Új privát üzeneted érkezett!

ElliKép
Konkrét tippem nincs, de lehet, h. érdemes lenne itt bogarásznod: http://www.csillagaszat.lap.hu/


Tüni
tüni
 
 


Manó
kösziKép
Azt jelenti? Én nemtom. Akkor aki ilyen szerkentyűt használ mind fiút szül?Kép Á, én nem hiszem, hogy meg lehetne jósolni, ahány horoszkópot/naptárt akármit néztem, nem mondanak egyformát.
Bár szerintem is fiú lesz, de félidőig még hadd ringassam magam abban a hitben, hogy meglesz apa öröme, jóóó?Kép

Tüni, ott már jártam, igaz nem néztem meg minden linket, de böngészek tovább, kösziKép
e
ellimami
 
 


Elli Kép
Én használtam, de sose lett páfrányos, oszt mégis fiam lett. Szóval gyanús KépKépKép

Kissé zilahy vagyok mostanában, sok a hasfájós ordítás Kép Holnaptól pedig vége az arany életnek, Apa visszamegy dolgozni. De ne rinyáljak, mert csak délutánonként, egyelőre legalábbis így tervezi. Hétfőtől meg jön a segítség.

Julis legfrissebb biológiai felfedezése a kistesóval kapcsolatban:
"Popókájából lóg egy kukac"
KépKépKép

Beu Kép
Mikor lesz (lenne) a műtét? Ne izgulj már annyira! Drukkolok!
Viszokai Beátát írom KépKépKép

Maci_2 Kép
Édes Roni-duma! Kép Nemakarokaludni ismerős Kép

Manócs Kép
Eddig azt hittem, Apacuka van legtöbbet távol tőlünk, de már látom, hogy nem ... de már csak pár nap, kitartást!
Körberajzolt Mini Kép ... Julcsit nem lehet, sosincs egy helyben ... fotózni is csak vakuval Kép

Mentem, pakolni kell, míg mindkét gaztevő alszik ...

Pussz
Kangi
kangi
 
 

 
 

Sziasztok nőcik!Kép

Ellikém,
micsoda szuper hírek!Kép Gratulálok!Kép
Babakocsis kérdésedhez: nálunk 2év2hó van, és már nem babakocsizott Malacom. Igaz, mindenhova autóval jártunk-járunk, pont emiatt.

Manó,
nekem páfrányos csajom van.Kép Biztos hogy igaziKép. Tegnap táskaszemlét tartott, 18 db-ot számláltam össze hirtelenjében... kb. hasonló számú kalappal rendelkezik. Továbbá olyan szöveggel, hogy lehidalok tőleKép.

Tündér,
vizsgáidhoz gratuKép,
nagyidKépKépKépKép, sok erőt kívánok!

Na megyek, hisztérikám már hangol.

pusz mindenkinek!Kép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

Voltunk sielni szombaton Donovalyban,hatalmas hóesésben,szuper volt,de elegem lett a télből. Úgy hogy jöhet a TAVASZ!!!!!!!!!(főleg hogy ma milyen gyönyörű nap volt)

Elli!
Marci nekem is "páfrányos" Kép)))))
Gyertek el holnap,hát ha a társaság miatt elfelejtődik a hányingerKépKépKépkicsit kikapcsol!!!!!!!!!

Tényleg Lányok, hány órára menjünk? Mert Manócs irta hogy egész nap ok,de azért jó lenne találkozni is Kép

????????????????????????????????????????????


Mariann
mariannmarci
 
 


Elli,

Bar azt nem tudom Jucus pafranyos-e, de o sem engedett kavet inni tehesseg alatt, mig Matyival siman ittamKép

Kangi,
Julcsi szovegeKép

Maci,
nalunk is hiszti es tagadas van kaki ugyben,csak nalunk igy hangzik:
"Matyi kakilt"KépKépKép

Leptem dolgozni,

Angi
angela2
 
 


Elli!

Én nem tudomKép csak azt gondoltam hogy peteéréskor lesz páfrányos, már ha ilyen elven működik és állítólag ha épp aznap lesz akkor fiú, előtte utána lány. persze nagyobb százalékkal, nem 100%-osanKép

Egyébként én Emmával teljesen panaszmentes voltam, nem volt hányinger. Bármit ehettem ihattam.

