Új privát üzeneted érkezett!

Sofka ....
Örülök, hogy minden rendben van már!!!! KépKépKépKépKép

Lányok, köszi a drukkokat. Julis, mint tudjuk, 5 hónapig volt hasfájós. De éjjel sose üvöltött. Hát most már azt is tudom, hogy az milyen Kép

Beu Kép
Jippsziiii, lakáseladás!!! Majd részletekről érdeklődöm. Dejó, nemsokára jöttök! Kép
Lányt szívesen kölcsönadom, sőt, köszönettel. Majd alkalmasint egyeztetünk Kép

Julcsi Korált énekel: "Folytasd csak fiú ..." KépKépKép Andrisnak folyton a malackáját adná, és persze piszkálja, úgyhogy karanténba raktam a kicsit a szobájába, amíg alszik ... hátha most el tudok illanni zuhanyozni Kép Persze ordított, hogy ne vigyem el a kistesót ...

Leszter Kép
Szépséges a kép, és Julcsi szerint Brúnó nagyon hasonlít Andrisra. A képen valóban. Majd egyszer élőben is összevetjük Kép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


SziasztokKép

Megyünk ebédelni, csak gyorsolvasás volt, Sofka sztoriját is vagy alvásidőre vagy hétfőre kell hagynom, pedig kíváncsi vagyok

Nelli
Van már jelmez? Mert ha gondolod, szívesen segítek egy egyszerűbb elkészítésénél Kép (van egy újságom is, lehet belőle válogatni)

Kaska
A sötétség volt felsőfokon a szülőin. Nem vagyok az a típus, akinek csak úgy neki lehet esni.

Leszter
Puszis kép nagyon klassz Kép

Gombóc
Jobbulást !!!!!

Szóval ebéd lesz, mert nem jól reggelizett Zsombi. De már jól vanKép

Jó hétvégét!
PusziKép
Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok,

Sofka,
örülök, hogy most már tényleg minden rendben Veletek. Szüléstörténet.....nem jutok szóhoz.Megható.....még mindig az orrom fújom. Kép

Leszter,
képeiteket végigmazsoláztam tegnap este. Nagyon szépek vagytok együtt-de külün-külön is. Kép És klassz a bordó függönyötök! megkérdezhetem honnan van? kösziiii.. Kép

Toffi,
ahogy gondolod,akkor tovább pihentetem a katalógust. Kép

Beteg gyerekeknek jobbulást!!!

Végre süt a nap! Kép

pussz
Évi és Petra
Évi24
 
 

 
 

ToffiKép
De édes vagy! Köszönöm! Szerencsére már megoldódni látszik. Barátosném kölcsönadja az övékétKép

LeszterKép
Nagyon szépek vagytok együtt, ténylegKép Olyan jó, hogy Nektek még ilyen pindurkákKép Én már most sírok, hogy milyen hamar megnőtt Domcsi.

SofkaKép
Hát, a születéstörténeted tényleg nagyon meghatóKép Felidézte bennem az én szülésemet isKép

Tegnap már rengeteget járt Domcsi. Végre talán teljesen beindulKép

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Kaska,
Örülök, hogy írtál és ilyen jókatKép

Nelli,
Gratulálok a járáshozKép

Toffi,
Mivel akasztottak ki, nem írsz részleteket a szülőiről?

Tüni,
Írtam neked.

Maci_2
maci_2
 
 


Sofka,
megtalaltam vegre... hat nagyon kemeny. Olyan, mintha gepek vettek volna korul, nem is emberek, felfoghatatlan szamomra. De Te egy fantasztikus noszemely vagy.
Egy a lenyeg: hogy most mar a helyen van Tomika. Edes kis picur.

Leszter,
ha Neked csak kicsit is hasonlo volt, hat latatlanban egyutterzek.

Kaska
kaska
 
 


Maci_2Kép
Egyelőre nem jött átKép A profilomban levő címre küldted? Próbáld meg még esetleg a tundeszabo@invitel.hu-t..

Szaladok, mert felkeltek a népek, pedig már olyan szívesen írnék egy kicsit...

Pussssz
Tüni
tüni
 
 


Sziasztok!

Bocs, most csak ennyi:
Sofka, minden tiszteletem a tied/tietek. Örülök, hogy Tomi jól van és már Te is jobban vagy.
AMit nem értek, hogy ez az egész a "mi" kórházunkban történt?!Kép el vagyok keseredve....Kép És én még itt akarok szülni egyszer talánKép
A dokidra nem emlékszem, hogy ki az, de lehet, hogy nem is kéne megtudnomKép
Na mindegy egy a lényeg, hogy ez már a múltté és a csöpped már jól van!Kép

Toffi!
Nincs baj, csak egy kis rosszkedv, depizés (mensi), de már illanóbanKép SzülöiKép Vmikor február második felében elmehetünk hozzátok, ha nem lesz semelyikünk beteg? Jobbulást Zsombinak!

