Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Mian! El vagyok ájulva ettől a gyönyörű dobozkától!Kép Hol lehet ilyet venni v. szerezni? Krétáztad?
Krimo! Én szeretem a koptatott keretet!KépSztem jól áll ezekhez a szalikhoz, tőlem nyugodtan lakkozhatod! -Bár, ha neked nem tetszik úgy is átfested Kép -
Anna
annaa
1133
 
 


Kettöből kettő. Köszi csajok! Kép
Koda !
Rágcsálj meggymagot, nekem ezt ajánlották mikor nődögélt Kép Bár szerencsémre nem nagyon fájt.
Melinda!
A lelkesedés nagyon fontos! Anélkül nem is érdemes belefogni Kép
Orsi!
A rajzoló progikon én is órákig tudok bohóckodni, csak az én művem max egy ovis szintjét éri el! Kép Nagyon ügyesa vagy!
Mian!
Azért jó sokminden kellet ahoz a szép tulishoz.
Jópár dologról még nem is hallotam, amiket írtál.De megérte, mert nagyonszép.
Tiki!
Neked csak egy pussz! Kép
No még kaptok egy macit, bocs hogy így teszem ide a képeket, de úgy le van lassulva a portálom, hogy nincs idegem hozzá.

Kép

Kép
krimo
 
 


Krimo,
nagyon tecc a kopottas kereted! Kép
A tulishoz szerintem az összes kelléket meg lehet otthon is kapni, mert már hallottam, hogy dolgoztak ilyenekkel a lányok. Talán a modell massza az, ami még nincs, de nem tartom kizártnak, hogy az elvetemült magyar hobby boltosok már azt is beszerezték. Kép

Koda,
igen, a vödör fém. Illetve a hagyományos horganyzott???? anyag, amiböl a vödör készül.

Annaa,
a dobozka otthoni hobby boltból való. A barátnömtöl kaptam, majd megkérdezem, hogy hol vette.
Nem krétáztam, hanem lehet kapni egy ú.n. kétkomponensü antikoló lakkot. Ettöl nagyon szép lesz az elötte felhordott festék; picit repedezik is. Aztán miután megszáradt, sötétlila patinát húztam rá. - sajnos nem teljesen adja vissza a fotó az eredeti szépséget Kép
mian
 
 

 
 

Megszületett Jucusmamus Panna nevű kislányaKép
http://imgfrm.index.hu/imgfrm/1/6/9/6/BIG_0000371696.jpg
csii
 
 


JUCUS!!!!!!!


GRATULALOK :-))) Tündéri baba, és remélem mindketten nagyon jól vagytok! Pusza, és nagyon nagyon jó egészséget Nektek! :-)))

minimaxi
minimaxi
 
 


Csii!

neked nagyon köszi az infot:-))))
Szerintem mindannyian nagyon vártuk és nagyon szorítottunk nekik :-)))
Köszi
minimaxi
 
 


Jucus!

Gratulálok a csodaszép kislányotokhoz! Nagyon jó egészséget kívánok mind a kettőtöknek!!! Jó babázást, sok tejcsit és pihenést kívánok!
Kép

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Lánykák!

Ahogy a köcsöknél, így a fadobozoknál se bírtam a hobbiboltos árakat, így aztán felkutattam ebből is egy forrást amit ezennel közzéteszek. Szerintem a köcsögökhöz hasonlóan ez is terithető országosan.
A gportálomon fadobozok menüpont alatt megtaláljátok, még kettőt fogok feltenni mert nem lett jó a fénykép, fontos, bár ott is leírtam, hogy FÁBÓL készültek, nem rétegelt lemezből!!!!!!Folyamatban van további források felkutatása, így remélem a kínálat itt is folyamatosan bővülni fog.
És mivel VAN MEGINT FÉNYKÉPEZŐGÉPEM :-))))) így mostmár az alkotásaim elől sem menekültök csak legyen időm fotózni és feltölteni azokat is.
A köcsögkínálat is bővülni fog megint napokon belül :-))))
Az isten sem ment meg benneteket a gyönyörű alkotások készítésétől!
Teszek fel a potálra emil linket és akkor oda jöhetnek a rendelések :-)))
Pusza
minimaxi
minimaxi
 
 


Jucus!