Zulu!

Szöveg és eredeti csaj az nálunk is vanKép És már olyan rafinált hogy egy 5 éves megirigyelhetné, úgy de úgy tud kavarniKép mÉs konkrét elképzelése van hogy mit vesz fel és mit nem. A napokbana c&a ban meglátott egy méregdrága pónis pulcsit, pediga legfelső polcon volt. Közölte hogy Emma pulcsija és semmivel nem lehetett eltántorítani. Az addig kiválasztottakat visszapakolta, mondta hogy az nem tetszik. és még sorolhatnámKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Kangi,
Julcsi felfedezéseKépKépKép

Angi,
Kaki letagadásKép

Manó,
Igazi nőci EmmaKép

Mi van, sehol senki így estefelé?

Toffi,
Küldtem mailt.

Manócs, (Mariann, Toffi,)
Mégis kocsival megyünk.

Maci_2
maci_2
 
 


MariannKép

Mi Arival 1/2 11 fele érünk Manócsékhoz a tervek szerint.

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok!

Lanyok
Kaki temaban senki tobbet? Kép

Urszila
Nem eroltetik a bilit tuti...majd megprobalok en is meg utana vadaszni. Nagy fiadnak meg nem is gratulaltam a szupi eredmenyhez!!! Kép Ugyes!!! Kép

Jo talit holnapra Nektek! Kép

Jo ejt!
Norka
U.I. Dicsereteket koszonjuk Kép
norkini
 
 


DorkiKép
ment mail!

BeuKép
gyertek!!!
10től 6 ig tart a dolog, bármikor jöhettek!

MaciKép
de attól még maradhattok 6ig!Kép

A táblában jó a teliszám!!!!!!

ElliKép
Ha esetleg feldobódnál 20 mami, 20 gyerektől, és meggondolnád magad, várunk szeretettelKépKép

Na csók, léptem aludni, a kiképzés keménynek bizonyul holnapKépKépKépKép

Manócs ( aki már csak 5öt alszik és megpuszilhatja apájátKép )
manócs
 
 


Sziasztok!

Bár nem műtöttek meg(KépKépKép), mégsem megyünk. Családilag köhögünk, mint valami 70-es egész életében dohányzó kocsmatöltelékek.Kép Inkább nem boldogítunk benneteket.
Jó mulatást!
Beu
beu
 
 


Konnycsatorna-dugulasra, ha meg erint valakit: anyatej, minden szoptataskor a szembe. Ha par het alatt nem segit, akkor akarcsak a koldokre, erre is Siliceat ir egy nagyon okos konyv. Sajna a potencialt nem tudtam kideriteni, de valoszinuleg alacsony. A Silicea lassan hato szer, nem aznap kell varni a csodat. Tehat erdemes minel gyorsabban elkezdeni! Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!

Nincs sok időm visszaolvasni, így bocs, ha nem tudok mindenre reagálni.

Hiszti kezelő módszerek nagyon tetszettek, pláne a közértes. ehhez azért egy olyan anyuka kell, aki ezt meg meri tenni, de tényleg klassz. Még biztos fel kell használnom belőlük valamelyiket. Nagy csoda lenne, ha Domcsi nem lenne hisztis.

Domcsi sajnos nincs jól. A váladék a torkára megy, így aztán úgy tud köhögni, mint aki hányni fog. Nagyon hamar elfárad, búj belém, nyűgös. De nem kell szedni gyógyszert, csak köptetőt.

Dorkának ma van a farsang. Végül csipkerózsika lett. Szép nagyon.

A télből már nekem is nagyon elegem van. Mikor jön a tavasz?

DorkiKép
Üdv közöttünkKép Nagyon édi a lányodKép

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Helló Lányok!

Gondolom most nagyban taliztok ezért nem is húzom hosszúra!

Köszi a hozzászólásokat a hánytatás ügyében, egyelöre még mindennap csinálja, legalább egyszer remélem tényleg elmúlik nemsokára.

Csak nagyjából tudtam átfutni a történéseket, nem sokat tudok jönni mostanság. Ilang is izgö-mozgó csajszi lett nagyon, mondjuk nem mintha eddig nem lett volna az, de msot vhogy nagyon belehúzott...

