Új privát üzeneted érkezett!

Elli,
Hat ez van! Azt hiszem Mikivel mi is beallunk a sorba! Csak nalunk az a ciki, hogy kulonbozni fog a tobbieketol! Amugy nemcsak a zsidoknal, a muszlimoknal is bevett szokas a korulmeteles, csak nem ujszulott, hanem ugy tizeneves kor kornyeken. Az mar sokkal kellemetlenebb!
Az Adam Zsuzsanna volt a doktorneni?
Van egy "alvo" topik a korulmetelesrol, olvass bele!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Köszi a bókokat Kép Bekentem Sudocremmel a pállást. Végül meg is fürdettük a kis koszit Kép ORdított, még nem találtuk ki, melyik hőfokot szereti. Vagy csak éhes volt már ...

Norka Kép
Julcsit letesszük 9 tájt. Andris ugye velem alszik, szopik f9kor, én 1O tájban fekszem, szopik éjfél-f1-kor, 3kor és f6kor, kábé 1-1 órás program hasfájással együtt. Külön esélyünk sem lenne semmilyen alvásra. Julcsi f7kor nyávogni kezd a másik szobában, én meg letépem magamról a kicsit és nyargalok át hozzá. Aludni nem nagyon szoktam, minek az. Délelőtt, mikor Julis sétál apjával, ledőlök. De aludni nem nagyon megy, mert egy óra múlva jönnek és arra tuti felébredek Kép Majd lesz jobb. Remélem.


Julcsi ma délután éppen nem hajlandó aludni, pedig az uszoda előtt nem ártott volna. Így lehet, hogy az autóban alszik majd el, nem vagyok túl jó passzban ettől, most Apacuka próbálja altatni a zsákfotelen, de 3/4 óra múlva ébreszteni kell, nem tudom, ilyenkor mit csináljak? Tudom, sz.rni bele ... majd alszik reggel tovább. Csakhát nem alszik reggel tovább, az a baj, és képes napokig halmozni az alváshátralékát, már tök karikásak a szemei, mert tegnap is csak egy órát aludt délután Kép Legtöbbször felriad egy-másfél óra után és ordít, és nem hajlandó visszafeküdni, csak ha én megyek be hozzá és ráförmedek Kép Ez tesófüggetlen, hónapok óta ez megy, csak most nekem is nagyon kéne az alvás, és hát így elég tré a helyzet Kép

Na jól kinyafogtam magam. Amúgy nem érzem magam kimerültnek, csak attól félek, hogy két hét múlva már teljesen kész leszek, és akkor jaj mindenkinek KépKépKép

Kangi
kangi
 
 


Maci,
En is megmutattam a lanykat a tukorben, hogy milyen szep, megnezte, majd kivette a gumit es mutatta hogy akkor mostmar betehetem en a hajambaKép

Reka,
Orulok, hogy jo a krem. Ha elfogyott szolj kuldok valakivel.
Dani nem semmit bir enniKép

Toffi,
Jobbulast Zsombinak.
Drukk a lakaseladashoz. Mi is ebben a cipoben jarunk, remelem nem szivjuk meg ugy mint multkorKép

Elli,
De jo, hogy minden rendben a ferjeddelKép
Bizti, hogy kell az a mutet most, en lehet, hogy varnek vele 4-5 eves koraig. Ha tud pisilni akkor most oke, muteni meg akkor is lehet es meg sokat javulhat. Matyinak tenyleg csak egy kis lyuk volt es most egyik oldalt mar magatol megoldodott. De persze ez csak az en velemenyem.

Evi,
Mi hetente mosunk hajat, boven eleg szerintem.

Vegre meggyogyultak a gyerkocok, tegnap ujra veszekedtek egesz esteKépKépKép, hogy neha minek tud orulni az emberKép

Angi
angela2
 
 

 
 

Kangi, Kangi, Kangi!

Megy neked a hasfájásüzö, az álommanó és kit kügyek még???Kép Sztem Julcsin igy jön ki a tesó érkezése, hogy átmeneti alvászavara van. Nem vagyok pszihomókus, csak olvastam erröl mostanság. Üzenem a kicsaládodnak, hogy kapják össze magukat, ha nem akarnak találkozni egy tajtékzó-kialvatlan Kangi-mamávalKép
Fel a fejjel, hidd el gyorsan túl lesztek ezen is!Kép

Sok puszi és kitartást!

