Új privát üzeneted érkezett!

Lányok!
Sajnos most nem tudok írni, mert délben indulunk Bp.-re és majd csak vasárnap tudok újra jönni.
Addig is mindenkinek minden jót, és kellemes hétvégét kívánok.Kép

Puszi mindenkinek:

Judyt+2 manócska

Judyt
KépKép
judyt
 
 



Gyorsan dobok még egy táblát:

Kép
Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


SziasztokKép
Babus!!!
Írhatok majd emailt????
Nem zavarnálak vele,csak szertnék valamit kérdezni tőledKép
Mindenkinek kellemes hétvégét kívánok

Kép

Kép
edinka
 
 

 
 

Sziasztok!

Csoda történt, kb. 1,5 órája lett jó a net, ADSL szolgáltatás halott votl tegnap reggel óta Kép

Babus
Te minta anyuka vagy, kismamaként is az voltál Kép Kristóf meg minta gyerek Kép Én is ilyet szeretnék Kép Örülök, hogy jól vagy, varratok se fájnak meg semmi, ez kész csoda Kép Nagyon édi ez a kép apukával Kép Ja, én is 2750 g-mal születtem Kép

Wish
Köszi, hoyg szóltál az érdekemben is néhány jó szót Kép Te valami kém vagy? Tudod a menzi-központ számát, Jónásékkal is jóba vagy ... Kép Amúgy örülök, hogy kész a lapozás, kellemes takarítást utána, ennyi munka után akár még kikapcsolódás is lehet a takarítás, nem? Kép

Judit
Én is azt tudom csak írni, mint Stella, hogy fontosabb az hogy veletek minden oké legyen, és te megnyugodjál, minthogy találkozzunk csak mert megígérted aztán még a végén itt rosszul lennél nekünk. Pihenjél csak, próbálj meg nem aggódni, tudom hogy nagyon lelkiismerets vagy, de ne csinálj gondot abból, hogy nem tudunk találkozni hétfőn. MAjd másik hétfőn találkozunk, hiszen minden héten van 1 Kép

Judyt
Ti már lassan Pesten lesztek, jó vásárlást, és jó hétvégét! Kép

Jófi
Drukkolok a HSG-hez hétfőn!!!!!!!!!!

Évi79
Nagyon sajnálom, hogy mégsem nőttek meg azok a tüszők. Ha mész dokihoz, faggasd ki jól a lehetőségekről! Hármasfogat marajunk amíg nem nagy a különbség a napjaink között, hiszen úgy van értelme Kép

Majcsi, Dorka
SAjnálom, hogy nektek is megjött! Kép Reméljük, utoljára! Kép

Gyöngyi
Én még nem tudtam megnézni a pocikádat, de nem adom fel! Kép

Mint Stella írta, oké minden, hőm fent, na csúnya is lenne, ha 22. napon leesne Kép Tüszőrepi után fájt a pocim lent, aztán 1-2 nap szünet, és most megint fáj folyamatosan. Dehát ez még nem jelent semmit Kép 8 nap múlva szeretném begyűjteni a megérzéseket Kép Akár jó akár nem Kép Egy jó már van Kép
Amúgy minden nap legalább 1-szer megsimizem a pocim, és kérem a Törpét, hoyg kapaszkodjon nagyon erősen, simuljon a mami pocijába :9

Judyt
Ez már az amikor hiszek benne egy picit? Kép

Tündi
Vendég
 


Sziasztok !

Eddig én még csak olvasgató voltam itt, most viszont lenne egy kérdésem, ha nem veszitek tolakodásnak. Férjemmel december óta próbálkozunk baba ügyben, most kezdődik a 3. hónap. Szerdán volt a mensim utolsó napja és "teszteltem" egyet a PG/53-al és fura módon páfrányos volt és tegnap is. Szerintetek ez lehetséges, vagy mi lehet a háttérbe?

Kép
Kép
lamika
 
 


Itt vagyok ám!!!
Ma wellness-napot tartottamKép Hajat festettünk(apuci csinálta), már 9 hónapja nem volt befestve, szőrtelenítettem (végre beláttam a pocim alá és elértem a lábam is), meg hasonlókKép Egészen újjászülettemKép

A srácunkba most próbál apuci lelket önteni, merthogy már 12 óra óta alszik, de hihetetlen mélyen. Már majdnem 6 órájaKép Ilyen hiperjó gyereket nem hordott még hátán a földKép
Én meg a legráérősebb anyuka vagyokKép

