyi

bgy
 
 


Sziasztok,
Stella, Tündi !
Óvakodjatok a baciktól!!!
Remélem Stella szép nagy méhnyálkahártyát növesztettél!! Drukkolok!! Tündi te meg jó dundi tüszőket!! Tessék lassan jó szorosan összebújni a pároddal! :o)) De jó hogy befejzted a bromot és legszivesebben azt tenném, de ehelyett szedek mellé egy kis clostyt. Most nagyon reménykedek hogy ez a csomag ami 9 hónapig tart:o)
Babus,
hát gondolom hogy milyen jó lehetett hason aludni és is csak úgy tudok igazán jót.Kristóf baba változatlanul gyönyörű!
Judyt,
átírnál a táblázatban? Ma vagyok a 3.cn-on.


Én ma voltam vérvételen, elég bénán vették le, hát de ez van.Kicsit kiborított a dokim is megkérdeztem hogy ebben a hónapban mi lesz a program, gyógszerek, vizsgálatok UH stb. mire közölte hogy aki 2 hónapja próbálkozik az még ne elégedetlenkedjék, majd 2 év után. Igaza van, biztos a peteérésre gondolt bár ezt is 12 hónap alatt sikerült összehozni. Úgy hogy beveszek vmi gyorsítót!! :o))
Szeritem ma Ő sem volt 100as én is menzis, hisztis hangulatban vagyok de most itt jól kipanaszkodtam magam. :o)))

Mindenkinek SzépEstét Kívánok!
Kivi
kivi2
 
 


Gyöngyi!
Nagyon édi a pocid.Kép
Én is örök hason alvó voltam, de szerencsére megy az oldalt alvás is.Kép
A végén már biztos ez se lesz jó.Kép

Kivi!
Sajnálom.Kép

<font color="ff0000">Judit írt sms-t, hogy ma voltak UH-n.Kép
Ati baba megmutatta a fütyijét, haránt fekvésű és a feje már majdnem 6 cm.Kép</font>

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


KiviKép
Nem értem miért gondolja azt néhány doki, hogy akkor kezdődnek a küzdelmek, mikor felkeressük őket!!
Mire az ember lánya eljut odáig, hogy doki, már rengeteg csalódás és küzdelmes hónap van a háta mögött. Azért ezt is figyelembe kéne venni!
Szerencsére az én dokim ebből a szempontból is nagyon emberséges. Rá tényleg nem lehet azt mondani, hogy húzza az időtKép!
Drukkolok, hogy hasonlóan jó hatása legyen a closty-nak, mint Judytnál vagy Meánál Kép!

TündiKép
Mindent bele! Majd szólok a babgyárban az érdekedben Kép!

Most is nagyon izgulok a doki miatt, de remélem minden rendben lesz. Tegnap mérlegeltem és híztam egy kilót. Remélem a jó vastag méhnyálka az oka Kép!

GyöngyiKép
Nagyon aranyos pocid van! Nem gondolnám, hogy ikrek lapulnak odabentKép!

BabusKép
biztosan meglesz az eredménye a küzdelmeknek!
Hogy bírja Kristóf a gyakori ébresztést?

Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok!
Tegnap végre 1 hét késés után megjött hányással görcsöléssel.

Nagyon tanácstalan vagyok.Mikor is menjünk a kaáliba.Ma megyünk a párommal az ő dokiához,kíváncsi vagyok az eredményre.Ha megyünk a kaáliba,akkor előtte milyen vizsgálatokon kell átesni?Szükséges hogy meglegyen a laparoszkópia?
Vendég
 


Sziasztok!

Láttam tegnap, hogy kerestétek az eltűnt embereket. Én mindig járok errefele, csak próbálom leszoktatni magam a netről.. Sajna nem nagyon megy, mert azért kétnaponta végigolvasom amit irtatok, de aztán gyorsan ki is kapcsolom a gépet :-)))

Mi ebben a hónapban is 2 naponta próbálkoztunk, de sajna megint nem nagyon érzem, hogy történt volna valami. Tudom, hogy sokan semmit nem éreznek, de én szeretném ha legalabb valami sejtésem lenne, hogy mi is zajlik bennem...