Tündér (aki halál depi, de osztja az észtKép)
tündér
 
 


Még annyit:

Elli!
Örülök, hogy Apacukának nincs komolyabb baja. Kevin ügyében egyenlöre bízzunk a krémben!Kép Ha ez megnyugtat, nem tudom milyen az a körülmetélés, el sem tudom képzelni... hát a négerröl már ne is beszéljünkKép Egy a lényeg Kevinnek a lehetö legjobb legyen, ez a fontos!Kép

Drusza!
Köszi a megnyugtatást, kanalazom magam, egész jól haladokKép Még ülök itt egy kicsit és tiszta vidám leszekKép Remélem jöhettek holnap!

Maci!
Azért nem írtam, mert semmi extra nem van mostanság. Vizsga, háztastás, pörgés.
Azért kaptatok képeketKép

Beu!
Kár, hogy nem jöttök csüt.Kép

Na most megyek mert kaja az még nincs, és tartok töle se a kutyák, se Ilang nem fog megfözni helyettemKép

Tündér

Mégegy fotó a kis szabadságszoborrólKép
Kép
tündér
 
 


ElliKép
Hát nem csodálom, hogy megdöbbentél a körülmetélésen, nem egy mindennapi cselekedet, de a dokinéni biztos jobban tudja, hogy az kell.
Apa szeme jaj de jó, hogy rendbenKép

RékaKép
Sz*r érzés lehet, mikor a doki azt mondja, hogy maga nem ismeri eléggé a gyermekét, legközelebbre jobban tudja, mert irgum burgumKép Mint egy vizsgán. Pedig mit csinálna az ember egész nap a gyerekével, mint sem megfigyeli a cselekedeteit.
Na ne idegeskedj, Te maximálisan ismered a gyermeked azon tulajdonságait, amiket eddig megmutatott, amik eddigre kiforrottak. És ez a lényegKép

TündérKép
Hát ez a képKép Tényleg egy tündérKép

Én ma bepipultam. bementünk egy jelmezkölcsönzőbe a két gyerekkel. Rengetegen voltak, szépen ki is vártuk a sorunkat. Erre jöttek utánunk, szépen beelőztek, amit elnéztem, mondván "csak" a ruhákért jöttek. Utána megint elénk ment valaki, a nő szépen ki is szolgálta. Mikor Dorka megkérdezte: ugyan mikor jövünk mi? A csaj lehurrogta, hogy ők máskor kivárták a sorukat.
És még legalább 2 embert kiszolgált, oda se bagózott ránk. Domcsi már a kocsiban nyűgösködött, meg meleg is volt. Fogtam őket, és duzzogva kijöttem.
Csak tudnám, hogyan lesz nekünk jelmezünk?

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Nelli!
Fú de bosszantó amit írtálKép Olyan szemetek tudnak lenni az emberekKép Ott állsz 2 gyerköccel és még le is hurrogKép Cseppet se bánd, nincs másik jelmezkölcsönzö? Én Szegeden tudok egyet, most jól kisegítettelek, mi?Kép

Tündér
tündér
 
 


Bocsi, de csak gyorsanKép

KangiKép

Dorina 4 hónapos korától napi 1x alszik délután, és ha 1 órát alszik, akkor már örömujjongás van.
Éjjel este 9-től reggel 7-ig 3-4 ébredéssel.
De látom a fényt az alagút végénKép

Bence is ilyen volt, és most 4 és negyed évesen már szeret aludni.
Annyit alszik, mint Dorina, csak őt Dodó ébreszti.

Kitartás!!

Heni
heni1979
 
 


Zsuzsi,
Antal Zsuzsanna a drnéni.
Ismered? Tök kedves volt, és olyan megnyugtatóan, részletesen magyarázott mindent...bár az én hülyeségem is oldotta a légkörtKép
üdv
e
Még lehet, hogy jövök, csak lezavarom apát a kenőcsért.
ellimami
 
 


Elli,
Kép Majdnem...arra emlekeztem, hogy ferfi keresztnev Kép. Nekem abban a korhazban a sebeszeten minden doki szimpi! Antal Zsuzsannaval nem volt meg semmilyen ugyunk, Gyurinak egyszer toltott a cumisuvegebe teat, amikor a noverek meg altatasbol ebredve nem nagyon akartak meg adni. Mar ugy ertem nem a noverek ebredtek altatasbol, hanem Gyuri. Kép
A dokik ott annyit dolgoznak, es olyan tempoban, olyan korulmenyek kozott, hogy en csodalattal adozom elottuk.

