Új privát üzeneted érkezett!

Orbis!Remélem Neked is segíteni fognak!Kép

Noémi!
Köszi!Éejjel volt és,ha reggel is ilyen lett volna akkor hívtam volna a dokit, de így nyugodt vagyok!
Akkor ez inkább rólunk szólt!A hanyag szülőkről!KépNem szívesen keltjük fel amikor tisztába kellene tenni!(Nem kaja függő)

Hasfájás (lekopogom) nincs!Hangos pukik és inkább hamenéses kaki rengeteg!Szerintem a rostos levek jót tehetnek!De lehet rosszul gondolom!

Puszi:Katy
Katy
 


Haló!

Kikocskát én igazolom, ctg-n van, és ha bírja még, akkor Eszterlátogatóban!

Reggel elfelejtettem, de köszönöm a hálapénz infokat mindenkinek aki írta! Puszi érte!

Orbis, köszi! Nem a pasi érdekel, hanem a lányom, egyébként nem jöt, de legalább hívott bocsánatot kért, és átraktuk péntekre. Az is valami, én már mindennek örülök, csak ne kelljen stresszelnem Kép

Rohanok, mert megyek az első ctg-re juhúú!!!
Puszilok mindenkit!
Aura
aura
 
 


Noémi, együtt szülünk együtt dőlünkKép
én pont azt olvastam most, hogy a harmadik hónap egy kicsit megkönnyebbülés (hátha)
bár ugyanezen könyv szerint az első 6 hét a leghúzósabb. Nekem az első hetekben semmi problémám nem volt a gátseben kívül. Hana úgy viselkedett mint egy kisangyal. Csak amióta megjelent a büfi az életünkben. Bár az éjszakázás mindig megvolt, csak régen többet aludt.

Katy, nekem is volt ilyen és meg is ijedtem, aztán elfelejtettem. Valószínű Noémi magyarázata a helyén való, tehát ha tovább marad a pelusban zöldül. Nálam ráadásul a mosható pelenkák vízhatlan külső részét, mosás közben rózsaszínre szinezi. Hát ezek az aranysárga anyatejes kaki alternatív árnyalatai.Kép

Orbis, megértelek. Pont mostanában gondoltam, hogy milyen jó hogy az elsők közt szülhettem. Engem ugyanis nem jó irányba befolyásolnak mások beszámolói, csak tovább agyalok feleslegesen, hogy mi lesz ha nem olyan lesz, bárcsak ilyen lenne, mi van ha pont én vagyok a kivétel...stb
Vizsgázni is mindig én mentem be elsőnek.

Kép
Hana a reggeli szopi után(8:30) 13:30ig aludt. Ez ám a teljesítmény! Már csak át kell tolni hajnalra.Kép

KépKép
savitri
 
 

 
 

sziasztok!!
Katy, nagyon édesek a fotók!! ja, és tök jó kis pihe-haja van Dávidnak!! nekem is hasonló volt, úgyhogy tök kiváncsi vagyok milyen lesz picuré.

Aura, ne foglalkozz fickóval!!!! az se baj, ha a te neveden lesz, nem??? sok sikert az első ctg-hezKép

Orbis....... neked nem is mondok semmit.....együttérzek veled, ezt gondolom mondanom sem kell!!!!!!!!KépKép majcsak kijönnek mááááá..........

a táblázat meg egyre kevésbé örömKépKép de majd háátha a csibék.......
a pocakom keményedget felül, alul semmi, meg a nyálka is néhanapján egy incifinci jön, úgyhogy még simááán lesz ctg-nk szombaton, hurrráááá

bgz, aki megint a kötésbe fojtja bánatát

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Savitri, csak azé nem mondtam el százezredszerre is hogy milyen édes kislányotok van, mert jól elémugrottál!!Kép
b

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


na egy újabb hormonagy bénázás:
nem találtam egy ideje a mobilomat, így felhívtam a vonalasról, kersem, keresem, de sehol..... aztán megyek a konyha felé, ahol tompán, de hallok valamit.....nem fogjátok kitalálni, a fridzsiderben volt!!! hogy mikor tettem be, nemtom..... de tök hideg, és most párás is....KépKépKép

szóval elég idióta vagyok ma!!!
bgz

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


jó hír!

Az Európa Könyvkiadónál azt írják, februárban kijön a Suttogó titkai következő újranyomása!
És ott is meg lehet majd rendelni helyből, akkor tuti kapunk mikor kijön, nem kall megvárni amíg szétterjesztik... vagy mi.
http://www.europakiado.hu/index.php?l=h&s=3&n=413

Kinyomozok ám mindent!
Orbis (nem írom le többször, úgy döntöttem...max 1 nap egyszer, de az már megvolt)
orbis
 
 


bagz, nem vagy semmi a mirelit mobiloddalKép

KépKép
savitri
 
 


ezt találtam a félelmekről, pocakosoknak
http://jogaszules.twinstuff.com/felelmeink.html

KépKép
savitri
 
 


valaki chat?

KépKép
savitri
 
 


Sziasztok!