Gratulálok a babáhozKép Gyönyörű szép!!! Gyors felépülést és nagyon boldog babázást kívánokKép

Puszi:Erika
dreri
 
 


Mian! Krimo!
Gyönyörűeket alkottatokKép

Jucus!
Gratula a Babócához, jó egészséget nektek!!!

Drezsy!
Szia újra ittKép

Koda!
Írok métKép

Jubi!
Hova lettél??

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sziasztok!
Jucusnak és a babának jó egészséget kivánok.Gyönyörű kislány.Gratulálok!
Kép
tikiti
 
 


Jucusnak egy óriási

Lányok meggyőztetek, maradt kopott, már le is lakkoztam, punk tum Kép

Mini!
Nagyon klasszak a dobozkák! még kitalálom milyen, de tuti, hogy kell valamelyik-kek.. Kép

Kép
krimo
 
 


Szasztok!
előkerültem én is! Kép
Mian , Mini , Krimó ! Levan esve az állam , nagyon szépségeseket csináltatok!!! KépMinden elismerésem és gratula!!!

Jucuska! Nagyon sok boldogságot és jó egészséget kívánok Nektek!! Nagyon szép a kicsilány! Kép
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!

Jucus!
Nagyon sok boldogságot, jó egészséget, örömet és sok tejcsit kívánok Nektek!Kép

Kriszta

mohácska
 
 


Jucus!
Óriási gratula a gyönyörű Panna babához!Kép Sok boldogságot kívánok Nektek!Kép

Sztigris
sztigris
 
 


JUCUS!GRATULÁLOK GYÖNYÖRŰ KISLÁNYODHOZ!Kép
Dreri!
Lemaradtam, nem tudom, hogy történtKép Légyszíves írj, mi történt?Kép Hova üzenjek?
Anna
annaa
1133
 
 


Jucus, gratulálok, gyönyörű picilányKép És mielőbbi felépülést kívánok!

Mian nagyon szépeket alkottál megint! És klassz, hogy leírtad, hogy készült a tulipános! Remélem eccer tudok majd ilyet csinálniKép

Minimaxi ez a doboz ötlet nagyon tuti! Bortartó dobozt nem csinál véletlen, tudod, amelyiknek az elejének az alsó fele ki van vágva!

Krimo, nagyon-nagyon tetszik a sorozatod! Megmondanád milyen szinű festékkel festetted a kertet? És, hogyan kell ilyen kopottas hatást csinálni?

Jó éjt mindenkinekKép
timtim
 
 


Sziasztok!

Köszi KrimoKép legalább egy valakinek tetszikKép

Sztigris!

Az oldaladdal kapcs: én front page-el csináltam már néhány honlapot,de az könnyebb és nem is olyan jókat lehet vele.Tök jó hogy megtanultad a html nyelvetKép

Krimo!

Nagyon tetszik a macisod.Ezzel a szalvival voltam bajban,mert nem tudtam milyen színű keret kéne hozzá.Végül kéket csináltam,de nem lett túl jó.

Jucusmamus!

Nagyon gratulálok a babához!!!
KépKép
Kép

OFF:
Lányok!

Akit érdekel,nyitottam egy új topikot számítógépes grafika-rajzaim címmel.Ha gondoljátok nézzetek be oda.

Orsi
orsi21
 
 


Annaa!

Küldtem emilkétKép

Erika
dreri
 
 


Timtim!
Mailtem Neked :-)
mini
minimaxi
 
 


Jucusmamus Gratulálok:-)))))))
gyönyörű baba és nagyon szép nevet kapott:-)))))
Remélem mindketten Teljesen jól vagytok:-)
Orsi

Kép
meara
 
 


Jucusmamusnak és Pannának ezer puszi! Gyönyörű baba! Egészséget, boldogságot, elégséges tejet, nyugodt éjszakákat kívánok nektek! Edit

Krimóka! Megnéztem a képeket, nagyon jók! A macis kerete term. szienna???

Mian! Gyönyörű a vödör és a dobozka is! Teljesen az olasz technika felé hajlasz látom már!!!

Nekem nem sikerült a textilre való ragasztás, pedig kaptam hozzá útmutatót: tapétaragacsba beáztatni a textil, száradás, vasalás, rá kevés ragasztóval szalvéta, papíron keresztül vasalás, aztán nem maradt a textilen, hanem felszedte a vasaló! Pedig olyan szépeket látok elkészítve, mintha festmény lenne! Edit
anizs007
 
 


Jucus! Kép
NAGY GRATULA Pankához! Minden szépet és jót kívánok Nektek, amit csak lehet!