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Ja, megegy, Elli, en varnek, amig mar nem hord pelust, mert utana par napig azert faj a pisiles. Ha meg mar tud szolni, akkor lehet egy tal langyos kamillateaba, vagy a zuhany alatt pisilni!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Lanyok
Le tudna valaki irni priviben Manocsnak az utat a Camponaig? Apa nem beszamithato sajna ma ilyesmire, es holnap de. ugye tali. En meg nem autoval kozlekedem, hulye vagyok hozza.

Beu
Koszi h szoltal. jo intezkedest nektek! Ez azert mar jot jelent! Kép

Lanyok
Akkor holnap 10 Campona. mi ott leszunk, aztan meglatjuk.

Norka
norkini
 
 


Kangi,
Roninál 5 nap az eddigi csúcs délutáni alvás nélkül (reggel sem alszik tovább). Úgy látszik ők ilyenek, kevesebb alvást igényelnek. Próbálom lefárasztani, amennyire lehet. Pl. séta, játszótér (ha jó idő van)...
ja és ha alszik, akkor általában másfél órát, nagyon ritkán 2-t, néha kevesebbet.
Drukkolok, hogy hagyjanak a manók pihenni. Addig is kitartás!

Tündér,
Már rövidülnek az éjszakák, el azzal a depivel!
Azért legalább a kutya megfőzhetne néha helyettedKép
Kis szabadságszobor édesKép

Nelli,
JelmezkölcsönzőKép Én is kijöttem volna.
Fel a fejjel! Biztosan kitalálsz valami jó kis jelmezt. Dorkának? Mit szeretnétek? Biztos vannak itt akik tudnak ötleteket adni.

Maci_2
maci_2
 
 


NorkaKép
Sajna nekünk is le kell mondani a Camponát. De esküszöm bepótoljuk!!!!!
Megy egyáltalán valaki rajtatok kívül???
Bocsi, de apának egy csomó dolgot kell intéznem, péntek meg be vagyok havazva, hétvégén meg már utazik is. Tényleg bocsi!!!


NelliKép
JelmezkölcsönzőKép
Valszeg a kölcsönzősnek nincs gyereke!

ElliKép
Asszem én is ledöbbentem volna, remélem a krém használ!!

Megyek füriztetni, csók:

Manócs
manócs
 
 


Elli,
kuki ugy Kép

Norka,
megneztem Neked pontosan, a Pitypang utcanal kell a 11-es buszrol leszallni, aztan visszafele kell menni kb. 50metert, ott kezdodik az erdo. VAgy ha mentek meg ugy 50 metert, akkor ott indul a Ferenchegyi ut, ami aszfaltut es zsakutca es az erdobe, pont ahhoz a reszhez visz, ahol a foto keszult. Kép Nem akarom, hoyg csalodjatok, ez tenyleg csak egy pici erdo, pici szankozos resszel. Kép HA erre jartok, csorogj ram, megprobalok kimenni oda Zsombival. Kép
De ha nagyobbat akartok csavarogni, akkor inkabb menjetek el a 11-es vegallomasahoz, onnan fel lehet menni a Gugger-hegyi kilatohoz (kb. negyed ora-20 perc) es lehet ott a hegyekben setalni egy nagyot. Kép

Nelli,
jelmezkolcsonzo Kép Nem tudnatok a Tesco-ban vagy mas ilyen hipermarketben venni egy jelmezt? A CORA-s ujsag szerint 1689 FT-ba kerul 12 fele jelmez. De a Tescos ujsagbol is remlik hasonlo akcio.

Zsuzso,
nem am egyhuzamban alszom ennyit, hanem ejfelkor etetes, aztan kb. 5-6 korul, es utana jon 8-kor ZSombi. De nem panaszkodom, lehetne ennel sokkal rosszabb is. Kép vagy inkabb Kép

Zsuzsi,
mail ment!!!! Kép

Tündér,
ne már, miert vagy depis?? Kép Mindjart itt a tavasz! Kép

Toffi,
holnap????? Bar a hugom eleg taknyos, es lassan mi is kezdjuk elkapni. Kép

Nalunk helyzet valtozatlan, ill. bekoltozott hozzank a hugom, akinek az orvos szerint 2 heten belul szulnie kell (iker kislanyokat var, most tart a 35. heten). Kép Igy most neha bebiszittel, amig en picit kimozdulhatok (es vasarolni jarok apa nagy oromere Kép). Kép Igy mar tenyleg sokkal jobb a kedvem! KépKépKép

Megyek aludni! Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok!

Bocsi, egyszerűen nem tudok írni normálisan, csak olvasgatok.