Judyt, nem jártál esetleg tegnap este e csepeli Auchanban? Volt egy kismama, aki pont úgy nézett ki, mint te a fényképeken.

Dorka

Kép
szdorka
 
 


VikimiKép
Sajnálom, hogy megint megjött Kép!
Ha a Kaáli mellett döntötök gyere át a Szülészetek, kórházak > Kaális párok fórumába.
Ott biztos segítenek neked a lányok sok-sok hasznos infóval.
Remélem ott neked is összehoznak egy-két pocaklakót!
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi
Nagyon szép kismama vagy te is! Egyre jobban irigykedem Kép Na de hamarosan...! Kép

Stella
Szoritok du. Délre mész vagy 1 órára? Siess majd vissza az eredménnyel,nagyon várunk! Kép
AZ az 1 kiló plusz nem is sok, de most ne fogyózzál, inkább gyúrjál nyálkahártyára, aztán jöhet a pihenés Kép
Köszi az intézkedést a babagyárban! Kép

Kivi
Sajnálom hogy megjött Kép Milyen 2 hónapról beszél a dokid? Drukkolok, hoyg ez legyen a nyerű csomagod!
Még szedem a bromot, csütörtökön este az utolsó fél szemet, aztán remélem soha többet nem kell Kép
Már 2 napja jóóóóóó szorosan összebújunk a párommal Kép

Lányok
Reggelre csak befigyelt a torokgyuszi. Egyenlőre nem fáj csak nehezebben nyelek és kezd érdes lenni a hangom Kép Extra mézes tea és C vitamin, vettem ma reggel mebucaint is, remélem ez elég lesz, és nem súlyosbodik a helyzet. Irtó dühös lennék magamra ha ez miatt elmaradna a héten a további akciózás Kép

Tündi
Vendég
 


Dorka
Kb. 8-10 nap és kiderül nálad, hogy összejött-e, addig is marad a drukkolás és a türelmes várakozás Kép
Mért akarod magad leszoktatni a netről, ha egyszer szivesen jössz? Kép Szerintem ennek semmi értelme Kép

Tündi
Vendég
 


TündiKép
Eszemben sincs fogyózni! Nem zavar, mert a kilók jönnek és mennek. Egy a lényeg, meglegyen a szervezetemben minden, ami a babának kellhet Kép!

Torokgyuszi Kép!
Remélem tényleg nem lesz gond. Gyógyulgass!
Délre megyek, de lehet, hogy utána nem jövök vissza, majd csak holnap reggel.
Délben jön a prüszkölős kolléganőm váltani és nem nagyon akarok egy légtérben lenni most senkivel, aki bacit terjeszthet.
Legszívesebben vegyvédelmi szkafandert húznék! És én lennék a heti látványosság a városban! De ez sem zavarna!

JuditKép
Örülök, hogy minden rendben. A jövő heti pécsi kiruccanás még áll?
Stella

Kép
stella9
 
 


Tundi,

Csak azert, mert ha naponta itt "logok", akkor az is hozzajarul ahhoz, hogy minden gondolatom a gyerek korul forog. Szeretnem picit konnyedebben venni a dolgokat, es nem egyfolytaban azon ragodni hogy mi is van. Ebben a honapban pl. direkt nem neztem PG53-at, LH tesztet stb. Probalok meg igy kibirni 2 honapot (persze ha addig nem lesz babo), aztan irany a doki.