Edit,
szerintem ne cifrázd, hanem próbáld meg egyszerüen csak rádekuplizni a vászonra a szalvétát! Tuti sikerülni fog! Kép
mian
 
 


Sziasztok!

...most csak gyorsan ennyit:

JUCUS!!! GRATULA!!!!!!!!!
Kép

....majd még jövök...

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!
No már jó régen nem jártam erre, legalábbis nekem úgy tűnik...már kezdtetek hiányozni-de ne bízzátok el magatokat!Kép
Először is Jucusnak és a babócájának, aki csodálatos nagyon nagy gratula! Sok boldogságot nektek!Kép
Tikiti! Remélem nem volt semmi komoly és már minden rendben van veled, örülök, hogy itthon vagy! Pihenj sokat!Kép
Mian! A vödör is nagyon szép és a dobozka is. Nekem most ez akis árvácskás szali az 1ik kedvencem, olyan kis aranyos. Nagyon jól kitaláltad a dobozkádra! Tetszik!Kép
Timtim! Acicás és a pacis is nagyon szép, de nekünk tudod, hogy a katikás az etalon! Gratula, ügyes vagy tényleg jók lettek!Kép
Adnilem! Küldtem neked mailt...megkaptad?!
Minike! Láttam az oldaladon az új csodákat! Téged is úúútálllakkk már mint a Stucingert!Kép Szépek lettek nagyon de nálam a citrongyosok a nyerők meg az összes kancsó...mindegy hogy tejes vagy boros!Kép A dobozos bulit meg köszönöm szépen a többiek nevében is! Nagy segítség vagy Te itt nekünk, úgy látom a Gondviselés még mindig működik! Azért nem mind1 mennyit fizetek érte és így legalább kimarad a kereskedő pajtás....köszi! A megrendelést már le is adtam!Kép
Krimo! Fogom amit írtál és igazad van, minek nyivákoljunk itt...nem is mondok semmit csak azt, hogy nagyon örülök annak, hogy itt vagy újra velünk! Már nagyon hiányoztak a jó kis ötleteid!Kép...na jó Te is hiányoztál már!Kép
A mostaniak meg őrült jók lettek! Én már ugyan nem szavazhatok, mert kicsúsztam a határidőből, de én is erre a verzióra szavaztam volna! Nagyon jók és a macis is szép lett! Akeretet nagyon jól összehoztad hozzá!
No menek alkotni....
majd még benézek!
Szép napot!
abby
abby
 
 


Sziasztok!
Tettem fel 3 új alkotmányomat a portálomra,kérem az őszinte kritikákat!
innen lehet megnézni:http://gportal.hu/picview.php?prt=22280&gid=239235&index=26
tikiti
 
 


Nekem még ez van azt hiszem amit nem láttatok:http://gportal.hu/picview.php?prt=40923&gid=144364&index=2
Ezzel a kerettel van bajom, mert az öntéskor lejött a felső réteg néhol és ezért lett ilyen foltos...tudtok valami tippet adni erre?! http://gportal.hu/picview.php?prt=40923&gid=144364&index=3
Itt pedig 1ütt http://gportal.hu/picview.php?prt=40923&gid=144364&index=4
No tényleg megyek...bár már közben alkottam is!Kép
abby
 
 


Abby,
szerintem direkt jó így! Kép Képzeld, ha valaki akarná sem tudná ilyenre csinálni! Kép Határozottan tecc!

Mini!
emilke megy Neked!

Legújabb tettem:
http://babanet.hu/album/albumimages/675/113456.jpg
közelebbröl:http://babanet.hu/album/albumimages/675/113457.jpg
mian
 
 


Mian!
melyik címre külded?
mert eddig még nem jött meg:-(
mini
minimaxi
 
 


Mini!
Arra küldtem, ami a profilodban van! Vagy az nem jó? Ha már megváltozott, kérlek tudasd az újat. Köszi!
mian
 
 


Abby!
Megkaptam, köszi.

Lányok!
Van egy fehérre festett gipszképem, már lelakkozva.De úgy hiányzik róla egy ezüztszínú csík.Lakkozás után festhetek még rá?