Na, úgy látom kezd gügyörészni... Végre!!! Megyünk pancsizniKép


Edina, írj nyugodtan, bármikor!!!Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!
Hogy fogadta Dolfika az új lakót? Én már előre félek hogy mit fog a két kiskutyám szólni ha meglesz a babó. Így is iszonyatosan féltékenyek egymásra is. Kép Jó pancsizást és szép estét. Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Nicol
Sajnos keveset van nálunk DolfikaKép
Apuci és a szüleim szövetkeztek ellenemKép, és a kutyus azóta anyukáméknál van. Nagyon kibuktam ezen, miután hazaértünk a kórházból és szembesültem ezzel. Volt is ebből jó pár vitánk, de apuci hajthatatlan, ő sosem rajongott igazán a kutyusomért, de eddig megtűrte. Most viszont azt mondja, hogy egy kutya és egy kisbaba nem fér meg egy helyen. Ami szerintem óriási hülyeség!
Bár ma éjszakára kikunyiztam, hogy itt aludhasson Dolfika, de holnap mennie kell vissza anyukámékhoz. Sétáltatni mondjuk átmegyek érte, de haza már nem hozom.
Sokat pityeregtem ez miatt, nem értem, kinek árt azzal a kutyusom, ha itt van, hisz semmi extrát nem csinál, csak lustizik a helyén. És 12 évig volt a kutyám, jóban-rosszban, én meg dobjam el magamtól csak úgy pikk-pakk? Hát nálam ez nem így működik.
Természetesen Kristóf az első, de a kutyám mindig az én kutyám marad, és senkinek sincs joga elszakítani tőlem. Talán ettől a sok idegeskedéstől csökkent a tejcsim is. Nekem, aki eleinte egy tejcsárda volt, mostanra meg alig elég a tejcsi Kristófnak. Most is itt pityergett a srác, de az esti 100gr tejcsi után, 2 óra múltán 70gr-nál több tejcsim egyszerűen nincs. Az én tejcsikészletem is véges.
Pedig olyan jól indult, még fejni is tudtam eleinte, apucival vetettem is tejgyűjtő zacsit lefagyasztani, erre ma estére alig van tejcsim.
De ebben tuti közrejátszik a kutyusom miatti idegeskedés is, de ez persze itt nálunk senkit se érdekel.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Tegnap megvolt az első hisztink. Este 8-tól hajnali 2-ig tartott. teljesen kikészültem. Már mindent bevetettünk, babusgatás, szopiztatás, cumizás, közénk vettük az ágyba. semmi se volt jó. Végül hajnali 2-kor még egyszer megszopiztattam, már alig volt tejcsi, mindkét cicit bevetettük, és utána végre kidőlt. Meg én is. hát ezt is túléltük. Remélem ez csak egyszeri alkalom volt.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Jó reggeltKép
Meg vettük Viktóriának a babakocsit,meg a kiságyba a Baldachin szettetKép)
jaj már nem birok magammal már tologattam a babakocsit a szobábanKép
"Szerencse" hogy a baldachint még nem tudom fel tennia kiságyra mert az még nincs össze állítvaKép
Tuti folyton a kiságy mellett állnákKép
Kép
Teszek majd fel képet a baba kocsiról akit érdekel az megtalálja a albumombanKép
Babus: Ma képet nem is kapunk!!!!

Kép

Kép
edinka
 
 


Edina
Nem sikerült most feltennem, át kell méreteznem a képet, túl nagy. De most sajna nincs időm, mert jönnek az nagymamik 1-re unokanézőbe.
De ígérem délután rakok felKép

Amúgy nem kaptam tőled leveletKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


BabusKép
Elküldtem a emailtKép
Edina

Kép

Kép
edinka
 
 


Sziasztok!
Babus!
Gyönyörű baba Kristófka!!!
Kutyakérdés... Én nem vagyok állatpárti, főleg városi lakásban. Anyósom anno két kutyát vett a nagyobbik fiának, két óriássnauzert, akik nappal a fiánál voltak (1 szoba, gyerek, asszony, két kutya), éjjel anyósomnál (szintén 1 szoba, beteg férj). Én úgy gondolom, a férjed jól döntött. Sokszor a testvérek féltékenyek egymásra. Mit érezhet egy kutya is (aki az ember legjobb barátja), akinek a helyét elfoglalja egy új jövevény, egy baba, a gyereked. Babusgatod őt, Dolfika helyett, sétáltatod a babát, Dolfika meg csak úgy mehet veletek, hiszen legfőképp nem miatta mész le, hanem a baba miatt. És mit csinálsz, ha Dolfika megorrol emiatt? És nem rajtad vezeti le dühét, hiszen Te vagy a Főnök, hanem egy vétlen gyereken?
Biztos jó kezedben van a kutyusod, szüleid gondoskodnak róla. Írtad, hogy naponta azért átmész levinni őt sétáltatni, hiszen messze sem lakik Tőled.
Ezért szomorkodni? És ennek is ki itta meg a levét? Kristófka. Hiszen nem volt már elég tejcsid sem! Szerintem nem ér ennyit a szomorkodás! Tessék vidámnak lenni, örülni annak, hogy ilyen szép fiacskád van, akiért mennyit szenvedtél, hogy legyen, milyen örömmel vártad, izgultál, hogy minden rendben legyen vele! És tessék tejcsit szaporítani!! Urtica urens 5CH, laktoherb tea (?). És a Jóisten éltesse sokáig Kristófkát egészségben, örömben, jókedvben, békességben! Legyen benne nagyon sok örömetek, legalább annyi, mint nekem a 11 éves fiamban!