Andi!
Tényleg Daninak javult vmelyest az étvágya? Ilang is szokta a kajálás közben ledugdosni az ujját, kész is vagyok töle...

Leszter!
Köszi a "gyanúsítást", de nem számoltam el tényleg az voltKép Amúgy nálunk még egy darabig nem aktuel a dolog, suli, pénz, stb.
Hogy boldogulsz a 2 manókával? Amit írtál a csipöszürésröl, hát a zsebemben kinyílt a bicska.

Ari!
Motorozós Bori édes és jó a rucijaKép

Nelli!
Jobbulást Domcsinak!

Beu!
Kollektív jobbulást nektek!

Zulu!
Köszi az együttérzéstKép legközelebb egy fotót pls. a kalapot, táskát próbáló Macáról!Kép Ténleg Malac teljesen beszokott az oviba? Házépítés hogy halad? Vagy ne is kérdezzem?

Mariann!
Ilyenkor mikor síelni mentek viszitek magatokkal a Marcit is? Ha van képed dobhatnál fel párat!Kép

Kangi!
Ez a "popókájából lóg egy kukac" nagyon csúcs! Jót nevettemKép

Elli!
A névkérésben, ha majd oda juttok, tudok segíteni, az Ilang-gal mi már végigcsináltuk. Úgyhogy ha aktuális lesz, szóljálKép Mi ez a páfrányos-mohás izé?????Kép

Maci!
Roni, hamar önállósítja magát, nem?Kép Mármint vesz magának ruditKép ElhessegetésKép

Angi!
Ágyból kimászás, ismerös. Ilang nemes egyszerüséggel, kiszedte a rácsokat grasszált a házban.... képzelheted a feelinget mikor megjelent az ágyvégében, kicsit ledermedtünkKép

Dorki!
Üdv itt (is)Kép Még mindig tündéri a kiscsajodKép

Norka!
Zacskós JáziKép

Urszila!
Fiad felvételijeKép Mikor derül ki, hogy felvették-e?

Lányok egyenlöre ennyire futotta. (mégsem lett rövidKép) Most menek a dolgomra, ugyanis elaldut a kis tájfunkám (Zulu után szabadonKép)

Tényleg Nadine-ról tud vki vmit?

Pussz,
Tündér
tündér
 
 


Tündér
Még vagyok, itt a gépnél csak ritkán, de még egyben, ma megyek orvoshoz... de ez már a nagyon sokadik hét. Elegem van a terhességből... Remélem nem a nővére példáját követi a +15 nappal...

Na megyek is míg az én kis hisztikém alszik.

Nadine 39+1

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Köszi Nadine, hogy bejelentkeztél!Kép
Amúgy küldesz vkinek sms-t ha megszületik a picúr?

Tüni!
Sajnálom ezt a költözés dolgot, de legalább tényleg idöben szólt a tulajKép

Balra el,

Tündér
tündér
 
 


Sziasztok,

na mi már hazaugrottunk Manócséktól. Rengeteg anyóca és babóca volt ,van náluk. Kép

Sok a számomra ismeretlen más topicból jött anyuka.

Tőlünk, ott volt,van: Réka,Maci,Ari,Urszila, Bogár,Miszike,Mariann és mi. Remélem nem hagytam ki senkit ,azt hiszem nem, csak ennyien voltunk.

Elli,
macinak odaadtam a bodyt. Kép

Maci,
kösziiii még1szer a közvetitést!!!! Kép

Lányom horpaszt mióta hazaértünk én meg azt hiszem követem a példáját. Kép

képeket nem csináltam,de Maci és Ari sűrűn kattogtatott. képeket kérünk!!!!! Kép

jaj Manócs,
köszi a fedél biztositását a fejünk fölött. Palacsinta valami fenomenális volt. Kép Ki csinálta Te és mikor ha szabad kérdeznem, hajnalban?!?!? Kép
Viszont du. már nem fogunk tudni visszamenni, postára, patikába (csak popsikrém és társai recept kiváltása lesz.... nem vagyunk betegek), ...kell mennem ha a ded felkelt....ezt el is felejtettem.

pussz
Évi és Petra
Évi24
 
 


