Új privát üzeneted érkezett!

Kata!

Igen, jobb ám!Kép
Végeztünk közben a fürdetéssel is már. Most izgulok nehogy kiessen a főkedvenc, és a többi aki szimpiKép.
Azért remélem nem gondolod, hogy örülök hogy tényleg gáz van!!Kép
Olyan igazán megjött? vagy? Nekem is kb. két hetente volt kis valami egy-egy napig, és kész, a harmadikra meg igazánigazán megjött!
Remélem hogy ok lesz a dolog! De ha Patrik lelkesen szopizik, akkor ne aggódj, meg fog oldódni a dolog! Ne add fel! Lesz még pár álmatlan éjszaka az biztos, de -nekem elhihetedKép- bele lehet jönni!
Jó, igen, bár nem sokáig voltunkKép. Elhiszem hogy te is vágysz rá! Remélem hamarosan összejön..
Heppi nevében nem nagyon szeretnék írni, de eléggé lefoglalja a három gyerek, nem lehet könnyű neki sem!
Áh, most idegbajos korszakom van, ilyenkor mindent magamra veszek, meg ok nélkül megbántok akárkit ..
jobb ha nem találkozom emberekkel..
Alma kilőve, most tejpépet próbálgatjuk, szintén kevés sikerrel..
megyek, szurkolok ..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Jól megizzasztottakKép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!

Jaj,dehogyis gondolom azt,amit gondolsz!KépBiztos hülyén fogalmaztam.
Inkább jól esik,hogy aggódsz!Kép
Rendesen megjött 4.-én,tartott kb.1 hétig,aztán több nap szünet és most megint.Kép
Mindenképpen aggasztana,de így,hogy lecsökken a tej mennyisége is,rendesen kétségbeejt.Raulnál is így kezdődtek a gondok.Kép
Igyekszek nem sokat parázni.

Nem ízlik az alma Kevinnek?

Kedvenced maradt?Kép

Mennem kell,egyedül vagyok Velük...

Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 

 
 

Kata!

OK, rendbenKép
Nem tom, akkor tényleg jobb, ha elmégy dokihoz mielőbb!
Hát nem nagyon jött be neki az alma.. gondoltam megnézem a tejpépet, mert az hasonló ízre a tejcsihez, meg édes is, lehet folyós is.. de itt is csak 4 kiskanálnál tartunk még. Sebaj, majd belejön a legénykeKép
IGen, a kedvencem maradt, szerintem sokáig lesz, mert sokan szeretikKép.. na ezt jól megmondtamKép
ÉN holnap leszek tökegyedül velük, Ati egy barátjánál alszik PEsten, tanulnia kell, mert pénteken szigorlatKép. Szóval így jártam..
Megyek mert a fiam ordít..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!

Egy barátnőmnek annyi idős babája van,mint Kevin,Ők is most kezdték a kanalazást és szintén nem jön be a kislánynak az alma!Kép
Most tejpéppel próbálkoznak,és almás bébiétellel,az sokkal simább és jobban elfogadja.
Azt is próbáltad?
Még most is óránként szopizik?

Jó sokat leszel egyedül.Ati csak holnap jön haza?
Mit tanul?

Patrik éjjel is laig alszik,cicin lóg,nem tudom mi lehet.
Ma,gondoltam tovább alszok,de aztán eszembe jutott,hogy Rusz összefutott múlt héten a védőnővel,aki azt mondta,hogy a napokban meglátogat.
Hurrá!Kép
Most minden reggel várhatom.
Hozzátok is ki szokott menni?

Patrik tegnap volt 3 hónapos Kép ,de úgy döntöttem,hogy majd csak jövő héten viszem oltásra.
Szita-szita agyam van,de leírnád újra,hogy Kevin hogy vészelte át ezt az oltást?Kép

Puszillak.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Betti,
köszi a tippeket székrekedés ellenKép Én igazából csak azt nem tudom eldönteni, hogy mikor nevezzem a dolgot székrekedésnek, mert ugye a tisztán anyatejes babáknál a 10 nap is normálisKép
Ne legyén már paranoiás, én csak azért nem gyüvök, mert egyszerűen nincs időmKép, nem nézem meg előtte a topikot, hogy most ki írogatKép
Egyébként én is depis vagyok rendesen, lassan 1 hónapja ki se tehettem a lábam a kapunKépKépKép
Képek nagyon falatokKép
Nálunk se nyerő önmagában az alma, de pl. a Mildi alma-sütőtök kombinációja eléggé csúszik márKép

Kata,
tejcsi miatt ne aggódj, az normális sajna, ha a mensi idejére csökken egy kisséKép Viszont ilyen összevisszaságnál tényleg jó elmenni azért dokihoz.
Az én Mesim is belehúzott egyébként, már éjjel is kel enniKép

Mica,
én már nem is merek eldicsekedni, hogy a lányom 18 dekát hízott egy hét alatt és immár 6270 grammKép Nem véletlenül fáj a te kezedKép

mennem kell
puszi
Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!

Kata!
Kipróbálom a bébikaját.. úgyis vettem egy sütőtök-almát.. hátha..
Mendi anno csak sütőtököt volt hajlandó enni, vagy sütőtök-akármitKép, lehet hogy öröklődik?Kép
Én nem tom mi van, de szombat este óta több tejcsim vanKép, lehet hogy a gabonagolyesztől amit Heppitől kaptam, lehet hogy a Herbalakttól, vagy azér mert megnyugodtam, hogy csak nem hal éhen a fiam, nem úgy néz kiKép. Mindenesetre már 2.5-3 óránként kajál és ma éjjel éjféltől 5:20-ig aludt!!! juhééé, megtehetné többször is!
Nálunk megint esik a hóKép
Kevin háromhós oltáson ahogy beadták nem volt egy hangja se. Viszont utána nyűgi volt egy hétig kb. Legalábbis ez van a babanaplóbanKép
Nálunk a védőnő hétfőnként megy , azokhoz, aki tanácsadáson nem hozzá tartozik. Nálunk születéskor volt kinn, meg utána egyszer-egszer, mikor a házban új baba született, és úgyis erre járt.Kép nem sűrűn jár, de engem nem zavar. Ha kérdésem van, akkor tudom hol találom, telefonon is beszélhetünk ha olyan van.