Kaska!
Jó, hogy írtálKép

Bocsi a többiektöl de futok tovább...

Puszi,
Tündér
tündér
 
 


Sofka... Nem tudok mit írni, nem látok a könnyeimtöl... Remélem, most már könnyebb lesz!

Zsófi
csucsuka
 
 


Azért gyorsan elmesélem, hogy Tomi most már jól van. Anyatigrisként nem engedtem az orvosi erőszaknak, és nem esett át a svábhegyi ötnapos befektetéses tortúrán. Viszont helybe jött a neonatologus neurológus. Nagyon profi, nagyon ember. Hálás vagyok neki, a saját gyerekorvosunknak, aki végig mellettünk állt, a férjemnek, aki töretlenül hitte, hogy az ő gyerekének semmi baja nem lehet. Zsuzsinak, aki végig ott volt velem, és azoknak, akik mindvégig tartották bennem a lelket. És akiket éjfélkor is felhívhattam.Kép

És Tominak, hogy hősként küzdött egyedül is.
sofka
 
 


Sofka
minden elismerésem a Tiétek, elolvastam a sztorit, hát megkönnyeztem szépen, nagyon sajnálom, hogy ilyen nehézségeken kellett keresztül mennetek, és nagyon boldog vagyok, hogy véget ért ez a rémálom és Tomi-baba jól van Kép

Andi
psandi
 
 


Sofka,
elolvastam....a dobbenettol es meghatodottsagtol en is elpityeredtem. Nem semmi, amin keresztulmentetek! Kép Viszont nagyon orulok, hogy Tomival minden rendben! KépKépKépKép
Gombóc
gombóc
 
 


Nem mukodik az excelem (Frissbaba.xls), nem kuldene el valaki Zsuzso telefonszamat nekem maganba? Koszi.

Nalunk egyre rosszabb a helyzet, ZSombi tegnap estere 40 fok feletti lazat produkalt. Kép Szegeny 2 orankent kapott valami lazcsillapitot, de ejjel 2-ig nem ment le 39 fok ala a laza. Kép Akkor kapott egy rendkivuli antibiotikum adagot, es jobban lett, es reggelig aludt. Ma kijott a haziorvosunk, megvizsgalta a hugomat, o csak siman taknyos, de az o esztergomi bacijaitol doglottunk ki mi. Kép Hat, nem orulok neki, de nem tudok mar mit csinalni. Ot ugyis furdalja a lelkiismeretfurdalas. Azert remelem, ma kicsit mar jobb ejszakank lesz. Kép

Pussz,
Gombóc

ui. : Norka, ha a 11-es busz vonalan kirandultok hetvegen, sajnos, nem fogunk tudni talalkozni, szobafogsagra vagyunk itelve. Kép
gombóc
 
 


SziasztokKép

Csak benézek, apa nemsokára utazik, sok a dolog.
A betegeknek jobbulást!!!!

MiszikeKép
Apa rendben megérkezett???

BeuKép
Merrefelé költöztök???

Na léptem, valahonnan elő kellene varázsolnom egy rövidgatyát apának, merthogy ilyenkor olyat venni?? Kiröhögnek! A régibe remélem belefér, vagy vasárnapig éheztetemKépKép

Pusz:

Manócs
manócs
 
 


Sziasztok,

Sofka sztoriját én is meghatódva olvastam...Kép De minden jó, ha a vége jóKép

Gombóc, jobbulást nektek, látom egyre rosszabb a helyzetKép Na, a szobafogság, az nekünk nagyon gáz lenne.

Valaki kérdezte az állatkertet: igen, bérletet vettem, és így 400/óra a játszóház, amúgy is az a legnagyobb/legjobb (szerintem) úgyhogy heti 1x tuti megyünk. Meg hát minden délelőtt megyünk valahova. Kika játszó, a Récsey is nagyon jó, csak ott alig lézengenek, K szereti ha van más "baba" isKép

Amúgy velünk semmi nincs, K makkegészséges, sokat eszik, egyre többet beszél, és imádom őtKép
Kukiügyben most elmegyünk azért még 1 dokihoz, a férjem szabályosan magába roskadt a hír hallatán.
Meg én is megnyugszom, ha még 1 dr ugyanazt mondja.
A körülmetéléses topik olvasgatása nem tett jót nekem, tele lettem kétségekkel és kérdőjelekkel, mert ott aztán kap az ember hideget-meleget az arcába, pro és kontra ezernyi érv. Boldog tudatlanság, ugyeKép

Viszont most átjött a hugim és el akar csábítani moziba...szerintetek menjek?Kép
pusza
e
ellimami
 
 


Sofka,
örülök, hogy vége a rémálomnak, és hogy Tomi baba jól van!!! És le a kalappal előtted, előttetek!