Sziasztok,
visszaertunk a Bukkbol, bar ne mentunk volna...Kép

A gyerekek, apjuk hulyesegenek koszonhetoen, taknyosabbak, mint voltak, ennek koszonhetoen Apjukkal mosolyszunet van (marmint koztem es kozte), en a nyugos gyerekektol es a faradtsagtol depis lettem (de nagyon Kép meg eletemben nem voltak olyan szornyu gondolataim, mint most...)
A kirandulas alatt egyedul NAndi durmolt az uj kenguruban, a csaladunk tovabbi 3 tagja meg orditott...Kép

A hely klassz volt, az idojaras is szep, csak nem kellett volna elmennunk. Kép

Bocs, de tobbre nem futja. Kép

Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok!

hat errol a talirol lemaradtam, teljesen el vagyok en tevedve, azt hittem, meg csak egy het mulva lesz. Kar Kép

Rovid helyzetjelentesre futja: Violam tovabbra is jo kislany es szerencsere egeszseges is Kép sajnos ezt magamrol nem mondhatom el Kép mult heten elkaptam valami torokfajos-lazas vacaksagot, aztan napokig nem tudta eldonteni, kitorjon-e rajtam teljesen vagy ne... annyira sajnaltam szegeny gyereket, de nem birtam vele kimaszni a minuszokba, max a kertig jutottunk el.
Aztan elmult, de nem tudom, ennek folyomanyakent vagy mert hozzanyultunk a lakasban bizonyos igen regi porfeszkekhez, lenyeg az, hogy kiujult az allergias asztmam Kép Kép az pedig nalam igen ronda tud lenni, szal azota takaritunk mint orult, kaptunk kolcson legszurot, nappal jobb is, de sajnos reggel most is arra ebredtem, hogy menni kene oxigent vadaszni.
Hogy mindez meg szebb legyen, kijott az aranyerem (bocsi) Kép szuper, az allergia miatt jobb lenne kimenni, de valahogy megsincs rohangalhatnekom...

Kozben cikket irok, verses musort csinalunk, kartyaverseny... hetvegen anyamekhoz megyunk Miskolcra, kellene csinalnom valami potajit, mert szulinapjuk volt...

Kozben hisztisek vagyunk az emberrel, mert kozeleg a PhD hatarideje, es meg csomo inteznivaloja van... multkor vettem a Terebessben ket kis "hazisarkanyt", hogy ha raplizni kezdunk, inkabb vegyuk elo azokat es jatsszuk le veluk Kép

Egyszer beneztem:
Elli,
gratu-gratu Kép Kép Kép (ugye szabad?)
olvastam a matekpeldat, tok jo volt, akkor azert nem irtam, h ne lojem le a poent Kép

Az utso sorokat mar egy most ebredt, vegtelenul kocos lennyel az olemben irom, ugyhogy el kell koszonjek... Elszantam magam, kiviszem szankozni, legfeljebb neha erdekes arcot vagok...

Csak jokat! Kép
Kaska
kaska
 
 


Mi is hazaértünkKép Köszi Manócs, szupi volt, nagyon jól éreztük magunkatKép

A sok betegnek jobbulást!

Miszike Bekijének,
Boldog születésnapot!Kép

Gombóc,
Szegénykém, akkor ez most nem jött össze.
Depi pedig hess, de gyorsan!

Kaska,
Jó hogy előkerültélKép
AsztmaKép
Nagyon aktív vagyKép

Évi,
SzívesenKép
Norkáék maradtak le a listáról, lehet hogy hamarabb elmentetek.

Elli,
Majd egyeztetünk, hogy hol és mikor adjam ét a szállítmánytKép

Csajok képek is lesznek (nem most, mert Roni mellett még ezt is nehéz volt leírni), még kicsinyíteni kell.

Maci_2
maci_2
 
 


GombócKép
Huh, de nagyon depis vagy, ténylegKép Én megértem, mi az. Most már nem tudsz mit csinálni, azért békülj ki a pároddal.

Bekinek nagyon boldog szülinapotKép

NadineKép
Milyen izgi, nemsokára meglesz a babádKép

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Gombóc!
Juj, ez rosszul hangzik!Kép Ne legyenek sötét gondolataid!Kép A gyerekek meggyógyulnak hamar és a te kedved is jobb lesz hidd el! Meg jön mostmár egyszer csak a tavasz is!Kép

Kaska!
Neked mielöbbi jobbulást kívánok! Tehetnél fel képet Vilcsiröl biztos tündéri lehet, föleg kócosanKép Apa phd-jához meg kitartást!