Gyors helyzetjelentés rólam: ma 4 cn. Szerdán du fél 3-kor jött, látott, estére elmúlt. Két napig barna maszatolás tisztasági betétre... Kép.

Üdvözlöm az újakat!

Stellácska!
Én azért mégis küldenék mensihozókat, hogy mielőbb tudjátok folytatni a babaprojektet! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++
Puszi Mindenkinek!


Kriszta

mohácska
 
 


Babus!

Annyira sajnálom Dolfikát és téged is. Kép Teljesen átérzem mit érzel. Nálunk a két kutyus úgy lett nevelve mint két gyerek. Sokszor meg is kaptuk, hogy gyerekpótlékok. Szerencsére nálunk jobb a helyzet, a nagyszülők is kutyapártiak, a barátomról nem is beszélve, él-hal értük. Kép Abban megegyeztünk hogy a gyerekszoba ajtaja kap egy kis rácsot, oda nem lesz nekik bejárás, de nem tiltjuk el a gyerektől. Már most is érzik szerintem, hogy változás van készülőben, mióta állapotos vagyok mind a kettő több szeretetet igényel. Kép Remélem nálatok is változik a helyzet ha Kristófka egy kicsit idősebb lesz.
Próbálj meg megnyugodni, és akkor biztos lesz tejcsid is, a párodat biztosan a jószándék vezérelte.

Edinka! Kép
Nagyon kiváncsi vagyok a képekre. Már én is úgy vásárolnék Vivikémnek, csak a pénz kevés. Kép Talán tavasszal.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Kriszta
Pont ma kezdtem el mindkettőt, a teát is és a homeós bogyót is. Remélem segítenek.
Persze, egyrészről igazad van, és természetesen egy gyerek mindennél fontosabb. De hiába, 12 évig volt a kutyám, iszonyúan ragaszkodunk egymáshoz, és ez a 12 év nem múlik el egyik pillanatról a másikra. Egyszerűen hiányzik, hogy nincs itt, hogy nem horkol éjszaka, hogy nem jön utánam a WC-re, hogy nem jön velem kajálni a konyhába, és hiányzik úgy összességében. És nem tudok nem rá gondolni, mert ez nem így működik nálam. Ösztönösen hiányzik a kutyám, ha beszélek róla, ha nem, ha lekötöm magam mással, ha nem.

Nicol
Nagyon irigyellek ám téged. Jó neked, hogy a párod ilyen kutyabarát.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Edinka!

Nagyon szép a babakocsitok. Kép És milyen szép lesz ha már Viktória is benne lesz! Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Sziasztok Lányok!Kép

Ezer éve nem jártam nálatok, sajnos még nincs otthon netünk, most űbékéscsabán vagyunk és innen írok egy rokonunktól!!!

BABUS!Kép

Most tudtam meg, hogy megszületett Kristófka!!!

Gyönyörű és ügyes voltál, gratulálok!!!!Kép

Sok sok puszi!!!

Én holnap kezdem meg a 9.hetet, hihetetlen hogy megy az idő......

Rosszullét csak esténként van, és csak émelygés.
Meg álomkór van, de nagyon...

Hozzálátok a visszaolvasáshoz.

Mindenkit puszilok!!!Kép

(Képzeljétek, a Corában 1000 FT/db áron vannak téli rugik, overrálok stb, vettem is tudom korai, de ugye szeptemberben születik, akkor úgysem lesz akcióbanKép)

Szerintem nézzétek meg, érdemes, mert jó minőségűek és szépek nagyon és 1000 Ft nem sok.

PUSZIKA EZERREL!!!!!!!!!!!Kép

Mea
mea
 
 


Babus!

