Új privát üzeneted érkezett!

Jófi
Örülök, hogy ilyen jók lettek az eredményeidKép


Judyt
Szerintem is nagyon szépek az anyagokKép

Ja, és Kristófka nem 2 hét+6 napos???
Hisz csütörtökön született, az az 1.nap, és onnantól számolva ez a 6.napKép


Amúgy ma is folytatódott a hisztiKép
Éjszaka alvás volt, de ugyanúgy, mint tegnap, pontban reggel 8-kor megkezdte a nyűglődést, egészen idáig.
Szerintem a pocija is fájhatott, mert sugárba lekakilt engem is, meg az egész pelenkázót és a parkettát is.
A kérdés már csak az, hogy az én tejcsimtől, vagy az anyatejgyűjtőből kapott tejcsitől fájt. Ez az átka ennek a kölcsöntejcsinek, mert oké, odafigyelnek az anyukára, aki leadja nekik a tejet, de azt, hogy mit eszik pl., azt nem tudják nyomonkövetni. Elég az anyukának egy kis rostos vagy puffasztó kaja, máris kész a babánál a pocakfájás. Vagy pl. Kristófkának attól is fáj a pocija, ha én tejes kaját eszem(a múltkori rizsfelfújt nyomán kiderült). De lehet, hogy az az anyuka pl. iszik tejet, mert az ő babájának nem fáj tőle a pocakja.
Na mi degy, hosszú, nem untatlak titeket ezzel.

Most amúgy éppen bealudt, de ki tudja meddig tart, mert nagyon morgolódik. Így végre gyorsan volt időm kajálni is. Ami egyébként egy ördögi kör, mivel Kristófka nem hagy időt most semmire, így nem eszem, nem iszom, nem pihenek, ettől nincs elég tejem (most pl. az eddigi 100-110gr helyett már csak 50gr voltKép), ha nincs elég tejem, akkor sír, amitől persze megint nincs időm semmire.

Ikresek, kössétek fel a gatyátokatKép
Ilyenkor bele se merek gondolni, hogy mi lenne ha kettő lenne belőleKép
Nehogy panaszkodásnak vegyétek, imádom a kis drágámat, de 1-2 ilyen nap után anyuci is nulla pontra kerül. Az előbb már mondtam apucinak, hogy jöjjön haza érte, és vigye ki magával a munkahelyéreKép

Tényleg, azt még nem is írtam, hogy milyen kis ijedős a drágám. Mindentől összerezzen, a saját büfijétől megijed, apuci tüsszentésétől, stb. De az éjszaka nagyon kinevettem szegénytKép Nagyban szopizott és közben pukizott egy jó hangosat, amitől úgy megijedt, hogy ugrott egyet, szó szerint lerepült a ciciről, rendesen el kellett kapnomKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Kinga Kép
LH, FSH, prolaktin, progeszteron, tesztoszteron, östradiol, T3, T4, kb ennyi Kép Jó hogy ezt mind megnézik! Kép
Egyébként a beutalót le lehet fénymásolni és a másolatot elrakni, sosem lehet tudni nem kell-e valamikor Kép Én szinte minden papíromat lefénymásolok ami hivatalos és ki kell adjam a kezemből Kép

Tündi
Vendég
 


Babus!
Ha csütörtökön született, akkor ma 2 hét+ 5 nap nem?
Mert akkor pontosan csütrötökön lesz 2 hét+7 nap azaz 3 hét.Kép
Na gondold el, ha egymás után 2 babát kell majd szopiztatni, tisztába tenni.KépAkkor neked majd egy szavad sem lehet.KépEzt nem bántásnak szántam az tudod.KépEddig szerintem nagyon jól viselkedett Kristófka.Kép
Valószínű, hogy az "idegen" tejcsi okozhatja a pocifájást.KépDe most éppen kettős fronthatás van, és az is befolyásolhatja a nyügösségét.Kép
Tudom könnyű ezt mondani, de türelem, rózsát terem.Kép
Na majd, ha odajutunk, akkor Tőled fogunk praktikákat és tanácsokat kérni.Kép