Dorka

Kép
szdorka
 
 


Dorka!
Hát akkor egy hasonmásomat láthattad, mert Én itthon nyíregyházán voltam.Kép

Tündi!
A csúnya torokgyúszit kúráld ki gyorsan.Egyél mézet, de ne a teában, hanem kiskanállal és ne igyál utánna egy ideig.Ez leszedi a nyelőcsőben lévő bacikat.

Stella!
Drukkolok neked mára!!!!Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!
Tündi Kép
Sajnálom, hogy betegeskedsz Kép Vigyázz nagyon magadra és igyál jó sok mézes-citromos teát. Nagyon szorítok nektek Kép

Stella Kép
Nem is sok az az egy kiló. Kiváncsian várom mit mond ma a dokid. Drukkolok Kép

Kivi Kép
Nagyon sajnálom, hogy megjött a mensid Kép
Remélem nem kell várnod egy évet és hamarosan zebrás leszel Kép

Vikimi Kép
Sajnálom Kép A Kálaiban biztos fognak tudni segíteni.

Lányok Kép
Lenne megint egy kérdésem: peteérés akkor van mikor leesik a hő vagy akkor mikor újra felmegy? Tudom, hogy ezt már sokszor megtárgyaltuk, de én még mindig nem tudom Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Annácska,Judyt, Stella, Tündi és Mindenki
köszönöm az együttérzést, a jövőhónap az esélyes érzem !! Akkor lesz a szülinapom, remélem lesz nagy meglepi. :o))

Stella,
osztom a véleményed,hogy nem a dokinál kezdődik a családtervezés,oda már azért megy az ember mert feltételezi hogy vmi gond van. Nem hobbiból járunk!! Olyan rosszul esett kicsit csalódtam is benne! De igaza van hogy csak 2 hónapja érik megfelelő tüsző igy a teherbeesésre valóban még csak 2 hónapja van esély, de előtte az a x hónap az mi? Na mindegy. Mit mondtak a vizsgálaton? Használt a fehérje kúra? C vitamint nyomjad nehogy a kollegna nő bacija bekavarjon!
Tündi,
a fenti válaszban megírtam hogy mi az a 2 hónap.Bizzok benne hogy többet nem kell bromot kiváltanod!! Tök jó hogy igy lecsökkentve hagyod el, nekem ezt múltkor nem is mondta az elöző dokim, csak annyit hogy vége köv. hónapban pedig felugrott a csillagos égig!
Csomóideig szedtem fogamzásgátló tablettát de ha ezt tudom,akkor mennyit spórolhattam volna.:o))
Továbbra is jó szorosan!! :o)) Mi is lassan de nagyon lassan követjük a példátok!! :o)

Mindenkinek Szépséges Napot Kívánok!!

Babus,
már én is tudok hason aludni, mert elmúlt a mellfájásom!! :o))
Kivi
kivi2
 
 


Annácska,
szerintem akkor van, de én nem mérem így ez az infó csak tájékoztató jellegű. :o))
kivi2
 
 


Ezt meg tegnap este szerettem volna elkuldeni, de nem sikerult:

Koszi mindenkinek a poci, babakocsi decseretet!
Le kell javitanom az egyik kep alatti szoveget, megpedig azt, hogy igy neztem ki szules elott -15kg
Mindenki azt kerdezi, hogy mar tenyleg 15kg plussznal tartasz? Mikor eddig csak 1-2kg jott fel (csutortokon kiderul, akkor mazsal a vedono)

Nicol!
Koszi a segitseget.

Tundi, Stella!
Mar alig varom, hogy talalkozzunk. Viszont, ha fekudnod kell Stella inkabb nem zavarnalak! Szinte hihetetlen, hogy vegre osszejon ez a talalka, de inkabb nem kiabalom el Kép

Csajok!
Egyikotoket sem akarom kulon kiemelni, mindenkinek drukkolok. Meglatjatok, olyan zebrasodas lesz itt marciusban, hogy Judyt nem gyozi majd a zebrakat rakni a tablazatba.