Miszike!
Bekinek én is boldog szülinapot kívánok!Kép Tényleg pocilakó, dokiváltás, mi van veled/veletek? Apacukával minden okés? Mikor lesz eredmény a bácsis-ütközéssel kapcsolatban?

Maci!
Aztán várjuk ám azokat a fotókat, föleg akik lemaradtakKép

Andi!
Most jutott eszembe, hogy a héten nem jutunk már talán a jövöhéten. Melyik nap mennek egyébként M-ék?

Na mostmár aztán eldugulok mert velem van tele topic..

Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk mi is, ma Marcinak van egy kis pocakbaja, de nem veszes. Ha belegondolok, Petraval nehezebbek voltak a delutanok, mindig szinte menekultunk setalni, annyira nyugos volt, csak a babakocsiban nyugodott meg. Marcinak meg csak neha vannak ilyen napjai, es ez sem olyan veszes.

Visszaterve a csiposzuresre, illetve a dokira: igy visszagondolva, es visszaolvasva, amit irtam, meg en is alig hiszem el, hogy ez tortent. Es foleg, hogy szo nelkul hagytam. De annyira abszurd volt az egesz! Ha nem velem tortent volna mindez, csak itt olvastam volna a sztorit, valszeg az is felmerult volna bennem, hogy ehhez azert eleg balfeknek kell lenni, hogy valakivel ezt csak ugy meg lehessen csinalni. De megis igy tortent. Valszeg balfek vagyok.Kép

Elli,
En meg nem is gratulaltam!Kép Persze igazi nagy gratula majd kb. 7-8 honap mulva, de azert egy picit mar most is!Kép En is Petraval jobban hanyingerkedtem, mint Marcival! Drukk!!!!Kép

Gomboc,
Mi a baj? Drukk, hogy a gyerkocok surgosen meggyogyuljanak, es hogy minel elobb legyen erod kilabalni a depibol!Kép

Jajj, meg egy csomot akartam irni, de Petra is felebredt. Ugyhogy ennyi. Puszi:

Leszter
leszter
 
 


Sziasztok!

Tali szupi volt koszi Manocs! meg a csempet is!

Elveszett rendszamunk is megkerult Kép

Kepek fellelhetosegerol kuldok mailt!

Gomboc jobbulast Nektek!

Leszter nem vagy balfek!

Miszike Bekinek boldog szulinapot!

Ari
ari
 
 


Beki!
Boldog szülinapot!!
Kép
Beu+Lőrinc
beu
 
 


Ari,
Megneztem a kepeket, klasszak! El is bogtem magam kicsit, eszembe jutott, hogy nemreg meg egymas melle lefektettuk oket a foldre, es vigyorogva rugkapaltak, amig mi nyugodtan(!) fotoztuk oket! Hamarosan a ballagasi kepeket tesszuk majd a friss babakba!

Leszter,
Alig nehany het telt el Marci szuletese ota, meg teljesen mas hormonalis- es lelkiallapotban vagy. Elfogadobb, belenyugvobb, sebezhetobb. Tok normalis. Raadasul az ember lanya leginkabb a gyerekenek nem akar rosszat, amikor csendben marad, es nyel. Janos Korhazas elmenyem van hasonloan kedves, vagy talan meg ilyenebb!
De esetleg az Orvosi Kamaranal, vagy mittomenhol erdemes lenne mozgatni a koveket, mert valahogy ugy erzem, ez egyre turhetetlenebb!!!
Amugy meg csoda, hogy neked nem lett valami bajod ezaltal, pl. egy mellgyuszi. Ilyen esetek siman elohozhatjak! Minden esetre egyaltalan nem te tehetsz rola! Maskor vigyel diktafont a zsebedben! Kép

Norka,
Ezerszer akartam mar irni, huuu, de jo az ajandek! Micsoda rokonok!!!! Kép

Miszike,
Bekinek sokat, boldogot! Kép Kép Kép

Mai kedvencem Mikitol- a feher csokira:
"Adjal meg abbol a sajtbol!"