MEgtértem a világkörüli utamból, hog ymegpihenjek, és újra nekiinduljak ezúttal kutyasétáltatni... Remélem a nagy aktívkodásnak meglesz az eredménye, mert bár ugye én jól érzem magam, azért szeretném a császárt megúszni.
Azt csináltam ma, hogy először séta után megtömtem végre a párnákat, közben szitkozódtam mint egy kocsis, de legalább kiadtam a dühöm (eléggé morci voltam reggel). Aztán mentem uh-ra, meg ctg-re. Természetesen az uh néni is mondta, hogy óóóóriásbabánk lesz, készüljünk, mondta, hogy jó szűkre vette a méreteket, de még így is 3500+-10%-ot becsült, és mondta, hogy szerinte nyugodtan adjam hozzá azt a 10%-ot, mert biztos nagyobb... Szülésznő is megnyugtatott, hogy ma éjjel is született valaki, aki 4és fél kiló volt, holott 3600-ra becsülték hétfőn... Na, ez jólesett. Ctg-n elhallgattuk egymás szívverését babócával, Ő a mostani, nem túl aktív formáját hozta, szóvá is tette Ági. Viszont a múlkori lapos ctg-k után most már egész rendes cakkos hegyekvölgyek vannak a méhtevékenységet illetőleg, gondolom már nagyon nagyon feszíti odabentről kismanó az izmokat... De természetesen fájásokat nem produkáltam. Aztán benéztem Ilonához, csak nagyon röviden, elvégre ma hajnalban szült, de ha már ott voltam, nem akartam kihagyni. Láttam a babócát is, nagyon szép, és nem is óriásbébi, ami viszont megnyugatató annyiban, hogy nekünk azért egyformákat saccoltak eddig...
Aztán még kellett mennem szerezni a konyhához dolgokat, aztán meg mentem Eszterhez, abban már nem voltam biztos, hgoy jó ötlet, de azért már nem voltam messze Kép Persze Eszter tökéletesen van, futkos, le sem ült, nem fáj semmije, csak most jött meg a teje, és az. Csemetéjét most sem tudja felébreszteni Kép Petra nagyon szép egyébként, és szerintem hasonlít a mamájára... A mamája szerint nem... Kép Mesélt a szülésről, meg mindenféléről, ami volt vele, alig akartam eljönni, de azért inkább, mert már elég sok volt nekem is, meg ott volt a sógornője is. MIndenkit puszil és üdvözöl, és holnap mennek haza, majd igyekszik ő is bejelentkezni. Pocakja nagyon kicsi, ez volt, ami nagyon feltűnő volt ahhoz képest, amit eddig tapasztaltam Kép és persze nagyon SZÉP is!!! Olyan jó, ahogy megszépít az anyaság mindenkit a nagy fáradtságok ellenére!!!

Aztán most már haza is jöttem, és most szenvedek Kép És mindjárt indulok is Kép
Bendegúz, tegnap elfelejtettem írni, hogy olyan szép a fiad, mint egy porcelánbaba!!!! Ez a férjem hasonlata Kép Azért megnyugtató, hogy lesznek jóképű hapsik a lányom koroszályában Kép Katy, ez rád is, vagyis Dávidra is vonatkozik Kép Remélem jó sok kép lesz nemsokára már majd mindenkiről. Kicsinyíteni meg úgy kell, hogy megnyitod a képet sajátgépben, jobb gomb, szerkesztés, akkor megnyitja a paint-et, ott kép menü, nyújtás6döntés parancs, és a %-ok átállításával tudsz kicsinyíteni. Aztán persze mentés másként... Hajrá!!!
Ja, és Hanára már nem írok semmit Kép Úgyis mindenki mondja Kép

Orbis, kösz a nyomozást Kép Remélem nemsokára már nem lesz időd ilyesmikre...

Bagzer, én is jártam már hasonlóan... De azért akkor is nagyon vicces!!
Juj, most jutott eszembe, hogy én reggel csak elolvastam, amiket írtatok, de nem reagáltam... Na, mindegy, talán majd este megnézem, volt-e valami, amit elfelejtettem, és szerettem volna...
Na, nekiindulok a menésnek megint, bár egyátalán nincs kedvem, főleg nem cipőt kötni... Kép

Szép estét mindenkinek!!!

Kikocska
38+6

kikocska
 
 


Na, kb 10 percet sétáltunk összesen, annyira felhúztam magam a kutyán, mert nem fogadott szót, és azzal akartam büntetni, hogy akkor ennyi volt, és jövünk haza, és a kis szemétláda ÖRÜLT ennek, boldogan rázta a pórázát, amíg hazaértünk... Annyira dühös vagyok rá, hogy hihetetlen!!!!! Mi a fenének teszem én itt ki a lelkem azért, hogy neki jó legyen???? Na, jólvan, befejeztem, csak dühöngtem egyet. Bocsi. Inkább jó kis idegnyugtató hülyeséget játszom kicsit...

kikocska
 
 


Ja, és fenn leszek a cseten szerintem egész este, szóval ha nem veszem észre, hogy jön valaki, nyugodtan csörgessen meg. Nem hiszem, hogy nagyon mozdulni fogok... Betett ez a nap. De lehet, hogy a tegnapival együtt... Vagyis biztos fürdök majd, mert attól jobb lesz, csak később...
Na. beszéltem (elég sokat)

kikocska
 
 


ismételten megállapítom, hogy ha én írok, mindenkinek elmegy a kedve... Kép Remélem ez azért van, mert mindenki szül, aki csak akar Kép akkor játszom tovább...

kikocska
 
 


Hello!!!!

Katy, olyan édes Dávid!Ugyanúgy felhúzza a lábát, mint LeventeKép Meg minden baba, de az mindegyKép

Még mindig nagyon nyugtalan a kislegény,úgy sírt, hogy kénytelen vagyok cumiztatni, ha nem akarom, hogy teljesen kiboruljon. Nem tudom, mi van. Ja, és ezt szopi után művelte... Ma egy ilyen nap van úgy látszik... Legalábbis remélem, hogy egy csodálatos éjszaka után egy gyönyörű, nyugodt nap virrad ránkKép álmodok...

Már megint nem is tudom, mire reagáljak...
Örülök Eszternek meg Ilonának!

Brútusznak irgumburgum, micsoda kutyaviselkedés ez?!Kép

Orbis, remélem, kipihented magad!Azért aggódtam ám érted tegnap, hogy hazaérj!

Puszi, most nem jut eszembe semmi.
Ja, Hana így mosolyog már? Levente még nemKép Bár mintha ma a virágra az ágyánál rámosolygott volna...