Előljáróban: soha nem volt kutyám, nem tudom, milyen az, összenőni egy kutyával. De: ennek ellenére én is azt gondolom, hogy kutyának és kisbabának semmi keresnivalója egy helyen. És hogy tényleg nem éri meg ez az egész história, hogy elapadjon a tejed. Egy időben több olyan hírt lehetett hallani, hogy a kutyák féltékenységből bántottak babákat, aminek végzetes következménye volt. Gondolj csak bele, 12 évig a kutyád volt a "gyereked", rengeteg szeretetet kapott, amit most meg kell osztanod! Ez ugyan olyan, ahogyan a nagyobb tesó megszenvedi a kistesó érkezését. Csak ott lehet hatni esetleg az eszére. De egy kutya ösztönlény! És ráadásul nem eladták, vagy elaltatták - nálunk a rokonságban erre is volt példa, amikor baba született, ez azért szerintem is túlzás volt -, csak a szüleidhez került. Akár minden nap sétáltathatod, és így is együtt fognak felnőni Kristóffal, és meglátod egy-két év, és akkor visszaveheted magadhoz.

Én nem gondolom, hogy ezzel eldobnád magadtól. Ez csak elővigyázatosság. Van egy idősebb barát házaspár, akiknek van egy hasonló korú tacskó kutyájuk. Sokszor voltunk már ott Petivel, de a mai napig nagyon vigyáznak, hogy Peti ne nagyon nyúlkáljon a kutyushoz, mert a családban nincs kisgyerek, és nem lehet tudni, mit vált ki a kutyából. És bizony, amikor ott vagyunk, a kutya feltűnően több szeretetre vágyik, féltékeny Petire.

A tejre pedig vigyázz nagyon! Én 23 hónapig szoptattam Petit, az első hat hónapban csak anyatejet kapott, és nincs is annál jobb! Fejjél sokat, és tedd mellre sokat Kristófot! És próbálj meg nem adni pótlást! Pár nap alatt vissza lehet hozni a korábbi tejmennyiséget! És pihenj sokat - lehet, hogy Kristóf is azért nyugtalanabb, mert te is az lettél. Nyugodtan szoptass mindkét mellből egy etetésen belül, ha kevésnek érzed!

Remélem ezekkel a sorokkal nem bántottalak meg, csak segíteni szeretnék neked. Tudod, erre mondják azt az örök igazságot, hogy a gyerekvállalás lemondással jár.

Velem egyébként semmi, most éppen betegeskedik az egész család, sorban kapkodjuk be Peti baciját, tegnap én voltam rosszul, ma az apja, de szép lassan kikeveredünk belőle. Holnap kéne megjönnie, aztán döntünk apával, belevágunk-e újra a projektbe.

Timi
szabotimi
 
 


Mea!
örülök hogy jelentkeztél és hogy jól vagy. Kép
Vigyázz magatokra és további jó babavárást. Kép
A cora-ban mi is voltunk, tényleg egész jó minőségű dolgokat is ki lehetett fogni. Kép A multkori Tesco hetek a közelükbe sem érhettek.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Sziasztok!

Csak nekem tűnik úgy, vagy tényleg kevesebbet járunk errefele? Bár ez lehet hogy nem is olyan nagy gond. Szeretném kicsit lazábban venni a dolgokat, nem egyfolytában csak a babán agyalni, igy ebben a hónapban megpróbálok kevesebbet a neten lógni, és kicsit elfelejteni ezt az egészet. Nem tudom mennyire fog sikerülni, de megpróbálkozom vele.
Igy ha eltűnnék, akkor ne haragudjatok meg rám... De szerintem úgysem fogom pár napnál tovább kibirni, hogy ne nézzek felétek Kép

Újabb képek Kristófról???

Dorka

Kép
szdorka
 
 


Jó reggelt mindenkinek Kép
Nagyon ki van halva ez a topik Kép

Jófi!
Drukkolok nagyon, hogy ne fájjon a hsg!

Judyt!
Annyira jó volt látni Titeket. Remélem még jöttök hozzánk és akkor tovább is tudtok majd maradni Kép

Babus!
A kutyusról csak annyit, hogy nekünk egy törpe uszkárunk volt és szó szerint belebetegedett mikor hazavittem a lányom a kórházból. Nagyon megviselte a kicsi érkezése, majd egy év kellett mire elfogdta.
Hidd el előbb utóbb rendeződnek majd a dolgok Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok!

Most csak hireket hoztam:
Nagyon halvány zebránk van!!
Jól vagyunk csak az a baj hogy én reggeltöl majd éjfélig szoktam dolgozni!

A Zsófi mindenkit pusszil!!!!

Tamás
zsófi76
 
 


Tamás!
Gratulálok Kép
Sokszor puszilom Zsófit!
Mond meg neki, hogy nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen!

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Tamás&ZsófiKép
Ez remek hír! Remélem ezúttal sokkal simábban alakul majd minden! vigyázzatok egymásra!!!
Stella

Kép
stella9
 
 


MóniKép
Hazajöttetek már? Mi a helyzet veletek? Remélem volt egy kis potyautas veletek!!!