F.
franyo
 
 


Gombóc,
csak most kukkantottam be, holnap küldök neked sms-t, nekem megvan a számod.

Sofka,
Az kiderült, hogy miért haladt olyan lassan a szülés? Vagy szerined azért, mert nem várták meg, hogy magától beinduljon? Ja meg hogy mitööl kapott Tomi fertöözést? (Na nem, mintha most már nem lenne tök mindegy.)

Elli,
én kérdeztem az állatkertet. Én is gondolkodóba estem, Dana tökre élvezte tavaly. Csak azért elég bazi drága a bérlet, és ezek szerint a játszóház is fölment Kép
Én egyszer voltam a Récseyben, de nekem kifejezetten tetszett - mondjuk akkor elég sokan voltunk.

Ma mentünk két hét után elQször emberek közé, és Dana baromi rosszul reagálta le. ElQször iszonyúan megijedt a gyerekektöl - akiket egyébként ismer - majd zokogni kezdett, hogy menjünk haza. Aztán kiült az elQszobába Abigél bébihordozójába, majd kb. fél óra után bejött és végig az ölemben ült Kép

Tényleg Momoról tudtok valamit, gondolom, meghalni sincs ideje.

Ja, lányok, nem ismertek valakit, aki úgy építkezett, hogy hitelt vett föl?

Zsuzsó
zsuzso
 
 


Tüni,
Erre az inviteles címre küldtem a mailt, és nekem nem jelzett vissza, hogy gond lenneKép
Most látom a profilodban másik cím van, elküldöm arra is. Édes a képKép

Sofka,
Örülök, hogy minden a legjobb úton haladKép Csodálom az erődet.

Gombóc,
Mielőbbi gyógyulást!

Elli,
Mit néztetek a moziban?Kép

Maci_2
maci_2
 
 


Zsuzso,
Sofka szuleset egyreszt surgettek, dokinak utolso munkanapja volt az unnepek elott, es mar lejart az ugyeleti ideje, masreszt Tomi arccal felfele jott (az egyik fajta hatso koponyatartas), ami nem konnyitette meg a szuloagyon szulest. Tomi baba nem kapott fertozest, csak felteteleztek, hogy kaphatott is volna akar. A leletei az egy heti megfigyeles, kivizsgalas utan negativak lettek. Azota latta ket "Jodoktor", ahogy Sofka nevezi, ok is megerositettek, hogy semmi gaz! De miert is lenne, teljesen tokeletes Tomi fiu, pont olyan, meg egy kicsit jobb, szebb, meg tokeletesebb, mint amilyennek lennie kell! Kép

Nekem is feltunt, hogy Momo csendben...bar...lattam, hogy hirdeti az etetoszekuket! Ugy latszik mar ok sem esznek egyaltalan. Akarcsak az enyemek.

Kedd, szerda, csutortok Gyuri nem aludt delben. Gondoltam, mara csak elfaradt. O igen, de ma Miki orditotta a kisagyban allva, hogy "Neeeeem tudooook aluuuuudniiii, Anyucikaaaaa!" Na igen, allva, orditva en is csak ritkan! De ha bementem hozza, hasravagta magat, es ugy csinalt, mint aki az igazak almat alussza. Vicces pok! Aztan megengedtem, hogy csondben "rajzoljon", amig Gyuri alszik.

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Miki mutatja, ilyen Anya, amikor ideges:

Kép


Testveri segitseg cipolehuzashoz:

Kép

Ez meg a mai makosteszta, amin osszevesztek, aztan mindketten otthagytak...es akkor vissza lehet nezni az elso kepet, mert en meg olyan voltam utana:

Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Gomboc,
uzenem az osszes esztergomi bacinak, hogy surgosen dobjak el a lancfureszt es rajzoljanak a homlokukra peace jelet!