Noémi
vghnoémi
 
 


Kikocs!!!! ne mááá! mindig mindent ne vegyél má magadra!!!!! te!!!

emberek, már akartam kérdezni:
mit tudtok a cinkes popsikrémről???????? mert anyám arra esküszik, én meg még nem is hallottam ilyenről?? elévült cucc, vagy van még, aki ismeri????

bgz, aki visszatér a kötéshez....

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Bagzer, nem veszem magamra Kép csak így legalább te is írtál valamit Kép Tudomám, hog ymindenkinek ilyenkor ér haza a párja, meg akik babáznak, azok babáznak, akik meg nem, azok meg szomorúak, meg azért vannak kórházban is néhányan... Csak én meg éppen ide vagyok szögezve, és pont nincs mit olvasni Kép De most ráveszem magam, hogy elmenjek a fürdőig, és akkor fürdök, és addigra hátha Aura is hazaér a ctg-ről, és ír valami okosat, amit el lehet olvasni Kép Popsikrémet meg nem tudom, hogy cinkes, vagy nem cinkes, de nekem azt mondták, hogy fel fognak írni egyet majd, a gyerekorvos, és feltétlen azt használjuk majd... Mittomén, hogy az milyen, azt mondják rá, a gyógyszertári Kép egyébként én a bóraxos popsikenőcsre emlékszem csak boldogult gyermekkoromból (és a tesóiméból Kép)

kikocska
 
 


Szia Babanetes Világ!Kép

Itt mindig történik valami!KépBabák születnek, nőnek, mosolyognak, lábukat felhúzzák...
KépKépés ez olyan jóóó
...

sssszörnyűűű napom volt az egyetemen intéztem tegnap is meg ma is az egyéni tanrendem...a II.félévre...hááááááááááááááát komolyan nehezebb, mint a 14vizsgám...szörnyűűűűűűűű
ez a bürokrácia!!
Szörnyűűűség!sorbaállás, indexaláiratás...ááá

de mostmár ha végre ezen is túllennék jöhetne a semmimásranemfigyelek
KépKépKép
a büszke apaKépKépKép
imádnivalók!Kép
esztyx
 
 


Sziasztok!

Gratulálok Eszternek és Ilonának!!!! Kép

Most visszafelé reagálok, olvaslak benneteket, csak Petim szakdogát ír és persze előnyt élvez a gépnél. Most az öcsémére vetettem rá magam, itt a net is gyorsabb. Közben töltök fel képeket végre az albumomba.

Bagzer! Én cinkes popsikenőcsöt használok, egy barátnőm ajánlotta és nálunk bevált, semmi pirosság nem volt még Lili popsiján. Kép Nekünk a dokinéni pont nem ilyet írt fel egyébként.

Ja, és azzal akartam kezdeni, hogy: Lányok, Veletek vagyok, mindenkinek egyenként szurkolok, hogy bújjanak ki a babák!!!!!!! Tök sokat gondolok Rátok napközben. Még emlékszem, milyen érzés volt...

Noémi! Lili is hasonlóképpen érzékeny a frontokra, tegnapelőtt is meg ma is elég nyűgös. Olyan furi ez, hogy semmi tendencia nincs még a napok múlásával, egy tökéletes nap után simán jöhet egy extra nyűgös. Kíváncsi leszek, a 3 hónap elteltével hogy alakul majd. Kép

Katy! A zöld kakira nekem azt mondta a védőnéni, hogy akkor van, ha túleszi magát, azaz ha valami nem jó a pocijában. Nekünk is előfordul még mindig néha, de már nem aggódom. szerintem az emésztésétől függ, hogy éppen hogy sikerül.

Lili! Én ma használtam először az orrszívót (porszívósat), mert tortyogott a kislányom. Egész jól bírta, én eléggé bénáztam, túl ormótlan még a kis orrához a készülék. Ja, és úgy tűnik, ez a feladat rám fog maradni, Peti elzárkózott előle. Kép
Ja, és írtad, hogy Hana egyre kevesebbet alszik. Az nálatok mit jelent? Mert Lilikénknek is egyre kevésbé akaródzik mostanában szundizni, legalábbis napközben, 2 óránál többet nem alszik egyhuzamban, csak éjjel (szerencsére). Szóval max. 12-14 órát alszik naponta, az nem kevés szerintetek?!

Rékacs! Én is nagyon irigyellek, Hanga egy kis tündér!!! Remélem, így is marad. Kép

Gyönyörűek a babák (Katy, Bendegúz, Lili, Tüni és akit esetleg kihagytam)!!! Kép

Ja, és Lilike is elkezdett bőszen mosolyogni. Kép Igaz, a függöny és a lámpák még többet kapnak belőle, mint mi, szülők, de azzal vígasztaljuk magunkat, hogy biztosan azért mosolyog, mert boldog baba. Kép meg jóllakott, mert általában szopi után nevet. Kép

Ja, Lili (meg többiek is persze), a védőnéni adott egy fecskendőt a K-vitaminos ampullához, hogy azzal szívjam fel és nyomassam is be a szájába onnan. Csak holnap lesz a próba, de remélem, beválik.

A beígért fürcsis kép:

Kép

Puszi,
Katinka és a holnap 6 hetes Lili
katinka
 
 


SziasztokKép

Hordozókendőt használókhoz lenne egy kérdésem: hogyha utcára mentek kendővel, akkor hogy öltöztetitek fel a babát?

Képzeljétek, ma levittem Kincsőt a védőnőhöz mérésre, és így 3 hetesen 3960 gr (3100-al született és 3200-al jöttünk haza a kórházból)Kép Szóval meg van a látszatja, hogy egész nap rajtam lógKép

Pussssz
Tüni
tüni
 
 


jaj, nagyon édesek a babók!!!!!!!