Babus!
Olyan jo olvasni, hogy milyen boldog vagy. Remelem majd nekem is ilyen jol megy majd. Drukkolok, hogy ez a homeogyogyo segitsen.
Kicsit irigyellek a hason alvas miatt, nekem mar ugy hianyzik Kép A micimackos forgorul jutott eszembe, hogy a hetvegen atmentunk egy nagyon jo barati hazasparhoz, szinten jon baba, kis Atti utan ket hettel, es az elso gyermekuk (2eves lesz, kislany) a Shreket nezte egesz vegig, es abbol is csak egy zenei reszletet, amit mar beallitottak, hogy ismetelje allandoan, mert kulonben sirt a kicsi. Na hat mondtam nekik, hogy nem irigylem oket, mert mi nemsokkal ezutan hazamentunk, ok meg hallgattak tovabb KépKépKép

Tundi!
A Billingses nekunk is bevallt, ha aznap probalkoztok, akkor Czeizel szerint fiu, nalunk bevallt Kép Szerintem mindegy nem mi lesz, csak legyen. Annyira drukkolok!!!!!!!!!!!!!

Gyongyi!
Nagyon csinos kismami vagy! Szep nagy a pocid.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judyt!
Koszi, hogy megirtad az sms-t

Tegnap voltunk uh. Sajnos a dokim nagyon sietett, de ez nem is volt igazi uh. Egy honapja azt mondta menjek vissza, es megbeszeljuk a cukorterhelest. Bementunk 3perc uh, es a szulesznommel beszele meg, akivel telefonon is el lehetett volna intezni. Na mindegy, legalabb megbizonyosodtunk, hogy tenyleg Attilat varunk Kép Marcius 14.en lesz a cukorterheles, es azt hiszem ra 2hetre kell menni a dokihoz. Legkozelebb csak marcius vegen lathatom babuskat
Lehet am, hogy Pecsen kibulizom, hogy nezzuk meg rendesen, mert en nem lathattam, nem forditotta a doki felem a kepernyot (sosem szokott ilyet csinalni, szerintem rossz napja volt) Meg ram is ilyesztett, hogy harant fekvesu, meg nem fordult be. De hat szegenynek meg nem is kell befordulnia, sot a baratnom, aki 32hetes talan, meg neki sem fordult be.

Babus!
Kristof mikor fordult be? Most megint van, ami miatt izgulhatok Kép Szerintem, es remelem a doki csak eltulozta!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


sziasztokKép

Judit:
csak úgy megnyugtatás ként
nekem sem forult be még a piciKép
Mi már a 31 hetet tapossukKép
Ha jól tudom, babusnak a 16 héten már fejvégű volt!!!
Örülök hogy minden rendben volt a uhKép
Judyt megírta nekünk reggel!!

Ma kiszépítkeztünkKép
Voltam fodrásznál, meg ruhát probálni
Egyik barátnőm ad kölcsön ,hogy arra az egy napra ne vegyek azért mégsem kismama ruhátKép
Bekell vallanom azért izguloka jövőhét péntek miattKép Kép Kép

Kép

Kép
edinka
 
 


Sziasztok!

Orulok, hogy szinte mindenki jol van, miota nem irtam! Tundinek es Vikiminek azert jobbulast!

Babus,
Kristof meg mindig nagzon edes, tenzleg annzira szep kisbaba!

Stella,
mi volt? Ugye minden keszen all az ujabb akciohoz??

Edinka, Judit,
szerintem nem kell a befordulas miatt aggodni! Tudjak a babak, hogy mikor es mit kell tenniuk, ha nem fordulnanak be veletlenul, akkor jon a "B" terv. Lenyeg, hogy egeszsegesek es gyonyoruek, nem?
Egyebkent egy januarbn szult baratnomnek a 20. het korul befordult a baba es az utolso heten meg vissza, ezert lett csaszi belole. Ugyhogy nyugi csajok!!!