JuditKép
Jobban vagy? Úgy szeretném ha már nem fájna a pocakod! Pihizz sokat!
Stella

Kép
stella9
 
 


Lányok!
Megjöttem az UH-ról.Minden rendben van a kicsikkel.Kép
Sajnos a nemüket nem tudtam megKép, de majd hátha a jövőhéten, ha megyek a saját dokimhoz.Kép
Borzasztó volt a korházban ez a "futószalag hadművelet".KépAlighogy bementem a rendelőbe, a doki már pattogtatott, hogy menjek gyorsan feküdjek le, ezután gyorsan kb. 3 perc alatt lemérte a manócskákat, és alig öltöztem fel, már bent volt a következő kismama.Hát nem semmi ez a kórházi állapot.KépMost már egyáltalán nem bánom, hogy magánrendelőbe járunk és ki kell fizetni havonta azt az összeget, de legalább ott alaposan megvizsgálnak és törődnek velem.Kép

Annácska!
Én is örülök, hogy találkozhattunk.Kép
Annyira aranyos volt Annamari.Kép
Látszik rajta, hogy mennyire szeretne már kistesót, mert mindig a pocimat nézegette.Kép

Mea!
Örülök, hogy jelentkeztél, és annak is, hogy jól vagytok.KépMikor mentek legközelebb UH-ra?

ZSÓFI és TAMÁS!!!
Jajjj, de jó.KépAnnyira örülök nektek.Kép
Nagyon vigyázzatok magatokra!!!Kép
Aztán írjatok a fejleményekről is.Kép

Edinka!
Szupi a babakocsitok.Kép

Babus!
Ne idegeskedj kérlek!!!
Tudod, hogy nem tesz jót.Elhiszem, hogy hiányzik DolfikaKép, de most sokkal fontosabb, hogy Kristófkának legyen tejcsike.Kép

Nicol!
Valóban jobb volt a Cora-s felhozatal.Kép
Mi is vettünk egy-két dolgot.Kép

Tündi!
Bizony, bizony ez már jó jel.Kép
Tessék csak simizni a pocit, és beszélgetni hozzá.Kép
Mi is mondogattuk akkoriban, igaz akkor még egyes számban, hogy kapaszkodjon meg, mert már nagyon szeretnénk Őt.Kép

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 



Itt van a mai táblink:

Kép
Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Kriszta!
Bocsika a tábla miatt, elfelejtettem átírni a 34 cn-ot 6 cn-ra.Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Zsófi, Tamás!

Nagyon gratulálok a kis zebrácskához! Kép Gond és panaszmentes babásodást kívánok! Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Zsófi Kép Tamás Kép

Nekem nem szoktak nagyon intenziv megerzeseim lenni, csak kozeli baratokkal kapcsolatban, megis pentek este azt almodtam hogy ZsófiKép babas... Ez mar csak azert is furcsa, mert meg soha nem almodtam senkirol itt a topikban...
Nagyon orulok a hireknek! Oriasi gratula!!! Kép

Judyt Kép

Irtam emilket.

Babus Kép

Remelem helyreall a tejmennyiseg es nem idegeskedsz sokat! Megertem hogy nagyon hianyzik Dolfika Kép, hiszen 12 eve veled van! A kutya+baba temahoz nem tudok sajnos hozzaszolni, mert soha nem volt kutyam, igy szerintem nem tudom elkepzelni milyen lehet elszakitani valakitol egy kedvencet... Remelem hamarosan megoldodik a helyzet.

Gyongyi

bgy
 
 


Sziasztok Jányok!

Zsófi&Tamás!
GRATULÁLOK!!!KépKépKépHihetetlen, hogy "ilyen hamar" megint sikerült!Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen, küldöm az energiákat egész 9 hónapig+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++!Kép
Vigyázzatok egymásra!!!

Babus!
Sanálom, hogy Dolfika "nélkülözése" ilyen nagy fájdalmat okoz Neked,de gondolj arra, hogy a nagyobb jó érdekében teszed!Remélem már jobban érzed magad egy picit!!!Kép

Vali!
Mi újság Veled?Régen nem írtál,drukkolhatunk, már nagyon a tábla tetején vagy!!!

Edinka!
Nagyon szép a babakocsi!Teknőcök vannak rajta, bocs,de nem látom annyira a mintáját!Kép

Judyt!
Nagyon meglepit akarhatnak a Babák, hogy még mindig nem árulják elKép!!!Örülök, hogy minden rendben Veletek!!!

Stella!
Mi újság Veled, ugye menzinek semmi jele?Kép

Tündi!
Hogy vagy?Már megint 3 nappal közelebb jutottunk!Lassan totyogunk a cél felé!!!KépNeked szerdán kell nem megjönnie?Annyira drukkolok Neked!!!Én nem írok semmit a megérzésekről,hátha nem jön be!!!