Momo!
NIncs mitKép! MOst Kevin is harmadik napja nem produkált!
Én úgy tudom akkor baj, ha nincs kaka, ha puffad a poci, vagy fáj a hasa..
Depi egyszer csak elmúlik, ha végre nem esik a hó -mondtam volna mást, is de látod, megint esik..-
Én a Mildist nem szeressem.. bár a gyümiseket Mendi ette, csak a husisakat nem, a 7 hósak már tök darabosakKép

Még mindig várom az ebédet, kezdem feladni , mert már csak fél óra van kettőigKép, lehet hogy így jártam?
Lehet hogy muszáj leszek főzni?Kép nincs kedvem..
elaludtak a gyerekekKépjuhé!
Megyek pihizek egyet én is, ha tudok!

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok,

Momo,
jó hallani a ti hangotokat is. No, csak nem azt mondod, hogy Mesi rákapott a cicire, és úgy döntött, hogy szopizni és hízni fog a nagykönyv szerint? Pont akkor, amikor az én fiaim már tök tudatosan megtalálják az ujjukat???

Betti,
Örömmel hallom, hogy tejcsi ügyben megnyugodtál. Hogy mitől lett több tejed (bogyesz vagy tea vagy mindkettő), az most tökéletesen lényegtelen. Csak egy számít, hogy Kevin ritkábban eszik, te nyugodt vagy és a gyermekeid alszanak --- most őszintén: kell ennél több? Kép
Főzni? Rendelj pizzát!!!
Apropó! Felhívtad őket? Mit mondtak? Küldök neked mélt, hogy én milyen visszaigazolást szoktam kapni. Ha te is ilyet kaptál, akkor nemértem, hol a kaja? Ha nem ilyet, akkor valszeg még nem regisztráltak, de talán holnap már ehecc is Kép

megyek, mert egyém legkisebb lehet, hogy extraszopira áhítozik

heppi

u.i.: Betti, a www.nandu.hu -n van More Milk Plusz, lehet rendelni --- gondolom, most már tárgytalan, de talán más is beleakad!

Kata,
Ugye eccer te kérted ezt a gabonagolyó receptet. Kell még? Leírjam?

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Gabonagolyók (tejserkentő)

25 dkg búza vagy tönköly
15 dkg árpa
10 dkg zab
15 dkg vaj (nem margarin!!!)
15 dkg kesudió
15 dkg barnacukor/nádcukor/méz

A gabonamagvakat (Herbatéka, bioboltok) lisztté őröljük, a kesudiót is megdaráljuk, és serpenyőben felforrosítjuk (az sem baj, ha kissé megpirul). A kissé hűlt liszthez hozzáadjuk a vajat és a mézet, majd 2-3 cm átmérőjű golyókat formálunk belőlük. A formázás előtt, lehetséges, hogy a massza még 2-5 evőkanálnyi vizet kíván!
A golyókból napi 2-5 db-ot fogyasztunk igény szerint.

Én a szopik után kb egy órával ettem egyet-egyet. Annyira nem finom, viszont nem ehetetlen, és egy golyóhoz legalább fél liter folyadékot ittam Kép Estére, de legkésőbb másnapra érezni kell a hatását. Amint megjött az elegendő tej, hagyjunk fel a fogyasztással. Légmentesen zárt dobozban, hűtőben tárolva nagyon sokáig eláll. Ezen kívül még "gazdagíthatjuk" a tejünket, ha naponta egy-két diónak a belét mézbe mártogatva nassolunk. A dióban és a mézben rengeteg ásványi anyag, vitamin stb van. Kúraszerűen együk ezt is, tehát 3-4 nap után egy hét szünet, vagy mégtöbb.

Lehet, hogy most hülyeséget mondok, hiszen rossz anyatej nincs, de talán Bettinél az lehetett a gond, hogy nem volt elég "tápláló" a teje. Viszont most a bogyeszokkal egy rakás rostot, vitamint, fehérjét, ásványi anyagot stb vitt be a szervezetébe, ettől Kevin inkább jóllakik és ritkábban kér enni. Hátha ezen múlik...
Betti, igyál sok zöldteát!!! Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Szia Heppi!

Igen, telefonáltam, és képzeld, elvileg nem ment el nekik a rendelésem! Pedig visszajelzést is kaptam az emilemre -rendelés nyugtát vagy mit-!
Mindegy, most bediktáltam telefonon, úgyhogy holnap már kapokKépjuhé.
Ez a pizza nem is rossz ötlet! Legalább maradna belőle estére isKép.
A moremilket megrendeltemKép, jól jöhet bármikor!
NEkem is megvan a recept, talán nem bánod ha leíromKép
Ez a kismamás verzió:
250gramm búza,
100gramm zab
150gramm vaj
150gramm árpa
egy marék kesudió
150gramm barnacukor
Elkészítés: a gabonát lisztté őröljük, a kesudiót finomra aprítva aranybarnára pirítjuk, ezután hozzákeverjük a vajat és a cukrot. Tíz-tizenöt másodperc múlva levesszük a tűzről, és ha kicsit kihűlt, három -öt evőkanálnyi vízzel elkeverve két-három centiméter átmérőjű golyókat formálunk. Naponta öt-hét golyócskát ajánlatos elfogyasztani.
Ez az adag körülbelül 40 golyócskára elegendő.