Éva!
6 hét múlva lesz csak eredmény.Kép
Nekem egy hát alatt kész lett.Kép

Nekem még most is gondot okoz az Elevit, de muszály szedni, mert ebben vannak olyan vitaminok ami a babáknak kell, másban nincs meg komplexen.Kép
Nekem a védőnő azt ajánlotta, hogy éhgyomorra egyek meg 2 kiskanál szilvalekvárt és igyak meg egy kávét.Ez nekem bevállt.Kép
Vagy még jó rá a sok alma vagy almalé is.Kép


Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 

 
 

Kinga Kép
Nekem csak progiszintet néznek, de azt háromszor is Kép
Én ugyan nem értek hozzá, de a doki biztos tudja miért nézi két nap eltolással.

Babus Kép
Tudom, hogy most nem könnyű, de hidd el ennél még csak nehezebb lesz Kép
Biztos a pótlás miatt fáj a pocikája Kép Próbáld meg cirógatni a pociját vagy amit az én nagymamám mondott rissen vasalt pelenkát tett a pocinkra. Nekünk bevált Kép

Judyt Kép
Hát jól feladta az élet a leckét Neked. Az előbb, ahogy Babust olvastam eszembe jutott, mikor Annamari is csak órdított és sehogy sem tudtam megnyugtatni Kép Akkor én is nagyon ki voltam borulva, át tudom most érezni Babus helyzetét.
Na de ha ezt kettővel, netán hárommal kellene??? Tuti ki lennék Kép
Mindenesetre már most kezd el összeszedni minden energiádat, mert szükség lesz rá Kép

Éva Kép
Írtam mailt.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Annácska!
Válaszoltam Kép

Éva
évi79
 


Lányok!
Én már búcsúzom, holnap reggel találkozunk.
Mindenkinek további szép napot Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok, én is elköszönök. Holnap ugyanitt Kép
Éva
évi79
 


Tudom, hogy csak nehezebb lesz, és köszi a tippeket is, de úgy látszik, csoda történtKép, még mindig alszikKép
És én is aludtam egy jótKép


Judyt
Végülis mindegy, hány naposnak vesszük, csak én abból indultam ki, hogy amikor megszületett, csütörtökön, akkor volt ugye 1 napos.
Viszont így a te számításoddal akkor nem értem, hány napos volt eszerint a megszületése napján?
Na de mindegyKép


Valaki kérdezte ValitKép, gondolom még nincs baba, mert azt írta, semmi újdonság.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Jányok!
Mindenkinek szép estét kívánok, megyek, mert letelt a munkaidőm!Kép

Babus!
Örülök, hogy Kristófka most hagy pihizni!!!Kép

Kinga
Kinga79
 


Köszönöm a rengeteg pocidicséretet, jóllesett. Kép Majd teszek föl még képeket, de a többi sötét lett nagyon, sajnos este csinálta őket apuci.

Vanda
Gratula az esküvőhöz! Kép
Örülök, hogy jól vagytok és Máténak is jól érzi magát.

Tündi!
Végre sikerült megnéznem a képeket. Gyönyörűeket alkottál! Kép

Judyt!
Nagyon szépek az anyagok. Kép

Jófi!
Nagyon jók az eredmények, reméljük baba lesz belőle! Kép

Babus!
Jó hogy egy kicsit tudsz pihenni is, reméljük Kristófka hamar túl lesz ezen az időszakon. Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Babus!
Én nem csinálok ebből gondot, átírtam, ahogy Te számolod.Kép
Csak, hogy kötekedjek, aznap még nem lehet 1 napos, amikor megszüketett, csak másnap abban az időben, ah jól emlékszem 5.45-kor.Kép

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!

Ma nalunk egesz nap zuhogott a ho. En imadom, de azert nagy a szam, mert ha nincs kedvem nem mozdulok ki a lakasbol. Igy csak vasarolni mentem el.

Koszonom mindenkinek a kedves fogadtatast es a gratulaciokat!

Judyt, annyira szepek ezek az anyagok. Van valami specko helyed, ahol lelted oket vagy szerinted barhol lehet ilyet kapni?