Zsuzsi,
hihetetlen fazonok a fiaid Kép
Ismered a 100 Folk Celsius "Nincs jobb lany, mint a Jo Jo" c. szamat? Annyiszor eszembe juttatod... szerintem egyszer jatszd le a csaladodnak Kép

Csak jokat! Kép
Kaska
kaska
 
 


Gombóc!
Gyógyuljatok meg gyorsan, tudom milyen rossz amikor nem akar lemenni a láz és tehetetlennek érzed magad.
Fertőzésekre nekem is azt mondták, hogy arra kell vigyázni, hogy a földrajzilag különböző helyeken lévő bacik ne keveredjenek, mert az a gáz, bár tudom, hogy hugid nem tud mást csinálni és szegényt még a lelkifuri is gyötri.
Homeopátiát nem próbáltad? Nekünk két lázas, hasmenéses, antibiotikumos kezeléstől kiütéses hét után egy nap alatt elmulasztott minden panaszt.

Sofka!
Születéstörténeted felidézte enyémet, sajna a rosszabbik részét. Teljesen át tudom érezni az egészet. Csak nekem meg azt mondják az a baj, hogy gyorsan született. És sajna nekünk az intenzíven az elején minden lelet pozitív volt.
És tudom milyen amikor ott állsz az inku előtt és annyira tehetetlen vagy és tudod, hogy most a gyerekednek egy igazi meleg anyai ölelésre lenne a legnagyobb szüksége, de nem teheted.
És amikor az orvosoktól folyamatosan egy végre megnyugodhat anyuka nézést várnál, csak annyit mondanak, hogy mindent megteszünk.
Szerencsére már minden rendben van és együtt lehettek és ez a legfontosabb, Tominak meg sok puszi, hogy ilyen erős nagyfiú, hoszen ő a legnagyobb hős az egész történetben.Kép

Bocsi mindenkitől, hogy ennyire kijött belőlem, nekem a mai napig nem sikerült ezt az egészet feldolgozni. Ennek köszönhető, hogy soha nem tudok haragudni Danira, nincs az a hiszti amivel kiborítana, mert mindig eszembe jut az inku, meg a sok cső, amikor azt kértem tőle zokogva, hogy legyen nagyon gazfickó. ÉS megkaptamKép És ez így jóKép

Réka
muki
 
 


Reka, en ezen is bogok...Kép De jo, hogy Dani ilyen szofogado fiu volt.Kép En is mondtam Marcinak, hogy nem baj, ha hasfajos lesz, ha rosszalkodik, csak legyen egeszseges!

L.
leszter
 
 


Reka, Sofka Kép
Én is úgy vagyok vele, hogy sose legyen nagyobb baja, mint a hasfájósság ... egyelőre úgy tűnik, makkegészséges lesz KépKépKép (egy hét alatt bement majdnem egy egész üveg Infacol)

Lányok Kép
Plíz szakvéleményt. Andris néha (kb kétnaponta) az autós hordozóban alszik több órát is, mert úgy nem fáj a hasa. Nem káros a gerincére? Julcsit csak 4 hetesen kezdtük beletenni, mondjuk elég sokat volt benne ő is, és nincs baja. De én izgulok. Mit gondoltok?

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Kangi,
Ha ott erzi jol magat... Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Kangi, jelezné, ha kényelmetlen. És ha Téged zavar, próbál valamit betenni a dereka alá, hogy kicist laposabban feküdjön. Pl. törülköző, pelus, attól függ milyen a hordozó.

Réka? Leszter, és ez így van. Csak azt vettem észre, hogy nem zavarnak az éjszakai kelések, a nappali nyűglődés. Örömmel hurcolom a kendőben, meg dajkálom. Mert itt van. És ez a legnagyobb ajándék.


Infacol: legalább tudod mitől nő a gyerek. Kép

Réka, és szerintem ezt az inku mellett álldogásált, és a tökéletes tehetetlenséget, meg kettőtök kiszolgáltatottságát lehetetlen feldolgozni. Talán érdemes beszélni róla néha, és nekem segített mikor végre leírtam.

Zsuzso, nem találtak fertőzést, ahogy Zsuzsi is írta. Egyszerűen a szülés körülményeiből arra következtettek, hogy lennie kellene. Ezért elkezdték a kivizsgálást meg az antibigyót intravénásan. Aztán elégedetten megállípatották, hogy megakadályozták a fertőzés kialakulását.

Megyek dologra, szép napot Mindenkinek.

s
sofka
 
 


Sofka Kép
Megjött a csomag, köszi, csak posta nincs szombaton Kép Majd hétfőn kiváltom. Nagyon köszi!!! Majd beszámolok, milyen Kép

Fekvésinfot köszi. Most a zsákfotelen hempereg Kép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Sofka,
nagyon együttérzek az átéltek miatt! Kép Gondolom az a tíz nap egy örökkévalóságnak tűnt, mire megkaphattátok Tomit... De annyira jó, hogy most egészséges és jól van! Kép
Írtam neked még rég emilt is, meg ide a fórumra is, de nem válaszoltál. Nem kaptad meg?