Most hogy mondtam sose jön a védőnő.. mit ad.. betoppant! Mendi aludt, de a fiamat megnézteKép.
És ami tök jól esett, hogy azt mondta le a kalappal előttem, hogy nem sokan csinálnák végig azt amit én azért hogy menjen a szopi! Nagyon jól esett hogy ezt mondta.
Van a szomszédunkban egy négy hós kisfiú, aki kéthetes kora óta átalussza az éjszakát, és mostanra napi 5*eszik. A védőnőm mondta, hogy ne ezt nézzem, hanem a sajátomat, Ákos baba valszeg annyikat eszik , mint Mica Zolibabája -250 körül- és ezért elég neki a napi 5 kaja.
Hát belenyugodtam hogy nekem ilyen gyerekeim vanna k és kész.Kép
Most megyek, iszogatom a jó kis citromos zöldteátKép.
Jaaa, nem volt az Interspárban mézes-citromos sajna, csak borsmenta-citrom, meg sárgadindis, sima citrom, meg variációs.
De megném még máshol ha megyek.. még herbában is megkérdeztem de nincsKép.

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Én nem tom mi van, de nem tudom elküldeni a levelet amit írtamKépKép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Heppi!
szinte sejtettem hogy egyszerre fogjuk leírniKép
Lehetséges amit mondasz -írszKép-, mert elég rendszertelenül eszek, és az is egyoldalúKép
MOst azért is álltam rá a foodra, meg igyekszem jobban figyelni mit eszek, inkább ásványvizet iszok mint baracklét, és persze nyomatom a zöldteátKép- már a harmadik kannával csinálom.. MEndi is rákattant nagyon, így együtt isszuk Kép-
NO,megyek varázsolok is valamit enni, mert Mendi is , én is éhesek vagyunk..Kép

Juteszembe! Van valakinek icqja?

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


mi az az icq?

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Az icq egy olyan progi amin internet segítségével tudsz "magáncsetelni". Tehát priviben beszélgethetsz azzal, akinek szintén van icq-ja, pl velemKép Érdekel a dolog?
a www.icq.com ról le lehet tölteni ingyenesen a progit, ők gondolom a bannerekből élnekKép
Ha van kedved hozzá, írjálKép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Kép Hát már mindenki alszik?Kép
Nem tudtam délután üzenni,karbantartottak.
Akkor most leírom, hogy Kevin egy kisüveges bébikaja ötödét megetteKép. Ahogy vittem felé a kanalat, nyitotta a szájátKép.
jaa, nem is írtam,hogy sütőtök-alma voltKép
no, megyek aludni,mert álmi vagyok, meg Kev itt alszik a kezemben, én meg utálok egyujjal pötyörészni Kép
Mendi meg ilyenkor követel kakaót tőlem..
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Én sem tudtam tegnap írni.Kép

Momo!
Lehet,hogy Mesi megijedt a kanállal evéstől és úgy döntött,hogy akkor ennél már a cici is jobb!Kép
Azóta mi a helyzet?Kép

Heppi!
Köszi a receptet!KépRemélem a nagy Pilisen be tudom szerezni a hvalókat!
Most éppen van tejem,Patrik alig győzi nyelni,szóval szerintem valami hormon-zavar lehet.Kép
Azért remélem nem nő szakállam!Kép

Betti!
Az icq olyan,mint az msn?
Örülök,hogy Nálatok is rendeződni látszik a tejcsi és az ügyes kanalazáshoz gratula!Kép
Akkor majd én is az üvegessel fogok indítani,látom az jobban beválik.
A zöldtea is tejszaporító?
Látom,bekárogtam Neked a védőnőt.KépHozzám ma sem jött,pedig gondoltam Tőle érdeklődök a pilisi nőgyógyász-felhozatalról.
Egész jó éjszakánk volt,most csak két és fél óránként evett Patrik.Viszont elindultunk az előbb a Pennybe,de haza kellett jönnünk,mert olyan ordítást rendezett,ne tudd meg...Kép
A foodexpress beválik Neked?Mennyibe kerül egy menü?
Jaj,Neked is köszönöm a receptet!Kép

Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szia Kata!

VégreKép, tisztára elmagányosodtam ittKép.
Sajna elkiabáltam a rendeződni látszó tejgondotKép.
Nem tudom hogy tejszaporító e, de folyadéknak folyadékKép
A mi éjszakánk brutál volt, majd írok róla később, most épp eszekKép. A foodos kaját. Finom, igaz most eszek először, de jobb mint amit eddig ettemKép.
Az ár függ attól mit rendelsz. A mostani étlap:
http://www.foodexpress.hu/etlap/etellap.php?ev=2005&het=8
Itt találsz árakat is. MIn. egy adagot kell rendelni csakKép.
Mennem kell, mert Kevin vinnyog..
Délután meg jönnek hozzám ruhaügyben..

Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok,

Kisse eltuntem, mert a hetvegen gepidot nem kaptam a fiuktol, azota meg a szabadidomben Gyuszko fiam majomjelmezet varrtamKép Holnap lesz farsang naluk, vegre vege lesz az oruletnekKép
Tegnap voltunk tanacsadason, a fiam ottani meretei az alabbiak: suly (bodyban es pelussal, alatta textilpelus) 7.5kg, hossz 59 cm. Szurit megkapta, kicsi ordiba utan csendeben lett, utana vegigaludta a napot, 3 orankent ebredt, kajalt, aludtKép dokino szerint nagyon sok a sulygyarapodas, de mondtam neki, hogy a lurko napi 5x eszik (tegnap ramcafolt, 6x evett), es a legutobbi meres szerint 150-180 az adagja. Erre nem tudott semmit mondani.. konakion ugyben meg mindig ragaszkodik ahhoz, hogy nem okozhat problemat.. Viszont a papirjat elolvastam a Konakionnak, es ott erdekes modon havi 2mg-ot javasolnak a szoptatott babaknak, nekunk meg hetente kell 2mg-ot adni... ez erdekes. Viszont tegnap, kihasznalva, hogy tudtam mastol, hogy alvos nap jon, beadtam neki egy adagot. Igy csak ma fog orditani toleKép 1 nappal kevesebb nyugoskodesKép

Havat, esot, sarat utalom, varom a nyaratKép

Uff, en szoltamKép
Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Mica!
Szép méretekkel rendelkezik legkisebbed!Kép
A doktornő mit mond,lehet valami baja attól,hogy "túl sokat"hízik?
Én is olcastam,hogy a Konakion tájékoztatón havonta egy adagot írnak,majd rákérdezek a védőnőtől.Annyit még mi is kibírnánk.Kép
Biztos aranyos lesz Gyuszkó!Tudsz majd képet tenni Róla?

Betti!
Tegnap főztem köménymag teát,egész jó hatása volt estére(ha annak a hatása volt Kép ).
Ma este remélem eljutok dokihoz!
Védőnő azóta sem jött,de már nem is érdekel.
Patrik megint négyszer volt ébren éjjel,szóval nagyon fitt vagyok.Kép
Nálatok?


Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Kata,

Nem mondott a dokino semmit erre, a D vitamint kerdezte, hogy dupla adagban kapja-e, mert a csontoknak kovetni kell ezt a fejlodest.
Remelem sikerul elkernem ma a digigepet a szomszedtol, lurkokat fenykepezniKép
Most viszont ramcafolt a fiam, meg ha csal is a merleg mondjuk 30-at.. a meres szerint 260at evett meg 15 perc alattKép Meg ha csal is, akkor is 200 felett volt szerintem..
Most ul szuszogva a hordozoba, es beszelget, mosolyog mindenreKép

Jah, Kata, 3 honapos kornal is van egy novekedesi ugras sokak szerint, lehet, hogy abban jartok?

Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Végre eljutottam a nőgyógyászhoz,azt mondta nem lát semmit,majd meglátjuk a rákszűrés mit mutat.
CERAZETTE-t írt fel,szedte már közületek valaki?

Mica!
Ezek szerint nem sikerült képeket csinálni?Kép
Nem tudom Patrik mennyiket eszik,egyszer megmérném.Bár lehet,hogy jobb így.
Én is gondoltam a növekedési ugrásra.Valamire fogni kell a nyűgöket!Kép

Remélem mindenki jól van!!!Kép

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Csak annyi időm van, hogy egy képet feltegyek, mert mind a három üvölt Kép

heppi

Kép

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Heppi!

Micsoda combok!!!KépNagyon édesek!
Egyikükön nagyobb pelus van,vagy csak a szemem csal?

Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok,

delutan nem tudtam elkuldeni a hozzaszolast, elmentettem, most berakom ideKép
Ime:
Sziasztok,

Kata,
Talan ma en is eljutok nodokinohozKép Remelem...
Ez vmi uj gyogyszer, en nem ismerem, talan keress ra az oszi babak topikjaban, ott mar mintha targyaltak volna ezt a gyogyszert.
Kepek lesznek, talan meg ma tudok feltenni, mert a gep itt van, es mar fenykepeztem is, csak az adatkabelt nem hozta at a tulajdonos, ma igerte.
Gyuszko farsangolasa erdekes volt, feloltozott, de nem volt hajlando bemenni a csoportba.. nemi nyuszites utan visszaoltoztunk, es igy is csak nagy nehezen jott be velem a csoportba, ahol eleg sok szulo ott volt. Szoval nem egy szereplos gyerek..

Nah, mocorgas van, megyek

Eddig a hozzaszolasKép Azota annyi valtozott, hogy probalok kepet feltenniKép

Gyuszko es az ocsi (Gyuszko szaja azert olyan piros, mert a farsangolas sok uditozessel jart az oviban.. azota nagyjabol sikerult lemosniKép):
Kép

Itt is egy Libero reklam:
Kép

Alszom:
Kép

Puszi, holnap meg probalok feltenni kepeket az albumokba, hatha sikerul annyi idore elszabadulnom ZoltantolKép

Mica
mica
 
 


Családon belüli megszólításokról készítek felmérést (magyar és norvég viszonylatban) és nagy segítség lenne számomra, ha kitöltenétek az alábbi oldalon található kérdőívet:

www.sammm.fw.hu

Nagyon szépen köszönöm!

- Adrien
ui: Remélem, senki nem veszi zokon, hogy beírtam ide, de az aktív témáknál nagyobb eséllyel találok válaszadókat. Köszönöm a megértést!
sadrien
 
 


Mica!

Nagyon aranyosak a fiúk!KépKépKépZoltán egyigazi vasgyúró és szerintem a szemei teljesen a tiédek!
Kismajmos képet nem csináltál?
Raul sem vett részt eleinte az ilyesmiben,most meg már ő a hangadó.Kép
Sikerült eljutnod a doktornőhöz?
Mint kiderült,a Cerazette=Continuin.

Betti!
Olyan régen írtál,mi van Veletek?

Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Kata,

Jajj, de, csinaltam, ime itt is van a nyafogos majmocaKép

Kép

Van meg tobb kep is kisebbik lurkorol az albumban, nezzetek meg: http://babanet.hu/album/main.php?album=4358

Most rohanok kajat csinalniKép

Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Azért nem jöttem eddig, mert mindig elszállt az írásom.. úgy látom pikkel rám a babanetKép.