Babus,
orlok, hogy legalabb az ejszakatok nyugis volt. Szegeny Kristofkanak biztos a pocakja faj. Azert probalj meg enni-inni, bar tudom, hogy konnyen beszelek egyelore.
Tenyleg nagy szerencsed volt ezzel a gatseb dologgal, biztosan ugyesen nyomtal. Persze az is lehet, hogy van kulonbseg a vagas nagysaga kozott, mert a baratnom szegeny 4 kg-os babat nyomott ki.

Vanda
vanda72
 
 


Vanda!
Sima méteráru boltban vettem.Igaz nem egy helyen, hanem szétnéztem egy párban.Kép

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Jó reggelt!

Ma én lennék az első?

Éva,
Mi a helyzet a menzivel?

Judyt,
Ugye ma mész dokihoz. Most már biztosan fogjátok látni milyen neműek a babók odabentKép

Stella,
Te is most mész dokihoz? Remélem hamarosan készülhetnek a fagyibabákKép

Móni

Kép
móni23
 
 


MóniKép
Igen, ma délre megyek a dokihoz, de rendesen be vagyok sz...-va!
Éjjel már rémálmaim voltak. Azt álmodtam, hogy a dokim nemet mondott az ehevi fagyibaba-projectre!
Borzasztó volt, de legalább felkészülök lélekben erre is!
DRukkoljatok, hogy minden rendben legyen!!!
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella Kép

Naná, hogy drukkolunk!!!
Mennyit fognak felolvasztani? Jól emlékszem, hogy 3x3 van lefagyasztva?

wish
 
 


Stella,
nagyon drukkolok!!Biztosan nem mond majd ilyet a doki.Már nagyon várnak Rád a fagyibabák!KépKép

Judyt,
már nagyon kíváncsi vagyok, milyen neműek a babák és hogy mi lesz majd a nevük Kép

Évi,
mensim megérkezett?Kép

Ma reggel (18.cn) a hőm már 36,9 volt...Kép

Jófi
jófi
 
 


Sziasztok!

Stella! Azok az álmok, amiket elmondunk nem vállnak valóra! Így a doki nem is mondhat nemet!!! Meg egyébként se!!! Nagyon szorítok Neked!!!

Mensi még sehol. Teljes a káosz. Mégcsak nem is érzem, h meg akarna jönni... 34. nap. És ne bizakodjon az ember... pedig sajna nem lehet bent senkiKép

Jófi! Kép Alakulnak a dolgok

Judyt! Nagyon kíváncsi vagyok én is h fiaid v lányaid vannak. Van vmilyen megérzésed?

Éva
évi79
 


Sziasztok!
Babus Kép
Örülö, hogy Kristfka nyugodtabb Kép

Stella Kép
Persze, hogy drukkolunk nagyon!
Küldök is projekt beindító +++++++++++++++++++++++++++++ energiákat Kép

Judyt Kép
Remélem ma látni fogjátok a két kis manócska nemét. Most már itt lenne az ideje. Beszéld meg velük, hogy mutassák meg mi van nekik Kép

Jófi Kép
Nagyon jó a hőd, csak így tovább Kép

Éva Kép
Minden rendben lesz, meglátod.
Küldjünk neked mensit?

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok!

Évi
Jó, hogy nem számítasz a babára Kép Nem tudhatjuk... Kép

Lányok
Tegnap nagyon ügyes voltam Kép Nagyon korán tudtam végezni a munkámmal (16.30), a párom eljött értem és még elcsíptük a rendelés végét Kép Úgyhogy voltam vérvételes papírért, ma reggel már vérvételen is Kép Péntek du. lesz kész az eredmény, de valószínüleg csak hétfőn reggel tudok majd menni érte. Megbeszéltük a dokimmal, hogy ha 500 alatt lesz a prolaktinom az már jó, de a teherbeeséshez jobb lenne lenyomni 250-re. Ha ennél nagyobb akkor szedem még a bromot, de 500 alatt szerintem már megintcsak nő az esély a babára Kép
És megkérdeztem tőle azt is, hogy tud-e Pécsen andrológiai magánrendelést, mert ha most jó a prolaktin meg akciózás ezerrel és mégsem leszek babás, akkor szeretnénk ezt a vizsgálatot. Azt mondta hogy akkor ad beutalót a Megyei kórházba a Dr. Török Attiláékhoz, és ők megcsinálják a vizsgálatot Kép Na, ez is lezsirozva.... már csak a párommal kéne megbeszélnem Kép Bár szerintem nem fog ellenkezni Kép