De! Jó hír, hogy márciustól az új házban lakunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KépKépKépKépKépKépKép
Eladtuk a kérót, végre. Szóval készüljetek a nagy kerti partira!Kép

Mindenkinek minden jót, most még kevesebb időm leszKépKépKép De azért fel a fejjelKép

Zsuzsi!
Végre, hogy hallani rólad is.!

Norka!
Hát ez a jó hír. Mélt megkaptad? Mikor jöttök errefelé?

Tündér!
Tényleg, mi ez a depi? Kár, hogy nem talizunk.Kép

Nelli!
JelmezköcsönzőKép

Kangi!
Kitartás, lesz ez még jobb! Ha kell segíteni valamit, szólj. És reszkessetek, közeledünk.Kép Tavasszal már együtt tologatjuk a babakocsit megintKép Csak addig bírd ki! Hogy áll a konyha? Jövő héten áthoznám egyszer Julcsi lányt egy délelőttre, mit szólnál hozzá? Addig pihizhetnél a fiaddal. Lőrincnek meg lenne csaja.Kép Meg nekem is úgy hiányzik! Te is, de téged nem választalak le a kispasiról.Kép

Beu
beu
 
 


Gombóc,
megkésve bár, de szeretnék nagyon boldog születésnapot kívánni 2éves Zsombidnak!!!KépKépKép
Timici
timici
 
 


Halihooo !

Eloszor is az extalirol Kép Semmi gaz, mi mindenkepp megyunk. Ugy tunik Apa is elkiser minket, bar ez meg nem tuti....szoval legkozelebb tessek elojnni!!!!

Beu
Nyeremeny mailt megkaptam koszi! Kép Csak nem volt erom vissza irni. TUTI,hogy eladtatok, a lakast, bar nekem nagyon tetsztett ez is! Ugyesek vagytok!!!

Gomboc
Tunderi vagy,hogy ilyen reszletesen irtal! Meg semmi konkretat nem tudok, vasarnap anyosek jonnek szulinapozni, szoval az tuti kilove,de ha tenyleg eljutunk oda csorgok. Meg a jovo7 sem kizart! Tesodnak Drukk!!! Kép

Kangi
Azert nehogy ma azon depizz most,hogy mi lesz 2 het mulva!!!!!!!! Addigra remelhetoleg mar a nap is kisut, meg egyebkent is! Kép Milyen volt az uszas?

Tunder
Ilang csuda edes!!!!! Kép

Holnap megyek cukorterhelesre. Brrrrr....

No eldontottem, Panka 60*120-as agyikot kap. Azert filoztam,mert ugyan Jazi gondolom egy ev mulva nem alszik mar racsok kozt, de az o agyikoja atalakithato, szoval ez valoszinu marad neki tovabbra is. Na uncsi voltam bocs

Na eldugulok.
Norka (reggeli+Tropicarium Kép )
norkini
 
 


Timici
4.30-kor irtad az uzcsid?????????????????????? Nemsemmmmmi.
N
norkini
 
 


SziasztokKép

Tegnap este szülői értekezleten voltam, eléggé kiakadtam... nem az iskolára, hanem vannak olyan szülők... csajok, nagyon gondolkozom, hogy ha kiköltözünk, kiveszem innen Szandit. Vagy nem megyek többet szülőire, kérek egy időpontot a tanító nénitől és megbeszéljük a dolgokat kettesben.

Más. Voltunk este dokinál is, Zsombinak megint valami vírust sikerült összeszedni, amitől "csak" lázas. Viszont Kép, hogy este már megevett három virslit (előtte egész nap semmi, csak egy 2 decis hohes c). Most hőemelke van és reggelizett. Biztosan gyógyul is, mert már rosszalkodik.

Réka
Tényleg nem semmi evészetKép

Évi
Mi sem mosunk gyakran hajat Zsombinak. Szerintem akkor fogunk, ha megint jön a jó idő (és minden nap homokozni fog)
Hétvégén nem leszünk itthon, és köszi, de lehet, hogy mégsem lesz szükség a katalógusra. Tegnap voltam egy kölcsönzőben és annyi féle ruha volt, hogy nem is tudtam kiválasztani, melyik legyenKép

Tündér
Nincs nagy baj, ugye?
Kis szabadságszobor édesKép

Elli
Klassz, hogy pároddal minden rendben.
Milyen krémet kaptatok?
A színes pasik és a körülmetéltek nekem is kimaradtak, de Te lehet, hogy egy fedél alatt fogsz lakni eggyelKép (drukk, hogy ne, jó?)