Auraaaa!!! nem értél még vissza ctg-ről???? mi volt? mesélj máá!!

bagz

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Sziasztok!
Megjöttem a ctg-ről, ahol elpityeredtem jól, mert sikerült meghatódnom Kép
Az egyik szülőszoba épp szabad volt, úgyhogy ott vizsgáltak. Az valami olyan szépséges, hogy én azt se bántam volna ha azonnal ott kell maradni. Ráadásul egyágyas, és van benne kiskád, meg mérleg, pelenkázó, szóval ha minden ok, az égvilágon sehová nem viszik el a lányomat mikor megszületik, hanem onnantól örökre együtt leszünk. Na ezen jól elábrándoztam, és mikor a gólyanéni kiment egy kis időre akkor sikerült is könnyekig hatódnom Kép
Erika annyira jó baba volt ráadásul, mert az elején nem mocorgott, és szóltak, hogy kéne, csináljak valamit. Szegényt először jól megráztam amire fel is ébredt, aztán mikor egydülmaradtunk énekeltem neki aminek az lett az eredménye, hogy a mocorgós sorunk az majdnem hosszabb, mint a szívhangos Kép
és elmeséltem neki, hogy ott fogunk majd először találkozni, és az nagyon jó lesz majd, és nincs mitől félnie, mert én majd átölelem és megvédem mindentől Kép Úgy éreztem érdeklődve hallgatja Kép
Azért mondtam, hogy még picit maradhat bent, de ha szeretne kibújni, akkor ne féljen, én már nagyon várom Kép
Ezen kívül szuper jóslófájásokat is produkáltam (éreztem is rendesen Kép) inkább hegyes volt még, mint búbos, jó magasak lettek, és a gólyanéni azt mondta, hogy szépen alakulnak, és ezek már valószínű használnak is valamit Kép

Azután Anyuval elmentünk még venni pelenkázólapot, és pelust, popsitörlőt meg melltartóbetétet és most már teljesen elmúlt a nyomi hangulatom (reggel pocsék volt, Kikocs tudja, együtt nyűgiztünk Kép )

Kikocs!
olyan jó volt ám dumálni egy kicsit, az is sokat javított a kedélyállapotomon Kép
És ezennel a fenti kisregényt neked ajánlom, csak, hogy legyen mit olvasgatnod Kép Kép Kép

Puszilok mindenkit!
Aura
aura
 
 


Bagzerka!
Jól ideugrottál megint Kép
Akkor neked is ajálom Kép Kép Kép

Jajj!
Azt el se mondtam, hogy pont szült valaki az egyik szobában, mikor bent voltam, azaz épp "kész lett" és láttam egy igazi méhlepényt!!!
(Kint volt egy tálcán, mert a műszeres kocsit kitolták, és gondolom még nem tudták elvinni)
Na ez nekem akkora szenzáció volt, hogy na! Az a fura, hogy egyáltalán nem volt olyan szörnyű, mint hallottam, meg is jegyeztem, hogy jé, ez nem is csúnya! Erre a szülésznő csodálkozva mondta, hogy pedig ennél sokkal szebbek is vannak. Lehet, hogy csak én vagyok ilyen kis perverz Kép
aura
 
 


Elköszönök, mert hugicám lelki életet akar élni, és kell neki a comp. Kép ám legyen, ma jókedvű vagyok Kép

Különben is mennem kell gátmasszírozni, holnap jövök sokat Kép

Jó éjszakát!
Aura és Erababa
36+6
aura
 
 


SENKI?!
Ma mintaéjszaka volt. Levente úgy kifáradt az egész napos sírásban, hogy 8-kor evett, 9-kor letettük, 10-re egy hang nélkülelaludt, 11-kor nem tudtam álometetni, 2-kor álometettem, és 4.40-kor kért megint. Most büfi van, picit nehezen, mert nagyon mohón evett, dehát ez azért nem semmi!
Úgy örülök, én is tudtam aludni!

Remélem, mindenki más is, és azért nem írtok.Kép

Aura, te olyan drága anyukája vagy Erababának, szerintem annyira akar már látni, azért sietKép

Puszi
N,L, ma 7 hetes!
vghnoémi
 
 


jóreggelt mindenkinek! Remélem mindenki jól aludt, azért nincs senki Képnekem ma megint nyomi hangulatom lesz, álmos vagyok, holott aludtam majdnem rendesen (viszonylagos ez már Kép)

Dicsérek képeket, Katinka, ez az arc hihetetlen Kép És én is ilyen nagy babaszemeket rendelek
Esztyx, neked meg úgyis annyit áradozok Lilidről, és így apával is nagyon aranyosak Kép

Aura, köszönöm szépen az ajánlást Kép Jól el is olvastam. És nagyon el tudtalak közben képzelni, amint magyarázol Erikának Kép És örülök, hogy szívesen beszéltél velem, nekem is jót tett, és nagoyn remélem, hogy Apajelölt tényleg jófiú lesz holnap, és lesz végre nyilatkozat. Lehet, hgoy Era már csak arra vár Kép

Na, és akkor most kezdődik a drukkolás, hogy ne jelentkezzenek be azok, akik inkább már kórházban lennének... Ez nem személyeskedés, de mindig elszomorodok, mikor meglátom Orbist meg Bagzert... De azért ha egyben még, akkor írjatok, mert csak annak szól a szomorúság, hogy nem jó nektek.

Nekem is kellene hasznos dolgokat csinálni ma, de már előre nincs kedvem, de nincs kedvem itt feküdni sem a gép előtt, hogy nézzem, hogy senki nem ír semmit, meg unalmas játékokat játszani közben, könyv már nem köt le... Főzni csak neki látnék, de ahhoz el kell menni boltba... Kép ma ananászos currys pulyamellcsíkok lesznek rizzsel Kép (baromi egyszerű kaja, és nagyon fini, és ezzel ünneplem meg, hogy majd két hét után végre tudok főzni Kép Meg még csinálok magamnak külön spenótot, mert azt meg én ennék, de más nem szereti annyira. Sebaj, egy ilyen lefagyasztott adagot simán betolok egyedül egy nap alatt! Kép

Ja, azt még elfelejtettem tegnap írni, hogy megdicsérte az uh-s néni a szájacskáját Rékának, hogy milyen szép... Én már alig láttam valamit az uh-on, mert annyira pici darabok fértek bele a képbe, hogy nehéz volt beazonosítani. Kép

Na, szép napot nektek, és én beterveztem szombat délelőttre egy szülést, kíváncsi vagyok bejön-e (az a baj, hogy ez csak terv, és én se hiszek benne Kép még annyira sem, mint amennyire apósomnak lakásügyben Kép)

Kikocska
39

kikocska
 
 


Jó reggelt!
Hű, mi ez? Tényleg kiürült a topic Kép Legalább most lesz időm Rékacs szülésmeséjét elolvasni!