Mica!
Hatalmas ez a gyerek!!Még jó rá a midi pelus?
A nagyobbik fiad igazi szívtipró! NEm verekszenek érte a csajok az oviban?


Heppi!
A te fiaid is gyönyörűek! Nagyon le tudnak kötni, dehát ezt te már tudod..

Kata!
Vagyok, jól esik hogy hiányolsz ha nem vokKépköszi!
Tegnap volt egy iszonyú rosszullétem, most jól vagyok.
Gyerekek is megvannak. KEvin ma már egy nagyüveges bébikaja /sárgarépa-sütőtök/ harmadát bevágta. Úgy látom hogy tényleg öröklődik a sütőtökimádat! Nem is tudom kitől...
Ati épp most szigorlatozik szerintem.. izgulok mi lesz..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Úgy látszik csak velem van a bajKép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!

Végre,végre,hogy írtál!!!Kép
Remélem a babanet most már hamarosan befejezi a sz.rakodást!Kép
Látom jól halad a kanalazás,ügyik vagytok!
Kíváncsi vagyok Patriknál bejön-e majd a sütőtök,mert mi nagyok kollektíve nam szeretjük.Kép
Elmondható,hogy milyen rosszulléted volt?
Atinak sikerült a szigorlat?
Dehogy van Veled baj!KépDélután volt nálunk Mica Zolikával,hát tényleg hatalmas a legény és nagyon édes!Kép
Mendi jól van?
Úgy tűnik náléam a gyógyszertől rendeződik ez a vérezgetés és mintha a tejcsimennyiség is nőtt volna.Kép
Nálad mi a helyzet tej-fronton?Kép

Puszillak!

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Betti,
Na? Mi volt a szigorlaton? Komolyan mondom, majdnem úgy izgultam, mintha te vizsgáztál volna Kép

Kata,
A srácokon egyforma pelus van Kép Annál is inkább, mivel 50-80g eltéréssel (hol ide, hol oda) egysúlyban vannak.

Mica,
Nem semmi legényeid vannak. Én nem is tom miért parázol tej ügyében (BETTIVEL EGYETEMBEN), mikor ilyen kis sűrű húsúak vagytok Kép

Egyébként tegnap az én fejemben is átszaladt, hogy talán már nincs elegendő tejem Kép Na, pont én beszélek az önbizalomról meg minden. A lényeg, hogy néhány napja a srácok még öt percet sem töltenek cicin, aztán meg kis nyávogás után alig három óra múlva már ennének is. Úgy a 3 órával nem is lett volna bajom, hanem a nagyon kevés szopiidő bizonytalanított el. De éjjel meg lazán alszanak 4-5 órát egyhuzamban. És a súlyuk is szépen fejlődik, van elegendő pisi is, úgyhogy meggyőztem magam - igenis van tejem, csak már olyan ügyesek, hogy 5 perc alatt bedörmölik az adagjukat! Ennek ellenére meg fogom rendelni a MMP-t, és most meg tömöm magamba a gabonagolyók megmaradt részét Kép

de most mennem kell berakni a Shrek-et Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Kata!
Én is remélem nem lesz baj ezentúl, mert dühítő,hogy mindig elszáll amit írokKép!
Én szeretem a sütőtököt nagyon, meg a kölkök isKép.
Rosszullét: először nem láttam csak fényfoltokat, ami kissé ijesztő volt.. aztán vettem egy forró fürdőt, akkor elmúlt, de elkezdett úgy fájni a fejem, mint még soha azelőtt, szerintem ez már megütötte a migrén szintjét simán. Meg mellé hányingerem volt de nagyon. Aludtam egy kicsit, aztán jobb lett.
Mendi jól van, elvan.. róla azért nem szoktam írogatni nagyon, mert egy kis angyalka -általábanKép- elvan magában, nincs vele gond!

Közös:
jól esik hogy így izgultatok Atiért.. sajna elbukta a dolgotKép. Legközelebb Pesten próbálkozik, mert ez a vizsgabiztos -aki mellesleg egy-két évvel idősebb nála- egy paraszt.. no mindegy, még van egy esélye..
Tejcsifront: Úgy látszik rendeződik! Nagyon helyesen tettem hogy megrendeltem ezt a more milket! Kétszer vettem be, akkor már éreztem hogy valami bizsereg, aztán mikor talán ötödjére vettem be, utána már nem is akartam, mert érezhetően sokkal több a tejem, KEvin is több ideig bírja! MEgérte az a 2580 Ft! Az egyszer biztiKép.

Heppi!
Szerintem a kevés cicin töltött idő miatt ne izgulj, ha úgy érzed hogy kiszipolyozták a tejcsit. Kevin is alig öt perc alatt végez, már két-két és fél hónapja. Én is megijedtem, de látod, hízogat attól..Pedig ő nem alszik 4-5 órákat.Kép. Az is lehet, hogy már sokkal érdeklődőbbek, nem az az egyetlen elfoglaltságuk hogy szopizzanakKép.
Én csak bíztatni tudlak hogy rendeld meg a cuccot, mert nagyon hatásos tényleg! Ha nem is szeded, legalább tudod hogy ha köll, ott van a polcon. Mondom ,nekem néhány óra alatt hatott, talán 3! Úgyhogy gyorssegélynek kitűnő!
Most megyek albumot csinálni..

Betti

Ui.reggelizni se lenne hülyeség..Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Heppi!
Gondolhatod mit éreztem,mikor Patrik napokig szinte óránként cicizett 5 perceket,éjjel is!
Meg voltam győződve arról,hogy kevés a tej!
De szerencsére-úgy tűnik ez csak átmeneti állapot volt.
Most már van,hogy 3 órát is kibír szopi nélkül,de 10,max.15 perc alatt jól is lakik.De ilyenkor intenzív szopi van,és Mica is azt írta,hogy Zolika is rövid idő alatt eszik óriási mennyiségeket.