Kangi
Nem is tudom, milyen drukkot küldjek... hasfájás múlasztót Andrisnak, könnyen-gyorsan altatót Julcsinak, Neked meg kitartósat és egy olyat, hogy egy óra alatt is sokat tudj pihenni, szóval indigósatKép

Angi
Nektek is megy egy rakat drukk a lakáseladáshoz!

Nelli
Jelmezkölcsönző Kép
Tényleg, mit szeretnétek?

Gombóc
Méltem!!!

Beu
Ez nagyon szuper hír!!! Gratula!!!

Megyek, mert nagy a csend...Kép
PusziKép
Toffi
toffifee
 
 


Toffi
Jobbulast a kis Hercegnek!

Meg el akartam nektek meselni,hogy Jazi valamelyik nap a WC-be kakilt, utana elbucsuzott a kakitol: "Szerbusz kaki baratom" felkialtassal Kép

Na eldugultam!
Norka
norkini
 
 


Sziasztok!

Nagy sokára erre keveredtem, annyi a meló, hogy azt sem tudom hol áll a fejem.
Dorka jól van, nagy zsivány, most a micimackó a mindene, azt kell éjjel nappal nézni. még jó hogy a bölcsibe nincs tv.
Mi is már normál ágyban alszunk, karácsonykor Keszthelyen voltun, ott Greco utazó ágy volt, és rájött hogy kell kimászni belőle, utána az otthoniból is kitudott.
Most éjszaka állandóan átjön hozzánk, és befészkelődik közénk. Nem igazán örülök neki, mert mindig felébredek, és utána mindig figyelni kell rá. Mit lehet csinálni ilyenkor?

Nagyon ari a lányka már egyre többet beszél, napról napra okosodik, olyan élmény.
Lelett a haja vágva, és a fogrász nevét is tudja, mindig mutatja, ha fésülöm húzza a haját "Gabó" .
Most szánkót akarok neki venni, ha lesz még hó.
Talán nem írtam még szilveszterkor elszökött a fekete puli kutyánk, alig 8 hónapos volt, és nem került elő, úgy sajnálom.
Egy pár kép :



Kép
És a nagy kedvenc: (Manó már nem félünk tőle)
Kép


Kép
Most ennyi így sokára.
Jók legyetek
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziasztok!


A kedvencem lemaradt:


Szép napot!
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Hahó

Élmény kicsinyítettem még egy kicsit, talán összejön:


Kép
Sziasztok

Kép
Kép
dorka2
 
 


Norka
KösziKép
Búcsúzás a kakitól KépKép

Manó2
Csaj szupi nagylányKép
Kimászás: mi visszavittük Szandi az ágyába, többször is Kép Reggel meg elmagyaráztuk neki, melyik az ő ágya, melyik az ő szobája, nem tudunk tőle aludni (nem is lehet, agyonrugdos mindenkit) bla-bla-bla. Aztán egyszer csak nem jött át Kép

Elmegyünk sétálni (a zöldségesig Kép)
Toffi
toffifee
 
 


NorkaKép
Nem semmi a kiscsaj, "szerbusz kaki barátom" jót nevettemKép

Köszönöm a vigasztaló szavakatKép Közben megoldódott a probléma. Barátosném odaadja a kislánya Jázminos jelmezét vagy a királynőset. Nagyon kreatív ötletKép

Manó2Kép
Csudaszép és csuda nagylány DorkaKép

ToffiKép
Jobbulást ZsombinakKép
Szülői értekezletKép Nálunk már az oviban is van egy-két csodabogár szülő, a gyerekekről ne is beszéljekKép

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


NorkaKép
Nem semmi a kiscsaj, "szerbusz kaki barátom", jót nevettemKép

Köszönöm a vigasztaló szavakat, közben megoldódott a probléma. Barátosném odaadja a kislánya Jázmin jelmezét vagy a királylányosat. Nagyon kreatív ötletKép

Manó2Kép
Csudaszép és csuda nagylány DorkaKép

ToffiKép
Jobbulást ZsombinakKép
Szülői értekezletKép Nálunk már az oviban is vannak érdekes szülők, na a gyerekekről ne is beszéljek.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Beu,
Ez szuperKép Gratulálok!
Azért néha jelentkezz a tennivalók között is, hogy tudjuk mi van veletek.

Gombóc,
De jó, akkor lesz sok gyerek a családbanKép

Norka,
BúcsúKép

Manó,
Milyen nagylány lett DorkaKép

Toffi,
Gyógyuló ZsombiKép
SzülőkKép Iskolát választhat az ember a gyerekének, de ez az, amit előre nem lehet tudni, sajnos.