Stella
Minden szál a Törökhöz vezet Pécsen KépKépKép Azért bízom benne, hogy vele nem kell találkoznunk Kép
Nagyon drukkolok neked ma délben, ne aggódj, ha várni kell annak is meg kell legyen az oka, de reméljük nem kell újabb hónapot várni! Bízzál ebben!

Tündi
Vendég
 


SziasztokKép

Stella:
Drukkolok nagyon hogy a dokinál minden rendben legyenKép

Judyt: Hú izgulok hogy melyik "csapatot" fogjátok erősíteni lányt vagy a fiútKép

Tündi: NAgyon szépek a munkáidKép
Nekem a delfines tetszik a legjobbanKép

Babus: Remélem Kristóf ma nyugodt fiú lesz!!!

Nicol: Szép naagy pocid vanKép

Nálunk leesett megint a nagy hóKép
Annyira nem szeretem,na meg még
fogorvoshhoz is kell mennem ,már nem igazán
biromKép
Egyre fáradtabb vagyok,péntekre kérünk egy kis
drukkot mert akkor lesznek meeg az eredményeim!!!

Kép

Kép
edinka
 
 


Edina, Nicol
Köszi szépen, kedvesek vagytok! Úgy látom a delfinek nag sikert arattak Kép

Edina
Vigyázz magdra nagyon ebben a havas, csúszós időben! Fogorvos Kép Szegénykém! Péntekre drukk, minden rendben lesz az eredményeiddel!
Hogy bírod a diétát?

Tündi
Vendég
 


Stella
Nagyon drukkolunk!!!Kép

Tündi
Neked pedig az alacsony prolaktinhozKép

Judyt
Neked pedig ahhoz, hogy megmutassák a Manócskáid, hogy mi van a lábuk közöttKép
(Szerintem fiúkKép)

Éva
Nézd el nekem légyszi a tájékozatlanságomatKép, de miért nem lehet baba a dologban???Kép


Nálunk pedig csoda történtKép Kiderült, hogy éhes volt a kis lurkóm, azért pityergettKép
Dehát ki gondolta volna, hogy a 3 óránkénti 100-110gr kaja kevés neki? Meghát csak úgy hízik, pár gramm híján már 3 kiló, pedig a szülés utáni napra 2520gr-ra esett visszaKép Tehát alig 3 hét alatt majd' fél kilót szedett fel, ez azért nem semmiKép
De visszatérve a csodára, este újrakezdte a hisztit. Szopizott 100gr-ot, 1 óra múlva még 60gr-ot, de még mindig bömbizett. Már nem bírtam tovább, melegítettem neki a kölcsöntejcsiből, még 60gr-ot, és mind benyakalta. Hogy hová fért bele ennyi kaja, nem tudom, mindenesetre éjjeli fél 12-kor beájult és ma reggel 8-kor nekem kellett összekaparni az ágyikójából, hogy ugyanmár illene felébredni, merthát mióta alszik egy újszülött egyhuzamban 8 és fél órátKép (hozzátartozik a dologhoz, hogy már hajnali 3 óta ba voltam pánikolva, hogy mi van vele, miért nem ébred, fél óránként kiugrottam az ágyból és megnéztem jól van-e)
Aztán fél 9-re nagy nehezen magához térítettem és 170gr-ot(!!!) szopizottKépKépKép (mondjuk most volt éjszaka 8 órám tejcsit termelni, de ez kivételes helyzet volt, nappal majd 3-4 óra alatt nem tudok neki ennyit produkálni)
És most ismét alszikKép A kis éhenkórászKép Én meg a hajnali pánikhangulatom ellenére úgy kipihentem magam, hogy csak naKépMost pedig várjuk a védőnénitKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Stella!
Nagyon drukkolok neked, csak ezert jottem, hogy ezt elmondjam. Majd irj mi ujsag!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Tündi: HÁÁÁTTTKép
A diéta az elején nagyon rossz volt, de mikor kezdtem volna megszokni a "koplalást"
Bemenünk anyuékhoz és ott "vétkeztem"
nem eszek annyit mint előtte, de észre vettem hogy akkor is híztam amikor, nem ettem annyitKép
Szóval én ilyen vagyokokKép
De vigyázok az én drágámra!!!
Ja a párommal megyek fogorvoshoz kocsival , szinte az ajtóig kisérni fog nehogy elcsúszakKép)
Olyan édi ilyenkor ő vállalja a bevásárlást isKép