Betti!
Hát ez a rosszullét pocsék lehetett!Kép
Máskor is volt már ilyen?
Azóta teljesen jól vagy?
Ati szigorlat Kép.Nagyon elszontyolodott?
A More Milk tea,ugye?Gyorsan megkaptad!Milyen íze van?
Az Urticát próbáltad?Nekem az van itthon,eddig még nem próbáltam,kíváncsi vagyok hatásos-e,bár úgy tudom,hogy kb.1 hét kell a hatás kifejlődéséhez.
Mica csinált képeket,mikor nálunk voltak,azt mondta,majd felteszi.Kép


Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Kata!
Nem, ezelőtt nem volt még ilyen, nem tom mi lehetett..
Gondolhatod.. nagyon mérges volt, mert sokat tanult, ami miatt a melóban is lemaradt, kedden bemutatójuk lesz.. meg hát engem is magamra kellett hagyjon+szabik is ugrottak..Kép
Nem a moremilk egy növényi tinktúra, ilyen cseppentősüvegfélében van. Iszonyú íze van, de ki lehet bírni, szerencsére kevés az egyszeri adag, két korty. NEkem az Urtica nem vált be, vagy nem tom.. igaz én csak három napig szedtem, mert úgy hallottam. Nem tom, próba cseresznyeKép.
Várom a képeketKép!

Kép
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!

Ma megint úriasszony vagyok:Rusz és Raul csavarognak!KépNem is tudom hirtelen,mit kezdjek a rengeteg rám szakadt szabadidővel.Kép
Te végül is bővítetted az albumodat?Ha igen,szívesen megnézném!
Tegnap a Megasztárban maradt a kedvenced?Kép
Remélem többet nem lesz ilyen rosszulléted!!!

Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Kata!

Irigy vagyok a sok szabadidőértKép!
Nem, ezek nem olyan képek/album, hanem használtruhás.. most meg a babakocsit raktam fel..
Maradt a kedvencem szerencsére. Szerintem még fog egy darabig, mert isteni hangja van, és sokan szeretikKép.
Én is remélemKép.
Most megyek mert nemsoká jönnek anyósék..
meg teregetnem is kellene..
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Na nekem se a kedvencem mostanság a babanet, már két napja nem bírom felrakni a hozzászólásom, ami kata Cerazettes kérdése után született...szóval képzeljétek oda:

Kata,
Cerazette-t én szedtem Zsebi születése után, nem volt vele semmi bajom. Amikor elkezdtem szedni, okozott kb egy 1 hetes vérzést, aztán semmi. Ja és Mesi nem a szedés alatt fogantKép...ha ez megnyugtatKép

Mica,
hát azért lásd be, valamitől híznia is kell annak a kölöknekKép Az én Mesim is 5x eszik olyan 150 körülieket, azért ennyire nem hasznosíthatják másképp a kajátKép

Betti,
az icq-ról már mástól is hallottam, klassz lehet, csak áruld el légyszi azt is, hogy időt hol lehet letölteni hozzáKépKép Nekem ugyanis még egy hosszabb telefonbeszélgetés is úgy kb. havi egyszer fér a napi menetrendembeKép Ja és nekem azért nincs ám ADSL-em itt a világ végén, úgy meg nem olyan buliKép
A Mildis kajákat én se csípem, viszont az alma-sütőtök C-vitaminnal még nekem is ízlett, így nem kellett fintorognom a gyerek előtt, amíg lenyalatta velem a kezérőlKép
Mesi tegnap a sima sütőtökből bedobott egy fél üveggelKép De sajna nem segített az emésztésénKép Már megint napok óta kűzd a kakilással eredménytelenül...

Még mindíg magam alatt üldögélek, hétfő óta Zsebi hasmarsol, Mesi újfent evési sztrájkot folytat, én meg megint érzem azt a hülye spiráltKép Hócsukám tele a téllel és a bezártsággal, ezért is nem járok erre gyakran, nem rontom itt a hangulatot.

No akkor a mostani hsz:

Kata,
én is úúúútálom a sütőtököt, a gyerekeim mégis kedvelték eleinte...aztán csak megjött a józan eszükKép
Én is ilyen vasárnapot szeretnékKép

Mica,
duzzogó majmóca nagyon aranyosKép Gyuszkó elmondta végül, miért nem akart bemenni így felöltözve?
Zoli baba jó kondiban van az én Mesim ropi hozzá képest.

Heppi,
a te fiaid is nagyon aranyos hurkás kislegényekKép Ne haragudj, hogy pénteken így leráztalak és azóta se telcsiztem, de anyámék voltak látogatóban Zsebi szülinapot ülni, és nagy volt a kavarodásKép Pénteken nekem kellett értük menni a vasútállomásra, viszont már egy hónapja be voltam aznap délutánra jelentve a fodrászhoz, így nagyon ki volt számolva az időm, ráadásul a fodrászcsaj aznap kora délután szólt rám, hogy a megbeszéltnél 1/2 órával később menjek, mert el van csúszva Kép...alig voltam pipa, mert így anyámékat meg kellett kérnem, hogy jöjjenek egy későbbi vonattal, hogy ne az állomáson kelljen ücsörögniük. Hát röviden ezért voltam morciKép

Betti,
párod vizsgájaKép
Rosszulléted tényleg amolyan igazi migrénre hasonlít erősen, anyukámnak voltak ilyen tüneteiKép
More Milk tényleg jó, csak kár, hogy testsúlykilogramm arányosan kell bevenni, mert így nekem elég sok egy adagKépKép