Tüni,
Hogy vagy(tok)? Mi van a cukroddal?

Maci_2
maci_2
 
 


Manó2!

Hát tényleg nem úgy néz ki a képen mint aki félKép Bár ez sokkal szebb példány is mint a miénk, lehet hogy azért tetszik neki jobbanKép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk mi is, neha jobb a helyzet, neha kicsit nehezebb.Kép De ugy erzem, alakulunk.Kép

Apa USAba utazott egy hetre, addig anyukam itt van velunk, es igy most eleg jo dolgom van.Kép Persze Gabor hianyzik, egyre jobban, pedig meg csak kedden indult.

Kisagy tema: Petranak korabban 60x120-as (kiveheto racsos!) kisagya volt, par honapja vettunk egy 70x140-es heverove alakithatot, es azota o abban alszik, Marci pedig a kicsiben. Szerintem Petra meg jo sokaig igenyelni fogja a racsosat, amit en nem is banok, mivel egy szobaban alszanak a gyerekek, es jobb, ha nem tudja maceralni az occset.

Alvas: eleg valtozo. Eddig a leghosszabb ejszakai alvas kicsit tobb, mint 5 ora volt (egyetlen egyszer), persze az etetes kezdetetol a kovetkezo kezdeteig. Egy etetes pedig nagyon jo esetben fel ora, atlagosan 3/4 ora, de ha tisztaba is kell tenni, akkor tutira tobb, mint egy ora. Szoval az 5 orabol sem marad 4-nel sokkal tobb, ha meg csak 3-4 orat alszik, akkor ugye meg kevesebb.Kép (Remelem, nem voltam nagyon bonyolult.Kép En Kangival ellentetben MAR nem vagyok annyira kimerult. En a korhazban nem birtam aludni, csak 4-5 orakat, az elso ejszaka meg egy az egyben kimaradt a szules miatt, szoval eleg nagy hatralekkal jottem haza, es eleg nehez volt bepotolnom, de mar jobban vagyok. Vagy csak hozzaszoktam.Kép Igyekszem mindket kolkot minel elobb lefektetni, mire oket furdetjuk, addigra en is lezuhanyzok, mindent elrendezek, hogy szamomra is korabban elkezdodhessen az ejszaka. Igy en 9-10 korul lefekszem, es a szopimegszakitasok utan vegleg 8-10 korul kelek fel, mert Petra szerencsere neha 10-ig is hajlano aludni, en meg persze kihasznalom.Kép Ja, es en nem birok egy agyban aludni Marcival, ugyhogy muszaj ebren kivarnom, mig elalmosodik, akkor viszem csak at a kisagyba, hogy ne keltse fel lehetoleg Petrat. O is sokat fejlodott egyebkent, most mar altalaban Marci sirasara sem ebred fel, vagy csak nem szol, de az elso napokban amint megnyekkent Marci, petra rogton razenditett, ugyhogy mindketten pattantunk ki az agybol Gaborral.

Marci szerencsere nem igazan hasfajos, bar a mai napunk kicsit nehezebb, kakiproblemak voltak, aztan nagy nehezen dugig telerakott egy pelust. De azota sem nyugodt valahogy, most atkoltoztettem a nagyagyba, hogy legalabb Petra aludjon rendesen. En mindent megteszek, hogy szimultan aludjanak, inkabb felkeltem Marcit, vagy huzom vele az idot, hogy legyen egy kis nyugi delutan.

Koszonom mindenkinek a ket gyerek setaltatasaval kapcsolatos infokat, olvastam am, csak irni nem volt mar erom. Most azt szeretnem, ha vennenk egy tesokocsit mi is, mert ez igy nem allapot, mar csak apanak kell beadnom a dolgot, ha hazajon Amerikabol.

Hajmosas: mi kb. 3 naponta szoktunk, de nalunk muszaj, mert Petra rendszeresen a hajaba keni a kajat.Kép De szerencsere jol viseli, csak a leoblitest kell jol menedzselni, meg a habtol megijed neha, de ha tukorben megmutatom neki a habos fejet, akkor vigyorog.Kép

Koltozoket, lakaseladokat, epitkezoket nem irigylem, talan meg emlekeztek, en mennyit panaszkodtam kb. 1 eve...

Na asszem nem voltam tul osszeszedett, de most ennyire futotta.Kép Onzoztem, bocsi, remelem, nem voltam tul uncsi.
Puszi:

Leszter
leszter
 
 


Ami kimaradt:
Gomboc, megirnad, hogy mennyiert vettetek a testverbabakocsitokat? Kineztem egyet, de dragallom. (Johet priviben is.)