Kangi,
Beki pár hónapos koráig kizárólag a hordozóban volt hajlandó elaludni, vagy velünk-rajtunk. Úgyhogy nappalra maradt ez, Apuci ringatta mindig álomba. Egyszer számítógépezett, és a lábához ért az üres hordozó, ő meg reflexből elkezdte ringatni, vagy 2 perc után kapcsolt csak, hogy feleslegesen fáradozik Kép. Csak ennyit volt benne Beki... Kép És gyönyörű egyenes a gerince, úgyhogy nem kell félned!

Gombóc,
ez a betegség szörnyű! Remélem hamar kilábaltok!

Elli,
annyira azért nem kell félned kukiügyben! Tapasztalatból mondom, hogy nagy korban semmiféle hátrányt nem okoz a bőrtelenség, sőt... ;)! Persze rossz átesni a műtéten meg utána a lábadozás, úgyhogy drukk, hogy mégse kelljen!

Leszter,
nagyon aranyosak a képek, különösen ahol együtt vagytok hárman! Kép

Réka,
elhiszem, hogy nem sikerült feldolgozni még a dolgokat, bennem is mély nyomot hagyott az a sok (persze a tiétekhez képest nagyon pici) nehézség és probléma, ami a szülés körül történt! De az a jó, hogy Dani mostmár vidám és egészséges nagyfiú! Kép

Zsuzsi,
ezen az "anya ideges" fotón annyit nevettem! Kép Gondolom Te már kevésbé. Kép De nagyon arik a kölkök! Kép

Zsuzsó,
remélem Dana hamar visszaszokik az emberek társaságához! Rossz, amikor fél és csak rajtad csimpaszkodik...

Manócs,
sportboltban tuti van rövidgatyesz, csillagászati áron...
Köszi az érdeklődést, Apuci rendben megjött, Beki mondta is, hogy "Papszika sikukuzik" Kép
Képeket megkaptad Bogártól??? Kíváncsi vagyok, talán egyet ide is feltehetnénk a csajokról.

Tündér,
jó, hogy már kevésbé depizel, nincs is annak értelme! (Tudnám akkor miért csinálom én is olyan gyakran?! Kép)

Tüni,
tényleg, Gergőt végülis beengedted magadhoz a kórházba látogatni?

Beu,
milyen az új ház? Kicsit bővebben lehetne olvasni róla?

Manó2,
Dorka nagyon szép csajszi, sok bajod lesz majd vele ! Kép

Kaska,
tök jó, hogy Vilcsi már szépen alszik és jó kislány, Te is megérdemeltél már egy kis nyugis időszakot! Kép

Évi,
jól jönnek a bogyóid, mert bizony még most is rosszul vagyok, sőt... Mostanában már extrán hányingerkedem a kakis pelustól, meg ilyesmitől, pedig eddig nem volt gond... Kép Neked mikor múlt el?
Tök jó, hogy Te is ilyen korán érezted a mocorgást, így már nem érzem magam csodabogárnak! Kép

Virga,
remélem Levi már jobban van!
Hogy bírod a munkát?

Andi,
köszi az érdeklődést, a fertőzés már elmúlt. Nem vizsgált meg valami alaposan a doki, csak bekukkantott azzal az ezüst vacakkal, de nem nyomkodta a pocimat. Majd írok emilt róla, nem akarom itt fogalalni a helyet.
miszike
 
 


Képzeljétek, Apuci elvitte magával Bekit alkatrészeket venni, úgyhogy egyedül garázdálkodom itthon! Kép Jól esik az ilyen néha! Kép

Apuci megjött a rendőrségi kikérdezésről a bácsi elütésével kapcsolatban, azt mondták, hogy valszeg megússzuk pénzbírsággal (tudnám honnan szerzünk ennyi plusz lóvét...), de lehet, hogy elveszik a jogsiját Kép.

Én meg nagyon gondokodom a doki és kórházváltáson, csak nem tudok olyat, aki nem fix magas összeget kér, hanem rám bízza, mindemellett figyelmes és alapos, és nem akar hanyattfekve szüleszteni. Van valami ötletetek?

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Tényleg, milyen volt a Tropicarium? Ment egyáltalán valaki? Képek???

Na mostmár tényleg eldugultam Kép
Miszike
miszike
 
 


Miszike,
Volna otletem ;)!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


SofkaKép Maci_2Kép
Nem tudom, mi van a levelezésemmel, egyszer műxik, máskor nemKép Mindkettőtöknek írtam mailt. Megértkezett?