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Ari, Zsuzsi,
Koszi!Kép Zsuzsi, mi volt az a bizonyos "elmeny"?

Miszike,
Boldog szulinapot Bekinek!Kép

L.
leszter
 
 


Miszike Kép
Bekinek boldog szülinapot!

Kangi, a Félkarú
kangi
 
 


Miszike
Bekinek mi is boldog szülinapot kívánunk KépKép

Andi, a Depis és Dani, a Hisztis
psandi
 
 


Nadine,
Drukk, hogy ne várasson magára sokat a babócaKép

Ari,
Én nem kaptam még mail, hol nézhetem meg a képeket?

Zsuzsi,
SajtKép

PsAndi,
Te is depis, na ne már!!!!

Maci_2
maci_2
 
 


És akkor néhány kép a taliról.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

A szülinapos:
Kép

Maci_2
maci_2
 
 


Lányok,
Teljesen megváltozott a kep.tar (régen jártam ott). Hogy tudok új albumot létrehozni? Vagy ne ide töltsem fel a képeket?

Miszike,
Elküldjem a képeket (Bekiről)? Hány MB-ot tudsz fogadni 1 levélben?

Maci_2
maci_2
 
 


Sziazstok csak egy gyors bekukk:

Manócs!

Nagyon szépen köszönjük a lehetőséget, türelmet, finom palacsintát, bablevest, pufikat, zsíroskenyeret... Nagyon jól éreztük Magunkat. Remélem nem lett nagy felfordulás és mégegyszer ezer bocs a kettétépett babarajzért.

Most csak ennyi voltam, tökre kivagyok, mert amíg Manócséknál voltunk betörtek az alattunk lakóhoz. Ez idáig engem nem zavarna, csak apukámat, aki korábban érkezett ide hozzánk, mint én és az ajtónkban várakozott ránk, meggyanúsította az ürge és itt üvöltözött vele, hogy adja vissza neki a videóját, meg a cuccait, sőt még az akkor kiérkező rendőröket is ráuszította és szegényt itt vallatták vagy egy órán keresztül. Annyira bánt a dolog.

Na megyek, az a legjobb, ha alszom egy jót!

Réka
muki
 
 


sziasztok,
ha megengeditek, én is bejelentkezem ide Kép
ma voltunk Manócsnál a talin, egy másik topikból "származom".
van egy 17 hós lányom, Liza. első gyermek. olvasom, hogy többeteknél nagyobb a család.

Maci, köszi a képeket Kép

Manócs még biztosan a "romokat takarítja". csatlakozom én is: köszönjük szépen a lehetőséget!

egyelőre ennyi, olvasgatok, ismerekedek.

panu
panu
 
 


Ari,
Szupi képekKép Mentettem is néhányat Roniról.

Réka,
SzomszédKép Nem csodálom hogy kivagy.

Panu,
Üdv ittKép

Maci_2
maci_2
 
 


Beki,

itt is boldog szülinapot Bekinek!!! Kép

Maci,
ha lenne olyan kép ,amin Petra is rajta van ,megtennéd, hogy elküldöd. köszi. Kép

Norka,
mikor érkeztetek? ,mi 13-kor mentünk el.Sajnálom, hogy nem találkoztunk. szép nagy pocoid van már neked is. Kép

Évi
Évi24
 
 


Sziasztok!

Leszter, en is hallgattam amikor a mar jaros ortopediai vizsgalaton voltunk 2 re volt idopontunk , doki bacsi 3-kor megerkezett gyorsan behivtak egyszerre 8 !! gyereket negynek volt hely ahol le lehetett vetkoztetni, Borit az olemben vetkoztettem amikor lekerult rola a ruha elszaladt majd visszajott. Kivartuk a sorunkat eloszor a piciket nezte a vizsgalo agyon , sorra kerultunk mi is akkor megkerdezte mire varunk meg, latta a lanyt amikor elfutott nincs semmi baja. Olemben bepelusoltam, kozben egy 13-14 eves lanyt aki gerinc ferdulese miatt jott eves kontrolra lecseszett, hogy miert nem vetkozott le. Csak 3 apuka volt a picikkel. En sem szoltam semmit csak gyorsan elmentem.