Kép

Kép
edinka
 
 


Babus Kép
Örülök, hogy kiderült miért sirdogált Kristófka!

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Jaaaaajjjj, egy nagyon fontos dolgot el is felejtettem! ne haragudjatok! Este sms-eztem Valival Kép
Azt írta, hogy még nincs netük, nem néztek utána, de lehet hogy nem is lesz, mert nagyon drága ott minden Kép Menzije még sehol, már várja, és ha nem jön meg, akkor 2 hét múlva irány a doki. Nem foglalkozik most annyit a projecttel, de ez az összevisszaság nagyon idegesíti, hogy nem akar beállni a ciklusa augusztus óta.
Írtam neki hogy Zsófi az új zebársunk, remélem, legközelebb már töb zebrásról írhatok neki Kép

Babus
Remélem nem fog már Kristófka pocija fájni. Miért baj az ha sokat tud egyben aludni? Ha éhes, úgyis felébred, nem? Kép

Tündi
Vendég
 


Babus
Persze, hogy alszik. Ennyi kaját feldolgozni sokáig tart. Kép Viszont, ha ennyit alszik egyszerre, legalább kipihenheted magad.

Stella
Megy a drukk. Remélem, engedélyezik a fagyibabákat. Kép

Judyt
Ha kiderül a babák neme, akkor a nevüket is elárulod?

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


Edinka!
Én is ma megyek fogdokihoz. Igaz csak kontrolra, de ez is idegesít, remélem nem talál semmi hibát. Szorítok neked is a fogorvoshoz. Kép

Babus!
Ez nagyszerű! Milyen sokat eszik. Kis vasgyúró lesz belőle. Kép

Stella!
Drukkolok a dokihoz! Kép

Judyt!
Már én is nagyon kiváncsi leszek a nemükre, neked mi a megérzésed?

Nicol

Kép
nicol
 
 


JudytKép
Ez tényleg nagyon izgi már nálatok.
Szerintem vegyes-páros lesz. De ez csak tippKép!
Mindjárt indulok a dokihoz és rendesen liftezik a gyomrom...
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella,
Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen és igent mondjon a fagyibabákra!!!!!!!!

Babus,
Örülök, hogy kiderült mi volt a gondKép

Éva,
Nem akarsz csinálni egy tesztet? Lehet, hogy valamit elnéztek az uh-nKép

Edinka,
A fogorvoshoz drukkolok!

Tündi,
Remélem rendben lesz a prolaktinod, és akkor jöhet a babóKép Csak prolaktint néznek?

Móni

Kép
móni23
 
 


Babus! UH szerint jan. 26-án egy 13mm-es, jan 28-án 3-4 10mm körüli, febr 3-án szintén ekkora tüszőim voltak. Ez sztem kevés Kép

Móni! Nem hiszem, de bárcsak Neked lenne igazad!

Várok, aztán majd meglássuk.