MiszikeKép
Kénytelen volt apa magával hozni, mert nem volt kire hagyni. De csa egyszer, és akkor is annyira meg volt sértődve, h. nem vagyok otthon, hogy nem rendezett hisztit, mikor elmentek... Kórházat miért akarsz váltani?

ZsuzsiKép
Tök jók a képekKép Hiányoznak ám az írásaid...

Pusssz
Tüni
tüni
 
 


tudja valaki az LLL telcsiszámát?
Barinőmnek sürgős lenne.
köszi
Évi
Évi24
 
 


Sziasztok!

Levivel megjártuk a László Kórházat, csütörtök estétől volt bent, miután vasárnap reggeltől csütörtök délutánig nem evett, nem ivott és 3 napja csak aludt, max. 20 percet volt fent. Nem tüszösmandulagyulladás volt, hanem valamilyen herpeszvírus, ezért nem tudott nyelni. Ez azt hiszem az utolsó csepp volt a pohárban, megyünk másik gyerekorvoshoz, ebből véglegesen elegem volt. Halvány lila gőze nem volt mi van a gyerekkel,még akkor sem, amikor már harmadszorra hívtuk ki.
Közben nekem is sikerült tegnap estére véreznem, reggel rohanás nőgyógyászhoz, baba rendben van, méhszáj zárt, vér a méhnyakból, betegácsi megint.

Hát ezek vannak velünk, bocs az önzözésért, majd behozom a lemaradást.
Pusza, Virág (12+3) és Levi
virga
 
 


júj Virga,

de most már jobban vagytok ugye? remélem....
Mit csináltak Levivel a kórházban,gondolom infúziót kapott, és kapott mást is?
jobbulást! Kép
Évi
Évi24
 
 


Zsuzsi,
Képek szupik, gyerekek édesek (még ha néha bosszantóak is)Kép
Roni is ezt csinálja (2. napja), hasravágódik ha bemegyek, egyébként meg játszik, énekel, hisztizik felváltva.

Tüni,
Én megkaptamKép válaszoltam is az előbb.
Nincsen új kép a gyerekekről?

Virga,
SzegénykékKép Remélem most már minden rendben lesz Levivel.
Te meg pihenj amennyit csak tudsz!

Maci_2
maci_2
 
 


Évi

LLL tel.sz.:214-3309

Anyicska

Kép

Kép
anyicska
 
 


VirágKép
Hát ez nem hangozott jólKép Ugye jól vagytok? Ha kell, akkor váltsál dokit.

MiszikeKép
Pénzbírság sem jó, de hogy elvegyék a jogsijátKép Drukkolok, hogy ne így legyenKép

MiszikeKép
Jó, hogy elmúlt a fertőzésKép Vigyázz magadra!

RékaKép
Szomorú indulásotok lehetett nektek is, de jó, hogy végül minden rendben lettKép Hát a gazfickóra hallgatott, bezzeg, ha az kérték volna tőle: legyél jó kisfiúKép

Ma van nagylányom névnapja: Dorottya.

Domcsi is szépen járogat. Ma a nagyágyunkhoz vitt egy kosarat,ráállt, s egyedül felmentKép Hihetetlen, hogy a rosszaságban milyen ügyesekKép

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Virga
jaj, jobbulást nektek...mivel kezelik a herpeszvírust? Antibiotikummal?
Szerintem azonnal válts orvost, ha már nem bízol a jelenlegiben.

Kangi,
én erről a 4 hetesen először dologról nem is hallottam...mi abban hoztuk haza K-t a kórházból. Kép ...nem kellett volna? Valahogy úgy voltam vele, hogy csak nem találnak ki olyan hordozóeszközt nekik, amibe bele sem szabad tenni őket...és mivel dokat jöttünk-mentünk már az elején is, K is sokat aludt benne. A második gyereknek meg már "ez a sorsa", a naggyal nem lehet otthon kuporogni.Kép

Zsuzsi
képek szupik!!! Az "idegesfejet" szerintem nyugodtan hívhatod "3-gyereks-anyuka-fej"-nek is.Kép Sztem szegény Momo is hasonlóan nézhet kiKép Sofkát már meg sem merem kérdezniKép

Maci
a "Hosszú jegyességet" néztük meg, francia, az Audrey Tatou játszik benne, aki az Amelie csodálatos életében is, meg a rendező is ua. de sajna a két filmet nem lehet összehasonlítaniKép Szóval ne nézzétek meg, márha akad valaki, aki egyáltalán eljut mozibaKép