Noémi!
Köszönöm szépen. Ha Erikám nem is siet, igyekszem bátorítani, hogy induljon nyugodtan, mert csupa jó várja idekint Kép
Gratulálok nektek az áloméjszakához, én egyelőre csak "előalszom" igyekszem megfogadni a tanácsaitokat a pihire vonatkozóan, és tankolok ezerrel Kép
Olyan jó neked, hogy már ilyen nagy fiad van Kép raksz fel róla még képet? A múltkor az arab sejk-es olyan édes volt! Kép

Puszi!
Aura és Erika a pocaktündér Kép
37
aura
 
 


Ja, tényleg, Rékacs szülésmeséje, én is elolvastam, és nagoyn tetszett, bár ugye én a nagy részét hallottam személyesen is, de nagyon jó volt így egyben Kép
Aura, ha egyszer tényleg könvet akartok csinálni rólunk, Rékacsot feltétlen rá kell vennetek arra, hogy segítsen fogalmazni Kép Ezzel nem akarok degradálni semmit, de olyan jó érzékletesen tud írni, az ember látja maga előtt... Akár az élőszó, de tényleg!!! Kép

kikocska
 
 


Kikocs!
Szia, milyen egyszerre írtunk Kép Katnika Lilijének tényleg óriási a szeme, olyan szép Kép
Csatlakozom a szurkolótáborhoz, csak én közben neked is drukkolok ám!
És tessék hinni a szülésben, te is tudod az mennyit számít (tegnap még te magyaráztad Kép úgyhogy irgum-burgum, Réka nem az Apósod, te meg pláne nem vagy az, úgyhogy te csak higgyél, meg bízzál rendületlenül, meg ne halljam még egyszer, hogy te sem hiszed el!!!
Na most, hogy jól kiosztottalak Kép (remélem nincs harag, maximálisan jószándékú volt!) mesúgom, az, hogy Erának annyit dumáltam tegnap részben a beszélgetésünknek volt köszönhető, merthogy mondtad, szerinted is milyen fontos az ember mit gondol, stb...hát ezt én így ültettem át a gyakorlatba, és azóta (főleg, hogy úgy érze abszolút reagált a baba) annyira de annyira jól érzem magam. Teljesen feltöltődtem, és nagyon kívánom, hogy te is inkább ilyeneket érezz!!!

Kép

Aura
aura
 
 


Kik!
Ha könyv azt csakis együtt, úgyhogy semmi akartok, hanem akarunk, és naná, hogy Rékacs lesz a főfogalamzó Kép Kép Kép
aura
 
 


Ez hihetetlen, hogy mennyire nyomi vagyok. itt ülök, és minnyá elbőgöm magam, hogy el kell mennem a boltba... Utálom magam érte... Pedig sokkal jobban járok, ha most elmegyek, mintha még egy óra múlva is ezen szenvednék. Na, felveszem a cipőm (auuu) és tényleg megyek.
És Aura, persze, hogy semmi harag. Igyekszem én elhinni, de akkor is olyan érzésem van, hogy túl jól érzi magát odabenn. Ja, és ma új nevet kapott éjszaka: RÉka, a csontosseggű Kép Asszem nem kell magyaráznom...

kikocska
 
 


Kikocs! Legalább nem bánja majd annyira, hogy nem kap bicajt, csontos fenékkel az úgyis tisztára kényelmetlen Kép

No jó bevásárlást, vigyázz magadra, minden csupa jég!


Rékacs!
Elolvastam a sztorit, nagyon-nagyon tetszett!!! Egyre több kedvem van szülni! Szuper, akkor tovább bíztatom a kiscsajt Kép

Pussz Aura
aura
 
 


Sziasztok!
100 éve nem írtam, pedig mindennap többször is olvaslak titeket, csak se időm se bátorságom beleszólni.
Időm azért mert még szülésig van 2 vizsgám (elvileg), bátorságom pedig azért, mert ti olyan jól ismeritek már egymást és tök jól elvagytok még olvasni is jó.
Én már néha totál ki vagyok. Úgy szenvedek, nagyon szeretnék már "megismerkedni" a kisfiammal.
Aura
a beszélgetés nagyon jó a bébivel, én amikor kérdeztem a szülésznőt, hogy mit tegyek annak érdekében, hogy most ne legyen császár és rendesen tudjak szülni, mindenféle légzés meg bogyók helyett azt mondta, hogy sokat beszéljek a babával és akkor menni fog. Én ezen nagyon meglepődtem!!
Mondjuk kíváncsi leszek rá, hogy rábeszélésre hogyan fogja "összébb húzni" az "óriás" fejétKép, hogy ki tudjon bújni.
Mindenkinek drukkolok aki még egyben és nagyon várom az "élménybeszámolót" azoktól akik ma jönnek haza ( Eszter, Vica )
Kikocs
nem tudom, hogy boldogít-e, de nekem szinte minden nap ilyen punnyadt hangulatom van főleg azért, mert 200 minimumkérdést kell(ene) bemagolnom szombatig, de amúgy is, már nagyon babáznék.