Mindenkinek szép napot kívánok!!!

Kinga
Kinga79
 


KingaKép
Menzinek lenne jele, de most utrot szedek és így kitolom szerdáig!
Csalok egy kicsit, hogy spóroljak egy hónapot magunknak!
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok!

Csak beugrottam és gyorsan visszaolvastam ezt az oldalt.

Zsófi Kép
Gratula a csíkos teszthez!

Babus
Én a kutya pártján állok! Disznóság ilyet tenni egy öreg kutyával.

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


Zsófi
Micsoda szuper hír!!!Kép
Nagyon drukkolunk, hogy minden rendben legyen!Kép

Úgy néz ki, alakul a tejcsimennyiségKép Még nem a régi, de majd idővel.
Beszedtem minden csodaszert, homeós bogyót, tejserkentő teát (sose hittem ilyenekben, de a kényszer nagy úrKép)
És...Kép, apukámmal áthozattam Dolfikát és itt lesz velem egész napKép Apuci úgyis dolgozik, így nem szólhat semmitKép Úgyhogy most minden (majdnem) a régiKép Kristófka szundít az ágyikójában, Dolfika a helyén, anyuci meg BabanetezikKép Rögtön jobb kedvem vanKép

Az átmeneti tejcsihiány ellenére kissrácunk még mindig a világ legjobb kisbabája. Eszik-alszik, néha ugyan pityereg, hogy "anyu, kéne még egy kis tejcsi", de aztán belealszikKép
Éjszaka pedig már teljesen megijesztett. Este 11-ig szopiztunk(2 órán keresztül) mire meglett a szükséges 110gr-os mennyiség. Ezután mindenki úgy bealudt, hogy fél 6-kor arra ébredtem, hogy kis drágám még mindig horkol, gyorsan felébresztettem és nekiálltunk hamizniKép
Másfél hetesen átaludni az éjszakát? Már azt se tudom, normális-e ez egyáltalán.
Anyukám szerint igen, hisz nappal eszik rendesen, ébred is magától, ha éjszaka éhes lenne, úgyis ébredne és jelezné. Hát remélemKép

Majcsi
Egyetértek veledKép

Megpróbálok feltenni rögtön képeketKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Valaki fésüljön már meg!!!
Kép
Kép


Köszi apiKép Ez nagyon jóKép
Kép


Nagyon király a babakocsimKép
Kép


Kedvenc cumimmal a kedvenc helyemen:
Kép


Kristóf

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Zsófi, TamásKép
Gratulálok. Olyan ügyesek vagytok Kép Bár nekünk, többieknek is ilyen gyorsan menne. Lányok! Ezt a jó példát kell követeni Kép

Gyöngyi, Judit!
Vettünk hétvégén golyócskákat. Olyasmi anyag, mint a habszivacs, csak külön pici golyókban. Az egy kiló az irgalmatlan sok mennyiség, mostmár azt mondom hogy egy párnába kb 20-30 deka kellhet. Az egy kiló még a puffba is sok lesz Kép

JudytKép
Légyszi javíts ki a táblában. Ma vagyok első cn-on.

Babus Kép
Sajnálom hogy nálkülöznöd kell a kutyusodat, biztos nki sem könnyű, de szerintem biztos kitaláljátok majd, hogy a legjobb mindenkinek.

Tündi Kép
Hogy vagy? Mindjárt ciklus vége Kép

Stella!
Mi van a mensiddel? Remélem tartja magát.

Én ma voltam a dokimnál, és kaptam időpontot a Dévai Intézetbe két hét múlvára. Úgyhogy most megint várakozás jön. Kiváncsi vagyok, az első randi után mennyivel kerül majd sor a beültetésre. Remélem nem kell sokat várni. Ha minden igaz mindenféle vizsgálatunk meg van, mit csiáltatni kell.

A padlónk viszont készen van, bár találtunk hibákat a lerakásban, de mostmár úgy vagyok vele, hogy legalább túl vagyunk rajta. Egész hétvégén takarítottunk, még függönyt is mostam.
Most viszont jó fáradt vagyok emiatt és még a hasam is görcsöl. Nem is mentem be dolgozni Kép.

wish
 
 