Férjem lehet, hogy rászánja magát a lézeres szemműtétre, ez most a nagy családi töprengés tárgyaKép
Ja, és ma reggelre meghalt Puszi, a hullámospapagájunkKép 10 éves volt, szép kor, 3 hete elkezdett nagyon-nagyon hullani a tolla, elvittük dr-hoz, de azt mondta, nem bőrbetegség, hormonális, azaz öregKép Pedig napközben olyan kis élénk volt, jött-ment, ma reggelre ott kuporgott a kalitka alján, feje is lebukott, örökre elaludt...KépKépKép
Most nem tudjuk mi legyen, mit mondjunk K-nek, nagy haverok voltak, előbb-utóbb keresni fogja. Én azt akarom neki mondani, hogy elrepült...vagy pótoljuk egy hasonlóval? De az is idő, mire az kézhez szokik...na mindegy.
megyek
Kép meg Kép
pusza
e
ellimami
 
 


Nelli,
nagylányodnak BOLDOG NÉVNAPOT!!Kép
ellimami
 
 


Miszike,
Küldtem mailt.

Minden Dorkának boldog névnapot!Kép

Nelli,
Az anyukámnak meg a szülinapja.
Leleményes DomcsiKép

Elli,
Sajnálom, hogy nem volt jó a filmKép Egyébként beletrafáltál, nem járunk moziba, mióta is...?Kép Az új filmetekt kis késéssel tékából vesszük kölcsönKép
Írtam neked.
Jó töprengést!

Roni ma végre aludt ebéd utánKép

Maci_2
maci_2
 
 


Virag,
KorhazKép Jobbulas!

Elli,
PapagajKép
Viszont MoziKép Jaj de regen voltam....

Nelli,
Boldog Nevnapot a lanykanakKép Illetve minden DorottyanakKép
HuncutsagKép, hat nalunk a kicsi az esz legtobbszor ebbenKép

Zsuzsi,
MegresfejKépKépKép
Latom evesfronton nem javultak a fiuk.

Kangi,
Szerintem nyugodtan alukalhat benne. En mivel Jucus csipoficamos volt nem ultettem benne csak ha nagyon fontos volt, igy kicsit bezartabbak is voltunk az elejen.

Jucus ma kapott az Apajatol egy uj babat, nagy a szerelem, delben a babaval-babahordozoval-kellekekkel...ment aludni. Neki mar nem sok hely maradt a kisagybanKép

Angi
angela2
 
 


Köszönjük a köszöntéseketKép

Maci2Kép
Boldog szülinapot AnyukádnakKép

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok,

Virág,
Ez szornyen hangzik!Kép Es mivel kezeltek a herpesz ellen? VAgy eleg volt az antibiotikum?
Es meg a verzes is. Szegeny, jol kijutott Nektek Kép De most mar minden OK? Kép

Miszike
Penzbirsg es jogsielvetel? Egy kivilagitatlan biciklis miatt? Kép Drukk, hogy inkabb egyik se legyen!

Réka
De szerencsere Danival is minden rendben, O is egy kis hos volt! KépKépKép

NElli, kislanyodnak, illetve minden mas Dorottyanak boldog nevnapot kivanok! Kép

Elli,
papagaj Kép

Milyen volt a Tropicarium?
Es Norka, voltatok hetvegen szankozni?

Nalunk helyzet csak annyiban valtozott, hogy Zsombi mar nem lazas, viszont nem eszik semmit es kohog, Nnadi pedig lazas, kohog, taknyos es etvagytalan. Kép Hugom allapota sem javul, de mar nem csak a en, hanem a ferjem is takonykoros. Szoval a konyhank leginkabb egy patikara hasonlit, napjaink pedig a lazcsillapitok-orrszivok-gyogyszerek szuperharmasaban telnek. KépKépKép

Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok!

Beteg babaknak jobbulast!

Ma megvettem a kinezett tesokocsit!Kép Ugy orulok neki! Amikor Petra volt picur, akkor is annnnyira eveztem a babakocsi kivalasztasat, es a vasarlast. Jo lokott vagyok, mi?Kép

Apa pedig holnap este jon haza vegre, ami szinten rendkivul oromteli.KépKépKép Es vett videokamerat, olyat, amilyenre regota fajt a fogunk.Kép

En most azert eleg hulla vagyok, Marci gyakorlatilag 3/4 5-tol fenn volt reggel, amikor pedig vegre elaludt, Petra kelt fel. De meg holnapig szerencsere itt van anyukam, ugyhogy jo dolgom van, de hogy mi lesz aztan..... Gabor is dolgozni fog, ugyhogy ne is gondoljunk ra!Kép De a jo kis babakocsival legalabb a setak egyszerubbek lesznek, remelem. Bar Petra a mai nap tanulsaga szerint barmiert kepes hisztizni, lehet, hogy a babakocsiban is produkal valami ujat.