Reka ezt rossz volt olvasni Kép A betoro ott varja a tulajt a lepcsohazban KépKépKép

Panu udv itt, ha kuldesz email cimet a profilomban levo cimre, akkor elkuldom hol vannak a kepeink.
Ari
ari
 
 


MiszikeKép

Bekinek nagyon boldog szülinapot!Kép

Tüni
tüni
 
 


Sziasztok!


Mi ejszakai baglyok lettunk Manocseknal Kép most ertunk haza...De nagggyon jo volt!

Manocs draga!
Koszi ezerrel! Szupi jol ereztuk magunkat.Jazi azota is Lilit emlegette(mar amig ebren volt Kép ) Kép

Evi
f2 korul erkeztunk...En is sajnalom!Este meg az utcatokban szankoztunk Kép



Jo ejt...most csak ennyi
Norka
norkini
 
 


De lokott vagyok!

Miszike
Bekinek nagyon Boldog Szulinapot! Mekkora bulit szerveztetek Neki!!! Kép Kép
Norka
norkini
 
 


Hali,
jó, h jöttetek, kérek még képet!!!!!!!!

Ari, MaciKép
Nagyon jók lettek a képek!

NorkaKép
Örülök, h hazaértetek, de azért nem aggódtam, végül is szalonna, kenyér volt a tarisznyábanKépKépKépKép

PanuKép
Na de itt ám ezerrel kell olvasni, h le ne maradjKép


Puszka:

Manócs
manócs
 
 


Sziasztok!

Manócs!
Nagyon köszönjük a bulit!!!Nagyon jól éreztük magunkat,és Marci azóta is azt mondogatja ha megkérdezem hogy hol voltuk ma?:hogy Lill!KépKépKép

Lányok!
Jó volt találkozni VELETEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Remélem valahogy tudok időt szakitani a netre.


Réka!
Ez tényleg gáz!,szegény Apukád!

Maci,Ari!
Köszi a képeket!KépKépKépKép

Marcit lefektettük aztán eltakaritottuk a havat. Hát nem semmi mennyiség esett le ilyen rövid idő alatt! TAVASZT AKAROK!!!!!!!!!!!!!!KépKépKép Miért nem lehetett ez a hó Karácsonykor?BBRRRRRR


Jóéjt!

Mariann&Marci
mariannmarci
 
 


Norka,

hi-hi,miért nem csöngettetek be? Bár nem tudom épp akkor itthon voltunk-e??!?!?!? Kép

Ari,
légyszi nekem is dobj egy email a képek elérhetőségéről. köszi. .)

Csajok idenézzetek mit épitett apa Petrának. Nemrég végzett. Kép

Kép

pussz
Évi
Évi24
 
 


MariannKép
Tök ari a zsiráfos zokni, itt irígykedtek a csajok ráKépKépKép
És tényleg gyere többet!!!

RékaKép
Remélem, ha a szomszéd a padlón csúszva kér majd bocsánatot, rávágod az ajtót!!!!


Na megyek aludni, már csak 4et kell, és talizok apávalKépKépKép

Manócs
manócs
 
 


ÉviKép
Küldd át apát, nekünk is csináljon!!!!!Kép
manócs
 
 


Evi!

Hova kuldjem? a profilodban levo cimrol visszajott Kép

Ari
ari
 
 


Miszike,
Isten eltesse Bekit! Kép Sok boldogsagot kivanok a nagylanynak! Kép
Kép

Kaska
kaska
 
 


ManócsKép köszönjük a talit, minden nagyon jó volt, nagyon meg vagyunk elégedveKép Palacsintatorta nagyon fini voltKép

MiszikeKép annyira sajnálom, hogy nem esett le, hogy ma van Beki szülinapja!Kép és nem rendeztünk neki a talin ünnepséget.
Boldog születésnapot BekinekKép
Kép

Urszila
urszila
 
 


ManócsKép köszönjük a talit, minden nagyon jó volt, mindennel meg vagyunk elégedveKép Palacsintatorta nagyon fini voltKép

AriKép kösz a képeketKép

MiszikeKép annyira sajnálom, hogy nem esett le, hogy ma van Beki szülinapja!Kép és nem rendeztünk neki a talin ünnepséget.
Boldog születésnapot BekinekKép
Kép

Urszila
urszila
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?