Vera
37+4
verkocsika
 
 


Üdv,
nem túl sokat aludtam az éjjel. Azt hiszem Hana rájött, hogy az üvöltés tőle származik, mert mostanában sokkal nagyobb odaadással csinálja. Egyszerűen kideríthetetlen, hogy miért csinálja. Mostanában bejönnek neki ezek a zenélő kütyük, kár hogy mindegyiket fél percre tervezték. Szerintem, még nem is született a világon olyan baba, aki ha nyugtalan fél perc alatt elaltatja magát. Nem tudom a gyártók hogy gondolták ezt a dolgot. Láttam nagyon drágát is azt úgy reklámozzák, hogy 15 percig is játszik! Hát az sem valami felemelő, negyedóránként fölkelni és újra indítani a masinát. Mindezt kb. 20000Ft-ért. Szóval Hana kitolta a nyugtalan időszakot, így most este 10-től reggel 8ig tart kisebb megszakításokkal, általában 3 és 6 között azért alszik, de aztán megint nyafi. Arra is gondoltam, hogy a sötéttől van kiborulva, de nem egyértelmű. Áááá... unom, hogy találgatok csak.
Most persze már kezdi a bealvást, de nem feküdhetek vissza, mert 10 és 12 között hozzák a giga mennyiségű ásványvizet amit tegnap rendeltem.
Megint kutya bajom és jó kedvem van, de este már 9től szorongok, hogy mi lesz. Na jó 9kor még van remény de 11kor feladom. Amikor óramű pontossággal elkezdi a nyüglődést ami tegnap már erőteljes ordítás volt az nagyon nyomasztó. Ráadásul észrevettem, hogy már nem reagálok ilyenkor olyan figyelemmel és ez tök borzasztó. Nem tudom mit nyafogok, egyszerűen csak egy éjszakai életmódra kéne átállnom. Huszonévesen, azaz még 2 évvel ezelőtt is, én is ébren voltam ebben az időszakban.
Jaj de unom magamat, inkább teszek fel képet, most olyan kis drágán alszik.

Kép
az egyik zenélő kütyüvel
Kép
fáradun? fáradunk?
Kép
Kép

KépKép
savitri
 
 


ja azt elfelejtettem, hogy én is nagyon szeretném elolvasni a szüléstörténeteket ( hadd sírjak egy kicsit!! csak amíg nincs itthon apa, mert különben kikapok ), főleg Rékacsét.
Kikocs! Hogyan lehet feliratkozni arra a yahoo-s izére, mit kell csinálnom?

Vera
verkocsika
 
 


Vera, az email címed kell Kikocsnak, küldd egy linket, és onnan intézkedhetsz.Irjál csak, úgy ismerünk meg, ha itt vagy, nem igaz?Kép

Lili, nagyon sajnálomKépteljesen együttérzek veled. Nyugtasson, hogy tegnap Levente egész nap így sírt, sejtelmem sincs, mitől, talán a front zavarta meg. Ma jobb, bár nehezen alszik el éppen. De most biztos, hogy a hasa fájt.Lehet, hogy Hana ugynamiatt volt nyugtalan, csak éjszakaKép

Kikocs, remélem, hazaértél a boltból és most már boldog vagy, hogy főzhetsz!Kép Hajrá! Én tegnap akartam főzni, de egész nap műsor volt, a konyhánkban meg hideg van, nem tudtam. Mindegy, ma jött kaja.

Puszi
Noémi
vghnoémi
 
 


Vera, az email címed kell Kikocsnak, küldd egy linket, és onnan intézkedhetsz.Irjál csak, úgy ismerünk meg, ha itt vagy, nem igaz?Kép

Lili, nagyon sajnálomKépteljesen együttérzek veled. Nyugtasson, hogy tegnap Levente egész nap így sírt, sejtelmem sincs, mitől, talán a front zavarta meg. Ma jobb, bár nehezen alszik el éppen. De most biztos, hogy a hasa fájt.Lehet, hogy Hana ugynamiatt volt nyugtalan, csak éjszakaKép

Kikocs, remélem, hazaértél a boltból és most már boldog vagy, hogy főzhetsz!Kép Hajrá! Én tegnap akartam főzni, de egész nap műsor volt, a konyhánkban meg hideg van, nem tudtam. Mindegy, ma jött kaja.

Puszi
Noémi
vghnoémi
 
 


Vera, az email címed kell Kikocsnak, küld egy linket, és onnan intézkedhetsz.Irjál csak, úgy ismerünk meg, ha itt vagy, nem igaz?Kép

Lili, nagyon sajnálomKépteljesen együttérzek veled. Nyugtasson, hogy tegnap Levente egész nap így sírt, sejtelmem sincs, mitől, talán a front zavarta meg. Ma jobb, bár nehezen alszik el éppen. De most biztos, hogy a hasa fájt.Lehet, hogy Hana ugynamiatt volt nyugtalan, csak éjszakaKép

Kikocs, remélem, hazaértél a boltból és most már boldog vagy, hogy főzhetsz!Kép Hajrá! Én tegnap akartam főzni, de egész nap műsor volt, a konyhánkban meg hideg van, nem tudtam. Mindegy, ma jött kaja.

Puszi
Noémi
vghnoémi
 
 


Sziasztok!
Indulok ctg-re nyomban, úgyhogy csak nagyon gyorsan!
Már hajnalban is majdnem írtam nektek (csak gondoltam, ha mégsincs semmi, akkor rossz lesz olvasni, hogy mindenki írja, hogy milyen izgi meg ilyenek). Este tök jól elkezdtem keményedni, mértem is, de nem volt rendszeres. 2 körül elaludtam mellette (úgyhogy túl erős se volt addigra) de 6 előtt felébredtem, és akkor volt 2-3 olyan, hogy azt hittem, összepisilem tőle magam. De ez nem olyan volt, mint a múltkori, olyan tompa, mintha rámült volna valaki, hanem a hasam aljára koncentrálódott, és éles volt, mintha valaki éles körmökkel belemart volna. Na, tapasztaltak??
Mindenesetre sokáig latolgattam, hogy megkérem Áront, menjünk most be ctg-re, mert itthonmaradni nem tud, egyedül meg így azért nem merek elindulni, de aztán elmúlt. Még most is keményedek néha, de csak olyan "régi fajta" ami nem fáj. Na majd megírom, mit mondtak.
És bocs, hogy most senkire semmit nem írtam!
Puszi
Orbis(40+2)
orbis
 