Sziasztok!!!
Én egy kicsit levagyok törveKép
Minden a feje tetején áll körülöttemKép
Valószínű hogy csak gyest fogok kapni meg a születéskor azt az egy szeri anyasági támogatást!!!
Mivel bejelentett munkaviszonyom csak 4 hónapom volt táppénzt is csak 4 hónapra kaptamKép
Szóval februártól nem fogom kapni semmitKép
Azt a gyermekágyi segélyt sem vehetem majd igénybe mert ugye hiába jár a szülés elött 28 naptól ha nem vagyok biztosítottKép
Szóval most jön ki nesze neked fekete munkaKép
Kapok majd 3 évig 27000 ft gyestKép
Az mi?
SemmiKép
valaki tud tanácsot adni hogy mit csináljunk??
Én nagyon kétségbe vagyok esve nem a pénz miatt, nehogy félre értsétek de mi az a 27000 egy babára?
(Ja felajánlotta a melóhelyem hogy menjek vissza dolgozni!!!
De én nem igazán mennék vissza a ragasztószagba)
Na meg nagy pocival 8 órában állni meg rohangálni egy nagy gyárbanKép
Bocsi hogy hosszú lettem de jó volt kimondani mi nyomasztKép

Kép

Kép
edinka
 
 


Kinga!
Ezek után már Én is elgondolkoztam rajta, hogy tényleg valami megleoi lehet a dologban.Kép

Wish!
De jó vettél golyócskákat.KépMilyen kiszerelésben lehet venni?Csak kilósba?
Drukkolok, hogy minél hamarabb sikerüljön nektek.Kép

Babus!
Tündéri Kristófka.Kép
Örülök, hogy megnyugodtál és ott van veletek Dolfika.Kép
Majd írok emailt ma vagy holnap, mert lenne egy pár kérdésem, ha ráérnél.

Edinka!
Húúú, nagyon sajnálom.Kép
Én biztosan nem mennék vissza a helyedben a ragasztószagba.Kép

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Zsófi, Tamás,
halkan gratulálok, és nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen!Kép

Babus,
sajnálom Dolfit, de majd csak kitaláljátok, hogy hogyan lesz a legjobb. Kristóf tündéri, legjobban a fésülős kép tetszik!Kép Szerintem ne aggódj amiatt, hogy ilyen fiatalon átalussza az éjszakát, ha nappal normálisan eszik, és hízik is rendesen, akkor nincsen semmi gond.Kép Örülj, hogy hagy aludni!Kép

Edinka,
sajnálom, hogy ilyen rossz a helyzet!Kép Van egy indexes fórum, ahol van egy nő, aki az ilyen kérdésekben profi, a nickje Szakbarbár, szerintem érdemes őt megkérdezni, mert ő biztosan tudja, hogy mit lehet tenni. A link: http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9036766&la=41755997 .

Látom, mostanában sokan kerülnek zebraközelbe, remélem, egy egész csorda jár arra, hogy mindenkinek jusson! Nagyon drukkolok!Kép

Kóbor
kóbor
 
 


Judyt Kép
Kimérve árulják, a golyókat, annyit adnak, amennyit kérsz. Szerintem hívd fel őket telefonon, hátha postán is küldenek. Nagyon kedvesek és segítőkészek voltak a boltban Kép

Edinka Kép
Sanálom, hogy így jártál Kép. Nem tudsz valami otthonról végezhető bedolgozást vállalni környéketeken? Az egy picit kisegítene anyagilag.
Egyébként, akik második baba elött nem mennek vissza legalább egy fél évet dolgozni, azok mind hasonlóan járnak, sajnos.

Babus Kép
Ez a napközben nálatok van Dolfi egész jó köztes megoldásnak tűnik Kép Remélem kialakul egy jó kis napirend amivel mindenki jól jár.
Kristóf, nagyon aranyos.

Képzeljétek, ma a keresztfiam azt mondta nekem a telefonba, hogy "nananananhagö". Olyan kis édes volt, pénteken még csak gőgicsélt, most meg már "rendesen beszél" Kép

wish
 
 


Szép reggelt mindenkinek!

Már megint egy nappal közelebb került a Hármasfogatunk a célhoz!!!KépJárhatna felénk is egy csordaKép!

Babus!
Tündéri Kristófka!Mindig olyan szép rugikban van,a babakocsija pedig egyenesen szuper!!!Megtudhatnám, hogy milyen márka?(Hátha egyszer szükség lesz rá!!!)Kép

Tündi!
Hol vagy?Megint rossz a net nálatok?Neked holnap kéne nem megjönni, ugye?Van alami tüneted?Írj kérlek!!!Kép

Edinka!
Sajnálom, hogy ez történt, igen a szabály az szabály, a munkaviszonynak pedig meg kell lenni!De nehogy visszamenj a ragasztószagba!!!A párod nem tudna segíteni?Esteleg valami részmunkaidős állást nem vállalnál szívesen?
Sajnos jobb ötletem nincsen!Vigyázz magadra!!!

Wish!
De jó, kész a padlótok!Két hét múlva fogadnak a Dévaiban?Ha már megvannak a szükséges vizsgálatok, akkor már biztosan gyorsabb lesz az egész,drukkolok!