Éva
évi79
 


Móni
Igen, most csak a prolaktint kontrolláljuk. Szerintem már 500 alatt van, én 400 körülire tippelem, nagyon kiváncsi vagyok, hogy mennyire lehet esélyes ez a hónap Kép

Judyt, Stella
Megkaptátok a delfineket? Elég nyamvadt volt a freemail reggel, meg most is Kép

Stella
Mi van már azzal a dokival?????? Kép

Tündi
Vendég
 


Megjöttem a fogdokitólKép
Egyszerre 2 fogamat gyökérkezelteKép
Nem volt valami jó érzés még érzéstelenítővel sem!!!
De az a lényeg hogy túl vagyok rajta,Kép
Legközelebb egy hét mulva kell mennemKép

Stella:
Már én is kíváncsi vagyok hogy mit mondott a dokiKép

Kép

Kép
edinka
 
 


Edina
Gyökérkezelés brrrrr Kép Sokat kell még menned? Mármint ezeket a lyukakat még betömi, de azon kívül is mész?

Tündi
Vendég
 


Sziasztok!

Na, tegnap megvolt a nagy döntés, el is kezdtük a próbálkozástKép. Mondjuk a párom még mindig nagyon sokat dolgozik, késQn ér haza, ha más nem is, az azért elég fontos lenne a sikerhez, hogy Q itthon legyen.Kép

Babus!
Ezek a pici babák még nagyon gyorsan emésztenek, úgy tudom, azért esznek ennyit. Peti is rengeteget evett annak idején. Meg most is.Kép Olyan hatalmas étvágya van, reggeli és ebéd között simán lecsúszik egy kakaóscsiga, és nem megy az ebéd rovására, és az uzsit is igényli, a vacsorát pedig már alig várja.Kép Igazi fiú!

Drukk mindenkinek, akinek kell!

Timi
szabotimi
 
 


Timi Kép

Akkor hajra elore! Mindenkepp vard meg, hogy hazaerjen a ferjed! Kép Kép Kép

Megjartuk az UH-ot, sokkal okosabbak nem lettunk, mert kiderult hogy rossz helyre adott idopontot a csajszi... szoval 3 het mulva ujra megyunk. Azert gyors pillantast vetettek a cicakra, most 420 es 408 g-osak... Tobb parametert sajna nem tudok, mert nem adtak oda a leletet.
Az egyik cica meg mindig kislany, a masik most nem akarta megmutatni magat. Egyebkent is olyan aktivak voltak, hogy a doki csak nagy nehezen tudta lemerni oket. Kép Kép Kép

Edina Kép

Gratula a fogorvos tulelesehez! A nehezen mar tulvagy. Vegulis jobb 1xre ketto, mintha 2x kellett volna menned emiatt... nem?! Kép

Judy Kép

Mi volt nalatok? Mar megol a kivancsisag!

Gyöngyi

bgy
 
 


Timi Kép

Akkor hajra elore! Mindenkepp vard meg, hogy hazaerjen a ferjed! Kép Kép Kép

Megjartuk az UH-ot, sokkal okosabbak nem lettunk, mert kiderult hogy rossz helyre adott idopontot a csajszi... szoval 3 het mulva ujra megyunk. Azert gyors pillantast vetettek a cicakra, most 420 es 408 g-osak... Tobb parametert sajna nem tudok, mert nem adtak oda a leletet.
Az egyik cica meg mindig kislany, a masik most nem akarta megmutatni magat. Egyebkent is olyan aktivak voltak, hogy a doki csak nagy nehezen tudta lemerni oket. Kép Kép Kép

Edina Kép

Gratula a fogorvos tulelesehez! A nehezen mar tulvagy. Vegulis jobb 1xre ketto, mintha 2x kellett volna menned emiatt... nem?! Kép

Judyt Kép

Mi volt nalatok? Mar megol a kivancsisag!

Gyöngyi

bgy
 
 


upsz, bocsi 2x ment el... pedig csak egy -t akartam meg odabiggyeszteni...

bgy
 
 


Judyt,
már én is olyan nagyon kíváncsi vagyok!Kép

Stella,
mit mondott a doki?Remélem csupa jó hírrel jössz!