Melinda
adnilem
 
 


Mian!
Megjött :-))) csak reklamálni kellett :-)
Válasz ment

Kislányok! Mindenkitől ezer bocsánat, hogy most nem írok részletes dícséretet mindenkinek, - pedig nagyon megérdemelnétek - de ha száz kezem lenne és a nap 48 órából állna, akkor is el lennék havazva.
Csak arra volt időm, hogy kigyönyörködjem magam, mert azért mindent megnéztem.
HATALMAS GRATULA MINDENKINEK!!!!!!!
És méegegyszer minden érintettől bocsánat, hogy csak ilyen össznépi dícséretre van időm.
Na húzok tovább
Csóközön mindenkinek
minimaxi
minimaxi
 
 


Sziasztok!

kb.20x próbálom feltenni a képet de nem engedett a fórum.
Szóval legújabb művem látható a képen nagyon fontos alvás közben:
http://www.babaszoba.hu/forums/getimg.jpg?id=568071

Csinek köszönöm,hogy tudosított benneteket!

Jucus
20170114224602
 
 


Jucus,
gratulalok, sok boldogsagot es jo egeszseget kivanok Nektek!! Jo a kep, erre mondjak, hogy megalszik a tej a szajaban?Kép

-Afonya
afonya
 
 


Jucus!
GRATULA!! NAGYON ÉDES!!
Egyébként mi meg átköltözködtünk az Életmód kategórián belül a decoupage ötletcsere címre! Bár most, hogy ez is megy, nem tudom mi lesz????

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jucusmamus nagyon édes a piciKép Minden jót kivánok és jó alvókátKép Bát ez így elég bénán hangzik, de ha jól vettem ki, az írásodból, nem alszik vmi sokat!
timtim
 
 


Timtim!
DE jó sokat alszik szerencsére!
Akkor most hol vaygtok?Megyek keresni!

Jucus
20170114224602
 
 


Jucus!
Nagyon tündéri!Kép Szerintem ilyenkor a legszebbek...Az én "pici" lányom, holnap lesz 10 éves, de amikor alszik pont olyan, mint amikor még tényleg pici volt.
Anna
annaa
1133
 
 


Jucus!
A baba gyönyörű:-))))
Én tegnap írtam Neked is mailt, hogy az Életmód rovatban a Decoupage ötletcsere topicra költöztünk, de a bemoldaladon levő emilről visszajött:-(((
De az a fontos, hogy itt vagy már és amint a fotó is mutatja gyönyörű babácskával gazdagodtatok
-Kép))
minimaxi
 
 


Szia Lányok !!

Jucus!De jó , hogy itt vagy megint!! Kép

Abby, nagyon elegánsak a boros dobozkáid!! Kép
Szerintem költözzünk ide vissza , én is mindig idekattyintok . Kép
Jó éjt Mindenkinek!
szorgosstuci
 
 


SziasztokKép

Akkor én visszaköltöztemKép

JucusKép
Életed egyik fő műve gyönyörű lettKépKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Na én is visszajöttem:-)Illetve most itt is vagyok meg ott is vagyok :-))), mert nem akarok lemaradni semmiről :-))))Szerintem azért jó lesz a másik topic arra, hogy mostmár szinte mindenki tudja hogy van és ha itt gond lenne akkor automatikusan spuri oda:-))))

De, írni akkor mostmár ide fogok megint, remélem itt is megtalálják a dícséretet, akiknek aktuális.

DrErika!

Nekem a kávésok és a szakács telitalálat, nagyon hangulatosak.A cicás a szívem csücske, mivel nálunk "szent" állat a cica, meg a kutya:-)) A katikásokat már megdícsértem ha jól emlékszem, és a többi is nagyon szép:-))))

Abby baba!