Ja, es kepek lathatok a www.adline.hu/marci cimen.Kép
leszter
 
 


Azert egy kedvencet ide is felteszek.Kép

Kép

Puszi:

Leszter
leszter
 
 


Ketszer kuldtem el veletlenul a kepet, es nem engedi kitorolni a masodikat, csak ha irok vmi blablat helyette. Blablabla.Kép

L.
leszter
 
 


Sziasztok,
bocsi, en is onzozok. Kép

Leszter,
37-ert vettuk hasznaltan a tesokocsit. A Babaszoban alkudoztam ra. Kép Graco Studium de Luxe a tipusa. Ami fontos, hoyg a hatso ulesnel legyen boven hely, mert sok kocsit hamar kinonek a kistesok, amikor noni kezdenek (de meg vizszintesen fekszenek).

NAlunk kollektiv dogrovas van. Kép ZSombi meg eleteben nem volt ilyen beteg, ejszaka mar 39.4 volt a laza, es most eloszor antibiotikumot is kapott. Engem is raz a hideg es kohogok, es Nandi is rakezdett kohogni (bar a doktorno az o tudejet meg tisztanak talalta.). Kép

Nem tudjatok, ha vacakabbul leszek, milyen lazcsillapitot vehetek be (szoptatas alatt)? Jol emlekszem, hogy Algopirint?

Eloszedtem azt a lazcsillapitos tablat is (koszi annak, aki korabban feltette a topicba), most Nurofent kapott Zsombi, a kovetkezo dozis az Germicid lesz. Kép

Nektek betegsegmentes napokat!

Gombóc

ui.: Nem tudja valaki, ZSuzsi elerheto valahogyan? SMS vagy ilyesmi? Aranylag surgos lenne. Koszi
gombóc
 
 


Gombóc
Algo mehet 4 óránként (ezt gyerekorvostól tudom, amikor én is 39 felett voltam)
Zsuzsinak írjál e-mailt, gondolom azt nézi mindig
jobbuljatok +++++++++

Andi
psandi
 
 


Nezek mindent! Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Gombóc, jobbulást! Van nálam Zsuzsiféle overáll, ha kell még Nándinak, sőt babybjörn kenguru is. Ha gondolod lefotózom, Magdi meg elviszi Neked.

Sőt van itt egy kiddy board is, ha valaki úgy érzi, nem tud nélküle... Kép

Hogy mi minden van még... Jobb nem is gondolni a töménytelen kacatra.

Nálunk zajlik az élet, kimerültségre nincs idő. Tomi jófiú, hat órát alszik első éjszakai részletnek. Addig csak Marcihoz kell kelni. Kép Nála is alvászavarban jelentzkezik legjobban a féltékenység, de a kezdeti állapothoz képest már alakulnak a dolgok.
Ami remek, hogy a lányokkal ilyen gond már nincs. Kata csak a ritkább programok miatt kesereg. De igyekszünk Neki küső segítséggel szervezni.

Leszter, mi tesókocsink teutónia, ebayen vettük. Jó nagy a kerek, meg relatív a hely is benne. És átalakítható egyszemélyessé is.

Na ennyire futotta, Kango fel a fejjel, tudod, csak az első öt perc a nehéz, mint a víz alatt. Mielőtt végkimerülnél elkezd mosolyogni Rád, meg szólongatni, és az felér nyolcórányi alvással. Kép

s
sofka
 
 


Sofka!

Nem tudod, hogy a kiddy board-od Graco-hoz is jó? (asszem Mirage...)

Megpróbálok ma még jönni...

Pussssz
Tüni
tüni
 
 


Sofka,
Kacat?!?!?!
Kép
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Zsuzsi, jó? a gracohoz?
Nem az a kacat!!! A sok inhalt, tudod. Kép

Tomi születésének története: www.gportal.hu/sofka
Neked írtam

Jó éjt!
sofka
 
 


Tuni,

Elso ranezesre jo. Remelem masodikra is. A legtutibb, ha raprobalod, es mukodik. De ha nem jo, 3 napon belul vissza lehet cserelni. ;)

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Zsuzsi es Sofka,
koszi, vegul sikerult hetfon Nandinak beszerezni egy overallt. Kép
A kenguru ugyben meg irtam mailt-t. Kép

Megyek, mert szegeny ZSombi lazat nem birjuk sehogyse lehuzni. Kép
Koszi,
Gombóc
gombóc
 
 


Sofka,
itt bögök,
ugye most már teljesen jól van a kis manó?
zsuzso
 
 


Leszter,
Jó hogy jelentkeztélKép
KépekKép

Gombóc,
Jobbulást nektek!