Na megyek, meg meg kell furdetni Marcikat.Kép Jo ejt:

Leszter

Ja, Evi, a fuggonyt a Kikaban vettuk, epp akcios volt.Kép
leszter
 
 


Elli Kép

Gombóc,
jobbulást nektek! Minket is cudarul elkapott ez az idei.

Kangi,
Amerikában meg pont azt mondták, hogy nem jó fektetni. Szal szerintem semmi baja nem lesz a hordozóban. A kendQben sem totál egyenesen fekszik.
Na most csak ennyi,
zsuzsó
zsuzso
 
 


Dorottyáknak, Dóráknak boldog névnapot!
Kép
Nekem spec nagyon tetszik a Dóra név,második csajszinknál elgondolkodtunk rajta,de nagyon úgy néz ki,hogy mégsem az lesz. Sebaj majd a harmadik lány az tuti. Kép

Leszter,
köszi az infót! Kép Hurrá jön haza apa, milyen nagy megnyugvás is lesz otthon tudni őt. Kép
Kitartás az anyuka és Apa nélküli napokhoz! Kép

pussz
Évi és Petra
Évi24
 
 


SziasztokKépKép

Sofka
Elolvastam a történetet. A szívem összefacsarodott... Persze, könnyek is vannak, anélkül nem lehet szül(et)és-sztorit olvasni
Nagyon szépen írsz Kép, én így soha nem tudnék.
A 766-os beírástól is elbőgtem magam...

Leszter
Képek nagyon szuperek, mint mindigKép
Petra és Marci nagyon édesekKép és olyan jól néztek ki együttKép

Nelli
Klassz, hogy megoldódni látszik a jelmez-ügyKép

Tündér
Azt hittem, valami baj van... Mensit én is utálom, mondjuk nem a depi miatt
JöhettekKépKép Zsombi már teljesen rendben van

Gombóc
40 felett? Jajj...
Szupergyors jobbulást !!!!!

Elli
MoziKép, kár, hogy nem tetszett.
Mi is voltunk szombaton Szegeden, öcsém elaludt a film alatt, de azt mondta, jó voltKép
PapagájKép

Zsuzsi
Nem mertem a múltkor írni, hogy nekem hiányzanak a sztorijaid a pasikról (és a Zulu sztorijai is !!!), ez az alvós + a képesek jókKép

Miszike
Tényleg durva, hogy ennyire halmozzák a büntetéseketKép

Virga
JajjKépKép a négyzeten
Szerintem már ne is nagyon dolgozz

Maci_2
Próbálnék fényképezni, de megint beteg a gépünkKép

Dorottyáknak, Dóráknak mi is boldog névnapot kívánunk!Kép

Még nem is írtam, lefoglalózták a lakást KépKépKép Most reménykedek, hogy nem 3 hónapig fog tartani az ügy, igaz, már úgy indul, hogy a srác munkáltatói és köztisztviselői igazolása két hét alatt van készKép, de megbeszéltük, hogy amíg nincs meg a pozitív válasz a hitelre, kéthetente kikériKép

Tök klassz, hogy beszél Zsombi, legalább megmondja, mit akarKép még klasszabb, ha értem isKép Szóval megyünk játszaniKép

Mindenkinek minden jótKép
Szép NapotKép
PusziKép
Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok Csajok!

Vagyunk, élünk, szerencsére betegek nem vagyunk,. csak újabb vizsgára tanulok a héten, szombaton vizsganap lesz.

A héten nem tudok jönni, ilyenkor egy stresszgombóc vagyok, majd utána. Most mondták a suliban, hogy mégegy tárgyat föl kell vegyek, mert vhogy kimaradt az indexemböl és ezt most pótolni kell.Kép Ebben az a vicces, hogy anno könyvet is elfelejtettek adni, szal elég meglepöKép

Na mindegy most robogok tanulni, mindenkinek szép hetet a betegeknek jobbulást!

Puszi,

Tündér
tündér
 
 


Gombóc,
Jobbulást!

Leszter,
TesókocsiKép

Toffi,
FoglalóKép Drukk a gyors ügyintézéshez!

Tündér,
Kimaradt tantárgyKép

Valami gond van a netemmel. Először nem akart kapcsolódni. Majd semmi nem jött be. Most már legalább babanet van, de a levelezőm még mindig döglött.

Maci_2
maci_2
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?