Judyt, Gyongyi,
veletek minden rendben? Fiuk lanyok rugdosnak rendesen?

Vanda
vanda72
 
 


SZiasztok!

Tündi Kép
Gyógyulj meg gyorsan!

Ma voltunk a Dévai intézetben. Salamoni döntést hozott a doki, mivel az egyik andrológiai lelet ICSI-t mondott, a másik meg inszemet, azt mondta, majd ők megnézik és eldöntik. Úgyhogy jövő héten a kedvesem megy mintát adni aztán meglátjuk. Ha jónak találják, akkor átjárhatósági és utánna inszem, ha nem akkor lombik. Szóval megint várunk, várakozunk.

wish
 
 


JuditKép
Engem nem zavartok, akkor se, ha éppen feküdnöm kell!
Sőt, jövő hét után már jövök dolgozni is!
NAgyon szeretnék már találkozni veled is és egy csomó öleléssel adósod vagyok, és nagyon utálok tartozni Kép!

LányokKép
Köszi mindenkinek a drukkokat és a párnanövesztő energiákatKép!
Tegnap mikor a doki ránézett az uh-ra, azt mondta, hogy oénteken vissza kell tenni őket. Aztán átgondolta, hogy még nem kezdtük el az utrot, így maradt a hétfői transzfer Kép!
Ami kicsit lelombozott az az, hogy egyáltalán nincs peteérésem Kép! szóval mostantól a spontán baba teljesen kizárva Kép????
Remélem azért az még rendeződik.
Igázából ez most nem is számít, de engem azért zavar, mert eddig én legalább működtem.
No mindegy!
A méhnyálka 14 mm!!! Mi lesz ebből hétfőre???!!!
Holnap még jövök, aztán egy hétig otthon, pihi és kényeztetés!!! Már alig várom!!!
Pusza
Stella

Kép
stella9
 
 


Jó reggelt Lányok!

Sikerült valamelyest összeszedni magam, már majdnem teljesen meggyógyultam Kép Viszont menzi még sehol! ??? mi lehet. Talán mintha éreznék egy kis hasfájást, de nem az igaz, kicsit durva, h ez már a 42. nap, már hjavában várhatnám a tesztelést Kép ha időben megjött volna. Na de ez van. pedig már úgy szedném a csodabogyót! Félek h csalódni fogok, mert olyan nagy reményeket fűzök hozzá Kép

Tündi! Vigyázz ám magadra! Nem tudsz pár napot otthon maradni, nekem ez segített, mert bár hatásos a méz, meg a tea, de a pihenés a legjobb! Egyébként meg nagyon drukkolok Nektek. Szeretném, h ajó példával járnál előttem, előttünk! Kép

Jófi! Nálad mi újság? Drukkolok nagyon!

Stella! Természetesen Neked is! Mit mondott a doki?

Pocakosok! Kép Nagyon vigyázni ám magatokra!!!

Sziasztok
Éva
évi79
 


Stella,

ez SZUPER hír!Hurrá!Kép
Hétfő már mindjárt itt van!14 mm???Te jó Ég!Mennyi joghurtot ettél ehhez?Az én 11 mm-em elbújhat mellette Kép Nagyon drukkolok és már most gyűjtöm Neked a babatapasztóenergiákat!

Wish
Türelem babát terem KépKép Remélem a legjobb döntést hozza majd az orvos!

Judyt
Névválasztással hogy álltok?

Ahogy olvasom az eseményeket, márciusban zebracsorda fog érkezni hozzánk!!KépKépBiztosan csak azt várják, hogy elolvadjon a hó Kép

Nálam a helyzet: 37 a hő, fáj a pocim.26.cn.Abszolút próbálok semmit se beleképzelni.ez persze könnyen megy, gondolhatjátok...Képáááááá, uuuutálom ezeket az utolsó napokat a mensi meg(NEM)jövetel előtt!

Jófi
jófi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?