 


Képbocs
vghnoémi
 
 


Kikocs!! jöttem hogy elszomorítsalakKép hááá, ez van.....

mára itthonülős-kötögetősdit terveztem, de aztán jól kikérdeztem anyámat az ő programjáról, és van benne ikea, meg bevásárlás jó kis helyeken, hát mondanom sem kell hogy így én sem maradhatok itt a fenekemen!!!!!!! legalább valami történik!

marcimat meg elküldtem mindenféle papírral meg meghatalmazással beiratkozni helyettem, meg magának.... remélem mindenre emlékezni fog!!! kicsit izgulok, nem az az intézkedős típus....de hát mostatól muszály lesz..........

ja, télleg, utsó időben lévők, meg ott voltaknak szól a kérdésem: ti nem viszkettetek???? nem csak hasilag, mert én ott is, de mindenhol....és szörnyen!! a mellem, a mellkasom, a combjaim, a pocak meg csak hab a tortán! de iszonyatosan viszket!!!! fel is hívtam emiatt reggel a bábát, hogy mondjaon valamit (pl, hogy jaj, azonnal be kell mennem és szülnöm , mert ez íg ynem mehet tovább-persze nem mondott ilyetKép csak hogy vegyek olyan pötyögtetős-szúnyogcsípésre-való krémet, meg hogy a szülés fogaj csak megoldani...köszi! még egy indok, hoyg mééég türelmetlenebb legyek!!)
szóval nektek nincs valami jobb tippetek?? mert megőrülök, mint aki bolhás!!!!!!

bagz, a bolhás.....viszont kicsit jobb kedvű, mert ikeába megy, hurrrááá

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Verkocsika, küldj egy emilt a pocak-subscribe@yahoogroups.com-ra, ha engedélyeztelek, utána megkapod az emileket, amiket küldünk. Ha csinálsz yahoo id-t, ami elvileg le lesz írva, hogy kell a mindenféle üdvözlő levelekben, akkor beléphetsz az oldalunkra is, szintén ott lesz a cím vlamelyik mailben. Remélem beszélsz angolul, és elboldogulsz vele...
Ha nagyon nem megy, írj privát emilt, itt már nagyon unják szeintem a témát Kép
Egyébként meg ne legyél bizonytalan, írjál nyugodtan, és hajrá a vizsgákhoz, meg a szüléshez Kép Még jó, hogy nem vagyok ilyen nyomi minden nap, nem irigyellek... Lehet, hogy ez nálam az elmúlt két napi nagy aktívkodás és jókedv következménye???

Na, most csinálok magamnak egy jóóónagyadag tejberizst. Átpártoltam a spenótról... De lehet, hgoy az is lesz még... mikor éhes vagyok, annyirmindent ennék, és még hajlnadó is vagyok megcsinálni. Aztán nem tudom eldönteni, hogy melyiket egyem...

Na, mentem főzőcskézni...

kikocska
 
 


köszi Noémi, akkor most küldök e-mailt Kikocsnak, utólagos engedelmével,
Lili, én is nagyon sajnálom, bár nekem már van egy kis (illetve 4,5 éves nagy)lányom de nekem sincs semmi jó ötletem, különben is biztos már minden szóba jöhetőt kipróbáltál. Tudom milyen elkeserítő, amikor nem tudod miért sír és nem tudsz segíteni, kislányomnak is voltak ilyen időszakai.Kép A képeken olyan kis édes ártatlan "bari", el sem tudom képzelni, hogy rosszcsont is tud lenni.

Vera
37+4
verkocsika
 
 


Köszi Kikocs email ment.
Én tegnap tejbegrízt kívántam, egy nagy tál milánói után, tiszta diétás kajaKép

Figyuzzatok, akik még egyben vannak! én azt vettem észre, hogy az utolsó 1-2 hétben már a levegővételtől is hízok, ez elkeserítő!! Ti is így vagytok? Hiába híztam aránylag keveset a 7.hónapig, most dagadok mint a lufi. Eddig mindennap mértem, de most úgy döntöttem, hogy nem keserítem magam tovább. Csak sajna hétfőn megyek dokibácsihoz és lesz mérlegelés (mázsálásKép) és tuti el fogok én is és ő is ájulni. Na mindegy ez van.

Vera
verkocsika
 
 


Noémi, engem azért megnyugtat, hogy Levente is hisztis, akármilyen szarul is hangzik. Bocsi. De legalább együtt dőlünkKép
Igen, Hana jókat mosolyog már, bár még vadászni kell, mert nem következetesen használja. De nagy böfi előtt szinte mindig mosolyog, szóval érdekesen reagálok minden mosolyára. Lerohanom egy pelussal. Mi fog ebből leszűrni? Nem filózom ma ilyeneken.

Kikocs, én imádom a monológjaidat. Kár, hogy elment a kedved a mászkálástól, már akartam írni, hogy egy egy ilyen körút alkalmával hozzám is benézhetsz, pontosabban kinézhetszKép Újpest citybe.

Bagz, én a cinkes popsikrémről azt hallottam, nem a legjobb, mert ugyan gyorsan gyógyít, de közben cinkkel mérgezi a babát (ez főleg olyan vegyszer parásoknak érdekes mint én). nem tudom a gyógyszertári mit tartalmaz, de állítólag az a legjobb és a legolcsóbb is, dokinéni felírja. Nálunk bevált, én csak akkor használom ha piros a popó, meg éjszakára, mert akkor kimarad egy pelus csere (hogy minek marad ki, azt nem tudom, hiszen úgyis ébren vagyunk). A múltkori nagy pirosság is elmúlt egy nap alatt tőle.