Jófi
jófi
 
 


Helló Lányok!
Végre végeztem a dokival.
Annyira tartottam attól, hogy nem-et mond az elképzeléseimre!!!
De szerencsére nem kötekedett. Kaptam Estrofem-et, jövő szerdán újra uh és valószínű, hogy hétfőn lesz a transzfer (ismét úgy, ahogy számoltam)!
Ha ezen túlleszek lehet, hogy elmegyek jósnak Kép! Főleg akkor, ha Judyt is jön a híreivel és az is bejön Kép!
Sajna a PCO még mindig megvan, de most nem törődünk ilyen csekélységekkel!
Szóval február 28 lesz a nagy nap! Remélem szerencsésebb lesz, mint a dec. 9 volt!

Most ezerrel kell méhnyálkát növeszteni, aztán jöhetnek a túlélők!
Végre beindulnak újra a dolgokKép

TündiKép
Köszi, sikerült elúszkálniuk idáig, nagyon szépek!

JudytKép
Már én is nagyon kiváncsi vagyokKép!

JuditKép
Amikor Pécsen jártok én feküdni fogok ezerrel, de az ajtó továbbra is nyitva lesz előttetekKépKépKép!!

Stella

Kép
stella9
 
 


Stella,
Ezek nagyon jó hírekKép
Most biztosan minden rendben lesz, itt mindannyian nagyon drukkolunk neked!!

Gyöngyi,
Szépen nődögélnek már a lányokKép Nem kaptál róluk képet?

Móni

Kép
móni23
 
 


Stella,
hurráá!!KépFebruár 28 már mindjárt itt van.Mennek addig is és akkor is majd az extradrukkok!!!Kép
jófi
 
 


Stella
Végre Kép Ennél jobb hírekkel most nem is jöhettél volna! Hát akor ezer és millió drukk a méhnyálkahártya növesztés miatt, és még több drukk a transzferhez!!!!!! Már nagyon várom veled együtt! Kép Örülök, hogy ilyen boldogság jön át a leveleden! Kép
Febr. 28 (még jó hogy nem szőkőév van és febr. 29 Kép)? Hát télleg egyszerre fogunk zebrásodni KépKépKépKép

Gyöngyi Kép
Még 3 hét?!?!?!??! Kép A lényeg hogy volt mozizás és jól vannak! Kép

Timi
Előre a babákért! Örlük, hoyg lehet neked is drukkolni újra! Kép

Tündi
Vendég
 


Stella Kép
Hurrá!
Akkor már csak 12 kell aludni. Nagyon szorítok Nektek Kép

Gyöngyi Kép
Na már mekkorák a babák Kép Örülök, hogy jól vagytok.

Judyt Kép
Hol vagy már a hírekkel? Már nagyon kiváncsi-fáncsi vagyok Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Lányok!
Sajnos mennem kell, így ma már nem tudom meg milyen neűek Judyt babái Kép
De reggel rohanok be és ez lesz az első dolgom Kép
Puszi Mindenkinek

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Gyöngyi Kép
Kergetőztek egymással? A másik lehet (persze ez nem kérdés, hogyne lehetne Kép) hogy fiú, a fiúk szégyenlősebbek Kép

Stella Kép
KépKépKépKépKép

wish
 
 


GYNEVAC GYNEVAC GYNEVAC GYNEVAC GYNEVAC GYNEVAC

Négy beültetés sikertelen. Gynevac és egy 16 hetes baba a pocakomban!

A honlapot megtaláljátok ha a keresőbe beütitek a GYNEVAC szót Sok sikert mindenkinek!
bubi2
 
 


Várakozó Asszonytársaim! Kép

Bubi2 történetét ajánlom figyelmetekbe a "ma megint megjött" topikban! Kép

Asszem a legtöbbünknek egy szava sem lehet, velem az élen! Kép

Tündi
Vendég
 


Wish Kép

Itthon a masik babat is kislanynak mondtak, de most nem akarta megmutatni magat... Kép

Stella Kép

Szuper hirek! Nagyon drukkolok! Kép

Móni Kép

Kepet sajna nem kaptunk, meg az adatokat se adtak oda... Kép Majd legkozelebb kerek egy sztarfotot! Kép

Bubi Kép

Gratula! Jo pocakososdast! Kép

Gyöngyi

bgy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?