Naaaaaaaaaagyon tutiiiiiiii lett a borosdoboz. És amitől tartottál szerintem nem jött be nem sok ezen a minta egyáltalán. úgy jó ahogy van. A kilincsakasztók nagyon bájosak:-))))
Ügyi vagy, mint mindíg.:-)))

Jucus! Ha van időd írjál már kicsit többet is magatokról, bár mindannyian szorítottunk Nektek és nagyon örültünk, hogy Csii olyan aranyos volt és tudósított, de várjuk a további híreket Rólad és a gyönyörűséges Panna kisasszonyról:-)))))
minimaxi
 
 


Sziasztok megint itt!
Abby!
nagyon guszták ezek a boros dobozokKép
Krimo!
Az a kukoricás mexikói kép valami csodálatos.Kép Leírnád mi volt az egyszerübb mód? + Lehet, hogy ...-nak néztek, de mi az a felülrepesztés?Kép Leírná valaki? NAGYON TETSZIK!!! köszi!
No, hogy ne untassalak itt titeket mutizok is pár képet:
http://gportal.hu/picview.php?prt=45120&gid=210102&index=113
Dreri! Ma nem tudtam menni dolgozni, mert Ádi beteg lett. Nem tudom hogy dolgozok a héten, jó lenne, ha nem küldenének el (még tart a próba idő, azt mondták lehet táppénzre menni-majd kiderül)Kép
Ma megpróbálok képeket árulni.
Anna
annaa
1133
 
 


Annaa!

Az árvácskásoktól beájultam :-))))
Megint nagyon ügyi voltál de ezek eccerűen lenyűgöztek :-))))
minimaxi
 
 


próba
mian
 
 


Csatlakozom "Kopasz Abby"-hoz! Kép Nekem sincs már hajam, mert a litániáim sorban odavesztek! Talán most sikerül, de lassan már aktualitását veszti, olyan rég nem tudtam írni.

Sz.stuci,
tündériek a tündérek. Iszonyú meló lehetett, de nagyon megérte! Szabad megkérdezni, hogy hová kerülnek!? Kik fognak benne gyönyörködni?
Az áttört citromos tál még mindíg, vagy már megint valami csoda! Ki ne dobd, illetve szólj elötte, hogy hová, s mikor! Kép

Krimo,
egyszerüen gratula!Kép

Dreri,
tetszik az ezüst korszakod! A fakeretes kávés pedig egyszerüen gyönyörü!

Abby,
Neked is csak annyi: Gratula! Kép Az ajtókilincsre valók nagyon ott vannak!!

Jucus!
Gyönyörüséges!!!!!! Legyetek boldogok és egészségesek!!

Sajnos, mutizni még mindíg nem tudok, mert itt nem mükszik a képtár. Nem akarlak csigázni benneteket, de oljan nagyon szép lett a klotyó tetöm; meg van egy új technika, az sem semmi.
Mikor lesz itt képtár?
mian
 
 


Kopp-kopp! Én is visszajöttem!

Annácska megint remekeltél! Pénz átutalva!!!

Jucus! Csodaszép baba Panna!

Lányok! Segítség kék hátterű napraforgó képpel kapcsolatban! Honnét a francból tudom nyomtatható verzióban lehozni???? Edit
anizs007
 
 


Sziasztok!
Köszi, hogy nem zavartatok el, bár ha meglátjátok a kérdéseimet, akkor lehet, hogy már meg is gondoljátok magatokat.
Szóval. Mivel elég kezdő vagyok és teljesen saját úton, illetve a netről lekukkantva kezdtem el, néhány ALAPVETŐ kifejezéssel és technikával nem vagyok tisztában. Ha nem gond, megköszönném, ha megtudhatnám mi az a krétázás. Egyelőre ennyi, de ha majd még bírjátok kérdezek mást is. Ha kevés ide a tudásom, akkor esetleg megírnátok, hogy hova menjek?
Köszi! Sziasztok!
Nolo
nolo
 
 


Szia Nolo!

Mint látod a topic neve is mutatja, hogy mindannyian voltunk nagyon kezdők.
A krétázás a papírboltokban, vagy művészellátókban kapható porpasztell kréta használatát jelenti, amit ujjhehhyel, ronggyal, fültisztító pálcával lehet szárazon illetve pici nedvesítéssel használva felvinni a lealapozott felületekre.
Ha az itt megforduló lányok honlapjait megnézegeted rengeteg példát találsz erre.
A legtöbbet tanulni kezdetben a deku kisokosból lehet, ezt ki is tudod nyomtatni és mindenről van benne szó amire szükséged lehet.
Itt találod:
http://www.utd.hu/giny/lap.hu/kisokos.htm
Sok sikert :-)
minimaxi
 
 


Mian!

mail ment :-)))
minimaxi
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?