Azt hiszem Hana cumifüggő lett. Vagy én?
Átraktam a mózesbe, hogy ne úgy összegörnyedve aludjon és most percenként tömhetem a szájába a cumit, ami mindig kiesik mert elalszik.

Katinka,
Hogy mennyit alszik egy nap? Nem is tudom. Meg kéne néznem a kockás füzetemet.
jujj de drága az a fürcsis fotó! Asszem én is kipróbálom a hason fürdetést.

Tüni, a hordozókendőben nem jó túlöltöztetni a babát. Annyi réteg legyen rajta mint rajtad a kendő alatt. Ez az én esetemben egy kombiné és egy hosszujjúpóló nadrággal, tehát Hana kap egy bodyt és egy hosszuujjú, kapucnis rugit. A kendő még két plusz réteg, hiszen kereszteződik a hátán, csak a lába lóg ki, ezért arra érdemes még zoknit vagy harisnyát húzni. Aztán erre én még fölveszek egy kardigánt, amibe belehúzom a babát is, és egy gyapjú poncsót. 0 fok közeli hőmérsékleten így merészkedtem ki a ligetbe és így is összeizzadtunk egy kicsit. A sapka természetesen nem maradhat el a kapucni alatt sem, főleg a fülecskéi miatt.

Aura, én is osztom Noémi véleményét anyai mivoltodról.Kép

KépKép
savitri
 
 


Hana kiborult a folyton kieső cumitól, úgyhogy ölbe vettem. Most a bal karomban alszik édesen, időnként rúgkapál. Én meg erősítek ugye.

Csinálok majd róla ordítós képet is, bár olyankor úgy sajnálom, hogy nincs szivem fotózgatni.

Még mindig nem hozták a vizet, pedig Hana lassan enni kér és akkor hogy magyarázom meg neki, hogy előbb meg kell várni a szállítókat?

KépKép
savitri
 
 


Savitri, remélem nem végleg ment el a kedvem a menéstől, csak én lettem hisztis. Meg mára nem is terveztem semmit, mert hétfő óta halogatom a fürdőszoba-takarítást, meg most már azért a vasárnap is rég volt mikor kitakarítottuk a nappalit... De ha még egyben leszünk jövő héten, akár be is iktathatlak a napirendembe Kép Erre jó eséllyel pályázok szerintem... (holnapot nem merem igérni, mert azokat fogom csinálni, amit ma a rosszkedvemtől meg a kis csontosseggűtől nem, ugyanis hogy szebb legyen a napom, ma különös kegyetlenséggel nyomja neki a bordáimnak... az én kis büszkeségem Kép)
És már hiányoltam az ordítós képet. Tulajdonképpen mindig azon panaszkodsz, hogy Hana mennyit üvölt, és rakod fel a mosolygós képeket Kép Lehet, hogy csak sajnáltatod magad? Kép

ÚÚÚgy szeretném, ha Orbis nem jönne haza a kórházból!!! Vagy legalább mondanák, hogy kinyílt, vagy bármi. Bár ilyent ctg-n ritkán Kép

Bagzer, te meg jól járd ki magad, aztán hátha lesz este valami Kép Én azért nagyon bízom bennetek Kép

Ja, és Eszter írt sms-t, hogy 2-kor indulnak haza! juhhéj!!! Egyátalán nem rossz, hogy olvashatjuk az egyre több babás sztorit, már én is unom a saját nyavalygásomat Kép Igaz, a Bagzerét nem... Meg a többiekét sem... Hmm...

Na, csinálok valami hasznosat megint, azt jövök ellenőrizni titeket

kikocska
 
 


Jimb, tudják mit csinálnak ez vigasztaljon!!! A genny meg nem fertőz szerintem, mert az tulajdonképpen halott fehérvérsejtek(falósejtek)meg halott bacik egyvelege.. Szóval nem hiszem, hogy baj lenne. Meg jól odafigyelnek rád, és akkor jó lesz!!! Szerintem ez a lényeg! Hogy biztonságban vagy, és mindenre fel vannak készülve. Csináld meg jól a spenótot, és edd meg mindent!
Nekem a tejberizs már megvan, most olvasztom a spenótot, és minnyá állok neki a fiúk vacsijának, az ananászos pulykának Kép

Noémi, kösz az aggódást, nagy nehezen hazaértem, de legalább vettem magamnak egy csomómindent, amitől jobb kedvet gyanítok, ha mind megeszem, és dagadok tőle Kép

Ja, és viszketés, én nem, de Bendegúz írta, mikor vigasztalt a mellfájással, hogy neki volt ez is, az is... Szerintem szülj!!!

kikocska
 
 


na akkor hasonló a dolog. Levente is cumifüggőnek tűnik, pedig eddig alig kellett, most meg folyton. Remélem, az idővel ez is elmúlikKép Lili, engem is megnyugtat, hogy Hana is ilyen, mert akkor nem baja van Leventének se. Ma egyébként azon kívül, hogy fáj a hasa a kaják után, és nem tud elaludni, semmi panaszom rá. Most is olyan, mintha elaludna, aztán épp most büfizett egy hatalmasat. De jó, ezt se alul kell kinyomniKépAkkor ez volt most a baja, és minden reménység szerint elszenderül.

Tegnap nekem a kezem ment trapára, az inhüvelyem a bal kezemen, mert a büfinél rosszul fogtam őfelségét, és már 3750g!!!! Tegnap mértükKép.Na és az a lényeg, hogy Levente is kaja után mosolyog sokat. És ezek közt már van olyan igazi is szerintem. Olyan édes tud lenni!

Tüni, én is így öltöztetem, Lilitől tanultamKép
Holnap megyek először az iskolába, ahol tanítani fogok... IzgiKép

Puszi mindenkinek
N.
vghnoémi
 
 


A viszketés az epe miatt van állítólag, lehet, hoyg a mentatea segít. Eztt hallottam, semmi személyes tapasztalatom nincs.
N.
vghnoémi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?