Na most akkor elmondom, mire döbbentem rá ma délelőtt: az én Mesim valszeg a ritka kakilástól étvágytalan és bukik annyitKép Eddig nem figyeltem annyira a jelekre, mert a szopitanácsadó is azt bizonygatta, hogy még a 10 naponta is normális. De ma elég ramaty volt a helyzet, mert a lyányba már több napja sárgabari és szilvakonzervet nyomok, reggel glicerines kúpoztam, és három minihurka volt az összes termés, közben már az erőlködés alatt is sírdogál és evés alatt meg gyakorlatilag rögtön jön is vissza a kaja, annyira tele a macaKépKépKép Persze a babanetes jótanácsok nekünk nem műxenek, a kamillateát majd hülye lesz meginni a gyerek, narancslevet meg nem adhatok, mivel Mesi allergiára hajlamos. A masszírozás nem segít, a tornáztatás is hatástalan, vagy én csinálom rosszulKép Kedden megyek amúgyis mázsálásra Mesivel, akkor majd kérek valami tuti megoldást a dokitól, mert rossz nézni szegény gyereket. Komolyan, olyan dühös vagyok, hogy ezt nekem kellett kideríteni, hogy a székrekedésre való hajlam örökölhető (anyám és én is ezzel szenvedünk) és erre már a néhány hónapos csak anyatejes babáknál is fel kell figyelni időben. Amikor fűnek-fának panaszkodtam, hogy keveset eszik és lassan hízik, no meg iszonyat sokat bukik a gyerek, akkor miért nem érdekelt ez a vonal senkit?

üdv
Momo


Momo
momo
 
 


Momo!

Kép nem örülök hogy még mindig küzdötök a kakivalKép
Kevinnek is nemrég volt egy egyhetes szünetKép már aggódtam. Aztán egyik hajnalban sikerült neki, de annyira üvöltött szegény, látszott hogy fájhat nekiKép, sajnáltamKépKép!
Kukoricaolajast is próbáltad? Nekem nem sok tapasztalatom van ilyen téren, ez volt az első ilyen alkalom, Mendivel meg sose volt ilyen probléma.
More milknél én is sajnálom eztKép, nekem is erősen fogy a cuccKépKép..
Most mennem kell..kardomba dőlök! nagyon tetszik egy babakocsi, de Ati hallani sem akar róla.. megértem végülis, de jajjdenagyon tetszik!
belinkelem hogy ti is lássátok:
http://www.babaszoba.hu/services/smallad/notes?adid=79973
ahhKép

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!


Hűűű,de nagyon ráérek...KépKépKép

Mica szólt,hogy Gyuszkó megbetegedett Kép,ezért elutaztak Anyukájához gyógyulni,majd egy hét múlva jönnek haza.

Momo!
Végiggondoltam a kaki-nemevés-bukás dolgot és valóban igazad lehet!KépNagyon tudom ajánlani a Laevolac-szirupot,pici babáknak is adható,kíméletes hashajtó,és úgy tudom minimális a hozzászokás veszélye.Nagyon sokaknak beválik!
Köszi,hogy írtál a Cerazette-ről,és igen,nagyon megnyugtattál!Bár először levert a víz,mert úgy olvastam,hogy Mesi a szedés alatt fogant...Kép
Nekem szerencsére eltűntette a vérzést.
Hát,hangulatunk igen hasonlatos.Majd csak lesz tavasz,bár én ebben néha erősen kételkedek.
Ez a spirál tuti jó Neked?!
Zsebinek boldog szülinapot!!!KépKépKép
Remélem a betegségek most már elkerülnek Benneteket is!

Betti!
Mint a hirdető is írta,tényleg szép állapotban van ez a kocsi!
Lehet,hogy most Atinak nem a legjobb a hangulata,talán,ha később visszatérsz a témára?Bár Ruszlán nagyon tud ragaszkodni a véleményéhez.Kép
Remélem jó napod van!Kép

Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Itt ismét a bunkók bunkója..
MOmo , elfelejtettem írni hogy boldog szülinapot Zsebinek! Kép bocsi érteKépKép

Kata,
Atinak az a baja, hogy ez már az ötödik kocsi lenne amit veszünk összesen..Kép
napom csodás, így anyósék mindjárt betoppanóssága mellettKép
megyek is, elbújok vhováKép

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Kata,
tudomásom szerint a cerazette jobb a continuinnál, már ami a hibaszázalékot illeti...persze, ha nem felejted el bevenniKép
A spirált illetően egyáltalán nem vagyok biztos a dolgomban, de állítólag ezek max. fél évig tartó kellemetlenségek. Csak már annyira unom, és nehéz napjaimon még ez is bosszant.

Betti,
nem sikerült megnéznem a babakocsit, mert karbantartás van a babaszobánKép A férjem nálunk is bekeményít, ahogy valami gyerekcuccról van szóKép...persze, neki lehet 3 féle akkus fúrója, két sarokcsiszolója és társaiKép Pasik, noKép
Zsebi köszöni, csak márc. 3-án esedékes, addig elraktározza a jókívánságokatKép Mindenesetre a tigrises csokitortáját már felfalta, nehogy megromoljon addigKép

Mica,
Gyuszkónak jobbulást, neked meg jó anyukázástKép

üdv
Momo


Momo
momo
 
 


Szióka!