Annácska!
Veled mi újság?Mostanában olyan keveset írsz!

Kinga
Kinga79
 


KingaKép
Jól sejtetted, a Tündiéknél tegnap tényleg nem volt net! Remélem ma már tud jönni!
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok!

Már tegnap akartam jelentkezni, de nem működött a babanet. Hát hazaértünk. A síelés elég jól sikerült, de a baba már megint nem jött össze. Pedig olyan jó volt a hőmérsékletem, napokig 37,2 és amikor elkezdtem barnázni még akkor is ilyen magas volt, vasárnap amikor megjött (és akkor is csak egy napig volt piros, azóta is barnázom) akkor is csak 37-ig esett le, és azóta is ennyi. Valami biztosan nem stimmel, jövőhéten megyek a dokihoz.

Sajnos visszaolvasni még nem volt időm, de azt látom a táblából, hogy Zsófinak lehet gratulálni, végre újra van zebrásunkKép

Babus,
Gyönyörű kisfiad van, alig tudok betelni veleKép

Móni

Kép
móni23
 
 


Sziasztok!
Rég jártam erre, remélem azért páran még emlékeztek rám Kép

Biztatni szeretnélek Benneteket, hogy igenis kitartás kell, és mindenkinek sikerülni fog Kép

Nekem most a 10.hónapban úgy néz ki zebrám van Kép kop-kop-kop

Ma megyek dokihoz. Ilyenkor petezsákot lehet már látni? az utolsó mensim jan.8. volt.

Látod Babus, és Lányok, én is jól megjegyeztem ezt a napot Kép

Remélem nem haragszotok, hogy így rátok törtem, de valakivel meg kell osztanom a jó hírt... Kép

Tündikém Kép Holnap kövesd a példámat Kép Nagyon-nagyon drukkolok a hármas fogatnak Kép
janka01
 
 


MóniKép
Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült, pedig annyira reménykedtem benne! Tényleg jók voltak a tüneteid!
Azért a síelés jó volt, ugye? Kipihiztétek magatokat ?

JankaKép
Gratula a zebrádhoz! Még nem biztos, hogy fogtok petezsákot látni, az szerintem még nagyon korai lenne!
Vigyázz magadra!!!
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok!

Voltam tegnap dokinál és nem kaptam túl jó híreket.
Viszont én is növelni fogom a clostyt szedők táborát. 3*1-el kell majd kezdenem a 4-8 napok között, aztán uh stb. Akik szedik, mire számíthatok mellékhatásilag? Sok ez elsőre egyébként?

Tündi, Kinga! Rajtatok a világ szeme!!! Nagoyn drukkolok Nektek!!!

Zsófi és Tamás!
El sem tudom mondani mennyire örülök a Jó híreteknek! Vigyázzatok nagyon Magatokra!!!

Janka! Gratulálok!

Móni! Tezstet nem csináltál? Hátha?

Éva
évi79
 


Janka!
Hurrrá, nagyon örülök nektek.Kép
Szerintem már petezsákot fogtok látni.Kép
Gratulálok, és vigyázz magatokra!!!Kép

Móni!
Sajnálom.Kép

Wish!
Köszi szépen az infót.Kép

Kóbor!
Veletek mizujs?

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Janka!
Nekem az utolsó mensim okt.1-én volt, nov. 8-án voltam UH-n és már volt egy petezsák.Kép

Éva!
Nem sok egy kicsit a 3*1?
Én 2*1-et szedtem 5 napig, Mea pedig napi 1 szemet.
Elsőre nem szoktak ilyen nagy dózissal kezdeni.
De majd jön Babus és ő majd megerősít, mert Én csak egy hónapig szedtem.

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Köszi mindenkinek Kép

Judyt Kép sokat gondoltam Rád a napokban, a hőm nekem sem ment az egekbe, és mindig eszembe jutott, hogy ettől még sikerült, mint neked, pedig nálad két manócska is van Kép
janka01
 
 


Stella,
A síelés nagyon jó volt, minden nap síeltünk, és nagyon vigyáztam nehogy elessek. Viszont amikor elkezdtem barnázni csak sírtam egész nap, még síelés közben is, most én is nagyon bíztam benne.Kép

Évi,
Nem csináltam tesztet, hétfőre terveztem, de sajnos már nem volt rá szükségKép
Nekem csak annyi mellékhatása volt az elején, hogy egy kicsit émelyegtem tőle, de azóta semmi. Különben a 3x1 lehet, hogy így elsőre jobban kihozza a mellékhatásokat.

Janka,
Én is nagyon gratulálokKép

Móni

Kép
móni23
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?