Sofka,
Örülök, hogy írtálKép
Szüléstörténeted után alig jutok szóhoz...

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Sofka,
En is elolvastam. Nehez barmit is mondani utana, de sejtem, milyen lehetett. A mi tortenetunk egy (nehany) fokkal kevesbe durva, de vannak hasonlosagok... Ahogy jobban belegondolok, nem is keves.

Gomboc,
Koszi a valaszt! Jobbulast Zsombinak! Remelem, mar azert sikerult lejjebb tornasznotok a lazat.

Puszi:

Leszter
leszter
 
 


Sziasztok!

Latom, huzos buli ez a csaladbovites igy a kezdeteknel... lelekben mar kotom fel a gatyamat, Nektek meg kuldom a ++++++++++++++++++t ezerrel!

Sofka, Kangi,
alvaszavaros feltekenyseg Kép remelem, hamar elmulik! Kicsit ugy tunik, egy 3 ev alatti gyermek mindig talal okot a nemalvasra... hat meg ketto...

Gomboc,
utolag kivanok boldog 2. szulinapot Zsombinak! Kép
ez a betegseg viszont nagyon gazosan hangzik Kép jobbulast!
algopirinrol en is ugy tudom, mehet nyugodtan.

Leszter,
valami gyonyoruek vagytok igy egyutt! Kép

Mano2,
micsoda holgy lett ez a szokeseg Kép

Norka,
ez oriasi duma Kép
en du. alvas elott szoktam meselni Violanak, ha megkerdezem, mirol meseljek, eleg gyakran ravagja, hogy "kakirol" Kép

Toffi,
nem akarod elmeselni, mi volt a szuloin? neked estek vmiert?

Nelli,
mekkora egy bunko lehetett, jol tetted, hogy eljottel.

Tunder,
szabadsagszobor Ilang Kép ez a vigyor meg igy ejfeltajt is feldob Kép
olvasom, h Te meg pont nem vagy feldobott Kép muljek el hamar!

Reka,
hihetetlen fazon ez a Dani Kép kedvet csinal az embernek egy fiugyerekhez Kép
te magassagos eg, most olvasom, hogy mit meg bir enni Kép ez orulet, hozza kepest a lanyom egy koplalo jogi...

Elli,
drukk, hatha megse kell metelni!
a sztori viszont Kép
aztan csak nehogy az oviban sorbaalljanak az erdeklodo kislanyok a bokor mogott! Kép

Hajmosas: mi viszonylag gyakran szoktunk, ugy 2naponta, mivel ugyis vizes lesz. Viszont nem hasznalunk sampont, csak a babafurdetovel atoblitjuk. Viola csak szoftosan tiltakozik, jelzi, hogy az egesz mosdatas anblokk vacak es johetne mar a pancsi, de nagy hiszti nincs. lehet azert, mert ezt a parom csinalja, es rola jobban lepereg.

Mi amugy teljesen jol vagyunk. Viola nagyon rendes mostanaban. Neha latom rajta, hogy ugy igyekszik jo lenni, hihetetlen Kép es most jutott el oda, hogy ha ejjel felriad, kis simi es "mama szeret" utan AKAR aludni, es nem raplizik, ha kimegyek Kép Kép ez adjon erot minden hullafaradt anyucinak, hogy meg nekunk is sikerult! Kép (kopp-kopp)

Most viszont kidolok. Csak jokat! Kép
Kaska
kaska
 
 


Ne haragudjatok, lanyok, de hol van Sofka szulestortenete?
kaska
 
 


Sofka,
Szulestortenet, hat en is csak bogok.

Zsuzsi,
Gyurit mar meg is mutottek?

Leszter,
KepKép

Angi
angela2
 
 


Angi,
Gyurit eddig ketszer, egy anyajegy es egy serv. De a fitymaszukulet Mikinel aktualis. Meg varok véle. Minimum addig, amig szobatiszta lesz. Nekem a doki azt mondta, hogy az o fianak 4 es fel evesen oldodott. Bar nem ugy nez ki, hogy Mikinel fog, sajna...
zsuzsi74
 
 


SofkaKép
Születéstörténet tényleg megható, de hála az égnek, a vége jó!!!Kép

NorkaKép
Kakis elköszönésKépKépKép

Loholok, apának sok mindent intézni:

Manócs
manócs
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?