És igen, megintcsak a bunkóság netovábbja.. Micának is elfelejtettem írni hogy jobbulást..
Teljesen elagyatlanodokKép

Momo!
Akkor ez a bogyesz amiről beszéltek fogalmazásgátló? vagy mi a szösz?
Megalkudtunk az urammal, megvehetem a kocsit, ha a simbabát, meg az esernyőkocsit eladom ebben a hónapban.. huhh.. még a simbabát nem lesz nagyon nehéz, mert azt olcsón adom, de az esernyőt majd 30-ért vettük.. Felajánlottam cserébe a csajnak, de semmi válaszKép. Nem tom mi jött rám, de nagyon vágyom erre a kocsira! Kevinnek is ABC-t akartam venni, de Ati arról is lecsúsztatott sajna, akkor meg még nem akadtam rá a babaszoba aprójáraKép..
Fényképek vannak tigris csonkításáról?KépKép

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Momo!
A spirálnál nekem fél,-de még egy év elmúltával is megnaradtak a kellemetlenségek.Remélem Neked több szerencséd lesz,mert elvileg ez egy tök jó megoldás,már akinek bejön.Kép

Betti!
Most olvastam,hogy a More Milknek az egyik összetevője csökkenti a vérnyomást,nem lehetett ettől ma rosszullét?
Tudsz ajánlani olyan helyet a net-en,ahonnan képtömörítő programot lehet letölteni?
Csak meglesz az a kocsi.Kép
A Cerazette fogamzásgátló.
Hogy sikerült az Anyósos nap?

Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Kata!

Anyósnap tűrhető volt, néha muszáj egy-egy ilyenen túlesni.. Kaptam egy olajsütőt, biztos agyon fogjuk használniKép
Este alig tudtam elaludni,annyira izgalomba jöttem a kocsi miatt.. el kell adnom a fél lakást miatta..
Tényleg ha tudtok valakit akinek kell egy két cucc, /pezsgőspohár, turmixgép, kávéskészlet, whiskey-s készlet, kenguru, esernyőkocsi, babaruhák 56-68 -as méretben, és 86os csaj cuccok,/ akkor szóljatok!!
De a More Milket nem ittam már péntek este óta..
Nekem alapból alacsony a vérnyomásom, végülis hasonlított azokhoz a rosszullétekhez, mikor MEndivel terhes voltam és elájuldoztam itt-ott.. Nagyon remélem most nem ezért van!!!Kép
Én írtókázom a spirál hallatán is, nagyon idegennek tűnikKép, úgyhogy nálam ezért kizárt a cucc.. maradok a hagyományosnál, igaz nálam elég nagy a "hibaszázalék"Kép

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!

Milyen alkalomból kaptad az olajsütőt?
Vagy olyen szupi anyósod van,hogy csak úgy dobálózik a mindenféle ajándékokkal?Kép
Ha tudok valakit a cuccokra,szólok!Most kicsit sajnálom,hogy a fiaink között ilyen kicsi a korkülönbség,szívesen vettem volna rucikat!Kép
De azt mondom Neked,jól gondold meg,hogy a gyerekruhákat eladod-e,mert úgy látom nagy eséllyel indulsz a háromgyermekes Anyuka címért!
Akkor képkicsinyítő progit nem tudsz ajánlani?
Tényleg,milyenek mostanában az éjszakáid:Kevin magmaradt maratoni alvónak?Kép

Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Betti!

Milyen alkalomból kaptad az olajsütőt?
Vagy olyen szupi anyósod van,hogy csak úgy dobálózik a mindenféle ajándékokkal?Kép
Ha tudok valakit a cuccokra,szólok!Most kicsit sajnálom,hogy a fiaink között ilyen kicsi a korkülönbség,szívesen vettem volna rucikat!Kép
De azt mondom Neked,jól gondold meg,hogy a gyerekruhákat eladod-e,mert úgy látom nagy eséllyel indulsz a háromgyermekes Anyuka címért!
Akkor képkicsinyítő progit nem tudsz ajánlani?
Tényleg,milyenek mostanában az éjszakáid:Kevin magmaradt maratoni alvónak?Kép

Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Kata!

Az olajsütőt a névnapomra kaptam.
Nem minden cuccot adok ám el! A kengurus cuccokat megtartom, mert azokat imádom.. és valóban ha beüt a dolog,akkor leshetek a meztelen gyerekkelKépKép
Képkicsinyítő progit illetően, mi az XnView-t használjuk, megkérdem Atit honnan szedte..
azt mondja a www.xnview.com oldalról tudod letölteni. Én nagyon szeretem ezt a progitKép

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!

Nagyon szégyenlem magam,sokszor azt sem tudom hányadika van,de utólag is nagyon bolodg névnapot kívánok!!!!Kép
Köszi a címet!
Azt hiszem ma elviszem Patrikot oltásra,majd attól függ,hogy mikor ébred fel.
Rault is vinnem kell magammal,tök jó lesz.Kép
Rusz csak este jön haza,remélem nem szenved majd nagyon Patrik.

Puszillak.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Kata!

Ugyan, nem nagy dologKép!
NIncs mit, sikerült letöltened?
Biztos nem lesz sétagalopp a napodKép, szurkolok hogy simán menjenek a dolgok ! MOst ez még a három hós oltás?

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!

Ez még a három hós lett volna,de egyszerűen nem jutottam be a tanácsadásra,annyian voltakKép
Drága doktornő úgy gondolja elég hetente egyszer az egészséges rendelés,így mindig elég sokan vannak,de múlt héten nem is volt egyáltalán,valami értekezlet miatt,gondolhatod milyen tömeg volt!
Volt,aki kint várakozott,hát én ezt a két gyerekkel meg sem kíséreltem.
Ja és keményen 11-13-ig bírja is a gyerekorvos a tanácsadást ezen a nyomoronc heti egy napon.
Fú,kidühöngtem ma már többször magam.Kép
A progi most még nem nekem kellett,valaki kérte tőlem,de ha lesz digi-gépem,akkor aktuálissá válik!Kép
Patrik jó kisfiú mostanában,sőt,még Raul is,már előre félek,hogy mi lesz!Kép
Éjszakáid nyugodtabbak mostanában?
Kevin még mindig sűrűn szopizik?

Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?